50+ wint Gouden Dakduif met beste video PS2019
Unaniem oordeel jury
Beste campagnebureaux der Provinciale Staten. U kunt niet meer inzenden helaas. De Gouden Dakduif 2019 is al vergeven. Met bovenstaande video IN HET ENGELS 1!!!1! wint 50PLUS Zuid-Holland zonder de noemenswaardig de prijs voor de campagnevideo van deze campagne. Daar kan geen Kitsch Pastiche tegenop. Het juryrapport komt lofprijzingen te kort om deze productie recht te doen. Michael Mann meets George Lucas meets James Cameron meets Harrie die vroegtijdig is afgehaakt bij de videocursus in het ouderencentrum. Beter kunnen is uploaden.
Reaguursels
Inloggentest
Het is géén steenkolen Engels, maar het klinkt wel alsof de spreker tegelijkertijd in zijn bek geneukt wordt door een bronstige kameel...
"police force in the neighbourhood" nou nou wie gaat dat betalen?
Peter R
Mijn kleinzoon heeft zo’n digitale softwarecomputer en kan daar krek mooie dingen op maken. Zal ik hem vragen om zo een kleurenfilm?
Die 3D graphics moeten een fortuin hebben gekost.
Dat had toch wel wat creatiever gekund? Film het dan in zwart-wit en noem het filmpje ‘50 Shades of Plus’. Was een garantie geweest voor een stembureau vol soppende kort-pittige vrouwtjes komende woensdag.
kort-pittig ... zijn er dan Japanse vrouwtjes in de buurt?
Halleluja! Wat was dit?!?!?
Die stem! Daar moet ie professioneel niets mee doen. Verder is het wel lachen dat ze tegen discriminatie zijn en zichzelf 50 + noemen en alleen maatregelen hebben ten gunste van 50+. Meest asociale partij en generatie ooit! Gefeliciteerd
Als het goed is worden we allemaal een keer 50+,dus niks asociaals aan volgens mij.Elke politieke partij heeft zo zijn een eigen programma .
Ik snap ook niet dat ze geen native speaker hebben ingehuurd voor dat spotje. Die Ronald Reagan, die kon mooi spreken!
@slim blontje | 18-03-19 | 11:27: whahahA slim is met dubbel mm
Ik ben uiteraard ook 50+ maar ik vind 50+ veel te slap als het gaat om het stopzetten van de immigratie vanuit moslimlanden. Helaas Henk, mijn stem krijg je niet.
Smerige egoisten die oudjes van tegenwoordig!
Ach. Nu wil ik op ze stemmen.
Een gerichte campagne op die laatste Britse bejaarde. Vanwege de Brexit?!?
OT schietpartij in U. Anti-terreur-eenheid ingezet.
Verliest Utrecht ook zijn onschuld?
het lijkt erop.
het lijkt erop.
Knap dat 50+ erin geslaagd is Brenton Tarrant als voice-over in te huren.
De (bij mij eraan voorafgaande) advert van Division2 sluit ook mooi aan op het onderwerp. "Wij pakken ons land terug!"
Zo te horen, staat 50+ voor behoud van traditionele Nederlandse waarden.
Egoïsme?
en wat is het standpunt van 50+ over gratis viagra en intieme therapie voor eenzame bejaarden eigenlijk?
Terreur aanval utrecht ?!
Fuck, hoop dat het niet zo is. Maar staat al in Telegraaf..
Ik wacht op de NOS, die zijn altijd betrouwbaar.
Hij gaat mij veel te snel. Hebben ze ook een versie die wat langzamer gaat zodat de ouderen hem ook nog kunnen volgen?
En een gebarentolk.
Of een groter lettertype
so go !! Vote!!
The world is yours!
No, go vote, The wereld is of you!
Mooi toch dit.... zie de humor er maar van in.... of vind men het nu eng worden dat ouderen ook al videofucks kunnen maken:)))
Je zou op z'n minst Turks of Marokkaans verwachten.
Lopen de paarse broeken daar ook al achter een rollator?
Een Video!!11!!... Wat kost al die marketing wel niet. kan dat niet beter in ouderenzorg gestoken worden. Voor de prijs van die video was je 3 oude van dagen voor een week. Ook voor 50+, alles draait om het eigen baantje, geld en wat macht.... horigen van koning pils, and they love it!
Zal wel ergens een persiflage op zijn , vandaar in het Engels, maar mij ontgaat het.
Goed dat er ook eens aandacht wordt besteed aan aids discrimination.
Man wat een slechte Engelse uitspraak.
de doelgroep is vast onder de indruk.
De doelgroep verstaat het hoogstwaarschijnlijk niet.
De doelgroep weet niet hoe youtube werkt.
"Met bovenstaande video IN HET ENGELS 1!!!1! wint 50PLUS Zuid-Holland zonder de noemenswaardig de prijs voor de campagnevideo van deze campagne."
Ehm wat?
ok het ligt niet aan mij. Ik was even bang dat ik niet genoeg koffie had gedronken deze ochtend
Das geen engels, das nengels. Vreselijk.
Henk Krol is lief.
Henk is een ouwe graaier. Meer niet.
Maar hij denkt tenminste nog aan de dode ouderen! Dat is lief man.
REAGEER OOK