Dallas. Plunderaars slaan blanke man verrot
Waarschuwing. Goor. Protesten in VS zijn 'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien', volgens de digibokaaldesk van de Staatsomroep...
Langere versie van Dallas-filmpje met die inelkaar geslagen winkel-meneer. Hier ziet u hem met een zwaard. ProTip. Nooit met een zwaard achter een roedel plunderaars aan gaan. Neem een machinegeweer. Of een vlammenwerper. En dan nu: Claudia, Rutger en Sylvana op de piano, met 'Imagine'.
Roundup: van wederom een nacht zware rellen en geweld in heel de VS volgt later. We zijn even hoofdschuddend aan het bundelen wat er in Trumps Amerika’s Amerika allemaal gebeurt momenteel.
Social
Reaguursels
InloggenDit is wel een toepasselijke versie van Imagine:
www.youtube.com/watch?v=_rH13rWIEN4
"Imagine there's no commies, Larping against Uncle Sam"
Martin Luther King : I have a dream.
De werkelijkheid : Keep on dreaming.
Ah, zijn dat die fijne jongens van "All Flatscreens Matter"? Uiteraard met een vleugje kopschop.. Ben helemaal klaar met die zelfbenoemde achtergestelden.
youtube: 7-year-old Girl Killed. Blacks Smell "Racism," But Suspect Is Black!
Deze man legt het helder uit.
Jammer dat geenstijl niet eerst het filmpje laat zien hoe meneer met zwaard zijn/een winkel probeert te verdedigen en als dank hiervoor met stenen bekogeld wordt. Hierna probeert hij toch redelijkerwijs zich uit de voeten te maken, waarna er nog meer stenen richting zijn hoofd gaan. Op dat moment gaat hij in de aanval, wat met recht zelfverdediging genoemd mag worden. Maar hey, blanke man met zwaard valt groep donkere protesteerders aan kopt lekkerder natuurlijk.
twitter.com/stillgray/status/12669832...
Helaas... de blanke man wordt echt als eerste aangevallen door de groep.
Maar dat zal jouw mening niet veranderen: witten zijn altijd de dader nietwaar
De laatste zin in dit artikel: "We zijn even hoofdschuddend aan het bundelen wat er in Trumps Amerika’s Amerika allemaal gebeurt momenteel"
wat een walgelijke reactie. Trump staat aan de juiste kant van deze discussie.. Het zijn democraten die als maar olie op het vuur blijven gooien. Geenstijl doet ook lekker mee zo. Klasse jongens!
Apen van de rots geklommen. Vreselijk!
Blanke vermoord zwarte: 243 keer.
Zwarte vermoord blanke: 533 keer.
Factor twee meer in absolute getallen. Aangezien ongeveer 13% van de bevolking zwart is en zo’n 60% blank, vermoorden zwarten relatief gezien 10x zo vaak een blanke als andersom.
ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/cri...
Als je een punt wil maken over dat de zwarte medemens veel meer vertegenwoordigd is in dit soort criminaliteit dan is dat gelukt. Geloof het meteen, echter wanneer je dezelfde berekening op zwarte en blanke agenten dan weet ik niet of dat een juiste afspiegeling geeft.
geluk dat ze nu een politiek incorrecte president hebben die feiten gewoon zou durven benoemen.
@Snaajoe | 31-05-20 | 18:54: "We create a comprehensive database of officers involved in fatal shootings during 2015 and predict victim race from civilian, officer, and county characteristics. We find no evidence of anti-Black or anti-Hispanic disparities across shootings, and White officers are not more likely to shoot minority civilians than non-White officers. "
www.pnas.org/content/116/32/15877
Snaajoe, helaas is dat ook zo. De cijfers zijn eenvoudig te zien in de Washington post. Het geeft hetzelfde beeld. Factor 1.5 meer blanken gedood door de politie in 2019.
Beestachtig. Gegeven deze gedragingen is het misschien niet zo gek dat de politie bepaalde groeperingen met een vooroordeel tegemoet treedt. Excessief geweld is altijd fout, maar men vergeet soms nogal makkelijk dat politieagenten ook maar mensen zijn die na hun dienst weer heelhuids thuis willen komen.
Kunnen ze bij de staatsomroep weer brallen dat de onlusten en plunderingen uiteindelijk de schuld van Trump zijn.
En via het bruggetje 'populisme' waarschuwen dat we in NL alert moeten zijn richting Wilders en Baudet. Want dit willen wij hier voorkomen.
Ik zeg niets meer want ik wordt toch weer weggejorist.
Een winkeleigenaar met een zwaard. Ivanhoe had ook een zwaard, maar geen winkel. Wat is het probleem nu?
Ivanhoe had een geldig brevet en deze hallucinante Attilla de Lul njet. Wat hem misschien kan worden uitgereikt is een oorkonde voor het vakkundig imiteren van een kip met x-poten of een hamster die op Schiphol de eerste de beste shredder in rent.
Dankzij de door de MSM en sociale media aangewakkerde massapsychose zorgt een griepje voor een wereldwijde meltdown en staat half Amerika in de fik vanwege een dode zwarte.
In Amerika broeit het al heel lang (zeker al 3 jaar.. sinds Trump werd verkozen). De lockdown heeft dit verergerd en het incident met George Floyd was slechts het excuus dat nodig was om los te gaan.
Dan zijn er ook nog Afro Amerikanen, die wél wat van hun leven maken.
Zoals Elon Musk, die gewoon raketten omhoog schiet.
Elon is van geboorte Afrikaner, maar dat maakt hem nog geen Afro-Amerikaan.
@De verwarde man | 31-05-20 | 17:25: Elon is geen Afrikaner. Sjesus man.
@De verwarde man | 31-05-20 | 17:25 Bedoel je te zeggen dat je het zwarte ras moet hebben? Waarom noem je het dan niet 'zwarte' als je dat bedoelt?
Walgelijk! En straks weer verontwaardigd zijn als hetzelfde met een zwarte gebeurt. Nogmaals walgelijk!
Iemand al een update hoe het met het slachtoffer is?
Twee aspirientjes en weer door
Wat een triest dom volk. Boos worden omdat iemand sterft door onnodig geweld, en dan zelf hetzelfde doen. Walgelijk.
Verontwaardigt zijn als iemand overlijdt en de straat opgaan om vervolgens.... Iemand zelf het licht uit de ogen te slaan en schoppen. Binnenblijven en deur op slot zou ik zeggen...
Ben je mal... mensen moeten hun emotie kwijt... net zoals football hooligans ook oden als ze hebben verloren (of winnen)
Frappant dat alle live coverages van de rel... demonstraties nergens meer op de jij-buizen te vinden zijn. Media giganten hebben een beetje genoeg van het sociale ....
AR volladen met hollow points, zou ik zeggen
Zien we dit vanavond nog in het NOS fakenews journaal?
Zeker! Met ee stukje duiding... jeugdjournaal is overigens vele malen grappiger.
1Vandaag zal daarnaast waarschijnlijk hun 'natuurlijke' stukje framing doen in de altijd selectieve trending topic', en op een of andere manier het linken aan OF China of Rusland... en dan hebben we mogelijk ook nog een 1Vandaag opiniepeiling, de fake-opinie met suggestieve vragen die iedereen ervan moet overtuigen dat heel NL over een bepaald onderwerp denkt laat staan zich drukmaakt.
@litebyte | 31-05-20 | 16:34: Wedden dat het de schuld is van Trump en natuurlijk GS, Baudet en Wilders. Extra probleem in de VS is natuurlijk dat ze geen EU hebben, aldus het Staatsjournaal.
Nee, dat zal gaan over het "schandalige gedrag" van Trump. Dat die boze oranje man ruzie maakt met de WHO, gek is want preventief medicijnen slikt en dat die de aanval heeft geopend op grote sociale media bedrijven - alles natuurlijk met een zeer gekleurde en suggestieve uitleg.
Fuking malloten!
Gek he, dat het type relschoppers dat je op de beelden kunt zien maar niet door de maatschappij wordt geaccepteerd.
Dat worden ze blijkbaar dus wel. Dit IS nu de maatschappij.
En ... Alle daders mooi in beeld - You're looking at a long, long time in prison, sons
En dan kunnen ze dus ook nooit meer stemmen.
''Oh my God, shit shit'' toen kregen ze in de gaten dat ze een probleem hebben.
Wat moet dat een mooi gevoel zijn, dat je op politie en justitie kunt vertrouwen.
Hadden wij dat ook nog maar.... *snif*
Zoveel problemen in dat land. Zijn er nu geen andere geschiktere presidentskandidaten dan twee oude mannen om de boel te gaan aanpakken. Onvoorstelbaar.
Jawel, een oude dame van de Democraten. Alleen is nog gekker dan die twee oude bazen bij elkaar.
"Onvoorstelbaar"? Steeds meer krijg ikzelf het vermoeden van "Just as planned"
@KutFilosoof | 31-05-20 | 15:06: Dat heet overbevolking, of het resultaat van overbevolking. De ellende rondom geeft de ruimte aan de populisten en groeperingen als Antifa etc. Om dit verband te zien moet jij wel wat meer verdiepen in de geschiedenis dan wat jij gehad hebt op school.
@cees2025 | 31-05-20 | 15:52: Hoor die cees2025 eens even. Alsof jij zoveel verstand van zaken hebt.
@Usumani | 31-05-20 | 16:12: Bedankt Usumani, voor deze zeer onderbouwde kritiek. Ik lees graag over de geschiedenis en zie slechts een trend. Ik heb echt geen idee wie, wat en waar betrokken is tot in de detail. Populisten en maatschappij ontregelende groeperingen zijn van aller tijden en hebben gemeen door de eeuwen heen altijd op te duiken in onzekere tijden. Onzekere tijden zijn weer als de (huidige) economie de stand van de bevolking niet aan kan en leidt tot de vraag of er voldaan kan worden in de primaire levensbehoeften. Als ik het antwoord precies wist dan zou ik waarschijnlijk nu op een tropisch eiland zitten met een flinke zak met geld en een nobelprijs.
@cees2025 | 31-05-20 | 16:35: de geschiedenis die alleen maar in j́e straatje past natuurlijk.
Zou toch verwachten dat er juist daar meer geschoten wordt op antifa en aanverwanten.
Ik kwam er wel eens hoor, in de States, ben blij dat er geen vliegtuigen meer heengaan, houwen zo!
In theorie hebben zwarten niet minder rechten dan blanken, en krijgen dezelfde kansen op de arbeidsmarkt. Maar de praktijk is anders, en zijn ze minder succesvol, en hebben minder vaak topfuncties. Duidt dit op racisme? Komt dat nou omdat ze dùs beoordeeld worden op hun huidskleur, of gewoon op hun capaciteiten? Er wordt helemaal niet gediscrimineerd op huidskleur, dat is de illusie die gewekt wordt, wel op mentale capaciteiten, en als die indirect aan huidskleur gelinkt zijn, dan kan het nog zo voor de hand liggend om te zeggen dat er op huidskleur beoordeeld wordt, maar het is een beetje zoals humor, mannelijke comedians zijn gewoon grappiger dan vrouwelijke comedians, maar de vrouwelijke comedians worden echt niet gediscrimineerd als ze constateren dat ze minder kaartjes verkopen voor hun show dan mannelijke collega’s, het heeft niks met man/vrouw te maken (al kan dit indirect wel gelinkt zijn aan humor), het gaat mensen gewoon om de kwaliteit van humor.
Als, maar niet nader te noemen, bevolkingsgroepen, vertikken om hun school af te maken of niet eens de moeite nemen om een fatsoenlijke opleiding te volgen, dan is dát het onderliggende probleem. Discriminatie wordt vaak als excuus gebruikt om de schuld van je eigen falen bij een ander neer te kunnen leggen. Een Aziaat haalt doorgaans wel zijn of haar diploma. Maar goed.. leg dat Silvana S. Maar eens uit.
Iets met niet zeuren en doorzettingsvermogen. Schijnt dat je dan heel wat kan bereiken in the US of A en Nederland.
@druipsmurf | 31-05-20 | 15:12:
Klopt niet helemaal. Zelfs hoogopgeleide allochtonen ondervinden veel problemen op de Nederlandse arbeidsmarkt: komen moeilijk binnen, maken moeilijker promotie en uitstroom is hoger. Daar zijn al tig onderzoeken naar gedaan. Sterker nog hoogopgeleiden ondervinden meer achterstelling dan laagopgeleiden.
"Iemand van Nederlandse afkomst met een strafblad, bijvoorbeeld voor geweld, wordt bij een sollicitatie eerder uitgenodigd dan iemand met een migratie-achtergrond en een blanco strafblad. Dat schrijven universitaire onderzoekers in het Tijdschrift voor Criminologie. Ze concluderen dat bij het zoeken naar nieuw personeel de etnische afkomst zwaarder weegt dan het hebben van een strafblad."
nos.nl/artikel/2181613-witte-sollicit...
@Graaier | 31-05-20 | 15:33:
Iemand die dat zegt heeft teveel self help boeken gelezen en iets te lang YouTube-filmpjes zitten kijken van Tony Robbins. Doorzettingsvermogen is een goede eigenschap maar elk mens heeft maar een x aan mentale en fysieke vermogen. Energie raakt op een gegeven moment op. Erkennen dat er wordt gediscrimineerd (trouwens niet alleen op afkomt maar ook op leeftijd en in toenemende mate op geslacht.... door vrouwen een voorkeursbehandeling te geven) wil niet zeggen dat de noodzaak voor eigen initiatief wordt ontkend.
@koter | 31-05-20 | 15:36: Het hangt erg af van de afkomst van de allochtonen. Een Marokkaan wordt geweerd. Een Japanner wordt meteen aangenomen.
@Varende_Reaguurder | 31-05-20 | 15:48:
Het aantal Japanners in Nederland is zo klein dat het statisch irrelevant is. Gaat om paar duizend personen - vaak expats... en dus specifiek voor werk zijn gekomen bij een Japans of internationaal bedrijf. Wanneer we praten over allochtonen (ik bedoel specifiek media en CBS) gaat het in de regel om de grote zichtbare groepen: Turken, Marokkanen, Surinamers en Antillianen (in de jaren 80 ging het ook om Molukkers maar die zijn uit beeld verdwenen lijkt).
Ik heb de indruk dat de VS vooral in de Zuidelijke Staten, nog behoorlijk racistisch is en overal broeit het met boze zwarte mensen opgehitst door de "identity politics" stroom die pakweg gaat over het halen van genoegdoening/vergelding voor het slavernijverleden.
@koter | 31-05-20 | 15:36: Hoogopgeleide Marokkanen die iets van hun leven willen maken worden afgerekend op hun criminele groepsgenoten. Is dat eerlijk? Nee. Is dat logisch? Ja. De grootste vijand van deze groep zijn linkse wegkijkers, vergoelijkers, die weigeren het wangedrag van Marokkaanse jongeren aan te pakken, niet die zogenaamd discriminerende werkgevers.
@koter | 31-05-20 | 15:36: Interessant, zo'n bron naar een NOS-bericht, maar als het NOS-bericht vervolgens niet linkt naar de paper van het onderzoek, dan heb ik er niet zoveel aan, en kan ik dus ook niets beoordelen, en moet ik het doen met alleen de uitslag. Neem nou bijvoorbeeld dit: "De brieven waren inhoudelijk vrijwel hetzelfde, maar in de cv's werden de afkomst van de schrijver en het hebben van een strafblad systematisch gevarieerd". Dat "vrijwel hetzelfde"-gedeelte zou ik bijvoorbeeld nader willen onderzoeken, alsook het soort strafblad, want daarin zijn allerlei gradaties. Bovendien gaat dit over uitnodigingen n.a.v. een sollicitatiebrief. Daar blijkt nog niet direct uit dat mensen met westerse achtergrond vaker aangenomen worden dan mensen met een niet-westerse achtergrond.
@JackStick | 31-05-20 | 17:41:
Je kan ook gewoon googlen. Het onderzoek heet "Veroordeeld tot (g)een baan: Hoe delict- en persoonskenmerken arbeidsmarktkansen beïnvloeden".
www.bjutijdschriften.nl/tijdschrift/t...
@5611 | 31-05-20 | 17:31:
Hoezo is dat logisch? Waarom worden Nederlanders niet afgerekend op criminele groepsgenoten zoals Willem Holleeder en Guus Kouwenhoven of Hollands pedo's die Nederland de speel hebben gemaakt van internationale pedonetwerken en veelvoudig Oost-Afrika en Zuid-Oost Azië onveilig maken?
@koter | 31-05-20 | 18:05: Paywall alert: "Voor een vast bedrag van € 17,50 (excl. btw) koopt u 24 uur online toegang tot dit artikel." Nou ik ga dus echt niet betalen voor inzage in een onderzoek hè, zijn ze helemaal belazerd.
@koter | 31-05-20 | 18:05: Interessant trouwens dat u refereert aan een onderzoek dat u zelf niet eens gelezen heeft.
@koter | 31-05-20 | 18:09: Om een voorbeeld te geven dat wel gebeurt: Als je in West-Brabant aangeeft in Sint Willebrord te wonen, heb je al een minnetje achter je naam. Doet dit je rechtsgevoel een beetje goed?
Is dit ergens op het nieuws geweest?
Of is het vermoorden van een blanke al geen nieuws meer.
Er worden daar elke dag blanken vermoord door zwarten . Net als in zuid Afrika. Maar dat is omdat dat aan de blanke zelf ligt
@geenhakbar | 31-05-20 | 15:19: Tja,Nederland heeft gezorgd voor transport van die zwarten naar Amerika.. en daar zijn ze vast nog kwaad om :)
Wel handig die verplichte mondkapjes... nu herken je niemand van die klootzakken! Gadverdamme, wat een nare mensen die anarchisten!
En dit alles draait om een goudeerlijke hardwerkende patriottische donkere man.
Een voorbeeld zoals Barak ze graag presenteert. What an loss
Advies: kies bij strijd tegen een troep hyena 's het juiste wapen
Semi automatisch voldoet.
@The2Amendment | 31-05-20 | 13:40: en een paar extra clips, je weet maar nooit
Her is even wachten tot een van de Hillbillies met z'n AR-15 gaat zwaaien. Dan is de purge pas echt begonnen. Daarbij is Covid-19 maar klein bier. Popcorn en pils staan klaar hier
@The2Amendment | 31-05-20 | 13:40: Er is er vast en zeker nog wel een die een gatling gun op zolder heeft ook.
@PikinhetBlik | 31-05-20 | 14:33: en dat gaat zeker gebeuren, want die slappe overheid durft toch niks .
Bij het zien van dit filmpje slaat de stemming hier toch echt over naar "fight fire with fire" en dat is jammer want het overstijgt de gevoelens die ik ervaarde bij het zien van de arrestatie en dood die er op volgde van George Floyd.
Dit slaat ondertussen over naar een "full race war"...
Nah. 12,4 % van de bevolking is zwart, het meerendeel van de Amerikanen is blank en bizonder goed bewapend. Vraag je maar eens af: waarom kan een hispanic wel binnen 1/2 generaties succesvol zijn en een neger niet?
Uitgepraat!
@BenPakdee | 31-05-20 |
Hispanics, Aziaten, eigenlijk alle minderheden doen het beter dan zwarten, maar de zwarte gemeenschap kan al 50 jaar de schuld bij de blanken neerleggen zonder dat er een weerwoord komt. Dus daar geloven ze in en veranderd er nooit iets. Het wordt alleen maar erger.
@BenPakdee | 31-05-20 | 13:35:
Ik begrijp je punt maar eerlijk is eerlijk: hispanic is een etniciteit niet een ras. Je hebt blanke hispanics (denk bijvoorbeeld aan een Cameron Diaz), getinte hispanics (Jennifer Lopez) en Afro (Wycleff Jean bijvoorbeeld).
@Jackson | 31-05-20 | 13:49: Inderdaad, zelfde in nederland, kijk naar we are here, werken doet de blanke wel !
@badpatnl: full race wat prima, er is van tevoren bekend wat de uitslag zal zijn. Mijn zegen hebben ze, zijn er daarna een stuk minder problemen in de US.
@Jackson | 31-05-20 | 13:49: ja joh. die Mexicaanse en Cubaans Latijnse straatbendes.. dat is maar marge..
als je nooit verder komt dan een wereldbeeld gebaseerd op het dorpsnieuws van schubbekutteveen, teageer dan ook in het lokale suffertje. provinciaaltje
@Jackson | 31-05-20 | 13:49:
Het is inmiddels zo erg dat de Afro-Amerikanen klagen dat nieuwe zwarte Afrikaanse immigranten het te goed doen (zijn veel kleine zelfstandigen onder) en worden voorgetrokken op universiteiten omdat ze betere cijfers halen.
@Varende_Reaguurder | 31-05-20 | 14:12: Grappig dat ze dat vinden. Ik werk samen met o.a. 2 zwarte collega's, beiden vrouw. De ene is in Nederland geboren en de andere in Ghana. De vrouw uit Ghana is rustig, respectvol, assertief en volwassen. De vrouw uit Nederland was (inmiddels weg) dominant, vervelend, luidruchtig en irritant aanwezig.
Die man met het zwaard was net zo slim als de boa op het strand van IJmuiden. Choose your Battles
Wel fijn dat het vandaag opnieuw (korte) rokjesdag is.
Antifa is in staat gebleken om alles als een excuus te gebruiken om rotzooi te trappen en geweld te gebruiken. Die krijgen nog wel hun bekomst. Het leedvermaak zal groot zijn hier.
Ik ben eigenlijk bang dat ze helemaal niet hun comeuppance krijgen. Sterker nog ik zie ze wel doorstromen naar de politiek, onderwijs, MSM en NGOs zoals hun voorgangers...
Ik zag Nieuwsuur en zelfs die waren kritisch op antifa. Dan heb je het als troeteldeuglinkse actiegroep toch wel heel bont gemaakt.
De verrijking van diversiteit. Wacht maar. Dit gaat in Nederland ook gebeuren. Je laf verbergen achter een schijn van politiek correctheid of deugen gaat je niet redden.
Gaat niet gebeuren in nl.
@IkwilJinekwel | 31-05-20 | 13:02:
Gaat 100% gebeuren in 0031 sterker nog tis al gebeurd. Alleen de RAL code was anders, alsmede de religie.
Gelukkig is het in Nederland minder gepolariseerd (door betere voorzieningen) en zijn er minder heethoofden
@lingo star | 31-05-20 | 13:13:
Hoofdschuddend is mompelde over naïviteit.
@IkwilJinekwel | 31-05-20 | 13:02: Wel eens van de substantiële stijging van autobranden in de diversen "prachtwijken" tijdens de ramadan vernomen?
@lingo star | 31-05-20 | 13:13:
Je hebt toch wel door dat die voorzieningen jaar op jaar minder worden. Kloof tussen arm en rijk die toeneemt en sterk aan het verkleuren is. En we zitten niet eens op topvergrijzing.... dat is pas rond 2030. Spanningen gaan dus vrijwel onvermijdelijk toenemen... vraag is alleen of het een raciaal karakter krijgt zoals in de VS.
@lingo star | 31-05-20 | 13:13: Zie de Antifa vlak in buurt Hamburg, halve stad verwoest, daar waren ook NL leden van de NAZI Antifa club bij.
@koter | 31-05-20 | 14:01: We noemen het misschien religieus, maar feitelijk zal het hier ook raciaal zijn. Weliswaar zullen arabieren en afrikanen zich verenigen onder de vlag van islam, maar je moet niet denken dat je als blanke daar ooit bij zal kunnen horen zonder als gekke Henkie te worden gezien.
Het wordt gewoon een veroveringsoorlog, waarbij we met een beetje pech nog mogen meemaken dat de NAVO _ons_ komt bombarderen, en uiteindelijk _ons_ land splitsen in een islamitisch en niet-islamitisch deel (waarbij de grote steden naar het islamitische deel gaan). Ondenkbaar? Vraag het eens aan de Joegoslaven...
@Opslag Medium | 31-05-20 | 14:33:
Bosniërs, Serven en Kroaten zijn genetisch één groep (alle drie trouwens ook "blank"). Alleen cultureel verschillende ze een beetje van elkaar... religieus was geen één groep echt voor de oorlog - vrijwel in name only. Dat werd alleen uitvergroot door bepaalde politici en media om de macht naar zich toe te trekken, nadat de USSR viel.
@Opslag Medium | 31-05-20 | 14:33:
De meeste Afrikanen en mensen van Afrikaanse komaf in Nederland zijn christelijk - tenminste als je Noord-Afrika niet meetelt. Bovendien zijn de twee grootste moslimgroepen niet Arabisch:
1. Turken
2. Marokkanen - meer dan 80% is etnisch Berbers
Etnische Arabieren heb je in Nederland procentueel heel weinig - geldt voor Europa in het algemeen.... met uitzondering van het Verenigd Koninkrijk.
@koter | 31-05-20 | 15:28: je hebt gelijk dat ik de turken even apart had moeten noemen, maar waarom zouden we noord-afrikanen niet tellen als afrikanen?
@Opslag Medium | 31-05-20 | 15:46:
Omdat Afrikaan vaak een synoniem is voor zwart/negroïde. Men maakt daarom ook vaak sterk het onderscheid tussen Noord- en zwart/Sub-Sahara Afrika.
Antifa is feitelijk een terroristische organisatie en zou eigenlijk verboden moeten worden.
Ze zijn links, en dan mag het.
Hier in Nederland precies zo. Dreigementen, vernielingen, mishandeling; het mag allemaal in de naam van "anti racisme".
@Slipsnifter | 31-05-20 | 13:21: Antifa is de gewapende tak van Groen Links en dus salonfähig en boven de wet staand. Geen OvJ of rechter zal zich aan antifa wagen, al was het maar omdat hij dan gelijk nieuwe ruiten kan bestellen.
Trump heeft je comment gelezen en net actie ondernomen.
Zwarten hebben niet minder/andere rechten dan blanken, en krijgen dezelfde kansen als iedereen. Dus dat ze 'onderdrukt' zouden worden door blanken is onzin, de wet beschermt hen, en garandeert gelijkheid.
als gelijkheid gegarandeerd wordt, waarom werkt racisme dan alleen van blank naar zwart?
@vincent uit groninge | 31-05-20 | 12:49: En daarmee bedoel ik dus dat ik als blanke het maar heb te slikken als ik een "kankerkaas" o.i.d wordt genoemd. Of meteen als racist wordt weggezet als mijn mening niet bevalt.
Zou je denken.
Gisteren aan een Amerikaan het e.e.a. gevraagd, verschil met Europa is dat wij geen slavernij verleden bijv. binnen NL kennen, in de VS wel daarom kijken ze al eeuwen op de gekleurde medemens neer, change gaat heel langzaam..
@Uw Verzekeringsadvis | 31-05-20 | 13:10: En waarom hebben hispanics en aziaten daar dan absoluut geen last van in de VS?
Misschien ff de podcast criminal een keer luisteren.... amerika is een shithole zeker op dat vlak. (Wat overigens de rellen niet legitimeerd...)
@Uw Verzekeringsadvis | 31-05-20 | 13:10: de gekleurde medemens geeft daar nogal wat redenen om op de gekleurde medemens neer te kijken. Ik heb geen hoge pet op van dat soort, enkele individuen daargelaten.
@vincent: racisme werkt alle kanten op, tussen alle mogelijke rassen en kleuren. Het enige verschil is dat het bij de groep die het grootst is het het meest opvalt.
@BenPakdee | 31-05-20 | 13:37: Omdat die niet zwart zijn, geen slavernijverleden hebben en niet tot nog maar 50 jaar geleden apart mochten zitten in de bus! Ik merk er wel bij op dat Sylvana Simons de andere kant van de medaille is, de slechtste ambassadrice is van en voor de zwarte Nederlander. Zij is 1 gote bron van ergernis.
De praktijk is helaas anders.
Er is nogal een verschil tussen theorie en praktijk. Bovendien heeft veel sociaal beleid - bewust of onbewust bedoeld - een negatieve effect. Wanneer ze trouwt verliest een vrouw haar recht op allerlei voorzieningen (uitkering, kinderbijslag, sociale huur, studiefinanciering, voedselsubsidie etc.). Dit zorgt ervoor dat het creëren van stabiele relaties wordt ontmoedigd. Met alle gevolgen voor die mensen zelf, en zeker voor hun nageslacht.
Als je je kind van 10 of 11 jaar meeneemt naar een dergelijke happening, dan spoor je niet.
Can't we all just get along?
We could, we should, we won't. Er is niets dat broederschap onder mensen bevordert dan een gemeenschappelijke vijand.
Racisten 2.0
Mooie momenten voor de Democraten. Ze gooien olie op het vuur waar ze kunnen.
Ze moeten wat, Creepy Joe is dead meat en ze dreigen hun meerderheid in congres te verliezen.
En zoals altijd, is het Democratische beleid van de voormalig KKK partij verantwoordelijk voor deze ellende vanaf de start. Wanneer zij in de jaren 60 niet het beleid hadden gevoerd om alleenstaande vrouwen binnen de Afro Amerikaanse gemeenschap van bijstandsgelden te voorzien onder de voorwaarde dat er geen man in huis woonde, was het percentage alleenstaande moeder van 25% in de jaren 60 naar 75% in 2020 gestegen. Moge duidelijk zijn dat kinderen die worden opgevoed door zowel de vader als de moeder een significante kleinere kans hebben om uiteindelijk crimineel gedrag te vertonen. Wat ook een goede verklaring is waarom 13% van de Amerikaanse bevolking verantwoordelijk is voor 55% van alle (bewezen) moorden.
@BrokenTipi | 31-05-20 | 12:27: was het percentage alleenstaande moeders NIET zoveel gestegen was natuurlijk mijn boodschap.
@BrokenTipi | 31-05-20 | 12:27: als 13% van de Amerikaanse bevolking aan tenminste één moord schuldig zou moeten zijn, gaat het om 42,6 miljoen moorden. ALs die moorden vervolgens slechts 55% van de moorden vertegenwoordigen, zijn er dus 77,5 miljoen moorden gepleegd. Geen wonder dat die CSI jongens het zo druk hebben.
@CeesCloosd | 31-05-20 | 12:45: dat staat er niet. Er staat dat 55% van alle moorden wordt gepleegd door 13% van de bevolking. Haha! Je vond jezelf zeker heel erg slim na je opmerking, maar je haalt de percentage door elkaar en je haalt het totaal aantal moorden en de totale bevolking door elkaar. Wat verschrikkelijk dom als je dan bijdehand wilt overkomen zeg. Hahahaha.
@CeesCloosd | 31-05-20 | 12:45: maar je hebt wel een beetje gelijk, hoor ;). De Afro Amerikaanse bevolking is 13% van de Amerikaanse bevolking en 55% van alle moorden in de V.S. wordt gepleegd door Afro Amerikaanse mensen.
En dan wil je gewoon je winkel verdedigen. In Dallas. Alles in de US gebeurt tien jaar voordat het bij ons het geval is. Met het geweldige stadsbestuur van pak ‘em beet Ansterdam en Rotterdam: zie hier uw voorland.
Hier zal je je met een aardappelschilmesje moeten verdedigen.
@Uw Verzekeringsadvis | 31-05-20 | 13:12: Of pinda, pinda, pinda, roepen?! :"-)
@Uw Verzekeringsadvis | 31-05-20 | 13:12: nee hoor.
Of met je Louis Vuitton schoudertasje slaan als je een mocro bent
Geweld, plunderen, mishandelen, stelen, moorden, brand stichten, vernielen.
Dat heeft niets meer met protesten te maken. Het is oorlog: destructie van beschaving door jarenlange geestelijke onderdrukking van een volk.
Na jarenlange structurele onderdrukking van al het volk in luxelanden is de maat in de VS nu vol. Onderdrukking vond en vindt plaats op basis van sociale klassen, identiteitspolitiek en een prestatiemaatschappij met ongelijke kansen.
Het begon in de VS en is al een decennium overgewaaid naar hier. De NOS en andere Trump-hatende media kunnen dit wel protesten noemen, zij beseffen geenszins dat net als al het andere ook deze oorlogstaferelen zullen overwaaien naar Nederland. De geest is al jaren uit de fles; het zou media en ieder ander sieren wanneer de schuld niet wordt gelegd bij de laatste president. Of zouden zij, wanneer deze oorlogstaferelen naar Nederland zijn overgewaaid, de schuld dan ook bij Mark Rutte en co leggen?
"This is what you'll get".
Ok Che Guevara.
Niemand wordt onderdrukt in het Westen. Sterker nog, iedereen wil er wonen. Degenen die protesteren zijn te bedonderd om zelf de klauwen uit te steken en liever iemand anders de schuld geven van hun eigen falen
@Mouth Of The South | 31-05-20 | 12:22:
Die komen voor het gratis geld,landen waar je kansen hebt maar geen cent gratis krijgt Zie je deze types ook niet.
Syriër die in midden of oosteuropa mocht komen zijn snel weer vertrokken,juist.omdat je er moet werken,criminaliteit loont amper omdat de pakkans heel groot is
Zolang jij niet in staat bent om individueel gedrag te kunnen beoordelen op basis van de directe omgeving: het gezin en opvoeding en alleen maar pseudo socialistische gedachten kunt uitspuwen, kan het verhelderend werken als ik je meedeel dat 75% van de Afro Amerikaanse bevolking wordt opgevoed door een alleenstaande moeder. De vader ontbreekt. De Afro Amerikaanse bevolking maakt deel uit van 13% van de totale bevolking en is verantwoordelijk voor 55% van de bewezen moorden.
Nee Nederland niet, Nederland is braaf. Frankrijk en misschien Spanje wel.
Jij snap het niet he? Dit wordt juist aangejaagd door de geestelijke onderdrukkers, die het niet kunnen hebben dat er nu een potus zit die NIET naar hun pijpen danst.
@BrokenTipi | 31-05-20 | 12:38: een individu is nooit een percentage.
@Mensdier | 31-05-20 | 12:52: wauw, wat een stomme reactie. Zeker gezien het feit dat ik ageer naar jouw omschrijving van groepsontwikkeling, waarbij ik kijk naar het individu en op de juiste manier statistieken aanhaal om het belang van het gezin te benadrukken.
Mis verkrachten nog in uw opsomming.
@Mensdier | 31-05-20 | 12:13 |
"Na jarenlange structurele onderdrukking van al het volk in luxelanden is de maat in de VS nu vol. Onderdrukking vond en vindt plaats op basis van sociale klassen, identiteitspolitiek en een prestatiemaatschappij met ongelijke kansen."
U haalt hier een paar zaken door elkaar. Het eerste gedeelte van uw betoog zou rechtstreeks uit een communistisch boekwerk gekomen kunnen zijn. Die waren ook zo vol van het 'onderdrukte proletariaat' en de 'uitbuitende bourgeoisie'. Zie wat het heeft opgeleverd vorige eeuw. Meer dan 120 miljoen doden uit naam van het communisme. De nu rondgaande identiteitspolitiek is een oud onderdeel van het communistische gedachtegoed dat in een nieuw jasje gestoken is.
De gelijke kansen zijn er wel degelijk, je moet ze alleen wel willen pakken. Hier wordt niemand bij een opleiding afgewezen op basis van huidskleur of etniciteit. Gewoon niet. Sterker nog, er zijn allerlei positieve discriminatieregelingen in het leven geroepen zodat ze op de keper beschouwd zelfs méér kansen hebben dan de inheemse bevolking die het maar moet zien te rooien.
Zo is het
@Mensdier Ik wordt als "witte" man ook al jaren onderdrukt in mijn eigen land.....
@Slipsnifter | 31-05-20 | 13:51: Word -t.
@Slipsnifter | 31-05-20 | 13:51: U bedoelt witte man van middelbare - latere leeftijd....
@Slough | 31-05-20 | 14:08: Ik bedoel gewoon als witte man.
Hoe vaak ik bij sollicitaties niet afgewezen ben om omdat ik niet tot de "gewenste doelgroep" behoor.......
Er is blijkbaar iets raars met het onvolgroeide brein van jongemannen zo tussen de 17.
In Nederland zie je dat soort achterlijke gedrag soms ook. Geen belangstelling voor de ellende die ze aanrichten, ikke ikke ikke
Bij sommigen gaat het niet meer over..
Er zijn er zat die zijn lekker bezig iets te doen wat ze gaaf vinden of op toekomst gericht, maar er zitten ook destructieve figuren tussen, man man man.
Voer voor psychologen.
Het is hier al een tijdje .Men ontwikkelt een eigen normen en waardenbesef en zodra men er op wordt gewezen dat je je in Nederland hebt te onderwerpen aan de NL wet- en regelgeving ,voelt men zich al beledigd, vooral als het conflicteert met de eigen ideeën. Dat zie je toch steeds meer. Stenengooien naar andersdenkenden. Rellen trappen en vernielen in Rotterdam en Den Haag. Falga, de "Kansenwijken" waar het tuig de broek aan heeft en de politie nauwelijks durft in te grijpen bij rottigheid.
Precies, die frontale kwabben zijn nog niet volledig ontwikkeld. Iedereen gedraagt zich als een stel wilde dieren/beesten. Bizar om dit te moeten zien.
Tussen de 17? hoe oud ben je dan?
Er wordt in Amerika vanuit links enorm gestookt tegen blanke Amerikanen. Antifa speelt een belangrijke rol, de ideologie komt vanuit de universiteiten en wordt verspreid door de media inclusief sociale variant. Dat zowel de blanke als de zwarte middenklasse aan het verdwijnen is en er bijvoorbeeld enorm veel zelfmoord en drugsgebruik onder de blanke voormalige middenklasse is doet er niet toe. We hebben het dan over meer doden dan door Corona. Maar dit past niet in de ideologie. En dus wordt een complexe realiteit in zwart-wit weergegeven. De Antifa jongeren en de ulta-kapitalisten jagen dezelfde uitkomst na. Een kleine groep rijken met daaronder een grote diep verdeelde onderlaag.
antifa dient slechts als de Sturm Abteilung van identity politics groeperingen. Op zichzelf zijn ze slechts domme krachten. De identity politics groeperingen zijn het ware gevaar. Ze vinden hun oorsprong in marxisme (vandaar hun haat jegens westerse waarden en geschiedenis) maar zijn inmiddels gemuteerd naar iets heel pervers.
Als je nagaat dat van links tot rechts mensen die antifa-gasten zat zijn.
Ze noemen zichzelf links, maar vergeten dat bijvoorbeeld mensen aan de rechterkant ook tegen fascisme kunnen zijn. Dom dom dom.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 12:17:
Een ieder die niet 110% hun ideologie aanhangt is faxist.
Dat die linkse fascisten (ja Antifa, jullie dus!) niet allang op de lijst staan van terroristische organisaties is mij een raadsel, kijk, daar zou ik nu mijn presidentiële executive order voor gebruiken, gewoon op een lijn met Al Quada Isis en ander ongedierte. Zijn politiek ook goede vriendjes extreem links en Islam, dus dan ook maar op dezelfde lijst.
@Ron_Paul Hetzelfde als hier dus.
In Nederland kopieren we alles vanuit America, met een paar jaar vertraging.
Het is intens triest dat alles wat vrij en westers is wordt gesloopt door het marxisme/communisme/socialisme.
@Mallepietje1001 | 31-05-20 | 12:24: Links en islam staan boven de wet.
Zo ziet het er dus uit als de beschaving wegvalt. De beschaving in een land dat als een vliesje over een samenleving ligt, gekenmerkt door kansenongelijkheid, slechte sociale voorzieningen en onderwijs, polarisatie en opportunisme.
Ons voorland. Lichtend voorbeeld voor vvd & co. Weest voorbereid.
@suscrofa | 31-05-20 | 12:12:
Wij mogen geen vuurwapens. Dan moet je inderdaad achter plunderaars aanrennen met een zwaard. In het filmpje hierboven ziet u wat er vervolgens gebeurd....
De beschaving valt niet weg, er is een groep hooligans losgegaan. Dat is iets anders. Die hooligans zeggen voor iets te staan, maar als je dat wil zien kun je lang zoeken.
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 12:17:
Best opmerkelijk dat er tot op dit moment nog relatief weinig gepiefpafpoeft is tijdens de rebellie in Amerika. Hopen dat het zo blijft.. Het land is verstoken van vuurwapens. Maar je hebt gelijk dat ik beide landen in deze niet 1 op 1 zou moeten vergelijken.
@suscrofa | 31-05-20 | 12:43:
De 'protesters' gaan achter soft targets, winkels in arme buurten en lower class housing aan. Waar geen wapens zijn. Popo in veel steden are standing down. Vandaar weinig piefpafpoef.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 12:20: Die hooligans zijn extreme linkse antifa Groen Links figuren, die zouden het hier ook graag zien, zie bijv. Hamburg.
@suscrofa | 31-05-20 | 12:43: Het land is vergeven van vuurwapens, niet verstoken helaas. Was het maar waar ....
Ik begrijp de teleurstelling van de mensen die alleen nog in kleur doen denken aan Afrika maar al generaties onder de Amerikaanse maat presteren en met alles worden geholpen. Van food-stamps tot allerlei lagere overheidsbaantjes. Dat, terwijl een echte, geboren African-American, net een paar jaar 'ín-country', mensen op een raket naar de ISS stuurt.
Het moet héél zuur zijn om zó verschrikkelijk geconfronteerd te worden met je eigen onvermogen. En dat uit zich dan in onderbuik-gedrag. Zoals een echte democraat betaamt.
En altijd anderen de schuld geven.
Enniwee. Als er straks in die steden geen second wave corona komt dan weten we gelijk dat dat ook een flutverhaaltje is.
Dit gaat globaal. Ook hier moet je inmiddels voorzichtig zijn op straat, op je hoede bedoel ik.
Op je hoede en geladen.
Is de heer Trump al aangewezen als schuldige van al die rellen en plunderingen?
Niet bij gebrek aan pogingen, maar dat verhaal wil niet goed aanslaan. Desalniettemin staan hen die daar belang bij hebben tal van andere ingangen voor om olie op het vuur te gooien. En niet zonder succes mag worden vastgesteld.
volgens erik mouthaan wel want als er maar 1 kaas de schuld moet krijgen dan is het trump......
#zolang ie maar kan huilen
Dank zij dit soort NPO- en SMS-berichtgevingen ga ik steeds meer een hekel aan mijn gekleurde medemens krijgen.
Vroeger, toen ik nog jong was, had ik meerdere gekleurde vrienden en klasgenoten. We gingen normaal met elkaar om, accepteerden de onderlinge verschillen die er waren als vanzelfsprekend en het kwam gewoon niet in ons op dat we elkaar de maat namen of discrimineerden. We hielpen elkaar als er problemen waren, logen het schoolhoofd voor om een ander even in de luwte te houden enzovoorts.
Later werd ik mij ervan bewustgemaakt dat ik helemaal fout bezig was, dat mijn gekleurde vrienden door mij onderdrukt werden, niet dezelfde kans hadden en ik eigenlijk een vuile neokolonialist ben en nageniet van de slavenhandel.
Het zou mij overigens niet verbazen dat dit juist precies de bedoeling is van de linkse goegemeente. Verdeel en heers is natuurlijk al eeuwen een beproefd begrip.
Precies dat hoor en zie ik om mij heen gebeuren.
Mensen hebben steeds meer de neiging om iedereen met een migratieachtergrond zoveel mogelijk te mijden. Iedereen is die eeuwige slachtofferrol gewoon spuugzat.
Overigens, van hen die net zo hard hebben geleerd, gewerkt e.d. hebben (en die nu dus ook vergelijkbare resultaten/werk hebben, hoor je geen 'foute' geluiden.
Die snappen dat gelijke kansen er gewoon zijn en dat je niet zo ver komt door steeds opnieuw alleen gelijke resultaten op te eisen (d.m.v. het beschuldigen van anderen dat je geen gelijke kansen zou hebben).
Maar ja, uit oogpunt van werkgelegenheid (om alle zieligheid te benoemen, te 'verhelpen' en om jezelf te promoten) is de slachtofferrol gewoon té lucratief.
Tja, de "linkse" goegemeente.... Eigenlijk zijn die mensen helemaal niet links. Ze leven in een welvaartsbubbel die tot nu toe verschoond is gebleven van de harde dagelijkse realiteit waarmee de minder bevoorrechte medemens dagelijks wordt geconfronteerd. Eens kijken wat er gebeurt als die luitjes geraakt gaan worden door de gevolgen van het coronagebeuren, en dan met name werkloosheid. Dan vallen ze keihard uit die mooie bubbel. En hun voormalige geloofsgenoten gaan ze echt niet helpen. Die zijn dan wel (neo)links, maar dat wil niet zeggen dat ze ook sociaal zijn ingesteld (naar anderen).
Per de definitie van kolonisatie zijn het nu allochtonen die Nederland koloniseren en inheemse Nederlanders die gekoloniseerd worden.
Tijd voor sinterklaas
En dan kunnen we weer uitleggen dat Black Pete geen slaaf is en elk moment bij de Heilig verklaarde mag weglopen als hij liever een fietsenwinkel wil beginnen.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 12:02: Of plunderen.
Wordt er beroerd van dit te zien en dan te bedenken dat de grote klap nog moet komen de komende maanden, want de bedrijven vallen en masse, de werkeloosheid wordt extreem en dan gaan ze rellen en looten.
Dit is de reden dat de EU een leger wil, want de meeste Europeanen zijn dan wel gezapig en niet erg agressief, vooral in het noorden, maar wat er in t zuiden zit en allemaal binnen gekomen is de afgelopen decennia uit landen waar al oorlog is, die mensen staan hier heel anders tegenover.
De resultaten daarvan, in tijden van een crisis, zullen we allemaal mee gaan maken de komende jaren en ik voorspel dat het er niet beter op wordt qua vrijheid en privacy, at all.
Lul niet. De EU wil terecht niet exclusief voor onze veiligheid afhankelijk van de VS zijn. En gezien Trump’s isolationistische taal lijkt mij dat een volkomen logische redenering waar ik, als volstrekte militaristische persoon, volledig achter sta. Het idee dat de EU een leger wil opzetten om tegen de eigen bevolking in te zetten behoort tot het wappie domein.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 12:14: Isolationistisch... is dat niet het scheldwoord dat leunstoelkrijgers bezigen tegen iedereen die zijn verstand gebruikt?
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 12:14: krijg ik daar garanties voor dan? Ik vertrouw de EU zeer terecht voor geen halve meter. Nee die gaan vechten tegen "de Russen" zeker, yeah right. Helemaal niemand weet wat de EU van plan is, maar niets wijst erop dat het beter/democratischer gaat worden in de toekomst, het tegendeel wel, heel erg duidelijk zelfs, dus dst eigen leger, doe maar ff niet. Niet dat we daar ook maar iets over te zeggen hebben, zoals eigenlijk alles aan de EU, maar toch. Een paar technokraten en een (plusminus) 100.000 lobbyisten en influenzers hebben meer te zeggen dan de totale bevolking zo'n (500.000. 000)van de gehele EU zone. En dit soort mensen moeten de beschikking krijgen over een eigen leger? What could possibly go wrong!
@Mazzelstof | 31-05-20 | 12:22: America first. Is dat niet duidelijk genoeg? Anders heb ik nog wel wat uitspraken en harde feiten voor je hoor.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 12:14:
Nee hoor,jij denkt zeker dat het is om de 'Russen' aan te vallen, het is bedoeld om opstanden de kop in de drukken, denk maar aan Parijs, als je daar ooit geweest bent de laatste jaren, dat zit vol met buitenlandse (enkel engels prekendxe en geen frans, ik heb ze zelf aangesproken) !! militairen , die zwaar bewapend zijn, zeker als de gele hesjes protesteerden, denk aan Spanje, waar democratisch gekozen volksvertegenwoordigesr het land uit moesten vluchten, om vervolgens uitgeleverd te worden en de bak in gegooid te worden.
Alles om het 'volk' onder de duim te houden.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 12:43: Meestal is het gewoon een bron van lichte irritatie maar heel soms kun je het ervaren als een vreugdevol moment wanneer mensen de betekenis van woorden die ze gebruiken niet kennen.
Zero heeft gelijk Big bana boy. Qua leger is er niets in Europa. Al jaren geeft Europa veel te weinig uit aan defensie. Dus jij met je EU leger, laat me niet lachen. Is r niet, komt r ook niet. De pax Americana kan nu met hulp van Trump en rechts Europa hersteld worden. Dan krijgen we geen ellende hier.
In een stabiel en modern land met een kundig leider gebeurt zoiets niet.
Hier was het wachten op. De kansarme bevolking voelt zich genoeg geschoffeerd.
omg, onder Obama heeft dit gezeik 3 x plaats gevonden. Know your fact.
@fapkoning40 | 31-05-20 | 12:01:
Ja, en?
Zeker de gele hesjes in Frankrijk gemist. Tot de Corona crisis elk weekend raak!
Buiten dat door de politieke opstelling van de Democraten waar trump continu weggezet wordt als idioot creeer je vanzelf een sfeer dat alles toegestaan is. Het gekke is dan wel weer dat dit dus alleen speelt in de door Democraten bestuurde steden gebeurd
@DrumPiet | 31-05-20 | 12:03:
Zie hier het ijzersterke verweer op een reactie, die onze DumbPete niet zint....
Sodemieter op... dit is niet de ' kansarme' bevolking. Dit wordt aangejaagd door hele vuile schoften. Linkse schoften.
Rellen in Frankrijk en Engeland 2011. Laatst overig nog meerdere plunderingen in Amsterdamse winkels door allochtonen. Doel je hier op?
Burgemeester + chief of police zijn verantwoordelijk voor het politieapparaat in de stad, niet de president. Deze burgemeesters en politiebazen zijn veruit de meeste steden Democraten, je weet wel, NIET de partij van Trump.
Anders nog iets?
Is toch ook zo.
Bron?
@Kuifje-naar-Brussel | 31-05-20 | 11:58:
Alle homo sapiens zijn racisten.
Zeggen ze dat?
Dacht dat ze het steeds alleen over zichtzelf hadden.
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 12:01: De homo erectus deed dat beter. Die stopte zijn leuter in welke kleur dan ook.
Hard weglopen met een 8K tv. Zal ze leren die popo's
Man, man, man. Met een zwaard 50 opgefokte gorilla’s te lijf gaan.
Sommige mensen worden wanhopig wanneer hun hele leven voor hun ogen wordt weggenomen.
@Deviand | 31-05-20 | 12:02: gelukkig heeft dat hier totaal niets mee te maken.
Net voor ze wegrennen, checkt één van die hyena’s nog wél even snel of die half-doorgetrapte man niet een portemonnee of telefoon in z’n zak heeft zitten. Uitschot.
Die politiemoord is uiteraard niet de oorzaak van deze rellen, maar slechts een aanleiding. Het bekende lontje dat werd ontstoken.
Een vuurtje dat verder zal overslaan als een bosbrand bij 30 graden en sterke oostenwind.
De werkelijke oorzaak ligt natuurlijk in die zogenaamde pandemie, waarvoor mensen in overwegend zgn. democratische landen in mindere en soms extreme mate ineens in hun vrijheden werden beknot. Politie en leger op straat, massaontslagen, faillissementen en het is allemaal nog maar het begin van veel meer (economische) ellende.
Dat hier meer achter zit dan rellen naar aanleiding van ‘alweer een zwarte die door een witte agent’ wordt vermoord, is geen drogreden.
Dit (zwarte) volk is zwaar opgehitst door Antifa-achtige en andere linkse bewegingen, die ook nog eens een groot deel van de (linkse) media meehebben.
Diezelfde msm die als propagandamachine voor die vermeende pandemie werkten.
Het genoemde vuurtje zal volgens mij dan ook binnen afzienbare tijd overslaan naar andere werelddelen. Net als dat virus. Hoef je geen vliegtuig voor aan de grond te houden. Twitter, Google en Bill regelen het wel.
Deze was gefilmd dus extra spicy om een rassenrel te veroorzaken. Die 'jogger' die laatst werd gepopt door witten niet. Ben benieuwd of we nog veel outrage voor die beschieting krijgen, of dat race baiters tevree zijn met George.
Helemaal mee eens.
het enge vind ik wel dat dat laagje 'beschaving' er zo af is, als men in een groep zit, echt eng om te zien, dat ongecontroleerde geweld, dat doortrappen op iemand, met zijn allen, mensen zijn echt beesten, niet allemaal, maar hier zie je er wel een paar.
Dus dit filmpje zal ook weer aangegrepen worden om anderen op te hitsen en zo iedereen tegen elkaar uit te spelen, wat ze prachtig uitkomt, in deze tijden van naderende verkiezingen.
Inderdaad er is in de US een enorme voedingsbodem ontstaan voor geweld, door de coronacrisis. In korte tijd is er een enorme werkeloosheid gekomen. En in de US is werkeloos zijn zeker geen pretje.
Ik zie het geweld in Nederland niet zo snel en hevig losbarsten als in de US. In Nederland zijn de sociale voorzieningen beter en staan minder mensen met hun rug tegen de muur. Maar ik denk dat het affikken van 5G-masten tijdens deze coronacrisis geen toeval is.
Trump wil dat de economie weer gaat draaien in de US. Gezonde mensen moeten gewoon weer aan de slag. Dat is inderdaad de oplossing om de rust weer in de maatschappij te doen terugkeren.
En maar afgeven op Amerika en Trump.Kijk eens naar je eigen land hoeveel gespuis je hier binnenlaat en hoeveel Antifa idioten hier rondlopen.
Iets met een lont in een kruitvat.
Maar oh wat doet die Rutte het goed.Laat me niet lachen.
Jeetje, dat land is wel echt stuk hè
Heeft niets met vergelding van die zwarte meneer die door de popo is vermoord te maken. Gewoon uitschot en tuig wat een aanleiding ziet tot rellen , jatten en mishandelen. Met scherp schieten werkt het beste. Bring in the forces.
De uitschot doet die zwarte meneer ook weinig eer aan met dit gedrag. Het tegenovergestelde zelfs. Ze misbruiken het als excuus. Zegt genoeg.
Waarom zien we dit niet bij de nos? Volstrekt eenzijdige, gekleurde (haha) verslaglegging. Walgelijk!
Dit alles is het gevolg van het OBAMA beleid. De wijze van Donald is veel te beschaafd, te menselijk.
Zou het?
Trump zegt en doet alles goed in deze kwestie. Van de Dems en hun media (of andersom) kun je dat zeker niet zeggen.
Even wat ander nieuws er tussen door.
Demonstreren in Den Haag. De burgemeester had opdracht gegeven om shirts met teksten zoals 'Stop de Lockdown te verbieden en ome agent kwam dat even berichten, hij is overigens slechts de "boodschapper"
twitter.com/Poempieloempie/status/126...
Waanzinnig.
De eerste burgermeester die dus de vrijheid van meningsuiting verbied.
Dat is een kwalijke zaak en dient hij dan bij deze af te treden, want ons de mond
snoeren moeten we gewoon niet pikken!
@von sokkenstopfen | 31-05-20 | 11:46: mastodonten treden niet af, die worden geraakt door een meteoriet.
Dat houd bij geen enkele rechter stand natuurlijk maar helaas laten de mensen zich hierdoor wel intimideren.
Dat is op zich zelf reden om dat shirt te dragen..
Bizar. En eng.
Hoe heet die burgemeester ook alweer....
@Earl_of_Doncaster | 31-05-20 | 11:50:
Ik dan ook een mail gestuurd naar de grootste meteoriet die hem moet neerhalen, de fvd that is.
Ik heb de fvd dan ook verzocht om er voor te zorgen dat deze burgemeester moet aftreden want de vrijheid van meningsuiting verbieden mag alleen in noord korea en in wellicht wat islam landen, maar verder in geen een westers land!
De overheid zal er alles aan doen om recalcitrante burgers die er openlijk voor uitkomen andersdenkend te zijn de mond te snoeren.
Befehl ist Befehl, zo redeneert de agent.
@Alco-de-Holist | 31-05-20 | 12:06:
Wat een geluk dat we dan nog partijen als de pvv en fvd hebben die dat tegengaan!
Het wordt tijd voor een andere burgemeester in Den Haag, deze heeft het niet begrepen. Het recht op vrije meningsuiting is in onze Grondwet verankerd en een agent en een burgemeester hebben gewoon de wet te respecteren. En anders gewoon voor laten komen zodat de rechter de lokale bobo's een draai om de regenteske oren kan geven.
Hoe is ook alweer 13% aan 52% geralateerd...?
Dit filmpje laat vooral zien dat een zwaard niet genoeg is om je te verdedigen. Je moet minstines een automatisch wapen hebben...
Never bring a knife to a gunfight. Bring a bigger gun.
Nu weet u meteen dat alle films en boeken die martial arts of zwaard vechten weergeven grote flauwekul zijn. Je kunt niet meerdere mensen aan met alleen je vuisten en/of een slagwapen.
@The2Amendment | 31-05-20 | 11:48:
Of:
"When the man with the Colt
meets the man with the Winchester,
The man with the Colt
is the dead man".
@Peter Emile | 31-05-20 | 12:05:
Liep niet zo goed af voor de man met de Winchester.
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 12:04: ligt er maar net aan hoeveel ruimte je (om je heen) hebt, met een scherpe Katana kom je een heel eind als je maar kunt blijven bewegen in een open ruimte, als de eersten vallen faat de rest toch iets minder enthousiast aanvallen denk ik. Je moet natuurlijk wel weten hoe je met zo'n zwaard om moet gaan, anders is het net zo'n gevaar voor jezelf als voor anderen.
@Mallepietje1001 | 31-05-20 | 12:54:
Daarvoor is een katana niet gemaakt. Ook een vergelijkbare 'longsword' niet. Engelse boogschutters haalden ook zwaar bepantserde en bewapende Franse ridders neer bij Agincourt (1415) door ze te omsingelen en neer te trekken naar de modder, waarna ze vermoord konden worden. Ondanks hun superieure bepantsering, training en bewapening. Ze konden meerdere opponenten tegelijkertijd niet aan.
Het enige wat heel misschien zou werken is de zweihander of vergelijkbare wapen. Die zijn wel ontwikkelt om meerdere opponenten tegelijk aan te kunnen. Maar dan nog is een pipa een stuk eenvoudiger en effectiever.
Blanke man in elkaar slaan is oké een zwarte man in elkaar slaan is racisme. Knap staaltje werk hoe dat in de brein van een mens geïnjecteerd wordt.
Kwestie van hierarchy. Rangschikking van boven naar beneden:
- genderfluide POC
- homoseksuele POC
- gehandicapte POC
- black cis female
- POC muslims (all colours)
- black cis male
- east asian cis female
- latino cis female
Dit zijn de kanjers van identity politics. Hieronder komen de twijfelaars:
- east asian cis male
- witte homoseksuelen
- white cis female
- latino cis male
- joden (zouden lager staan ware het niet voor Dolfie's optreden)
En nu komen de deplorables, het absolute vuilnis volgens identity politics:
- christians (any colour)
- white cis males (de laatste ring van de hel volgens woke volk).
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:54: ik ken het woord cis niet en denk dat ik dat maar even zo laat.
Zwarten die elkaar afmaken, in gangs, is geen probleem. Rappers die elkaar afmaken, geen probleem. Gewoon tuigh
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:54: Ik ben blond, blank en heb (mooie) blauwe ogen, ben 61 en heb een lekkere jonge, blonde vrouw. Wij zijn dus het menselijk afval. Onze hond krijgt dinsdag het verlossende spuitje. Ik denk dat ik het ook maar even voor ons ga regelen.
@Dubbelepunthoofd | 31-05-20 | 12:07:
U hoeft woke twatter blij gemaakt.
@nietoftochwel | 31-05-20 | 12:05:
Ik ook niet echt maar goed ik wilde alleen helpen.
@nietoftochwel | 31-05-20 | 12:05: Geen excuus voor niet-weten. Cis komt uit het Latijn en betekent "aan dezelfde kant" en is het tegenovergestelde van "trans" (aan de andere kant). Cis gender betekent dat het geslacht dat je je voelt en je biologische geslacht met elkaar in overeenstemming zijn. Dus een man die zich man voelt of een vrouw die zich vrouw voelt. Cis betekent in de praktijk dus "normaal" al zullen activisten boos worden als je dat woord gebruikt.
"Een natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg meer zien".
Die moet ik onthouden.
Want of het volgende ooit gaat gebeuren hier in NL weet ik niet, maar ik kan het mij voorstellen:
Stel, een Marokkaanse crimineel vermoordt een blanke man of een blanke vrouw bij een zoveelste straat-beroving.
Vervolgens gaat half blank Nederland, de al jaren durende terreur van Marokkaanse criminelen zat, woedend de straat op om te protesteren, te rellen, politie-bureaus aan te vallen en om halal-winkels in de hens te steken.
Zouden ze dan bij de NOS óók zeggen dat het hier gaat om "een natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg meer zien"?
Haha nee natuurlijk niet, dan staat de politie en marechaussee te beveiligen bij moskeeën!
De kans dat spruitjeslucht medelanders gaan rellen is vrijwel nihil. Verder dan de boerenprotesten, die niet eens door de meerderheid van de aboriginal bevolking actief gesteund werd, ga je niet komen.
En dat weten onze beteren. Ze zijn overigens ook niet echt bang voor anderskokende medelanders, ze weten dat zolang die groepen afgekocht worden op verschillende manieren, dingen niet buiten Mitch achtige proporties zullen escaleren.
Dan hoef je ook geen zorgen te maken als MSM mannetje om de Felix Rottenberg deug ideologie neer te pennen.
Racisme is altijd al een excuus geweest om de onderliggende harde sociale realiteiten vooral die van disfunctionele families, groepen en buurten te verhullen. Het is nu fake maar was het ook al in de jaren '60. Er was en is wel racisme maar vloeit voort uit de oververtegenwoordiging van hetzij huidskleuren of subculturen in de probleemgebieden en criminaliteit.
Racisme is een hardnekkige hoax die slachtoffers van eigen omstandigheid verheerlijkt en excuses verzint om veel onderliggende idioterie in die omstandigheden te blijven verhullen.
Da's nou precies wat de meeste mensen niet durven te zeggen, want de etikettering van 'racist' die daarvan zeker weten het gevolg is, kan je hele sociale en beroepsmatige leven zomaar definitief de vernieling in helpen.
De morele groepsdruk van links heeft inmiddels islamitische vormen aangenomen; waag het niet om van je VVMU gebruik te maken en sociale en culturele misstanden te beschrijven binnen bepaalde etnische groepen, die de directe oorzaak zijn van woede, ergernis en afkeer; dan staat er een meute klaar die die terechte woede, ergernis en afkeer als 'racisme' bestempelt om je vervolgens tot paria te verklaren.
Je vergist je. Racisme bestaat. Alleen is het geen white privilege. Iedereen is racist blank, zwart, geel, rood, enz. Als we dat nu eens onderkennen en met de broodnodige humor en zelfspot benaderen.
Goed omschreven, dank u.
Als je te lui bent om ook maar iets van je leven te maken kun je slachtoffer spelen.
Makkelijke praat als je het zelf nooit ondervonden hebt. Domme praat ook. Racisme is overal. Wat suscrofa zegt. Ik heb sinds ik in, het overigens uiterst prettige, sociale en lieve, Nederland woon genoeg meegemaakt. Daarmee is Nederland verre van een racistisch land. Maar racisten vind je overal.
Martin Luther King; I hope one day my children will be judged not by the color of their skin, but the content of their actions.
De plunderaars zouden hun acties in het licht van deze uitspraak eens moeten beschouwen...
Prachtige tegel
Ik vraag me af of deze plunderaars de beste man wel kennen.
Bljkbaar als die children jongemannen zijn van rond de 18 is hun brein nog niet volgroeid genoeg om dat van 'the content of their actions' te begrijpen.
Kijk naar het geslacht en de gemiddelde leeftijd van de rellers.
@BozePaarseMan | 31-05-20 | 11:43: van afbeeldingen op T-shirts.
Ik denk dat zelfs King zou zeggen dat ze beter katoen kunnen plukken.
Ik begin neer te kijken om mensen in de media en om mij heen die, al dan niet, hoofdschuddend en verbaasd zijn over wat er allemaal gebeurd. Het is niet nieuw, het is niet onverwacht het is niet onaangekondigd.
Doen alsof het niet bestaat laat het echte monster niet verdwijnen.
'Ik begin neer te kijken om mensen in de media'
-U kunt dus in een bocht kijken.
'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien',
Gelauf reikt direct de diviolencebokaal uit.
'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien', is het nieuwe NOS-synonoem voor anti-blank racisme en geweld tegen blanken. De NOS is "verward'.
Tijdens de rellen die volgden na de 1906 aardbeving in San Fransisco werd het bevel tot schieten van plunderaars uitgevaardigd. Zo'n 12 tot 100 bekochten dat met de dood. Daarna werd het snel rustig.
www.nps.gov/prsf/learn/historyculture...
Die goeie ouwe tijd.
@Kuifje-naar-Brussel | 31-05-20 | 11:58: het geeft in elk geval duidelijkheid.
Sinds een aantal jaren is wereldwijd de rassenscheiding versie 2.0 geherïntroduceerd.
Leefden we voorheen in een relatieve rustige samenhang met elkaar met wederzijdse acceptatie. Thans is dat weer geheel terug bij nul. Ook hier zijn er predikers die de onderlinge scheiding weer in het zonnetje zetten, met op de voorgrond zo'n idioot als S. Simons en in politieke kringen valt dan meteen D66 op. Het St. Nicolaas feest heeft de uitdossing gekregen van een ME oefeningen. Blank en zwart worden in de pers haaks op elkaar gezet. Er gaat geen dag voorbij of de racisme kaart wordt uitgespeeld.
Geweld ligt op de loer.
Inderdaad. Juist de antiracisten ‘die geen kleur kunnen zien’ zijn onophoudelijk met het begrip ras bezig en alle tegenstellingen.
Dat haaks op elkaar zetten bij gebeurtenissen speelt ook nu volgens mij een rol. We weten helemaal niets van de gedachten of uitspraken van die agent of agenten. Mogelijk had het helemaal niets met zwart en blank te maken. Voor mij is het tot nu toe een agent die routinematig zonder besef iets doet wat fout is, maar wat hij al tientallen keren heeft gedaan. Zonder ook maar een keer iets over de kleur van de man te zeggen.
Hier maakt de NPO zich in grote mate schuldig aan de toegenomen agressie door haatgroepen een podium en ze de status van "het grote gelijk" te geven.
Je zou in de US maar agent zijn en dagelijks geconfronteerd worden met het extreme geweld door gangs.
Geweld verheerlijking vindt continu plaats door rappers.
Dat geeft ze de macht en de uitingen worden steeds extremer.
Gisteren bij de Albert Heijn nog een pak blanke vla gekocht.
Vind die gewoon veul lekkerder dan bruine vla.
Dat ik nu een racist ben, neem ik maar voor lief.
@Peter Emile | 31-05-20 | 12:14:
Toch is het niet zo gemakkelijk.
Blanke vla kun je heel goed combineren met banaan, je weet wel, die vrucht die door dwangarbeiders in ver weg gelegen warme landen verbouwd en geoogst wordt en door ons dom gehouden en onderdrukt wordt, terwijl bruine vla heel goed combineert met onze eigen neokoloniale peer.
@Peter Emile | 31-05-20 | 12:14: u durft wel ;)
Nog 2-3 decennia wachten en dan zijn blanken in de VS numeriek in de minderheid. Dan krijgen niet-blanken via de stembus de macht. Wat er dan gebeurt hebben we al eerder gezien in Rhodesia en Zuid Afrika, waar inmiddels meer rassenwetten zijn dan tijdens het apartheidsbewind, maar nu zijn alle rassenwetten anti-blank.
Ze wachten hier ook op rellen. Ze hopen gewoon dat een lontje ontbrandt. Meteen naar politie racisme roepen als ze het plaats delict moeten verlaten.
Gewonden bij schietincidenten in Rotterdam, politie bekogeld met flessen - nos.nl/l/2335677
Hiervoor werd mijn plempsel gejorist.
Je moet gelijk even dat verhaal van die journalist lezen die klappen kreeg. Ook ad.
"Omdat hij niks misdaan had draaide ik de camera weg. Hij vond dat er sprake was van politieracisme en hij eiste dat dit gefilmd zou worden." Toen de fotograaf dat niet deed, kreeg hij naar eigen zeggen twee klappen."
Briljant. Dan bevestig je dus precies wat je wil bestrijden.
7 van de 10 zwarte kinderen groeit op zonder vader.
Die "vader" is al weer bezig een ander zwart meisje zwanger te maken.
De feiten zeggen ook dat criminaliteit 7 maal vaker voorkomt bij zwarte mannen dan bij witte mannen.
En dan heeft links democratisch Amerika het voornamelijk over racisme en nooit over gedrag.
Door geweld dat nu wordt gepleegd en getoond wordt de aandacht verplaatst van de zeer terechte aanklacht dat zwarte Amerikanen blijkbaar zomaar vermoord kunnen worden door de politie. Dat men in de eerste instantie het politiebureau als symbool voor dit geweld in de hens steekt was niet meer dan terecht. En deze terechte aanklacht verdwijnt weer achter de horizon en er zal daarom niets veranderen. En Trump, de president die juist zou moeten verbinden gooit door zijn gewetenloze geweldopmerkingen olie op het vuur. Na 9/11 was Bush, ook niet de meest geliefde president, die het voor elkaar kreeg dat er geen of nauwelijks geweld gepleegd werd tegen de moslims door juist de nadruk te leggen op de goedheid van de burgers. Dat was toen. Er zit nu een ranzige narcistische psychopaat in het Witte Huis die er alleen zit voor zichzelf.
En ja, er is nu volk dat de gelegenheid neemt om te stelen, te plunderen. Is er hier iemand die zich kan voorstellen hoe het is te leven in armoede, werkelijke armoede, kansloos omdat je zwart bent? En dat al generaties lang door het virulente racisme dat er nog altijd is, zie de moord, noem het maar lynchpartij op Floyd
What a load of bollocks.
Te veel Joop gehad?
Congratulations. Everything you just said, was wrong.
Wel een hoop aannamens en persoonlijke meningen hoor.
Als je wilt zeggen dat armoede nooit een reden is om te plunderen, kan ik goed volgen.
Als je wilt zeggen dat dit belachelijke geweld het een politie onmogelijk maakt om ervan te kunnen leren, dan kan ik je ook volgen.
Mag ik zeggen dat u geen snars begrijpt van het werkelijke probleem?
@Glasgow Argus | 31-05-20 | 11:23: Waarschijnlijk de oudste uit een gezin van 10 kinderen. Te weinig aandacht gehad.
Tegen zoveel domheid ben ik niet opgewassen.
Je spoort echt niet. Beetje geweld lopen verheerlijken. Mensen beginnen echt de weg kwijt te raken.
Je kunt zo bij de NOS gaan werken.
Hoe voelt het om gehersenspoeld te zijn? Maar waar zit de periode Obama in je verhaal? Of ben je het gevolg van 8 jaar Obama alweer vergeten? LOL.
Wat een joop taal is dit allemaal. Ben je weleens in de states geweest en dan bedoel ik door een zwarte wijk gelopen? Nee dat durf je niet. Als je het had gedaan dan had je nu niet zo'n onzin neergekalkt.
Welke bronnen leest u waaruit uw relaas blijkt? De laatste statistieken die ik zie hebben zwarten vooral te maken met black on black violence. Een zwarte heeft meer te vrezen voor zijn medegepigmenteerde medelanders dan voor zijn witte medelanders.
Wat moet jij je vandaag vreselijk goed voelen zeg.Mevrouw , u krijgt de ‘allemensendeugenbehalvetrump’-bokaal.
Hoor je niet over die Rellen onder Obama,die er zelf ook nog eens olie op het vuur gooide.
was het begin van al dat gezeik,door ze juist te steunen.
Jij keurt dit strafbare gedrag waar je individueel voor aansprakelijk bent alleen maar goed, omdat het past binnen je eigen ideologische narrafief. Je zit er naast. En je zult er altijd naast zitten, omdat je de kern van het mens zijn jezelf niet eigen kunt maken. Dwaas.
De heer Floyd was geloof ik een verslaafde coke dealer met hieraan gerelateerde medische problemen. Ongeacht de gebruikte hoeveelheid of hoe vaak het gebruikt wordt, vergroot cocaïne de kans op hartaanvallen, beroertes of ademhalingsmoeilijkheden, die allemaal tot een plotselinge dood kunnen leiden. De aanklacht is trouwens (logisch) zoals dat heet third degree. Het Amerikaanse rechtssysteem gaat oordelen en eventueel veroordelen. Niet de meute. En om uw zwart wit voorstellingen wat te vergrijzen: er zijn ook massa´s arme blanken.
Zie je wel, dit is helemaal geen rechts blog.
Ze zijn niet kansloos omdat ze zwart zijn. Genoeg succesvolle zwarten. Ze zijn kansloos omdat ze lui en crimineel zijn.
@Piet Karbiet | 31-05-20 | 11:43:
Trollen zijn niet (s)links of rechts.
Zoveel domheid in een reaguursel,gefeliciteerd.
Wat zie ik nou? Houden ze geen anderhalve meter afstand van elkaar?!?
Yep, het omrekenen van cm's naar inches is kennelijk iets wat ze minder goed beheersen dan iemand in elkaar stampen als groep.
Ik hoop nu Trump nog aan de macht is op een diepgaand onderzoek naar organisaties zoals Antifa. Zelfs hier in Nederland worden we beïnvloed door 24/7 anti-Trump/Rusland propaganda. Dat stinkt!
Trump zegt vaarwel tegen de WHO en ineens staat de VS in de fik! Heeft natuurlijk geen reet met elkaar te maken maar NL kan beter lid blijven. Je weet nooit...
Ja die Rusland propaganda doordrenkte zelfs GeenStijl, zie een willekeurig MH17 topic. Smerig gewoon.
Die Antifa gasten zijn het goed voor zichzelf aan het verpesten. Zelfs links zijn ze ermee klaar. Kritiek aan de rechterzijde is dus meer dan gegrond.
@RandyBiel | 31-05-20 | 11:26:
Wat, geen referentie naar onze Tjer? Tsk, tis nog wel op Zembla geweest...
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 11:27: Een gouverneur gaf gisteren aan dat alle opgepakte plunderaars van buiten de staat kwamen. En in een andere video zag je een gast jongeren geld geven om spullen en zaken te vernielen. Het lijkt me voor een machtig land als de VS toch wel mogelijk om te achterhalen wie deze personen zijn en door wie ze gefinancierd worden?
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:31:
Nou je het zegt, die had een paar jaar langer nodig dan de gemiddelde Nederlander, voordat ie publiekelijk wist hoe de vork in de steel zat met MH17.
Beetje traag van begrip was ie
@First Contact | 31-05-20 | 11:33:
Tuurlijk wel. Maar net als antifa hier zijn er lieden in machtsposities die liever niet willen dat dit soort zaken naar buiten komen...
@First Contact | 31-05-20 | 11:33:
Maf is dat he. Dat zou betekenen dat een groep wacht op dit soort incidenten om er op los gaan. Maar ten bate van wat? Dus moet er een belang ergens zijn. Een groepje mensen dus. Oppassen voor aluhoedjes echter.
Maar die tweet van Thierry over de CIA mbt MH17 was dan ook wel een duidelijk voorbeeld van anti-VS / pro-Rusland propaganda.
Alleen denk ik niet dat Trump daar een diepgaand onderzoek naar op gaat stellen. Nee, laat z'n Nederlandse ambassadeur juist bij een 9-11 gekkie aanschuiven.
Benieuwd of daar nog wat uit gaat komen trouwens.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 11:40: Jep. En dat is ook het probleem voor je het weet heb je het over Deepstate/Soros/NWO/Bill Gates. Maar toch is er blijkbaar een machtig orgaan waar zelfs de president van de VS een groot probleem mee heeft. En ook hier in Nederland zouden we grotere vraagtekens kunnen plaatsen bij wat er jaarlijks zich afspeelt tijdens de geheimzinnige Bilderberg conferentie. Dat deze machtige figuren gewoon een lekker weekendje zitten te filosoferen... mijn aars!
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 11:40: Het is het klassieke verdeel en heers principe, divisie (diversiteit) vs harmonie (homogene samenleving).
Kijk maar naar Japan die zijn veel minder ontvankelijk voor externe bullshit.
@First Contact | 31-05-20 | 11:46:
Hoezo geheim? Daar worden baby's gegeten. Niks geheim aan. Alex Jones kan het je allemaal vertellen.
@RandyBiel | 31-05-20 | 11:54: Nee joh dat is Fake News. Ze hebben alleen wat 12 jarige maagden en wat andere rituelen. Epstein didn't kill himself.
De mensheid is terminaal ziek en identiteitspolitiek is de grootste bedreiging ooit. We laten dat toe en dat is jammer want reken maar dat er weer een vertaalslag komt door Bij1 types en andere obsessieve diversiteitsafdwingers. Zij zullen weer een groot podium krijgen in de MSM om de eigen slachtofferrol maar weer eens toe te lichten waarbij de bevolkingsgroepen ook in Nederland nog verder van elkaar af komen te staan. Terwijl de situatie in Nederland volgens mij anders is dan in Amerika. Mijn wens is dat de droom van Martin Luther King ooit uitkomt. Misschien wordt het tijd voor een #hoepelopmetjehokjes campagne.
Zolang zij menen het Grote Moraal aan hun zijde te hebben zullen ze ermee door blijven gaan. Zij hebben immers het Grote Gelijk.
Ja joh, zo zie je het praktische nut van geloof in de samenleving: het gezin en het gemeenschappelijke doel. Flush, door het putje door betweterige moraalrelativisten.
@osolemio | 31-05-20 | 11:17 |
Sterker nog, BIJ1 types poten de Amerikaanse geschiedenis - die wel degelijk doorspekt is met virulent racisme - één-op-één over naar Nederland. Ze doen net of hier ooit Jim Crow wetten geweest zijn, gescheiden ingangen voor zwart/ blank in gebouwen, aparte zitplaatsen in het OV etc.. Dit alles is in Nederland nooit aan de orde geweest. N.o.o.i.t. Zeker in de jaren 70, 80, 90 kon niemand het jeuken welke kleur of geaardheid je had, als je maar lekker mee deed en bijdroeg. Pas toen er met behulp van de RAL kaart slachtoffer- en dadergroepen gerealiseerd werden is deze oneigenlijke discussie op de spits gedreven. Nu zitten we met dezelfde krampachtige ellende als in de States. Terwijl onze geschiedenis nog niet bijna te vergelijken is met die van de States.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:31: Dat bedoel ik inderdaad!
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:31: we hebben de Surinaamse staatsschuld afbetaald en een derde van hun bevolking in ons land opgenomen, waarvan 10% een uitkering geniet. We hebben wel genoeg betaald. Dat is natuurlijk niet de boodschap op het kuttiekottiefestival wordt verteld, maar aldaar heb je een Ottomaan van de partij DENK die wel vindt dat er excuses gemaakt mogen worden voor het slavernijverleden van Nederland. Dat zegt een Ottomaan. Die sneden de kloten van hun slaven eraf.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:31: ja vanuit een selectief historisch perspectief ook. Blanken zijn kolonialisten want europeanen zijn natuurlijknog.nooit overheerst geweest
@BrokenTipi | 31-05-20 | 12:32: ja, en nog iets met een of andere genocide dacht ik.
@BrokenTipi | 31-05-20 | 12:32|
Waren het alleen maar de kloten die er af gingen. Ze sneden het héle zaakje eraf met vreselijke gevolgen. Of de slaaf stierf direct aan de bloedingen die optraden, of hij stierf een paar maanden later alsnog door de ingezette infectie. Driekwart van alle mannelijke slaven overleed door deze praktijken. Het is ook dé reden waarom je in het M.O. vandaag de dag nog steeds geen nazaten van Afrikaanse slaven zult zien.
De islamitische slavenhandel is één van de grootste smetten op de menselijke geschiedenis en gaat tot op de dag van vandaag(!) nog gewoon door. Ook in Afrika draaien in o.a. Libië de slavenmarkten op dit moment volop terwijl u en ik achter onze tikplanken zitten. Maar daar hoor je ze niet over. Het is gemakkelijker om tegen de Europeaan, die als eerste de slavernij net zo snel afschafte als hij hem opgestart was, aan te schoppen. Dat is lekker veilig.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 13:54: we kunnen rustig stellen dat het intersectionalisme een omgedraaide versie van het übermensch gedachtengoed is en Marxistisch van aard is, terwijl wat Hitler deed nog in het niet valt met het uitrollen van het Marxistische gedachtengoed door Lenin/Stalin/Mao, etc., maar onze focus nog steeds ligt op Hitler, want dat ziet er aan de oppervlakte slechter uit. En oh ja, theologisch gezien is Allah Satan.
Binnenkort gaat iedereen in vrijwillige apartheid quarantaine
De cirkel weer rond.
Lijkt wel Ajax-Feijenoord.
De slag om Beverwijk.
In de tijd dat De voetbalclub Feijenoord nog met ij gespeld werd, niet. Toen was FC Groningen nog GVAV en waren voetbalrellen onbestaanbaar.
Maar is racisme nu hetzelfde als een etnocritische houding?
Ja.
www.reviewjournal.com/opinion/opinion...
Het valt mij op dat linkse mensen een probleem zien in Amerika. De mensen die links zijn die ik volg op Twitter zijn ook druk aan het retweeten en nemen het op voor de donkere medemens. Denken in groeperingen is geen probleem.
Heel goed, want ik (rechts) zie dat probleem in Amerika óók (en nog wel wat meer, zoals plunderaars en IQ loos volk). Maar ik zie hier ook een probleem. Namelijk een probleem met Marokkanen. En gek genoeg hoor je links daar nooit over. Of dan mag je niet over groepen praten, maar alleen over individuen. Dat vind ik hypocriet en raar: hoe je het ene probleem wel ziet en het andere probleem niet.
Zie daar de hypocrisie van onze linkse medemens.
Dat is niet raar memanta. Het komt ze niet uit. Eenvoudige verklaring.
Deugen en racisme werkt dan ook maar één kant op. Het is ook even hypocriet als bizar, maar allemaal geen probleem binnen de linkse kerk/sekte.
Omdat er wordt geroepen dat zwarten worden onderdrukt, dat komt uit met hun deug ideologie. Hier in verNederlandje wordt niemand onderdrukt en het is niet gelauffwaardig als iemand als Silly Syl dat wel roept. Als vervolgens bepaalde groepen stoute dingen doen uit naam van onderdrukking, dan spreek je over de individu. Allemaal conform de dogma's van Felix Rottenberg.
@BRR76 | 31-05-20 | 11:16: Door inconsistenties voor lief te nemen, bewijs je een echte gelovige te zijn.
Links is niet meer wat het ooit was. Het stond voor de arbeidersbeweging, de symboliek was de stoere sterke arbeider met z'n hamer, de boer met z'n sikkel, samen bouwden ze de heilstaat. Er was geen plaats voor uitvreters, "wat zullen we drinken, zeven dagen lang... eerst moeten we werken, zeven dagen lang... ook moeten wij vechten, zeven dagen lang...". Dat was ooit links.
Wat is links nu? Wat zijn de waarden van links? De hiërarchie van gekrenktheid, de zieligheidsindex, hoe zwakker hoe sterker. Weg met ons. Zogenaamde normkritiek, daarbij vergetend dat de "norm" die bekritiseerd wordt de verworvenheid van eerdere generaties is.
Ofschoon de oorspronkelijke linkse doctrine de nodige gaten vertoonde waren de aanhangers over het algemeen capabel, bereid om de handen uit te mouwen te steken en daarmee was het in theorie mogelijk een staat te bouwen gebaseerd op hun gedachtengoed. Dat kan niet gezegd worden van de huidige variant - ik noem het 'GoedLinksch' - aangezien dit een vrijwel volledig parasitaire doctrine is die alleen kan floreren in een omgeving waar anderen in de nodige levensbehoeften voorzien die dan door GoedLinksch kunnen worden opgeëist onder het mom van de genoemde krenk- en zieligheidsindex. Zelf kunnen ze daar namelijk niet in voorzien, je kunt immers geen intersectionele performance-art eten of normkritiese (VPRO-spelling) rapporten drinken noch kun je wonen in menstruatiekunst.
@Voorgeenchanterikpeu | 31-05-20 | 14:00: Nee hoor, de arbeidsbeweging was vroeger de "revolutionaire klasse" die opgehitst werd tegen de bestaande machtsstructuren, met de bedoeling dat de Marxisten in de nasleep van de verwoesting de macht zouden grijpen. Wanneer de revolutie eenmaal gelukt is, dan worden de arbeiders nog harder onderdrukt dan onder de "boosaardige kapitalisten". Zie zo ongeveer elk communistisch land. Omdat Westerse arbeiders niet te porren zijn voor revolutie, zijn ze in de jaren '70 ingewisseld door een nieuwe revolutionaire klasse, de "coalitie van onderdrukte en misdeelde minderheden".
History of political correctness:
www.youtube.com/watch?v=EjaBpVzOohs
@petersteenkamp | 31-05-20 | 15:47: Ik heb het over iets meer vroeger, denk toen de industriële revolutie op stoom begon te komen. Mijnwerkers die meer onder dan boven de grond leefden, kinderen die onder spinning Jennies pluizen raapten en af en toe door het apparaat werden gegrepen en in stukken getrokken, dat soort arbeiders.
@petersteenkamp | 31-05-20 | 15:47: Wat jij beschrijft is Leninisme, de 'dictatuur van het proletariaat', zogenaamd het voorstadium van de klassenloze communistische - oh sorry ik bedoel natuurlijk kommunistiese - samenleving waarin de proletarische dictatuur zichzelf op zou heffen omdat 'ie niet meer nodig is. Die is namelijk alleen nodig om 'de revolutie' te 'verdedigen' tegen 'antirevolutionairen' en 'buitenlandse antiprogressieve krachten'. Zogenaamd, in de praktijk stond het vast dat het bij de dictatuur zou eindigen maar dat hoefde het 'proletariaat' niet te weten.
Amerika is al een tijdje min of meer onbestuurbaar door de vergaande polarisatie in Washington. Even los van politieke voorkeur, is het zo dat men name de Republikeinse partij nogal geradicaliseerd is en structureel alles saboteert wat Democratische kant afkomt. De VS zit wat dat betreft echt in een ernstige politieke deadlock. Denk aan die gênante en onnodige problemen rond de staatsfinanciën, die enkele malen het land bijna tot stilstand brachten, en het filibustering. Voorheen werden er gewoon politieke deals gemaakt, zoals dat in Nederland dagelijks in de 2e kamer gebeurt, maar sinds de Republikeinen een nihilistische koers varen is de VS een bijkans onbestuurbaar land geworden.
Teveel gedronken gisteren? De dems blokkeren alles, werken tegen waar ze kunnen en waarom? Omdat ze Trump haten. Links heeft al menig land tot de afgrond gedreven.
Hahaha! Goeie
@BozePaarseMan | 31-05-20 | 11:15: Ik drink niet. Maar ik geef mijn mening niet, maar ik vertel hoe het is. Het spijt mij maar de feiten zijn zoals ik ze net gesteld heb.
Kijkend naar de koers van de dollar t.o.v. de euro en andere valuta valt het wel mee met de bestuurbaarheid t.o.v. andere landen. Business as usual.
Man, zet toch die roze linkse bril eens af!
Reagan was bijvoorbeeld een pragmatische Republikein die gewoon deals sloot met de Democraten als het zo uitkwam.
@lanexx | 31-05-20 | 11:19: Slap argument. Ik ben rechtser dan dit hele stel populisten hier op GS bij elkaar. Feiten zijn feiten. Dat heeft niks met links of rechts te maken.
Nou dat is niet nieuw hoor, sinds de conceptie van hun grondwet werkt het zo dat vaak een partij van de zittende president geen meerderheid had in de senaat en/of congres. En dat hebben de founding fathers met opzet zo bepaald. Want ze waren als de dood dat een partij of individu absolute macht zonder tegenstand zou beschikken.
En het werkt meestal. En ook nu zal het werken. Want de verwachting is nog steeds dat GOP nog wel eens een meerderheid in het congres zouden kunnen krijgen. En dan is het voorlopig uit voor de Dems.
Maar dat verklaart, naast de nakende nederlaag in de presidentsverkiezing, hun enthousiasme voor de 'protesters'.
Citaatje:
Even los van politieke voorkeur, is het zo dat men name de Republikeinse partij nogal geradicaliseerd is en structureel alles saboteert wat Democratische kant afkomt."
Volgens mij heeft u steeds de verkeerde bril opgezet bij het lezen van het nieuws en de actualiteiten van de afgelopen jaren; Wat u beweert, is namelijk precies andersom.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:21:
Twamp lijkt meer op een '90s Dems. Sterker nog hij was Dems. Alleen zijn de Dems zwaar ver(s)linkst. Hoewel de stille meerderheid nog neolib corporate Dems is binnen de partij, heeft de antifa en identity politics takken het narratief overgenomen. Daarom kunnen ze geen half fatsoenlijke kandidaat fielden, omdat de machthebbers (business Dems) niet een extreem (s)linkse socialist als kandidaat willen maar hun (s)linkse vocale (en jongere) achterban wel.
Andersom gast, andersom. Dems blokkeren alles, beetje zoals de Coalitie hier goede ideeën van rechts blokkeert, om ze een maand later als eigen idee te presenteren.
"Even los van politieke voorkeur"... right. En vervolgens beweren dat de Republikeinse partij alles saboteert wat van de Democraten afkomt en beweren dat de Republikeinen een nihilistische koers varen. Uw voorkeur is overduidelijk.
Ik hoop toch wél dat je weet dat die problemen rond de staatsfinanciën allemaal beslissingen zijn van de kant van de Demonrats.
Toen Obama verkozen werd, verklaarde de leider van de Republikeinen in de Senaat dat vanaf dat moment de partij maar één doel had en dat is te zorgen dat het bij één termijn bleef. Samenwerking was uitgesloten. Dat is in één woord te beschrijven. Nihilisme. Partijbelang voor landsbelang. Steevast alles saboteren wat van Democratische kant kwam.
@Spring Bruissteen | 31-05-20 | 11:29: Feiten. Punt. Hoe vaak moet ik dat nu nog zeggen. Check je bronnen.
@Peter Emile | 31-05-20 | 11:24: Ik zeg hoe het is op basis van controleerbare feiten. Dat jullie daar niet mee om kunnen gaan is jullie probleem. Ik geef nooit mijn mening, maar vertel jullie hoe het is. Deal er maar mee.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:30:
Klopt. Vind echter Democraten ook geen baken van samenwerking en landsbelang. Maar goed, polarisatie.
En dat terwijl de democraten zich zo vreselijk democratisch bij de verkiezingsuitslag hadden neergelegd. Moet je het niet ook over Obama pardon Russiagate hebben?
Feiten, bronnen, voorbeelden? En dan onweerlegbaar dat “alles” wordt geblokkeerd en dat de GOP “geradicaliseerd is. Ik zal er gelijk bij melden waar je zwamt als een dronken ezel: dat tweepartijenstelsel is niet zo binair als jij het zo graag doet voorkomen in je antirechtse rant. De Republikeinen kennen een linkervleugel die socialistischer is dan de rechtervleugel van de Democraten. En dat geldt ook andersom. Beide partijen kennen meerdere schisma’s, samenwerking met de andere partij en onderlinge overeenstemming. Als je niets begrijpt van US politics kan je beter geen dommige tegeltjes bakken.
Waarbij nog vermeld dat Trump goed lijkt te gedijen in deze polarisatie. Als het iets te kalm dreigt te worden gooit hij weer wat stukken rood vlees de arena in (om maar eens een groot visionair te citeren). En ze blijven er maar in trappen. Met open ogen.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:34:
Jij hebt het wel echt heel hoog in je bol. Je slaat uitsluitend onzin uit en durft dat dan nog feiten te noemen ook.
difficultrun.nathanielgivens.com/2018...
Wat Big Banana Boy zegt. Klopt wel, de Republkeinen zijn weinig constructief.
@Antiquerulant | 31-05-20 | 12:02: Proof me wrong.
Dat komt omdat Democrats hypocriete liegende idioten zijn waar geen verstandig mens mee wil of kan samenwerken.
Laat ik voorop stellen dat de manier waarop de Amerikaanse politie te werk gaat vaak helemaal nergens op slaat maar dit is een combinatie van een groep tuig dat alles en iedereen de schuld geeft van het falen van hun eigen gemeenschap en provocateurs en infiltranten die het zaakje opstoken... et voila... krijg je dit.
Zwarten die hun eigen gemeenschap naar de bliksem helpen en hardwerkende middenstanders naar de kloten. Tijdens de LA rellen in de jaren 90 werden hele Koreaanse wijken en winkels naar de kloten geholpen... dat was ook pure discriminatie van jaloerse zwarten tegenover Koreanen.
Laat de zware gemeenschap eerst eens de hand in eigen boezem steken. Een gemeenschap waar het normaal is om met je broek op je knieen te lopen, drugs te dealen en de pimp uit te hangen. Het hoogste ideaal is een carriere als prof sporter en 70% van de mannen laten hun kinderen in de steek... en als je boekhouder of vrachtwagen chaufeur wil worden dan ben je een Uncle Tom...
De slachtofferrol spelen ze dan ook met verve, aangemoedigd door blanke socialisten.
Je ziet dan ook dat zwarten die zich wel aan dit weten te ontworstelen gewoon heel succesvol worden waarmee het sprookje van discriminatie meteen ontkracht is. Als je wil kan het gewoon, ongeacht je huidskleur.
De zware gemeenschap.... Dat is dus geheel Amerika.
@BozePaarseMan | 31-05-20 | 11:17: Antifa stookt de rellen op.
Hahaha, geniaal
Haha, geniaal!
Ja maar.. heeft Trump het niet gedaan dan? Vandaag niet! Morgen weer?
Dat word dan een massale uittocht van de blanke winkeliers uit de linkse shitholes die vertrekken naar veilige steden.
Maar zijn er ook winkels van de donkere mensen geplunderd?Vraag het voor een vriend van me
Ja ook dat staat op video.
Via welke bronnen in Nederland komt zo'n extreme uitspraak van onze staatsomroep tot stand? Welke drie Nederlanders vragen zij om commentaar als Nederland onafhankelijk geinformeerd moet worden over de rellen? Ze bellen ene Mitchell Esajas. Hij omschreef de rellen elders als "legitiem, want gebouwen kun je weer opbouwen". Hij vindt het blijkbaar als snel goed als je gaat rellen. Een tweede is Maarten Zwiers, historicus in Groningen. Hij omschreef Trump eerder als "Etterkop, met een twitterpistool". Geen vriend van Trump dus, goh. De derde is Sara Polak een docente die graag wat schrijft in het Leidsch Dagblad die daar schreef "Als Trump ergens consistent in is dan is het wel zijn xenofobe en antidemocratische reflexen". Dat zijn de drie die de NPO als favoriet benaderd om onafhankelijk te duiden wat er in de US of A gebeurt. OMG.
In Nederlandje wordt alles al snel bekeken door een sociologische bril. En dan zie je al snel allerlei factoren die waarschijnlijk wel een rol spelen, maar waarvan eigenlijk niet kan worden gesteld dat dat de oorzaak is. Geeft wel een mooi hapklaar verhaaltje. Huis, tuin en keuken sociologie. Luie journalistiek.
Zo'n Sara Polak... aan haar achternaam te lezen is zij straks als eerste aan de beurt wanneer de Islam het hier heeft overgenomen.
Sommigen leren het echt nooit.
Op CNN legde de afro Amerikaanse politiek commentator Van Jones, de verantwoordelijkheid bij liberale democraten zoals Hillary Clinton (hij noemde expliciet haar naam) en andere liberale democraten met hash tags op internet, maar die zelf de politie bellen als een donkere man op straat in hun buurt komt. Aldus Van Jones.
Hij noemt hen als de grootste veroorzakers van de ellende in de VS voor deze bevolkingsgroepen.
Til de sluier maar op. Laat hun ware gezicht maar zien.
Trump is een soft target voor deuglinksers die sowieso niks met de USA hebben. Is er iets misgegaan bij de bevrijding ? Bijvoorbeeld Erdogan is een echte dictator, maar daar door je niets over. Moslims zijn altijd lief en linksers willen hun hoofd behouden. laffe types..
Ik zie veel blanke, 'priviliged', studentikoze meisjes die zich heel wild (of was het natuurlijk?) gedragen.
Ziekmakend. Racisme, discriminatie. Blanken haat.
Detroit ?
Lijkt Nederland wel.
@Graaf Monte Cristo | 31-05-20 | 11:13:
3x raden D of R.
En dat is belangrijk omdat?
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:16: Democrat
@normanius | 31-05-20 | 11:17: Mag je zelf bepalen. Zie het als handige informatie voor wanneer men massaal weer Trump de schuld van alles probeert te geven.
@goedverstaander | 31-05-20 | 11:24:
Gefeliciteerd, u wint een date met Gerri Eckhof.
En dan nog 'geen uitweg zien'.
Oh, wacht, ze wilden gewoon een QLED.
Lijkt wel alsof het voetbaltuig is zo erg bijna.
Zit U nu gewoon in het wild wat fakenews te boeren of heeft u ook bronnen (Socmed kanalen tellen niet) welke uw vage claim ondersteunen?
Nou,die plunderingen vallen allemaal wel mee.Wat er wel gebeurt is dat vreedzame gele hesjes beschoten werden met rubberen kogels,in elkaar gemept werden door de stoottroepen van Macron en ga zo maar door.
Gevolg duizenden gewonden,honderden verminkte mensen en tientallen doden.
Dus lees jezelf eerst eens in voordat je zoiets plempt.
Dank je.
Paar maanden? Zijn ze dan ooit gestopt na 1789?
Zag toch blank en getinte mensen de man in elkaar trappen?
@Jan, Leiden | 31-05-20 | 11:09: Maar wel links.
@Jan, Leiden | 31-05-20 | 11:09: U heeft gelijk. Meteen na het plaatsen bedacht ik me dat ik de nuance van een enkele latino maar vooral de Antifa's nog had toe moeten voegen. Die zijn vaak blank maar zouden maar al te graag zwart zijn. Dat geeft ze een ultieme gold-card om te rellen en te slachtofferschappen.
Breaking: "Autopsy Shows George Floyd Did Not Die of Traumatic Asphyxiation or Strangulation" www.theepochtimes.com/autopsy-shows-g...
Nee, er was niks aan de hand maar toevallig werden zijn kwalen hem net op het moment dat hij gearresteerd werd fataal. Puur toeval natuurlijk.
Vreemd bericht.
Dus .... als die politieagent niets had gedaan was hij ter plaatse uit zichzelf overleden?
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:15:
Feiten die niet in uw straatje passen zijn natuurlijk niet waar.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 11:21: Dat is de boodschap inderdaad.
Tja epoch times hè.... ik ben er nog steeds niet uit hoe ik die nou moet plaatsen.
Fake news om de gemoederen te bedaren.
Eigenlijk dus net zoiets als Mitch Henriquez. Ging ook zomaar dood tijdens zijn arrestatie. Volgens mij doen ze het erom ! Gelukkig hebben we de beelden nog ...
En wanneer zet Trump het leger in om dit tuig te stoppen? Niet alleen maar zeggen, maar doen? Dit is gewoon muiterij.
Als Trump dat doet zijn de rapen echt gaar en zit je aan een mogelijke burgeroorlog. Dat wilt hij ook niet.
Muiterij is juist als het leger in opstand komt dit heet oproer, rellen. Zie bijvoorbeeld ook het palingoproer.
Meneer was zelf volop bezig met plunderen zo te zien.
Ik zie ook niet echt een rassenstrijd.
Volgens mij is dit pure anarchie ingegeven door een zonnestorm.
Flatscreens matter.
Blijkbaar grijpen Dems en Hollywood aan om de "protesters" te steunen. Maar in werkelijkheid is de Black Community zelf het grootste slachtoffer.
twitter.com/CassandraRules/status/126...
Net als Furguson in 2014 worden arme zwarten weer het hardst getroffen. BLM en antifa niet, die kunnen lekker doorgaan met drugs gebruiken en wachten op de volgende rel, en in het geval dat ze wit zijn meuk zuipen in Starbucks van hun college trust fund.
Precies. Dat is het lullige. De goede zwarte mensen, die gewoon normaal mee doen of tenminste mee willen doen, lijden onder de hysterische zwarten die zijn opgehitst door de stinkende Groen Linksers, antifa's en hun kornuiten, te weten de Sunny's en Sylvana's van deze wereld en dus ook Amerika.
@Realism Is All | 31-05-20 | 11:09:
Hysterische zwarten zijn hysterisch omdat ze ervoor betaald worden. Silly Syl wordt ook betaald om zwart te zijn in combo met hysterie.
Wat ik de zwarte gemeenschap kwalijk neem is dat ze zich zo makkelijk laten ophitsen en manipuleren door uiteindelijk de witmang en de jood. Je zou denken dat ze wantrouwend zouden zijn maar juist niet, ze nemen alles aan van elke huidskleur zolang ze boos kunnen zijn.
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:15:
"ze zich zo makkelijk laten ophitsen en manipuleren door uiteindelijk de witmang en de jood."
Ik betrap u wel vaker op racistische uitspraken met uw eeuwige "Tata's", maar dit overtreft alles.
U heeft blijkbaar iets tegen blanken.
En waar komt "de jood" vandaan?
Ergens uit uw anti-semitisme?
@Roadblock | 31-05-20 | 11:31:
Open society, zoek daar maar eens op. Wie zit erachter? Funden overigens niet alleen maar BLM en Sjerry Airfryer & friends. Maar toch. Ik noemden witten en joden omdat zwarten in de MSM vinden dat ze door hun onderdrukt worden. Maar tegelijkertijd worden ze uiteindelijk wel door hun opgehitst en gemanipuleerd.
Overigens moet u mij niet de schuld geven dat blanken tegenwoordig witten (en andere termen) heten. Dat doen ze uit zelfhaat zelf. Althans... in cultuur, politiek, MSM en onderwijs.
@Graaf_van_Hogendorp | 31-05-20 | 11:40: Open society is deel van de titel van een fantastisch boek(en) The open society and her enemies van Karl Popper, aanrader. De man die het emperisch principe verder onderbouwde (je kan een theorie alleen ontkrachten nooit bewijzen)
Geeft gelijk aan dat Afrika ook nooit wat zal worden.
Herinner je het Biafra kinderfonds nog? In de jaren '70 gingen ze in de bios met een pot rond om geld te verwerven. Miljarden zijn er naartoe gegaan, en er is daar geen ruk verandert behalve dat ze hun eigen voedselvoorziening vernietigen door blanke boeren uit te moorden.
Nou hup zet het leger in of wachten we weer tot dat vrachtwagenchauffeurs worden gestenigd met stukken asfalt?
@Turbulentie? | 31-05-20 | 11:01 |
U herinnert zich de rassenrellen in Los Angeles in 1992? Ik herinner me die beelden nog zeer levendig. Die arme chauffeur, alsof hij er iets aan kon doen.
De Bernie Sanders revolutie is begonnen.
Mooi zo. Dan kan er definitief worden afgerekend met de antifa, black panthers en sanders-communisten.
Als die beeldenstomers het ooit voor het zeggen hadden gekregen was er nu alleen nog maar een zwartgeblakerde woestenij met wat restanten van ruines in The Desolation formerly known as US". Commies en socialisten moet je heel ver van de macht houden als een beschaving eenmaal is opgebouwd, die mensen kunnen namelijk alleen maar weer afbreken tot onder het maaiveld.
Racisme is voor mij een beetje als religie, ik kan me gewoon niet voorstellen dat het echt bestaat.
Er is een man overleden door politie geweld en dat is onwijs triest. Maar het feit dat deze man zwart is maakt het toch niet gelijk racisme ... Gewoon een agent die is bezweken aan de verschrikkelijke druk waaronder ze hun werk moeten doen.
Ik kan me niet voortellen dat iemand zo graag alles recht wil lullen. Zelfs als het laatste waar is is statement 1 ronduit schandalig
@menage | 31-05-20 | 11:02: Waar is dan eigenlijk het keiharde bewijs dat dit uit racisme was?
En nu terug naar Joop en Jesse.
@menage | 31-05-20 | 11:02:
Ga maar eens een paar jaar in die grote rotzooi zitten .Dag en nacht in je werk onder hoogspanning en levensgevaar. Dat is wat anders als een rechtertje in zijn stoeltje of achter je laptopje. zoals jij en ik. Kan mij indenken dat zelfs zo politieagent verward wordt.
Racisme bestaat met name bij degene die het hebben over white privilege en wit. Er is ook een filmpje van een blanke man (Tony Timpa) die op eenzelfde manier om zeep is geholpen maar daar is verder alleen MSM stilte op gevolgd
Nee, als je dat filmpje goed bekijkt zie je dat die agent er met veel plezier nog iets harder drukt. Op sputnik staat een ander filmpje waar de andere 2 agenten ook met hun knieën op Floyd drukken.
@dik van alster2409 | 31-05-20 | 11:13: Zeg ik niks over, lees nogmaals waar ik over had
@Realism Is All | 31-05-20 | 11:11: Lezen is echt heel moelijk he.
Zodra je begint te plunderen ben je af en geen demonstrant meer. Overigens ook flink wat white trash onder de plunderaars.
Stel je leeft op voedselbonnen en/of de lokale gaarkeuken (zaken die in de US heel gewoon zijn) omdat je geen rooie cent te makken hebt. Dan rossen een stel Antifa randmongolen voor de lol de winkelpui van de buurt kruidenier aan brokken en slaan er een paar mensen aan de roof... Niet heel vreemd dat je dan uit opportunisme op een gegeven moment ook mee gaat doen, echt iets te verliezen heb je toch al niet.
@normanius | 31-05-20 | 11:05|
Weet u, ik heb noodgedwongen drie jaar van de Voedselbank moeten eten. En het is echt geen moment in me opgekomen de lokale kruidenier te beschandaliseren. Gewoon niet. Dat heeft alles te maken met mentaliteit. Ook als je arm bent kun je een bepaalde mate van trots en eigenwaarde bezitten/ behouden.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:16:
Ben het met u eens.
Altijd maar weer dat zoeken naar excuses.
Waarom de ene bevolkingsgroep wel oververtegenwoordigd is in opsporing verzocht, en de andere niet.
Waarom de ene bevolkingsgroep IS-terroristen levert, en de andere niet.
Waarom uit de ene bevolkingsgroep zelfmoordaanslagenplegers voortkomen, en uit de andere niet.
1 ding weet ik zeker.
Als ik het woord plunderingen hoor, zijn het voor 99,9% altijd zwarten.
Heeft toch iets met mentaliteit te maken.
@normanius | 31-05-20 | 11:05: je zou kunnen gaan werken, condooms gebruiken en een opleiding afronden. Maar daar word je moe van dus wellicht is dat geen optie?
Het was al niet wat dit groepje specifieke agressieve rovende ongedierte en zal ook nooit meer wat worden. Heeft doe winkeleigenaar dit wel overleefd? Oh, gelukkig wel. Hele groep daders oppakken en opsluiten. Alhoewel ik ze liever geëxecuteerd zou zien misschien?
Keihard aanpakken dat tuig! Drones, honden, rubberen kogels, gezichtsherkenning etc...
Dat is geen punt. Toch?!
Gewoon verschrikkelijk... Geen andere woorden ervoor over...
Wel word ik er heel cynisch van, De meeste mensen deugen... toch?
Het gros van de Amerikanen, met welke huidskleur dan ook, zit gewoon thuis hoor.
Zij die er prat op gaan te deugen deugen niet.
@CalamityJane | 31-05-20 | 11:00: Nietzsche: "de slechten brengen de samenleving een hoop schade toe, maar zijn het niet de goeden die de meeste schade aanrichten?"
De 'goeden' bedoelt u??
@CalamityJane | 31-05-20 | 11:13: klopt, de egoïstische 'goeden' en 'rechtvaardigen', die zich laten leiden door calvinistische schuldgevoelens en marxistisch 'gelijheidsdenken'.
@wijsvinger | 31-05-20 | 11:24: Marxistisch "gelijkheidsdenken" is de opstap naar professioneel slachtofferschap.
Dit zijn bij lange na niet de meeste mensen
[Glad ijs] Mensen die vanwege geloofsopvattingen, compleet foute dingen doen, kan ik nog een soort van volgen (heb er geen begrip voor - wat het ook mag betekenen). Als er puur vanwege huidskleur, op iemand wordt ingehakt, of geschoten, dan snap/begrijp/volg ik dat absoluut niet. Dat dit gebeurt in het land, dat predikt de brenger van vrede en democratie wereldwijd te zijn, nemen we op de koop toe.
Vrede en democratie hebben dan ook erg weinig met racisme en of discriminatie te maken.
Dit gebeurt in een land wanneer je een gekleurde medemens iets te lang aankijkt je al van racisme wordt beschuldigd.
Het is eigenlijk hetzelfde. Een overtuiging dat de eigen groep beter is dan de andere groep en dat je dus mag doen wat je wilt met die andere groep.
Wacht maar tot hier bepaalde bevolkingsgroepen de 12% halen, dan kunt u dat ook in tatalandje waarnemen bij een incident tussen een vertegenwoordiger van een bepaalde bevolkingsgroep en de popo. Sterker nog we hebben dat al gezien met Mitch en dat betreft lagere percentages van de bevolking.
Overeenkomstige factor is wel l'Afrique op een of andere reden.
Waarbij je huidskleur bepaalt of je iets mee mag zingen/rappen.
Hoeveel van dit soort natiewijde terreurgolven zijn er eigenlijk in Amerika geweest nadat er een blanke is omgekomen door politiegeweld? Volgens mij niet zo veel.
Het is een kruidvat. En dit soort aanleidingen zijn goed om het te laten ploffen. Het gaat niet om die overleden arrestant. Het gaat ze om chaos.
@Tuinhekje | 31-05-20 | 10:56: Kruitvat toch, Of bedoel je de Drogist?
Als die pritt niet in de titel plunderaars schoppen blanke had gezet had niemand hier moeilijk over gedaan. Denk je dat hij de enige is die inelkaar gebeukt is. Al die koreaanse winkeleigenaren krijgen ook weer klappen.
En dan een statement plaatsen die ons zou moeten wegleiden van het probleem. Is pritt nu het probleem?
Vraagje: hoe vaak hebben de NOS, Volkskrant, Nieuwsuur en de talkshowtafels al benoemd dat dit politiegeweld tegen zwarten en de daaropvolgende rellen voor het overgrote deel plaatsvinden in steden die (al decennialang) gerund worden door de Democraten?
Dit dus!
Denk je dat het beleid is om zwarten af te laten maken door de politie?
Die Antifa-gasten worden onderhand door iedereen van links tot rechts met de nek aangekeken.
Ze zeggen wel voor iets te staan, maar dat lijkt van onderschikt belang.
Dus iemand die zichzelf op basis van iets inhoudelijks rechts of links noemt kan er niets mee.
Hobbymatig je boos maken en plezier hebben in het rellen lijkt er meer op.
Als ze ergens voor staan stem ik voor een muur en een paar militairen met geweren.
Dat krijg je 8 jaar ook niet voor elkaar. Het land is iets groter dan Schubbekutterveen.
Ja je hebt hier wel een verhelderend punt. Had nog een lichte discussie afgelopen week en toen opperde ik ook al dat Obama zich érg bezighield met buitenlandse zaken zoals oorlogen etc.
Ook heeft Obama in die 8 jaar buitengewoon veel tegenwerking gekregen van de senaat, waarin de republikeinen de absolute meerderheid hadden.
Komt mede doordat de Republikeinen een nihilistische strategie volgen. Voorheen kwamen veel wetten tot stand doordat in het congres gewoon normale politieke deals gesloten werden tussen de Democraten en de Republikeinen. De laatste decennia is de Republikeinse partij dermate geradicaliseerd dat ze vrijwel alles blokkeren wat van de Democratische kant komt. Het is uitgemond is pure sabotage. En zolang dat zo blijft zal dit land onbestuurbaar blijven. Hun probleem niet het mijne, maar dit is wel wat er gaande is in de VS.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 10:53: natuurlijk krijg je dat wel binnen 8 jaar voor elkaar. Je moet het alleen wel willen.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 10:53:
Obama heeft echter geen poging ondernomen om het bestaan van de armsten te verbeteren. kijk maar naar zijn villa bij de zee. Obama is gewoon de zoveelste blanke president, maar met een kleurtje. stop met het verheerlijken van mensen die het niet verdienen.
@isotope 465 | 31-05-20 | 10:58:
Wat heeft die villa nou weer te maken met het bestrijden van armoede.
Trump heeft ook veel geld. Wil dat dan zeggen dat hij niets tegen de armoede doet in de VS? Nee toch.
Je komt nu aan een heilige .Pas op dat pikken de linkse jongens niet.
Weet je wie gek zijn op Obama de in het geld zwemmende Hollywood miljonairs .Obama hiel vijf geldverslindende oorlogen in stand met miljoen doden en kreeg de Nobel prijs voor vrede.
@isotope 465 | 31-05-20 | 10:58: Lees wat Billy Ocean en ik daar over gezegd hebben.
En een muur bouwen op de grens met Mexico.
Trump zit er inmiddels al 3 jaar dus als hij het belangrijk had gevonden, heeft ie tijd genoeg gehad om iets te ondernemen en anders dan Obama had hij de economie mee dus nog geld om te investeren ook. Zo kortzichtig en goedkoop om terug te grijpen op Obama, dit is een probleem wat al decennia speelt in de VS onder zowel democratische presidenten als onder Republikeinse, en ze hebben er allemaal vrijwel niks aan gedaan.
De meeste steden waar de ellende het grootst is worden al decennialang geregeerd door Democraten: Tel uit je winst.
@Capt. Iglo | 31-05-20 | 11:04:
Het was duidelijk dat het onder Trump beter ging.
@Capt. Iglo | 31-05-20 | 11:04|
U heeft de laatste drie jaar onder een steen gezeten? Voordat corona roet in het eten kwam gooien was onder Trump de werkeloosheid met name onder de zwarte en latino bevolking in decennia(!) niet zo laag geweest, werden er volop kansen voor hen gecreëerd. Trump heeft wel degelijk iets proberen te doen. Helaas kwam toen dat vermaledijde Chinese virus overwaaien en werd alle goede werk teniet gedaan.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:22: Tel daarbij op dat er onder Trump voor het eerst sinds tijden werk werd gemaakt van hervorming van het gevangenisstelsel (de First Step Act).
@Terence Hill | 31-05-20 | 11:29|
Die was ik inderdaad nog vergeten ja.
@Capt. Iglo | 31-05-20 | 11:04: Volgens mij heeft Trump zelf de economie een trap gegeven. Bedrijven geeist om terug te komen, onder zijn bewind nog nooit zo een lagere werkeloosheid geweest onder de zwarte bevolking. Het is wat hij zegt toch? Sorry, ik kijk naar mensen wat ze doen, Praatjesmakers heb ik geen boodschap aan.
@Capt. Iglo | 31-05-20 | 11:04: Obama was juist het probleem,geld stoppen in bedrijven en die vervolgens hun productie verhuisden naar China,biljoenen toeschuiven aan al die onrendabel en die er niets voor hoefde te doen.
Gevolg was dat de staatsschuld verdubbelde en de rente niet meer omhoog kan zonder dat het geheel instort.
Steden waar de democraten aan de macht zij staan bol van de incompetentie en wanbeleid.
Maar zolang Obama degeldkraan open hield konden ze het volhouden,en nu krijg je de gevolgen met rente terug.
Nog ff en ze betalen meer aan rente op hun schulden dan dat er aan belasting binnen komt.
Begin van het einde is dit.
De meeste hard-core demonstranten in Minneapolis zijn uiterst links of anarchisten '- de beveiligingsexpert van USA Today
"De echte hard-core jongens, dit is hun taak: ze zijn betrokken bij deze strijd", zegt Adam Leggat, een voormalige terrorismebestrijdingsofficier van het Britse leger die nu werkt als beveiligingsadviseur gespecialiseerd in crowd management voor de Densus Group. 'Ze hebben protesten op straat nodig om dekking te krijgen om in te trekken.'
Leggat, de beveiligingsadviseur, zei dat inlichtingenrapporten van zijn collega's aangeven dat de meeste hard-core demonstranten in Minneapolis extreem-links of anarchisten zijn, en dat extreem-rechtse groepen nog geen belangrijke verschijning hebben gehad. Hij zei dat plunderen meestal wordt gedaan door de lokale bevolking - meestal mensen zonder strafblad die gewoon in het moment verstrikt raken.
Maar directe conflicten met autoriteiten komen voort uit een mix van zowel lokale als externe groepen die deze conflicten zien als een kernonderdeel van hun missie. Veel van de anarchisten, zei hij, richten zich op banken, ketenbedrijven en zelfs luxe auto's als symbolen van corrupte instellingen. Hij zei dat zelfs een vreedzaam protest gewelddadig kan worden als externe agitators besluiten deel te nemen en de boodschap kapen.
Het vervelende van die extreem-linkse of extreem-rechtse clubs is dat ze hun doel voorbijschieten, de menselijke waarden passeren en een soort non-politiek worden.
Het lijkt zelfs wel of extreem-links en extreem-rechts soms ongeveer hetzelfde zijn qua gedrag.
Intussen brengen ze wel een kwade reuk. Daar heeft bijvoorbeeld de PVV of de FvD dus wel mooi last van.
Een paar jaar geleden zat ik in een grote stad in de Verenigde Staten in een bushokje op de bus te wachten. Er kwam een neger op me af die me zonder enige aanleiding in mijn gezicht begon te spugen. Gewoon omdat ik blank was. En hij bleef doorgaan totdat de politie hem arresteerde. Sinds die leerzame ervaring kijk ik een stuk genuanceerder naar al die deugende racisme-roepers in Nederland. Ze hebben geen idee waar ze over praten.
En jij wel omdat je 1x iets heb meegemaakt bij een bushalte.
In de Verenigde staten op de bus wachten???
@Mr.Crowley | 31-05-20 | 11:07:
'In de Verenigde staten op de bus wachten'
Leuke puzzel. Welke 2 dingen doe je dan fout? Makkelijke puzzel ook.
@Mr.Crowley | 31-05-20 | 11:07: In de grote steden is het OV vaak prima, zelfs beter dan in Nederland.
Omdat één zwarte dwaas je in je gezicht spuugt ben jij kenner van het racismeprobleem in Amerika?
@Ivoren Toren | 31-05-20 | 11:18:
Dat denk ik niet.
Autorijden daar is goedkoper dan OV hier.
Bewijst wel dat ‘white privilege’ toch bestaat.
Als zwarte mensen anderen beschuldigen dat de racist zijn dan vraag ik mij meestal serieus af wie nou echt de racist is.
Dat zie je ook met de zwartepieten-discussie. Vaak zijn het zwarten met zware haat naar blanken toe. Alles wat zij zien plakken ze een stempel op misgunnen ze
mijn dienstverlenende functie omvat onder andere het succesvol kunnen doorstaan van het dagelijkse "jij ben vuile rassiest!" omdat ik als blanke-tatta iets weiger wat helemaal niet kan. Ik wou dat ik zelf getint was, kan dat "vuile rassiest"! geestelijk eigenlijk niet meer aan na zoveel duizenden incidenten, Even voor de duidelijkheid: ik ben geen racist en zal het ook nooit worden.
En deel van de ellende is wel gangster cultuur. Dat zie je hier ook bij jongeren. Dan gaan ze rappers imiteren en met messen zwaaien. Maar ja, het lijkt me moeilijk om je kind op te voeden in zo'n omgeving, zeker als vaders uit beeld zijn en ze gasten zien die succes hebben met criminaliteit.
Het is makkelijk oordelen als je zelf uit een veilige bloemkoolwijk komt waar ouders werken en iedereen aardig en netjes is.
Het blijft criminaliteit.
@kloopindeslootjijook | 31-05-20 | 10:48:
Ja, maar als het niet werkt om nog harder op te treden, dan was je symptomen aan het bestrijden, geen oorzaken.
Je hebt juist alle recht van spreken als het jou en jouw ouders wel lukt om aardig en netjes te doen en een veilige bloemkoolwijk voor elkaar te creëren.
White lives don't matter!
Ik zie genoeg blanken die de beste man schoppen. En zoiezo heel veel blanken in die protesten rellen. Om nu de afro amrikaanse mensch nu af te gaan zeiken is ook wel weer een beetje kort door de bocht. Krijg meer het gevoel dat ze iets teveel v for vendetta irobot the purge hebben gekeken.
Ja, er zitten duidelijk provocateurs tussen die chaos willen. Wat zijn hun motieven? Cynische jongens die The Joker hebben gezien?
@Diotima | 31-05-20 | 10:45: Allemaal linkse anarchisten.
Trump kan niet binnen 2 jaar fixen wat zijn voorgangers sinds Reagan hebben stukgemaakt.
Oh man, wat een slecht excuus. Zo slecht dit. Alles wat er mis is, komt van voor of na mij tijd, maar nooit tijdens mijn tijd als verantwoordelijke.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:40: dus dat 8 jaar Obama de problemen niet hebben opgelost is zijn schuld dus? Mooi.
@The2Amendment | 31-05-20 | 12:04: Hetzelfde krijg je hier als Prutte het veld ruimt, maar die is echt schuldig.
En dan komt de NOS met dit: Protesten in VS zijn 'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien' WALGELIJK!!
Direct een onderzoek instellen naar hoe een dergelijke conclusie van onze staatsomroep tot stand is gekomen. Wie heeft op basis van wat gemeend dat deze verklaring aan het Nederlandse volk moest worden gegeven.
Heb je een melding gemaakt bij de NOS of zit je hier enkel op GS te jankballen?
En dan 1 miljard subsidie krijgen. Tenhemelschreiend.
Mag ik een teiltje? Ik moet even van een natuurlijke reactie af.
@Diotima | 31-05-20 | 10:45: Hou toch op. Met zo een melding veegt de NOS zijn marxistische reet af en dat weet je donders goed.
@Diotima | 31-05-20 | 10:45: rare reactie
wat de NOS vergeet is dat ze vaak in hun eigen wijken tekeer gaan. En zodra ze weer nuchter zijn is er van de wijk niets over. Bijna alle winkels weg, nog troostelozere bende.
@Nehemia | 31-05-20 | 10:55:
Je kan een redacteur prima een tweet sturen of zo. Er gaat meestal wel een balletje rollen.
@Diotima | 31-05-20 | 11:11: Ik verwacht niet dat ze van hun script gaan afwijken als er meldingen binnenkomen tenzij zoiets en masse gebeurt.
Het in de brand steken van alle Nederlandse moskeen en halal winkels was een natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien zou dus ook een acceptabele tekst kunnen zijn?
Ja zo brachten ze toch ook de protesten van de boeren hier? Een natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien?
O nee wacht....
Nu hebben 'de blanken' het gedaan.
Allemaal.
Dus je kan een willekeurige blanke klop geven.
Dat gaat dus precies in tegen hele racisme-verhaal.
Dus deze jonge mannen van rond de 18 doen dit net als het slopen en stelen gewoon voor eigen plezier en gebruiken de dood van George Floyd al excuus.
Dan doe je de man en de zaak echt eer aan.
Not.
Aan dat zwaard te zien was het geen willekeurige blanke die door mede blanken werd neergeschopt. Denk als een native american met een zwaard had staan zwaaien hij ook de klos was geweest.
Ja ik vraag me ook af of de dood van Floyd hier direct een aanleiding toe is. Dit is rellen om te rellen en gratis shoppen. Het lijkt ook wel alsof ze op een aanleiding zitten te wachten. Niettemin laten nieuwe beelden zien dat er 3 cops met hun knieën op hem zitten vanuit een andere hoek gezien.
@r_leeuwenhart | 31-05-20 | 10:45: meer een naïeve Amerikaan om een zwaard ipv een M15 te gebruiken.
Dagelijks komen nog kansenparels in bootjes toe in de eu .
Je zou toch denken , zit daar niet meer achter .
Ja tuurlijk: goedkope arbeid voor de multinationals waar onze politici straks een erebaantje krijgen. En stemvee waar de kansloze import en linkse partijen elkaar helpen. De goedbedoelde eerlijke niet racistische nederlander doet niet mee.
Verdeel en heers. Qua politiek zal je nu nooit een sterke meerderheid krijgen. En als het land problemen krijgt zal 50% naar land van herkomst vluchten
@Alsikhetnietmeerweet | 31-05-20 | 10:44:
Nee, de hoop dat je hier een beter leven hebt (ongeacht of dit legaal is of crimineel) Veder zou ik er geen complotten achter zoeken.
@Diotima | 31-05-20 | 10:47: Er is aanzuigende werking zolang alle huurwoningen en uitkeringen naar dat illegale tuig gaat. Ze komen niet om te werken als ze dat wilden konden ze in Afrika ook wat beginnen.
Counting cars on the New Jersey Turnpike, they've all come to look for America.....
Wat is dat land weggegleden.
Wat in Amerika gebeurt komt hier altijd een paar jaar later. Nederland glijdt ook af, dag na dag.
@CalamityJane | 31-05-20 | 10:43: En er zullen altijd Volkert van de Graaff-types zijn die het geweld toejuichen en aanzwengelen.
@CalamityJane | 31-05-20 | 10:43: In ieder geval is de media al volledig gecontroleerd
@Madame Poitiers | 31-05-20 | 10:58: Er zit een heel apparaat achter die al die linkse stoottroepen activeren en linkse burgemeesters die een stand down order afgeven waardoor de politie en andere hulpdiensten niet of nauwelijks ingrijpen. Hoe meer anarchie hoe beter want de verkiezingen moeten veilig gesteld worden in november. Koste wat kost willen ze voorkomen dat Trump nog vier jaar gaat regeren.
De actief linksen Madame. Die opereren onder het mom van deugen. Zij die vanwege hun grote 'gelijk' geen andere meningen accepteren en ze erger nog... grof bestrijden. Zie hier... de aanstichters.
@CalamityJane | 31-05-20 | 10:43:
Geef Sylvana de kans en over 5 jaar slaan - wat dan in de media Caucasian Dutch, Afro-Dutch, Erdo-Dutch en Rifdutch genoemd worden - hier ook elkaar de hersens in. Lekker mensen tegen elkaar opzetten en dan iedereen en zijn moder voor racist uitmaken. Walgelijk wijf dat het is.
@Graaisnaaiert | 31-05-20 | 11:29:
We hebben al rassenrellen gehad met Mitch. Het is geen 2 voor 12 het is half zes.
Ja menschen, er is veel leed in de wereld. Vooral als je er oog voor hebt. Zo zag ik vanmorgen een doodgereden poes.
Zou het ook een kater kunnen zijn?
Dat vind ik veel erger.
Zag gelukkig wel dat 2 of 3 mannetjes controleren of hij zijn portemonnee nog had.
Exact. De idealisten.
De frustratie spat er van af - en de onmacht.
Het word vaak vergeten dat de zwarte bevolking van de VS inmiddels qua sociale status ingehaald is door de "Hispanics" …… Vroeger waren ze de 2e lag van de bevolking ("second class citizens") en waren de Spaans sprekende gastarbeiders niet relevant. Inmiddels zijn de Hispanics de 2e laag in de USA en word de zwarte bevolking vooral gemarginaliseerd door hun eigen gedrag.
De misdaad in de USA word beheerst door dezelfde groep en het onderwijs is langzamerhand aan het verschuiven naar zwarte en witte scholen (klinkt bekend ??) …… dus dit probleem word alleen maar erger.
Rodney King ?? - weten we het nog ? - Dat is 20 jaar of meer geleden - en niets veranderd - en dat gaat ook niet gebeuren zolang als de zwarte bevolking status en respect eist zonder dat daar een normaal gedrag tegenover staat.
We zullen deze dagen niet onthouden vanwege de dood van Floyd - maar vanwege deze idiioten die plunderen en zich misdragen - dus weer geen respect en geen status.
Het is geen frustratie het zijn gewoon een stel wilde beesten.
Mompelt iets over kip en ei
Dat is elke keer het struikelblok. Gekwebbel over sociale achterstand en vooroordelen. Maar hispanics en Aziaten (Chinese en Koreaanse, de Indo's) gedijen fantastisch in het Westen. Ze zullen het niet makkelijk hebben (dat heeft het merendeel van de blanken ook niet) maar ze komen er wel
Ergo: volkeren met roots in Afrika & MO hebben een probleem, zowel in hun thuislanden als in de diaspora.
Eens !
Dit Madam!
Maar let wel, het is altijd de schuld van een ander, nooit maar dan ook nooit zullen ze de hand in eigen boezem steken. Goh hoe komt dat nou?
@Madame Poitiers | 31-05-20 | 10:34: Wij zijn het eens…..
Wat u hierbij niet vermeldt, is dat deze 'sociale achterstand' in stand gehouden wordt door de politieke groeperingen die zeggen hiertegen te strijden. Hier in Nederland zijn het de linkse partijen die al 40 jaar hetzelfde roepen en beloven maar enkel goed voor zichzelf zorgen, in Amerika zijn het vooral Democraten die leven van de 'entitlement mentality'. Ferguson, Baltimore, het zijn allemaal Democrat bolwerken die ervoor zorgen dat alles hetzelfde blijft. Het is niet voor niets dat mensen als Candice Owens het hebben over 'leaving the plantation' als het gaat om de misplaatste hoop die gevestigd wordt in Democraten als Bernie Sanders. Nooit een dag van zijn leven gewerkt, nu miljonair.
Vijf jaar terug in Baltimore weigerde de burgemeester in te grijpen en liet de rellen toe, een beetje zoals Halsema met problemen omgaat. Men cultiveert liever de haat tegen 'whitey', precies zoals men in Zimbabwe deed, en nu in Zuid Afrika. Het lost niets op maar je hoeft dan ook verder niets te doen. Ze houden mekaar wel bezig en de linkse politicus vaart er wel bij. Zijne heiligheid Obama was degene die de klok 50 jaar terug zette en nu hoeft er maar weinig te gebeuren of er is een herhaling van 'Watts', zoals we nu zien.
Misschien is het probleem wel het hoge gehalte van pseudo wetenschappelijke verklaringen zoeken, zodat het echte probleem niet wordt aangekaart. Door steeds maar te praten over groepen kom je niet tot de individualistische kern van de invloed van je omgeving: het gezin. De traditionele vaderrol en moederrol. Het ligt zo voor de hand en wordt elke keer weggewuifd door moraal en cultuurrelativisme. Je weet toch dat het percentage alleenstaande moeders binnen de Afro-Amerikaanse gemeenschap in de V.S. van 25% in de jaren 60 naar 75% anno 2020 is gegaan? Dat punt is op zichzelf al zo sterk dat de discussie te erg beinvloed word wanneer ik zeg dat dit het resultaat is van democratisch beleid van bijstand verlenen aan alleenstaande moeders onder de voorwaarde dat de vader niet in huis woont.
Om nog maar te zwijgen over de Marxistische aanval van het feminisme op het gezin door traditionele mannen- en vrouwenrollen aan te vallen. Wat een puinhoop is dat anno 2020 geworden. It's m'am!
Chris Rock zei al in 1996; "There's black people and there's niggaz. And niggaz have got to go"
@YoMoms | 31-05-20 | 10:55:
Jammer alleen dat de rolmodellen op MTV etc vaak "niggaz" zijn, of zich in ieder geval als dusdanig gedragen. Geef dat soort figuren toch geen podium, maar goed, zal wel een verdienmodel aan hangen. Zo'n Blank Ink tattoo serie ook, heb daar wel eens naar gekeken, dan zit je je toch af te vragen wat voor mensen dat eigenlijk zijn?
@BrokenTipi | 31-05-20 | 10:43|
U haalt daar een hele goede aan. Het is inderdaad het gesubsidieerd alleenstaand moederschap uit de Democratische koker dat bijna onherstelbare schade heeft toegebracht aan de zwarte gemeenschappen. Dit wordt nogal eens uit het oog verloren. De "family unit" is daardoor compleet uitgehold en teniet gedaan met alle ellende van dien.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:45: dit zie je overigens ook terug in Nederland. Het vormt de basis waarvan groepsidentiteitspolitiek zoden aan de dijk kan zetten. We zitten er vuistdiep in, want het equivalente van schedelmeten, het zogenaamde diversiteitsdenken, is een standaard in onze samenleving geworden.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 11:45: wanneer het gezin hier nog het gezin was geweest en de vader de man, had je de multiculturele problemen in de samenleving niet gehad. Dan is het: aanpassen of oprotten. Those damn hippies.
Wil je zeggen dag 8 jaar een zwarte president deze problemen niet heeft opgelost? Dan is dat toch vast ergens wel de schuld van Trump, toch?
@BrokenTipi | 31-05-20 | 11:56|
Absoluut. Het 'diversiteitsdenken' is niets meer of minder dan het schedelmeten v2.0. en ze zien het zelf niet eens. Ik herinner me nog een Nederland waar het werkelijk geen mens jeukte welke kleur of geaardheid je had. In mijn klas zaten Indonesische kinderen, een paar Surinamers etc. Niemand die daar een punt van maakte, of er iets mee deed. We zagen in het geheel geen kleur. En kijkt u nu eens wat er van geworden is.
@BrokenTipi | 31-05-20 | 11:58 |
En alle vernieuwingen zijn overduidelijk niet altijd verbeteringen. Wat niet wil zeggen dat ik vind dat het enige recht van de vrouw het aanrecht is, want dat is niet zo. Maar die hele gender-bender waanzin van nu kent alleen verliezers aan beide zijden.
@Sjefke7807 | 31-05-20 | 13:28: de postmoderne mens is gewoon arrogant en oppervlakkig. Een helicopterview zonder jezelf daarin te betrekken.
De ironie, vanavond de miniserie Roots op tv.
Daar is de ellende mee begonnen
Lees Thomas Sowel er maar op na.
@Remus McMillan | 31-05-20 | 10:35: De Roots van het deugen.
Kunta Kinte. Opdat wij niet vergeten.
Roots daar keek ik als jong meisje(12) naar was toen helemaal boos op blanken vanwege de slavernij .
Later op volwassen leeftijd nog es terug gezien toen zag ik pas hoe misleidend en inspelend op vals sentiment zo n serie gemaakt is.
Alle zwarten waren engelen met hoogstaand moreel en zachtaardige eigenschappen, moedig en edel.
Alle blanken werden geportretteerd als gemene duivels met alleen maar slechte eigenschappen.
Volgens de Federal Crime Statistics is 12 procent van de door geweld om het leven gekomen blanken gedood door de politie. Bij zwarten is dit slechts 4 procent.
Er is geen sprake van ’een oorlog tegen zwarten’. Zwarten worden verhoudingsgewijs niet vaker doodgeschoten door de politie. Er zijn gewoonweg vaker confrontaties tussen zwarten en de politie, omdat in de VS de zwarten zeven keer vaker misdrijven plegen dan blanken.
13 procent van de bevolking is zwart, maar zwarten zijn betrokken bij 26 procent van de misdrijven waarbij wordt geschoten door de daders. 52 procent van de moorden wordt begaan door zwarten. In New York zelfs 75 procent van de moorden en daar is 23 procent van de bevolking zwart. In vergelijking: in New York is 39 procent blank en die zijn slechts voor 2 procent van de moorden verantwoordelijk.
In de 75 grootste Amerikaanse gemeenten maken de zwarten 15 procent van de bevolking uit en ze zijn verantwoordelijk voor 62 procent van de roofovervallen en 57 procent van de moorden. Het is dus evident dat de politie verhoudingsgewijs vaker moet optreden tegen zwarten en daar zijn nu eenmaal risico’s aan verbonden. Dat desondanks ze relatief gezien minder vaak dan blanke daders door de politie worden gedood, bewijst hoe zorgvuldig de politie is om discriminatie of racisme te vermijden.
De overgrote meerderheid van vermoorde zwarten werd door zwarten gedood. Op 6000 door geweld gedode zwarten in 2014 werden er 120 gedood door de politie.
Correct - en dat gaat niet veranderen ….. Net als het "marokkanen" probleem in Nederland - je kunt met dit soort gedrag geen sociale status en respect eisen - ga eerst maar eens naar school en gedraag je naar normale normen en waarden .
Zeg, stop eens even met die droge feiten. Het gaat om emotie, he. En racisme door witte mannen.
"In de 75 grootste Amerikaanse gemeenten maken de zwarten 15 procent van de bevolking uit en ze zijn verantwoordelijk voor 62 procent van de roofovervallen en 57 procent van de moorden."
Daar komt bij dat het overgrote deel van deze steden gerund wordt door Democraten (lijstje hier: ballotpedia.org/List_of_current_mayor...). Van de 25 grootste steden zijn 20 burgemeesters democraat en 8 van hen zijn zwart, dus aan 'diversiteit' geen gebrek. In veel gevallen worden deze steden al tientallen jaren onafgebroken geregeerd door de Democraten. Deze burgemeesters benoemen op hun beurt de Chief of Police. Dat de woede en berichtgeving in de MSM zich nu met name richt op de Trump is dan ook nogal idioot.
Helemaal juist. De Afro-Amerikaanse bevolking moet bij zichzelf te rade gaan en uit de slachtofferrol kruipen. Het is als een comfortzone, op een gegeven moment ben je er zo aan gewend dat je niet beter meer weet. Alles begint met een goede opleiding. Jonge Afro-Amerikanen die goed kunnen leren en gemotiveerd zijn zouden standaard een studiebeurs moeten krijgen van de overheid. Alleen op die manier kun je op den duur een gelijkschakeling krijgen op het gebied van carriërekansen en emancipatie. Zolang Afro-Amerikanen geen geld hebben of krijgen om te studeren belanden ze vanzelf in de criminaliteit, gangs en drugshandel. De overheid laat dat door gebrek aan beleid in stand. Dat gebrek aan beleid is ook een vorm van racisme.
En de meest plausibele verklaring is het ontbreken van een vader in het gezin. Deze afbraak is sinds de jaren 60 van 25% alleenstaande moeder naar 75% alleenstaande moeder anno 2020 gegaan. Nuclear family, zoals ze dat zo mooi zeggen. Een veel groter probleem dan je denkt. Mede mogelijk gemaakt door de partij van de KKK: de democraten. Die middels planned parenthood nog jaarlijks miljoenen kinderen in m.n. de Afro Amerikaanse gemeenschap doden. Door simpelweg financiële bijstand te verlenen aan alleenstaande moeders met de simpele eis dat er geen vader in huis is. Ockhams scheermes is ver te zoeken in de pseude wetenschappelijke verklaringen op groepsniveau, terwijl de kracht van een samenleving overduidelijk het gezin is.
@Terence Hill | 31-05-20 | 10:42: Zegt wel iets over de politieke kleur van de media. Deze is (dus) doorgaans links georienteerd. Net als in Nederland. Zij bepalen wat een ander dient te denken. Media: een miskende, onderschatte maar gevaarlijke politieke macht
En zo is het maar net.
Maar er zal altijd beweerd worden dat die cijfers niet kloppen want die worden gemaakt door racisten etcetc.
Tegen oogkleppen domheid, ook nog eens opgehitst door de even zo domme (en ongewassen) Linkse Antifa's en hen gelijkgezinden, is gewoon geen kruid gewassen.
En uw argumenten zijn?
@Senap-ar-en-prick | 31-05-20 | 10:34:
Nee hij heeft gewoon gelijk.
Dik, ik lees vaak onzin in deze reacties - maar je verdient met deze reactie de bokaal van Darwin ……. gefeliciteeerd.
Ha, krijgen we dat argument weer! Net zoals alles in Nederland enkel en exclusief de schuld van de PvdA is. Wat een zielig argument. Wat een totaal gebrek aan zelfreflectie en karakter.
Hoe kan ik hierop reageren zonder -opgerot- te worden?
Nou zo dus!, Niet
Mijn bloed kookt
Draai het gas laag en giet het af.
Neem een koude douche.
Zelfbeheersing, je kunt ‘t!
Ze moeten voor arme gezinnen in Amerika gewoon het spiraaltje gratis maken. Dan krijg je ook niet zoveel schorriemorrie in de straten...
Omstreeks 1989 begon de straatcriminaliteit in de VS opeens sterk te dalen, met name in de grote steden. Rechtse politici riepen om het hardst dat hun zero-tolerance beleid vruchten afwierp. Totdat een slimme statisticus zich herinnerde dat in 1973 (16 jaar eerder) abortus legaal was geworden (roe vs wade arrest). De generatie die de volgende criminaliteitsgolf zou hebben veroorzaakt . . . was simpelweg niet geboren. Lees het maar na in Freakonomics.
"Protesten in VS zijn 'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien', volgens de digibokaaldesk van de Staatsomroep..."
Daar hebben ze nog gelijk ook. De VS is zo'n shithole country dat mensen echt geen uitweg meer zien. Een ziekenhuisbezoek kost duizenden of zelfs tienduizenden dollars. Een universitaire studie volgen kost vele tienduizenden dollars. Zowel de Republikeinen als de Democraten zijn zwaar kudt, of je het jou hebt over Hillary vs Trump of Biden vs Trump, mensen willen ze eigenlijk allebei niet. De baanzekerheid is nul - als je een dagje ziek ben, lig je eruit. En dan gooien we er nog even een dikke coronacrisis overheen.
Gezondheidszorg, onderwijs, overheid, werk, economie. Allemaal naar de kleauten. Zowat de vijf zuilen waarop de samenleven gebouwd is.
*jou = nou
Dus dan jat je een TV uit de Target.
u vergeet ook nog wel even dat het racisme daar, ongeveer 406x zo erg als dan in den Nederlanden.
@BakkerHenk | 31-05-20 | 10:29: ja dan doe je dat. is dat zo lastig te begrijpen? ja, omdat 95% van de mensen hier nog niet eens in de buurt is gekomen van wanhoop.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:32: Dat is lastig te begrijpen inderdaad. Waarschijnlijk het resultaat van mijn opvoeding.
Lijkt NL wel.
@BakkerHenk | 31-05-20 | 10:33: exact. "wij" kennen onderdrukking niet van jongs af aan. de meesten daar wel. en die onderdrukking is echt niet mals. is ook niet gek als je donkere mensen op een contintent pleurt vol met rednecks en een economie die gedragen wordt door de blankerts. logisch ook omdat er nu eenmaal meer blankerts in de US wonen.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:41: Stel je niet aan, papkindje. Met je "onderdrukking".....
Amerika is een prachtig land voor mensen die hun schaapjes op het droge hebben. Het is een land gemaakt voor rijken. Voor de rest is er heel, heel veel mis in de VS. Het drugsgebruik, gebrek aan werkelijke democratie, het wapenbezit, de ontoegankelijkheid van de zorg, het belabberde sociale stelsel, het latente racisme. Ik zou er nooit willen wonen. Een gewone werkende burger is in vrijwel ieder West-Europees land beter af. Of in Canada. Die zijn vergeleken met hun zuiderburen tenminste wel normaal.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:32: Zit jij ook bij die foute vereniging van antifa? En als het daar nu allemaal 406x erger is? Waarom doet de antifa in Europa net zo gemeen? Opruien, MKB plat slaan.. waarom niet 406x minder? Pleur op met je gezeik.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:51: Integendeel. Je moet alleen sommige plekken (lees: steden) vermijden. Buiten de steden is het op veel plekken geweldig wonen in de VS: lage belastingen, weinig bemoeizuchtige overheid, geen EU, lage criminaliteit, veel (goedkope) ruimte et cetera. Het is maar wat je zoekt.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:51: ja vrijheid en een regering die het volk dient in plaats van andersom zijn minder waard dan een uitkering hoor. Duidelijk.
Ho ho, dit is goedbedoeld racisme hoor.
Je Zwitsal is weg!
@eerstneukendanpraten | 31-05-20 | 10:27: Joh, al een week of 2. Ik kan ook weer zinvolle linkjes plempen. Hoera!
Wanneer worden ook die terroristen van antifa en de anarchisten eens aangepakt.
Die lijken een vrijbrief te hebben voor geweld, terreur en vernieling over de hele wereld.
Die laffe opruiers spannen nu de zwarte jongens voor hun karretje.
Ze zullen op tijd weg zijn, als de nationale garde komt.
Wie worden straks voor hun flikker geschoten?
Juist, die zwarte jongens. Cirkeltje rond. Geweldsspiraal, chaos.
Neemt niet weg dat er natuurlijk ook gewoon een stelende hooligans tussen lopen, zonder politieke agenda.
Ik zag een blank punkmeisje in de frontlinie die van de oproerpolitie een fikse klap op haar been kreeg met de wapenstok. Toen liet ze zichzelf helemaal gaan in een huilbui. Haar doel en de reden van haar aanwezigheid vergetend. Anarchie pijnlijk blootgelegd.
"Let us be lovers, we'll marry our fortunes together"
"I've got some real estate here in my bag"
So we bought a pack of cigarettes and Mrs. Wagner pies
And walked off to look for America
Simon and Garfunkel , 1967
Die mensen hebben geen "fortunes", daar hebben ze hamburgers en dope van gekocht.
"Let us be robbers, we'll carry your fortunes together"
Rules for Radicals, how to create a social state. By Saul Alinsky.
Als er genoeg idioten *) zijn die zijn suggesties aanvaarden als te volgen beleid, krijg je de huidige situatie.
*) zoals de Clintons en Obama en hun aanbidders aka " the useful idiots".
Zie Jijbuis: video "Saul Alinsky - who was he? Why should we care?" van The Truth Money and Freedom Podcast.
Hoog tijd dat de roof-Koreans hun positie weer innemen.
Heeft geen kleurtje plus is man. Dat scoort niet op de deugladder.
Is ook een nieuw normaal.
NOS: 'natuurlijke reactie van mensen die geen uitweg zien'
Definieer 'geen uitweg zien'. Verklaar waarom er allerlei mensen 'geen uitweg zien' en zich kennelijk toch weten te gedragen.
u bent duidelijk niet op de hoogte hoe groots racisme in de US is. decennialange onderdrukking, amper middelen of macht om zich te laten horen. dan krijg je dit ja.
een groot deel zal ook raddraaiers zijn, helaas. " Geezers need excitement
If there lives don't provide them they stay incite violence
Common sense, simple common sense "
"Geen uitweg zien": Het verkrijgen van gratis spullen tijdens plunderingen, zoals iPhones, MacBooks, Gucci tasjes en andere essentiële spullen om te overleven.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:26:
"decennialange onderdrukking, amper middelen of macht om zich te laten horen. dan krijg je dit ja."
Het lijkt godverdomme wel of je het over EU- en islamsceptici hebt, man.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:26:
Gelul, zwitzal, gelul.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:26:
Ik ken de geschiedenis van Amerika. Dit heeft geen zak te maken met de strijd tegen racisme of voor gelijke burgerrechten. Hier worden zaadjes van nieuwe kortzichtige haat geplant.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:26: Ah, raddraaiers.... die hebben we hier ook, maar hier heten ze 'tieners' en 'jongeren'.
Schelmen zijn het, ondeugden, schoffies.
Yep!
@SIogra | 31-05-20 | 10:32: die vergelijking vind ik apart maar oke. laten we de islam/eu discussie er niet bij halen. gezien een religie iets anders dan een huidskleur.
@timmert12 | 31-05-20 | 10:44: Nee, maar het gaat wel allemaal over onderdrukking. Je wil het graag over huidskleur hebben?
Geen uitweg zien is natuurlijk ook gewoon geen uitweg willen zien. immers, de grootste slachtoffers van deze rellen zijn de small-business owners. En dat zijn meestal zwarten in die wijken.
maw. Het zijn juist degenen die wel een uitweg zagen, die het slachtoffer zijn. Maar misschien is dat ook de hele bedoeling.
Maak "zwart" afhankelijk van uitkeringen, overheids programma's enz. Als ze dan afhankelijk zijn, heb je ze bij hun ballen.
Van alle presidenten de afgelopen jaren heeft Trump het meeste voor de zwarten gedaan. Niet omdat hij wat speciaal voor hun gedaan heeft, maar juist omdat ie dat niet gedaan heeft. Hij zorgde voor werkgelegenheid. En dát is de echte uitweg uit het ghetto.
@TheEgg | 31-05-20 | 11:07:
Je moet natuurlijk wel willen werken.
Goed gezien, ik kan ook geen kant op maar ik ga dit niet af reageren op de gemeenschap. Het zou niet in me opkomen om de arts op te wachten die mij weigert om te opereren om een batterij te vervangen van een soort van pacemaker. Toen ik het Radboud ziekenhuis binnen kwam was het eerste wat ik zag een islamitische gebedsruimte, toen wist ik het al dat het niet ging gebeuren. Ik heb niet voldoende "vriendjes" die dit gaan afdwingen.
Valt me het op dat er ook met geen woord gerept wordt over het feit dat de "betogers" geen sociale afstand houden. En als ze al een mondmasker dragen is dat om hun gezicht te verhullen wanneer ze de Target leeghalen of een molotov cocktail gooien.
Bij de anti-lockdown demonstraties werd daar groot gewag van gemaakt, de demonstranten zouden de volksgezondheid in gevaar brengen bla bla.
Deze relschoppers zijn soms allemaal immuun voor het virus of hoe zit het?
www.newsbreak.com/minnesota/minneapol...
Krijg je straks weer tranen dat corona meer bij zwarte mensen voorkomt.
@ik.zou.haar.doen | 31-05-20 | 10:46: Ik hoorde van een zwager die op de IC werkt, dat dat in Nederland alhet geval is.
Het komt links wel goed uit, dus dan hoor je ze er niet over.
Een natuurlijke reactie ?! Een uitweg ?! Een vieze stinkende bloederige geweldsspiraal dat is het. Een neergang.
antifa is having a field day
Dont’t bring a knife to a blacklifesmatter party.
Lives. Hoe moeilijk is het nou?
Dat dachten we 10 jaar geleden ook . Zolang er voldoende sociale voorzieningen zijn voor de onderklasse gebeurt dat niet . Een ander verhaal kan het worden als wie hier afzakken naar het peil Roemenie wat op den duur , zie " europa" kan gebeuren nu de uitverkoop van onze welvaart in gang wordt gezet
Helaas werkt die divi-bokaal maar één richting op.
Jarenlang werd er geroepen om gelijkheid (ongeacht of het nu om geslacht, ethnice achtergrond, geaardheid of geloof ging), maar puntje bij paaltje hebben we als samenleving alleen maar moeten inboeten.
In een echt gelijkwaardige samenleving zou élke dader met naam en toenaam genoemd kunnen worden.
Uitgaand van de genoemde feiten (dader eiste..., dader was van mening dat..., dader refereerde aan George...) trekt iedereen en zijn moeder nu conclusies en gaat daarmee aan de haal.
Dit filmpje laat trouwens ook perfect zien waarom je boa's niet moet bewapenen met een knuppel.
Bizarre framing bij de NOS die dit soort geweld vergoelijkt. Ongelooflijk en het is niet onopgemerkt gebleven.
Robert Chesal en Paulus Houthuijs
redacteur Buitenland en redacteur Online:
nos.nl/artikel/2335653-protesten-in-v...
U citeert Reve!
@oranjerood | 31-05-20 | 10:26:
Ze laten een rascistische activistische antipiet aan het woord om de situatie te duiden. Lekker inclusief. De deugbokaal is weer binnen
Dat hele land is leip en ziek dus what's new ?
Dat is precies mijn punt. Er is een heleboel mis in de VS. Ze zouden een voorbeeld moeten nemen aan hun noorderburen, de Canadezen. Die zijn tenminste wel normaal.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:27: op 1 na grootste landoppervlak met 10 keer zo weinig mensen als USA en genoeg lebensraum.
Met de natives gaat het alleen niet zo goed. Veel zelfmoord.
De protesten/rellen vinden plaats in steden met Democratische burgemeesters.
Hoezo zouden dorpen met Republikeinse burgemeesters leip en ziek zijn?
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:27: Amen....
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:27:
Daar wil je niet dood gevonden worden zo saai. En hypocriet natuurlijk.
Gewapende blanke anti-quarantaine wappies die met wapens Michigans’ Capitol gebouw bestormden waren volgens Trump “very good but angry people that want their life back”. Maar verder is Trump geen racist of zo hoor. www.boston.com/news/national-news-2/2...
Nee Bigi. De man is een hoop dingen maar geen racist.
@Remus McMillan | 31-05-20 | 10:23: Misschien niet, maar over met twee maten meten gesproken.....
Racist roepen is zo makkelijk in tijden. Ik zie eerder iemand die telkens blijk van geeft over weinig sociale intelligentie te beschikken en dat uitvent als iets slims. Maar racist? Ik zie het gewoon niet.
Ligt eraan, is dat gebouw afgefikt en zijn er mensen in elkaar geslagen? Nee? Dan lul je onzin.
Heb je dat meme plaatje een aantal topics gezien, grote zaken als Walmart mogen wel open en kleine ondernemers niet. Natuurlijk zet dat kwaad bloed. Inmiddels + 44 miljoen werkelozen daar door corona maatregelen. logisch dat er een aantal boos worden. Maar die mensen slopen niet hele steden.
Dat doel van die wapenwappies was meer om het leven weer normaal te laten verlopen. Is toen niet geschoten ofzo. Hooguit tegen een deur aan geduwd om binnen te komen.
Niet echt hetzelfde kaliber als deze plunderingen. Heel apart dat u dat wel zo ziet.
Jawel, jawel.... Twamp is een racist, een fascist, een narcist, een clown, een gevaarlijke gek, een leugenaar, een volidioot, een haatzaaier, een oorlogshitser - ja, eigenlijk alles wat je maar op hem kunt plakken om je eigen verborgen haatgevoelens te kunnen projecteren en zelf te blijven deugen.
Oh ja, hij is ook nog de democratisch gekozen president van de USA met grote kans op herverkiezing.
Fijne zondag verder, zoek de zon op.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:25:
Het probleem ligt niet bij Trump.
Het ligt aan de Links liberale kliek met hun 'soft bigotry of low expectations.'
Voor de bühne tranen en smeken om vergiffenis maar zodra de camera op ander leed is gericht snellen ze dat achterna.
Het is volgens Links allemaal Trump zijn schuld, dit terwijl Minneapolis een blauwe staat is met een kneiterlinkse Burgemeester.
Maar dat 'orange man bad' bekt zo lekker.
@sjef-van-iekel | 31-05-20 | 10:30: Natuurlijk. Prima argument. Ga je volgende keer ook met een machinegeweer naar het gemeentehuis als je geen toestemming voor je dakkapel krijgt?
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 10:20: Zijn er gewonden gevallen? Is er iemand aangehouden? Is er überhaupt schade toegebracht?
Ja, ze waren bewapend, zoals hun goed recht is volgende de lokale wetten. En hielden zich verder ook keurig aan de wet.
Ik denk dat en masse protesteren vanwege de moord door een politie agent als die moord al in onderzoek is door de FBI, en de president (Hey, daar heb je die Trump weer) een oproep doet aan de FBI om er veel resources op te zetten zodat de schuldigen gestraft worden, dat dat protesteren wat overdreven is. Maar het mag.
Hoe je vervolgens het veroordelen van het plat branden van stadsdelen (waarbij juist de kleine zaken vaak in handen zijn van zwarten, kijk, zo'n Target die overleeft het wel) tot racisme weet om te zetten...
@TheEgg | 31-05-20 | 11:01: Bewapend naar een overheidsgebouw trekken. Geeft in één zin perfect aan waarom Amerika een achterlijk land is.
@Bigi Bana Boy | 31-05-20 | 11:42: Platbranden van stadsdelen, het molesteren van onschuldige mensen, plunderen en massaal de boel vernielen vind ik persoonlijk stukken achterlijker.
@Bigi. Nederland is een achterlijk land. Honderden jaren van vrijheid wordt hier door de wc gespoeld.
@piloot47 | 31-05-20 | 10:30: "met grote kans op herverkiezing."
Lijkt me dat dat enigszins dubieus wordt na zijn corona beleid en deze rellen waarbij hij toch een beetje geassocieerd kan worden met de politieman die de zwarte doodde, hoezeer hij het ook ontkent.
Hoe sukkelig Biden ook is, ik denk niet dat Trump dit nog positief kan spinnen voor het te laat is: de economische klap moet ook nog komen.
Zalig Pinksteren allemaal! J-man is trots op jullie!
42 seconden is de lange versie? De aandachtspanne is echt dramatisch tegenwoordig. Vroeger schopten ze zo'n man een paar minuten de tiefus.
Moet deze post grappig zijn?
@duh! | 31-05-20 | 10:23: Humor is subjectief. Moeten we allemaal melodramatisch doen?
Ik weet niet wat zich hiervoor heeft afgespeeld, maar het achter iemand aan rennen met een zwaard draagt nou niet echt bij aan deëscalatie.
Laffe bloedzuigers die opeens te voorschijn komen om nog een trap na te geven moeten ze trouwens 10 jaar dwangarbeid geven.
"De-escaleren" lijkt me een taak voor de politie, niet voor iemand wiens zaak geplunderd wordt; die probeert het tuig weg te slaan.
"Wie het zwaard opneemt"
"Amokmakers maken de straten veiliger na tactische uitschakeling verwarde man met zwaard".
U bent een goed geïnformeerde NOS kijkert.
Plunderaars hebben allemaal het recht op het ontvangen van een ferme nekklem verdiend.
Geen medelijden met deze man. Spullen zijn maar spullen, daar ga je geen mensen met de dood voor bedreigen.
.. En als het jouw spullen zijn?
Sterker nog alles wat je bezit?
@Remus McMillan | 31-05-20 | 10:20: Dan had hij dus nog een zwaard... Kan niet iedereen zeggen.
Pinosjet is duidelijk een gevalletje : Ik laat het kaas van mn brood stelen.
Slavenmentaliteit. Alles waar je je leven lang voor gewerkt hebt kapot laten maken en dan maar gewoon omrollen. Deze man heeft elk recht zijn huis en have te verdedigen...
Makkelijk gezegd, als je, zoals jij waarschijnlijk, niets hebt. Als je een zaak hebt opgezet waar jij voor verantwoordelijk voor bent praat je wel anders.
@gijs geluk | 31-05-20 | 10:23:
Hoe links van hem/haar.
Want het is makkelijk lullen vanuit je bakfiets op weg naar de kleuterschool.
Man ziet hele opgebouwde bestaan naar de klote geholpen worden.
Man heeft misschien zaak met personeel. Zaak is in één klap failliet, personeel dat nog werk had, staat plots op straat.
Man heeft wellicht kinderen; weg mogelijkheden voor studie ('Murica), weg toekomst.
Nee, daar moet je geen medelijden mee hebben....
Ik spreek je, als je later een gezinnetje en een zaak hebt.
Zeg meneer op een afstandje ...
Kom aan mijn spullen/gezin en ik kom aan jou. Bezint eer ge begint. Je kunt de verkeerde tegen komen.
@beldewouten | 31-05-20 | 10:22:
Een zwaard heeft niet iedereen. Een kettingzaag of een bijl in de schuur wel ( als je tenminste niet 3-hoog achter woont ). Of desnoods een honkbalknuppel, ze zijn toch allemaal gek op baseball. Had hij ook kunnen pakken en was waarschijnlijk een stuk effectiever. Maar goed, chefke weet nu dat rondhollen achter mensen aan met een zwaar stuk metaal misschien niet de beste keuze uit zijn carriere was.
Hey kneusje. Een onderneming, een winkel, is een levensonderhoud van mensen met gezinnen.
@TheBurnerMan | 31-05-20 | 11:33:
Had u het tegen mij?
@gijs geluk | 31-05-20 | 10:23: jij zou iemand neersabelen voor het stelen van je kaas?
@TheBurnerMan | 31-05-20 | 11:33: ja, superkut, maar als je iemand doormaakt die "dreigt je winkel te plunderen" is de kans groot dat je in de bak komt en ook je familie niet kan onderhouden. Deze man is niet dapper, hij is buiten zinnen en dom.
als je met een wapen dreigt moet je het ook goed beheersen, anders doet het je meer kwaad dan goed, en dat geldt ook voor BOA's
Kijk, dit scheelt mij weer typen.
Vraagje, ben jij ook de satria van de Jeaup?
Mij ook.
Nu gaan blanken natuurlijk uit protest massaal winkels van zwarte eigenaren plunderen.
Oh wacht...
Zwarte eigenaren ... Gelukkig zag je zelf je fout al in.
@oldandwise | 31-05-20 | 10:21:
Ja want die worden niet beroofd.
@oldandwise | 31-05-20 | 10:21: ik ken er toevallig een. Heb dat zelf gezien op tv. Hij heet Samuel L. Jackson en bezit een elektronicazaak. En hij redt ook nog eens een politieagent met de naam Bruce.
Nee! Niet als je dat kenbaar maakt. Kortom. Het is een groot rassenhaatfeestje met wat blanke anarchisten/communisten in de mix.
www.newsweek.com/paint-black-owned-bu...
@LucaBrasi | 31-05-20 | 10:26: Goede films overigens, die 5 Diehard's : www.youtube.com/watch?v=RDnvXAkMnx8
Er op de zevende dag zag de msm en gesubsidieerde aanhang dat het goed was. e
Ja, en natuurlijk allemaal de schuld van Trump. Dit is iets van de laatste 3 jaar, niet van 200 jaar
Ik zie in dit filmpje 2 blanken (1 vrouw), die verrassend rustig lijken te besluiten dat het resultaat behaald is, en het tijd wordt om te verdwijnen. Zal mijn aluhoedje wel zijn, maar lijkt me een bewuste poging tot opruiïng.
Dat is het ook. En Antifa zit er achter.
Dit zijn al lang geen protesten meer. Er zijn nog steeds idioten die in dat verhaaltje trappen en de straat op gaan, en zo de dekking vormen voor het tuig dat op niks anders uit is dan chaos, dood, brandstichting, enz.
Het helpt natuurlijk niet dat door de identiteitspolitiek die de laatste jaren hoogtij viert ook de spanningen tussen de rassen ondertussen tot het kookpunt zijn opgelopen. Dat maakt het wel heel makkelijk om zo'n mars "tegen politieracisme" te organiseren.
Het filmpje van die George Floyd was ook al verdacht wat dat betreft, daar ook een hele rare reactie op de situatie, ik heb een video voorbij zien komen waarop te zien is dat er in plaats van ambulancepersoneel agenten uit de ambulance komen om hem in te laden, zonder ook maar enige poging om zorg te verlenen. Die hele zaak stinkt naar helter skelter, en het opzettelijk aanwakkeren van rassenrellen door deze of deep state gene.
De anti-kapitalisten willen de witte onderdrukker en diens economie graag zien branden.
Ik spuug op dat soort types.
Beesten zijn het.
Plunderen=schieten in de US of A..
Hier zouden we zeggen: jongeren
Vrijheidsstrijders lijkt mij wel aardig.
Ons voorland?
Ja, alleen zullen wij te maken krijgen met Arabieren en volbloed Afrikanen.
Wat wil je zeggen? Dat het de schuld van de Democraten is? Of dat het beter is om zo driest op te treden tegen een achtergestelde minderheid dat ze niks meer durven?
@Diotima | 31-05-20 | 10:18:
En wat wil jij zeggen, dat je tuig niet moet aanpakken als ze een hele stad slopen?
Ja, keihard aanpakken dat tuig.
Diotima. De democraten wakkeren inderdaad de tegenstellingen aan. Als ze eens begonnen waren Trump als President te accepteren.
Plunderaars = demonstranten
Welkom, welkom in mijn winkel
Lastig als je in al het geharrewar ooknog eens een mogelijk politie agent hebt die in opdracht van even de boel zit te escaleren
www.independent.co.uk/news/world/amer...
@litebyte | 31-05-20 | 16:39: aaah, blame it on the white man! Hij begon dus dan mogen wij ook! Of misschien staat ie wel op de loonlijst van de Democrats, die vinden dit geweldig natuurlijk.
REAGEER OOK