TIEN JAAR CEL VOOR WILDERS-BEDREIGER
Wilde Wilders schaakmat zetten met 'ok kaboomer'
Gepassioneerd vlogger Junaid Iqbal handelde 'vredelievend' toen hij op de bonnefooi naar zijn lievelingsstad Amsterdam toog om 'hond' Geertje Wilders 'naar de hel te sturen'. Het plan mislukte natuurlijk jammerlijk want Junaid is een loser. De rechter maakt nu duidelijk hoeveel jaar Junaid door mag radicaliseren tussen de andere aboes in Vught - de eis is zes. Gelukkig heeft Junaid al aangegeven zijn missie niet te annuleren zolang hij leeft dus tegen Koning Geert kunnen we alleen maar zeggen: "Hou je veilig zo lang als Junaid leeft." Livetweets na de klik, livestream HIERRR.
UPDATE: Rechtbank vindt dat er sprake is van voorbereiding op moord met terroristisch oogmerk. Ook is er sprake van herhalingsgevaar.
UPDATE: RECHTBANK TOEPT OVJ OVER. TIEN JAAR CEL! Eis was zes jaar cel.
Reaguursels
InloggenMag deze rechter ook de Minderminderzaak van Wilders gaan doen. Liefst ook nog even Opstelten en aanhang aan de tand voelen en zo mogelijk berechten. Gajes hoort in de bajes!!!
Helaas, weer een klerelijer die de asiel industrie op gang houd, zet hem uit naar het land van zijn dromen, dat is heel wat erger dan 10 jaar hotel waarbij hij weer onder een linkse regeling valt waarbij hij wel een uitkering mag opbouwen ofzoiets, altijd is er weer een debiel regeltje of gevolg dat de belastingbetaler op achterstand zet.
Even voorruitlopend op de komende 10 jaar: het was geen zelfmoord.
Wellicht een hele rare, rechtse vraag, maar is uitzetten geen optie?
10 jaar is een lange tijd, dat was 20 jaar geleden onbedenkelijk
Ja en thans voor de rechtbank Amsterdam nog steeds ondenkbaar.
Ik las effe snel de kop,en ik dacht: jaaaaa Trutte krijgt 10 jaar,zijn we eindelijk van dat enge gedrocht verlost!
En over 10 jaar? Bijstand, gratis flatje in de Bijlmer... want uitzetten kan dan vast niet meer.
Haha je bent wel de opperloser van de dag als er zes jaar tegen je geeist wordt en je weet daar tien jaar van te maken. Hahahahaha eindloser
Is de rol van Joop van Riessen in dezen al onderzocht?
Dit gedrocht riep toch op dat Wilders 'gemold' moest worden?
Goed dat je de herinnering over de foute politie-bobo Joop van Riessen weer even ophaalt .
Ik krijg steeds meer begrip voor China. Daar sturen ze mensen met dit soort gedachten naar een kost school. En wel voor zo’n 10 jaar in de provincie Xinjiang.
Als ik het OM was, dan zou ik een eis van 300 jaar neerleggen.
Junaid betekent jonge strijder. Verder moeten ze dit soort killers zo ver mogelijk van Nederland verbannen. Pakistan is overigens een terroristenstaat.
10 jaar=3 jaar man man wat een vertoning en als hij vrijkomt kan hij lekker gaan rond moorden, want als die kwakzalver psychiaters hem gaan 'genezen'dan weten we het wel :-(
En mag dan in NL blijven met een Miele want inmiddels helemaal gewortelpeend
@Canis.bonus.es | 18-11-19 | 17:19: Daarnaast de rest van de familie laten overkomen, weer 20 huizen vergeven. Je kent het wel.
Heel goed van de rechtbank. Dat herstelt weer een heel klein beetje de hoop in de mensheid. Nu doorpakken en hem daadwerkelijk 10 jaar geven, en bij hoger beroep, 15 jaar geven.
Dat zou mooi zijn.
De maximum-straf is 13 jaar en 4 maanden. Geen idee waarom de rechtbank die niet heeft opgelegd.
@Cor Netto | 18-11-19 | 18:07: Onbegrijpelijk waarom het OM dan maar 6 jaar heeft geëist.
Waarom worden die idioten met naam genoemd?
Laat ze lekker anoniem wegrotten in de cel, zo worden ze ook geen martelaar en andere aankomend idioten weten dat ze niks van roem krijgen, ze gaan immers anoniem het graf of de cel in.
Nu moet Nederland (u en ik dus) die moslimmalloot tien jaar lang zijn onderkomen en bewaking betalen. Is er niet een land waar hij aan uitgeleverd kan worden en dat een goedkopere oplossing ziet?
Wel weer werk voor een halal kok in de lik.
Snel eens kijken wat de jeaup erover te melden heeft!
Blaffende honden bijten niet. Die blaffende honden die wel zouden kunnen gaan bijten krijgen dus 10 jaar brokjes in een kennel waar ze dan beter kunnen leren bijten.
Het wachten is tot er een hond komt die bijt zonder te blaffen.
Sterkte Geert.
In geboorteland Pakistan wordt - naar het schijnt - deze "martelaar" het Walallah ingeprezen...
Moet ie niet terug naar het achterlijke apenland waar ie vandaan komt om daar zijn straf uit te zitten? De Nederlands politiek wil toch ook Islamitische moordenaars, verkrachters en hun families naar hier halen, omdat dat beter is?
Goed gedaan D66-rechter. We hebben een serieus probleem in dit land. Iedereen met een uitgesproken mening moet tegenwoordig kapot. Of je nu kritiek hebt op moslims, zwarte piet, de EU of op de stoeltjes van Transavia. Je wordt om het minste of geringste met de dood bedreigd. Goed dat onze rechters dit probleem serieus nemen want het is een serieuze aanval op onze democratie.
Nu moet wel het OM dat nog gaan inzien. Die moet eerst aan alle kanten ingehaald worden voordat zij beseffen wat er speelt in de maatschappij.
Een busje rattegif is snel verwisseld in de gaarkeuken.
Heeft hij een iq bal ?
Het is verder ook helemaal niet frappant dat het OM, dat al jarenlang politieke processen tegen wilders aan het voeren is, probeert om zijn wannabe moordenaar zo spedig mogelijk weer op vrije voeten te krijgen.
De doodstraf zal een hoop centen schelen...
Ja, maar die hebben we hier niet. Dus droom maar verder.
Ach, de doodstraf...... Daar moet je als beschaafd westers mens toch tegen zijn?
Zou veel risico ook schelen. Want je kunt een Moslim uit de achterlijkheid halen, maar het omgekeerde is bijna onmogelijk.
@Dr_Johnson | 18-11-19 | 15:10: de beschaing hiier is mede tot stand gekomen doordat we hier de doodstraf hadden; hang een (al dan niet geslaagde) terrorist op of hak z'n kop er af en de volgende laat t wel uit zn hoofd om iets te doen, misschien niet meteen maar na een voorbeeld of 10 á 20 moet zelfs de domste reli-idioot zich wel 2 x bedenken.
Terug invoeren zeg ik.. meteen.
Deze uitspraak is voor een hele andere reden ook zeer interessant:
faq.whatsapp.com/general/28030015/?la...
"Privacy en beveiliging zit in ons DNA en daarom bieden we end-to-end encryptie. Dankzij end-to-end encryptie zijn je berichten, foto's, video's, gesproken berichten, documenten, statusupdates en oproepen veilig en kunnen ze niet in verkeerde handen vallen. De end-to-end encryptie van WhatsApp zorgt ervoor dat alleen jij en de persoon met wie je communiceert jullie berichten kunnen lezen en niemand anders, zelfs WhatsApp niet. Beveiliging is essentieel voor de dienst die WhatsApp verleent. We hebben de implementatie van end-to-end encryptie voor alle berichten en oproepen op WhatsApp in 2016 afgerond. Dus niemand, zelfs wij niet, heeft toegang tot de inhoud van je gesprekken."
Lees nu hier het aangevoerde bewijsmateriaal in deze zaak:
uitspraken.rechtspraak.nl/inziendocum...
WhatsApp- en Facebook-gesprekken:
Dàt de verdachte [slachtoffer] wilde vermoorden, vindt eveneens steun in gesprekken die de verdachte op WhatsApp heeft gevoerd:
Chat 446: 25 augustus 2018 met [naam 4]
02:24:02 verdachte: Vandaag zal ik naar Holland gaan.
02:24:23 verdachte: U moet voor mij bidden dat Allah mij, in mijn doel, succes gaat geven.
02:25:44 verdachte: Als ik hem tegenkom, dan zal ik de hond, van zijn leven beroven.
De volgende conclusie kun je hieruit trekken, 2 mogelijkheden: Whatsapp kan dus wel al je berichten lezen of de berichten van Whatsapp zijn versleuteld met een dusdanige eenvoudige encryptie dat ze zeer eenvoudig door de overheid zijn te kraken.
Ik bedenk net dat ik een belangrijke mogelijkheid over het hoofd gezien wat mijn eigen betoog teniet doet, dat is het ontbreken van een toegangscode op je eigen telefoon. Maar dan is deze persoon ook niet al te slim te werk gegaan, dat is wellicht maar goed ook.
Sommige mensen hebben vingerafdruk ontgendeling op hun telefoon, misschien hebben ze dat gebruikt bik hem. En het kan ook zijn dat de ontvangende partij de gegevens gegeven heeft aan hun politie. Maar ik denk wel dat "ze" (mivd ofzo) jouw telefoon digitaal kunnen klonen en zo de data die whatsapp verstuurd of ontvangt kunnen uitlezen. Het blijft een digitaal iets waar wij het fijne niet van weten en ICTers heilig in geloven dat het potdicht zit.
een 'vriend' van me die (in 2016) was aangehouden en z'n telefoon (samsung S5) had moeten inleveren kreeg hem na z'n vrijlating weer terug. De S5 was ineens een S4 en alles was ontsloten. Dus ook z'n whatsapp.Hij had er 2 verschillende vergrendelingen op staan. ww en patroon.
Recent een uitspraak gezien waarbij de vinger werd geleend van een arrestant. Daar deed de rechter niet zo moeilijk over.
Dit alles heeft natuurlijk niks met end to end te maken. Deze berichten etc. zijn op bijde einden gewoon leesbare taal. Het incrypten gebeurt daar tussenin als het 'in de lucht en over de servers gaat' van het ene end naar het andere end. Zo'n end (een smartphone) is gewoon leesbaar.
Dat wordt over 6-7 jaar een gratis Nederlands huis met gratis Nederlandse geldstromen, niet gratis aangeboden door de Nederlandse werkende burger.
Wat wil je dan? Terugsturen? Dan wordt hij als held binnen gehaald.
Gaat half Pakistan het proberen om een heldenstatus in eigen land te krijgen.
Na 7 jaar als ongewenst vreemdeling uitzetten.
Als je geen verstand van zaken hebt moet je niet doen alsof. Hij heeft geen recht op voorwaardelijke invrijheidstelling dus gaat de tien jaar gewoon uitzetten en moet dan het land uit.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:50: Waarom heeft hij dat niet? Omdat hij geen inwoner is van Nederland?
@Dirk III | 18-11-19 | 14:45: Hij heeft 72 Nederlandse advocaten tot zijn beschikking die een privé hobby hebben.
@Arkan Sonney | 18-11-19 | 14:51: Ja. De voorwaardelijke invrijheidstelling is met oog op terugkeer in de samenleving, en daar is hier geen sprake van.
@Arkan Sonney | 18-11-19 | 14:51: Je bent een domme wegkijker die zich belezen voordoet. Daar trappen veel mensen in, maar niet iedereen. Jij komt met je burgerrechtspraak aankakken. Daar gaat het dus al helemaal mis. Deze gast hoort voor een oorlogsrechtbank te staan. Wat ik al eerder zei; Deze lieden hebben een opdracht. Het is niet een Napolein die in uniform door de stad heen loopt te paraderen. Ik snap heel goed dat je beschaving en menselijkheid hoog in het vaandel hebt. Dat heb ik en anderen hebben dit ook, maar soms moet je die ballast even weggooien. Menselijk houdt op, wanneer ik direct bedreigt word in mijn doen en laten en gedachtegang. Ik laat me niet doodschieten, omdat iets tegen mijn principes ingaat. Dan haal ik mijn shotgun uit de binnenzak en schiet terug.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 15:05:
Er wordt hier niet op waar of niet waar gemodereerd. Vandaar dat dit soort onzin gewoon geplaatst wordt. Maar dat bombradeert het nog niet tot waarheid!
Kort lesje CVvi (Centrale Voorziening voorwaardelijke invrijheidstelling)
In bijzondere gevallen vindt geen v.i. plaats. De rechter gaat hier over.
- ernstige misdragingen tijdens de gevangenisstraf
- onttrekken aan de gevangenisstraf
- de kans op herhaling van het plegen van strafbare feiten wordt niet verminderd door het opleggen van bijzondere voorwaarden.
Dat zijn overwegingen die t.z.t. beoordeeld moeten worden. En daarbij is de situatie van de veroordeelde t.z.t. bepalend!
Hoe DiewijfvandieLange vandaag al weet hoe de siuatie van veroordeelde t.z.t. zal zijn, is mij een vraagteken. Net als het een vraagteken is hoe Diewijfvan nu al weet hoe de rechter tztz gaat oordelen. (tenzij Diewijf natuurlijk zelf die rechter is...)
@michelpen | 18-11-19 | 16:07: maxius.nl/wetboek-van-strafrecht/arti...
En graag in isolement uitzitten, geen strafkorting, dan persona non grata verklaren en terug naar Pakistan.
Jammer dat zo'n idioot op kosten van de belastingbetaler een advocaat krijgt en zijn straf mag uitzitten.
Misschien dat het toch wel meevalt met al die "slappe straffen" van D66 rechters?
We hebben de laatste tijd stevig uitgedeeld zien worden.
Tis geen medelander, dan durft zo'n rechter wel. Ik heb echt geen vertrouwen in onze rechtsstaat meer. Die tijd is wel geweest.
Uitzonderingen bevestigen de regel. 1 goede rechter maakt de andere 99.9% nog niet goed.
De zaak tegen de moordenaars van Ronald Bakker (van de spyshop) is zo'n mooi voorbeeld van een echte D66-rechter. Eis van 10 jaar. Rechter vindt dat de 20-jarige via het jongerenstrafrecht moet worden vervolgd (waarom??) ondanks het advies van experts en legt 2 jaar jeugddetentie op met 3 maanden voorwaardelijk en aftrek van voorarrest!
nou over slappe straffen zijn de meningen verdeeld. eerder willekeur icm de juiste advocaat kunnen betalen. en veel beroepscriminelen kunnen dat, en de kerel die in een moment van stomheid ergens een fout maakt (en zeker penitentie verdient) zit in verhouding veel langer.
@Tronald_dump | 18-11-19 | 14:34: Tsja, op die manier heb je altijd gelijk natuurlijk. Mohammed B kreeg ook levenslang en die messteker op CS bijna dertig.
Deze uitspraak van de rechter valt mij zeker mee.
@letopuwzaak | 18-11-19 | 15:17:
Dat stemt positief.
Zeker, ik krijg ook een goed humeur van deze uitspraak. Ik zie mijn vermoedens liever gelogenstraft dan bevestigd, BL!
Hangt dus wél van de rechtbank af. Zou rechtbank Amsterdam zo hebben gestraft? Ik durf veilig te zeggen: neen.
Maar gelukkig weet Bubba precies hoe hij verse batty-boys moet inwijden in het zeepjes rapen...
ik wens Bubba veel plezier met dit stuk ongeluk.
Een bloemlezing uit de reacties hier over Junaid de afgelopen maanden.
Zullen we gewoon eens stoppen met dat domme 'zal wel weer een taakstrafje worden'-gelul hier altijd. Ja, er worden vaak taakstraffen uitgedeeld, omdat er dan REDENEN zijn om taakstraffen uit te delen. Maar er worden ook hoge gevangenisstraffen uitgedeeld, als er REDENEN zijn om die te geven.
"Taak straffie want zuikerspiegelend, of verward , zoiets zal eruitkomen"
"Verwarde rechter zal wel weer neppe fopstraf uitdelen en zeggen dat hij begrip heeft voor gevolgen voor de dader."
"hij moet waarschijnlijk 40 dagen een boerka aan"
"Als ik dat zo hoor, kan er alleen vrijspraak volgen. Hier zijn die rechters wel gevoelig voor."
"Vrijspraak, nederige excuses én een schadevergoeding. Daarna 1e klas ticket terug naar Haatistan."
"Die wordt vast veroordeeld tot een vaste verblijfsvergunning en een Miele wasmachine."
"Alleen en onbegrepen.
Ik zeg,miele en veel maagden voor deze strijder"
"Islam? Dan ben je gek, dus TBS."
"Islam aanhangen is een psychose volgens recente jurisprudentie, die staat volgende maand weer ergens anders te prikken."
"Ik heb heel veel vertrouwen in de Nederlandse rechtstaat. Die krijgt zeker een maand voorwaardelijk. Pak aan!"
"Het gebruikelijke 1-2-tje met de hoogleraar psycholoog: "meneer was een beetje in de war" ergo: vrijspraak."
"Justitie zal weer gepassioneerd de verdediging van de moslimdader op zich nemen."
"Ben benieuwd hoe veel schadevergoeding hij gaat krijgen."
"Als je belooft dat je het nooit meer doet laten we je gaan."
"Reken maar dat het OM hard bezig is een vormfout te bedenken waardoor hij weer vrij komt, en zijn karwei kan afmaken. Scheelt het OM ook weer werk in het Wilders-proces."
"Tja. Het zal wel weer op een taakstrafje uitdraaien."
"Verwarde man, vermoed ik."
"Met al dat schoffelen zal Nederland naar verwachting binnenkort wel de mooiste plantsoenen ter wereld hebben"
"Uurtje of 40 schoffelen, DNA afgeven en op vrije voeten.
Met verblijfsvergunning, waarschijnlijk.
Het is tenslotte maar Wilders hè."
"Gelukkig is islam vrede dus snel laten schoffelen in het park"
Nou bij veel mafkezen blijkt rechter en/of OM nog al eens te dwalen. Kijk naar die steekbaard in Den Haag, Band opname Vucht: Ik ga doen alsof ik geestesziek ben: Rechter ja die is kompleet geestesziek en dus TBS.
Die had je nog niet, sherlock:
"Valt me tegen, dat hij geen straftaakje heeft gekregen."
Ach kijk, een medewerker van de rechtbank.
Ja precies ik vind het gewoon GEENSTIJL.NL U ook?
U bent zelf rechter? Blij u hier te zien. Doe wat met bovenstaande opmerkingen, ze komen namelijk niet uit de lucht vallen.
DWV-
Dus als 99,999999% van de uitspraken van de rechter veel en veel te laag zijn en het een keertje 0,000001 % van alle rechtszaken een redelijke straf eruit rolt hoeven we ons niet meer druk te maken over de D66 straffeloosheid rechters??
Als 99% een redelijke straf geeft is er pas recht gedaan...... Dat zijn de cijfers en mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen...
@dijkbewaker | 18-11-19 | 14:45: Een zaak die vergelijkbaar is aan deze levert een vergelijkbare straf op. Een zaak die onvergelijkbaar is aan deze levert een onvergelijkbare straf op. Lastig is dat de rechter wél beschikt over alle relevante informatie en op basis daarvan een afweging maakt, terwijl wij alleen de kop lezen en dan ons oordeel al klaar hebben.
@Arkan Sonney | 18-11-19 | 14:43: De rechters van vandaag doen er dus wat aan, maar dat heeft geen enkele zin, blijkens de reacties hier, want het beeld blijft rechtovereind. Noem eens een vergelijkbare zaak van de laatste tien jaar (terrorisme, dader bij volle verstand) waarbij er geen flinke gevangenisstraf werd gegeven?
@TeeJee | 18-11-19 | 14:30: Ook heel typisch, iemand meteen in een hoek duwen op basis van argumenten. Dat is meestal een geschikt middel om de argumenten zelf links te laten liggen. Sterk!
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 15:07:
Ach kijk, een hypocriet betoog van iemand die zelf op hoge poten en hard roepende begint over "dom gelul" en "waanbeelden". Misschien moet u zelf niet zo'n grote mond opzetten als u zoek bent naar redelijkheid.
Denkt u werkelijk dat u ook maar iemand op andere gedachten zal brengen op deze wijze? Hier is een spiegel, veel succes er mee, en kom later maar weer terug.
DWVDL-
terwijl wij alleen de kop lezen en dan ons oordeel al klaar hebben.
----
Wij??
Wie is wij?
U en uw vriendin, de kat, de hond, de kanarie en goudvis in de kom naast u??
Verder iemand naast u waarvan u vermoedt dat die net als u alleen de kop leest?
Dit is echt zo ontzettend tekenend voor de denkwijze van velen hier. Je hebt een in beton gegoten waanbeeld in je hoofd over de rechterlijke macht (elkaar en bepaalde politici napratend), je hebt je ogen en oren alléén open voor BEVESTIGING van dat beeld, en ieder feit dat AFBREUK doet aan dat beeld wordt zó verdraaid dat het beeld tóch weer klopt. Ongelofelijk.
@diewijfvandielange: beton moet je maken, nietwaar?
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:12:
Zolang rechters ook taakstraffen blijven geven aan (roof-)overvallers en verkrachters, zal dat beeld blijven bestaan.
Het Nederlands juridische systeem is veel meer gericht op correctie, behandeling en herintegratie in de maatschappij, dan op daadwerkelijk hard straffen en wegstoppen (Zeg maar; Amerikaanse stijl). Dat laatste reserveert men voor de hopeloze gevallen, of de gevallen met een grote maatschappelijke impact / ophef.
Is dat wetenschappelijk te onderbouwen? Wellicht, maar dat krijgt u niet uitgelegd aan het slachtoffer, dan wel nabestaanden, die door een recidivist te maken krijgen met groot persoonlijk leed.
En blijkbaar krijgt on gerechtelijke macht dat ook niet uitgelegd aan de bevolking.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:12:
Het opmerkelijke van de uitspraak is dat de rechter een hogere straf oplegt dan geëist werd door het OM.
Dat is een uitzondering; de regel is dat de rechter een veel lagere straf oplegt dan de eis. In veel gevallen is zo'n strafoplegging geheel in strijd met het "rechtvaardigheidsgevoel" van de meeste mensen. En dan weet ik ook wel, als je de "heffe des volks" zijn gang laat gaan, dan wordt iedereen gelyncht of aan de hoogste boom gehangen, en daarom heb je ook rechters nodig die met een bepaalde distantie naar de zaken kunnen kijken, en weten hoe in het verleden vergelijkbare misdaden zijn bestraft, daarom ben ik zonder enig voorbehoud vóór de rechtsstaat en ons juridische systeem.
Maar dat laat onverlet dat de laatste decennia er wel heel erg ontzettend veel begrip was voor de daders, en weinig voor de slachtoffers. Daar lijkt de laatste tijd wat verandering in te komen en dat is goed.
Dat op die wijze de term "D66-rechters" is ontstaan, ach, is dat zo erg? Ook onder rechters zullen ongetwijfeld alle politieke gezindten vertegenwoordigd zijn. Alleen, en dat is m.i. op zich wel een feit, herbergt D66 relatief meer oud-rechtenstudentjes en dus mensen die in de advocatuur en de rechtsspraak werkzaam zijn dan andere partijen.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:12: Dr Johnson geeft een compliment aan de rechtbank. Daar kunt u ook gewoon dankbaar voor zijn.
@TeeJee | 18-11-19 | 14:36: Vertel eens, wanneer heeft de rechter voor het laatst alleen een taakstraf gegeven voor een verkrachting? En stel dát u zo'n zaak vindt, hoeveel zaken staan daar tegenover waarbij er gewoon een gevangenisstraf werd gegeven? Roofoverval idem.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 15:10:
www.ad.nl/zwolle/man-krijgt-jeugddete...
www.bndestem.nl/bergen-op-zoom/werkst...
Geen enkel probleem. Zijn binnen 10 seconden te vinden op google.
Hoeveel zaken er tegenover staan is volstrekt irrelevant binnen mijn eerdere betoog, dat verzint u er zelf bij.
Mijn eerdere tegel blijft onverminderd van kracht. Ook u krijgt het gewoon niet uitgelegd. en het beeld dat ontstaat zal op deze wijze zeer hardnekkig blijken.
@TeeJee | 18-11-19 | 15:30:
Het beeld lijkt vooral te ontstaan door uw eigen gebrek aan kennis.
Beide zaken die u aandraagt zijn nogal duidelijk als je de artikelen leest. Het gaat in deze over (geestelijk) minderjarigen.
Is je perfect? Nee. Maar men doet zijn best om eerlijk de orde te handhaven en recht te spreken.
Ik blijf het wanstaltig vinden dat cherrypicking. Nederland is juist één van de landen in Europa die juist zwaar straft. Misschien teveel.
@Theodorus.Goldbach | 18-11-19 | 16:08:
Ik spreek slechts over het algemene beeld, waar reaguurder Diewijf over sprak, en lever voorbeelden wanneer dat gevraagd wordt. Tevens dient u even mijn nuance te lezen, uit mijn tegel van 14:36 in ditzelfde draadje.
Leest u alles gerust nog een keer door, en bedenk u daarna even of uw directe Ad Hominem wel zo terecht is.
@TeeJee | 18-11-19 | 15:30: Ehm, ik weet niet of u kunt lezen, maar waar vindt u alléén een taakstraf? Ik zie een halfjaar voorwaardelijk erbij staan.
Dat het beeld beeld blijft bestaan is op zich geen argument. Bij hardnekkige creationisten bestaat het beeld dat wetenschappers maar wat lullen als het over de ouderdom van de aarde gaat. Bij veel Turken bestaat het beeld dat historici maar wat lullen als het om de Armeense genocide gaat. En zo bestaat bij veel reaguurders het beeld dat rechters fopstraffen verzinnen als het om criminaliteit gaat.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 17:02:
Het concept van voorwaardelijk is dus dat u niet de bak in gaat, mijn beste. Juridisch staat dat leuk, maar dat is voor de beleving dan ook alles.
En dus is de taakstraf de enige feitelijke straf die daadwerkelijk moet worden ondergaan. Dat sluit uitstekend aan bij mijn tegel van 14:36, bij het concept van de beeldvorming, en het woordje "alleen" is van uw eigen hand.
U bent hier diegene die klaagt over het beeld, en ik leg u slechts uit waarom dat beeld ontstaat, en zo hardnekkig is. Dat u zich niet kan vinden in de argumenten maakt deze argumenten voor de beeldvorming niet minder relevant.
En zo lang het Nederlandse rechtssysteem niet aan sluit, niet aan wil sluiten, of niet aan kan sluiten bij het rechtsgevoel van de samenleving, zal dit beeld blijven bestaan. Hoe hard u ook schreeuwt tegen al die gemene reaguurders.
@TeeJee | 18-11-19 | 17:10: Het rechtssysteem zal nooit aansluiten bij het rechtsgevoel van de samenleving als de samenleving krantenkoppen lees in plaats van dossiers. Uit onderzoek blijkt dat de lekenoordelen opeens heel hard opschuiven in de richting van de rechteroordelen op het moment dat er dossierkennis is.
@Theodorus.Goldbach | 18-11-19 | 16:08: "Lang" straffen is niet hetzelfde als zwaar straffen. Van die 10 jaar zou in het gunstigste geval tussen de 6 en 7 jaar blijven staan, want die goed gedrag regel wordt nog steeds toegepast. Een rechter die dus zegt 10 jaar bedoelt 6 of 7 jaar, Een gevangenis hier is een Marriotte hotel, vergeleken met een nor in zijn eigen land. Lekker halal eten en alles gratis.
Als ik tik wat ik denk krijg ik een ban.
Dus, deze moeten ze................. en daarna........
Om het voorzichtig te formuleren:
deze uitspraak zal niet bevoordelijk uitpakken voor de verdere carrière van de drie betrokken rechters.....
Hulde voor deze Don Quichot's.
Krijgen we het weer. Intelligente mensen toetsen hun denkbeelden voortdurend aan hun waarnemingen. Domme mensen kiezen ervoor alleen informatie op te nemen die past bij hun denkbeelden. Mochten ze per ongeluk toch geconfronteerd worden met informatie die niet strookt met hun denkbeeld, dan verklaren ze die gewoon tot de uitzondering die de regel bevestigt. Zo heb je altijd gelijk. En dit is niks nieuws hoor: Mohammed B kreeg ook levenslang en die prikker op A'dam CS bijna 30.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:17: U deponeert hier al voor de tweede maal een genuanceerde en verstandige opvatting. Zou u daar onmiddellijk mee willen ophouden?
@michelpen ik deel je vermoeden.
Kan er wel iemand filosofisch gaan doen over intelligente mensen versus domme mensen maar er zijn ook mensen met gezond boerenvestand en waarnemingsvermogen.
Ik weet nog Pim, ik weet nog Volkert.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:17: Domme mensen kiezen ervoor alleen informatie op te nemen die past bij hun denkbeelden. Een treffender omschrijving van de gemiddelde D666/GL/PvdA/SP/VVD stemmer heb ik nog niet kunnen vinden hier. Chapeau !
Don Quixote vocht tegen schapen (mèèèèèhh). En hoe treffend die parabel ook is, deze rechters vechten tegen een échte dreiging, namelijk de islamitische jihaad.
@Knufter | 18-11-19 | 14:22: Ja, en we hebben democratisch besloten dat dat voor dergelijke zaken te weinig is, en dus zijn de wetten aangepast, en dus worden er sindsdien voor dergelijke zaken veel hogere straffen gegeven. Zoals het hoort.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:56: Er is toen besloten dat het geen politieke moord was. Want dan was de maximum straf 20 jaar ipv levenslang.
Mesjogge, toen al. Mesjogge in het huidige Wilders proces. Mesjogge met die blokeerfriezen.
Ik neem de rechtspraak niet serieus meer.
@Knufter | 18-11-19 | 15:11: Dat Wilders-proces en die blokkeerfriezen kun je de rechter moeilijk kwalijk nemen: er liggen democratisch tot stand gekomen wetten die dat gedrag strafbaar stellen. Wat wil je dan, dat de rechter naar eigen believen de wet naast zich neerlegt?
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 14:17:
Op zich een interessante verhandeling over denkbeelden, informatie-selectie en toetsing. Zelfs de door u gelegde link met intelligente en domme mensen, daar ga ik gedeeltelijk in mee.
Maar kunt u mij uitleggen wat een straf van 10 jaar wegens terroristische BEDREIGING,
te maken heeft met uw voorbeelden van Mohammed B (terroristische moord) en de 'prikker' (poging moord, met terroristisch oogmerk, meermalen gepleegd)?
Of bent u hier in de door u zelf opgemerkte val van denkbeelden, waarneming en informatie-selectie getrapt? En zo ja, hoe zou u deze val dan kwalificeren; dom of intelligent?
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 15:13: Wat ik wil is dat iedereen gelijk berecht wordt en dat de bevoegdheid tot seponeren gelijkwaardig voor iedereen wordt gebruikt.
Waarom blokkeerfriezen wel berechten en al die andere gekken, Turken, KOZP en weet ik al wie niet, niet?
Democratische wetten m'n reet. "we moeten ze vernederen" "marokkanen hebben het etnisch monopolie op geweld" "ik ben nog nooit een eerlijke rus tegen gekomen".
Maar ga lekker nuanceren joh en feitelijk en doorwrocht worden. Ik noem dat NRC doorwrochtheid: wat feiten en omstandigheden naar voren halen die de boel 'nuanceren' waarmee de schrijver zichzelf verheft tot boven het gepeupel door 'genuanceer' en 'niet populistisch zijn' maar intussen het grote beeld volkomen missen.
@Knufter | 18-11-19 | 15:33: Noem mij zaak waarbij het OM seponeerde terwijl KOPZ de snelweg blokkeerde om Pegida-mensen op weg naar een netjes aangevraagde en toegestane demonstratie, en ik ben het direct met je eens.
@michelpen | 18-11-19 | 15:14: Ik bedoel dat op GeenStijl bij bijna iedere strafzaak en in ieder geval bij iedere strafzaak die te maken heeft met terrorisme wordt geroepen 'dat het wel een fopstrafje zal worden', en dat blijft gebeuren, hóe vaak in dergelijke gevallen ook een serieuze gevangenisstraf volgt.
@Knufter | 18-11-19 | 15:33: Wel een mooie, van die NRC-doorwrochtheid, daar zit wel wat in. Ik zal niet bestrijden dat er een kloof zit tussen hoe rechters oordelen en hoe burgers práten over die veroordeling. Het interessante is dat die kloof afneemt zodra burgers meer kennis hebben van het dossier: rechtennieuws.nl/11580/onderzoek-vers.... Als dat een beetje klopt, zijn er twee mogelijkheden: óf rechters moeten stoppen met dossiers lezen, zodat ze hetzelfde uitspreken als burgers die het dossier gelezen hebben, óf burgers zouden hun oordeel even moeten opschorten tot ze het dossier hebben gelezen. Ik weet wel wat ik liever heb.
Overigens snap ik ook wel dat er hier mensen zijn die liever iedere dief door de knieën schieten en iedere verkrachter de doodstraf geven, maar die mensen krijgen daar in het parlement nu eenmaal de handen niet voor op elkaar.
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 17:05: Als je die voorbeelden van mij nodig hebt, heeft het geen zin ze je te geven. Blijkbaar zie je 't niet.
In dezelfde periode als de blokkeerfriezen is er door Turken een brug in Rotterdam geblokkeerd.
Boeren hebben wegen geblokkeerd, afgelopen weken nog.
Pegida mensen worden overal weggejaagd, geschopt, geslagen, waar ze een barbequeu willen houden. Die mensen kunnen met geen mogelijkheid vreedzaam demonstreren. Volg je u het nieuws wel eens?
@Knufter | 18-11-19 | 17:40: Een weg mag je niet blokkeren nee, maar dat is nog wel van een andere orde dan een specifieke groep mensen doelgericht te belemmeren te gaan demonstreren. Dat laatste is gewoon een overtreding van artikel 284 van het Wetboek van Strafrecht, dat eerste niet.
En die Pegida-demonstraties verlopen meestal prima, en het is ook wel eens gebeurd dat mensen geweld plegen tegen Pegida-aanhangers, en dan probeert de politie hen te pakken, en soms lukt dat: nos.nl/artikel/2291648-mannen-opgepak...
@Diewijfvandielange | 18-11-19 | 21:45: zucht
Weer zo een D66-re... Ow wacht. 10 jaar?
Maximaal 6 jaar en 8 maanden dus.
Kun je die vent niet de ruimte in schieten, zoals Sigourney Weaver deed met de alien queen?
.. daar willen ze hem ook niet hebben...
Ruimte is haram !
Misschien voor dit soort Sharia-fans toch eens de Sharia gaan hanteren. Want de D66-aaipoessie methode gaat hem niet worden.
Het belangrijkste verschil tussen Sharia en Westerse wetsystemen is dat onder de sharia mensen niet gelijkwaardig zijn. Moslims zijn meer waard dan niet-moslims. Mannen zijn meer waard dan vrouwen. Een niet-moslim mag nooit getuigen tegen een moslim, niet-moslims hebben geen recht op een advocaat enzovoort.
@petersteenkamp | 18-11-19 | 15:06:
Sharia fileert.
@petersteenkamp | 18-11-19 | 15:06:
Ik vind het ook een eng systeem, maar dat is mogelijk het enige dat werkt bij geloofsgestoorden zoals Junaid Iqbal.
Een ongeüniformeerde buitenlandse strijder die hier naartoe komt om dood en verderf te zaaien... Wat mij betreft mag ie nog van geluk spreken dat ie er met tien jaar vanaf komt.
*mompelt iets over een blinddoek en tegen de muur zetten*
Scaphisme. In Perzie wisten ze wel raad er mee.
Tien jaar fatsoenlijke huisvesting, uitstekende medische voorzieningen, kans om een gratis opleiding te volgen. Deze man kan goed beslagen ten ijs komen in Pakiland.
Hij krijgt wel geregeld visite. In zijn broekje.
Jammer inderdaad dat hij die 10 jaar hier moet uitzitten en niet daar.
Misschien mag hij de straf in Pakistan uitzitten?
Zo. Hallootjes.
Op zich geen slechte straf voor Nederlandse begrippen. Desondanks had hij wat mij betreft direct het land uit geflikkerd morgen worden, puur omdat hij nu 10 jaar in een hotel mag zitten met Halal vlees incl. onbeperkt Internet + een Playstation.
En een opblaaspop, toch!
internet niet, playstation wel, in ieder geval kosten dat soort eikels de samenleving gigantisch veel geld, meer nog dan versleten oudjes
@eerstneukendanpraten | 18-11-19 | 14:00: zo iets? www.feestbazaar.nl/opblaasbare-schaap...
zeg cipier t is toch wel halal he? Jwel hoor..... en schuift aangebrande varkenslul onder de deur door
@eerstneukendanpraten | 18-11-19 | 14:00: 72 stuks
@Timide_Aso | 18-11-19 | 14:03:
ROFLOL !
Vier jaar bovenop de eis... die d66-rechters toch.
Die '66 officieren van justitie.
Na het uitzitten van zijn straf mag hij toch zeker wel in Nederland blijven? En krijgt hij toch wel op onze kosten een huis en een Miele?
Zeker. Twee bezoekjes van een Nederlands - Marokkaanse deradicaliserings -mevrouw met een adviesbureautje en hij gaat het nóóit meer doen en 'sorry' zeggen - weliswaar met een zwaar Urdu accent, maart tóch sorry. En daarna aan de Miele en in de bijstand. Maar dat is op z'n vroegst over zes jaar.
Tuurlijk. Iets met geworteld zijn in de NL samenleving...…..
Arme Junaid, heeft die net die ene niet D66 rechter gevonden die een zwaardere straf durft te geven dan het OM vraagt.
10 jaar eis... en nu hoger beroep.
Belachelijke uitspraak! De vooringenomen PVV rechters hebben bewust de constante provocaties van Wilders buiten beschouwing gelaten.
En hoe lang werkt u al bij het OM?
Je geprovoceerd voelen is een keuze. Deze man is geestelijk ziek. Is er een uitleveringsverdrag met Pakistan? Dan graag daar zijn straf uitzitten. Waar betaalt hij zijn advocaat van?
Dat wise is teveel eigendunk
@Moestuinier | 18-11-19 | 14:00:
-
Wat dacht u zélf? Maar zelfs als deze vertoning niet door u en mij gefinancierd zou worden - dan nóg heeft deze jongen geld zát. Crowdfunding, heet dat. Door 600 Nederlandse haathutten.
@Moestuinier | 18-11-19 | 14:00:
Zijn straf in Pakistan uitzitten?
In Pakistan wordt hij als een held binnengehaald en meteen vrijgelaten!
Die advocaat wordt betaald door de belastingbetaler, want toevoeging.
Misschien goed om te weten dat 99% van de moslims in Pakistan voortstander van de sharia is. Enig idee hoe een aanslag op Wilders door sharia-adepten beoordeeld wordt?
onderzoek Pew Research Center, Religion & Public Life, 30 april 2013:
"The World’s Muslims: Religion, Politics and Society"
Oké , nu Joop nog oppakken en veroordelen. m.youtube.com/watch?v=IcptRQ24AIM
We kunnen hem ook mollen.
Is dat dezelfde Joop van Riessen, die oud-politiecommissaris, die zijn serieuze medewerking gaf aan het programma 'Het Zesde Zintuig'? En daarmee, met terugwerkende kracht, het hele politiekorps blameerde?
Het lijkt erop dat er in dit proces een rechter uitspraak heeft gedaan.
Dat zien we niet vaak.
Over 10 jaar is het Junaid uitzwaaifeestdag, zorg dat ie die dag op tijd bij de poort staat.
10 jaar? Je hoeft 2/3 uit te zitten en met vreemdelingen worden dealtjes gemaakt: als ze NL verlaten kunnen ze nog eerder gevangenis verlaten.
Ervaart hij ook eens wat het is als er iets als een bom inslaat.
Maar, zoals terecht wordt aangegeven door @laurentius | 18-11-19 | 13:40, eerst wachten tot het hoger beroep.
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat deze rechter even aan de bühne wil laten zien dat ze niet allemaal D66 rechters zijn in de wetenschap dat zijn collega er toch weer een schoffelstrafje van maakt.
De rechter weet ook wel dat er hoger beroep komt. De volgende maakt er 8 jaar van minus voorarrest. Beetje middelen en hij staat over 5 jaar weer buiten.
10 jaar is nog steeds lachwekkend. Dit is toch die knakker die concrete plannen had om Wilders af te maken, maar op het Centraal Station te Amsterdam opeens een ingeving van Allah kreeg om maar gewoon 2 willekeurige mensen neer te steken die aan het genieten waren van een vakantie in ons land. 10 jaar...Dat is over 5 jaar buitenspelen zodra voorarrest eraf is en hij sorry gezegd heeft tegen z'n re-integratiemanager (vrouw, ruggegraatloos en tot op het moment dat ze deze multicultisierbloem ontmoette ook sexloos).
Nee dat was een andere idioot. Die kreeg wat langere celstraf maar ook een hoger beroepje uiteraard. www.geenstijl.nl/5143655/shots-fired-...
Nee, dat was een andere moslim.
Dat was een andere.
Klopt... was dezelfde vredelievende religie.
Tien jaar. Hoeveel is dat in hoger beroep? Ik schat zes jaar, of vier jaar na aftrek van goed gedrag. Over drie jaar loopt hij weer buiten te hakbarren.
2/3 = 6 jaar. Na aftrek voorarrest.
En voorafgaand daaraan aan 'vrijlating' een langlopend project met vrije weekenden en 'voorbereiding' waarin het heerschap alvast een gezin kan opbouwen enz.
Lekker Nederlands leren, uitkering aanvragen en straks een huis, bad en bed krijgen. Goed gedaan... wholla
Greet begint op alle fronten te winnen. vvd-ers kiezen voor hem, Harry Mens (Tjerrie-hater/Otten-fan) maakt reclame voor Greet. Jammer dat je geen lid kan worden van zijn fanclub. Maar gelukkig kon ik dat wel bij Forum.
Tien, tien, tien en het is een keer geen voetbal.
Hij heeft het best goed bekeken.
Wilde graag in het westen wonen. Voilà, dat is hem dan gelukt.
Lekker gratis en goed verzorgd verblijf en samen met gelijkdenkenden lekker verder plannetjes beramen.
ok kan deze rechter een cursus gaan geven aan z'n collega's: "niet fucken met de rechtsstaat" ?
Deze lijkt het wel begrepen te hebben.
Zal vast nog een hoger beroep komen.
@TeeJee | 18-11-19 | 13:46: Vast en dan komen de verzachtende omstandigheden etc weer uit de kast.
Nu hebben we een fantastisch testexemplaar voor die naïeve muts met haar deradicalisatie toolkit! Heeft ze maar liefst 10 jaar de tijd om het te proberen!
Zet haar maar gezellig bij hem in de cel met toolkit en al.
Ik voorspel 10 jaar
Jij komt echt uit een ei.
Woooooow. Hoe deed je dat?
@Aap Noot Miesje | 18-11-19 | 13:45: Glazen bol van de action voor 2.95
@R. Skickr | 18-11-19 | 13:44: Ja leuk he
De flauwe grappen doe ik hier al maar ga je gang, wie weet.
Hoppa, zelfs de rechter vindt het OM zwak. Heel mooi.
Zo !dat gaat de goede kant op , 10 jaar..
Even nog hoger beroep afwachten waarschijnlijk ... voordat men te vroeg juigt
VIER jaar boven de eis van een véél te lenient OM!!! YES!!!
-
10 jaar.... Netjes
Bam 10 jaar. Toedels.
Hoppah, 10 jaar met aftrek voorarrest.
"Hij zegt ook zichzelf als strijder te zien, net zoals zijn medegevangene Mohammed B. , de moordenaar van Theo van Gogh."
Hiermee alleen al heeft Junaid zichzelf toch - naar ik aanneem - gekwalificeerd voor een permanente isoleerstatus? Tenslotte wil je niet dat dit soort jongens zich gaan verenigen of eventuele handlangers buiten kunnen inschakelen. Eén keer blunderen met de beveiliging van Wilders kan nog een ongelukje zijn, een tweede keer wordt een ander verhaal.
Rechter zegt dat een groot deel van de bevolking het met de denkbeelden van Wilders inzake niet eens is.
Tot zover de onafhankelijkheid
Heel foute rechter dit. Ik eis wraking, want de uitspraak is al vertroebeld voordat ie is uitgesproken.
80% van de inwoners heeft niet op de VVD gestemd. Is het dus niet eens met de standpunten van Rutte. Voor andere partijen met minder dan 15 zetels kun je stellen dat meer dan 90% van de bevolking het niet eens is met hun standpunten.
Technisch correct, gelet op de zetelverdeling in de Tweede Kamer.
Het geeft geen pas voor een rechter om zich uit te laten over wat het stemgedrag van een groot deel van de Nederlandse bevolking is.
Een rechter gaat toch ook niet zeggen 'veel mensen vonden het slachtoffer van verkrachting een kuthoer' - dat doet gewoon niet ter zake. De misdaad doet er zake.
Ehm, dat is toch een kale feitelijkheid? Het zou anders zijn als hij zou zeggen: IK ben het met de denkbeelden van Wilders niet eens, dán komt zijn onafhankelijkheid in het gedrang.
Foei! Niet meer doen. Ga maar lekker kopje thee drinken met Geert en sorry zeggen.
Maar hoe zijn zijn voetbal skills?
Hij is linksvoor
En schiet dus vanaf links?
@elfenstein | 18-11-19 | 13:45: de schoten komen altijd van links, dat weet u toch wel?
Er is een reden waarom onze voorouders ze zo'n 1400 jaar lang ten koste van alles uit Europa hebben proberen te weren. En dan wil een kliekje bovenbazen beweren dat dat opeens niet meer nodig zou zijn? Kom nou toch,we zien dagelijks op tv waar Islam toe leidt en dat wil je hier gewoon niet hebben. Klaar.
Hoho, de islam hoort al 2000 jaar bij Europa hoor. www.geenstijl.nl/5147706/timmerfrans-...
Zie het als een golfbeweging.
@RickRD | 18-11-19 | 13:31:
Ja, dat was diezelfde onderbuikdemagoog die in 7 talen met een snik ind e stem vertelde over het zuurstofmasker in MH17.
*snik*
Na het uitzitten van zijn straf zal hij wel als beveiliger van Wilders ingezet worden.
Het rechtssysteem is stuk. De dader is het slachtoffer. Krijgt minimale straf of zelfs geen straf en soms zelfs een schadevergoeding want ......... Het slachtoffer blijft achter. Sterker nog die wordt volgens onze rechtspraak meestal aangewezen als de dader want ......... uitgelokt, had het kunnen weten, had zij/hij maar niet op de plek moeten zijn, de dader is pas echt het slachtoffer, slechte jeugd, last van discriminatie, aanhanger van het geloof islam en islamofobie heeft hem er toe gedreven enz. enz. Nu weer allemaal doorlopen mensen en wel in de pas lopen van de mainstream want anders wordt je opgepakt en zet het OM, alle middelen in om wat krom is recht te bewijzen. Dit is ons land. Waar is het land gebleven toen recht, nog recht was en krom, krom.
Geert bedreigen met de dood ? Oei, dan ben je de klos als je voor een D66 rechter staat, dat wordt ongetwijfeld een hele zware straf. Te denken valt aan 2 weken verplicht en onder toezicht bladblazen en plantsoenen aanharken. Dat zal ze leren. Leve onze rechtvaardige rechtsstaat en onze onpartijdige rechters !
Stop hem een paar jaar 24/7 in een Megastal vol met varkens. Dat tuig is niet gevoelig voor onze cellen/tbs of iets... je moet ze krenken tot het bot.
De rechter zal rekening houden met het feit dat die meslim een volhouder is en, als Allah het wil, zijn heilige missie met de hulp van Allah zal volbrengen. Hij krijgt dus bonuspunten op zijn fopstrafje. Allahu akhbar.
Wat een held is die Wilders toch om gewoon naar dat proces te gaan. De meeste mensen hadden zich zelf in een kelder opgesloten.
Meest prachtige manier om te zeggen dat je er nog steeds bent denk ik. Dan zijn ook alle partijen aanwezig en schildert het een mooi tafereel.
Met zoveel beveiliging? Zou jij ook overal heen gaan :)
Dit soort tuig, dat met voorbedachte rade naar Nederland komt om in Nederland een politieke moord te plegen, zou preventief nooit meer vrijgelaten moeten worden.
Is dumpen boven de Noordzee ook een idee?
@KlunsJohannus | 18-11-19 | 13:20: We hebben onze ervaren piloot Julio Poch momenteel op de bank zitten. Misschien dat hij op zijn oude dag nog een centje bij zou willen verdienen.
@KlunsJohannus | 18-11-19 | 13:20: doe de Julio!!
Wauw, 6 hele jaren dus. Die d66 rechters zijn gek op dat getal.
Gewoon tien hoor. Hij maakt geen aanspraak om voorwaardelijke invrijheidstelling.
Deze gast mag nooit meer loslopen in Nederland. Ik heb zijn rechtzaak een beetje gevolgd. Dit is een diehard moslim. Die gast is op missie en als hij straks na de fopstraf vrijkomt, dan gaat hij daarmee verder. Dat heeft hij diverse malen heel duidelijk gemaakt in de rechtzaak. Wilders kan nooit meer vrijelijk over straat lopen. Ook al zou hij uit de politiek stappen. Deze knakker is er maar een van de velen die er in deze wereld rondhuppelen.
Na het uitzitten van zijn straf wordt hij heus wel op het vliegtuig naar Pakistan gezet.
Hij zwierf toch al 10 jaar in EU rond? Mooi man dat Schengen.
@Gulliver | 18-11-19 | 13:13: Ja maar MeNSenREchtEn!!!!!
Onze rechtspraak heeft helemaal geen middelen of wilskracht om hiermee om te gaan. We zijn te lief, te slap, te goedgelovig. Dit soort lui willen niet anders, sommige beesten moet je nooit meer vrijlaten maar dat kan in NL helemaal niet.
@Gulliver | 18-11-19 | 13:13: Dat hopen we dan maar. De meeste inreizigers hebben een enkeltje naar het beloofde Westerse land. Deze mafklapper hoort in hetzelfde rijtje thuis als die suikerzieke knakker en die andere die door een vogel iets werd opgedragen. Die zijn niet gek. Die zijn bezig met een oorlogsmissie. Het wordt hoog tijd dat het gewone volk dit een keer door gaat krijgen. Een gek loopt in zijn/haar nakie door de straten te rennen met een boodschap dat zoiets is als: Aliëns hebben mij ontvoerd en verkracht om een hybride te creëren. Dit soort gasten zijn alles behalve gek. Laat daar geen enkel misverstand over bestaan. Sorry, ik kan het niet mooier maken.
Oei, een opname in Vught zegt u? Is dat hetzelfde soort PI als waar in Jeffrey Epstein zat opgesloten?
Onlogische vergelijking. Epstein moest dood, wist teveel. Deze vent moet blijven leven, liefst vervroegd vrijkomen wegens goed gedrag, dan kan ie het nog eens proberen.
@elfenstein | 18-11-19 | 13:30: ja maar als nou iemand in de PI in NY een hekel had aan Epstein, zou er dan in Vught niet iemand rondlopen die een hekel heeft aan deze strijder voor Allah?
@The2Amendment | 18-11-19 | 13:43:
Weinig kans op. Meneer heeft daar heldenstatus en zit tussen z'n homies. Zoals bekend zitten er niet veel henken en jannen daar, meerderheid is van dezelfde doctrine als hijzelf dus eerder regelen ze shit voor 'm terwijl ie daar zit, telefoontjes, coke etc...
@elfenstein | 18-11-19 | 13:48: Kan Michael Panhuis niet naar Vught. Krijgt ie korting.....
Geert met de dood bedreigen zal wel gelijk staan aan vrijspraak. Die rechters vinden dat prachtig en hopen waarschijnlijk dat het eens zal lukken.
Ik denk dat als Junaid Iqbal gezegd zou hebben dat hij het homo-zwijn Rob Jetten af kwam maken, en als hij aangegeven zou hebben zijn missie niet te annuleren zolang hij leeft, hij inderdaad een veel hogere gevangenisstraf zou gaan krijgen. Wilders willen vermoorden is inmiddels deels geaccepteerd gedachtengoed bij de linkse rechterskliek in Nederland.
@Wladimir 1928 | 18-11-19 | 13:20: Ik vrees dat u gelijk heeft!
Alleen maar positief en leuk nieuws vandaag.
Had die Rutte toch maar mooi gelijk, echt een gaaf land.
Binnenkort zitten Greet en Junaid samen in 1 cel. Dan is er behalve oogcontact nog veel meer mogelijk.
Hoeveel religieus vergif moet je innemen om je imaginaire heiland zo te willen wraken op "belediging".
Normale mensen halen hun schouders op, zuchten wat en gaan over tot de orde van de dag.
Het wordt nooit wat met dit soort gekweekte fanaten. Gelukkig komen er maar 700 potentiële mafkezen per week onze cultuur verrijken.
"Gelukkig komen er maar 700 potentiële mafkezen per week onze cultuur verrijken."
ALs je slim bent zorg je dat je zelf in de omgekeerde richting gaat. Nederland -en bij uitbreiding West Europa- heeft ervoor gekozen zichzelf naar de kloten te helpen. Vergeet maar dat je dat proces nog om kunt draaien. Vertrekken is je enige optie.
Die gepassioneerde vloggers moeten ook dood, alsof dat het minder erg maakt allemaal. Het is wel een prachtige downplay to the max moet ik zeggen.
Zit je nou je jezelf tegen te spreken?
In defence van mijzelf moet ik zeggen dat het twee aparte gedachten waren, ik weet nog wie eruit mag vandaag, normale aap of gekke noot.
@Aap Noot Miesje | 18-11-19 | 13:15: Het begint met tegen jezelf praten. Als het discussies worden, moet je gaan oppassen... Ik betrap me er wel eens op dat ik tegen mijn laptop praat, zeker als ik haast heb en er een 'Windowsupdate' begint.
Ooit een Samsung vermoord met een kop koffie. Hij stierf geruisloos, dus zonder vonkenregen.
@Angélica de Sancé | 18-11-19 | 13:31:
Mijn theorie is dat je zo behoorlijk makkelijk mensen kunt herkennen die alleen wonen. Als ik een kat zou hebben had ik daar gesprekken mee maar voorlopig blijft het tussen mij, mezelf en de playstation.
@Aap Noot Miesje | 18-11-19 | 13:33:
Als de Playstation terug begint te praten, geen schrik, dat is alleen maar die leuke meneer van de AIVD.
@TeeJee | 18-11-19 | 13:51:
Als je profiel op openbaar staat krijg je sowieso al de meest vreemde verzoeken. Ongetwijfeld dat die links en rechts mee luisteren/lezen/kijken. Wat hebben ze er aan? 0. Of mijn voorkeuren voor porno en de notie van de rijke fantasie van de volgende Jan Lul.
@Aap Noot Miesje | 18-11-19 | 13:57:
Tja, geen idee Miesje. Wellicht heeft de AIVD meneer dezelfde fetish?
Veel succes er mee!
@TeeJee | 18-11-19 | 14:01:
Nou bedankt, ik had daar iig nog niet aan gedacht, dan is er tenminste nog één iemand die bevredigd raakt in dat samenspel. Toch een positieve twist waarvoor nogmaals bedankt!
Het valt me nog mee dat hij geen subsidie heeft gekregen.
Eis: zes jaar
Vonnis : Een welgemeend "Foei" en vanavond zonder toetje naar bed ... of iets dergelijks.
Het blijft immers wel gewoon Nederland he.
Aan het einde van zijn ritje krijgt ie waarschijnlijk de Nederlandse nationaliteit gewoon cadeau. Die wordt toch al zowat gratis bij een pak wasmiddel verstrekt.....
@Ommezwaai | 18-11-19 | 13:50: Zeg toch niet van die vreselijk domme dingen. www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/nede...
U zat er een beetje naast.
haha, gepassioneerd vlogger. Een beetje als, Dutroux: zet zich graag in voor kinderen.
Dus vast voor bedreigingen, maar mag daarna gewoon weer op vrije voeten met dezelfde bedreigingen door gaan? Misschien is een semi-permanent verblijfje in een TBS een beter idee.
Doe hem dan in de cel bij die Insuline spuitende collega getintier.
Ik mag toch hopen dat die lowlife, zodra hij vrijkomt, achter elkaar het land wordt uitgetrapt richting Pakistan. In Nederland is absoluut geen plaats voor hem.
@Dr_Johnson | 18-11-19 | 13:17:
Waarom leasen we Al Hol niet van Assad en drukken we daar de wat fanatiekere exemplaren naartoe? En als we dat EU-wijd regelen wordt het er hier ook weer een stukje aangenamer en veiliger op, voor iedereen, ook voor normale moslims die wel willen meedoen hier.
@Graaisnaaiert | 18-11-19 | 13:31: Goed idee. Een soort EU-enclave in Saudi Arabie of Irak. Guantanamo in de woestijn. Officieel EU grondgebied. Maar dan van de soort waar illegalen graag zo ver mogelijk vandaan willen blijven zeg maar.
REAGEER OOK