"Happy slapping" bereikt België maar zo happy is dat slappen in Antwerpen en Zelzate niet
We openen met een hele voorzichtige kop...
...want we piekerden een beetje over het topic: deze video's maken sentimenten los die tot comments leiden die wij liever op de verderfelijke sociale media houden, dan bij ons in de keurige panelen. Beschouw die zin dan maar als een waarschuwing: we begrijpen alle bloedkokende sentimenten, maar staan de verwoording daarvan enkel binnen de voor dit soort situaties eigenlijk te krappe kaders van de huisregels toe. En daarmee is eigenlijk meteen ook de essentie van dit chronische publieke probleem benoemd: we weten simpelweg niet wat we er tegenover moeten zetten om het te stuiten, als zelfs de in woord en emotie geformuleerde reacties op op deze voorbeelden van kopschoppen, mishandelen en vernederen door de gebruikelijke verdachten (in dezen: struisvogellinks & hun media) worden aangewend om iedereen behalve de daders van alles aan te wrijven, in plaats van schuld te verhalen op de licht- tot donkergetinte daders en hun dito denkbeelden. Deze video's komen uit Zelzate en Antwerpen en volgens de Belgische NPO is mishandelen en vernederen 'gewoon' te doen om likes. U en wij weten: dat is slechts een klein deel van de verklaring, maar ja - de rest is """racisme""", en. natuurlijk een "heksenjacht". Je kan niet van ze winnen, maar wel van ze verliezen.
UPDATE: Etnisch profileren door de politie per direct gelegaliseerd in Zelzate.
Reaguursels
InloggenJongens plagen, kusjes vragen. Dat wisten we in de nineties al. youtu.be/yjBlsu_f2gA
Voor mij simboliseert dit het nieuwe nationaal socialisme, en zoals toen is ook nu weer links het voorportaal van dit fascisme.
België? Het komt nu wel héél dichtbij.
Bij deze beloofd ik plechtig, mochten ze dit ooit bij mijn kleinkinderen doen, , ben ik de volgende dag voorpagina nieuws.
Happy slapping, klinkt zo vrolijk dat je mee wil doen.
De bedenker en gebruikers van deze term zouden ook wel eens een "happy slapping" mogen ondergaan, walgelijke woordkeuze.
Gezien in de bus: ongeveer 16 jarige kansenparel met een handtasje blokkeert 3 stoelen in de bus en weigert oudere dame te laten zitten. Dame pikt dit niet, duwt zijn voeten van de bank en gaat zitten. Boze kansenparel begint hinderlijk te staren naar de vrouw, rommelt wat in zijn tasje en de vrouw staart gewoon ijskoud terug. Kansenparel stapt uit bij een halte, vrouw blijft zitten. Eenmaal buiten gekomen haalt de lichtgetintier een aardappelschilmesje uit zijn tas en het lafbekje maakt een snijbeweging naar zijn hals en wijst naar de vrouw. Gestoord rotzakje..
En dan te denken dat er tien- of wellicht honderdduizenden van dit soort gestoorde rotzakjes rondlopen tegenwoordig. We zijn dagelijkse dingen normaal gaan vinden die decennia geleden schokkend waren.
Wie kunnen we verantwoordelijk houden voor deze ellende ?
Step by step
als dat mijn kind was nam ik het heft in eigen hand en zou ik me gruwelijk wreken
Ik vermoed dat er geen filmpjes zijn waarin een donkergekleurd jongetje of meisje door een groep blanke scholieren wordt aangepakt, alhier in Nederland. Hoeveel bewijs wilt u hebben dat racisme ons, autochtone bevolking, wordt aangepraat om ons echt knettergek te maken. Er is een smerige agenda die ons naar de afgrond drijft. Dat ge-LHBTI+ geleuter dient ook om ons te verzwakken!
Misschien dat ze er zijn, maar dat is dan uiterst zeldzaam. Heb je er één? Dan is het een collector item. De filmpjes, de berichten over intimidatie en pest gedrag dat beter als terreur is te omschrijven, zijn er veel te veel om dit te negeren.
We hebben gewoon een grote groep vooral moslims binnen gehaald die nu als groep in wijken en steden een meerderheid of een grote minderheid zijn. Die mensen kijken op racistische wijze neer op alles wat geen moslim is, en dan wordt dit gedrag getolereerd.
Likes halen? Het zal wel, maar waar het om gaat is met welk soort filmpjes en het racistisch bejegenen van Belgen, Nederlanders, Fransen is blijkbaar iets waar je likes mee haalt. Dan zit daar het probleem.
@Nuuk | 18-08-23 | 17:54:
Van wie krijgen ze de likes?
@Kaas de Vies | 18-08-23 | 17:58:
Van randdebielen.
Elon Musk vindt er ook wat van; in het Nieuwsblad België:
'Op sociale media lokten de beelden een stortvloed aan verontwaardigde reacties uit. Daar sluit nu ook Elon Musk zich bij: op Twitter reageerde hij met de boodschap “Messed up” (vrij vertaald: “Helemaal niet oké”) op de beelden waarbij het incident wordt omschreven als “Marokkaanse immigranten (Over de identiteit van de daders is momenteel nog niets bekend, red.) dwingen een eenzame Belgische jongen om te knielen en hun voeten te kussen. Dit gebeurt overal in het Westen, maar je bent een racist als je daarop durft te wijzen” '
Bouw je eigen jongere met €200 subsidie:
€0 - Afval op straat
€0 - Zwartrijden
€0 - Patserig bij de McDonalds
€0 - Oplichting via Marktplaats
€0 - Sneeuwbal met steen van viaduct op auto
€0 - Postpakketjes stelen uit de gang
€0 - Badplaatsterreur
€0 - Familie met invalideparkeerkaart en veel contant geld
€0 - Bankrekening uitlenen aan crimineel
€0 - Sociale gelden onrechtelijk aanvragen en verbrassen
€0 - Lachgas in het verkeer
€0 - Door rood zigzaggen met gestolen scooter zonder rijbewijs
€0 - Liegen tegen justici
€0 - Wapen mee naar buurthuis
€0 - Straattaal
€0 - Palestina ofzo, iets met Joden, ze weten het zelf ook niet zo goed
€0 - Omzet van drugsverkoop uitgeven op de Wallen, als minderjarige
€0 - Negen criminele Telegram groepen een eentje met memes over kechs
€200 - Nektasje
En het dan vreemd vinden dat veel jongeren met wapens op zak lopen. Gewoon ziek dit.
Lessen over het slavernijverleden op scholen en de jaarlijkse slavernijherdenkingen (uitsluitend vanuit zwart perspectief) zullen als katalysator gaan werken als haat naar blank. Er is nog een appeltje te schillen. Slavernij en de Kruisvaarders, u weet dan wel genoeg! Er staan twee allochtone groepen tegenover blanke kindertjes. Verwacht geen hulp van de overheid, media en leerkrachten, want die facciliteren dit alleen maar...
De Belgen vinden dit schijnbaar okay.
Gefeliciteerd... of wordt er nog een opsporingsdienst geactiveerd?
België zoek het uit...
In heel West Europa vinden ze dit okay. Ook in NL zijn zat van dit soort filmpjes gemaakt; en het wordt nog veel vaker niet eens gefilmd.
Links zwijgt, rechts klaagt, en glas plas was.
Kan heel slecht tegen vernedering. Happy elleboog/boksbeugel ter verdediging in je gezicht zou ik zeggen.
Helemaal mijn idee. Die kunnen een gratis gezichtsverbouwing verwachten. Als dat mag van Joris.
Het is gewoon vrij simpel. Na decennia lang import van tuig dat niet kan mengen met het soort samenleving waar wij onze landen mee hebben opgebouwd is het tijd dat we de spelregels om gaan gooien.
Spelen volgens de regels die alleen voor autochtonen werken hebben geen nut meer, dit soort mensen moeten keihard worden aangepakt met tot nu toe niet conventionele middelen.
Doet uw zoon of dochter mee met dit soort taferelen, of lid van een gang of wat dan ook? Dan maar aankloppen bij pappie en mammie, three strikes en het gezin is out.
Heel goed.! Het heeft het westen jaren van ontwikkeling gekost om tot een sociale en tolerante maatschappij te komen. En dan drop je daar lui in die nog steeds volgens het recht van de sterkste leven, ook na 2 of 3 generaties. Het duurt eeuwen voordat dat verandert (als dat al kan, wie weet komen we er over een laar decennia achter dat er toch verschillen zijn net zoals met hardlopen, schaken, schaatsen, etc)
Mensen die stemmen op politieke partijen die dit importen, faciliteren en goedkeuren zoals de gl/pvda van aanstaand premier timmermans zijn gewoon medeplichtig aan dit anti Blank racistisch geweld.
Inmiddels kunnen GL, PvdA en D66'ers zich niet meer achter kutsmoesjes verschuilen. Daarvoor is er teveel en te lang van alles gebeurd. Iedereen die nu nog op deze partijen stemt heeft gewoon bloed aan zijn handen en is karakerterologisch gewoon volkomen verrot.
www.youtube.com/watch?v=alpMJaagr0s
Toen ik de koppen in het nieuws zag wist ik al precies om wat voor "jongeren" dit ging. Godverdomme wat zou de wereld toch mooier zijn zonder dergelijke "jongeren" in onze samenleving.
Ooit explodeert het weer volledig in Europa. En laten we niet vergeten dat genocide zo'n beetje hier is uitgevonden. En wie denkt dat dit in modern europa niet kan gebeuren is Joegoslavië vergeten.
Islamieten spelen met vuur in deze.
Erg vreemd dat extreem rechts zo groeit in Europa.
Islamieten lusten PVV-stemmers rauw. En dat weet jij. Vandaar dat je het alleen bij je toetsenbord laat. Jij hoopt dat de Nederlandse bevolking, die voor meer dan de helft of Woke of Allochtoon is, gaat stemmen op anti-Woke en anti-allochtoon. Hoop is de domste strategie die je kan bedenken en jij bewijst daarmee dat PVV-stemmers nooit iets zullen bereiken.
@Cobarde | 18-08-23 | 14:24: Gelukkig bent u heen toetsenbord held, toch?
@CornholioNL | 18-08-23 | 15:23:
Hij heeft voor het eerst in zijn leven wel een punt.
PVV-ers mishandelen geen moslimkinderen; beroven geen moslimbejaarden; onthoofden geen moslims; prostitueren geen moslimmeisjes.
PVV-ers klagen vooral dat moslims wel kinderen en bejaarden aftuigen en beroven; niet-moslims onthoofden en meisjes als seksslaaf gebruiken. Maar omdat links ons verbiedt om openlijk (seksueel) geweld af te wijzen klagen we vooral anoniem op internet.
De religie die alle vormen van geweld verheerlijkt maakt meer kans Europa te veroveren dan de beschaving.
@Cobarde | 18-08-23 | 14:24: Je kent waarschijnlijk geen enkele islamiet. En hoop doet leven. Best wel dom om dat de domste strategie te noemen.
@Dandruff | 18-08-23 | 16:26: En toch zal het uit de klauwen lopen. En of het het dan een PVV of CU stemmende is, ze gaan er allemaal aan. Want genocide is een Europese uitvinding. Als gooi je de claim bij de Noormannen of Gothen, het klopt wel.
@Zalwelweer | 18-08-23 | 21:45:
Welnee, genocides vonden duizenden jaren geleden al plaats in Afrika, Azië het Midden Oosten en Zuid en Midden Amerika. En dat is alleen voor zover we weten omdat het in die contreien (vaak trots) werd opgeschreven.
Genocide is helaas net zo menselijk als slavernij. Europa heeft vooral de Verlichting uitgevonden, en dat leidde uiteindelijk tot afschaffing van genocide en slavernij. Tot het socialisme beide weer op een voetstuk plaatste en in de 20e eeuw nieuwe genocide-records vestigde. Overigens deels geïnspireerd door de Armeense genocide door Atatürk.
Het is tragisch dat we door decennialange linkse weg-met-ons propaganda zijn gaan geloven dat het Vrije Westen de Grote Satan is.
Dat is gewoon niet waar.
En doen alsof dat wel zo is "rechtvaardigt" de genocides die de autochtone Europeanen komende decennia gaan ondergaan.
Jarenlange ‘gevoel van vernederingen’ door allochtonen vindt nu een uitweg dankzij woke bij de laatste generatie.
Een gevoel dat is aangepraat door de voorganger van woke; policor. Het gezegde 'slapende honden wakker maken' krijgt wel een andere lading zo.
Wat knap van de Belgische NPO, niets over de slachtoffers, niets over de daders. Wel een uitgebreide omschrijving van het fenomeen "happy slapping ".
Ja alsof het leuk is. België is net zo verrot als Nederland.
@Tommi | 18-08-23 | 13:53: Misschien nog wel iets rotter.
In sommige landen worden ongelovigen zo mishandeld en vernederd.
Het is slechts een incident, gewoon doorlopen niets aan de hand.
Ik zie wel een bepaalde lijn in het soort volk dat meppen uitdeelt. Zouden ze meptraining hebben gehad op het bootje haar Europa, of nog in de zandbak waar ze vandaan komen?
Thuis, van pa, bij het minste of geringste maar zonder uitleg of leermoment. Daarom hangen ze op straat - alles beter dan thuis - en staat geweld gelijk tot macht.
De echte vraag is natuurlijk, waarom komen wij niet voor onze eigen mensen op, is dat altijd al zo geweest?
Als er een Algerijn (met criminele verleden) ter overlijden komt zijn er een week lang rellen, als er een brave blanke burger omkomt, is er alleen het geluid van krekels.
Waarom is onze zelfrespect weg, of zijn wij gewoon zo onverschillig dat het allemaal maar niets uitmaakt zolang het jezelf maar niet overkomt?
Dat heet "the white man's burden". Het is onze eigen schuld.
dat noemen ze hier het geweldsmonopolie. Europeanen worden al ruim 400 jaar opgevoed en gebrainwashed in dit gedachtegoed van onze voorouders dat optreden als tribale/familiegroep niet als beschaafd wordt gezien. Daarnaast de al ruim 1400 jaar lange traditite van brainwashing dat we e andere wang moeten keren als we geslagen worden.
Je ziet het ook in de zgn. "redelijke" accounts die vinden dat de staat op moet treden.
De gemiddelde blanke heeft het (veel) beter dan de gemiddelde immigrant en dus meer te verliezen. Stel je voor dat je met een keurig baan op bv een Universiteit een mopperneger aftuigt die je kind zo behandeld als op deze video. Dat gaat je je baan kosten en je word de rest van je leven gecanceld bij elke organisatie die je googled
We laten ons min of meer gijzelen door linkse, wegkijkende racisme-roepers.
@stunter & @Proditor,
Toch interessant ergens, dus de combinatie van onze welvaart en christelijke achtergrond zullen het uiteindelijk onze nek kosten.
Schaalgrootte en gebrek aan connectie tot de grond waar je bent. In mijn geboortedorp (buiten dat we ook geen metro hebben natuurlijk) gebeurt dit niet zonder repercussies. Het zou een kamper ook niet overkomen, want dan weten ze dat het kamp leegstroomt. En in ouderwetse volkswijken, voor zover die nog bestaan, is het hetzelfde verhaal.
Uiteindelijk pakken ze jongeren waarvan het lijkt dat ze relatief alleen staan.
@Kosmos | 18-08-23 | 13:51: Ja. En dat is overal in het westen zo: ook in de VS en Canada. Nou ja, wat VS betreft, niet in de dieprode staten maar wel in staten als New York, Californië, Washington en Oregon.
@Kosmos | 18-08-23 | 13:51: met name de Linkse ideologie. Het ophemelen van de nobele exoot versus het vertrappen van de racistisch geboren blanke.
De video's heb ik niet gekeken wegens zwakke maag.
Wel wil ik ze verplicht stellen voor alle figuurlijke wegkijkers in de hoop dat hun maag er ook eens van omkeert.
Zouden ze in het laboratorium in Wuhan nou echt geen virus kunnen maken wat alleen dit soort licht- en donkergetinte zou kunnen vernietigen.
Is er al : MERS
Mooi voorbeeld van de culturele verrijkingen die wij verplicht moeten ondergaan.
Iets met " rolstoel" mompelt
Zullen we het nu weer over stikstof hebben?
Oh man, oh man...
Wat is dit slecht voor mijn bloeddruk...
Lijfstraffen lijken me hier hard nodig, als de overheid niet optreedt dan maar privaat organiseren.
Kunnen we die lui niet wat kickboks-lessen geven of zo?
Helaas reaguurders. De boven ons gestelden en zij die de ware racisten zijn hebben al lange tijd geleden bepaald dat alleen een blanke een racist kan zijn. Moet je voorstellen als een meer gepigmenteerde zo vernederd zou worden door een horde blanken.... De stille tochten en de plunderingen zouden niet van de lucht zijn...
Inderdaad, die misselijkmakende hypocrisie en huichelarij. En je weet dat dit ook weer goed gepraat gaat worden: “het is heel erg, MAAR….,,, (vul excuus naar keuze in)”.
Bijval uit MMA hoek: twitter.com/dillondanis/status/169238...
Vreselijk.
Ik zou mijn kind direct van zo'n school halen, dan maar thuisonderwijs.
Inderdaad zeg, een kind zou in principe op school moeten ontplooien en niet een levenslang trauma krijgen...
Ja, zolang je het echte probleem niet benoemd, los je het nooit op.
Maak je kinderen weerbaar, anders zijn zij de volgende. Fysieke en mentale weerbaarheid zijn belangrijk wanneer je je tussen deze mensen beweegt (en dat is tegenwoordig vrijwel overal).
Postercampagnes overal:
"Laat uw kind niet alleen op straat."
"Bescherm uw kinderen."
"Zorg dat dit uw kind niet overkomt."
Een andere oplossing - wellicht safer - is om weer in groepscultuur te gaan denken als inheemsen. In meer traditionele culturen (Corsica, de Molukse gemeenschap, plattelandsgemeenschappen, voetbalfans/hooligans) is het de groep die je beschermt en voor je opkomt.
Zie ook de opkomst van burgerwachten in juiste kleinere hechte gemeenschappen (Ter Apel).
@nick666 | 18-08-23 | 13:10: Dit is precies wat al die minderheden doen. Omgaan met de eigen groep maar niet mengen met ons. Vooral voor de jeugdigen onder ons is dit denk ik hard nodig. Want zij doen niet aan 1-tegen-1. Zoek/maak een groep en maak je weerbaar, want het wordt alleen maar slechter..
@Restitutor_Orbis | 18-08-23 | 13:28: inderdaad. Maakt niet uit welke club: karate club, studentencorps, fanclub, motorclub, hondenclub (en dan niet die voor chihuahuas), desnoods een bijbelclub. Als je maar voor elkaar kan en wil opkomen.
“Happy”?
Ik zie het niet.
Wat denk je van degene die filmt? 'Yo, deze filmpje gaat me kkveel likes opleveren!'
moest ik ook meteen aan denken, de onnozelheid van dat soort mensen (vaak vrouwen) zou strafbaar moeten zijn. Die zijn verantwoordelijk voor de problemen nu.
Al die streepjesjeugd groeit op met de boodschap dat inheemsen racisten zijn en hun opa en oma onderdrukt hebben.
Die jongen in het filmpje is uw achter achterkleinzoon over 35 jaar. Fijne dag nog.
Inderdaad, de haat tegen inheemsen wordt van elke kanten gevoed tegenwoordig (woke, diversiteit, BLM, slavernij, kolonialisme, schuld aan de global warming enz enz enz).
1.Veel van dit soort submissionfilmpjes.
2.Een recessie die gelukkig al voor de verkiezingen uitbreekt.
3.Timmerfrans neemt 3 ton.
Dat bij elkaar maakt dat de kans dat Timmerfrans de grootste wordt alleen maar kleiner.
"Wie zijn die mensen" keren zo heus niet terug bij hun PvdA.
Onbegrensde instroom en
peperdure klimaatplannen tijdens recessie,kom er tijdens de verkiezingen niet mee aan.
Hij wordt gewoon premier. Alsof ze er geen duur onderzoeksbureau op losgelaten hebben.
@sjef-van-iekel | 18-08-23 | 12:35: en straks gaat de NPO ook weer vol op het orgel dat Nederland zijn handjes mag dichtknijpen met Timmerfrans. De NPO gaat de komende verkiezingen weer een uitermate dubieuze rol spelen.
"Dat [identiteitscontroles] komt er nadat er beelden zijn opgedoken van zware pesterijen."
Dit zijn geen pesterijen meer, meneer de burgemeester. Zelfs geen zware pesterijen. Dit is gewoon mishandeling en sadisme. En misschien zelfs wel racisme.
*snel weer de wegkijk yogahouding aannemen doet*
De struisvogel positie. Kop in het zand en achterwerk hoog zodat u zoveel mogelijk door welke overheid dan ook genaaid kan worden
Klein blank meisje moet van grote donkergetinte belagers onder dreiging van geweld verklaren dat zij "geen nigger is". En wordt vervolgens, terwijl ze al op haar knieën zit, door een donkergetinte jongen keihard van achteren met de vuist op het hoofd geslagen.
Dit zijn geen inmiddels geen incidenten meer, maar uitingen van structurele rassenhaat en racistisch geweld in de meest zuivere vorm. Hier, in West-Europa. Maar de gutmensch en ons bestuur richt nog altijd liever haar gifpijlen op Zwarte Piet, de schilderingen op de Gouden Koets en de plakneus van Bradley Cooper.
Ik vind het allemaal om te huilen en te kotsen tegelijk. En het zal in de toekomst nog tot heel veel meer geweld en verdriet leiden.
Zelfjoris.
Dit is wel de jeugd die later in de zorg moet gaan werken om onze billen te wassen is ons gezegd, want vergrijzing, personeelstekort etc. Dit zijn heel sociaal bewogen jongeren.
Vermoed eerder dat u als witte racistische witte oude man hun getinte billetjes mag wassen later, als een soort genoegdoening voor slavernij en discriminatie van de vorige generaties.
gewoon het zelfde berechten als volwassenen , en stoppen met foei gesprekken. zelfde straffen als Noord -Korea en Rusland toepassen of Singapore. en dan eens kijken of EU veiliger wordt
Wegens het verzaken van de plicht van de (West-Europese) overheid om te zorgen voor de veiligheid van haar bevolking wordt het op enig moment tijd om zelf het heft in handen te nemen. Vroeg of laat gaat dat gebeuren en dan zullen de verantwoordelijken ongetwijfeld hun straatje schoon vegen en “rechts” en “racisme” de schuld geven.
Wat doet Duterte tegenwoordig, is die nog beschikbaar?
Onlangs mocht er wel in de krant staan dat een bepaald land de 'asociale Nederlandse toerist' zat was.
Ook zouden moslimlanden dit onmiddellijk zeggen als het andersom zou zijn. Waarom toch, hebben wij onszelf opgelegd dat we dit moeten tolereren?
Volgens de tante van het blonde kereltje waren deze pesterijen al maanden bezig. Dan vraag je toch af waarom school & politie niet ingrepen... of nee ik vraag me dat al amper nog af eigenlijk. www.hln.be/zelzate/nieuwe-beelden-van...
Omdat ze gegijzeld zijn door het racisme/discriminatie obsessie, van de activistische getroubleerde geesten.
Het is oorlog,en niemand die het ziet
Iedereen die het ziet maar niemand die er wat aan doet .
Het spel is op de wagen www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20230818_930...
Het zou helpen als politici en MSM in de westerse landen dit woekerende probleem gewoon eerlijk behandelden en aankaartten. Maar ze vinden het kennelijk niet de moeite waard, dus het zal alleen maar verergeren. Het tegendeel is aan de hand: ze slaan voortdurend alarm over fout wit & extreem recht, die volgens hun precies dit soort mishandelingen van plan zouden zijn terwijl we dagelijks het tegenovergestelde meemaken en zien.
Geen opvoeding of in ieder geval niet westers. Daar laat ik het voor de veiligheid maar even bij.
Een wijs man vroeg publieke eens of we 'minder' willen en werd daarvoor vervolgd. Frankrijk is al vertieft, België volgt op rap temp (Brussel anyone..?!) en Nederland is het volgende land wat naar de tering gaat door allochtoon tuig. Normen en waarden (zover daar sprake van is) sluiten helemaal niet op onze prachtige Westerse samenleving aan, dus wat doen die mensen nog hier?
Vergeet niet dat vanuit landen als Israel mistroostig naar ons wordt gekeken. Wat doet Europa.. denken ze. En luister eens naar mensen uit Iran die hier zijn. Zij kunnen niet geloven dat we onze mooie maatschappij weggeven. Want dat doen we.
De boel opvreten, dat doen ze
Ik neuk ze allemaal liever niet de moeder.
Hebben ze daar geen burgerwacht dan?
Als zelfs Karen Damen van K3 zich er mee gaat moeien gaat er misschien wel iets gebeuren www.gva.be/cnt/dmf20230818_92292530
Kreten als 'waarom doen jongeren elkaar dit aan?' verdienen dezelfde behandeling als de daders.
Wanneer een Marokkaanse draaideurcrimineel wordt neergeschoten en half Frankrijk staat in de fik, dan worden de plunderaars en relschoppers gepardonneerd door de NPO en VRT, want sociale ongelijkheid enzo. Wanneer een blond jochie met tien tegen een in elkaar wordt geslagen door een groep relschoppers met dezelfde achtergrond, is de reflex weer: pardonneren.
Het wordt tijd dat links eens neerdaalt van de kansel en stopt met deze eigenlijk heel neerbuigende reflex. Allochtonen uit deze windstreken en hun nageslacht kunnen príma voor zichzelf opkomen, zo blijkt al decennia. Ze hebben de bescherming van linkse deugers niet nodig, in tegendeel.
Gewoon overal doen nu als in Corsica ! Het heft in eigen handen nemen vóórdat het te laat is
Death wish en Dirty Harry kijken gaat.
Wie dit mijn dochter zou flikken, hoeft nooit meer te studeren of te werken.
Er staat niks over linkjes, bij deze:
m.youtube.com/watch?v=RMxJgdmnw-0&...
Iemand heeft mij wel eens verteld: "zachte heelmeesters maken stinkende wonden".
Vraag me af wat daar mee bedoeld word.
Nou, als ik kijk naar Frankrijk of Zuid Afrika, dan gaan de zachte heelmeesters vooral hekken bouwen om huizen en witte wijken, waarin dan d66/GL'ers stiekem bij de Vvd'ers gaan wonen en de arme wijken aan hun lot overlaten.
Puur theoretisch dit, beste Joris, puur theoretisch.
Laten we eerlijk wezen, wij zijn redelijk laf. Niet zo zeer omdat we het willen zijn, maar omdat we al generaties lang verder zijn ontwikkeld, de stammenstrijd al ver achter ons hebben gelaten, ontdekten dat praten leidt tot een gezonder leven waarin we ons kunnen ontplooien, uitvinden en ontwikkelen.
We worden plots geconfronteerd met steeds meer mensen uit een andere cultuur, die is blijven steken in het fysieke gedoe, het stil blijven staan bij de stammenstrijd, waar geweld de enige manier is om je te bewijzen en te zorgen dat je bovenaan de voedselketen komt en blijft met je stam.
Nu al enkele jaren blijven er maar van dat tweede soort mensen bijkomen. Agressie en geweld nemen enkel nog maar toe, wet en regelgeving is hier totaal niet meer op berekend, sterker nog, een kleine groep met extreem veel invloed zorgt ervoor dat de exoten als verrijking worden gezien, enig kritiek wordt bestempeld als een aanval.
Dan kan er toch een moment komen, dat die autochtoon het zat is?
Ik neem aan, dat de binnenlandse veiligheidsdienst ook wel doorheeft dat er een heel broeierige situatie is ontstaan, waarbij er maar één druppel nodig is, waarop individuele autochtonen zelf actie gaan ondernemen?
En mijn vraag is nu, wat dan? De wet, de overheid, de aivd, al die organen die op de hand van de allochtonen zijn, wat gaan die dan doen? ik vermeod dat de autochtoon tot aan de poorten van de hel opgespoord en vervolgd zullen worden.
Maar de autochtoon is niet dom. Die zal het slim aanpakken.
Ik voorspel derhalve dat er tussen nu en de niet al te verre toekomst de kans aannemelijk is dat er teruggeslagen gaat worden.
Sneu, maar degene die het veroorzaken, die het échte bloed aan hun handen hebben zitten, dat zijn de autochtonen die dit faciliteren.
Ik ben het eigenlijk eens met de afsluiting. En maar afgeven op mensen die Wilders stemmen. Ik heb nog nooit op hem gestemd, maar het is ook niet dat ik me bijvoorbeeld 70% gehoord voel bij andere partijen. Dat is nagenoeg nul procent. Geen enkele partij heeft mij, ik was een meisje die behoorlijk geteisterd is door deze terreur, het gevoel gegeven mij erkenning en daadkracht te bieden. Geen VVD, geen SP, geen D66, geen PvdA. Niemand. (Op dit gebied dus)
Ja, er is een bepaalde zachtheid ingeslopen. Wanneer en hoe dat precies gebeurd is is een interessante vraag. Orwell schreef in de jaren '30 al over wat hij de 'softening of the manners' noemde, het idee dat de werkende klasse veel van de manieren van de middenklasse heeft overgenomen.
Ook bezit en werk is een factor. Wie gaat er in godsnaam verhaal halen als je daardoor de bak indraait en je je carrière kunt vergeten? Als je daarentegen geen carrière hebt en verder ook niet veel te verliezen hebt wordt het een ander verhaal.
De meeste mensen zijn al te laf om hiertegen te stemmen; laat staan dat hardop te zeggen. Dat bederft de stemming onder collegae, buren, familie, zelfs in het gezin.
Dus terugslaan zie ik niet gebeuren.
We accepteren Pakistaanse pedo-bendes en zwembadjihad; we accepteren bloedbaden zoals in de Bataclan; we zongen zelfs "don't look back in anger" na de zware bomaanslag op een kinderconcert (!) in Manchester.
We vinden het kennelijk allemaal best.
Als moslims joden afschieten in Brussel, Toulouse, Parijs en Kopenhagen waarschuwen politici voor "extreemrechts".
Dus als we niet anders gaat stemmen gaat het nog veel erger worden, voor ons. De enige vorm van bescherming is jezelf aansluiten bij de agressors, zoals links al gedaan heeft.
"waarbij er maar één druppel nodig is, waarop individuele autochtonen zelf actie gaan ondernemen"
De emmer zit al lang vol maar er gebeurt helemaal niets. Nu niet en in de toekomst niet, we zijn veel te veel geïndividualiseerde Nederlanders geworden in tegenstelling tot onze nieuwkomers.
Dat ons beschaving wordt bijgebracht, is geen lafheid. Bovendien zijn wij niet gewapend.
Het probleem is dat onze kinderen alleen (en ongewapend) over straat lopen, en dat is inmiddels gevaarlijk geworden. Ze moeten zich in grote groepen gaan bewegen, omdat dat tuig ze dan niet durft aan te vallen.
Sadisten opereren altijd in groepen of ze zijn gewapend. En wanneer zij alleen zijn, hebben ze niets van ons te vrezen.
Ik moest 15 jaar geleden al mijn blonde kleine neefje begeleiden naar school/bijles, omdat hij steeds in elkaar werd geslagen. Inmiddels is hij breed en 1.95, en durven ze hem niet meer aan te vallen.
Daar zou dus een postercampagne voor moeten komen:"Laat uw kind niet alleen over straat gaan."
Tja,
Waar stemden papa, mama, opa en oma van dat zielige jochie op?
Niet goed bedenken waarom je op een bepaalde politieke partij stemt heeft nu eenmaal consequenties.
Je woont in een arbeiderswijk. Ziet om je heen de boel steeds meer ‘verkleuren’ en ondervindt bovendien aan den lijve wat dat in de praktijk betekent. En dan toch maar decennialang ‘links’ blijven stemmen. Want uitkering/sociale voorzieningen, en ‘papa, mama, opa en opa stemmen er op, dus ik stem dan maar hetzelfde’. Het cliënt-patron systeem zat er ook in België (net als hier) diep ingebakken en stemgerechtigd kippen-zonder-kop stemvee is alom vertegenwoordigd in de samenleving
En dan worden dus uiteindelijk je (klein)kinderen in elkaar gemept, waarvan filmpjes worden gemaakt zodat de daders ‘likes’ kunnen oogsten.
Nooit ‘links’ gestemd. Zelfs een blinde zag deze ellende decennialang geleden al aankomen indien die een beetje moeite had genomen zich in de actualiteiten te verdiepen. Want ja, zelfs toen werd er al over die ellende bericht.
Nu zitten we er allemaal tot onze nekken in de beerput en worden we zodra we deze problematiek benoemen als racist weggezet door nota bene dezelfde (ex-)politici en/of hun politieke erfgenamen die deze ellende hebben veroorzaakt. De boodschapper wordt dus door de veroorzaker (=‘vervuiler’, en de vervuiler betaalt zeer zeker niet) tot paria gemaakt, zodat de boodschap zelf kan worden weggewuifd. Want ‘racistische’ boodschapper.
Cynisme pur sang.
Er zijn honderdduizend redenen om op een politieke partij te stemmen. Maar elke Nederlander zou immigratie en islamtolerantie inmiddels prioriteit moeten maken. Het wordt onleefbaar. En daarmee bedoel ik dat in steeds meer dorpen en steden de boel beheerst wordt door tuig. De winkelcentra, de scholen, de zwembaden etc.
@letopuwzaak | 18-08-23 | 12:07:
Zeer zeker.
Helaas echter zal menig Nederlander die zelf niet of amper te maken heeft met die ellende zijn/haar stemgedrag vermoedelijk niet gaan veranderen. Zeker niet zij die zichzelf moreel-superieur achten aan andersdenkenden en in een deug-cloud met (helaas teveel) gelijkgestemden in mooie niet-probleemwijken leven. En dit alles versterkt door sociale media, waar ze elkaar de hemel in liken (met 1 ‘k’ dus). Dit soort sektarisch gedrag is moeilijk uit te ontsnappen (als die lui dat al zouden willen, want hun geprivilegieerde - egoïstische - leventje is gewoon te aangenaam).
Maar toch een beetje optimistisch blijven. Dankzij Erics ‘Dwangwet’ beginnen steeds meer Nederlanders nattigheid te voelen. Eens kijken wat dat in november gaat doen.
„Binnen zonder kloppen
Nederlandse immigratiepolitiek en de economische gevolgen“
Auteur: P. Lakeman
Binnen zonder kloppen: Nederlandse immigratiepolitiek en de economische gevolgen is een studie van Pieter Lakeman uit 1999 naar louter de economische gevolgen van immigratie voor Nederland.
- Het boek van Lakeman is van 1999. De bovenbazen in Den Haag weten dus al sinds die tijd dat immigratie vanuit economisch perspectief NEGATIEF uitpakt voor Nederland.
22 november 2023 vervroegde verkiezingen Tweede Kamer; gebruik uw stem verstandig.
Dit zijn onze jongeren.
@theo-is-dood | 18-08-23 | 12:02: Vraag eens hoe ze daar zelf over denken.
Een hele goede vraag en in zou niet inzien waarom joriswaardig.
De politiek?
Stel dat een partij daadwerkelijk in zijn eentje voldoende stemmen krijgt om alleen het kabinet te vormen. Zou dat helpen? Welnee.
Het probleem komt voort uit de vele tussenlaagjes, burgemeesters, raden, organen en ambtenaren die hier voor hebben gekozen en er in blijven volharden.
Er zijn hele grote groepen mensen die extreem goed geld verdienen aan dit volk en hun wurmen. Zoals collega ooit reageerde toen een marokaan hem een racist noemde: 'als jij hier niet had geweest, had ik dit werk niet kunnen hebben.'
Het is een erg kortzichtige gedachte van die collega, maar er zit een kern van waarheid in.
En dat soort mensen krijgen jij en ik niet aan het verstand gepeuterd dat zij ons land, onze samenleving, onze maatschappij naar de kloten hebben geholpen en nog steeds zwaar verziekt houden.
Het gaat goed met de jeugd!
Doet me weer teruggaan naar middelbare school in Overvecht ( Utrecht ), heel lang geleden.
Parallelklas, 2c.
Tuig van de richel, en altijd met heel veel tegen een alleen.
Maar ja, ik ben niet links, dus ik moest en moet mijn mond houden.
En ik mocht en mag zeker niet zeggen wat voor 'ras' het is.
Met dank aan volkert, zodat Pim er nooit iets aan heeft kunnen doen.
En ja, dat laatste is sarcasme.
Over 15 tot 20 jaar gebeurt dit soort dingen ook bij volwassenen onderling, alleen dan wat minder onschuldig en worden er kelen doorgesneden. Zie Anatolie, Egypte, Syrië et cetera toen de moslims het daar van de christenen overnamen.
Het bizarre is dat praktisch geen enkele Europeaan ooit gekozen heeft voor massa-immigratie van moslims of andere Derde Wereldbewoners, maar dat verveel in ongekend tempo gebeurd is .
Op de helft van de scholen in de steden zijn de blanke jongetjes nu in de minderheid en dat wordt steeds erger..
Heb gisteren een link tip gestuurd over dit omgekeerde rascisme. Bedankt van Rossem om dit onder de aandacht te brengen bij jullie in Nederland. Hopelijk kijkt links Nederland ook mee, of steken ze hun kop weer in het zand.
Wat denk je zelf v.w.b. links?
@helaas-nederlander01 | 18-08-23 | 11:59:
Wat vind F. Timmermans hier van ? Komt door het klimaat.
Please, please, please, stem PVV.
Dat eerste filmpje is toch een paar jaar oud?
Nee.
Gezien de waarschuwing ga ik de video's niet afspelen. Wegkijken is sowieso beter voor mijn gemoed.
Dit soort shit sla ik ook altijd over inderdaad.
De beschrijvingen hieronder zijn al boosmakend genoeg.
Werkelijk zorgelijk is alleen maar het wegkijken tot je nek bijna breekt: Een homogeen groepje kinderen (pigment, religie) is blijkbaar zo intens racistisch dat ze een sullig jochie van een ander pigment en een andere religie vernederen en mishandelen. Deze kinderen hebben dit soort racisme niet zelf uitgevonden, maar aangeleerd van hun oudere broers of ouders. Dit betekent dat we een ernstig, groot en diepgeworteld racismeprobleem hebben.
Maar we zien het niet, of we willen het niet zien. We laten ons druk maken over semantiek (“neger” oeh aah), over koloniale wiskunde, over slechte grappen en deugpronken met oververtegenwoordiging van etnische minderheden in reclame en televisie terwijl we blind, doof en stom zijn voor het echte racistische gevaar.
Dát is wat zo eng is aan dit filmpje.
Eens!
En zo is het.
Dit is echt racisme, gevaarlijk racisme, potentieel dodelijk racisme. Maar kom Gloria Wekker, vertel nog eens over dat "racisme gen" bij blanken, waardoor blanken meer waarde hechten aan CV'tjes, dan aan strafbladen. Dat is pas erg, "institutioneel racisme"!
U heeft gewoon gelijk. Woedend word ik al niet eens meer om die deugerts die het zien, maar niet in willen zien
Het punt dat we dit nog hadden kunnen voorkomen/keren hebben we al ver achter ons. In de tijd van Janmaat denk ik zo, maar we weten allemaal hoe die man verguisd is voor zijn vooruitziende blik.
Die man werd ook door mijn ouders schuimbekkend weggehoond, en ze zijn niet eens links.
Het was meer dat ze zelf inderdaad niet snapten wat die man te vertellen had.
Wat heeft links Janmaat en zijn vrouw slim weggezet als idioten zodat ze hun eigen agenda voorrang konden geven.
“ It is like watching a nation busily engaged in heaping up its own funeral pyre. ”
Enoch Powell (1968)
en.m.wikipedia.org/wiki/Rivers_of_Blo...
Zachte heelmeesters, stinkende wonden. Waar overdreven en onverschuldigde tolerantie toe leidt. Hartelijk dank!
Nu zijn het nog jochies, straks zijn het volwassenen. Wettelijk gezien dan want geestelijk worden ze dat natuurlijk nooit.
En dan?
Schoppen ze een paar kechen met kind (is een uitdrukking Joris, geen fysieke daad alhoewel die wel nodig is) die ook zo opgroeien en leveren vervolgens de rest van hun kutleven geen enkele positieve bijdrage aan de maatschappij. Te triest voor woorden.
Remigratie lijkt steeds meer een goed idee.
Terugsturen lijkt mij beter.
@Kwakjeszalver | 18-08-23 | 11:49: Niet binnenlaten nog veel beter.
Die jakhalzen hebben gewoon carte blanche. En ze weten het.
Alle kinderen die nu om wat voor reden dan ook door ouders in therapie zijn gedaan in plaats daarvan op een vecht/verdedigingssport zetten, zo snel en zo jong mogelijk. Doet wonderen. Een meisje van vijf dat eerder werd gepest en daarom door haar vader in therapie moest heb ik dat afgeraden en aangeraden op judo te doen. Ze heeft daarna een keer teruggemept en daarna was het afgelopen.
In Judo wordt er anders bijzonder weinig gemept. Daarnaast is enige fysieke weerbaarheid absoluut aan te bevelen maar is de mentale weerbaarheid veel belangrijker. En dan niet dat softe gezwets van een GL-dweil maar een kind leren verbaal voor zichzelf op te komen en zich vooral niets aan te trekken van het gedrag en vocabulaire van pesters.
@_pacman_ | 18-08-23 | 11:52: alleen wordt je bij de softe sector therapie geleerd je klein te maken en nederig op te stellen. In die sector werken alleen maar mensen die door hun stemgedrag verantwoordelijk zijn voor de import van dit tuig. "Therapie" door GL/D66 kwezels in deze doet veel maar Kwaad dan Goed.
Mijn dochters zitten beiden op boksen, dat doen ze niet onaardig.
Laat me het zo zeggen, ik wil niet aan de ontvangende kant van een meppartij van beiden staan.
@tis_wat | 18-08-23 | 12:05: Hier idem, dochter op zowel judo als Krav. Ideale combi. Fysieke en mentale weerbaarheid, ze gaan er niet zonder kunnen. En ze worden elk jaar sterker. Vergis je niet in de kracht en energie van een 16+ zoon of dochter die al een aantal jaren training erop heeft zitten.
'Redenatie' links:
De jongens hebben af en toe een mentaliteitsprobleem, waarbij de grote vraag is wat, waarmee en waarom.
Geteisterd door ongelijkheid en witte bevoorrechting, krijgen zij soms - gezonde?! - neiging in verzet te komen tegen deze ongelijkheid.
De ongelijkheid komt door slavernijverleden, discriminatie en racisme, waardoor deze jongeren niet dezelfde kansen hebben gehad als de blanke daders.
Het is dus schandalig de echte slachtoffers van de blanke mensen zó te stigmatiseren. Foei geenstijl.
* *zucht* *
Wat zal links Nederland genieten van deze beelden.
Hier doen ze het voor.
Die krijgen alleen maar mooie dingen te zien in hun bubbel. Die zien dit filmpjes echt niet.
Zou het journaal hier nog iets mee doen? Is er een NOS Story van? Of een Nieuwsuur, Zembla, Rondom10, Brandpunt?
Haha, welnee joh, er zijn toch geen echte slachtoffers?
Zie jij een gewonde crimineel liggen?
Of iemand die vanwege zijn ongeletterdheid geen topbaan kan vinden?
Dat zijn de echte problemen.
Nee. Past niet echt in de woke gedachte he?
@Dandruff | 18-08-23 | 11:48: En vrouwendiscriminatie wordt door deze witte, geprivilegieerde groep geenstijlreaguurders en passant in de hoek getrapt. Want zo zijn ze.
Aldus menig linksdraaiend feministisch geëngageerd kort kapsel.
Ook het jeugdjournaal niet?!? Die zijn er altijd als de kippen bij als er een letterbakfiguur iets heeft gepresteerd wat een normaal persoon ook kan.
Andersom, als een pigmentier iets stouts doet, dan bestaat het niet.
Ook de familieleden van het slachtoffer zijn bedreigd, lees ik net. Ik zal er maar niets over zeggen om Joris de moeite te besparen.
Het is als met veel zaken. Je pakt het goed aan, of niet.
* what goes around, comes around *
En straks weer dikke koppen als er 10 pocs omliggen. Dán is er opeens een probleem.
Kinderen van kansloze ouders
Heerlijk toch die linkse verrijking van onze cultuur, met deze kansenparels. Het kost heel wat, maar dan heb je niks.
"We" hebben dit zelf gewild. Simpelweg het gevolg van decennialang grenzen open en wegkijken (nog steeds...), wat onze eigen bewuste keuze is geweest. Dus nu niet zielig doen om dit geweld. Er is wel degelijk voor gewaarschuwd maar die werden weggezet als racisten. Dus niet zeuren en gewoon doorlopen.
De nieuwste wegzetter heet Henri Bontenbal.
Spreek voor jezelf, ik hoor niet bij de "we". Ik stem al 15 jaar PVV, meer kan ik als eenvoudige belastingbetaler, die als persoon niet geschikt is voor de politiek, niet doen.
20 jaar geleden werd Geenstijl opgericht. Al 20 jaar zie ik dit soort kansenparels langskomen. Pim probeerde er wat aan te doen. Wilders probeert er wat aan te doen.. maar de rest van Nederland ziet dit soort beelden niet of heeft dit nog niet meegemaakt in de directe omgeving. Ik heb meerdere malen grote problemen met allochtonen meegemaakt. Van een overal op mij (ze hebben geen buit gemaakt) tot het beroven van zwervers, supermarkten en een snackbar in mijn directe omgeving. Van ernstige geweldsdelicten waar ik bij was tot stelen, liegen en mishandeling. In mijn schoolklassen tot op de voetbalclub. Bijna altijd Marokkanen. Een enkele Turk. Het is te bizar voor woorden... maar de islamitische achtergrond geeft ze een soort vrijkaart om van de 'kufar' te roven. Vaak is het intelligentieniveau laag van dit soort kansenparels. Ze nemen elkaar mee in de bende, handel en manipulatie. Zolang de Nederlandse politiek wegkijkt van dit soort problemen... hoe erger het wordt. Straks gaan we steekpartijen zien en gewapende confrontaties. Nederlanders pikken het niet langer meer. Daar ben ik bang voor.
*overval
Je hebt helemaal gelijk. Zo gelijk dat het alleen hier gezegd kan worden onder een nickname, omdat je anders de veiligheid van je gezin op het spel zet. De andere spreekbuis is het stemhokje, waarvan ik weer hoop heb dat het nu eens echt rechts gaat worden.
@Balzakius | 18-08-23 | 11:43: Je ziet in Italie, Hongarije, Polen, Zwitserland, Sweden, Finland en Letland nu rechtse politieke partijen in de regering. Frankrijk scheelde niet veel of rechts hand daar gewonnen. Komende jaren zal met de massa-immigratie Europa steeds meer rechts worden. Helaas 20 jaar te laat.
@Grachus | 18-08-23 | 11:46:
Daar ben ik ook bang voor.
In mijn omgeving werd een vrouw door de politie afgeraden aangifte te doen, want "we kunnen je niet 24/7 beschermen". Sommige wijken en steden zijn gewoon afgeschreven. En iedereen in de politiek weet dat, maar dit beleid gaat gewoon door.
Nederlanders pikken dit al decennialang. Ook nu gebeurt er ... niets ... . Nederlanders nemen het niet voor elkaar op. Lopen door als ze dit zien. Denken alleen maar 'blij dat ik het niet ben'. Zou zoiets in Turkije of Marokko gebeuren dan ontstaat er direkt een volkswoede en moeten de daders vluchten om niet zwaar te worden toegetakeld.
Als we niet mogen reageren met de pen, dan wordt het ooit tijd voor de voeten.
Ónze voeten.
De 'seniele' buurtvaders waren even aan het bukken in de moskee toen hun met geestelijke beperkingen overladen & obesitas dragende zoontjes losgingen.
Dat wordt geen stageplaats ......... overigens ....... wlt u meer of minder ........
Die weten sowieso niet wat hun kinderen op straat uitspoken. Ik citeer hier telkens de marokkaanse moeder die laatst in het Parool zei:
"Ik heb zeven kinderen en maar een driekamerappartement. En wat ga je doen als je je niet kan terugtrekken? Dan ga je op straat hangen."
.
Het klinkt bijna als een dreigement. En laten we niet naief zijn: dit speelt bij ontelbaar veel van zulke gezinnen, die vinden dat de normaalste zaak ter wereld.
@The Green*Machine | 18-08-23 | 12:00:
Zo'n moeder die alleen maar trekt op de maatschappij en vervolgens diezelfde maatschappij bedankt daarvoor met het baren van zwakzinnig nageslacht.
Moslims kunnen blijkbaar geen kinderen opvoeden .
Je bent waarschijnlijk niet meer dan waar je vandaan komt.
Volgens die website:
"De video’s permanent offline halen, is namelijk geen sinecure. “Als de beelden ooit werden gedownload, kunnen ze altijd opnieuw worden gepubliceerd”, verduidelijkt Van de Heyning. “Ook de medewerking van sommige sociale mediaproviders laat te wensen over. Het is niet voor niks dat Telegram zo toxisch is. Het zou al veel helpen als zij meer zouden inzetten op het verwijderen van beeldmateriaal.”
Je kan toch gewoon als overheid die websites /apps offline halen in je land: Deed men hier ook met bepaalde Russische sites en dingetjes zoals piratenbaai.... toch?
Kunnen/willen.
Kan vast. Allemaal de kop in het zand steken kan ook. Dan ziet niemand meer filmpjes.
Mag je dit nog wel publiceren? Ik meende dat er een verbod op kwam zodat we net kunnen doen alsof het niet bestaat.
En dan die ene held op het tweede filmpje die dat meisje, dat zich al huilend op dr knieën heeft overgegeven nog ff van achteren keihard tegen dr hoofd slaat, hoeveel lager kun je zinken als jongen? En, hoe denk je dan over vrouwen in het algemeen. Die zou ik heel graag honderd strafregels laten schrijven.
Op een notitieblok? Op twitter? Of met een passer voor de spiegel op zijn eigen voorhoofd?
Ik stel alleen maar vragen.
Dit soort () haat blanken. That's it.
@Zomaarwat | 18-08-23 | 11:42: Ja, ze zijn gewoon een soort KKK. Zo lang dat niet erkend wordt, wordt er ook niets aan gedaan.
Die pisvlek beschouwt die jongedame niet als mens maar als bezit. En dan is ze ook nog eens een kafir en dus een kech en dus mogen dat soort figuren naar hoe ze opgevoed zijn doen wat ze willen.
Gelukkig zullen dit soort praktijken in Nederland, als Timmermans straks minister-president is, nooit voorkomen.
Ik wil mijn linkse medeburgers nog eens hartelijk danken voor de verrijking die ze ons geschonken hebben. Gelukkig dat de Nederlanders niet naar rascisten geluisterd hebben anders hadden we nu al dit moois moeten missen. Dank GL, PvdA en D66'ers!
Je vergeet de VVD en het CDA.
...en de VVD CDA CU.....en natuurlijk de mensen die hun stem ( goedkeuring ) op deze partijen gaven en geven. Wij dus.
@d e r e a l i s t | 18-08-23 | 11:35: die zijn mede schuldig aan de instroom, maar itt GL/PvdA en D66 hebben die de import nooit verheerlijkt. Het zijn toch echt GL/PvdA en D66 die staan te juichen voor de multiculturele hel waar de West-Europese samenleving ten onder zullen gaan. De multiculturele ideologie is gewoon een voortzetting onder een andere vlag van het communisme en fascisme; een totalitaire heilsideologie gedoemd te ontaarden in een orgie van geweld.
De VVD is immens veel erger dan de linkse partijen.
Is DDT nog toegestaan?
"Dit is het gevolg van deze mensen geen kansen geven, geen buurthuis, discrimineren op de arbeidsmarkt. Dan krijg je vervelend gedrag. Maar lang niet allemaal zijn de Noord-(afrikanen) zo hoor. Er zijn ook heel veel goedwillende apothekers bij die wel een steentje aan deze maatschappij bijdragen. Dit is slechts een minderheid en door dit soort filmpjes wordt een hele bevolkingsgroep in een kwaad daglicht gezet".
Zo een beetje netjes gereageerd GS? Ik bedoel overigens wat anders hoor, maar dat mag je niet zeggen hier in dit zogenaamd vrije land. Keihard werken om
je hoofd boven water te houden, heel veel belasting betalen en verder je muil houden. En oh ja: je buren worden voor jou uitgezocht, hoef je dat zelf niet te doen. Wel zo makkelijk toch?
Het stopt pas wanneer u klaar bent om te stoppen.
Het meest stoort de hypocrisie en blijkbaar angst in de media om zaken te benoemen , andersom hebben ze geen enkel probleem om juist die culturele achtergronden te benoemen en die te te benadrukken .
Ik denk dat een hoop figuren binnen de media al die kromme opvattingen en dubbele standaarden voor waar houden.
Iemand in de politiek zei ooit dat je die meisjes en jongens moest vernederen. Ik denk dat het een deel van de oplossing zou kunnen zijn. Schandpalen terug op de pleinen. Laat de daders maar 5 dagen in een kooi of een schandblok staan met een bord erboven "wij slaan kinderen"
Deze jongeren in roze jurkjes het vuil op laten halen in hun eigen wijk.
Als je op straat mensen in elkaar beukt, dat lijkt me dat precies waar (jeugd)-TBS voor is. De wet in Nederland voorziet al in tot zes jaar verplichte opname voor dit soort gevallen (+1 jaar celstraf voor een 15-jarige), rechters hoeven het alleen maar toe te wijzen. Mensen (buiten noodweer) op het hoofd slaan of schoppen vind ik sowieso altijd poging tot doodslag. De straffen die in de wet staan zijn zat, maar als de rechter (in samenwerking met de rest van justitie) dan een taakstraf oplegt voor iemand helemaal de tyfus in slaan dan kun je die wetgeving beter gewoon de prullenbak in flikkeren. Burgerwachten zijn de toekomst.
Ik vind hier niks schokkends aan. Dit is gewoon wat de grootouders en ouders van de slachtoffers mogelijk gemaakt hebben. Eigen schuld.
Je kan wel woke en divers doen, maar het recht van de sterkste overwint.
De "Wacht maar tot de autochtonen echt boos worden"-comments zijn om je stuk te lachen.
Zwak volk werd altijd al verkracht door sterkere. Niks om je druk over te maken. Je kunt je er beter maar op gaan voorbereiden.
Praat voor jezelf
U heeft een heldere kijk op de realiteit die ik deel.
Je kinderen opvoeden zodat ze zich zo goed mogelijk kunnen weren is het beste.
Ben blij dat mijn dochter met haar ogen dicht diverse vuurwapens kan demonteren en monteren. Tevens schiet ze beter dan ik. Daarbij ongeveer 15 jaar zelfverdediging in haar rugzakje.
Ik weet, het is geen garantie, maar nog altijd beter dan niets.
@Papa Jones | 18-08-23 | 11:33: Lees de geschiedenis boeken erop na. Kleybeuker zit er niet naast met zijn analyse
'De "Wacht maar tot de autochtonen echt boos worden"-comments zijn om je stuk te lachen.'.
De allochtoon stond voorheen nog boven het toepassen van geweld.
Dat 'echt boos worden', dat is al heel lang aan de gang. Het is wachten op de dag dat de allochtoon, zoals u die benoemt, het dermate zat is dat het laatste stukje beschaving even wegvalt.
Het zal er niet mooi op worden.
@Rotterdammert1965 | 18-08-23 | 11:36:
'De geschiedenisboeken'
Wat moet ik daar opzoeken?
Kleybeuker beweert dat dit happy slapping de schuld is van mijn ouders en grootouders. Nou, bij deze: Kleybeuker spoort niet.
@Rotterdammert1965 | 18-08-23 | 11:35: Waarschijnlijk is haar uitstraling al voldoende om niet in een "situatie" of "incident" terecht te komen. Goed gedaan.
Net zoals de slavernij van 200 jaar geleden uw schuld is?
@Rotterdammert1965 | 18-08-23 | 11:35: Mini schizo vindt zwaar kaliber prettiger schieten en verkeerd in kringen waar wapens direct voor het grijpen zijn, alhoewel minischizo doorgaans als erg rustig, haast stilletjes wordt gezien, gecombineerd met een 'serious other' die voor het werk dagelijks in militaire kringen verkeerd. Kortom, stille kracht met voldoende vuurkracht.
En microschizo heeft ook al de nodige stapjes met klein kaliber gedaan, die weet waar de sleutels van de kluis liggen en hoe veilig met de inhoud om te gaan.
De enige die het niet wil zien is mevrouw schizo, die begint nu pas langzaam te zien hoe zij als autochtoon wordt gezien door de mensen om haar heen.
i@Helpmedan | 18-08-23 | 11:43: Raak!
@EEnzame SchizofrEEN | 18-08-23 | 11:37: Ik denk dat je hier allochtoon (=buut'nlander) en autochtoon (=kaaskop) verwart?
Mee eens. Een West Europeaan krimpt helemaal in elkaar wanneer geconfronteerd met de KRANKZINNIGE mate van agressie die Noord-Afrikanen aan de dag leggen. Dat is puur cultureel bepaald.
@Gregovic | 18-08-23 | 11:50: Ahum, u heeft gelijk.
Mijn excuses!
En u heeft mazzel, want had ik een allochtoon geweest...
Iedereen en z'n moeder weet uit welke gebedsruimte dit laffe volk komt.
Zo klaar met die import en het nagefokte kroos.
Tja, het een hate crime noemen mag nog steeds niet.
Nu maar hopen dat ON! dit niet toont, anders krijgen ze weer een boete en een berisping!
Wij speelden op school trefbal, we gooiden elkaar half dood met een grote bal, alsof dat zo vredig was.
Ja, dat was het.
Wij deden dat met basketballen. Hoe meer spin des te beter. Wordt je hard van.
Ik deed daar dan ook niet aan mee, leraar stuurde mij weg. Gestoord ‘spel’, zou echt verboden moeten worden, jongens met bloedneus gezien, ellebogen in gezichten, waanzin.
@Joffri | 18-08-23 | 11:44: Ik weet hoe hard dat aankomt. Heb er niks aan overgehouden. Ja, weerbaarheid, maar dat is een ander topic.
Nu maar hopen op een intifada van de autochtone bevolking aldaar, inclusief koran verbrandingen, want als je dit over je heen laat gaan dan is het einde zoek.
Bijkokend probleem is dat er nu even ophef over is omdat de beelden viraal zijn gegaan en bezorgde burgemeesters zich uitspreken en claimen het probleem serieus te nemen. Totdat het na het weekend weer overgewaaid is en ze hun kop weer in het zand kunnen steken.
Als politicus hier echt de broodnodige maatregelen tegen nemen levert je tenslotte voortdurende kritiek en verwijten en permanente uitsluiting uit het ons kent ons-groepje op.
amp.theguardian.com/world/2000/feb/14...
El Ejido 2020
Ik kijk dat soort filmpjes niet (meer).
Ipv “happy (!?) slappen liever “happy living”.
Dus van mij geen likes, clicks, fans en meer van dat soort redenen om dit soort content te maken.
Hetzelfde geldt overigens voor porno, oorlogsmisdaden en allerlei andere vormen van geweldsverheerlijking.
Heb zelfs even overwogen lid te worden van een Amishgemeenschap maar vind verhuizen naar naar de States nogal een ding.
porno=geweldsverheerlijking?
Voor porno maak ik een uitzondering
@indernaad_datisjuist | 18-08-23 | 11:31: Hangt er vanaf?
Mee eens @D-Fens, Ik kan dit ook niet meer aanzien, kinderen die voor hun leven getraumatiseerd worden door een paar 'genetisch afval' types, die -natuurlijk- altijd in groepen dit soort ellende uithalen.
Het type volk waar je liefst twee rottweilers even op afstuurt om ze wat maniertjes en hechtingen bij te brengen.
Tjah, kinderen zijn in de basis ongeremde en primitieve wezens.
Dus als (bepaalde) ouders het in de opvoeding massaal
nalaten *grenzen* te stellen (aan jongens), dan krijg je dit.
Zeker in groepsgedrag wordt het dan erger.
.
Vervolgens komen ze ook de school niet goed door
en op de werkvloer zijn ze ook geen prettige collega's zo.
En dan dus maar klagen dat ze in hun latere leven "gediscrimineerd" worden
bij de selectie voor banen...
De verontwaardiging komt doordat er beeld bij is. Ik word er ook woedend van als ik het zie, maar dan denk ik aan dingen die ik heb zien gebeuren 30 jaar geleden toen ik ongeveer die leeftijd had en besef me dat het niet heel anders is op de mobieltjes na. Zo moest een vriendje van mij ooit onder bedreiging van een hele groep met messen zijn nieuwe nikes afstaan midden in het centrum en huilend op zijn sokken naar huis. Enige waar ik niks over kan zeggen is of de frequentie nu hoger is dan toen. Kan best zo lijken, maar ook dat is misschien zwaar vertekend doordat nu alles online te vinden is en je vroeger alleen op p.6 aan de zijkant van de lokale krant soms een keer iets las bij ernstig geweld
Het is veel vaker een groep tegen 1 dan vroeger is mijn idee.
Zoals jij het zegt ervaar ik het ook. Vroeger gebeurde dit soort dingen ook. Alleen was er toen geen mogelijkheid om dit vast te leggen en te delen waardoor er alleen in een kleine kring ruchtbaarheid over was.
En tegenwoordig heeft iedereen er een mening over, is iedereen het heilige boontje waarbij de een nog meer deugd dan de ander, de een zijn kinderen nog véél beter opvoed dan de ander. Dan vraag ik: wie zonder jeugdzonde is werpe de eerste steen.
Jazeker, valt wel mee, vroeger was het net zo, soms nog erger, eigenlijk stelt het niks voor, die witten zijn ook geen lieverdjes, vroeger al helemaal niet, soms zeuren mensen gewoon wat, eigenlijk is iedereen die dit als een groot gevaar voor de toekomst vindt een racist, jij niet, gewoon een beetje schuin wegkijken en “overal is wel eens wat” zeggen, kerk in het midden, schouders ophalen en doorrrrr!
@Normpje | 18-08-23 | 11:52: er wordt volgens mij nog steeds dezelfde bevolkingsgroep verondersteld door beide heren. De door GL/D66 gegenereerde overlast van importtuog is al 3 decennia bezig. Geen zinnig mens, alleen de ideologisch benevelde GL/D66'er, zal beweren dat het vroeger met blanke jeugd net zo erg was. Dat is typisch leugenachtige GL/D66 retoriek.
Daarom kon ik ook zo genieten van die Death Wish films. Hoop dat deze daders ook eens een keer tegen een Charles Bronson oplopen.
Of een Law Abiding Citizen.
Jeff Goldblum's onvergetelijke debuut in de openingscene.
Nu zal ik wel de Joost Niemöller wisselbeker winnen met dit comment maar worden dit soort met hondsdolle importzeugjes wel eens door een psych gecheckt op hun IQ?
„The Bell Curve“, kent u dit boek?
@theo-is-dood | 18-08-23 | 11:25: Een Bell curve is toch een Gauss kromme op zijn kant ;-) bedankt voor de tip, zal het eens opsnorren
'Funny you should say this'...
Jazeker wel. Alhoewel veel ouders weigeren hier voor te tekenen worden ze wel eens getest. En de uitsalg zal u niet verbazen. De ouders daarentegen snappen er niets van. Maar die snappen ook wel meer niet, zoals wat bijvoorbeeld inteelt is, wat dit voor genetische consequenties kan hebben...
Moet je voorstellen dat het andersom is:
10 Blanken tegen 1 "gekleurde"".....
Dan haalt het de opening van het NOS-journaal want racisme. Is eigenlijk bekend dat omgekeerd racisme minstens net zo hardnekkig is ? De meesten spugen gewoon op ons westerlingen, laten we eerlijk zijn.
We leven in het westen in totaal gesegregeerde samenlevingen.
Dan krijg je demo's op de dam, kamervragen, een monument, jaarlijkse herdenking, een lesprogramma op scholen, talkshows, etc. Hier gaan we helemaal niets meer van horen. Een paar worden opgepakt, klein strafje, gevierd in eigen kring en dat was het dan. Keer op keer.
Wereldnieuws.
Laten we overigens de correcte term blijven gebruiken: mishandeling.
Lynchpartij is vaak wat overdreven?
@Conan de Rabarber | 18-08-23 | 11:23: vanwaar 'vaak' is het soms alleen niet vaak genoeg om wel een lynchpartij genoeg te zijn? moet het nog meer gebeuren voor u het wel als lynchpartij ziet?
@stunter | 18-08-23 | 11:32: Cynisme is voor sommigen echt een ongrijpbare stijlfiguur, ik zou me er eens in verdiepen als ik "u" was. Dan gaat er een wereld voor je open.
Schorriemorrie
Geef ze nou toch een buurthuis!
Vooral niet benoemen en genezen, maar wegkijken en de boel laten voort etteren.
Gelukkig woon ik in een "dorp". Wij hebben nog spelende kinderen op straat i.p.v. dit soort tuig.
Binnenkort, ook bij u. Welkom!
Steeds weer dat kleine groepje dat het verpest voor de rest.
Toch is het ook weer knap dat dit hele kleine groepje wel steeds overal op blijft duiken?!
Is dat kleine groepje soms op wereldtournee?
Had een Marokkaan gedwongen de voeten van een stel blanke Nederlanders moeten kussen dan stond er morgen geen stadscentrum in dit land meer overeind.
Of je vooral even wilt stoppen met het laten zien van de werkelijkheid.
Om verwarring te voorkomen.
“Ze zijn namelijk niet allemaal slecht”….
3 filmpjes, 3 x raak.
3 uit 3.
Nee, niet allemaal, maar wat ik om mij heen zie en wat ik om mij heen hoor heeft altijd eenzelfde rode draad.
“Jongeren, Finnen, Mocro’s.”
Op straat, op scholen, in winkelcentra, in zwembaden, op de stranden, in het uitgaansleven, in de coke, in de lachgas en ga zo maar door.
“Niet allemaal”, dat klopt, maar wel heel vaak en heel veel.
Kudtcultuurtje, geen enkele beschaving.
Op een enkele uitzondering na.
Ik ken redelijk wat Marokkanen via mijn werk die zeer netjes en goed opgevoed zijn. Ze schamen zich voor dit soort gedrag, maar doen er ook niet veel mee/aan. Halen een beetje hun schouders op. Moet wel bekennen dat de meeste die ik ken oorspronkelijk Boedeinen zijn, een vredelievend nomadenvolk uit het zuiden van Marokko. En de probleemgevallen bijna allemaal Berbers zijn (Barbaren/Barbarijnen).
@TurpinDick | 18-08-23 | 11:24: Gelukkig hebben wij 80% Berbers binnen gehaald.
@d e r e a l i s t | 18-08-23 | 11:38: Berbers for Oil ;-)
@Conan de Rabarber | 18-08-23 | 11:40: owwwww shit, sorry GU, die smiley flipte er per oeps uit mijn keyboard...
@TurpinDick | 18-08-23 | 11:24: D66-modus kun je uitzetten nu. Je deugd. Als er straks een burgeroorlog uitbreekt zul jij geen last hebben met die vredelievende Marokkanen.
@TurpinDick | 18-08-23 | 11:24: de eeuwige smoes van " gematigde" moslims. Die bestaan niet.
@Normpje | 18-08-23 | 11:46: Heb jij problemen met Iraniers? Of met Japanners? Nee, dan deugt u ook zeker. Die marokkanen zijn niet mijn vrienden, maar in veel gevallen prettiger in de (werk)omgang dan bijdehante gasten uit Breda of Alphen om maar iets te noemen.
En inderdaad treurig dat als je het beestje bij de naam noemt, jij automatisch de extreemrechtse racist bent waar niet naar geluisterd hoeft te worden en die eigenlijk gecensureerd zou moeten worden.
Totdat de wal het schip keert.
Ben er ook wel klaar mee dat weldenkende mensen niet meer stemmen “want het maakt toch niet uit”. Het maakt wel degelijk uit als iedereen die er klaar mee is op de juiste partijen stemt kan er vrij makkelijk iets aan gedaan worden.
Binnenkort in de panelen. Mensen die het niet pikken en de daders met een stuk hout of ijzer te lijf gaan. Benieuwd wat de reacties dan worden:
A. het is ook voor de likes
B. eigen rechter spelen mag nooit, jezelf laten afranselen wel
C. ligt aan de klimaatverandering
D. schuld van Wilders
Klopt.
En dan ben je vader en zie je zo'n filmpje van je kind voorbij komen.... wat doe je dan? Nee, niet wat zou je willen doen maar wat doe je in het eggie? Netjes aangifte bij de politie die er vervolgens niets mee doen of hooguit een foei gesprek voeren met die galbakken. Wat zou je moeten doen is dan de volgende vraag. Ik denk dat je bij al die gasten thuis langs moet gaan om dit filmpje aan de ouders te laten zien en dan, desnoods met een tolk, aan die ouders vragen of zij dit normaal gedrag vinden.... Is het een idee om een database te maken? Foto's en namen erop, toekomst voorbij (als ze die al hadden...). Verder dan dit kom ik niet al kookt mijn bloed. Waar is "the Punisher" als je hem nodig hebt? Een knokploeg die dit soort gasten even op hun plaats zet I.p.v. gepamper met kickbokslessen en buurthuizen?
Praten met ouders heeft geen zin. Je hebt inderdaad een paar vaders en broers nodig die de juiste taal spreken. Maar dat gaat in Nederland heel erg uit de hand lopen vermoed ik. De maat is vol.
Ik woon vlakbij een dorp waar meisjes al geen bijbaantje nemen in het winkelcentrum. Omdat dit soort jongeren de dienst uitmaken.
Probleem is dat als je aangifte of zo doet er meteen 30 neven en ooms in je voortuin staan. Begrijpelijk dat de meesten onder ons, ik waarschijnlijk ook, met zwaar gemoed het maar slikken.
@At_Dawn_They_Sleep | 18-08-23 | 11:22: Precies. Ze slopen je als je niet over je heen laat lopen. Ruiten kapot, auto kapot, bom aan de deur. Ze gaan gewoon winnen, daar zorgen ze wel voor.
@letopuwzaak | 18-08-23 | 11:20: "Praten met die ouders". Dat is weer zo'n TYPISCH westers idee, dat hier gewoon niet opgaat. Mensen zijn gewend dat je in kan praten op de ouders, met rede, en dat die ouders ook redelijk zijn en hun aggressieve kind wel zullen toespreken en dan gebeurt het niet meer. Dat werkt vaak wel bij Nederlandse kinderen en ouders, maar zo werkt het NIET bij Noord-Afrikaanse ouders. Als jij verhaal komt halen bij de vader van zo'n jochie, zo redelijk als het maar kan, beschouwt die man dat als een aanval op zijn kind. En dus op hemzelf. Hij zal hierop reageren op de enige manier die hij kent om geen gezichtsverlies te lijden : met aggressie. En zal je mogelijk ook bedreigen. Ik heb dit echt meermaals meegemaakt. Dat patroon is steeds hetzelfde.
@ Kutje: je begrijpt het nog steeds niet. Ze zijn het allemaal met elkaar eens. De niet-moslim moet verjaagd, overwonnen of uitgemoord worden. Zo staat het in de Koran die er dagelijks bij jong en oud wordt ingeramd.
@Asteroid-B612 | 18-08-23 | 12:00: inderdaad, zo naïef om nu nog steeds niet de clanmentaliteit van de Marokkaan te kennen.
Stoere jongen hoor in dat tweede filmpje. Gruwelijk laf van achteren dat meisje slaan. Probeer dat maar eens bij mij of een van mijn trainingsmaten.
Send a location
@Justin Bieber | 18-08-23 | 11:21: youtu.be/c_NcqXTp5ag
Zo'n klap kan heel naar uitpakken. Een vriend van me zat rustig aan de bar, een tokkie mept vanuit achter vol op z'n oor. Lichte hersenschudding en doof aan een oor. Één klap en sindsdien alle.lol uit feestjes, concerten en festivals. Bedankt man.
@edelfigurant | 18-08-23 | 11:29: Klopt, en dit soort lafaards weten altijd precies hoe en wie ze moeten pakken. Zie daarom mijn eerste opmerking.
Welke dam vereniging is dat precies ?
@Castor12 | 18-08-23 | 11:32: U bedoelde Dan?
Ben zelf overvallen voor geld en de letterlijke kicks, dit is nog een tandje lager. Wat er nog redelijk uitziet vlak na de klappen moet je eens zien een halve dag later; dan zijn pas de kneuzingen, zwellingen, scheuren en schade goed zichtbaar.
Tweede filmpje slaat die gozer dat meisje op het achterhoofd, terwijl ze geknield zit en de klap voor geen meter aan ziet komen. Wat ben je dan een ultiem lage schoft.
Wat er ook gebeurt met de daders, eigenrichting, whatever: nul medelijden, nul.
Jeetje Kees, dat lees ik hier voor het eerst. Wat heftig, ik hoop dat het een tijd geleden is en dat ook je mentale wonden goed genezen zijn. Het begint me wel op te vallen hoe vaak ik hier nu ook in mijn directe omgeving over hoor (o.a een tante die te grazen is genomen en een collega.)
@kapoerewiet | 18-08-23 | 11:22:
Ja, kapotgeslagen gezicht gehad en bont en blauw voor de rest van het lijf en een klein permanent mankementje eraan overgehouden. Enkele fantastische reaguurders hebben bij een eerdere bekentenis hierover ook geweldig erop gereageerd, tot op het contact zoeken om erover te praten en al! .. dat heb ik niet aangedurfd.
De lichamelijke schade is hersteld, op één puntje na, er ontbreekt een stukje bot in een oogkas en heel af en toe heb ik daar last van (het weer? bepaalde druk? i don't know).
Mentaal is het een kwestie van dezelfde situatie opzoeken, 's avonds een wandeling door de buurt met af en toe een ontzettende nare flashback, maar dat zijn van die omhoogpruttelende dingen die na een minuut of vijf weer afzwakken.
Zo ook mijn reactie op dit soort geweld, dan zit ik meteen in standje 100. Kan er niks aan doen, dan neemt een ander deel van mezelf het even over.
Zo fucked up, ook voor jouw familie en vrienden: het lichaam herstelt vele malen sneller dan de binnenkamer is mijn ervaring, je komt er nooit helemaal van af maar leert er mee omgaan.
Ooit op een Franse camping waren een groep van 5 Algerijnen happy slapping aan het doen tegen +-15 Nederlanders, zelfs een paar "stoere" kaalkopjes uit Rotterdam bleven allemaal met handjes naar beneden staan om hun klap te ontvangen. Heb mijn fles apfelkorn kapot getikt en plaatste deze richting zijn gezicht toen ik aan de beurt was, ik werd dus overgeslagen. Ik schaamde mij kapot voor de lafheid van al mijn landgenoten met een 3-1 overwicht.
Sterk verhaal joh! Zonde van de drank destijds. Gelukkig haal je dan nu goed in.
@-PR- | 18-08-23 | 11:43: Gasten kwamen uit Vlaardingen maar om het verhaal stoerder te maken heb ik Rotterdam verzonnen. Was bij lac de chalain, 2 weken regen in een tentje was een drama.
Overlopen door de Islam; was er niet iemand die daar voor waarschuwde maar categorisch werd buitengesloten?
De eerste die het benoemde werd op een parkeerplaats in Hilversum afgeschoten.
@ikdenkwat | 18-08-23 | 11:23:
Was niet de eerste die het benoemde.
@ikdenkwat | 18-08-23 | 11:23:
Lang daarvoor was er al iemand die in Kedichem met brandbommen werd "gecorrigeerd".
Maar de Islam is toch vredelievend ? *kots*
Ja maar dit is Belgie. In zo’n beschaafd land als Nederland gebeurt dit zeker niet. Wij sluiten de smeltkroes van nieuwe culturen in ons hart en krijgen er enkel liefde voor terug.
Foei! (Mag dat wel of ga ik nu echt te ver?)
De overheid kijkt al twee decennia weg. Toen ik dertien was, werden bij ons de zwembaden en speeltuinen geterroriseerd.
Het begint bij dit, en een paar jaar later randen ze je dochter aan. Als je pech hebt wordt het theoretisch een verkrachting. Dit is al heel normaal in een hoop dorpen en steden.
Met mede dank aan alle mensen die bezorgde burgers als 'onderbuikstemmers' weg zetten. De politiek wil het probleem niet benoemen. Binnenkort in alle theaters in elke wijk.
Hoe laat en waar zijn de rellen?
...Oh wacht, slachtoffer is niet gekleurd
Precies dat!!!
Sjust!
Ik kan dit echt niet aankijken, verschrikkelijk voor die kinderen en hun ouders.
Daarom volgt mijn zoon ook vechtsport. Heb ook een dochter, dat is dan weer een stuk lastiger.
Probleem aleen is, de barbaren krijgen gesubsidieerd vechtsport van de groen volt 66 kliek, terwijl ik het zelf moet betalen
Ben met mijn vrouw en 2 dochters gevlucht naar Australie, vreesde het ergste voor als ze in de puberteit zouden komen.
@d e r e a l i s t | 18-08-23 | 11:19:
Succes mate. Maar daar zal ik niet naar emigreren. Een zeker ook niet naar een van die twee eilanden een stukje verderop.
@Louter Leuter | 18-08-23 | 11:33: No worries mate, volg je hart en ga eerst lang op vakantie naar een land waar je heen wilt. Ik wou buiten de EU, warmer klimaat en met overwegend zelfde cultuur als NL.
Eigenlijk een comment dat je altijd bij dit soort topics kunt plaatsen:
aan het stemgedrag van de bevolking bij de verkiezingen blijkt steeds opnieuw dat het grootste deel dit wel prima vindt. Zolang men op dezelfde partijen als altijd blijft stemmen zal er niets veranderen.
De bevolking is vergrijsd. Die hebben geen schoolgaande kinderen meer. Ze kijken NPO/Canvas en slaan kulkrantjes als Trouw open en krijgen dit soort filmpjes niet onder ogen.
@kapoerewiet | 18-08-23 | 11:19: eens. Overgrote deel van de bevolking is slecht op de hoogte.
Wie houdt je tegen, schrijf op wat je wil.
Dat is GS in 2023, he. Zeggen dat het toch wel echt foei is als je willekeurig mensen op straat in elkaar beukt is wel echt het randje opzoeken. Weesie is tegenwoordig veel woker dan Bart, met de oude garde was het niet veel beter geweest. En geef ze eens ongelijk want zij willen ook gewoon een boterham verdienen.
Onze normale maatschappij wordt met voeten getreden.
Dank heren en dames politici!
Happy humiliation.
Aanschouw de geboorte van een trauma waar zo'n kind misschien levenslang mee zal worstelen. Erg triest.
Zijn school waarschijnlijk af gaat maken en zijn studie, vervolgens ergens een bestuurlijke functie gaat krijgen, succes ratjes.
@ikdenkwat | 18-08-23 | 11:18: Elon Musk heeft 'm al in z'n vizier dus ik hoop op een vliegende start.
Zeker weten dat je er een trauma aan overhoudt. Ik in elk geval wel, toen ik als ongeveer tienjarige uit het niets van achteren werd aangevallen en in elkaar werd gemept door twee Turkse snotneuzen. Da's meer dan 40 jaar geleden. Ik kan ze me nog zo voor de geest halen en één kom ik nog weleens tegen: niets van terecht gekomen, maar gewoon een luie uitvreter die er als een zwerver bij loopt. Die andere heb ik nooit meer gezien, maar ik hoop dat ie hartstikke diep onder de grond ligt.
@Graeme Reaper3779 | 18-08-23 | 11:25: Het is nooit te laat om die ene nog even te herinneren aan dat feit 40 jaar geleden. Geloof me, je knapt er van op. Of anders even uitbesteden zoals JCash zegt.
@ThePozz | 18-08-23 | 12:27: Net zoals die Rolo reclame!
Bah, ik krijg hier écht een misselijk gevoel van. Ook een verdrietig gevoel en zo ontzettend kwaad tegelijk dat ik zelfs die kutkinderen iets aan zou kunnen doen. Hoe raken we hier nou van af?
Er komt een dag.
Tot nog toe altijd gedacht dat 'happy slapping' het geven van één onverwacht tik(je) was en dat dan te filmen (wat natuurlijk ook stom is), blijkt het gewoon om het met een groepje in elkaar slaan van iemand te gaan, is gewoon terreur natuurlijk. In mijn jeugd werd je dan weggestuurd van school/sportvereniging.
Neef op nicht geeft meer fouten in het dna dan alleen een scheef gezicht....
Dacht altijd dat dat een wat overdreven gerucht was wat betreft de import maar het is er schering en inslag.
@Conan de Rabarber | 18-08-23 | 11:16: www.youtube.com/watch?v=kyNP3s5mxI8
@Conan de Rabarber | 18-08-23 | 11:16: is hier data over? Weet je dat toevallig?
@kapoerewiet | 18-08-23 | 11:26: dank voor de link.
hier wordt gezegd “more than half of Pakistani “ marry their first cousin. Hoe zit dat in NL - iemand?
@Malle moer | 18-08-23 | 11:26: Nope, alleen als ik hier zo rondkijk dus puur subjectief en aannames.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:29: 25 procent ongeveer, maar onder eerste generatie meer, zeker een derde, en onderschat niet wat er gebeurt als dit generatie op generatie aan de hand is. Dan 'f•k' je de defecten er echt in.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:29: Dat veroorzaakt nu in de UK ook al tijden grote problemen met nieuwgeborenen die niet helemaal tof zijn, die hebben allemaal van die inteelt gebreken.
Import the 3rd world, become the 3rd world.
Een kleine aanpassing aan de WWM zou er voor kunnen zorgen dat happy slapping kan worden gevolgd door happy shooting waarbij het beoogde slachtoffer de rollen omdraait.
"... I like shooting cans..... Mexicans, Puerto Ricans, Morroccans...."
Vrolijk gaan we verder in deze donkere eenrichtingsweg. Totdat we uitkomen op een blinde muur en dan: boem is ho.
Autochtone jongeren in de grote steden hebben geleerd om niet meer aan cultuurgebonden groepsdenken te doen. Behalve voetbalhooligans (meestal afkomstig uit omringende gemeentes).
Dit gaat op afzienbare tijd compleet escaleren.
Gisteren een stukje van een van deze video's bekeken en onthutst weggeklikt. Ben er nog ziek van. Traumatiserende ervaringen voor de slachtoffer(tje)s. Vreselijk. En, nee: eigen rechter spelen mag niet. Maar wat doe je er aan? Is dit überhaupt nog een halt toe te roepen? Voordat slachtoffers tot wraakacties overgaan waar ze vervolgens weer slachtoffer van worden als ze jeugd-tbs opgelegd krijgen?
Maar o wee als het uit de klauwen loopt en die licht/donker getinten het slachtoffer worden.. dan breekt de pleuris uit bij al die woke sites en kranten.
Wat zijn dat voor mensen, die zulke filmpjes "liken"?
Hetzelfde slag volk dat dit filmt... Skijtvolk....
Ik heb alleen de eerste bekeken want mijn bloed heeft een laag kookpunt en ik kan er toch niks meer aan doen.
Het zal je kind toch maar zijn die dit overkomt.
Man man, wat een menselijk afval hebben we binnen gehaald en het gaat maar door.
Als omroep ongehoord Nederland dit zou uit zenden en de daders zou benoemen voor wat ze zijn, kan dat definitief hun zendvergunning kosten. Wilt u alstublieft de andere kant uit kijken er is niets aan de hand en vergeet niet 22 november op Timmerfrans te stemmen voor meer meer meer (en dan heb ik het niet over kilootjes)
Ze zijn in Den Haag al bezig met een frituurpan in de Tweede Kamer.
@leisure suit larry | 18-08-23 | 11:13:
Een frituuttrog koop je dan ook niet even bij de Blokker, daar moeten wel een paar aannemers voor komen.
Komen uit een geweldscultuur, zit verweven in opvoeding en religie. Er woont hier in de buurt veel van dat soort aanwinst en de bokjes en de reutjes kunnen hun poten al moeilijk thuis houden en de getrouwde minisheikjes verkopen hun vrouw regelmatig een pak slaag zo erg dat er een ambulance moet komen. Maar we kijken allemaal heerlijk weg, metoo voortaan, verrek maar allemaal daar in Den Haag met je ongebreidelde import van agressieve, semi-religieuze aso's. Het zal mijn tijd wel duren.
1 voor 1 opwachten en letterlijk helemaal de klote in meppen, maar ja eigen rechter door een blanke wordt dubbel zo hard bestraft. Ook de hypotheek en kosten blijven doorlopen en dat is niet zo handig indien je moet brommen.
Bovenstaande is letterlijk het probleem, dus deze kakkerlakken komen er gewoon mee weg!
Je kunt sommige zaken altijd uitbesteden.
Die laatste is toch soort tegen soort? Is dat niet tegenstrijdig?
De namen die ze op het eind opnoemt zijn gemixt Vlaams en van andere oorsprong. kiel is dan ook lekker multicultureel net als de rest van Antwerpen.
Wollah jij gelijk
Inderdaad een heel racistisch filmpje.
Daar zou eens tegen opgetreden moeten worden, dat racisme.
Het is maar goed dat dat witte racistische jongetje eens goed te grazen wordt genomen. Nu hij alleen is durft hij niet. Als hij later een witte CIS-man is heeft hij hopelijk minder xenofobe en islamofobe noten op zijn zang.
Denk wel dat de kans dat hij, eventueel ooit in die positie, dit soort mensen in dienst neemt vrij klein is. En dat is dan natuurlijk racisme.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:11: beelden bewaren dan maar.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:11:
Als je één zo’n geval aanneemt lukt het, maar zodra je er een stuk of drie hebt is je afdeling naar de klote.
Zou graag van een onafhankelijke, open en eerlijke deskundige horen wat er in de hoofden van die kinderen gebeurt dat ze dit doen.
Je kunt iets over “likes” roepen, maar volgens mij doen normale kinderen dit niet, ook niet voor likes.
Het lijkt wel of een normale dosis “invoelen in anderen” ontbreekt. Maar hoe kan dat?
Gewoon randdebielen zonder enige degelijke opvoeding. Vullis.
Iets anders is belangrijker en overstijgt een gezond geweten. Maar wat is het?
Generaties op generaties van neef-nicht huwelijken werkt minimaal gedrags- en persoonlijkheidsstoornissen in de hand en maximaal grove genetische afwijkingen. Zelfs op het woke Netflix staat er nu een documentaire over.
Ik heb hier in het verleden al eens een serieus en doorwrocht antwoord op gegeven, voorzien van bronvermelding, dat binnen 2 minuten werd vervangen door 1 woord door de moderator van dienst.
Laat ik daarom volstaan met de tip dat u het boek van Lale Gul moet lezen om een inkijkje te krijgen in de denkwereld waar dit soort daders in opgroeien.
@kapoerewiet | 18-08-23 | 11:11: hoe heet die documentaire?
Al vanaf jongs af aan geen interesse in de toekomst of om iets van het leven te maken. Dit voornamelijk door de laag opgeleide ouders met een eenzelfde interesse.
Daarnaast “loser” kudde gedrag, wat kenmerkend is voor niet succesvolle culturen.
@_pacman_ | 18-08-23 | 11:11: gaat zij ook in op de herkomst van dit gebrek aan empathie? Want ik snap het echt niet.
Ik ook, maar ik verwacht niet (meer) dat we dat ooit nog ga krijgen.
Dan maar speculeren; Mogelijk door een intense haat voor het land waar ze wèl geboren zijn, waar wat ze nìet als hun vaderland koesteren, gecombineerd met een intense minachting voor de inheemse bevolking ervan.
Voorkeursbehandelingen, talloze doucheurtjes en velen nieuwe kansen hebben niet geholpen. Misschien dat we maar eens wat ander moeten proberen. Hard straffen, desnoods voor rassisme, lijkt me een goed begin.
In het theoretische geval dat een deskundige zou zeggen dat niet alle culturen gelijkwaardig zijn (zeg ik niet hè Joris? Maar stel dat iemand dat zou zeggen), dan is die zijn baan en toekomst kwijt.
Analyse van een professionele hulpverlener:
Ze worden gevoed met haat tegenover de "witte" medemens, o.a. door woke, blm en de hardnekkige neiging om schuld te erkennen voor slavernij en kolonialisme van onze voorouders.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:15: gedwongen huwelijk concept komt ook aan bod, zij het dat ze niet ingaat op de verwoestende effecten die neef-nicht huwelijken hebben op nageslacht.
@Trekhaas | 18-08-23 | 11:16: snap ik, maar zelfs als dat zo zou zijn moet het toch een herkomst hebben? Empathie is toch gewoon aangeboren, dus er moet iets anders zijn. Nou ja, ik begrijp er niets van.
Is gewoon een oer dingetje. Je als groep werpen op iets dat vreemd of anders is. Weet niet of dit sterker aanwezig is bij verschillende rassen. Gebeurde vroeger bij ons in de buurt ook wel eens. Dan werd een enkeling te grazen genomen. Dat was echter eenmalig om de hiërarchische rangen in de wijk te bepalen. Toen werd dat echter natuurlijk niet gefilmd en breed uitgemeten. Is gewoon iets van alle tijden, alleen nu heeft iedereen er beeld van en een mening over.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:13: When Cousins Marry. Hij staat ook op youtube blijkt: www.youtube.com/watch?v=kyNP3s5mxI8
@Malle moer | 18-08-23 | 11:20: Empathie is juist een emotie dat door inteelt verloren gaat, de opvoeding en omgeving waarin zulk volk opgroeit versterkt die omissie waardoor ze als psychopaten zonder schuldgevoel of inlevingsvermogen iemand zo kunnen toetakelen. Het is geen toeval.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:20: Veel is ook aangeleerd. Een opvoeding en sociale druk kan mensen in het geheel afstompen ("empathie is voor mietjes") en leren dat groepen mensen minderwaardig zijn. Kijk naar de Nazi's bijvoorbeeld. Die hebben ook verschrikkelijke dingen gedaan met andere mensen.
@Malle moer | 18-08-23 | 11:20: jij verondersteld dat het aangeboren is. Al decennialang doen we alsof iedereen een aangeboren geweten heeft. Dat geweten is niet aangeboren, maar voor een groot gedeelte aangeleerd uit de cultuur waar je vandaan komt. Deze jongeren komen voort uit een (clan)cultuur Moslims het 'Herrenvolk' zijn en andersgelovigen volstrekt minderwaardig. Wij doen nu alsof deze lui volkomen gewetenloos zijn, maar dat is schijn. Dat de minderwaardige benadeeld wordt is volgens die cultuur niet echt erg. Hun normen en waarden kader is op die manier gevormd en dit is wat de Islam doet: het onmenselijke van de ander.
Iedereen die kinderen had/heeft op een zwarte school weet dat racisme in de jongste generaties genadeloos van bruin naar bleek gaat, en niet andersom. Het is geen toeval waarom je roomblanke kindertjes in de grote steden met een mocro accent hoort spreken om er maar bij te kunnen horen.
Moet gwn niet roddelen over Erika.
Musk heeft het ook opgemerkt: twitter.com/elonmusk/status/169224660...
De enige CEO die tegenwoordig zegt wat ie denkt.
Hallo, ik ben er ook nog. Maar toegegeven, Elon en ik zijn wel in de minderheid.
X een van de weinige plaatsen waar je nog echt kan zeggen wat je van deze cultuurverrijkers vindt.
Ze zeggen in Belgie overigens niet licht/donkergetint, maar licht/donker getaand.
Ook mediterraan uiterlijk komt nog wel voor.
En ik wordt misselijk van de filmpjes, wat voor opvoeding krijgen die kinderen? Dit is toch niet normaal meer
de opvoeding komt van de vriendenen de socmedia
Geen opvoeding. Mamma en pappa zijn neef en nicht geboren uit ouders die dat ook waren enzovoorts; voeg bij deze genetisch bepaalde gedrags- en persoonlijkheidsstoornissen nog een dosis masculien-islamitisch superioriteitsdenken, veeg dit van tafel met links-progressief wensdenken en voilà, uw multiculturele prak ligt in de vuilnisbak.
Vuil........................ .. .. ........ ..... .... ....... .............. .. . .. . . ............ . .. ... .... .... .. ..... Zo dat lucht op. Geen Joris nu?
Is tijdelijk. Straks zijn ze groot.
Buurtcoach, stageplekken, kickbokslessen, zo moeilijk is het toch niet,
*braakt woordenboek uit
België is kapot en niet zo'n beetje ook.
Nederland, Frankrijk, UK en Duitsland ook.
Wil je het ontvluchten dan zal je naar het Oosten moeten.
@Eduardo- | 18-08-23 | 11:07: Oekraïne?
@leisure suit larry | 18-08-23 | 11:10:
Zuid-Oosten. In landen als Slovenië en Kroatië zijn dit onbekende fenomenen. Heeft niets te maken met het feit dat deze landen een absoluut homogene bevolkingssamenstelling hebben. Echt niet, hoor.
@Ruud Hazes56616330 | 18-08-23 | 11:57: En Hongarije en....
Typische dader-accenten weer.
T is wachten tot men eigen rechter gaat spelen. De druppel is dichterbij dan je denkt.
En dan is er massaal ophef, demonstraties (al dan niet gepaard met rellen en plunderingen), hippe hashtags op sociale media, verontwaardiging in de media waar dat racistische geweld vandaan komt en is het weer "white supremacy" dat extreem rechts stemt en aanhangt.
#Milovsky : Helemaal met je eens... die druppel zit de meeste mensen al ver boven hun kruin, want dit speelt al dik 40 jaar, begin jaren 80 kregen mijn vrouw en ik eerst een flat in een buurt van mijn woonplaats die (toen al) bekend stond als niet-al-te-best.. gelukkig kregen we 8 maanden later al een woning in een autochtonen-wijk (en dat is tot op heden nog steeds), maar toen waren het voornamelijk Turkse jochies die op straat tot laat in de avond aan het klieren zijn., wat er NU woont weet ik niet want ik rijd er met een grote boog omheen.
Maar ik hoop oprecht dat de rechtse partijen flink gaan winnen en wie de Israelische serie FAUDA op Netflix heeft gezien, weet wat voor maatregelen ze dan moeten nemen... zeg maar de Burgerwachten in Ter Apel, maar dan 1000x zoveel, in Israel gaat overigens iedereen in militaire dienst, jongens en meisjes.
Om te beginnen zou NL dat ook weer moeten invoeren, gewoon de dienstplicht weer invoeren, wel mensen met alleen de NL'se indentiteit en dus geen 2 paspoorten om redenen waar ik verder niet zal over uitwijden.
Daarom helemaal met Milovsky eens, die Burgerwacht in Ter Apel zou een mooi verkiezings-thema kunnen zijn, mensen die voor een vergoeding met wapens (na een korte opleiding) op straat mogen patrouilleren, want de Israelische toestanden (met de Gazastrook) zijn eigenlijk al in Europa (kijk maar naar Frankrijk of Brussel).
www.youtube.com/watch?v=O9-2ji9yyUg
@Keyboardspeler | 18-08-23 | 11:57: Fauda is inderdaad een mooie serie om te laten zien hoe je onkruid aanpakt.
"Maar wij zijn met meer.", aldus onze min-pres. toch?
Wij zijn bijna niet meer met meer. Nog ff...
In de grote steden al jaren niet meer.
@Graeme Reaper3779 | 18-08-23 | 11:04:
Dat jochie op dat moment niet. Zie hier wat er dan gebeurt...
In de grote steden allang niet meer. Daar is het de Nederlander die niet genoeg integreert in de nieuwe ‚cultuur‘ (bron Trouw).
@Graeme Reaper3779 | 18-08-23 | 11:04: hangt er vanaf wie je met “we” bedoelt.
hij wist niet wat hij zei en kan het zich ook niet herinneren.
overigens is de helft van de jeugd al andere komaf, het is al helemaaluit de hand gelopen
Wat een klieren
Sorry woorden zijn wapens
Bedoelde het niet gemeen
U heeft vanochtend een tankwagen met understatement leeggedronken?
Veroordelen voor verkrachting, en hun eigen zandcultuur straffen toepassen.
@RickTheDick | 18-08-23 | 11:03:
haha, wel op het randje hoor
Dudielijk dat je je kind zo snel mogeljk op Krav Maga moet doen. Het is door joden ontwikkeld om happy-slapping in Oost-Europa tegemoet te kunnen treden. Dit is in beginsel net zo iets.
Algemene fitheid is ook belangrijk en slimheid om situatie te voorkomen of om er van te vluchten. Wapentraining en schietles zijn ook wel handig om wraakoefening te kunnen utivoeren. Het zou wel aardig zijn als de hoofddaders plots niet meer naar school kunnen/hoeven te komen.
@AntiZanicz | 18-08-23 | 11:37: Volledig met u eens. Als ervaren KM beoefenaar raad ik iedereen aan bij een goede vechtsportschool aan de slag te gaan (hoewel KM gezien wordt als verdedigingssport).
REAGEER OOK