Iemand Chinees?
Ultiem relaxen met fijne kookvideo uit Verre Oosten
Geen idee wie dit is, en wat ze voor opeetdingen aan het maken is - zal wel varken zijn, want Jaar van Het Varken. Maar die meisje met megawok haalt meer dan 5 miljoen views in een paar dagen (en 5000 comments), dus dan zal het wel goed zijn. Kennismaken met andere culturen, ook dat is GeenStijl! ProTip: zet ondertiteling UIT, want spannender. Eet smakelijk als u straks weer supermarktbami in de tron stopt.
Reaguursels
InloggenIk ben verliefd. En dan die muziek erbij... tranen biggelden over mijn wangen.
Met zoveel liefde, volume koken. <3 Door de stomme tattas zoals jullie zitten wij hier met een zaaddodende rijstafel opgescheept, sigh.
ik ken haar vids, ze is best goed
En ik maar denken dat Google niet actief is in China. Naïef.
Gewoon redelijk makkelijk te maken gerecht van een mooi stuk buikspek..... niks op aan te merken... gewoon keertje zelf doen... kan ook in kleinere porties trouwens...
Is lekker
Ken wel zo zijn, maar meeste mensen zijn van het niveau wereld gerechten. Die moeten googlen waar je buikspek kan krijgen zeg maar.
Hier krijg je trek van toch?? Liefde voor zen en koken, vers vers vers nohmnohm
Wie durft er 's avonds na werktijd zijn piemol in haar hand te leggen als ze de hele dag met zo'n mes in vlees heeft zitten snijden.
"Die meisje"???
Kom op GeenStijl.
Als GeenStijl nu "die meisje" als normaal Nederlands beschouwd, dan ben ik officieel oud, en doe ik niet meer mee.
Martexx, ja en het is beschouwt met een T.
Na vandaag zat ik wel vol, maar nu krijg ik wel weer zomaar trek. Wat zag dat er goed uit zeg !
Dat ziet er een stuk lekkerder uit dan die ene gehaktbal per week die Nederlanders binnenkort nog mogen eten...
Ik zou zo aanschuiven...
Ik wil niet weten wat ze maakt in het Jaar van de Hond...
Confit de canard maar dan met varken in plaats van eend. Confit de porc dus eigenlijk.
Maar: dank voor dit videokanaal.
Blijkbaar heb je geen idee wat confit de canard is... sorry...
@De Droit | 06-02-19 | 23:10:
Eend gekookt in eendevet. Grootste verschil met hier, behalve dan dat het een varken is natuurlijk, is de temperatuur. Het principe echter verschilt niet.
@krelis_krotenkoker | 06-02-19 | 23:19: Gigantisch verschil dus. vrituren versus urenlang garen onder de 100 c. Enige overeenkomst is bewaren in eigen vet, een eeuwenoude conserversingstechniek.
Waarom doet de film het weer niet?
Youtube zit in China achter de firewall
Eten ze daar maar eens in de drie dagen?
Da fock, niemand hier die deze Chinese "Oshin" (jaja, Japan, I know!) zou doen ?!"
Niemand durft vanwege dat mes in vlees!
Ik heb er hier net zo een in de keuken rondscharrelen in Thailand, dus ja.
@Twee Jeetjes | 07-02-19 | 00:01: die mes
Ik wil zo'n wokkiemeisje!!
Ik ben om. Eén zo.n stukje vlees per week is best genoeg.
Voor rustgevend beeld verwijs ik u allen graag door naar onderstaand kanaal, waar een meneer met behulp van zijn giftige masculiniteit een prachtige blokhut heeft gebouwd in de Canadese wildernis. Met louter handgereedschap! Kijk en kom écht tot rust.
m.youtube.com/watch?v=7rgGEkI510Q
ik zie geen avondwinkels en pinautomaten in het filmpje.
Maar wat is dat groene dingetje nu erop? Aha! Tis de groene pixel!
Allereerst: Zou dr doen natuurlijk. En als tweede: die vs. de mozzies in een goed en rationeel onderbouwd debat over eten. En ten derde: Maar weer eens een goeie fo laam halen. Ik heb een restaurantje op nr 1 staan daarvoor. Fucking lekkah.
Zo hee, die is goed opgevoed! Yummie... Lijkt erg veel op het Thaise gerecht Krapao Phad Moo en Moo Khra Tiam. En die dame mag er ook wezen. Daar kan mijn Aziatische importbruid nog heel wat van leren.
Hmmm kaantjes met kool en ingelegd spek.
Ouderwets eten in een modern Chinees jasje, geserveerd door een mooie jonge dame.
Lekkel. Tlek in, tlek af.
Ja, de enige die het ziet. lekker ouderwets en ouderwets lekker. Hier vorig jaar nog een stuk spek gekookt voor met mosterd op (rogge)brood. En dat vet in de video, zie je hier ook nooit meer. Deden we vroeger met suiker op brood.
@_kees_ | 06-02-19 | 22:19: In Duitsland in elke supermarkt. Met kaantjes erin. Noemen ze Schmalz.
@_kees_ | 06-02-19 | 22:19: Daar had ik het gisteren nog met m’n zwager over, niets mis met suiker en vet, zolang je het maar meteen verbrand... en niet alleen maar de bankaardappel uithangt.
Da's godvedomme 'n lekker maaltje godverdomme!
Maar doet ze ook de afwas?
War ook heel le en kker is en daarbij ook nog wereldberoemd: Lechon.
Het beroemde geroosterde speenvarken van Cebu Filippijnen. Knapperig, crusti en begeerd door de ruim 140 miljoen Filippijnen in binnen en buitenland. Niet te evenaren weet ik uit eigen ervaring!
heel lekker
@brabantman | 06-02-19 | 20:21: ik vond het tegenvallen. Zat een beetje een zeiksmaak aan.
@Sliptong | 06-02-19 | 20:26: Dan heb je een beer gevroten.
@Sliptong | 06-02-19 | 20:26: ja, dat is het. een zeiksmaak.
Zo'n wok wil ik ook
#hebbenhebbenhebben
op gas? Verboten!
Ga eens met een chinees naar de dierentuin en Je komt thuis met de meest uitheemse gerechten.
Eigenlijk pleit ik voor meer moslims en joden want dan blijft er meer buikspek voor mij over.
Toen de kokkin even wegliep om op 't land groente te halen dacht ik eerst dat ze naar de friettent ging.
Als je dat dacht heb je ook dat katje boven aan de trap gemist die angstig naar de plek keek waar die het laatst z'n familie zag.
@Breinbrouwsels | 06-02-19 | 20:09: hebben jullie het gezellig met elkaar?
@Sliptong | 06-02-19 | 20:27:
Dat is mijn zus, die heet ook zo
Godverdomme, ik heb honger ...
Precies dat
Hhhmmmm!
Dat wordt weer smikkelen & smullen , Lekkere hapjes!
youtu.be/fxLicekxTgs Kun je eigenlijk een varkenskop bij de slager kopen?
Natuurlijk. Halve varkenskop hoort in de snert thuis!
Yuup, even om vragen...
@BenPakdee | 07-02-19 | 01:17: Én varkenspoten..... altijd vervelend om ze bij de slager te halen.... hoe breng je dat netjes....
Ziet er lekker uit heb ff nog wat clipjes gekeken beslist een aparte eetcultuur en de clipjes zien er vrolijk en prof. uit!
Heerlijk filmpje, bijna net zo rustgevend als schilderen met Bob Loss.
Eerst hele video afgekeken, blijkt er ondertiteling aangezet te kunnen worden.
Als ik zeg dat ik niets heb met de Chinese cultuur of het eten, moet ik ze dan alle 1,3 miljard + nog zo'n 45 miljoen mijn excuses aanbieden? Solly, ik ben meer van het mediterraanse.
U zou mijn cannelloni moeten proeven!
@Patje2011
Is er een vegetarische variant? Mijn hele leven wil ik al cannelloni proeven en het is er nog nooit van gekomen. Ik spring nu op mijn fietsje! ;)
Natuurlijk is er een vegetarische variant. Wel 100! U rijdt langs de molen, slaat rechtsaf en in de straat naast de kerk woon ik.
@Patje2011 | 06-02-19 | 20:01:
Ik ben al onderweg met een Italiaans wijntje!
Mickey
Leuk! Gezellig! En ik heb speciaal voor u nog een gast uitgenodigd. Kuifje uit Italië! (ik heb gezegd dat hij zich moet gedragen, serenades brengt hij maar in uw straat)
@Patje2011
Lol. Dat zal mijn wederhelft appreciëren. Dit wordt een topavond!
Ben in China geweest, en heb nergens zo goed, en ook in onze ogen vreemde dingen gegeten als daar. Ze zijn niet zo diervriendelijk, en heel soms stel je je vragen over de hygiëne. Maar er zijn meer dan 1 miljard Chinezen, dus zo ongezond kan het eten daar niet zijn.
Ben er ook geweest. En 1 miljard Chinezen hebben een slecht gebit, zijn vies, smerig en zomeer.... Dus ja... soms kun je je best vragen stellen.
Geheim ingrediënt op 1:20
Zo zo zit serieus vlees aan een bordeaux dog.
Hier slopen ze levende garnalen
www.youtube.com/watch?v=Bwg4fM1WqeA
De achterste helft gaat de pan in.
Wel raar die die Chinezen hun youtube titels in Japans schrijven.
WEL SUPER VERS!!
Zie t punt niet.... denk eens aan kreeft? zwemmen in kokend water?
Volgens mij is dit niet echt. keuken zag er opgeruimd en schoon uit. Ze schepte alles op aparte schaaltjes en na het opdienen werd er door de andere niet gerocheld,gespuugd geboerd of aan het hoofd gekrabd.
Was dit echt in China??
Inderdaad! Ik denk dat dit is opgenomen op 4 hoog in Etten-Leur. Het vrouwtje heet Marieke.
Mooi die foodporn muzak.
En daarom, beste dames, kijken veel Nederlandsche mannen in de catalogus voor al het moois uit Azië..!
Bij ons in de bergen daar woont een Chinees....
Chinese wtfbbq.
Gek. De rechter besliste iets in het nadeel van de NederTurk en in lijn met de visie van het roze leger. Dat was toch niet mogelijk, want corruptie, d66, Demmink, etc?
Tjap Tjoy Demmink?
Als we toch aan het watertanden zijn:
m.youtube.com/watch?v=iqx_vry8oKg
Hij eet ze alletwee zelf op.
Als ontbijt waarschijnlijk.
@Patje2011 | 06-02-19 | 18:54: Dat ene varken heeft het overleefd. En spreekt ook nog een soort van Engels.
Premier Trutte
Haha nice.
Even off-T: wat heerlijk dat je nu weer kunt reaguur-reaguurdersreageren.
Eenvoudiger en overzichtelijker. Waarom dit niet al veel eerder is aangepast is me een raadsel overigens.
Inderdaad.
Het enige wat ze maar niet fixen is het reactiealert. Dat vond ik juist zo fijn omdat je dan niet steeds meer hoeft te F5-en.
GS, fix it!
Als ze nou gewoon het CMS van tweakers.net zouden leasen...
`Mooie vrouw, mooie natuur, dichtbij de natuur leven ook, geen plastics maar authentieke spullen, eten wat met zorg en aandacht bereid is..
Daar woont een gelukkig man.
Kunnen de groene zeikwijven die de hele dag droge quinoa met linzen kauwen hier nog wat van leren. Deze Chinezen staan veel dichter bij de natuur.
En dan laatst op youtube een amerikaanse die met 2 weken vakantie s'ochtends vroeg in Thailand langs een rijstveld rent in een glimpakje, en die mensjes aan het werk ziet en onder haar selvie ervan schrijvt: " now I realise how blessed we are in the west". Yeah, right.
Lekkel lecept, velgeet de kloepoek niet.
De meeste recepten voor Chinees zijn toch relatief eenvoudig: "deep fry the fucker!" Of het nu groenten zijn of een lap vlees.
En klaarrrrrr.
In Nederlandse standaardkeukens is er echter één probleempje. Het vermogen ontbreekt om echt te wokken.
@Langshetrandje | 06-02-19 | 18:44:
Vermogen? Als je het over de geestelijke vermogens hebt van de gemiddelde Nederlander heb je een punt. Verder kun je met een goede wokbrander in je keuken en een mooie grote en goed hittegeleidende (liefst gietstalen) wok een aardig potje wokken hoor.
@Langshetrandje | 06-02-19 | 18:44: Nope: uw inductieplaat op 2.000 watt. Wel geen andere elektrische apparaten op dezelfde standaardstroomgroep laten draaien. Overigens is dat hele hete wokken maar zeer beperkt toepasbaar. De oorspronkelijke wokpannen zijn enorm groot en vooral gericht op het optimaal benutten van een minimaal vuurtje. Groenten blancheren, vlees marineren en dan mooi met maximale waterverdamping gaar laten worden. Kwestie van goed blijven roeren (stir fry) en schudden. Oestersaus, hoisinsaus of een eigen concoctie erbij, en smullen maar.
Drie vier gerechten achter elkaar in een gietstalen wok op brander van zeg 4 kW is voor mij echt niet voldoende. 99.9 procent van de NLse keukens vallen dan ook af.
@Langshetrandje | 06-02-19 | 19:02: Meent u dat? Of een wok van gietstaal moet zijn is vers 2 (dat is meer voor in de eigen panhitte lekker laten doorsudderen) Een zeer dunne pan met snelle hittedoorvoer voor een ogenschijnlijk vlot en vers effect. Wat het Chinese woord is voor mise en place en dan je hippe kunstje doen weet ik niet, maar het heeft volgens mij geen fluit met de authentieke "Aziatische" keuken te maken. Neemt u de Indonesische Rijsttafel, die zeer serieuze planning en voorbereiding vraagt.
Hetkanverkeren | 06-02-19 | 19:20 |
Dat is dan ook de reden dat mijn chinese vriend thuis een apart kanaal heeft aangelegd en een wokbrander van ongeveer 20kW operationeel heeft. Dit werkt, na enige oefening, fantastisch. Wokgerechtjes uit Chinese keuken per stuk klaar binnen twee minuten (na inderdaad de mise en place). Inderdaad in een dunwandige wok. Bent u wel eens in China geweest?
Ik ben voor. Vanaf vandaag "Het jaar van het varken invoeren." Leuke marketing actie erbij voor AH met de nieuwe Harry. Krokusvarken, Paasvarken, Koningsdagvarken, BBQ zomervarken. Varken met een appel. Varken aan het spit. Herftsvakantie Kerstvarken. Vult U maar in.
Niet te vergeten van omroep Max. "Heel Holland bakt met een varken"
Wedden dat ze het kerstvarken een feestvarken gaan noemen. Zo gaat dat bij de AH en de Jumbo. Klootzakken dat het zijn!
Er wordt bij de AH geen reklame voor het varken meer gemaakt, zijn zelvs geen varkens-bouillonblokjes meer te krijgen. We moeten de islamitische medemens niet tegen de schenen schoppen, he!
Raarrrrr.... Maak je eten voor een heel chinees weeshuis, zit je daarna met zijn vieren te eten. Slaan ze voor een jaar in of zo?
Die pot lijkt me een conservering. Ze gooit er een paar scheppen vet bij, dat komt bovendrijven en gaat stollen. Daarmee is het luchtdicht afgesloten en de bacteriën zijn gedood, want het is zeer heet geworden.
Natuurlijke conservatie dus.
Als je een varken slacht ga je niet 90% wegpleuren omdat je het niet binnen een paar dagen opkrijgt.
Flied lice? Sambah beh!
Die weet wat ze doet.
Hoewel mijn hoop was dat dit een authentiek Koreaans recept voor hondenvlees was (ik kan geen Koreaans, youtube wil er op z'n Engels niet aan) toch een persoonlijk actueel dilemma:
Afgelopen zondag trof ik op de Oosterse markt verse knoflook uit de Beemster aan. In de Deen vervolgens mooi dooraderde "magere" runderlappen. Ergo conclusio: Goulash! Vetspek als primaire vetstof, en ik haal morgen karwijzaad en zoete paprika als smaakmakers bij Amazing Oriental.
Nu het probleem: het oorspronkelijke recept voor goulash vraagt om peterseliewortel, maar dat heb ik nog nooit ergens kunnen vinden. Het blad is gegeven de suddertijd geen alternatief. Ook de min of meer verwante selderieknol zie ik qua smaak niet als alternatief, ook al omdat aardappel het bindmiddel van keuze is.
Nu staan die runderlappen in blokjes in de koelkast te marineren in een weckfles van Douwe Egberts oploskoffie. Blokjes van een ruime kubieke centimeter, gerookte paprika, piri piri pepervlokken, knoflook- en uienpoeder, zonnebloemolie en mooie Hollandse natuurazijn en wat Tobasco en Worcestershire saus. Dat komt wel goed.
Voor een wat meer gronderige bittere smaak, wat voor dit gerecht nodig is: allspice, nootmuskaat, kruidnagels, laurier? Die peterseliewortel wordt in Nederland geteeld, maar heb ik nog nooit ergens zien liggen.
Ramanas wellicht?
De peterseliewortel wordt ook wel wortelpeterselie genoemd en komt van de Latijnse naam: Petroselinum crispum subsp. Tuberosum. Ze zijn familie van de peterselie. Oorspronkelijk komt peterseliewortel uit het Middellandse Zeegebied.
dus ff googlen geeft: www.ah.nl/producten/product/wi412420/...
Ik zou wat zeik uit je verhaal over je gerecht sprenkelen. Komt ook uit een wortel, zij het geen Peterselie, echter: de ph-waarde van je wortelafdruipsel versterkt in grote mate de bittere accenten van de in de basis lichtgronderige tamme ondertoon.
Selamat makan!
Edit: oeps, sorry, las niet goed. Je vindt blijkbaar liever de hond in de pot.
Alsnog selamat makan!
@peterdh | 06-02-19 | 18:43: Jij laat ook niks aan het toeval over zie ik...
De waard zijn gast | 06-02-19 | 18:44
Flesje wijn doet het ook. Als je niet van de zeik bent.
Mooi verhaal, lekker kort ook.
@Langshetrandje | 06-02-19 | 18:47:
Een flesje Italiaanse wijn van onder de 2 euro bij de buurtknaller benadert het aardig ja.
peterdh | 06-02-19 | 18:43 | Dank! Lijkt dus op pastinaak. Gewoon vragen aan mijn groenteboeren dus. Komt goed!
Oh, en @dewaardzijngast: mijn kennis van de Oosterse keuken laat vooralsnog inderdaad zeer te wensen over. Die pracht is vanuit ons kikkerlandje niet echt goed te bevatten. Waarvan akte: www.youtube.com/watch?v=aJW8_s4IMLg
@Hetkanverkeren | 06-02-19 | 19:03:
Ik nam je een beetje in de zeik. Ben zelf ook van het kokkerellen, geen gerecht uitgezonderd. Al laat ik varkensvlees bij eigen voorkeur links liggen.
Albert Heijn verkoopt peterseliewortel. Is tegenwoordig een hipsterdingetje.
Is ze die hond nou vergeten?
Dit was hond...
Mand.
Hond heeft wel door dat hij zijn neus niet in de mand moet steken, want anders rolt koppie er ook in. Slim beest.
Chinese jaar van het varken. Alleen daarom al een superieure cultuur t.o.v. van alles wat uit een woestijn komt.
Wat dat betreft zie ik de toekomst niet zo somber in. Die chinks kunnen harder fokken dan de Arabieren, als ze willen. En ze hebben ook geen morele deug-o-meter voor uitheemse culturen. Zelfs de Jappen zijn barbaren in Chinese ogen. Ik denk dat ik me maar tot Chinees laat bekeren. Iemand enig idee hoe dat moet?
Geloven in de horoscoop, vuurwerk doordeweeks afsteken, vogelnestjes vreten en je bent Chinees. Ik kan het weten want ik ben een (vuur)draak.
Dat geloven is niet mijn sterkste punt. Schijnt dan wel weer een karaktertrekje te zijn van mensen die zijn geboren zijn in het jaar van de haan. De rest is geen probleem.
Het nieuwjaarsfeest wordt anders wel aangepast, en van de dierenriem zijn er 2 dieren weggehaald, het varken en de hond, want onrein.
nos.nl/artikel/2270549-het-is-het-chi...
@Storm
"Die chinks kunnen harder fokken dan de Arabieren, als ze willen."
Dat valt zwaar tegen. Heel Oost-Azie ziet ineenstortende geboortecijfers.
@omanders | 06-02-19 | 19:31: Gaat bij de arabieren ook gebeuren, als hun persoonlijke middeleeuwen eindelijk voorbij zijn.
Varkens worden goed behandeld in China na hun dood! Dat mag ook wel eens gezegd worden.
Alleen, ze hebben er zo weinig aan he...
Leuk wijffie in die film. Zoals ze in Hong Kong zouden zeggen: ""I would love to 'cork' her and 'pork' her"".
(pork=varken),
Maar de strekking van het gezegde rest kun je wellicht wel raden
"Cork her and Pork her...""
youtu.be/rs5Qo0vMUFE?t=1
Cork & Pindy
Heerlijk, geen HACCP, geen Rob Kneus, geen datumstickertjes:
Gewoon je voer bakken op 300 graad in de wok, restjes voeren aan de kat of hond (meebakken is optioneel). Vervolgens conserveren in vet en weken later opvreten.
En zo werkt het…
Op plaatje 1 van het filmpje hangen allemaal worsten. Krijgen wij nou ook allemaal compensatie geld, net als die bakfietsdame van het vorige artikeltje?
Dat is mais.
Gast, dat zijn maïskolven. Zo ver leven we hier van de natuur af.
Ja dat is gedroogde mais, sjonge jonge!
Soms zou ik willen dat ik varkensvlees was, haar handen en zoveel liefde voor het vlees (en de groenten)
Babi am*dam.
Q: Wanneer viert een Chinees zijn verjaardag?
A: S' morgens, want dan kan hij s' middags nog werken.
Kortom, ik woon liever naast 10 Chinezen dan naast 1 moslim...
Of 1 miljard Chinezen.
Ik ben vegetariër maar ik vind dit filmpje helemaal mooi.
De mens is niet geschapen om vageterriër te zijn. Adam en Eva begonnen als vageterriër en werden subiet het paradijs uit getrapt. Dan weet ik genoeg...
@ Air van Boven Dorens | 06-02-19 | 18:22:
de mens is geen herbivoor en geen carnivoor, maar omnivoor
Lekker hoor krokant varkensvlees!
Aahhh buikspek van varkens.... lekkel
Nou, Heel Holland, neem daar maar eens een voorbeeld aan!
die meisje
''die meisje'' ies het nieuwe ABN (arabiesjj) en wordt ook gebruikt ipv hun liefkozende naam ''kech'' (kk-hoerrr)
Verslonzing van onze taal. Wat die straatwollahs, roepen hoeven wij toch niet over te nemen? Overigens kan ik er wel om lachen.
Verslonzing van onze taal. Wat die straatwollahs, roepen hoeven wij toch niet over te nemen? Overigens kan ik er wel om lachen.
Love kook videos :)
Dit is of in Sichuan of Yunnan. Gedroogde pepers all over the place.
Ik gok Chengdu...
Ik zet in op Kunming vanwege dat grote meer.
Je moet even goed proeven
youtu.be/-uuSpLo3bus
Ik zat guursels te lezen, hoorde ik nu een kat? Heb niet gezien watskeburt met kat?
Die kat wordt op 1:59 minuten als eregast ondertiteld, dus die zal (nog) niet gegeten worden.
@Pepp1 | 06-02-19 | 18:17:
maarrrrrrr waar is de hond?
@telelezer | 06-02-19 | 18:21:
Maurice?
(Excuses, worstvingers)
@Pepp1 | 06-02-19 | 18:17:
Ok thanks. Anders hebben we Dion (in Japan beter bekend als Gojira) Graus altijd nog.
Waarom zo vragend wat het is? Youtube vertaald automatisch de titel (Have you ever eaten fat but not greasy meat?) en er zijn ondertitels aanwezig die vertellen wat er gebeurt in de video.
Gordon Ramsey heeft dit ook gezien: "Its dry"
Lekkel bakken in de reuzel, ik krijg er trek van.
Lekkele tlek.
Ze hebben in Twente nog nooit van een inductieplaat gehoord?
Sambal bai?
Kloepoek?
Is dit nog nieuws? | 06-02-19 | 18:05
Haha, u heeft hem al gemaakt zie ik. Toch klinkt die bai altijd meer als behhh.
Vegans en moslims pesten, altijd +1!
Wat is 'kom op mijn gezicht zitten' in het chinees?
/slingert youtubekanaal aan
Wang Wang Tong?
@Mr_Natural | 06-02-19 | 18:06:
Lol.
buikspek heerlijk.
Hier ook buikspek maar dan van muisjes,
www.dumpert.nl/mediabase/7621683/54a3...
@ Mr_Natural
Hahaha heeft niets met buikspek te maken.
@steekmug | 06-02-19 | 18:06: trok die rups nu baantjes in de wasabi voor die gegeten werd ?
Weer eens wat anders dan de hond in de pot......
Zou een Deense Dog kunnen zijn...
Als ik een vrouw met zo'n gigantisch stuk vlees bezig zie, ja, dan komt het wel heel erg dichtbij.
Je hebt een bierbuik?
voldemort | 06-02-19 | 19:49
+1
Snif ontroerd een vrouw die met plezier kookt, kom daar eens in Nederland voor.
Ja inderdaad. 22 jaar voor mijn ex gekookt, elke dag, en dan gaat ze vreemd... Koken afgelopen.
@dreistein34 | 06-02-19 | 18:09:
Geslacht : man/vrouw .
Doorhalen wat niet van toepassing is
Ik vond het interessant om naar te kijken
Dat staat in schril contrast met het andere filmpje uit China,
www.dumpert.nl/mediabase/7622019/63a7...
Ik heb Chinese markten gezien, logistiek zit het allemaal goed in elkaar. In de kooien wordt elke centimeter benut. Daarmee vergeleken hebben legbatterijkippen een vrij leven.
Lekker volk inderdaad.
Mr_Natural | 06-02-19 | 18:10
Tranen in je ogen inderdaad.
Langshetrandje | 06-02-19 | 18:18
Zulke aardige mensen en zo wreed met dieren, het zijn net Spanjaarden.
Mr_Natural | 06-02-19 | 18:21 |
Heb een kleine geschiedenis met het land, eerste bezoek dateert alweer uit 1993. Veel mogen zien daar en inderdaad in de familiekring is het zeer close, bijna aandoenlijk, maar het grote geheel is hard en rauw. Bezoek maar eens een staalfabriek of een mijn. Praat met minority people (niet alleen Tibetanen). Gespleten land.
Langshetrandje | 06-02-19 | 18:38
Als je naar China gaat weet je wat je te wachten staat. Denk je. De realiteit overtreft elke fantasie.
liefde van de man gaat door de maag. Ik zou r doen. Zeker met zoiets op tafel
Zij u zeer waarschijnlijk ook.
Niet voor Joram.
Ghehehe.
Potverdikkie, frituurt even d'r eigen gewicht in varkensvlees. Lekker man!
Wat vindt Erica Terpstra hiervan?
Die draait zich nog een keer om in de wokpan.
Waar is Erica Terpstra eigenlijk?
BIj de plaatselijke Chinees heet dit gerecht babi-pangang spek.
Varkensbuik, dus eigenlijk een gigantisch stuk bacon :)
bacon is rugspek mn waarde agrariër
@alexserienummer | 06-02-19 | 18:09:
Ook buik mijn waarde... wordt van verschillende stukken gemaakt.
@Zoon van Boer | 06-02-19 | 18:11:
"Ook buik mijn waarde..."
In Nederland ja. Maar dat is ook omdat in Nederland bacon geen beschermde naam is. Idem aan achterham / beenham etc. Is in nederland allemaal hetzelfde. Beenham is in Nederland gewoon achterham waar ze een ijzeren staaf in gedouwt hebben om dat inkepingkje te krijgen, en dan mag je het in Nederland beenham noemen en voor meer geld verkopen. Zie ook: www.npo3.nl/keuringsdienst-van-waarde...
en
tvblik.nl/keuringsdienst-van-waarde/b...
@Zoon van Boer | 06-02-19 | 18:11:
Echte bacon komt uitsluitend van de rug. Het is hetzelfde stuk vlees waar we in NL casselerrib van maken. Daarnaast bestaat er nog zoiets als streaky bacon, wat dus geen bacon is maar wel op dezelfde wijze wordt geprepareerd. Streaky bacon wordt gesneden van de flank, het vlezigste deel van wat die dame daar in haar handen heeft.
Zucht. Ze noemen het zelf het Jaar van het Zwijn: www.amsterdamheefthet.nl/categorie/de...
Lekkel!
REAGEER OOK