Iedereen druk met: haarfollikelmijten die seks hebben op uw gezicht
Iedereen boos, maar
Wees blij want dan gebeurt er nog eens iets in bed HEEEUUUUJJ. Nee maar er wordt dus flink gevreeën door haarfollikelmijten met uw gezicht als matras. Echter, dat is niet het nieuws. Het nieuws is dat hun seksleven op uw gezicht evenredig aan dat van u achteruit holt, en daarom dreigt nu hun UITSTERVING. Verliezers citeren de talloze write-ups in kranten, winnaars citeren het wetenschappelijke artikel uit Molecular biology and Evolution zelf zonder witregels en doen vervolgens alsof ze het begrijpen:
"Follicular mites are the only metazoans that continuously live on humans. We propose that Demodex folliculorum (Acari) represents a transitional stage from a host-injuring obligate parasite to an obligate symbiont. Here, we describe the profound impact of this transition on the genome and physiology of the mite. Genome sequencing revealed that the permanent host association of D. folliculorum led to an extensive genome reduction through relaxed selection and genetic drift, resulting in the smallest number of protein-coding genes yet identified among panarthropods. Confocal microscopy revealed that this gene loss coincided with an extreme reduction in the number of cells. Single uninucleate muscle cells are sufficient to operate each of the three segments that form each walking leg. While it has been assumed that the reduction of the cell number in parasites starts early in development, we identified a greater total number of cells in the last developmental stage (nymph) than in the terminal adult stage, suggesting that reduction starts at the adult or ultimate stage of development. This is the first evolutionary step in an arthropod species adopting a reductive, parasitic, or endosymbiotic lifestyle. Somatic nuclei show under-replication at the diploid stage. Novel eye structures or photoreceptors as well as a unique human host melatonin-guided day/night rhythm are proposed for the first time. The loss of DNA repair genes coupled with extreme endogamy might have set this mite species on an evolutionary dead-end trajectory."
Samengevat: uw gezicht is het canvas van een gestage maar zekere genocide. En dat in een democratie???
Nou we bepalen zelf wel of we dat goed nieuws vinden of niet dank u
Mooie boel nog meer problemen op ons gezicht
Reaguursels
InloggenIk stel me bij facefucking toch iets anders voor.
Demosex
ik voel weer een vaccinatieverplichting aankomen. Skinpeeling bij het GGD . Verplichte microscopische controle bij de grens. QR code.
Ik wil dit zeau graag vertalen naar tendentieus en nodeloos kwetsend Nederlands.
Moet ik wel eerst weer nuchter burpen, en er wel een doel in zien.
Maar dan begreep ik iig de kern van het verhaal.
Mocht ik daar ooit de behoefte aan hebben.
Misschien lijken ze op Minions! Dát wordt lachen. Stringetje aan..
Bukkake fest. Ik ga nu mijn microscoop uit het vet halen. Uploaden naar..? Anybody?
Ik naai ze allemaal m'n bed uit.
Dat hele Micropia bij Artis hangt aan elkaar van dit soort feiten. Ik heb de tour uitgezeten op een bankje, met mijn handgel in de aanslag. Ik wil het allemaal niet weten.
Doen ze ook aal plassex? Vraag ik voor een BNer..
Gewoon twee levensechte opblaaspoppen op je bed leggen en er tussenin gaan liggen. Reduceert de kans met twee derde dat ze 's nachts op uw gezicht liggen te batsen.
Waarom geen vier dan??
Zitten die monsters ook op mijn brandweerhelm? Is het voor hun ook een feestje als ik binnentreed of sterven ze dan massaal wegens de zuurtegraad in die omgeving.
Komkommertijd, dus laten we het ‘nieuws’ over de gezichtsmijten afstoffen en opnieuw plaatsen …
Net als de mannenrok in de modebladen, en het ‘nieuws’ dat vrouwen alleen fopstudies kiezen, daarna een parttime baantje nemen om na het biggen helemaal te stoppen met werken … op kosten van hun man. Het glazen plafond bestaat alleen in sprookjes
Nou Analia, dat noem ik nou niet bepaald constructief. Ik heb thuis een glazen plafond en ik vind het heerlijk! Nou jij weder.
doen die beesten ook aan masturberen ? Lekker tegen mn follikels aanschurken en zo, zonder voortplanting?
ik wil geen problemen met de dominee.
#metoo
Ik heb helemaal niet zo'n moeite met een paar huisvliegen. Maar wel als ze op tafel zitten neuken. En eigenlijk maakt mij dat neuken nog niet zoveel uit maar ze maken er zoveel geluid bij.
Dus er wordt regelmatig een klodder in mijn baard gespoten? Gadverdamme zeg!
Ik zei nog tegen je: slikken! Kr*ng!
Dat je je adem niet in kunt houden is niet mijn probleem
Fuckface krijgt nou toch weer een andere betekenis.
Maar wat is mijn winst als bordeelhouder?
Er zijn van die dingen die je liever niet wil weten. Dit is er zo eentje.
Gelijk Kaag en consorten, onderhuidse smeerboel
Ik las opeens: 'Dit is een uitstervende app. eens? Laat een review achter.'
Ik ga toch maar eens een ander t-shirt kopen…
www.amazon.com/Shirt-Self-Deprecating...
Dus gewoon deel uitmaken van een trio maar niet klaarkomen,...
Ook wat
Als je je als man geregeld met een scherp klapmes scheert spoel je deze koningen der smeerpijperij gelukkig door de afvoer van de wastafel.
Vergeet dat maar,ze zijn geheel scheermesbestendig hoor. Het zijn net wormen, als je ze door snijdt heb je er gewoon twee.
Overdag duiken ze onder in je poriën, maar misschien scheer jij je in de darkroom, weet ik veel, jouw fetisj.
Face sitting gaat nog eens heel groot worden.
Ah, nu begrijp ik die odol, ‘s morgens om fukking 5 uur.
Kutbeesten, doodt moeten ze!
Lol
In ieder geval blij te weten dat ik nooit alleen in bed lig.Alleen altijd een heel gezeik als ik al die beesten 's nachts ng een keer moet uitlaten. Ieder nacht aderhalf miljoen riempjes aan doen en bij terugkomst weer afdoen. Kan inmiddels vanwege leeftijd ook al hun namen niet meer onthouden. Schijnt het zelfde te werken als bij kleinkinderen.
Van duck face naar fuck face
Hoeveel stikstof produceren ze?
Als ze zindelijk zijn niet zo heel veel.
En iedereen heeft d'r evenveel? Of heeft Giel Beelen, om zomaar iemand te noemen er meer?
Ik heb ook 's nachts seks op jullie gezicht.
Deze bliksemafleider is een welkome verrassing.
Ik zie je vannacht weer Leptob!
Alsjeblieft niet bij Junior, Kaas. Beetje beschaving.
*Vast waxinelichtjes klaarzetten doet*
Vergeet niet je cam aan te zetten!
*baard in de rollers zetten doet*
Ik lig ook voor je klaar …
Ik wil van deze gelegenheid ook gebruik maken op u te attenderen op de Demodex-mijt.
Deze is uitzonderlijk smerig: de Demodex-mijt. Ook wel: haarfollikelmijt. Deze mijt is enorm lelijk. Een soort kruising tussen een worm en een spin. De beestjes hangen een beetje rond in de puntjes van onze haren. Meestal rondom het gezicht. Tijdens de nacht krioelen ze over onze huid, op zoek naar een levenspartner.
Maar hun leven is heel tragisch. Ze maken goed schoon, ze ruimen onze dode huid op en dat is belangrijk voor onze gezondheid, maar omdat ze maar een klein spijsverteringskanaal hebben en - netjes gezegd - geen uitgang aan de achterkant, raken ze op een gegeven moment vol. Zo vol dat ze uiteindelijk exploderen op je gezicht.
Herkenbaar.
Volgende keer graag even wachten tot ik klaar ben met eten please.
Wees geen fuck-face.
Ik dacht dat ik gewoon normale seks had. Blijkt dus toch een enorme orgie te zijn geweest. Schokkend.
De plebs de stuipen geven met micro/macro biologische feiten. Jeemig, ik word bang hoor... boehoe.
Of is het het plebs? Afijn, een facial cumshot krijgt weer een nieuwe invulling.
Deze trekt een sprintje: youtu.be/TriXLotwfyw
Ik ken iemand die had twee neuqende duiven op z’n gezicht.
Toch nog iemand die van bil gaat.
Net m'n gezicht mee bespoten, dat zal ze leren !!!
Pokon Bio tegen Hardnekkige Insecten Spray - 800ml - Kant-en-klaar - Zichtbaar effect binnen 24 uur - Bestrijdt o.a. wolluizen, dopluizen, schildluizen en spintmijten
Harrie Jekkers: het kloosterwiedekruidgorsje. Zo'n klein kutvogeltje. enz. Sterf maar uit.
Veruit de grootste mijt is de hooimijt.
Wij zijn hun vee.
Ik droom van mijden die sex op m’n gezicht hebben.
Soort visafslag bij zomer.
Geldt dit ook wanneer iemand toch de volle lading yoghurt in het gezicht ontladen krijgt?
Ik vraag dit voor een vriendin.
Zij wel...
U steekt wat af, niets te klagen me dunkt.
@Pluisbaard | 24-06-22 | 20:10: Tot bloedens toe!
Die knuistjes in je oog in de ochtend komen toch ook door een bukake van beestjes. Toch?
Ok, topic is reeds gewonnen.
m.youtube.com/watch?v=_OT9Tp9Xl_s
Ik heb liever een andere mijt…meit..mijd… grr.. flamoes op m’n gezicht zitten.
Hopelijk is er snel een vaccin voor dit vieze monster.
Op het gezicht, tsja zo slecht nog niet.
Micro facial.
Ik had gisteren sex...
Blij...!! Poeh...
REAGEER OOK