LIVE - Soepele Persco met stugge Mark Rutte
Wat mogen we nu weer nog steeds niet?
Nee. Gaat niet door. Geen sprake van. Uitgesloten. Nee, ook niet. Vergeet het maar. No, Non, Nein. Kan ik nog niks over zeggen, maar het zit er niet in. Dat is nog heel ver weg. Tjongejonge... 7 miljoen kijkers, 40 zetels, hahaha. Ja, we zijn op de goede weg, maar het is nog te vroeg. U hebt mijn collega Grapperhaus gehoord, dus nee. Ja, ik vind het echt oprecht heel erg van uw bedrijf, maar het is niet anders. Ik maak de regels niet, dat doet Jaap, het virus. 293 IC-bedden zijn nog steeds 293 IC-bedden teveel. Hoest in je elleboog. Papieren zakdoekjes. Anderhalve meter. En dan nu het woord aan Hugo de Jonge van Volksgezondheid over het gezeik in de thuis- en bejaardenzorg waar ze nog steeds geen mondkapjes hebben, na 3 maanden. Hahaha. Succes Hugo.
Update1: Max. 30 regel geldt niet meer voor personeel horeca
Update2: Gezinnen in horeca niet op 1,5 meter
Update3: Rutte weet het ook niet. Vraagt 'jongeren' om mee te denken
Rutte: 'We leven gelukkig in een land waar we onze mening geven' Edit-: nee
Update4: We krijgen een dashboard
Update5: Hugo gaat massaal testen met testen die hij niet heeft. Knap!
Update6: Mensen willen @tolkirma terug
Update7: Geen waardeloos mondkapje in OV = 95 euro boete
Schema
Ferd van Justitio
Social
Reaguursels
InloggenHeb het gelukkig allemaal gemist. Morgen lekker naar de familie. BBQ in de tuin met zwembad. Geen inkijk door handhaving. Pleurt lekker op.
Als je een dashboard maakt met 20 achteruitkijkspiegels heb je nog steeds geen voorruit Hugo...
Hebben ze wel iets beter in kaart hoe ze steeds achter de feiten aan lopen, super slim toch
Een Dashboard hè. Om tijdig te kunnen schakelen, een follow-up te plannen, kijken wat een prio heeft of wat nog even te parkeren. Staan ze in ieder geval mee in hun kracht als ze tenminste de juiste vertaalslag maken. Content is the key! Het is geen rocket science maar zo'n typische achterlijke management term!
Dat is het spinnen als U dit doet en als U dat doet dan overwinnen we SAMEN het virus.
Maar het nieuwe normaal is U loopt meer kans op een corona boete dan op corona.
Het RIVM zei j.l. vrijdag nog aan de NOS dat ze nog geen standpunt hebben over aersosolen. Komen ze wel snel mee. Maar het is wel bizar hoe lang dat duurt hoewel er ook in de media al veel over gepubliceerd is. Alle grote uitbraken in NL zijn te koppelen aan zang in afgesloten ruimten.
@Simon_GS | 20-05-20 | 08:02: Exact. Waarom geen kritische vragen over: goh meneer Rutte, er zijn al versoepelingen ingevoerd maar het lijkt geen enkel effect te hebben op de besmettingen, ziekenhuis, ic en overlijdenscurves. Niet positief en niet negatief. Het lijkt dus dat de maatregelen die versoepelt worden nauwelijks een rol spelen in het model. Waarom zien we niet het belang van het pinpointen van de cruciale factoren in de verspreiding? Ik vertel het alvast: grote bijeenkomsten met slechte ventilatie waarin gezongen wordt, veel geschreeuwd wordt en mensen heel erg dicht op elkaar staan. Oh en waar iedereen denkt: ja fuck it, ik ga niet thuisblijven met een klein kuchje. Al die andere shit lijkt dus 0,0 invloed te hebben. Vraag daar eens naar. In plaats van die stupide: u zei 1 juni en nu zei u in juni!?! Whaaa!
Het kon ook niet van dier naar mens, zei het RIVM. Zeer onwaarschijnlijk wordt er dan nog gezegd. Nou, dan weet je het is een kwestie van tijd.
www.telegraaf.nl/nieuws/1348056117/co...
Het is goed dat Rutte het verder aan de nieuwe generatie laat en daar zijn vertrouwen in uitspreekt en wil dat ze meedenken. Dat is een beetje het Zweedse model waarbij men ook is uitgegaan van het gezond verstand van de mensen zelf.
Hoezo dan? Waarom gaan we in godsnaam jongere mensen zonder levenservaring vragen wat er moet gebeuren? Waarom moet je onderdeel zijn van een groep om een groep te vertegenwoordigen? (Vrouwen en buitenlanders hebben daar ook zo'n handje van). Bovendien, wat wil Rutte nou weten dan? "Ja, we zouden wel graag Snickers XXL in de schoolkantine. Belasting? Oh... ja, minder is beter. Rijke mensen moeten arm worden" Wat wil je nou Mark. Jezus.
Boete (95 €) voor geen mondkapje dragen in ov is voordeliger dan een boete voor gezichtsbedekkende kleding. (490 € ). Dat wordt flink boetes schrijven. Hoe gaan ze identiteit vaststellen als als iemand een mondkap draagt voor bijv. Kaart controlle. Een theatervoorstelling met 30 personen alleen al de spelers/artiesten, kaartverkopers portiers en de koffie balie zullen al gauw uit 20 tot 30 personen bestaan. Een trein die normaal propvol zit en waar je moet staan zal met de 1.5 maatregel slechts 15% van de normale capaciteit kunnen vervoeren. Dat zal op de stations wilde taferelen gaan opleveren veldslagen wie in de trein mee mag. Visie loze oplossing.
Het schijnt dat je ook geen medisch mondkapje mag dragen in het OV omdat die wél helpen. Staat in de richtlijnen.
Een geweldige inzage in de humaniteit van het huidige corona beleid. Een klinisch ethicus aan het woord, die tegelijk de vrijheid en autonomiteit van mensen behandelt.
youtu.be/rlnfnsFz6c8
Kan dit interview met Andrew Kaufman ook aanraden, als het waar is wat hij zegt worden we wereldwijd echt zwaar in de zeik genomen.
londonreal.tv/unmasking-the-lies-arou...
Het corona gerelateerde commentaar van Diederik Jekel bij RTL Boulevard.... tenenkrommend...
www.theguardian.com/commentisfree/202...
Toen Baudet tijdens 1e coronadebat in 2e kamer aan Bruno Bruins vroeg of NL bij de aanpak ook naar landen als Taiwan keek, omdat die een succesvolle aanpak leken te hebben, stond Bruins te kijken of hij water zag branden. Daar was helemaal niet naar gekeken. Baudet was flabbergasted.
Ps, je moet niet alleen een losse link plaatsen, maar ook even erbij zetten waar het over gaat. Publieke ruimtes in Taiwan zoals restaurants zijn open gebleven tijdens de uitbraak. Geen probleem vanwege hun aanpak, die liberaler is dan die in NL.
Nb: Taiwan ontvangt per jaar 2,7 miljoen reizigers uit China en had 7 doden door Corona.
Nu in 't Nederlands!
En uw punt is...?
"Rutte: 'We leven gelukkig in een land" .. De man is volslagen krankzinnig.
Hoeveel hospitalen zijn er inmiddels geopend in bedoeld oliekoninkrijkje?
Het virus is echt misbruikt om een definitief, niet tijdelijk, een nieuwe samenleving door te drukken. Plots, Zoals een oerknal, of als menselijke schepping. De groene agenda zal worden doorgedrukt. De elite die het eindelijk is gelukt om de burger de mond te snoeren, kunnen in weelde leven. De luxe van de vrijheid om niemand meer op je pad te krijgen, want de mensen zijn vol angst gezaaid en gehoorzamen braaf al je bevelen. De volkshypnose die middels een leuke gebarentolk figuurlijk de aandacht afleidt om waar we het over moeten hebben: Onze vrijheid!
Niks lijkt het tij te kunnen keren. Argumenten doen er niet meer toe als je bent gehypnotiseerd.
Waar is mijn recht op eigen risico gebleven? Waar zijn mijn grondrechten? Ik heb er een vod regels voor terug gekregen en wekelijk worden het meer. Op de achterkant van het bevel de driekleur van de Nederlandse vlag. Die heb ik van Grapperhaus gekregen om op mijn raam te plakken. Iets met 'samen'. Is toch infantiel. Wat bezielt die man om onze vlag zo te misbruiken.
Niks samen! Ik ben mezelf en wil mijn eigen vrijheid hebben. Dit autoritaire systeem moet vallen.
Bescherm de zieke en oudere mensen. Ga niet mijn rechten ontnemen en verplichtingen opleggen. Terug naar normaal.
Amen!
Flauwekul.
Ahh! De geur van macht.
Het zijn meer richtlijnen. Ik heb nog geen ingrijpen gezien zoals in China waar ze je meenemen als je geen mondkapje draagt. En in het OV gaan binnenkort mag alleen met mondkapje dat NIET werkt dus jij je zin.
Ik zie onze overheid als zo incompetent dat ze niet in staat zijn ver genoeg vooruit te kijken dat ze een nieuwe samenleving er in zo'n plot doorheen te duwen. Dat slaat nergens op. Tenzij ze zo slim zijn dat ze weten dat ze als incompetent moeten overkomen om uiteindelijk hun doelen te bereiken. Als dat zo is zijn we sowieso verdoemd dus wat wil je doen? Met je rechten...
In de Harry Potter reeks zou je het gewouwel van Rutte en puntschoen Parseltongue noemen. Het lijkt erop dat die twee kwasten samen met Disselmans uit deze serie weggelopen zijn.
Mark Rutte is een clown. Wie vertrouwd hem nog? Ik word dronken van zijn gedraai.
Heel wat mensen want anders krijg je er niet 12 zetels bij in 2 maanden.
Was hij maar clown en geen MP.
Ja het was niet nodig om de terugkerende winter sporters te screenen om mensen die terugkwamen uit bat-land te screenen en in quarantaine te plaatsen.
Nu kan je pas in september terug naar de hoeren, als alles goed gaat.
Ja maar wel met een mondkapje en een condoom.
Gewoon uit China terugkomen en het carnaval induiken, de mensheid is gedoemd door sukkels als die lui.
Hoe is het met de ventilatie in het openbaar vervoer.
Ventilatie is veel belangrijker dan een mondkapje.
Virus kan ook via de ogen binnen dringen.
Iedereen die op vakantie wel eens in een hotel met een vuile airco heeft geslapen ( of zelfs maar een inpandig ventilatiesysteem heeft ) weet hoe nauw zo'n ventilatiesysteem werkt en hoe onderhoudsgevoelig het is. Oftewel, zou dan toch liever in een coupe zitten waarvan de ramen open kunnen. Oftewel, ik duik nog minder het ov in dan ik al deed.
#broem
@Graaisnaaiert | 20-05-20 | 00:02: Alles op de brommer, Graai!
@Graaisnaaiert | 20-05-20 | 00:02: ik merk het want bij mijn weten kunnen de ramen van nieuwere treinen helemaal niet open. Bovendien is dat kiertje nauwelijks ventilatie te noemen. Verder, helemaal eens met uw airco verhaal. Mensen zeggen dat ze dan verkouden zijn geworden door de airco, maar niet hoe. Omdat het kutding allerlei virussen constant in je bek blaast. (Niet omdat hij te koud stond ofzo).
@Graaisnaaiert | 20-05-20 | 00:02:
Wat zijn de HTML codes van uw achtergrondkleur van uw reaguursels? Valt goed op!
Zoveel experts, zoveel meningen. Veel stuurlui aan de wal. Een hoop verongelukte mensen en een grote groep voor wie je het toch nooit goed kunt doen.
Daarom: prima aanpak, prima omt, prima premier, prima zorg, prima winkels en langzaam de komende 18 maanden weer richting normaal. Trots op m'n land.
Prima volgzame burger. Stickertje waard
Rutte doet het redelijk. Maar ik krijg wel steeds meer jeuk van zijn toontje in die persconferenties. We wij dit dat afspraak met elkaar samen verdiend kunnen permitteren. Alsof hij een klasje met kinderen toespreekt.
18 maanden?
Ja joh, maak er 18 jaar van, je kunt nooit weten...
Een mens lijdt dikwijls ’t meest
Door ’t lijden dat hij vreest
Doch dat nooit op komt dagen.
@Muxje | 19-05-20 | 23:35: Hoezo "redelijk"?
Rutte doet het ronduit slecht. Volgt op goed geluk de omringende landen, terwijl het hier een puinhoop is: zorg nog steeds zonder bescherming, nauwelijks testen (vandaag weer een plaatsje gezakt), paniek door te weinig IC-capaciteit enzovoort.
En voor de versoepeling wordt een stel onnavolgbare regels in elkaar geflanst, zoals de verplichting tot het dragen van mondkapjes die niet mogen beschermen. Oh, ja, hoe staat het met de app die zo noodzakelijk was?
Zie hier het resultaat van vijftig jaar linkse indoctrinatie, beste mensen. Daar komen dus al die Kuifje-zetels vandaan.
@Schmalz | 20-05-20 | 00:12: Rutte moet opbokken met zijn nieuwe normaal. Bescherm de 65+ers en laat de rest zijn gang gaan in plaats van dat we gedwongen worden als een stel zombies te vegeteren. En nee, ik heb niks afgesproken.
@Schmalz | 20-05-20 | 00:12: Heb jij enig idee hoe het in het buitenland gaat? Italië, Spanje en Frankrijk in complete lockdown, België ook strenger dan Nederland en het VK al de meeste doden van Europa. Nederland doet het vrij aardig en de Economische schade valt tot nu toe mee.
@Kuifje-naar-Brussel | 20-05-20 | 03:41: hoe kom je erbij dat de economische schade tot nu toe meevalt? Die is enorm.
@Kuifje-naar-Brussel | 20-05-20 | 03:41: Hmm.. Alleen het VK en Zweden hebben meer oversterfte, dus NL doet het beter dan die 2, vooruit. Echter Nederland, Italie en België volgen direct daarna, terwijl de rest van Europa het beter doen dan Nederland, want die hebben namelijk minder oversterfte. Bron: www.euromomo.eu/graphs-and-maps Wat was er nu eigenlijk dan zo intelligent aan de Nederlandse aanpak?
@Finn | 20-05-20 | 08:05: Spanje no excess? Geloof ik geen reet van. En als dat zo is, dan ook geen graai in ESM. Of werkt dat niet zo?
@BBRDWR | 20-05-20 | 08:15: En toch is het zo. Ze gebruiken daar bij de Euromomo voor ieder land de officiële bronnen en vergelijken die met voorgaande jaren.
@Kinkfactor | 20-05-20 | 00:27: Ik ben een hoop dingen, maar links is er daar niet 1 van. Heeft niets met indoctrinatie te maken, maar met nuchter om me heen kijken. Ik zou van uw reactie kunnen zeggen: "Zie hier de gebruikelijke rechtse reactie, alleen afkeuren en nooit zelf met een oplossing komen". Zou kinderachtig zijn, dus doe ik het niet.
Gelukkig geven de comments hier niet het gemiddelde iq van Nederland weer, want dan waren we allemaal binnen twee maanden dood.
Ik ben blij dat u het gemiddelde hier even omhoog komt trekken.
Het is geen pandemie, het is een IQ test.
Ik denk dat je erg optimistisch bent als je verwacht dat het werkelijk gemiddelde iq hoger ligt, maar goed hoop doet leven.
Mispoes kapitein, het aantal doden heeft niets met het IQ te maken. Wat dat betreft is het virus onverschillig. Dus nogmaals, een laag IQ betekent niet dat je vatbaarder bent. Dus het gemiddelde IQ zal ook na corona hetzelfde zijn.
Allemaal dood door een iets zwaardere griep dan gebruikelijk lijkt me ook wat overdreven.
Er zijn inmiddels een aantal onderzoeken gepubliceerd waaruit blijkt dat het virus slecht tegen goed weer kan. Chinese paper uit januari zegt 2 op 1400 gevallen besmet in buitenlucht.
Combineer dit met inmiddels bewezen matige verschijnselen bij lage besmettingsdruk. En weet dat we zoveel mogelijk buiten moeten zijn. En waar dit lastig is, moeten ventileren.
Dit kan de economie verlichten. Rutte & nono 's slaan de plank wéér volledig mis.
Correct. En bij proesten, schreeuwen, zingen is 1,5m niet genoeg. Dan reiken aerosolen zomaar 6 meter. Terwijl het in park 1,5m dus wellicht te veel afstand is. Compleet mismanagement. Maar alles wordt recht gelogen, weggelachen of genegeerd. We worden bestuurd door idoten. Psychopate idoten, maar idioten bovendien.
Tel op dat terwijl R > 1 was we met z'n allen op het strand en in het park waren en er 0,0 in de besmettingsgevallen en curves zichtbaar was. Met de mensenmassa's die toen op de been waren hadden we effecten MOETEN zien. Er zijn maar 2 conclusies mogelijk: a) kans asymptomatische besmetting is heel klein (uitgaande dat iedereen die buiten was op dat moment geen klachten had en b) kans op besmetting in de buitenlucht is gewoon heel klein.
Ah, een stappenplan, dat had ik inderdaad nodig. Nu vind ik het opeens prima allemaal.
Mondkapjes zijn levensgevaarlijk!!!
politikstube.com/bild-des-tages-risik...
Gezond verstand wordt niet op prijs gesteld in het nieuwe normaal.
Leave Irma alone !
Angst + geen veilige toekomst wegens de met zekerheid komende herfst / winter "virus"golf = Lockdown! U wordt genaaid!
Rutte: 'We leven gelukkig in een land waar we onze mening geven' Edit-: nee
Misschien leuk om het woord 'nee' bovenstaand te linken aan het raadgevend referendum van Oekraïne?
Als je mening afwijkt van het linkse diversiteitsdiscours, kun je wachten tot je ruiten ingegooid worden.
GGD faalt momenteel aan alle kanten. Dat gaat dus “in juni” worden. De 30ste vermoedelijk
Juno*
Zolang een mondkapje ook maar ' iets' tegenhoud, al is het maar de helft, dan haalt dat wel het risico naar beneden... dus om ze nou meteen waardeloos te noemen is wat kort door de bocht.
Mensen moeten nu al geregeld rennen naar de winkel voor wcpapier (vooruit, nu voorlopig misschien niet) of peper. Een voorraad mondkapjes aanschaffen zit helemaal niet in het systeem.
Dus de Gerda's gaan naar buiten met een gebruikt mondkapje dat al lang (volgens het juiste protocol) in de vuilbak had gemoeten. En zo worden ze wandelende besmettingsbron en.
zo'n mondkapje houdt vooral de angst in stamd en daarmee de terugkeer naar een rationele samenleving tegen. Ik vind dat waardeloos. De angst voor corona heeft meer schade aangericht dan het virus zelf.
Ja, klopt, het helpt ook iets om gewoon altijd thuis te blijven.
In Duitsland zie je nu, zonder aantoonbare reden, de R-waarde af en toe weer boven de 1 pieken. Hoe komt dat? My guess is dat Jaap in deze gelijk heeft. Een mondkapje geeft schijnveiligheid. Al die lieve huismoeders achter hun naaimachine hebben besmettingsunits gebouwd die overal virussen opvangen en verspreiden, in plaats van dat ze op de grond vallen en stuk gaan.
Aan de 40 zetels te zien heeft 1/3 van nederland ineens het Stockholm Syndroom, raar.
Yep, iets wat mij grote zorgen baart bij de komende verkiezingen.
En smetvrees in de ergste vorm.
Ja mensen vinden het prima zo. Lekker thuis "werken", beetje de tuin aanharken en toch 90% betaald krijgen. Al de onrendabelen stemmen massaal op de partij die vooraan staat dit in stand te houden en in de toekomst vaker te doen.
Geld komt toch uit een computer dus gewoon even op de knop duwen!
[zucht...] Daar heb je hem ook weer:
www.ad.nl/binnenland/topvirologen-waa...
Piet Paniek.
Tja Buk,het AD en Ab(usievelijk). Het AD ziet Rötte graag op 50 zetels en ramt de angst er het liefst nog wat dieper in, en Ab is een nuttige idioot voor de poppenspelers. Het IQ van AD lezers kun je wel met een koortsthermometer meten zo langzamerhand...
Piet zakkenvuller ....
Wat mij opvalt is dat iedereen zo volgzaam is. Iedereen slooft zich uit met protocollen, schermen, linten, stickers en posters om de 1,5 m samenleving maar zo snel mogelijk gestalte te geven. Terwijl veel artsen en andere deskundigen het nut van die maatregel sterk in twijfel trekken. Zelfstandig en logisch nadenken zit er niet meer in. (Hetzelfde geldt ook voor de klimaatgekte).
Heeft meer te maken met de angst te moeten sluiten omdat de “afspraken” niet nagekomen worden. Of te worden beboet door een ambtenaar die niet voor rede vatbaar is!
Dat is logisch omdat ze anders boetes krijgen of dicht moeten. De Turkse groenteboer hangt overal bordjes 1,5 meter op maar houdt er zich geen moment aan.
Het is ook voor de buhne hoor. Bouwmarkt, 1 persoon per gezin. "Ja maar we moeten voor een tuinsetje kijken", Nou vooruit. Andere winkels: wij houden ons aan de richtlijnen, om vervolgens hier en daar wat dingetjes op te hangen en te plakken en that's it. Iedereen staat te roepen voor de buhne hoe goed ze wel niet voorbereid zijn en protocollen hebben. Maar vergeet niet dat het personeel in die toko's geen genieen zijn (no offense) en dat klanten zo mogelijk nog dommer zijn of zich dommer voordoen.
Een beetje fatsoenlijke of maar enigszins juiste en geloofwaardige info over het virus hoor ik maar niet. Maar wat ik al wel 4 maanden hoor is: Boetes, boetes, boetes, boetes. Waren ze maar eens zo snel met het aanpakken van criminaliteit en illegalen.
Waarom konden andere landen wel meteen op slot en zitten die nu met nauwelijks slachtoffers? Landen als bijv. Polen Slowakije, Tjechie en Hongarije, hebben die een veel betere gezondheidszorg dan wij, welnee, die stelden het belang van hun inwoners voorop, wij zitten met een kabinet van moordenaars.
De democratie staat buiten spel. Transparantie is afwezig. De leugen regeert en Mark Rutte spint er electorale garen bij. Dat belichten, mijn waarde Jankvogel, ís de luis in de pels zijn. Populisme is slechts een geuzenterm verworden.
Heldere persco. Wat duidelijk is, is dat we hier nog jaren mee blijven zitten en dat de wereld zoals we die kenden voorbij is.
Dat lijkt me te pessimistisch. Dit gaat wel weer over.
De wereld zoals we die kenden was na 11.09.2001 al voorbij
@Bad_Pritt | 19-05-20 | 22:37: en anders wel na 6 mei 2002
Volgend jaar 1 na c.
De wereld is zoals die altijd was.
Dat de mensen gek zijn geworden verandert daar niets aan.
Maar je mag nog wel met 30 man lekker dicht op elkaar samen bukken richting Mekka. Boetevrij. Denk daar maar aan als je een prent krijgt omdat je je mondkapje vergeten bent.
Maar als je met je moeder en je broer op anderhalve meter van elkaar in het park zit krijgen alle drie een strafblad en honderden euro's boete. Het lijkt er op dat deze regering de Marokkaanse monopolie op 'in aanraking met justitie' even willen gaan openbreken. Straks heeft zowat elke autochtoon een strafblad voor iets dat in principe niet crimineel van aard is: Samen komen met je dierbaren. Behalve de ambtelijke top, die mag bij elkaar op het bankje in het Catshuis
@Joostmochtnietsweten | 19-05-20 | 22:09: Best knap om er ook nu weer buitenlanders en de Islam met de haren bij te slepen.
@brownsugar | 20-05-20 | 08:01: Hij heeft wel een punt. Je kunt de maatregelenen en versoepelingen niet los van elkaar zien. Waarom mag de ene iets wel en de ander niet. Dat is een verschil in 'rechten', of in iedergeval impliciet. Dat is nou echt discriminatie.
Ik heb weinig meegekregen van het verhaal. Het enige dat me opviel is dat leuke Irma halverwege vervangen werd door een blonde doventolk. Denk dat Irma het niet meer aankon om elke keer weer diezelfde bullshit in het Doofs te moeten vertalen.
Is gewoon heel zwaar en intensief, dat tolken.
De clown wil gaan testen(die hij niet heeft) en ondertussen zoeken ze naar de meest onzinnige regels om U een boete aan te smeren.
En de NPO doet alsof het allemaal heel deskundig en spannend is.
Kotsmisselijk word je ervan.
Anders ga jij er toch staan want je weet het beter.
@movingsquare | 19-05-20 | 22:08: ben je misschien een Boa die straks prentjes van 95 euro uit gaat delen Zodra je CE op een mondkapje ziet staan.
Ik ga het ook niet achteraf kijken, altijd hetzelfde gelul in de ruimte.
Het enige verschil met alle vorige persco's was dat Irma werd afgelost.
Nog minder reden om te kijken, al ben ik na de eerste paar keer al afgehaakt. Lees de samenvattingen/lijstjes wel.
Het zou Rutte sieren om alle corona-boetes te skippen. Alleen boetes vanwege geweld tegen boa's of omstanders zouden moeten blijven staan. Nu regeert willekeur en zijn regels onlogisch.
Boetes zijn altijd willekeur je hebt pech als je tegen de lamp loopt. Maar je hebt nooit pech als je je gewoon gedraagt. Daarmee is uw klacht ongegrond.
@flame_me | 19-05-20 | 21:47: Yeah right. Een taartje eten met z'n 4en 1600 euro boete, op juiste afstand. Met 72 man voetbal kijken of spelen op een kluitje is geen probleem.
Een kudde proefdieren in een stal, gescheiden door hekken. Zo willen ze het nieuwe normaal laten worden.
De staatspropaganda draait overuren. Dag democratie, hallo dictatuur....
IK WIL IRMA TERUG...!
Irma is goed te doen ja, maar er zijn veel liefhebbers geloof ik.
Ah lekker, nog een maandje of twee legitiem asociaal, daarna zal ik wel weer net moeten doen alsof ik sociaal ben.
Maar is het nieuwe normaal met of zonder Bennie Jolink?
Ach, die zit in de Achterhoek, heb je geen last van.
Ik zie nog liever de pvda de verkiezingen winnen, weet je tenminste waar je aan toe bent. Bij de Lachende Leugenaar is het altijd maar weer afwachten hoe je deze keer weer genaaid gaat worden.
Rutte past goed in China, daar gooien ze je lachend de gevangenis of heropvoedingskamp in.
Dat bedoel ik.
Hoeveel keer is die "1,5 meter" genoemd in deze persco ? Het "nieuw normaal" moet keer op keer (de kracht van herhaling) tussen de oren van het volk komen. Todat er een verplichte vaccinatie is.
Dat is precies wat er gebeurd ja..., veel mensen snappen het ook niet in 1, 2, 3 enz. keer...
In elk land zijn er wel parlementariers die besmet zijn. In Nederland niet, dat komt omdat dit luie volk nagenoeg nooit echt onder de mensen komt. Rutte kom eerst een bij mij op het werk kijken naar hoe de corona regels massaal geschonden worden en wellicht maak ik dan een begin om naar jou idiote regeltjes te luisteren. Donder toch een eind op kut ambtenaar dat je er bent.
In het buitenland wassen ze hun handen niet.
@Papa Jones | 19-05-20 | 21:44: In Frankrijk bestaat het Parlement uit een kleine 600 vertegenwoordigers.
Vanaf dag 1 heeft het volk zich laten commanderen en heeft vrijwillig de vrijheid opgegeven.
De minimumregel is 1,5 meter.
Daarmee is alles, maar dan ook letterlijk alles, gezegd. Voila et basta! Je hoeft niet allerlei andere onzinregels te verzinnen of een lockdown, want, 1,5 meter is het minimum. En tuurlijk zijn er wat uitzonderingen, bescherm de zwakken en ouderen. Maar de totale economie ten gronde richten. Onzin.
Die vrijheid komt niet meer terug, dankzij de zwakkelingen in de samenleving. Het is 1,5 meter (nieuwe normaal van Rutte) totdat er vaccinatie is. En dat gaan ze heeeel lang volhouden en af en toe het "remsysteem" in werking.
@scorpio777 | 19-05-20 | 21:02: Exact, daarom loopt de planning ook tot oktober. Dan beginnen mensen vanzelf weer te snotteren en is het "Zie je wel, tweede golf, lockdown!".
@scorpio777 | 19-05-20 | 21:02: ja, en moet je eens raden wie zich nu massaal buiten laten zien en in winkelcentra aan het rondhangen zijn.....65+... notabene. De zwakke groep die er voor de tweede keer voor zal zorgen dat de sloopkogel door de economie gaat, maar dan 2x zo hard. Laat ze die gasten opsluiten achter hun voordeur zodat de rest het leven weer kan oppakken.
@Leduc | 19-05-20 | 21:18: De enige die de. Economie en de democratie sloopt heet Mark Rutte en zijn vazallen.
@Leduc | 19-05-20 | 21:18:
Het viel mij ook al op dat veel van die oude knarren het helemaal geen ene reedt kan schelen met die 1,5 meter...
Is ook gek, we doen het verdomme voor hun...
En dat zegt een compleet leger aan ambtenaren en bestuurders die zich wentelen in hun riante salarissen zonder enige kortingen en die hun " finest hour " beleven nu. Terwijl miljoenen hun baan kwijt zijn en hun inkomen.
Iets over het CE keurmerk.
Iedere fabrikant die een produkt maakt dat is gefabriceerd volgens de Europese regelgeving mag hierop het CE merk zetten. Strijkijzers, pleisters, afstandbediening, suikerpot en dus ook op mondkapjes.
CE keurmerk heeft niets maar dan ook helemaal niets met medisch te maken!
Knettergestoord. Dus jij koopt zelf mondkapjes op het net. En Trutte gaat zn socialistische stormtroepen jou een bekeuring laten geven. Moet je dan je mondkapje af doen ook als het ce merkje aan de binnenkant staat? Een regelrechte dorpsgek is het! Hoe verzin je het?
@anti-fatwa | 19-05-20 | 20:45:
Rutte is tasting your tears, wordt herkozen in 2021 helaas.
@Graaf_van_Hogendorp | 19-05-20 | 20:46:
Gaat niet gebeuren.
Neem de volwassenen van de toekomst serieus... ja mark, mensen serieus nemen, daar ben je zo goed in. Spuug
Nog een klodder van mij erachteraan. Wat minacht ik deze leugenaar.
Stuntelige show.
Saunaatje, naar de hoeren, jointje halen en dan naar het casino.
Sauna met z'n drieën erin, idem in bubbelbad nee gluren moet met een verrekijker.
Casino, fiches/kaarten gokkasten schoonmaken etc
Hoeren, met een plexiglas gloryhole.
Nee dank U.
@Miezerig | 19-05-20 | 20:50:
Plexiglas gloryhole..., prachtige oplossing!
Mark(eting) Rutte . Verkooppraat dat daadkracht suggereert en wat onkunde etaleert.
Waarom staat die doventolk er eigenlijk bij? Ik heb de indruk dat Rutte dat ook prima kan met al dat gebarende gezwaai met zijn handen. Zeer afleidend en uitermate irritant.
Helemaal mee eens. Je kan toch de speech op papier zetten en dan op Internet.
@ceesreis | 19-05-20 | 20:55: Een tolk kan meer accenten (emoties) leggen. Een tekst is eendimensionaal.
@arlen | 19-05-20 | 21:03: je bedoelt dat hamstergebaar?
@MoonBeebe | 19-05-20 | 21:14: Klopt, en sommige doven zijn laaggeletterd of dyslectisch.
@arlen | 19-05-20 | 21:22: Het punt is eigenlijk dat ik het sarcastisch bedoelde. Want ik vind het uitermate irritant dat zowel Rutte en de Jong zo staan te gebaren met in het midden de doventolk.
@MoonBeebe | 19-05-20 | 21:26: Helemaal eens. Zij had ook online of op NPO2 in het beeld geplakt kunnen worden, maar het is een internationale trend.
Nieuwe verkiezingen, deze president is af!
Graag! Weg met die "man"
Deze president wordt herkozen in 2021 als we de peilingen mogen geloven.
Denk je dat Henk Krol het beter had gedaan?
@Gulliver | 19-05-20 | 20:26:
Die had een graai uit een pensioenpot gedaan om meer mondkapjes te hosselen voor zorgpersoneel.
@Graaf_van_Hogendorp | 19-05-20 | 20:22:
Ze zijn nu dan nog wel 'blij' maar zodra iedereen weer naar buiten mag en alles een beetje normaal begint te worden krijgen we de torenhoge rekening als burger voor het slopen van de economie. Nu blij, straks betalen.
Ik zie gewoon weer twee zetels erbij hoor in de peiling. Hij doet het zo goed zeggen demense.
En dat merkt u nu pas? hahahahaha
@Gulliver | 19-05-20 | 20:26: denk jij dat Henk Krol het nog slechter had kunnen doen?
Maar wat moeten we dan. Forum? PVV? Zouden zij deze crisis beter opgelost hebben? En daarna. Ok. Stop immigratie. En dan?
@Remmersmaak1 | 19-05-20 | 21:31: Ik denk niet dat Geert op het idee gekomen was om U een boete van 95€ aan te smeren wegens het dragen van een goedgekeurd mondkapje.
Rutte is gewoon aan het kijken hoever hij kan gaan bij die achterlijke VVD stemmers.
@likdoorn | 19-05-20 | 21:47: Ik denk dat Geert alleen allochtone burgers had laten beboeten.
De angst regeert nog steeds bij velen vanwege een zware griepgolf. Ja, zeik me maar weer af, maar gelijk krijg ik toch.
Ben gelukkig niet meer de enige die er zo over denkt. Spijker, kop, Leon. Prima column.
www.telegraaf.nl/watuzegt/800239384/l...
In Leons geliefde Israël zijn de regels nog veel strenger.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 22:54: Ja, en? Wat is dat nou toch weer voor een reactie, Kuif? Zo kan ik het ook: in mijn gedachtenwereldje zijn de regels niet bestaand. Dan zegt u ook: ???
Als je nou toch vindt dat je hier ook al over je broodheertje moet gaan lopen beschermen, soit. Maar ga er dan -for goodness sake- eens een keer inhoudelijk op in, reaguurder van het jaar met nietszeggende flutregeltjes. Jou kan ik best hebben Klaas. Ehhhh, Kuif.
Toch nog een keer, want ik vind dit echt te stuitend voor woorden, die man kent gewoon zijn eigen debiele regels niet, wat een faal.
www.youtube.com/watch?v=MlAk_RMTHZU&a...
Hart van Nederland: "Ik vroeg me af, met hoeveel mensen mag je nou buiten zijn?"
Rutte:
"Nou, daar is op dit moment ook geen strikte begrenzing op. Je moet meer dan 1.5 meter afstand hebben. En vanaf drie mensen bent wordt er ook op gehandhaafd, tenzij je uit een huishouden komt. Maar als de groep groot wordt, is dat al snel een evenement (straatfeest).
Als je met een groepje vrienden naar een terras gaat, zit er op zichzelf geen begrenzing aan hoe groot dat groepje vrienden mag zijn, maar je moet wel de 1.5 meter in stand houden. Dus er zat geen begrenzing op buiten, en er zit geen begrenzing op buiten."
Hart van Nederland: "Maar als ik met 4 mensen in het park ga zitten, dan is dat ok, als ik 1.5 meter afstand hou?"
Rutte:
"Je moet 1.5 meter afstand dan houden, ja.
Hart van Nederland: "Maar gewoon, met zoveel mensen als ik wil kan ik daar gaan zitten?"
Rutte:
"Nee als dat een te grote groep wordt dan is dat een evenement, waar een vergunning voor nodig is"
Hart van Nederland: "Maar wat is dan precies het verschil met verschillende mensen op afstand in een park zitten en die 2+ waarop je een boete krijgt?"
Rutte:
"Nee, je krijgt geen boete bij 2+, je krijgt een boete bij 2+ als je de 1.5 meter niet in acht neemt. En voor terras geldt, dat eigenaar dan zal vragen of u een gemeenschappelijk huishouden. Etc. geneuzel over casus Dijkhof"
"Maar als u met 4-5 mensen in het park gaat zitten met 1.5 meter ertussen. Dat mag maar als dat een te grote groep wordt dan is het een oploopje en dat mag niet"
"En dan nog wat over gezond verstand gebruiken"
Prachtig, hij kan zo Andre van Duin opvolgen als komiek.
Hij spoort niet. En lui die op hem stemmen zijn helemaaaal van het pad.
Ach ja, als de boa het maar snapt of er een eigen draai aan kan geven. Want logisch redeneren kunnen ze niet (gezien de vele vele anekdotes van boetes).
@LuNaTeeQ | 19-05-20 | 20:46: een boa zal gelijk over gaan tot bekeuringen uitschrijven
Ik had precies hetzelfde; dit klopt niet met de werkelijkheid. Overigens een prima fragment om te gebruiken tijdens bezwaar of beroep tegen een boete. Als zelfs de baas het niet weet, kan die boete moeilijk in stand blijven.
@boerenvla | 19-05-20 | 21:00:
-
Of taseren. Of meppen met een wapenstok. Alsof je mensen die te dom zijn om iets anders teczijn dan BOA of die zo dom zijn dat ze BOA willen zijn zou willen bewapenen.! - oh, wacht...
Ze blijven het rekken: eerst was het om de IC's te ontlasten en nu opeens omdat er nog geen vaccin is. Wat als er nooit een vaccin komt...? Gaan we écht de komende jaren op deze bizarre manier verder leven in afwachting van een vaccin? Deze waanzin moet stoppen want het middel is erger dan de kwaal.
Met 40 zetels voor de VVD is het wat hun betreft he-le-maal goed hoor.
Er hoeven geen IC's ontlast te worden. Inmiddels is bekend dat de ventilatoren meer kwaad dan goed deden. En zonder ventilatoren kan de grote meerderheid van de corona ziekenhuispatienten ook op een normale afdeling liggen, met evt een zuurstofslangetje in de neus.
@Max Headroom | 19-05-20 | 20:30: Daar hebben ze dus een boel van geleerd.
Waarom zegt niemand uit het publiek dat de keizer geen kleren aan heeft. We hebben het over een virus dat voor de meeste mensen niet gevaarlijk is en we prima mee om kunnen gaan. De maatregelen zijn totaal overbodig. Daarbij is de pandemie voorbij. Het is over.
het is niet voorbij, het sluimert latent en komt zeker weer. Maak je geen zorgen. En ik hoop dat jij dan ook aan de beurt komt.
@ZZP-er | 19-05-20 | 20:23: u bent zzp viroloog/arts? In ieder geval doodgraver als ik het zo lees. Getuigt echt van intelligentie deze reactie ...
@ZZP-er | 19-05-20 | 20:23: Hoop doet leven!
Wat een hoop gejank en geklaag toch weer.
Nederland behoort tot de eerste landen ter wereld waar het virus onder controle is en het gewone leven weer stapje voor stapje kan worden hervat.
De regering heeft het uitstekend aangepakt en verdient hier waardering voor.
Ja er zijn fouten gemaakt en er hadden dingen beter aangepakt kunnen worden maar dat geldt voor bijna elk land in de wereld.
Er zijn alleen maar fouten gemaakt. De grootste twee zijn mensen niet beschermen die het wel nodig hadden (verpleegtehuizen) Waardoor er zich daar een tragedie heeft afgespeeld. En mensen beschermen die het niet nodig hadden (waardoor onze hele economie in puin ligt) Dat hij te laat heeft gereageerd. (De maatregelen werden ingevoerd nadat de normale piek van een virus plaats vindt.) Maar dat vergeef ik hem wel. Maar dat andere is onvergeeflijk.
@azijnseikerT | 19-05-20 | 20:22:
En toch weer meer zetels er bij. Snap jij het?
@azijnseikerT | 19-05-20 | 20:22:
Kijk even naar de wereld om ons heen domkop.
Noem eens 5 landen die het beter hebben gedaan.
Hoe verzin je dit? Waarom zijn de "kwetsbare groepen" vanaf het begin niet beschermd dan? Geen mondkapjes testen helemaal niks. En we waren zogenaamd zo goed voorbereid. (1000 euro, geen cent meer naar griekenland, blablabla) Niks waardering. Lees elsevier nog eens voor de grap. Alles is bij elkaar gelogen en faliekant misgegaan.
@ZZP-er | 19-05-20 | 20:25:
Misschien is de meerderheid van de bevolking een stuk slimmer dan jij?
@anti-fatwa | 19-05-20 | 20:28:
Er waren niet genoeg mondkapjes en testen beschikbaar. Wat is er nou zo moeilijk aan om dat te begrijpen?
Je redeneert als een kind dat jankt omdat de zon niet schijnt op haar verjaardag.
Mijn moeder heeft mijn vader al 2 maanden niet gezien omdat het verpleeghuis in lockdown is.
Min schoonvader heeft nog steeds geen mondkapjes bij de verpleging van zijn bejaarde cliënten.
Wat gaat het fantastisch menselijk
@Gulliver | 19-05-20 | 20:27: Ga naar www.worldometers.info/coronavirus/ , sorteer op Deaths / 1M pop, en u krijgt een lijst van niet 5, maar 205 landen die het beter gedaan hebben.
@obominotie | 19-05-20 | 20:31: goh dank je. Net aan het typen. Dank je. De Trutte fanboys liegen bijna net zo hard als hun grote voorbeeld
@Gulliver | 19-05-20 | 20:31:
Je komt onder een steen vandaan, lees eens eerst goed het nieuws voordat je je waffel opentrekt. Sommige mensen komen niet in aanmerking tot situaties waarbij het fout is gegaan maar dat betekent niet dat deze situaties er niet zijn.
@Blauwe Wafel | 19-05-20 | 20:42:
Nou Gulli , mogen ze in de tbs ook al reageren ?
Je zou je dood moeten schamen.
Wat Gulliver zegt. Nederland doet het veel beter dan Italië, Spanje of het VK.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 22:25:
Graag verwijs ik naar de reactie van obominotie | 19-05-20 | 20:31
Laat je grondrechten niet afpakken.
Kom in opstand. Stel ze persoonlijk aansprakelijk.
www.bondoverheidszaken.nl/Corona-open...
Succes met de onderste steen bovenhalen!
Zolang je die site maar niet over 5G bekijkt...
@Ad Hominem Tu Quoque | 19-05-20 | 21:52: Hou op met die flauwigheid.
Moeten we ons zorgen maken over Irma's uithoudingsvermogen?
Ik werp me op als vrijwilliger om haar daarmee te helpen!
Kan je daar een grafiek van maken?
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 20:17:
Uiteraard, de training zal erop gericht zijn haar na 1 uur te laten pieken.
Nou, daar valt vast wel een functie aan te fitten hè Edgar, ghegheghe.
@obominotie | 19-05-20 | 20:26:
Wie is Edgar?
@Max Headroom | 19-05-20 | 21:12: Ken je klassierkers. Tjesus!
@Max Headroom | 19-05-20 | 21:12: Jiskefet, en dan met name Debiteuren Crediteuren.
En weer: geen enkele nieuwe informatie over de ziekte zelf. Nasleep en schade bij mensen die besmet zijn geweest, zelfs enkel licht besmet; geen idee??!!
Complimenten voor de newspeak volgens het boekje van app naar dashboard.
Opeens weet je het! Je gaat op Rutte stemmen omdat je moe bent on als maar recalistrant te zijn. Lang leve Rutte IV! Ik hoor er nu helemaal bij.
Donaties van minder dan 25 EUR worden niet gewaardeerd. Dat u het weet.
hier was ik nog even.... moet t toch even kwijt..... denk dat markiemark deze week ook getipt is over deze uitzending.. want hij had t net wel heel erg over 'jeugd'.
Enfin... lieve roze fans... tip of aanrader... Nooit meer Slapen van Pieter v/d Wielen, vrijdagnacht 8 mei 00.00- 01.00 ...,, gesprek met Damian Denys.... aflevering gemist... heel simpel.
Continu je handen wassen is niet goed voor de huidflora.
Sowieso slecht voor je immuunsysteem, maar dat zijn we allemaal maar even vergeten voor het gemak.
Dat die moslims eens opschieten met die ramadam. Er zijn er veel die ook mee willen protesteren tegen dit melaatse beleid van 1.50 meter. Hoe meer zielen hoe grotere vuist we kunnen maken.
www.youtube.com/watch?v=SiEpIkRHerE
Die hielden zich toch al aan geen 1 regel en niemand die het durfde te controleren. Ik heb hier in de enclave nog geen agent of boa uit zijn auto zien durven stappen.
Ik vraag me nog steeds af waar je heen kan als je niet mag thuisblijven van je werkgever, bij klachten of klachten in het gezin of na in aanraking te zijn geweest met een besmet persoon.
Nog niks van mee gekregen..!!
Het zal me lekker zijn trouwens..!!
Ziek is ziek...
Waarom is er geen arabische ondertiteling?
De son is nog niet onder...
Ze leren maar gebarentaal
Die kijken alleen schoteltelevisie.
De lockdown geldt niet voor di elui
Rutte is aan een touw aan het duwen... Mmm.
De naald blijft hangen bij Prutte.
Al dik 10 jaar.
De waanzin regeert
Het moet gezegd. Rutte en de Jonge verdienen een Oscar. Zelden heb ik zulke goede acteurs gezien.
En vergeet de script schrijvers van het campagneteam niet. Trump had het niet beter gekund
Je kunt je in juni, zonder tussenkomst van een arts, laten testen op corona. Er komt een landelijk telefoonnummer.
Daar ga ik je aan houden minister de Jonge
Ook dat nog ja...
Ik zal zien...
( Voor deze test is het verplicht uw NAW in te vullen...)
Kun je je telefonisch laten testen? Oh via 5G natuurlijk! *stom van me*
En als je positief getest bent krijg je medisch strafblad en kom je de Efteling niet meer in.
Momenteel kan je je laten testen. Als je de GGD moet passeren en je met een goed verhaal bij de huisarts komt kost je dat 350 euro.
@zevensprong | 19-05-20 | 20:08: kom je met je gezin bij zo’n drive-in kost je ook €350. Schandalig.
7 November is de corona voorbij want dan komt James Bond in de bioscoop. Duurste Bond ooit, dus die moet goed opleveren! Allemaal naar de bioscoop dus op 7 november.
Ik kom alleen als James Bond ne eens een keer een lesbische trans-multisexuele dwergnegerin is.
Ik schakel net in. Hebben ze het nog gehad over een vaccin?
Hopelijk niet. Vaccin + app = einde vrijheid.
Nee niet over vaccins, wel over dashboards.
Een app is niet nodig, ze eisen de gegevens van de providers op en weten zo ook waar wie allemaal uithangt.
Woord app niet gehoord....
Hugo had het wel over vaccins.
Oeps Rutte nu ook.
We hebben zo lang in relatieve vrijheid geleefd dat heel veel mensen hierdoor gewoon arrogant zijn geworden en denken dat niemand ze iets kan maken en dat ze alles kunnen zeggen en doen. De Mensen hebben weer eens even een keihard stukje onderdrukking nodig om weer eens even goed op hun plek gezet te worden.
Wat een bullshit verhaal. En zo draaien we steeds verder het coronamoeras in. Goede tijden creëren zwakke leiders, zwakke leiders creëren barre tijden en zie hier wat komen gaat. Succes, the race to the bottum.
Goede tijden creëren zwakke leiders,
Zwakke leiders creëren barre tijden
Barre tijden creëren veel alcoholisten
Veel alcoholisten creëren goede omzet voor brouwerijen.
Goede omzet voor brouwerijen creëert een goede economie.
Een goede economie creëert goede tijden.
@keestelpro | 19-05-20 | 20:04:
* Burp..*
het wordt vrij onoverzichtelijk...... zo onoverzichtelijk dat heel nederigland het onoverzichtelijk vindt... en ook daarom willen onze hooggeleerde helden der nederiglandse natie van de BOA nsb 'ers zich bewapenen... en nu stoppen met dat slap geteut.... mis nu al weer wat afleveringen van Pawn Stars.. zelfs op rtlz zijn die niet leuke clowns nu al een uur in beeld... geef mij maar Chum en the Old man...
Mensen zijn volgens Rutte te dom om een mondkapje goed te gebruiken maar een schema aan regels gaat wel lukken. (Beide natuurlijk echt wel leren, maar proef de ironische tegenstrijdigheid in zijn verhaal)
@peterdh | 19-05-20 | 20:27:
Blijkbaar zijn ze dom genoeg om op zijn partij -de VVD- te stemmen.
Zag net even een jolig momentje tussen Mark en Hugo. Beetje misplaatst, beetje maar...
Dacht dat het een liberale premier was, communistische maatregelen.
Leg even uit a.d.h.v. een of meerdere zinsnedes uit de Verzamelde Werken van Lenin.
@Prinsemarij | 19-05-20 | 20:00:
Hier moet je het boekje van Mao voor hebben
De grootste teleurstelling uit de kabinetten Rutte is het gebrek aan liberalisme. Zegt ook wel iets over die schijtpartij VVD. Niks meer van over. Social democracy light. More marxist, less liberalism.
@Prinsemarij | 19-05-20 | 20:00: ik dacht niet dat het erg liberaal was om individuele vrijheden en economische ontwikkeling in te perken, daar waren de communisten juist zo happig op. Maar wellicht zit ik er helemaal naast
Trutte is een socialist. Vandaar zijn voorliefde voor het grote europese reich. En het klimaat niet te vergeten. En schijt aan de burger natuurlijk.
De "ondernemerspartij" whahaha.
@Prinsemarij | 19-05-20 | 20:00: I.i.g. calvinistisch. Gokhallen, festivals, hoeren en discotheken gaan het laatst open.
Die tweede gebarentolk heeft als Swoearte Piet getolkt! Wat vinden Sylvana en Erik van M. hier wel niet van? www.nrc.nl/nieuws/2006/11/17/een-brug...
Hugo, jij en die Bruins hebben te weinig tests en liegen daar contant over, loze beloften. De zoveelste leugen.
Nog steeds een slappe polder strategie voor de coronacrisis.
Nog steeds bang voor de 60 min maatregelen te nemen ivm het grote kiezers electoraat boven de 60.
Grote verliezers de ondernemers en de jongeren. Helemaal de fake jongerenoproep vond ik echt een nieuw dieptepunt.
Die rutte laat gewoon half NL falliet gaan en niemand komt in opstand. Rutte maakt mensen welbewust arm, schopt hele gezinnen de armoede in, en niemand doet iets... echt heel apart.
Daarom kan ik me gewoon niet voorstellen dat die de verkiezingen opnieuw gaat winnen. Er klopt iets niet met die polls.
@zalkmarzegge | 19-05-20 | 19:59: Er komen geen verkiezingen. Dit gaan ze zeker nog een jaar of 2 , 3 reken.
Betreurenswaardig dat hij eerst jou niet even rasdpleegde wat verstandig was.
Apart is dat de meeste mensen niks door hebben. Terwijl de cijfers openbaar zijn.
@Prinsemarij | 19-05-20 | 20:02: Inderdaad.
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 20:01: ik heb jou nog nooit op een verstandige of sterke tegel kunnen betrappen. Heb je wel eens een argument gebruikt of hou je gewoon van geblaat de ether in slingeren? Een vriendelijk verzoek of je eens iets wil onderbouwen, want op deze manier voegt het, buiten ergernissen om, weinig toe aan GS.
U heeft de peilingen niet gevolgd. Ze komen niet in opstand omdat ze met het huidige beleid eens zijn.
Waarom stellen die 'journalisten' geen kritische vragen of mogen ze dat niet?
Is onderdeel van het nieuwe normaal.
Toen de vraag over de vakantie periode kwam zat hij het netjes op te lezen.
@Kwelbeller | 19-05-20 | 19:58: Het nieuwe abnormaal.
Vragen/antwoorden zijn duidelijk gescript.
@Maraka | 19-05-20 | 20:01: Die vragen zullen van tevoren wel geselecteerd zijn door de Stasicommissie.
@Kwelbeller | 19-05-20 | 20:03: Dit is een gescripte reactie.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 20:05:
Jij bent een script. Eentje die maar blijft loopen.
@amateurrr | 19-05-20 | 20:07: Professioneel toch?
@Nehemia | 19-05-20 | 20:04: wie stemt hier nou nog op? Dan moet je wel heel erg verlangen naar een socialistische dictatuur.
@anti-fatwa | 19-05-20 | 20:41: We weten natuurlijk niet of die polls kloppen, maar gezien dat de Nederlanders grosso modo bekend staan als een goedgelovig volk kun je ze met zeer geraffineerde overheidspropaganda waar de mainstream van harte aan meewerkt van alles wijs maken natuurlijk. Daarnaast is het onderwijs een links feestje dus dat ze allemaal roepen om socialisme verbaast me niks. Dat is in Amerika ook gaande. Links is dol op een gesloten systeem en rechts is meer van de individuele vrijheid.
Dacht je dat de opleiding journalistiek ook inhield dat je zulke zaken kunt?
Hé Rutte, wanner stuur je de dikke covid-19 gevoelige hart-vaat-altvleesklier-diabetis dikzak naar huis die mij verteld hoe ik gezond moet blijven. Eerst 60 kilo afvallen, ja. Bruls heet die adipositas man.
Ik dacht dat je het over die zwaar obese Grappenhaus had?
@zuurtjeregen | 19-05-20 | 20:11: die valt ook onder die noemer.
'Het gaat weer oplaaien.' Hou het volk angstig.
Dat dus. Vandaar dat je veel "2e golf" opmerkingen ziet. Angst maken. Dat is wat Rutte nu speelt. En heel Nederlandje trapt erin...
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 20:00:
Die tweede golf komt er inderdaad en daarna nog meer. Maar die zullen veel kleiner zijn maar dat vertellen ze liever niet. Het moet allemaal niet normaal worden zoals de jaarlijkse griepgolf want met je bevolking in angst kan je prima regeren.
@2voor12 | 19-05-20 | 20:01: En angstig zijn ze... de schapen.
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 20:04:
En daarom zal Rutte en de VVD nog lange jaren mogen regeren.
@2voor12 | 19-05-20 | 20:01: De griepdoden kunnen we ook nergens vinden. Curieus.
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 20:04: Helemaal voorgeprogrammeerd.
Voor als u zin heeft in de operette nadien www.meerdemocratie.nl/corona
nl.wikipedia.org/wiki/PRINCE2#Geschie...
Waarom noemt die clown nog snel naast kerken ook nog moskeeën. Alsof dat nodig is dan ook nog synagoge noemen en boeddhistische tempel en de mandir.
Of je doet kerk, omdat dat nou eenmaal de dominante historische cultuur is, of je noemt ze allemaal. Het feit dat hij denkt ook een moskee te moeten noemen maar andere niet dat maakt hem fout.
De Islam moet gehypet worden, orders vanuit de EU. Het Christendom is dood, leve de Islam.
Noem het dan religieus gebouw.
En de jeugd in buurthuizen wordt ook gevraagd om mee te denken, wat een giller.
Appels, peren. In kerken wordt gezongen, in moskeeën niet. Daar doen ze dan weer wel een soort van fitness bedenk ik me, dus horen ze in die categorie? Vragen, vragen...
School belt, Uw kind heeft een snottebel wilt U hem ophalen. Werkt wel dat nieuwe normaal want kleine kinderen hebben nooit een snottebel. De paniekgriep zit er diep in.
Het angstvirus heeft ons stevig te pakken.
Voornaamste besmettingsbron: de tv.
In een ver verleden zat ik met een jongetje in de klas die altijd een snotneus had, die veegde hij dan af aan die lelijke trui van 'm. Maar ja, dat was een andere tijd.
Rutte als jullie dit en als jullie dat, hetzelfde wat hij doet met z'n regeringspartners altijd het bij de ander neerleggen.
VVD tactiek.
Doordeweeks weinig café voor mij. Daarom nu alvast een toepasselijk filmquote. Maar welk film?
Jusqu'ici tout va bien.
Hiroshima, mon amour? Gewoon omdat het zo'n leuke titel is.
Taxidermia?
Diva, van Jean Jacques Beineix.
C’est arrivé près de chez virus.
Tampopo
Ik had La Haine in gedachten, mensen.
m.imdb.com/title/tt0113247/
@beldewouten | 19-05-20 | 20:40: Gewelddadige film, ik werd er niet vrolijk van. Doe dan maar iets met Louis de Funès.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 22:27: Die Hard is ook gewelddadig. Toch is het de beste kerstfilm ooit gemaakt.
"Er zat geen begrenzing op buiten".
Rutte, waar heb je het over?
Echt serieus, om 19:46 blijkt echt dat hij de regels zelf niet kent, want hij beweert nu echt dat meer dan 2 mag als er maar 1.5 meter afstand wordt gehouden.
Kunnen al die BOA's de bonnen in de shredder kieperen.
We moeten opeens zelf gaan nadenken van Rutte. Het gaat niet om die regeltjes. Dat zal nog mooie discussies met de boa's opleveren.
@2voor12 | 19-05-20 | 19:48: NSBOAers
@Kane | 19-05-20 | 19:55:
Probleem is wel dat daardoor de WOZ-belasting flink omhoog gaat want de gemeenten moeten de gemiste inkomsten voor hun megalomane multikul projecten toch ergens mee financieren. Dus moeten de NSBOAers de woonwijken in om te kijken of je niet wat zonnepanelen of een dakkapel hebt laten plaatsen waardoor ze je flink kunnen laten bloeden.
In 1946 was het te laat om tegen de regeltjes in te gaan.
Of al die boetes wegens zogenaamde "samenscholing" zijn onterecht, of Rutte kent de regels niet. In beide gevallen levert dit fragment voldoende grond op om bezwaar te maken of in beroep te gaan tegen je boete, want de regels zijn te onduidelijk.
Rutte gaat nat nu met de groeps afstand boete.
Ja, want als er groepsimmuniteit zou moeten zijn, zou je die regels loslaten voor iedereen onder de 70...
Maar alweer niemand die door zijn leugens heen prikt...
@mrXL | 19-05-20 | 19:51: het worden er met de dag meer. Ik geloof die peilingen ook niet. Ik zie steeds meer mensen om me heen wakker worden. Gelukkig!
"We moeten ons allemaal aan de veiligheidsregels houden. Die staan niet ter discussie."
Jawel Mark. Die staan wel ter discussie.
En die discussie zal nog wel wat heviger gaan worden..
Rutte heeft het over een kerk en diensten, terwijl echte gelovigen het hebben over Heilige Mis en kerk. Zal wel weer een prottestant zijn. geen wonder dat het zo slecht gaat met dit land.
Die beeldenstormers zitten overal.
Zijn allebei gelovigen.
Protestant = kerk en diensten
Katholiek = mis en kerk
Met Mufti Yusuf de Veroveraar zal het vast beter worden.
@jip_86 | 19-05-20 | 19:49: ;prottestanten zijn afvalligen en ketters, ze vereren afgoden en hun kerk heet een tempel.
Dat zingen gevaarlijk is wisten we al.
Daarom is Gordon gelukkig gestopt.
Vooral in de kerk
*In hoekje gaat zitten huilen*
Voor het zingen snel de kerk uit.
11 weken gelefden pakt Rutte je hele maaltijd af. Iedere maand krijgen we een paar kruimels terug. Ik vrees voor altijd een 1.50 meter samenleving.
Vandaag was ik gaan zwemmen. Zwembad is veranderd in een psychiatrisch centrum.
Veel pijlen op de grond en allemaal routes die zijn afgeplakt. Mensen pissen in het water, omdat je niet naar de wc mag. En dan die arrogante toezichthouders die niet eens een zwemachtergrond hebben. Waren ambtenaren.
Echt bizar
Gatverdamme gewoon
Hele heldere uitleg van meneer de Jonge! Beetje langdradig, maar een hele heldere uitleg van meneer de Jonge.
Het is als in de reclame: als een kind van 12 het maar begrijpt is het goed.
Hoe oud ben je?
Heldere uitleg....
Een kinderehand is zo gevuld zal ik maar zeggen.
Geen kritische vraag gehoord van dec MSM en kranten.
@Mr_Natural | 19-05-20 | 19:46:
ik ben 1 juni
Zo'n dovenassistent is best leuk en aardig, maar wat nou voor mensen met een constante erectie zoals ik? Iedereen heeft zo zijn problemen.
Irma: gebarentaal, Mark & Hugo: gevarentaal.
Maandag 12:00 bier. Mooi man. Hoop dat er plek is ....
Reken maar op lange rijen.
Vergeet U niet te reserveren en U paspoort en BSN nummer bij de hand te houden.
Dit zal worden bijgehouden met wat U nuttigt.
Klopt
Samen krijgen we ̶d̶e̶ ̶b̶u̶r̶g̶e̶r̶ corona onder controle.
Dat 1 Juno, o ipv i dus, snap ik nog steeds niet. Wat is daar grappig aan?
Ooit een verspreking geweest van de beste meneer
Jij krijgt je salaris van Poetin? Soros?
@ruudvangeelen | 19-05-20 | 19:44: Was voor @Nehemia man man man
@Nouwske | 19-05-20 | 19:44: Juristen zeggen juno en julij om verwarring te voorkomen.
Dat is tich supergrappog!
Een of andere weerman Marc E Putto spreekt al enkele jaren in deze trend. Januwaar Februwaar Aprillo Mayo Juno Julio Augusto
... De rest mag je zelf invullen.
Omdat die datum niet bestaat, slimpie. Dat wordt straks het excuus.
Ik wist het ook niet maar het schijnt wel een officieel alternatief voor juni te zijn. Eerlijk gezegd kon ik bij Rutte het verschil tussen juni en juli niet horen, dus wat mij betreft houden we het er in
Er zal ook wel een mythologisch staartje aan zitten.
Vorige week gemiddeld 4.500 mensen per dag getest. Volgens Clown De Jonge zouden we half april op 16.000 zitten.
Die 16.000 was de maximaal mogelijke hoeveelheid die per half april mogelijk zou zijn. Moet naar max 30.000 per dag in juni maar het streven is 1 juni. Gaat er niet om dat ze die echt nodig zullen hebben, maar als het moet kunnen uitvoeren. Kijk nog even terug.
Het zielige van al die weken lock down is dat mensen hun ouders en grootouders niet kunnen omhelzen wegens corona besmetting.
Vervolgens deze oudjes bij bosjes overlijden door Corona meegenomen van buiten (ongewild en onbedoeld) door de mensen die hun verzorgen.
En in Den Haag maar volhouden om hele de boel dicht te houden en het land zachtjes aan de afgrond van faillissement rolt.
Daarnaast zeggen diezelfde verplegers ook al dat mensen letterlijk wegkwijnen juist omdat ze geen bezoek ontvangen.
Hugo doet een ondernemer bij wie het water aan de lippen staat na met een gek stemmetje. Sjiek hoor.
Nice open convid data
Wat zei die knakker nou gister op1 over mondkapjes.
Hij kan er mil joe nen regelen en niet sinds kort.
Zit lekker buiten met een kouwe rakker en laat de (twee) wekelijkse grote corona show van Rutte aan mij voorbijgaan. Zouden meer mensen moeten doen. Voor je het weet heeft de vvd 50 zetels of meer. Alles is al lang en breed bekend. Want Haagse bronnen. Hou toch op met deze flauwe kul.
Australie gaat bird-watch en sealive observervatoriums oprichten op de eilanden in de chinasea. lol.
Dit is nu al de 7e persconferentie sinds maart waarin De Jonge zegt dat we nu druk bezig zijn de testcapaciteit op te schalen naar 30.000.
Gaat goed, doet Mark prima. Kunnen Boodeeh en Wilders een puntje aan zuigen...
Probeer niet te reageren... shit mislukt.
50 miljard per week verbrassen en nog altijd onvoldoende PBMs en testcapaciteit. Wat een kanjer!
Hij lijkt ook veel op Clark Kent, toeval?
Dat doet Jetten dan weer liever
Hij heeft me weer niet bedankt.
@obominotie | 19-05-20 | 19:39: wie gelooft dit nog? Trutte is met stip de slechtste premier die we ooit gehad hebben. Wat een ongelofelijke deb....! Ik dacht dat balkenende een liegende sukkel was. Maar poppetje groothoofd is nog vele malen erger.
@RickTheDick | 19-05-20 | 19:40: Mussert zou je een speldje hebben gegeven
@skoftig | 19-05-20 | 19:39: Pas maar op. Voor je het weet leest Robje uw reaguursel voor op Twatter.
Mark heil(ig) of zo?
@dathoujetoch | 19-05-20 | 19:48: nee niet bepaald. Meer die vlieg die in het keramiek staat in de pispot.
@RickTheDick | 19-05-20 | 19:40: Er is iets naar je onderweg, maar om het te kunnen ontvangen moet je thuis blijven.
@zuurtjeregen | 19-05-20 | 19:47:
Ben jij Han van joop?
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 19:58:
Wie moet er mensen naar huis sturen als Ich zu Hause bin?
@RickTheDick | 19-05-20 | 20:03: Goeie vraag, nemen we mee.
@Kuifje-naar-Brussel | 19-05-20 | 20:07: Toch niet naar het eind van de regenboog?
@Nehemia | 19-05-20 | 20:45: Goede suggestie:-)
De bioscoop branch heeft net een persbericht de deur uitgedaan. Nu die 30 personen per zaal exclusief personeel is krijg je nu bij elk gekocht bioscoopkaartje automatisch een nul-uren contract.
Net zoals 'mannen' in een jurk (pastoors, imams) te wantrouwen zijn, geldt dat ook voor ministers die Delfts Blauwe muiltjes dragen.
Slecht nieuws voor Piet Karbiet. Burgemeester Halsema waarschuwt dat de maatregelen in 020 voorlopig niet versoepeld zullen worden. Dus niet naar de tennisclub en niet naar het terras.
De trainingen van het dameselftal?
Gaan die wel door?
Piet kan nog kampioen worden met de meiden.
Dhe hmmaatreglenn whorrdhen nieth vrrsoepheldh *kaakklem*
Eerst maar eens goed lezen wat Helsema heeft gemeld, en dan pas je flauwe quasi-inside-grapjes debiteren.
Begin van Republiek Amsterdam?
@Miezerig | 19-05-20 | 19:42: Tijd voor een opstand.
Wat heeft die Hugo veel woorden nodig
Zodra de pollen uit de lucht zijn, zitten we met z'n allen op het terras en besmetten we elkaar. September dat wordt een interessante maand.
We hebben tegenwoordig Polen van van februari tot oktober.
@Miezerig | 19-05-20 | 19:44: Polen hadden we al van noord tot zuid.
Ik denk dat ik mijn dagelijkse om-acht-uur-mijn-lul-uit-het-raam-hang ook maar stop.
Oh fijn.
Ik wil jullie allemaal bedanken want dit hebben samen bereikt.
U ook bedankt voor uw inzet.
Geen woord over nut en noodzaak van ventilatie van ruimtes.
is waarschijnlijk ietwat meer voor proffesionals, en niet voor algemeen gebruik bedoeld.
Vooral buiten moet je goed ventileren.
@starbuck280 | 19-05-20 | 19:36:
Dat moet met 3 f-en en zonder 's'
Mijn dochter zei vanmorgen hetzelfde "Ik hoop wel dat ze de school gaan ventileren". Rondom glas, een broeikas als de zon erop staat.
Ik heb het idee dat Mark en Hugo een beetje gevangen zitten in hun eigen bubbel en een beetje teveel naar paniekzaaiprogramma's zoals Eva Jinek en Ophef1 kijken. Of dat verschikkelijke #Frontberichten. Kan iemand mij vertellen welk doel zo'n programma als #Frontberichten dient, behalve dat het de angstgevoelens bij de kijkbuiskindertjes aanwakkert?
Leraar Hugo heeft toch nooit een bedrijf van binnen gezien. Hij denkt dat elk bedrijf een geldboom heeft.
Als we de 1,5 metermaatschappij niet voldoende in acht nemen, zal Frontberichten vaker beelden van begrafenissen tonen.
Ik denk dat de persvoorlichters van MinPres CS gewoon voor aanvang van het programma bij de regie en redactie aan tafel zitten om zo geloofwaardig mogelijk te liegen om onnodig paniek te zaaien.
Niets over de bejaarden- en verpleeghuizen? Deze groep verdwijnt steeds meer naar de achtergrond. Gewoon het slot erop, dan hoeven we geen bijzondere maatregelen te nemen. Zo komt het althans op mij over.
euh. ze zijn misschien al op ?
Jij stemde toch VVD?
Zulke uitspraken kan men verwachten die menen geïnformeerd te zijn.
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 19:35:
Ik? Je bent in de war met die botte hork die na jou reaguurde.
@MickeyGouda | 19-05-20 | 19:44:
Is het zo lastig voor u als men de waarheid voorgeschoteld krijgt.
@botbot | 19-05-20 | 19:41:
Ik heb een geïnvesteerd belang, namelijk twee hoogbejaarden die zeventig jaar samen zijn en die elkaar nu 11 weken niet hebben gezien. Eén van hen heeft als enige besmette op de afdeling Covid overleefd. Met beschermingsmiddelen zou één bezoeker per bewoner een optie moeten zijn. Er gaan nu immers mensen kapot van eenzaamheid. Maar vertel, botbot, want jij bent duidelijk beter geïnformeerd dan ik.
Petitie voor Irma terug. Claudia, kan jij een aangrijpend lied doen (niet zingen natuurlijk, want dat kan je sowieso niet).
Hè doe niet zo monogaam.
Niet medische mondkapjes, staat er een CE keurmerk op of iets in die trend kunt U een boete krijgen.
Mooi hé, het volk(je) is zo stom en slaafs. Ze zouden rutte's ballen nog likken voor 1000 euro extra
dat valt toch niet uit te leggen? Dat is zeggen dat je jezelf niet mag beschermen. of verwachten ze dat je je medische mondkapjes naar het ziekenhuis gaat brengen? Als ik ze kan kopen kunnen zij dat toch ook?
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 19:34: die heeft hij niet.
CE duidt toch op China Export?
@Mark_D_NL | 19-05-20 | 19:34:
Doet het zeer dat zij zo hoog in de peilingen staan?
@botbot | 19-05-20 | 19:39: peilingen zeggen helemaal niks. Laten we even prinsjesdag afwachten. ;)
@anti-fatwa | 19-05-20 | 19:45:
Ach pakweg 70% van de Nederlandse is tevreden met de genomen maatregelen.
@botbot | 19-05-20 | 19:49: tuurlijk. En Trump word nooit president. 70 procent van de engelsen willen bij de EU blijven. 99 procent van de nederlanders gaan voor het oekraine verdrag stemmen.
Nog even geduld. We zullen zien. :)
@Mesmer | 19-05-20 | 19:35: Inderdaad, dit is zó belachelijk, dat moet wel door een ambtenaar bedacht zijn, een normaal mens verzint zoiets niet. Ik kan hier in Duitsland bij de apotheker FFP2 kapjes krijgen zo veel ik wil, ik heb er nu vier, dus ik kan me niet voorstellen dat daar nu een gebrek aan is. Of is dat in Nederland soms anders, dankzij het prachtige beleid van Rutte? Nee, ze kunnen alleen een boete geven, het summum van stupiditeit: we hebben gefaald, en daarom gaan we andere mensen met boetes straffen...
Veel reaguurders hier hebben wekenlang zitten schreeuwen om een verplichte totale lockdown, want anders zou het foutgaan. Nu blijkt dat Rutte, van Dissel en companen het behoorlijk goed hebben gedaan (met zeker ook wel mindere aspecten) gaat het tieren gewoon door. De conclusie is dan dat het gaat om het tieren en schelden, ongeacht wat de inhoud daarvan is. Ontevredenen, rancuneuzen en betweters. Dan ben je intellectueel wel uitgerangeerd.
Rutte heeft het GOED gedaan. Lol.
Dan heb je niet goed gelezen, ze waren te laat en nu houden ze alles veel te lang dicht. Je kan allang met versoepelingen komen, komop gisteren 1 hele ziekenhuis opname gooi het land open.
Wat hebben ze precies goed gedaan dan? Jij wilde ook de verzorgingshuizen leeg hebben?
Maatregelen slagen als je ze uitvoert op het juiste moment. Dit is nooit gebeurt. Eerst te weinig en te laat, nu te veel en te laat.
Dus lijkt me alle reden om kritisch te reaguren.
Uhm, nee, Rutte heeft het niet goed gedaan.
Goed? Tekort kapjes, kleding, app die niet werkte, groepsimmuniteit, verplegingscentra met doden, slechte coördinerende rol Erasmus, hoezo goed? U is lid van de VVD?
Volgens mij ben je zelf een ontevreden, rancuneuze betweter. Maar door dit te zeggen ben ik in jouw ogen natuurlijk ook een ontevreden, rancuneuze betweter.
@dathoujetoch | 19-05-20 | 19:34:
En dat was te voorzien? moeten we wegens gebrek iedereen maar besmetten omdat het de schuld is van.
Man,man,man, wat een kleuterschool mentaliteit.
@botbot | 19-05-20 | 19:38: gelukkig gaat u niet in op de slechte rol van het Erasmus, en op het opsluiten van bejaarden. Vast VVD? Moeten alle stagiaires verplicht trollen?
@dathoujetoch | 19-05-20 | 19:42:
Nogmaals,... ook u bent slecht geïnformeerd.
welles nietes welles nietes hij is begonnen welles nietes. Lijkt wel een VVD feestje.
Rutte , Van Dissel, Bruins (er uit gebonjourd wegens wanprestatie) hebben er een grote puinhoop van gemaakt.) Ze hebben in het begin niet op tijd ingegrepen en we zitten nog steeds met de ellende van toen, te weinig van dit te weinig van dat.
Duizenden onnodige doden in verpleeg verzorging en ook kloosters. Nederland in de top 10 van doden , relatief gezien en op plaats 11 absoluut. Een grote wanprestatie.
Irma waar ben je??? We want Irma!
Om 20.00 uur allemaal op het balkon voor Irma.
Handen wapperen zonder iets te zeggen.
Niets over de app maar wel over het confisqueren van telecomdata.
Tolk-kanjer-mevrouw wordt vervangen... al die te vertolken leugens en malheur wordt haar te veel
onverwachte move van rutte naar de schoolkinderen.
testen testen aldus Hugo.... drie maanden te laat kz !
Is het druk met op het strand.... zie je dat aan de telecomdata... WTF... dus we worden blijkbaar al getrackt...
Ondertussen mogen studenten onbeperkt reizen met het OV tijdens de zomervakantie als compensatie voor de lockdown. WTF ?
Dat zeg ik, deze onzin is niet meer uit te leggen. Het word met de dag maffer.
Gratis hoeren, komt dat ook nog?
Het OV is bestemd voor,.... bent u dat nu alweer vergeten.
@skoftig | 19-05-20 | 19:33: Met vouchers van de KLM en Transavia.
Ik denk een hoop cafées in drieën worden gesplitst.
Wat een kutvragen van de MSM.
Is Tom Staal er ook ?
Tom zat toen te choken, maar is beter dan niets.
Ze hebben nog altijd 50 % kennis, schiet dus geen ene flikker op.
Wat hebben Flikkers er mee te maken?
@Crematorium-de-Asbak | 19-05-20 | 19:30: Mark zegt het dus alles.
Het is dat de VVD aan de macht mij veel geld oplevert maar verder, wat is die Rutte een lul zeg!
U verdient meer dan 3 ton?
Uw heeft een incasso bureau?
@penis-aqua-rosA | 19-05-20 | 19:47:
Meer dan 2, maar dat is nu niet belangrijk. Ik vind dat Rutte het slecht doet in deze hele zaak.
Slopend voor Irma al dat gelieg.
Stop met die bangmakerij. Zeker richting onze jeugd. De schade die deze angstzaaierij gaat aanrichten zal nog jaren doorgaan. Mensen die zich niet durven te laten behandelen of zelfs vereenzamen omdat ze de deur niet meer uitdurven
Vamos a la playa, oh oh oh oh
Vamos a la paila..
de hoeveelheid bullshit die er uitgekotst wordt is te bizar voor woorden. Ik wacht wel op de samenvatting. Mijn vriendin is mondkapjes aan het naaien voor als we met de trein moeten (no fucking way, we hebben een auto) omdat we de monkapjes met keurmerk niet opmogen = omdat we onszelf niet mogen beschermen met spul dat gewoon te koop is moeten we zelfgemaakte en niet beschermende dingen voor ons gezicht hangen. Ik neem nog een kop koffie en prijs me gelukkig dat ik nogal een grote tuin heb en die auto dus.
Wel mooi om te kijken. Want die nieuwe moet het natuurlijk beter doen dan onze Irma. Hoop zo dat ze het woord Hamsteren aan een vraag toevoegen. NOS (divib), telegraaf, RTL 4,5,6, kijken jullie mee? Nu live. Graag een vraag met minimaal 1 hamsteren erin.
MinPres zoekt Doventolk. Nieuw format van John de Mol?
Tja, hoe zal ik jou dat eens voordoen in woorden.
Wat een sukkelaar ben jij.
Ik ben eruit.
Twee duimen omhoog, vlakke hand erboven.
Vervolgens de wijsvinger door het oog van duim & wijsvinger, vd andere hand.
Tong langs de lippen.
Mijn vrouw riep gelijk: “brugkudt”.
@frank4444 | 19-05-20 | 19:37:
Dat is best klote voor je.
Ik zou m ook missen.
Het lijkt wel of dat virus elke persconferentie gevaarlijker wordt.
99,99% van de mensen onder de 65 overleeft het virus. Het virus is de schade niet waard. 99,96% van Nederland leeft gewoon nog, terwijl zo'n 8% het al heeft gehad. Die 0,04% zijn voornamelijk 75-plussers, vermijdbare doden in verzorgingstehuizen en mensen met ander lijden. Waar zijn we mee bezig?
@JohnLocke | 19-05-20 | 19:28: De doden zijn relatief niet het grootste probleem voor de economie of algehele gezondheid. Het herstel van mensen die op de IC hebben gelegen duurt echter behoorlijk lang (er zijn gevallen die al 2 maanden aan het revalideren zijn.
@ho4x | 19-05-20 | 19:34: er is nog een andere groep, maar daar hoor je niet veel over. Mensen die niet in het ziekenhuis zijn opgenomen geweest, maar een moeizaam herstelproces doormaken. Vooral aanhoudende klachten van ernstige vermoeidheid, benauwdheid op de borst. Zie het forum op coronalongplein.nl
@IronLady | 20-05-20 | 00:29: Ik zou wel eens willen weten in hoeverre dit afwijkend is van voorgaande jaren. Het heeft nu de naam corona, maar is een langzaam herstel van een virale ziekte echt iets nieuws?
Huh waarom wordt Irma opeens vervangen door een Sonja-Barend-lookalike?
ze had het een beetje moeilijk.
U heeft een bril nodig
Eindelijk Duitse instructies!
Nu nog Engels en IJslands!
Laatste nieuws uit Den Haag; www.youtube.com/watch?v=CwjEW66V-RM
Papa Rutte spreekt de kindjes toe. Um zum kotsen! Er was al iets gelekt..... Strategisch misbruik van de NOS! Eikels.
Mijn kinderen van 16 en 18 moeten werkelijk kotsen van dit infantiele belerende gezever
@zuurtjeregen | 19-05-20 | 19:29: die rotkinderen horen al lang op bed te liggen. Verwende nesten. Het is geen weekend hoor.
Wat heeft "Homo" er mee te maken??
Halsema : Amsterdam is geen Nederland. www.parool.nl/amsterdam/halsema-mogel...
Kunnen we niet een grens om Amsterdam maken? Dan benoemen we gewoon Rotterdam to hoofdstad van Nederland. Amsterdam wordt dan de hoofdstad van Halsemaland.
@SanderEvers | 19-05-20 | 19:48: Rotterdam, de stad met meer allochtonen dan autochtonen.
Ben je niet helemaal lekker?
Wel je handjes wassen.
We gaan regelmatig een liedje zingen.
Je mag ook kleuren op straat.
We zijn gezellig
Braaf zijn.
Ook autistische jongentjes mogen een strafblad krijgen van de BOA's
Iedere dag naar het media kartel kijken.
En bidden tot onze calvinistische opper wezens.
En nog eens liedje zingen. Ook op de pinksterdagen.
Vergeet niet je vinger op te steken als je de plasketting wilt hebben
...en netjes met je handen boven de dekens slapen.
Doventolk wisselen tijdens de persconferentie? Is de baas van die mevrouw die het tot nu toe deed ineens jaloers geworden en wil ook even wat aandacht? WTF?!
Publiekswissel
Over de tolk:
"Gebarentolk Irma Sluis wordt halverwege de persconferentie om 19.00 uur van premier Mark Rutte afgelost. Bij andere persconferenties over de maatregelen rond het coronavirus bleef ze er de hele tijd bij en ze is inmiddels een bekende verschijning geworden. Maar bij vorige persconferenties bleek het soms te zwaar voor één tolk. Sluis wordt nu halverwege afgelost door een andere tolk: Corline Koolhof. De wissel vindt plaats op het moment dat de pers vragen mag gaan stellen, aldus de NOS."
Gaat dit erover dat ze haar lachen niet zo lang kon inhouden?
(maar even serieus: We hebben het hier over een een sessie van minder dan een uur, waarvan het eerste derde deel van tevoren al op papier staat?)
Jammer dat ze dan niet iemand hebben gevonden die punten oplevert in het diviklassement.
@Wisteria | 19-05-20 | 19:32: Het is de tweede vrouw. Uit verscheidenheidsoverweging zou een man moeten opdraven.
Doventolk wissel ?
Zit Louis van Gaal achter.
Heeft Irma haar quote van deze week gehaald??
We wisselen even van tolk gebarentaal
Mooie, ontroerende vraag van de NOS. Vervolgvraag waarschijnlijk: Wat ging er door u heen toen u dit besluit nam?
De Obama-behandeling.
The Fuck?! Nu ook diversiteit (maar niet veel diversiteit) in de doventolken?
Bring back Irma!
Wat een fossiel staat er nu... pffff
@Swaffelkaffert | 19-05-20 | 19:25: U bent gestoord. De nieuwe tolk is een mooie slanke vrouw met een pracht gezicht. Daarbij ook nog directeur.
U heeft helemaal geen vrouw en wanneer wel zou u niet verder komen dan een plofkip met een tuinbroek en crocs.
Kosten bestrijding corona Nederland = ca 10 miljoen per gered/gewonnen levensjaar.
Chillen Mark, chillen.
Dat is wat jongelui doen.
Ik zal m’n zoon vragen de presco terug te kijken.
Hij heeft heel veel goede ideetjes.
Terug naar het oude normaal bijvoorbeeld en wel asap.
Nog maar een vraag, waarom moet je de handles van die boodschappenkarren zogenaamd schoonmaken terwijl wel die rotkinderen met hun strontschoenen in de wagentjes zitten en staan?
Dat schoonmaken is ook volstrekt onnodig. Vraag aan de obsessieve schoonmakers: wel eens aan het flesje gedacht wat je in de andere hand hebt. En met die handen raak je direct die schone kar weer aan.
Van nul en generlei waarde
@klaasjanhenk | 19-05-20 | 19:28: maar afgezien daarvan, ik heb wel een punt met die strontschoenen van die verwende rotkinderen. Alleen naar de supermarkt toch?
Politiek is iets bijzonders.
Ze brengen het zo dat we echt superblij moeten zijn met nog geen 1/3 van de oude vrijheden.
Schijnt tegenwoordig "liberaal" te zijn.
Dit terwijl er nog steeds geen enkele wet is aangenomen in de Tweede Kamer om het wegnemen van deze vrijheden vast te leggen. Ik kijk naar jou Grappenhaus.
Sesamstraat voor bejaarden.
Hugo gaat een dashboard maken, geen woord meer over de App !
Standaard truck. Niet populair? andere naam erop. Maar betalen zullen jullie!
App gaat er niet komen, ze hebben al bedacht dat je met telefoonmasten redelijk nauwkeurig kan bepalen waar iemand is. Voor die data hoef je alleen maar bij de telco's aan te kloppen. Nou ja, het kan zelfs automatisch. En geen opt-out.
Conclusie wij mogen nog steeds niets.
Krachttermen kabinet en Rutte dit.
Wanneer komt de rebellie die sommige heren in het bedrijfsleven ons voorschotelde of zijn ze weer terug in hun hok gejaagd op straffe van €50.000,- boete.
Heb je dus ook geen kloot aan.
Waarom kijken mensen nog naar deze uitgekookte, bewust gelekte propaganda offensief. Waar blijven de kritische vragen over hydrochloor, de coördinerende taak van het Erasmus (slecht), de niet 1,5 m bij de vergaderingen in het Catshuis, de stokkende aanvoer van mondkapjes en beschermende kleding, enz.
Ik heb begrepen dat Mark Rutte eigenlijk aankondigen dat hij sinds kort Hydroxychloroquine is gaan slikken, maar dat dat op het laatste moment geschrapt is omdat Irma Sluis niet wist wat het doven gebaar daarvoor is.
@TheOtherWhiteMeat | 19-05-20 | 19:23: ja dat zal hij wel doen, maar het pleps mag er niet aan want het werkt en dat wil big farma niet.
Waarempel.. behandeling...
Dictatoriale regime uitoefenen is lekker,dat smaakt naar meer liever tot aan de verkiezingen
Verkiezingen worden uitgesteld met een of ander decreet, vergeet niet ze kunnen dit in de staat van beleg waar we in gerommeld zijn.
Of ze doen het via de post, dan weet de VVD in ieder geval zeker dat ze winnen.
Weer veel woorden met weining inhoud, ben benieuwd wanneer de Jonge door Rutte voor de bus wordt gegooid.
Hugo gaat niet onder de bus. Je kijkt naar de nieuwe fractievoorzitter van de VVD. Als Murk in de EU zit, is Hugo zijn opvolger.
@Kwelbeller | 19-05-20 | 19:22: Hugo is geen VVD.
@SanderEvers | 19-05-20 | 19:55: Leg dat inderdaad maar even uit.
Godverdomme. Bruins had nog iets van een ziel. Die het helaas niet gered heeft. Nu kijken we naar een robot die wat zinnetjes opzegt.
Mag ik godverdomme zeggen Joris? Godverdomme.
Mag je dat zeggen? Ja dat mag je zeggen.
Nee, Bruins had geen ziel, hij zit bij de VVD.
@dathoujetoch | 19-05-20 | 19:25: das wel een vereiste voor een toppositie in de VVD. Geen ziel en geen ruggengraat. Dixit Mark Rutte.
Geen woord over die faalapp. Die zal wel onder de onderste steen begraven zijn...
#Staystrongappie!
Tot je smartphone na een update ineens een nieuwe app heeft die je niet kan verwijderen
Jip en Janneke kunnen nu elk moment binnen komen wandelen.
Ja echt heh alsof we allemaal een iq hebben van 70 zoals ze ons toespreken. En waarom alleen in het Nederlands en gebarentaal. Waarom geen Engelse en anderstaligen ondertiteling??
1,5 meter, routekaart, achteruitkijkspiegel, het nieuwe normaal. Alleen mondkapjes nog en mijn bingokaart is vol.
Ik weet zeker dat mondkapjes al geweest zijn (vanaf 13 jaar, in OV). De eerste regel van het spel bingo is dat je wel moet opletten, anders komt de kaart nooit vol.
Kudt die had ik gemist. Bingo !
Geen ankerpunt?
Top, alleen maar goed nieuws. Alleen jammer van de sportscholen maar er wordt dus aan gewerkt. En de huizenmarkt is verlept de nieuwe generatie maakt geen schijn van kans. En bij de tweeverdieners die meteen een hoge hypotheekschuld nemen op jonge leeftijd is het aantal scheidingen hoog.
Kan Hugo z'n handjes op de desk houden? Doven begrijpen er op deze manier helemaal niets van.
En dit alles voor 1 ziekenhuis opname en 20 nieuwe bestemettingen gisteren. Waar de fuck zijn we mee bezig?
+100
We zijn gewoon knettergek geworden met zijn allen.
Het normaal van vroeger was leuker dan het nieuwe normaal. Is zo, rot op.
Ja, 60 jaar geleden absoluut.
Het nieuwe normaal is niet normaal of zoals Willem het omschreef, niet normaal maken wat niet normaal is.
@revolte | 19-05-20 | 19:40:
tegelizr.nl/tegeltje/niet-normaal-mak...
Alles went, Rick.
De kinnerzjes moeten alvast aan de hersenspoeling. Terwijl 0,0001 % gevaar loopt.
U heeft groot gelijk geloof maar nooit dat de IC bedden zo vol lagen allemaal propaganda.
De buurlanden hebben toch ook geen last,het is een complot van de EU om Europa ten gronde te richten zodat zij hem als reddende engel naar eigen inzicht weer op kunnen bouwen.
Het corona virus gevaarlijk? hoe verzinnen ze het.
@botbot | 19-05-20 | 19:22: ik heb het over risico voor de kinnerzjes.
Ze moeten toch immuun worden?
@Polarisator | 19-05-20 | 19:24:
U had het toch over hersenspoelen en procenten?
@botbot | 19-05-20 | 19:22: U bent vaak in de moskee geweest?
Neee hij zei het toch weer; het nieuwe normaal. Rot op joh pannekoek!
Precies. Het tijdelijke normaal. Wat eigenlijk per 1 juno moet stoppen. In May it goes away!
Wat willen ze nou toch? Deze onderhand onzinnige lockdown net zo lang handhaven tot het zelfmoordcijfer het corona-dodental overtreft?
Gewoon blijven liegen totdat het hopelijk overwaait.
Gisteren 14 en vandaag 21 doden door corona.. Zijn er 14 en 21 teveel, begrijp me goed, maar ben inderdaad benieuwd naar de zelfmoordcijfers van de afgelopen 2 dagen. Zou zo maar eens het dubbele kunnen zijn van 14 en 21.
@Ommezwaai | 19-05-20 | 19:22: gemiddeld 500 personen per dag overlijden in NL. 3 a 4% dus aan corona. Respectievelijk 96 en 97% aan andere oorzaken. Next.
Volgens mij willen ze de kleine ondernemer kapot maken en de burger demoraliseren teneinde een fascistische dictatuur te realiseren.
Chapeau, chapeau, chapeau. Dat wil je toch zo graag horen?
youtu.be/9f6TgrtrjKQ?t=265
@keestelpro | 19-05-20 | 19:52:
Juist, blijft leuk!
@Peter_la_Selie | 19-05-20 | 19:55:
Episch cabaret fragment! XD
Dus gewoon weer met meer dan 2 op straat? Uiteraard met 1.5 meter...... vragen vragen vragen...
Ja
@frank4444 | 19-05-20 | 19:15: is niet gezegd! Alleen als je klachten hebt. LUISTEREN.
@frank4444 | 19-05-20 | 19:15:
Sehr Gut Hern Frank.
@Swaffelkaffert | 19-05-20 | 19:18:
Waar zit je nu?
@Swaffelkaffert | 19-05-20 | 19:18: wie luistert er nou nog naar die liegende bejaardenruimert. Lekker geloofwaardig allemaal. Deze onzin is toch niet meer te verkopen?
@RickTheDick | 19-05-20 | 19:19: buiten in de zon op de openbare weg. Dus niet thuis. F*ck Mark R
@Swaffelkaffert | 19-05-20 | 19:20:
Doe voorzichtig, Swaffelkaffert.
Dance monkey
twitter.com/FDW_VB/status/12627624833...
Germer.
Volgens mij gaan ze voor de divibokaal met deze reportage.
Appie Hugo is er ook weer..
Hugo doet even een revisietje van wat er gebeurd is.
Rutte kan van mij het rambam krijgen .Duizenden zorgmedewerkers in verpleegtehuizen heeft deze man finaal in de steek gelaten met als gevolg heel veel onnodige doden .
Weer +3 zetels erbij.
Rutte richt zich nu overigens tot kinderen en eigenlijk verandert er niets aan de toon. Alles. Moet. Simpel. Korte. Zinnen.
Alle gehersenspoelde kids van GL en D66 naar de VVD. Zo jammer om kinderen zo vroeg te beïnvloeden voor politiek gelul.
Om FvD-stemmers te bereiken.
Rutte weet het ook niet meer en vraagt de kinderen om advies... Zo staan we ervoor.
Wie gelooft die bullshit nog?
Pak 'm beet de helft van de Nederlandse bevolking. Triest genoeg.
En dan te bedenken dat er echt mensen zijn die dit serieus nemen.
Pleur op met je coronamaatregelen Mark!
Dat aantal mensen dit serieus nemen smelt als sneeuw voor de zon.
Of we verdomme achterlijk zijn. Met je 14 doden per dag. Bejaarden, die al op sterven na dood waren. Er zijn er dagelijks meer van een keukentrapje vallen en erin blijven. Manmanman.
Poppetje Groothoofd praat weer poep. Ik kan die kop niet meer zien. Ik hoor het later wel.
Het aantal doden staat niet in verhouding met de economische en geestelijke schade. Change my mind.
Woord van het jaar: "checkgesprek".
Lol. Doe lekker je ding. Schijt aan Markie en zijn clubje laven. Lach me suf om die loser.
NOS, Please een (1) keer een kritische vraag. Een keertje maar. please
Kreeg net een foto van een vriend die op een terras met vriendin in Duitsland zit te eten.
En hier moeten de terrassen tot maandag 1 juno dichtblijven. Wat maken 3 dagen eerder uit?
Voor de horeca toeleveranciers en Personeel heel veel.
Ik kan je ook wel een foto van mij en mijn vriendin op het terras sturen als je wilt.
In Duutseland is minder loos?
Wij hebben veel nauwkeurigere modellen, die tot op de minuut kunnen aangeven wanneer het weer veilig is.
Ik ga niet eens kijken naar die slappe leugenaar
Tot in hoeverre is die oversterfte in bejaardentehuizen het gevolg van een personeelstekort? Waardoor het personeel zich gedwongen voelt van patient naar patient te rennen, waardoor zij superspreader worden?
Tot in hoeverre is in tehuizen door een personeelstekort onvoldoende tijd en middelen om steeds handen te wassen en handschoenen te wisselen. (die er niet zijn).
Als dan het personeel de eerste verkoudsheidklachten krijgt, moesten ze volgens Jaap van Dissel gewoon blijven werken. Dan voldeed je nog niet aan de eerste versie van de "casus-definitie" en werd je niet getest.
Tergelijkertijd kregen die medewerkers ook geen mondkapje om te voorkomen dat de uitgaande ademlucht de patientengroep niet bereikte. Hier had echt ieder model volstaan. Zelfs versies waar het virus doorheenkomt, als de ademlucht zijn kracht en richting kwijt is, bereikt minder de patient. Zie het filmpje bovenaan dit artikel. www.geenstijl.nl/5152771/rivm-studie-...
Er zitten nu zeer gewaardeerde en onderbetaalde zorgmedewerkers huilend thuis omdat hun halve afdeling in korte tijd is overleden. Ze zitten daar met de gedachte dat het hun schuld is.
Ze kregen eerst te weinig tijd, daarna verkeerde informatie en als afsluiting niet de juiste spullen.
Als je werk je roeping is, en je krijgt de kans niet het goed te doen, dan breekt je.
Op wie hebben ze gestemd?
Precies. En het ergste, de pers had de politiek keihard moeten aanpakken, maar heeft weer braaf aan het lijntje meegelopen. Voor mij de definitieve druppel, ik ben er klaar mee.
Tja, de omgekeerde wereld. Gezonde mensen opsluiten en kwetsbare mensen blootstellen aan het virus door onbeschermd personeel. Denk dat daar zo wel kritische vragen over komen van een nos journalist. Oh wacht...
Vroeger had in een verzorgingstehuis elke afdeling zijn eigen personeel. Tenminste - daar waar vroeger mijn oma verbleef. Al die meiden (sorry, jongens!) wisten precies hoe laat meneer De Boer eruit wilde, dat mevrouw De Vries dol was op vla met yoghurt en dat Mevrouw De Jong graag een sigaretje rookte.
Nou, toen kwamen de bezuinigingen en toen moesten die meiden (die nog niet ontslagen waren wegens ineens boventallig) ineens inzetbaar zijn over alle afdelingen en even later weer over alle tehuizen die onder die naam vielen. En toen wist niemand meer wie ze in huis hadden. En die arme oudere mensen begrepen er ook niets meer van.
Die zorg is gewoon uitgekleed. Zo deprimerend. Zo mensonterend. Voor zowel verzorgers als bewoners.
Nog iets; ik ken het verhaal van iemand die boventallig bleek - en later weer onvoldoende geschoold (ondanks een schat aan werkervaring) - en dreigde naar het UWV te worden gestuurd. Boventallig. En dat terwijl haar dementerende ouders al tijden op de wachtlijst stonden, maar helaas - geen plek.
Nou, dan kun je dus mooi met behoud van uitkering je eigen ouders verzorgen.
(Ontslag werd gelukkig teruggedraaid.)
Dame is kwestie is net genezen van corona. Opgelopen door geen beschermingsmiddelen. Hoe het met de bewoners is afgelopen durfde ik niet te vragen.
"Tot hoever"
OF
"In hoeverre"
<taalnazi modus uit>
Herkenbaar verhaal. Mocht me ook niet laten testen en moest gewoon doorwerken, want geen koorts hè! Na twee weken eindelijk een test. Ja hoor positief. Ben onderhand acht weken ziek en begin eindelijk wat op te knappen. Door het trage inzetten van beschermende middelen en het te laat beginnen met testen van medewerkers zijn zes vd acht bewoners van mijn afdeling overleden. De rest van het huis is zwaar besmet. Ook de werknemers vallen bij bosjes om (figuurlijk dan)
Ga je schamen beleidsmakers en directies van verpleeg- en verzorgingshuizen. Jullie hebben bloed aan je handen.
Het gaat niet alleen om personeel. Ook vrijwilligers hebben contact met bejaarden.
@arlen | 20-05-20 | 00:38: Vrijwilligers mogen niet meer komen sinds de lockdown vd tehuizen
@IronLady | 20-05-20 | 00:22: Beterschap!
Is dit de perso van het jeugdjournaal?
Daar lijkt het wel op!
Algemener: het is de nos, dus elk kind van 4 en elke persoon met een iq onder de 70 moet het prima kunnen begrijpen.
Rond 19:10 werd het dat zeker....
"Waakzaam blijven"
BINGO!
mand
It giet oan!
Ja ,als je zelf niet veel weet en alleen maar een rappe en sluwe tong hebt,dan moet je advies hebben en zoeken.
Mark: we moeten volhouden!
Hugo: we wachten op meer informatie van de deskundigen!
/end
Als Hugo er nu weer bij is staat het vast dat de enige keer dat hij ontbrak hij te laf was om te verschijnen direct na het Appathon-debacle.
Bijna vergeten...!!
"Waar was jij..??
Thuis. Iedere keer thuis...
Krijgen we nou eindelijk die 1000 euro van Mark?
Pas als de onderste steen boven is, geen geld meer naar de Grieken gaat, Volkert nog vast zit en mondkapjes plotsklaps werken.
@Ommezwaai | 19-05-20 | 19:03: aha, er is dus hoop..
@Crematorium-de-Asbak | 19-05-20 | 19:06:
Als je die twee jokers hoort praten, is alle hoop verloren....
REAGEER OOK