Vrouwen willen VLEESTAX, mannen KERNENERGIE
Daar gaat onze 23 cm lange GEHAKTSTAAF
Schokkende berichtgeving op de Staatsomroep. Als het aan de Tante Kaagjes van Nederland ligt komt er een heffing op OPEETVLEES. Op malse T-bone steaks, op sappige everzwijnen, op overheerlijke ribeyes, watertandende entrecotes, bavettes, hammetjes, boutjes, steaks, souvlaki's en wat je al niet meer op de bbq gooit. Omdat helemaal niemand meer De Overheid nog gelooft wegens toeslagenaffaire, coronadebacle, corrupt rechtssysteem, veroordeelde vvd-ers, briefstemmen en windmolens voor datacenters is er nu een soort van VOLKSRAADPLEGING ingesteld om dingen geregeld te krijgen. Ooit hadden we referendums in dit land, maar na dat akkefietje met Oekraïne (groetjes) is dat dus afgeschaft. Nu wordt de superbrave TU Delft ingeschakeld om de massa naar het moeras te masseren. Met een zogenaamde KLIMAATRAADPLEGING. Klinkt heel democratisch, maar is het niet. STOP THE STEAL van onze gehaktballen. Heren, te paard, te paard, u hebt nog tot 31 maart om uw biefstuk danwel uw bal gehakt te redden.
Reaguursels
InloggenBelasting op Tarzans
En terecht, vlees is geen eten maar moord, want dat moet eerst van een dier komen.
Ieder eten is moord. Weet je hoeveel muizen er door de schredder gaat voor een are graan?
Stoo met zuipen, ga naar bed
@nofap,
Hoe ver wil je daar mee gaan?
Alleen grote zoogdieren zoals leeuwen en apen aanklagen voor "moord"?
Of ook kleinere zoals katten, ratten, muizen, etc?
En hoe zit het met vogels, vissen, hagedissen, sluipwespen, spinnen, muggen?
Misschien hoort vlees wel bij de kringloop van het leven. Uit de vaak vergaande fysieke en mentale achteruitgang van veganisten concludeer ik dat de mens ook niet zonder kan.
Het wordt hoog tijd voor sexbelasting.
Volstrekt ongeschikt als raadpleging van burgers:
- mijn soort dat dit soort enquetes invult is verre van representatief voor de bevolking van Nederland, en
- de te bereiken CO2 reductie ligt al vast; het beperkte aantal maatregelen waaruit je mag kiezen ook (en ze zijn bijna allemaal nodig om op de vereiste reductie uit te komen).
Dus dit is neponderzoek dat de indruk moet geven dat het volk geraadpleegd is. De enige echte raadpleging is een correctief referendum over het klimaatbeleid, waarin gewoon de meerderheid bepaald net als in Zwitserland.
-
Ik ben er nu mee bezig, en stuit op zo maar een zin bij de uitleg over de invoering van de vleesbelasting: "Als u kiest voor deze maatregel, dan voert de overheid een belasting op vlees in, waardoor Nederlanders minder vlees gaan eten." De enige zekerheid is dat we meer belasting gaan betalen. Waar-de-loos, wat een slappe hap, deze "raadpleging"...
Nog een pareltje, nu uit de uitleg bij het verhogen van de energiebelasting op aardgas: "Als mensen niet kunnen investeren in isolatie of verduurzaming van het verwarmen van hun huis dan zullen hun energiekosten stijgen. Omdat dit vooral zal gelden voor lage inkomens zullen zij voor een deel financieel worden gecompenseerd." Hee, een mooie nieuwe taak voor onze geweldige belastingdienst: Naast het uitbetalen van zorg- en huurtoeslag nu ook gastoeslag! En opeens begrijp je waarom we allemaal een slimme gasmeter hebben gekregen!
Ergo, nog maar toeslagen met als gevolg nog meer fraude, en erger nog een negatieve marginale marginale inkomenswinst als je minimumlijder meer gaat verdienen. Waarom verder gaan op die heilloze toeslagenweg? We moeten daarvan af!
@5611 | 14-03-21 | 09:59:
Precies. Het hele systeem is zo ingewikkeld geworden dat alleen enkele fiscalisten daar nog uitkomen. In de praktijk zijn het dus vooral grote bedrijven en criminelen die van alle maatregelen profiteren.
Sowieso is het rondpompen van geld een kostenpost. Stel ik betaal 100 euro gasbelasting en krijg daar 100 euro gastoeslag voor terug. Dat is helaas niet alleen maar extreem achterlijk. Het is ook extreem duur; in de praktijk wordt er een heel rijtje goedbetaalde ambtenaren betaald om zowel aan de belasting- als aan de toeslagen- kant de geldstromen in goede banen te leiden. Die 100 euro "gratis" gastoeslag kost me dus naast die 100 euro gasbelasting, ook ergens anders nog 400, 500, 1.000 euro of zo.
Waanzin. De overheid is de grootste kostenpost, altijd.
Wat een waardeloos onderzoek. Dat noemt zich wetenschapper. Echte wetenschappers noemen zoiets een 'haltercontract' .Klimaatleugens verspreid als waarheid. Allemaal hoogst demotiverende maatregelen. Laten we kernenergie zsm op de agenda zetten en NL terug naar 10 miljoen inwoners. Geen enkel probleem meer! De oplossing!
Is inderdaad een grote fuik, je mag advies geven over maatregelen, maar je kan alleen maar een beperkte set maatregelen kiezen terwijl je de illusie van invloed of beslissingsbevoegdheid in stand houdt. Alsof je een kind vaagt te kiezen tussen spruitjes, broccoli of worteltjes, terwijl 't kind al de hele dag zit te leuren om frietjes.
Shoppen langs universiteiten voor het tegen betaling een onderzoekje laten doen en een voor jou welgevallig uitkomst te genereren. Een trend?
Vleestax is een verplichte aflaat op een eerste levensbehoefte.
Hoe typisch Nederlands ook om als volk te vragen om een belastingverhoging.
Alsof we nog niet in het meest belastingheffende land te wereld wonen.
Ik heb een gloeiende rothekel aan lobbygroephes en mensen die lopen te bedelen om nog meer en nog hogere belastingen.
Mooi ander voorbeeld, rekeningrijden, vrijdag op BNR. De MRB vervalt (voor een kleine gezinsauto op benzine dik € 400 per jaar). 5 Cent per km kilometerheffing vinden ze al te weinig, want geen effect.
Laten we dan toch die 5 cent eens als uitgangspunt nemen. De gemiddelde Nederlandse samenleving auto rijdt 17.000 km per jaar. Heffing van 5 cent komt dan dus neer op € 850 per jaar ofwel € 450 extra belasting per jaar. Hoppa!
Waardeloze tool. Kernenergie wordt niet eens als optie genoemd. Of energie uit getijden of zo. Of Waterstofgas (eventueel in poedervorm) als alternatieve energiebron, waar ze voor de scheepvaart al heel ver in zijn. In welk tijdperk leven deze onderzoekers?
Vrouwenkiesrecht was 1 vd slechtste ideeën ooit. Hopelijk krijgen we een kalifaat om dat te corrigeren.
Lol. Klimaatdrammers of kalifaat. Kies er 1
Eensch. Denkt u eens in hoe Nederland er had uitgezien zonder vrouwenkiesrecht
Dus zonder massa-immigratie, betutteling, extreem grote overheid, uitkerings- en toeslagcircus en klimaatgedram.
Klim agaat is denk ik het juiste woord. Gisteren overtuigde ik mij al gauw dat mw Ouwehand, PvdD, letterlijk van de zure vis, hèt gevolg is van meer vrouwen in de Kamer als doel. Drammen geherdefinieerd. Haar mantra: Warmte, voedsel, vervoer, plezier zijn optioneel dus onnodig. Alles te duur maken. Kennis van zaken onnodig. Alles komt goed. Over negen jaar vergaan we.
Wat een drie-keer-niks mens.
@Pieterman | 13-03-21 | 19:40: Vrouwen in een noten dop: Als die zaken daadwerkelijk onbetaalbaar zijn gaan zeiken dat 't te koud is, men nergens heen kan en er niks te beleven is.
We kunnen eens beginnen met het vlees dat tegen de einddatum zit veel goedkoper te maken. Je wil niet weten hoeveel vlees er weggegooid wordt door supermarkten, alleen omdat er een datum op staat.
dus bijna alle vrouwen hebben een kinderwens, maar willen de hulpmiddelen afschrikken door een vleestaks.
zo werken wij mannen niet he
Wat vinden de GroenLinks onnozelen er eigenlijk van dat halve oerwouden zijn gekapt voor Soja? Allemaal vanwege de te sterk toenemende bevolking in bepaalde werelddelen.
Als het vlees te duur wordt ga ik linkschmensen eten...
Ben hier ooit afgestudeerd. Maar dat lijkt wel een vorig leven. In elk geval kan ik helemaal niets met dit verhaal dat alleen voor Groenlinkse biomassafetisjisten geschreven lijkt te zijn. Voor een fatsoenlijk onderbouwde mening is geen plek. Kortom, linkse bagger.
Ik werk al heel mijn leven in de energiesector, ben elektrotechnisch ir. (TUe) en ook nog in energietechniek. En dan nog vind ik het erg moeilijk me een goede mening te vormen over kernenergie. Dus simpele kopjes boven een artikeltje maken echt geen goede indruk op me. Iedereen met minder kwalificaties dan ik die hier pro kernenergie zit te schreeuwen mag ff uitleggen waarom het een goed idee is. Ik zie dat niet zo 1 2 3.
Waarom niet volgens u?
Omdat het een veilige energie voortbrengt.
De huidige CO2 uitstoot zorgt wereldwijd voor miljoenen doden en een ongezond klimaat.
Wat betekent minder kwalificaties in dit geval?want dat is niet perse af te lezen aan een ir titel of wat dan ook.
@bowlfabriek | 13-03-21 | 18:08: lol dat is dus wel zo. Een Ir titel toept over een LTS elektrotechniek diploma qua kwalificaties. Net als dat een viroloog met 20 jaar ervaring over een 1 jarige zolderkamer virus specialist toept.
Je mag natuurlijk als LTSer ook een mening hebben, maar het is niet dezelfde gekwalificeerde mening als die van een ingenieur. Op het vlak van kernenergie dan hè. Op het doortrekken van kabels door het plafond kan een electricien misschien wat meer handigheid tonen idd.
Omdat andere energie nog meer schade oplevert?
Dus gooi je kwalificaties maar ter zijde en reken uit hoeveel bomen gekapt worden en hoelang een nieuwe boom nodig heeft om te groeien. Dus moeten we ook uit andere landen bomen halen die dan met boten en vrachtauto's ( en die in de regenwouden zijn niet euro5) om hier te versnipperen en te verbranden. Of wil je liever vogels versnipperen of verbranden en mensen gek maken van geluid en schaduwslag, los van het feit dat windmolens ook ergens geproduceerd moeten worden en stukken natuur en bouwgrond platgewalst wordt.
Zorg liever als ir voor een betere en veiligere kerncentrale.
@MeneerdeMeute | 13-03-21 | 18:38:
Het "autoriteitsargument" is een officiële drogreden. nl.wikipedia.org/wiki/Beroep_op_autor...
Dat geldt voor echte experts, dus zeker ook voor anonieme "ik ben ingenieur-roepers" op internet.
Van een expert mag meer expertise verwacht worden dan van een leek.
Normaal gesproken blijkt dat dan uit de discussie; de expert zal de relevante feiten en cijfers opsommen en de beste argumenten aandragen.
Maar de expert heeft niet altijd gelijk. Ieder mens kan zich vergissen., Bovendien kan de expert politieke of financiële motieven hebben om te liegen. Sommige expert zijn ook gewoon lui, gemakzuchtig of bang voor groepsdruk, en praten dus anderen na.
Elpefo | 13-03-21 | 17:08,
Iedereen hier kan zichzelf dr. drs. prof. ir. en koning van Katoren noemen.
Als je echt in de materie zit kan je daar gewoon iets zinnigs over zeggen.
Dat je dat niet eens probeert zegt alles over je "kwalificaties".
Een elektrotechnisch ingenieur die van een stel leken voorgerekend moet hebben of een kerncentrale per opgewekte MWh minder CO2/stikstof/fijnstof uit stoot dan een biomassacentrale, zonne- of windmolenpark incl de productieketens?
Die diploma's zijn ook geen reedt meer waard tegenwoordig... zelfs Kurzgesagt kan dat nog beter uitleggen.
Omdat dat ding in Borssele het prima doet, al heel veel jaren een betrouwbare bron van energie. Dat kun je van windparken niet zeggen. En we hoeven er niet massaal bossen voor leeg te kappen, wat verreweg de grootste component is van de zogenaamd hernieuwbare energie in Nederland.
@MeneerdeMeute | 13-03-21 | 18:38: Beroep op autoriteit is één van de klassieke logische denkfouten. Zonder argumenten is het van geen enkele waarde.
Poeh, gelukkig is een frikandel geen vlees!
Conclusie: de TU Delft is woke...
Cancellen en geen cent meer naar Stichting Universiteitsfonds Delft.
Immigratie beperken is de grootste stap naar een beter milieu. Minder inwoners = minder infrastructuur, minder verkeer, minder consumptie, minder grondstoffenbehoefte, minder energiebehoefte. Ofwel: meer natuur, beter milieu, betere leefomgeving, meer kwaliteit van leven.
En minder mensheid... meer vis in de zee, ruimte voor de apen, enz enz
Nog beter is het om wat NX66 figuren naar die landen te sturen om het bewind, dat Kaag goed kent vanwege de royale bijdragen van haar, ook te informeren over de schadelijke gevolgen van overbevolking.
Met de predikers van de progressieve islam ben je dan aan het goede adres.
@Louter Leuter | 13-03-21 | 16:53: ruimte voor de apen is de afgelopen flink aan gewerkt in Nederland. Mag wat mij betreft minder.
Je mag alleen maar meer bepaald soort vreten eten, en je mag alleen maar meer bepaalde dingen zeggen. De rest is not done!
Vleesprijs verdrievoudigen, productie min 70 % en geef die beesten een behoorlijk leven stelletje Auschwitz varkensboeren annex kalvermartelaars
Waarom zouden wij als zijnde vleesetende zoogdieren geen dieren mogen doodmaken voor ons eigen levensbehoud?
Ik wil geen vleestax - ik wil een keestax.
S te weinig!
Ik wil Dionnestax
Ik hoorde gisteren ook weer zo'n hotemetoot (ik denk klaver) "we willen geen kernenergie, want een centrale bouwen duurt te lang en dan halen we de doelen van 2030 niet." Ja maar, ja maar... Er is toch ook nog iets ná 2030? Korte-termijn politiek...
U begrijpt ook níks, hé? : als wij de doelen van 2030 niet halen, dan houdt de wereld per 1 januari 2031 op te bestaan.
Klaver denkt dat de wereld vergaat over 10 jaar. Dat er nog steeds hele volksstammen op dat aluhoedje stemmen is onbegrijpelijk.
Die kerncentrales hadden natuurlijk rond de eeuwwisseling al gebouwd moeten worden, wetende dat men een half miljoen immigranten gingen importeren, maar dat moet je vooruit kijken en dat is te veel gevraagd.
Klaver is echt zo'n gevalletje die de wijsheid van 't gezegde 'Beste moment om een boom te planten is 10 jaar geleden, 't op een na beste moment is nu' niet inziet al sla je 'm ermee om de oren. Enerzijds toegeven dat er in het verleden gefaald is door die krengen niet te bouwen, maar daar niet uit concluderen dat dat nu dan maar moet gebeuren omdat je anders over 10 jaar met hetzelfde probleem zit, maar dan erger... en dat krijgt dan 150k per jaar.
Referendums? Bij mij thuis is het meervoud van referendum referenda.
Bal gehakten. Ook zoiets.
@Dubbelepunthoofd | 13-03-21 | 15:43: Gehaktbals.
Nederland exporteert meer dan de helft van het hier geproduceerde vlees. De hoeveelheid dieren per vierkante kilometer in Nederland zijn extreem hoog vergeleken met andere landen, en dat is niet omdat we zoveel huisdieren hebben.
In 2019 voor 470 miljoen alleen al naar China.
Dus wat wij hier op onze BBQ slingeren, is maar een deel.
En als wij het niet leveren, gaan de Chinezen het wel ergens anders kopen
Maar we importeren "al" hun voeder.
Doen ze dat toch !
Nederland exporteert van alles heel veel, net zoals Duitsland veel meer auto’s maakt dan het zelf nodig heeft.
Dat heet handel. Net zo als 90% in Nederland made in China is.
"En als wij het niet leveren, gaan de Chinezen het wel ergens anders kopen" Inderdaad, dat is het aspect dat steeds verzwegen wordt. Je haalt het hier weg, gooit het over de schutting en dan is het weg. Nou ja, een ander heeft het dan: probleem opgelost! Klimaat in Nederland gered, en buiten onze grenzen verziekt. De wet van behoud van ellende.
En waar kiezen onze gediverseviseerde medemensen van kleur voor, zeg maar de doelgroep die Sylvana denkt te bedienen? En daaronder dan weer homo's, of lesbo's, transgenders die ook?
Straks eet alleen de elite nog vlees.
De rest krijgt iets dat wel op vlees lijkt maar het niet is.
www.youtube.com/watch?v=qX86OnqAxBs&a...
Van mij mag kunstvlees het enige zijn, maar jagen zal blijven bij boeren en elite inderdaad.
Hetzelfde als vliegen en autorijden: alleen voorde linkse D666-en GL-consultants.
Ja doei. Zonder een frikandel speciaal heeft het leven geen zin meer.
Ik ga straks nog even langs Marokkaanse slager. Lekker divers en inclusief 3 kilo kipkluifjes voor een tientje.
Ik heb die raadpleging willen invullen maar je wordt helemaal gevangen gezet tussen tien linkse CO2 maatregelen en je MOET kiezen. Kernenergie staat er niet bij want dat kan niet op korte termijn. Wel zon en wind maar daar staat dan weer niet bij welke back-up gebruikt wordt.
Je kunt de raadpleging ook niet afsluiten door te zeggen dat je vind dat het niet zo'n vaart loopt. Dus alleen linkse mensen vullen dit in en de rest is onzichtbaar.
Ik kwam ook niet verder met mijn keuze om het schuifje bij "Kilometerheffing" één klik naar rechts te doen en de rest zo te laten. Ok, dan niet.
precies hetzelfde, bijvoorbeeld de optie "stimuleren isolatie woningen" zou een hoop geld kosten, terwijl je ook belasting kan heffen op slecht geisoleerde woningen en daarmee zou de maatregel juist geld opleveren.
verder ontbreken vele opties die op de langetermijn zowel structureel geld opleveren als co2 terugdringen zoals kernenergie en terugbrengen bevolking.
Ja, precies wat u zegt! In die enquête valt helemaal niets te kiezen!
Alsof je voor de parlementsverkiezing alleen kunt kiezen tussen GL, CU of PvdA.
@A_Urelius | 13-03-21 | 15:16:
Precies eender... ga mijn tijd niet verkloten
Ik heb die frustratie ook ervaren. Maar verderop in de enquête krijg je de kans om kritiek te leveren, en daar heb ik dankbaar gebruik van gemaakt, ik vond dat ik die kans toch moest benutten. Het is een heel verhaal geworden, en ik weet niet of iemand dat dan ook nog leest. Maar als je even door de zure appel van het dogmatische begin bijt, kun je later toch je ei kwijt. Maak er gebruik van!
En als het strand klaar is, een juichend persbericht, overgenomen door de linkse politiek, dat de bevolking massaal fan is van windmolens. Zo rolt.links.
Invullen via desktop of laptop. Groeien die apparaten aan bomen of zo?
Ik heb een eikenhouten desktop ( met 4 stoelen)
Zojuist bij de meermalen bekroonde slager bij mij om de hoek - één van de beste in 020 - een kilo runderpoulet gehaald. Het weekend wordt fijn met mijn Boeuf Bourguignon, wereldberoemd in kleine kring.
U gebruikt toch wel echte Bourgogne bij de bereiding, neem ik aan?
Meedenken over hoe je als burger de graaieconomie en bevolkingstoename van een ander mag faciliteren.
Die kinderen fokken ze gewoon.
Die economie wordt gewoon groter.
Niet dat je daar beter van wordt, in tegendeel: hoe meer mensen en hoe meer economische activiteit, hoe meer neergang voor de natuurlijke omgeving en ellende voor de ideologieloze medemens. De infrastructuur voor het kunnen blijven razen, uitbuiten en fokken en strijden rollen ze uit waar je bijstaat. Geen moer heb je d'r over te zeggen. En dan het lef om een filmpje te vertonen op niveau basisschool en vragen: "Wat mag jouw als eerste onderuit halen?"
Mag ik ook even?
Blijf met je hebberigheid, je vieze verouderde ideologietjes en je kinderfok eens van de aardkloot af!!! Kies JIJ maar waar je als eerste mee stopt!!!
Al iemand een immigratie raadpleging geopperd?
Om in de stijl van de kieswijzers te blijven: wilt u meer immigratie, ook als daarvoor meer woningen gebouwd moeten worden, wat ten koste gaat van het aantal beschikbare locaties voor groene energie en natuur?
Die is al gehouden in Marokko en Turkije. De overheid gaat met de adviezen aan de slag.
Even off-topic: door de storm zijn nu de energieprijzen negatief. Aan die lampen dus, koelkast deur open laten staan, alle stofzuigers aan, doe wat! Het geld ligt voor het oprapen nu.
Negatief op de spot-markt. Energiebedrijven hebben het grootste deel al maanden gelden ingekocht met lang lopende contracten en betalen voor dat deel nog steeds een positief bedrag. Als consument blijf je hetzelfde betalen (zolang slimme meters nog niet per kwartier de prijzen aanpassen)
Hartstikke leuk maar de keerzijde is dat als we straks volgens het klimaat evangelie alleen nog maar windmolens en zonneweides hebben, de prijzen in een donkere, mistige, windstille decemberperiode door het dak gaan. Stroom wordt spotgoedkoop, de zekerheid dat je stroom hebt, peperduur.
D66. De meest gehate politieke partij van Nederland. Ons Nederland. En Sigrid Kaag is nog erger dan de partij zelf. Wat een dedain, wat een hersenkronkels, wat een anti burger mentaliteit. Ik ben blij dat ik geen D66 aanhangers in mijn directe omgeving heb want dat zijn hele nare mensen. Van die betwetertjes, valt geen normaal gesprek mee te voeren.
Door al dat gelul over vlees krijg ik wel zin in kippenbouth.
Een dubbele kogelbief zo de pan in..
BS-onderzoek. Wanneer je tegen alles bent, dan telt het niet mee. En ik mis kernenergie.
Irritante stem... heb het 5 seconden volgehouden.
... Over "opwajjjming van de aajjjde".
Ze kunnen beter kwalitief goed kweekvlees stimuleren door het tegen 0% of 6% BTW te belasten.
Kweekvlees? Doe ff normaal zeg
@MooseNL | 13-03-21 | 15:30: wat denk je dat een kip is?
Leuk, tijdje geleden dat we een pollfuck hadden
Zelfs een negatief advies geven kan gewoon niet. Die site accepteert gewoon geen ander antwoord dan dat belastingen geheven moeten worden en we moeten boeten met windmolens en al die andere onzin.
Klimaatverandering stoppen.. laat me niet lachen.
Onder die reductie van 27 megaton staat een krabbel in het klimaatakkoord dus als je het daar niet mee eens bent dan kan je dat aangeven en deze raadpleging verder lekker overslaan
Partij tegen de Burger - Optyfen maar
www.youtube.com/watch?v=jdoU8A7OKfg
Eindelijk een politieke partij die er niet omheen draait.
Van de hamburgers blijven ze af!
Ha, het is niet eens een raadpleging. Ik word in feite gevraagd welk lichaamsdeel ik voor een bepaald doel op wil offeren. Als ik dan aangeef dat ik niet bereid ben om een arm of een been op te offeren omdat ik niet geloof in het sprookje dat ten grondslag ligt aan dat (mensen)offer, dan loopt het onderzoek vast: u moet kiezen. Een schoolvoorbeeld van de linkse visie op democratie: u mag vrij kiezen, als het maar oplevert wat wij willen dat het oplevert.
NEE! Ik wil wat anders, namelijk met rust gelaten worden door deze overheid die niet tot iets opbouwends in staat is, getuige het kindertoeslagschandaal, getuige de moordpartijen die men in het Midden-Oosten, in Afghanistan, in Noord-Afrika en in Syrië met mijn belastinggeld heeft aangericht en getuige talloze andere voorbeelden van kwaadaardige schoftenstreken die deze overheid al talloze jaren in dit land en elders pleegt.
Lazer op, stelletje boosaardige parasieten! Jullie houding ten opzichte van dit volk lijkt meer op die van een plantagehouder ten opzichte van zijn slaven, dan die van een leidinggevende op zijn medewerkers die uit vrije wil met hem samenwerken om een gemeenschappelijk doel te bereiken. Eigenlijk is er sprake van deeltijd-slavernij, waarbij de slaaf tegenwoordig de vrijheid heeft om van de ene plantagehouder naar de andere te verhuizen.
Een schoolvoorbeeld van democratie volgend links: je mag kiezen of de windmolens wit of grijs moeten zijn.
Heb effe een kijkje genomen. Enquête gaat niet over het milieu, maar waarover ik belasting wil betalen. Neem aan dat de politici hun pensioen willen verzekeren?
Je hebt niets te willen. Dat geld pakken ze toch wel af, of je nou wil of niet.
En wéér nergens te bekennen dat er simpelweg téveel mensen zijn, en dat het einde van de stijging nog niet in zicht is.
Dáár, beste enqueteurs, zit het werkelijke probleem.
Geef dan het voorbeeld... jij hoort ook bij die mensen die teveel zijn.
100%.
@MooseNL | 13-03-21 | 15:13: gezien het aantal kinderen dat een gemiddeld autochtoon Nederlands of West-Europees paar op de wereld zet, is er in NL geen enkel probleem. Gewoon: tot en met 2 kinderen normaal loonbelastingtarief, bij 3 een lichte verhoging die vanaf 4 flink toeneemt tot 80%. Dan is het probleem binnen een generatie opgelost.
@MooseNL | 13-03-21 | 15:13:
Dat wordt lastig.
We hebben hier een 'broodje in de oven'.. Onze eerste, en daar moet ik nog even verantwoordelijkheid voor nemen.
Ze krijgt wél gelijk een kroontje.
@Spie | 13-03-21 | 15:20: kan makkelijker via de kinderbijslag
Je kunt de kool én de geit sparen. Er is namelijk geen klimaatramp. Je kunt dus gewoon vlees blijven eten en die drammerige moreel hijgerige grasvreters achter het behang plakken. En kerncentrales bouwen. Windmolens slopen. Warmtepompen ook. Tesla’s de sloot inrollen en hyperschone diesels blijven gebruiken.
Er staan veel gevangenissen leeg, daar kan zo'n beetje het hele parasitaire partijkartel in een keer in.
@De Briemusketier | 13-03-21 | 14:59: prima idee. Ik bied me aan om een maand na opsluiting langs te gaan met wat eten.
Een hele klus maar toch vond ik dit wel een leuk onderzoek. We kunnen wel altijd klagen dat de overheid niet luistert maar als je nooit de moeite neemt om wat in te vullen dan kan je dat de overheid moeilijk kwalijk nemen.
Ik heb 27 megaton CO2 gehaald met ongeveer 1/3 van het budget, en zonder de veestapel gedwongen in te krimpen, zonder kilometerheffing, en minimale vlees-tax.
Ik heb toch, gezien de opvallende sturing in het onderzoek, het idee dat de overheid alleen zal luisteren als de uitkomst ze goed uitkomt.
Als je alle schuiven op industrie en auto zet inclusief subsidies en ook inzet op isoleren hoef je alleen nog maar een klein beetje te minderen op de veestapel. Je hoeft dan geen belastingheffingen of windmolens in te vullen. Succes.
wie gaat die subsidies en heffingen op auto's en industrie dan betalen? jijzelf!
@zorg(elijke)staat | 13-03-21 | 15:59: ja betalen doe je toch maar dit ging om het betaalbaar houden van vlees.
Nasi goreng, bami, saté,
neem je nog een loempia mee?
Eet je maar rond,
dat is toch zo gezond,
want de Chinees
doet veel meer met vlees!
Met 12,5 miljard haalde ik in deze raadpleging de 27 megaton wel
Met isolatie, veestapel, electrisch rijden, kilometerheffing, belasting op aardgas en een beetje tax op vlees en CO2 heffing van de industrie.
Op zich is een dergelijke bevraging beter dan een simpel ja/nee maar ik vrees dat het voor het gros van NL te moeilijk is
Ik vind koeien en schapen die in de weilanden lopen altijd wel een mooi gezicht. Alleen gras is ook maar alleen gras. Maar als er een vleestax komt is het wellicht verstandig alle dieren binnen te houden.
Het lijkt er op alsof heel veel vrouwen zich echt ongeloofwaardig maken vanwege hun emoties.
De alpha dames zitten tegenwoordig in de politiek en bij heel veel media.
Emotie en goed gevoel is het belangrijkste.
Wordt tijd dat de man ,met hulp van beta meisjes, het heft weer in de klauwen neemt.
voorstel voor nl vrouwen : doe het op z'n afrikaans. eerst kinderen krijgen , daarna studeren.
Penisnijd..?
Vrouw hier. Ja graag kernenergie en, mmm, heerlijk vlees. Wel zo diervriendelijk mogelijk.
Kernenergie? Ja danke - vrouwmensch hier... ik maal gewoon niet zoveel om vleesch, heb het na een paar happen wel gezien. Bovendien maal ik wel degelijk om dierenwelzijn. Paar jaar vegetarisch gegeten. Maar toen ik merkte dat mijn sportprestaties achteruit gingen, heb ik het toch weer een beetje in mijn menu opgenomen. Voel me zeker fitter. Heemijzer is anders niet binnen te krijgen, geloof ik?
Ik heb me door een arts laten vertellen dat je weinig ijzer opneemt uit groenten, in tegenstelling tot een klein stukje vlees. Met mate lijkt mij het beste. Om allerlei redenen; welzijn, milieu, hormonen en antibiotica etc.
Heb zo'n tien jaar vegetarisch gegeten. Daarna voorzichtig weer wat vlees gaan eten om te zien of ik daar minder lusteloos van werd. Bingo! Eet nu een paar keer per week vlees en voel me prima, veel meer energie.
De vegetarische collega's zien en voelen zich altijd ziek, zwak en misselijk. Veel vaker ziek dan de collega's die wel vlees eten. P&O viel het ook al op...
Voldoende ijzer en eiwitten valt alleen uit vlees te halen.
Veganisten zien er altijd uit als een Charles Manson met anorexia.
Dit is dus modieus links; doen alsof je opkomt voor de lagere inkomens, en tegelijkertijd vlees en vliegreizen duurder maken, wat vooral de lagere inkomens treft.
Ik, vrouw, steun deze vrouw NIET . Geen mooiere voldoening als mijn man zien genieten van zijn T-Bonesteak. En de beloning die daarop volgt.
De ketting mag ietsje losser?
Hij doet de afwas?
@Ruimedenker | 13-03-21 | 14:33: Hahaha, humor
Fijn dat je je roeping hebt gevonden.
Even beschaamd dit topic lezen terwijl ik net de runderstoofpot voor vier uur heb aangezet.
En hup, de volgende handel die de illegaliteit induikt
Heerlijk!
En daar eet je dan twee dagen van.
En maandag een gebakken eitje en soep ofzo.
Prima.
Ben je ook voor kernenergie?
@Ruimedenker | 13-03-21 | 14:35:
De tweede dag smaakt het nog beter!
Vergeet de laurierbladeren niet. En een eetlepel appelstroop. Twee sneetjes ontbijtkoek erbij is ook aan te raden! En een scheut oestersaus kan ook geen kwaad! Lekker-lekker!
Zin aan crossen nu!
Weet je wat ook wat raadpleging van ons kan gebruiken? De slachttaks: Een soort vleestaks, maar dan bij de boer, zodat je het nog niet op je bonnetje in de supermarkt kunt zien als eindconsument: www.internetconsultatie.nl/slachttaks...
Het enge vind ik het gebruik van het woord eiwittransitie. De overheid bepaalt straks wat je wel en.niet mag of.kunt eten
Misschien is een slachtreferendum een idee? Aan het eind van de regeringsperiode kiezen we niet alleen een nieuwe 2e kamer, maar ook of er een lid van de regering dan wel de 2e kamer terechtgesteld moet worden.
Als iemand het dus te gek maakt met liegen en bedriegen, loopt hij enig risico. Ik denk dat de mogelijkheid er alleen al voor zorgt, dat politici een stuk eerlijker worden, dat plannen niet meer in het geniep worden uitgebroed en dat de mening van de bevolking een stuk beter in het oog wordt gehouden.
@Spie | 13-03-21 | 15:07: Goed voorstel. Net als in Big Brother een kamerlid wegstemmen.
Die klimaatraadpleging is een lachertje. Je moet na een tijdje maatregelen kiezen om perse een vaste hoeveelheid Co2 terug te dringen. Ook al ben je het er niet mee eens. Je moet dan met schuifjes geldkranen openzetten om het te halen. Zonder de maatregelen als aardgas- en vleestax kom je niet eens verder in de enquete omdat dan de belachelijke doelen niet gehaald worden.
Zonder de maatregelen als aardgas- en vleestax kom je niet eens verder in de enquete omdat dan de belachelijke doelen niet gehaald worden.
Dat is ook de bedoeling van deze exercitie, de uitslag staat al van te voren vast, net als de verkiezingen !
Je kan gewoon niet voor kernenrgie kiezen. Je wordt gewoon gewongen de voorgestelde groene religieuze keuzes te maken, anders kun je niet verder in de enquete. Staks worden we dan geconfronteerd met de uitslag dat 95% van de deelnemers voor de voorgestelde maatregelen kiest. BS!
@De Briemusketier | 13-03-21 | 14:30: precies, je mag kiezen welk lichaamsdeel geamputeerd wordt, maar de keuze ‘niets, laat me met rust!’ Wordt niet geboden. Een schoolvoorbeeld van de linkse opvatting over democratie, maar dat is geen verrassing sinds de afschaffing van het referendum.
En daarna wordt gezegd dat U vóór al deze maatregelen was. Draagvlak jeweetwel...
Voorlopig is van het gas af alleen een achteruitgang
The wild and free pigs of the Okefenoke swamp. Een zeer leerzaam verhaal over de aard van de overheid en het gaat nog over vlees ook. In het Engels, dat wel. medium.com/@mbunker/the-wild-and-free...
Klimaathysterie en belasting op eten in de vorm van een vleesbelasting, een partijkartel dat de bevolking bewust demoraliseert en in verwarring brengt met schijnoplossingen, en verzwakt door eten te duur te maken. En dan maar klagen op Het Binnenhof dat er geen draagvlak is, en de burger het niet begrijpt.
Laten we het eens over de breinrot hebben van de gemiddelde politicus en bestuurder in Nederland en wat voor schade dát aanricht.
Veel diersoorten zijn vleeseters. Ga me dus niet vertellen dat vlees niet goed voor een organisme zou zijn. Niet goed voor het milieu dan? Eens, maar het is maar waar je prioriteiten liggen. 90% van de fossiele brandstoffen zijn afkomstig uit de transportwereld. De hele vleesconsumptie-aanval-brigade is dus eigenlijk een grote 'straw man fallacy', althans, als het onderwerp 'de klimaatcrisis' is.
Mensen eten al sinds de prehistorie vlees. Ik zie niet in waarom we nu ineens allemaal veganisten moeten gaan worden. Ik blijf nog steeds van mening dat dat gewoon niet goed voor je is, omdat je essentiele stoffen mist. Die moet je dan allemaal via omwegen binnenkrijgen, die dan stiekem alsnog van dieren afkomstig zijn, of enorm milieuonvriendelijk verkregen worden.
@elco485 | 13-03-21 | 14:27:
Ik ben wel voor richtlijnen tegen een overdaad aan vleesconsumptie, maar uit groenten neem je bijna geen ijzer of b12 op. Uit vlees veel beter.
Vleesvervangers bestaan vooralsnog uit een hoop bende en E-nummers.
Ik eet zo'n twee keer per week vlees.
@elco485 | 13-03-21 | 14:27:
De mens is een vleeseter die heeft geleerd om in geval van nood plantjes en vruchten te vreten maar vlees blijft ons belangrijkste voedsel.
De mens is een omnivoor en niet zonder reden (we hebben kiezen én hoek- en snijtanden).
@elco485 | 13-03-21 | 14:27: Of gewoon zwaar gekunstelde, chemische troep in de vorm van additieven. Maar goed het is de natte droom van de gemiddelde politicus. Smakelijk!
Het komt hier op neer de rijken mogen vlees eten en de arme mensen moeten gewoon verrekken DAT krijgen als je een D66 Kaagje de macht zou geven leve de rijken en het gewone volk kan stikken.
Is in elke oorlog toch zo?
@Sjeintje | 13-03-21 | 14:27: Ook in elke vrede...
Haal dan de btw van groente en fruit af. Oh nee, laat maar. Slecht idee. Dat levert de staatskas natuurlijk niets op.
Alles wat leuk is willen die zeikerds verbieden
In de klimaatreligie waant de mensheid zich de alwetende en almachtige.
Ben tot 35 seconden in het filmpje gekomen, toen sloeg mijn logisch denkende brein dicht. De natuur als zelfregulerend en zelfredzaam vacuüm wordt continu beledigd door de klimaatreligie en haar deugmensjes die den aarde willen redden. Alsof de mensheid überhaupt zoveel macht heeft, absurd.
Teveel CO2? Dan barst de grootste vulkaan van IJsland -de Katla- uit, wordt Europa een half jaar lang beneveld in zwavelgas en andere stoffen, waarna 'het klimaat' weer is hersteld.
Dat is niet leuk voor de mensen in Europa. Doch, dat is de EU al helemaal niet.
Laat de natuur zijn werk doen en zet daar niet het kwaad van de wereld -geld- tegenover. Jammer dat de TU Delft reeds gezwicht is voor dergelijk religieus cq politiek geneuzel. Anti-wetenschappelijk en vuistdiep in de reet van de EU.
Heb geprobeerd die "raadpleging" in te vullen... Kom niet verder dan 2 vragen die ik negatief heb beantwoord. Daarna loopt de boel vast. WTF??!
Heeft iemand al de oplossing hoe je met al die schuifjes precies op 27 en het juiste budget uitkomt?
Zo haal ik nooit het volgende level ...
Gaat er ook een huisdier carbontax komen dan?? Een huiskat verbruikt evenveel CO2 als een kleine auto (0.15gha) en een gemiddelde hond verbruikt ruim 0.84 gha, wat gelijk staat aan ruim 2 SUV's. Maar dit willen alle linkse vegadeugers natuurlijk niet want dan zouden ze zelf ook daadwerkelijk offers moeten maken.
Verbruikt of stoot uit?
Hondenbelasting ofzo? Oh wacht...
Dan kom ik op 5,34 uit met onze huidige rexen en felines.
@Binnenbaan | 13-03-21 | 14:21: dat is dus niet helemaal duidelijk uit de geraadpleegde bron. Sowieso met betrekking tot het voedsel wat ze eten maar ik betwijfel of daar ook de eigen Co2 uitstoot zit, want heb wel eens veel grotere getallen langs zien komen wat een huisdier uitstoot...
6 honden & 2 katten
Ah, dat wordt dus ook een huisdierenverbod.
Koken op butagas gaat weer heel groot worden.
En dan lekker paardenbiestuk bakken.
En witbrood dopen in de jus.....
*Kwijlen doet...*
Dat is nog maar even de vraag. In de energiewet die in de maak is staat ergens dat de staat/gemeente je kan verplichten om enkel elektriciteit te gebruiken. Andere brandstoffen zoals hout, lpg of wat dan ook mag dan niet.
@elco485 | 13-03-21 | 14:32:
Ja het zou zo maar kunnen....
Niet mis met butagas.
Als je het alleen om te koken gebruikt hoef je maar eens per 2 maanden je gasfles te vervangen. Met een geiser gaat het een stuk sneller.
@elco485 | 13-03-21 | 14:32: Hoe willen ze gaan controleren op butaflessen?
Waar zijn de vrouwen in de bouw? Waar zijn de vrouwen in de productie waar 25 KG tillen constant aan de orde is? Ik zie geen vrouwen zwaar fysiek werk leveren 40 (of meer) uur per week! Ik wil vlees. Daar voel ik me beter door. Ik wil geen vegetarische balletjes in tomatensaus, stijf van allerlei chemische toevoegingen!
Dat veel vrouwen nog niet eens het verschil weten tussen stroom, weerstand en spanning zegt al genoeg over de kennis over nieuwe verwarmingstechnieken en een aanpassing aan infra. Leuk dat veel vrouwen hout willen stoken, maar willen ze ook rekening houden dat bomen ons van zuurstof voorzien, net als de planten in de zee dat massaal verkloot wordt door windmolens. Hoeveel windmolens heb je nodig als iedereen dadelijke elektrisch stookt, kookt en rijdt?
Hoeveel vogeltjes heb je dadelijk nog in je tuin als elk dak zonnepanelen heeft en gehakt molens over hele land verdeeld staan?
Dacht dat vrouwen slimmer waren, maar blijkbaar redeneren ze op basis van tunnelvisie.
Ze hebben wel goeie bedoelingen. Maar ja, de weg naar de hel is geplaveid met goeie bedoelingen.
Als je elke vierkante meter in Nederland tot windpark maakt, heb je nog geen 50% van ons huidige elektriciteitsverbruik. En dat is dan nog exclusief gas en brandstof. Denk daar maar eens even over na. Compleet zinloos om te doen, maar die miepjes willen het alsnog proberen om er aan het eind achter te komen dat het helemaal niet kan. En als je men daar op wijst krijg je argumenten als: we moeten toch iets doen etc etc. en dan vervolgens de schuld bij anderen neerleggen als het toch niet blijkt te werken.
Ah, u generaliseert even rustig mee, zie ik.
@schijtzat | 13-03-21 | 14:44: Wat een bullshit opmerking. Waar zie je de vrouwen dakpannen leggen, huizen bouwen of geulen graven langs de weg. Natuurlijk zijn er vrouwen die dat wel doen, maar dat zijn wel een stuk minder. Dus begin niet over generaliseren als de uitkomst grote verschillen ziet.
@ET007 | 13-03-21 | 20:16: "Dacht dat vrouwen slimmer waren, maar blijkbaar redeneren ze op basis van tunnelvisie."
Wat is het toch geweldig om de roverheid te zijn. De nuttige idioten gebruiken aan de voorkant, en intussen, aan de achterkant: Slachttaks invoeren !
Het doel van de Wet slachtbelasting is het bevorderen van de eiwittransitie naar plantaardige eiwitten, door het beter beprijzen van dierlijke eiwitten. Eén van de manieren om dit te doen is door de externe kosten van vlees ook te beprijzen. De initiatiefwet regelt dat een deel van de milieuschade in Nederland wordt verhaald op de veroorzakers, op het moment dat de milieuschade zich gemanifesteerd heeft en dieren naar de slacht gaan. De tarieven per dier zijn gebaseerd op geaccepteerde kennis.
Ik veronderstel, dat onze kultuurverrijkende medelanders worden vrijgesteld van deze "slachttaks" tijdens de bij hun religie behorende, en door hen met grote vreugde verwelkomde slachtfeest slachtpartijen ?
Ik mis in dat ding van TU Delft een schuifje stoppen immigratie en een schuifje stimuleren remigratie. Bevolking naar 10 miljoen, dan heb je weinig klimaatmaatregels meer nodig. En dan is er misschien zelfs plek voor windmolens zonder dat het stoort.
Het mooie is dat alles in termijnen vastgesteld is in het klimaatakkoord tov. 1990 en we toen 14 milj. inwoners hadden en in 2030 18. Alleen hoogleraar Jan Latten hoor je daarover.
Ik zou er 13 miljoen van maken. Anders moet je 3 miljoen inheemse Nederlanders over de kling jagen om je doel te bereiken.
@beldewouten | 13-03-21 | 14:19: Dat gaat vanzelf. De vergrijzing slaat hard toe onder de inheemse Nederlanders.
Waar nu koeien wonen staan straks stalen windpalen.
Enig idee hoe belastend het maken van staal is?
En zéker de hoeveelheid staal die nodig is voor al die WaaiPalen.
Ik begrijp dat rundvlees best belastend is voor het milieu, maar daar vreten dan heel wat mensen van.
En mensen eten graag wat ze lekker vinden.
Een beetje vlees minder is een prima oplossing, vegatroep is dat niet, want dat is uiteindelijk ook milieubelastend.
Mensen motte toch vreten.
En importeren is het verleggen van het probleem.
Condooms in Afrika en het Midden-Oosten zou kunnen helpen.
Tussen Oss en Den Bosch langs de Maas komen 30 molens van 190 meter hoog maar daar zijn eendenkooien zie je buizerds s’winters tientallen zwanen op doorreis zelfs ooievaars broeden er en de enigste natuurorganisatie die zich er druk over maakt zijn de vrijwilligers van de vogelbescherming.
@Trumme | 13-03-21 | 14:20: de klimaatwappies geven niks om de natuur. Het gaat om geld en.macht. Geld wat we betalen voor onze eigen ondergang
@Kevinho | 13-03-21 | 14:37: klimaatwappies zijn toch gewoon de nuttige minions van de mannen met geld.
Als iedereen die het klimaat belangrijk vindt nou gewoon een dag in de week geen stroom of gas gebruikt, dan komen we een heel eind.
Of 10 minuten de adem inhoudt.
Mammie,mammie.... ze willen mijn stukje vlees afpakken? Welnee, hoor jongen we moeten er gewoon iets meer voor betalen.maar dat is niet zo erg, dan eten we toch gewoon iets minder vlees.Dan hoeven er ook niet meer zoveel diertjes te lijden en gedood te worden.Dat is toch mooi!? Neee.... boehoe,,,,dan ga ik doooood! Wat kan mij die diertjes rotten, als ikke, ikke, ikke maar mijn smaakpapillen kan bevredigen en mijn buikje kan vullen...... snik!
De testosteronspiegel moet op peil gehouden worden.
Mensen hebben altijd al vlees gegeten. Alle huilies mogen van mij aan de soja en kweekvlees. Ik hou het liever bij puur natuur.
@Sinterbikske | 13-03-21 | 14:15: welke van de twee woorden in ‘iets minder’ begrijp je niet?
Al zo lang de mensheid bestaat eten mensen vlees. Mensen zijn omnivoren. Zie ook de samenstelling van het menselijke gebit.
Ooit vormden veganisten een enge sekte. Maar zoals de verkrampte, kromme ideologieën van wel meer enge sektes door gedram en dwingelandij gemeengoed dreigen te worden, zo worden we momenteel óók het veganisme ingerommeld. Het is "veggie" zus en "vegan" zo. En de media, inclusief de reclame-wereld, gaan er in mee. Vooral ook vanwege de verdienmodellen. Want hip, trendy, en politiek correct; want Het Klimaat. Want het muljeu. Want zielige dieren.
Nederland loopt natuurlijk weer voorop in de bestrijding van luxe-problemen. En in de decadentie, met zijn Partij voor de Dieren. Alles om de wérkelijke problemen maar niet onder ogen te hoeven zien.
Het beste zou eigenlijk zijn om al die emo-politieke, typische wijven-partijen, zoals PvdD, D66 en GroenLinks, de pas af te snijden met een torenhoge kiesdrempel.
@Peter Emile | 13-03-21 | 14:40: Dank!
Prima hoor, maar dan ook wegenbelasting wanneer je alleen maar op de bezem naar het binnenhof gaat elke dag
Bij deze dan maar de Noordzee volkwakken met windmolens.
Hoe verleid je een vrouw? Een maaltijd met veel vlees op tafel zetten. En onder het eten veel rechtse praatjes vertellen.
Een flinke worst gaat er altijd wel in bij de dames.
Nee, niet doen, geef vis!
Een heerlijk zalmpje of een lekkere tongfilet met een heerlijk droog wijntje erbij.
Dan heb je altijd beet.
@Gravin v Kippenbouth | 13-03-21 | 14:13: zalm....
@Gravin v Kippenbouth | 13-03-21 | 14:13:
Van vis gaan ze uit hun bek stinken.
Ik koop nooit vlees in de supermarkt.
M’n schoonmoeder heeft vleesbomen.
Lekker voordelig scharrelvlees dan!
Geen optie voor sterilisatieprogramma's en condooms.
Ook geen optie om gewoon niks te doen.
U moet en zal kiezen. En dan zeggen ze: zie je wel, u koos...
De minder minder optie kon je ook niet laten doorrekenen.
Dat heb ik als opmerking toegevoegd: weinig mogelijkheden waardoor je gedwongen wordt ongewenste keuzes te maken.
Ik ben voor een zeur-tax bij vrouwen
Leugentax
Ik ben voor een klaagtax, zieligheidstax en gierigheidstax bij mannen. Vooral dat laatste. Bent u ook gierig?
Kwebbeltax.
Dan kun je de overige belastingen gerust afschaffen
U bent gold digger?
Goed georganiseerde volksraadplegingen zijn juist een heel goed middel om vastgeroeste debatten los te krijgen. Zie abortus en klimaat in Ierland. Volksraadpleging migratie, bitte.
Ik houd van vrouwen met een beetje vlees erop. Dat zal wel helemaal onbetaalbaar worden
Gisteren Ouwehand van de PvdD gezien bij Jinek, op de vraag van Markmarie over waar halen we de energie dan vandaan.
Begint ze als een kip zonder kop te lullen over we beginnen onze huizen goed te isoleren en als het te benauwd word zet je gewoon even een raampje open.
Kip zonder kop dus Partij voor de Dieren.
Die lui hebben totaal geen flauw benul van waar ze het over hebben. En enig technisch inzicht is ook ver te zoeken in de 2e kamer. Mensen met technisch inzicht hebben wel beter werk te doen.
En op de vraag: wie betaalt dat? Daar had ze geen antwoord op. Ondanks het herhaald vragen daarover. De dierenpartij is een wereldvreemd zooitje halvezolen.
10 ton co2 per inwoner per jaar. Dus met 270.000 gimmigranten terug naar gimmigrantistan besparen we in 10 jaar die 27 megaton. Fixed it for you mijnheer de TU delfterik met je “raadpleging”
Is de woningnood ook gelijk opgelost.
In de ochtend brood met rosbief, in de middag een paar bolletjes met kipsate, bij het avondeten een bloemstuk en om 22:30 uur toch nog even twee karbonades in de pan gooien. Als ik in de avond geen twee maar een karbonade in de pan gooi compenseer ik die vleestax wel weer.
Merkwaardige keuze om een bloemstuk bij het avondeten te serveren. Wel gezellig hoor, daar niet van, maar vult dat nog een beetje?
Waarom is de oplossing altijd meer overheid?
Mijn schoonzus is nogal explosief. In haar hoofd vindt ook een soort kernsplijting plaats. Ze levert stroom genoeg om heel Brainport te voorzien van elektra.
Net alle kinderboerderijen op de kaart opgezocht.
Zodra deze draconische maatregel ingaat, haal ik mijn vleesch s-nachts daar.
Avondklok of niet.
Ga voor de lakenvelder!
In plaats van een vleestax kunnen ze beter groenten en fruit gratis maken. Verdien je vanzelf weer terug omdat de meeste kosten in de gezondheidszorg voortkomen uit welvaartsziektes.
0% BTW op groente en fruit (los, dus niet verwerkt anders krijg je daar weer gezeur over) zou niet heel gek zijn als investering in de toekomst.
Ik heb niet het idee dat de bevolkingsgroepen in Nederland die meer groente en fruit zouden moeten eten, worden overgehaald door gratis groente en fruit (of 0% btw). ik pleit meer voor genetische aanpassing van bijv. fruit, zodat dat naar McNuggets smaakt, of bloemkool met de crunch en smaak van KFC-kip.
meeste fruit word uit verrr landen geimporteerd. das dat eerst afschaffen.
Ik ben een vrouw en ik wil een rem op de bevolkingsgroei. Dan wordt de vleesconsumptie automatisch teruggeschroefd.
Inderdaad - En dan met name in Afrika.
Vleestaks slaat nergens op. Bouw dan de subsidie op het produceren van vlees af. Zo blijf je geld rondpompen.
En groente en fruit dan? We importeren Nederlandse export via Spanje weer naar Nederland. Dankzij EU.
Welke vleessoorten ontvangen subsidies om te produceren? Kip en varkensvlees i.i.g. niet.
De Chinezen vreten alle fauna van de wereld op. Begin daar eens mee.
Chinezen zijn recentelijk overgestapt op niet doorbakken vleermuizen.
@Gravin v Kippenbouth | 13-03-21 | 14:06: Ik krijg door al dat gelul over vlees wel zin in kippenbouth.
@aamert | 13-03-21 | 15:00:
U ook al? ik moet oppassen hier anders ben ik dadelijk mijn pootjes kwijt.
Laten we het klimaat raadplegen. Goed plan
Hoe wegen ze die 27 megaton co2?
Nou, gewoon op een co2-weegschaal natuurlijk domoor.
Belasting op opeetvlees.
Dus gelukkig niet op je zwelfrikandel. Je vleesstaaf van genot.
Stel je voor dat ze die ook gingen belasten.
dat duurt ook niet zo lang meer.
We worden dag in dag uit klaargestoomd voor de milieu hysterie. Straks gaat iedereen nog geloven dat met windmolens en zonnepanelen we dit hoogontwikkelde land draaiende kunnen houden. En laat vooral veel vluchtelingen binnen. dan komt het helemaal goed.......
Klimaathysterie. Milieu is zo jaren 90.
Dat “hoogontwikkelde” is dadelijk ook wel weg als het land vol is met Syrische apothekers en raketgeleerden.
Het wordt door de linkse partijen over de bevolking uitgestrooid als zure regen. Zure regen, kent u die uitdrukking?
Wacht maar tot de klimaatlockdowns.worden ingevoerd
@Binnenbaan | 13-03-21 | 14:14:
Ja van die zure regen zijn alle bossen doodgegaan, alleen zijn ze dat natuurlijk niet net zoals het ozongat
Je kan een hoop op de islam aan te merken hebben maar dat een vrouw maar half zoveel waard is als een man hebben ze toch wel heel goed ingezien.
Gelukkig geld dat niet voor alle vrouwen, het zijn net paddestoelen zeggen ze wel eens.
Vlees is een mensenrecht.
In die 'raadpleging' heb je één keus: je moet 27 megaton uitstoot verminderen. Wil ik niet. En dan met maatregelen waar ik het voor het grootste deel ook nog niet eens mee eens ben. Zo niet, dan kun je niet verder. Donder op met je raadpleging.
Wilt u
[ ] mijn plee poetsen
[ ] mijn kelder opruimen
Samen komen we daar wel uit.
Nee, in ierland worden 100 man getrokken met een steekproef. Belangrijk is dat die steekproef goed genomen wordt. Die gaan dan maanden in conclaaf en krijgen allerhande experts die langskomen om hen te informeren. Die onderhandelen dan een koers van actie die het beste werkt voor iedereen. Zonder de stekeligheid van de politiek en ongeïnformeerdheid van hen die hen kiezen.
Het is gewoon best wel een goed systeem. Knetterdemocratisch ook.
Ook toevallig, heb juist een entrecote gekocht voor mijn vriend, voor als hij van zijn werk komt. Nu nog kijken hoe ik m'n gasfornuis op de kerncentrale aansluit.
Hoe laat komt uw vriendje thuis?
@JJMS | 13-03-21 | 13:59: 18:00. Heb ik dan nog tijd om een kerncentrale te bouwen?
@kapoerewiet | 13-03-21 | 14:31:
Ik kan snel eten.
@kapoerewiet | 13-03-21 | 14:31:
Wat is dat voor een kerncentrale die een gasfornuis kan aansturen ?
Ze taxen maar een eind weg, doe mijn boodschappen toch over de grens.
Geprobeerd in te vullen. Liep stuk op onderdeel 2: je MOET dingen invullen om aan een bepaalde hoeveelheid maatregelen te komen met een budget.
Jammer dan.
Ja, had ik ook. Deel 1 is al behoorlijk vooringenomen.
Jezus, wat een stomme enquete. Je wordt in èèn richting geduwd.
Kortom : een nexit.
Ik wil best meedoen aan enquetes en testjes enzo. Ik heb alleen wel moeite met enquetes en testjes enzo waarvan de uitkomst al vast staat: 27 megaton minder co2.
Nog oneerlijker dan het Oekraïne-referendum. Daar had je nog een keus. Niet dat het wat uitmaakte, maar toch.
Carbonade Footprint of vleestomaatjes?
Beef wellington.
Wat een klote raadpleging . Ik wil helemaal niks , anders dan wat meer windmolens op zee, maar wordt gedwongen om van alles in te vullen om verder te komen om eerst 27 megaton te besparen door het weggeven van belasting geld en het verhoging van heffingen.
Wat een gore rot raadpleging. Een smerig , gestuurd , doorzichtig rot enquetetje.
Van mij mag de bioindustrie wel worden opgedoekt. Een groot deel van het vlees verdwijnt naar het buitenland, stukken regenwoud worden omgekapt voor sojaplantages, en het vlees is vaak van slechte kwaliteit. Sowieso eet men teveel vlees. Veel beter eet men eens in de zoveel weken een stukje biologisch kwaliteitsvlees dan de kiloknaller van de supermarkt. Die associate van vlees met mannelijkheid is bezopen. Als je om je mannelijkheid te tonen jezelf frequent wilt volproppen met vette rotzooi dan ben je waarschijnlijk in het bezit van een vette pens en een kleine lul.
Hoi Roos!
Wat een totale kletspraat.
Je bent vast een vrouw.
Sinds wanneer is een mooie varkenshaas vette rotzooi? Nee, met deze termen ga je de wereld niet redden.
@Gulliver | 13-03-21 | 13:57: Als je het niet met lekgoot eens bent zou je het ook met argumenten kunnen proberen. Oh, nu zie ik dat jij het bent.
@Gulliver | 13-03-21 | 13:57:
Kan niet anders... Alleen die dragen maandelijks lekgoten.
Vet vlees is hartstikke gezond. Lul niet zo dom.
@Gulliver | 13-03-21 | 13:57:
@knutsel_ | 13-03-21 | 13:55 |
Did you just assume my gender!?
Biefstuk is niet vet.
En wat betreft die soja.... wat is de relatie?
Nepvlees, dus per saldo niks gewonnen met nepvlees.
@lekgoot | 13-03-21 | 13:52 |
U beseft toch hopelijk wel dat die vleesproductie dan gewoon naar elders wordt verplaatst? En dan ook nog met veel slechtere omstandigheden voor de dieren en schadelijkere gevolgen voor het milieu in vergelijking met de boeren hier? Afgezien van het feit dat de rest van de wereld toch vooral op dierlijk eiwit aangewezen zal zijn omdat men simpelweg het geld niet heeft voor dure fratsen als vleesvervangers.
"Als je om je mannelijkheid te tonen jezelf frequent wilt volproppen met vette rotzooi dan ben je waarschijnlijk in het bezit van een vette pens en een kleine lul."
U moet voor de gein maar eens kijken wat er zoal aan vet, suiker en vooral zout in die vleesvervangers zit. Gezond zou ik het niet bepaald willen noemen. Verder hebben we voor de productie van die vleesvervangers alsnog een enorme berg soja nodig. Waar gaat dat vandaan komen denkt u? Ook zijn die vleesvervangers een probleem voor mannen, want ze emuleren oestrogenen met zeer schadelijke gevolgen voor de aanmaak van testosteron en sperma. De term "soy boy" is niet uit de lucht komen vallen:
- academic.oup.com/humrep/article/23/11...
Ikzelf wissel vlees af met eieren, vis en zo héél af en toe een vleesvervanger. Mijn vlees komt hier van een lokale boer die een drie-sterren keurmerk heeft en zijn dieren bij een lokale slachter onder auspiciën laat slachten. Ik weet dus precies waar mijn vlees vandaan komt en wat voor leven de dieren hebben gehad.
Je hebt gelijk, lekgoot. Met name over het laatste deel. Dit zijn kereltjes die ook denken dat ze houthakker zijn vanwege hun houtkacheltje en op zondag hun trots leaseauto nog eens goed in de was zetten. Macropens, micropenis.
export is handel dus welvaart.verder kun je genoeg vlees kopen dat extensief geteelt is. het kan inderdaad allemaal wel wat mi der maar boor de vega alternatieven gaat net zoveel natuurgebied op de schop. we zijn gewoon met teveel.
@beldewouten | 13-03-21 | 14:07:
Aldus de allergrootste simp in de panelen.
@Sjefke7807 | 13-03-21 | 14:04: vis die niet zelf gevangen is is de meest milieubelastende voedselbron.
@goedverstaander | 13-03-21 | 14:00:
Ga even huilen dat lucht op.
@Sjefke7807 | 13-03-21 | 14:04:
Daar ben ik mij wel van bewust. Bioindustrie die naar Oekraïne verdwijnt is dan inderdaad nog erger. Hierin zou de EU een constructieve rol kunnen spelen.
Vleesvervangers zijn inderdaad ruk en onnodig zelfs bij vegetariërs. Ik kan me verder redelijk vinden in uw voedingspatroon. Zo sta ik er ook in.
@JJMS | 13-03-21 | 14:09: ‘simp’... Je moet nodig een keer offline, vrolijke vriend.
@miko | 13-03-21 | 14:10|
De vis die ik koop heeft het MSC-keurmerk, anders koop ik hem niet.
De kip uit mega-kip-fabrieken komt juist vanuit Oekraine naar de EU. Daar kunnen ze allerlei EU regelgeving omtrent dieren"welzijn" omzeilen.
@beldewouten | 13-03-21 | 14:26:
Ah, dus u kent de term.
Weet je wie er ook het vlees deed roken ?
Die gasten uit het zwarte woud.
AH?
@Watching the Wheels | 13-03-21 | 14:04:
Klopt:
images.app.goo.gl/vTar5bzMFgUsRDKu6
@Gulliver | 13-03-21 | 14:16:
Bloksnor in lichtblauw.
Heb net een nieuwe gehaktmolen gekocht. Ik ben gek op grote ballen, en geen beschuitstuiters.
Uw Scandinavische Oppergod vindt het een prima idee: maak vlees maar zo duur dat alleen 3x modaal het nog kan veroorloven... komt het proletariaat vanzelf in opstand tegen die kutcommunisten van GroenLinks, D666 en de PvdD...
Dat hoorde ik laatst ook een vriendin van mijn schoonzus beweren. Vlees moet duurder! Weg met de kiloknallers! Met dat laatste ben ik het op zich wel eens, ware het niet dat mevrouw zelf in de familie Van der Valk is ingetrouwd. Lekker makkelijk lullen.
@JJMS | 13-03-21 | 13:55:
Moet je vragen of ze het in haar familie eerst even regelt. Dat schiet tenminste op, als al die restaurants over gaan op biologisch scharrelvlees.
Ik ga het dan gewoon schieten in het lokale bos, ik weet intussen de wildpaadjes van de reeen populatie al.
Mijn vrouw speelt altijd nog graag regelmatig op de vleestrompet, en daar gaat geen verandering in komen
Beter een goede buur dan een verre vriend!
U heeft een vleestrompet? Komt daar nog wat geluid uit dan?
Probeer ook eens de Rusty Trombone ! (google maar)
Ah, een deugenquête . Had ik al gezegd dat van het gas af gaan stierenpoep is?
Deze raadpleging is een beetje sturend doordat ze uitgaan van allerlei aannames. Alsof er staat:
We nemen aan dat allah bestaat.
We nemen aan dat allah wilt dat vrouwen besneden worden.
We nemen aan dat allah iedere vrouw die niet besneden is in de hel gooit.
Vind u, op basis van deze aannames, dat vrouwen besneden moeten worden?
Ze mogen misschien denken dat ze de wereld redden, ik zie vooral een Europa dat zijn eigen concurrentiepositie ondergraaft. Kijk naar de boreale plannen van de Russen, de consumentenbehoefte in China of de industrialisatiedrift bij de Indiërs. De mensheid kent maar een stand en dat is sneller, beter en groter dan gister.
Graag gedaan! #linktipperhiero
Deelname niet mogelijk op smartphones vanwege dat deelnemers dat niet prettig zouden vinden. Wtf??
Uit protest ga ik alleen nog maar vlees eten. Die groene troep mogen die zeikwijven hebben.
Zou ik dan toch een vrouw zijn? Geloof overigens niet in een taks, maar je kunt wel de werkelijke kosten doorberekenen. Belachelijk dat vlees zo goedkoop is en dan verdient de supermarkt nog het meest. Boeren zouden een betere prijs moeten kunnen verdienen.
Hangt van je eigen vleesrozet cequ splijtstofstaaf af. En je gevoel.
Je bent een verfijnde man wellicht.
Niet elke dag een bal gehakt, maar twee keer in de week een biefstukje.
@Papa Jones | 13-03-21 | 13:52:
Misschien een keer per week wat rundergehakt door de boerenkool en een keer wat kip bij iets met rijst. Maar ook vaak niets, overdrijf niet met vlees. Zou wel handig zijn als die alternatieven wat gezonder worden, want die vegaburgers vind ik gemiddeld genomen niet echt gezond (veel te zoute troep met soms allerlei toevoegingen).
@Watching the Wheels | 13-03-21 | 13:57: Ik ben daar ook op afgeknapt, op die vegaburgers, kipstuckjes en zo.
Wat ik nu wel doe: Wereldmaaltijden van Knorr. Die kunnen nog knap duur zijn dus ik sla ze in wanneer ze in de bonus zijn, en dan geven ze altijd drie recepten achterop de doos, waarvan één de 'lekker veel groente'.
Ze omzeilen dus het woord Vega, een goede zet denk ik. En dan heb je mexicaanse bonen, of pompoen, in plaats van vlees. Is vaak lang niet verkeerd!
@Papa Jones | 13-03-21 | 14:22:
Kende het nog niet.
www.knorr.com/nl/knorr-producten/were...
@Watching the Wheels | 13-03-21 | 16:25: Ja... de Mexicaanse wraps waren wel een succes laatst, daar gingen kidneybonen in geloof ik als vervanger voor vlees.
Iedereen een koe en een varken in z’n achtertuin of op het balkon.
6 geiten op de bank ... was dat niet een liedje?
en de stad eenden promoveren tot pekingeend, de damduiven soepduuven maken,spreeuwen borstjes oo de kaderjes. wildvang genoeg
Leuk, die Klimaatraadpleging.
Ze willen graag weten waar je voorkeur ligt: een arm eraf, of een been.
De keuze is reuze.
Democratie ten top!
Was begonnen aan de klimaatraadpleging maar haakte af toen ik bij de 'instructie video' kwam. Dat is één woord. Als de opstellers van de raadpleging geen Nederlands kennen zal de raadpleging zelf ook wel barsten van de fouten. Heb ik toch wat geleerd. Nu zij nog.
Tja, dat verkeerd spatiegebruik is in Nederland bijna niet meer terug te draaien, zie werkelijk overal. Correct gebruik van d, t of dt lukt ook nauwelijks nog, op dit forum gaat het meer dan regelmatig fout.
@momusopus | 13-03-21 | 13:53: het gaat continue fout, wat nog zo'n veelgemaakte fout is. En net als verkeerd spatiegebruik is de invloed van het Engels.
Waarom moet er dan weer een tax op vlees? Maak dan de alternatieven goedkoper!
Hebben ze bij de ingang van een biologische supermarkt die vrouwen geïnterviewd?
Geen smartphones. Dan houd je vrijwel geen normale vrouw over
Wat een onzin raadpleging. Je wordt gedwongen te kiezen uit peperdure en ineffectieve maatregelen.
Precies! Ik zou zeggen: bespaar ons die onzin, zet ongenadig hard in op huisisolatie en help andere landen over te stappen naar gas. Dát zet pas zoden aan de dijk!
Net die "raadpleging" ingevuld, zelden zo'n gestuurd onderzoek gezien.
Sturend onderzoek, volslagen waanzin dit.
Woon gelukkig dichtbij de grens van Duitsland en die laten zich de Schnitzel niet van het brood eten met dit soort flauwekul .
Die stinkmoffen met hun energiewende zijn koploper in ‘duurzame’ energie geld verbranderij. Nu al zo’n 600 mld en nauwelijks CO2 reductie. Geen schone kernenergie meer, wel bruinkool en onrendabele vogelvermalers. En als het niet waait gigaveel elektriciteit importeren uit Oostblok.
@getergde kaasboer | 13-03-21 | 13:50:
hou eens op met dat Duitsers "moffen" te noemen. Heb je de hongerwinter nog meegemaakt, of heeft misschien het met voetbal te maken? Werkelijk zó onnozel dit...
@momusopus | 13-03-21 | 13:56:
Als negerts mogen janken over de al 150 jaar geleden afgeschafte slavernij mogen wij nog de komende 75 jaar duitscherts moffen noemen.
@momusopus | 13-03-21 | 13:56: Ik heb er ook niet zoveel mee, dat soort taalgebruik.
Daar mag je nog wel schnitzel eten, maar daar moet je het vervolgens wel doen met een ombouwvrouw. www.welt.de/icon/partnerschaft/articl...
@2voor12 | 13-03-21 | 14:02:
Met deze manier van redeneren legitimeert u het gejank van die negerts.
Kernenergie financieren uit de opbrengst van de vleestax?
Bij 1000 euro/kg vlees kunnen 1 centrale neerzetten. Maar die moet daarna nog steeds subsidie hebben omdat kernstroom veel te duur is, dus nog eens 500 euro/kg extra?
@W_F | 13-03-21 | 13:46:
Haal al die subsidies van zonne- en windmolenstroom af en je bent net zo duur uit per kWh als met atoomstroom.
Maar dan zonder dat de vogels door de hakselaars gaan.
@W_F | 13-03-21 | 13:46|
Uhm, nee dus. Het is eerder andersom:
- www.ewmagazine.nl/nederland/achtergro....
ik dacht eerder de restwarmte van mijn weber te recuperen en daar een stoomturbine mee aan te jagen.
@Sjefke7807 | 13-03-21 | 14:08: Dat onderzoek is een voorspelling en klopt niet. In de praktijk: Engeland is bezig met een nieuwe kerncentrale en die moet enorm veel subsidie per kWh krijgen, over de gehele levensduur, anders is de stroom veel duurder dan de huidige stroomprijzen, laat staan stroom van windmolens en zonnepanelen, die daar onderhand onder aan het duiken is, zonder subsidie.
Wie aan mijn ossenhaas komt....
Dan doe je niks....
@Dutch-Super-Evil | 13-03-21 | 13:44: Denk je ? Stropen, ontwijden zouten en roken in de schoorsteen.
Weer typisch overheid, een vleestax, ipv een paar cent meer naar de boeren om de vleesbeesten een wat beter bestaan te geven gewoon zelf weer een kwartje per kilo of zo in eigen zak te steken.
Er zit toch al BTW op vlees? Mensen zijn omnivoor dus waarom vlees zwaarder belasten? Het is al kei duur door alle flauwekul waar boeren zich aan moeten houden, doe dat nou ook eens bij palmolie en soortgelijke natuur verwoestende producten.
Soja... En juist daarvan worden veel vleesvervangers vervaardigd. Soja is nog velen malen erger vanwege de opbrengst per ha.
Een SOORT "volksraadpleging". Dan weten we het wel. Zo krijg je zonder veel moeite de uitslag die je wilt.
Kom op met dat bindende referendum, in plaats van doorzichtige nepdemocratie.
Er wordt in de on-line raadpleging meteen gevraagd naar je politieke overtuigingen en op welke partij je gaat stemmen ...
Oh, dan ga ik hem wel invullen.
@W_F | 13-03-21 | 13:48: even?? Graag 20 minuten van uw tijd.
@J-van-de-Bontekoe | 13-03-21 | 14:43: ja zo iets, maar ik vond het leuk om te doen. Het onderzoek zat best netjes in elkaar.
Prima doen we vleestax en kernenergie, lijkt me een goed compromis. Dan wel groente en fruit even btw vrij maken, zodat de boodschappen netto even duur blijven.
Nee, BTW gaat juist omhoog dit jaar. Ze moeten ergens geld vandaan halen door de corona crisis
@Dutch-Super-Evil | 13-03-21 | 13:46:
Uiteraard, Rutte wil de middenklasse gaan ontzien... Die klojo weet ook wel waar hij het meeste geld vandaan kan halen. De middenklasse is onder Rutte -als hij weer MP wordt- gigantisch de lul.
Ik zou zeggen, lees het programma van de PVV eens.
@Dutch-Super-Evil | 13-03-21 | 13:46: Liever dat ze het toptarief van 72% belasting weer invoeren voor inkomens boven de 75000 euro. Deze was er vroeger ook en dat zorgde voor een veel grotere middenklasse. Verder mag de vermogensbelasting wel iets omhoog worden geschroefd met 1% voor vermogens boven de 2 miljoen. Afschaffen hypotheekrenteaftrek en tal van toeslagen vind ik ook prima. En tot slot de minimumlonen iets omhoog, zodat je ook meer belastingopbrengst hebt uit die groep en mensen ook minder afhankelijk zijn van toeslagen. Mochten we dan nog steeds centjes tekort komen dan kan er wat mij betreft altijd nog nagedacht worden over een Co2 tax.
@zeertegendradig | 13-03-21 | 14:04:
Waaaatt 72%??
En dat bij een lousy 75K?
De SP ziet je graag in hun gelederen
@zeertegendradig | 13-03-21 | 14:04:
Ben je bij 75k al geen middenklasse meer?
@Mauritskade | 13-03-21 | 14:11: Zal je verklappen dat de VVD de partij is waar ik het meest mijn stem op heb uitgebracht in het verleden. Maar het doet mij oprecht pijn dat een groot deel van de middenklasse tegenwoordig geheel afhankelijk is van toeslagen om nog rond te komen en ook de werkende arme is een begrip wat vroeger niet bestond.
Haha even duur... Je dacht toch niet dat er ook maar 1 maatregel wordt ingevoerd waarbij het goedkoper wordt?
@zeertegendradig | 13-03-21 | 14:17:
En dat allemaal met medeschuld van de VVD...
@zeertegendradig | 13-03-21 | 14:17:
En daarom moeten de mensen die hun sh!t voor elkaar hebben en 75K+ verdienen boeten met een 72% belastingheffing?
De VVD moet helemaal niets van dergelijke socialistische/communistische standpunten hebben!
@Mauritskade | 13-03-21 | 14:36: VVD is een volkspartij 26% van hun stemmer valt binnen de eerste twee inkomenskwartielen(laagste inkomensgroepen. Minder dan de helft van de VVD stemmers verdient meer dan 75k.
@zeertegendradig | 13-03-21 | 15:01:
In deze is het handiger om naar de leden dan de stemmers te kijken mijn beste
De leden bepalen de standpunten, de stemmers mogen het belonen met een rood rondje of niet natuurlijk
REAGEER OOK