Maar welk frikandelbroodje kiest u?
Robèrt van Beckhoven was ziek dus stond Maryam weer alleen achter de oven
U kiest...
Broodje A
Broodje B
Broodje C
Broodje D
Broodje E
Broodje F
Broodje G
Broodje H
Zo waarlijk helpe mij God van de Frikandel Almachtig
Kies ik voor broodje
Poll is Verlopen.
Zo waarlijk helpe mij God van de Frikandel Almachtig
Kies ik voor broodje
Reaguursels
InloggenBroodje A maar niet bij de AH!
Frikandelbroodjes? Asjeblieft zeg. Ik eet alleen worstebrood en als ik te noordelijk ben saucijzebrood, waar ik meestal spijt van krijg. Frikandellen vind ik recht uit t vet al een uitdaging van jewelste
Allemaal. €0,89. Gewoon een dag geen verwarming. Keuzes.
In ieder geval in geen geval die knijptang zonder handschoen aanraken. Die zijn sinds de laatste lockdown niet meer gepoetst
Weet nog toen ik op school zat we in de pauze deze troep wel eens aten. Heb een keertje eentje gehad die zwarte stippels van binnen had. Was dus schimmel. Veen leerlingen die werden ziek van die zooi. Zo erg was het. Dat school verbood dat je die dingen kocht. altans dat probeerde school.
Dat het legaal is om deze ziekmaakende zooi nog te verkopen voor 89 cent vind ik het duur zeg.
I- een vegafrikandellenbroodje
Ik zag gisteren een gif van een met mayonaise bedekte frikadel in een kadetje die Ron Jeremy moest voorstellen.
Dat zag er beter uit dan deze frikadellenbroodjes.
Ik eet alleen frikandellen uit het vet, liefst speciaal. Deze slappe hap die een halve dag onder de warmhoudlamp ligt laat ik graag voorbijgaan.
Broodjes uit elkaar trekken, fotootje maken en hoppa, zo op de Geenstijl.
Probeert u nog maar eens personeel te vinden dat zich ene reet interesseert voor de kwaliteit van het product of dienst - dan bent u op deze markt een echte winnaar!
En zo is't maar net!!! Klanttevredenheid is bijna nergens meer een groot goed. Winkeliers drijven de consument rechtstreeks in de armen van internet.
Ik haal ze mooi bij de plaatselijke bakker..
Geen van deze, veel te dure prijsfavoriet. Gewoon lekker zelf bakken!
A, maar dan wel nadat ik alle andere broodjes met mn hnd heb aangeraakt
Nee. Bah.
Goed voor je weerstand.
Ach, voor deze prijs neem ik ze allemaal. Als ontbijt.
Geen enkele uit zo'n gloryhole bak.
Als je op een drukke dag enkele minuten de bakken observeert heb je al een redelijke indruk wat voor soort figuren met hun smerige poten door de bakken graaien.
Goed voor je immuunsysteem
@Kimmmmm | 19-01-23 | 19:55:
Niet altijd. Van sommige bacterien (resten van uitwerpselen) word je gewoon ziek.
Maar zou u wel wat nemen als er nu een echte gloryhole in de winkel was?
Van koop je liever een frikandelbroodje, van Robert en Maryam of van Omar en Samira?
Maryam is de zus van Samira.
@Ruimedenker | 19-01-23 | 19:52: En Omar is de neef van Samira en Maryam.
Frikandellen broodjes eten is als roken, je er zelf ongezond dik van, en omdat jij zo nodig frikandellen broodjes moet eten eten anderen ongevraagd mee. Bovendien stinken frikandellen broodjes eters. Ze zouden afbeeldingen van de gevolgen van frikandellen broodjes eten op de verpakking moeten plaatsen. i2-prod.dailystar.co.uk/incoming/arti...
Vieze gewoonte, bah!
Je vraagt je af als je dit ziet, waar is het misgegaan met Lange Frans.
@Sinterbikske | 19-01-23 | 19:57: Z'n naam was wat aangetast door zijn complottheorie aanhang, dus gaat hij nu als "Brede Frans" door het leven. Maar rap is hij niet meer.
Frikandellenbroodjes moet je altijd even van binnen bekijken. Sommige zijn al beschimmeld.
Daarom neem ik altijd een friandel speciaal.
Maar wel goed voor het milieu, want recycling van afval.
Broodje kroket.
Altijd beter dan een sprinkhaanburger.
Appie moet dit soort 'broodjes' gewoon heet verkopen, misschien off-topic maar fuck it.
Warme broodjes gaan altijd goed over de toonbank, laat staan hete.
@Mr_Natural | 19-01-23 | 19:18: this is the way.
Een "broodje" separatorvlees. Met een scanner kun je het anoniem kopen, maar dan moet je het thuis nog opeten. Wie zijn toch die mensen die zoiets lekker vinden?
Veel prima proteïne (met smaak) voor heel weinig; het "broodje" is inderdaad het probleem.
Cultureel erfgoed is het! Als scholier was het standaard mijn lunch
@Kimmmmm | 19-01-23 | 19:57: Smulticultureel.
O I: Ehm... Geef mij maar een Snickers.
Hahaha net als rapper Sjors. Of ben je Sjors? Je staat nog steeds op Dumpert.
Millefeuilles, duizend bladeren. Prachtig, maar dan wel vanuit de scackbarcultuur. Daar ben ik er één van. Al die chefs: zo moet het en het was mijn ergste nachtmerrie op de hotelschool. c.s. Dat je het beter weet dan een berenhap. Met goudgele frietpatatten. En graag ook een lekkere kroket.
Het beste ding na seks: Hartigheid. Niet te verwarren met umami. Dan wordt het gewoon weer ingewikkeld. Een kroket. Zie dat maar eens goed te doen.
De frikandel. Een compleet ander soort onderwerp.
Je verwacht dat Rob Geus elk moment binnen kan lopen.
Met zijn sperma-lamp
Man, man, man.
Daar word ik niet blij van
Is dit niet zo'n grijpmachine als op de kermis?
Ik snap de obsessie van GS met de frikandel niet. Als er ook maar iets frikandellerigs is, dan wordt dat hier breed uitgemeten. Het recht op frikandellen! Ten strijde omdat een kantine geen frikandellen meer serveert! Aan het eind van de dag zijn alleen nog de mislukte frikandellenbroodjes over! Belachelijk!
Doe eens ophouden met die hysterische aandacht voor een van de goorste snacks die nog net niet verboden zijn door de voedsel en waren autoriteit.
Presenteren kun je leren. Wat een puinbak.
Ik mis de frikandel uit de jaren 80 die vroeger uren in zo’n automatiek warm werd gehouden. Die waren voor de echte daredevil!
Biedt de FEBO automatiek dergelijke separatorvlees staven niet meer aan?
Of de kroketten. Lege hulzen van paneermeel omdat de hele ragout-inhoud was ingekoekt. Mijn favoriet.
Rachel Hazes?
@goedverstaander | 19-01-23 | 19:11: Nee, dat was niet omdat ze ingekoekt waren; dat was omdat er grapjassen bezig waren geweest. Je trekt een koket-lade open (laat het klepje open!), pakt de kroket eruit en haal alle ragout eruit. De lege huls leg je dan weer op het kartonnetje terug in het klepje voordat je het klepje dicht doet. Lachen!
Die automatiek op het Damrak, waar je 2 kroketten voor 1 gulden kon krijgen. Als je maar genoeg alcohol en thc in je bloed had kon je het wel verdragen. Daarna een lekkere kneukfilm kijken in Cineac Damrak. Een film als Evil Dead deed het prima als je net zelf een paar levende lijken naar binnen had gewerkt.
Ik ga gewoon nu een frikandelbroodje fijnkauwen en kijken of ik er mee kan gorgelen.
Het maakt mij niet uit of ze beschadigd zijn, ik maak er altijd smoothies van.
@Mr_Natural | 19-01-23 | 19:06:
Extra curry gewurz erbij. . geniaal!
Laat maar weten of je 'm in 1x naar beneden kunt duwen zonder te kokhalzen.
Als ik die frikandelbroodjes zo zie moet ik hieraan denken: www.youtube.com/watch?v=cAKtpCo8fPE
Twee brabanders zitten samen bij de MacDonalds. Zegt de een tegen de ander: "Zeg, lette gij eigenlijk wel us op oew cholesterol?"
Zegt de ander: "jazeker wel, als ik op de wc zit".
"Agge op de wc zit?"
"Ja, dan zit ik op de wc, kik een bietje om me heen en denk dan, goh, leste rol..."
Geen van allen want frikandelbroodjes zijn smerig.
Hoe krijgen ze toch die sneetjes erin zonder de frikandel te raken? Wonderlijk toch?
Wat een trieste middelmatige beschadigde shitzooi..
Poh, aanschouw dit godenspijs.
Mijn lunch was een triomphe broodje met peperpate. Dan weet u dat.
Frikandelbroodjesholocaust.
Het zou verboden moeten worden. Niet perse mensen uit Brabant op zich, maar wel het idee.. Heb je Maaskantje, ben je nog steeds een ontzettende kudt. Dat vind ik dan: heb je Gelderland, ben je nog steeds een Brabander.
At team bloedworst overigens. Wat heel Holland compleet te bakken schijnt te zijn verleerd. Dat is echt pas triest.
So what,je kunt hem toch niet in geheel door slikken en het verdwijnt in een donker gat.
Honger maakt rauwe bonen zacht.
Volle vaten klinken het zachtst.
En honger is de beste saus. Maar als ik mag kiezen neem ik toch B.
Vrouwen zijn nou eenmaal gewend om even in een frikandel te knijpen om te voelen of hij hard genoeg is.
Spreek voor jezelf.
Ja, of hem op temperatuur te brengen?
Brabanders vreten alles, zeker voor 89cent.
Bourgondische Brabanders geven veel meer aan hunvreten uit dan die vrekkige Hollanders boven de rivieren.
@Bosche Bol | 19-01-23 | 18:54:
Vandaar dat ze allemaal op Holle Bolle Gijs uit Kaatsheuvel lijken.
@Piggelmee: Bolle buik, laag voorhoofd. Je plukt ze er uit.
Beter dan zo'n Haagsche schraalhans waar je wordt afgescheept met een half bakkie koffie aangelengd met water
In de nieuwe EU-wet 2023/5 is het nu al toegestaan om ontvetten Acheta domesticus (huiskrekels), in poeder vorm te verwerken. Dus ben ik benieuwd wat er nog in die worstjes zit. In ieder geval, eet smakelijk.
www.focus.de/gesundheit/news/neue-eu-...
What’s next, gedroogde bedwantsen voor ontbijt?
Voor de lekkere crunch.
@Tjemig | 19-01-23 | 18:51:
Bedtime snack...
Hallo zeg... maar goed ik had ooit eens krioelende witte dingetjes van ongeveer 2 mm in een nieuw pak AH Hagelslag...
Goedgekeurd door de EU, maak je geen zorgen.
Witte neushoorns?
Broodje oorlog.
Ik knijp ook altijd in frikandelbroodjes om te kijken of ze nog vers zijn.
Lijkt me sterk dat die dingen er door de bakker ingesmeten zijn. Het kan ook dat de klant iets te enthousiast met de tang heeft lopen graaien.
Deze rommel eet ik niet.
Dat jullie het weten. ;-)
Sanne Schelfaut van het AD koopt ze allemaal, snijdt ze in stukjes en trakteert haar collega’s tijdens de vrijmibo op een lekker knabbeltje.
Ik stond vanmorgen bij Lidl te wachten tot een vent met een kale kop klaar was met het binnenhengelen van gewone sausijzen broodjes. Ik zeg nog zo: "laat er eentje voor mij over". Klungelt ie nog even met die rare beugel eentje op de grond, die hij uiteraard niet opraapt. En schept vervolgens ook het laatste broodje voor mijn neus weg.
De dag is er vandaag niet beter op geworden. Chagrijnig tot na het avondeten.
Dat wilde ik even kwijt.
Man!
Ik zou blij zijn.
Als de volgende keer weer de gedachte door je hoofd flitst, ga het bos in, zet een film op, trap een bushokje in elkaar.
Doe iets om die Lidl broodjes uit je hoofd te zetten.
Je zou de kale kippenneuqer dankbaar moeten zijn.
Had hij hem op moeten rapen en terug moeten leggen?
@Piggelmee | 19-01-23 | 18:49: Nou in ieder geval had hij er toch nog een voor u overgelaten. Even met de mouw poetsen en eten maar, daar wordt je sterk van.
@Piggelmee | 19-01-23 | 18:49: 5 second rule.
Het is niet voor niets dat de Lidl geen messenafdeling heeft.
@Piggelmee | 19-01-23 | 18:49: Voor mij was oprapen geen optie. Ik heb het wel even overwogen, maar realiseerde mij dat veel klanten bij mijn Lidl een uitkering hebben en verder vlakbij een bejaardentehuis staat.
@Muxje | 19-01-23 | 18:57:
Beetje meer ambitie... 30 seconden!
Ik haal een frikandelbroodje altijd bij Bakker Bart
images0.persgroep.net/rcs/NSI1664ar5W...
www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/517...
Da's ook een manier om verlof van werk te krijgen.
Bakker Barf.
Bij het zien van de foto's moest ik gelijk terugdenken aan jaarlijks terugkerende kapot knijpen van chocolade sinterklazen en zwarte pieten. De reden is haat, maar .. zou Meryem het doen om haat? Was ze boos omdat ze moet werken met frikadellen want er zit varken in? Weet ze niet hoe de oven werkt? Heeft ze ze kapot geknepen? Waren ze op de grond gevallen, en heeft ze ze daarna er weer in gelegd? Was het een productiefout? Waarom laat de AH bedrijfsleider die vieze rommel gewoon in die bakken liggen?
Ik wil geen broodje, heb liever een kroket.
Kost niks dus dan heb je ook niks
Wie dat soort rommel überhaupt eet is al ziek in het hoofd. De rest van het lichaam daarna.
Leuk de collega te kakken zetten op Internet.
AH doe er wat aan en trap maryam er uit
Ik kies uiteraard voor de broodjes in de bak ernaast, want die zien er wel appetijtelijk uit!
*stelletje slimbo's mompelen doet*
Geklets over smakeloze worstenbroodjes in 1,2,3.....
Laat die Brabo’s maar lullen joh.
Zeggen nog steeds friet.
Je heb ‘r niks an an die lui.
Als jullie maar wegblijven met carnaval! ;)
@Patje | 19-01-23 | 18:45:
Oeteldonk here we come!
Vieze vette frikandellen saucijzen troep. Bij ons mam in Brabant zijn er worstenbroodjes die zijn veul lekkerder. Bijna net zo lekker als de Friet van de friettent.
@Patje | 19-01-23 | 18:45:
Eensch!
@Ruimedenker | 19-01-23 | 18:48:
Haha, Ok, Ok, welkom! Zo zijn wij in Brabant! Biertje?
@zuurtjeregen | 19-01-23 | 18:48:
Ok Bolle Joske.
Ge het gelijk.
@zuurtjeregen | 19-01-23 | 18:48:
En je kan bijna in elke friettent een lihanboutje kopen. Hup Brabant!
@Louter Leuter | 19-01-23 | 18:49:
Zul je zien, komen ze naar Oeteldonk en dan heeft Lorejas een spidermanpak aan en Ruimedenkert heeft zich verstopt in een honden kostuum... Dat is geen carnaval!! ;)
@Patje: ik hoef tenminste geen pruik op met dat rooie haar van me! Rood neusje op en klaar ben ik.
Worstenbroodjes zijn smakeloos.
Dan hedde gy nooi geen goeie op
@Lorejas | 19-01-23 | 19:00:
En dan trek ik een blauwzwart kostuum aan en heet ik Adriaan! Zin in!
@Patje: haha, oei.... Adriaan is acrobaat he?
Ik kan me de eerste fricandellen nog herinneren, daar heeft dit helemaal niks mee te maken, wat een zooitje.
Tja, die bakken. Zag een medewerker er eentje uitvegen met een veger die ook voor de grond gebruikt werd. Heb ik wat van gezegd.
En hoe vaak maken ze die knijpdingen schoon? Mensen pakken de knijpkant ook met hun handen, raken het overal aan.
Die gedachten heb ik ook vaak bij een hotelkamer. Lakens worden gewassen, maar die stink sprei erop niet. En het matras eronder.... brrr..
Eigen haard is echt goud waard!
Ik heb nog nooit van mijn leven zo’n knijptang gebruikt. Wat is er smeriger, zo’n knijptang vasthouden of alleen het broodje pakken wat je zelf gaat opeten?
@Roos | 19-01-23 | 18:43:
Jaa! Sprei en sierkussentjes haal ik altijd direct weg en daarna was ik mijn handen! Dat matras dan maar niet aan denken.
En denk je dat die schoonmaaksters hun handschoentjes -als ze die hebben- wisselen tussen het sanitair reinigen en je kussensloop eromheen doen? Niet aan denken...;-)
@JJMS | 19-01-23 | 18:46:
Ik pak hem ook zelf. Als ik enigszins schone handen heb en niet aan geld heb gezeten etc.
En ik heb misschien wel liever dat iedereen er snel eentje pakt. Zonder ze allemaal aan te raken, maar je hebt altijd irritante mensen die alles aanraken.
@Roos | 19-01-23 | 18:43:
Had dat nu niet gezegd……..
En de gedachten gaan gelijk door naar B&B, vakantiehuisjes. Nu kan ik nergens meer liggen.
@Nuuk | 19-01-23 | 19:03: ooit heb ik een opname met een geheime camera gezien hoe er in een prestigieus hotel werd schoongemaakt. De schoonmakers uitten hun frustraties over zoveel weelde op een eh.. nogal bijzondere manier. Je wil niet weten wat ze bijvoorbeeld met de tandenborstel van de hotelgast deden.
In een grote drukke Ierse kroeg in het centrum van Eindhoven. Iemand merkte op dat zijn glas bier en barst had. De barman nam het aan en vulde met de inhoud een ander glas. Ik heb de manager daarop aangesproken. Die vond het geen probleem en ik moest niet zeuren. Dat was meteen mijn laatste biertje daar ooit.
Lijkt een beetje op de lunch in Bakhmut.
Voor of na de raketinslag?
Ehm.... nee, laat ze dan toch liggen, geen keuze. Gaan ze straks eerst in een zakje met "35% korting weggooien is zonde" sticker er op? Of gaan die meteen door naar een voedselbank?
Die zijn waarschijnlijk om op te eten voordat je bij de kassa bent.. ToGood2Go of zoiets?
Haha!! Met plastic bakje koffie erbij.
Is het je trouwens wel eens opgevallen dat bij die sinaasappelpers waar je zelf sinaasappels kan persen, het sap langs alle schillen van de sinaasappels komt? Lijkt me niet echt fris.
Dat togood2go is verslavend.
M’n schoonzus maakt er nu een sport van.
Om “verspilling” tegen te gaan…..
Ze vreten nu dingen die ze nooit zouden vreten, maar dan voor “weinig”..
Plus de normale boodschappen.
Van 2good2go worden mensen moddervet!
Lol!
@letopuwzaak | 19-01-23 | 18:38:
Ik hoor steeds meer vreselijke dingen in dit topic waar ik nooit aan gedacht heb, maar nu weet ik het en durf niks meer te eten, te drinken of in een hotelbed te liggen.
@letopuwzaak | 19-01-23 | 18:38: Is ook goor, natuurlijk. Ik krijg zweren in m'n bek van sommige sinaasappelsap. Dat komt omdat ze die met schil en al persen ofzo. Dan komen er pesticiden in het sapje.
@Nuuk | 19-01-23 | 19:04:
Haha, sorry Nuuk. Je wordt van de meeste dingen niet ziek, het is alleen wat onsmakelijk.
Maar ik zou serieus niet mijn tandenborstel op de wasbak van een hotel leggen zonder er zelf een doekje overheen te halen. Of ik doe het in een bekertje. Ik heb geen vertrouwen in hun hygieneregels en werkvolgorde.
Bedenk dat mensen die zeggen 'buikgriep' te hebben in principe altijd iets onhygienisch binnen hebben gekregen. Of het is via besmet eten uiteraard.
@kleybeuker | 19-01-23 | 19:24:
We mogen de sinaasappel schil niet meer gebruiken voor cake ivm pesticiden, maar dat sap laten we er lekker overheen stromen. Bah.
Ik heb geen weet van persen met schil.
Ik mis i) anders en j) weet niet/geen mening
Momenteel heb ik zo'n honger dat ik akkoord ga met A t/m H.
Ik dacht dat iemand er 'gewonde frikadellen in bladerdeeg ziekenhuis bedden met de armpjes boven de sprei' zoals broodje G van had gemaakt. Ik was het niet in ieder geval.
Ik was vanmiddag bij de Dirk en zag hetzelfde. Ik denk dat er een kleine storing was bij de leverancier.
Een paar fabrieken bedienen alle supermarkten.
Geen van alle.
Frikandelbroodje, bah, doe mij maar een patatje met.
Met frikandel?
Gelukkig voor jullie ben ik vegetariër dus leef je uit op de broodjes
Gaaf man. CO2 dinges en ook lief.
Mooi! Meer koe voor ons!
Meeste vlees wordt sowieso geëxporteerd, dus er wordt echt geen enkele koe minder om geslacht omdat jij toevallig je hele leven geen vlees eet.
@Braco.me | 19-01-23 | 18:36: niks van dat alles. Vin het gewoon nie lekker
Er zit geen vlees in toch?
40% kipseparatorvlees
Vleestomaten zijn voor de die-hard vegetariër ook taboe.
G: geen van alle.
Broodje B ziet er nog enigzins goed uit en is makkelijk te pakken. Easy. Heb ik nu een frikandelbroodje gewonnen?
Mosterd heeft het maar druk met alle misstanden in deze wereld aan te kaarten.
Mosterd hoort bij bitterballen, en kroketten natuurlijk.
@Nuuk | 19-01-23 | 18:36: en kaas, maar niet Kaas.
doet me denken aan het Frikandellenbos..
Broodje E doet misschien wel iemand denken aan een bbc-natuurfilm. Met "" om natuurfilm en bbc niet zijnde British Broadcasting Company.
@entwederoder | 19-01-23 | 18:57: BBC POV ATM BBW JOI?
REAGEER OOK