OMT adviseert: Maak nachtleven VERBOTEN voor vaccinatieweigeraars met strengere coronapas
Tweedeling volgens Duits model
De tegenstanders van het coronatoegangsbewijs (CTB) zullen al helemaal niet blij zijn met het advies van het OMT (pdf) om bij de volgende ronde een strengere versie in te voeren voor het nachtleven. "Bij het verzwaren van de CTB kan worden gedacht aan bijvoorbeeld een kortere geldigheidsduur van de antigeentest, alleen toegang na een NAAT-test (PCR), testen van alle deelnemers onafhankelijk van hun immuun- of vaccinatiestatus, of het alleen toegang geven aan personen die immuun zijn op basis van vaccinatie of doorgemaakte infectie. Dit laatste zogenaamde ‘2G’-beleid wordt in de nachthoreca in Berlijn toegepast." Het OMT begint over dit 2G-beleid, omdat de adviesclub concludeert dat mensen die zich laten testen nog steeds twee keer zoveel risico lopen om besmet te zijn met het coronavirus dan mensen die al gevaccineerd zijn of hersteld zijn van een besmetting. Berlijn opende onlangs het nachtleven weer voor gevaccineerden en herstelde coronalijers nadat een rechter bepaalde dat de coronamaatregelen de gevaccineerden disproportioneel benadeelden. Het OMT heeft blijkbaar wel oren naar dit Duitse beleid, dus als Markie en Hugo hierin meegaan is het binnenkort alleen party na prikken. De langverwachte sequel van de zomerhit Dansen met Jansen is onderweg!
Volledige tekst voor de liefhebber
Reaguursels
InloggenHugo kondigt nu aan dat de indicatoren voor de coronamaatregelen dit najaar zijn: ziekenhuis- en IC opnames en niet langer het aantal besmettingen. Enerzijds zeg ik, dat had het hele jaar al het geval moeten zijn maar oke, voortschrijdend inzicht, goed bezig Hugo. Anderzijds zegt de scepticus in mij, goh waarom nu weer hierop gaan sturen terwijl er een influenza seizoen op de deur staat te bonzen. Die ziekenhuizen gaan waarschijnlijk wel weer vollopen, maar dan met griep patiënten. Dus jongens, allemaal ook je griepvaccin halen anders kom je nergens meer binnen? Realistisch vooruitzicht of te ver gezocht..?
Niets ver gezocht.
Tuurlijk zullen er weer ic bedden bezet raken met grieppatienten. En of ze dan weer coronapatienten gaan noemen zal ook weer gebeuren, dus weer een lockdown.
Zucht. Lees net door de reaguursels... wat een geschreeuw weer over en weer... Het grootste probleem dat dingen als "2G-beleid" veroorzaken heeft niets met de bestrijding van een virus te maken. Het grootste probleem is het precedent dat je daarmee in het leven roept. Het precendent, waarbij een kleine groep machthebbenden zonder enige vorm van democratische controle zélf kan bepalen wat urgent is en wat niet, met verregaande gevolgen, zowel maatschappelijk als economisch. Dat riekt naar corruptie en totalitair gezag. En zelfs als dat nog niet het geval is, alleen de schijn ervan moet al met wortel en tak uitgeroeid worden.
Dat dus. En vergeet niet dat de parameters (zoals tijdsduur dat de regeling geldt) bewust niet hard worden vastgelegd zodat het maar verlengt en verlengt kan worden. En daarbij wordt het in de toekomst ook wel steeds makkelijker om te stellen dan als we het voor covid19 hebben gedaan met een sterftecijfer van 0,06% wereldwijd dat we het dan ook voor influenza en andere virus epidemieën blijven handhaven... het is zo'n enorm hellend vlak waar de meesten helaas niet over willen nadenken, totdat het te laat is over 5 jaar bijvoorbeeld.
Wellicht is het een goed idee om de kleine groep wappies alles te laten bepalen. Toegegeven, het is een gokje, maar laten we het beste er maar van hopen.
@oh no | 16-09-21 | 11:31: ... indeed.... en dan komt het moment, waarop het geen virus is, maar "klimaat", onder het motto "wanneer het voor COVID kan, kan het ook voor een andere crisis". En dan voor "hate speech". En dan voor... en dan. etc etc. En zo rol je dus naar een totalitaire maatschappij. Niet doen dus. En voor alle jankerds die schreeuwen "complotwappie": je doet maar. Als er niks tegen gedaan wordt zijn júllie diegenen die over een jaar of 20 zeggen "es nicht gewusst zu haben"... maar jullie wisten het wél. Het voelde alleen beter en was makkelijker om gewoon met de grote stroom mee te gaan in plaats van jezelf en anderen een paar legitieme vragen te stellen.
@Wiebenick | 16-09-21 | 11:46: Dat is een prima samenvatting van de huidige situatie: een kleine groep wappies bepaalt voor een heel land en iedereen die kritiek heeft of zelfs maar vragen stelt, wordt als "wappie" bestempeld.
@Gladiator Fap | 16-09-21 | 11:56: De wappies die ik ken gaan standaard voor ELKE maatregel liggen, en vaccineren is al helemaal van de ratten besnuffeld. Ze stellen aan de lopende band heule domme vragen om andersdenkenden te sarren. Het lijken wel pubers. Ik denk zelf dat er nogal wat schroefjes los zitten in die bovenkamers. Het zal wel een kleine groep zijn maar ze maken veel lawaai. Over welke wappies hebt u het?
Artikel 1:
Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan.
... dus, of je het nu ineens "2G-beleid" noemt of "fascisme", het komt op hetzelfde neer: beide claimen dat het allemaal om bestwil van het volk is en beide zijn in strijd met de basis achter de vrije samenleving. Punt.
Of er een andere oplossing is? Geen idee, maar dit is het in ieder geval met grote zekerheid NIET!
Laat de niet gevaccineerden toch lekker dansen tussen de gevaccineerden. Gevaccineerden die het virus toch hebben kunnen dat dan makkelijk overdragen aan de niet gevaccineerden. Die laatsten worden dan wellicht wat zieker of belanden in het ziekenhuis, maar zo bouw je wel immuniteit op. Samengevat, laat een paar besmette gevaccineerden los tussen de niet gevaccineerden (bijv. bij de zoveelste protestdemonstratie) laat ze flink hoesten en je hebt immuniteit. En dan hoeven die antivaxxers het ook niet in hun broek te doen uit angst voor een prikkie.
Goed plan. Alleen bedoel jij ermee: "dat zal ze leren". Onder die ongevaccineerden zitten natuurlijk veel echte bofkonten, en dat zijn de herstelden. Die zitten pas goed. daar ben jij een beetje jaloers op. Snap ik wel. maar life is a bitch !
Lekker een nieuwe variant bij elkaar blaffen, mafkees…..
@Naall | 16-09-21 | 09:34: alsof die er niet sowieso komt...
@pleemobiel | 16-09-21 | 09:17: zeker niet onder het mom van "dat zal ze leren" Niet gevaccineerden zullen volgens virologen vroeg of laat zeker besmet gaan worden. Als dat geleidelijk gebeurt is er niks aan de hand. Niet allemaal tegelijk natuurlijk want dan moeten weer heel veel mensen wachten op medische ingrepen omdat de de bedjes vol komen te liggen. Mocht er ooit weer een code zwart dreigen dan hoop ik wel dat de niet gevaccineerden als eerste uit het behandeltraject worden genomen. Lijkt me wel zo fair.
@Ikblijfnietstil | 16-09-21 | 11:29: Met die redenering zouden dan volgens jou ook zware rokers, alcoholisten, motorrijders, vetkleppen en junks in de rij achteraan moeten. Die kiezen immers ook allemaal voor een vermijdbaar risico. Je hoeft niet te roken,drinken,vreten,spuiten en je dood te rijden. Het enige wat ongevaccineerden doen is een andere risico afweging maken. Verder niets. En dat is hun goed recht. Natuurlijk krijgt iedereen vroeg of laat met een besmetting te maken. De groep ongevaccineerden is nu zo klein dat die nooit allemaal tegelijk in het ziekenhuis kunnen belanden. Nog los van de vraag hoeveel van die ongevaccineerden (wordt nog steeds niet onderzocht !) er hersteld, dus natuurlijk immuun zijn.
Voor iedereen die zegt dat gevaccineerden ook besmet raken, bekijk deze grafiekjes even: mobile.twitter.com/mkeulemans/status/...
Natuurlijk helpen die vaccins om pieken in de zorg te voorkomen. Dat kan niemand meer ontkennen. Maar het is nu zorg op tijd bij te sturen en de rest aan natuurlijk verkregen immuniteit over te laten.
Lezen dat vaccineren zin heeft, dat ook benoemen, en dan nog het zo draaien dat immuniteit zijn werk moet doen, knap hoor.
@pleemobiel | 16-09-21 | 09:18: op tijd bijsturen, wat bedoelt u daarmee? Een nieuwe lockdown?
@bamitoren | 16-09-21 | 10:08: Daarmee bedoel ik: stoppen met de druk opvoeren om verder te vaccineren. Onderzoeken hoe groot de groep is die al natuurlijke immuniteit heeft onder de ongevaccineerden, stoppen met kinderen vaccineren en geen QR code die alleen maar weerstand oproept. Het virus gaat dan rond onder, zonder dat de kwetsbaren (die zijn immers gevaccineerd) ernstige gevolgen ondervinden. Van Corona komen we niet meer af, dsu we kunnen er maar beter mee leren leven in plaats van te proberen het weg te vaccineren. Want dat gaat gewoon niet. Totale waanzin is natuurlijk de herstelden al na een half jaar staatsgevaarlijk te verklaren en die- zo te dwingen zich toch maar te laten vaccineren. Die laatste groep zou wel gek zijn om een inmiddels bekend risico (ze leven nog) te verruilen voor een ander (onbekend) risico van vaccinatie. Dat bedoel ik dus !
@Naall | 16-09-21 | 09:36: Ben je nu echt zo dom ? Are you for real ??
@pleemobiel | 16-09-21 | 17:56: met de huidige vaccinatiegraad zouden de ziekenhuizen nog teveel bezetting krijgen als we alle maatregelen wegnemen. De keuze is dus: of meer mensen vaccineren of maatregelen houden
@bamitoren | 16-09-21 | 18:28: "zouden de..." De stelligheid waarmee je dit beweert doet vermoeden dat je meer weet dan iedereen hier. Waarop is die aanname gebaseerd als nog niet eens bekend is hoe groot de groep herstelden van Covid is onder de ongevaccineerden. pas als je die cijfers kent, kan je modellen maken en voorspellingen doen. Dus zo maar stellen dat de ongevaccineerden voor een nieuw toeloop in de zorg gaan zorgen is speculeren.
Erg jammer dit….
Nóg kortere geldigheidsduur van een antigeentest? Die zit nu op 24 uur toch? Dus zodra je hem binnen hebt is-ie alweer niet geldig.
Hoe zit het eigenlijk met de verwachtte coronapiek na de vakanties?
Die zou inmiddels toch zichtbaar moeten zijn in de statistieken.
Ja, en wat te denken van het super spread event Formule 1 in Zandvoort?
Nachtdieren die elk weekend hun neus volstoppen met chemische troep, gemaakt in een boerenschuur. Maar het vaccin weigeren want ‘je spuit toch niet zomaar iets onbekends in je lichaam’. Dat zijn de ergste antivaccers
Aanname, aanname, aanname. Check!
Ooh, ze zijn er hoor. Maar ze zijn met weinigen die het zo bont maken.
Belachelijke opmerking dit. Het ergste wordt de jeugd getroffen die op stap wil, geen enkele bedreiging vormen, en toch moeten prikken. Iedereen is gek geworden lijkt wel.
@F1802 | 16-09-21 | 08:20: Geheel met je eens. Laat kinderen met rust. Ze vormen dan mooi een reservoir voor natuurlijke immuniteit. Alles wat bang en/of zwak is is toch al ingeent.
die 'chemische troep' wordt al sinds de jaren 80 en soms nog langer uitgebreid getetst. De 'natuurlijke' variant nog veel langer. Het is dus logisch dat er meer vertrouwen is in een product dat al zo lang en erg uitgebreid beschikbaar is, in verhouding tot een nieuw ontwikkeld vaccin tegen een ziekte waarvan de grootste mensne niet merken of ze het hebben. U heeft wel van pillen gehoord, maar volledig de sos gemist
@geen_kwijl | 16-09-21 | 08:48: vergelijk voor de grap eens het aantal drugsdoden het afgelopen jaar met het aantal doden door coronavaccins. En dan voor de grap nog eens het aantal doden dat is voorkomen door coronavaccins.
Laat toch dat prikje zetten stelletje angsthazen. De paar kerels die ik ken die niet vaccineren zijn ook schijterig voor de tandarts of hebben een vegan vrouw.
Jij hebt dus geen vertrouwen in jou vaccinatie.
Pleemobiel heeft nog niet meegemaakt dat iemand in zijn omgeving heeft moeten snakken naar adem door het virus. Succes met je immuniteit en je kweek voor nieuwe varianten…
@Naall | 16-09-21 | 09:41: Bedankt. Ik voel me prima. "kweek voor nieuwe varianten "? Ben je ook viroloog of zo ?
Het (ook) laten testen van gevaccineerde, doen. Veel gehoord argument is nu "gevaccineerd dus veilig" bull. Je wilt zo min mogelijk risico op besmetting en je kunt alleen een duidelijk beeld krijgen als je iedereen test. Veel zullen dat denk ik niet leuk vinden. Maar he, je doet het toch omdat je het virus onder bedwang wilt hebben en niet alleen maar om te kunnen feesten, reizen ot uit eten te gaan?
Precies dit, zo denk ik er ook over. Alleen wat heb je dan aan je deugvaccinatie? Zogenaamd jezelf en de maatschappij helpen, maar daar heeft het merendeel het niet voor genomen —> lagere vaccinatiegraad (zeker als die booster straks ook nog gaat meespelen in geldigheidsduur vaccinatiebewijs.
Hier dan een interessant artikel in het nrc om te lezen: www.nrc.nl/nieuws/2021/08/30/ongevacc...
Maar Hugo belooft mij steeds dat ik veilig ben na een prikkie…. *Nu al gniffelen doet bij de zoveelste herhaling die hij demonstratief over een poosje bij zichzelf zal laten zetten, wegens doorbraken van het virus in deze groep* Hugo? Hugo?? Oh…. Je bent maar Dominee geworden.
Maar ook dat is te 'stagen' hoor met een potje met een placebo erin maar met het juiste labeltje voor de foto ;)
Is het OMT niet demissionair. Ze zullen moeten wachten tot na de volgende OMT verkiezingen voordat ze zulke vergaande maatregelen durven voor te stellen
Als het niet zo ernstig was hoe de regering met het volk omgaat, zou het bijna lachwekkend zijn.
<off topic vraagje>
Want ik weet niet waar ik het anders kwijt kan.
Bij jullie ? aan de Bar ? In het Café ?
Ik hang hier al 10 jaar rond, Pas sinds 3 maanden betalend lid.
Ik heb regelmatig tegels geplaatst, en heb discussies gesteund.
Maar nu,...
Wanneer ben ik mijn ui kwijt, en wanneer kan ik links posten ?
Alvast bedankt voor uw antwoord.
De GS-klantenservice slaapt al, Ron.
Laat Pfizer wat EUA MDMA toevoegen aan een partyprik. Een deel van de nudge groep zal zich glimlachend door de ggdoorbitch laten vaccineren en een paar uur later smeken om een booster.
Kijk nu ga ik het interessant vinden!
Als je al jaren op de IC hebt bezuinigt dat zelfs de griepgolf tot overbelasting leidt, dan is het toch vreemd dat je vervolgens inperking van basis rechten hangt aan de overbelasting van de IC.
Leer eerst eens fatsoenlijk Nederlands schrijven, misschien dat je verknipte standpunten dan nog tot een discussie kunnen leiden. Neem een voorbeeld aan Struikrover.
@Bulloch | 16-09-21 | 00:20: oh damn ik typ bezuinigd met een T, ik geef de alcohol de schuld! Thanks for being a Grammar nazi:) genoeg mensen die ervan kunnen leren!
@Bulloch | 16-09-21 | 00:20: Jezus, ga lekker op alle slakken zout leggen. Pleurt toch eens op en ga daadwerkelijke gespreksinhoud reaguren ipv lamaschijt.
@Bulloch | 16-09-21 | 00:20: Ik zag de pepernoten al weer in de schappen liggen, maar de zeurpiet is wel erg vroeg dit jaar.
Waarom kiezen ze niet voor het Engelse model.. alles open en niks aan het handje.
levert geen geld op.
Daar gaat bigpharma niet aan verdienen. Engeland heeft genoeg aan de economie sinds Brexit. Nederland moet andere bronnen aanboren blijkbaar.
Halsema gaat dwarsliggen: Amsterdam zal alvast niet gaan handhaven op de coronapas. Ghehe, doet ze eindelijk iets goeds.
www.telegraaf.nl/nieuws/233093640/hal...
Pffff Halsema
Mooi staaltje burgemeesterlijke ongehoorzaamheid.
Wat zij doet is goed politiek bedrijven. Ze weet dat het een onmogelijke opgaaf is.
Of ze krijgt meer geld van de natione overheid (yeah right)
Of ze wint (jong) publiek met deze uitspraak
Of ze verdoezeld goed dat ze er geen grip op heeft.
Hoe dan ook, zij wint. Slim.
Dat Halsema de democratie in Nederland gaat redden. Dat had werkelijk niemand verwacht.
@swuinm71 | 16-09-21 | 00:51: Dat gaat ze niet. Ze wil alleen haar politieke tegenstanders niet in de kaart spelen om zo nog een tijdje te kunnen profiteren van haar ideologische circusvoorstelling. Democratie is wel het laatste dat Groenlinks bezoghoudt. Ze zéggen het ja, omdat het mooi klinkt. Maar ze bedoelen gewoon communisme onder een groene dekmantel.
Mij hierover opwinden is slecht voor de gezondheid. Dat het beleid van de regering iets met een ziekte te maken heeft is natuurlijk niet zo, dat is voor een klein kind te begrijpen. We worden in een dystopische maatschappij geleidt door het demissionaire regime. Iedereen moet zelf weten wat hij/zij geloofd maar ik zie mijn mooie vrije land veranderen in een gevangenis. Ik woon zelf al enige jaren in Spanje maar zie met lede ogen aan Nederland het ergste degraderen van de EU.
Nederland wat mij alle kansen gaf en die kansen heb ik ook gegrepen is niet meer. Zeer verdrietig.
Ik ben voor het 5G model:
- Gevaccineerd
- Getest
- Genezen
- Gezond
- Gaat je geen reet aan
En die snelle WiFi dan?
@van heinde en verre | 16-09-21 | 00:51: dat is gewoon WiFi 6
Ze kunnen van mij de bout hachelen, wel geld voor inzet van BOA’s maar er is geen geld voor het zorgpersoneel dat is toch niet meer uit te leggen
Dat is exact het plekje waar niemand zout op durft te leggen.
Het gaat niet om gezondheid, het gaat om macht en het behouden en controleren ervan.
En vergeet die 900 miljoen van testen voor toegang niet, daar had je een batterij personeel mee kunnen betalen waar je u tegen zegt.
@Charred_Metal | 16-09-21 | 08:23:
Laten we ff bruto modaal doen:
900 000 000 miljoen gereserveerd / 3042 bruto modaal maandinkomen = 295 858 maandsalarissen.
@timmey | 16-09-21 | 09:37: vergeet de premies niet, dus ga voor het gemak even uit van (wellicht te ruim) 5.000 per maand aan kosten voor een werknemer, dan wordt het 180.000 maandsalarissen ofwel 15.000 FTE voor 1 jaar.
Binnenkort in een jeugdhonk in uw buurt: covid parties. Train uw imuunsysteem en krijg overal weer toegang zonder vaccinatie! Loop covid op van uw favoriete buurtzwerver.
Ga dat nou niet spuien, als de Jonge dat hoort gaat ie de pas ongeldig maken voor herstelde mensen.
@Warhead | 16-09-21 | 00:35: Lijkt me erg goed. Hoe meer mensen niet onder het ausweis vallen hoe sneller het weg is.
Puik plan ! Heb je al een locatie ?
Ik lees bepaalde tegels dat ze mensen kennen die stiekem gevaccineerd zijn en dan zeggen niet gevaccineerd zijn. Wie verzint dat? Andersom snap ik nog.
Als je getrouwd bent met een zwaar religieuze vaccinweigeraar en geen zin hebt in ruzie, bijvoorbeeld.
Dat was in het begin, toen de prikken schaars wareben en je via de achterdeur een prik op kon halen.
Dan ben je goed in de oorlog terwijl je toch beschermd bent als de bom valt.
Worden jullie ook zo horny van die Duitse versie die eraan komt?
Je bedoeld de 'supergeil' versie?!
Laat me raden, je hebt ooit een boek gelez... ik bedoel film gezien.
Tijd dat het OMT naar huis gestuurd wordt.
Het ziekenhuis.
Prima!
Hoop mensen met een grote mond hier (en dan tóch stiekum even snel een prikafspraakje plannen…). Ken zelfs paar van dat soort types uit de omgeving. Sneu.
De Spartanen stonden niet voor niets maar met 300 man bij Thermopylae. Dat type wat het toch neemt na grootse woorden zat ook in de film trouwens. *mompelt iets met geitenpaadje"
Ook gehoord van een IC-verpleegkundige. Patiente, ongevaccineerd en hondsziek van de Corona. Dokter mag ik nog een vaccin, alsjeblieft? Daar is het nu te laat voor, was het botte antwoord.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 22:13: Bot? Zwaar terecht, elke boerenlul die geen vaccin wou. Niet opnemen in het Ziekenhuis als men met Coronaklachten in het Ziekenhuis terecht komt.
Vergeet het maar. Hoe gekker de overheid doet, hoe meer ik me verzet. Waarom willen ze nou zo graag dat ik die prik haal? Cijfers zijn laag, IC ligt nog niet halfvol, waarvan minder dan de helft aan covid mag worden toegeschreven. Het is voorbij, het is over met corona. Het virus dooft uit. Maar de totale controle waar zolang naar toegewerkt is, moet er nu doorheen. Ik begin haast te geloven dat het zo zit. Nooit heb ik achter een dergelijke theorie gestaan, maar laat iemand me dan even uitleggen waarom ik koste wat het kost nu nog wel die spuit MOET nemen.
@Beerndakbhar | 15-09-21 | 22:25: Als jouw huis in de fik staat, komt de brandweer ook niet om je eruit te halen. Had je maar een sprinkler moeten laten installeren.
@Beerndakbhar | 15-09-21 | 22:25: Ooit gerookt? Sorry meneer uw kanker behandelen we niet. Dik? Alle ziektes die dat oplevert zijn uw eigen keuze meneer, geen ziekenhuis voor u.
@Frau Merkel | 15-09-21 | 22:23:
Geloof ik niks van. Oke een Guillain-Barre zou kunnen, maar dat is tijdelijk.
@Milovsky | 15-09-21 | 22:25:
Ook daar geloof ik niks van.
@Spekjehersendood | 15-09-21 | 22:38: Ja dat is hetzelfde als vaccineren, goede vergelijking.
Vergelijken met WO2 mag niet...
Maar bij "naar Duits model" zou je toch wel enig argwaan moeten krijgen toch?
"Don't mention the war!"
@Ivoren Toren | 15-09-21 | 21:52: Klaus: Manuellll!!!! (Macron komt met hangende pootjes aangelopen... )
Claudia Schiffer als model is top. Neem dat maar 1 op 1 over.
@sjef-van-iekel | 15-09-21 | 22:29:
The Model van Kraftwerk kan er ook prima mee door.
Wie moeten we aangeven?
Paternotte zou wel goed staan in grote zwarte laarzen
Dit zijn toch heerlijke zinnen: "Bij een volgende versoepeling zou de coronapas in riskante omgevingen - zoals nachthoreca - volgens een verzwaard regime toegepast kunnen worden, stelt het OMT."
En het merendeel van de mensen trapt er nog in ook; zolang je het woord versoepeling maar gebruikt, wordt werkelijk alles geslikt.
Yep: U moet OVERAL geregistreerd worden met de QR app.
Gooi het halve land dicht voor ongevaccineerden, en verkoop deze QR samenleving als versoepeling, want de gevaccineerde mag wel overal naar binnen.
Zo smeken ze vanzelf om een QR samenleving, briljant bedacht en doodeng.
Dat het zover heeft kunnen komen in anderhalf jaar.
Ik ben niet tegen vaccinaties en niet tegen testen. Ik was ook niet tegen 1,5 meter afstand, niet tegen de lockdown, niet tegen een maximum aantal bezoekers, niet tegen handen wassen, en niet tegen mondkapjes.
Ik ben tegen die corona-app.
Willen alle pro-vaxxers nu ophouden mij uit te schelden voor wappie, anti-vaxxer, dom, kinderlijk of kinderachtig, geestelijk gestoord of complogekkie? En ook ophouden ernaar te vissen of te vragen of ik wel/niet geprikt/getest ben?
Het is een wettelijk grondrecht zulke informatie niet te delen met anderen en voor jezelf te houden.
En beetje prikkelbaar?
@Gulliver | 15-09-21 | 21:42: trol
Geestelijk gestoord is toch wel acceptabel? Of...
Maar had je nou Pfizer of Moderna? Dat is me niet helemaal duidelijk.
@Gulliver | 15-09-21 | 21:42: Je kan leuk doen. Echter velen andersdenkenden zijn ook gewoon mensen met gezinnen, banen, hypotheken en participeren in de maatschappij.
Jou angst voor corona is mijn angst voor (experimentele) vaccinaties.
Eigenlijk zouden we een keer een biertje moeten drinken en zal je zien dat we meer overeenkomsten hebben dan je denkt.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:48: Uiteraard,dat is de reden dat jij hier gewoon kan/kunt reaguren.
Helaas, je gevoelens doen er niet toe in een discussie. Je bent natuurlijk altijd vrij er niet aan deel te nemen. Vooral met die enge provaxers, die iedereen maar gezond willen houden. Ik snap je angst en frustratie wel.
@funda | 15-09-21 | 22:05:
Natuurlijk maakt men zich zo druk over de gezondheid van iemand dat ze het prima vinden om hun rechten en vrijheid af te nemen. Dit heeft ook weinig met vrijheid te maken want ook gevaccineerden kunnen ziek worden en zijn even besmettelijk (CDC), alleen komen ze nu nog minder vaak in het ziekenhuis.
Dat maakt het een keuze, net zoals je met obesitas vaker in het ziekenhuis komt. En vooralsnog, komen gevaccineerde 70 plussers vaker in het ziekenhuis dan ongevaccineerde 30 minners.
Ik denk dat weinig mensen zich wijs zullen laten maken dat je zo druk bezig bent met de gezondheid van andere mensen, in plaats van de angst of groepsdruk van uwzelf.
@StarFox | 15-09-21 | 22:16: Dat geeft ook niet zolang ze maar weten dat de volksgezondheid door de beleidsmakers geprioriteerd wordt.
Qua geloof is Nederland een vrij land.
Eens.
@bowlfabriek | 15-09-21 | 21:57: *gniffelen doet*
@Remi A. | 15-09-21 | 21:55:
Zolang je denkt dat normale mensen angstig zijn begrijp je er weinig van.
Alleen de wappies zijn bang voor spoken.
@Gulliver | 15-09-21 | 22:40: zolang je dat denkt snap je er weinig van.
Het zijn de pro-vaxxers die bang zijn voor een een virus met een IFR van de griep.
@Gulliver | 15-09-21 | 22:40: een uitgestoken hand beantwoord u met een klap in het gezicht.
Wat als ik mijn wang zou keren?
Beste reaguurders,
Het gaat enkel om dit:
"Het is een wettelijk grondrecht zulke informatie niet te delen met anderen en voor jezelf te houden."
Er wordt van alles bij gehaald, maar meer is het niet.
Als ik de reacties van sommigen lees, dan zouden ze me graag op de brandstapel zetten. Omdat ik dat recht niet wil opgeven in ruil voor toegang!?
Dát is best wel serieus, mensen!?!
@gaffelbaard | 16-09-21 | 00:33: Het zijn zware tijden voor burgers die de grondwet omarmen en die verworven vrijheden proberen te beschermen. Er is nog geen burgeroorlog maar de uitlokking is gaande.
Zo sta ik er dus ook in. Maar kennelijk is ook in het corona debat het deugen wat de boventoon moet voeren :(
Als we Duitsland gaan volgen dan gaat het nog leuk worden ... kinderen vanaf kleuterschool de hele dag een mondkapje, werkgevers die de 2G-regel (gaan) toepassen en nog meer van dat soort fratsen. Vriendin van mij moet zich als arts laten vaccineren anders baan kwijt... de tweedeling onder de bevolking groeit exponentieel evenals de weerstand tegen vaccineren, uit principe inmiddels. Alle landen kijken naar elkaar terwijl niemand het weet. collaterale schade gaat ons de afgrond in sleuren omdat door de demissionaire oogkleppen niet verder dan het aantal positieve coronatests gekeken kan worden. vrede
En de landen die niet mee gaan in dit "verhaal" of een eigen vaccin of medicatie ontwikkelen, die zien hun leider(s) plotseling doodgaan of vermoord worden.
Die vriendin van je moet zich verenigen met lotgenoten en een eigen ziekenhuis beginnen. Ik zie geen andere uitweg. En voordat ik weer gejorist wordt zeg ik verder maar niets
@Arachne | 15-09-21 | 21:42:
Hihi. Aan Corona? Zoals die Tanzaniaanse president? Dat was best grappig.
Kun je de werkgever dan ook aansprakelijk stellen voor eventuele schade door dat vaccin? Als ik bijvoorbeeld ziek wordt van die prik, dat ik dan even een paar ton kan cashen? Of is het risico gewoon weer voor de geprikte?
Even terug naar de basics.. Als we de Jonge moeten geloven dan is het met een paar maanden over. Waarom moet dan kost wat het kost een wereldwijd QR volgsysteem opgetuigd worden?
Gelooft iemand echt nog dat dit over volksgezondheid gaat?
14 dagen, dan is de curve weer vlak...
Dat het zo over was zei de Hugeau een paar maanden terug ook al ,of was het nu een hologram en is per ongeluk de repeat knop ingedrukt?
Het virus komt niet naar Europa. Uhm... Nederland. Nu hebben we het verdikkie toch, maar in Brabant dus het valt nog mee. Het is niet van mens op mens overdraagbaar. Oeps toch wel. Maar we hebben het onder controle, iedereen staat klaar. Kut, we hebben geen mondkapjes. Het virus lijkt niet dodelijk te zijn. Oh shit toch wel.
Zeker heb ik volop vertrouwen in onze overheid
@Boeloeboe | 15-09-21 | 22:22: Ze hadden natuurlijk naar Boeloeboe moeten luisteren, die wist al vanaf dag één van de hele slamazzel van de hoed en de rand. Maar ja, eigenwijs hè..
Mooi man, besmettingsfeestjes om bij de 2G te horen.
2G beleid, dat is wel heel erg achterhaald. Waar blijft het 4G beleid? Dat netwerk is allang uitgerold en 5G is ook al bijna volledig opgebouwd. Hebben we allemaal voor niks microchips ingespoten gekregen.
Daar is het hellende vlak al dat iedereen met enige levenservaring al aan zag komen.
Daarom (ja sorry, ik blijf het toch zeggen hoor):
Vaccineren: ja
App: nee
Vaccineren doe je voor jezelf. Je klinkt als een jehova.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:27: Vaccineren doe je inderdaad voor jezelf. Maar ik ben 100% solidair met mensen die een andere keuze maken. Iedereen heeft een vetorecht over wat er in zijn lichaam geprikt wordt. Daar sta ik voor. Dan maar een Jehova.
@Ivoren Toren | 15-09-21 | 21:31: top toch.
@Ivoren Toren | 15-09-21 | 21:31: Vaccineren: Moet je zelf weten.
Underground will live forever baby. We’re just like roaches, never dying, always living.
Ha! Trancesetters!
snanews.de/amp/20210913/2g-party-in-m...
Mooi artikel over ene 2G-feestje in Duitsland. 380 man aanwezig en na afloop 1 op de 6 besmet. Veelal a-symptomatisch en die gaan vervolgens lekker hun Corona in de rondte blaffen, als dit soort zaken niet wordt geconstateerd.
We weten ook al wie er straks de schuld van krijgen. De beste manier om geen Corona op te lopen, blijft dus gewoon thuisblijven, of je nu gevaccineerd bent of niet.
Wat een klucht.
De ongevaccineerde gaat er de schuld van krijgen dat is wel duidelijk.
AL die discogangers hebben het dan zogenaamd opgelopen van een ongevaccineerd persoon in de supermarkt of het werk.
Dat geeft namelijk de ruimte om de QR samenleving uit te breiden, naar werk, naar de supermarkt, naar de bouwmarkt, overal.
Wie nog denkt dat het gaat om gevaccineerd of ongevaccineerd heeft het mis.
Bizar dat men niet verder kijkt.
Het inmiddels 2 maanden oude gezegde: "besmetten is een vaccinelitefeestje" is wel van toepassing.
Interessant verhaal. Daar blijkt dan toch wel uit dat met veel mensen in een zweterige warme ruimte met weinig ventilatie zijn, gevaar oplevert. Dat was ook al zo in Enchede. Toch vraag ik me af hoeveel besmetten en zieken er waren geweest als het allemaal ongevaccineerde personen waren geweest. Dat is onbekend, uiteraard.
@Vrijheid: neen. Opzouten met je onsmakelijke gele sterren fantasietjes.
En 5 op de 6 dus niet
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:51: Nou ja, dat is de vraag, bij de inmiddels dominante Delta variant is de viral load hetzelfde, dus het zal weinig verschil gemaakt hebben.
snanews.de is een Russische staatspropaganda website, bekend om het verspreiden van vrachtladingen aan nepnieuws en andere wappie-onzin.
@Egokiller | 15-09-21 | 22:05: www.wn.de/muenster/bereits-72-infizie...
wil je de spiegel.de ook nog hebben?
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:51: Issues is vooral dat je tweede zin al bijna anderhalf jaar bekend is, dus dat dit de uitkomst was, zeker icm een brakke app en een makkelijk te falsificeren QR code(waardoor je idd niet weet wie getest is en wie niet), was voor mij niet echt een verassing...
@lonely…. Heeft er alle schijn van met de blame-game die door Hugo nu gestart is. In de US al bonussen als je je laat prikken, daarna komt zeker de straf als je het nog niet deed.
Binnenkort is suiker alleen nog op de zwarte markt te koop, voor 1500 euro de kilo. Een pakje sigaretten doet dan 100-150 euro, een fles frituurvet 300 euro de liter, en op het bezit van al die dingen staat dan 3 maanden gevangenisstraf of een geldboete van 4500 euro.
Het bakken van taarten, koeken & cakes - een van mijn hobby's - wordt verboden op straffe van een gedwongen opname in een ontwenningskliniek plus geldboete, gevolgd door een half jaar lange, gedwongen (zelf te betalen) dagelijkse trainings-sessie in de sportschool van Arie Boomsma.
De Sturm Abteilung van GroenLinks zal een straatcampagne beginnen die moet resulteren in een "Kristalnacht 3.0" waarin in een orgie van geweld de ruiten en interieurs van alle snackbars in dit land, inclusief alle Burger King's, alle McDonaldsen en alle Dunkin' Donutsen, aan barrels gaan.
KFC's worden gespaard, want die zijn halal.
Vorige week heb ik bij een telefonische enquête van mijn woningbouwvereniging over de bereidheid over te schakelen op inductie, laten weten dat ik, om principiële redenen, zal weigeren van het gas af te gaan. Benieuwd wanneer ik om 5 uur 's morgens door een arrestatieteam van de Groene Politie ('Grüne Polizei') uit mijn bed zal worden getrokken en afgevoerd.
Mail je verhaal naar GL en je kan morgen al aan de slag.
Snackbars mogen blijven, maar die BurgerDonaldKFuckingCc; afvoeren naar het oosten. Midden-Oosten.
Gratuliere, uw wijk wordt gasloos, het merendeel van de bewoners was voor. Helaas betekent dit voor u dat ook bij u er geen mogelijkheid meer bestaat om gas af te nemen daar de wijkcentrale ontmantelt wordt. U kunt overstappen naar inductie voor de schappelijke eigen bijdrage van 1000 euro.
Hobbybakkerkameraad Emile, je schetst een somber beeld, maar heel veel zit je er misschien niet naast.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:23: een beetje inductieplaat zit idd rond die prijs.
Tijdens de "Kristalnacht 3.0" zullen alleen de kleine zelfstandige fastfoodzaken aan barrels worden geslagen. De Burger Kind, de Mac en Dunkin' blijven heel. Zij zijn onderdeel van het systeem.
KFC Israël ging ooit kosher en ging toen ten onder. De smaak viel zeer tegen.
@elco485 | 15-09-21 | 21:34: heb ik een inductieplaat nodig voor iedere radiator?
Woningbouwvereniging? U was toch jarenlang in de hoernalistiek? Waarom zit u in een sociale huurhut vlakbij in het Centrum, terwijl duizenden gezinnen van mohammedaanse persuasie smachten naar uw hutje? Of bent u scheefhuurder? Iemand die voor een paar barcies zit al 40 jaar lang...?
@dathoujetoch | 15-09-21 | 21:42:
Dat hangt ervan af wat voor knopje eraan zit
@Graaf_van_Hogendorp | 15-09-21 | 21:52:
"Een paar barcies"?
Als u een dikke 900 euro per maand (ex belasting, water & energie) voor een hut van 90 jaar oud, bijna 30 jaar geleden 'gerenoveerd', met krakende vloeren, een gammel collectief verwarmings-systeem & een regelmatig lekkend dak "een paar barcies" wilt noemen....
Glijdende schaal.
Ik zei het toch! In al die vorige topics hierover.
Boycot die corona-pas toch gewoon. Zeg gewoon "nee".
Ach, 1 november wordt ie weer opgeheven. Oh nee, toch niet...
Op mijn telefoon zul je hem niet aantreffen.
Inderdaad, het is ook niet heel moeilijk: gewoon Niet die app downloaden.
De besmettingen zullen toch weer gaan stijgen, ook al zijn er alleen gevaccineerden onder elkaar.
Dus dan volgen er meer locaties waar we onze QR code moeten laten zien, dat is toch het doel.
Wordt het niet eens tijd om betere vaccins te maken? Of levert dat Pfizer en co. niks op?
Eerst deze uitmelken. Iedereen een 3e prik. En dan een 4e. En dan wil de rest van de wereld ook nog.
Of een medicijn.
Ben eens benieuwd hoe lang men blijft volharden om de mensen een buklaven-app op te dringen om horeca te mogen bezoeken. Ik ga 'm mooi skippen en zie wel waar het schip strand. Cheers.
Cheers!
In Amsterdam heb je ‘m sowieso niet nodig. ‘Halsema says no’ (eerste keer ever dat ik haar beleid waardeer). Hoop dat vele burgemeesters haar voorbeeld volgen.
@Wayfaring stranger | 15-09-21 | 22:03: inderdaad. ik denk dat halsema langzaam klaar is met het demissionaire kabinet. en ze heeft nog gelijk ook. (voor het eerst ongeveer)
De antivaxxies zijn kort van memorie. Vorig jaar nog hadden we tijdens een flinke lockdown nog stijgende cijfers, waardoor er nog harder moest worden ingegrepen. Dat was met de alfa-variant. Dit voorjaar hadden we de komst van delta, net toen de boel weer iets rustiger werd, daarna explodeerde de boel weer bijna, todat de vaccins, vanaf de alleroudste geleidelijk tot de jongsten, heel effectief het kleed onder delta vandaan trokken.
Kennis die de wappies gemakshalve maar negeren en domme dingen brullen zoals: Met een vaccin ben je nog steeds "even besmettelijk" hoor! Kinderlijke redeneringen, kort door de bochtjes over besmettingskansen en ziektegevallen en anekdotisch "bewijs" van eenlingen die zomaar Covid overleefden met Ivermectine. En alles zwaar doorspekt met waanzin over dictaturen en apocalytische voorspellingen over slavernij en knechting. Deze mensen zijn in mijn ogen behoorlijk geeestelijk gestoord, wat daarvoor ook al zo was, maar toen manifesteerden ze zich wat minder opvallend. Dan baden ze tot Maria of zo, of gingen op bedevaart. Of zongen wat harder in de kerk.
Ook jij bent een soort Leptob..
Maakt je geen fuck uit wat je plempt, als je maar plempt...
Rare mensen als je het mij vraagt,,
Maar wat wil je nou eigenlijk zeggen?
Deze herfst zal blijken of die daling door de Vaccins is gekomen. De daling zette zich aan het eind van de winter in, zoals dit standaard gebeurd bij luchtweginfecties.
Maar, ik zie aan je tegel dat je al te ver beïnvloed bent door Hugo en zijn tweedelingmaatschappij
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 21:06:
Nee, ik denk gewoon zelf na. En dat zonder paranoia. Wat Hugo en Mark zeggen boeit me niet zoveel. Echt het is niet zo moeilijk, logica. Maar overal iets achter zoeken, zoals jij doet, dat vergt veel meer inspanning.
En nee, dat vaccins effectief zijn was al meteen duidelijk na de eerste vaccinatiegolf onder de oudjes. OPeens waren de IC's weer leeg van oudjes. Toeval? Voor jou wel. Ook toen hetzelfde gebeurde met de steeds jongere cohorten gevaccineerden. Allemaal toeval uiteraard. Of seizoenseffect. Het is moeilijk hoor, steeds weer de meest onwaarschijnlijke verklaring te vinden.
ben je bekend met Occams Scheermes?
Weet je wat kinderlijk is? Een ander dwingen tot iets waar diegene niet achter staat.
Wat een verschrikkelijk slecht plempsel. Definieer anti-vaxxers eens. En voor de rest roep je maar wat. Zonder vaccin waren er vorig jaar in de zomer zelfs betere cijfers. Wat een bagger kraam je uit.
@Milovsky | 15-09-21 | 21:11:
Misschien het verschil tussen delta en alfa? Je wil echt met droge ogen beweren dat we zonder vaccins beter af waren? Vind je het erg als ik je wat onbenullig vindt?
je kan het ook anders bekijken, misschien ben jij degene die van het padje afgeraakt bent,want wie heeft hier de waarheid?jij gelooft jou verhaal en andere hun verhaal, denk als je mensen weg gaat zetten en niet meer praat dan begeef je je op een gevaarlijk pad.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:08: Dat klopt niet. De gemiddelde leeftijd op de IC's is sinds het begin 75+ geweest. Als de 'oudjes' op zijn, komen er niet ineens meer jongeren op de IC.
Daar hebben we beste landgenoten weer met vriendje van Hugo en Ab.
"waardoor er nog harder moest worden ingegrepen" nee, dat hoeft dus niet. Sterftepotentieel is erger dan griep, maar het is geen ebola. Niks doen was beter, maar er is kennelijk geen weg meer terug voor Mark en Hugo. Er is inmiddels genoeg data van landen als India waar men niet de middelen heeft om in te grijpen, en hoewel de oversterfte wat hoger is dan normaal valt het wel mee.
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 21:13:
Dat is zeer zeker niet waar. De gemiddelde leeftijd op de IC's daalde met de vaccinatiegraad onder de ouderen. Je moet wel bij de feiten blijven. Wel grappig dat al die anti's allemaal vergeten zijn dat de IC's vorig jaar echt aan het overlopen waren. En dan ook nog zeggen dat dat "beter" zou zijn geweest. In welke werkelijkheid leven jullie eigenlijk?
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:17: Ga maar op dat stuk over transgenders reageren want hier heb je overduidelijk geen kaas van gegeten vriend.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:13: Ach ja, kan me de Britse variant nog herinneren. Je weet wel, waar we allemaal kapot aan zouden gaan.
Alles voor de macht, alles voor de controle. Wie nu nog gelooft dat het om de zorg gaat heeft dringend hulp nodig.
Mijn beste,
Je hebt weer eens last van vooroordelen.
Jij denkt dat je anti-corona-app kan vergelijken met anti-vaxxers, corona-aso's en complotgekkies. En dat is niet zo.
De privacy-discussie over de corona-app heeft niets met wel/niet vaccineren te maken.
Ik ken mensen die gevaccineerd/getest zijn, en toch "nee" tegen die corona-app zeggen en hem niet gaan gebruiken.
Zie je nu in waarom je vooroordeel niet klopt?
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:17: De IC's opereren al jaren op het randje van de capaciteit, daar is beleid op gevoerd.
Ja, dat zou beter geweest zijn. Jij merkt er schijnbaar niets van, maar de maatregelen zijn verwoestender dan de kwaal.
@gaffelbaard | 15-09-21 | 21:21:
Privacy.
En ondertussen heb je een pinpas, een mobiel, een google account, facebook, een stasi-dossier, een geel boekje, een digid, een EPD, je auto staat bij de RDW en de hele godganse dag zit je op internet zonder VPN? Ik bedoel maar. En dan problemen hebben met "privacy"?
Ik vind dat niet helemaal eerlijk. Het gaat je dus om wat anders. Maar wat? Ik vermoed: Je ligt graag dwars, om het dwarsliggen, om je af te zetten, om je speciaal te voelen, om je niet onder druk te laten zetten.
@FrikandelSpeciaal | 15-09-21 | 21:22:
https://www.skipr.nl/nieuws/vraag-transgenderzorg-stijgt-harder-dan-aanbod/
Hier is wel beleid voor.
Beste Lidgenoot je lijkt een soort linkse mozes die de rechtse zee opensplijt .
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:17: "De gemiddelde leeftijd op de IC's daalde met de vaccinatiegraad onder de ouderen. "
van 96 naar 94. Indrukwekkend.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:24: Haha, als hier iemand speciaal is dan ben jij het wel.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:24:
Hoe weet jij dat van die VPN?
Die lockdowns van vorig jaar waren al van de zotte.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:27:
Toen iedereen gevaccineerd was, uiteraard weer niet. Toen zag je weer de meeste oudjes. Maar overall waren alle cijfers teruggegaan. Eerst per leeftijdcohort. Dat is allemaal vastgelegd. Slimmerd.
Moet ik het echt gaan uitleggen? Stel eerst ligt 10% van de aapjes op de IC, de meeste zijn oudere aapjes boven de 15 jaar. Dan worden die eerst gevaccineerd tegen bananenkoorts. Eerst daalt het aantal oude aapjes naar 5% van het oorspronkelijke aantal. De leeftijd aapjes op de IC daalt dus. Daarna worden ook de jongere aapjes gevaccineerd en ook van hen daalt het aantal naar 5% van het oorspronkelijke getal. Uiteindelijk daalde het aantal IC-aapjes naar 5% van eerder, maar toen lagen er vooral weer oude aapjes op de IC. Alleen veel minder.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:33: De oude aapjes waren dood: de gemiddelde leeftijd daalt. Dit najaar de griep. Prikje gehad?
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:48:
Ik heb de bananenziekte al gehad..
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:24:
I.p.v. pinnen kan ik ook contant betalen en zo kiezen welke transacties ik wel of niet met mijn bank deel. Mijn mobiel kan ik uit zetten, of opzeggen of niet gebruiken en met een vaste lijn bellen. Google- en Facebook account kan je opzeggen of via de instellingen kiezen welke gegevens je wel of niet wil delen. Zoals je Google locatiegegevens; die kan je aan-of uitzetten of wissen wanneer je maar wil. Een stasi-dossier heb ik niet, dat was oost-duitsland en ik ben geen oost-duitse. Gele boekje? Ken ik niet, of bedoel je misschien die gele inentingskaartjes voor de DKTP en BMR prik die je als kind kreeg? Die hoef ik sowieso niet te laten zien aan een kroeg, museum of festivalportier dus een non-argument. Mijn DigiD hou ik ook voor mezelf, en deel jij ook niet met de uitbater van je stamkroeg, of wel? Tegen verspreiding van medische gegevens via het EPD kan je bezwaar maken (wat veel mensen ook gedaan hebben). Tot de gegevens bij de RDW heeft een kroegbaas, museum of evenementenorganisator geen toegang en niemand is verplicht zijn/haar RDW-gegevens te delen met anderen, ook niet als voorwaarde voor toegang. Of en hoe en waarmee ik internet gebruik kan ik zelf bepalen, is mijn eigen keuze. Ook is het geen voorwaarde om ergens een biertje te mogen bestellen, en ook hierin heb ik het recht die informatie voor mijzelf te houden en niet te delen.
Daar zit het verschil, mijn beste.
De vrijwilligheid. De eigen keuze.
Daarom is mijn standpunt wél eerlijk.
Ik heb je uitleg gegeven, maar geobsedeerd door je 'bias' en verbazing moet en zal je er toch iets anders achter zoeken, wat blijkt uit (quote) "Het gaat je dus om wat anders."
Want, dat antwoord wil ik weer wél met je delen, het gaat me niet om iets anders. Al mijn redenen zijn samen te vatten tot één woord: privacy.
In een ander topic heb ik wat uitvoeriger uitleg gegeven, maar ik heb geen zin het te herhalen. Ik ben ook wel eens moe.
Maar misschien kan je mij ook iets uitleggen.
Waarom wil jij zo graag mij of een ander controleren? Het ging jullie pro-vaxxers toch alleen om de test of het prikje? Wie ben jij, of een ander, dat je denkt het recht te hebben mij of wie dan ook op zo'n vergaande manier te controleren?
@gaffelbaard | 15-09-21 | 22:38:
Maar zo vrijwillig is dat toch allemaal niet? Dat EPD dat iedereen met een artsenbul kan inzien? Of je Digid die iedere medewerker daar kan bekijken? Of je belastingaangiftes, je locatiegeschiedenis? En je deelt geheel onvrijwillig denk ik je positie via de zendmasten van het GSM netwerk.
Er is heel erg veel over je bekend en vastgelegd en nee, lang niet alles vrijwillig, want de staat verplicht je daartoe. Je BSN bijvoorbeeld, die heb je niet vrijwillig. En zo is er veel meer. Toch val je enorm over een QR-code, die verder niets over je vrijgeeft, behalve je vaccinatiestatus. Dat is echt alles. Er zit verder niks aan vast. Geen andere medische zaken, geen geld, geen strafblad, niks. Alleen je vaccinatiestatus dus. En dat is dan onoverkomelijk, qua privacy? Ik heb er moeite mee om dat te geloven.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:24: Mijn auto staat gewoon op de oprit.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 22:44:
Er zit een verschil tussen of iemand in de zorg of bij een overheidsinstantie die gegevens in kan zien, of horeca/musea/evenement n ruil voor toegang. Dus: Nee.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:17: Jij en feiten, een paar dagen geleden was je nog aan het roeptoeteren dat covid doodsoorzaak nummer één was in 2020, terwijl dat pertinent niet waar is.
Halsema gaat niet handhaven. Goh, wie had dat nou verwacht.
Rutte.
Het shisal gilde.
Anders moet ze de Turkse theehuizen en de shisha lounges gaan sluiten. Dat durft ze natuurlijk niet.
In Amsterdam wordt sowieso nix gehandhaafd.
Behalve de via vervormende luidsprekers versterkte 'azaan' en het betalen der parkeergelden.
Laatst parkeerde ik in 020-Zuid in een winkelstraat om wat voedselwaren in te slaan. Ik liep even naar de dichtstbijzijnde parkeer-automaat om te betalen, en zag een minuut later bij terugkeer een parkeer-stasi bij m'n auto staan die een bon uitschreef.
Wist u dat in 020 onder elke stoeptegel een parkeercontroleur verborgen zit? Binnen 1 minuut actie! Je maintiendrai!
De opbrengsten van die boetes gaan uiteraard naar "Het Muljeu" en naar de gratis huisvesting van illegalen.
@Peter Emile | 15-09-21 | 21:37: Prioriteiten... steekpartijtje levert niet zoveel op.
Prima.
Heb je nog nieuwe complotten ontdekt op feesboek?
Vrij veel meningen. Aantal schijtlollige opmerkingen. Sfeer is nog vrij vriendelijk maar dat kan elk moment omslaan.
Mwfs pwawagrmbml mfawa fap ... pfa . .he sorry mondkaoje zat ervoor
Ja leuk. Verander even je originele post. Nou slaan de antwoorden he le maal nergens meer op.
@bowlfabriek | 15-09-21 | 21:00: Je moet em dan ook op je kin dragen.
@Lorejas | 15-09-21 | 21:00: Ho, wacht, hebben we het over de reaguursels hier?
@Lorejas | 15-09-21 | 21:04: ja nou weet ik het ook allemaal niet meer.
Hey!! Ik vind dit vrij verwarrend getegel!
@Lorejas | 15-09-21 | 21:08: Oh jee, een verward persoon!
Oh oh wat een dictatuur is Nederland toch. Aan de telefoon tegen mijn wit Russische familie uitgelegd onder welke dictatuur de arme Nederlanders moeten leven. Vergeet loekaschenko. Neef Sergey die onlangs tot vijf jaar cel is veroordeeld mag blij zijn dat ie niet in Nederland woont. Was het zeker 10 jaar geweest.
Zijlstra ben jij dat?
Ja leg het maar eens uit aan mensen die in een echte dictatuur leven. Die lachen zich de ballen uit de broek. En schudden meewarig hun hoofd. En wensten dat het bij hen zo was als bij ons. Al die vrijheid!
Zatkniss | 15-09-21 | 20:57 |
Ach, vergeleken met Afghanistan is dat natuurlijk het paradijs.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:03: hmm, eens.
Geef alleen mee dat vrijheid en zonder dictatuur leven een actief proces is, laat je eens informeren door die mensen daar in Wit Rusland!
Waarom worden FvD'ers vaak Nazi's genoemd? Ik zie ze nog niet door de straten lopen om Joden te zoeken. Links Nederland doet dit omdat ze bang zijn dat de FvD uit zal groeien tot een grote Nazi achtige macht.
Mensen die bezwaar hebben tegen deze vorm van controle (Corona app) zijn ook bang dat dit uitgroeit tot een Chinees systeem.
Bedenk wel, waarom heeft noemt de EU deze pas de "Green"pass?
In Wit Rusland zouden Rutte en Hugo zelfs 20 jaar de cel in gaan, in dat opzicht mogen ze blij zijn in Nederland te leven.
@Reebensteeltje | 15-09-21 | 21:14:
In Wit-Rusland waren al die antivaxxertjes rechtstreeks van de demo op de Dam de busjes ingepropt om ergens in een ellendige cel te worden gedumpt.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:19:
Precies zoals je van gelijke behandeling mag verwachten.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:19: Daar kan de overheid wel handhaven. Kan Nederland een voorbeeld aan nemen, te beginnen met Halsema.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:29: edit: - Halsema qua haar niet handhaven, niet qua in busjes etc.
En waar is neef Sergey voor veroordeeld?
@Arachne | 15-09-21 | 21:33:
Happen naar de baas.
Maar aangezien vaccinatiebescherming langzaam zal afnemen en nieuwe varianten uiteindelijk ook er door heen komen, maakt de discussie niet uit. De westerse samenlevingen kiezen voor een koepel van controle en dwang om zich te beschermen tegen dreiging X. Of het nu SARS-2 is of klimaat, het grotere plaatje is een loodwaar, intrusief apparaat van paranoia, controle en dwang. En dan noemen ze de mensen die waarschuwen als zijnde paranoia. Wat een ironie.
"en nieuwe varianten uiteindelijk ook er door heen komen,"
Relevant linkje graag?
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 21:02: Je bent al vatbaarder voor de Delta als ik me niet vergis. Ook kan je als gevaccineerde nog steeds besmet zijn en anderen besmetten. De gedachte dat er dus mutaties komen die doorbreken is lang niet zo gek toch?
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 21:02:
https://www.rivm.nl/coronavirus-covid-19/virus/varianten
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 21:02: Coronavirussen muteren razend snel. Er komen dus zeker nieuwe varianten. Daarom is ook gebleken uit Israelisch onderzoek dat natuurlijke immuniteit tot 27x beter beschermd. Natuurlijke immuniteit levert een pallet aan antostoffen op, het vaccin slechts één (1).
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:07: Leuk. En, heeft U het linkje begrepen? Blijkbaar niet.
Citaat:
"Bescherming na (volledige) vaccinatie lijkt wel goed te zijn, ook tegen de deltavariant. Of de deltavariant niet alleen besmettelijker is, maar ook ziekmakender wordt verder onderzocht."
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 21:11: "het vaccin slechts één (1)."
Niet correct. De humorale reactie op een vaccin is polyclonaal.
Het klopt wel, dat natuurlijke immuniteit na een infectie betere bescherming geeft. Maar, dan geef ik mensen toch liever een vaccin, dan een infectie.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 21:16: Mensen in de risicogroepen zeker. Maar (zeker met deze kennis in het achterhoofd) het is bijna waanzin te noemen om iedereen te willen vaccineren. Mensen die vrijwel niet ziek worden hebben veel meer aan natuurlijke bescherming. Prima als ze zich willen laten vaccineren, maar nu worden ze gedwongen als ze willen meedoen in het sociale leven. Mensen onder de pak em beet 55 jaar vaccineren heeft vrijwel geen effect op het aantal zkh/IC opnames.
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 21:19:
"Mensen onder de pak em beet 55 jaar vaccineren heeft vrijwel geen effect op het aantal zkh/IC opnames."
Maar wel op de IC opnames van ouderen, die op die manier minder kans lopen op een besmetting. En hoe enorm erg is het nou allemaal, dat prikje. Heb je er heel erg veel aan overgehouden? Vertel..
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:21: "Maar wel op de IC opnames van ouderen,"
Die zijn toch gevaccineerd en veilig!?
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:21: die ouderen die al gevaccineerd zijn en volgens jouw plempsel van 21:08 niet meer op de IC liggen door de vaccins?
Eigenlijk heb je ook geen flauw benul, he?
@Ikdoemisschienmee | 15-09-21 | 21:54:
Vaccinatie verlaagt de kans op ernstige Covid. Is dat een heel lastig concept om te begrijpen? Het voorkomt echter niet 100% van de gevallen. Daarom liggen er - ondanks vaccinatie - nog steeds ouderen op de IC's. Maar wel heel veel minder dan eerst. Getallen en cijfers. Lastige zaken.
Mijn oorsuizen wordt nog steeds met de dag harder sinds het "onschuldige" Jsnssen prikje.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 21:21: En daar gaan we weer, beste nietgenoten wil iedereen aan de vaccins, maar gelooft niet dat dezelfde vaccins ouderen van de IC af houden.
Kan GS weer een nieuw topic openen over het debat wat nu gaande is? Dan kunnen we daar nu weer live op reageren. Want er is weer wat aan de hand. Man man man.
Als we gewoon alle besmettelijke ziektes uit het nachtleven weren hoeven we nooit meer een rubbertje om.
Zo is dat. Waar blijft die SOA-pas? Hugo!!!
Transgender-Airlines | 15-09-21 | 20:56 | Geboortebeperking.
@radiatorknopje | 15-09-21 | 20:58: *kuch* Hoe gaan ze dat controleren qua sneltesten?
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:03:
Onderschat de inventiviteit van ondernemers in de horeca maar niet!
* diep nadenken gaat *
Haha, ik las het OM adviseert. Echt, ik denk wtf en kom er pas na enige momenten achter dat er OMT staat.
Maar toen dacht ik: volgens mij is mijn brein eigenlijk gewoon heel erg geniaal en vooruitziend. Mijn brein snapt dingen die ik zelf nog niet snap, zeg maar.
"Maar toen dacht ik"
Doe maar niet.
Dat dacht ik ook als ik je stukjes las. Die Knufter, manmanman, geniaal! Zou hij het zelf wel doorhebben?
Knufter | 15-09-21 | 20:55 |
Prachtig om het hele stukje te lezen als persbericht van het OM. Geweldig gelachen.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 21:08:
Ik hou het bij OMD *neuriet*
Hoe makkelijk is het eigenlijk een valse registratie te krijgen? Ik verwacht namelijk dat een gedeelte van ons volkje dat banden heeft met criminaliteit en niet gevaccineerd wil worden, toch wel weer een oplossing vindt.
Als die vaccinatieplicht eerder ingevoerd was had Peter R nog geleefd want dan hadden ze niet anoniem vanuit een cafe achter hem aan kunnen sluipen.
Ik zeg maar.
Alsof iemand je gaat controleren.
Hadena | 15-09-21 | 20:55
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5242193/valse-coronacheck-bewijzen-datalek-testcoronanu
Iedereen die verwacht dat overheids-IT in het veld gaat werken, tja...
Ik heb bij beide spuitjes niets gevoeld/bemerkt.
Dan kunnen we toch gewoon stiekem vaccineren?
Ik heb je stiekem gevaccineerd
Ik hoop dat je het leuk vond
Stiekem gevaccineerd
Stiekem gevaccineerd
Zal 'm straks in het cafe posten.
Geel parapluutje zien is dartje gooien?
@Knufter | 15-09-21 | 20:57: Haha. Doe maar niet. Straks leest Hugo hier mee.
Ik heb stiekum met je gevaxt ik hoop dat je het leuk vond....
Ik heb een familielid dat op de vijfde dag na ieder spuitje een beroerte kreeg. Gelukkig had het niets met de vaccinatie te maken zei de dokter, dus dat vond hij zelf ook.
Indianen met blaaspijpjes invliegen en listig posteren op iedere straathoek.
Haha succes met handhaven!
Nederland in een notendop.
Al dat schorriemorrie uitgaansvolk. Van die langharige beatnozems met die duivelse muziek. Gewoon elke avond de bijbel lezen met een glaasje melk en vroeg naar bed is veel beter voor ze.
Gabbers hebben geen lang haar.
@Lorejas | 15-09-21 | 20:54:
https://www.dumpert.nl/item/100009568_f69e290f
Fijne avond.
@Lorejas | 15-09-21 | 20:54:
Ik ben een gabber. Hardekern zal nimmer sterven.
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 20:57: mooi
Deze is even voor al die gevaccineerden die liepen te roeptoeteren dat zij alleen toegang mochten krijgen omdat ongevaccineerden iedereen de dood in zouden jagen. Jullie zullen nu ook moeten testen via een PCR test. Gevaccineerden kunnen net zo besmettelijk zijn als ongevaccineerden.
De maatregel is ter bescherming van de ongevaccineerden. Zij lopen twee keer zoveel kans besmet te worden + dat de gevolgen voor hun veel erger/heftiger zijn (hoge kans op ziekenhuisopname).
PCR testen waren volgens de wappies toch onbetrouwbaar?
Logiach dat iedereen dan gevaccineerd moet worden. Luisteren ze een keer naar de wappies en is het weer niet goed....
@Eric356 | 15-09-21 | 20:59: Nee, jonge mensen hebben helemaal geen hoge kans op ziekenhuisopname. Met of zonder vaccin. Oude mensen of andere mensen in de risicogroep trouwens ook niet, die kans is nog steeds hooguit 2%. De meeste besmette mensen merken er helemaal niets van, een klein deel wordt ziek en een heel klein deel wordt ernstig ziek. Kijk zelf eens naar de data en stop met die paniek.
@FrikandelSpeciaal | 15-09-21 | 21:20: altijd al mijn favoriete snack: FrikandelSpeciaal.
Wat een waaghalzen. Ik zeg: Niet dansen zonder boostershot, dubbele pcr-test en preventieve ic-opname…
Dansen is levensgevaarlijk.
Er sterven jaarlijks meer mensen tijdens het dansen dan door kernwapens.
Dat word dan dansen op de ic of op bed.
www.youtube.com/watch?v=s88r_q7oufE&a...
Het is alweer 20:50..
Nachtleven dit, nachtleven dat…
Get a life!
Get a nightlife!
@Lorejas | 15-09-21 | 20:49:
I got to boogie!
Vroeger nooit uitgenodigd voor de leuke feestjes en nu te oud met een verlept wijf op de bank?thuis?
Nederland volgt de Duitse maatregelen altijd. Eerst gaat dat "hier niet gebeuren!", daarna laat iemand een ballonnetje op en een week of drie later doen we exact hetzelfde.
Oh nee, dan binnenkort geen bratwurst meer in onze kantine!
Zolang het maar geen Zeppelin is.
8 september 2021, 15:43
https://www.trouw.nl/zorg/waarom-de-experts-zich-geen-zorgen-maken-over-hoge-besmettingscijfers-op-de-basisscholen~bb34addd/
Stijgende besmettingscijfers onder kinderen, dat was tot voor kort reden voor paniek. Nu niet meer: dat schoolkinderen besmet raken is juist goed, zeggen experts.
21-04-20, 20:57
https://www.ad.nl/binnenland/rivm-ziet-steeds-meer-bewijs-kinderen-spelen-marginale-rol-bij-verspreiding-corona~ab0113c4/
RIVM ziet steeds meer bewijs: kinderen spelen marginale rol bij verspreiding corona
--
Juist.... Helder.
Ja, de grens ligt precies bij 12 jaar.
Lullig, om net na je 12e verjaardag besmet te raken.
En uw punt is? We weten inmiddels veel meer over het virus, er zijn nieuwe varianten opgedoken die bewezen besmettelijker zijn (onder jongeren) en de vaccinatiegraad onder kwetsbare groepen is vrij hoog.
Mondkapjes werken niet, twee weken "to flatten the curve", vaccinatie paspoort (inmiddels bekend als QR code) is Wappie praat en gevaarlijke misinformatie. En de show gaat maar door, er is geen touw aan vast te knopen. Niet zo gek als je je herinnert dat Rutte al meer dan 9 jaar voor elke verkiezing zegt dat hij immigratie gaat aanpakken. Mensen vergeten te snel en willen niet lezen over geschiedenis of andere "saaie" zaken. Druk met brood en circus, daarom blijft de geschiedenis zich maar continu herhalen.
@SecretBrazilian | 15-09-21 | 20:55: Oh nu moeten we weer groepsimmuniteit hebben. Maar dan in de vorm van iedereen gevaccineerd. Hoe gevaarlijk is covid voor kinderen?
https://www.telegraaf.nl/nieuws/227484887/bio-n-tech-wil-coronavaccin-ook-voor-kinderen-vanaf-5-jaar
De tegenstanders van vaccinatie begrijpen niet dat zij zelf de oorzaak zijn van de maatregelen. Bij een hoge vaccinatiegraad krijgt het virus de kans niet om bij een eventuele uitbraak zich te verspreiden. Kijk naar Denemarken. Bovendien krijgen ze bij een 100% vaccinatie graad helemaal gelijk met hun bewering dat er meer gevaccineerden in het ziekenhuis liggen dan ongevaccineerden.
En bij 110% ziet het er nog beter uit!
Kijk niet naar Denemarken, maar naar 'gidsland' Israël. Zij lopen 3-6 maanden voor op Nederland en daar is al een nieuwe golf begonnen. Israël had al een zeer hoge vaccinatiegraad. Dit vaccin dooft uit als een nachtkaars.
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 20:56: vaccinatiegraad Israël is 60%. Ze zijn wat palestijnen vergeten
2G beleid is een beetje softjes. We gaan door tot het 5G beleid. Dan gaan die wappies helemaal uit hun dak.
Hugo moet het gewoon andersom brengen, "we willen naar 1G", dan liegt ie een keer niet en zijn die wappies ook tevreden.
Afgelopen 4 dagen is het aantal patiënten op de IC met 94 gestegen terwijl het aantal patiënten met Corona op de IC daalde met 5; welke pandemie waart er nu weer rond??
Jeetje. Onder de indruk dat er in ieder geval nog 1 iemand is die de cijfers nog volgt.
Als alle wappies afspreken om gelijktijdig ziek te worden dan stroomt de zorg over!
Inhaalslag operaties die lang uitgesteld waren?
Hinnekende wappies die een overdosis ivermectine hebben genomen.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 20:49:
Weggezet tegen een shiload aan ellende..??
Neem er een voor het groter doel...
@Sjiek | 15-09-21 | 20:48: Ik pak even mijn agenda erbij. Roep maar een datum!
Rationaliteit pandemie.
Prima maatregel. Hopelijk gaan anti-vaxxers dan eindelijk inzien dat vaccineren de enige weg is naar een normale samenleving. Nu blokkeren ze dit voor de totale maatschappij en staan dus hun eigen vrijheid in de weg.
Zou ook voor terrassen, kroegen, bioscopen etc. moeten gelden.
Je vergeet supermarkten.
Doet het al.. Althans, bijna..
Mag ik nou potverdrie Texel ja of nee..!!
Hugo? Ben jij dat?
Je bent al lekker geconditioneerd met "het narratief" , maar antivaxxers blokkeren helemaal niks.
@neonreclame | 15-09-21 | 20:43: Heb je een warmtepomp? Anders niet.
je bennie goed. En ook alleen dat.
Kijk, dat zijn nu echte medische adviezen om een weloverwogen beslissing te kunnen maken.
We hebben meer reaguurders zoals jij nodig die de absolute waarheid bezitten.
Waar ben je als gevaccineerde bang voor?
@Sjiek | 15-09-21 | 20:45:
Ik ken iemand die iemand kent..
Moet er trouwens een zegel op..??
Waar ik het bangst voor ben als gevaccineerde is dat neon straks zijn poot stijf gaat houden en ik Texel niet meer op mag. Vind ik persoonlijk niet gezellig.
@Lorejas | 15-09-21 | 20:49:
Texel is van mij.. Sowwy..!!
@Reebensteeltje | 15-09-21 | 20:47:
Hoe denk je dat Nederland er nu uit zou zien als er nul gevaccineerd was?
Dan hadden we op de parkeerplaats vóór het ziekenhuis naar adem liggen snakken, hopend dat iemand met een illegaal verkregen zuurstoffles langskomt.
En speciaal voor jou, alleen maar om te pesten omdat het kan, geen vaccin. LOL
@Eric356 | 15-09-21 | 20:54:
haha..!!
Sorry, niet netjes.. Toch.. Hahaha..!!
@Eric356 | 15-09-21 | 20:54: DOe mij maar wat lachgas dan. Dat is makkelijker te verkrijgen.
@rampelaar | 15-09-21 | 20:58:
Nein, nein, nein… ;)
Oooo de antivaxxers bepalen het beleid in Nederland. Lekker die macht..
@Eric356 | 15-09-21 | 20:54: Ach wel nee joh. Dat is nergens het geval geweest, ook niet in landen met mindere zorg. Ja, er is even een piek geweest, maar de paniek was en is eigenlijk het enige probleem.
Als de zorg echt een probleem was, was dat wel opgelost. Met al het geld wat nu is verkwist had de zorg verdubbeld kunnen worden.
Verkeerde keuzes door de zorg te slopen en te weigeren om dat in te zien en op terug te komen. Als er een probleem zou zijn, is dat het.
Ik lig elke avond om 22.00 uur op bed. Na twaalven? Dat is voor mij zooo 1990....
De van Oefs gaan rond 23.00 in de mand.
@van Oeffelen | 15-09-21 | 20:42:
Na het middagdutje natuurlijk...
Heerlijk!
Een vrijgezel die gaat pas slapen... tralalala...
@neonreclame | 15-09-21 | 20:43: lekker uitslapen, brunchen
@Is dit nog nieuws? | 15-09-21 | 20:48:
Op de fiets...
De mooie jonge gevaccineerde vrouwelijke schoonheden zullen erg blij zijn met deze regel dat ze het nachtleven in kunnen duiken zonder lastig gevallen te worden door een bepaalde ongevaccineerde religieuze groepering die alles verstieren. Toch een positief kantje aan deze regel.
Hadden die vrouwelijke schoonheden maar moeten gaan dansen in tenten waar die gastjes niet binnen komen. Je hebt deurbeleid en deurbeleid.
Wat een pech dan voor die vrouwtjes dat de vaccins blijkbaar niet werken.
@Lorejas | 15-09-21 | 20:41:
Deurbeleid is racisme dat mag niet meer.
"Ongevaccineerde religieuze groepering die alles verstieren" ,want ongevaccineerde niet-religieuze groeperingen verstieren niks? Flauwekul man. Durf dat te zeggen in het openbaar.
@Gulliver | 15-09-21 | 20:43:
Goed punt Gul.
@Gulliver | 15-09-21 | 20:43:
Gaat dat echt zo tegenwoordig? In mijn tijd kwam je al niet binnen als je sportschoenen aan had.
@Gulliver: mag vast niet meer, werkt in de praktijk echter meer dan prima.
Overigens, uitsluitend door de erg effectieve vaccins zijn we waar we nu zijn, dat de boel langzaam weer open kan. Dat er een clubje zeikerds is die vaccins blijft weigeren is nu eenmaal een gevolg van extreme luxe en vrijheid die we al decennia hebben in dit land. Het is jammer, maar zo erg is het ook weer niet. Idioten zullen er altijd zijn en gelukkig is deze ziekte niet zo dodelijk dat het tot echt vreselijke ellende leidt allemaal. Maar ik ben wel blij dat die irritante maatregelen kunnen worden verminderd. Dankzij Big Pharma.
Zit je weer te larpen, gozert
Hoi Albert Bourla.
Dankzij Big Pharma en de achteraan huppelende overheden hebben wij juist dit gezeik. Daar al eens over nagedacht?
Hear, hear
En ik maar denken dat het een vliegende Ebola is.
@Jet 777 | 15-09-21 | 20:40: onzin.
@Jet 777 | 15-09-21 | 20:40:
Is wel zo.
Die vaccins zijn alleen effectief bij de populatie die risico loopt op ziekenhuis/IC opname. Onder de 70 (!) jaar is de jaarlijkse griep gevaarlijker. Onder de 18 jaar zijn er in NL 3 (!) mensen overleden aan Corona, allemaal met ernstig onderliggend leiden.
De boel kan weer open, omdat Hugo en Rutte het goeddunkt. Deze segregatie maatregelen hebben niets met het bestrijden van een pandemie te maken.
Helaas zijn er in ons land beduidend meer van deze wat jij noemt idioten dan in landen als Duitsland en Denemarken
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 20:47:
Waar heeft het dan mee te maken?
Heeft Rutte aandelen Pfizer of zo?
Of geilt hij op lockdowns?
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 20:51: Zou me niets verbazen.
Vrijheid is geen luxe.
Halsema gaat de pas niet handhaven in Amsterdam.
Ook niet met waarnemers van de handhavers?
@Duwbak_Linda | 15-09-21 | 20:42:
Zie de Telegraaf.
Ik dacht dat burgemessters nu onder de veiligheidsregio geplaatst waren. Ze hebben weinig te zeggen. Of was dat teruggedraaid?
@Gulliver | 15-09-21 | 20:43:
Ah, onvoldoende mankracht.
"Waarom zou het systeem om alleen gevaccineerde of geteste mensen binnen te laten om 23.30 wel werken, maar om 00.30 niet?’
Dit vind ik dan wel weer een goede vraag van Halsema.
Handhaven hoort ook niet thuis in Amsterdam.
Dit gaat al lang niet meer om de snotneus die je van corona krijgt. Ze willen gewoon alles registreren.
ja huilie huilie
Ja lieverd. Vooral van jou. Mobiel al weg gegooid?
Juist
Ze willen alles van je weten behalve je pincode.
@Gulliver | 15-09-21 | 20:44: Ben je al in Ecuador?
Mooi man, de definitieve terugkeer van de ongereguleerde illegale warehouse raves. Jammer dat ik al halverwege de 40 ben, maar wat gun ik de jeugd deze feesten!
2G? Het virus kwam toch door 5G? Ik begrijp de wereld niet meer.
We zouden toch een chip krijgen en niet een app?
Krona ausweis bitte wordt alweer een wassen neus zie ik. Halalsema gaat alweer niet handhaven, zoals met de kopvodjes, want te weinig Sturm Abteilung medewerkers: www.at5.nl/artikelen/210976/halsema-h...
Het mooiste van het hele verhaal is dat Hugo helemaal niks verplicht. Hij laat het aan de werkgevers, hij legt het bij de horeca. Hij laat het bij organisatoren, aan de gemeentes. Op zich wel interessant om te zien wie zich nou voor het karretje laat spannen.
Zie, daar gaat dan de vergelijking met 40-45 weer he-le-maal mank. Die hadden eigen knokploegen.
@Sjiek | 15-09-21 | 20:58: Als de Nazi's op Hugo-clownsschoenen hadden gemarcheerd was de geschiedenis waarschijnlijk wel een stuk vrolijker verlopen.
Ach. Je wordt in ieder geval nog lang niet thuis opgehaald door de Corona Polizei. Je mag alleen niet zomaar meer in zweterige dansgelegenheden iedereen gaan besmetten, zoals laatst in die disco in Enschede, toen 200 van de 600 bezoekers iets opliepen.
Ze zijn ook allemaal dood gegaan. daar zijn ze met massagraven gaan werken.
Gebeurd toch wel, hoorde gister van Hugo dat bij 5% de vaccinatie helemaal niet werkt. Die kunnen iedereen besmetten met hun groene vinkje. Deze vaccinatie is waardeloos, behalve voor je aandelen dan.
@many-more
Prexies dat! Laat dat virus nou eens lekker rondgaan, dan zijn we sneller van deze shit af.
Lijkt me een goed idee.
Als iedereen Vaccin weigeraar zou zijn, hoe zou de wereld er dan nu uit zien ? Vragen de anti-vaxx wappies zich dat wel eens af ??
We zijn op weg naar normalisatie dankzij de vaccins en de mensen die zich hebben laten in-enten.
Kunnen we dan niet gewoon een eigen eiland gaan bewonen..??
Gun ons dat in ieder geval.. Even goede vrienden lijkt me..
Weet je dat ik nog nooit op Texel ben geweest..??
Oktober afwachten! Vorig jaar in september was de pandemie ook voorbij.
Jij mag Texel, maar dan moet je de gele parapluutjes ook voor je rekening nemen.
Ik vermoed een “ze moeten gewoon de ouderen en zwakkeren moeten beschermen, dan had alles al lang open gekund” of “het vaccin is er juist voor ouderen en zwakkeren, nu wij het niet nodig hebben”. Zit overigens wel een kern van waarheid in, alleen er zitten helaas ook veel antivaxxers tussen die wel een kans op een ziekenhuisbezoekje maken bij een besmetting. Ik ken er een van 50 met het nodige overgewicht. Denkt dat het hem allemaal niet zal overkomen.
@BobDobalina | 15-09-21 | 20:31:
Opgeven is geen optie he Bob..??
@Lorejas | 15-09-21 | 20:29:
Ik vertrouw jou Lore..
Don't put me too shame..!!
Dan hadden we vorig jaar al groepsimmuniteit gehad en waren we nu al goeddeels uit de ellende.
Dan hadden we een wereld met een afgezwakt gemuteerd virus en hadden we nu heel veel mensen met natuurlijke immuniteit. Weet wat sinds een aantal weken al bekend is en veel beter werkt tegen Corona dan het door jou bejubelde vaccin? Juist.
Weet welke groep er in de toekomst heel veel meer aanspraak gaat maken op de zorg, wanneer ze opnieuw besmet raken? Juist.
Dat fijne vaccin in jouw lichaam houdt je verstoken van het opbouwen van de immuniteit waar je wel wat aan hebt en houdt je verstoken van een overheid, die je achterna loopt met boostershots om je te houden in de situatie waar je nu inzit.
Het zijn de gevaccineerden die Corona nog heel lang in stand gaan houden. Lekker gewerkt pik, nu maar hopen voor je dat de langetermijneffecten mee gaan vallen.
www.news-medical.net/news/20210830/Do...
En veel plezier in de kroeg straks:
snanews.de/amp/20210913/2g-party-in-m...
@netniet | 15-09-21 | 20:41:
Wappies zijn opeens allemaal viroloog na 12 jaar op de basisschool te hebben gestudeerd..
@netniet | 15-09-21 | 20:41: Dat was netniet mijn vraag /opmerking. Ik lees dat soort berichten ook allemaal wel en er zal mogelijk een kern van waarheid in zitten. Maar daar gaat het niet om. We trekken ons dankzij de vaccins uit de shit. Als je dat niet ziet en je liever , ook als gezonde 30er/ 40er, liever je longen uit wil kotsen , die gevallen zijn overal te vinden, moet je het zelf weten hoor.
@Gulliver | 15-09-21 | 20:47: Tekendiploma! En veter diploma a, b en zee
Heel simpel, dan hadden er helaas nog een aantal oudere mensen het niet overleeft, maar had de rest van de bevolking gewoon natuurlijke immuniteit opgebouwd. Er waren waarschijnlijk ook minder grote varianten geweest,
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 20:50: Inderdaad heel erg simpel.
@Zwizalletju | 15-09-21 | 20:48: Uiteraard en dat jij je wel laat injecteren, moet je met hetzelfde respect ook zelf weten. Je opvatting, dat het aan vaccins te danken is dat Corona verdwijnt, dat wordt in het onderzoek onder 800.000 mensen, waarnaar wordt verwezen en besproken in de link van het artikel dat ik je stuur, aardig ontkracht.
Het tegenovergestelde lijkt waar te zijn.
Bij de Amish lijkt dat prima te gaan, nooit een vaccinatie gehad en geen grote uitbraken bekend. Gek genoeg zien we dit ook een beetje in urk.
@netniet | 15-09-21 | 20:57: Geen artikel / link gezien waar dit besproken wordt.
Dooie boel, man.
Goed werk !
juist
@Asteroid-B612 | 15-09-21 | 20:24 Goed werk!
@ruudvangeelen | 15-09-21 | 20:34: Duidelijke taal. Goede onderbouwing.
Impfung macht frei
Of ist das ook verboten om te zeggen?
Voorlopig nog niet. De avond is nog lang.
Voorlopig gebeurt het elke dag een keer of tien, maar de gele sterretjes worden al geruimd na een paar duizend keer.
'Het risico dat er om 3 uur 's nachts kwetsbare ouderen met overgewicht besmet raken in de nachtclub is natuurlijk ook immens.
kom jij dus langs? geselli!
@ruudvangeelen | 15-09-21 | 20:35: daar bedoelen we jou mee Ruudje.
Zat ik ook te denken. Nog sterker ze liggen daar niet wakker van.
Volgend jaar alleen nog toegang met bewijs van warmtepomp of zonnepaneel op je huis!
"personen die immuun zijn op basis van vaccinatie of doorgemaakte infectie."
Die personen bestaan niet, beide groepen kunnen opnieuw worden besmet.
Zo is het. Vooral die eerste categorie.
Dat dus.
En dan?
@Gumush | 15-09-21 | 20:37:
Dus állen testen of accepteren dat het virus voorlopig niet uitgeroeid is.
@Gumush | 15-09-21 | 20:37: gaan we allemaal dood
Horecaondernemers in de Amsterdamse Leidse Buurt en Warmoesstraat zijn niet van plan om zich vanaf 25 september aan de door het kabinet opgelegde sluitingstijd van middernacht te houden. Volgens de ondernemers is het niet uit te leggen dat hun zaak in de avond wel veilig open kan, maar na middernacht niet meer. Bron: AT5
Gisteren met de plaatselijke bar over gehad..
"wat ga je doen..?' Geen flauw idee neon.. Tijdens de crisis stonden ze ook al voor de deur... Elk wissewasje... Weet het echt niet...
Lijkt mij een vrij dom plan om dat op zo'n drukke locatie te doen. Dat valt echt meteen op en dan ben je de lul als eigenaar lijkt mij.
Prima, alleen nog maar Linkse overheidsgetrouwe mensen in het nachtleven.
Valt er dan nog wel wat te neukon?
Prima advies. Raakt exact de doelgroep.
Een vriend van me maakte het vergelijk met het verduisteren van de ramen tegen doelzoeken van de bommenwerpers. Dat werkt enkel als er solidariteit is.
Is je vriend zo oud?
Solidariteit vragen maar niet geven? WW2 roepertje.
@zwenkwieltje | 15-09-21 | 20:33: Je vergeet dat de angstige complot roepende mens exact hetzelfde gedrag vertoont als de schotelantenne minende mens. En dat schildert zich ook af in de ziekenhuizen en wat de huisartsen opgeven in dergelijke wijken.
Domme vergelijking. We hebben al teveel domme vergelijkingen voorbij zien komen. Frikandel iemand?
@DeDatumEnTijd-> | 15-09-21 | 20:51: De vergelijking tussen de schotelmensen en de wappies ligt er toch dik bovenop hoor.
Een verstandig advies. Voldoende nachtrust is goed voor de weerstand, en daar moet je het als niet gevaccineerde van hebben. Voor wel gevaccineerden is dit trouwens ook aan te raden; een griepje kan ook fataal aflopen.
En terecht! En een weegschaal voor de deur! En rokers krijgen geen zorg meer! Het gaat hard nu, maar lekker blijven deugen, wegkijken en gehoorzamen want als je tegen bent ben je een wappie.
Heb gehoord dat er een manege is waar iedereen verplicht op de weegschaal moet voor je peerdje mag rijden. Vond ik wel een goed idee eigenlijk.
@Duwbak_Linda | 15-09-21 | 20:21: Mag je dan anoniem wegen? Of staat iedereen er met de neus bovenop?
@Duwbak_Linda | 15-09-21 | 20:21: waarom stoppen bij de manege? Waarom niet bij scholen, ziekenhuizen of afwerkplekken?
Roken is niet besmettelijk toch?
@Sjiek | 15-09-21 | 20:24:
Geen idee. Is een max gewicht. En om pijnlijke situaties te mijden (vind je mij soms dik!!) moet iedereen op de weegschaal.
@jemagookniksmeer | 15-09-21 | 20:26:
Gaat om dierenwelzijn. Als je ook juffen, zusters en hoertjes wil gaan berijden (jajaja) lijkt me dat prima idee.
@Duwbak_Linda | 15-09-21 | 20:31: Oh, en mag je van te voren al gaan geld gaan inzetten op het raden van het gewicht van AnneMarijke en MarieFleur?
@Duwbak_Linda | 15-09-21 | 20:21:
Geen idee waarom, maar bij het bungee jumpen doet men dat ook. Dikke privacy schending natuurlijk.
@Beste_Landgenoten | 15-09-21 | 20:29: Ja, voor mensen in de buurt. En de belasting voor de zorg is gigantisch.
Maar ja, levert geld op, want mensen gaan eerder dood.
Dan is het kennelijk niet erg. Bij roken wordt er verdiend aan het overlijden. Bij corona wordt er verdiend aan het in leven houden.
Halsema doet weer niet mee! Hugo wordt boosch!
www.telegraaf.nl/nieuws/233093640/hal...
Die mensen bij het OMT zijn werkelijk als de dood dat ze straks weer gewoon irrelevant worden.
Dit dus.
Het is God niet...@ Frau
Eigenlijk zijn ze dat al, alleen heeft niet iedereen dat nog door.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:19: Wellicht. Maar ik heb dan ook niet de behoefte om andermans leven tot in detail te regelen en beknotten.
@marcoplarco | 15-09-21 | 20:29: Manche führen, viele mussen folgen. De ellende is bijna voorbij, daarna bent U van ons af.
Oh wat..??
Sorry, lette even niet op..
Nee...!!!!!!! Gewoon nee, en dan anders nog een Nee er bovenop..
Laat mij met rust enge mensen..!! Er zijn films over jullie gemaakt potverdrie..!!
Niks om je druk over te maken neon. Onze Fem gaat niks handhaven. Eindelijk is ze een keer echt een burgemeester voor alle Amsterdammers. Met QR code en zonder QR code. Zuipen met die hap.
www.telegraaf.nl/nieuws/233093640/hal...
@Lorejas | 15-09-21 | 20:21:
Valt het dubbeltje een keertje 'mijn' kant op..
Blijft een kansloze doos...
Hahaha, ja..... en ook al doet ze iets een keer wel goed dan blijft het niet goed. Ik dacht dat Schelto de slechtste was, maar dit is echt far beyond Schelto.
@Lorejas | 15-09-21 | 20:28:
Ja nee ja maar wacht even..
Simpelweg de 'wacht 'houden just don't cut it..
Wat dat betreft, gooi Schelto en hoe heet die, met die thee er maar uit, dit is een nieuwe winnaar.. Kind heeft geen ene fucj=k gedaan om de boel onder controle te houden..
Wat dat betreft, dan maar wijlen van der Laan..
planet of the apes?
Ook een lul. Maar die voelde nog wel een beetje als onze lul. Maar Femke is inderdaad de nieuwe kampioen. Wat een druif is dat dan.
@ruudvangeelen | 15-09-21 | 20:36:
Love boat...
@Lorejas | 15-09-21 | 20:39:
Op een dag, zittend in mijn hangstoel, zal ik de boel overzien en meewarig mijn hoofd schudden...
Denk niet dat zij dat zal doen....
Gaat zij straks automatisch door voor nog een keer vier jaar hangjassen of is er een kans dat er een ander komt. Maar ja, of dat beter is? Er wordt straks nog een keer een stad aan Pechtold gegeven.....
@Lorejas | 15-09-21 | 20:45:
Kan je niet vertellen wanneer deze ellende op houdT...
Opvolger zal niet veel beter zijn.. Stad van de toekomst.. Grootste speeltuin ooit...
Je zal er geboren zijn...
Geboren, getogen.... dan heb je toch eigenlijk meteen een flinke achterstand op de echte mensen opgelopen. En dat vreselijke accent!!1! Het lijkt wel Amsterdams!
Dat zat er al een tijd aan te komen.
Helemaal prima.
Wat precies? Er worden tig opties genoemd, waaronder állen weer testen
‘Vroeg pieken is het nieuwe uitgaan’
Is de nieuwe mantra in de festival/dance scene kringen. Technofeesten beginnen gewoon ‘s-morgens vroeg ipv ‘s-middags.
Die 2G gaat ook gewoon een flutregel worden, er wordt al een jaar gewoon illegaal geraved.
Vroeger was t in Rosmalen en Hilvarenbeek ook heel gezellig tussen 6 en 12 in de ochtend.
Gewoon goed uitslapen en om 13.00 na het ontbijt op een lekkere technotrein aan de MDMA. Na 11 uur raven is bij mij toch het beste er wel af. En dan ben ik nog op tijd thuis om volgende dag nog soort van fit bij m’n jongens voetbal te kijken. Ik vind het allemaal wel een goed idee eigenlijk.
@bulk | 15-09-21 | 20:20: ooit een nachtvlindertje maar met kleine kinderen is een dagfestival stukken beter te doen inderdaad.
Als, en ok zeg niet dat het gebeurt, als dadelijk de IC's vol liggen met antivaccers en reguliere zorg niet goed verleend kan worden mogen ze van mij vaccinatie verplichten.
Als je een beetje kan rekenen en nadenken weet je dat dat niet gebeurt. (vol liggen)
Verplichten is een aantasting van de lichamelijke integriteit. Dat gaat nooit gebeuren.
"als dadelijk de IC's vol liggen met antivaccers"
Dat is een leuker scenario.
Nee, dan wordt het hoog tijd om het geld van al deze onzin in uitbreiding van de IC's te stoppen.
Maar maak je geen zorgen, met het nu al kleine percentage ongevaccineerden komen de IC's niet vol te liggen.
Dat gaan ze je wel wijs proberen te maken in de winter overigens.
@Merkwaardeloos | 15-09-21 | 20:18: dan halveert men toch gewoon nogmaals het aantal ic plekken.
Schaarste is altojd te creëeren.
Ojee, ze bestaan nog: de IC's kletskoek aanhangerds.
Wat je ook doet, wat je ook verzint, het wordt straks natter en kouder, het aantal besmettingen neemt toe, het aantal ernstig zieken ook (ook onder reeds gevaccineerden) en wij krijgen weer hetzelfde wishy-washy non-beleid.: wel drie prikken, niet drie prikken, wel restaurants open, niet restaurants open, wel mondkapjes, geen mondkapjes .... en dan komen wij er plotsklaps ook nog achter dat er een Sigma -variant van het virus bestaat en dan is de paniek weer helemaal compleet. Negentien maanden de tijd gehad om IC's up te graden, mensen op te leiden, snel inzetbare noodhospitalen aan te kopen en op te slaan ... en wij hebben.... niets, maar dan ook echt: he-le-maal niets gedaan om de bevolking bij een volgende. drastischer uitbraak afdoende te beschermen. En wij hebben nog steeds 25 Bruls-koninkrijkjes ('veiligheids'- regio's) en 25 GGD-regio's in een land ter grootte van een postzegel.
Neu kuh Neu Kuh wij willen Neu Kuh
Het is beleid van de overheid om bewust bij alles schaarste te creëeren, ook bij het aantal ic plekken. Een angstige, verdeelde en afhankelijke bevolking is makkelijker onder de duim te houden.
Aanvullend: stevig beleid op ventileren / binnenklimaat en grondig onderzoek naar medicijnen die helpen als je C. oploopt. Voor de rest louter hulde.
Eindelijk ook iets te lezen van iemand die z'n (eigen) verstand gebruikt.
@Merkwaardeloos | 15-09-21 | 20:24: Af en toe zitten hier pareltjes tussen hoor.
Dus weigeraars, gewoon zo snel mogelijk zorgen dat je corona krijgt, zodat je ook weer mee kunt doen.
Het gaat me niet om de test of de prik of genezen, het gaat mij om het uiterst achterlijke systeem dat ze aan het optuigen zijn. Ik ben zoals die man in de bier reclame "Als het zo moet dan hoeft het van mij niet meer eh"
@keistad | 15-09-21 | 20:20: Exact!
Allang al gedaan. Paar dagen goed ziek, viel reuze mee. Helaas zeikt men nog steeds dat ik zo'n prik moet. Echt, als je dat virus hebt gehad en geen verschrikkelijke pech hebt geloof je meteen niet meer in alle bullshit.
Waar deden we het ook alweer voor?O ja,anders ging iedereen dood.
Omdat ze het vertikken het meest logische te doen: IC- & ZH capaciteit verruimen.
@Merkwaardeloos | 15-09-21 | 20:16: "IC- & ZH capaciteit verruimen."
Hoe? Graag een gefundeerd voorstel. Met een onderbouwing hoe het personeel daarvoor te krijgen.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:22: Nou, laten we eens beginnen om ze niet weg te jagen.
En daarna haal de adressenbak van een jaar of 3 geleden nog eens voor de dag. Toen waren ze er nog.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:22:
Om te beginnen een initiatief daartoe nemen maar dát is zelfs niet gebeurd.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:22: Komen 500 medische specialisten en farmaceutische experts per week binnen? zie het probleem niet zo of zijn die mensen toch geen "handen aan het bed"?
@Merkwaardeloos | 15-09-21 | 20:29: "een initiatief daartoe nemen"
Dat is een ontwijkend antwoord. U stipt een probleem aan. Dat mag, maar zonder indicatie voor een oplossing is dat alleen maar zeuren.
Also, graag een gefundeerd voorstel. Met een onderbouwing hoe het personeel daarvoor te krijgen.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:22: Numeris fixus afschaffen. Efficiënter het werk verdelen, lang niet voor alle taken is een gedegen opleiding nodig.
Zorg per soort concentreren, nog veel meer dan nu gebeurt. Aparte corana ziekenhuizen voor patienten zonder andere kwalen. Plus nog een miljoen miljard opties die voor het oprapen liggen.
Waar wil is, is een weg. In 10 jaar halveren en dan niet in staat zijn om in een 'noodsituatie' pak em beet 25% structureel op te schalen? Dan is het hoog tijd om veel managers naar huis te sturen of te vervangen. Dat is gewoon onwil. Miljarden verspijkert aan allerlei onzin, fieldlabs, mondkapjes, razzia's bij de start van de avondklok enz enz.
Het wachten is natuurlijk op het eerste echte grote datalek. Gewoon info met een vloot aan persoonsgegevens te koop op het darkweb.
'Wir haben es Gewusst!!!'
Wissen is een werkwoord.
Daarom gewußt, zonder hoofdletter.
@Frau_Ferkel | 15-09-21 | 20:14: danke sjeun!
EU Health Certificates staan al op WikiLeaks. De domestic certificates van Hugo verwacht ik snel.
Dus iederéé weer testen. Ook de gevaccineerden. Daar zit wel meer logica in dan de huidige (van 25 sep) regels.
Precies die kant gaat het op. Want als gevaccineerde kan je anderen besmetten. En ongevaccineerden worden kunnen ook nog eens erger ziek worden. Iets waar die fascistische coronopas helemaal niets tegen uithaald.
chantage en discriminatie that's it
Wie geen glijdende schaal ziet in deze maatregelen in horende doof en ziende blind. Als er straks trouwens een kliklijn komt waar wijkbewoners hun ongevaccineerde buren kunnen aangeven bij de politie, stel ik een bedrag van drie rijksdaalders voor met betrekking tot deze kliklijn.
Komt vanzelf een dag dat er meer dingen aan gekoppeld worden dan alleen vaccinatie status. Als dit is wat de meerderheid wil dan zijn we hier schijnbaar toe aan communisme 2.0. Ik neem deze vaccinatie niet puur om de dwang heb alle andere gehad maar trek een lijn in het zand. De vrijheid zal ten onder gaan met een daverend applaus, en ik hoop dat ik ernaast zit, maar als je het mij vraagt gaan zelfs gevaccineerde niet terug naar normaal hoe vaak ze ook mee gaan met de nieuwe eis. Zo tijd voor een tripel karmeliet.
Hier idem dito. Ik ben totaal niet tegen vaccineren, maar voor deze dwang pas ik.
@Plaque-doctor | 15-09-21 | 20:22: Nog wel.
Assepoester moest ook voor 12 uur het bal verlaten. En uiteindelijk sloeg ze een heuse prins aan de haak. Een lichtend voorbeeld voor alle danslustigen. De 12 uur uiterste limiet moet maar zo blijven. De beloning komt later. (Ja, sprookje)
Voor de sfeer.
We hebben teams op het werk:
'Patje heb jij je prik al gehad?'
P:'mag jij dat vragen?' ;)
'jij hebt geen prik gehad anders zou je niet moelijk doen'
P: 'haha heb jij je prik gehad?'
'Nee, en ik voel dat ik mijzelf steeds moet verantwoorden'
Maar heb je hem nou gehad of niet?
Hou me toch niet zo in spanning!
@Sjiek | 15-09-21 | 20:34:
Misschien
Gewoon de wedervraag stellen of hij of zij de anti-psychotica medicijnen heeft genomen. Dat is dezelfde impertinente vraag.
Prima optie om te kijken of nachthoreca sneller open kan. Alternatief is langer dicht en nog meer staatssteun, wordt tijd dat ondernemers weer de eigen broek gaan ophouden.
Een app check voordat je mag reaguren lijkt mij een goed idee.
@Sinterbikske | 15-09-21 | 20:12: Dan wordt het hier wel erg stil denk ik.
@Sinterbikske | 15-09-21 | 20:12: Een IQ-check is juist een goed idee. Wordt het hier wel verstandiger reaguren, bikske.
@Diederik_Ezel | 15-09-21 | 20:14: Gelukkig wel. Toch zal ik u missen.
@goedverstaander | 15-09-21 | 20:20:
Sluit me maar weer uit.
Hoe gaat het eigenlijk in Denemarken?
Something is rotten in the state of Denmark
Geen bijzonder nieuws, het gaat hier goed.
Best aardig.
Sköl!
Waar is duitse herder als je hem echt nodig hebt. Hij had vast een goede grafiek gehad.
Die vermoorden nog steeds dolfijntjes op de Faroer, of bedoelde u dat niet?
Fight the power!
Bij een club in Munchen met 2G toegang:
63 van de 380 aanwezigen besmet (and still counting).
snanews.de/amp/20210913/2g-party-in-m...
Top! Spijkers met koppen wat betreft groepsimmuniteit. Zouden ze hier ook moeten doen.
Hoeveel 80 tot 90 plussers? Dat is de groep die nu oververtegenwoordigd zijn in de ziekenhuisbedden op het moment in Nederland (zie Corona dashboard). Daar moeten er niet nog meer van bij komen natuurlijk.
Kan natuurlijk zijn dat Duitsland vooral een oververtegenwoordiging van jongeren in de ziekenhuizen heeft liggen.
Met alle verschillende maatregelen in diverse landen lijkt het erop dat het Corona virus keihard aan het discrimineren is geslagen, vooral op leeftijd zo schijnt. Kan ook zomaar zo zijn dat het Nederlanders liever heeft dan Duitsers (waar wat voor te zeggen valt, maar dat is off topic).
Wil er maar mee zeggen dat subsidiariteit en proportionaliteit zijn een ding in goed bestuur. Moeten we toch weer eens naar de echte cijfers kijken in plaats van de cijfers in ons hoofd.
"De gemeente Amsterdam gaat niet actief handhaven op het gebruik van het coronatoegangsbewijs in de horeca. Burgemeester Femke Halsema liet woensdagmiddag in de gemeenteraad weten dat de gemeente alleen gaat ingrijpen bij excessen."
Gewoon helemaal niet handhaven Halsema!
Halsema handhaaft ook niet op wapenbezit, onder jeugdigen, zoons bv., hoor je wel eens zeggen.
Halsema is net als die klok die stuk is; heel af en toe geeft die een minuut lang de juiste tijd aan.
They’re here!
Het blijft een slechte Sci Fi film. (ja, ik ben gevaccineerd)
Ha, dan begrijp jij mijn comments hierboven wel. Ook prikjes hier, maar ga niet mee met deze onzin.
De 30 meter hoge provax atoomhagedis wordt nu door Hugo en Mark in hun supergeheime laboratorium onder de Hofvijver gebouwd.
Ik zeg: Doen!
Ze gaan het nog druk krijgen bij de vaccinatiestraten! De wens om weer het licht uit je ogen te kunnen zuipen met waarschijnlijk de nodige pillen in de mik wint het van de angst voor een prikje, gok ik zo.
Precies joh. In een schemerig hoekje op een dancefeest wordt een handvol vage pillen gekocht. Die zonder enig bezwaar worden geslikt.
Maar een vaccinatie!!!!! De horror. Wat daar aan bezwaren wordt bijgesleept ...
Een pilletje nemen die lui niet. Er is niets bekend over de langetermijneffecten.
Daar hebben ze hier tijdens de eerste lockdown schuurfeesten voor uitgevonden. Werkt prima, ook tijdens een avondklok en zo.
Pillen Ivermectine?
Dat zijn wel pilletjes met effect. Probleem met de vaccinaties is dat ze totaal geen effect hebben. Alsof je de hoesjes van de zaadjes rookt, krijg je alleen maar koppijn van.
We hebben de beste XTC producenten van de wereld en Janssen doet hier niets mee. Zou me ook verneukt voelen door Hugo, wat nou dansen met Janssen.
Ja joh, nu krijgen ze alles voor elkaar. Waarom niet.
Begrijp me goed, ik heb maar aan t prikje toegegeven, maar enkel en alleen omdat ik anders niets kan.
En dat zint me nog voor geen meter. Weigeraars zijn bijna helden, in ieder geval mensen die zichzelf wegcijferen.
Neem toch al niet meer deel aan het nachtleven. Maar het is wel bijzonder hoe het steeds een stapje verder gaat.
In het normale normaal was openlijk discrimineren nog een taboe.
Gehoord de beraadslaging
merkt de sergeant op dat principes verdwijnen zodra het teveel moeite kost. Vandaar dat er ineens een run op vaccinaties is.
En gaat over tot de orde van de dag.
Dat is ook gewoon het doel. KPI's bijsturen.
Dus als je resistent bent tegen corona, op welke wijze dan ook, dan mag je de hort op? Lijkt me prima.
Dus als je de hort op wil maar geen vaccin wil, rap een corona feestje organiseren. Doen we ook met kinderen en waterpokken, samen spelen, waterpokken en daarna resistent. Go for it!
Laat ze in de app ook meteen SOA’s en HIV opnemen, dan kan er weer vrij geneukdt worden.
En dat voor een virus wat voor de bezoekers van het nachtleven ongevaarlijk is. Je zou haast denken dat het niet om de volksgezondheid gaat.
@Willem: u spreekt in raadsels. Waar gaat het dan om?
ja juist dat. De ham vraag is: waarom?
@rampelaar | 15-09-21 | 20:13:
https://www.geenstijl.nl/5161080/suiker-en-vettaks-en-minimumprijzen-voor-alcohol-al-het-leuke-in-het-leven-moet-duurder/
Alstu
Principieel hou ik niet zo van voorwaarden aan een samenleving, maar de disco is door dicht op elkaar, binnen en uitwisseling van lichaamssappen wel even anders dan bv Formule1. Daar is de R0 rustig 10-15 keer zo hoog. Goed onderbouwd restrictiebeleid valt te billijken in deze condities. De shitshow van gisteren met QR voor koffie op het terras, QR voor de voetbalkantine, QR voor musea, etc dient dat doel niet daarboven op wordt de handhaving de uitbaters opgedrongen en krijgen de BOA's soort van verklikkers en feestbedervers rol aangemeten. Verdeel en heers heet zou iets. De pleuris gaat uitbreken, want er heerst een pre-avondklok sfeertje in de samenleving.
Ik heb al heel lang niet meer deelgenomen aan het nachtleven. Soms word ik rond 3:30 uur wakker en moet ik even pissen maar dat is dan ook alles.
Ik zie je nu gewoon leunend tegen de badkamermuur wachten tot het gedruppel eindelijk voorbij is.
@SterF... | 15-09-21 | 20:08:
Binnenkort wordt iedereen verplicht om een QR scanslot op z’n badkamerdeur te monteren.
Dat nachtelijk gedruppel is dan ook taboe Leptob!
@SterF... | 15-09-21 | 20:08:
Hij zit tegenwoordig...
Met me eige ogen gelesen..!!
De lokale speakeasy gaat nog eens heel groot worden in 2022. Ga maar es aandeeltjes Ahold (Gall &Gall) kopen denk ik.
50 liter Distilleerketel | Likeur , Alcohol,: www.bol.com/nl/nl/p/50-liter-distille...
Jij begrijpt waarom die suikertax zo dringend wordt.
Mijn advies: maak OMT overbodig.
Halsema, aka La Kaakklem is daar hard mee opweg.
www.telegraaf.nl/nieuws/233093640/hal...
@marcoplarco | 15-09-21 | 20:17: Ik ben in conflict, ik ben het eens met die beslissing, maar het is wel Femke Halsema...
@Dezenaamhier | 15-09-21 | 20:24: Ik voel met je mee.
Dat doet Hallalsema vast niet voor de roomblanke vaccinweigeraars maar voor de vele shisallounges in de stad.
@Dezenaamhier | 15-09-21 | 20:24: Dan zijn we nu met z'n tweeën.
REAGEER OOK