EVEN GEDULD AUB. Het Grote Waarom Beginnen We Pas Op 8 Januari Met Vaccineren Spoed Debat
Vaccinatievragen!
Nou mensen we hebben haast hoor. Och och wat hebben we toch een haast. En daarom beginnen we al op 21 december 23 december 27 december 29 december dan 1 januari? nee? 4 januari hadden ze toch gezegd 8 januari met vaccineren, schrijft persvoorlichter des vaderlands (BEMMENDE LEESTIP, greatest hits na de breek) Hugo de Jonge zojuist in een brief aan de Tweede Kamer. En nu gaat de Tweede Kamer vragen of het allemaal misschien niet alsnog een tandje sneller kan in een super snel spoedebat. Alsof daarmee de ontiegelijke puinzooi in ons zorgsysteem is opgelost. Extra prikkel voor de coalitie om vandaag nog te vergaderen: deze gezwinde spoed leidt lekker af van al dat ongekend onrecht in het toeslagendrama. Zometeen straks om 20:30u (want we hebben wel haast, maar we moeten eerst eten in het bedrijfsrestaurant) mag de Kamer beginnen en dan reageert Spuit Elf Hugo de Jonge vanuit vak K. Mocht u zin hebben in een steviger shot: vanaf 21u Ebru Umar op het andere net!
Konijn. Meet Koplamp
Uit De Groene: Kabinet met verkansie
Snapt u het nog?
Zo. Knock-out
Reaguursels
InloggenVraag 1,3 en 4 zijn niet relevant gezien de huidige wet- en regelgeving.
Op vraag 2 : Nee ik laat mij niet vrijwillig vaccineren voor dit virus en daardoor wordt ik eventueel vrijwillig besmet.
1 keer in de 4 jaar geloof ik word er gestemd. Dan gaan zeg ongeveer op 1 dag 4 miljoen mensen stemmen. Gym lokaaltje in , legitimeren, mannetje achter buro verifieert wat, hokje in , er weer uit ,in de bus doen, even na-lullen, klaar. zeg 5 minuten totaal.
Je kan dus makkelijk in 1 week iedereen in Nederland vaccineren, hou je nog tijd over, probeer het maar!
Het "streven" is 60 á 70 procent volgens Japie's (zwarte lijst) RIVM, de overige 30 á 40 procent wordt uitgesloten van alles. De motie die Wilders heeft ingediend en met een meerderheid is aangenomen, dat je alleen op vrijwillige basis ingeënt mag/kan worden, valt daarmee dus in het niet. Als die motie al überhaupt uitgevoerd wordt. Vrijwillig wordt dus automatisch verplicht, want o wee als je het niet doet. Nog afgezien hoe ze dit willen gaan controleren. Mijn medische dossier is, voor zover ik weet, nog steeds prive. Of heb ik iets gemist ?
@serieusgenomen | 18-12-20 | 12:06: natuurlijk kan je niet verplicht worden. Maar als je je niet laat vaccineren is het volslagen logisch dat je van een heleboel dingen, vliegen, bios, etc. wordt uitgesloten en terecht.
@streknek | 18-12-20 | 12:18: Aha, u haalt ook elk jaar de gewone griepprik, ebola, malaria of andere prikken, opdat u andere mensen niet besmet en zodoende gewoon kunt blijven vliegen, uit eten, boodschappen, concert bezoeken, openbaar vervoer enz. En ga nou niet lopen roepen dat dat niet vergelijkbaar is met covid, aan de "gewone" griep gingen tot voor kort ook mensen dood, alleen zijn de cijfers als sneeuw voor de zon, verdwenen....
@streknek | 18-12-20 | 12:18: Even een reality check engnek. Zoals het er nu naar uitziet gaat nog geen 40-50% van de bevolking zich laten inenten tegen dit killer virus. Heb je enig idee wat voor een botsing dit gaat veroorzaken?
@INTP | 18-12-20 | 12:35: Te laat, weer 1ntje die vooraan gaat staan.... neem ander de bijsluiter nog even door.
www.stopworldcontrol.com/downloads/nl...
Als je het ambtenarenapparaat maar groot genoeg maakt dan weet je zeker dat het opstellen en implementeren van een plan van aanpak overdreven lang duurt.
Voorspelling: het uitvoeren van het geheel zal al snel niet efficiënt of onwerkbaar blijken waarna er weer een ander plan wordt uitgerold.
Wat maakt die paar dagen nou uit? Haha, dit land soms......... Wat een oeverloos geleuter over niks.
Twee weken lockdown misschien?
Die datum zou gekozen kunnen zijn op basis van de numerlogie. Tel de getallen bij elkaar op en je komt op 5, het getal van vrijheid.
Hahaha
Is men al begonnen met Ahoy, de Rai, Jaarbeurs, etc gereed te maken voor het massaal vaccineren met de feestdagen ?
Als u maar zorgt dat u vooraan staat.
Wat een debat, als je goed keek zag je de messen in de rug van Hugo glinsteren.
En de uiteindelijke veroorzaker van al deze ellende zat lachend met zijn mobieltje te spelen.
De VVD heeft de complete zorg gesloopt.
Alles is gedecentraliseerd, vercommercialiseerd en uitgeknepen.
Nu wijst iedereen naar elkaar, niemand neemt verantwoording en een centrale regie is onmogelijk.
Hugo keek tijdens het debat nog even vertwijfeld naar die rukker links van hem die dit op zijn geweten heeft, maar die had het te druk met zijn mobieltje.
Hugo wordt gewoon onder de bus geflikkerd.
Dat worden we allemaal, althans de muilkorf schaapjes.... that is.
Dat is helemaal juist. Denkt u hier ook even aan als u op 17 maart aanstaande gaat stemmen?
@Marvin_NL | 18-12-20 | 10:08: ‘If Voting Made a Difference, They Wouldn’t Let Us Do It’ - Mark Twain.
Die Bruno Bruins was op tijd weg. Anders was hij door Hugo onder de bus geflikkerd. Dit lot zal Hugo nu moeten ondergaan.
@Marvin_NL | 18-12-20 | 10:08: precies, maarja geheugen gemiddelde Nederlander kennende.
@DeCynischeAmbtenaar | 18-12-20 | 11:11: Mijn beperkte gedachte hierover: Bruins is, voor corona, vooral bezig geweest om te proberen de macht van big pharma in te perken. Hij heeft zichzelf geslachtofferd omdat ie de beerput zag waar ie in was beland. Hij wilde niet voor de bus van Teeven worden gegooid door Marx, Hugoshenko en hun pharma vriendjes.
Goed verhaal van de Groene. Is daarmee de tweede reden voor Rutte om vandaag nog ontslag te nemen. Wat een onvoorstelbaar stelletje prutsers. Wacht effe, als je alles wat hier staat gedaan hebt en ook nog die toeslagenaffaire in ogenschouw neemt, dan zijn ze eigenlijk een verzameling criminelen. Bewust en met volle verstand verkeerde besluiten nemen, dringende zaken niet afhandelen, verkeerd informeren. In onze democratie hebben we helaas geen mogelijkheid om als burger een soort van reset door te voeren. En ik ben bang dat 17 maart ook niets gaat veranderen.
Het is dan ook niet de bedoeling dat dit snel voorbij gaat. Maart 2025 ongeveer...
"De wereldbank laat zien dat COVID-19 een project is dat gepland staat om door te gaan tot... eind maart 2025! De bedoeling is dus om er nog VIJF JAAR mee door te gaan"
www.stopworldcontrol.com/nl/gepland/
@serieusgenomen | 18-12-20 | 10:07: misschien moet u betrouwbare documentatie refereren om een standpunt te onderbouwen. Verwarren van hs codes met product codes en een herpublicatie van een octrooi met nieuwe toepassing uit 2020 zijn knullige fouten.
@Continuum | 18-12-20 | 12:36: Mijn standpunt is dat deze show doorgestoken kaart blijkt. En daar heb ik geen hs codes, produkt codes of octrooien voor nodig, maar gewoon gezond verstand.
@serieusgenomen | 18-12-20 | 12:55: dat mag u vinden. Maar met zulke links bent u wel af. Ik ga ervan uit dat de gemiddelde reaguurder hier dat ook doorziet.
75% van Nederland vind blijkbaar dat vaccinatie verplicht moet worden anders niet naar horeca, bioscoop etc. Lekker vrij land dit. 75% van Nederland vind dus dat de overheid mag bepalen wat er in hun lichaam wordt gespoten onder chantage van vrijheden afpakken.
Aha, betrapt, u volgt het schaapjes-journaal dus.
Als je niet gevaccineerd wil worden , blijf je toch gewoon lekker thuis? Net zo makkelijk.
@streknek | 18-12-20 | 11:41: En als je dat wel wilt (omdat je anders uitgesloten wordt) ga je lekker vooraan staan. Even de bijsluiter lezen...
www.stopworldcontrol.com/downloads/nl...
@serieusgenomen | 18-12-20 | 11:51: u komt met eenalu hoedjes link aan om een discussie te winnen?
Je kan festivals, bioscopen, restaurants en zo ook alleen openstellen voor gevaccineerden. Gaan de niet gevaccineerden op een avond speicaal voor niet gevaccineerden. Kunnen die virusgekkies zich zelf uitmoorden.
@Continuum | 18-12-20 | 12:16: Nee hoor, ik geef mijn mening gewoon. Reaguren heet dat, en daar WIN ik niks mee. En wat uw "alu hoedjes link" betreft, ik zie nergens NOS of JOOP staan.
@Ikblijfnietstil | 18-12-20 | 12:30: Zo dachten ze in half jaren 80 ook over AIDS, gelukkig hebben ze in NL zoveel diversiteit geïmporteerd dat de discussie helemaal omgeslagen is.
lol
De laatste dagen vrij druk geweest met dingetjes "vlak voor de kerst", dus er kan wat nieuws niet zijn doorgekomen. Er is blijkbaar veel paniek en boosheid. Wat ik misschien heb gemist is antwoord op de vraag of Het Vaccin ook doet wattie moet doen.
Als je vanaf dag 1 van de coronacrisis al weet dat er vroeg of laat een vaccin zit aan te komen en je moet er, nu het vaccin er is, nog aan sleutelen om de IT op order te krijgen dan heb je gefaald. Als het testen in de afgelopen maanden volledig uit de hand laat lopen dan heb je gefaald. Eer zijn ministers die voor minder op vrijdagmiddag met hun doosje met persoonlijke spulletjes in de handen een ministerie hebben verlaten.
Zijn we anders gewend? Afgelopen zomer wistwn ze al dat vuurwerk, sinterklaas en oid en nieuw eraan gingen komen. Maar eerst wachten tot een hoop ondernemers vuurwerk als laatste winst vh jaar hadden ingekocht voordat er plots een verbod kwam. Zelfde met de lockdown, iedereen kon ruiken dat het rondom december mis ging en nu na sinterklaas moet alles dicht in alle haast en met alle onduidelijkheden.
@Blauwe Wafel | 18-12-20 | 08:40: Die haast (binnen 24u) is belachelijk. Ze hadden ook een week daarvóór kunnen melden dat de lockdown er aan kwam. Dan hadden de mensen tenminste de tijd gehad om nog - gespreid - inkopen te doen en was het niet zo'n chaos geworden. Die haast was helemaal nergens voor nodig, het is niet zo dat het virus van vandaag of gisteren is. Als de ziekenhuisopnames nou verdubbeld waren binnen 24u zou er nog wat voor die haast te zeggen zijn maar ook dat was en is niet het geval. De prutsers. Eerst iedereen verplicht aan de muilkorf en dan na 2 weken bam de lockdown er overheen.
Ik zou ze zonder persoonlijke spullen wegsturen. Die stuur je maar per post op. Hoe eerder weg, hoe beter voor deze incompetente prutsers.
U vergeet nog het gepruts met de beschermingsmiddelen en het bron- en contactonderzoek. En nu nog: vergeten koelkasten te bestellen waardoor de vaccinatieaanpak weer plotsklaps veranderd moest worden.
Ze kunnen nnen niets, maar dan ook echt niets. Behalve eindeloos zwetsen.
Ja, maar dat was vroeger, heeeel lang geleden toen er nog een soort van integriteit bestond.
Ik hoor hem nog zeggen: Iedere dode is er één teveel. Hoeveel doden leveren deze extra vier dagen op?
Kan ie zich toch niet herinneren, net als dat Rutte doodleuk staat te verklaren 't niet kan herinneren dattie 't ooit over groepsimmuniteit heeft gehad.
Feitelijk zou ieder kabinetslid onder ede moeten in de 2e kamer, als ze dan betrapt worden op een leugen, meteen 6 jaar de cel in gooien.
@ReyNemaattori | 18-12-20 | 09:04: Dan had Prutte nu al meerdere keren levenslang gekregen.
@ReyNemaattori | 18-12-20 | 09:04:
youtu.be/D3QPmphUK_M
Kijk en luister vanaf 15:15
@Modi | 18-12-20 | 09:48: Ja, kijk vooral naar de indoctrinatie-instructies voor de muilkorf-volgelingen. En doe er je voordeel mee...*zucht*
Ik heb gehoord dat de vaccinaties zijn uitgesteld omdat de nieuwe schoenen van Hugootje pas op 7 januari 2021 geleverd kunnen worden. En die zijn toch echt nodig voor de voor het evenement van de eerste prik.
Één maand geleden liep het RIVM al te gillen dat alles gereed was. En nu moeten we zorgvuldig zijn? Of kijken we even de kat uit de boom en wachten we af hoe het in Duitsland en VK uitpakt met de bijwerkingen? Omdat het misschien toch niet zo goed getest is.
Hugo wilde 3 weken geleden nog de vaccinaties laten doen door huis- en verpleeghuisartsen, maar hij was ff vergeten dat het Pfizer vaccin bij -70C bewaard moet worden
Misschien dat u hier geen "active herinneringen" meer van heeft, maar toch even een kleine terugblik op Japie's (zwarte lijst) RIVM. At your service....
www.ewmagazine.nl/nederland/achtergro...
We hadden inderdaad even een grote show moeten maken van de eerste vaccinatie voor een bepaald media-sympathiek persoon zodat we ons op de borst kunnen slaan. Dat hadden we vast al kunnen doen. Het klootjesvolk volgt later.
Wees gerust, die volgt echt nog wel....
CDA had al door dat de Jonge als lijsttrekker helemaal mis zou gaan door zijn beleid en handelen en hebben hem aan de kant gezet. Toen kwam probleem Omtzigt, die zit tegen stoelen te schoppen en poten te zagen, dus nu Wopke voor het CDA.
Er is geen alternatief, vergeet het maar....
COVID-19 overlevingskansen volgens USA zijn rivm(CDC):
Ages 0-19: 99.997%
Ages 20-49: 99.98%
Ages 50-69: 99.5%
Ages 70+: 94.6%”
Het vaccin werkt voor+- 95% in de beste gevallen. Waar is de meerwaarde?
Ja er worden mensen ziek, maar aan de andere kant zijn er bijwerkingen.
Kans op bijwerkingen is nihil. Platform (vaak een adenovirus) wordt in sommige gevallen al jaren gebruikt. Enige nieuwe is een nieuw stukje RNA zodat je afweer SARS-CoV-2 gaat herkennen.
Covid heeft wel wat meer bijwerkingen dan alleen doodgaan
U heeft de bijsluiter al gelezen?
Die 95% is de meerwaarde.
@Boerenlogica | 18-12-20 | 08:12:
Zoals ik zei, het platform voor vaccins is vaak jaren oud. Het zou volstrekt onlogisch zijn als het toevoegen van een klein stukje RNA nu opeens allerlei enge ziektes gaat geven.
@Nederland80 | 18-12-20 | 08:20:
Exact! Als 95% niet ziek wordt en het virus niet doorgeeft dooft het uit. Al zou het 60% effectief zijn, dan krijg je met meer vrijheden, minder zieken.
De rechtzaken voor schadevergoeding na vaccinatie zijn ook van alle tijden.
Met de intelligente lockdown, zouden we het ook uitroeien.
@Boerenlogica | 18-12-20 | 08:28:
Yep, logica van een boer! Volgens mij is uitroeien nooit genoemd als doel. Flatten de curve was het doel. Minder bewegingen zijn mindernieuwebesmettingen.
@Continuum | 18-12-20 | 08:07: Ja daar wordt het nu op gegooid om de angst er in te houden. Eerst waren het de positief getesten die plotseling 'besmetten' werden, toen de doden maar die cijfers gingen ook niet zo snel en nu zijn het de 'bijwerkingen' (die ook bekend zijn van een flinke influenza infectie: 1 - 2 maanden nodig om weer op te krabbelen). En ja, covid is ernstiger maar dat paniekzaaien zou eens moeten stoppen. Wees voorzichtig voor jezelf en je naasten, vermijd groepen mensen te allen tijden, zorg goed voor je immuunsysteem, zorg dat je voldoende slaap krijg en relax. Angst is een immuunsysteem killer.
@Boerenlogica | 18-12-20 | 08:26:
Schadevergoedingen en rechtszaken na een auto-ongeluk door een fabricagefout komen veel vaker voor. Beperkt jou dat om in een auto of tractor te stappen?
@Lupuslupus | 18-12-20 | 09:08: ben het niet oneens met u. Er is geen reden om bang voor een virus te zijn. Maar roepen dat het vaccin bijwerkingen heeft met de suggestie dat het daarmee gevaarlijker is dan het virus is paniekzaaien.
De "meerwaarde" zit 'm in het feit, dat ze het overgrote deel van de wereldbevolking onder controle hebben.....
Bijwerkingen....
www.stopworldcontrol.com/downloads/nl...
Driekwart Nederlanders voor prikprivilege
Zou dit echt waar zijn?
Ben bang dat we dit toch door onze strot geduwd krijgen.
net zo waar als dat je 1000 euro zou krijgen van Rutte
Mij is niks gevraagd
@ceriel82 | 18-12-20 | 08:50: Mij ook niet. Nou ja, dat is niet helemaal waar, ik krijg regelmatig van 1vandaag een vragenlijst om in te vullen maar daar heb ik geen zin meer in. Allemaal bullshit vragen.
Voor zover ik weet zijn mijn medische gegevens privé, of heb ik iets gemist ?
Die 2e hands schoenverkoper zal blijven wachten want belangen ,belangen en belangen. En als het straks verkeerd afloopt dan heeft hij ook Alzheimer .
Welnee, dan verschuilt hij zich achter de 'professionals': het RIVM en OMT.
Acute Alzheimer.... that is.
Dit land gaat kapot aan beleidsmakers en bureaucratie. Er liggen bergen rapporten, protocollen, instructies, notities, memo’s, handelingskaders, blablabla. Maar mensen die werkelijk iets kunnen en doen, komen pas als laatst aan bod. Twee minuten voor de deadline.
Helemaal waar.
Dat is nou eenmaal waar politiek om draait.
Waarom nu haasten? Ze hebben er 9 maanden over gedaan om verdoende testcapaciteit te realiseren... waar hebben we het over!
In een week tijd sterven er 450 mensen aan Corona. Dat zijn 450 mensen, die voorgoed weggerukt zijn uit een familie. Hugo interesseert dat niets, die heeft maling aan de nabestaanden.
Iedere week haalt Bente 500 mensen hier naar toe.
Bullshit... De onderliggende kanker/leukemie/andere enge ziekte... had die ze ook “weggerukt”?
@Ad Hominem Tu Quoque | 18-12-20 | 07:32: Kunt u beter omgaan met deze crisis als u de gevolgen bagatelliseert?
@zwaaropdehand | 18-12-20 | 07:54: Jazeker, ik creëer mijn eigen waarheid en hou daar halsstarrig aan vast... dat is wat u wilt horen, toch?
@Gandalph | 18-12-20 | 07:22: Onder het mom van "hoe meer zielen, hoe meer vreugd".
Vaccinatie begint op 9 Januari 2022 met een try out. Eerst moet duidelijk blijken uit de cijfers of het aantal besmettingen blijft stijgen.
Als dan blijkt dat 1 op de 100.000 gevaccineerden hoofdpijn krijgt, dan wachten we tot 9 januari 2023.
@echtpaul | 18-12-20 | 05:01: We stellen alles uit tot Januari 2024, kunnen we in die tussentijd alles goed voorbereiden....*aluhoedje af doet*
@echtpaul | 18-12-20 | 05:01: Maar op die datum blijkt dat we nog helemaal niet klaar zijn. Het kwam ook zo onverwacht, dat vaccin - het kabinet is erdoor overrompeld. Ze hadden geen idee dat je een vaccin moet 'inspuiten' en dat je daar middelen en mensen voor nodig hebt.
Hugo heeft stuiters in z'n ogen.
Hugo kwam, zag en faalde.....
Jansen en Jansen gaan ook sneller dan verwacht. Heeft iets te maken met extra besmettingen in de VS waardoor ze minder testpersonen hoeven te registreren. Mogelijk per 1 april al in NL te verkrijgen (en slechts 1 prik).
Kijk hem lol hebben !
Niet te geloven!
Anaal-plugjes zijn ook niet meer wat ze ooit waren....
Ondertussen ligt heel de Horeca wakker. Zullen we volgende week verder gaan?
Klaver vertrouwd het niet dat het goed komt met de aansluiting van de ICT systemen tussen de verschillende uitvoerende organisaties. Hij wil een brief. Maar gaat er mee akkoord dat die brief zo rond 12 januari komt. Vaccineren begint 8 januari. Is hij nou gek of ben ik het?
het is laat ze zijn moe weten niet meer wat ze zeggen @LOL@
Klaver roept maar wat, er komen verkiezingen aan...
@Rechtsdraaiend | 18-12-20 | 03:22:
Hij heeft tegenwoordig een coltrui, hip man.
@J.Cash | 18-12-20 | 05:20: Unisex. Vrouwen kunnen die col uitrollen en 'm als hoofddoek gebruiken.
Daar zeg je het goed: een brief. Een brief. Papierschuivers zijn het.
Ondertussen tijdens een lockdown. Verder na het reces. Je haalt ze in huis.
Och verrek ze zijn nog steeds bezig..
Vrijwillige vaccinatie. Wens geen uitnodiging te ontvangen tot vaccinatie.
Ben benieuwd hoe groot die koplamp was !
Hugo is er wel een beetje klaar mee, die was echt geïrriteerd.
En Rutte maar lachen.
Ja een weekje maakt uit. 50.000 positieve testen en een paar honderd doden en een paar duizend mensen die echt ziek worden.
Als ik de Jonge was zou ik aftreden. Een mes in zijn rug van zijn eigen partij, een minpres die hem laat zwemmen, oppositie die hem dan eindelijk het vuur aan de schenen legt. Waar doet hij het nog voor. Man ga naar huis en vier een leuke kerst en laat ze het uitzoeken. Er is niets meer voor je te redden.
Niks dervan. Eerst moet ie keurig zijn werk afmaken. Stel je voor dat iedereen gewoon wegloopt als het effe moeilijk is op 't werk. Kom nou zeg.
@zwenkwieltje | 18-12-20 | 00:58: Kijk als hij nou zijn werk keurig had gedaan en keurig kon afmaken had je een punt gehad.
Tsja. En dan staat de volgende klaploper weer op. Van de regen in de drup.
@zwenkwieltje | 18-12-20 | 00:58: Deed de Brüno dat niet ook? Die zag allang wat voor een shitstorm dit ging worden en verklaarde zichzelf ongeschikt.
Koppeling met paspoortensystemen?
en piere .. wat hebben ze gewonnen .. ?
Mijn medisch dossier is toch privé ? of heb ik iets gemist ?
ICT systeem is geen excuus. Registratie kan met pen en papier.
Ja doeg, die ene medewerker moet zichzelf een breuk schrijven. Niet leuk met 100 managers die in je nek staan te hijgen en dat je moet opschieten en je targets moet halen.
Miljoenen mensen in lockdown en dan zeggen dat een week niet uitmaakt. Dan ben je niet goed bij je paasei.
In de landen om ons heen beginnen ze meteen na kerstmis, Nederland -als het lukt- drie volle weken later. Er is nog niets op orde: pas als ' aan alle zorgvuldigheidseisen is voldaan' (lees: er zijn ambtenaren-koninkrijkjes) worden op 4 januari de eerste uitnodigingen verstuurd.
-
Niets gedaan, in de afgelopen negen maanden. Niets. Geen enkele visie, geen strategie, geen draaiboeken, geen proefdraaien van systemen en... geen priklokaties. Je.gelooft.het.niet.
-
En als er al iets gaat gebeuren, dan gaat dat via het gammele en overbelaste ICT - systeem van de GGD. What could possibly go wrong.
-
Negen maanden de tijd gehad om na te denken en voor te bereiden. De hoogste tijd om er een paar voor de rechter te slepen wegens ambtelijk plichtsverzuim.
-
Ik blijf bij mijn sombere voorspelling: In Duitsland hebben ze 84 miljoen inwoners in de kortste keren ingeënt, in Nederland krijgen de laatsten van het belastingklapvee aan het einde van het jaar een uitnodiging om over drie weken bij een huisartsenpraktijk te verschijnen voor een prik.
-
Wat een jammerlijke incompetentie. Hoelang gaan wij nog pikken dat wij bestuurd worden door faalhazen?
-
En oh ja: niet raar opkijken als straks na het zorgpersoneel de 'vluchtelingen' in de AZC's voorrang krijgen bij het inenten. Zó kwetsbaar, ziet u.
U hebt gelijk. Het is een trieste zaak, Nederland.
Even een praktische vraag: Stel ik heb bij mijn huisarts aangegeven dan mijn gegevens niet gedeeld mogen worden met andere organisaties. Ik hoor ook niet tot een risicogroep. Hoe en van wie krijg ik dan straks een uitnodiging voor een prik?
Volgens mij is in het begin van de corona crisis het delen van medische gegevens automatisch op aan gezet tenzij jij het daarna nog uitgezet hebt.
De risicogroepen zouden door de huisartsen geselecteerd kunnen worden. Dus je eigen huisarts zal dat gaan doen. Het bulkwerk waarvoor geen medische info nodig is, kan door de GGD gedaan worden.
@sprietatoom | 18-12-20 | 00:26: Klopt helemaal.
Maar door de structuur van hoe medische info verstrekt wordt blijft het praktischer om de huisarts centraal te plaatsen. Mits die daarin wel gefaciliteerd wordt.
@sprietatoom | 18-12-20 | 00:26: Automatisch op delen gezet?
Zonder toestemming van betrokkenen, die het op niet delen hadden staan?
Heeft u daar meer informatie over?
@Endoxa | 18-12-20 | 00:52:
Op 8 april heeft de minister van VWS, Hugo de Jonge, een gedoogbesluit getekend dat het tijdelijk mogelijk maakt om een samenvatting van de medische informatie van de huisarts bij de huisartsenpost en de SEH te raadplegen. Het gedoogbesluit wordt gesteund door de Autoriteit Persoonsgegevens, het Openbaar Ministerie en de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd. De koepelorganisaties van huisartsen en ziekenhuizen (LHV, InEen, NVZ), Patiëntenfederatie Nederland, Zorgverzekeraars Nederland, VZVZ en het ministerie van VWS zijn samen vertegenwoordigd in de werkgroep die de tijdelijke uitwisseling via het LSP regelt.
Voor de duur van de COVID-19-epidemie in Nederland is een tijdelijke noodvoorziening ontwikkeld; de Corona opt-in. Hierdoor wordt het mogelijk om ook de professionele samenvattingen van patiënten die nog geen toestemmingskeuze hebben gemaakt te raadplegen op de huisartsenpost, bij een tijdelijk ingerichte voorziening voor acute huisartsenzorg of bij de spoedeisende hulp van het ziekenhuis.
@sprietatoom | 18-12-20 | 00:55: Maar dat is dus alleen voor mensen die geen keuze hebben gemaakt.
Bedankt voor het antwoord.
@Endoxa | 18-12-20 | 00:57:
Zijn er best veel die geen keuze maakten.
Inderdaad niet voor iedereen, had het anders onthouden.
Prik nou gewoon 10 mensen voor de kerst en Nederland is heel vroeg gestart. Iedereen blij.
Kan me voorstellen dat de volledige coalitie zich aanbiedt
@sgaapje | 18-12-20 | 00:16: En dan na de ""feestdagen"" afwachten wie er nog op de Nieuwjaars receptie komt.
gewoon gaan prikken zodra het er is. eerste batch ... zien we op 8 januarie wel weer verder.
triage systeem.
Even voor alle duidelijkheid: 8 januari 2021?
Verstandig beleid. Bij de oud en nieuw rellen sneuvelt tokkievolk dat ook geen vaccin meer hoeft.
dat volk dat vuurwerk heeft dus.
Iedereen die dit debat volgt is getuige van het einde van de politieke loopbaan van De Jonge, niet per direct, maar na maart is 'ie foets.
Genoeg is genoeg.
Motie van wantrouwen. Stemmen. En weg.
Zet er een professional op!
Niet bepaald Operation Warp Speed.
Kan nog wel eens heel anders lopen, Who trekt de keutel in www.who.int/news/item/14-12-2020-who-...
Dit lijkt me belangrijk nieuws. Kunt u het duiden?
@zwaaropdehand | 18-12-20 | 00:10: Het komt er op neer dat de rt-pcr test, die wereldwijd gebruikt wordt, verkeerde resultaten kan geven die toenemen wanneer de ct hoger wordt. Veel virus geeft al snel resultaat dus zijn er maar weinig reproductie cycli nodig (lage ct waarde). Bij weinig (of geen) virus duurt het langer voor er resultaat is dus zijn er meer reproductie cycli nodig om virusdeeltjes aan te tonen. Probleem is echter dat de ruis ook toeneemt en dus een false positive kan gaan detecteren. WHO wil nu dat ct getal in de publicaties hebben.
In Nederland is de ct instructie voor de test in september flink verhoogd, volgens pcr experts ver boven de ruis waarde.
Wat zit die Rutte elke keer dom te lachen. Het is godverdomme een serieus onderwerp en hij zit maar wat te ginnegappen met z'n bilmaat De Jonge.
Ik walg van die gozer zo langzamerhand.
Inderdaad!
Eerlijk, kan hem niet meer zien die dokus. 10 jaar Rutte is echt meer dan genoeg. Buik helemaal vol van die vent, bah.
Wat is dat voor een absurde regel dat iemand onbeperkt minister president mag blijven, weg ermee !
En dan nu ....... Jessias Jetten!
Rutte heeft een persoonlijkheidsstoornis. Ze noemen hem niets voor niets Mr. Teflon. Hij heeft geen gevoelens. Alles glijdt van hem af.
@Japannert | 18-12-20 | 06:40: zijn batterijen raken leeg. Dus snel vervangen
Als je je laat prikken door dit beleid dan heb je een gaatje.
daarom plakken ze er een pleister op.
@newray | 17-12-20 | 23:54: Pleister op pleister.
Kan t ook als zetpil?
@coronavanbzn | 17-12-20 | 23:58: Op pleister.
Is die motie van wantrouwen er al doorheen ? Want dan kan Kutte opstappen ! En waarom kan ik Assher niet doorspoelen als die aan het woord is ? Verschrikkelijk ! Net zo'n keffertje dat aan het likken is aan iemand zijn schoenen.
Heb trouwens een paar oude filmpjes van Hugo de Jonge teruggekeken uit zijn Rotterdamse tijd. Daar praat hij al net zo gladjes maar kijkt hij nog niet met van die konijnen ogen in de camera. Dus er is iets met hem aan de hand, maar wat...
A. Hugo heeft te weinig slaap en neemt daarom af en toe wat pepmiddelen
B. Hugo is verslaafd aan de coke
C. Hugo heeft alle vaccins al uitgeprobeerd en dit is een van de bijwerkingen.
D. Hugo en Pieter Omtzigt houden een geheime staarwedstrijd
E. Hugo is een cyborg die soms even op hol slaat en dan zegt: "krrr... bzzz... Bedankt voor uw stem op Hugo de Jonge"
F. Anders, namelijk.....
F. Die blauwe verf op zijn schoenen is giftig. Zoiets heeft de CIA ook eens met Castro geprobeerd.
de huisartsen kunnen maandag als ze het vaccin hebben gewoon beginnen hoor.
het is maar een griepprikje. doen ze al jaren.
Maar ook bij die grieproutine gaat er een hele voorbereiding aan vooraf. En ondersteund door goede ict-systemen. Die systemen behoren tot de beste van Europa. Al vanaf de jaren 80 van vorige eeuw in ontwikkeling.
Maar zelfs die moduleer je niet zomaar voor gebruik bij een totaal nieuwe vaccinatie.
@Pardoes | 18-12-20 | 00:00: Natuurlijk wel. Alleen de vaccinatie informatie is anders.. Daar hoeft (hoop ik) toch geen nieuw systeem voor te worden gebouwd..
@MathiasRots | 18-12-20 | 00:04: Voor huisartsen inderdaad geen geheel nieuw systeem maar wel een nieuwe module die geïntegreerd moet worden in het Huisartsen Informatie Systeem (HIS).
@Pardoes | 18-12-20 | 00:11: meerdere keten en met landelijke koppelingen. En op tijd af. Ieder bedrijf apart. En samen overal tegelijk starten. Succes !
@Nichtsneues | 18-12-20 | 00:14: Ik ben bang dat ik je niet begrijp. Ligt vanzelfsprekend ongetwijfeld aan mij.
het is altijd lente in de ogen van de huisartsassistente. wel overwerk enzo.. lol
Wat is het toch een haantje, ons Hugo. Het gesprek aangaan. Huug is ervan overtuigd dat het vaccin "ons" uit de crisis gaat helpen.
Leraar Engels. Nog niet eens leraar Biologie. We zijn in de aap gebiologeerd.
Las app.
De systemen van de GGD moeten worden aangepast omdat onze vaccinaties straks vastgelegd worden in onze DigiD, mede mogelijk gemaakt door Digital ID van Microsoft. U wilt kaarten kopen voor een festival? Eerst even in uw DigiD checken of u dat wel mag. U wilt op vakantie naar het buitenland: zelfde verhaal. Toen ik dat een paar maanden geleden voorspelde werd er door iedereen heel hard "wappie" geroepen. In 2021 wordt het werkelijkheid: www.devex.com/news/digital-ids-during...
Dan kent u Nederland nog niet. Dit gaan de privacyfetisjisten echt wel tegenhouden.
Dit bericht stond gisteren op nosnl:
‘Het wordt vanaf eind maart mogelijk om je eigen gegevens over je vaccinatie tegen het coronavirus in te zien, meldt het RIVM. Via een website kan er met DigiD worden ingelogd. De gegevens kunnen worden gedownload om bijvoorbeeld te dienen als bewijs van vaccinatie. De gegevens komen uit een database waarin wordt bijgehouden wie welk vaccin heeft gekregen. Die database is eind deze maand klaar. Volgens het RIVM is de registratie direct bij de eerste prik belangrijk om eventuele bijwerkingen en de vaccinatiegraad te kunnen monitoren.’
Scary..
Hahaha het net sluit zich om de antivaxers. Joh, waarom zou je van je zolderkamer afwillen?
@BobDobalina | 18-12-20 | 00:09:
Ben niet tegen vaccinatie an sich. Wel tegen het optuigen van een totalitair controlesysteem.
Over overbodige bestuurslagen gesproken: veiligheidsregio’s!
Maar goed, de olifant in de kamer wordt niet benoemd: halvering aantal ic bedden aan het begin van de vergrijzing. Ja, duur, Ic, een lockdown is duurder! -Leuk: thuis oud worden, maar je gaat op een gegeven moment toch zorg nodig hebben, het idee dat je vanzelf in je slaap sterft is een gotspe.
Duitsland heeft veel meer IC-bedden, maar zit ook in lockdown. Het is geen garantie.
Pennen neer. Gewoon te laat. Wegwezen.
Jeez, wat een meningen weer hieronder. Iedereen weet het weer eens beter. Heerlijk vanuit de onderbuik schieten, altijd raak.
Inderdaad. Een echte Jankvogel
Dus je zegt eigenlijk dat jij het beter weet dan iemand die het beter weet ?
Zojuist even de vergadering gevolgd. 2 bijdragen van 2 zetelrovers met een eigen lijstje. 2x zitten zeiken op het kabinet terwijl ze zelf helemaal niets kunnen
Wat kan jij dan?
@MathiasRots | 17-12-20 | 23:31: ik manage mijn bedrijf met 68 man personeel en was op mijn 40e al 6x miljonair. Daarnaast ben ik al 8 jaar raadslid en bestuurder bij 3 non-profit organisaties. Lul.
@Arjan9401 | 17-12-20 | 23:38: Ik geloof er niks van, Arjan9401.
@Arjan9401 | 17-12-20 | 23:38: je lijkt me een agressief mannetje met profileringsdrang.....
@Arjan9401 | 17-12-20 | 23:38: droevig verhaal dit, ook als het waar is. Gedraag je jongen.
@Arjan9401 | 17-12-20 | 23:38:
Is het leuk? Daar in Venezuela
Die Arib flikt dat elke keer.
Wordt het laat, wilt ze naar huis en word ze kortaf en kapt ze de sprekers af (ten voordele van de coalitie) om de sprekers niet niet uit te laten spreken.
Echt slecht van Arib (die het overigens wel goed doet over het algemeen)
De kamervoorzitter beperkt altijd de vragen en interrupties van de kamerleden en laat de kabinetsleden eindeloos doorleuteren, ingestudeerde teksten herhalen en ontwijkende antwoorden geven. Dat past in de Rutte-doctrine.
Omdat Hugo de Jonge heeft zitten slapen en dit toch echt boven de pet gaat voor deze basischoolleraar. Snel vervangen deze Nederlandse Al Bundy.
Als het kan voor middernacht, heb een drukke dag morgen
Het is toch wel erg knap hoe Hugo de Schoene er zich steeds uit weet te lullen. De boodschap (feedback) die hem toch al een paar keer is gegeven lijkt maar niet tot hem door te dringen.... Zeg niets (toe) zonder dat met je achterban alles hebt doorgesproken en vastgelegd en dat in minimaal drie scenario's hebt uitgewerkt, gepland en georganiseerd.
Is er al een backup voor de minister van VWS?
weetje wat verkoop die zooi maar aan Duitsland die wel vooruit denken en vooruitlopen we wachten wel ergens in maart, tot alles klaar staat en dan nog hopen dat er geen fouten tussen door komen. wat een land wat een land , o zo klein en ze kunnen nog niks.
Bijna 4000 medewerkers op volksgezondheid
In de EU kijken ze heel anders naar Nederland daar zien ze Mark als kampioen hebben ze geld nodig vraagt Mark direct hoeveel.
Ja, diegene die in de bar altijd rondjes geeft is ook mateloos populair, totdat ie rondjesgever zelf een keer wat nodig heeft, dan doet iedereen net alsof ze 'm niet kennen.
Het zal allemaal wel. Iedereen heeft schuld behalve Hugo. Ik duik m'n bed in. Van dit debat wordt toch niemand wijzer.
Ik ga ook te bedde, t is alweer later dan ik dacht... Welterusten allemaal. !!
Leuk. We willen weten waarom er een nieuw computersysteem gebouwd moet worden. Simpel. Dat levert geld op. We kunnen het leveren binnen 4 weken voor 50 miljoen. Dat wordt dan later 3 maanden a raison 150 miljoen. 3 maanden daarna blijkt het toch niet te werken en schakelen we over op een bestaand systeem wat geheel ineens wel compatible blijkt te zijn. En heeft het 300 miljoen gekost. Zoiets.
Ok, RIVM werkt met een registratiesysteem en de GGD werkt met een aanmeldsysteem. Dat laatste systeem moet nu aangepast worden om Covid-vaccinaties te kunnen registreren. Ofzo.. Schiet mij maar in de feestverlichting.
Neemt niet weg: 8 januari staat. Gaat Hugo en zijn IT-boys niet halen. Daag Hugo.
De GGD heeft ook een registratiesysteem. Nouja... soort van. Een brak asp ding op een access database.
@BakkerHenk | 17-12-20 | 23:03: Welke bedoel je? De GGD gebruikt twee systemen.
@Pardoes | 18-12-20 | 00:04: CoronIT is pas tijdens het hele coronaverhaal opgetuigd. Daarvoor gebruikte de GGD al een systeem voor registratie en bco. Dat was één landelijk systeem, maar is vanwege privacy opgesplitst in regio's. Toen de bco overbelast raakte heeft men daar snel een light-versie van gemaakt waardoor de GGD medewerkers toch weer gegevens van andere regio's konden verwerken.
@BakkerHenk | 18-12-20 | 06:53: Bedankt voor je antwoord, Henk. Ja dat laatste systeem is HPZone. Is CoronIT of HPZone op Access gebaseerd?
@Pardoes | 18-12-20 | 09:03: HPZone Lite werkt op een Access DB
Ik heb nog een rol aluminiumfolie liggen. Iets voor u?
@radio-noordzee | 17-12-20 | 23:06: Nee, je tegel is niet dom. Maar er is iets raars aan de hand. Mensen die kritisch zijn over de maatregelen rondom de bestrijding van corona en die kritisch zijn over vaccineren worden al snel belachelijk gemaakt door mensen die precies andersom denken. Waarom dat is, is mij een raadsel want andersom gebeurt dat eigenlijk niet zo vaak.
Het zal wel iets met een maaiveld zijn waar je hoofd niet bovenuit mag steken.
@radio-noordzee | 17-12-20 | 23:06: Sorry voor de arrogantie, dat is niet nodig.
Het virus blijft zo lang onder ons, omdat het nieuw is en niet al te dodelijk. Ook zijn veel mensen besmettelijk, terwijl ze niet heel ziek zijn. Door deze specifieke kenmerken van het virus is het lastig te bestrijden. Je wordt er laconiek van, omdat de kans op besmetting nog steeds relatief laag is, net als de kans op complicaties. Was het maar wat gevaarlijker, dan zou de bestrijding succesvoller verlopen.
Nederland is stuk: de overheid en haar ambtenaren denken en praten allen maar in beperkingen en gooien routinematig beren op de weg. Onze politici ontbrekt het aan kennis, kunde en talent om dit te zien en pareren en wij zitten met de gebakken peren. Dit bestuursonkundige tuig, onvakkundig geleid door een omhoog gevallen geschiedenisleraar en een paar door hun partij heen omhoog gevallen yay-sayers zijn het beste wat we voor ~1,8 Balkenende ton/jaar op de been kunnen brengen.
Je krijgt waar je voor betaalt, en we betalen duidelijk niet genoeg. Zolang slappe volksvertegenwoordigers niet tegen het kneiterstugge en onwillige ambtenarenapparaat op kunnen, zal dit alleen maar erger worden.
Geloof me: als Nederland aangevallen wordt, gaan ze eerst een maand vergaderen hoe ze moeten reageren. Daarna gaan ze allemaal de bal naar een ander spelen omdat ze geen verantwoording durven dragen etc, etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc ,etc.
Talentloos kutvolk is het.
Life of Brian, John Cleese oh ja wat hebben die Romeinen dan allemaal gedaan voor ons. Geweldig stukje film
volgens mij zit er op 8 januari nog niet de eerste vaccinatie bij iemand ingespoten, het is meer blablabla dat ze wat doen, wedden dat er nog volop fouten wordt gemaakt als ze eindelijk aan gaan beginnen.
Iets met de tgt datum.
Dus er gingen volgens Mark 60 mensen per dag dood, en daarom is het een goed idee om het vaccineren een week of 2 uit te stellen?
We weten dat Hugo niet kan rekenen, maar hoeveel is 14x 60 ?
Gewoon 840, toch?
Het is natuurlijk helemaal niet gezegd dat die 60 per dag na een vaccin niet meer dood gaan. Een deel toch zeker nog steeds.
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:53: Nee, alleen als de bulk 2 weken vertraging oploopt zijn het er 840. Dan is Covid het seizoen al voorbij, dus het zijn er maar een paar.
Maar Geert mag mijn tagline van die 840 lenen, Hugo heeft er toch geen antwoord op.
chemisch steriliseren valt minder op dan chemisch castreren.
Dat dus.
Hoeveel weken gaat zo’n vaccinatie eigenlijk mee, voordat je je weer opnieuw kunt laten inenten omdat het virus alweer verder gemuteerd is?
Is de mutatievraag de nieuwe hype bij de Engelbewaarders?
Terechte vraag van Klaver, en een ongeloveloos slap antwoord van Hugo de Clown. Prima dat Klaver op een antwoord aandrong.
En ja lulletje de Jonge, je valt inderdaad in herhaling, maar je geeft nog steeds geen antwoord.
Wat kost een enkeltje naar huis voor deze man?
Minister: het is de schuld van de GGD, niet van mij.
Zij bouwen deze software?
@Muxje | 17-12-20 | 22:44: Nee, zij kregen in november de opdracht volgens de minister.
@BakkerHenk | 17-12-20 | 22:46: excuus.. december
@BakkerHenk | 17-12-20 | 22:49: Ruim op tijd dus...
Ben benieuwd waar Hugo volgend jaar voorzitter van is .
van de visvereniging !
Vrouwenclub in Bruinisse?
Uh, het uh, Neduhrlandse uh Taal uh Guhuhuhnoodschap.
de Hugenoten.
Nou zag ik hem met een papier staan te trillen in zijn rechterhand ik denk van Parkinson stichting
De kampeer raad is al enige tijd op zoek naar een nieuwe voorzitter.
We krijgen dus een half miljoen vaccins die bewaard moeten worden op een temperatuur van -72 graden. Ik durf er wel tien euro op te verwedden dat we zulke slimme ambtenaren hebben die er vanuit gaan dat -65 graden ook heel koud is.
Top!
-65 graden is ook heel koud.
Corona-vaccinatiebewijs is een voorbode voor vaccinatieplicht
2020-12-17 Eind januari kan iedereen die tegen het coronavirus is ingeënt een bewijs daarvan downloaden, meldt de NOS.
Nope. Een plicht kan simpelweg niet.
ja, dat klopt , maar dat kan pas eind maart 2021! Verkiezingen geweest.......
@BobDobalina | 17-12-20 | 22:41: Niet gevaccineerden van van alles en nog wat uitsluiten kan zeker wel en dat is indirecte dwang. En gaat ook gebeuren. Sommige landen kom je niet in als je geen gele koorts vaccinatie kunt aantonen. Deze covid pandemie is wereldwijd dus zullen de landen echt niet aarzelen om een covid vaccinatie te verplichten als je hun land wilt bezoeken. Het begint natuurlijk met een negatief testbewijs te overleggen maar zodra het vaccin meer gemeengoed is, let maar op. Duurt nog wel even, een jaartje of zo.
Ik verwacht een grote aanval op het systeem om dit te ondermijnen.
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:49: Goed zo, anti vaxxers blijven maar lekker in eigen land het vaccinatie peil zo laag mogelijk houden, prima maar val de rest van de wereld er niet mee lastig.
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:49: Zo zal t inderdaad wel aflopen.
Over een jaar kun je de veiligste uitkiezen, mooier kan ik t niet maken.
@zwellevertje | 17-12-20 | 22:57: Ik heb er helemaal geen behoefte aan om naar allerlei vieze buitenlanden te gaan. Ik blijf lekker thuis.
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:49: En wat is daar erg aan? Het lijkt mij begrijpelijk en terecht.
@BobDobalina | 17-12-20 | 22:41: Wilders had een meerderheid op een motie toch? Dwang en drang mag niet.
Vaccineren is overrated, Strepsils erin en good to go!
Eén of twee vaccinaties per persoon? Hoeveel duizenden mensen per maand gaan er gevaccineerd worden van de dik 17 miljoen Nederlanders? Hoe lang / hoeveel jaar duurt het voor iedereen in Nederland zijn/haar vaccinatie(s) heeft gehad?
40% gaat het vaccin niet nemen dus dat scheelt alweer.
Raar. Op vrijdag zijn ze allemaal vrij...
kweethetooknietbeter | 17-12-20 | 22:00 | Ik denk dat het er aanligt of diegene gevaxxineerd is. Want dan kan de nieuwe long of het hart het afstoten., Dus iemand die niet gevaccineerd is kan gewoon een hart, long van een niet gevaccineerd iemand krijgen. Als het niet zo is, hoor ik het graag.
Even serieus he. Waarom die registratie? Vaccineren valt onder medisch beroepsgeheim!
Willen ze straks kunnen filteren "sorry mijnheer, u heeft zich niet laten enten, en daarom hebben we geen arts/tijd/medicijnen/hulp beschikbaar"?
Of "Helaas mag u dit restaurant niet bezoeken, u bent immer niet ingeënt"..
Of "Uit onderzoek is ons gebleken dat u zich niet heeft laten inenten. Helaas moeten wij van overheidswege uw ziektekostenpremie hierop aanpassen".
Reken maar dat ze een plan hebben.
Vaccinatie paspoort dus controle Google maar
@lavoelme-ereensan | 17-12-20 | 22:31:
wil je naar cafe biertje drinken , ow je heb geen vaccinaties gedaan je mag niet naar binnen enz enz
je zult maar voor de tweede keer een ander vaccin toegediend krijgen , gaat ook botsen in je lichaam ? Ik zie het met lede ogen toe. Een grote rotzooi is het nu! .Ik laat me toch niet met een lading GIF inspuiten ?
@gebochelde | 17-12-20 | 22:37: Zelfs menigeen die niet tegen vaccineren is wacht liever af. Lijkt mij heel verstandig.
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:41: Prima !
@out-of-de-box | 17-12-20 | 22:33: Dat is na 30 afgebrande kroegen weer voorbij.
Gaat Hugo een Bruinsje doen?
Die flikkerd dadelijk om ...
lijkt er wel op ja............ hahahaha
Vreemd om zoveel energie te steken in het gezever eromheen. Ga aan het werk want de 1e week van januari (welk jaar?) haal je ook niet!
Wacht Hugo de Jonge misschien op het veul goeiekopere vaccin van AstraZenica (maar liefst tien keer zo goedkoop, zo blijkt uit het vandaag uitgelekte prijsoverzicht)? We krijgen ineens ook maar de helft van de veul duurdere Pfizer-vaccins: 500.000 in plaats van de eerder toegezegde 1.000.000 vaccins. Daarmee kunnen slechts 250.000 mensen worden ingeënt (2 doses per persoon noodzakelijk). Penny wise, pound foolish?
Dondert niks wat het kost. Failliet gaan we toch wel in dit maffe land bestuurt door totaal incapabele idioten.
Het is veel goedkoper om de complete middenstand de nek om te draaien. Ziehier de Ruttedoctrine.
Tuurlijk wordt in Nederland op de goedkopere variant grwacht.
Kaag wil de dure variant vast doneren aan het Midden-Oosten ;-).
Kijk, dit zijn complottheorieën waar ik wél iets mee kan.
Hoeft niet, ze hebben deze voorraden van de verschillende fabrikanten op voorhand (ergens in juni/juli) al besteld. Astra Zenica lag ver voor in de race, maar moet even halt op de plaats doen vanwege (deels) verkeerde onderzoekspopulatie. Moderna wordt binnen enkele weken (dagen?) in de VS goedgekeurd. Waarschijnlijk een week later dan eveneens in de EU (zal Duitsland wel weer op aandringen, terecht). Naast deze collectieve pre-orders van de EU staat het volgens mij ieder land vrij om additioneel en versneld extra orders te plaatsen.
stelletje slappe polderaars. Je kunt hier gewoon het leger voor inzetten. Die zijn al betaald.
Staat echter niet in de cao.
Die zeggen dan prik prik
Misschien zijn we toch niet zo’n geweldig gidsland als we onszelf al die jaren wijsgemaakt hebben.
Wij nemen de touristenroute
Oh jawel, wij waren uitstekend voorbereid volgens een zekere van Dissel.
Haha, dat is nog zacht uitgedrukt.
Is het nou zo moeilijk om de vaccins bij de huisartsen te bezorgen en die inentingen en registratie te laten doen. Gewoon bestaande structuren benutten, moeilijker moet je het niet maken.
Daar valt iets voor te zeggen, immers, je huisarts is 11 van de 10 keer degene die je zal zien als je problemen krijgt naar aanleiding van het vaccin.
Daarmee heb je geen centrale registratie en centrale loginmogelijkheid. Er is ook niet 1 soort HIS in gebruik. Dat kiest de huisarts zelf uit. Alles kan hoor, ook dit aanpassen. Door verschillende softwareleveranciers.. stuur datmaar eens aan. Het is echter niet simpel en houdt meteen een risico in voor de andere gegevens die de huisarts van je heeft. Leer mij ICT kennen....
Wat nou wachten op software, het is crisis, voor mijn part schrijven die huisartsen op een kladblaadje wie ze inenten. Eventuele centrale registratie inrichten kan later ook. Aan het werk in de clusters in het veld. Gewoon beginnen. Beschavingen hebben heel lang gefunctioneerd zonder IT
@HD50 | 18-12-20 | 06:45: Idd, het feit dat deze keronavaccinatie perse landelijk geregistreerd moet worden geeft me een beetje de kriebels. Dat de griepvaccinatie decentraal wordt geregeld is nog nooit een probleem geweest, ondanks dat er hele volksstammen het loodje leggen tijdens de griepperiodes.
En dan in maart gaan zeiken dat er te snel begonnen is als de side effects bekend worden. Tuurlijk. Wat een azijnzeikers zijn jullie bij GS.
Volkskrant is dr niks bij.
Het trolley dilemma. Voorlopig staat van een lockdown vast dat het middel erger is dan de kwaal. Dat geldt bij lange na niet van vaccins. Spuiten Jaap, en vlug wat
Lange termijn weet je nooit maar dit spul is al op tienduizenden mensen getest zonder al te grote gevolgen. Sommige mensen zijn er allergisch maar ja dat heb je met pinda's ook.
@borderlijntje | 17-12-20 | 22:23: in uw beleving zijn dat de enige twee opties?
De vraag is, wie krijgt die vaccins die niet goedgekeurd zijn? De NL Staat kennende vinden ze het zonde om die niet te gebruiken.
Daarom is ook een goede registratie nodig. Ze zijn bestemd voor de autochtone bevolking en dan te beginnen bij PVV-ers en FvD-ers, want dat zijn volgens de kartelpartijen ongetwijfeld die untermenschen.
Mark Rutte is in staat om de goede vaccins weg te geven aan zijn EU-vrienden en de rotsooi voor de eigen bevolking te gebruiken.
Even een denkoefening: Stel, iemand, tussen 25 en 55 jaar, laat zich niet vaccineren tegen het coronavirus, maar diegene heeft straks een donor-orgaan nodig (long, hart), komt diegene dan in aanmerking er voor?
Ja natuurlijk wel.
Nee, want immers niet burgerlijk slaafs geweest dus helaas. Als deze persoon zelf overlijdt dan plukken we zijn/haar lichaam wel leeg, want niet gevaccineerd betekend onaangetaste organen =€£¥$£¥£€$
@Lupuslupus | 17-12-20 | 22:02: dat is niet het antwoord wat hij zoekt. Het is een dan geen IC bed voor jou wappie
@Diepstrotje | 17-12-20 | 22:13: Gelukkig gaat hij daar niet over.
FDA publiceerde eind oktober dit jaar een lijst met bijwerkingen die kunnen optreden na het coronavaccin
In een document van de Amerikaanse FDA (Food and Drug Administration) staat een lijst van mogelijke ernstige ziekten en nadelige lichamelijke reacties die kunnen optreden na injectie met Covid-19 vaccins. Naast de dood worden onder andere een hartaanval, een hersenbloeding, hersen- en ruggenmergontstekingen, narcolepsie en kataplexie, gevolgen voor zwangerschappen en geboorten, en tal van andere (auto-immuun) ziektes genoemd.
Op pagina 16 van de ‘CBER-plans for monitoring vaccine safety and effectiveness‘ van het Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee, gepresenteerd op 22 oktober 2020 in de Meeting Presentation COVID19, staat de volgende voorlopige lijst van verwachte mogelijke tegenreacties op Covid-19 vaccins:
1. Guillain-Barré syndroom, een auto-immuunreactie en aandoening van het zenuwstelsel, dat mensen kunnen oplopen na bijvoorbeeld de griepprik. Verschijnselen: tintelingen en gevoelsverlies, moeite met lopen, slikproblemen, snel toenemende spierzwakte, ademhalingsproblemen, verlies van reflexen, spierverlamming, en in zeldzame gevallen coma. Het syndroom gaat meestal na een tijdje vanzelf over, maar soms is het chronisch. In Nederland krijgen jaarlijks 1,3 op de 100.000 mensen GBS.
2. Acute uitgezaaide encefalomyelitis (ADEM), een ontsteking aan het ruggenmerg en de hersenen. Oorzaken: een virus of een vaccin (in 5% van alle gevallen is een gewone griepprik of het vaccin tegen H1N1 (Mexicaanse griep) de oorzaak). Komt bij slechts 8 op de 1 miljoen mensen voor. Tussen 2006 en 2014 kregen 60 Amerikanen ADEM na een griepprik, en 12 na gevaccineerd te zijn tegen H1N1.
3. Transverse myelitis is een zeldzame neurologische aandoening waarbij het ruggenmerg ontstoken raakt, en waar 2 personen in de testfasen door werden getroffen. Dit is een zeer zeldzame aandoening die normaal gesproken wereldwijd bij slechts 4,6 op de 1 miljoen mensen optreedt. Dat 2 personen van slechts enkele duizenden deze aandoening opliepen door een Covid-19 vaccin, zal velen dan ook bepaald niet gerust stellen. Deze twee vaccin slachtoffers zullen de rest van hun leven niet of nauwelijks meer kunnen lopen.
4. Encephalitis/ myelitis/ encephalomyelitis/ meningoencephalitis/ meningitis/ encefalopathie zijn door het comité voor het gemak maar samengevoegd, omdat het allemaal ontstekingen aan of om de hersenen betreft. Er is een waslijst symptomen van, zoals hoofdpijn, koorts, nekpijn, toevallen, afwijkend gedrag, problemen met denken, persoonlijkheidsveranderingen, zintuiglijke verstoringen, ernstige vermoeidheid, slaapstoornissen, coördinatiestoornissen, stemmingsstoornissen, epileptische aanvallen, tremoren, desoriëntatie, angsten, verminderd bewustzijn, en coma.
5. Stuiptrekkingen / toevallen.
6. Hersenbloeding.
7. Narcolepsie (de ‘slaapziekte’ waar enkele duizenden mensen aan lijden door het Mexicaanse griepvaccin in 2009. De Nederlandse staat heeft hier een schadevergoeding van tientallen miljoenen euro’s voor moeten uitkeren.)
8. Kataplexie. Aanvallen die seconden tot uren kunnen duren, en waarbij de spieren van het skelet acuut verslappen, soms tot een volledige lichaamsinstorting leidend. De persoon blijft de hele tijd bij bewustzijn.
9. Anafylaxis, oftewel een anafylactische shock, een ernstige, soms levensbedreigende allergische reactie, die na ieder vaccin kan optreden. In de VS overlijden er jaarlijks zo’n 500 tot 1000 personen door. De schatting is dat tot 100 per 100.000 mensen per jaar anafylaxis krijgt, ongeveer 5 x zoveel als in 1980. Zou dat misschien iets met het fors toegenomen aantal vaccinaties te maken kunnen hebben?
10. Acuut myocardiaal infarct, oftewel een hartinfarct.
11. Myocarditis/ Pericarditis. Myocarditis is een ontsteking van de hartspier, dat hartfalen kan veroorzaken. Pericarditis is een ontsteking van het hartzakje.
12. Auto-immuun ziekte.
13. De dood.
14. Gevolgen voor zwangerschap en geboorte. (In de bijsluiter van het Pfizer vaccin wordt zelfs expliciet gewaarschuwd dat ‘onbekend is of het Covid vacicn van invloed is op de vruchtbaarheid.‘)
15. Multiple Sclerose en andere ‘demyelinisatie ziekten’ (MS is met afstand de bekendste, maar staat niet apart genoemd in het document).
16. Niet-anafylactische allergische reacties.
17. Trombocytopenie, een tekort aan bloedplaatjes, wat stollingsproblemen veroorzaakt. Verschijnselen zijn o.a. onderhuidse bloedingen, neusbloedingen, bloed in je urine, zwarte ontlasting, bloedbraken, bloedingen van slijmvliezen en heftige menstruaties. Wordt meestal behandeld met medicijnen, soms een bloedtransfusie.
18. Uitgezaaide Intravasculaire Coagulopathie (DIC): bloedklonters die in het hele lichaam kunnen optreden. Symptomen: pijn in de borst, kortademigheid, problemen met praten, problemen met bewegen, huidbloedingen, bloed in urine en ontlasting, orgaanfalen.
19. Ader trombose (Veneuze trombo-embolie, VTE), waar ook longembolie onder valt.
20. Atritis en artralgie / gewrichtspijn.
21. Ziekte van Kawasaki, ook bekend als MCLS (mucocutaan lymfekliersyndroom), een zeldzame aandoening waarbij de middelgrote bloedvaten ontstoken raken.
22. Multisystemisch Ontstekingssyndroom bij kinderen, of MIC-S (Multisystem Inflammatory Syndrome in Children), een zeldzame, op de ziekte van Kawasaki lijkende ziekte.
23. Door het vaccin versterkte ziekten.
www.fda.gov/media/143557/download
Het is nogal een lijst zeg. Brrrr.
Gaat dit niet over het Moderna vaccin?
Als je de update zo leest, dan zijn er nogal wat ontvangers van de vaccinatie die last hebben van bijwerkingen.
www.fda.gov/media/144434/download
Hoe is dit met andere vaccins?
Snap dat het vaccin tegen COVID-19 onder een vergrootglas licht, maar er worden al jaren mensen ingeënt tegen allerlei ziekten, en een deel zal bijwerkingen ervaren en een ander deel niet.
Bijsluiter van je paracetamolletjes al gelezen?
@BakkerHenk | 17-12-20 | 22:08:
Niet dat ik weet,deze is van 22-10,deze link van u is van 17-12 en gaat over Moderne vaccin
Alle geneesmiddelen hebben nare bijwerkingen, als het goed is uiterst zeldzaam. De beoogde werking is als het goed is vele malen belangrijker dan die zeldzame reacties.
Shark666 heeft blijkbaar liever corona.
Haha één op de duizend amerikanen al dood aan covid, maar dan dat vaccin, dat is pas gevaarlijk, aldus de Facebook wetenschappers.
@zwellevertje | 17-12-20 | 22:50: Desinfo. Het gaat richting de 1 op de 1000 MET corona waarvan eerder door het CDC is verklaard dat ca 6% van alle MET gevallen ook daadwerkelijk AAN corona zijn overleden. De stelregel hierbij is Kanker+Griep=Kanker maar Kanker+Corona=Corona.
Een van die myelitispatienten bleek een vroege MS patient te zijn.
Zoek maar de bijsluiter op van aardbeien.
Je bedoelt Baudet?
Jesse die staat te buurten bij Wilders en Heerema. Ziet er toch vreemd uit.
Al nieuws over een medicijn?
Het AD, daarnet:
"Eva de Bleeker, de Belgische staatssecretaris voor Begroting, heeft per ongeluk de prijzen van de coronavaccins vrijgegeven op sociale media. Een flater, want de Europese Unie heeft het bekendmaken van de prijzen verboden, meldt Het Laatste Nieuws.".
Is dit niet geweldig?? De EU (wie de fuck? Heb ik jou rechten tot iets verbieden gegeven, EU??) VERBIEDT openbaarheid van dit soort gegevens... een organisatie van volgevreten veelverdienende papzakken bemoeit zich met iets waar ze geen bal verstand van heeft en zich eerst niet aan wilde verbranden, hoe getikt moet het nog worden?
Zou me niet verbazen als dat gilde der schadelijke nuttelozen daar ook nog wat centjes van opstrijkt. Goede reden om het geheim te houden.
www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20201217_968...
Oeps. Je was me net voor, sorry.
De medische maffia en de Brusselse maffia regelen het onderling. Met een bijpassende omerta. Beide houden niet van transparantie.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Mohammed_Saïd...
Hugo is net overreden door de D66 toeringcar
Laat de massale VN-sterelisatieprogramma maar beginnen
dig.watch/updates/mastercard-and-trus...
Hoeven ig geen MasterCard meer bij je te hebben in de toekomst, krijg je gratis bij een prikkie
wilders heeft het over het inrichten van een mooi call center. Hij realiseert zich niet dat er geen centraal call center is. De mensen zitten thuis (betalen hun eigen internet verbinding, waar geen vergoeding voor wordt gegeven), gebruiken eigen computer (geen vergoeding) en zitten aan de keukentafel.. En dat voor 10 euro per uur. Gelukkig krijgen rijksambtenaren wel vergoeding voor toiletpapier. De call centermedewerkers krijgen niks van dit al.
De meeste bestaande callcenters zijn prima in staat om extra werkzaamheden op te pakken. Dit doen ze ook in veel gevallen al. Deze callcenters zijn al ingericht op thuiswerken. Alleen een kwestie van een ander smartscript instellen.
@BakkerHenk | 17-12-20 | 21:31: Een call center is niet meer dan software. De mensen zitten thuis. Het probleem is de verbinding met overheidssystemen zodat ze gegevens kunnen opvragen en wegschrijven. Ik zie dagelijks hoe een medewerker op meerdere systemen moet inloggen (GGD, Call center software etc) en dat dat slecht samenwerkt. Ligt waarschijnlijk aan de overheid.
@freshideas | 17-12-20 | 21:35: De medewerkers hoeven helemaal niet in systemen van de overheid. Ze hoeven enkel te registreren en dat kan prima op basis van de gegevens die ze altijd horen te vragen: Naam, voorletters, geboortedatum, etc.
Dat de systemen van de GGD niet lekker werken en amper (lees niet) samenwerken met Osiris van het RIVM is mij ook bekend. De leverancier van de software zit, als ik het goed heb, in Engeland en is niet altijd even goed bereikbaar. Maar als je bekijkt dat een afdeling infectieziektenbestreiding voorheen met 2 mensen de registraties deed en nu met 1500 man, dan snap je ook dat die systemen destijds niet per sé gebouwd zijn op schaalbaarheid en integratie. Callcenter software is daar beter op ingericht. Die zijn gewend om in korte tijd op of af te schalen.
@BakkerHenk | 17-12-20 | 21:44: Er is een afdeling bij de ggd die zich bezig houdt met voorbereiding van een pandemie. Die hadden alles klaar moeten hebben staan. Geen brandweer inrichten als er brand is.
De medewerker moet wel bij de gegevens van de basisadministratie daar ze moeten controleren of ze echt de persoon aan de lijn hebben.
@BakkerHenk | 17-12-20 | 21:44: maar die zijn dan weer niet ingericht op uitgebreide medische toestanden en koppelingen. Het kan snel, als je weinig registreert. Maar binnen het medische circuit zijn er veel eisen rond data en privacy, opslag etc. Etc. En allerlei waarborgen. Het wordt moeilijk op die manier.
@freshideas | 17-12-20 | 22:12: enig idee hoe de laatste 25 jaar met de ggd is omgegaan ? Er waren ook bestuurders die zo’n afdeling infectieziektenbestrijding maar vreemd en duur vonden. Infectieziekten, dat hadden we toch wel gehad? Iets van vroeger... kan terug naar waakvlamniveau en de rest kopen we in bij de buren. Die doen natuurlijk hetzelfde. Je zou het kunnen vergelijken met hoe we met het leger omgaan.
@freshideas | 17-12-20 | 22:12
Voorbereiden op een pandemie is geen GGD taak. Dat is de verantwoordelijkheid van de veiligheidsregio.
wetten.overheid.nl/BWBR0027466/2020-0...
Zoals Nichtsneues ook aangeeft, is er daarnaast op de GGD behoorlijk bezuinigd.
Wat is er mis met de kat uit de boom te kijken? Laat de Engelsen en Duitsers maar als proefkonijn fungeren. Laat hen maar beginnen wij wachten gewoon een paar maanden. En zien wel wat daar gebeurt.
Deze hele vaccinatie campagne zal trouwens een grote overwinning zijn op de anti-vaxxers. Met hun fake news propaganda zijn ze erg effectief, zie bv het lage inentingspercentage tegen HPV. Naarmate meer mensen gevaccineerd zijn tegen covid, zullen ziekenhuisopnames dalen en mogelijkheden voor leuke dingen weer toenemen. Wie zal er dan nog achter types als Willem Engel aanlopen?
Die corona maatregelen gaan voor zowel gevaccineerden als niet gevaccineerden wel of niet opgeheven worden, wanneer dan ook.
@citywok | 17-12-20 | 21:26: Ik denk dat je veel landen niet in zult komen als je niet gevaccineerd bent
Het enige wat de vaccinaties doen is de ernst van de symptomen verminderen. Maar de kans op ernstige symptomen is voor gezonde mensen onder de 50 al miniem. Of je na vaccinatie nog anderen kan besmetten is nog niet onderzocht. Dus er is ook geen reden gevaccineerde mensen meer vrijheid te geven.
Geniepig hoor, mensen met een gezonde dosis sceptisch aangaande een vaccin dat in nog geen jaar in elkaar gerommeld en ook nog goedgekeurd is, gelijkstellen aan antivaxxers. Maar goed, het was al een tijdje duidelijk dat u niet geïnteresseerd bent in een inhoudelijke discussie maar voornamelijk een beetje wilt poken. Vandaar die zwitsal achter uw naam, gok ik.
Wat is een anti-vaxxer volgens u? Ik ben zelf niet tegen inenten, en mijn kinderen krijgen alle reguliere spuitjes. Het Corona vaccin is wat mij betreft een ander verhaal. Het is met grote snelheid door het goedkeuringstraject geloodsd, en fabrikanten zijn gevrijwaard van aansprakelijkheid voor lange termijn schade. In het geval van Pfizer is er ook nog eens sprake van een nog niet eerder op deze schaal toegepaste technologie. Ik ga uit van goede intenties, maar als ik de afweging maak zie ik een verwaarloosbaar klein risico dat ik zonder vaccin dood ga, en een niet kwantificeerbaar risico als ik het spuitje neem.
@jjms Het wetenschappelijk artikel over de PCR test als middel om covid19 aan te tonen was ook binnen een dag goedgekeurd inclusief peer review. Achteraf bleek het op zijn minst discutabel te zijn. Als ze met vaccins net zo te werk gaan dan wacht ik liever nog een jaartje of wat.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 21:27: wat een vooruitgang zou dat zijn
Er hoeft ook maar iets mis te zijn met deze experimentele vaccins, en hele volksstammen willen voorlopig niks meer van vaccins weten, ook de nuttige veilige niet. Met alle gevolgen van dien.
Dat heb je dan op je geweten, met je onverantwoordelijke gedram.
Het valt mij wel op dat mensen die kritisch zijn over vaccinaties veel vaker worden uitgescholden en belachelijk gemaakt door de mensen die geen problemen hebben met vaccinaties dan andersom.
Ik heb een aantal reaguurders al eerder als een blad van een boom zien draaien op andere onderwerpen dus het zal me niets verbazen.
Dit ziet u -helaas- verkeerd. Er zullen wat bijwerkingen zijn, bij een handvol mensen gaan die bijwerkingen tot ernstige complicaties leiden. Uiteraard verwaarloosbaar vergeleken met de coronaramp, maar de verhalen van die pechvogels zullen jarenlang uitgemolken worden en de sociale media domineren.
ow god heb je dominee weer met zijn uit zorgvuldig , ik heb een idee zullen we uit zorgvuldig de kerken sluiten uit zorgvuldig.
"Bestaat er een mogelijkheid dat het virus op een andere manier bestreden kan worden? Extra-hard bidden bijvoorbeeld?"
Hoe ver out of the box was je toen je dit schreef?
@BakkerHenk | 17-12-20 | 21:18: Ja, een bijbel overdwars van achteren inbrengen garandeert dat je niet aan het virus zult overlijden
Nederland is nog niet klaar. Nou én? Waarom toch zoveel ophef over een oude, typisch Nederlandse traditie.
Omdat Nederland er zelfs wanneer het er wel "klaar" voor is, er alsnog een vreselijke puinhoop van weet te maken. Ooit was dit een bedachtzaam maar zeer degelijk land, nu staan we te springen om ons geld weg te pleuren naar schurkenstaten en kansloze immigranten en zijn we nog verbaasd ook dat er geen geld over blijft om goed voor onszelf te zorgen. Zo heel oud is die traditie niet.
@Eric Newby | 17-12-20 | 21:27: Jaartje of 50 pas, vanaf toen links de instituties overnam. Vakmanschap en kennis is verdacht, objectieve wetenschap moet worden ingeruild voor activisme en het juiste kleurtje is belangrijker dan kwaliteit
Voeg daar een ouderwetse portie gereformeerde zelfhaat en schuldcomplexen aan toe en voià Nederland anno 2020.
Wat gaat dit vaccin uiteindelijk kosten?
De eerste leveringen zijn USa zijn verrekend met de verstrekte subsides voor onderzoek, maar spreekt Pfizer voor vervolgleveringen over 40 dollar per dosis.
Heeft de Belgische minister net per ongeluk bekend gemaakt. €12 per dosis voor Pfizer, minder voor de anderen.
@Muxje | 17-12-20 | 21:25:
Ja, dat is voor de eerste leveringen, na onderhandelen en subsidies voor onderzoek. Hierna kan Pfizer er een prijs aanhangen en spreekt dan over 40 dollar per dosis.
Daarbij kost een PCR-test al 65 euro per stuk. De belastingbetaler uiteraard. Schaamteloze geldklopperij.
Welke dope gebruikt die man?
Iets van Pfizer mss?
Tering wat een lulverhaal. Dus die dikke van het CDA gaat honderden medisch specialisten aan de telefoon zetten om ingewikkelde vragen over allerlei comorbiditeit te laten beantwoorden.
Zelf vond hij het wel een slimme reactie op de stelling van Wilders.
Nou de grootste zegening is binnen heeft het over zorgvuldigheid, de Imam van de bijblebeld normaal heeft hij nog wel eens wat zinnigs te zeggen maar vandaag helemaal van de pot gerukt.
Alles neigt naar verplichting.
Vergaande consequenties als je weigert...
Mark mij wuurds.
Maarre,....
Iedereen die corona gehad heeft is vrijgesteld?
Enne,
Waarom dat corona vaccinatie bewijs? Vrijwillig?
Bewijs of ga weg!
Heerma staat te stuntelen als een schooljongen
Motie van wantrouwen of de eer aan zichzelf houden?
Heeft Hugo net een spuit gehad en is er een dokter in de zaal hij ziet er zo blauw uit.
Kan die gielperd van het CDA niet vervroegd naar huis.
@likdoorn | 17-12-20 | 21:09: U hebt een nieuwe tv nodig.
Er is een anonieme klokkenluider, die gelezen heeft dat er iemand is die heeft gehoord, dat er een jonge Rus heel erg ziek is geworden na het nemen van het vaccin.
nou geloof ik wel dat elk land de 27e een prikje gaat zetten voor de bühne en dat er verder ook nog niks klaar is.
Het De Beste Stuurlui Staan Aan Wal debat.
Gunst. Incompetente, lakse, niet op hun taak berekende, voor hun functie ongeschikte ambtenaren die het werk waarvoor ze namens ons allemaal iedere maand weer keurig op tijd hun veel te hoge salaris op hun bankrekening krijgen bijgeschreven, gewoon: niet doen.
-
En daar door niemand op worden aangesproken, (laat staan: afgerekend) omdat voor hun bazen exact hetzelfde geldt.
-
En geen minister die met z'n vuist op tafel durft te slaan, want dan heeft hij/zij dankzij diezelfde 'loyale' ambtenaren in twee tellen een aftredenswaardig feit aan zijn/haar stoelpoten hangen. Dus zingt iedere minister telkens weer de lof van zijn/haar departement.
-
Wanneer, oh wanneer, oh wanneer, wordt de gruwelijke Augiasstal die 'overheid' heet nu eens voorgoed gereinigd?
Ff het boek Dodelijke medicijnen en georganiseerde misdaad van peter c Gotzsche lezen. Er gaat een wereld open, echt eng hoe er gefraudeerd wordt, cijfers gemanipuleerd en zgn artsen en dokteren worden omgekocht. Pfizer 2,3 miljard boete, Novartis 423 mln boete,, sanofi 95 mln boete Glaxosmithkleine 3 med boete , Astra zeneca 520 mln boete enz enz enz Allen in de laatste 10 jaar. Succes met uw spuit
Je bent er maar druk mee hé aluhoedje. Liever een klein beetje corona en immuun dan heel veel corona en doodziek.
@Trumme | 17-12-20 | 21:03: Max 0,5% is besmettelijk.. nog veel minder zijn ziek of zelfs dood. Die zijn 65 en veel ouder. Ff wat realitisch.
@Trumme | 17-12-20 | 21:03:
Flikker toch op man!
@Trumme | 17-12-20 | 21:03: en gij geleuf dat, hahaha.
Goeie achternaam, Gerrit.
Er zijn ongeveer 500 covid doden onder 65 jaar. Waarom zou je dan versneld zorgpersoneel vaccineren en niet voor kwetsbare 65-plussers kiezen?
omdat ze anders allemaal ziek thuis zitten natuurlijk
Omdat die uit de aard van hun werk de grootste kans lopen om met het virus in aanraking te komen, en overlijden niet het enige risico is.
@Ivoren Toren | 17-12-20 | 21:04: Gelöl, zorgmedewerkers hebben juist de beste papieren om het niet op te lopen. Ze voelen de urgentie van de maatregelen, hebben de beste beschermingsmiddelen en toegang tot tests en medicatie. De gemiddelde basisschoolleerkrachtliep een groter risico.
@Stijlicoon | 17-12-20 | 21:37: dit heb je uit een boekje? Of vind jij enkel personeel dat op de corona afdeling van een ziekenhuis werkt zorgpersoneel.
Omdat... Hugo een idioot is.
Medisch gezien is er geen reden.
@Stijlicoon | 17-12-20 | 21:37: Vertel dat maar aan Li Wenliang. Oh wacht...
Basisschoolpersoneel mag van mij ook relatief hoog op de lijst, dat ben ik dan weer wel met je eens.
Ik loop rondjes, alleen maar rondjes de hele avond rondjes lopen. poing poing poing poing.
Doeiiiii Hugo
Debatteren over een vaccin waar enkel de risicogroep, de media en de politiek op zit te wachten. Ze kunnen het beter hebben over plannen om de horeca en het mkb er weer bobvenop te krijgen.
Ik zou wel eens willen weten wat het exit scenario uit de zombiesamenleving van Mark Rutte is.
Dat doe je ook met het vaccin.
Er spelen grotere belangen dan de belangen van de burger.
En het grootste belang is om geen nieuwe spelers op de markt toe te laten en alles zelf te doen met de bestaande spelers. En dat mag best wel wat levens kosten.
Net zoals met het testen werden de buitenlandse spelers die direct konden testen van de markt geweerd om de kleine laboratoria te beschermen omdat de voorzitster van het Outbreak Management Team ook de voorzitster is van de belangenvereniging van kleine laboratoria die schade leiden als er buitenlandse spelers op de markt worden toegelaten.
En het werk moet bij voorkeur gedaan worden bij bedrijven waar de kamerleden belangen in hebben en dat zijn geen buitenlandse bedrijven.
#aliminium hoedje nog even goed zet.
Je hebt wat betreft die laboratoria zeker gelijk maar de ggd is een overheidsinstantie die heeft geen concurrentie en sommige zaken kun je beter niet in handen van het zorg-bedrijfsleven leggen dat is wel gebleken.
Geloel, veel microbiologen verdienen geen cent extra nu. Het heeft een kwaliteitsachtergrond dat we hier geen massalabs inzetten. Bij bv MRSA zie je dat het in Nederland veel beter gaat dan bv in Duitsland of B. Bij dit soort grootschalige zaken als corona werkt het wat tegen.
De GGD's zijn in maart dwárs voor het grootschalig testen gaan liggen, toen Syntens (commerciële partij met vestigingen in het hele land) bij het ministerie kwam vertellen dat zij dat konden doen - en ook nog eens beter, efficiënter en goedkoper dan de GGD's. Dus kwam Syntens niet start. En toen bleek dat de GGD's zo ongeveer helemaal niets konden of wilden, schoven ze hun falen af op de leverancier van de lysisbuffer, die zogenaamd niet had geleverd - een keiharde leugen. En toen de teststraat op Schiphol faalde, en toen het bron- en contactonderzoek te veel werd, en toen er na drie maanden nog steeds(!!) geen tests van enige omvang of betekenis plaats vonden, toen nog trokken ze de verloven niet in. Je zou bijna gaan denken, dat de tot op het bot falende GGD's zich drukker maken om hun baantjes en hun voortbestaan dan om de volksgezondheid - en laat die volksgezondheid nu nét het bestaansrecht van die club zijn, maar dat zijn ze al heel lang geleden vergeten.
@bisbisbis | 17-12-20 | 21:13: U overschat de GGD's. De GGD's zijn slechts uitvoerend. Het grootschalig testen werd geblokkeerd door het ministerie.
www.nieuwnieuws.nl/5148926/ggd-minist...
Waarom beginnen we pas op 8 januari ? Omdat misschien de eerste twee spuiten niet helpen tegen Covid en je zeker nog even door moet blijven spuiten hoor ik ze zeggen op WeAreChange.com Je zou ze ook net zo goed helemaal kunnen overslaan en wachten op de lente of serieuze werkende alternatieven kunnen proberen. Ik vind het nog steeds knap dat ze in 1 jaar een zogenaamde werkende RNA virus hebben kunnen brouwen terwijl ze voor Aids wat al sinds de jaren 80 heerst er nooit iets is gevonden.
Ja pure discriminatie aan aids gingen er een per jaar duizend per jaar dood en aan covid duizenden per maand
volgens mij hebben ze aardig wat gevonden voor HIV sinds de jaren 80.
Is straks eindelijk het vaccin binnen, is men vergeten om op tijd injectienaalden te bestellen.
Er zijn waarschijnlijk niet eens genoeg gekwalificeerde prikkers.
@huidtonger | 17-12-20 | 20:55: dat wordt dus mensen snel het ene trucje leren en zorgpersoneel de selectie laten doen
Ongekende hoeveelheid antivaxers hier. Bijzonder. Hopelijk geldt dat ook voor het niet-reagurende deel van de bevolking dan is de campagne wellicht al in het eerste kwartaal klaar. Alle gevaccineerden kunnen weer gaan en staan waar ze willen en alle anderen zoeken het maar. uit.
Het lijkt gvd de biblebelt wel.
Bereidheid om vaccin te halen zal snel verder toenemen als het bv nodig is om te kunnen reizen
Bob is een wappie. Bob is niet zo van de grondwet. Wees geen Bob.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:49:
Bereidheid, chantage, ach bijna hetzelfde.
Nou Bob je hebt in elk geval best wel een leuke naam.
Dat laatste raad de WHO af.. je blijft gemuilkorfd en 1,5 m afstand houden..
De overheid heeft miljoenen uitgegeven om rechtzaken af te kopen van mensen die chronische vermoeidheid hadden overgehouden aan het Mexicaanse griep vaccin. De bijwerkingen van dat vaccin zijn destijds onder de pet gehouden en volgens de overheid was het volledig veilig.
En nu moet iedereen zich maar in laten spuiten met een RNA vaccin dat in recordtijd ontwikkeld is en zo kort mogelijk getest?
Ben je dan een Wappie als je daar dan je bedenkingen bij hebt?
Is ook volstrekt normaal dat je een gigantische groep mensen uitsluit die kritisch zijn en geen ongeteste RNA-meuk in hun donder laten spuiten. Heel normaal als je 30-40% van de Nederlanders, laten we zeggen zo'n 6 miljoen, een gele No-Vaxx ster opplakt. En straks sta je op 4 mei weer met je huichelachtige rotsmoel de 2-e wereldoorlog "nie wieder" te herinneren.
Mr Dobolina . Mr Bob Dobolina.... Slaap lekker
@Norman N. Warden | 17-12-20 | 21:40: hahaha en dat allemaal over een vaccin. Niemand dwingt het je te nemen, maar het is wel de snelste weg uit de ellende. Your choice.
@einz | 17-12-20 | 21:34: ongeveer 1 op de 18.400 ontwikkelde narcolepsie waar dat normaal 1 op de 100.000 is. De kans dat je overlijdt aan covid of erge klachten overhoudt is veel groter. Maar vooral niet doen.
@BobDobalina | 17-12-20 | 22:33: Ja, dat over een vaccin! Mensen verbieden om te vliegen of om naar concerten te gaan? Wat voor sick fuck society ben je dan?
@Norman N. Warden | 17-12-20 | 22:56: dat gebeurt nu al. Zie het verschil niet.
@einz | 17-12-20 | 21:34: Ja.
Onbegrijpelijk dat dit zo snel moet gebeuren. Een werkend medicijn is of zijn er al en toch moeten mensen , waarvan 95%, geen klachten heeft , gevaccineerd worden, waarvan het lange en Midlange termijn effecten niet duidelijk zijn.Mijn gevoel zegt me dat hier duidelijk de Big Farma achter zit. De MSM is de komende maanden alleen maar bezig om reclame te maken om toch vooral dat prikkie te nemen. Problem Reaction solution is een oude techniek die wordt gebruikt. Normaal gezonde verstand is er niet meer.. We laten ons als lemmingen in een ravijn duwen en dat voor de supperrjken. Hoe is het met die miljoenen van onze Ab en Jaap eigenlijk. news.mit.edu/2019/storing-vaccine-his...
Allen verenig u tot hiertoe en niet verder lijkt me de beste oplossing.
Is de enige manier uit lockdowns etc, op zich wel logisch dat er doorgewerkt wordt
Staatsnieuws is al een week of vier begonnen met "in vergelijking met vier weken geleden, laat nu 70% zich inenten". En dat bijna elke uitzending. Hetzelfde gebeurde met Zwarte Piet, toch een manier om mensen te dwingen andere mening te hebben. En een ieder die anders denkt is een nazi, racist of nu een complotdenker.
youtu.be/DiDIHS1Lk0Q
Deze docu speelt ook in op de rol van Big Pharma
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:46: Zou een bomb-down niet makkelijker zijn?
Die koelkasten gaan 't toch niet tijdig doen. Zullen ze wel de verkeerde stekkers aan gemonteerd hebben.
Wat is of zijn die ‘werkende’ medicijnen dan?
Feiten aub.
Bv. HCQ en zink of quercetine en zink, maar nog beter blijkt nu ivermectin te werken. Wordt in Egypte en deel van India al voorgeschreven.
Zelfs Dijkhof hoor ik klagen over de Jonge. Maar meneer Dijkhof, het is toch uw partijgenoot Rutte die het verdomd om een stukje in de toekomst te kijken. Die man leeft met de waan van de dag. Dit straalt hij af op het kabinet, met de zoveelste miskleun toto gevolg.
Wie gaat er trouwens aftreden naar aanleiding van dat toeslagen rapport?
Heel slimme timing: Iedereen is nu vet boos maar iedereen is al met kerstreces en tegen de tijd dat iedereen terug is het allemaal weer begint is de storm alweer overgewaaid en weggelachen door Rutte vrees ik
@Trumme | 17-12-20 | 20:48: Wiebes
@Trumme | 17-12-20 | 20:48: als de eindverantwoordelijke voor dit debacle, die al sinds 2010 eindverantwoordelijke is in het kabinet, dat is Rutte, niet opstapt door dit debacle, dan zie ik in de toekomst nooit meer iemand opstappen. Dat station zijn we dan gepasseerd.
Hugo wordt door iedereen opgeofferd nu om zelf schone handen te krijgen en na de verkiezingen vrolijk verder te gaan. Als het even kon kreeg hij ook nog de toeslagenaffaire, Groningen, het klimaat, de migratie en Srebrenicza in de schoenen geschoven. Bij Van Dissel probeerde Rutte het ook maar die is op tijd wat uit de spotlights gestapt. Hugo echter is een ijdeltuit...
Markxs zit er klaar voor, want als de brief vandaag niet gekomen was en er dus geen debat kon plaatsvinden had dit naast de blamage van de toeslagen mogelijk een knock out geweest voor de komende verkiezingen.
Hugo onder de bus en de teflonboy die alles gaat bagatelliseren.
Nu Het schoothondje van Rutte hij het lodewijk.
Eens kijken of hij nog ergens ophef rondom FvD of zo kan veroorzaken. Leidde bij die verhoren ook zo mooi af.
Ik kende vroeger junkies die na een shot net zo uit hun ogen keken als Hugo.
Ja, ik zei het vorige week al, die man zet grote ogen op over verwondering van zijn eigen uitspraken !
Speed it is....
Even laten plassen tijdens het debat. Heel nieuwsgierig wat daar allemaal uitkomt.
Zodra ik hem zie, kijk ik altijd effetjes naar mijn telefoontje. Dit weekend? Za'k weer es? Maar zeau te zien versnijden ze de laatste tijd met zuivere hoogmoed en hindsight.
Ik hoop dat als ik mij niet laat vaccineren dat de staat mij in een hutje op de hei zet. Lijkt mij heerlijk.
Tot je geld op is.
@Ivoren Toren | 17-12-20 | 20:39:
Thuiswerken!
Nou moe?! Dus dat debat is pas na de Veldslag van Oud & Nieuw?
#out
Het is begonnen!
Ze smelten de kazen!
1 Ding kan Hugo wel heel goed, en dat is een tekstje uit zijn hoofd leren vanaf een a4-tje. En als dan 1 of andere journalist hem een vraag stelt, maakt niet uit welke, dan dreunt ie het tekstje op.
Zulk slecht toneel dit.
Doen ze allemaal toch?
De vaccinatie-centra in Duitsland zijn al klaar, in Nederland moeten we nog beginnen met denken wie wat en waar als eerste gevaccineerd moeten worden ... vvd, laten we het over aan de markt?
Waar is je heilige mantra nu?
Liberaal: we wachten tot er echt iets aan de hand is en beslissen dan!
Meer een effect van onze volksaard? Iedereen moet namelijk iets te zeggen hebben en hierarchie bestaat niet. Als iemand echt de baas gaat spelen sturen we hem gewapend met hooivorken richting Duitsland.
Das ws wat Willempie bedoelde met "zelfredzaamheid", had ie misschien wel uit zijn "Akte van Verlatinghe" gedestilleerd waar die zo trots op gaat !
Dankzij de markt zijn er in 9 maanden zeer effectieve en veilige vaccins ontwikkeld
Er liggen al lang brieven van Hugo over vaccinprio’s bij de Tweede Kamer
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:47: Kletskoek. Deze vaccins worden ons dankzij het buigen van regels en wetten in de maag gesplitst zoals het "tijdelijk" opzij zetten van regels op het gebied van genetische manipulatie: nos.nl/collectie/13824/artikel/233886...
Gelukkig komt Ebru straks.
Voor- en tegenstanders van vaccineren vliegen elkaar in de haren, fascinerend steekspel.
Men reageert nogal geprikkeld.
Inderdaad. Gelukkig is het virtueel....
@Lupuslupus | 17-12-20 | 20:32:
Ik ben een vaccinatie-ninja. Ik steek je in je nek als je om zeven uur in de ochtend in die suffe buurtsuper van je staat!
Met je mondkapje...
@SterF... | 17-12-20 | 20:36: Die muilkorf is opgedrongen en verder laat ik uw bijdrage maar voor wat die is.
@SterF... | 17-12-20 | 20:36: foute spier, kan an sich wel, klein risico dat je de plexus raakt, beter is in de deltoid, effectiever en efficienter. Niks mis mee.
@SterF... | 17-12-20 | 20:36:
Grinnik. Ik zie het zo voor me...
Wanneer het gaat beginnen maakt niet zoveel uit.
Wanneer er 10 miljoen Nederlanders een vaccin hebben gekregen. Dat maakt wel uit.
Een beetje spoed zou wel op z'n plaats zijn.
Ik heb geen vertrouwen in de overheid. Al jaren niet meer. Zijzelf ook niet gezien er in het kader van de bestrijding van corona geen WOB-verzoeken mogen worden ingediend.
Ik heb geen vertrouwen in de farmaceutische industrie. Al jaren niet meer. Zijzelf ook niet gezien ze in het kader van eventuele schadeclaims bij bijwerkingen geen thuis geven en de overheid dit van ze over moest nemen.
Mijn vaccinatie mag gebruikt worden door mensen die denken dat ze 'm nodig hebben.
Mooi omschreven.
Ja hiero!
* hand opsteekt *
Is dat zo? Volgens mij is wel degelijk met succes WOB verzoeken ingediend
youtu.be/DiDIHS1Lk0Q
De moeite waard om te bekijken. Een van de vragen die ik heb: in hoeverre is vaccinatie nodig bij een gezond immuunsysteem?
De bedrijven zijn gewoon aansprakelijk, is een facebookfabel dat ze niet aansprakelijk zijn.
heel veel, bijna alles is WOB-baar. Ook deze kerstpakket bestelling van Hugo van dit voorjaar. Zal wel vele jaren duren voordat er wat uitkomt. Te veel ZBO's en ambtelijke constructies van vertraging. Dat hebben ze allemaal al lang door juristen laten inschatten. Dan zijn ze allemaal al lang ergens in een of andere bestuursfunctie en dus safe. Komt er een parlementaire enquete, een FOEI en dan gaat het weer als vanouds.
@nobodiesunmighty | 17-12-20 | 20:56: Dat is het fijne van deze deal, is als staatsgeheim geclassificeerd.
Op 4 januari gaan de eerste brieven met uitnodigen de deur uit dat kan niet eerder want dan hebben de ambtenaren op het ministerie nog vacantie.
We flikkeren het MKB over de reling maar wat extra druk leggen in de vorm van opschieten is teveel gevraagd? Geen tijd = geen prioriteit!
Ik vind het niet zo'n probleem om 1 a 2 maanden na de andere landen te beginnen. Liever dat zij als proeftuin fungeren dan wij.
Vaccins zijn al uitgebreide getest op tienduizenden mensen zonder noemenswaardige bijwerkingen
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:29:
Geen korte termijn bijwerkingen inderdaad. Maar op lange termijn is nog niks over bekend. Als je kerngezond bent zou ik dit vaccin niet nemen
@Nappa | 17-12-20 | 20:34: erg onwaarschijnlijk dat die er zullen zijn, en ook jonge mensen kunnen er erg ziek van worden. Daarbij neem je het vaccin juist voor elkaar ipv voor jezelf
@Diederik_Ezel
Wat ik zo knap vind is dat ze nu al weten dat dit vaccin ook op de lange termijn geen schadelijke effecten zal hebben.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:29: En dan nog. De bijwerkingen kunnen onmogelijk erger zijn dan de gevolgen van het COVID-19 dat je onvermijdelijk een keer krijgt als je je niet laat vaccineren.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:29: Oja dat weet je heel zeker , vast van de televisie.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:37: als je kerngezond bent en (relatief) jong zoals ik (29) , zou ik het niet nemen. Ik wacht het lekker af. Eenvandaag kwam laatst nog met een reportage over de Mexicaanse griep-vaccin, die voor chronische ziektes heeft gezorgd bij gevaccineerde mensen. En toen ze een schadevergoeding vroegen gaf niemand thuis. Overheid niet, farmaceut niet. Nogmaals, als je gezond bent, kun je er alleen maar op achteruit met dit corona vaccin
@Nappa | 17-12-20 | 20:42: klinkt rationeel. Voor de oudjes kan het interessant zijn, ik heb echter geen hoge verwachtingen qua werkzaamheid. Gecontroleerd zal het ook niet worden met representatieve controle groepen die niet gevaccineerd worden. We zullen de komende jaren van wetenschappers weer de zoveelste lading bullshit onderzoek door de strot geduwd krijgen, dat het werkt. 't Wordt een beetje als de influenza A en B griep, ieder jaar maar es zien of die werkt, en all over is er geen bewijs dat 't werkt (dacht ik).
Gratis reclame. Artsen worden totaal niet geschoold in manipulatie mechanieken. Die zijn rete naief.
@Nappa | 17-12-20 | 20:42: welke ziektes ?
In O Europa en bv Zweden beginnen ze eind januari
@diederik ezel 20:37 Het is dus nog helemaal niet onderzocht of je na vaccinatie anderen nog kan besmetten. Dus uw bewering dat je het vaccin neemt voor elkaar is nergens op gebaseerd.
@Nichtsneues | 17-12-20 | 21:10:
O.a narcolepsie. Een slaapritmestoornis. Het vaccin zorgde voor een verstoring in de productie van slaapritme stoffen in de hersenen. Velen kregen deze klachten en zijn er nooit voor gecompenseerd. Dus ik wacht maar lekker af
@witwas | 17-12-20 | 21:20: Het ligt wel in de lijn der verwachting dat mensen die zelf niet ziek worden minder besmettelijk zullen zijn
Korte uitleg over het vaccin
youtube
/watch?v=nWC0loLNd4k
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 21:26: Zo werken alle vaccins dus daar moet je inderdaad van uit kunnen gaan. Ik heb er wel vertrouwen in dat het voldoende getest is. Zeker voor ouderen weegt het risico op covid zwaarder dan dat op bijwerkingen. Voor jongeren is dat tegenovergesteld.
Clowntje Clusterfuck doet zijn naam weer eens eer aan.
Lockdownclown vond ik ook wel leuke.
Dat gedecentraliseerde zorgstelsel is wel leuk voor sommige zorgmedewerkers die wat hoger in de boom zitten.
Misschien een keer onderzoek doen naar chirurgen die een bedrijfje ernaast hebben met chirurgisch gereedschap
waarvoor ze vervolgens zelf orders plaatsen. Dat soort dingen.
Als dat de zorg onnodig duur maakt, is dat tamelijk infaam en abject.
Of leden van het OMT met een ietwat dubbele agenda.
Of al die chirurgen die maar 2 dagen in het ziekenhuis opereren en de rest van de week in een privé kliniek.
Alle chirurgen zitten al in een maatschap en bemoeien zich nergens mee behalve wanneer ze met hun duur verzekerde chirurgenhandjes weer naar Lech kunnen voor de zwarte piste.
In december zijn de OK’s leeg.
Er mag niets gepland worden.
Weekenden idem, dan staan ze op de golfbaan. Gecompliceerde stuitligging bij een bevalling moet wachten tot maandag. Bij stand-by diensten smeren ze ‘m om hun maîtresse te neuken.
Iedere verpleegkundige weet dat.
Ik kan het niet uitsluiten. De meeste chirurgen die ik ken zijn snijfanaten: doen dit het liefst 24/7. Is een soort van eigen cultuur: altijd er zijn, altijd klaar staan, kantjes vanaf lopen betekent: exit. Hebben (relatief) vaak weinig tijd voor een 'redelijk normaal' gezinsleven/leven. Uiteraard zijn er uitzonderingen.
@Analia von Solmsch | 17-12-20 | 20:36: Ieder eind van het jaar mogen ze van de verzekeraars niet meer opereren.
Verder worden stuitliggingen gedaan door gynaecologen.
En neuken: dat kan iedereen.
@nobodiesunmighty | 17-12-20 | 21:08: Niet iedereen zit in vak K!
Er gaat geen ene naald of vaccinatie in mijn donder... Ben er klaar mee... Als ik naar de hoeren en/of mijn moeder ga verwacht ik ook dat ik binnen een uur aan mijn trekken ben gekomen. Steek dat vaccin maar lekker waar de zon nooit schijnt. Eigen lichaam eerst ofzo!
U heeft een warme band met moedertjelief begrijp ik. Brrr...
Waar het woordje ook hier betrekking op heeft is niet helemaal duidelijk.
Omdat het te lang duurt, wil je het niet?
Het is een intramusculair vaccin maar ik weet toch betere plekken dan een kringspier.
U zult het vast goed bedoelen, maar wat precies?
@SterF... | 17-12-20 | 20:47:
Geen ene kudt bedoel ik. Gewoon lekker ranten over niks. Al sinds 2001 heb ik niet meer het idee dat mijn online mening er ook maar iets toedoet.
je kunt misschien beter heroine injecteren, dan weet je gelijk waar je aantoe bent, zoals ook op iedere straathoek een methadonbus plaatsen, voor als mensen ontoerekeningsvatbaar en/of opstandig worden.
Die zit z’n nagels op te vreten.
Is al bekend hoe lang die vaccinatie werkt?
Is al bekend of de vaccinatie voorkomt dat je Corona krijgt, of voorkomt het enkel de verschijnselen?
Is al bekend welk percentage wel corona krijgt, ondanks vaccinatie?
Is al bekend welke percentages bijverschijnselen van de vaccinatie krijgen?
Dat de GGD iedereen twee prikjes kan geven en twee kruisjes achter je naam kan zetten geloof ik wel. Werkt hetzelfde als bij de slager tijdens kerst of de vuurwerkverkoop tijdens oud en nieuw, maar dan een ander product.
De verwachting is dat het wel een jaar werkt, of langer, uit vergelijkbare vaccins.
Het voorkomt dat je Corona krijgt. Om de symptomen te bestrijden is er eigenlijk nog niets goeds.
De meeste vaccins zijn ongeveer 90% effectief, dus 10% zou alsnog corona kunnen krijgen - bij contact met een besmet iemand
Wat denk je dat ze al die tijd hebben gedaan tijdens de testen?
@Muxje 20:25: Okay, kan dit in een brief met uitnodiging voor vaccinatie. Ik wist dit allemaal niet.
@Muxje | 17-12-20 | 20:25: Maar als we dus allemaal een vaccin hebben, kan 10% (1,7 miljoen mensen) het alsnog krijgen. Als 1% (170.000) het krijgt valt het ziekenhuis al bijna om en moeten we in lockdown. Kunnen we niet beter wachten tot er een vaccin komt dat lockdowns voorkomt?
Dan dooft het virus uit.
@Lorejas 20:40: 10% kan het krijgen + de mensen zonder vaccin + de mensen waarvan het vaccin is uitgewerkt. Dan gaat het er dus om dat je iedereen binnen twee weken een vaccin geeft. Want als je er een half jaar over doet, dan is het percentage dat corona kan krijgen groter, toch? Wordt iedereen binnen twee weken gevaccineerd, ja toch? Anders werkt het minder goed tegen lockdowns. Maar daar zal wel over nagedacht zijn, hoop ik.
Eensch,
Ik wil best geloven dat (nu het overgrote deel vd wetenschappers op deze aardkloot er aan werken), een vaccin sneller is gemaakt en op de markt kan komen(afgeleid van een ander vaccin of niet en totaal nieuw), echter het stinkt van alle kanten.
En het begon allemaal met Hoogervorst, de man die op zou stappen als het fout ging. Inderdaad, dat deed ie, naar een baan van 750.000 in Londen.
Maar eigenlijk is alles al begonnen met de toetreding tot de EU en sinds men alle opdrachten van daaruit en de NWO (lees Bilderberg bende) gedwee ging uitvoeren (en nog uitvoert!).
Bakellende (ook inmiddels goed voor 500.000) en Rutte zijn de vernietigers van Nederland !
Amen
Er zijn tot maar een half.miljoen vaccins, goed voor max 250k mensen? En niemand die weet wanneer er meer komen. Dit word net zo een chaos als de laatste 9 maanden.
Geen paniek, volgende maand liggen ze gewoon bij de Vaccion.
Had niks anders verwacht....
De (aanstaande) zelfmoorden onder de MKB-ers vind ik overigens het allerergste !
Kun je je afvragen of hoogbejaard nog wel zo verstandig is om mee te beginnen. hert is winter, die zitten toch binnen en laten we wel wezen, die dragen niet echt meer bij aan groepsimmuniteit. Pak de zorg, de onderwijzers en de groep 50-70. als eerste. Iets met verstandig plannen. En nee, nog geen 50 maar ik hoef dat spuitje nog niet meteen hoor....
En nog eens minstens 10% van de vaccins gaat verloren volgens mij
@Graaisnaaiert | 17-12-20 | 20:26: Wacht ff de zorg als eerste, doe maar niet dan eerst het kabinet als dat omvalt is er niks aan de hand.
Deze week in Oss een transport van 3 opleggers gezien onder politie begeleiding die naar een medicijnen distributeur gingen waar ook nog eens units zijn geplaatst met 24 uur bewaking.
Die vaccins zijn er al.
@RenedieLange | 17-12-20 | 20:47:
Haha. Sja, zo af en toe kun je je afvragen of zij wel essentieel zijn...
@Trumme | 17-12-20 | 20:53:
Ja, maar de registratie, distributie en opslag ter plaatse zijn nog niet geregeld.
En als je nou zo rond juli/augustus weer naar een festival wil,
dance of wat dan ook,
wat ze dus nu in Taiwan gewoon kunnen,
Stay
the
Fuck
At
Home
Want die vaccins zijn leuk, maar voordat iedereen ze heeft.. is de zomer weer voorbij.
Wappie. Thuisblijven en 1,5 meter werken niet. A) jij en andere goedgelovigen besmetten je familie: no1 van alle besmettingen B) lees de wetenschappelijke literatuur. Afstand houden werkt niet als je in een ruimte zit vol Corona aerosolen. Spreek buiten af.
@Analia von Solmsch | 17-12-20 | 20:25:
In huis zijn was / is toch de belangrijkste besmettingsbron.....
@Analia von Solmsch | 17-12-20 | 20:25:
Woppie.
je mist compleet het punt.
Je besmet sowieso je familie als je het hebt, dus dat maakt geen verschil.
Maaaaaar,
blijf je thuis, dan blijft het daar bij totdat je de symptomen krijgt. Bovendien kunnen andere jou niet besmetten.
Dus de verspieding is een stuk kleiner.
dit alles draait om het principe: wie bepaald betaald.
Neemt de GGD de lead, dan zijn de kosten voor de GGD etc etc.
Gewoon triest.
Zet een Coronabeleidsteam op, zet er een zakgeld bij; laat ze dingen onderzoeken en in samenspraak met en vooruitlopend op het OMT het kabinet adviseren. Maar ja ...
Ik stond er wel voor open. Maar nu vertrouw ik het niet meer. Ik pas en wacht nog even een paar maanden.
Waardoor ben je van gedachten veranderd?
Geen verantwoordelijkheid nemen, alles uit de hand laten lopen en achteraf is de naam ̶H̶u̶g̶o̶ Haas. Ik weet van niets. Laat iemand over een jaar maar een rapportje schrijven over hoe het beter had gekund. Typisch.
Marsorders van Rutte: na de Corona-crisis DAN gaan we pas evalueren.
Niet bijsturen tijdens ...
Ondertussen de Rutte doctrine: niets vastleggen tot het besluit genomen is!
(anders zou je weleens de juiste alternatieve besluiten kunnen zien -AVS)
Vermarkting vd zorg en voila, bij de eerste crisis dikke problemen.
Die vermarkting was het droombeeld van rechts
Vuurwerkverkopers konden in drie dagen heel Nederland van vuurwerk voorzien met bestelbonnen formulieren en de hele handel. Laat hen die vaccinatie regelen. De markt dus en niet de overheid.
@Prinsemarij | 17-12-20 | 20:15:
Dan kan de onzichtbare hand hier en daar wat uitwringen.
En dan een onzichtbare graai maken en een onzichtbare middelvinger opsteken naar de burger.
En hoef je er zelf niet over na te denken als VVD-er. Dan slaap je beter en blijf je blij.
Er is nauwelijks marktwerking in de zorg
@tipo | 17-12-20 | 20:22: weet je dan welk vuurpijltje van welke batch aan mevrouw jansen is verkocht ? Van iedere koper idem en weet je ook wie niet is geweest en waarom die niet is opgeroepen ?
Ik noem maar even een paar dingen. Er zijn er nog veel meer.
@Nichtsneues 21:16: Jeetje. In supermarkten kunnen hele batches etenswaar teruggeroepen worden als de leverancier er achter komt dat er iets mis is. Laat de Supermarkten die vaccinaties dan regelen op de parkeerplaats. Scheelt weer een hoop reisbewegingen.
IT programma om gevaccineerden bij te houden nog niet klaar, hahaha hebben ze geen tijd voor gehad. Dit soort klunzen in de ambtenarij komen er ook nog mee weg, zoiets moet een werknemer in het bedrijfsleven doen.
De Jonge had dit soort dingen zelf moeten checken i.p.v. zijn tijd aan de ijdelheid te besteden. Wat doet zo één eigenlijk bij het CDA?
En het bijhouden van gevaccineerden is daarbij nog compleet irrelevant, of de Belastingdienst moet er belang bij hebben.
@smdyasc | 17-12-20 | 20:19: het verhaal is dan weten ze of je het tweede prikje mag. Het is helemaal niet het vaccinatie paspoort wat ze al vanaf maart ontkennen.
De overheid is totaal eerlijk.
Disclaimer
Toeslagen affaire was een uitzondering
Disclaimer
Het inlegvel ook
Disclaimer
De euro ook
Disclaimer
EU grondwet ook
Er is een lockdown tot mid januari... De distrubutie moet even op orde gebracht worden. Die datum is toch prima?
In groter perspectief, heb ik goede hoop dat we volgend jaar vanaf het voorjaar weer 'normaal' kunnen doen.
GeenStijl zal dan weer harder op zoek moeten naar verontwaardigings-topics. Deze site gedijt nu niet bepaald in tijden dat alles koek en ei is (tip: doe meer aan wetenschap dan)...
Voorjaar? Heb je de aantallen vaccins gezien die Hugo binnen gaat krijgen. Of bedoel je voorjaar 2022?
O geen zorgen over topic-voer: het kabinet heeft nog diverse op de tekentafel verzonnen crises in de wacht staan om de burger het geld uit de zakken te kloppen, rechten en vrijheden af te pakken: de stikstofcrisis, de migrantencrisis, de klimaatopwarming crisis, de Euro-bankencrisis, de huizencrisis en nog veel meer.
Komt goed.
@jemagookniksmeer | 17-12-20 | 20:16:
Ik heb nog nooit een tegel zo zien matchen met de reaguurdersnaam. Waarvoor chapeau!
@Lorejas | 17-12-20 | 20:15:
Beetje vaccineren, een aantal mensen die het al gehad hebben en het voorjaar! Heb goede hoop!
Het wordt niet meer normaal. Hebben de wereldleiders al aangegeven door op dezelfde dag wereldwijd het Nieuwe Normaal, the New Normal, das Neue Normal, etc te introduceren. Maakt u zich geen illusies: het enige dat Normaal blijft is die band uit de achterhoek.
Bah. Wat ben jij positief ingesteld.
@o)+ | 17-12-20 | 20:30:
Die wereldleiders in ons vrije westen zijn over 5 jaar allemaal weer vervangen hoor. We leven niet meer in de in het tijdperk van koningen en horigen.
@Lorejas | 17-12-20 | 20:39:
Ik ben inderdaad een buzzkill hier soms.
@SterF... | 17-12-20 | 20:40:
Klopt, dat zijn inwisselbare autocue-mensen. Maar de clubs die de autocues schrijven, die blijven, meneer ( vrij naar de Goddelijke Kale). Wbt koningen en horigen: wacht maar tot uw Covidpas op de mat ligt.
Ach, had ik maar half uw hoop.
@SterF... | 17-12-20 | 20:40: voorlopig zitten wij al 10 jaar met Rutte opgescheept en is het einde nog niet in zicht.
@SterF... | 17-12-20 | 20:40:
Hoho, we gaan straks niet echt live stemmen. Lekker digitaal met software uit China!
# Pandemie
Wetboek van Strafrecht, Artikel 255: "Hij die opzettelijk iemand tot wiens onderhoud, verpleging of verzorging hij krachtens wet of overeenkomst verplicht is, in een hulpeloze toestand brengt of laat, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste twee jaren of geldboete van de vierde categorie."
Strafrechtelijk vervolgen is wat moet gebeuren, maar wie wordt de aanklager?
@VoltaireJohn | 17-12-20 | 20:14:
Die groep gedupeerden moeten zich samenpakken !
@A333aan | 17-12-20 | 20:23: U bedoelt de nabestaanden van de gedupeerden?
Maar we zitten nog steeds met het Pikmeerarrest, maar of dat ook geldt voor dit corrupte gedoe (want wat anders is 't niet) vraag ik me toch wel sterk af dan....
Zijn er hier reaguurders die zich ook snel willen laten vaccineren ? Ben benieuwd naar uw motivatie ,ik persoonlijk never !!!
Ja hoor, waarom niet. Bent u bang?
Ik wel, ik heb gehoord dat je dan gratis een extra rantsoen chocolade krijgt.
Ja, zo snel mogelijk, want dan kan ik door met mijn leven. En u bent in uw jeugd ook niet ingeënt tegen allerlei ziektes ? En waarom 'never' ??? U wilt liever uw longen er uit kotsen ?
Geen enkel probleem mee. Die nanochip in mijn arm hack ik wel om tot wifi-versterker of retroconsole.
Eerst overleggen met een arts over risico's. Als die groen licht geeft laat ik me gewoon vaccineren.
Sure, waarom niet. Ik ben qua reisvaccinaties inmiddels aan mijn tweede gele boekje bezig want de eerste was vol. En ik wil in de toekomst weer reizen, en het lijkt erop dat dat alleen maar gaat kunnen als je even een prikje gaat halen.
@Opslag Medium | 17-12-20 | 20:23:
Ik hoef niet meer te reizen, alles al gezien, dus ik ga niet !
Even de kat uit de boom kijken.
Zeker, 95% bescherming tegen covid
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:35:
Je hebt van nature al 99,75% bescherming.
Zeker, geen enkel probleem mee, je kunt het maar gehad hebben, bovendien risico groep dankzij vrij speciaal medicijn gebruik.
@citywok | 17-12-20 | 20:42: Hebt u dat % zelf bedacht? Schatting is dat alleen al % overlijden 0,5% is.
Doe morgen maar. Het kan me niet snel genoeg gaan. Er valt toch iets van je af dan.
@Diederik_Ezel | 17-12-20 | 20:45:
Nee, 0,25%. Was al niet veel, maar scheelt toch weer de helft.
@A333aan | 17-12-20 | 20:25: Nou, fijn toch? Van mij hoeft u niet hoor.
@Zwizalletju | 17-12-20 | 20:16: heb liever dat me immuun systeem het zelf aanvalt
@oldskoolhollander | 17-12-20 | 21:39: En in de tussentijd geeft u het door aan anderen die nog niet gevaccineerd zijn en die er aan gaan bezwijken, egoïst. Fok elkaar maar lekker op met die anti vax nonsens.
@Lorejas | 17-12-20 | 20:16:
Oeh kan je van de mijne een nintendo maken?
@Zwizalletju | 17-12-20 | 21:57: niks anti vax, linkse napraat. Mensen beslissen zelf wat zij al dan niet in hun lichaam willen spuiten. Bovendien jullie hebben de mondkapjes hoax al gehad, kijk eens hoe goed dat uitpakt
Wat mij betreft verdien je dan een spuitje. waar komen al die anti vax mongolen hier ineens vandaan?
Waarom niet? Ik heb zelf al vele reis vaccinaties gehad tegen vele rare ziektes, dit prikje kan er ook wel bij. En vooral weer door met het oude normaal!
@zwaaropdehand | 17-12-20 | 20:53:
Je arm.
@miko | 17-12-20 | 22:49: anti vax mongolen?
Plak er maar meteen een sticker op ja.
Ik weet zeker dat het slechts een enkeling is dat anti vaxer is.
De meerderheid steunt gewoon de hele gang van zaken niet. Er is namelijk nog geen data voor op de lange termijn bekend van deze vaccins. De status waarin het zich bevindt is te noemen als designer drug. En daarom slaan velen dit corona vaccin toch maar even over.
De andere spuitjes die we allemaal gehad hebben waren op gedegen onderzoek gebaseerd. En waar we nu mee geconfronteerd worden is rancune. Gebaseerd op We weten het niet maar doen het toch...
Dit coronavaccinGEDRAM is een soort van Russian roulette. En daarom deze ronde aan mijn lijf geen polonaise!
Wat een gezeik allemaal. Dit is echt zó sneu wat een gezeik. Heb vandaag genoeg koppen van artikelen gezien die eruit zagen als 'Duitsland begint nog dit jaar te enten, Nederland pas in januari.' Dit slaat echt he-le-maal nergens op. Wat is het verschil tussen juni en juli? Ach gatverdamme ik ga het er helemaal niet meer over hebben.
Een maand omzet in NL is 80 miljard Euro. Elke dag later vaccineren kost 2 miljard omzet. Dan is het wel humor dat er een IT-programma nodig is om 2 kruisjes achter je naam te zetten na twee prikjes. En dat dat nog niet gelukt is.
Ho ho, het is Juno hé!
Is dit nu die zorgmarktwerking in optima forma?
Nee, decentralisatie en decennialange bezuinigingen.
@Herfsttijloos | 17-12-20 | 20:13: De exacte definitie van bezuiniging en hoe het totale zorgstelsel in omvang (financieel!) maar blijft toenemen. In beleggerskringen heet zo'n gedrocht een openeinderegeling. Maar die hadden fondsmanagers die ook een beetje op beleggingsresultaten voor de deelnemers werden afgerekend.
Die vind je tegenwoordig niet meer op de financiële markten. Private equity bepaalt nu de spelregels zelf. Net als de moderne zorg dus. Voorgecalculeerde nacalculatie. Maar zelfs de belastingplichtige is niet de perfecte geldmachine. Die klap komt nog.
@Hetkanverkeren | 17-12-20 | 20:36:
Ja dat is een tegenstrijdigheid die ik maar deels kan verklaren (uit eigen ervaring). Ook ben ik me ervan bewust dat eenvoudige oplossingen niet bestaan, het is te complex geworden. We hebben een Frankenstein gecreëerd.
@Herfsttijloos | 17-12-20 | 20:13: Vooral decentralisatie en onduidelijke structuren. Wie is de baas? Iedereen en niemand.
@zwaaropdehand | 17-12-20 | 20:54:
Decentralisatie is een treinongeluk in slow motion. Niet alleen wat betreft corona.
@Herfsttijloos | 17-12-20 | 20:45: Als iemand die dat boek van Mary Shelley heeft gelezen, het is de dokter die Frankenstein heet. Terecht een klassieke parabel, zij het niet van het kaliber Dr. Faustus van J.W. Goethe. De kracht van het verhaal en dan die opgelegde narratieven van tegenwoordig.
Als zo vaak: nergens in de zogenaamde wetenschap die Economie heet bestaat er ook maar een greintje bewijs voor de theorie van marktwerking.
Wel voor kartelvorming bij laissez-faire. Wat we nu dus niet alleen in de Zorg zien. Zo simpel is het wel degelijk.
Het IT-registratiesysteem van de GGD is niet op tijd klaar, dat is het probleem. Terwijl zo’n systeem al maanden geleden (zo goed als) gereed had kunnen zijn.
Een systeem dat tijdens de vaccinatieperiode herhaaldelijk zal omvallen. In elk geval vaker dan het testdoorgiftesysteem van de GGD nu al faalt.
En als we bijna klaar zijn, liggen alle gegevens op straat. Ze kunnen niks.
Welk groot ICT project loopt goed. Het is allemaal klote. Overbetaalde kleuters zijn het.
Dat kan helemaal niet.
Iedereen moet thuisblijven tot de 19e.
Kijk, 8 januari is niet eens zo relevant.
Ik ben benieuwd hoe het héle plan uitgerold gaat worden.
Het is heus niet heel eenvoudig ofzo, maar ze hebben verdorie 8 a 9 mnd de tijd gehad om erover te denken.
In die tijd kun je onderhand de Olympische Speulen organiseren.
Ik ben bang de Hugo de Spuiter er alsnog een zooi van maakt en bovendien gaat Brussel moeilijk doen.
De 19de is slechts een tussen datum. Iedereen denkt dat op 19 januari alles weer normaal wordt maar misschien dat de kinderopvang en basisscholen dan open gaan de rest volgt dan stapsgewijs. Kan nog tot maart duren.
Waarom gaat het alleen nog maar over vaccineren , 98 procent van de mensen heeft geen ernstige klachten, plus je blijft nog steeds besmettelijk als je bent gevaccineerd en je raakt besmet . Vanaf het begin gaat het al over een vaccin, dit zaakje stinkt! Oja en corona virussen muteren als een malle....
Maakt niet uit. Als de oudjes zich weer veilig voelen kan de boel weer open.
Ook in geval van scheinveiligheid.
Dat laatste kan waar zijn...
Maar verder zit je ernaast. Met vaccinatie bouw je antistoffen/geheugencellen op. Bij besmetting wordt je minder ziek en vertoon je minder symptomen. Die symptomen bepalen voor een groot deel de verspreidingskans, want dit soort virussen verspreiden zich voornamelijk door hoesten, niezen en snot al dan niet afgesmeerd aan deurknoppen.
De ontvanger kan door vaccinatie ook minder vatbaar zijn voor de mongolen die zich niet laten vaccineren, er zijn immers die antistoffen die dat virus tegenhouden.
ik zou het erg waarderen als jij je laat vaccineren, dan zijn we weer eerder terug naar een enigzins leefbare samenleving...
@SterF... | 17-12-20 | 20:24: u doet uw naam eer aan
@SterF... | 17-12-20 | 20:24 baantje bij de overheid niks voor je? Bovenstaande is zelfs het standpunt van de WHO, maar dat past natuurlijk niet, immers dan laat je je vaccineren voor een ander gaat dan niet meer op.
Ik zou wel eens willen weten hoeveel onnodige slachtoffers heeft gekost en alleen dit jaar , 10 jaar rutte zou de watersnood ramp van de jaren 50 overtreffen
Tel de slachtoffers van de atoombom op Hiroshima er ook maar bij op.
Conclusie, Rutte heeft een puinhoop van de zorg gemaakt.
Waar heeft die man geen puinhoop van gemaakt eigenlijk? Die faalhaas met zijn enge linkse VVD clubje heeft z'n beste tijd wel gehad, dunkt me.
In dat geval kan ook hij zeggen dat hij er geen "herinnering aan heeft".
Want blijkbaar weet ie ook van niets.
Diep en diep treurig, een ministerie van Volksgezondheid dat geen benul heeft van volksgezondheid. Wel ongetwijfeld tientallen managersambtenaren met 100.000+ per jaar.
Lekker boeie of het een weekje eerder of later begint.
.
Het viel me wel op dat Een Vandaag, na het journaal,
allerlei super belangrijke corona ditjes en datjes had,
en daardoor geen tijd voor het toeslagen debacle.....
En toch blijft u NPO kijken.
Blackmirror
Haastige spoed, zelden goed. Rutteg aan.
Haagse spoed zou, voor de verandering, een verademing zijn.
@GuusHetSchaapje | 17-12-20 | 20:27:
Spoed... Dat hebben ze alleen om ons zuurverdiende geld te roven. Dat alleen gaat soepel.
REAGEER OOK