Deadline verlopen. See you in court, Europese Unie (en Kajsa Ollongren is een censuurheks)

Zo. De deadline is verstreken. Faalclub EUvsDisinfo heeft de abjecte en infame beschuldiging van nepnieuws aan het adres van uw favoriete weblog met een kulsmoes verwijderd, maar niet gerectificeerd.
Terwijl wij daar wel om gevraagd hadden. En dat betekent dat wij as we speak onze zwarte kippen uit laten zoeken wie, hoe, waar en met met wat voor pak papier vol notarissentaal gedagvaard kan worden zodat we eindelijk wat verstand in die Brusselse bureaucratische censuurkoppen kunnen stampen kan. Wordt in de rechtszaal vervolgd dus.
Social
En als we zeggen 'Brusselse' dan bedoelen we ook minister Kajsa Ollongren van Waarheid Binnenlandse Zaken. Die werd afgelopen dinsdag door de wakkere collega's van de Zoomin-redactie aan haar taas getrokken over de hele affaire en daar kwam toch een bak nepnieuws uit dat we het belangrijkste citaat (hele filmpje DAARRRR) even moeten gaan kloosrieden. Na de break.
Kijk dan
KO: Het allerbelangrijkste wat wij kunnen doen tegen nepnieuws, ons daar tegen te wapenen, is:
GS: Nou wij zijn benieuwd
KO: Vrije meningsvorming...
GS: Lekker begin. Helemaal mee eens.
KO: Kritsche burgers...
GS: Nog eenserder.
KO: Kinderen die leren het onderscheid te maken tussen wat echt is en wat nep is...
GS: Prima in theorie, jammer dat de praktijk bestaat uit D66-docenten Maatschappijleer die de kindertjes gaan leren dat Verschrikkelijke Man Thierry Baudet Net Zo Gevaarlijk Als Hitler Is.
KO: En onafhankelijke, kritische journalistiek...
GS: Onafhankelijke, kritische journalistiek. Zoals toen de onafhankelijke, kritische journalist Eva Jinek, die voorzitter was van de jury die de Joke Smitprijs aan Gloria Wekker liet uitreiken door D66-minister Van Engelshoven, zo enorm kritisch was op het censuurplan van Kafka Orwellongren.
KO: Dat heb ik steeds gezegd. Censuur is nooit het antwoord...
GS: Dit bewaren we.
KO: Ik ben daar geen voorstander van...
GS: Kijk. Goed zo.
KO: Ik vind het wel goed dat er ook in Europa mensen zijn die een netwerk gebruiken van NGO’s en allerlei instellingen en bedrijven, die het in de gaten houden en dat ook rapporteren en op hun website zetten...
GS: Wat? WAT? WWWWAAAAATTTT??? Dat is helemaal niet goed, mevrouw Ollongren. Als u ook maar iets meent van wat u daarnet gezegd hebt, dat u tegen censuur bent enzo, dan schrikt u zich het apelazarus als 'mensen in Europa' van een door de EU (overheid, weet u wel) opgezette taskforce lijstjes gaan aanleggen van wel en niet deugende berichtgeving in de media. Dat die mensen bovendien gebruik maken van een netwerk NGO's is helemaal van de pot gerukt. Bij dat netwerk van NGO's hoort namelijk ook Promote Ukraine, dat achter de beschuldiging van nepnieuws aan ons adres bleef staan omdat ons topic een emotioneel artikel was. Kom nou mevrouw Ollongren. Dat is eng, verschrikkelijk eng. Dat is helemaal niet goed.
KO: En als ze daar een fout maken, dan halen ze het eraf. Nou, dat vind ik eigenlijk ook hartstikke goed...
GS: Wat zeiden we nou net? Dat is helemaal niet goed en zeker niet hartstikke goed. Dit is de overheid, mevrouw Ollongren. Geen clubje hobbyisten of wat dan ook. Er wordt op dit moment door de autoriteiten een lijst gemaakt van wat er allemaal wel en niet deugt in de media. Dat heeft NIETS met vrije meningsvorming te maken. Dat heeft NIETS met kritische burgers te maken. Dat heeft NIETS met kinderen het verschil tussen echt en nep leren te maken. En dat heeft verdomme HARTSTIKKE NIETS met onafhankelijke, kritische journalistiek te maken. Dat de EU deze lijsten maakt is censuur. U zegt dat u daar tegen bent. Doe daar dan ook iets tegen in plaats van dit soort baarlijke nonsens uit te kramen. Wij nemen geen genoegen met 'vertaalfoutje, bedankt'. Nog niet misschien zelfs. Deze club moet kapot. En u moet uw mond gaan spoelen.
Reaguursels
InloggenWaar kunnen we de rechtszaak sponsoren? Laten we het gelijk goeddoen en ze in mootjes hakken!
Sponsor maar met informatie op het net want geld is binnenkort goed als wc papier
De mevrouw is een simpel dom gansje
markdehollander.wordpress.com/2018/01...
Allemaal leuk, GS als bliksemafleider, maar heeft iemand wel eens gekeken naar de rest van die lijst van zogenaamde disinfo claims? Dan gaat de claim van GS over 1 speldje in een gigantische hooiberg van onzin claims.
Ja, en? Mogen die niet meer onzin vertellen? Als je dat gaat verbieden, moet je allereerst met religies beginnen; die zijn uitsluitend op onzin claims gebaseerd.
Ik zou wel eens een dag met jou door willen brengen en iedere onzin, die jij in die 24 uur verteld onder je neus willen wrijven.
Het is iedere dag iets minder heimelijk 1984 in Brussel en Den Haag. Censuur is een lelijk woord en daar worden mensen angstig van. Dus noem het anders en masseer het wat langzamer in, waarde varkens van George Orwell.
Goed dat GS het tuig in de gaten houdt, was dit niet gezien dan is het volgend jaar normaal.
Gelukkig is Jan er nog die de smerige Junta in de gaten houdt. Voor je het weet zit je in een martelgevangenis, zonder aanklacht, zonder contact en word je op een ochtend zomaar opgehangen aan een vleeshaak. Of eh, sorry dat was in Syrie..
Maak er maar cynische grapjes over, je bent intelligent genoeg om te weten wat er van komt wanneer mannen met macht steeds meer macht om zich heen verzamelen. Vooral mannen met zo'n gebrekkig democratisch mandaat als de heren waar wij over spreken. Waarvan ik vermoed dat jij er eentje van bent, Landgenoten.
De EU is de derde ernstige misstap die Europa nam sinds 1914.
Zou iets gerookt hebben, zulke grote ogen, en maar giechelen.
Jan Passant mk2 | 02-02-18 | 10:48
"Waarvan ik vermoed dat jij er eentje van bent, Landgenoten."
Kijk daar gaan we alweer met de paranoia. Nee, heb niks met de overheid te maken, gewoon zelfstandig ondernemer. Werkgever dus.
Evengoed bedankt voor dat inkijkje in je geest, hier wat verder boven. Wat je ook bent.
Het grappige is dat Ollongren het dus 1 op 1 eens is met de interviewer. Dat verbaast mij niets. Niemand is voor censuur, zo uiteraard ook D66 niet. De suggestie wekken is alleen al belachelijk. Het streven naar meer bewustwording, goede onafhankelijke journalistiek en signalering van mogelijk nepnieuws (door wie dan ook) is helemaal geen verkeerd plan.
Wat wel naar voren komt, is dat men (de overheid in dit geval) totaal geen idee lijkt te hebben hoe. Want er wordt toch wat afgeklungeld.
Als een overheidsorgaan zoveel controle gaat uitoefenen, op wat hun burgers allemaal uitvreten, dan hebben ze maar erg weinig vertrouwen in hun burgers...... kan ook zijn dat de afstand zo groot is tussen overheid en burgers, dat de overheid het overzicht een beetje kwijt is.
D66 Ollegren is natuurlijk door Rutten en Arrogander niet voor niets binnen geloodst.. Via de club van Alexandor (om de schijn niet tegen te krijgen) en via total 'bescherming' van MP Mark met vergeet dat niet! daarbij Bea als de backup.
Het hele clubje is onderdeel van de Bilderberg groep.
Denken jullie nu echt G.S. dat jullie tegen dit Bilderbergkartel zijn opgewassen..
Niets doen is geen optie.
Zodra het lukt mensen wakker te maken is dat Bilderbergkartel kansloos.
Natuurlijk moet het wel eerst veel slechter worden, maar daar zorgt de EU dan weer helemaal zelf voor. Jammer, dat de boel altijd eerst totaal kapot moet voor het beter kan. Derde misstap sinds 1914. Hopen dat de Amerikanen ons Arrogante Beterweters nog niet zo beu zijn dat zij ook een derde keer Europa uit de zelfveroorzaakte troep komen halen.
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing - Edmund Burke
Maare als een website iets publiceert wat niet klopt, en een andere website weerlegt dat. Dan heb je het toch gewoon over een online debat? Dat is prima. daar termen als nepnieuws is natuurlijk onzin. Een debat voer je met achtergronden, onderbouwing en argumenten, niet met 'machtsinstrumenten'. Als de overheid vindt dat Oekraine een cool land is, dan moet je dat kunnen onderbouwen. Dit is echt link hoor. Bij alles wat op die desinfo site staat moet je nu denken: of het is niet waar, of het komt de EU niet zo goed uit.
Behalve dan als providers straks verplicht worden om fake-news websites te blokkeren (zoals TPB). Dan is er ineens geen GS meer en dus ook geen discussie..
In 1936 riep men over de speech van ene A.H. dat het allemaal zo vaart niet zo lopen..
De partij van Alexander Penthouse en de voormalige assistente van Prutte. Niet bepaald een hoopgevend cv, maar in de praktijk blijkt het allemaal nog erger dan je op voorhand verwacht. Zou Orwellogren zelfs liegen of verdraaien als ze de waarheid probeert te spreken?
Orlongen is Zweeds, meer hoef je niet te weten, knettergek land, nog veel erger dan hier ze lijken wel bedwelmd
Die is net zo Zweeds als Sylvana slaaf is
Als ik Ollongren zie moet ik altijd aan Barbara Spectre denken.
Volgende stap is wellicht de buitenlandse geldstromen voor (Nederlandse) Politieke Partijen verbieden. Oh, wacht:
bron: nos.nl/artikel/2214847-ollongren-wil-...
PS: De ontvangst van de heer Klimkin, minister Buitenlandse Zaken van Oekraïne is geannuleerd.
bron: www.tweedekamer.nl/debat_en_vergaderi...
Ongewenste politieke beïnvloeding op de Nederlandse democratie vanuit het buitenland voorkomen, goed idee. Laten we eens beginnen met dubbele paspoorten van Tweede Kamerleden af te schaffen.
Twee voorgestelde democratische manieren waarop de 'populisten' de nek wordt omgedraaid: buitenlandse geldstromen verbieden (PVV Joods-Amerikaanse sponsors) en subsidie aan partijen afhankelijk maken van aantal zetels in de Kamer ipv aantal leden (FvD - 2 zetels, 20.00 leden).
Ben benieuwd wie die "vertaalfout" gemaakt heeft. Een buitenlandse mogendheid die via een NGO wat citaten kromvertaald heeft aangeleverd aan de EU? Dat is het paard achter de wagen spannen.
DDR66. Doorlopen mensen.
"Big brother is watching you" wordt een feit op deze manier. 'Anderen' die bepalen wat je wel of niet mag horen, lezen of zien, want de rest is "gelogen".
Waar is die gofundme link....?
IK ben niet helemaal op de hoogte, maar is dat nu de nieuwe minister president van Nederland? Van de vorige, Rutte geloof ik, hoor je nauwelijks nog iets.
Kaysa is een Brusselse siloviki
Hahaha
In een vrije democratie bepaald iedereen zelf wel welk nieuws hij of zij wel of niet verdacht vindt. Daar heeft een overheid zich helemaal niet mee te bemoeien wat die bemoeienis is een vorm van censuur. Tientallen jaren heeft de msm enkel de voor links en de globalisten wenselijke berichten laten horen en was er nooit een vuiltje aan de lucht. Nu er berichtgeving uit ander hoek komt en het publieke opinie aan het veranderen is wordt teruggegrepen op de beproefde methode van de censuur. Werkte goed bij Stalin, Hitler en Mao. Ollonkreng denkt ‘ dat kan ik ook ‘.
Ik begrijp niet dat je niet on ziet dat de kern van het probleem ligt in het feit dat het het de overheid is die dit doet. Als kritische burgers of onafhankelijke journalisten zulke lijstjes maken heb ik er geen enkel probleem mee. Masr de overheid moet dit NOOIT doen of faciliteren. De overheid is per definitie niet kritisch, onafhankelijk of betrouwbaar. Het zijn door politieke electorale overwegingen gedreven instituten. Met al (te) veel macht. Geef ze niet ook nog eens de macht over "de waarheid".
De infrastructuur voor censuur wordt in sneltreinvaart aangelegd.
De gratuite verklaring van Nederlandse politici dat dit helemaal niet tot staats/EU censuur gaat leiden en dat de burger zich daarover dus geen enkele zorg hoeft te maken is uiterst naïef te noemen, ook van die politici zelf.
Waar eindigt nepnieuws en waar begint onwelgevallig nieuws? Wat is de definitie van nepnieuws? Hoe zit het met de onafhankelijke rol van de journalistiek die de overheid zou moeten controleren? En waarom zou de overheid burgers moeten beschermen tegen vermeend nepnieuws? En verkondigt de overheden soms zelf ook geen nepnieuws, de inval in Irak bijvoorbeeld vanwege het bezit van chemische wapens.. De overheid kan zich m.i. beter op haat kerntaken richten en deze goed uitvoeren, dan zijn burgers helemaal niet gevoelig voor beïnvloeding van buitenaf.
Zodra DE OVERHEID openbare lijstjes bij gaat houden die stellen dat bepaalde artikelen of websites foute informatie bevatten, en daar belangengroepen als bron voor gebruikt (zie promoteukraine), dan ben je als overheid juist bezig met zelf "alternatieve feiten" te faciliteren.
Daarmee beschadig je en diskwalificeer je, of poog je dat op zijn minst, juist het vrije woord van die sites, als overheid zijnde.
En dat is nu het punt.
Misschien moet u eens een cursus politieke besluitvorming of veranderkunde volgen. Dan zult u zien dat u eerst een visie heeft over hoe de toekomst eruit ziet. Vervolgens gaat u dat vertalen naar stapjes die gezet moeten worden naar dat doel. Wie het gaat doen, hoe je zorgt voor draagvlak, hoe je middelen vrijmaakt voor je droom.
Volgens mij heeft u uw oordeel al bepaald. Maar toch reageer ik even. Het vrije woord is het meest waardevolle wat we hebben. En veel mensen wil daar geen enkele beperking op (behalve als het strafbaar is, bijvoorbeeld oproepen tot geweld). Politici zoals de D66 heks willen dat echter wel. En daarvoor zet ze de eerste stapjes. Bijvoorbeeld door mensen als u te laten geloven dat de stapjes nodig zijn, dat ze onschuldig zijn, dat ze allerlei problemen oplossen. Kortom, gewoon doorlopen mensen, niets aan de hand. Bij GS houden ze daar niet van. Wat dat betreft zijn het net Yankees. Wij / ze willen free speech. And more free speech. En geen lijstjes. En onderwerpen die wel of niet mogen. En zeker geen commissie van de waarheid die gaat bepalen wat waar is en wat niet. En nog erger is het als je staatsonderdelen ook nog de bevoegdheid geeft om te straffen. Maar afijn, als de meeste kudtburgers van dit land willen dat er een Ministerie van Waarheid moet komen om ons te beschermen tegen het kwaad, dan moet het maar. Maat niet zonder gevecht tegen de strijders voor het vrije woord.
LOL! Volgens de Telebelg wordt het boek van de "deskundigen" van Rijbroek en Vermeend uit de handel genomen vanwege het betere knip- en plakwerk, oftewel plagiaat. Ons fotomodel neemt, na Nieuwszuur, ook een "gewaardeerd" oud-politicus mee in haar val.
Vermeend:een betweterige zakkenvullende salonsocialist met al zijn schnabbeltjes. Hopelijk dat dit stuk PvdA verdriet hier een flinke deuk oploopt, de kleautzack, met zijn belerende verhaaltjes in de Telebelg samen met die andere linkse klojo Van der Ploeg.
Hear hear!
@HaatbaardKnipper
Inderdaad frappant hoe Vermeend en van der Ploeg (PvdA) in de media opgehemeld worden als "economische experts."
nee, adjudant, naar de rechter zodat een rectificatie wordt geplaatst en niet alleen maar slinks het bericht wordt verwijderd.
Dus rectificeer je omdat je jouw huiswerk niet hebt gedaan en daarmee iemand ten onrechte iets hebt toegedicht. Heel volwassen, normaal en kinderachtig om niet te doen.
Het gaat om het principe maar principes zijn iets waar Links Nederland onbekend mee is.
Een vertaal fout.. weet je hoeveel vertalers de EU in dienst heeft.. hahaha. Jij moet stand up comedian worden..
@Adjudant
Ik denk dat in dit geval het verhaal van een vertaalfout erg ongeloofwaardig is. Wat zou je dan verkeerd moeten vertalen om tot hun conclusie te komen? Alles ziet er naar uit dat de vertaalfout meer heeft te maken met de hond heeft het huiswerk opgegeten of zo. Het is dan ook volstrekt terecht en zelfs belangrijk dat Geenstijl dit soort ambtelijke misdraging tot de orde roept.
@Gulliver de linkse principes van de adjudant worden pijnlijk duidelijk. Het wordt tijd dat onze huzaar 1e klasse deze pik es wat principes over eer en geweten bij gaat brengen
Niks kleuters. Als de overheid en de eu hoog van toren blaast omtrent nepnieuws mag je verwachten dat zij hun huiswerk hebben gedaan. Dat betekent lezen, controleren, controleren en dan oordeel vellen. Dit is amateurwerk van de bovenste plank. Te recht dat hier een rechtzaak van wordt gemaakt. Ten slotte gaat het ook om principes. Verbaasd mij niets van jouw reactie: de afgelopen 10 jaar is kritisch bekijken naar kabinet rutte begraven.
Ik ben ook niet verbaasd over uw gezeik en gejammer. U is al bekend op de Autobahn.
Komt u ons hier vervelen met uw prietpraat? Zelfs u maakt met googletranslate deze fout niet. Daarom dus doorgaan. Roeren waar het stinkt.
Wie zegt dat het een vertaalfout is? En als het een vertaalfout is, ook voor dat soort fouten, draai je op.
Fakenews en we leven nog lang en politiek correct. Altijd handig die dubbele moraal.
WTFaq!!
dit leest weer als damage control ipv de logische Mea Culpa:
nos.nl/nieuwsuur/artikel/2214745-desk...
de basis is dat ze binnenkwam als zijnde inlichtingendienst hacker, en dat is gewoon bijna zeker grote grote kul
Het gaat in dit propagandaspel dan ook vooral om de namedropping op TV want zo'n naschrift door deskundigen leest amper iemand. Met name Rusland Rusland en nog eens Rusland, liefst in combinatie met een Noord-Korea en Iran. Gevolgd door het ozo voorspelbare 1 en 1 is 3tje waarin de AIVD zgn Russen hebben gehacked dus de Russen nu de banken platleggen. Het is van het tergend BS niveau. Enig memorabele uit artikel is "De code kan zelfs doelbewust zijn aangebracht om onderzoekers om de tuin te leiden. " - Enige partij die tot CPU niveau van zo'n beetje any connected hardware (en daarmee software/traffic) kan geraken wegens een lange historie in backdoor implementatie is de CIA-NSA.
Vreselijk dat bekakte Scandinavische accent van haar.
Beter 10 brabos in de kroeg dan eentje op de buis...... hik
@Pinpanter
Fijn dat jij wel je eigen naam onder het commentaar zet. Pot en ketel en zo.
Pinpanter: rot op naar de Joop, schlemiel.
O/T FakeNieuwsUur heeft dus wel excuses aangeboden (waar ze eerst nog dachten weg te komen met onzin, en cropNOS met een grapje)
euvsdisinfo.eu/report/azov-fighters-t...
Geenstijl staat er ook stiekem nog steeds op!
Outlet where the disinformation appeared:
kudtkoekiewet.nl
het is dus gewon een heel dmme bot of nog dommere rukker die bepaalt over wat 'nepnieuws' is! Als je kutkoekiewedt als dader omschrijft....
er is maar 1 FakeNieuwsUur (wel eindelijk met excuus nu, na twitterdruk), de NOS fotoshopt gewoon in nieuwsbeelden, OMFG
@Hemmenaar7 | 02-02-18 | 01:49
Viel mij ook op, moest wel lachen ... is die EU toch nog ergens goed voor.
WtW, je verwacht ook niet beter, maar toch is het heel erg dat ontzettende pannekoeken/bots (kutkoekiwet.nl) kennelijk disinforming outlets duiden. Then again, de overheden zouden voor hun IT ook massaal Van Rij- Ruk-, Fuck&Suck-laarzen inhuren voor crypto-IT-secrity in de chain-passwords en Block-inlog.
oh oh, als de tucht van de markt mist, is de mensheid gedoemd, dus we moeten gewoon een kleinere overheid, en in NL en met w EU gaan we erg de mist in
Goed punt van u Hemmenaar7, waarschijnlijk hebben ze een bedrijfje ingehuurd om te archiveren en lezen ze dat dan in een soort Chinese fabriek opstelling de artikelen.
Lol wat een faal clubje
Nu is de vraag is Nepnieuws nu Echtnieuws, of is Echtnieuws nu Nepnieuws. Wie bepaalt wat. De EU, met zijn tentakels bepaalt, in deze obscure commissie wat Nep- (als het hen niet uit komt) en wat Echt (als het hen wel uitkomt) is. Zo willen zij het hebben. Censuur vanaf de TOP. Eind jaren '30, de geschiedenis herhaalt zich.
Kuifje-in-Afrika | 02-02-18 | 00:45
Hahaha. Sherry wordt wel nog gezopen maar dan door de 70+ madammekes in 3-delig klassiek Chanel gedoetje inc 20 karaat gouden juwelen (maw oud geld) op de Cornelis Schuytstraat. Schitterend! Die oude dames, Champagne met een zilveren lepeltje om de bubbels eruit te halen. Bubbels? Doen we niet aan! Geniaal!. Hahaha. En die oude dames hebben een pleuris hekel aan het nieuwe geld.
En met een kitch-tasje met een hondachtige erin, een geföhnd poedeltje of een chiuaua in een dekentje.
Jan Dribbel | 02-02-18 | 01:03
indeed. Niet de oude dames, die hebben de oude grumpy golden retriever. Kuttenlikkers zijn voor het plebs.
Jan. Schitterend hoe cynisch die oude dames zijn! Opmerkingen zoals: "Verrek die Gordon zonder make-up ziet eruit als een kwijlende bulldog." Antwoord van haar vriendin. "En het schijnt dat hij ook nog eens in onze buurt woont.... Proleet." Muwahahaha. Deze conversatie heb ik mogen meemaken afgelopen zomer. Mooi! Je kunt veel over Amsterdam zeggen maar deze gesprekken zijn goud.
Ollegren & Bea foto zegt genoeg.
Overigens Ollegren madammekes zijn hier schering en inslag in Amsterdam zuid. 99% van die "numpty's" hebben het niet gehaald. Maar Kasja is da "Queen" doorgezopen Chardonnay, sigaretten kop gemaskeerd met veel make-up en of botox. Standaard hier. bakfiets met jankende blonde etters er in die 's ochtends worden afgeleverd op de blanke school en daarna gaan ze witte wijn tanken met vriendinnen vanaf een uur of 11 's ochtends omdat ze diep in hun hart ongelooflijk ongelukkig zijn. En ik moet toegeven. Mooi en triest spektakel omdat te zien. Hahahaha!
Kasja deed ooit een sherry-kuur om af te vallen. Ze raakte 8 kilo kwijt. En haar rijbewijs.
De naam Mabel komt de laatste tijd weer op. Iets met de boot van Bruinsma, Bosnië, een helikopter in Libië, een foto met Erdogan en Soros, tja, waar hangt zij eigenlijk uit sinds van Balen en Verhofstad oorlogje gingen stoken op het Maidanplein?
Mabel woont nog steeds in Londen.
Kuifje-in-Afrika | 02-02-18 | 00:45
Een bronnetje van dat rijbewijs toevallig?
Kuifje-in-Afrika | 02-02-18 | 00:51
Tja, mijn huis staat ook niet iedere dag daar waar ik ben, dat zegt niks.
Ah, nu herinner ik me weer waar de naam Mabel laatst opdook (4-1-18):
"Wij gaan het met u hebben over de European Council on Foreign Relations (ECFR), een volgens eigen gegevens mede door de Open Society van George Soros gesponsorde club. Niet zo verwonderlijk , want de voorzitters zijn momenteel Carl Bildt, een oude bekende van Mabel uit de tijd van de Balkan oorlog. Voorts Emma Bonino en onze nijvere socialistische gedachten uitdragende Mabel Wisse Smit ( gegevens van de website van de ECFR). Maar daar stopt het niet, want als wij naar de ledenlijstkijken en ons beperken tot de Nederlandse leden dan zien wij het volgende illustere gezelschap(...)"
www.geennieuws.com/2018/01/mabel-wisse...
Was het niet Abject & Infaam?? enne lag die Mabel niet de vozen met onze wijlen Klaas de Bruyn ???? Ik zweer het als je de juiste informatie boven weet te halen blijkt de beerput steeds groter en dieper te worden...
Inmiddels lees ik ook dat een anti-slavernij beweging de Gemeente Den Haag dreigt met dwangsommen als 'koloniale straatnamen' niet worden aangepast. Volgens het AD, dus of het waar is....
Go get her, boys.
Grab her by the pussy.
lol
De overeenkomst tussen Trump en een kalkoen is dat ze beiden de kerst niet halen.
Loop jij maar achetr pedoring Clinton aan.... viezerik
Let eens een beetje op je spelling, Tokkie. Zo slaag je nooit voor je inburgeringsexamen.
@Kuifje
Dat zeiden ze over Stalin ook.
Met Stalin liep het dan ook slecht af.
Heeft Trump politiek asiel aangevraagd in Rusland?
Stalin ging gewoon dood in zijn bed, stripfiguur.
Er is toch wel heel vaak beweerd dat Stalins omgeving het noodlot een handje heeft geholpen, OK.
@dribbel vertel eens wat hebben de Russen nu weer gedaan. Wat heeft de staatsomroep (nos) je nu weer verteld?
@Kuifje-in-Afrika | 01-02-18 | 23:46
Wat een krankzinnige timing voor die belegen kerstmop.
Ben jij eigenlijk wel snik, Kuivemans? Nee hè?
Omdat ik kritisch ben op Trump, ben ik niet goed snik, Lewis? Vertel.....
Hij heeft de kerst gehaald. De kalkoen niet.
Doe eens beter je best, dude.
@Kuifje
Lees jij je argumentatie wel eens na of begint de slaappil al te werken.
He kuivemans... haha.. goeie lewisl! Moest lachen.
Heel goed opgelet Lewis, de kerst van 2017 is geweest. Maar wat denk je, komt er in 2018 nog een kerst? En gaat Trump die halen?
Het is goeddoeme februari, zwitsal.
*there is no X-mas in february loeriedelt*
De kalkoen is dood, dombo. Heeft de pijp aan Maarten gegeven.
@kuivemans. Trump gaat 8 jaar President zijn.... Bewaar dit reaguursel en kom over 8 jaar weer bij mij terug.
Statistisch gezien ligt Trump over drie jaar in zijn praalgraf.
Die weddenschap staat, Mark. En je moet niet zo schelden.
@kluifjeinafrica deal ik zet er een krat Budweiser op.
Het schijnt dat ze in Afrika dom zijn.
Hehehe.
Budweiser? Waarom geen wijn?
@dribbel Ach hij zou statistisch gezien ook nooit President Worden. Tot zover statistiek...
@Mark_D_NL | 02-02-18 | 00:16
Goede voorspelling. Ik hoop het.
@kuivemans Zet jij er een doosje Wijn op. Ook goed. Maar geen goedkope Afrikaanse of Franse troep.
Ik las net dat de Tokkie een single gaan uitbrengen en ze hebben nog achtergrondzangeressen nodig.
Mark en lewis Pijplala, is dat niet iets voor jullie?
Lekker meezingen op niveau!
Mark, is afgesproken. Doe maar 4 jaar, want ik geloof niet dat Trump deze periode volmaakt.
@OB ze zoeken ook nog een achtergrondzangeres in de overgang.. dat is misschien wat voor jouw.
@Markje. ik lees dat je het zwaar hebt, die opvliegerTs thuis zijn moeilijk te verwerken.
Jouw voorland, het had mooier kunnen zijn. Tsja, dan maar een mooi huis, aandeeljes en auto nietwaar. En wegduiken in de studie.
Trustenkuss!;)
Moedig van GS om een rechtszaak te beginnen. Ik vind dat klasse. Want zo hoort dat in een rechtsstaat. Vooral als we allemaal de indruk krijgen dat Brussel zich boven de wet verheven acht; zo van 'we maken zelf wel onze wetten'. Als een soort politbureau als het ware.
GS heeft kennelijk de middelen en de expertise; 'gewone' burgers kunnen geen rechtszaken tegen Brussel beginnen.
Ik zou maar eens beginnen om niet alles te geloven dan bent u al een stuk verder.
Ik moet 'niet alles geloven', aldus ene botbot.
Nu, daar worden we wijzer van.
Zeg dan ook wat ik wel en wat ik niet zou moeten geloven; dan kunnen we verder.
Kenmerkend trolgedrag van ene botbot; wel algemeen vaag zaniken maar niet concreet worden. Goedkoop trollen dus.
Niet alleen moedig, maar noodzakelijk. Het kwaad in de kiem smoren, nu het nog relatief gemakkelijk kan. Jurisprudentie zal ook in de toekomst leidend kunnen zijn en heeft ook een preventieve werking. Dus ik zou zeggen: Tot in de hoogste boom van de rechtsgang indien nodig.
Goed advies botbot. Ik begin met u niet te geloven.
Mijn geld zit erin. Pak ze !
Zum kotsen.
Ik hoop op een mooi resultaat GS.
Ohw wat voelt GS zich beledigd door de EU
Als ik de EU was zou ik zeggen kom maar op, dan kunnen we ook even praten over de beledigingen aan ons gericht.
Je wilt het weer over je emoties hebben pisnicht?
Pisnicht? Wat is dat voor proletenopmerking?
Heb je nog niet genoeg aandacht gehad?
Check: de Berbaar heeft van zich laten horen.
Check: botbot heeft van zich laten horen.
Waar blijft DKS?
Het fatsoen zit u niet in de weg daar heeft u gelukkig geen last van.
Jan Dribbel | 01-02-18 | 23:54
Loop eens naar de spiegel en stel die vraag nog eens. kartelreaguurderT.
botbot | 01-02-18 | 23:58
Is voor
Mark_D_NL | 01-02-18 | 23:45
Jan Dribbel | 01-02-18 | 23:54
Als ik even niets te doen heb reaguur ik bijna elke dag meestal in de avond uren omdat ik tot het zeldzame uitstervende ras behoor die nog werkt.
Oeps... de EU beledigd. Hoe durven ze. Het leger er op af. Wat bij Hebdo kon, moet hier ook kunnen.
@botjebotje Aanwezig zijn op de sociale werkplaats mag jij werk noemen, debieltje... jij wel.
Nou Markie, de spellingscontrole op de Sociale Werkplaats van botbot doet het beter dan die spellingscontrole bij jou. Als je genoeg hebt gespaard van je krantenwijk moet je eens overwegen om een nieuwe laptop te kopen. Of telefoon.
Mark_D_NL | 02-02-18 | 00:07
Al jaren met pensioen, run nog steeds mijn eigen bedrijf met twee man personeel.
@botje.. ok, wanneer dat echt is. Dan respect.
Ouwe lul
Mark_D_NL | 02-02-18 | 00:29
Ik begon als ZZPer mijn bedrijf groeide maar mijn krachten namen af dus is moest wel een knecht in dienst nemen voor twee was er eigenlijk te weinig werk dus nam ik meer aan.
Jan wil de zaak overnemen en ik zal mij zo langzamerhand terug trekken dus moest er een mannetje bijkomen.
Ingaande 2019 trek ik mij volledig terug uit de zaak.
Ja, cool. Dat is top. Aan jouw kunnen heel wat mensen in NL een voorbeeld aan nemen!
Trek je jezelf dan ook terug van GeenStijl? Dat scheelt weer afkicken wanneer je naar het bejaardenhuis gaat ouwe zeiksnor
Ik lees het al, Tata staat met bananen op de markt.
Lol. Een knecht in dienst nemen is zo 1890.
In de bouw stikt het van de 'knechten', Jan.
@Bot Zijn je knechten Zwart? En heb je een witte baard bij toeval?
@botbot, gebruik jij de zelfde medicijnen als de adjudant ofzo??? Ik ken dat spul, op het labeltje staat dat het goed voor je dopamine niveau is, maar als je het product teveel en langdurig gebruikt krijg je last van waanideeen... Hebbie de bijsluiter niet gelezen ofzo?
Asymmetrische verhoudingen, misschien kunt u dit concept meenemen in uw reaguursels inzake de overheid. Ik schat u intelligent genoeg in om te begrijpen dat wat u nu schreef vrij vreemd is als dit concept word meegenomen.
Mark_D_NL | 02-02-18 | 00:51
Goedemorgen.
Lol, maar op het platteland noemen we het beestje bij naam zonder negatieve bijbedoelingen.
Bij jullie is het werknemer of medewerkers net zo als jullie een werkster interieurverzorgster noemen en blank wit moet zijn.
Gefeliciteerd met jullie correctheid.
Dit is appels met peren vergelijken. Belediging is niet van hetzelfde caliber als aan de schandpaal genageld te worden als verspreider van nepnieuws.
Goedzo GS, pak die engnekken aan. Ouderwets met gestrekt been erin!
Ha, ha, ha. GS verspreidt nepnieuws. Maar Nieuwsuur deed een Rijbroekje. Gooi het item er maar in, zou ik zeggen, met special guest praatjesmaker Vermeend. Of slapen jullie al?
Ollongron heeft zich in haar korte staat van dienst als minister van BiZa op de volgende onderwerpen gestort:
-afschaffen referendum
-censuur onder het mom van nepnieuws
-buitenlandse partijgiften aan banden
Met welke agenda zit deze dame daar eigenlijk? En waarom staan geen van deze onderwerpen in het verkiezingsprogramma van d66?
Bilderberg
Beschermen belangen oranjes.
Agenda VVD :-)
Zou Pechtold gechanteerd worden door Rutte vanwege het penthouse?
Of is er nog meer wat Pechtold chantabel maakt?
Oranjes is met een hoofdletter.
Bilderberg.
Je zegt het zelf al. Toch?
Kuifje... voor mij met een o... nooit een O. Net zoals d66 en prins pils en mark rutte. Je snapt niet echt veel.
Nou Mark, ik snap wel dat je moeite hebt met spellen.
Geen buitenlandse giften? Weet Pechtold daarvan?
" En waarom staan geen van deze onderwerpen in het verkiezingsprogramma van d66? :" - Heb jij ooit in 1 van die verkiezings programma' s zien staan dat de NL politiek massa' s kansloze Afrikanen en Moslims naar binnen ging halen.. Nee toch. Nederland is een democratische aanfluiting. Kom op. Dat is al tientallen jaren zo. Wakker worden vriend..
Hulde GS! Grijp hem bij de kladden, die EU!
*einde oefening voor eu, zwaait alvast naar brussel*
Hopelijk gaan ze nat en moeten ze met pek en veren op hun eigen site.
Ollongren wordt nooit meet Nat. Die heeft een droge schrale zure vagijn.
Is de Lactacyd thuis weer eens op Markje? ;)
Mark zijn opblaaspop is kapot, vermoed ik.
Heel goed. Die EU bunzing moet worden geslacht en gevild voor hij zich voort kan planten.
Met iedere dag heb ik steeds meer moeite mij te distantiëren van de waanzin, die de regelzucht omwille van de domme regelzucht onze overheid lijkt te drijven. Omdat je er steeds vaker tandenknarsend mee geconfronteerd wordt, of je nou wil of niet. Het ene protocol is nog niet uit de Haagse koker, of de ander moet al bij spoedwet worden verankerd. Ondertussen wordt compleet voorbijgegaan aan reeds geldende wetten. Want het common sense wordt al jaren faliekant vermeden. Zo ook door onze rechters, die de macht der interpretatie tenenkrommend eenzijdig zo hebben weten te benaderen; dat het meer een verschuilen achter de wet is geworden dan ergens echt voor willen gaan staan.
Toen onze justitiële top zich niet zo lang geleden tegen Wilders keerde en daarvoor zelfs bereid was een niet eerder geziene dwaling, dan wel pure manipulatie, zo dwingend te brengen als zijnde het enige goed; dacht ik, dit is wel de grens dat Vadertje Staat heeft bereikt. Want als men zoveel uit de kast wil halen, om daar wel voor te wilen gaan staan?
En toen kwam die club van die PenthousemelkerT aan de knoppen te zitten. Een ongekozen minister was nog niet koud binnen, of ze begon zo voortvarend met het afschaffingsproces van het referendum, als ware dat het meest inhumane instrument ooit. Dat zo ongegeneerd de maat nemen van het grauw is wat exponentieel uit de hand aan het lopen lijkt. Als een ivoren dame kijkt ze neer op de pionnen, die zogenaamd tegen zichzelf en de boze wereld in bescherming genomen moeten worden. Door ze schaakmat te zetten? Met tijdklok ook nog eens?
Nepnieuws is van alle tijden, of dacht Kasja dat de Kruistochten destijds zijn gevoerd uit een hoogdravende vorm van humanisme?
Ik steun dan ook van harte deze meer dan broodnodige actie tegen die alsmaar almachtigere autoriteit, waar we tot nummers zijn verworden. Meerdere nummers bovendien, want als ik nou iets moet invullen schijn ik wel vier nummers te hebben. En dan reken ik mijn BSN nog geeneens mee. Die afkorting alleen al; BSN.
Om de paar jaar krijg ik er wel een nummer bij en ik kan de neiging nauwelijks meer onderdrukken; deze maar op mijn onderarm te laten tatoeëren. Want je mag ze namelijk nooit vergeten. Een naam en geboortedatum wordt lacherig afgedaan met wereldvreemd, want de macht ligt in hun getal? Stilzwijgende nummers die louter en alleen de statistieken en fiscus nog dienen om een totalitair regime mogelijk te maken. Want hoe meer grijze muizen hoe beter. Geenstijl is onderhand een zeldzame baken aan het worden van onze vrijheid. Een vrijheid waar de meesten van ons door gevormd zijn. Ongebreidelde horizon was het uitgangspunt van mijn basale educatie destijds. Nu moeten ze naar de moskee, maar hebben nog nooit van de Endlösung gehoord.
Brussel ligt honderden kilometers van Berlijn, maar in historisch vergelijk met die foute periode zijn er wel degelijk parallellen in gedachtegoed op te merken en dat zou de gemiddelde Nederlander een stuk meer moeten verontrusten, dan wie Anouk nou weer niet mee gaat nemen.
Hoewel, Anouk is wel een wereldwijf; zo heel anders dan Kajsa.
Thanks voor deze tegel
Wanneer jij moeite hebt om je te distantiëren van deze toestand ben je niets meer dan een drama-queen die propageert dat er in de nabije toekomst razzia's plaatsvinden om jouw soort op te pakken en in een kamp te stoppen.
Eigenlijk niet eens zo een slecht idee, paniekzaaier.
Als drama-queen jouw ding is moet ik je teleurstellen.
@kalk
Je eigen verknipte hersenspinsels projecteren op iemand wiens mening je niet aanstaat en dat vervolgens neerkalken alsof het een neutrale analyse is. Mocht je niet naar de witte onderbroeken get together bij Van Jole vanavond?
hoochee | 01-02-18 | 23:18
Ehm nee ik heb niets met jankwijven, zouden meer mensen moeten doen.
benjeallanggek | 01-02-18 | 23:22
Wanneer je de eerste zin leest van die aanstellert, zie je zelf ook dat mevrouw haar mening laat leiden door emotie.
Steeds meer moeite mij te distantiëren, bladieblabla
Drama queer.
Hoezo ben ik dan verknipt? Of heb ik je vriendinnetje beledigd?
Hehehe, Kalluk zei 'mevrouw' tegen me, al helemaal krankjorum gedraaid door de genderneutraliteitshype vermoed ik. Als een verwarde man, vrouw of chemische verbinding dat zich maar lastig laat oplossen.
Jij zou je moeten schamen dat jij jouw eigen soort zo afvalt.
@kalk
Er zijn hier op GS in grote lijnen twee soorten mensen; zij die bezorgd zijn om wat een kleine groep wil opleggen aan de gemeenschap. (Meestal gaat het om zaken die eerder verworven vrijheden beknot.) En reaguurders die behoren of sympathie hebben voor die kleine groep. Ik gok dat jij bij de tweede groep hoort... of heb ik dan je moeder beledigd?
@gek
Mijn moeder is vorig jaar gestorven, dus die beledig je er niet mee.
Zoals jij niet opgemerkt hebt, heb ik geen commentaar gegeven over de inhoud, dus daar kan jij geen waardeoordeel over geven, doe jij toch, dus jij bent niet al te slim.
Wel ken ik waarde toe aan het overdreven gezanik van die drama queer van je omdat het betoog er nogal zwak van wordt.
Wat ik van dit gepruts denk doet er niet toe, dat laat ik aan anderen over. Ik kan je wel het advies geven, geen waardeoordeel te geven gebaseerd op aannames.
Ongeblustekalk | 01-02-18 | 23:39
Laat ik je dan maar als echte dramaqueen, terwijl ik mij gespeeld verontwaardigd van je afwend, verrassen met; talk to the hand.
hoochee | 01-02-18 | 23:51
Kan me zo voorstellen dat mensen bij jouw thuis zich irriteren aan jouw manier van praten. Kleffer kan het bijna niet.
Zo krijg je nooit een man.
@kalk
Neem je eigen advies ter harte kerel!
@gek
Ik doe niet aan aannames.
Mannen die dat niet zijn, en vrouwen die dat niet zijn.
Verzwakt de argumentatie van het betoog nog meer.
Maar toch een fijne avond toegewenst, wanneer je zelf-gevormd bent in amsterdam kan je bijna niet anders dan scheef uit de hoek komen.
Kom je uit Amsterdam dan? Je hele eerste reactie is een aanname man en meteen iemand drama queen noemen? Verder zeg je zelf dat je niet ingaat op de inhoud; ik denk dat als het jou om stijlfiguren gaat, je beter Nederlandse Letterkunde kunt gaan studeren. Dit is een forum, met meningen dus....
Madeleine de Cock Buning ook voor het gerecht slepen.
Trollongren is onbekwaam.
Breaking News: Nieuwsuur biedt excuses aan over Cyber-deskundige Rian van Rijbroek.
Is dat breaking news? lekker belangrijk.
Voor jezelf en de midgets kan dat wel zo zijn, dat klopt.
Boek uit de handel. nos.nl/nieuwsuur/artikel/2214898-cybe... Maar het lukt NepNieuwsUur nog steeds niet een echte Mea Maxima Culpa te doen. nos.nl/nieuwsuur/artikel/2214745-desk... Draaien, spinnen en straatje schoonvegen. Gelukkig weet de jonge generatie wel beter en is dit een hele wijze les over de kwaliteit van onze staatsomroep.
www.pi-news.net/2018/01/alice-weidel-a...
Die Achse des Guten, Tichys Einblick und PI-NEWS seien „ganz wichtige Strömungen für eine diversifizierte Meinungsbildung“
Zijn dit de concullega’s van GS aan het oostfront? Mein Himmel, geen wonder dat Merkel und Schulzie daar met twee vingers in de neus de zaak naar hun hand zetten
Mevrouw Ollonkreng begint zich te ontpoppen tot de Nederlandse Goebbels. Hoorde op het journaal dat de PVV buitenlandse giften verboden worden en de bijdragen aan politieke partijen zetelgerelateerd worden iplv leden aantal gerelateerd. Om ook Baudet te naaien. Een heel enge Euronazi.
Dat OllenKreng heb je van mij gepikt, maar oke.. zand erover (ook v.w.b. Ollenkreng)
Als dat bijvoorbeeld ook zou betekenen dat een Soros niet meer mag doneren aan lobbyclubjes en NGO's die de publieke opinie hier in NL schaamteloos met nepnieuws en alternatieve feiten proberen te beinvloeden, dan kan ik zulks nog wel billijken. #letsorbanize
Vraag Ollongren de volgende keer dat jullie haar zien ook even hoe het zit met wetten die met terugwerkende kracht kunnen worden ingevoerd, zoals zij met het intrekken van de referendumwet van plan is. Ik ben wel benieuwd waarom zij denkt dat dit kan en of dit volgens haar ook juridische mogelijkheden schept om, met terugwerkende kracht, niet toe te treden tot de eu of bijvoorbeeld geen Nederlandse paspoorten te verstrekken aan mensen die al een paspoort van een ander land hebben.
Maar wie is er nou eigenlijk enger? Buitenlanders, met uitzondering van Kajsa Ollegron, sluit ik uit (de vieze vuile xenofoob dat ik mij daar eentje ben!) en dus mag je kiezen tussen Frans urubin.com/wp-content/uploads/2015/11/... , Plofkop van de VVD tpo.nl/wp-content/uploads/2014/12/Hans... en de heks van D66 www.vn.nl/wp-content/uploads/sites/3/... die Grietje en Hans dood wil? Of spaar jij ze allemaal?
Echt WALGELIJK. De vreselijkste kop is die van de begrijpende Timmerfrans blik. De engste Ollonkreng. Van B is een dom bruinhemd type.
Berbaar | 01-02-18 | 21:43
Uw geliefde Geenstijl noemt Ollogangreen een censuurheks. Dus neen, natuurlijk gaat de zaak niet over haar.
Misschien moet U eens verder kijken dan, de soms kolderieke, stukkies van onze waarde voorgangers.
Feitjes bijvoorbeeld, best wel belangrijk.
Sterkte er mee!
Waar moet ik dan kijken? Uw waardevolle tips zijn van harte welkom. Over welke waarde voorgangers van u en de uwen heeft u het?
Je spreekt je woordjes uit alsof het feitjes zijn. Kom toch een keer met feitjes ipv altijd maar te schermen met de term 'feitjes'. Geef feitjes, Berbaar.
@Rick Ik vrees dat dat wat moeilijk wordt. NIMBY'S hebben korte nekken en komen met de ogen derhalve niet boven de eigen tuinschutting uit..
Deze D66 heks wordt aangestuurd door een 80 jarige heks die door ons duur betaalt wordt, om ons te vergiftigen met haar linkse denken.
Kom op zeg, nu even serieus.
Sluit ik zeker niet uit. Salonsocialisten / globalisten in optima forma.
Mee eens, verder is het naïef om te denken dat WA echt minder macht heeft dan Beatrix had.
Dat snap ik dus niet. Is het ego van het GS-bestuur zo groot, of de tenen zo lang, dat ze niet eens tevreden meer zijn met het weghalen van een te snel geplaatste melding? Alsof GS altijd zo heilig is. Komaan, zeg.
Hang toch geen geld aan zo'n zakkenvullende advocaat. Er zijn genoeg goede doelen om te steunen.
Verder niet echt handig om een Brusselse instelling aan te vallen terwijl jullie zélf een pak geld uit Brussel krijgen. De hele redactie wordt betaald vanuit Brussel, vermits GS in Belgische handen is.
Tot zover mijn gratis hint. Doe er uw voordeel mee.
Ben ik niet met je eens. Natuurlijk moet er wel geprocedeerd worden om aan iedereen duidelijk te maken wat een gevaarlijke ontwikkeling dit is.
Enkel omdat GS zo groot is, is er überhaupt actie ondernomen daar in Brussel. Als in de toekomst iemand met zeg de nick 'Nonkel Frituur' om een onwelgevallige mening wordt aangepakt zal er niemand luisteren als deze user begint te piepen.
Deze hele beweging is fouter dan fout en dient met alle middelen bestreden te worden. Begrijp werkelijk niet dat iemand dit met droge ogen kan verdedigen.
Kom, kom, Ome Friettent! Als er een officiële toko door Brussel (lees EU, no hard Belgium feelings) wordt opgetuigd om nepnieuws aan te pakken en die 1984-brigade zet zelf nepnieuws op hun site. Dan beschadigen ze goede naam van de ten onrechte beschuldigde media. Dan mogen de EU en de daar werkzame klunzen best even met de billen bloot! *krampachtig proberen Juncker en Timmermans niet met blote billen te visualiseren doet*
Voor de duidelijkheid: ik vind die hele EUvsDisinfo-site een gigantische belastingverspilling en inderdaad een zorgwekkende ontwikkeling. Wat mij betreft mag die onzin meteen verdwijnen.
Wat ik me wel afvraag is in hoeverre een proces voor de rechter hiertoe zal bijdragen. Het voorwerp van het proces is immers al verwijderd, en er is geen hond die naar EUvsDisinfo surft. Het enige wat GS bereikt is dat EUvsDisinfo in de belangstelling geraakt. Gratis reclame voor een nutteloze en schadelijke dienst. Waarom?
Nonkel Frituur is een echte Vlaming en dus eentje van de slappe hap.
Ik ben het vaak met u eens nonkel maar deze keer niet. In zijn isolement bekeken is het inderdaad vrij onzinnig van GS om juridische vervolgstappen te nemen. Maar wanneer je naar de algehele tendens kijkt waarbij veel regeringen de vrije meningsuiting willen inperken is het juist wel van belang dat GS juridische vervolgstappen neemt. Laat de rechter zich maar eens buigen over deze casus.
Nonkel, jij vindt het dus beter om je gewoon als vrije onafhankelijke pers te laten beschuldigen van het verpreiden van leugens terwijl dit *aantoonbaar* injuist is door een instantie die (vooralsnog) alle wetten en regelgeving in je samenleving dicteert???? En dan vind jij dat je lange tenen hebt als je er iets van zegt? Kom op, zo ingeslapen ben je toch ook niet he?
"Het enige wat GS bereikt is dat EUvsDisinfo in de belangstelling geraakt. Gratis reclame voor een nutteloze en schadelijke dienst. Waarom?"
Omdat dit hele gebeuren in de MSM (tenminste hier in Nederland) 0,0 aandacht krijgt. Zoals zoveel zaken lijkt men dit in Brussel zo stilzwijgend mogelijk in te willen voeren, waarna vervolgens de duimschroeven langzaam aangedraait zullen worden.
Er kan hierover niet hard genoeg op de trom worden geslagen. Laat iedereen die site maar zien, de overgrote meerderheid die hier kennis van krijgt zal tegenstander zijn van deze ontwikkeling. Meer aandacht is dus juist goed, want het vergroot het verzet.
@Nonkel Waarom!
Ik denk omdat Geenstijl een goede kans maakt dat een eis om rectificatie wordt toegewezen. Dat zou een blamage betekenen voor de EU/disinfo-site en hopelijk meteen het einde van deze 1984-onzin. Als die kans erin zit, moeten ze er dus zeker voor gaan!
@Nonkel Frituur | 01-02-18 | 22:20
Scherp Nonkel, messcherp.
Men snijdt zich met deze overreactie weer eens in de vingers en bereikt het tegenovergestelde.
Net als bij de hetze mbt Jolo en Pechtold, een hoop geschreeuw met als gevolg dat niemand het meer serieus neemt cq ziet als een afrekening.
Tel uit je winst.
@peterdh e.a.: Om te beginnen is er niet zoiets als onafhankelijke journalistiek. Iedere journalist heeft een broodheer, en die bepaalt de toon, ook bij GS. Concreet wil dat zeggen dat de redactie altijd de grens kan opzoeken, maar die grens niet overschrijden. Zo werkt het nu eenmaal. En ik weet ook hoe ze bij Mediahuis (de huidige eigenaar van GS) tegen de zaken aankijken. GS heeft daar weinig steun te verwachten, ze worden hooguit gedoogd vanwege het grote aantal lezers (of kijkers in het geval van Dumpert). Teveel in de kijker lopen gaat de journalistieke vrijheid niet ten goede komen. Dat is mijn vrees. Want uiteraard hoop ik net als u dat Geenstijl eeuwig mag blijven bestaan als luis in de pels van het establishment.
Bullshit berbaar. Jolo *was* een #ididit'manasshole... Geverifieerd. Pechthold *heeft* een appartement gehad van een diplomaat en weigert daar openheid over te geven. Dat zijn feiten. Andere feiten zijn dat die nepcommissie GS beschuldigt van nepnieuws terwijl dit *aantoonbaar* onwaar is. En als je je positioneert als toko die opkomt voor eerlijke berichtgeving die 100% fact-true is, dan mag je daar wel even op inhaken. Met gestrekt been.
Het broodnodige tegengeluid om de discussie aan te zwengelen met een bullshit verhaal.
Met Brussel wil jij de EU hier naar binnen trekken, maar dat dagblad kartel heeft daar niets mee te maken, vies ollongrennetje.
@peterdh | 01-02-18 | 22:43
Helaas is begrijpend lezen niet Uw forte, of begrijpelijk typen mijnerzijds is het manco dat kan ook.
Het gaat er niet om dat GS Peggie/Jolo/derCommission aan de kaak stelt.
Dat is prima ende terecht.
Het gaat er om hoe je dat doet en wat je er mee wil bereiken.
Na het gedram over Jolo sloten de (linkse) rijen zich en werd het een afrekening door rechts. Resultaat 0
Peggie zelfde verhaal: GS/TPO/PVV doken er bovenop en eind van de rit.
Alexander lacht het weg met een "grapje" dat als je deze partij tegen je hebt weet je dat je op de goede weg bent. einde verhaal
Nu zet men even EUvsDisinfo-site even in het spotlicht, terecht daar niet van, maar het resultaat is meer aandacht = importantie voor die club.
Ik zie de nieuwswaarde, vermaak en lolz van dit alles maar het is vaak contraproduktief.
Wat een onzin. Als GeenStijl er geen aandacht aan had besteed, hadden we helemaal niets gehoord over die Joop-aanrander, noch over die penthousebezitter. Links zou dit sowieso stil hebben gehouden, iets met scheren en stilzitten, dan waait het wel over. Nee, frappez, frappez toujours! De kloof kan niet groot genoeg zijn. Met appeasement bereik je echt niets, het is oorlog.
Nepnieuws: 'Shell gaat betalen voor de Groningse schade'. Nieuws: Shell+Exxon trekken alle ingediende kosten af en de belastingbetaler betaalt (bron: NOS 22 uur). Verder gaan ze een stikstoffabriek bouwen voor.... tatatarata.... Russisch gas.
En ik maar denken dat we een rechter hadden om te bepalen wat 'laster' is en wat nieuws is.
Ehh, Deug 66 fanaten doorgaans. Maar als uitgangspunt zou een onpartijdige rechter hier uitsluitsel over moeten geven inderdaad.
Verhaal halen bij D’66 ruggengraatloze rechters?? Moet het nog zien met #Trollongren...
Ook zo leuk dat madam, zoals ik hier ook onder in de reaguursels en op Teletekst las, een advies overneemt dat voortaan politieke partijen geen subsidie uit het buitenland mogen ontvangen en dat subsidie voortaan niet meer op ledental van een partij maar bestaand zetelaantal in de Kamers van de Staten-Generaal wordt gebaseerd.
Aldus mevrouw die zo'n bezwaar heeft tegen Russische toestanden... Als ze dat in Rusland zouden doen is het dus volkomen terecht dat Verenigd Rusland van Tsaar Poetin de overgrote meerderheid van de subsidie en zendtijd krijgt tijdens de verkiezingen (ik schreef toepasselijk bijna "verziekingen") aldaar? En dat die verschrikkelijke NGO's in Moeder Rusland gesloten worden omdat ze geld krijgen uit het buitenland om de Russische politiek te beïnvloeden, of dat Orbán de invloed van door Soros gefinancierde instituten in Hongarije de nek om wil draaien is eigenlijk ook best bon ton?
Ook niet geheel toevallig natuurlijk dat een partij als de FvD vooral heel veel leden erbij heeft gekregen, maar slechts 2 zetels. En met het verbod op subsidie uit het buitenland (gewoon transparantie over giften is blijkbaar niet afdoende of populair bij D66) worden niet alleen de eventuele DENK-Turken getroffen, maar ook eventuele giften voor de PVV uit Israël of andere contreien, of voor de FvD van uit Nederland "gevluchte" rechtsere, conservatievere of liberalere (ex-)Nederlanders misschien? Dat het hervorming behoeft kan best, maar dit is een regelrechte versterking van "het partijkartel": alleen bestaande partijen krijgen de meeste steun, nieuwe partijen worden achtergesteld.
Transparantie moeten geven, prima. Zorgen dat zowel gevestigde politiek als ook oppositie hun zegje kunnen doen, weinig problemen mee. Al zou het mensen sieren zich gewoon eens te verdiepen in partijprogramma's, dan zijn al die dure reclames nergens voor nodig en hoeven we ons ook niet meer druk te maken over nep nepnieuws. Maar dit riekt naar Rusland. En dan bedoel ik niet via trollen of actieve daden van de Russen. Eerder copycat-gedrag en slecht voorbeeld doet slecht volgen.
Kunnen we niet garantie claimen bij ikea, onze d66 olonkreng pottenkast mist een doos schroefjes, niet omruilen maar geld terug
"nep tot het tegen deel bewezen is".. gaat lekker zo
#releasethememo #draintheswamp Ook in Brussel en Den Haag graag.
God god god, wat een waanzinnigenniveau. Ik kan prima zelf uit maken of er echt alien battles plaats vinden op Antartica of debunken dat de wereld toch plat zou zijn. Meeste bullshit klik ik weg, rare is dat dat meestal DWDD, Jeroenepoen Pauw, Eva Kletsnek, kerel de Brein en consorten zijn. NPO kan geen mens meer serieus nemen, wat een gelieg en bedrieg is dat. Eerst maar eens naar onze eigen mediapropagandakanalen kijken. Mafklappers.
Gelukkig, ik was even bang dat jullie het erbij lieten zitten.
Echt iets doen is toch een stuk beter dan een papieren Verzetskrant in de markt proberen te zetten onder het mom van iets is beter dan niets...
Hoho niet zo denigrerend over het baanbrekende plan van Jan om een dode boom te beginnen a raison van 4 euro per stencil.
Ondernemertje heur, dat er maar velen mogen intrappen!
over fake news.... staar nieuwsuur al op EUvsDisinfo? Dat is namelijk wel door overheid betaalde disinformatie notabene met beschuldigingen over Russisch, N-Korea en China hacks.
Hoe komen ze er bij, de bewijzen liggen voor het oprapen en het toch volhouden.
@botbot. Waarom krijgen wij die bewijzen nooit te zien dan? Ik denk dat er een lange wachtlijst is bij de nepnieuwsfabriek waar de VVD, D66 en de eu hun bestellingen doorgaans plaatsen. Hebben het te druk met het rapport over MH17, het zoeken naar het filmrolletje van Srebrenica en het verkopen van subprime staatsobligatiepakketten van eu-landen denk ik.
accijnstoerist | 01-02-18 | 22:20
U heeft nooit kennis genomen van de vlagverbranders ?
Rox Trip heeft zich vanavond ook afgetrokken. Er is niets meer van over gebleven.
Opvallend is wel dat het BNN VARA weblogje buitenspel blijft met hun ranzige racistische rotzooi. Of zou dat met hun diep trieste kijkcijfers te maken hebben?
Wat heeft een weblog met kijkcijfers van doen dan?
oei.. dat kan lang gaan duren, maar you go girl!
Chemokar | 01-02-18 | 21:44
*maar you go girl!*
Ja is het nou Nederlands of Engels dat je roeptoetert?! En zo nee, wat moet jij dan wel?
Succes strijders van het vrije woord. Waarschijnlijk word dit een rechtzaak die 20 jaar gaat duren en onder een steen geveegd word.
Waar kan ik bijdragen?
Dus bedrijven en NGO’s, die belangen behartigen, moeten volgens Ollongren gaan bepalen wat nepnieuws is waarbij partijen schuldig zijn totdat het tegendeel is bewezen. In een fatsoenlijke rechtsstaat wordt de vraag of een partij schuldig is of niet juist achteraf vastgesteld door een onafhankelijke rechter. Ollongren en consorten begeven zich hiermee op een hellend vlak.
Oekraïne, vlieg reisje Pechtold. Natuurlijk beschermd D’66 alles dat slecht afstraalt op Oekraïne. Smeergeld moet rollen.
Dacht 'ie soms dat Poro 'm voor niets meeneemt?
Wat een rotzooi. Dat Amstel Live-volk bedoel ik.
Ligt nergens wakker van. Na hun de zondvloed.
En GeenStijl maar ploeteren. Succes jongens!
Juh weet zeluhf tog, bier is belangrijk enzeau...
*naar nick kijkt*
@Tuborg øl, naar
fokking Jeroen van Koningsbrugge moet je zelfs luisteren. En dat voor 300 Euro... zoals een stelletje bekenden van mij betalen. 660 ouderwetse guldens!
Go get them. Die Ollongren heeft een agenda die het licht niet kan verdragen. Hier komt nu de Geenstijl halogeenverlichting op te staan en dat is terecht, noodzakelijk en toe te juichen. Let's do this!
Zo'n Ollongren doet je verlangen naar een nieuwe 9e en 10e Thermidor. L'histoire, se repete is in dit geval een vreugdevol vooruitzicht.
Kasja Al Sahaf van het Ministerie van Waarheid wordt niet veroordeeld door D66 rechters.
De zaak is helemaal niet gericht tegen mevrouw Ollongren, lez0n lutser!
Berbaar | 01-02-18 | 21:43
Laat ze toch in die waan, het is juist zo leuk om hun verzinsels te lezen.
en Oekraine is lief, Russen zijn fout, Alexander geen proleet en Wilders/Baudet de schuld van alles.
@botbot | 01-02-18 | 21:47
Inderdaad vermakelijk beste botbot.
Maar het is af en toe geinig even te prikken wanneer er weer lutserTs zijn die overal een mening over hebben maar geen reedt van de feiten weten of begrijpen.
En sommigen zich maar af vragen waarom ze niet serieus genomen worden lol
Vandaag op NOS ook een filmpje van twee radio gasten die bij een discussie elkaar in de haren vlogen. Die rel in het Oekraïense parlement hoorden we niets van, bijna wekelijks rellen geloof ik.
@ berbaar
Lutzers en meningen, daar weet jij en alle andere trollen (hoi botbot ;) alles van. Dank u wel voor uw belangrijke bijdrage.
Nee echt ... bedankt. ;)
Waldorf en Stadler:
γνῶθι σεαυτόν
Achter de nepnieuwsaangifte van GeenStijl zit 'Promote Ukraine NGO', een clubje van drie personen in Brussel (twee vrouwen en een man; ukraine-office.eu). Deze lobbyisten zijn dag en nacht bezig om de Oekraïne richting EU te lanceren, maar praktisch gesproken richten ze hun pijlen op GeenStijl. Vanwege het Oekraïne-referendum natuurlijk. Het zou mooi zijn, wanneer GeenStijl ook dit lobbyistenclubje bij de kladden vastgrijpt en hun Brusselse luizenleventje moeilijk maakt. Helemaal mooi zou het zijn, wanneer GeenStijl stinkverbanden/meurcontacten tussen D'''66/Kajsa/Alexander enerzijds en dit NGO-tje anderzijds boven tafel kan krijgen. Hoe vloog Alexander naar Kiev: via Brussel?
Beste mensen,
Waar en waar komt deze hele discussie vandaan?
Deze minister Ollongren en haar D66 vriendjes en ander links gepeupel
vertrouwende n.l. de wereld om hun heen niet.
En dat komt door het volgende principe:
Een waard vertrouwd zijn gasten zoals hij zelf is.
Vandaar.
Het Brusselse tuig maakt de regels waar de rechters aan toetsen, succes!!
Goed zo, aanpakken die huichelaars!
Om te lachen of te janken, het is maar net hoe je er naar kijkt, een linkje fra.europa.eu/en Het Engels als voertaal straks na de Brexit........
Voor de goede orde, dezelfde vraag in het Nederlands levert dit op www.google.nl/search?q=EU+en+vrijheid... Ik ben gestopt bij bladzijde 5.
Je moet wel een behoorlijke machochist zijn om tegen de EU te willen strijden. GS gaat dit zaakje verliezen en met hen 'wij' allemaal. Wordt eens wakker jongens (ja jongens in de betekenis van jochies), dit soort gezeik gaat het niet worden. Als ouwe lul van 136 stel ik voor dat we niet meer de jurisische weg bewandelen maar met hooivorken in de weer gaan. OF met tractoren natuurljk.
McMarx | 01-02-18 | 21:26
Nou verlies jij eerst maar eens met je hooivork en dan doen wij later wel voor hoe het ook kan.
GS wordt 4kant uitgelachen, door die corrupte bende. De eu wordt daar echt niet warm of koud van. Dat hebben ze al ruim voldoende aangetoond!
Een stuk of 30 woedende boeren met wat tractoren die een tekening in den Haag gaan aanbieden is in dit Luilekkerland het hoogst haalbare. De rest van het land ziet 't wel op de televisie. Niks strijden, niks tekening of spandoek, gewoon je huurhut verkopen, de knapzak op de rug en de pleitvaart. Ik kom wel terug als die hele tiefusbende hier weer een heerlijk rustig moeras is.
Natuurlijk verliest GS. Maar dit kan je niet over je kant laten gaan. Je kunt zeggen over GS wat je wilt (onbeschoft, ongenuanceerd, kort door de bocht) maar het zijn in elk geval mensen die nog steeds kritische vragen stellen. En dat is onze steun waard. En dat gezeur over hooivorken: ben je nou echt 136 of ben ben je nog ouder ? Wie heeft in hemelsnaam nog zo'n aftands ding ?
Hup pak ze GeenStijl! En stuur dat schorriemorrie de mijnen in!
Kunnen we doneren
Kajsa O. is van het oude geld of de geldende macht ofwel adel. Dat zijn hele goede redenen om haar tot op het bot te wantrouwen! Want waar zij vandaan komt is het gespuis dat oorlogen veroorzaakt, soms met medewerking van het gepeupel of anders wel omdat dat gewone mensen ziet als gebruiksvoorwerp. Ollegron is fout!
Nepnieuws Bureau Brussel (NBB), is in het leven geroepen om ons te beschermen tegen al het kwaad uit Rusland.
Nou het niet zelf nadenkende D666, GL/PvdA gepeupel slikt het in ieder geval als zoete koek en door jezelf als redder in nood op te werpen, help je je eigen geloofsgenoten aan zetels. Twee vliegen in één klap.
-
Daarom is het des te belangrijker dat dit wordt aangekaart, we zijn benieuwd. Niet naar een eerlijke en zuivere rechtsgang en bijbehorende uitspraak, maar naar de zure gekronkelde uitspraak waarin de EU helemaal vrijuit gaat.
Is het misschien een idee om een keer een rechtszaak uit te besteden aan een land met een onafhankelijke en op dit gebied professioneel gerechtshof? Dan moeten ze inmiddels wel buiten Noord-West Europa zoeken!
Zou Rusland ook nog een rechtszaak tegen de EU aanspannen vanwege smaad en laster?
Misschien dat een Afrikaans land ook een Internationaal hof kan oprichten. Dat Afrikaanse SOF hier een Europees politicus ontvoeren en en daar berechten.
D'66 naar goed socialistisch gebruik, verbieden waar je geen invloed op kunt uitoefenen. Legio voorbeelden van de laatste tijd met uitspraken of voornemens om......
Onvoorstelbaar, jaren geleden nog over zitten geiten, nu moet je je gvd nog gaan verweren ook. Times they are a changing..........
GeenStijl vs EU, GeenStijl vs Fascistische bestuurders, go get em boys. De democratie heeft u nodig.
Thierry had al eerder gewaarschuwd bij Jinek. maar ja...
Vanaf 13:00: www.npo.nl/jinek/18-12-2017/KN_169484...
Leg gelijk ook een dikke claim neer namens de tot op het bot gekwetste reaguurders.
Gekwetst zijn is namelijk de laatste jaren rechtsgeldig.
Gekwetst zijn is een keuze.
Reaguurders zijn meer onverschrokken types, de mietjes daar gelaten natuurlijk.
Mijn vertrouwen in de rechtstaat is sub zero helaas.
Dorothea haat GS nu al intens.
Heeft Mark straks weer wat uit te leggen bij de overlords over dat 'keenstail' gebeuren.
Heerlijk. Laat ze maar kruipen.
Aanpakken die vrijheidshaters top geen stijl!
Pak die heks Kafka Orwellogren maar goed aan!
En daarna uiteraard verder met Nexit!
Vreselijk wijf. Succes met de rechtzaak. Zal waarschijnlijk niks worden, of eindigen met een regeltje ergens op pagina zoveel bij de fakenieuws media ,als ze er al over berichten.
Denk dat Geenstijl een goede kans maakt met Kennedy van de Laan en consorten tuut tuut
@niv01 | 01-02-18 | 21:08
Die verliezen ook net zo veel zaken als dat ze winnen.
Licht eens toe!
Nee Berbaar dat valt wel mee, één om precies te zijn! Britt Dekker, Europeeshof, playboy, ik hou me zelf een slag om de arm!
@niv01 | 01-02-18 | 22:06
Haha fantast, duizenden zaken en U "denkt" dat er maar eentje verloren wordt?
Man, man, man....................... de domheid
Pak die Kulturkammer aan! Ook lekker handig, in NL doet regering of iedereen vrij is, terwijl de EUSSR 1930-1945 (/godwin, sorry) én 1984 optuigt! En als NL dan een federale EU-staat wordt, hebben wij voor die tijd toch mooi in ‘vrijheid’ geleefd!
"KO: En onafhankelijke, kritische journalistiek..."
Dat terwijl aangetoond is dat de MSM gewoon in de pocket van Brussel zit en ze actief meedoen aan het verdraaien en censureren van echt nieuws. Voor onafhankelijk nieuws moet je niet bij RTL of de NOS zijn in ieder geval (beide zijn het puppets van de EU). www.gatestoneinstitute.org/11814/euro... www.rtlgroup.com/en/news/2018/4-2901--... "RTL Group is committed to working closely with the European Commission on tackling fake news and other inappropriate content as it is becoming increasingly problematic for a democratic debate."
Wat hoor je trouwens weinig over het nieuws uit Syrië en het Erdogan schaakspel bij de MSM.... komt ff niet goed uit!
XaleX_2 | 01-02-18 | 20:58
Twee dagen voor de gemeenteraadsverkiezingen spreekt Rutte erdogeit streng toe.
idd, Erdogan had zijn lijstjes ook klaar liggen voor de razzia's
een vooruit strevend beleid noemen we dat.
Hulde! Gelijk ff navragen waarom EU als land wordt bestempeld op de nepsite.
Ik krijg echt jeuk op niet nader te benoemen plaatsen van dat weyf.
Er zijn duizenden doden gevallen als gevolg van nepnieuws. Bewezen en verifieerbaar nepnieuws. WMD in Irak. Couveuses in Koeweit. Alles destijds klakkeloos overgenomen door NOS en ANP. Daar geen woord over. En nu op basis van wat vage aannames het maar op kindertjes informeren gooien.
Doe maar een nieuwe minister. Deze is stuk.
Het is crimineel.
Wat nog het erge is, is dat je tijdens de verkiezingen 0,0 hier over hoorde, je stemt op een partij (god knows why waarom mensen opa die partij stemmen, maargoed) en eenmaal gekozen komt de geest uit de fles en zit je hier mee opgescheept
Nou, daar gaan we dan. Accident Prone, ik sta nog steeds voor mijn woord, ik breng ze geld, ook namens u.
Ollongren in staatsjournaal: we gaan giften vanuit het buitenland aanpakken. Uiteraard gelardeerd met PVV voorbeeldje.
Pang Pang Penthouse, iemand?
Geen dubbele nationaliteit willen in het landsbestuur, maar wel politieke partijen gefinancierd door buitenlandse giften? Iets met loyaliteit. Je zou DENK en NIDA ook als mogelijk voorbeeld kunnen nemen.
Een penthouse geschonken door een Canadees. Is dat ook een buitenlandse gift?
Dat dubbele nationaliteit verhaal betreft uiteraard de z.g shithole landen, dat snapt u ook vast nog wel, toch...
En natuurlijk kan ze het niet laten weer Rusland te bashen. D66 krijgt er maar niet genoeg van om het vijandsbeeld via de NPO steeds grootser te maken. Ze Rusjens are everywhere. LOL.
@MAD1950
Ik vind van wel
@echt_links
Fout. PVV heeft ook een punt gemaakt van een (tweede) Zweeds paspoort. En eigenlijk ben ik het met de PVV eens op dit punt.
Klopt @AS. Gewoon een gebbetje van PVV jegens D66 trol Ollongren.
Ollondinges.... Een schande voor ons vrouwen. Ik heb er echt geen woorden voor.
Netzomin als de slavernij mij aangerekend kan worden, kan Ollongren u aangerekend worden.. Maar ik snap het onbehagen.
Staat er een vrouw aan de top is 't weer niet goed.
Pöttke von Potenstein thoe Onbehagen
Veel succes GS, ik wil zien dat deze D66 potentaat een toontje lager gaat zingen!
Leve het vrije woord !
Goed dit GS dit verder uitzoekt, maar krijgt die site nu niet teveel promotie? Ollongren zou in ieder geval via de Europese Commissaris (Timmermans?) kunnen aandringen op een rectificatie.
Voor dat geld dat die rechtzaak gaat kosten, kun je minstens ̶t̶i̶e̶n̶ honderd tienermoeders uit ̶B̶i̶a̶f̶r̶a̶ ̶ Brazilië een leven lang van een ̶k̶o̶m̶m̶e̶t̶j̶e̶ ̶r̶i̶j̶s̶t̶ Big Mac voorzien.
Maar nee, ̶k̶l̶e̶i̶n̶e̶ ̶p̶e̶n̶i̶s̶j̶e̶s̶ ̶c̶o̶m̶p̶e̶n̶s̶a̶t̶i̶e̶d̶r̶a̶n̶g̶ ̶ de GS ego's zijn belangrijker natuurlijk...
Wanneer de plannen van de EU of deze heks door gaan hoort U nooit meer iets van tienermoeders uit Brazilië of welk ander nieuws dan ook. Alles is dan opgelost, wat je niet ziet/hoort is er niet.
En van jouw uitkering kunnen we duizenden afrikaanse kindjes inenten tegen polio. Egotripper!
Ach principes en/of reaguurdersvermaak mag wat kosten.
Ironisch of snap je echt de essentie niet ?
Zo dom dat moet een trol zijn gewoon negeren.
Joh, weer zo eentje die vindt dat we compleet leeg moeten lopen voor de complete wereld. Zeker ook voorstander van AZC Nederland, opvang voor alles, iedereen en z'n moer. Zeiken over GS ego's en die voor rotte vis uit willen maken maar zelf het land naar de klote helpen door te deugen met je kleuter gejank en je streepjes. Aandachtshoer...
Ik zou maar een andere naam zoeken met deze opmerking. Oneliners bestaan meestal niet uit 2 zinnen met door gekraste woordjes.
Ik weet niet waar dat "mens" op draait maar kijk eens naar die ogen...
Marcheerpoeder. Rechtstreeks uit Peggolds provisiekast in zijn penthouse.
Of is het zijn neuqhok waar hij Hatsjie bezwangerd heeft? Ik gok op één en hetzelfde
Pussy Juice
Vergeef mijn exotisch imperialistisch taalgebruik maar :
Hell Yeah!
"als ze daar een fout maken, dan halen ze het eraf",
Zogenaamde nepnieuwswatchers die "een foutje" maken.
En wie controleert de "nepnieuwswatchers" op "foutjes"?
Moet je blijkbaar als slachtoffer zelf voor zorgen.
Komt nog bij dat zo'n "foutje" een politieke misleiding is, al of niet met voorbedachte rade. Maar wie controleert en corrigeert dat?
Fakkels! Hooivorks! Weg met EU66!
Op naar Kayssie zes.
Zo als bij zoveel artikels, zal het net zo gaan als bij A.Pechtold en het oekraine verdrag: Mevr zal klagen over dit artikel zonder het commentaar op haar uitspraken te lezen. Succes in court.
Welnee, mevrouw Ollongren gaat hier niet eens op reageren.
Ze laat het roze blogje lekker geld spenderen aan zwarte kippen die tegen Brusselse windmolens vechten.
Glas, plas, was.
'Brusselse windmolens': vandaar de toenemende afkeer van dat hele EU verhaal bij grote delen van de EU bevolking.
Finale KNGS gifbeker:
Ollongren- Ronaldo
Een goed begin van 2018! Zet hem op!
Ik vind dit zo'n enge vrouw, volgens mij heeft ze geen hoge pet op van de kijkbuiskindertjes. Dat is tenslotte allemaal plebs en die weten niet hoe het heurt dus dat moet ze nog eens verteld worden onder de vleugels van de staat.
Hatsjikidee!
Een Kaysa in het nauw maakt rare sprongen
Semi off-topic: Ollongren wil buitenlandse giften aan politieke partijen beperken, en nee, ze doelde niet op DENK.
Pvv krijgt wel soepsidie straks omdat leden er niet meer toe doen. Ik vind het wel prima zo.
Wel een goed plan, of het nu om de Turkse vriendjes van Denk gaat, de Israëlische vriendjes van de PVV of de Canadese vriendjes van Pechtold, je moet het allemaal niet willen
@Ofzo2: ik wist niet dat dat gewijzigd zou worden, heb je een link?
LiniaalRectaal | 01-02-18 | 20:50
De commissie zegt het, niet olliebol. Dus misschien gaat dat niet door maar anders prima plan. Liever geen buitenlandse invloeden en eerlijk speelveld voor alle politieke partijen.
@Ofzo2: gevonden. Het blijkt een wassen neus te zijn, omdat de hoogte van de subsidie meer afhankelijk is van het aantal leden dan van het aantal zetels. Ze zullen vast geen logaritmische schaal gaan gebruiken. De minimumeis van 1000 leden komt te vervallen maar dat is in dit geval dus puur symbolisch. Oftewel: een anti-PVV maatregel.
Ik verwacht er veel van. Politici haten negatieve publiciteit.
Tja mevrouw O haalt wat kunststukjes uit de laatste tijd, vandaag zijn weer alle politieke partijen die subsidie krijgen uit het buitenland het haasje als het aan haar ligt. Waarom dat niet álle partijen die uit het buitenland subsidie krijgen??
Omdat dat haar multiculturele sprookjeswereld in de weg staat.
Het internet wordt dagelijks overspoeld door rechts nepnieuws, vaak gefinancierd door rijke racisten. Snap eerlijk gezegd ook niet waarom ze nou net dit topic van Geenstijl hebben gekozen. Er zijn veel ergere voorbeelden namelijk.
Voorbeelden...
@B Eindelijk eens wat tegenwicht tegen al dat neplinkse nepnieuws van de afgelopen decennia..
Weet je zeker dat je die artikelen goed vertaald hebt Bakito?
Tante Kas wordt trouwens snel oud zeg..
Pas een paar maanden minister en de sporen zijn al zichtbaar
Vrouwen boven de 40, de ene dag ziet het er strak uit de andere dag moet je ze om het uur bestuiven met een plantenspuit (iets anders mag natuurlijk ook...)
Als Amerika ons voorbeeld is; Ik sprak laatst een Amerikaan die het, met nog wat lui, ongeveer zijn levenswerk heeft gemaakt ex-president G.W. Bush voor de rechter te dagen in allerlei procedures.
Deze mevrouw O. is waarschijnlijk ook nog niet klaar wanneer ze na een poppetjeswissel uit Den haag vertrekt. In ieder geval is een rechtsbijstandsverzekering niet voldoende...
Neuk ze de moeder GeenStijl!
Yes! Pak ze!
Nou succes boys!
Verwacht er erg weinig van maar vermakelijk is het wel.
Dit soort berichten lees ik met6een grote glimlach op mijn gezicht. Goed bezig!
Zet hem op GS. Go all the way! Anders leren ze het niet af. Gelijk in de kiem smoren die handel.
notarissentaal? beter die ratten van advocaten erop los laten
Go go go, werp ze in het stof de bruinhemden!
Hoppa. Steek die maar in je taas Kassie...
Prachtig. Go girls!! m/v/x
Volgende keer: Go Girls, Go!
Go grid girls!
Go get 'm girls!
damn!! You stole my thunder!
REAGEER OOK