Veronique krijgt wielklem wegens te lang parkeren en jankt heel Telegraafartikel vol
Belgenmop bij het Mediahuis

Zoals alle volgers van kwaliteitsmedia al twee weken weten is parkeren op in Scheveningen tegenwoordig pleuris duur, en het wordt nog een beetje duurder als je anderhalf uur parkeert op een plek waar je maximaal één uur mag parkeren. Waarom ene Veronique vervolgens dan een compleet "Premium" Telegraafartikel mag voljanken omdat ze een wielklem + prent van 385 euro kreeg is ons een raadsel.
OH NEE WACHT RAADSEL OPGELOST.
Het artikel is helemaal geen Premium Artikel van de Telegraaf maar gewoon ordinair uit het Belgische Nieuwsblad overgenomen Belgenkopij, gemaakt door een Belgische journalist over een Belgisch slachtoffer. Rot op naar je eigen land met je huilie huilie Veronique, WIJ ZIJN NEDERLAND en in ONS LAND betalen wij DRIE HONDERD EN VIJFENTACHTIG EURO als wij EEN HALF UUR te lang parkeren en als je dat niet zint dan ga je maar lekker thuis friet eten, wielrennen kijken en flikflooien met de zangeressen van K3. Groetjes!
Sowieso niks an, Scheveningen
Dit wil je ook lezen

Scheveningen The Movie, in het StamCafé
nul aanhoudingen... NUL - moet u eens onder een rood kruis rijden

Scheveningen: honderden 'jongeren' belagen politie met stenen en glas, terrassen vernield, geen arrestaties, Haagse oppositie wil spoeddebat
En het bleef nog lang onrustig langs de etnoculturele breuklijn aan de Noordzee



NK Groenwippen in Dordrecht groot succes
Hahaha. Voortuintjes worden... parkeerplekken


Vreugdevuur Scheveningen vandaag al in de fik
wegens harde woei morgen

Oeh oeh drugs aangespoeld bij Scheveningen!
Toch nog een witte kerst?