Russische meisjes doen #instachallenge
Deze vinden we leuk
Social
Geen idee wie of wat een #instachallenge is maar we doen het ervoor: een of ander Russisch propagandakanaal met blauw vinkje en allerlei Olga's die uit de kleren floepen. Russen, wat is het toch ook een eigenaardig ras, al kennen we d'r nou ook weer niet zo veel - ja Waterdrinker, Poetin natuurlijk, en hoe heet-ie ook alweer, Kornilov ofzo.
Reaguursels
InloggenNu al een paar keer de string van mijn vriendin onder haar neus geduwd en gevreven. Ze wordt alleen maar pissig en komt vloekend de badkamer uit. Niet in in lingerie als die dames uit clipje. Doe ik iets fout?
Prachtig en bedankt. Toch een gerustelling dat er nog steeds landen zijn waar vrouwen vrouwen mogen zijn. Meer meer!!
Na het zien van deze presentatie stel ik voor de inreisbeperkingen voor Russen te herzien.
Aandachtshoererij.
ligt waarschijnlijk aan mij, maar vind de meeste dames appetijtelijker vóór de transformatie.
Nice ;-)
Ik zeg: da!!!
Wat een prachtige presentatie.
Yep. De wonderen van gewoon niet te dik en vatsig zijn.
Uitstekend voorspel voor de vrijmibo! Je wordt er dorstig van!
Link is al dood geflabberd.
Wil niet openen. Jammer.
Tja ik zie dit toch liever als een iman in zijn zondagse pak.
ah d66veiligheidstsaar Kajsa bedoelde dus dat gs social media is geinfiltreerd door de russen en innen
Ik denk eigenlijk dat onze minister van Biza ook wel raad weet met de dames.
Ok ik was al pro putin maar nu... ik ga vrijwillig 5 jaar in de goelag. (de grap goelag is toeslag in mijn auto correctie). om deze prachtige Russinnen een prachtig Arisch nageslacht te geven. ( raar dat mijn woordenboek arisch niet herkent in t begin maar liever over Attisch begint. Moslim en islam is geen probleem merk ik.
en haakje sluiten )))) sorry was te druk in mijn hoofd.
Waarom ben je voor een leider als er toevallig knappe onderdanen zijn? Dat slaat best wel nergens op. Poetin maakt ze niet knap.
Ben je dan de Thaise koning met zijn foute korte hempje en zijn generaalstitel voor zijn hond ook dankbaar voor de dames van FuckIT(phuket)
U leest niet grondig mijnheer.
En ik ben altijd voor een koning die zo rondloopt. onze koning heeft zijn status militaire rang ook niet gekregen omdat hij een strategisch wonder is. Dus ja... liever authenticiteit dan deze fakeshit.
ik als vrouwelijk reaguurdster vind die 2 zwartharige meiden wel t mooiste hoor. Vooral die van het 3e of 4e filmpje geloof ik? Nee ben geen lesbi maar t mag gerust wel eens gezegd worden door een vrouwelijke reaguurdster,,maarrrr nu graag de russische mannen in die challenge!
Ja precies, waar blijven de heren?
allemaal en veel keer.
Allemaal. Zouden ze mij niet doen.
Je ziet wel dat ze minder te eten hebben in rusland
Welnee. De collumns van Asha worden gewoon niet vertaald naar Russisch.
Dat halen ze wel in zodra ze met je getrouwd zijn
@trottle | 22-05-20 | 08:12: valt mee hoor, ben 16 jaar met zo’n meisje getrouwd en nog steeds is ze bloedmooi ;)
Heb 5 jaar gewoond en gewerkt in Rusland.
De Russische man shows off met zijn auto. De dames met hun schoonheid.
Een keer bespreken we op de zaak de agenda voor de jaarlijkse conventie.
Tussen de laatste meeting en het gala dinner MOEST minimaal drie uur zitten. Waarom?
De dames hebben die tijd nodig om zich klaar te maken.
Alle kappers in de buurt van het conventie centrum werden geboekt. Ook werden 2 extra suites gereserveerd zodat ze zich daar samen konden omkleden en opmaken.
En geloof me of niet maar je herkent nauwelijks je eigen secretaresse.
Inderdaad, de mooiste vrouwen komen uit Rusland.
Krijg toch sterk de indruk dat de mooiste vrouwen niet uit Rusland komen. Als ze uren nodig hebben om zich toonbaar te maken is dat een veeg teken.
Zoals u weet hebben vrouwen meer tijd nodig om zichzelf toonbaar te maken, vrouwen verzorgen zichzelf dan ook stukken beter dan mannen, die vinden alles wel best namelijk. Vrouwen houden ook van tierelantijntjes en details, maar het allerbelangrijkste voor het vrouw-wezen is toch wel deze: aandacht. Bij gebrek hieraan lopen complete relaties stuk, dus beste Kuif: een gewaarschuwd man...
Kuifje’s dienst in de trollenfabriek zit er blijkbaar op…
@Sw.Dwaallicht | 22-05-20 | 02:00:
Zit Kuifje in de bak omdat hij de Corona richtlijnen van de overheid overtrad en hij zijn mond niet kon houden tegen de BOA?
Buicksquad, u geeft het goed gezien, Russinnen zijn het mooist.
Wat heerlijk ondivers of is het indivers?
Besef wel. In dat filmpje hadden ook Claudia de Breij, Ellie Lust, Asha ten Broeke, Anouk, Mei li Vos, Sophie Hilbrand en Margriet van der Linden kunnen zitten. Dan zijn die Russische snollebollekes toch stukken beter.
Mei Li is toch nie verkeerd nie?
Mei Li honderd keer liever. En misschien zelfs Claudia Breivik wel.
Russische snollebollekes hebben gelukkig geen last van policor deugwaan.
Ik gooide mijn onderbroek naar mijn vrouw.
Ze begreep de challenge niet.
Ik ga maar Netnixen ofzo.
Ze snapte niet dat ze de was moest gaan doen? Tja.
Nou ik ken Rusland redelijk goed vanwege mijn werk alweer even geleden opvallend zo gastvrij en hardwerkend ze daar zijn en ook veel kapitaal wat daar omgaat en de steden enorm in de lift (kunnen wij een puntje aan zuigen) en de corruptie valt daar wel mee zoals ze hier graag doen geloven en de vrouwen zijn daar best mooi en voldoende vrouw.. en bovenal de Russen gaan voor hun land! Kom maar op met jullie gezeik ik ga zo nog een Heineken de nek omdraaien veel geluk jullie allen en jij ook vriend Mosterd proost..
Hahaha, corruptie valt mee? Ik heb daar 13 jaar gezeten (olie/gas). De corruptie zoals in bijvoorbeeld Mexico is daar inderdaad anders maar de gehele bovenlaag is daar zo corrupt als de tyfus.
@Peter_la_Selie | 21-05-20 | 21:27: dit bedoel ik dus je doet het nu zeker goed hier NL succes olieboer
@aardv@rk | 21-05-20 | 21:32:
Al mijn hele leven woonachtig in Nederland. Kantoor zit in Monaco en we zitten overal op de wereld. Voornamelijk Azië en Zuid-Amerika het laatste decennium.
@Peter_la_Selie | 21-05-20 | 21:37: ik zal geen namen noemen maar ik ken een Nederlander die Gazprom werkte en ook een aantal figuren die aan de leidingen naar Europa werkten.. Die zijn niet van het Caliber alle is corrupt als de tyfus ik heb een andere mening en dat kan en mag hier laat ik het bij ik heb geen zin in dit eindeloze gezeik toch wens ik je zakelijk veel succes toe, en dat meen ik ook nog :)
@aardv@rk | 21-05-20 | 21:43:
Gazprom is inderdaad groot en daar gaan we in de komende jaren nog veel van horen, zeker nu we in Nederland van het gas af gaan (lees: moeten) en het dus moeten importeren. Neemt niet weg dat Gazprom een staatsbedrijf is en er zeer grote geopolitieke belangen spelen. Over deze bovenlaag heb ik het, niet over individuele medewerkers uiteraard. Hetzelfde geldt overigens voor de VS met LNG.
@aardv@rk | 21-05-20 | 21:43: Gazprom Is Putin. Het was ooit een staatsbedrijf.
@pibasso | 21-05-20 | 22:07:
Is het nog steeds.
Heineken??? Ik neem aan, aan gebrek aan beter.
@NLgaatnaardeklote | 21-05-20 | 22:20: Wat is er mis met Heineken, ik was er altijd mijn handen mee en.... nog geen corona gekregen.
Ik zal die tongdude nooit vergeten bij All you need is visum.
Deze dames zijn tenminste asielzoekers die ik van harte welkom zou heten. Een stuk beter dan die doorgeslagen groep kortgeknipte pittige vrouwen hier, laat staan de bagger die uit noord afrika komt, wat voor 80% ook nog mannen zijn helaas.
95%
Zien er inderdaad goed uit, maar vrees dat ze bovenmatig geïnteresseerd zijn in je bankrekening.
@Spring Bruissteen | 21-05-20 | 21:18: Ach, die noord afrikanen komen ook voor het geld ...
Waarom vertrek je zelf niet naar Rusland?
@Peter_la_Selie | 21-05-20 | 21:22: Omdat ik al in de UAE zit.
@vlotterik | 21-05-20 | 21:24: Daar kom je ze ook wel tegen.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:26: Inderdaad en hier zijn ze echt enkel in je geld geinteresseerd.
@vlotterik | 21-05-20 | 21:24:
Zelfde vrouwen, alleen in een jurk.
@Peter_la_Selie | 21-05-20 | 21:29: Russinnen lopen hier niet in een abaya rond, dat zijn voornamelijk de traditionele lokale vrouwen.
@vlotterik | 21-05-20 | 21:31:
Klopt, maar er zitten dus ook veel Russische in de Emiraten?
@vlotterik | 21-05-20 | 21:24: Peter la lullo weet alles beter.. ha ha
Je bent net zo goed je geld kwijt hoor.
From Russia with love.
Verkapte Hunkemöller reclame
Wat vindt de VN hiervan?
Die Russische vrouwen zijn alleen maar op je geld uit,
Ik hou het toch maar bij mijn Nigeriaanse prinses, die heb ik inmiddels zoveel geld opgestuurd dat ze dadelijk na coronatijd met haar eigen vliegtuig kan komen!!
#echte liefde
Bij mij hetzelfde verhaal! Het lijkt bijna of het dezelfde prinsessen zijn.
@Trasnochador | 21-05-20 | 21:07: grappig. Ik ken geen enkele Nigeriaanse prinses. Je zou toch denken dat ze me willen, ik heb namelijk dezelfde naam als iemand die miljoenen daar tegoed heeft. Ik ben nu toevallig net iemand aan het helpen die tegoeden vrij te maken. Kost me alleen wat douane en bankkosten.
Ik zie ook weer een ex van Piet Karbiet. Die in die string.
Die nuchter moet blijven om naar huis te rijden?
Legale uitbuiters
He bah, wat ordinair, platvloers en vrouwonvriendelijk.
Kan ik mij ook ergens abonneren?
Wat lekker toch allemaal weer!
Meisje drie.
Brilletje.
Ik val niet op overvrouwelijk tyoes.
Zo'n mooie Israëlische met lipstick in een gevechtspak. Veel leuker.
Nee joh, korsderaf! Dat was hem geloof ik.
Russische en Vooral Oekraïense vrouwen zijn de mooiste ter wereld.
Argentijns!
Klopt alleen houden ze niet van Hollandse boeren lullen..
@aardv@rk | 21-05-20 | 21:23: Het Hollandse opperhoofd boerenlul is getrouwd met een Argentijnse.
@Jeroen65 | 21-05-20 | 22:04: omdat ie geld en internationale status heeft!
@captain-caveman | 21-05-20 | 23:10: hij is ook piloot. Daar moet je wel wat voor kunnen. En hij heeft er geen mensen voor uit t luik hoeven douwen.
Meisjes sowieso altijd +1. Maar ik moet de eerste Russin nog tegenkomen die niet meteen uit de kleren gaat.
Vertel
@Mercyseat | 21-05-20 | 21:12: hij heeft wel geld.
Daar zitten geen Asha Tuinbroeken tussen.
Gelukkig maar.
Kwaliteit hoor.
Best wel een paar strakke lijntjes.
Wacht maar tot ze 40 zijn.
@HoerieHarry | 21-05-20 | 20:55: Dan zijn ze nog steeds heel slank.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:01:
Of niet.
Eerst naar de moeder kijken geeft de beste garantie voor de toekomst.
@HoerieHarry | 21-05-20 | 21:02:
Dat is niet alleen van toepassing op postorder-bruidjes hoor.
Is eigenlijk algemene kennis toch?
Doe een degelijke vleeschkeuring op schoonmoeders en je weet waar je over pakweg 25 jaar mee opgescheept zit!
Toch?
@HoerieHarry | 21-05-20 | 20:55:
De Russische baboeska's zijn wereldberoemd/berucht.
Plots worden het kleinde gedrongen vrouwtjes die bietensoep maken. (info via LifeOfBoris)
@HoerieHarry | 21-05-20 | 21:02: Je moet ze verplicht naar de sportschool sturen. En uitleggen dat er in Nederland een permanente Ramadan heerst.
@Osdorpertje | 21-05-20 | 21:07:
Heb je wel eens borsjt gehad?
Ik wel en kreeg er geen culinair orgasme door.
@Osdorpertje | 21-05-20 | 21:07:
En jouw tot in al jouw vezels verzorgen.
Nee dan de vrije vrouwen die nadat ze jouw hebben leeggezogen nog slechts fantaseren van BBC. En jouw daarvoor emotioneel en financieel voor verantwoordelijk houden.
Met een lieve baboeska is het leven overzichtelijk, ongecompliceerd en wss veel leuker.
@reservebelgië | 21-05-20 | 21:13: Je bent de verkeerde vrije vrouwen tegen gekomen.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:16:
Misschien wel ja. Lot, noodlot of karma. Weet het niet. Heb alle stadia doorlopen. Inclusief 10 jaar huwelijk.
Ben er niet uit. Karma, ik, verkeerd, vrij, vrouw ??
Heb mezelf maar tot zelfgekozen onbekommerde loner verklaard. Is op een bepaalde manier wel rustgevend.
@Osdorpertje | 21-05-20 | 21:07: Vergeet het snorretje niet.
Al die meiden bij elkaar wegen 107 kilo.
Mijn vrouw weegt dat in haar uppie.
Snurkt ze ook?
@HoerieHarry | 21-05-20 | 21:06: als je de kelen van je deernes nou eens niet zo doorsmeert kan je dat echt nog wel een keer meemaken
Verdomd; mijn weggelopen dochter...
Sorry... wil je haar terug? Wilde zelf wachten tot ze 30 is maar goed, omdat jij het bent.
Ze is bij jou in goede handen. Houdt d'r strak en weinig voedsel...
Lekkere jongen ben je. Wel de schapen aannemen en dan lopen verkondigen dat ze is weggelopen. De transacie voor mijn vierde haremdame doe ik liever bij een man die voor zijn woord staat.
Russinnen hebben vaak een doorlopende wenkbrauw.
Scheren ze het tussenstukje weg.
Ik zeg het maar even.
Je kunt het niet velen Harry dat het niet van jou is. Wees eerlijk.
@suscrofa | 21-05-20 | 21:01:
OK, jij gelijk.
Dat is dat vleugje Djenghis Khan DNA
Dat is geen rotzooi....
Ook daar kunnen de extreem-gefeminiseerde verwende huppelkutten met de spreekwoordelijke broek aan in den Nederlandschen (millennial) huishoudens iets leren van de hedendaagse Russische cultuur. Nazdorowje.
“Next level”. Die clickbait is zooo ‘19
Clickbait? Lees alles over een man die clickbait ontdekte. Druk verder. Het was een heel normale man Druk verder Niemand zou ooit vermoeden hoe bijzonder t was. Druk verder. Velen ginhen hem voor maar dit was wel heel bijzonder . Druk verder. Hij ontdekte iets heel bijzond3rs wat niemand nog zag. Klik verder. Hij leefde een heel gewoon leven. Klik verder. Maar toen die dag. Klik verder. Deze ontdekking zou zijn leven voor goed veranderen. Klik verder. Kut pop up weggeklikt maar daarmee pagina ook. Maar goed je kent nu wel alle reclames voor nepaircos die alleen maar met n ventilator over wwn bak water waaien, gps voertuigtrackers en bitcoindaytraderopties. Jort wilde er net over vertellen en toen draaiden ze de TV weg!
Eerlijk is eerlijk, dit zijn stuk voor stuk prachtige meiden. Hoewel nutteloos, had het geheel toch wel iets vrolijks.
Oe meisje. Het ingedutte koppel (kslaap wel op de bank vannacht) probeert iets te zeggen over de nutteloosheid van schoonheid?
Beetje kutnijd?
Jammer hoor.
@reservebelgië | 21-05-20 | 21:17:
Niet de meisjes, het filmpje. Geen hogere kunst, wel vermakelijk.
@MickeyGouda | 21-05-20 | 21:26:
Het grote gelijk voor jou. De hedendaagse hogere kunst,
Een ouwe zak.
youtu.be/NVO8ycQoTNY
@reservebelgië | 21-05-20 | 21:34:
Haha... Deze was ik vergeten. Vooral de uitgeschreven tekst is een cadeautje. Geweldig!
@MickeyGouda | 21-05-20 | 21:44:
Graag gedaan.
Het West-Vlaamse pantser is gruwelijk en ondoordringbaar.
Eens doordrongen zitten de parelen diep in de taaie modder.
De gruwelijkste veldslagen van de grote oorlog 14-18 hebben zich daar afgespeeld. Vertaald zich in kunst en muziek.
youtu.be/8qJuNz0G08E
youtu.be/eZIC55v4fSs?t=102
Wannes Capelle. 6e metaal. WestVlaanderen
E@reservebelgië | 21-05-20 | 21:59:
Ongelofelijk hoe lang die dingen doorwerken! Wat mij betreft bewijst dit eens te meer dat de EU in de huidige opzet is gedoemd te mislukken. Voor dit soort culturele nuances is immers geen plaats in de Europese eenheidsworst.
@MickeyGouda | 21-05-20 | 22:25:
Historisch gezien zijn er 3 generaties nodig om de pijn en smart van een oorlog te verwerken.
De joego-clash is nu in de 2e/3e generatie. De pijn leeft.
Wat de Vlaamse pijn gruwelt is wat genoemd wordt de repressie.
In holland werden de moffenhoeren kaalgeschoren. In Vlaanderen werden (ook de verdachten van) de zomaar foute meisjes gewoon uitgeleverd aan de allied overwinnaars. Verkracht, uitgewoond en afgeleefd is die generatie vrouwen terug uitgekotst in de vlaamse gemeenschap.
Ben niet van de lange en uitgebreide reacties.
Maar.
Het politieke landschap in Vlaanderen is gestreamd naar collaboratie (erg) en repressie (veel erger)
De Russische modus in DLD. (FRAU KOMM) de modus van Ilja Ehrenburg.
Let wel, ELKE vrouw tussen 3 en 93 is in 1945 meerdere malen verkracht door de legendarische Sovjetsoldaten. Zelf de grote Zjoekov heeft er uiteindelijk toch zijn afschuw over uitgesproken.
De BE-repressie, het leveren van vrouwen aan onze dappere overwinnaars is nog gen 3 generaties geleden. Men weet het nog. Het is nog een onderdeel van het collectieve geheugen.
In Holland had Trees een Canadees. De hitsige mutsen gingen wijd open voor wat ze coole gasten vonden. Die hollandse wijven zijn nog steeds even dombo.
In Be werd er gewoon repressie uitgevoerd. Verdachte eisjes mochten gewoon op hun rug gaan liggen voor een texaan of canadees of zo.
Vergis u niet, Dit zit nog heel diep in vlaanderen. VU. NVA. VB.
@reservebelgië | 21-05-20 | 23:02:
Srry voor de taalkundige en of gramaticale fouten. Is in emotie geschreven.
@reservebelgië | 21-05-20 | 23:02: het gebeuren in Oost Europa en Berlijn is wel.enigzinsnbekend, maar in Nl lijken de trezen toch echt zelf geil of opportunistisch. Over massaal verkrachten van Belginnen nooit wat gehoord. Het is wel zo dat veel Vlamingen opportunistisch kozen voor de Germaanse Duitsers in de hoop dat die de dominantie van het Frans eens aanpakten. Dat bleek natuurlijk een behoorlijke misser en ze zijn er flink door gestraft. Een miljoen mensen raakten hun stemrecht kwijt en daardoor was pas medio 1960 er ook electoraal een vlaamse meerderheid. Die er al lang was.
Natuurlijk allemaal heel vervelend en een spel vol verliezers, of zelfs soms losers, maar grootschalige verkrachting door geallieerden? Dat is mij als factor onbekend.
De Franstaligen zouden hun angst voor alles wat iewat rechts of regionalistisch is best eens kunnen laten zitten, maar dat gecalimero van Vlamingen moet ook eens over zijn.
@reservebelgië | 21-05-20 | 23:22:
Die zijn mij in het licht van de boodschap geheel ontgaan. Niets, maar dan ook echt niets van dit alles was mij bekend. Hoe kan het dat dit belangrijke hoofdstuk uit de geschiedenis van een buurland bij ons niet eens wordt aangestipt?!
Komt door de muziek.
Russische vrouwen willen het liefst met Europese mannen trouwen omdat de Russische mannen teveel zuipen en losse handjes hebben. Ik zeg: laat ze maar komen.
Goed dat je zegt.
Nu weet ik dat ik op een Rus lijk.
Ik heb niks tegen Olga van de Wolga, nog echt vrouwelijke vrouwen geen rampen als Asha.
Ze hebben vaak dan nog wel een pooier met losse handjes die af en toe geld komt incasseren.
Dat valt tegenwoordig best mee met die losse handjes van Russische mannen - zeker in de grote stad. Maarja, westerse mannen zijn goede providers. Bieden hun nageslacht geld en andere voorzieningen die in Rusland minder voor het oprapen liggen.
@HoerieHarry | 21-05-20 | 20:46: Sla jij je vriendinnen? Foei!
Laten we in godsnaam deze dames binnenhalen in plaats van die nutteloze testeronbommen uit noord afrika ...
Ze teren idd graag op een gewillige Hollandse deurmat. Trouwen, totaal niet achterhaald, ik zeg doen. Alles voor die mannenfantasie 'de liefde' niewaar?
Mythe in de wereld geholpen door postorderbruidbedrijfjes om te verdoezelen dat die meiden hun westerse sukkels dumpen zodra t paspoort binnen is. Russische mannen - mits geen omhoog gevallen patsers - zijn vriendelijk en geestig.
@kapoerewiet | 21-05-20 | 21:09: De Russische mannen die ik in Zwitserland en Spanje tegenkwam, waren allemaal proleten.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:18:
Sorry hoor, maar is beetje hetzelfde volk als de NL-idioten die zich hoog verheven boven het plebs met poen of beloftes van poen zich alles denken te kunnen permiteren.
Hangt geen nationaliteit aan.
Russen en Israelies zijn de ergsten. Afrikaners. Saudi's en Dubai spelen mee. Lompe Hollanders of onbeschofte Duitsers vullen de gaatjes .
@kapoerewiet | 21-05-20 | 21:09: inderdaad. De meeste russische mannen zijn hartstikke aardig beleefd en ingetogen. Die vrouwen, dit soort vrouwen, vindt de verblijfsvergunning leuk maar gaat nooit begrijpen waarom je geld voor je pensioen opzij zet en niet een Rolex en een dikke bak neemt. Dan twijfelen ze toch wel beetje of je wel echt wat tussen je benen hebt klotsen.
Ps, je hebt ook gewone Russische vrouwen. Die zie je hier niet. Net als gewone Nederlandse eigenlijk.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:18: zo zo, allemaal mmmm tsja
Is dit reclame voor de nieuwe Lada ? Oh nee, Lada heeft geen nieuwe modellen.
Nu wil ik ook een Russisch meisje
Gefeliciteerd
Omg ik wil er 1 of 2, ik ga gelijk scheiden, waar kan ik ze kopen?
Een Russin staat in mijn woordenboek als "onbetrouwbare vrouw/meisje". De synoniemen zijn: oplichtster, dievegge, harteloos mens, onvriendelijk mens etc.
En je referentiekader is
Het zijn gewoon mensen. Goede en slechte onderdelen ervan ook. Wel even opletten welke u uitkiest.
Ik mis een stukje inclusiebeweging in dit filmpje. Maar vrolijk zijn ze wel. Lijkt me een stuk gezelliger ook met deze meiden.
Gaap . Dat geforceerd zogenaamd perfect zijn knapt mij alleen maar af. De fotos van de parken in de kranten zijn nig tich keer geyler. Dat zijn menselijke vrouwen in een kloppende situatie
Een krant erover en dan zijn ze te doen. Bedoel je dat ?
Het viel mij ook al op: ik vind minstens de helft van deze dames er leuker uitzien in de "before"-situatie.
Oost europese vrouwen altijd +veel. Kan geen nederlandse vinex doos aan tippen.
Maar die laatsten zijn wel graties.
Met cheques of contant?
Aaah, Rusland.
Het land van mail order bruiden en dashboard filmpjes
Dashboards zijn erg populair de laatste tijd
@laurentius | 21-05-20 | 20:37:
Ha ha
Russische meisjes. Jelle Brandt Korstjes had er de kracht niet voor (aldus Jelle).
Jelle is waarschijnlijk verkracht door zijn russische vriendin.
@suscrofa | 21-05-20 | 20:53: Tijdens het lezen van een Russische Suske en Wiske.
Ik word niet meer warm of koud van een paar Russische hoeren.
Jij hebt daaro in de buurt gewoond.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:03:
Roemenie ja.
Was toch nog 300 km rijden naar Oekraine.
@HoerieHarry | 21-05-20 | 21:12: Maar je hebt zo je ervaringen....
@Kuifje-naar-Brussel | 21-05-20 | 21:15:
Niet met hoeren maar wel met Oostblok vrouwen.
Ik wilde kijken maar filmpje njet spelen. Njet. Nie robota.
.
Ach laat maar. Direct vanaf dat enge internet speelt het wel. verloren moeite, te preuts en te kuis.
Mooie hoertjes.
Ze vallen op je karakter.
Nice Mosterd. Nice.
Ai ai Olga, als jij niet van mij houdt...
www.youtube.com/watch?v=GprBfn9h6yM
Wat is ik zou ze doen op ze Russisch?
Ik heb het even voor je vertaald, maar ik mag van Joris geen tegels in het Cyrillisch plempen.
@Knisperende_Tissue | 21-05-20 | 20:37: Fonetisch gaat dan weer wel: 'ya by sdelal ikh'.
Ik dacht dat op ze Russisch gewoon tussen de tietjes wws
Hè gatver wat vrouwonvriendelijk weer.
Volgens mij zijn ze best vriendelijk hoor zo te zien.
Nou, leuk zeg.
Misschien wilt Jetten deze challenge ook wel voor u doen?
Iedereen tevreden toch?
‘Wodka inschenkt’, goed tegen virussen
Deze is toch leuker dan de ice bucket challenge.
Veel achterlijker dan dat kon ook niet.
Insta.. dat was iets met internet of zo?
Ik dacht dat het TikTok moest zijn tegenwoordig maar blijkbaar mis ik ook iets.
Wat kunnen reaguursters niet wat Russische meisjes wel kunnen?!
Nou? Nou?!
Voor de camera komen.
Happy smiley voor de bühne doen?
@Frau Merkel | 21-05-20 | 20:23:
Met een beetje creativiteit los je deze challenge zo op.
@keestelpro | 21-05-20 | 20:26: Sorry, mijn creativiteit is verzopen in de Duitse Gründlichkeit.
J e n s e n tikken?
Reaguursters zijn iets meer op hun privacy gesteld.
Het wordt wel een cliffhanger zo. Ik zit al de hele avond te F5-en!
Russisch?
Is dit als challenge bedoeld aan de reaguursters alhier? Want ik kan dit na enig oefenen echt wel leveren hoor, alleen is mijn privacy me te dierbaar om de instaho uit te hangen, dus sla deze ff over - sorry. Bovendien heb ik gelukkig geen ziekelijke zucht naar aandacht dat scheelt ook. Want hoe aantrekkelijk is dat, een deerne die constant hongert en hengelt naar de aandacht van (andere) mannen?
@Frau Merkel | 21-05-20 | 22:22: LOL
REAGEER OOK