LIVE! De Trump Social Media Summit
Gaat nog eens heel groot worden dat sociale media, of 'social media', zoals ze dat in Amerika noemen.
Echt supertoevallig trouwens dat tijdens eerste Social Media Summit in het Witte Huis ooit twitter.com er compleet uit ligt trouwens haha! Het kan verkeren. Onze favo renegade journo Tim Pool is er ook bij, maar goed, dat live tweetverslag van hem of letterlijke elke andere pundit is ons ONTNOMEN. Gelukkig hebben we de beelden nog van Trumps warm-up vanmiddag. De woorden demonitization, doxing en deplatforming zijn in ieder geval in een prominent Trump-font afgedrukt en dieren de hallen (na de breek), dus nu al zin in het fileren van de YouTube Crowder-Maza Adpocalypse #2 begin vorige maand. Maar goed, handjes boven de lakens, want Trump gaat eerst iets zeggen.
Update: Twitter doet het weer een beetje.
Tweets by Timcast
Reaguursels
InloggenEcht weer een lachertje dit. Wat een shit show.
Deplatform Milo Yiannopoulos
Spot on, Spartacus. Ga je op M5M niks over horen of zien!
Trump verdient de Nobelprijs, de man is een genie. Alles wat zijn kleine handen aanraken, verandert in goud. En op Twitter is hij echt een wonderkind: vooral zijn nieuwe schrijfwijze en interpretatie van moeilijke Engelse woorden valt op, waarbij de Nobelprijs voor de literatuur ook een overweging zou kunnen zijn.
geen speld tussen te krijgen deze keer
Trump deplatformed Twitter! Heerlijk!
Interessante analyse van Tim Pool hoe alles in Europa naar uiterst links wordt opgeschoven terwijl het kritisch denkende 'midden' zo als uiterst rechts kan worden weggezet door de deugdenkers. Gezond verstand lijkt een gave in deze tijden.
Rutte gaat dus volgende week naar Trump. Gaat hij daar weer een beetje the tough guy uithangen die Trump wel eens publiekelijk tegenspreekt ? De grootste slappeling op immigratie ooit in de geschiedenis van de VVD deze Rutte.
Overigens die vlag van D-Day die Trump gaat krijgen is wel een meesterzet, Trump is nogal een vlaggenliefhebber..
Interessante ontwikkelingen. 1984 ontluikt op onvermoede plaatsen. Niet meer zo schuchtere pogingen om onwelgevallige stemmen te smoren en politieke tegenstanders te "deplatformen". Op straat ook alweer minder prille acties om de "tot minderwaardig mensch-verklaarden" aan te laten vallen door knokploegen in zwarte outfits.
Wie had ooit kunnen vermoeden dat juist de zachte wereldverbeterende Deugmenschen de nieuwe fascisten zouden worden. Met hun dierenliefde en zorg voor miljeu & klimaat. Niemand op links toch?
Zeker niet bij NOS, BBC of CNN - toch nu de echte koplopers in deze nieuwe race naar de krochten van hel en censuur.
Toch mooi dat jij je extreemrechtse bagger op een website kunt spuwen, dag na dag. Het valt dus nogal mee met de censuur in Nederland.
@Kuifje-in-de-EU | 12-07-19 | 09:43: Hoezo is zijn conclusie extreem rechts ?
Wat een infantiele, eendimensionale mafklapper ben je toch .
@Kuifje-in-de-EU | 12-07-19 | 09:43:
Hoe lang nog, extreem globalistische kameraad?
Wel heel toevallig dat dumpert er uit ligt
"supertoevallig"?
Zucht...
Doxing... Kent u die term?
Voorbeeld: Trump woont op 1600 Pennsylvania Avenue. Niet door vertellen.
Allemaal leuk hoor, maar Trump kan ook niks doen tegen de misoogst die dreigt in de VS, en het potentiële electorale verlies dat dreigt in de boerenstaten van het midwesten. Dit jaar kunnen ze nog wel wat verlies hebben, maar als het zaai- en plantseizoen volgend jaar weer letterlijk in het water valt dan komt zijn herverkiezing toch echt in gevaar. Want dan gaan landbouwbedrijven failliet omdat de verzekeringspremies niet meer te betalen zijn. Op dit moment voltrekt zich in slow motion een ramp in de agri-sector in de VS.
strangesounds.org/2019/06/usa-farming...
www.fb.org/market-intel/crop-planting...
www.iceagefarmer.com/2019/06/19/catast...
En je kunt als federale overheid heus voor een jaartje wat dollars bij-drukken om de eerste nood op te vangen, maar voedsel printen kan niet. Dus als 2020 net zo’n bizar jaar wordt voor de boeren dan gaat Orange Man de verkiezingen niet winnen. Want geen enkele Amerikaan wil de dubbele prijs betalen voor z’n burgers en pizza’s.
De social media war winnen is nu even leuk, maar ook die kan heel snel omslaan als voedselprijzen door het plafond gaan. Dat kan wel eens een dingetje gaan worden.
Maar wat is de andere politieke optie dan voor die boeren?
@Yumi | 12-07-19 | 01:40:
Niet stemmen.
@Yumi | 12-07-19 | 01:40: De klimaat-huilers die deze (ieder decennium terugkerende cyclus, zie artikel Stormageddon) koppelen aan climate-change. En toch geloof ik niet dat dat zal gebeuren. Amerika gaat als een raket onder de Silverback on steroids.
@Yumi | 12-07-19 | 01:40:
Bij economische neergang wil men altijd verandering.
@Yumi | 12-07-19 | 01:40:
Maar het het gaat niet om wat die boeren gaan stemmen, het gaat om de voedselprijzen voor alle Amerikanen. En wat die gaan stemmen als de Burger King, NY pizza’s, en de Olive Garden, en de IHOP, en Applebees, en de Texas Roadhouse, en de Cheese Cake Factory en noem alle vreetschuren in de VS maar op) heel veel duurder gaan worden. Omdat alle voedsel duurder gaat worden.
@Stormageddon | 12-07-19 | 02:05: Veel zal voorlopig kunnen worden opgevangen door de enorme voordelen die Amerika geniet nu Trump de rollen met China aan het omdraaien is, en daar (nu al) goud geld aan verdiend. China kan geen kant op, en zal zich daar voorlopig bij neer moeten leggen. Dat land is een logge olietanker geworden die dacht dat haar kostje gekocht was met die voortwoekerende mondiale economie waar iedereen op het wereldtoneel het wel over eens leek te zijn. Niet dus.
@kotelet | 12-07-19 | 02:20:
Het punt is alleen dat ze in China exact hetzelfde probleem hebben, maar dat China de termijnmarkten in Afrika beheerst. Die die hebben hun oogst risico al gedekt. Je onderschat China. Die hebben hun oog wel op de bal. Al heel lang.
@Stormageddon | 12-07-19 | 02:33: U bent wel heel erg geconcentreerd op de voedselmarkt. Kom op hey, ook Amerika kan importeren. Met subsidies verstrekken op voedsel (zie de enorme landbouwuitbreiding onder Nixon) hebben ze al langer ervaring. Zelf verbouwen ze voornamelijk mais, dus zo'n ramp is het nou ook weer niet. Oh ja, en buiten de landbouw is Afrika een enorm shithole waar ook de Chinezen hun handen inmiddels weer vanaf aan het trekken zijn.
Er komt weer een dingetje aan in New Orleans.
Hoogwater (afvoer) in de missisippie-rivier en hoogwater (invoer) vanuit de Golf.
De autoriteiten: dat is nieuw voor ons.
Waarom zou je je voorbereiden als Grootmacht tegen natuur-rampen.
@kotelet | 12-07-19 | 02:41:
Ok, je hebt geen idee waar je het over hebt. Geeft niet. Importeren gaat lastig worden als China de boel al heeft opgekocht. Dan kunnen ze heus nog wel kopen, maar wel voor dubbele prijzen. Het punt is: dit is niet eerste jaar van achterblijvende oogsten. Dit jaar is extreem, maar het gaat al een aantal jaren niet goed. Daarom trekken verzekeraars hun handen er vanaf. En dat kan verstrekkende gevolgen hebben. Want zonder verzekering wordt er geen krediet voor pootgoed verstrekt. Dat gaat nooit lang goed. En het gaat dus al een paar jaar niet goed. Vorig jaar was een prima landbouwjaar in de VS, maar dat was een uitzondering van de langjarige trend.
En het gaat niet alleen om mais, de VS zijn de belangrijkste producent van vrijwel alle landbouwproducten. Van groenten, fruit, tot granen, noten, en vlees. En dat laatste is volledig afhankelijk van de mais en graanproductie in eigen land. Als dat mislukt is de hamburger een jaar later een keer zo duur. Zo simpel is het.
Kijk zo lees je nog eens iets nieuwswaardig. En boeren hadden het al niet makkelijk de laatste tijd www.cnbc.com/2019/07/10/farm-states-s...
@Stormageddon | 12-07-19 | 03:10: Beste reaguurders hierboven: Hoe is het eigenlijk met de goede oude varkenscyclus. Is die na eeuwen gestopt ? Verder er zijn straks teveel mensen op ons kleine bolletje. De rest is bijzaak.
@Jan Dribbel | 12-07-19 | 03:00: dit had NL ook vorige zomer, met verziltings"gevaar" en bodemzout die zoetwater en grondwater bedreigden. Nederland, het watermanagementland bij uitstek.
Tim Pool is inderdaad een nieuwscommentator die je niet snel op een leugen kan betrappen.
Ik heb het *hips* niet zo op die Polen.
Altijd *buuurp* dronken, dat volk.
Inderdaad. Natuurlijk is hij een beetje maf, maar dat sneeuwt volledig onder bij zijn daadkracht, onverschrokkenheid en lef.
Andrew Deen | 12-07-19 | 00:15 | 2 | reageer "In het werkboek afgelopen week, hebben we het gehad over internet, trollen en reaguurders. Opdracht: plaats nu zelf een (kritische) post op een haatblog (bijvoorbeeld Geenstijl of The Post Online) en kijk naar de reacties. Print deze uit, en neem ze mee naar de volgende les. Daar bespreek je ze in je werkgroepje en met de docent." *Zucht*
Gheghe, troLOLolo
Haha sowieso is DKS docent en heeft deze opdracht verzonnen
Geef ff ISBN van dat werkboek.
Trump, koning der trollen: twitter.com/CalebJHull/status/1149382...
The Man, The Myth, The Legend.
By far the most entertaining POTUS ever.
Trump 2020 and beyond!
Je bent een stabiel genie of je bent het niet.
En als stabiel genie ben je het beste in alles.
@Solar666 | 12-07-19 | 01:07:
'By far the most entertaining POTUS ever.'
Daar is geen twijfel over. Beter dat dan witch Hillary die ons waarschijnlijk een andere oorlog in had getrokken.
@miko | 12-07-19 | 01:29:
We ziijn nu enigszins vriendjes met fout regime Noord-Korea. En minder vriendjes met Iran. Dat schiet niet echt op.
@RickyLaRue | 12-07-19 | 01:36:
Mwoah,als je hem dan credits moet geven is dat hij de dogs of war nog niet los heeft gelaten terwijl dat toch een soort verdienmodel is voor vele in de US.
Wat dat betreft scoort hij bij mij punten. Maar dat neemt niet weg dat ik het verder een hrok vind die never nooit president was geworden als de democraten een betere tegenkandidaat had gehad. het is wel triest dat de olifanten zoiets als kandidaat hadden.
Yup. De olifanten waren er niet blij mee.
Maar hey, met Hillary als opponent kan het dus.
Denk dat zelfs O.J. Simpson het had gewonnen van Hillary.
De haat zit diep.
@miko | 12-07-19 | 01:52: The dogs of war willen geld verdienen. En dat doen ze de komende jaren. De NAVO gaat richting de 2 procent, Dat levert voorlopig genoeg op. Verder zijn de Islamofascisten onderling lekker bezig. Dus ook daar blijft omzet vandaan komen. Tenslotte is China bezig om de grootste defensiemacht ter wereld te worden. Dus ook daar loopt alles op rolletjes. Dus, voorlopig geen oorlog. Over een jaar of 20 / 30 gaan we daarentegen mogelijk groots uitpakken.
Emojis mogen niet hè.
Ok, tkx. Heb je gelijk an !
Maar is berbaar nou gejorist of slechts met verkansie? Ik vraag dit voor een vriend.
en opgerot een paar dagen geleden.
@sprietatoom | 12-07-19 | 00:25:
Opgerot kan 3 weken duren.
Weet ik van een vriend.
*Kuch*
@sprietatoom | 12-07-19 | 00:25:
Dat is vreemd, berbaar zit meestal veilig met zijn commentaren. Ben erg benieuwd waarom hij dan gejorist moest worden. Was zijn account niet gehacked?
RickyLaRue | 12-07-19 | 00:36
Ach als je zogenaamd de ballen van de joop van dienst likt kunnen het er ook maar zo 2,5weken worden ;)
@RickyLaRue | 12-07-19 | 00:36: Langer, soms moet je wachten tot een generaal pardon. Weet ik van een vriend... kuch... kuch...
@RickyLaRue | 12-07-19 | 00:36: vier kan ook.
Heeft de pussygrabber in chief reeds wat gezegd?
Nog niets gehoord van Clinton die de lolitaexpress nam, nee.
I'd rather be grabbed by the Pussy than have a Pussy For President
@Solar666 | 12-07-19 | 01:09:
Is dat de mening van je mama?
Het is echt niet dat ik het beleid (of beter gezegd het gebrek aan beleid) verafschuw. Trump is al decennia krankzinnig. Wat doet die man dat fantastisch is?
LULLEN. PRAATJES MAKEN.
Hij blaat maar wat. Hij doet verder niets. Heeft ook nog nooit iets gedaan.
Nou, heb je uiteindelijk na lang zoeken toch een soulmate gevonden! Fijn voor je pik!
Het lijkt wel een politicus. Net heeft hij nog een uitvoerings order afgekondigd om eens in kaart te brengen hoeveel legale en hoeveel illegale mensen er nu eigenlijk wonen in Amerika.
Je kunt blijven stampen en schreeuwen als een klein kind, maar dat verandert er niks aan. Four more years!
@LiniaalRectaal | 12-07-19 | 00:53:
Trump 4ever https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1142157838153895941?s=21
@Wim Venijn
Epic troll level.
U verdenkt Trump er van dat hij u plagieert ?
Weet je wie ook niet doorhadden dat ze een gestoorde incompetente leider hadden?
Nederlanders?
Fransen?
Duitsers, 2 keer zelfs. Nu en toen.
Amerika kan het niet zijn. Werkeloosheid is sinds decennia lang nu het laagst en de economie draait als een tierelier. Banen terughaald, waar die Keniaan geen idee had hoe dat dan zou kunnen.
Klinkt als een zeer competente president.
De padvinders, toen jij de terugweg wel even zou vinden.
@Wim Venijn | 12-07-19 | 00:20: Werkloosheid stijgt weer en de staatsschuld is nog nooit zo snel opgelopen als nu.... maar dat zal nog wel aan zijn voorganger liggen volgens de kenners hier.... giechel.
@litebyte | 12-07-19 | 00:29:
Stijgen is relatief, nog steeds het laagst.
Je giechelt overigens wel schattig.
VVDers ?
De Nederlanders?
Tja,onder Clinton ging het NOG beter. Ik denk niet dat hij daar zoveel aan gedaan heeft.
@Wim Venijn | 12-07-19 | 00:32:
Alleen moest Obama een crisis bezweren en bij Trump loopt het op bij een economische opgang,dat zegt ook wat.
@Wim Venijn | 12-07-19 | 00:32: Van economie heb je geen kaas gegeten, dat is wel duidelijk. De staatsschuld is nog nooit zo hoog geweest. En welke banen heeft Trumpiedump nu precies teruggehaald naar de VS?
Gehakt dag voor de linkse stasi en hun totalitaire trekjes hoop ik.
Haha die Elizabeth Warren (Pocahontas) ook: Probeerde electoraal te scoren met identity politics victimhood punten maar viel door te mand wanneer ze bleek maar 1/1024 Cherokee DNA te hebben (misschien zelfs): townhall.com/tipsheet/katiepavlich/20...
Net zoals hoe Rachel Dolezal pretendeerde Afrikaans te zijn. Linkse idioterie op z'n fijnst.
Even de tweet erbij: twitter.com/realDonaldTrump/status/11...
Die Dolezal wel was wel lachen,ik ben misschien niet zwart maar zo voel ik me wel.
There he is, the boss. Excuses dit gaat over census citizenship question...
youtu.be/SdlCLPvStbg
Wij hebben Rutte inderdaad. Een koekoeksjong wat ergens in de jaren 90 -tussen 2 retesaaie moties door- ergens verwekt is door de grondleggers van paars. Waarschijnlijk op het bureau van de SER.
Het blijft toch een stakker.
Tuulk!
Als mislukt ondernemer president worden van de USA.
Daar mag je even over nadenken.
@Zoloft | 11-07-19 | 23:07: The American Dream - zelfs de meest debiele hork kan president worden.
Nu was hij ook wel erg geholpen doordat een overjarige verlepte feeks en tevens arrogantie in optima forma zich ook kandidaat stelde
@Zoloft | 11-07-19 | 23:07: Miko, is dat niet die flapdrol die reacties uit lokt, a waste of time . Inteelt uit de achterhoek, laat maar.
@Zoloft | 11-07-19 | 23:07:
Volgens jouw standaard is Obama dan een groter president.
Een groot ondernemer,... met kleine handjes dat wel.
Houd aub eens op met deze man een ziener en groot staatsman te noemen, dat zijn eigenlijk vrij weinig presidenten. Wat mij betreft heefthij een groot voordeel op de laatste acht presidenten en dat is dat hij geen zinloze oorlog begonnen is om ergens de 'democratie' te helpen.
Verder is het gewoon een hork met een te groot ego,en dat verbergt hij niet eens.
Maar wel mooi te kakken gezet door een pot met rose haar.
@deja_view | 11-07-19 | 23:20:
Sterk,over jou praten ze hier over tien jaar nog.
@miko | 11-07-19 | 23:24:
Waar noem ik deze man een ziener en groot staatsman?
Jij hebt een vrouw naast je op de bank, kort pittig rood kapsel en helemaal fan van de oranje vrouwen.
En jij hebt geen kudt in te brengen in de relatie, met je pot met roze haar.
@deja_view | 11-07-19 | 23:20:
Heb je geen argumenten dan noem je iemand een inteelt figuur.
Zo zwak.
@Zoloft | 11-07-19 | 23:29:
Zo,en dan zou ik aan aannames doen. Maak je niet druk over wat ik op de bank heb zitten. Net als Trump koop ik wel wat en doe ze weg als ze te oud en lelijk zijn.
Moet jij trouwens niet je gouden douche gaan nemen,viespeuk. En je daarna met crème insmeren, verrekte Zwitsal.
@miko | 11-07-19 | 23:33:
Tsjah, liefde kopen.
Jij bent jaloers op iedere man met een relatie.
I feel for you!
@Zoloft | 11-07-19 | 23:43:
Eeuwig zwitsal status is wel een mooie beloning voor u.
@Wim Venijn | 11-07-19 | 23:46:
Dank voor uw bijdrage.
@Zoloft | 11-07-19 | 23:43:
Nou,wat bewonder ik iedere man, ook die met die dikke van de PVDA getrouwd is. Dijksma.
Je zit aardig vastgeroest. Met een roestig zwaard de arena niet betreden. Goed oefenen dan nemen we je serieus,we,bedoel ik en mijn gekochte vrouw.
Swieberj | 11-07-19 | 22:29 | 1 | reageer Trump ligt al vanaf zijn kandidaatstelling in oorlog met de MSM. Je moet de afgelopen jaren wel op een ijsschots geleefd hebben, mocht je dat ontgaan zijn Niemand -inclusief de Amerikaanse MSM- maakt daar trouwens nog een geheim van. Zet CNN aan, en je krijgt complete rubrieken waarin de presentatoren een rant afsteken tegen Trump. Hun invloed is daardoor wel enorm geslonken.
Kijk 'm daar nou eens staan, il Douche, met z'n Nationalistisch-Sociale Media Summit.
Vrijheid van meningsuiting aan banden leggen is wel een erg linkse bezigheid. En van il duce.
Schrödinger was een echte womaniser, die wist ze wel bij de pussy te grabben.
Faith Goldy removed from Facebook 8 apr. 2019.
youtu.be/LpZc3xa99QQ
Canada is verloren, de oorlog door PC en SJW tegen Alt-right e.a. gaat door.
Een alternatieve kijk op nieuws is hate speach en dus verboden.
Iedere vorm van debat waar men gewoon het gesprek aan gaat wordt de kop in gedrukt.
Het is ziek makend en een van de redenen dat ik zo weinig mogelijk doe met facebook.
Lets demonetize Facebook, en de rest van deze social media kanalen die lijden aan PC en zo ieder debat dood slaan.
Foei toch dat Facebook niet als serieuze nieuwsbron wordt gezien, nietwaar?
@Schroedinger | 11-07-19 | 22:56:
Het is geen serieuze nieuwsbron. Niemand claimt dat en daar gaat het niet om. Meningen worden weggejorist, en geband. Lijkt wel een dictatuur. Wel een beetje opletten waarover het gaat.
@Schroedinger | 11-07-19 | 22:56:
U snapt Facebook niet ?
what's going on?
Geen idee. Ik kan het beeld niet goed zien. Alles trilt hier.
@Frau Merkel | 11-07-19 | 22:48:
Hij is leuk.
@Mr_Natural | 11-07-19 | 22:51: Dank je :)
@Frau Merkel | 11-07-19 | 22:48: Neem dan ook geen dubbele dosis mdma...
Geweldig ... wat een vent ... hadden we in Nederland maar zo'n held... maar ja... wij hebben Rutte... LOL
Trump is een grote alpha chad in het kwadraat
GigaChad...
Dit wordt oorlog. Ik heb even zitten te kijken, dat komt niet meer goed.
Met wie?
Werkelijk niet één keer ehhh... Leugenaars kunnen dat niet.
Behalve Mark dan, okee.
Wat een land. Ze kiezen een bewezen oplichter en fraudeur als president.
Wij in NL ook
*padum tsss*
Applaus voor Harmony, "Every voice should be heard".
Trump moet het bij de komende verkiezingen niet alleen opnemen tegen de Democratische kandidaat maar vooral tegen de gevestigde media die als spreekbuis en propaganda kanaal fungeren voor de Democraten.
En tegen de grote tech giganten (vooral Google) die aan de kant van de Democraten staan en er alles aan zullen doen om Trump te ondermijnen.
Een hele opgave voor het team Trump.
Aan de andere kant staan natuurlijk Foxnews, Breitbart, Twitter, Facebook en Rusland vierkant achter Trump. Met andere woorden, het wordt weer een strijd tussen MSM en FakeNewsMedia.
Geen meel in de mond maar recht uit het hart
Zo oprecht, eerlijk en vertrouwd ook...
Meest transparante POTUS ooit.
LOL, waar blijven zijn belastingaangiften? Hoeveel geld uit Rusland en Saoedi-Arabië krijgt hij?
@* Il Principe * | 11-07-19 | 22:33:
ORANGE MAN BAD
@* Il Principe * | 11-07-19 | 22:33:
Obama met zijn gephotoshopte geboortebewijs, en jarenlang getraineerd. Ga het daar eens over hebben, over die keniaan.
Maar trump trolt ze door het niet te geven. En waarom zou hij? Niet verplicht om dat te doen. Obama daarentegen, je moet geboren Amerikaan zijn, om president te kunnen worden.
Drain the swamp
Trump praat recht uit zijn hart. Direct en duidelijk.
Hij meent wat hij zegt. Heel anders dan de gebruikelijke politici die vaak politiek correcte dingen zegt om de media te plezieren.
Aan die media (die Trump haten en hem dagelijks demoniseren) heeft Trump maling.
Die Trump...... Ik weet nog, dat Obama heel nonchalant zijn account "Potus" overdroeg aan Trump. Kon die ook eens wat aan Social media doen. Niet wetende dat deze man iedereen de moeder Twittert: kernconflicten, aftredende ministers, sneren naar Europa. Maar ook de dagelijkse gang van zaken. Met zijn 'Real Donald Trump' account. Dikke lol!
Je kan zeggen wat je wil, maar het brengt de 'politiek' wel dichter naar de mensen toe... LOL
Het stabiele genie gaat spreken.
Wat is uiteindelijk het doel van internet? Op aarde, voor de mensheid?
Of is het meer een middel?
Het doel was, dat als de raketten uit de USSR kwamen, we nog een emailtje konden sturen en even snel tieten konden kijken op Instagram.... daar is het voor uitgevonden...
@hetgingperongeluk | 11-07-19 | 22:50: juist ja. Bij gebrek aan beter.
I like this man
Ik ook! En om al die zure Trump bashers moet ik altijd keihard lachen. *Zwaait*
Twee fanboys met een roze bril. Gek hoe radicaal rechts zich gedraagt als een stelletje verliefde bakvisjes bij die gek.
@* Il Principe * | 11-07-19 | 23:25:
'radicaal rechts' *proest*
all hail God Emperor Trump!
Of topic: Tommy Robinson Krijgt 9 maanden cel
66 dagen.
Effectief 10 weken na aftrek van voorarrest. Kan lang genoeg zijn.
Bizar hoe dit nog steeds off topic is
Klopt Ed41, als geenstijl nou hierover Bericht had gegeven... duidelijk niet zo belangrijk topic hier.
Een groot spreker.
'Weet je wie er ook een groot spreker was in 1, 2, 4.'
Een groot spreker... een groot spreker kan in ieder geval onthouden wat hij in het verleden heeft gezegd (lees heeft gelogen.)
Trump is geen groot spreker, Trump heeft alleen een grote bek... of beter om te zeggen is dat hij de aller grootste bek heeft.
@litebyte | 11-07-19 | 22:29:
Ik daag je uit: wat klopt er niet aan wat hij zegt?
@litebyte | 11-07-19 | 22:29:
Als uw definitie van groot spreker, een grote leugenaar is, dan is Trump inderdaad geen groot spreker volgens uw definitief.
Hij is een groot spreker omdat hij direct en eerlijk spreekt. En in mijn ogen is hij een groot spreker.
litebyte has left the building.
@Mr_Natural | 11-07-19 | 22:49:
Exit stage left
Toch wel king of trolls op social media. Ze zijn ook zo gemakkelijk getriggerd.
Wist u trouwens dat het eten van vette verse "Hollandse nieuwe" met gesnipperde uitjes gelijk staat als vloeken in de kerk.
Maar 99% van de Nederlanders neemt alles wat gratis is voor lief, want ja. Gratis. Gesnipperde uien werden vroeger toegevoegd aan oude haring om het meer smaak te geven maar de smaak van haring is namelijk zo delicaat dat deze makkelijk overheerst kan worden door de scherpe smaak van ui.
Eigen vis eerst, de rest 'second'.
De volgende keer als U een vette verse "Hollandse nieuwe" koopt eet deze dan zonder gesnipperde uitjes.
M.v.g.
Ik heb hem graag met mosterd.
Mooi mis, op het laatst smaakte de haring tranig.
Met een uitje kon je dat wat camoufleren.
Ik doe er fijngehakte bieslook op, dat is wat minder scherp dan uitjes.
geen uien maar wat zuur erbij raad ik aan
@botbot | 11-07-19 | 22:15: u zegt het nog netjes :) de haring smaakte vaak genoeg gewoon goor (niet geer)
Ben Garrison was uitgenodigd maar werd wegens een antisemitische cartoon "uninvited".
wonderful great, wonderful, great, wonderful great, awesome, great, wonderful, great, fantastic, great, wonderful.....
Ik zou graag de geboorte acte van Trump willen zien.... daar moet iets in staan gerelateerd aan een apensoort.
Want apen zeggen wonderful en great? Of hoe. Wat. Snap 'm niet.
Like-Amerikanen zijn erger. It's like ... he was like .. like and then like, and I'm like... like. De ergste.
@Toos Doos | 11-07-19 | 22:11: Dat is heel de VS geboren na 1980, dus.
@kapoerewiet | 11-07-19 | 22:06:
Inderdaad.
Hoe zegt een aap
Laura Loomer (de meest ge-deplatformde persoon ter wereld) was niet uitgenodigd. Ook Milo niet trouwens.
all board the Trump train whoop whoop
Dat zal eerder de gravy train zijn.
Met dat "demonitization" heeft hij trouwens wel een punt, vreemd dat dat de Soros/politiek correcten club zelfs in de USA lukt.
REAGEER OOK