Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Mocromaffia breidt uit naar jeugdzorg

Laid E; voor al uw uw thuiszorg, zorgmedewerkers en drugslabs

Diversificatie moet je doen, dacht Laid E. uit Nijkerk. Na eigenaar te zijn geweest van de inmiddels op last van de burgemeester gesloten nachtcafé/shisha lounge Crystal Club in Hilversum ging hij in het ontstoppen, pakketvervoer, de im- en export én begon hij drie zorgbedrijven: Ultracare, Ultracare Bemiddeling en Ultracare Thuiszorg. Deze toko's bedienen ook de verslavingszorg en de begeleiding van gedetineerden (waarmee E. indirect voor justitie werkt). Een zorgondernemer met hart voor mensen, zoveel is duidelijk. Dat vond E. zelf ook toen hij voor de rechter stond wegens intensieve betrokkenheid bij het grootste opgerolde drugslab van België ooit en een drugslab in De Kwakel. Die auto's, scooters, klokkies en 65K cash in huis waren bovendien eerlijk verdiend. De rechter geloofde het allemaal wel dus dat werd vorige maand acht jaar cel. Daarmee is het verhaal niet afgelopen. Dit weekeinde blijkt dat E.'s uitzendbureau ook personeel leverde aan de gesloten jeugdzorglocatie Woodbrookers in Fryslân, die vorig jaar vanwege misstanden in het nieuws kwam. De jongeren in de instelling die onder meer drugs gebruikten, hadden weinig aan zijn geleverde medewerkers. Een ouder vertelt vandaag aan FTM/Pointer: "Het had niets met hoogspecialistische hulp te maken. De begeleiding betekende vooral rondjes met ze rijden in de vaak dure auto’s van de zzp’ers. Ze reden dan langs McDonald’s of langs een sushi-restaurant." Lekker dan, vertrouw je je kind toe aan een zorginstelling blijken ze apestoned met patserbakken naar de Mac te gaan. Maar was een en ander te voorkomen geweest? ZUCHT: "Het OM Oost-Nederland onderzocht de betrokkenheid van Laid E. bij de drugslabs, het OM Noord-Nederland de meldingen over seksueel wangedrag en criminele activiteiten van het personeel van Woodbrookers. In geen van beide onderzoeken is het uitzendbureau van Laid E. onderwerp geweest." Lekker dan, hier werd zo'n 2,5 jaar geleden al voor gewaarschuwd.

Reaguursels

Inloggen

Laid E.? We kunnen gewoon zijn naam noemen hoor. Dat is Laid Essaidi.

staat het bier koud? | 19-08-23 | 20:30

Veel Turken in de zorg , een paar schrijven zich in als instelling, papieren niet nodig en de rest van de familie en bekenden doen de aanvraagen , die keuren ze allemaal goed en de gemeentelijke geldsluizen gaan open . Dit alles zonder toezicht en geheel op uw kosten natuurlijk . Zeg er wat van en u bent racist .

Castor12 | 19-08-23 | 19:22

Moet je als ouder zijnde vooral lekker met je carrière bezig zijn, buiten de deur neuken en dan raar opkijken als je kind ontspoort. Heb er geen medelijden mee.

Lukiluuk | 19-08-23 | 18:58 | 2

Jij hebt geen kinderen en zeker weten geen levenservaring.

Schipperke | 19-08-23 | 19:28

Die kinderen worden door rechters in zulke tehuizen gezet. En als je daar als ouder tegen protesteert ('hey, wacht, waarom wordt mijn kind door een crimineel naar een coffeeshop meegenomen') dan ben je lastig en moet het wekelijkse bezoekuurtje maar eens een paar maanden niet doorgaan.

Kinderen worden letterlijk uit huis geplaatst voor bullshit als 'ouders zijn slachtoffer van toeslagenaffaire' en 'kind is te dik' en 'zusje van het kind is vermoord en de dader wordt door justitie beschermd'.
Een ontzettend smerige hulp-industrie waar de gewone Nederlander geen weet van heeft en waar kinderen diep getraumatiseerd uit komen.

******** | 20-08-23 | 01:52

Blijkt maar weer dat de onderwereld de normale maatschappij al bijna heeft overgenomen.

Caterpillar | 19-08-23 | 18:42 | 1

Deze types met familie erbij naar land van 2e paspoort.
Dan is het snel over met deze criminele fratsen.

bqbq | 19-08-23 | 19:04

Iets zegt me dat die ouders geen zicht meer hadden op hun kinderen en hun zorg.

Ik zeg niet dat het aan de ouders ligt maar ik vind het fout dat ze er niet (genoeg) bij betrokken worden.

Er zijn maar zo'n 2000 jongeren in de gesloten jeugdzorg in behandeling. Dat moet toch te beheersen zijn? Vooral met hulp van de ouders.

sjef-van-iekel | 19-08-23 | 18:05

In Amsterdam wordt letterlijk elke aanvraag voor een horecavergunning doorgestuurd naar Bibob-Justis. Zo ook in Den Haag, Rotterdam, Eindhoven. Koofieshops worden elke vijf jaar door de mangel gehaald.
Het is doodsimpel om via een wetswijziging van de wet Bibob ook dit soort "zorgkantoortjes" en PGB-fraudeurs onder de werking van de BIBOB te laten vallen. Dan kan letterlijk ELK zorgkantoor worden doorgelicht. "De Wet Bibob is een (preventief) bestuursrechtelijk instrument. Als er een ernstig gevaar dreigt dat bijvoorbeeld een vergunning wordt misbruikt, kan de bevoegde overheidsinstantie de aanvraag weigeren of de afgegeven vergunning intrekken."
justis.nl/producten/wet-bibob/wat-is-...

theo-is-dood | 19-08-23 | 17:49 | 1

Nogmaals, Belastingdienst heeft dit geprobeerd is teruggefloten; "racisme".

meneer Q | 19-08-23 | 18:37

Wow, 50 jaar niet gehoord en ik zing 't refrein zo mee. Die harde schijf in m'n hoofd doet 't nog prima.

Sneerpoets | 19-08-23 | 18:51

In Twente stikt het van de zorgbureaus met een klantenbestand gerelateerd aan de afkomst. Al jaren bekend, vaak fraude in het spel. Wordt niets mee gedaan.. racisme of zoiets...

appies | 19-08-23 | 17:21 | 3

Justitie weet al jaren dat er voor miljarden wordt gestolen in de zorgsector middels PGB-fraude.
Veelplegers hebben volgens de onderzoekers een voorkeur voor sectoren waarbij het eenvoudig is om een onderneming op te richten, er geen diploma of certificering nodig is en er weinig tot geen materiële investering nodig is om een onderneming te starten. Dit zijn bijvoorbeeld de zorgsector (o.a. zorgbureaus), de uitzendbranche en schoonmaakbedrijven.

theo-is-dood | 19-08-23 | 17:52

Overal. In Utrecht stikt het van die malafide-PGB zaakjes. Er zijn er wel een paar verdwenen maar duiken onder een andere naam weer op. En op hun autootjes staat "multiculturele zorg". Dus alleen voor turken of Marokkanen.

meneer der meneren | 19-08-23 | 18:06

Juist, "racisme" is het toverwoord waarom al die malafide zorgbureau's hun gang kunnen gaan.

meneer Q | 19-08-23 | 18:42

Maar hé, deze kansenparel was wel het goedkoopste qua offerte in zijn jeugdzorg! Dus wat zeurt men nu?

Niet helemaal cynisch mijn opmerking: wie bepaalt aan welk jeugdzorgbedrijf de aanbesteding (is ie er geweest?) gegund wordt? Wat zijn de criteria? Wordt er gecontroleerd, en hoe? Valt er überhaupt te kiezen qua jeugdzorg (als in: zijn er überhaupt GOEDE plekken voor mensen/jongeren met problemen?)

Hier de moeilijkheid: hoeveel inspanning (dus kosten) mag/moet het kosten om de juiste kwaliteit blijvend te leveren?

klimgek | 19-08-23 | 17:15 | 1

Het is doodsimpel om via een wetswijziging van de wet Bibob ook dit soort "zorgkantoortjes" en PGB-fraudeurs onder de werking van de BIBOB te laten vallen.

theo-is-dood | 19-08-23 | 17:52

Als een politicus roept:
"Het overkomt ons",
dan weet je het einde van de Westerse civilisatie is nabij.
In het verleden hadden Romeinen ook niet meer de wil en de kracht zich te verdedigen.

meneer Q | 19-08-23 | 17:13

Je bent slim. Goede opleiding genoten. Ga je dan geld verdienen of loonslaaf spelen bij een log overheidsapparaat? Iedere slimmerik met een fout neefje gaat van het padje. We hebben allemaal onze prijs.

SilvioDante | 19-08-23 | 17:10

We hebben al 5 seizoenen Mocro Maffia op de beeldbuis gehad.
Nu kunnen ze makkelijk verder met seizoen 6.

meneer Q | 19-08-23 | 16:53

De handelaars doen het uit zakelijk oogpunt goed.
Gaat het een keer mis dan hebben ze in de regel een nieuw plan klaar. Ondernemer toch?
Oh ja... de zorg boeit ze geen moer... tenzij...

BL!ZZ | 19-08-23 | 16:48

Laaaiiid back, wiv ma mind omma money emma money omma mind

NACademicus | 19-08-23 | 16:39

SBI-code 88101

www.bedrijvenregister.nl/thuiszorg

Het is werkelijk doodsimpel:
1. selecteer de code thuiszorg in het Handelsregister;
2. Selecteer op de twintig meest voorkomende Arabische en Turkse achternamen;
3. selecteer leeftijd van eigenaar of bestuurder (bv) onder de 30;
-/-/-:/

En u heeft voor zeker de helft alle fraudeurs er uit gefilterd.
Dat het Openbaar Ministerie niet het handelsregister doorzoekt op achternaam is volslagen incompetent. Wat voor volk werkt daar. Andere justitie-onderdelen (RIEC BIBOB) doen dit standaard.

theo-is-dood | 19-08-23 | 16:38 | 7

Dus elke ondernemer binnen de kinderopvangmarkt die niet Jansen heet, wel eens van een katvanger gehoord(?), is per definitie een fraudeur? Profileer eens op dubbel inkomen, nageslacht en hoe alleen nog de Bible Belt op wonderbaarlijke wijze tegengewicht weet te bieden aan de "omvolking" . Hint die wonen niet aan de uitbuitingscentra die tegenwoordig voor Nederlandse steden door moeten gaan.

Hetkanverkeren | 19-08-23 | 17:06

@Hetkanverkeren | 19-08-23 | 17:06:
Vertrouwen is goed, controle is beter! En als in de praktijk blijkt dat allochtone zorgkantoortjes en allochtone kinderopvangorganisaties vaker frauderen, dan ga je daar vaker en diepgaander controleren.

Vergelijk het met de zogenaamde "patseraanpak". Jonge POC's die in een dure BMW rijden worden aan de kant gezet. En dan vraagt de politie hoe ze aan die auto komen. Wordt al jarenlang gedaan.

theo-is-dood | 19-08-23 | 17:55
▼ 4 antwoorden verborgen

Jaren van voortdurende instroom heeft ons, ook zonder apothekers en rakettechnici, dus veel voordelen gebracht.

meneer Q | 19-08-23 | 16:37

Ik overweeg een tweede paspoort in Marokko aan te vragen - dat verruimt je mogelijkheden als Nederlands burger toch aanzienlijk.

funda | 19-08-23 | 16:29 | 4

Kan je wirden uitgezet.

Pleegzuster B | 19-08-23 | 17:13

Raak je je Nederlandse paspoort kwijt.

Après toi | 19-08-23 | 17:16

@Après toi | 19-08-23 | 17:16: Ja mooi is dat, en de reden dat ik geen Israëlisch paspoort wil. Je kan je Nederlandse paspoort behouden, maar niet een keer vergeten te verlengen.

Sneerpoets | 19-08-23 | 18:57
▼ 1 antwoord verborgen

'Nederland, oh Nederland, jij bent mijn kam pi oen ... *neuriet*

funda | 19-08-23 | 16:27

Maar verscheur geen koran in dit land, want dan zijn de rapen gaar.

de uitbater | 19-08-23 | 16:25 | 1

Misschien daar een reisbureautje beginnen, voor gelovigen die een ambassade in Europa willen bestormen? Tui reizen brengt je naar het heidense Zweden voor prikkie prijssie?

nobodiesunmighty | 19-08-23 | 17:18

Al rijd hij 100 Nederlanders dood dan nog is het discriminatie en de schuld van de blanke racist waar dit uitschot zogenaamd geen kansen van krijgt.

de uitbater | 19-08-23 | 16:31

Hyena's zonder medemenselijkheid moet je ook nooit toelaten tot de vleespotten. Ze hebben het talent om alle goede bedoelingen lelijk te maken.

Madame Poitiers | 19-08-23 | 16:19

Het probleem in de basis is dat iedereen een thuiszorg bedrijf kan beginnen. Je bent afhankelijk van de gemeente die controleert op papieren, cq die de aanbesteding doet. Daar mag wel wat meer regelgeving voor worden ingevoerd.

Atlantis-95 | 19-08-23 | 16:19 | 9

En menig maal zit bij die gemeente op die afdeling een dametje met dwangtextiel om het kopje. De gemeente trekt deze Trojaanse pony's juist vaak voor vanwege woke en diversiteits geneuzel. Wat kan er allemaal misgaan?

Cunucu | 19-08-23 | 17:09

Overal kk voor sissen werkt nog veel beter.

Nivelleermarionet | 19-08-23 | 18:03

@funda | 19-08-23 | 16:30: Inkoppertje ; ze gaan als eerste naar de Kamer van Koophandel ; dan heb je er al 2!

Cunucu | 19-08-23 | 18:15
▼ 6 antwoorden verborgen

Nederland het land van de onbegrensde mogelijkheden ohh wacht ff.

de uitbater | 19-08-23 | 16:17

Getting Laid,
maar dan (weer eens…) Arabisch.

Verderkijkert | 19-08-23 | 16:16

Bedenk een ondoorgrondelijk systeem, stel geen eisen aan de deelnemers, oefen geen controle uit, verbaas u erover dat het geld niet terechtkomt waar het zou moeten, en dan weet u: dit is Nederland.

Cor Netto | 19-08-23 | 16:11 | 2

Maar gelukkig: “de meeste mensen deugen”, volgens VVD en D66 dan.

Zgan | 19-08-23 | 16:15

Het wordt tijd dit land de rug toe te keren.

Hebbiehemookweer | 19-08-23 | 16:20

Hij ging gewoon voor het makkelijke geld. Laat gewoon zien waar al die andere woje grachtengordel consultants en ambtenaren met eigen bureautje erbij al hun miljoenen mee binnenharken. Krijg je met “liberalen” en consultants “progressieven”

Snap_het_ook_niet | 19-08-23 | 16:04

Ergens is er best iets voor marktwerking te zeggen, maar wat ik echt niet begrijp, is dat ze de boel niet een beetje normaal kunnen controleren. Al die inspecties lijken totaal niet te functioneren. Zie ook het verhaal van veroordeeld stalker en misdadiger Koos Föllings die stinkend rijk werd van een door hem opgerichte keten aan jeugdzorgbedrijven (goed onderzocht door FTM).

Zgan | 19-08-23 | 15:59 | 2

Koos? Linkje?

theo-is-dood | 19-08-23 | 16:41

eindelijk gezond ondernemerschap niks mis mee. Pivot je producten en dienstverlening als een agile startup. VoC mentaliteit zou Balkenende zeggen

HetOorAakel | 19-08-23 | 15:59 | 6

@Roos | 19-08-23 | 16:04: pivot = verander je product en dienstverlening zodanig waar wel of meer vraag naar is. Amazon verkocht eerst online boeken. Uiteindelijke alle producten van derden en ging daarna over naar cloud diensten AWS. Agile = letterlijke vertaling beweeglijk , kort cyclisch kunnen reageren en nieuwe producten op de markt zetten

HetOorAakel | 19-08-23 | 21:38

@HetOorAakel | 19-08-23 | 21:38: agile ken ik wel, werk zelf ook agile.
Pivot kende ik alleen vanuit de sport maar icm startup had ik geen beeld.

Roos | 19-08-23 | 22:19
▼ 3 antwoorden verborgen

Regelmatig wordt ik door mocro's aangesproken of ik een probleem heb, dat waren vast ook zorgmedewerkers geweest.

Reebensteeltje | 19-08-23 | 15:58 | 2

Best een betrokken volkje dus,als ik uw verhaal goed lees.
Snap echt niet waar al die vooroordelen vandaan komen....

roberto9715 | 19-08-23 | 16:08

Lol!!!

meneer Q | 19-08-23 | 16:38

Voor dit werk vind je geen oerechte Nederlanders meer en dat is al jaren zo. Mijn eerste IPhone 4 op nachtkastje laten liggen in een veelsterren dinges, kom er achter bij dokken, terug naar de kamer en die werd al gepoetst door een zwarte pinguïn. Wel gezegd aan de dame van de receptie die zuchtend haar schouders ophaalde

Deurdonderer | 19-08-23 | 15:55

Als je roots uit Marokko of Turkije komen heb je sowieso voorrang op alles in Nederland dus zo raar is dit verhaal niet.

de uitbater | 19-08-23 | 15:52

Dit gaat al jaren, zogenaamde PGB hulpverleners die het geld op hun rekening krijgen.

Tsja, dat is vragen om problemen. Er zijn niet zoveel integere en eerlijke mensen.

Wat mij dan wel opvalt, in de regio waar ik met regelmaat verkeer, is dat het altijd niet autochtonen zijn die zich met dat soort praktijken bezig houden.

De lucht betrekt hier, hopelijk een beste bui, gepaard met onweer, vind ik gezellig, kinderen weer onder de tafel voor de tuindeuren na ik gezegd heb dat bomen om ons huis hoger zijn dan het huis.....

Ik vind het leuk.

GKJP | 19-08-23 | 15:46 | 4

Ook voor autochtonen is dit een prima verdienmodel. Ze azen op zwakbegaafden en/of gestoorden die zelfstandig wonen zonder noemenswaardig sociaal netwerk. Die mogen hun hulp vreemd genoeg vaak zelf regelen. Eén handtekening en de toestroom van PGB gelden is verzekerd. Zo'n patiënt zal niet klagen want heeft geen idee wat goede zorg is. Er is verder geen enkel toezicht.

Wiebenick | 19-08-23 | 16:26

@GKJP | 19-08-23 | 17:37: Allochtonen zijn wel onevenredig vaak betrokken bij dit soort praktijken.

Wiebenick | 19-08-23 | 18:26
▼ 1 antwoord verborgen

Bovenwereld en onderwereld raken verweven met elkaar. Criminelen schuwen het niet om legale partijen te beïnvloeden of te onderdrukken.

Plukkieplukkie | 19-08-23 | 15:45 | 2

Om bovenstaande tegen te gaan hebben we politie, fiod, finec, bft, RIEC, Liec, BIBOB

Alles jij elkaar een kleine 70.000 FTE. Waarom lukt het niet?

theo-is-dood | 19-08-23 | 16:44

@theo-is-dood | 19-08-23 | 16:44: mede doordat wetgeving steeds strenger is. Risicomodellen moeten aan strenge eisen voldoen. Op postcode selecteren mag ook niet meer zomaar. Al zou je weten dat heel Kanaleneiland fraudeert met zorg, dan nog mag je niet zomaar die wijk eruit pikken.

Roos | 19-08-23 | 17:04

Valt mij nog mee dat hij zoveel moeite doet, meestal sturen ze hun zus/nicht naar de thuiszorg om je spullen kaart te brengen, mijn buurvrouw gaf zelfs de sleutel toen ze een paar dagen weg ging. Wat denk je? Halve huis leeggeroofd, geen braakschade! Die hulp is ook nooit meer op komen dagen

funkyd | 19-08-23 | 15:38

Is er nou echt níks positiefs in/aan deze groep. Het aantal waardeloze nieuwsberichten waarin deze groep de hoofdrol speelt is gigantisch. Ik denk 9 op de 10?

de ondode dichter | 19-08-23 | 15:38 | 4

Ja toch wel. Veel Marokkaanse studenten (V en M) volgen een opleiding en halen uiteindelijk de eindstreep. Een groep die daarna gewoon meedraait in de samenleving en waar je niks over hoort.

Triage | 19-08-23 | 16:24

@Triage | 19-08-23 | 16:24: sinds wanneer is zoiets positief? Ik bedoel dat is toch hoe het hoort te gaan. In principe niks om over naar huis te schrijven.

sjef-van-iekel | 19-08-23 | 17:57
▼ 1 antwoord verborgen

We hebben het allemaal zelf over ons heen gehaald. Althans de politici.
We glijden af en het gaat steeds harder.
Komt ook niet meer goed. Er is al teveel gesloopt

Alexander | 19-08-23 | 15:35 | 4

Het is ons overkomen. Vrij naar Henk Kamp.

Hebbiehemookweer | 19-08-23 | 16:11

"Het overkomt ons".

meneer Q | 19-08-23 | 16:44

Tot overkomenden gemaakten.. het komt iig heel dichtbij zo.

anja | 19-08-23 | 17:52
▼ 1 antwoord verborgen

Goh.

RGV42 | 19-08-23 | 15:34

Bij mij op het werk wordt er bij personeelstekort ook vaak een beroep gedaan op zo’n uitzendbureau voor zorg-zzp’ers. Dit zijn niet per definitie maar wel opvallend vaak Marokkanen, die tijdens hun dienst geen kont uitvoeren, totaal geen interesse tonen in cliënten maar een beetje op hun telefoon zitten te pielen. Als ze al komen opdagen, als je geluk hebt melden ze zich een uurtje van te voren ziek. En die kunnen dus vrolijk 45 euro per uur declareren. We zijn zover dat we hebben gezegd dat we geen vervanger hoeven maar liever een dienst alleen draaien als het alternatief zo’n zzp’er is.

JJMS | 19-08-23 | 15:33 | 5

En er komen er steeds meer bij.

Tiscali-2 | 19-08-23 | 15:44

Mijn wederhelft is ook werkzaam als zzp'er in de zorg. Moslima zzp collega's (duidelijk herkenbaar met kopvod) weigeren steevast mannelijk patiënten te verzorgen. Mag schijnbaar niet volgens dat verbrande boek. Het absurde in deze is dan ook, ze hoeven ook niet eens, van de leidinggevende managers.

DeWDD | 19-08-23 | 16:36

600 zzp'ers komen per week dit land in.

meneer Q | 19-08-23 | 16:49
▼ 2 antwoorden verborgen

Een apenmonarchie niets meer niets minder.

U-boot | 19-08-23 | 15:33

Telkens weer die tussenbureaus van allochtone medelanders ..

Toeslagaffaire tussenbureaus
Taalbureaus voor inburgeraars
PGB zorgbureaus

Gelukkig mogen we niet meer etnisch profileren dus helaas pindakaas mensen.

Roos | 19-08-23 | 15:30 | 13

@Roos | 19-08-23 | 16:50: Marktwerking. Wel eens staan afdingen met een gewiekste handelaar in een verre Kashba? Schitterend spel dat inderdaad twee winnaars zou moeten opleveren.

Marktwerking via de Nederlandse overheid: sad trombones in plaats van een fanfare.

Hetkanverkeren | 19-08-23 | 17:18

@Hetkanverkeren | 19-08-23 | 16:05:
"Onder migranten valt het grote aandeel uitkeringsontvangers op: 18,1 procent is afhankelijk van een uitkering. Dit is meer dan het dubbele ten opzichte van de totale bevolking in Nederland (8,8 procent)."

Hou op met alle fraudeurs te benoemen als: "de kansloze slachtoffers van het Toeslagenschandaal."

theo-is-dood | 19-08-23 | 18:07

@theo-is-dood | 19-08-23 | 18:07: Zelfde bij DUO. Algoritme erop. Oh nee, veel buitenlanders plegen fraude. Algoritme er weer af. Want, etnisch profileren.

Is dit nog nieuws? | 19-08-23 | 18:14
▼ 10 antwoorden verborgen

Ken je doelgroep als hulpverlener

geheelvergeter | 19-08-23 | 15:30

Maar stemmers van GroenLinks en D66 willen het vooral hebben over de toon en Wilders en Baudet zijn extreem-rechts! Schimmelpennick weet ervan en het is Mensenrecht!!1! om met pillen te staan op liedevolle festivals ja!
Als Mees en Pim pilletje willen dan kijken wij gewoon eventjes naar links!

hallofreen | 19-08-23 | 15:30

Wollah, dat is niet mijn zorg vriend!

CornholioNL | 19-08-23 | 15:28

Waarom zou je niet meeliften op een bewezen verdienmodel?
Gezien de decennia lang bestaande klachten kan het niemand wat schelen, behalve de ouders en kinderen, maar die zijn in het actuele systeem al langer vakkundig buiten spel gezet.

Harry.Langezwaal | 19-08-23 | 15:21

Kunnen we wel weer boos worden maar wat zegt dit bericht over Ons, over de bestuurders die we kiezen, en de manier waarop deze met belastinggeld omgaan, en er vanuit bestuurders blijkbaar geen enkele verantwoording en wederkerigheid meer verschuldigd is ?

Jim-Wansen | 19-08-23 | 15:13 | 1

Het zegt over ons niet zoveel. Het vertelt ons alleen dat het geen goed idee is om de zorg over te laten aan 'de markt'.

grietmetgroenefiets | 19-08-23 | 15:32

Dat hele PGB systeem is een groot oplichters paradijs.

LucaBrasi | 19-08-23 | 15:12 | 4

@de IJsman | 19-08-23 | 15:22: Precies. En het wordt ze ook ZO makkelijk gemaakt.

Asteroid-B612 | 19-08-23 | 15:33

@de IJsman | 19-08-23 | 15:22: Je zou gewoon met een wetsvoorstel naar de kroeg in Amsterdam en Rotterdam moeten gaan Zie je binnen tien minuten waar het lek zit en hoe de wet misbruikt kan worden. Scheelt een hoop oh dat hadden we niet voorzien....

pete1023 | 19-08-23 | 15:33

@pete1023 | 19-08-23 | 15:33: Precies. Gezond boeren verstand werkt vaak een stuk beter dan 186 pagina's geschreven door zes onafhankelijke onderzoeksbureaus á 300.000 euro.

CornholioNL | 19-08-23 | 15:39
▼ 1 antwoord verborgen

Gelukkig hebben we een overheid die een vuist maakt tegen dergelijke uitwassen.

Rollins | 19-08-23 | 15:11 | 1

Hij is leuk!

v_Heemschut | 19-08-23 | 16:56

Verder is drug helemaal geen probleem in Nederland hoor. Gewoon verder met proberen te legaliseren want dat "haalt de criminaliteit eruit" of zo. Gebruik strafbaar stellen (of zelfs maar ontmoedigen, zoals bij roken door een tal van vage fondsen/stichtingen en activistische longartsjes) schijnt echt een brug te ver te zijn in narcostaat Nederland..

Nederlanddraaitdoor | 19-08-23 | 15:11 | 2

Het haalt de criminaliteit er toch uit? En dan gaat het volgende argument meestal over de export, maar als het een Europese wetgeving betreft houdt dat verhaal ook geen stand.

War on drugs werkt ook aardig goed in de verenigde staten van. Veel staten wil je niet dood meer gevonden worden, ondanks dat zogenaamd alle dealers en gebruikers in de bak zitten.

Forex | 19-08-23 | 15:47

Omdat de war on drugs ook aan de verkeerde zijde aanpakt.

Nederlanddraaitdoor | 19-08-23 | 17:01

Ach Pim riep het zo vaak, handen af van de collectieve sector. Keer op keer waarschuwde hij hier voor. Maar Volkert en later Rutte dachten daar ieder op z’n eigen manier anders over.

Tiscali-2 | 19-08-23 | 15:10 | 1

Ik dacht dat Pim juist voor privatisering van de gezondheidszorg was.

thanseeuwen | 19-08-23 | 16:06

Zie je nou dat je heel ver kan komen zonder opleiding!

Man-Bijt-Hond | 19-08-23 | 15:10

Hahaha, nou ja, creativiteit kun je ze niet ontzeggen. Maar hoe triest die inmenging in de zorg waar degenen die hulp nodig hebben doe niet krijgen. 8 jaar, best aardige straf voor drugslab, 10 of 12 was beter geweest. Maar ja, in elk geval zit ie vast.

Jan, Leiden | 19-08-23 | 15:09

Verrassend .....,
Oh nee, het is gewoon Nederland.

James Lastig | 19-08-23 | 15:07

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland