Hee. Je zit op GeenStijl. En je hebt een ad-blocker. Vind je adverteerders stom en GeenStijl leuk? Dat komt mooi uit, daar hebben we iets voor: GeenStijl Premium. Nooit meer advertenties, eeuwige opscheprechten op het internet en nog meer te gekke dingen.
Anne Lokdoos zal hier toch al paar keer hebben gestaan?
Dikgeneukt'66
Uiteindelijk krijgt iedereen wat hij verdient
Die ex kan beter zijn zegeningen tellen, je zal bij dat labiele mens met die 5 kinderen zitten nu, ik ga nog liever dood.
Dit gaat nog wel even duren, blijf pechtoldje maar sarren, hij verdient het.
Wat een geroddel. Zag Koos Alberts afgelopen weekend nog rennen in het bos.
De slogan van D66 met een kleine aanvulling dan:
EN NU VOORUIT.... opzouten!
Pechtold, shiva the destroyer. En niet alleen lijken en organen en zo. Episch.
De opvolger van Pechtold heeft haar handen vrij.
"D66-leden hebben @SophieintVeld opnieuw gekozen tot lijsttrekker voor het Europees Parlement. Tweede werd @MarietjeSchaake (die zich nu niet kandidaat stelt voor een nieuwe termijn in het EP)." twitter.com/JaapJansen/status/1039437...
Volgens Elfie Tromp, u weet wel, die naast Francisco van Jole pseudogeil met haar tong uit haar mond in de lift hangt, valt het allemaal wel mee met Pechtold. Hij is een mens van vlees en bloed en de metoo beweging is doorgeschoten.
zou Pechie soms moslim zijn omdat hij overal mee wegkomt?
Laat dit zooitje ongekozen zelfpijpers er nog maar even van genieten. Het einde voor de EU is nabij.
Ex: "Pechtold heeft mijn vrouw en gezin vernield".
Nee hoor dit heeft je vreemdgaande vrouw gedaan. Pechtold is je geen loyaliteit verschuldigd je vrouw wel. Wellicht is je zwakke houding er gedeeltelijk debet aan dat je vrouw op je is uitgekeken... en wat mannelijkheid elders is gaan zoeken?
Ps. zou even snel een vaderschapstest doen op alle 5 de kids.
Zelf ook een vreemdganger met andermans vrouw?
De eerste ex die vindt dat de nieuwe vlam een verbetering is moet ik nog tegenkomen.
Wat mannelijkers... en dan doel je op Alex P.? Die vrouw is echt wanhopig en die vent van 'r moet wel echt een lamlul zijn dan
Nou moet ik weer naar de kapper!
Pechtold heeft het zelf gezegd: privékwestie dus de Privé kan haar gang gaan.
Dat privékwestie heeft de Privé dan wel weer goed opgepakt. Het is al met al een aardige kwestie geworden daar in de Privé.
Soms zit het mee, soms heb je Pech.
Told you.
En Sylvie heeft waarschijnlijk weer last van nekknik, een ziekte waarbij je nek slap wordt en omknikt wanneer er een fotograaf of cameraman in je buurt komt.
Ik heb geen abonnement op de Prive, dus weet niet wat er in staat. Is er bewijsmateriaal van de kennelijk ontspannen sfeer in het appartement van Pechtold? En is dit dan niet privé? En wat Koos Alberts betreft: kijk even op de site van Tubantia: www.tubantia.nl/show/koos-alberts-uit... .
Geen item over Jos B?
Je lul ergens insteken is prive! Je breinaald ergens insteken is ook prive! Nu ophouden!
Hij staat in Privé, dus is het privé.
ook abortusjes geforceerd?
Dreigen bij iemand in een brievenbus te pissen melkte D66 destijds tot in de kamer uit. Met gelijke munt terugbetalen. Heerlijk dit.
Pechtold jongen, pikkie pak je biezen nu het nog kan. Je wordt gemangeld. Dat heb heb je als je je pikkie achterna rent. Je gaat al aardig op Peteurrrrrrrr r de dinges lijken.
Maar, die is ongeloofwaardig..
Penthouse Alexander de zedenmeester en zeggen is prive kwestie maar over TRUMP wel van alles roepen,geloofwaardig van DDR66 is als een rotte zak uien?
Drs. P zong het al:
De meisjes van Jamin
die pakje uit en pikje in
Waarom zou ik? Wat kan mij die Koos Alberts schelen?
Net zoals de 'schenking' (sic) in het blad Vastgoedbelangen verscheen......
Net terug. Heb deze Prive laten inlijsten en hangt nu aan de muur. Fantastisch zo'n tijdloos document dat de tragiek heeft gevangen van een man die de politiek als zijn beroep koos en daarna tenonder ging aan immoraliteit en arrogantie.
Hang 'm op de plee: diarree verzekerd !
Scan hem even in anders
De arrogantie bleek al toen hij over onderwijs begon (na de eigen kernpunten van D66 verkwanseld te hebben). Hoe iemand die 12 jaar deed over een studie schilderijtjes-kijken het in zijn bolle hoofd haalt iets van onderwijs te begrijpen heb ik altijd gek gevonden.
Collectors item
@Mazoeza | 12-09-18 | 12:28
Daar hangt Mugabe al.
Je had beter tot volgende week kunnen wachten, dan komt het kanarie pietje van mw. Lok met onthullingen. Dat is pas spannend, het is tenslotte de Privé.
Intens treurig dat demofoben en aliberale figuren zoals Alexander Penthouse, El Qaag en Karin Orwellongren zich in 66 hebben ingewerkt.
▼ 4 antwoorden verborgen
Meh... Prive...
Binnen drie weken neemt meneer afscheid.
Het blad zegt het al: privé kwestie.
Fuck nee. Als je de moralist uithangt, dan zijn privé-kwesties waar je moreel laakbaar gedraagt gewoon publiekelijk nieuws.
Stormy Daniels is een household name in Nederland, Anne Lok hoort dat ook te zijn.
Nu de vraag nog: van wie is de tweeling!
Dit met Pechtold een privé kwestie noemen is net zo gek als zeggen dat Trump puur privé met Kim Jung Un zat te praten.
Ik snap 1 ding niet. Als Han ten Broeke de VVD verlaat vanwege een 'ongelijke relatie' omdat er een groot leeftijdsverschil is, waarom blijft Pechtold dan nog zitten?
Want 'abortus'. Want 'vreemdgaan'. Want 'relatie binnen partij'.
Nee. Dit is allemaal recht te lullen.
En de coke! Vergeet niet de coke!
Onbegrijpelijk waarom het zo lang duurt, nee, mág duren van de fractie. Ze zullen 'm wel een ezelspaadje willen bieden waarbij hij de 'eer' aan zichzelf houdt.
Waarom maken we er geen D69 van.....
Dsexensextig kan ook.
Pechtold is allang geen groot gevaar meer. Zijn politieke loopbaan hangt, buiten dit privé verhaal, toch al te bungelen. Zie de peilingen.
Spaar je krachten en richt je pijlen op de werkelijke D66 strontkevers, zoals Ollokreng, Kaag, Jetten, en Ploertsma. De mogelijke opvolgers.
Die zijn het grote gevaar.
Tja tis Onkruit heh, ze horen eigenlijk allemaal bij Groen Linksch.
Wat die l*********** in zijn vrije tijd doet maakt mij niet uit zolang het legaal is. Ik heb meer problemen met het appartementje.
Onderschat deze gluiperd niet.....
Precies dat appartementje riekt naar corruptie, dat is een politiek gevoelige zaak.
En voor de rest wat Pechtold, en/of reaguurders allemaal in hun slaapkamer en/of relatie(s) uitvreten, het zijn mijn/onze zaken niet. Voer voor de riool pers, de roddelbladen. En als dat je referertiekader is, en je gelooft alles wat daar staat, nou succes ermee.
Is al bekend of ie pillen van de Russen heeft aangenomen?.
▼ 2 antwoorden verborgen
Over 2 maanden ligt die wel in de leesmap in de wachtruimte bij de afhaal chinees.
Nog nooit een prive gekocht. Maar mijn handen jeuken. Link iemand?
Kiosk bij het station . nl ?
Dat D66 kamerlid Wassila Hachchi was ook al plotseling op een vreemde manier vertrokken. Zou Pechtold daar ook op de een of andere manier de hand in hebben gehad.
Niet alleen zijn naar hand had ie er in...
Een moslima bezwangert door Penthouse.
Krijgt ie al haar neven achter zich aan.
Hey (lampje)
Nee denk het niet, of hij moet zijn leuter voor Wasillia hebben laten kortwieken.
Die maakte inderdaad ook een heel verwarde indruk. Ook hebben ze beide van die rare oogjes... je weet wel die oogjes die mensen hebben die aan de psycho medicijnen zitten. tijdvoorpolitiek.nl/wp-content/uploads...
▼ 1 antwoord verborgen
Dat Pechtold een verachtelijk fuguur is dat weet ik al jaren, hoe eerder hij opzout, des te beter, maar dat is van politieke aard.
Aan de andere kant, wat zich in zijn slaapkamers afspeelt, met wie hij wat doet, en hoe hij met vrouwen omgaat, het interesseert me nul komma noppes. Dat is zijn privé leven. Ik neem aan dat mening reaguurder zijn slaapkamer zaken ook niet op straat gooit. Dat mw. Lok met zo'n vent in zee gaat, zo dicht bij het D66 vuur zittende, en wetende welke reputatie die man heeft, dat geeft aan hoe stom dat mens is. Iemand met veel kinderen van wie je toch iets meer levenswijsheid zou mogen verwachten. Ik heb dan ook geen enkel medelijden met dat mens; ze koos een zak, ze kreeg de zak.
En mw. Lok kiest de roddelbladen om haar verhaal naar buiten te brengen.
Dat geeft de hele zaak dan meteen een ultiem Schültenbräu niveau.
Prechtold gaat heus t.z.t. wel weg, maar niet vanwege de roddelpers.
Eens met uw betoog. Toch is het goed dat ook eens iemand van Contrademocraten 66 ervaart wat het is om belaagd te worden vanwege *hoestkuch* privézaken. Soort koekie van eigen zuurdeeg.
Het zwartmaken van je ex op je werk waar zij ook werkzaam is maakt het anders. Alle sappige details zijn niet belangrijk maar dit is WEL een D66 / politieke kwestie.
Pardon, Partijleider neukon ondergeschikte heeft alles met zijn functie te maken en dan ook als Partijleider bij de ondergeschikte abortus afdwingen, ja is Privé.
Als het gewoon ging om gedoe binnen een relatie, zou je gelijk hebben. Maar het gaat om een machtsrelatie, vergelijkbaar et een directeur die het met zijn secretaresse doet of een docent die het met een studente doet. Dergelijke relatie gaan niet om het persoonlijke,maar het schaden van vertrouwen in het professionele.
Ik weet nog hoe ze destijds de kersverse PVV fractieleden met de grond gelijk maakten om wat ze naar verluidt buiten werktijd en zelfs voor hun politieke loopbaan deden. Weet u nog, een had in het leger een relatie gehad en iemand die z'n hond in z'n tuin liet schijten toegebeten hoe die het zou vinden als er bij hem in z'n brievenbus zou worden gepist. We weten hoe dat afliep. Dus nee, niks privé. Aanpakken die schijnheilige hypocriete pisvlekken.
@Memek, Ze koos een zak en kreeg een zak.
Heel mooie beeldspraak.
Wat zal die Pechtolt zich in zak gescheten voelen.
Probleem zit toch echt bij Pechman, als je in je midlife-dieptepunt in zee gaat met zo'n ADHD-tante (die zich ook nog evolutionair blijft voortplanten), dan weet een normale kerel al na 2 avonden; wegwezen. Dat Pech in het dagelijkse leven een van de richtingaanwijzers van dit bezopen land is maakt alles zeer verontrustend.
Nee bedankt. Normaal wc papier veegt toch net iets lekkerder dan een prive.
Al die 'druk'-inkt aan je kont, lijkt mij ook niks.
Komt het ook nog van de Pers Groep?
In ElsevierWeekblad komt Lok er niet goed van af , ze spraken met enkele mensen uit de raad ,waarvan ze een aantal jaren volledig raadslid was vanaf 2014 en met voorkeursstemmen werd gekozen en D66 van 1 naar 3 zetels ging.
-De eerste indruk was dat Lok als ‘fris en fruitig jong ding’ een ‘verademing’ was voor de lokale politiek.
-Tweede indruk: ‘warrig’, ‘chaotisch’, ‘onsamenhangend’
Ingewijden in de Steenwijkse politiek die Elsevier Weekblad sprak, bevestigen het beeld dat Bogers oproept. ‘Warrig’, ‘volstrekt chaotisch’, ‘onsamenhangend’ en ‘politiek onbetrouwbaar
Perfecte match met Pechtold dus. Wat is er dan misgegaan?
Een gescheiden vrouw met 5 kleine kinderen en 1 groot dreinend kind dat zegt haar minnaar te zijn, die wordt vanzelf volstrekt chaotisch, warrig en onsamenhangend. En politiek onbetrouwbaar staat bovenaan de functieomschrijving van iedere D66-er.
@SamV | 12-09-18 | 11:06 vwb die laatste quote in de ' tweede indruk' lijken ze elkaar inderdaad gevonden te hebben.
Logisch, de raad zal niets negatiefs zeggen over deze kwal.
Die meneer Bogers en die meneer Pechtold, kennen die elkaar?
@MAD1950 | 12-09-18 | 11:37 | Denk het niet, Bogers was korpschef en werkt nu bij een lokale omroep in Steenwijk en schrijft daar columns voor.
Goeie vraag Mad!!
Ze heeft zich blijkbaar snel aan penthouse aangepast
▼ 5 antwoorden verborgen
Is Koos Alberts Anne's ex?
Wist ik niet.
Hierover praten is Geenstijl.
Nu moet ik weer wachten op de leesmap.
Ex van Anna Lok: “Volgende keer stem ik geen D’66 meer”.
Mannetje Pechtold zei toch het is een prive kwestie. Nou bij deze.
Die vaandelzwaaiers waren ingehuurd door Azarkan of Pechtold, 1 pot nat.
Eigenlijk is de Privé een soort Facebook op ouderwets papier. Een laf blaadje dat leeft van smaad en leed van anderen. Eigenlijk zou het verboden moeten worden..
Het is eigenlijk Tendentieus, Geenstijl enz.
Voor mensen die nergens anders gehoor vinden dit soort zaken voor het voetlicht te halen is de Privé wel geschikt. Leed van wie in dit geval?
Ik wil hier geen lans gaan breken voor Alexander P., maar is het werkelijk zo bijzonder dat de ex van jouw ex eens flink naar jou uithaalt (omdat jij haar een flinke veeg hebt gegeven/haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen)?
En dat de Prive als “betrouwbare bron” aanhalen. Need I say more? (Lekkere onderzoeksjournalistiek GS!).
Pak Alexander lekker aan op hypocriet Deuggelul. Zonder rioolblad Prive gaat mij dat echt wel (bijzonder) gemakkelijk af hoor. En dat geldt voor velen hier in de panelen.
Indien (en ik ken deze zaak niet, want Prive is een in alle kleuren van de regenboog gekleurd vuig riekend toilet voor menige kattenbak) er een (hypocriete) tegenstrijdigheid is tussen zaken die hij publiekelijk als politicus heeft behartigd en zaken die hij prive “flikt”, dan hoor ik gaarne wat dit precies is. Daarin ben ik namelijk wel bijzonder geïnteresseerd. Weet iemand dat toevallig?
Anders lekker laten gaan. Neuken is niet in strijd met de wet. Zelfs niet met jouw ex (get-over-it!).
Alles voor het woordje "maar", is meestal een leugen.
Maar karaktermoord plegen op de werkvloer van D66 wel. En daar moet het overgaan. Hoeveel viagra Pechtold snuift boeit me niet.
@Theo-Pim-Riv | 12-09-18 | 10:48
Klopt, en het zijn die uitzonderingen die het dus zo interessant maken
Wat dacht je van jezelf als een integer mens presenteren?
"haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen" De ex had haar al met een behoorlijk aantal kinderen laten zien dat hij dat ook kan. Ik denk dat het eerder gewoon ging om een gevalletje "omhoogneuken" op de politieke ladder.
@Dirk III | 12-09-18 | 10:54
Ivf, zaaddonor.. Was u erbij?
Maar goed, laten we het vooral niet te ranzig gaan maken en wegzakken in die smerige drap waarin Prive graag foerageert.
U breekt een Lans voor Penthouse de bezwangeraar van ondergeschikten.
Hij had beter zijn Lans kunnen breken. www.youtube.com/watch?v=Nzbtn5f81Lo
@RoBD=Skullfucker | 12-09-18 | 10:54
Tja, is neuken dan niet integer?
D’66 is geen partij van gristengekkies hoor. Zou Segers of Voordewind zo bezig zijn geweest, dan heb je een bijzonder sterk punt.
Ik pak Pechtold (c.s.) liever op dat Deugen met “vluchtelingen” en de multiculturele samenleving aan. Daar zit de werkelijke hypocrisie.
Vreemdgaan, achter andermans vrouwen aangaan et cetera gebeurt zo vaak in de samenleving (en de TK vermoedelijk), dat we om dat niet bij onze volksvertegenwoordigers te hebben maar beter kunnen overgaan tot het installeren van een SGP-kabinet. Zit ik niet echt op te wachten. Jij wel?
Lekker laten gaan.
Pechtolds hypocrisie nekt hem echt wel een andere keer hoor.
De betrouwbare media pakken liever uit over Trump. Pussy gate.
Elke dag vinden ze wel iets wat de ´moeite´ waard is.
U reageert als mevrouw Lok door te vallen voor een invloedrijke door het voor hem op te nemen. Heb dit vaker meegemaakt. De invloedrijkste krijgt altijd het voordeel van de twijfel mee.
"omdat jij haar een flinke veeg hebt gegeven/haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen"
Je bent nu net zo suggestief bezig als het 'hypocriete deuggelul' waar je anderen mee om de oren slaat.
Maar misschien weet je uit zeer betrouwbare bron dat het een geweldige veeg/beurt/weetikveelwat was. Je spreekt in enkelvoud, dus weet je misschien ook zeker dat het bij één keer is gebleven. Als dat zo is dan neem ik terug wat ik net zei.
▼ 7 antwoorden verborgen
Als het penthouse kon praten.......................
The Best there is!
-weggejorist en opgerot-
Schuld van Poetin! Kijk jij vanavond weer de NOS?
Leuke nick, Pia!
Waarom zou MoJoris jouw okseltumor weghalen?
Aluhoedje en aannames, gratis van Calimero.
Dat heb ik ook al eens geopperd, toen werd mijn mening ook binnen no-time de nek om gedraaid. Inmiddels heeft Putin nog steeds het bloed van 200 onschuldige NL'ers aan z'n handen. Na de oorlog wisten we beter hoe we met fascisten moesten afrekenen. We zijn een beetje soft geworden.
@Nice_Wheels Inmiddels heeft Putin nog steeds het bloed van 200 onschuldige NL'ers aan z'n handen. - Heb je bewijs?
Pechtold heeft een ongeboren vrucht kapot gemaakt omdat het meneer niet uitkwam m.b.t. zijn carrière, die mogen ze van mij net zo bashen als de man met de witte onderbroek.
Zegt okseltumor, erkend lid vd pro D66 trollenmeute.
eerstneukendanpraten | 12-09-18 | 10:51
Gemiddeld gezien maak je als man dagelijks miljarden ongeboren vruchtjes kapot door je slang te melken, maar nu het Pechtold is is het opeens verschrikkelijk.
@Mark_D_NL: Ik niet, maar de commissie die de hele zaak aan het onderzoeken is heeft gelukkig wel bewijs dat in ieder geval de Buk raket met launcher een Russische was die vers uit Rusland kwam. Ik weet niet hoe het in jouw land zit, maar in Nederland rijden er doorgaans geen luchtdoeleenheden een vreemd land in om daar een oorlog uit te vechten zonder dat daar tot op het hoogste niveau toestemming voor gegeven is. Alleen al op grond daarvan zouden ze Poetin in Den Haag moeten ophangen.
@Nice_Wheels | 12-09-18 | 11:01 Schaap.
Elke rechtgeaarde Nederlander zal D66 bashen en FvD promoten. Daar komt geen Rus aan te pas.
@Nice_Wheels
In elk geval maakt Poetin het niet zo bont als Rutte, die terroristen bewapent en opzettelijk grote aantallen burgers afslacht. Daarvoor zou Rutte en zijn hele kliek in Damascus en Afrin moeten hangen.
@obominotie: Daar hebben we het nu niet over, maar het zelfreinigende vermogen van onze democratie gaat daar vast nog wel een zegje over doen. Wellicht dat het niet Rutte de kop gaat kosten, maar een stasje zie ik hierom nog wel verdwijnen. Hennis zelf is al weg, dus die kunnen ze er niet meer op aankijken.
Pechtold is een lul,altijd arrogant,betweterig en dient op te rotten.Hij voegt nooit iets toe.Komt er altijd later achter dat hij verkeerd was,excuses maken wil die niet.
En hij lijkt zo veel op Chance uit de film Being There
@Nice_Wheels | 12-09-18 | 11:18
De grenzen staan al 30 jaar open. Tot zover de illusie van het zelfreinigend vermogen.
@Frau Merkel: Dan zal dat wel beleid zijn he, overigens, buiten de afgelopen paar jaar en gedurende de Yugo oorlog, valt het aantal asielzoekers hier heel erg mee. Het conflict in Syrië loopt ten einde, dus het aantal asielzoekers zal de komende jaren wel weer gestaag gaan dalen. Zeker nu Frontex de bescherming van de buitengrenzen serieuzer lijkt te gaan nemen, en daar ook budget voor gaat krijgen.
▼ 17 antwoorden verborgen
Pechthold vernielt wel meer dingen.
Stuur de beste man naar het Westland. Daar zoeken ze nog een burgemeester. Kan hij daar nog iets leren misschien?
Hoezo? Er is daar geen vervuilde grond die hij kan verpatsen.
Ik koop godverdomme helemaal niets totdat ze een fatsoenlijk DTP'er in dienst nemen en artikelen met inhoud weten te schrijven. Wat een achterbuurt huisvrouwen blad is dit.
Klopt, dit is ook geen blad voor transgenders minnenman.
Met deze opmaak vinden deze bladen al 300 jaar gretig aftrek bij huisvrouwen, omaatjes en kappers (m/o). Dus waarom zou men daar verandering in aan brengen.
Ik schrik me iedere keer weer de tering van die grijns van Sylvie.
Hele grote mond betekent hele grote andere mond, kun je je hoofd insteken en dan ook nog ja en nee schudden.
Theo-Pim-Riv | 12-09-18 | 10:40
Wetenschappelijke/medische onderbouwing graag. Wat heeft het één direct te maken met het ander?
Proefondervindelijk maar dat is Privé.
Snel naar de kapper.
D66 gaat nog steeds naar beneden in de peilingen, nog even blijven zitten graag Pechtold!
De fatsoensrakker toch.
G*dT, ik lees bij de kapper altijd de roddelbladen!
Valse nicht Michel Foucoult, Sartre en Derrida laat ik thuis ongelezen;-)
*CcMed
"Als ik naar de kapper ga neem ik altijd een nummer van Privé mee van huis." Herman Finkers
-weggejorist-
Gast waar heb je het over..?
okseltumor. Lees je eens een beetje in over wijnandje.
Wijnand Duyvendak werkt nog steeds bij GroenLinks hij is de campagneleider. Het vervelende is dus dat al die GroenLinks meisjes die uit naïviteit GL stemmen en doneren, in feite een terrorist subsidiëren. Wat Duyvendak bekent heeft dekt niet de lading van zijn misdaden.
Duyvendak werkt nog steeds bij GL. Godverdomme man, hij is de baas van GL en dat kan allemaal in ons kut land.
▼ 4 antwoorden verborgen
Het lange lijden van Koos Alberts moet zijn: Het lange lijden door Koos Alberts
Ik hoop wel dat de kinderbescherming is ingeschakeld, want je kunt niet verwachten dat deze d66 hoer of haar imbeciele ex die 5 kinderen kan opvoeden. De kinderen zijn zoals altijd weer de dupe. Arme stumperdjes. Plaats ze maar snel in een pleeggezin.
Allemaal de schuld inderdaad van het abortuskanon Penthouse, dat ziet U scherp.
Ere wie Ere toekomt, die Alexander Penthouse is een verschrikking, maar Wereldkampioen Arroganter.
Theo. Rustig aan een beetje. We hebben het hier wel over een van de grote leiders en coalitie-partner en lieveling van onze koningin he.
Met koningin bedoel ik dus de echte he, die op drakenstein woont.
Ben trouwens ook benieuwd of ze het nog een beetje gezellig heeft gehad samen met prinses mabel op de begrafenis van Kofi.
Ja de bazin van Koninlijke Nederlandsche Olie en zo, de Dividend's Queen.
Die Oranjes zijn altijd een voorbeeld van fatsoen geweest, met name de Duitse import.
Het is toch wat he. 80 jaar geweest en nog steeds aan het werk. Een voorbeeld voor ons allen.
▼ 4 antwoorden verborgen
Ik ben ook nog benieuwd naar het verhaal van de ex van de ex van de ex. Volgende week hopelijk.
Duurt lang hehe voor die Alexander Penthouse de ondergeschikten bezwangeraar het opgeeft. Maar opgeven zal hij of D66 gaat geheel ten onder, oh ….wacht
We willen geen exen meer, maar exit.
Misschien kan pechtold bevruchtinsofficier worden bij de VN.
Ik ben ook nog benieuwd naar het verhaal van de ex van de ex van de ex. Volgende week hopelijk.
Harry Turtle | 12-09-18 | 10:27 |
Op den duur kom je vanzelf bij Mark Rutte uit.
▼ 1 antwoord verborgen
En in belgie kost de privé 3,99.Staat daar meer nieuws in of zo?
Meer porto.
Moest vertaald worden.
Als jouw vrouw je verlaat om bijvrouw voor iemand als Pechold te worden, dan is het begrijpelijk dat je je de grootste loser op aarde voelt. Maar je kan dat dan echt veel beter voor je houden, je hoeft dat niet nog een keer in de Privé te bevestigen.
een uria
Maar kunnen we haar nu een Kechtold noemen?
Ik reken m goed, +1
+1
Zie nu ineens dat die Anne flaporen heeft; nu is de lol er wel vanaf.
Je weet wat ze zeggen van vrouwen met flaporen, he? ;-)
D'r vagijn ruikt naar kadaver, brijnaald en overjarig uitgedroogd Pechtold zaad. De lol was er sowieso wel vanaf.
Wat een inschattingsfout van Pechtold. Eerst die rancuneuze ex met die snoeiharde 'ik laat me door hem niet meer naaien' brief aan de gemeenteraad en nu die ex van de ex die ook nog even een ram na geeft. Het is dat het Pechtold is anders zou ik denken dat dit (ex)stel ook behoorlijk van lotje getikt is.
En nog allemaal waar ook, want is net zoals die veilingmeester altijd zegt Privé.
Ik vind het wel erg voor Koos. Eerst z'n benen en nou dit. Weet je wel weet je niet. Dus. Tja, heel erg vind ik het.
Waarom staat er op de cover trouwens een speciale prijs voor Spanje?
Dat is een terechte opslag voor sukkels die op vakantie niet weten hoe je vakantie moeten vieren.
@Knufter De spaanse editie is duurder ivm vertaling.
Ben benieuwd wat Gulliver moet betalen in Equador.
Voor Huub Möllenkamp.
▼ 1 antwoord verborgen
Laat die arme man toch eens keer met rust.
Koos of Allexander Penthouse ?
Sylvie Meis, al vrees ik dat een flatje in Scheveningen haar wat te min is.
Wat heeft Wilders met Anna Lok te maken?
Je vrouw en kinderen verliezen aan zo'n Alexandro in z'n flatje lijkt me een klap voor je ego. Gelukkig gaat Alexandro binnenkort Junckers vervangen in Europa.
Welnee, meer dan een benoemd burgermeesterspostje van een of ander betondorp zal er niet meer inzitten voor hem.
Pechtold wordt burgemeester van de mooie gemeente Rozendaal
Het enige nieuws wat ik nog over Pechtold wil lezen is dat hij ein-de-lijk is opgesodemieterd uit de politiek en het ergens heel erg niet naar zn zin gaat hebben. Er zal toch gvd wel karma bestaan voor een aartsleugenaar en demagoog van dit kaliber.
Karma? Zeker weten. Deze 'man' gaat roemloos en hoogstwaarschijnlijk eenzaam ten onder.
Absoluut niet, man. Ik wil dat hij een hard gevecht gaat leveren met een gedeelte van de achterban om aan te blijven. Ik wil dat hem dat lukt.
Ik wil dat dit zo lang mogelijk duurt.
Vast niet zal door kartel wel een mooie functie voor hem gevonden worden
Tussen 2 haakjes, proficiat redactie! Eigenaar worden (?) van de roze panelen is een grote eer. Keep up the good work!
@de ex van Anne... Ik vind het sneu voor je. Als je je vrouw aan Pechtold verliest... Het ging haar om het politieke potentieel dat is alles. Beetje hetzelfde gedrag als Sylvie. Reken het jezelf niet aan en migreer om dat laffe hoofd van Pechdrol nooit meer te hoeven zien op de treurbuis.
Eigen schuld van die ex, moet je maar niet met een d66 hoer trouwen.
De vraag is alleen of ze aan het begin van de relatie al iets in de politiek deed of dat ze "invulling" zocht na het luizen-pluizen op school. Ik denk het laatste met de grote anti-climax Pechtold als punt achter die carrière.
Herman van veen.
Wat hebben die D66ers toch een Wilders-obsessie...
Het zijn weer de bekende Nederlanders!!!
Wonen ze in Scheemda?
In Scheemda woont niet 1 goeie. haha
Uit eigen ervaring kan ik vertellen dat wonen in Scheemda ook heel erg is.
ALs zelfs WILDERS al weet heeft van blote borsten....
Nooit gedacht van 'm, het leek zo'n keurige jongen.
LOL de rancuneuze ex mag ook even zijn zegje doen.
Nu weten we tenminste wel zeker dat geen serieus medium dit akkefietje meer zal aanraken.
Nou, de Privés zijn wel uitverkocht. Als Evert Santegoed dat zegt...
Ook als het inhoudelijk klopt? Dat zegt wel wat over die serieuze media.
Enkel echte sterren halen de Privé-cover. Het blijft nu slechts wachten op de volgende frats van Lex. Ik gok op een geslachtsverandering, van veel opties heeft ie niet meer over.
*want*
Wisten jullie dat Koos nog nooit over zijn nieuwe grindpad in de tuin heeft gelopen? das ook zielug!
Weet je wat dit is?
*maakt wapperend gebaar met beide handen boven hoofd*
Koos Albers die aan het flipperkasten is.
^1 van de hardste oldskool grappen over 'm die ik me zo nog kan herinneren^
@elfenstein "Ik scheurde in mijn auto en nu zijn mijn benen verlamd... "
wat dacht je van zijn laatste hit: "Hoofd, schouders, wiel en frame, wiel en frame"
elfenstein
Haha! Die ken ik ook nog, en dan had je nog een versie met poep aan zijn wiel, slag in zijn wiel, en Koos met tractorbanden.
het korte optreden van koos ooit? dat was op een scheef podium!
"Vanaf dat moment ging het met de carriere van koos eigenlijk alleen nog maar goed bergaf"
▼ 3 antwoorden verborgen
€ 3.49 ??
Duur papier om je reedt mee af te vegen.
Die 3 euro 50 is nog het meest schokkende op de hele voorpagina ja!
Uw reaguursel was trouwens een geniale fipo geweest. Jammer.
Toen ik nog kassajuffrouw was gingen ze voor f. 1,75 over de toonbank.
Three fiddy.
▼ 1 antwoord verborgen
Prachtig hoe die natte wind op zijn bek blijft gaan.
Zit dan wel nog steeds op het pluche, maar heeft zijn leven vakkundig & eigenhandig geruïneerd.
En dat allemaal voor een beetje schijnmacht, een troosteloos appartementje en een wip. Gefeliciteerd kereltje.
Pechtold heeft zelfs gefaald in corruptie hetgeen uitzonderlijk is voor een politicus.
Van die voorpagina is Koos de enigste die mijn sympathie heeft.
Nah, Sylvie is nog eniger.
Makro777, er zit een -e teveel in je reaguursel
niet een -i?
Nuchternederland *koggie pakken doet*
▼ 1 antwoord verborgen
Dit blijft ons straks bespaard als GS bij de Telebelg weg is?
Of komt Albert Verlinde bij GS werken?
Of glamorama komt terug.
Diversificeren moet je toch en nu Dumpert wel bij Mediahuis blijft.
Pas maar op want opmerkingen over de Telebelg worden regelmatig weggejorist.
Hey, nieuws van gisteren over Pechtold. Leuk! *drinkt bakkie koffie*
Liever Sylvie dan Anne.
Als jij het liever met een emotieloze plastic pop doet, be my guest.
Mag ik allebei overslaan?
Ik heb het heel wat beter getroffen.
'Ach schat, sta je hier al lang?'
TRIO met beide zeg ik geen nee
Hoeveel keer is haar leven al niet verwoest met haar 5 kinderen als je 36 bent
Mooi dat die ex nu ook gaat lopen janken. Laten we eerst eens uitzoeken van wie al die kinderen zijn en hoeveel abortussen anne heeft gehad Als ik die ex was , had ik fijn mijn domme bek dicht gehouden, maar ja misschien eet hij ook wel een beetje mee van alle alimentatie en zwijggeld.
5 kinderen als je 36 bent en je dan opnieuw zwanger laten blaffen, dan ben je ook niet helemaal in orde. Smerig van Pechie trouwens om zo'n geestelijk kwetsbaar/labiel iemand uit te kiezen voor zijn batspartijtjes ipv iemand die wat sterker in haar schoenen staat.
Ik wil Anne wel voor de 7e....
Koosje
Dit is wel een hele dure hoer aan het worden voor Peggie.
Ik wandel nu al 69 jaar op deze aarde en ik ben het levende bewijs dat hoerenlopen goedkoper is dan relaties aangaan. En dat is inclusief drank en spijzen.
Kaas, je krijgt toch wel subsidie voor de hoer?
Ik ben de hoer.
BTW Hoe staat het met Glamorama?
Arme Sylvie. Geef haar aub snel een multimiljonair, dan zijn al haar problemen opgelost.
Ik ken iemand die met de dag meer Lira's op zijn bankrekening heeft.
Deflatiemonster, heeft ze dan ook weer vast werk en komt ze onder de mensen?
NaughtiusMaximus | 12-09-18
Ze moet dan wel zoveel mogelijk binnen blijven maar heeft wel vast werk, minstens 10 kinderen op de wereld zetten en de boel schoon houden en eten klaarzetten als manlief boos terugkomt van het theehuis. Shoppen kan na toestemming van manlief bij de Zeeman of Action om de hoek. Van de kinderbijslag kunnen ze regelmatig naar het achterland bij het Taurusgebergte. Wie wil dat nou niet?
Wat er ook in zou staan, ik zal er nooit een kopen...
Ik ook niet, ik lees hem bij de kapper.
Bij de chinees, maar daar hebben ze een leesmap die vier weken achterloopt.
@Glasgow Argus:
Dus over 4 weken Chinees eten.
Na ' Smile je staat op GeenStijl' nu ook ' Oh jee je staat in de Privé' .
Neukbankjes bij de Kamer, fietsenhokken en niemand weet wat er allemaal gebeurd in de Kamer.
Ze denken echt dat we onnozel zijn, laten we eens optreden.
Rutte, onderzoekje duurt 4 jaar, nemen we daar genoegen mee?
Kan de Prive niet Geenstijl overnemen.
Weten we ook welke reaguurder het met wie doet. Ik doe het met niemand want ik ben te knap voor jullie allemaal!
Maar goed rappel:
Het is geen privezaak als een raadslid van D66 die werkt voor D66 Meppel gekaraktervermoord wordt door iemand die voor de landelijke D66 werkt.
Dat is dan een D66 zaak. Ik hoef niet te weten wat voor kleur onderbroek Pechtold heeft, dat is dan weer wel prive.
Is een natuurwet; perverse types dragen altijd wit.
@Moresnetunited Fout, het is wit met gele pisvlekken. Kijk maar naar Jolo.
Zegt Pech Told dat? Wat een minne en zwakke move. Dan ben je wel erg desperaat.
Als we klaar zijn met Pechthold, gaan we dan achter zijn holmaatje Rutte aan?
seksloze Rutte?
Die wordt beschermd door Hogerhand.Kom je niet te weten, moet je bij D.zijn.
@gato, u bedoelt Demmink?
Die doet het toch alleen met jongetjes?
Prutte is toch geen jongetje?
Reaguursels
InloggenAnne Lokdoos zal hier toch al paar keer hebben gestaan?
Dikgeneukt'66
Uiteindelijk krijgt iedereen wat hij verdient
Die ex kan beter zijn zegeningen tellen, je zal bij dat labiele mens met die 5 kinderen zitten nu, ik ga nog liever dood.
Dit gaat nog wel even duren, blijf pechtoldje maar sarren, hij verdient het.
Wat een geroddel. Zag Koos Alberts afgelopen weekend nog rennen in het bos.
De slogan van D66 met een kleine aanvulling dan:
EN NU VOORUIT.... opzouten!
Pechtold, shiva the destroyer. En niet alleen lijken en organen en zo. Episch.
De opvolger van Pechtold heeft haar handen vrij.
"D66-leden hebben @SophieintVeld opnieuw gekozen tot lijsttrekker voor het Europees Parlement. Tweede werd @MarietjeSchaake (die zich nu niet kandidaat stelt voor een nieuwe termijn in het EP)." twitter.com/JaapJansen/status/1039437...
Volgens Elfie Tromp, u weet wel, die naast Francisco van Jole pseudogeil met haar tong uit haar mond in de lift hangt, valt het allemaal wel mee met Pechtold. Hij is een mens van vlees en bloed en de metoo beweging is doorgeschoten.
twitter.com/Ristretto3/status/1039852...
zou Pechie soms moslim zijn omdat hij overal mee wegkomt?
Laat dit zooitje ongekozen zelfpijpers er nog maar even van genieten. Het einde voor de EU is nabij.
Ex: "Pechtold heeft mijn vrouw en gezin vernield".
Nee hoor dit heeft je vreemdgaande vrouw gedaan. Pechtold is je geen loyaliteit verschuldigd je vrouw wel. Wellicht is je zwakke houding er gedeeltelijk debet aan dat je vrouw op je is uitgekeken... en wat mannelijkheid elders is gaan zoeken?
Ps. zou even snel een vaderschapstest doen op alle 5 de kids.
Zelf ook een vreemdganger met andermans vrouw?
De eerste ex die vindt dat de nieuwe vlam een verbetering is moet ik nog tegenkomen.
Wat mannelijkers... en dan doel je op Alex P.? Die vrouw is echt wanhopig en die vent van 'r moet wel echt een lamlul zijn dan
Nou moet ik weer naar de kapper!
Pechtold heeft het zelf gezegd: privékwestie dus de Privé kan haar gang gaan.
Dat privékwestie heeft de Privé dan wel weer goed opgepakt. Het is al met al een aardige kwestie geworden daar in de Privé.
Soms zit het mee, soms heb je Pech.
Told you.
En Sylvie heeft waarschijnlijk weer last van nekknik, een ziekte waarbij je nek slap wordt en omknikt wanneer er een fotograaf of cameraman in je buurt komt.
Ik heb geen abonnement op de Prive, dus weet niet wat er in staat. Is er bewijsmateriaal van de kennelijk ontspannen sfeer in het appartement van Pechtold? En is dit dan niet privé? En wat Koos Alberts betreft: kijk even op de site van Tubantia: www.tubantia.nl/show/koos-alberts-uit... .
Geen item over Jos B?
Je lul ergens insteken is prive! Je breinaald ergens insteken is ook prive! Nu ophouden!
Hij staat in Privé, dus is het privé.
ook abortusjes geforceerd?
Dreigen bij iemand in een brievenbus te pissen melkte D66 destijds tot in de kamer uit. Met gelijke munt terugbetalen. Heerlijk dit.
Pechtold jongen, pikkie pak je biezen nu het nog kan. Je wordt gemangeld. Dat heb heb je als je je pikkie achterna rent. Je gaat al aardig op Peteurrrrrrrr r de dinges lijken.
Maar, die is ongeloofwaardig..
Penthouse Alexander de zedenmeester en zeggen is prive kwestie maar over TRUMP wel van alles roepen,geloofwaardig van DDR66 is als een rotte zak uien?
Drs. P zong het al:
De meisjes van Jamin
die pakje uit en pikje in
Waarom zou ik? Wat kan mij die Koos Alberts schelen?
Volgens mij heeft Privé de scoop, maar het hele verhaal hoort natuurlijk in
www.tijdschriftdepsycholoog.nl/artikel....
Net zoals de 'schenking' (sic) in het blad Vastgoedbelangen verscheen......
Net terug. Heb deze Prive laten inlijsten en hangt nu aan de muur. Fantastisch zo'n tijdloos document dat de tragiek heeft gevangen van een man die de politiek als zijn beroep koos en daarna tenonder ging aan immoraliteit en arrogantie.
Hang 'm op de plee: diarree verzekerd !
Scan hem even in anders
De arrogantie bleek al toen hij over onderwijs begon (na de eigen kernpunten van D66 verkwanseld te hebben). Hoe iemand die 12 jaar deed over een studie schilderijtjes-kijken het in zijn bolle hoofd haalt iets van onderwijs te begrijpen heb ik altijd gek gevonden.
Collectors item
@Mazoeza | 12-09-18 | 12:28
Daar hangt Mugabe al.
Je had beter tot volgende week kunnen wachten, dan komt het kanarie pietje van mw. Lok met onthullingen. Dat is pas spannend, het is tenslotte de Privé.
Intens treurig dat demofoben en aliberale figuren zoals Alexander Penthouse, El Qaag en Karin Orwellongren zich in 66 hebben ingewerkt.
Meh... Prive...
Binnen drie weken neemt meneer afscheid.
Het blad zegt het al: privé kwestie.
Fuck nee. Als je de moralist uithangt, dan zijn privé-kwesties waar je moreel laakbaar gedraagt gewoon publiekelijk nieuws.
Stormy Daniels is een household name in Nederland, Anne Lok hoort dat ook te zijn.
Nu de vraag nog: van wie is de tweeling!
Dit met Pechtold een privé kwestie noemen is net zo gek als zeggen dat Trump puur privé met Kim Jung Un zat te praten.
Ik snap 1 ding niet. Als Han ten Broeke de VVD verlaat vanwege een 'ongelijke relatie' omdat er een groot leeftijdsverschil is, waarom blijft Pechtold dan nog zitten?
Want 'abortus'. Want 'vreemdgaan'. Want 'relatie binnen partij'.
Nee. Dit is allemaal recht te lullen.
En de coke! Vergeet niet de coke!
Onbegrijpelijk waarom het zo lang duurt, nee, mág duren van de fractie. Ze zullen 'm wel een ezelspaadje willen bieden waarbij hij de 'eer' aan zichzelf houdt.
Waarom maken we er geen D69 van.....
Dsexensextig kan ook.
Pechtold is allang geen groot gevaar meer. Zijn politieke loopbaan hangt, buiten dit privé verhaal, toch al te bungelen. Zie de peilingen.
Spaar je krachten en richt je pijlen op de werkelijke D66 strontkevers, zoals Ollokreng, Kaag, Jetten, en Ploertsma. De mogelijke opvolgers.
Die zijn het grote gevaar.
Tja tis Onkruit heh, ze horen eigenlijk allemaal bij Groen Linksch.
Wat die l*********** in zijn vrije tijd doet maakt mij niet uit zolang het legaal is. Ik heb meer problemen met het appartementje.
Onderschat deze gluiperd niet.....
Precies dat appartementje riekt naar corruptie, dat is een politiek gevoelige zaak.
En voor de rest wat Pechtold, en/of reaguurders allemaal in hun slaapkamer en/of relatie(s) uitvreten, het zijn mijn/onze zaken niet. Voer voor de riool pers, de roddelbladen. En als dat je referertiekader is, en je gelooft alles wat daar staat, nou succes ermee.
Is al bekend of ie pillen van de Russen heeft aangenomen?.
Over 2 maanden ligt die wel in de leesmap in de wachtruimte bij de afhaal chinees.
Nog nooit een prive gekocht. Maar mijn handen jeuken. Link iemand?
Kiosk bij het station . nl ?
Dat D66 kamerlid Wassila Hachchi was ook al plotseling op een vreemde manier vertrokken. Zou Pechtold daar ook op de een of andere manier de hand in hebben gehad.
Niet alleen zijn naar hand had ie er in...
Een moslima bezwangert door Penthouse.
Krijgt ie al haar neven achter zich aan.
Hey (lampje)
Nee denk het niet, of hij moet zijn leuter voor Wasillia hebben laten kortwieken.
Die maakte inderdaad ook een heel verwarde indruk. Ook hebben ze beide van die rare oogjes... je weet wel die oogjes die mensen hebben die aan de psycho medicijnen zitten.
tijdvoorpolitiek.nl/wp-content/uploads...
Dat Pechtold een verachtelijk fuguur is dat weet ik al jaren, hoe eerder hij opzout, des te beter, maar dat is van politieke aard.
Aan de andere kant, wat zich in zijn slaapkamers afspeelt, met wie hij wat doet, en hoe hij met vrouwen omgaat, het interesseert me nul komma noppes. Dat is zijn privé leven. Ik neem aan dat mening reaguurder zijn slaapkamer zaken ook niet op straat gooit. Dat mw. Lok met zo'n vent in zee gaat, zo dicht bij het D66 vuur zittende, en wetende welke reputatie die man heeft, dat geeft aan hoe stom dat mens is. Iemand met veel kinderen van wie je toch iets meer levenswijsheid zou mogen verwachten. Ik heb dan ook geen enkel medelijden met dat mens; ze koos een zak, ze kreeg de zak.
En mw. Lok kiest de roddelbladen om haar verhaal naar buiten te brengen.
Dat geeft de hele zaak dan meteen een ultiem Schültenbräu niveau.
Prechtold gaat heus t.z.t. wel weg, maar niet vanwege de roddelpers.
Eens met uw betoog. Toch is het goed dat ook eens iemand van Contrademocraten 66 ervaart wat het is om belaagd te worden vanwege *hoestkuch* privézaken. Soort koekie van eigen zuurdeeg.
Het zwartmaken van je ex op je werk waar zij ook werkzaam is maakt het anders. Alle sappige details zijn niet belangrijk maar dit is WEL een D66 / politieke kwestie.
Pardon, Partijleider neukon ondergeschikte heeft alles met zijn functie te maken en dan ook als Partijleider bij de ondergeschikte abortus afdwingen, ja is Privé.
Als het gewoon ging om gedoe binnen een relatie, zou je gelijk hebben. Maar het gaat om een machtsrelatie, vergelijkbaar et een directeur die het met zijn secretaresse doet of een docent die het met een studente doet. Dergelijke relatie gaan niet om het persoonlijke,maar het schaden van vertrouwen in het professionele.
Ik weet nog hoe ze destijds de kersverse PVV fractieleden met de grond gelijk maakten om wat ze naar verluidt buiten werktijd en zelfs voor hun politieke loopbaan deden. Weet u nog, een had in het leger een relatie gehad en iemand die z'n hond in z'n tuin liet schijten toegebeten hoe die het zou vinden als er bij hem in z'n brievenbus zou worden gepist. We weten hoe dat afliep. Dus nee, niks privé. Aanpakken die schijnheilige hypocriete pisvlekken.
@Memek, Ze koos een zak en kreeg een zak.
Heel mooie beeldspraak.
Wat zal die Pechtolt zich in zak gescheten voelen.
Een plaatje zegt meer dan …
www.youtube.com/watch?v=Nzbtn5f81Lo
Probleem zit toch echt bij Pechman, als je in je midlife-dieptepunt in zee gaat met zo'n ADHD-tante (die zich ook nog evolutionair blijft voortplanten), dan weet een normale kerel al na 2 avonden; wegwezen. Dat Pech in het dagelijkse leven een van de richtingaanwijzers van dit bezopen land is maakt alles zeer verontrustend.
Nee bedankt. Normaal wc papier veegt toch net iets lekkerder dan een prive.
Al die 'druk'-inkt aan je kont, lijkt mij ook niks.
Komt het ook nog van de Pers Groep?
In ElsevierWeekblad komt Lok er niet goed van af , ze spraken met enkele mensen uit de raad ,waarvan ze een aantal jaren volledig raadslid was vanaf 2014 en met voorkeursstemmen werd gekozen en D66 van 1 naar 3 zetels ging.
-De eerste indruk was dat Lok als ‘fris en fruitig jong ding’ een ‘verademing’ was voor de lokale politiek.
-Tweede indruk: ‘warrig’, ‘chaotisch’, ‘onsamenhangend’
Ingewijden in de Steenwijkse politiek die Elsevier Weekblad sprak, bevestigen het beeld dat Bogers oproept. ‘Warrig’, ‘volstrekt chaotisch’, ‘onsamenhangend’ en ‘politiek onbetrouwbaar
Bron:
www.elsevierweekblad.nl/nederland/ach... (premium)
Perfecte match met Pechtold dus. Wat is er dan misgegaan?
Een gescheiden vrouw met 5 kleine kinderen en 1 groot dreinend kind dat zegt haar minnaar te zijn, die wordt vanzelf volstrekt chaotisch, warrig en onsamenhangend. En politiek onbetrouwbaar staat bovenaan de functieomschrijving van iedere D66-er.
@SamV | 12-09-18 | 11:06 vwb die laatste quote in de ' tweede indruk' lijken ze elkaar inderdaad gevonden te hebben.
Logisch, de raad zal niets negatiefs zeggen over deze kwal.
Die meneer Bogers en die meneer Pechtold, kennen die elkaar?
@MAD1950 | 12-09-18 | 11:37 | Denk het niet, Bogers was korpschef en werkt nu bij een lokale omroep in Steenwijk en schrijft daar columns voor.
Goeie vraag Mad!!
Ze heeft zich blijkbaar snel aan penthouse aangepast
Is Koos Alberts Anne's ex?
Wist ik niet.
Hierover praten is Geenstijl.
Nu moet ik weer wachten op de leesmap.
Ex van Anna Lok: “Volgende keer stem ik geen D’66 meer”.
Mannetje Pechtold zei toch het is een prive kwestie. Nou bij deze.
Hahaha! Briljant!
Zo is het maar net.
Muhahaha!!!
Greet: "U bent een miezerig mannetje" Kijk maar hoe terecht:
www.youtube.com/watch?v=mT2iFiHqRAc
Die vaandelzwaaiers waren ingehuurd door Azarkan of Pechtold, 1 pot nat.
Eigenlijk is de Privé een soort Facebook op ouderwets papier. Een laf blaadje dat leeft van smaad en leed van anderen. Eigenlijk zou het verboden moeten worden..
Het is eigenlijk Tendentieus, Geenstijl enz.
Voor mensen die nergens anders gehoor vinden dit soort zaken voor het voetlicht te halen is de Privé wel geschikt. Leed van wie in dit geval?
Ik wil hier geen lans gaan breken voor Alexander P., maar is het werkelijk zo bijzonder dat de ex van jouw ex eens flink naar jou uithaalt (omdat jij haar een flinke veeg hebt gegeven/haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen)?
En dat de Prive als “betrouwbare bron” aanhalen. Need I say more? (Lekkere onderzoeksjournalistiek GS!).
Pak Alexander lekker aan op hypocriet Deuggelul. Zonder rioolblad Prive gaat mij dat echt wel (bijzonder) gemakkelijk af hoor. En dat geldt voor velen hier in de panelen.
Indien (en ik ken deze zaak niet, want Prive is een in alle kleuren van de regenboog gekleurd vuig riekend toilet voor menige kattenbak) er een (hypocriete) tegenstrijdigheid is tussen zaken die hij publiekelijk als politicus heeft behartigd en zaken die hij prive “flikt”, dan hoor ik gaarne wat dit precies is. Daarin ben ik namelijk wel bijzonder geïnteresseerd. Weet iemand dat toevallig?
Anders lekker laten gaan. Neuken is niet in strijd met de wet. Zelfs niet met jouw ex (get-over-it!).
Alles voor het woordje "maar", is meestal een leugen.
Maar karaktermoord plegen op de werkvloer van D66 wel. En daar moet het overgaan. Hoeveel viagra Pechtold snuift boeit me niet.
@Theo-Pim-Riv | 12-09-18 | 10:48
Klopt, en het zijn die uitzonderingen die het dus zo interessant maken
Wat dacht je van jezelf als een integer mens presenteren?
"haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen" De ex had haar al met een behoorlijk aantal kinderen laten zien dat hij dat ook kan. Ik denk dat het eerder gewoon ging om een gevalletje "omhoogneuken" op de politieke ladder.
@Dirk III | 12-09-18 | 10:54
Ivf, zaaddonor.. Was u erbij?
Maar goed, laten we het vooral niet te ranzig gaan maken en wegzakken in die smerige drap waarin Prive graag foerageert.
U breekt een Lans voor Penthouse de bezwangeraar van ondergeschikten.
Hij had beter zijn Lans kunnen breken.
www.youtube.com/watch?v=Nzbtn5f81Lo
@RoBD=Skullfucker | 12-09-18 | 10:54
Tja, is neuken dan niet integer?
D’66 is geen partij van gristengekkies hoor. Zou Segers of Voordewind zo bezig zijn geweest, dan heb je een bijzonder sterk punt.
Ik pak Pechtold (c.s.) liever op dat Deugen met “vluchtelingen” en de multiculturele samenleving aan. Daar zit de werkelijke hypocrisie.
Vreemdgaan, achter andermans vrouwen aangaan et cetera gebeurt zo vaak in de samenleving (en de TK vermoedelijk), dat we om dat niet bij onze volksvertegenwoordigers te hebben maar beter kunnen overgaan tot het installeren van een SGP-kabinet. Zit ik niet echt op te wachten. Jij wel?
Lekker laten gaan.
Pechtolds hypocrisie nekt hem echt wel een andere keer hoor.
De betrouwbare media pakken liever uit over Trump. Pussy gate.
Elke dag vinden ze wel iets wat de ´moeite´ waard is.
U reageert als mevrouw Lok door te vallen voor een invloedrijke door het voor hem op te nemen. Heb dit vaker meegemaakt. De invloedrijkste krijgt altijd het voordeel van de twijfel mee.
"omdat jij haar een flinke veeg hebt gegeven/haar eens hebt laten zien wat een echte vent kan doen"
Je bent nu net zo suggestief bezig als het 'hypocriete deuggelul' waar je anderen mee om de oren slaat.
Maar misschien weet je uit zeer betrouwbare bron dat het een geweldige veeg/beurt/weetikveelwat was. Je spreekt in enkelvoud, dus weet je misschien ook zeker dat het bij één keer is gebleven. Als dat zo is dan neem ik terug wat ik net zei.
Als het penthouse kon praten.......................
The Best there is!
Schuld van Poetin! Kijk jij vanavond weer de NOS?
Leuke nick, Pia!
Waarom zou MoJoris jouw okseltumor weghalen?
Aluhoedje en aannames, gratis van Calimero.
Dat heb ik ook al eens geopperd, toen werd mijn mening ook binnen no-time de nek om gedraaid. Inmiddels heeft Putin nog steeds het bloed van 200 onschuldige NL'ers aan z'n handen. Na de oorlog wisten we beter hoe we met fascisten moesten afrekenen. We zijn een beetje soft geworden.
@Nice_Wheels Inmiddels heeft Putin nog steeds het bloed van 200 onschuldige NL'ers aan z'n handen. - Heb je bewijs?
Pechtold heeft een ongeboren vrucht kapot gemaakt omdat het meneer niet uitkwam m.b.t. zijn carrière, die mogen ze van mij net zo bashen als de man met de witte onderbroek.
Zegt okseltumor, erkend lid vd pro D66 trollenmeute.
eerstneukendanpraten | 12-09-18 | 10:51
Gemiddeld gezien maak je als man dagelijks miljarden ongeboren vruchtjes kapot door je slang te melken, maar nu het Pechtold is is het opeens verschrikkelijk.
@Mark_D_NL: Ik niet, maar de commissie die de hele zaak aan het onderzoeken is heeft gelukkig wel bewijs dat in ieder geval de Buk raket met launcher een Russische was die vers uit Rusland kwam. Ik weet niet hoe het in jouw land zit, maar in Nederland rijden er doorgaans geen luchtdoeleenheden een vreemd land in om daar een oorlog uit te vechten zonder dat daar tot op het hoogste niveau toestemming voor gegeven is. Alleen al op grond daarvan zouden ze Poetin in Den Haag moeten ophangen.
@Nice_Wheels | 12-09-18 | 11:01 Schaap.
Elke rechtgeaarde Nederlander zal D66 bashen en FvD promoten. Daar komt geen Rus aan te pas.
@Nice_Wheels
In elk geval maakt Poetin het niet zo bont als Rutte, die terroristen bewapent en opzettelijk grote aantallen burgers afslacht. Daarvoor zou Rutte en zijn hele kliek in Damascus en Afrin moeten hangen.
@obominotie: Daar hebben we het nu niet over, maar het zelfreinigende vermogen van onze democratie gaat daar vast nog wel een zegje over doen. Wellicht dat het niet Rutte de kop gaat kosten, maar een stasje zie ik hierom nog wel verdwijnen. Hennis zelf is al weg, dus die kunnen ze er niet meer op aankijken.
Pechtold is een lul,altijd arrogant,betweterig en dient op te rotten.Hij voegt nooit iets toe.Komt er altijd later achter dat hij verkeerd was,excuses maken wil die niet.
En hij lijkt zo veel op Chance uit de film Being There
@Nice_Wheels | 12-09-18 | 11:18
De grenzen staan al 30 jaar open. Tot zover de illusie van het zelfreinigend vermogen.
@Frau Merkel: Dan zal dat wel beleid zijn he, overigens, buiten de afgelopen paar jaar en gedurende de Yugo oorlog, valt het aantal asielzoekers hier heel erg mee. Het conflict in Syrië loopt ten einde, dus het aantal asielzoekers zal de komende jaren wel weer gestaag gaan dalen. Zeker nu Frontex de bescherming van de buitengrenzen serieuzer lijkt te gaan nemen, en daar ook budget voor gaat krijgen.
Pechthold vernielt wel meer dingen.
Stuur de beste man naar het Westland. Daar zoeken ze nog een burgemeester. Kan hij daar nog iets leren misschien?
Hoezo? Er is daar geen vervuilde grond die hij kan verpatsen.
Ik koop godverdomme helemaal niets totdat ze een fatsoenlijk DTP'er in dienst nemen en artikelen met inhoud weten te schrijven. Wat een achterbuurt huisvrouwen blad is dit.
Klopt, dit is ook geen blad voor transgenders minnenman.
Met deze opmaak vinden deze bladen al 300 jaar gretig aftrek bij huisvrouwen, omaatjes en kappers (m/o). Dus waarom zou men daar verandering in aan brengen.
Ik schrik me iedere keer weer de tering van die grijns van Sylvie.
Hele grote mond betekent hele grote andere mond, kun je je hoofd insteken en dan ook nog ja en nee schudden.
Theo-Pim-Riv | 12-09-18 | 10:40
Wetenschappelijke/medische onderbouwing graag. Wat heeft het één direct te maken met het ander?
Proefondervindelijk maar dat is Privé.
Snel naar de kapper.
D66 gaat nog steeds naar beneden in de peilingen, nog even blijven zitten graag Pechtold!
De fatsoensrakker toch.
G*dT, ik lees bij de kapper altijd de roddelbladen!
Valse nicht Michel Foucoult, Sartre en Derrida laat ik thuis ongelezen;-)
*CcMed
"Als ik naar de kapper ga neem ik altijd een nummer van Privé mee van huis." Herman Finkers
Gast waar heb je het over..?
okseltumor. Lees je eens een beetje in over wijnandje.
Wijnand Duyvendak werkt nog steeds bij GroenLinks hij is de campagneleider. Het vervelende is dus dat al die GroenLinks meisjes die uit naïviteit GL stemmen en doneren, in feite een terrorist subsidiëren. Wat Duyvendak bekent heeft dekt niet de lading van zijn misdaden.
Duyvendak werkt nog steeds bij GL. Godverdomme man, hij is de baas van GL en dat kan allemaal in ons kut land.
Het lange lijden van Koos Alberts moet zijn: Het lange lijden door Koos Alberts
Ik hoop wel dat de kinderbescherming is ingeschakeld, want je kunt niet verwachten dat deze d66 hoer of haar imbeciele ex die 5 kinderen kan opvoeden. De kinderen zijn zoals altijd weer de dupe. Arme stumperdjes. Plaats ze maar snel in een pleeggezin.
Allemaal de schuld inderdaad van het abortuskanon Penthouse, dat ziet U scherp.
Ere wie Ere toekomt, die Alexander Penthouse is een verschrikking, maar Wereldkampioen Arroganter.
Theo. Rustig aan een beetje. We hebben het hier wel over een van de grote leiders en coalitie-partner en lieveling van onze koningin he.
Met koningin bedoel ik dus de echte he, die op drakenstein woont.
Ben trouwens ook benieuwd of ze het nog een beetje gezellig heeft gehad samen met prinses mabel op de begrafenis van Kofi.
Ja de bazin van Koninlijke Nederlandsche Olie en zo, de Dividend's Queen.
Die Oranjes zijn altijd een voorbeeld van fatsoen geweest, met name de Duitse import.
Het is toch wat he. 80 jaar geweest en nog steeds aan het werk. Een voorbeeld voor ons allen.
Ik ben ook nog benieuwd naar het verhaal van de ex van de ex van de ex. Volgende week hopelijk.
Duurt lang hehe voor die Alexander Penthouse de ondergeschikten bezwangeraar het opgeeft. Maar opgeven zal hij of D66 gaat geheel ten onder, oh ….wacht
We willen geen exen meer, maar exit.
Misschien kan pechtold bevruchtinsofficier worden bij de VN.
Ik ben ook nog benieuwd naar het verhaal van de ex van de ex van de ex. Volgende week hopelijk.
Harry Turtle | 12-09-18 | 10:27 |
Op den duur kom je vanzelf bij Mark Rutte uit.
En in belgie kost de privé 3,99.Staat daar meer nieuws in of zo?
Meer porto.
Moest vertaald worden.
Als jouw vrouw je verlaat om bijvrouw voor iemand als Pechold te worden, dan is het begrijpelijk dat je je de grootste loser op aarde voelt. Maar je kan dat dan echt veel beter voor je houden, je hoeft dat niet nog een keer in de Privé te bevestigen.
een uria
Maar kunnen we haar nu een Kechtold noemen?
Ik reken m goed, +1
+1
Zie nu ineens dat die Anne flaporen heeft; nu is de lol er wel vanaf.
Je weet wat ze zeggen van vrouwen met flaporen, he? ;-)
D'r vagijn ruikt naar kadaver, brijnaald en overjarig uitgedroogd Pechtold zaad. De lol was er sowieso wel vanaf.
Wat een inschattingsfout van Pechtold. Eerst die rancuneuze ex met die snoeiharde 'ik laat me door hem niet meer naaien' brief aan de gemeenteraad en nu die ex van de ex die ook nog even een ram na geeft. Het is dat het Pechtold is anders zou ik denken dat dit (ex)stel ook behoorlijk van lotje getikt is.
En nog allemaal waar ook, want is net zoals die veilingmeester altijd zegt Privé.
Ik vind het wel erg voor Koos. Eerst z'n benen en nou dit. Weet je wel weet je niet. Dus. Tja, heel erg vind ik het.
Waarom staat er op de cover trouwens een speciale prijs voor Spanje?
Dat is een terechte opslag voor sukkels die op vakantie niet weten hoe je vakantie moeten vieren.
@Knufter De spaanse editie is duurder ivm vertaling.
Ben benieuwd wat Gulliver moet betalen in Equador.
Voor Huub Möllenkamp.
Laat die arme man toch eens keer met rust.
Koos of Allexander Penthouse ?
Sylvie Meis, al vrees ik dat een flatje in Scheveningen haar wat te min is.
Wat heeft Wilders met Anna Lok te maken?
Je vrouw en kinderen verliezen aan zo'n Alexandro in z'n flatje lijkt me een klap voor je ego. Gelukkig gaat Alexandro binnenkort Junckers vervangen in Europa.
Welnee, meer dan een benoemd burgermeesterspostje van een of ander betondorp zal er niet meer inzitten voor hem.
Pechtold wordt burgemeester van de mooie gemeente Rozendaal
Het enige nieuws wat ik nog over Pechtold wil lezen is dat hij ein-de-lijk is opgesodemieterd uit de politiek en het ergens heel erg niet naar zn zin gaat hebben. Er zal toch gvd wel karma bestaan voor een aartsleugenaar en demagoog van dit kaliber.
Karma? Zeker weten. Deze 'man' gaat roemloos en hoogstwaarschijnlijk eenzaam ten onder.
Absoluut niet, man. Ik wil dat hij een hard gevecht gaat leveren met een gedeelte van de achterban om aan te blijven. Ik wil dat hem dat lukt.
Ik wil dat dit zo lang mogelijk duurt.
Vast niet zal door kartel wel een mooie functie voor hem gevonden worden
Tussen 2 haakjes, proficiat redactie! Eigenaar worden (?) van de roze panelen is een grote eer. Keep up the good work!
@de ex van Anne... Ik vind het sneu voor je. Als je je vrouw aan Pechtold verliest... Het ging haar om het politieke potentieel dat is alles. Beetje hetzelfde gedrag als Sylvie. Reken het jezelf niet aan en migreer om dat laffe hoofd van Pechdrol nooit meer te hoeven zien op de treurbuis.
Eigen schuld van die ex, moet je maar niet met een d66 hoer trouwen.
De vraag is alleen of ze aan het begin van de relatie al iets in de politiek deed of dat ze "invulling" zocht na het luizen-pluizen op school. Ik denk het laatste met de grote anti-climax Pechtold als punt achter die carrière.
Herman van veen.
Wat hebben die D66ers toch een Wilders-obsessie...
Het zijn weer de bekende Nederlanders!!!
Wonen ze in Scheemda?
In Scheemda woont niet 1 goeie. haha
Uit eigen ervaring kan ik vertellen dat wonen in Scheemda ook heel erg is.
ALs zelfs WILDERS al weet heeft van blote borsten....
Nooit gedacht van 'm, het leek zo'n keurige jongen.
LOL de rancuneuze ex mag ook even zijn zegje doen.
Nu weten we tenminste wel zeker dat geen serieus medium dit akkefietje meer zal aanraken.
Nou, de Privés zijn wel uitverkocht. Als Evert Santegoed dat zegt...
Ook als het inhoudelijk klopt? Dat zegt wel wat over die serieuze media.
Enkel echte sterren halen de Privé-cover. Het blijft nu slechts wachten op de volgende frats van Lex. Ik gok op een geslachtsverandering, van veel opties heeft ie niet meer over.
*want*
Wisten jullie dat Koos nog nooit over zijn nieuwe grindpad in de tuin heeft gelopen? das ook zielug!
Weet je wat dit is?
*maakt wapperend gebaar met beide handen boven hoofd*
Koos Albers die aan het flipperkasten is.
^1 van de hardste oldskool grappen over 'm die ik me zo nog kan herinneren^
@elfenstein "Ik scheurde in mijn auto en nu zijn mijn benen verlamd... "
wat dacht je van zijn laatste hit: "Hoofd, schouders, wiel en frame, wiel en frame"
elfenstein
Haha! Die ken ik ook nog, en dan had je nog een versie met poep aan zijn wiel, slag in zijn wiel, en Koos met tractorbanden.
het korte optreden van koos ooit? dat was op een scheef podium!
"Vanaf dat moment ging het met de carriere van koos eigenlijk alleen nog maar goed bergaf"
€ 3.49 ??
Duur papier om je reedt mee af te vegen.
Die 3 euro 50 is nog het meest schokkende op de hele voorpagina ja!
Uw reaguursel was trouwens een geniale fipo geweest. Jammer.
Toen ik nog kassajuffrouw was gingen ze voor f. 1,75 over de toonbank.
Three fiddy.
Prachtig hoe die natte wind op zijn bek blijft gaan.
Zit dan wel nog steeds op het pluche, maar heeft zijn leven vakkundig & eigenhandig geruïneerd.
En dat allemaal voor een beetje schijnmacht, een troosteloos appartementje en een wip. Gefeliciteerd kereltje.
Pechtold heeft zelfs gefaald in corruptie hetgeen uitzonderlijk is voor een politicus.
Van die voorpagina is Koos de enigste die mijn sympathie heeft.
Nah, Sylvie is nog eniger.
Makro777, er zit een -e teveel in je reaguursel
niet een -i?
Nuchternederland *koggie pakken doet*
Dit blijft ons straks bespaard als GS bij de Telebelg weg is?
Of komt Albert Verlinde bij GS werken?
Of glamorama komt terug.
Diversificeren moet je toch en nu Dumpert wel bij Mediahuis blijft.
Pas maar op want opmerkingen over de Telebelg worden regelmatig weggejorist.
Hey, nieuws van gisteren over Pechtold. Leuk! *drinkt bakkie koffie*
Liever Sylvie dan Anne.
Als jij het liever met een emotieloze plastic pop doet, be my guest.
Mag ik allebei overslaan?
Ik heb het heel wat beter getroffen.
'Ach schat, sta je hier al lang?'
TRIO met beide zeg ik geen nee
Hoeveel keer is haar leven al niet verwoest met haar 5 kinderen als je 36 bent
Mooi dat die ex nu ook gaat lopen janken. Laten we eerst eens uitzoeken van wie al die kinderen zijn en hoeveel abortussen anne heeft gehad Als ik die ex was , had ik fijn mijn domme bek dicht gehouden, maar ja misschien eet hij ook wel een beetje mee van alle alimentatie en zwijggeld.
5 kinderen als je 36 bent en je dan opnieuw zwanger laten blaffen, dan ben je ook niet helemaal in orde. Smerig van Pechie trouwens om zo'n geestelijk kwetsbaar/labiel iemand uit te kiezen voor zijn batspartijtjes ipv iemand die wat sterker in haar schoenen staat.
Ik wil Anne wel voor de 7e....
Koosje
Dit is wel een hele dure hoer aan het worden voor Peggie.
Ik wandel nu al 69 jaar op deze aarde en ik ben het levende bewijs dat hoerenlopen goedkoper is dan relaties aangaan. En dat is inclusief drank en spijzen.
Kaas, je krijgt toch wel subsidie voor de hoer?
Ik ben de hoer.
BTW Hoe staat het met Glamorama?
Arme Sylvie. Geef haar aub snel een multimiljonair, dan zijn al haar problemen opgelost.
Ik ken iemand die met de dag meer Lira's op zijn bankrekening heeft.
Deflatiemonster, heeft ze dan ook weer vast werk en komt ze onder de mensen?
NaughtiusMaximus | 12-09-18
Ze moet dan wel zoveel mogelijk binnen blijven maar heeft wel vast werk, minstens 10 kinderen op de wereld zetten en de boel schoon houden en eten klaarzetten als manlief boos terugkomt van het theehuis. Shoppen kan na toestemming van manlief bij de Zeeman of Action om de hoek. Van de kinderbijslag kunnen ze regelmatig naar het achterland bij het Taurusgebergte. Wie wil dat nou niet?
Wat er ook in zou staan, ik zal er nooit een kopen...
Ik ook niet, ik lees hem bij de kapper.
Bij de chinees, maar daar hebben ze een leesmap die vier weken achterloopt.
@Glasgow Argus:
Dus over 4 weken Chinees eten.
Na ' Smile je staat op GeenStijl' nu ook ' Oh jee je staat in de Privé' .
Neukbankjes bij de Kamer, fietsenhokken en niemand weet wat er allemaal gebeurd in de Kamer.
Ze denken echt dat we onnozel zijn, laten we eens optreden.
Rutte, onderzoekje duurt 4 jaar, nemen we daar genoegen mee?
Kan de Prive niet Geenstijl overnemen.
Weten we ook welke reaguurder het met wie doet. Ik doe het met niemand want ik ben te knap voor jullie allemaal!
Maar goed rappel:
Het is geen privezaak als een raadslid van D66 die werkt voor D66 Meppel gekaraktervermoord wordt door iemand die voor de landelijke D66 werkt.
Dat is dan een D66 zaak. Ik hoef niet te weten wat voor kleur onderbroek Pechtold heeft, dat is dan weer wel prive.
Is een natuurwet; perverse types dragen altijd wit.
@Moresnetunited Fout, het is wit met gele pisvlekken. Kijk maar naar Jolo.
Zegt Pech Told dat? Wat een minne en zwakke move. Dan ben je wel erg desperaat.
Als we klaar zijn met Pechthold, gaan we dan achter zijn holmaatje Rutte aan?
seksloze Rutte?
Die wordt beschermd door Hogerhand.Kom je niet te weten, moet je bij D.zijn.
@gato, u bedoelt Demmink?
Die doet het toch alleen met jongetjes?
Prutte is toch geen jongetje?
Wat is er met Koos?
Koos is geen Kaas.
Knap vervelend, blaaskanker naar het schijnt.
Die slaapt vannacht weer op de bank!
Arme Sylvie bedoel je.
REAGEER OOK