Geweld bestaat niet, alleen op 'louche websites'
Als je het niet ziet, is het er simpelweg niet
Of er nou een adviseur in een grote maffiazaak in hartje hoofdstad door zijn superbekende kop wordt geschoten, of een argeloze uitgaansjongere geclockworkorange'd wordt op een feesteiland, na een explosie van maatschappijschokkend geweld is er altijd wel één boomer die een opiniekolommetje mag vullen met de stelling dat we in de veiligste tijden allertijden leven. Terwijl de samenleving de schok verwerkt, de wonden likt en van hoed, rand & motief wil weten, is het ditmaal ene Ralf Bodelier die zich te buiten mag gaan aan beweringen over afnemend geweld waar geen sluitend bewijs bij is, zoals "De trend is evident dalende, maar waarom deze daalt is niet heel duidelijk. Onderzoekers vermoeden dat mannen veel meer tijd binnenshuis doorbrengen, gamend of voetbal kijkend voor de tv." Er zijn onderwerpen waar je meteen een "wappie" genoemd wordt als je met zulke boterzachte beweringen aan komt schijten, RALF.
Het probleem met dit soort eco-onlogisch geteelde avocadopiniestukken is dat de auteurs zelf altijd uit strikt geweldloze, om niet te zeggen sterk gefeminiseerde rubberentegelwereldjes komen, waar 'geweld' niet verder komt dan de micro-agressie van een man die een keer naast de toiletpot spettert tijdens een huiskamerconcert, of degene naast je in de forenzentrein stiekem een zacht maar extreem krachtig windje heeft gelaten waarvan de geur nog een uur aan je blijft kleven. Zo ook Ralf Bodelier, die na een kleine Google-executie-excercitie een soort vleesgeworden elektrische fiets blijkt te zijn: 's persoons doopceel bevat veilig ommuurde welwaartswoorden als ecomodernisme, kosmopolieten ('en een betere wereld voor iedereen'), bedevaartswandelingen, Groene Amsterdammer en "verteller met aanstekelijk enthousiasme" bij het babbelaarsbordeel Speakers Academy. En dan komt ie ook nog uit Tilburg. En je bent er.
Verder hebben we dit stukje verbaal geweld eigenlijk alleen maar geschreven omdat hij GeenStijl omschrijft als een "louche website" en daar zitten we zo hard om te gieren dat we bijna stikken in ons eigen buldergeweld. Want als je dit stichtelijke frisroze webstekkie al als "een louche website" beschrijft, dan weet je zeker dat Ralf Bodelier een drol van de Jack Russell van zijn buren op zijn eigen stoepje al een halsmisdaad vindt. En het geweld waar hij vervolgens naar grijpt, is een passief-agressief kattenbelletjes op zijn eigen raam met teksten als "Wie zijn hond hier uitlaat / zet vooral zichzelf te kakken". Enfin, groetjes van het strikt geweldloze GeenStijl, ook namens alle Marengo-adviseurs, vergisvermoorden, achterdevoordeurvrouwen, uitgaansgeweldslachtoffers, jihadgeknechten, messteekpijntieners en trotstransgenders. We kunnen helaas niet allemaal achter de veilige ivorentorenhoge muren in het land van Koning Eenoog Ralf Bodeliers wonen.
Reaguursels
InloggenRalf snapt niets van GeenStijl
Ralf leest GeenStijl niet regelmatig
Ralfje heeft sowieso geen humor
Ralf is verbitterd, helaas
Ralf snapt er geen snars van
Maar laat Ralf maar lekker gaan
Dag Ralf!
Jullie kunnen nu ineens allemaal proberen zo intelligent mogelijk te reageren, maar dat op zich is al blijk van hoe waar dat stukje is.
Ik ga niet eens in op jouw belachelijke aantijging, en zal het derhalve volledig negeren.
Sinds xtc is er een hoop veranderd.
Geenstijl louche? Waren t niet ook alle woke media die die gefabriceerde foto van dat aangespoelde kind toonden. Dat alles onder t genot van een harde plasser zodat ze nog harder hun wokeness konden bevestigen dat alle zeevarende import gered moest worden en op kamers mag bij hannah verboom
En dan een miljoentriljoen keer het uitzenden van de nekklem van onze BLM held.
Vroeger was het leven vol geweld. Uit het verkeerde dorp komen was al aanleiding om in elkaar getimmerd te worden en de kermis was sowieso aanleiding tot geweld. Demonstraties en confrontaties met de politie en de ME, knokpartijen in de kroeg, het kwam allemaal veel meer voor dan nu. Alleen het haalde nauwelijks of niet eens de krant.
Vroeger werd er nog geknokt nu schieten. Ze of steken ze je gelijk overhoop
@Hapselaar | 23-07-21 | 23:31: in de straten van Amsterdam was dat ook al zo, steken, pistool op je kop, of even laten zien, geslepen schroevendraaiers (junken), knuppel in de auto. Geweld is een adequate probleem oplosser in sommige kringen.
Lijkt wel nu het "stiekem" regelgeving te willen maken in Brussel om "bepaalde pers" het zwijgen op te leggen via bureau Desinfo dreigt te mislukken dat het zwart maken via de kranten nu wordt geopend door 2 grote bezitters van al die kranten en hun vriendjes? Of vraag ik mezelf nu heel iets raars af?
Een sneaky foto van het met witte doek afgedekt lijk van Derk Wiersum is geen probleem uiteraard.
www.parool.nl/nieuws/advocaat-kroonge...
Nee nee, da's een smaakvolle portrettering van een typisch eigentijds Amsterdams stadsgezicht.
Dat geweld afneemt en heel veel andere dingen met sprongen vooruit gaan is uitgebreid gedocumenteerd in our world in data Pinker, Roosendaal en bv anecdotisch door van Bergen.
Factfulness van Hans Rosling ook gelezen?
Ik ga mij pas zorgen maken als het Parool Geenstijl salonfähig gaat noemen.
Omdat het Parool maar twee woorden kent om Geenstijl te duiden dan liever louche.
Ik denk dat GS, nu - en dat zeker wat betreft binnenlandse toestanden - aanzienlijk meer op een verzetskrant lijkt dan Het Parool, dat ooit als zodanig werd opgericht.
Ralf zit nu met een halfharde plasser de commentaren te lezen op de louche website. "Eindelijk, ik doe er toe" verzucht hij met een gelukzalige grijns.
Ralf, zo zou ik een Duitse Herder noemen.
GeenStijl is geen louche weblog. Vergeleken met Oprisping Verzocht dan toch, waar je de meest walgelijke uitingen van diversiteit ziet.
Wie zijn die mensen!?
Ik zag laatst ook het Parool op straat liggen. Eenzaam lag het daar half in het gras en half op de stoep naast een grote drol.
Niemand leek zich te bekommeren om het droevige tafereel en heb uit eerbied toch maar even op gepaste wijze de arme drol met het Parool bedekt opdat we dit niet meer willen zien.
Je had beter het Parool met die drol kunnen bedekken .
Ziet er dan toch wat frisser uit !
Pssst pssst vieze boekies kopen ?
Zo'n natuurgebleekt-linnen linksmannetje vindt de werkelijkheid eng en extreemrechts. Heeft GeenStijl nog nooit bezocht want stel je voor dat je geconfronteerd wordt met de rauwe werkelijkheid. Doodeng, extreemrechts en niks voor idealistiese mensen
Waren er maar meer van die ‘louche’ website’s en minder ‘kwaliteit’-media, zoals o.a het Parool.
GS heeft de meeste reaguurders en waarschijnlijk ook de hoogst opgeleide. En dankzij Joris zijn er geen asociale bijdragen of smileys te zien.
Zij kunnen helemaal niks aanwijzen wat dan zo erg zou zijn, sterker nog, als men de moeite zou nemen geregeld wat topics te lezen zouden ze GS en de reaguurders (m/v/x) nog waarderen.
Het kan zijn dat de inhoud van de onderwerpen ze niet aanstaat, maar dat is iets anders.
Ze denken dat het hier wemelt van de racisten en PVV stemmers.
Maar goed; als je niet voor een apart transgender toilet bent dan ben je extreem rechts.
Zo denken die mensen.
@jaja | 23-07-21 | 18:21:
Ik heb wel eens topics en reacties laten lezen aan 'critici', en gevraagd wat ze nu zo erg vonden. Dan had ik wel een topic uitgekozen waar redelijk veel kennis werd uitgedragen. Dat is niet wat men verwacht. Ik vind geen prettiger reaguurders achterban dan bij GS, toch H?
@letopuwzaak | 23-07-21 | 18:39:
Ja hoor vind ik ook.
Er wordt best wel eens wat kort door de bocht geroepen hier, maar ook weer hele doordachte reaguursels. Juist dat is het mooie van GeenStijl. Joris is er wel om spam en echt aso opmerkingen er uit te gooien, maar verder mag je hier best scherp in discussie met elkaar.
Ik zie deze plek steeds meer als dat Gallische dorpje dat moedig weerstand blijft bieden in die steeds grotere wereld van angsthazen die bukken voor woke en SJW terreur.
In de HP een uitstekend stuk over de waanzin van de gender agenda en dat het zo oorverdovend stil is. Een roepende in de woestijn. Hier is het nog normaal om j te verbazen over waanzin.
Inderdaad niet zo leuke foto’s van de Vries staan hier wel, maar je kan er voor kiezen dat niet te zien. Eigen verantwoordelijkheid, ooit iets wat als deugd werd gezien.
@Nuuk | 23-07-21 | 18:59:
Ik waardeer dit dorp en de inwoners ook uitermate!
En dat zeg ik als niet-roomblanke, lichtgetinte vrouw met soms ietwat linkse gedachten:-) Prima toeven hier op GS.
@letopuwzaak | 23-07-21 | 19:04:
Er zitten er hier wel meer met soms wat linkse ideeen. Wat is links, wat is rechts, kan je je afvragen.
Ik volg de beweging Vrij Links en die hebben standpunten die door deugend links ongetwijfeld extreem rechts genoemd worden.
@Nuuk | 23-07-21 | 19:08:
Het is inderdaad niet meer simpel te stellen (gelukkig). En hier is van alles te vinden.
Wat nog wel als links gezien kan worden is de mening dat de overheid voor bepaalde zaken zou moeten zorgen. Verder is het soms onduidelijk en aan het veranderen. Hier ervaar ik veel ruimte voor een onderbouwde discussie, erg prettig!
@letopuwzaak | 23-07-21 | 19:28:
Hear hear! Discussie bovendien die op -vaak gefundeerde- argumenten wordt gevoerd, kom daar maar eens om op bv twitter.
@letopuwzaak | 23-07-21 | 19:04:
Stoer! (Lach emoji niet inbegrepen)
Ralf is een lul, met z'n 35 eurocent per woord.
Het is oorzaak en geen oorzak, ongeletterde lummel die je bent.
Hahahahaha. Ralf is journalist en schrijver en deugen dat hij kan. Het woord oorzaak goed spellen is teveel gevraagd.
'Oorzaak en gevolg' zijn meestal toch 2 heel ingewikkelde begrippen voor aan links lijdende mensen.
35 Cent per woord voor dit soort ongenuanceerde prietpraat is nogal aan de hoge kant lijkt me.
@Waar-is-niets | 23-07-21 | 19:40: Ik zou dat via automatische incasso innen bij Ralf.
In plaats van Loesje posters dan maar Louche posters maken?
Die hingen 20 jaar geleden al in ons studentencomplex. Minder gutmensch en iets snederiger.
Juist.
Ralf Bodelier: Kosmopolitische perspectieven, 2012, Tilburg: Celsus juridische uitgeverij, ISBN 978-90-8863-087-3
Ralf Bodelier, Kosmopoliet & Krottenwijk, 2012, Tilburg: Celsus juridische uitgeverij, ISBN 978-90-8863-089-7
'Bodelier' is etymologisch een trijpverkoper, oftewel een organenhandelaar of pensenverkoper. In Brussel waren deze louche types te vinden in de Beenhouwerstraat, dat is de plek waar Manneke Pis zich ontledigt. Wiki: "De wijk komt negatief in het nieuws wegens frauduleuze praktijken en het agressief benaderen van toeristen om hen de restaurants in te lokken."
En op welke andere ´louche´ sites doelt meneer?
Ja, die wil ik dan ook wel eens heel graag bezoeken.
Als er niet bijstaat waarom GS een louche website zou zijn, kunnen we niets mee.
De rest van Parool-lezend Nederland, dat niet op GS komt, gaat niet zelf kijken.
Dus die worden weer een beetje geprogrammeerd.
Ik zou juist wel kijken hopend op louche blote mevrouwen.
En als ik dan toevallig net op de vrijmibo zou belanden zou ik 'm boekmarkeren.
Maar goed. Laten we vaststellen dat het Parool op Holman na ook wel een scheldwoord of twee verdient.
Hier loopt hij geweld.ig.
images.app.goo.gl/TvR4Spd3cfBbsmGYA
Let op dat nationalistische rood/wit/blauwe vlaggetje op zijn plastic rugzak met plastic flesje water. Hij doet de natuur geweld aan. En onze ogen vooral.
Lou Che Guevara website ?
Mooi!
Gebeurt niet vaak, maar hier moet ik Kaag toch even quoten: 'Wie zijn deze mensen?'
wanneer eindigt in godsnaam die zelfingenomen cultuur bij de pers die zich ver verheven voelt bij alles op deze aardkloot, zich het morele geweten voelt in dit land en ver daarbuiten, denkt de sociale norm in pacht te hebben en die zich als morele gids opstelt? Rot op Parool, rot op NRC, rot op [invullen]. Kap ermee ons als dom en minderwaardig te zien.
Hij heeft zeker die video's van de IS executies gemist.
Deze man (mag je dat nog zeggen?) heeft 2435 volgers. Nog 1 van die volgens toevallig ook Geen Stijl “volgen” zou die dan eens uit kunnen leggen wat de reden is van het volgen van deze man (sorry)
Mssn heeft de redactie een googleAlert aan staan die attendeert op stukken met steekwoord "GeenStijl"
Een of andere non-valeur met een stukje zgn. duidingsproza. Stukje uit een stuk dode oom en van het niveau "Oh dear, how sad, never mind".
Het aantal moorden daalt natuurlijk ook omdat men inmiddels de naam van de profeet al niet meer ijdel durft te gebruiken.
Voor de liefhebbers van die trend gaan we er op vooruit.
Maar goed, ter verdediging van Ralf Bodelier: waarom de criminaliteit zou afnemen wordt niet bepaald stellig geponeerd door hem. Om zijn argument dan 'boterzacht' te noemen is niet fair omdat hij zelf al aangeeft dat het maar een werkhypothese is.
Louche:
1) Duister 2) Gemeen 3) Loens 4) Malafide 5) Niet betrouwbaar 6) Obscuur 7) Omkoopbaar 8) Onbetrouwbaar 9) Oneerlijk 10) Onguur 11) Onsolide 12) Scheel 13) Suspect 14) Verdacht
Gevonden op www.mijnwoordenboek.nl/puzzelwoordenb...
Dus je bent onbetrouwbaar, oneerlijk en omkoopbaar als je zo'n nieuwsfoto plaatst?
Hij bedoelde wellicht 'dubieus'. Of 'bedenkelijk'. Begrijpt in elk geval de betekenis van louche niet. Ik laat in elk geval mijn kat nog niet schijten op het Parool.
Heb je een oorzak? Nee wel een kunstgebit.
Geenstijl een Loesje website, draag het met trots. Waar Loesje met humor probeert de maatschappelijke problemen aan de kaak te stellen, kan Geenstijl dat gewoon recht in je gezicht, maar vaak ook met een toepasselijke grijns.
Ik draai nu bijna 75 jaar mee op de aardkloot. En op "face value" beweer ik dat we nu onveiliger leven dan zo'n 50 jaar geleden. Op "face value" dus, omdat ik geen zin heb om dat aan de hand van statistische registraties verder uit te zoeken. Ook al omdat ik geen criminoloog ben, alhoewel ik wel dik twintig jaar communicatiewetenschappen gedoceerd heb, waaronder 3 jaar ook verklarende statistiek en waarschijnlijkheidstheorie als vervanger.
Het probleem met meneer Bodelier is dat hij het over "de misdaad" en "het geweld" heeft, alsof dat vaste, nauwkeurig gedefinieerde begrippen zouden zijn. Een moord is een moord, zou je misschien nog kunnen zeggen, maar misdaad en geweld hebben duizend gezichten.
Wat een prutsstuk van deze professionele afvlakker. Wanneer valt het voor kerels als hij een keer niét mee? Elitair gedrag is het. Steeds opnieuw het leed en de angsten van burgers downplayen. Meneer de alweter en albeseffer somt de feiten voor de domme burger even op, scheppende uit een diepe oceaan van kennis en begrip waarbij onze plasjes van tranen in het niet verdwijnen. De individuen uit de werkersklassen kunnen natuurlijk nooit nee nooit met hun korte termijn behoeften zich enig begrip toeëigenen van de maatschappij waar ze in gevangen gehouden worden. Want dat grote gevang wordt niet bijeen gehouden door een staat die het monopolie op geweld heeft èn de bevoegdheid om ander geweld te laten gebeuren, maar uiteraard en geheel vanzelfsprekend omdat het kleinburgertje instinctief weet wie de beste is. Ja, toch, oh alwetende?
Nou ja... het is natuurlijk evident dat het aantal moorden daalt. Dit is een van de weinige criminaliteitscijfers die nog te vertrouwen is, een moord wordt vrijwel altijd gemeld zeg maar. Het valt bemoeilijk best op, zo’n dooie op de weg.
De verklaring van de beste man heb ik echter nog nooit gehoord. Mannen zitten meer binnen? Ik heb toch een paar jaar deze materie mogen bestuderen, maar er is geen enkele serieuze criminoloog die dit ooit heeft geopperd. Het is ook heel lastig om hier oorzaken voor te vinden. Een oorzaak is waarschijnlijk een betere opsporing, de TCI weet nu veel meer moorden te voorkomen dan 30 jaar geleden. Tappen, OVC en hacken zorgen er ook voor dat veel geplande moorden in de kiem worden gesmoord. Daarnaast zijn criminelen ook veel beter geworden in henzelf te beschermen. Gepantserde auto’s, bewakers en contra-observatie bijvoorbeeld. Op maatschappelijk niveau daarnaast zie je ook een andere trend: minder jongeren.. 30 jaar geleden waren er veel meer jongeren, met alle testosterongerelateerde criminaliteit. Een andere ontwikkeling: lalalalageld! Ouderwets oldscool kapitalisme heeft ons veel meer welvaart gebracht, dus minder nood om iemand om te leggen in een fout afgelopen inbraak oid. And last but not least: criminelen hoeven elkaar minder om te leggen omdat er zo godsgruwelijk veel coke wordt gesnoven in links-hangend Amsterdam dat er plenty geld is om iedereen rijk te maken.
Dus fuck jou, stinkende kut-bodelier. Smierend stuk stront van een wetenschapper dat je bent. Misselijk braaksel. Je bent je titel niet waard.
Her parool. Tja.
Dus iconische foto's die de publieke opinie deden kantelen in het voordeel van de linkse goegemeente zoals die man in Zuid-Vietnam die een vermeende vietcong infiltrant door het hoofd schoot mogen ook niet meer?
Dood kindje op Grieks strand was dan wel weer prima.
Als Ralf één keer in zijn leven echte klappen had gehad in een hoek op het schoolplein... och laat maar. Dit land is vergeven aan de slappe hap die nog geen 3 dagen kan overleven bij echte rampen.
Vriend Google zegt dat deze Ralf een 'curious cosmopolitan' is, die graag naar de sloppenwijken van Azië en Afrika mag reizen.
Ik gok dat hij daar een paar Bic balpennen uit de binnenzak van zijn jas tovert voor een kaal kind en zich dan goed voelt bij het aanschouwen van de glimlach van de minderbedeelde.
Dan keert Ralfie met het groene vliegtuig weer huiswaarts en tikt op de computer een stukje hierover voor in het Parool.
Over louche gesproken
Vroeger had je net buiten de stad een plek waar misdadigers geëxecuteerd werden.
Het Groene Zoodje in Den Haag, en Het Leidse Bosje (bij het Leidseplein) in Amsterdam.
Daar gingen de mensen dan kijken. En dat zorgde er voor dat de samenleving minder gewelddadig werd. Want als jij kon zien welke straffen je kon krijgen dan liet je het wel uit je hoofd om zelf zoiets te flikken.
Juist door het verhullen van geweld wordt de samenleving gewelddadiger. Omdat je er mee weg kunt komen en aan niemand verantwoording hoeft af te leggen.
In de jaren veertig nog kon je in de VS kaartjes kopen om executies bij te wonen.
Het is pas geweld of racisme als de dader de juiste afkomst en kleur heeft. Tegenwoordig moet eerst elk “chronisch” incident door het deugfilter, op basis daarvan wordt al het nieuws naar buitengebracht als zijnde Incident of “zie je nu wel, Jan Willems doen het soms ook”
Meneer Bodelier heeft kennelijk een hekel aan brengers van slecht nieuws. Wat zou hij toch graag censuur uitoefenen en die vermaledijde boodschappers cancelen, want die verpesten het groenlinkse sprookje. Als je het niet ziet, bestaat het niet, hè Bodelier? Wat een louche figuur.
Zat ik als jongetje van 16 wat bii te verdienen op scheveningen in de jaren 60. Moesten de rolluiken ervoor want kikkers/plu's kwamen langs. Pliesie met wapenstok in de Willy's. Mijn neefje van tien (!) werd keurig beroofd van een tientje in de tram en iedere weldenkende Amsterdammer had een extra portemonnee ter afgave om de echte buit f behouden. Ik vond het allemaal overdreven. Ben in die fijd hooguit drie keer beroofd. Veder lagen er in Beverwijk autoradio's met vaak het dashboard er nog aan,, voor een nette prijs te koop. Ik ken geen mensen wiens ruitje nooit is gesneuveld. Kan nog wel ff doorgaan hoor. Maar niet slim want nu is het natuurlijk veul erger. Anders ben je zeker d'66
Op Scheveningen veel straten waar je echt niet in kon. Kindertjes werden uiteraard niet naar school gebracht, maar ken weinig verhalen over koterverkrachting in de jaren 60 datdanweerwel.
Dat hier een heer van stand wordt beschuldigd van het bezoeken van een louche website is ongehoord! Het zwartlakken van geweld, dát is pas onbeschaafd. Dát verraadt een tolerantie voor geweld die weerzinwekkend is. Ik zou er gemakkelijk een collumpje over kunnen schrijven.
doen! Je uitgangspunt is oké
Relativisme ten top. Het is een vorm van opscheppen, eigenlijk.
Op pakjes peuken staan foto´s van mensen die dood liggen te gaan, maar dit kan niet.
Confronteren is de enige manier om mensen zaken duidelijk te maken.
Het Parool
Een hoop grote loze woorden
De groeten van Lousje
Uiteindelijk is het de schuld van GeenStijl...
Geweld tonen is volgens het Parool blijkbaar slechter dan het gebruiken.
Wow, na jaren slappe nietszeggende opmerkingen, eindelijk ééntje die raak is. Je kan het dus toch.
Wauw! Een reaguurseltje zonder dat woordje dat begint met een W.
In veel landen wordt het geweld gewoonweg getoond, rauw en droog zoals ie is.
Slapen die gasten nog met een teddiebeertje in hun broek?
Ik geloof dat er geen enkel goed valide, betrouwbaar en reproduceerbaar onderzoek aan heeft getoond dat teddyberen journalistiek goed is voor de moraal.
Wat je niet ziet, dat zie je niet en wat je niet publiceert lees je niet. Als je misdrijven onder de tafel schuift zie je ze ook niet maar verdraai je de werkelijkheid. Dat is pas louche.
Een beertje in je broek? Is dat die autocorrect weer?
Wokkels in het hoofd van Ralf, van het zeer bedenkelijke soort. Vroeger was geweld normaal, maar nu neemt het af. We vinden dus de toenemende steekpartijen, schiet- en hakpartijtjes stuitend, maar alleen omdat de drempels zijn verhoogd. Meer is het echt niet. Wilt u een beeld van de werkelijkheid? Dat kan, maar alleen op een louche site.
Vroeger hadden mensen een gekke oom. Ome Ralf. Ze moesten altijd een beetje lachen als hij een kwartier lang zat te zwatelen op een verjaardag. Er zat geen kwaad bij die man, echt niet. En de rest van de week maakte hij zich nuttig met een schep. Buiten. Niemand dacht eraan om die man iets in een krant te laten schrijven.
Die ooms kunnen vanwege Corona hun verhaal op verjaardagen niet meer doen, dus dan maar in de krant.
@een_mike | 23-07-21 | 17:11:
Lol...
Abonnement opgezegd. En dat merken ze meteen want een heel klein krantje.
Stond er RickTheDick op het adreslabel? dan zullen ze het vast en zeker gemerkt hebben.
Had je echt een abonnement op Parool, Rick? Zoiets kan hè, maar zonder deze malloot had je die dus nog steeds.
Opmerkelijk dat je überhaupt nog een abonnement had op de meest ons-kent-ons-woke-unicorn-krant der buurtkrantjes.
Ik krijg ze altijd gratis bij de supermarkt. “Heeft u al een Abbo op het Parool?”
“Nee”
Krijg je er een.
Vreemd verdienmodel.
Doen ze helaas bij Mercedes nou nooit.
Ralf Boomer Bodeliers vindt GS een "louche" website. Ralf is vermoedelijk een ondegesneeuwde man die minimaal in een identiteitscrisis zit. Wil voor de buitenwereld deugen maar zit eigenlijk gewoon veel liever op de website van GS te lurken om zijn innerlijke honger te stillen.
vooral op vrijdag na 17.00.
Ja, maar dat noemt hij 'fieldresearch'
Hij leest wel vrijmibo..
LOL @ oorzak...
Als Boudelier enkel het stamcafé bezoekt heeft hij wel een puntje.
Zeker als hij net als Oeffelen iedere dag om 2300 afhaakt voor de diepgang intreedt.
Misschien moeten we Louche posters maken, Van Rossum.
Dit uit een louche krant uit een stad die, waar nu Adam Noord is, een galgenveld was. Waar men bij wijze van uitje, de doodstrijd van de gehangenen van dichtbij kon gedeslaan.
Was veel te ver voor een uitje. Bovendien is dat ophangen supersaai.. heb je er 1 gezien.
Dan dat kophakken.. extra lollig als de beul lazarus was en de eerste klap op een schouderblad landde.
Linkerbeen op de rug, bijl eruit wrikken en nog eens proberen.
Vele blokvaarders hadden fooi op zak voor de beul in de hoop dat ie zijn best zou doen.
Veel beulen waren trouwens zelf ter dood veroordeelden die hun eigen slacht nog even konden uitstellen.
Zo dat gaat
@geen koning | 23-07-21 | 17:25:
So he decreed, in words succinct
That all who flirted, leered or winked
(Unless connubially linked)
Should forthwith be beheaded
This stem decree, you'll understand
Caused great dismay throughout the land!
For young and old
And shy and bold
Were equally affected
The youth who winked a roving eye
Or breathed a non-connubial sigh
Was thereupon condemned to die —
He usually objected
And so we straight let out on bail
A convict from the county jail
Whose head was next
On some pretext
Condemned to be mown off
And made him Headsman, for we said
"Who's next to be decapited
Cannot cut off another's head
Until he's cut his own off
His own off, his own off
And we are right, I think you'll say
To argue in this kind of way;
And I am right
And you are right
And all is right
(The Mikado Gilbert and Sullivan)
"In 1992 was de kans er slachtoffer (van moord en doodslag - red.) van te worden 1 op 60.000, in 2020 was hij 1 op 150.000."
"De trend is evident dalende, maar waarom deze daalt is niet heel duidelijk. Onderzoekers vermoeden dat mannen veel meer tijd binnenshuis doorbrengen, gamend of voetbal kijkend voor de tv."
Oplage Parool: in 1990 100.600, in 2017 41.571.
De trend is evident dalende. Onderzoekers moet hier maar even naar kijken. Mijn hypothesis is dat wanneer de oplage van het Parool nogmaals halveert, de kans om slachtoffer van moord of doodslag te worden ook gehalveerd is.
Als je beiden trends aan elkaar koppelt kan je stellen dat Parool-abonnees per definitie crimineel zijn. Zeg je abonnement op en je stopt blijkbaar ook met crimineel gedrag.
@2voor12 | 23-07-21 | 16:56: Of dat voor iedere Parool-deuger door moeder Natuur een crimineel wordt geschapen, om evenwicht te bewaren in het aardse krachtenveld.
Tja, die krant is vakkundig naar de kloten geholpen door de Moeder van Milou en die voormalige kunstjournalist die tegenwoordig als paarse broek voor Joop van den Ende werkt.
@2voor12 | 23-07-21 | 16:56: Lol: een echte wetenschapper. Kunt u de wiskundige in het OMT svp vervangen?
Wat is zijn onderbouwing voor deze beschuldiging?
Je suis louche!
Louche = seedy: dirty or in bad condition · not respectable or decent · having bad morals. Klopt wel een beetje dus.
Louche=pollepel. Dus al die tijd heb ik op een kook-site gekeken.
Nou zit ik hier al een jaar of tien maar als er nou verdomme een webpagina niet louche is, is het ons GeenStijl wel. Terwijl we het Parool natuurlijk kennen als open riool folder. Schaamteloos dit en roept dit geen geweld op jegens GS? Moet Pritt straks met beveiligers op pad? Krijgt de rest een sniper mee? Waar gaat dit heen?
Bodelier volgde een lerarenopleiding geschiedenis. Vervolgens deed hij een doctoraalexamen theologie en promoveerde als filosoof.
Professioneel gebakkenlucht verkoper en gelul-in-de-ruimte babbelaar.
Voor dat soort luchtfietsers is een site als GS die met de poten wel in de rauwe werkelijkheid staat natuurlijk te ruw.
Zou zo iemand meer dan het minimumloon binnen harken.
Op theologie na ongeveer mijn scholing. Juist heel goed voor mij, en ik vermoed ook voor Bodelier om op deze site te vertoeven (met mate).
De eigen bubbel is net iets te eenzijdig de andere kant op.
Weer een deskundoloog erbij die dit nodig heeft om zichzelf belangwekkend te mogen voelen, wegens gebrek aan eigen vermogen in deze materie om het zelf te kunnen.
Hij heeft, zo lees ik uit zijn stuk, Surveiller et Punir van Foucault ooit gelezen. Foucault probeert daarin, volgens mij althans, duidelijk te maken dat we in verschillende tijdsgewrichten anders naar misdaad en straf kijken, dat elk discours zijn eigen wetten heeft en bepaalt wat wel en niet gezegd kan worden, en hoe er waargenomen wordt. Heb er Foucault nooit op kunnen betrappen dat hij vindt dat elk volgend discours een volgende sport op de morele ladder betreedt, dat er een soort van opgaande morele lijn te bespeuren zou zijn. Maar dat maakt Bodelier er wel van, een soort van teleologie richting een betere, vreedzamere wereld waarin steeds minder louche lieden rondlopen.
Gelul-in-de-ruimte babbelaar? Wat een grove, louche taal zeg. Gepenis-in-de-kosmos bedoelt U.
@Schoorsteenveger | 23-07-21 | 17:12: Mooi opgeschreven. Keurige samenvatting en zeer rake karakterisering.. inderdaad zal geen grote denker uitkomen bij een opgaande moraal.
Daar hebben we Bodeliers voor.
@geen koning | 23-07-21 | 17:10:
Interessant. Wat vindt u hier wat u bijvoorbeeld bij het Filosofisch Kwintet niet vindt?
@Schoorsteenveger | 23-07-21 | 17:12: boeiend. De Vos, historicus, militaire krijgskunde Brussel, geeft aan dat er minder oorlogen zouden zijn, een dalende lijn. Wat zouden andere disciplines empirisch kunnen melden.
Bodelier zou dus willen verwachten dat onze DNA expressie vermogens aan het wijzigen zijn, ons gedrag, waardoor meer vrede?
@nobodiesunmighty | 23-07-21 | 17:18:
Hij geeft daar helemaal geen antwoord op, gewoon omdat hij het niet weet denk ik. Eerst komt er een platitude' "Het gebeurde grotendeels doordat mensen zich er concreet voor hebben ingezet.(..) Omdat het ons gisteren lukte, kan dat morgen ook." Hoe dan, vraag je als lezer hoopvol, hoe dan? Meneer Bodelier, vertel het ons, hoe dan? Meneer Bodelier vraagt het zich ook heel erg af. ".. hoe hebben we de samenleving zo veel vreedzamer gemaakt?". Maar het blijft bij een vraag, hij blijft het antwoord schuldig.
Gewelddadig stuk proza weer. Alleen weet ik niet of iedereen hier weet wat geclockworkorange'd is.
Nou, dat is een film waarin oa iemand z'n hersens werd ingeslagen met een hele grote piemol.
@Dr. Blechtrummel | 23-07-21 | 16:58: Dat is vooral een briljant boek. Wat later de ook briljante film.
@geen koning | 23-07-21 | 17:12: Muziek is ook super, later nog gebruikt door Cygnus X - The orange theme.
Louche verhalen, Peter R de Vries is er groot mee geworden.
Zijn vriendschap met de crimineel Cor van Hout en zijn offspring waren behoorlijk aanmatigend en hufterig.
@van Oeffelen | 23-07-21 | 16:53: Het betalen van een delinquent om Joran net niet te kunnen pakken was ook niet chique.
De keuze om die uitzending te etheren nog slechter.
Omgang met Holleederclan ook dubieus.
De rat die hij ‘bijstond’ en zijn ondergang werd, vermoedelijk, is iedere bijstand onwaardig. Zal wel een boekje in hebben gezeten.
Evengoed over de doden alleen het goede graag.
@geen koning | 23-07-21 | 17:07: Ga nooit met een CDAer in discussie over het onderwerp louche.
@Zapata10 | 23-07-21 | 17:54: Graus.
Tuig vernielt de winkel van Maaike, hoppa, GeenStijl zamelt een paar ton in voor Maaike. Heb ik nog geen andere site aan de deugkant zien doen, je weet wel, zo’n site die zogenaamd met lidmaatschapsgeld betaald wordt, maar waar het welkomstgeschenk een grotere waarde heeft dan het lidmaatschapsgeld.
Corona in Equador, reaguurder zamelt geld in.
Een site die probeerde het verrot corrupte Oekraïne te weren.
Dat was even schrikken zeg.
En GeenStijl heeft B_L er onlangs tijdelijk uitgeflikkerd, dat zie ik geen enkele krant hen nadoen.
@ploppy | 23-07-21 | 17:06: Ik vond het al verdacht rustig hier.
Allemaal gewelddadige, dikke blanke criminelen van 50+.
Hey pssst, autoradio kopen?
@BrutusBosch | 23-07-21 | 16:51:
Zo eentje met afgeknipte draden toch?
Een foto van een vermoorde jongere, in 2015 nog op de louche website Het Parool.
www.parool.nl/nieuws/bijrijder-slacht...
LOL 25-jarige crimineel die uiteindelijk toch een onschuldig slachtoffer bleek te zijn. Wat een site.
louche komt uit het latijn; luscus. Dat betekent eenogig, slechtziend. De blanke kolonialist met zelggemaakt oogkleppen, hij woont mede in Malawi, kan dus beter over zichzelf praten als louche, hij ziet het niet meer zo best.
Van mij mogen die publiekelijke terechtstellingen met de guillotine best terugkomen. Ik zou nog gaan kijken ook. Maar ik begeef me dan ook op louche websites.
"Een tweede oorzaak zijn onze morele normen. De drempels zijn fors verhoogd: we vinden geweld vandaag zo stuitend, dat elke variant die ons bereikt afschuw opwekt."
Da's een constatering, denk je dan, een constatering van feiten en geen moreel oordeel. Maar dat blijkt het uiteindelijk wel te zijn.
"Van de zwaargewonde de Vries vind je nu alleen foto's op louche websites als GeenStijl."
Dat ene woordje 'louche' verraadt dat meneer Bodelier het een goede zaak vindt dat die drempels flink verhoogd zijn, en dat lieden die hun drempels niet verhoogd hebben de kwalificatie louche meer dan verdienen.
Toch vreemd. Meneer Bodelier constateert dat onze morele drempels verhoogd zijn, en vindt dat een goede zaak, maar tegelijkertijd ziet hij dat er minder misdaad is dan vroeger maar "dat we veel meer horen over de criminaliteit die overblijft". We horen er dus veel meer over, maar we zien er veel weiniger van.
Maar over het feit dat we veel meer horen over elk misdaadfeitje heeft meneer Bodelier kennelijk geen moreel oordeel, en met name figuren als Peter de Vries die er een verdienmodel van maakten om de misdaad tot amusement te maken en er avondvullende programma's omheen te borduren vereert hij kennelijk als helden. Dan zal hij die aflevering van College Tour waarin Holleeder als een soort van Robin Hood ten tonele werd gevoerd ook wel geweldig vinden.
Onze morele normen? Eerder een problematische vervlakking van onze normen, meneer Bodelier. Alles, maar dan ook alles wordt tot ongevaarlijk amusement gemaakt, platgeslagen, tot vermaak en potsenmakerij. En als de werkelijkheid dan iets te hard binnenkomt, dan is het meteen louche.
We horen al te veel over de misdaad, meneer Bodelier, maar het is niet het echte verhaal, het is een geromantiseerde versie van de werkelijkheid en daar wordt die werkelijkheid uit weggehouden. Dat is de nieuwe moraal die u toejuicht. Hoorde laatst Robert de Niro uit zijn nek lullen dat de mensen zo van The Godfather zouden genieten omdat in dat verhaal de familiewaarden en het eergevoel zo goed uitgebeeld werden, iets wat we een beetje zijn kwijtgeraakt blabla. Dat is de nieuwe moraal van meneer Bodelier, de moraal die hij verheerlijkt. Daar past geen werkelijkheid meer in, die dient buitengesloten te worden of op z'n minst bewerkt, want o jee, als die mannen die thuis zitten te gamen of naar het voetballen zitten te kijken daarmee geconfronteerd worden, dat moeten we niet willen.
Schitterend!
Is dit nou een pleidooi van Van Rossem om zaken vooral niet in perspectief te zien?
Aangifte doen van smaad.
Het Parool had in 2017 een oplage van 41000 exemplaren in 2021 21000? Dat noem ik een louche krantje.
Die 21000 scannen enkel op gesloten huizen, handgranaten en Marengonieuws.
Pervers.
zou hij ooit wel eens een volledige blog op GS gelezen hebben? Inclusief comments. In het slechtste geval steekt hij er nog wat van op.
Wel potjandorie, door GS louche te noemen beledig je ook de reaguurders.
Als ik 1 ding niet ben dan is dat louche, kom niet eens in de buurt.
Bij deze is Bottelier uitgenodigd om een paar flessen wijn open te trekken, op mijn kosten uiteraard, en eens stevig van gedachten te wisselen.
Zal hem dan niet vertellen dat hun populairste en heilige columnist, ene S. Carmiggelt, een fervent vreemdganger was, denk dat hij dat niet weet, Carmiggelt had een voorbeeld aan van Rossem kunnen nemen, wie is hier nou louche, bah slecht begin van het weekend.
Als ik 1 ding niet ben dan is dat louche, kom niet eens in de buurt...
Uw nick doet anders vermoeden...
Ik geef toe af en toe wel enigzins louche te zijn...
@PieterC | 23-07-21 | 16:45: Ho ho, Pietercut, ik zeg zelf dat ik niet louche ben en dan is dat zo !
@SterF... | 23-07-21 | 16:46: U werkt bij Mercedes ?
Een verzekeringsadviseur die niet louche is? Kom op nou, dat gelooft toch niemand?
Tot ziens dan maar !
De anus van de samenleving? Beste plek om te bepalen wat er leeft onder de mensen.
/het is iets diepers en meer duisters./
Welnee, als Joris een kater heeft of ruzie met zijn partner moet je gewoon wat voorzichtiger zijn. Jorissen zijn ook maar mensen.
PieterC | 23-07-21 | 16:39
Schei toch uit sneeuwvlok, je hebt teveel duistere docu's op Netflix gekeken.
Lul niet zo uit je nek.
Louche? De hele Nederlandse pers is in handen van twee grote uitgevers die bepalen wat je mag lezen of zien. Het pus van de lobbyisten druipt aan alle kanten uit hun websites waar een tegengeluid en discussie niet wordt getolereerd. Meningen sturen en in dienst van publiceren is wat ze doen terwijl ze hun scribenten een fooi per woord betalen. En die maffia kliek durft GS van louche te beschuldigen. Het moet niet gekker worden.
Beelden van die laatste publieke executie staan trouwens op de louche website youtube: www.youtube.com/watch?v=pQZvKQaBc1g
De kracht van internet klotst tegen de omvallende muren van de MSM. Dat ik het omvallen maar mag mee maken/biertje en popcorn alvast klaarzet. Popper leeft!
Niet voor niets dat de MSM wanhopig proberen om een internetpaspoort ingevoerd te krijgen en een verbod op onwelgevallige websites.
Wat een deugneus.
Of eerder deugkneus, lekker de moraalridder uithangen vanuit je kosmopolitische linkse bubbel.
Heb je zijn kop gezien? Ik zal hem wel weer even opzoeken. Hij komt eraan…
images.app.goo.gl/eRKG51ggEUHzuRsq7
Tendentieus en nodeloos kwetsend allicht, maar louche. Des neen.
"Louche website". Wanneer dit soort gasten dat zeggen, draag ik mijn roze kroon met trots. #Proud_to_be_louche!
In ieder geval beter dan een Loesje website
Stuitende manipulatieve teksten mogen gewoon op sommige podia, dat noem ik pas louche
Maakt dat de reaguurders ook louche? Voor ik GeenStijl bezocht, lang geleden, was ik best een boefje. Maar nu ben ik juist de braafheid zelve. Ik zou durven beweren dat GeenStijl juist een positieve invloed heeft.
Precies, zolang je aan het reguren bent kun je geen misdrijven plegen. Dat is precies wat meneer zegt.
@Dr. Blechtrummel | 23-07-21 | 16:35:
Niet helemaal waar. Silly Syl Simons liet OM Amsterdam 5 mensen veroordelen omdat ze lelijke dingen over had hadden geguurd onder haar FB bericht. 4 hebben nu een strafblad wat ik me kan herinneren.
Jij komt hier alleen om je dope te slijten, Sinterbikske. Heb je nog wat liggen trouwens?
Een boefje? U bedoelt een crimineel?
@beldewouten | 23-07-21 | 16:39: wietolie, gratis op te halen.
@van Oeffelen | 23-07-21 | 16:41: Nee, nooit geweest, maar had verder schijt aan alles.
@Graaf_van_Hogendorp | 23-07-21 | 16:37: Daar heeft u gelijk in maar w.b. GS vertrouw ik erop dat Joris de Boris dat soort shit eruit filtert.
@Sinterbikske | 23-07-21 | 16:48: en nu doet U weer mee?
@van Oeffelen | 23-07-21 | 16:54: Je wordt wat ouder en wijzer hè.
Hear hear. Hier net zo. Ik ben door GS opgevoed. Beter mens geworden. Het leven van alle kanten bekeken. Vandaag of morgen eens een donatie doen. Love GS.
Ha! #JeSuisLouche.
Is dat die van die posters?
@Sinterbikske | 23-07-21 | 16:35: #IkBenPollepel is meer iets voor hun, vooruit.
Sinds 2016 is journalist Ralf Bodelier leider van World's Best News.
World's Best News neemt de Duurzame Ontwikkelingsdoelen als uitgangspunt. Het doel is Nederlanders te informeren over- en te inspireren met vooruitgang die op deze doelen wordt geboekt. Volgens de organisatie laten de gevestigde media dergelijk nieuws te veel liggen omdat het 'structurele ontwikkelingen' betreft die voor de gevestigde journalistiek niet voldoende 'nieuwswaardig' zijn.
Funding World Best News: Deense BUZA, EU funds.
Soort door onszelf betaalde indoctrinatie club, die ons van het nut van Duurzame Ontwikkelingen moet overtuigen.
Propaganda door middel van bakken met subsidies.
Ralf is een eerste klas zeikert, het verbloemen van de werkelijkhed is een deugd geworden, deze man voed zich met onrealistisch gedachtegoed, zijn geloof in de maatschappij is stuitend te noemen, dit soort individuen zijn zelf de oorzaak, nl het wegkijken.
En zich dan afvragen waarom de abonneecijfers van kranten omlaag gieren want "kranten staan toch midden in de samenleving en weten wat er gaande is".
Papieren vodden staat het nieuws van gisteren in. Samen met tendentieus, ongefundeerde en nodeloos kwetsende meninkjes. En verder een hele hoop propaganda voor big government and big corporate.
@Graaf_van_Hogendorp | 23-07-21 | 16:31:
Kranten zijn totaal losgezongen van de realiteit. Politiek-correcte opdringerigheid dat word gebracht als het verhaal van de meerderheid terwijl het in werkelijkheid hooguit een paar procent van de bevolking vertegenwoordigd.
Het is dat ik te lui ben om op te zeggen, maar ik vind het toch wel stuitend dat Het Parool een van mijn geliefde websites als 'louche' omschrijft.
"Het is dat ik te lui ben om op te zeggen"
Ach joh, geeft niks; het is erger is dat je niet slim genoeg was niet-abonnee te blijven.
Zit wat in, maar Zwitsals moeten zich sowieso nergens mee bemoeien.
@Ad Hominem | 23-07-21 | 16:51: Laagste in rang zijn de grateloosjes die zich willen laten voorstaan op rechten die ze niet hebben, Adje.
Volgens mij vonden openbare onthoofdingen zelfs nog tot vorig jaar plaats in Frankrijk, trouwens.
Oof. Ik weet niet dat in Ralf's narratief past.
Scherp Johnny, Scherp
@Randall3.0 | 23-07-21 | 16:30: Yep. Kennelijk net geslepen!
Oh er vinden per jaar meer dan 150 openbare onthoofdingen in Saudi Arabie plaats.
Ter geruststelling, er vinden slechts sporadisch onthoofdingen van minderjarigen plaats.
@John McClane | 23-07-21 | 16:26
Niet waar:
de laatste executie (besloten, in de gevangenis) vond plaats in 1977.
Natuurlijk betrof het hier weer eens een immigratiër.
De zogenaamde rechtsfilosoof, dat kan echter iedereen zich noemen. Maar hij is wel enorm met zichzelf ingenomen.
Dacht ik eindelijk eens op een louche website terecht gekomen te zijn, wordt het weer ontkracht, verdomme.
Hahaha, "louche websites".
Tjah, meneer is filosoof *en* journalist, dus hij mag zijn eigen werkelijkheid uit zijn duim zuigen en die vervolgens in een krant opschrijven met de disclaimer "opinie".
.
Verderop in het stuk lees ik:
"Dat moord en doodslag al eeuwen afnemen, is geen reden voor zelfgenoegzaamheid. Het gebeurde grotendeels doordat mensen zich er concreet voor hebben ingezet. "
.
Beste Ralf, neem dat graag zelf ook ter harte wanneer er weer eens mensen vermoord of mishandeld worden door reli-fanaten... Laat dan ook van je horen!
Hij is wel pro kernenergie, dat dan weer wel.
De dames depten hun zakdoekjes in het bloed... worden hier niet de 18e en de 20e eeuw op een hoop gegooid oftewel fakenews?
Het gebruik duurde tot in de 19e eeuw lees ik in een artikel. Maar publieke executies werden natuurlijk tot begin 20e eeuw uitgevoerd. Echter ging dat niet vaak met ophangen en/of vuurpeloton ipv onthoofden?
18e of 19e is bijna een pot nat. Een dame uit 1930 zoals mijn grootmoeder uit zou echter zoiets nooit doen, zeker niet bij een louche struikrover. Het bloed deppen van een onthoofde hertog in 1792 zou ze zeker niet weerstaan hebben.
Het mooiste is om concurrentie verdacht te kunnen maken waardoor deze mogelijk gecancelled wordt en jezelf deugdzaam in de etalage te kunnen zetten. We begrijpen wel waarom die twee openbaar mochten en deze niet. Zo klaar als een klontje.
Het huisblaadje van de Stopera, het 020 regionieuws. Met slechts 64.000 abonnees.
Zelf zien ze zich nog als verzetskrant. WOII is echter al 76 geleden.
Het Parool begint een beetje op Koos Tak te lijken, de eeuwige verzetsheld die ooit nog eens zijn verzetsdaden op papier zal zetten, maar ondertussen ten onder gaat aan de drank.
Er zullen vast louche figuren rondhangen op GS.
Van die snoevers met grote verhalen over villa's, dikke auto's enzo.
@2voor12 | 23-07-21 | 16:28:
Dat zijn vaak lui die zelf 3 hoog achter in een sociale huurhutjes complex wonen met uitzicht op de parkeerplaats van de lokale Lidl in Lelystad. Eerder sneu dan louche.
@2voor12 | 23-07-21 | 16:28: liegen, dat heeft deze site niet nodig.
@Graaf_van_Hogendorp | 23-07-21 | 16:30: of mensen die het niet kunnen verkroppen dat ze niet zijn ingestapt toen van Oef hier vorig jaar de opmaat toe gaf. Iedereen op GS had financieel onafhankelijk kunnen zijn. Quod non, want zij wisten alles beter.
@van Oeffelen | 23-07-21 | 16:43: Is bescheidenheid niet een christelijke deugd? Ook in Rijnauwen?
@van Oeffelen | 23-07-21 | 16:30: nee, leugernaars zijn beter thuis bij het CdA
Ralf gelooft er waarschijnlijk zelf echt in.
Goed stukje weer van deze louche site, terwijl we aan Ralf eigenlijk geen digitale ruimte moeten verspillen.
Maar ok, over die guillotine he... Als je hoofd er dan afgaat, spuit dan je bloed uit je romp? Of druipt het er uit? In beide gevallen helpt dat doekje voor het bloeden natuurlijk niet meer.
Als het hart nog klopt wel ja.
@Caesar.is.Keizer | 23-07-21 | 16:23: Het hart stopt toch met kloppen als er geen aansturing meer is?
Aldus het thans collaborerende voormalige verzetskrantje...
Over veilige tijden gesproken: zijn de namen van de kopschoppers nu nog niet bekend?
Wie zijn zak?
Foto's van vermoorde Fortuyn en van Gogh nu alsnog overal verwijderen, want hoogstaande morele normen. Doen alsof het nooit gebeurd is.
Misdaadstatistieken, ook al zo'n bron van vulgaire opwinding. Alles op 0 zetten.
Ja, en wat Daish zogenaamd gedaan heeft lijkt mij ook heel erg overdreven.
Want de beelden hebben we met behulp van Big Tech overal verwijderd.
Want we zijn veel te beschaafd geworden om zulke beelden nog te bekijken.
En het zou maar het terughalen van die arme naieve "Is-Bruidjes" negatief beinvloeden.
We zijn zelf zo beschaafd geworden, dat we liever martelende ideologiefanaten terughalen en op NPO hun preveltje laten doen, dan met de beelden van hun slachtoffers die nog steeds in opvangkampen zitten geconfronteerd te willen worden, om niet te spreken over iets voor die mensen willen doen.
Louche websites. Proest.
En dat zegt Het Parool.
Het oog ziet altijd van zich af.
Het heeft iets liefdevols oubolligs eigenlijk.
Ach guurders toch... Geef deze 'man' geen aandacht...
Je hoeft voor deze louche website niet eens het dark web op.
Mensen als Ralf Bottelier oid maken zich zo druk om micro-agressie dat ze het grootste probleem van deze samenleving, macro-agressie in de vorm van Mocro-agressie niet zien of niet willen zien.
Bepaalde "jongeren" hebben geen micro maar een macro-agressie. Sommigen een mocro variant daarvan ja.
Kan je ook van een minister zeggen dat hij louche gedrag althans vertoont? Niet dat hij het is natuurlijk, maar dat het erop lijkt. Ik vraag het maar voor iemand die toevallig naast me nieuwe schoenen zit te passen.
Ik ben het met Bodelier (wie?) eens, @nostyle is tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend met de etiek van een pinda. Het lijkt wel hun lijfleus of zo...
Verder iemand die stukjes voor tien cent uitp0ept in (s)linkse vodjes als de Groene Amsterdammer vindt vast een ieder rechts van Mao en Joe Stalin sus fash. Zie het maar als een compliment.
Het is hier toch ook lekker onguur?
U is hier wel een sfeermaker ja...
Als je de wereld niet begrijpt. Laat je dan opnemen. Bovenal. Geef dit soort oogkleppende personen geen ruimte hun mening te ventileren. Al helemaal niet een dagelijkse oude bomen krant. Wellicht dat GS er ook geen aandacht verder aan moet besteden want volgens mij leest alleen een bejaarde krolse kudt nog die troep in de krant. Al nippend op het dorpsterras aan een kop koffie (AASJE WATER HE!) als pensionada het nieuws van twee dagen terug (want gratis) om zo snel mogelijk naar de kruiswoordpuzzel te kunnen gaan.
Ook mooi hoe studenten kranten bij de supermarkt aanprijzen terwijl ze wel beter weten. Áls je door ze wordt aangesproken betekent dat je oud begint te worden. En ja... helaas word ik geregeld aangesproken.
Ik roep in het voorbijlopen dat ik mijn nieuws van louche sites als Geenstijl haal en geen papieren agitprop nodig heb.
@2voor12 | 23-07-21 | 16:30: ik roep altijd "nee bedankt, ik heb al wc-papier"
Schrijven ze zo'n heel stuk en dan maken ze er een spelfout in.
Stom.
Je kent ze wel, van die leuke affiches en van die scheurkalender.
Nooit gedacht dat die ook in geweld zou doen, die Loesje.
Een oorzak een met een teelbal erin.
@Kapitein! Ik had dezelfde associatie en nu lees ik uw tegel.
Ik lees 'rubberentegeltjeswereldjes' en moet denken aan mezelf als vijfjarig jongetje dat uit een klimrek donderde in Presikhaaf, een winkelcentrum in Arnhem. Resultaat: een zware hersenschudding. Daarna hebben ze onder het klimrek rubberen tegels gelegd. Wegkijken kon blijkbaar niet meer. Ik had er niets aan, want mocht van mijn moeder niet meer klimrekken.
Arme jongen toch
Bij ons lag er gewoon gras of zand onder. En je leerde wel om de drollen tijdens het vallen te ontwijken, goedschiks of kwaadschiks.
Op de een of andere manier leest het alsof Youp dit topic heeft geschreven.
Ook zo lekker consequent, dat "Het Parool" ...
www.parool.nl/nieuws/moslimextremiste...
Echt? Ik zit nou weer op een louche website?
Ach kan wel bij het rijtje van extreem rechts, racistisch, vrouwenhatend, seksistisch en anti-wat- dan- ook.
Begin maar een smaadzaak ik heb nog wel 1000 euri liggen om Linksche pennelikkers op hun verantwoordelijkheid te wijzen. Crowdfund graag.
Idem. De oorzak dat hij is.
Als aandenken depten dames hun zakdoekjes in het bloed van de geëxecuteerden. Wat een mooi gebaar.
*snif*
Verdomd, wat had Pim Fortuyn ook alweer op zijn hoofd liggen toen hij vermoord was? Daar was een souvenirjager aan het werk geweest!
Tegenwoordig drenkt woke links hun zakdoekjes in het bloed van peuters die dood aanspoelen in de branding. Zulke foto's werden weken lang in de media getoond om de verschrikking van vluchtelingen (papa wilde een nieuw gebit en was niet bereid om daarvoor in Turkije te betalen) in te wrijven.
Dat noemen wij een dubbele standaard.
@Bakkeleures | 23-07-21 | 16:26: Vergeet de plaatjes van PRdV op twitter niet van Myanmar
Legio voorbeelden. Maar GS heeft 't gedaan.
Ik zie wel een smaadzaak ja. Hoe is een site louche wanneer die 'hard nieuws' brengt.
het is meest gekopieerd van andere sites. eigen inbreng is er niet veel. De kijkcijfers zijn gering, dus dan dreig je wel louche te worden?
"Oorzak". Dat verklaart alles!
Geenstijl krijgt een oorzak aangenaaid.
Lijkt mij smaad boys! Aanklagen die hap!
Dat meneer Ralf Bodelier trouwens schrijft voor zowel De Groene Amsterdammer als het FD laat wel zien hoe monotoon het Nederlands media-landschap is. Alle neuzen kijken dezelfde kant op en zien daardoor hetzelfde. Comfortably Numb. Allemaal.
Welnee. Geassocieerd worden met het troebele wolkje in de glaasjes absint is toch zeker geen schande? Ik zou me eerder schamen voor de doorzichtigheid van Het Parool.
Daar de kijkcijfers altijd geheimgehouden zijn en helemaal niet zo massief waren als lang gebluft, waarbij er ook een duidelijke verkommering aan de gang is, is de 'louche' status aanstonds. Dit laat zich toch duidelijk vaststellen.
@AntiZanicz | 23-07-21 | 20:52: Het woord dat u zocht is "massaal". Opvallend trouwens dat ook die eikel van een Rutte iedere keer "massief" en "massaal" verwart.
REAGEER OOK