Drie Nederlandse militairen gewond na schietpartij bij hotel in Indianapolis, VS
Gebeurde tijdens vrije tijd
Knipplak van Defensie:
"Drie Nederlandse militairen van het Korps Commandotroepen zijn vannacht (lokale tijd) gewond geraakt bij een schietpartij in de Amerikaanse stad Indianapolis. Een van hen verkeert in kritieke toestand. De andere twee zijn bij kennis en aanspreekbaar.
De schietpartij vond plaats voor het hotel waar de commando’s verblijven. Zij zijn in de staat Indiana op oefening. Het incident gebeurde in de vrije tijd van de militairen.
De families van de slachtoffers zijn geïnformeerd. De lokale politie doet onderzoek naar de toedracht van de schietpartij. Er is nog niemand aangehouden."
Lokale zender WISHTV meldt dat de politie aanwijzingen heeft over wie de mannen heeft neergeschoten, en dat ze eerder al ergens anders ruzie hadden gemaakt voordat ze werden neergeschoten.
UPDATE: Volgens nieuwe informatie van de politie was voor de schietpartij "a disturbance" tussen de verdachte(n) en de slachtoffers. De agenten gaan uit van een gerichte actie.
UPDATE 29/8: Een van de drie militairen is overleden
Reaguursels
InloggenNormaliter behoren commando’s zelf toch iemand neer te schieten naar ik meen.?
Tja.... het is niet kopschoppen in Ibiza of zo.. daaro in the Us of A...
De meeste doden bij defensie vallen door ongelukken, zelfmoorden, ruzies, friendly fire of pech.
In gevecht met de vijand zelden of nooit.
Best wel zonde.
Ja precies ze kunnen beter sterven in gevecht met de vijand...
Toch vreemd dat er nog niemand is opgepakt. In de VS stikt het van de camera's, vooral bij hotels.
Gun de lokale PD, wat tijd.
Hopelijk, loopt het oprecht goed af met de getroffen kameraden. Een sanctie in de vorm van de doodstraf is voor een potentiële dader die een potentiële moord in de Staat Indiana pleegt, rechtsgeldig.
Ja dat heb je in USA. Daar wordt geschoten, in Roosendaal krijg je alleen een klap voor je Kanis.
Edoch, blijf met je kenker takken van mijn collegas af.
Was het zekers in vrije tijd of was het een vrije training?
Dus nu zijn we ook al in oorlog met de VS? Oude tijden herleven! "Merck toch hoe sterck, Nu int werck sich al steld! / Die 't allen ty, Soo ons vryheyt heeft bestreden;" *zingen doet*
Drugdeal gone wrong. Het zal wel zeeppoeder in plaats van Colombiaanse marcheerpoeder zijn geweest.
www.defensie.nl/actueel/nieuws/2021/1...
Het ontbreekt er blijkbaar nog maar net aan dat een reaguurder opmerkt dat je maar beter niet in een kort rokje en leuk opgemaakt door een Amerikaanse achterbuurt kunt paraderen. Manmanman.
Nu ontbreekt het niet meer dus, buiten jou dacht niemand daaraan.
You made the balance. Thank spaghetti monster
*vergiet afnemen doet*
Dus die militairen liepen in een kort rokje door een achterbuurt? Meldt u zich even bij de lokale politie met die informatie? Kan van pas komen!
Ik draag het vergiet voortaan om de middel, duwbak Linda. Kleine kijkgaatjes. Soort van kijkdoos.
eu.indystar.com/story/news/2018/02/20...
Als het in vrije tijd gebeurde waren ze dus in burger, en was het dus niet tegen hen gericht als militairen. Dan zijn er wat mij betreft 2 opties: óf ze waren zelf de agressors, en liepen de verkeerde(n) tegen het lijf, óf ze probeerden een ander/ andere slachtoffer(s) te helpen. Dat ze toevállig geraakt zijn lijkt me niet aannemelijk aangezien ze alledrié zijn beschoten.
Ze zeggen van niet, maar dit is gewoon onderdeel van de training.
Zojuist de film "The 15:17 to Paris" (2018) gekeken, waar een terrorist faalde een slachting in de Thalys uit te voeren. Die had het (ook) voorzien op militairen en EU officials..
Saaie film trouwens, zo'n 10 minuten actie, de rest was bijzaak. Jammer Clint Eastwood.
Ze hadden toch "pang ! pang !" kunnen roepen ? Of ga ik nu te ver ?
Dat begrijpen ze toch niet joh, in Amerika is het 'bang! bang!' of 'blam! blam!'.
@Mr_Natural | 27-08-22 | 18:29: Ik heb er 4 jaar gewoond. IEDEREEN in onze buurt had vuurwapens in huis en er gebuerde nooit iets. Zodra ik weer terug was in 020, drie schietpartijen met dodelijke afloop binnen een straal van 500 meter van mijn huis. In 6 maanden tijd,
@Mr_Natural | 27-08-22 | 18:29:
Precies, vraag maar aan Nancy Sinatra.
@Asteroid-B612 | 27-08-22 | 18:35:
In Nederland is de heersende opvatting dat alle Amerikanen trigger-happy idioten zijn. Dat vuurwapens vrijwel altijd daadwerkelijk ter verdediging zijn en zelden gebruikt worden gaat er niet in.
@Asteroid-B612 | 27-08-22 | 18:35:
Op schietverenigingen schieten ze ook nooit op elkaar.
In Zwitserland en Oostenrijk zijn er ook veel wapens, daar gebeurd weinig. In Irak, Iran, Pakistan op de bevolking procentueel nihil. Het zit dus echt in de mensen.
@Ray Skak | 27-08-22 | 18:47:
Nou weet ik ook niet zeker of vuurwapenbezit in Irak, Iran en Pakistan wel net zo nauwgezet wordt bijgehouden als in Westerse landen.
Maar je hebt wel gelijk; het ligt aan de mensen.
Jammer dat we net onze enkele militaire speeltjes hebben weggegeven aan Oekraïne, alle 3 de houwitsers en zo. Terugvragen!
Terugvragen? Terug eisen!
Onmiddellijk inzetten om Indiananopolipolipolis plat te schieten. Dit is een aanval op ons allen; één rijk, één volk, één minister-president.
Commando's zijn duur. Die wil je alleen kwijt als het echt niet anders kan. Op deze wijze is een enorme verspilling.
Zelfs Nederlandse militairen zijn niet opgewassen tegen de gewapende agressie in Amerika. Knettergek land. Maar goed, wij zijn hard op weg om het Europese neefje te worden.
Ons beeld van de VS wordt nogal gevormd door luie en linkse media. In werkelijkheid zijn er in de VS enorme verschillen tussen stad en platteland, en ook tussen verschillende steden en tussen verschillende Staten. We krijgen hier alleen de excessen te zien.
@Dandruff | 27-08-22 | 18:18:
Ik ben verslaafd aan ID, Dandruff, dus ik heb een beeld. Ook van het platteland. Het gemak alleen al waarmee Amerikanen uit alle lagen van de bevolking hun kinderen wapens laten hanteren. Maar goed, ik zeg eerlijk: als ik daar woonde had ik er waarschijnlijk zelf ook één.
@MickeyGouda | 27-08-22 | 18:25:
Er zijn in de US meer vuurwapens onder de bevolking dan er mensen zijn. Dan is het JUIST verstandig om je kinderen te leren hoe je veilig met een vuurwapen omgaat. Vanwege het feit dat ze bijvoorbeeld - al spelend bij een vriendje - in een nachtkastje of Dashboard een .38 S&W kunnen vinden.
Hoe denk je dat Amerikanen zouden reageren als ze lezen dat "the policy shot at a boy riding a tractor, nearly missing his head"? Of "Crime journalist shot cold blooded in Amsterdam" of... of.. Vergelijk dan ook nog eens het inwoneraantal VS vs. NL.
@MickeyGouda | 27-08-22 | 18:25:
Heb wel eens een schatting gemaakt a.d.h.v. Joe Kenda, Colorado Springs (478.961 inwoners, zeg Amsterdam toentertijd). Is in 23 jaar betrokken geweest bij 387 moordzaken, dat is bijna 17 per jaar. Dan heb je het dus over één (1) detective. Dat zijn alleen nog de moordzaken.
Waarbij vermeld dat de stad sinds 1990 behoorlijk is gegroeid. Schatting is aan lage kant.
@MickeyGouda | 27-08-22 | 18:25:
Ook dat beeld is gebaseerd op incidenten.
De VS hebben 332 miljoen inwoners, alleen China en India zitten daar boven. Dus ja; over afgelopen 50 jaar gerekend kun je duizenden afleveringen ID murder mysteries produceren. Ook op het platteland.
Maar dat zijn nog steeds vrij zeldzame incidenten. Het meeste vuurwapengeweld vindt plaats in steden die vaak juist strengere vuurwapenwetten hebben.
@Duwbak_Linda | 27-08-22 | 18:37:
Dat bedoel ik! In de VS kun je blijkbaar gewoon een levensverzekering afsluiten op iemand anders. Dat is zo'n beetje motief nummer 1 in moordzaken. Oké, een tikkeltje gechargeerd gezegd dan. ;-)
@Dandruff | 27-08-22 | 18:45: Sorry, moest toch lachen om "" incidenten"".
@MickeyGouda | 27-08-22 | 18:47:
Ja dat kan daar allemaal met een simpele handtekeningsvervalsing.
Op enkele uitzondering na valt me op dat daders vaak, euh, nogal dom zijn. Maar dat zijn natuurlijk ook vaak de daders die gepakt zijn. God wat een nuance.
@Duwbak_Linda | 27-08-22 | 18:48:
Lachen is gezond. Dat neemt niet weg dat moorden op het platteland vrij zeldzaam zijn. Niet te vergelijken met het geweld in bepaalde steden waar vuurwapens verboden zijn maar dagelijks slachtoffers maken.
Vuurwapenbezit is dus het probleem niet, zie landen als Canada en Zwitserland waar het vuurwapenbezit zelfs hoger ligt dan in de VS.
@Dandruff | 27-08-22 | 18:56:
Vuurwapenbezit zal nooit de enige variabele zijn, eens. Toch moet ik er niet aan denken dat hier iedereen een vuurwapen kan bezitten. Vind het soms al zo oververhit landje.
Maar dat was ook niet je stelling. Excuus, Bommen Berend, bier, niet scherpste mes uit de lade vandaag.
Met vrouwelijke militairen was dit nooit gebeurd.
Die maken gehakt van opgefokte testosteronoïden in de US.
Zonder ophef maar zeer effectief!
Wat een prachtige cultuur. Ik kan niet wachten totdat we hier ook allemaal een wapen mogen dragen.
Nee het is inderdaad beter als alleen de Appies met vuurwapens mogen lopen.
Doet me denken aan een story uit de VS. Een school werd overvallen, de leerlingen bedreig met een geweer. Eerste klas MO. Iedereen moest op de grond gaan zitten. Is er een knaap die heel voorzichtig achteruit schoof zodat hij zijn rugzak kon bereiken. Daar pakte hij een verboden pistool uit en knalde de overvallers naar de hel.
En wat te denken aan die overval op die club in de USA waar de bezoekers geen wapen mochten dragen.... mmmh veel doden
Nog een keer : Nee niet iedereen mag een wapen dragen. De wetgeving verschilt per staat, maar het niet zo dat iedereen zomaar zonder vergunning "concealed carry" of "open carry" met vuurwapens mag rondlopen zoals men hier vaak denkt. Je mag vaak WEL een vuurwapen in huis hebben voor self defense of om te jagen.
@Asteroid-B612 | 27-08-22 | 18:32:
Ah, en daar houden criminelen zich aan?
@toetssteen | 27-08-22 | 19:00:
Kenmerkend voor criminelen, zowel in Nederland als de USA is dat ze zich juist niet aan de regels houden.
Vuurwapens zijn NIET vrij te koop:
“ The National Instant Criminal Background Check System (NICS) is a background check system in the United States created by the Brady Handgun Violence Prevention Act (Brady Law) of 1993 to prevent firearm sales to people prohibited under the Act. The system was launched by the Federal Bureau of Investigation (FBI) in 1998. Under the system, firearm dealers, manufacturers or importers who hold a Federal Firearms License (FFL) are required to undertake a NICS background check on prospective buyers before transferring a firearm. The NICS is not a gun registry,[1] but is a list of persons prohibited from owning or possessing a firearm. The buyer’s details are discarded after the query and a record on NICS of the firearm purchase is not made, though the seller as a FFL holder is required to keep a record of the transaction.”
en.m.wikipedia.org/wiki/National_Inst...
Wat heeft dat hotel ermee te maken? Als ze voor een bakkerij waren neergeschoten, zou dat toch ook niet worden vermeld?
Tja, soms kan het zijn om een bepaalde lokatie direct helder te krijgen bij de kijker (veel mensen weten direct waar hotel X is, in plaats van in de Die-en-die straat).
@EEnzame SchizofrEEN | 27-08-22 | 18:06:
Oh, het hotel heet Downtown, natuurlijk.
Of als het assemblagemedewerkers zouden zijn….
Dat je dat hotel voortaan beter niet meer kunt boeken maar liever iets soortgelijks binnen 500 meter.
Dat hoor je toch ook te vaak, dat Nederlandse militairen bij vechtpartijen betrokken zijn. Dit keer kwamen ze blijkbaar de verkeerde tegen.
Kun je "te vaak" concretiseren?
Verder zou ik even wachten met oordelen voor het onderzoek is afgerond.
Je was erbij? Lekker invullen zonder de details te kennen.
@Dandruff | 27-08-22 | 18:14: Ik zou "te vaak" concretiseren als "meer dan eens". En dan heeft Capt. Iglo wel gelijk.
@Zenzeo | 27-08-22 | 18:25:
"Meer dan eens" is ook niet echt concreet.
Zeker niet als je het verschil tussen "betrokken bij" of "verantwoordelijk voor" niet snapt. Het kan ook dat een paar kopschoppers "de verkeerde tegen kwamen", maar dan ligt de verantwoordelijkheid niet bij militairen die zich verdedigden.
Generatie D(ronken) of D(rugs)?
Friendly fire.
* maat om vuurtje vragen doet.
America first, The Netherlands second.
Leuke!
Downtown Hotel. Want de oefening was al duur genoeg. O dear.
'Nieuw dieptepunt NL-krijgsmacht: leden special forces zwaargewond bij confrontatie met burger van bevriend land'
Als de commando's nu maar niet..... zijn en daders ..... want dan is het .......
Homo
Met een heuptasje
Geaardheidsgerelateerd
Toen niet, nu niet, nooit meer .....
Doe normaal, we zijn allemaal Berliners godver.
Ik ben een Frankfurter ja!
Ik heb een Wiener (schnitzel)
I'm from the HEMA. I'm a smokesausage.
Gevaarlijk land. Waarschijnlijk kwamen ze per toeval wat thugs/hood rats tegen onderweg of in een bar. Dan is de stront al snel aan de knikker.
Shit on the marble
Beetje heftige training zo.
Volgende oefening in Ter Apel?
Nobody fucks with onze commando's. We sturen nog veel meer commando's om de daders op te sporen, op te jagen en te pakken. Nederland pikt dit niet. Nergens ter wereld.
Misschien liepen ze tegen een paar Seals aan.
Ik denk dat we ons nu vooral moeten richten op de terugkeer van de dader(s) in de maatschappij.
We zijn toch verdikkie geen wilden meer.
Onderste steen boven?
Maar al hun uitrusting is opgestuurd richting Oekraïne.
Er liggen er nu twee op het randje
fox59.com/news/indycrime/3-in-critica...
'This content is not available in your country/region.'
@Mr_Natural | 27-08-22 | 17:34: Ah, Opera heeft ingebouwde VPN, scusi.
@Mr_Natural | 27-08-22 | 17:34:
VPN is een gemeen ding. Ze denken dat funda een amerikaan is.
@Plukkieplukkie | 27-08-22 | 17:40: Hiya Tex.
Staat geen nieuwe informatie in dat artikel.
Volgens het videootje op die fox59 site zijn nu alle 3 de KCT'ers in 'critical condition'.
Voor de liefhebbers:
INDIANAPOLIS AREA CRIME
3 Dutch soldiers shot downtown, 2 in critical condition
by: Justin Powell
Posted: Aug 27, 2022 / 05:15 AM EDT
Updated: Aug 27, 2022 / 11:32 AM EDT
SHARE
INDIANAPOLIS – Two men are in critical condition after a shooting occurred downtown early Saturday morning.
Police responded to the Hampton Inn in the area of S. Meridian Street and W. Maryland Street at around 3:30 a.m.
Police found three men with gunshot wounds and they were later taken to area hospitals. Two of the men are said to be in critical condition and one in stable condition.
All three men are identified as Dutch soldiers from the Commando Corps on exercise in Indiana, according to the Netherlands Ministry of Defense.
A preliminary investigation by IMPD suggests a disturbance occurred between victims and the suspect(s), resulting in the incident.
This is a developing story and will be updated when new information becomes available.
"3 Dutch soldiers shot downtown, 2 in critical condition"
Neergeschoten door Amerikanen, friendly fire dus.
Lol, hopelijk komen ze er verder zonder kleerscheuren vanaf.
Ze hebben er een purple heart van gekregen.
Die Nederlandse commando’s mogen daar natuurlijk geen wapen dragen. In tegenstelling tot iedere Amerikaanse zatlap of mafklapper.
10 tegen 1 dat dit gewoon een paar kutcriminelen waren en het dus geen reet met legal wapenbezit te maken heeft.
'A disturbance' is dat net zoiets als 'een incident'?
Storing
This is the second triple shooting in downtown Indianapolis in the last week. On Sunday, August 21, one man died and two others were injured after a shooting in the 900 block of N. Delaware Street.
Mijn zoon en 3 vrienden van hem zijn net terug uit de USA, komt echt wel dichtbij zo.
Gerichte aanval.
Wie overviel wie?
Of ging Jihad op wie?
Geen jongens van het beruchte Regiment De Vies?
@Après toi | 27-08-22 | 17:29:
Ik ben van de ultra geheime Koala taskforce.
Nu je dit weet smelt je computer als een smeltkaasje.
What happened in Kaasachstan, stays in Kaasachtstan.
Het is ook knap lastig alle vlekken eruit te kriigen.
Hoe dan? Grote bek gehad, iemand voor z'n muil geslagen of wat? In ieder geval vervelend kennelijk. Beterschap aan de getroffen personen, maar voortaan wel even nadenken voordat je lastig gaat doen in een land waar een vuurwapen standaard is.
Het is natuurlijk een beetje komkommer-nieuws maar nu ben ik toch nieuwsgierig naar de toedracht.
Wie deed wat? Ze waren dus al betrokken bij een incident ergens anders. Geen idee of die jongens dan liepen te etteren of dat ze gepakt werden en fout afgelopen. VS is natuurlijk link met al dat wapenbezit.
Er waren wel,vaker incidenten met geweld door Nederlandse mariniers en commando’s. Helaas dan niet met de vijand, wel met bevriende burgers in Noorwegen.
Ach ja, ook die jongens zijn mensen, en er zal met drank in de mik wel eens wat mis kunnen gaan. Toch mag je wel iets verwachten aan beheersing bij militaire specialisten als commando’s.
@Nuuk | 27-08-22 | 17:20: De beheersing van een commando evenaart die van de gemiddelde sportschooljongen.
@wijsvinger | 27-08-22 | 17:28:
Ik dacht dat de mannen geselecteerd werden op wat meer mentale kracht dan gemiddelde mens? Meende dat ze al de aanmeldingen van opgefokte types er sowieso uitgooiden bij de eerste schifting.
@Nuuk | 27-08-22 | 17:20: Ik zeg, die dingen gebeuren. Shit happens.
@Nuuk | 27-08-22 | 17:32:
Ik denk dat de criteria de afgelopen jaren misschien wel wat versoepeld zijn, ik denk dat er minder animo is om in het leger te gaan dan vroeger. Logisch, denkend aan Srebrenica en alle berichten over Chroom-6, slechte munitie, gebrek aan uitrusting ed..
Gaat Nederland de VS ter verantwoording roepen?
3 losse flodders...
[ ] geschikt
[x] ongeschikt
Ruzie over een meisje?
Misschien zeiden ze het N woord... daar kunnen ze daar heel boos om worden
@litebyte | 27-08-22 | 17:13:
Neisje?
@Kaas: Nirl natuurlijk. Ze spreken daar Usa's.
Nederlanders hebben een hele slechte reputatie in het buitenland.
Over het algemeen zijn het met drank op bloedvervelende onbeschofte schreeuwlelijken.
Dit lijkt mij een typisch gevalletje van de verkeerde tegenkomen.
Daar hoeven ze geen drank voor op te hebben. Arrogant tokkievolk in het buitenland? Nederlanders of Engelsen.
Nederlanders, vooral mannen in groepjes zijn/gedragen zich in het buitenland vaak als een soort van low cuntry britten
Ooit eens een keer zo'n 'groepje' doorverwezen naar de meest gore travestie nachtclub in Tokyo
Best bizar hoe dat in 25 jaar is omgeslagen, ik herinner me nog een tijd dat ik in het buitenland de gevleugelde uitspraak 'everybody loves the Dutch' met regelmaat aan mocht horen. (België uitgezonderd uiteraard). Wat is er mis gegaan?
Daar hoef je niet voor naar het buitenland.
Nederlanders hebben ook een enorm slechte reputatie in Nederland.
Wij zijn daar als land vrij uniek in.
@Abject | 27-08-22 | 17:18: NL is verrechtst en de NLer arrogante geworden.
@Abject | 27-08-22 | 17:18: 25 jaar?
Begin jaren 80 zag ik ze al zitten in Benidorm met de broek half op hun reet zodat we tijdens het nuttigen van een maaltijd hebben mogen genieten van een ranzige bilnaat. Echt, Nederlanders. En gedegenereerd volk wat denkt dat ze cultuur kunnen kopen.
@Red shirt | 27-08-22 | 17:21: Waar men dan de arrogantie vandaan haalt begrijp ik niet want werkelijk alles gaat mis in hun land .
@litebyte | 27-08-22 | 17:17: o, was u dat.
Dat is de onderkant van de Nederlandse samenleving, die ook mag en kan reizen naar het buitenland.
@Après toi | 27-08-22 | 17:31: Nee hoor. Ik ben in heel veel landen geweest in mijn leven en waar je ook Nederlanders tegenkwam ze waren meest altijd arrogant en asociaal. Alsof de wereld om hen draaide. Dan heb ik het ook over landen waar de onderkant niet kwam. Weet niet of dat nog steeds zo is. Maar tijdens mijn reisjes naar Zuid Afrika, Columbia, Peru, Indonesië, Rusland, Baltische staten, China, Taiwan, Thailand... overal waar je Nederlanders tegen kwam en ook al was dat in de meest dure hotels.. Arrogant, asociaal, bot.
@Red shirt | 27-08-22 | 17:21: Die arrogantie komt toch echt voort uit de linkse gidsland-obsessie: wij zijn de goeden, de besten, de hele wereld moet een voorbeeld aan ons nemen.
Zelden zo'n onzin gelezen.
Home of the free, land of the brave. Waar een mensenleven nog geen stuiver waard is en je bij een ordinaire ruzie gewoon een kogel vangt.
Zo zijn ze die Amerikanen. Allemaal!
Hoogste moordpercentage ter wereld idd.
That's the way the girls are from Texas -Ry Cooder neuriet.
Drembil, dat is in Brasil beste man.
@YoMoms | 27-08-22 | 17:10: 'amerikanen? Nee hoor, ik ken Canadezen die zich absoluut normaal gedragen. ... oh je bedoeld VS burgers, ja die wel!
@Cadaver | 27-08-22 | 17:20:
Brazilie, ons voorland, waar de diversiteit regeert. Jubelt.
Gelukkig gebeurt dat in NL niet!!
Een #breek. Ietwat overdreven?
Bij een kabinets#breek daarentegen ging de vlag wel uit.
One happy trigger finger is better than a five fingers death punch.
That's The Tragic Truth, youtu.be/nRAMLgLhPaM
Geen ruzie maken in the USA. Ze lopen daar allemaal met een gun. Doe je niet veel tegen als stoere jongen.
Hebben onze commando`s uit routine alleen pang pang geroepen?!
En ik maar denken dat militairen op oefening in kazernes o.i.d. sliepen. Modern times.
En nu? Ook al oorlog met de VS? Dan maar geen gas meer van hen, dat zal ze leren!
Die leveranties staan toch al op de tocht want VS heeft het zelf nodig (en wordt best wel blij van een armer&afhankelijker Europa).
Findianapolis?
Uitvaartpolis?
@BrutusBosch | 27-08-22 | 17:05:
Als het maar geen Pool is.
Commando's... Zijn vaak naïeve jongens van een jaar of 23 toch? Young, dumb and full of cum...
Groetjes van een keyboardheld trouwens. Fijn dat ze er zijn hoor.
Commandotroep?
Hopelijk komt de commando er door. Indianapolis: hopelijk is de dader geen Navy Seal.
3 Cowboys in Indianapolis. Tja.
Het stikt daar van de Indianen.
Een combinatie van ego's en alcohol ?
Dat was onder Trump niet gebeurd. Orange man.
Deze stoere Dutchies hadden niet door dat in de USA het "dont bring a knife to a gunfight" ook geldt voor "dont bring your fists to a gunfight".
Je kent de toedracht?
Breek ! Gaap.
Alcohol in de man, wijsheid in de kan. Dat geldt ook voor militairen. Neem zo'n Marco Kroon bijvoorbeeld.
Die is toevallig wel Ridder in de Orde van de Witte Snuif.
Een trillende breek melding op mijn telefoon.
Brabeaulander is teleurgesteld, hij had op echt brekend nieuws gehoopt.
[1] Kabinet stapt op, versneld nieuwe verkiezingen.
[2] Frans Timmermans opgenomen op de IC na avondje schranzen
[3] Kabinet voert harde grenscontroles in.
[4] Kabinet gaat echt iets doen aan de energiecrisis
[5] Nederland stapt uit de EU
[6] Nick & Simon weer bij elkaar.
6 Nick en Simon weer bij elkaar zou geen goed nieuws zijn.
Ik wil Tukkertje Lorenzo terug.
Timmerfrans explodeert in Brussels restaurant na copieuze maatlijd.
Bij optie twee had ik toch echt eerder aan een mr. Creosote uitkomst gedacht. Heb je geen ambu nodig eerder de EOD. www.google.nl/url?sa=t&source=web...
@Abject | 27-08-22 | 17:25: Blijft toch een geniale sketch!
@funda | 27-08-22 | 17:17:
alstublieft: youtu.be/GxRnenQYG7I
Timmermans moet zoveel vreten omdat hij anders implodeert ivm geestelijke leegheid.
He wat? Zijn we in oorlog?
He wat ken ik niet.
He-man ken ik wel.
You're trying to get crazy with us eey, don't you know I'm loco?
Ruzie in de kroeg met de verkeerde gangster
Heeft dit nu echt een #BREEK banner nodig?
Bijzonder verhaal.
Ik ben benieuwd naar wat er allemaal is gebeurd.
Sterkte!
Watskeburt
Go to America, get shot.
Misschien wat te veel bravoure gehad tijdens het stappen?
Zit er wel in, en dan de verkeerde tegen gekomen.
Niet leuk.
Hebben ze teruggeschoten met pang, pang?
Waren allemaal raak.
@Kaas de Vies | 27-08-22 | 16:53:
Terecht. Ze krijgen niet voor niets een loodzware training met spraaklessen.
REAGEER OOK