achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

doneer

DIPLOMATIEKE REL. ME vecht met voorzitter Legia Warschau, 2 spelers gearresteerd om mishandeling beveiliger, Poolse premier PiSwoest

Last night in Alkmaar

AZ won gisteren in de Conference League met 1-0 van Legia Warschau, maar de Polen pakten, zoals dat heet, de derde helft. De beruchte hooligans van de club raakten slaags met de politie en spelers Radovan Pankov Josué Pesqueira zijn gearresteerd omdat ze een beveiliger van de Alkmaarders een gebroken elleboog en een hersenschudding hebben bezorgd, nadat ze door een gesloten uitgang naar de spelersbus wilden. Boven ziet u de voorzitter van Legia Warschau die zijn onbegrip over de coronamaatregelen situatie uitvecht met de Mobiele Eenheid. En wat denkt u? Schaamt de Poolse regering zich kapot voor dit gajes? Natuurlijk niet! De Poolse premier (!) is PiSwoest (zondag verkiezingen) omdat de rechten van zijn burgers (tuig, red.) geschonden zouden zijn. Hoe dan?

UPDATE - Mark Rutte has entered the chat

Deze voor je, Polen

Deze voor je, Polen

KIJK NAAR JE EIGE!

KIJK NAAR JE EIGE!

Reaguursels

Praat mee in het Stamcafé

Word de held van GeenStijl en word GeenStijl Premium. Dan ben je onderdeel van het roze legioen en kun je tevens genieten van:

  • Het befaamde roze kroontje
  • Een bannervrije website
  • Extra reaguurfuncties
  • Eerste rang bij acties
  • En bovenal: Jij houdt GeenStijl onafhankelijk!

Ik kies voor het volgende premium pakket:

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.