Narcostad Amsterdam prominent aanwezig in Call Of Duty Modern Warfare 2
WE DOEN WEER MEE
Nee, het lukte Ferri Somogyi dan misschien niet om door te breken in Amerika. Maar dat betekent niet dat we als land helemaal niks kunnen. Nederland Narcostaat heeft namelijk een prominente rol in de nieuwste Call Of Duty, dat ditmaal vooral een Narco-verhaallijn heeft. Waarom Amsterdam? "It's a smuggling hub, Iran has friends there." Factcheck: ongezien waar. Bovenstaand een onderscheppingsmissie rondom de Oude Kerk te Amsterdam (streetview), onderstaand een amfibische missie aan de Prins Hendrikkade. En terecht.
Assault on Prins Hendrikkade
Multiplayer in Amsterdam! Hotel Breenbergh (fictief)
De touristische route
Social
Reaguursels
InloggenPijnlijk, maar valt het nog te ontkennen?
Vooral leuk als je de omgeving daadwerkelijk aan puin kunt schieten.
Lijkt Amsterdam in COD ook op Ankara, Accra, Marrakesh en de Efteling? Zo niet, dan totaal niet realistisch. Het idee overigens dat je hipsters met knotjes en Karins met bakfietsen kan slopen is dan wel weer erg interessant.
Lekker schieten op mensen in Amsterdam en tussen de mensen door maar ze discrimineren tenminste niet. Dat is nl. zo ongeveer de ergste misdaad die je in Amsterdam helaas nog zult aantreffen. Als alle zebrapaden zijn vervangen door regenboogpaden is dit probleem ook weer opgelost. Check !
Misschien wel een idee voor een game voor de meer rechtsgeorienteerde GS reaguurder: zelfde game maar in plaats van met wapens moet je de tegenstander uitschakelen door ze de moeder te discrimineren. Lucht lekker op!
@BobDobalina
“Yo momma is so fat, I rolled over twice and I was still on the bitch”
Zoiets?
@Osiris | 21-10-22 | 16:44: I heard of dreadlocks, Reggie. But shitlocks?
Jaja leuk maar komt niet in de buurt van A2 racer van Davilex
Ah, een game connoisseur!
Haha..'Extra geld!, Extra benzine!'
Ondertussen is het Krasnapolsky hotel ontruimd vanwege een grote brand. Ik denk dat iemand te fanatiek aan het gamen is.
Realistische graphics, maar niet realistische geluiden: achtergrond is alleen maar Engelstalig, ook in paniek. En bij wie klinken de schoenen zo houterig hol als ze over klinkers lopen?
Je bent al een tijdje niet meer in de binnenstad geweest?
Heel Amsterdam loopt op klompen duh
Juist wel realistisch, in Amsterdam wordt geen Nederlands meer gesproken hoor.
De Oude Kerk, toch wel een van de mooiste plekjes van die fantastische stad. Vet gedaan.
Als je in Amsterdam een lijntje coke wil vinden of een degelijke XTC pil of gewoon in een coffeeshop wil duiken dan zit je goed daar. Voor het grotere werk moet je echt naar Rotterdam of Antwerpen. OF Brabant. Want daar zitten nogal wat "grote" jongens vuistdiep in de synthetische drugs.
Ik denk altijd aan Brabant.
Want daar brand nog licht
Die bibliotheek in het tweede filmpje op 3:46 is gaaf gedaan.
Toch speel ik liever Doom
Is een heel niet inclusieve stad. Wilde een Sinterklaas intocht organiseren met originele Ghaneese Pieten (certificaat van oorsprong aanwezig) mocht niet. Het uitsluiten van negers mag dus in Amsterdam. Regelrechte discriminatie. Aan de bestuurs leden van de Blauwe moskee zou ik willen zeggen" Lees je eigen haatkoran er eens op na, misschien begrijp je dan waarom je die brief van Frau Femke gekregen hebt. De echte Amsterdamers veel sterkte toewensen doet.
Heb een bejaardentelefoon met alleen bellen/sms? maar begrijp nu wel dat de wereld ons verkwanselde land als de beerput van hippe ellende ziet, dank aan Fem en andere slappe hap.
"Reybrouck lager" Lol!
Het Nederlandse drugsbeleid begon zo leuk met Kaag-moeders uit Blaricum die wel vonden dat dochterlief een jointje in de tuin mocht roken.
En met Pechtold-vaders die een oppeppend middeltje nodig hadden om die extra uren op kantoor te overleven zodat de wintersport kon worden betaald.
Call of Duty opzoek naar de onderste steen van Rutte in de nare Nederlandse Narco-oorlog.
Komt er ook een versie voor op een 386SX33 met 2MB RAM?
Zou Spartie door hebben dat hij voor mensen schrijft die zijn vader zouden kunnen zijn? (Als ze ooit seks zouden hebben gehad, wat niet zo is)
Die is dan in raster graphics. Past net op de 20MB harde schijf.
Mensen stappen vaak voordat ze naar Old Flame gaan eerst even binnen bij Discreet Release Erotic Shop
Leuk zo'n generaal die doet alsof hij een acteur is.
Er staan helemaal geen asbakken op de tafels op dat terras.
Roken wordt ontmoedigd he, drugs wel op iedere straathoek.
Enige wat er in de game nog mist zijn drugsdealertjes op iedere hoek
De Lieve Stad brengt zo waar nog geld in het laatje. Niet voor ons maar voor boeven en gameontwikkelaars.
Wat de hel, nu moet ik dat hebben. Welke Atari moet ik daarvoor hebben?
Helaas, de release start eerst alleen voor de Commodore 64
Godskanonnen!
Prachtige beelden….
Althans, scherp, realistisch.
Kan niet anders zeggen dan “fantastisch gemaakt”
Als CoD makert had ik Utreg gekozen, maar toch.
M’n zoon speelt dit weleens en kijk m’n ogen uit, da’s GTA V.
Ik heb totaal niets met gamen, maar waardeer wel de vormgeving.
Well done!
Het moge duidelijk zijn dat u geen idee heeft waar u het over heeft
@Draak uit Brabant | 21-10-22 | 14:10:
Call of Duty natuurlijk.
Maar inderdaad, verder geen idee.
Ik kijk mee, speel nooit, de zenuwen, maar vond het prachtig vwb vormgeving etc.
52 jaar man!
Potje toepen vin’k al te spannend.
Het is vermoedelijk meer inzicht dan de gemiddelde gamert
@Draak uit Brabant | 21-10-22 | 14:10:
Over dat games er steeds realistischer uitzien. Ik dacht altijd dat het na Wolfenstein het nooit meer realistischer kon worden…
Zulke 'rolmodellen' wil je niet in je hoofdstad of land, ook niet virtueel.
Ouderwetsch!
@Drembil | 21-10-22 | 14:23:
Yup. Alhoewel ik het zelf liever oldskool Nederlands noem. De realiteit is al angstaanjagend genoeg. www.telegraaf.nl/nieuws/1823049546/st...
Zowel Den Haag, Rotterdam als Amsterdam zie ik als opgegeven gebied. Geen enkele binding mee en alle woke gekkigheid wordt er klakkeloos omarmd.
Ook die vegan kul is er onuitroeibaar. Onlangs in Amsterdam een capuccino met cake bij bakker gehaald.
Bleek niet te hachelen. Mevrouw de bakster deelde mee dat het vegan was dus geen zuivel en eieren er in maar dat niet vooraf meldde “om de dialoog aan te gaan”. Nou dan ben ik weg. Ook een capuccino elders besteld en dan vreemde blikken als je gewoon koemelk blieft. “Dat hebben we niet”.
@Drembil | 21-10-22 | 15:03:
De waanzin regeert, en dat zeg ik nota bene als vegetariër. Vegan is inderdaad niet te hachelen en met biologische producten heb ik ook slechte ervaringen. Als mensen nou gewoon zouden kiezen voor minder, maar dan wel kwalitatief goed.
Alsof je daar weg kunt komen met een auto. Dit zijn wel hele knappe graphics!
Is nogal claustrofobisch daar. Was er maanden geleden regelmatig voor werk. Alles opgebroken met omleidingen en steevast persoon van kleur in veiligheidheidshesje als verkeersbegeleider die de weg er niet wist.
Ik keur dit ten strengste af, het enige wat je hiermee bereikt is dat er nog meer criminelen naar Amsterdam komen, Armageddon begint ook met een A.
Het ziet er nep inderdaad stukken beter uit dan in het echt.
Het probleem met dit soort fake werelden is dat je niet een bootje kunt pakken en naar de Waddenzee kunt varen om naar de zeehondjes te gaan kijken.
Of de trein pakken naar Helmond om te kijken hoe ze je huis hebben nagebouwd.
Maar in de toekomst komt er wellicht een engine die dit allemaal wel kan.
De schutters zijn overwegend blank, doen het bij daglicht op drukke plekken en er vallen meer doden. Bedoel je dat?
@HeerVanStand | 21-10-22 | 14:11: In het laatste filmpje precies nul hoofddoekjes.
Voor diegenen die weg zijn van Amsterdam.
En ik wil er ook graag weg blijven
@djeemsbontjas | 21-10-22 | 14:04: Wij willen ook graag dat jij hier wegblijft.
Wat een prachtige graphics! Het enige wat dit nog van het echt onderscheid is de afwezigheid van de geur van hondenstront en ranzige wiet.
En dikkebandenfietsen met totaal wauze gasten er op in een zithouding of ze zitten te schij***.
En naar dames slissende medebewoners...
Plus de kotsende Britten, de meisjes met bekakte errrr en de Oost-Europese snollen.
REAGEER OOK