achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

doneer

Matthijs van Nieuwkerk duwt schoolkinderen nepgedicht 'HITLER' door strot

Hier, op 32:17, op de belastingTV2 na twee reclames van 15 seconden die alleen afspelen als het venster daadwerkelijk open staat.

Docent 'kunst' leest tijdens het NTR-programma De Klas een prachtig gedichtje voor over het loslaten van een dochter, om vervolgens een V2-raket de klas in te mikken. Al dat moois zou namelijk geschreven zijn door LETTERLIJK HITLER. Kinderen eventjes verbaasd maar vinden het gelukkig alsnog mooi. "Interessant om te zien wat dat dus doet hè", aldus Matthijs. Klein detail is dat het gedicht helemaal niet door Hitler is geschreven, maar door Duitse dichter George Runsky die ook nog eens geen nazi was. Gebeurt de beste natuurlijk, en er is tussen de Egyptenaren en Hitler in niks interessants gebeurd, dus je moet je cultuur ergens vandaan halen.

Reaguursels

Praat mee in het Stamcafé

Word de held van GeenStijl en word GeenStijl Premium. Dan ben je onderdeel van het roze legioen en kun je tevens genieten van:

  • Het befaamde roze kroontje
  • Een bannervrije website
  • Extra reaguurfuncties
  • Eerste rang bij acties
  • En bovenal: Jij houdt GeenStijl onafhankelijk!

Ik kies voor het volgende premium pakket:

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.