March 10 Primaries! Zes staten gaan naar stembus voor Bernie, Biden OF TULSI
Super Tuesday 2.0 noemen ze het. Idaho, Michigan, Mississippi, Missouri, North Dakota en Washington, goed voor 352 delegates, ook wel 9.62% van het totaal.
De ten diepste seniele Biden staat op 48%, Bernie op 41% en samen zijn ze 155 jaar oud. Voor de herintreders, lees hier hoe het allemaal ongeveer precies werkt met die delegates enz. Na Super Tuesday was zo'n 40% van de delegates verdeeld, en staakten Pete, Bloomberg en Klobuchar hun race om Biden te endorsen. In de hieropvolgende dagen spraken ook early dropouts Cory Booker en Kamilla Harris hun steun voor hem uit. Met 125 delegates is Michigan vandaag de grootste prijs, en dat is een staat met betekenis voor Bernie want in 2016 won hij er verrassend van Hillary. Michigan vandaag verliezen zal Bernies momentum en electorale SCHWUNG waarschijnlijk definitief de das om doen. En helaas ziet het er niet al te goed uit voor hem, Bernie staat gemiddeld 22.3 procentpunten achter Biden in de peilingen.
Met 89 delegates is de staat (niet stad) Washington vandaag de op een na grootste. Daar heeft Biden een voorsprong van gemiddeld 4.2%. "Russian asset" (volgens Hillary) Tulsi Gabbard zit trouwens ook nog steeds in de race met toch zeker 2 hele delegates. Eigenlijk had ze dus nog mee mogen doen met de debatten, maar de DNC paste kort daarna de regels aan zodat ze buitengesloten wordt. Onderhoudende FOX Townhall met een strijdbare Bernie, na de breek. Vriendelijk sfeertje, en je vraagt je af of CNN dat ook met Trump zou kunnen. De Fox Townhall met Trump was in ieder geval lachen.
En dan dit, 5 maanden lang
Social
Social
wat
Social
Reaguursels
Inloggenhop on guys, all aboard the Trump Train whoop whoop
Zouden de Dems nu echt denken dat ze met een seniel oud mannetje als Biden de verkiezingen kunnen winnen? Het lijkt erop dat niet alleen Biden, maar zijn hele partij seniel is.
Biden valt de corporations en met name "zorgverzekeraars" en ziekenhuizen niet aan. Deze 2 partijen steunen de Democraten met veel geld (en baantjes). Dat Sanders ze wil privatiseren is iets wat de Democraten moeten zien te voorkomen. That's why. BTW mocht Biden winnen dan zal hij na enkele maanden "om gezondheidsredenen" af treden en schuiven ze HIllary Clinton naar voren..
Waarom deze verkiezingen? Weggegooid geld. Al lang bekend dat de clintons die eikel van een biden steunen. Houd maar op.
Oude witte mannen. Trump, Bernie en Joe Biden.
En een oude wraakzuchtige vrouw.
De Amerikanen hebben niet veel keus.
Ruilen voor Rutte?
@Abject | 11-03-20 | 08:00: Nee, maar wij hebben wel meer keuze.
Biden is een pedofiel.
M14 en AR 15. Niet AR 14.
Die auto worker kon best eens gelijk hebben met Biden.
Hoe dan ook, triest dat de dems niets beters in stelling kunnen brengen dan this old gun Joe Biden.
De heren gaan uitmaken wie er van oom Donald mag verliezen. Tof vooruitzicht voor ze.
Biden wordt het, wat een geschenk voor de deep state. De man is zo dement dat hij alles gaat tekenen wat ze hem voorleggen als hij president zou zijn.
Een soort Rutte maar dan zwaar dement dus.
Ik ben niet zo van de Republikeinen, niet zozeer vanwege de Drumpf, maar vanwege de gristenen. Dus in principe neig ik wat naar de Democraten.
En ik kan echt alleen hoofdschudden. Iedere keer. Is dit het nou? Bernie tegen Joe, Tulsi geeft binnenkort op.
Nieuwsuur liegt zojuist dat de democratische kiezers vandaag alleen tussen Biden en Sanders kunnen kiezen. Dat bevestigt nog maar eens wat we al lang wisten: NPO = fake news. Go Tulsi!
Democratische kiezers kunnen, als het ertoe doet, ook gewoon op Trump stemmen.
En ja hoor, ook het NOS Journaal herhaalt deze leugen.
Bernie Bernie Bernie
Zou het hem wel gunnen die oude communist/idealist. Dán kunnen ze pas kiezen tussen ongebreideld kapitalisme en ongebreideld socialisme.
Hij praat net als die magere langharige studenten in Delft uit de jaren '70.
The Dems.
Ach ja, them Dems.
Kijk.
Er is een plaat die heet Kill 'Em All.
(Metallica)
Er is een liefdesverklaring op metaalsnaar die heet Turbo Lover.
(Judas Priest)
Er is een lijflied dat heet Die By The Sword.
(Slayer)
.
Mik die heilige Drie tezamen in een grote koperen ketel met willekeurig wat soepachtige groenten, drup aardolie en een bedorven verse vis, en het onoverwinnelijke toverdrankbrouwsel dat eruit opborrelt luidt;
Grab 'Em by the Pussy.
(Donald Twamp)
.
Het is allemaal niet lastig.
Het is helemaal niet lastig zelfs.
Bang head against that Wall!
Crawl, Joey Biden & co.
All y'all Dems. Crawl.
/*KLOOHK!*
Hoe durft u Judas Priest en "metal" in één zin te gebruiken? Trouwens, gezien de homo-erotische klederdracht van die poseurs zou men eerder iets verwachten als "grab 'em by the dick".
Ik kan van uw tegel weer geen soep koken.
*Klok*
m.youtube.com/watch?v=NUAdgt5Glk0
@OverdaanDerOnderheid | 10-03-20 | 22:16:
Metal a la Judas Priest.
m.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU
Kunst, ook van Gogh verkocht geen schilderijen maar een eeuw later zijn ze een fortuin waard.
Hartje Tulsi.
Leuk allemmal, bij de DNC, the democratic national convention, in juli, om precies te zijn van 13 tot 16 juli, dáár worden knopen doorgehakt, maakt niks uit hoe het er in de voorrondes aan toe gaat.
Mark my words, ik ga al deze topics als linkjes plaatsen als het zo ver is...
Maar misschien doe je dat net zo goed beter niet? Wij kunnen zelf ook opzoeken en lezen zonder jou daarbij nodig te hebben.
De knoop is al tijden geleden doorgehakt: Biden. En die gaat dan binnen no time, mocht hij winnen, aan de kant gezet worden.
AR-14?
A machine gun, what else.
@borgmonster | 10-03-20 | 21:16: AR-15. Foutje Biden.
Trump voert een soort New Deal door, redt de economie en wordt 1 van de grootste staatsmannen uit de historie van de VS.
Uiteraard krijgt hij ook de Nobelprijs voor de vrede -en- economie.
Ik hoop het niet.. de "New Deal" heeft de recessie jarenlang doen doorsputteren. Cut your losses, start over.
Weten de Russen al of ze nog meer Trump willen!?
Of Misschien hebben ze het te druk met de nieuwe Putin kloon voor te bereiden
om nu voor miljoenmiljard jaar aan de macht te blijven!!
Wie denk je dat de russen liever als president hadden in 2016? Degene aan wie ze een "donatie" hebben gedaan aan waardoor 10% van het uranium van de VS ineens niet meer bruikbaar was, of degene die zoveel geld heeft dat 'ie niet om te kopen is en bekend is als sterke onderhandelaar?
Ga toch weg met die Rusland onzin! Amerika heeft tien keer zoveel macht dan Rusland, het is dan nog eerder Poetin die voor Trump werkt dan andersom, maar ook dat is gelul. Twee jaar onderzoek en enige wat ermee bereikt is dat er carrières door verwoest zijn, complotten gesmeed om de naasten van Trump te criminaliseren. Ze vergeten alleen dat wat je zaait zal je ook oogsten, straks gaan er heel wat koppen rollen bij de liberalen!
Trump voor nog vier jaar erbij! O yeah! Trump 2020-2024
Brezhnev, Andropov, Chernenko.. In de USSR volgde op een gegeven moment de ene seniele opa de andere op. Het droeg bij aan de ondergang van de USSR.
Interessant om te zien dat het bij hun grote ideologische vijand ook steeds vaker gebeurt.
Ja duh, vroeger werden de mensen gemiddeld 40 jaar, de oudere slimmeriken hadden wel iets anders aan hun hoofd dan politiek.
Ronald Reagan, Bush sr. en Carter waren toch ook niet de jongste toen ze prez werden? Het is eerder vreemd dat er allerlei lieden met nauwelijks werkervaring lijder van een land laten worden om wat gladde praatjes en wat valse beloftes. Een leider van een land zou of een groot generaal of grote maatschappelijke mijlpalen hebben moeten bereiken. Niet alleen 4 jaar politicologie, een stage bij de EUSSR en wat flyeren voor een lokale politieke partij.
En toch was het een andere seniele "opa" die hen uiteindelijk de das omdeed.. Zonder Reagan die aan de ene kant een wapenwedloop ontketende en aan de andere kant een inkomstendrainage veroorzaakte door de olieprijzen te verlagen was er nog steeds een muur. Hmm, lijkt wel alsof de geschiedenis zich herhaalt.
Nog ironischer is dat één van die seniele Amerikaanse opa's een communist is.
Over seniele opa's gesproken: Ben je dronkelap Jeltsin vergeten? Na een serieuze leider als Gorbatchov verbaast het me echt dat die gast daar ooit aan de macht heeft kunnen komen. Putin verbaast me weer een stuk minder - niet echt een aardige gast, maar hij weet iig met dat ambt om te gaan.
Wat de VS betreft - een stem voor Biden is een stem voor wie zijn VP zal worden. Het zou me niet verbazen als dat Warren wordt. Maar maakt toch niet uit, ik zie Don Orange niet verliezen, noch van Biden, noch van Sanders.
Dit interesseert me dus totaal niet.
Laten we niet gaan denken dat het iets uitmaakt welke ouwe lul daar straks aan de knoppen gaat draaien.
www.youtube.com/watch?v=Le66uQRP8IA
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 10-03-20 | 20:54:
Hij is leuk!
Even op Google afbeeldingen zoeken op :
Creepy Biden.
Als die president wordt....
Nee bedankt.
@Is dit nog nieuws? | 10-03-20 | 20:47
Maar wie dan wel? Jij kunt heus nog wel wat leuke linkjes plaatsen om ons dat te laten weten!
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 10-03-20 | 21:11:
Michael Obama natuurlijk!
Wat een heisa om niks.
Dit is een Nederlandse nieuwssite, maar het gaat over Amerika.
Het gaat niet over de presidentsverkiezingen, maar over een interne strijd bij de Democraten wie de presidentskandidaat wordt.
Die kandidaat is bovendien zo goed als kansloos tegen Trump.
Het is nu maart. De verkiezingen zijn pas over een dikke zes maanden.
Wat is dit een ontzettende hype.
MSM incl. de door ons betaalde NOS zet ook hun tijdlijn vol met Amerikaanse verkiezingen meuk. Blijkbaar interessanter dan wat in bijv. Frankrijk en Duitsland gebeurd.
youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
@Is dit nog nieuws? | 10-03-20 | 20:50:
Ja JIj! Nou Nee. Toch niet.
@Graaf_van_Hogendorp | 10-03-20 | 20:48: Ook ten aanzien van Frankrijk en Duitsland liggen de standpunten van de MSM vast als een huis.
@Peter_la_Selie | 10-03-20 | 20:43: Poch is een eigen topic waard op GS. Ik denk dat ie miljoenen schadevergoeding gaat krijgen.
Is Trump nog niet herkozen?
Hoelang moet dit nog duren?
Vragen, vragen, vragen.
In november weet u meer.
U kunt zich beter afvragen of 0031 nog bestaat wanneer de verkiezingen in 2021 voor ons aanbreken. Of dat Mofrika de stekker er maar uit heeft getrokken en ons heeft geannexeerd.
Met al dat moddergooien lijkt het inderdaad wel alsof de echte verkiezingen al begonnen zijn. Maar nee, dit zijn allemaal partijgenoten. Echte team players, dat zie je zo...
@Muxje | 10-03-20 | 20:51:
In verNederlandje valt alleen maar met modder te gooien tussen kartelpartijen en in hun ogen """verkeerde populisten""". Kartelpartijen zijn het grotendeels met elkaar eens!
Ik heb liever moddergooien en tegenstellingen dan ons politiek stelsel. Waarbij het niet eens uitmaakt want de lakens worden door zeer vreemde mogendheden in Brussel en Berlijn uitgedeeld.
@Muxje | 10-03-20 | 20:51: Het zijn niet echt partijgenoten. Biden en Sanders is alsof je PVDA en CPN onder dezelfde lijst gooit - compleet verschillende ideologieen. De Democraten hebben last van een infectie van extreem links en die partij is nu bezig om dat er uit te wippen. De Republikeinen hadden dat ook met Trump (populistisch nationalist) maar hebben verkozen om daar niet tegenin te gaan. En die wonnen vervolgens fenomenaal.
Het is dieptriest, maar dit wordt een makkelijke overwinning voor de republikeinen. Nog 4 jaar met die idioot.
Yeppers. Maar zou het leven in de VS anders worden als Bernie president wordt?
Die Biden trekt zich net voor de verkiezingen terug vanwege zijn gezondheid. Zijn vice -premier wordt dan de nummer 1 van de democraten, Niemand minder dan heks Hillary Clinton. Dan krijg je weer net als 4 jaar geleden de strijd tussen Trump en die heks.
3,5 jaar geleden dacht men ook dat trump kansloos was.
@ captainobvious
Valt mee, het grootste gedeelte van de Amerikanen heeft een hekel aan Trump, en dat wordt niet beter door zijn gepruts met Corona en de aankomende recessie.
projects.fivethirtyeight.com/trump-ap...
@* Il Principe * | 10-03-20 | 20:44:
Slaap zacht, deze cijfers gaan magisch veranderen zodra een definitieve kandidaat bij de Dems is gekozen. Helemaal in het stemhokje. En dan blijkt Trump een heel stuk populairder.
Wordt voor u een rude awakening net als voor onze beteren en de MSM in 2016.
@luto333 | 10-03-20 | 20:39:
Mocht het zoiets worden dan zal Biden eerder Hillary als running mate nemen, dan -mocht hij het winnen- aftreden na een paar maanden of zo.
@Lumenatra | 10-03-20 | 20:51:
Hij mag blij zijn in een dergelijke scenario geen 'zelfmoord' te hebben gepleegd.
@* Il Principe * | 10-03-20 | 20:44:
De recessie die aangepraat wordt door de media. Ik heb in ieder geval een leuk pakketje aandelen gekocht na de koersval. En door zijn "gepruts" zijn er nu minder doden door corona dan het gemiddelde aantal zelfmoorden van veteranen -per dag-.
@Graaf_van_Hogendorp | 10-03-20 | 20:54:
2 schoten in het achterhoofd en in een afgesloten koffer?
Holy crap, dat Biden filmpje. "Wanna step outside?" Sure old man, let's step outside. Idiot.
Biden ging vandaag weer eens tekeer.
De media hebben het maar druk om de gaffes en fratsen van Biden te verdoezelen.
Kansloze exercitie natuurlijk, die hele democratische presidentsrace. Het staat nu al vast dat Trump de verkiezingen gaat winnen.
We kunnen beter delibereren over wie er in 2024 president wordt. Ik denk een vrouw: Ivanka of Tulsi. Ik ben voor beide.
Fat chance voor Tulsi het wordt Michelle/Mike Oboema, Chelsea Clinton, Oprah of iemand uit het extreem (s)linkse kamp als Harris, Gillibrand of Klobuchar.
Dat zei men 3,5 jaar geleden ook: " Clinton wint en trump maakt geen kans". Oftewel niet te snel inzetten.
In hoeveel staten had Trump tot nu toe meer stemmen in de primaries dan alle dem kandidaten bij elkaar? Niemand hoeft op hem te stemmen, hij is sowieso de genomineerde. Maar mensen nemen toch de moeite om uren in de rij te staan om nog een keer op hem te stemmen.
Can't wait for liberal tears part II.
Heeft incumbent voordeel en op dit moment zijn de never Trumpers zwaar in de minderheid. Zien bovendien dat the God Emperor zijn tegenstander gaat vermorzelen dit jaar, wie het ook wordt.
Het enige nog interessante aan de verkiezingen bij de Dems is Tulsi Gabbard. Als ik haar zie dan krijg ik ook de gedachte 'helemaal uitwonen'. Zal wel toeval zijn.
Grappig, dezelfde gevoelens hebben veel van de fanboys hier voor Trump.
@* Il Principe * | 10-03-20 | 20:39: maar die woont zelf juist de halve democratir uit
Toch "knap" dat het NOS journaal bij een corona item Trump een schop onder te tafel kan geven. "Trump maakt zich zorgen over de Economie".
Hij kan morgen eigenhandig het medicijn tegen kanker ontwikkelen, dan nog is de headline "Trump zorgt voor werkeloosheid bij crematoria".
Fokking terecht dat hij zich zorgen maakt over de economie. Sprak vandaag een bekende die zei : kennis werkt in productiebedrijf in Hoogezand. Deze week is verteld dat alle uitzendkrachten volgende week niet meer hoeven te komen.
Aanvragen werktijdverkorting vorige week 750, had vandaag een update van RTLZ daarover verwacht.
@ikbenerweer! | 10-03-20 | 20:28: Olie (Brent) rond de $38. Wereldwijd de beurzen 20% onderuit. Maar in hoeverre die cijfers invloed hebben op de werkgelegenheid?
Toerisme ligt wel op z'n gat. KLM verkoopt 25% minder tickets naar Aziatische bestemmingen.
Om wat voor soort productiebedrijf gaat 't?
Nou, het natuurlijk niet zo dat Trump een 'fantastische' job doet...
Trump, Biden en Sanders staan op de nominatie om binnenkort aan COVID-19 ten onder te gaan. Maakt niet uit, het zijn toch oudjes, dus zwak en eigenlijk al lopende zombies.
Tulsi zou het moeten worden. Gewoon omdat het een lekker ding is, en ook nog een paar zinnige dingen zegt.
Wil guns afpakken wat haar impopulair maakt bij independents die in de 2a geloven en is zelf impopulair bij dems leadership en achterban.
Kansloos op dit moment.
Tulsi lijkt wat meer realisme te tonen dan die hard core partij bonzen. Meer in het midden.
Tulsi wordt de uitdager van Trump. Al eerder voorspeld. Biden wordt strax seniel verklaard, Bernie krijgt een hartaanval (of beiden corona, kan nu ook) en Tulsi blijft straks over.
@Winter_is_coming | 10-03-20
Haha. Minds alike. Zelfde minuut ook.
Dat zou de dark horse van de century zijn en ik geloof er niks van tenzij Sleepy Joe en Bernie op gelijke aantal afgevaardigden komen.
Grab her by the pussy, zou Trump zeggen.
Iedereen negeert Bidens pedofilie alsnog, clownswereld.
Een Coronavirusje kost alle Dems de kop.
Wat een circus.
“Het is 10 meter lang en heeft twee tanden“ Rara?
Polonaise van de Democraten.
Het is werkelijk waar amazing allemaal.
He, leef jij ook nog? Cool.
@ikbenerweer! | 10-03-20 | 20:12: Jawel. Maar kan niets garanderen voor morgen hoor. Heb vanavond een sars-snuif-feest.
@beldewouten | 10-03-20 | 20:15: Ik stel voor dat alle reaguurders met een briefje met hun wachtwoord onder het kussen slapen. Duidelijke procedure lijkt me.
@ikbenerweer! | 10-03-20 | 20:22: of we veranderen allemaal ons wachtwoord in pechtoldisdeliefste1966#
Het maakt niet uit. Er komen toch geen verkiezingen.
Trump roept noodtoestand uit over een week of 3.
15% van de senaat en 5% van het huis overleden, een groot percentage herstellend.
Hier heeft u een kuddo.
De hele senaar valt in de risicogroep van 90+ jaar
The blue collar worker is het hart van de VS, prachtig hoe ze Biden op zijn nummer zetten.
Joe wint de voorverkiezingen van de Dems en daarna maakt hij gehakt van Mike Pence.
Jij brengt de ontkenning/verdraaiing van feiten tot een hele nieuwe hoogte.
In Brussel leeft iedereen inderdaad in wappie wappie land en de omgekeerde wereld. Deze wereldvreemde perverse opvattingen verbazen dan ook niets. Corrupte lieden als Schrans Timmerfrans en Soof in 't Geld zijn zich ook altijd van geen kwaad bewust wanneer hun graaigedrag ter discussie komt.
@Graaf_van_Hogendorp | 10-03-20 | 20:16: In Brussel zeggen ze wel allerlei overleggen, stemmingen en verhuizingen af. Ze zorgen wel goed voor zichzelf.
@ikbenerweer! | 10-03-20 | 20:20: Trump heeft ook Corona opgelopen, in zijn eigen vliegtuig. Wordt binnenkort bekend gemaakt.
*wat een sukkel zeg!*
En kuifje predikt weer maar wie hecht daar nog waarde aan?
@Kuifje-naar-Brussel | 10-03-20 | 20:39:
Ik zou me drukker maken om Mark, Stef en Klaas als ik jou was.
@Kuifje-naar-Brussel | 10-03-20 | 20:39: Ik zie Trump al in zijn ziekenhuisbed, KAG-pet op, duim omhoog in de camera grijnzen : I'll be back!
@LiniaalRectaal | 10-03-20 | 20:53:
Zoud 'ie een stropdasje dragen misschien?
www.youtube.com/watch?v=taGqelkUfjo
Het enige wat nu nog de herverkiezing van Trump kan beinvloeden is zijn aanpak van de Corona crisis.
De aanpak van Donald 'het is maar een griepje' Trump is al net zo belabberd als die van Rutte.
Hij pakt het prima aan. Democraten naar de stembus voor de corona.
@klaasmindervaak | 10-03-20 | 20:10: Het gaat allemaal om perceptie. En spinnen dat kan ie.
Net op het 8-uur journaal weer een item over dat er in de VS te weinig tests zijn en hoe verschrikkelijk Trump het allemaal aanpakt. Splinter, balk.... In Nederland moet je 40+ graden koorts hebben, je halve longen naar buiten kuchen en recentelijk in Italië/China zijn geweest om in aanmerking te komen voor zo'n test...
Corona door the swamp als laatste redmiddel tegen de herverkiezing van Trump ingezet? Ik zie ze er voor aan.
REAGEER OOK