IJscast! Wereldomroep, verwarde man & Wierd
IJscast! Het GeenStijl A/V Hitteplan. IJsberen in beeld en een beetje psychologie van de kouwe grond. Ter vermaeck ende verkoeling.
Wat is het warm hè? Sjongejongejonge wat is het warm. En voor wie nog niet wist dat het warm was, heeft het RIVM voor de zekerheid het Nationale Hitteplan maar afgekondigd vandaag. Zodat iedereen weet dat het warm is. Zo warm, dat de SOA's in Frankrijk als paddenstoelen uit de grond uw edele delen schieten, verwarde Syriërs hun slagersmes in satanisten willen zetten en Wierd Duk in Beijing een hap smog teveel genomen heeft. Kortom. Tijd voor wat kort kabbelende verkoeling, met een vakantieboek voorlees-editie van de GeenStijl Wereldomroep.
Abonneren? Linkjes: RSS | Soundcloud | iTunes
Reaguursels
InloggenChina, behalve die zak geld leggen ze ook flink wat wegen aan in Afrika, altijd handig als je naar je werk moet. Alles voor grondstoffen, hou ze in de gaten. Ik vertrouw die spleetogen niet zei mijn ex altijd.
Over het weer gesproken; wanneer doen we het weer??
Wierd Duk praat over China als een Turk over het paradijs dat de geliefde leider Erdogan heeft gecreëerd. Wierd, China is gewoon een shithole country, hoor. Een ergere politiestaat is nauwelijks denkbaar.
Maar geen verdeelde samenleving. Reis je iets verder naar Taiwan -waar het geen politiestaat is- en waar ze ook een fijne homogene samenleving hebben, zul je zien wat Wierd bedoelt. Een onwaarschijnlijk groot goed. Zullen ze hier nog wel achterkomen.
Maar geen verdeelde samenleving. Reis je iets verder naar Taiwan -waar het geen politiestaat is- en waar ze ook een fijne homogene samenleving hebben, zul je zien wat Wierd bedoelt. Een onwaarschijnlijk groot goed. Zullen ze hier nog wel achterkomen.
Wierd Duk is altijd al iemand die de mooie kantjes van autocratische staten bejubelt. Misschien is hij toch gewoon snel onder de indruk van de daadkracht in dergelijke landen en ziet hij niet wat ervoor wordt ingeleverd.
Mijn idee is dat Wierd in kringen verkeert waar de klappen niet vallen in die landen en dan lijkt alles natuurlijk altijd mooier. Misschien moet Wierd toch iets langer rondkijken in China dan.
Over 20 jaar zijn de rollen omgedraaid en zullen de Chinezen terecht Europa met Nederland voorop een ontwikkelingsland noemen.
Volgens het rampenplan moeten we om de oudjes denken, dus bij deze, iedereen boven de 80 die het te warm heeft, even de vinger omhoog.
Even een Frankrijk gerelateerde grap van Ryan Dawson tijdens een stream met JF Gariepy
Ryan: He JF, ik sprak laatst iemand die dacht dat je uit Frankrijk komt. Ik zeg, nee hij is van Quebec. Is hij niet van Parijs dan zegt die ander? Hoe kan hij nu Parijzenaar zijn, JF is blank.
Ghehe. Ok in de stream is het grappiger.
Zent: " dat had deze rechtzaak bespaard"
Nee C., de agenten hadden dan voor de rechter gestaan als Malek doodgeschoten was. Want dat is ook Nederland.
schuld van Rutte
Zo warm, het enige dat ik aan het is de ijscast.
Het=heb
Hier zelfs dat niet eens. Zit gewoon met mn piemel te helikopteren maar zelfs dat brengt geen verkoelend soelaas. En de buren kijken ook al de hele tijd naar binnen. Gedoe allemaal.
Lees net dat volgens EU-commissaris Christos Stylianides de grote bosbranden in Zweden aantonen dat klimaatverandering echt is.
Nou ,hebben we weer wat geleerd van die EU.
Door Parijs wordt het alsmaar warmer en droger... minder CO-2 en een schonere lucht betekent meer warmte en meer droogte.
Ga gewoon een paar uur per dag met een goed boek naar een groot bedrijf waar ze airco hebben: het ziekenhuis, de Ikea, parkeergarages. Kost niks en alle kleine beetjes helpen.
Airco op 15, volle kracht vooruit. En na de werkdag even knetterhigh rondlopen van die klap warmte die je ineens tegemoet komt als je richting huis toogt.
Ik vind airco met deze temperaturen vooral prettig in de slaapkamer en daarvoor biedt Uw oplossing geen soelaas.
Toptip, koop zo'n ding in de winter dan zijn ze goedkoop.
Natuurlijk heb je 11 maanden niks aan dat ding maar deze weken is ie iedere euro dubbel en dwars waard.
Berbaar | 23-07-18 | 18:03
Zo'n inbouw ding dan toch wel? Zo'n mobiele helpt voor geen meter is mijn ervaring.
Ik ga de hele avond rondjes rijden met airco op benzine
@VeelTeSteil | 23-07-18 | 18:06?
Je moet de warme lucht wel afvoeren he! Die zo je slaapgrot in laten blazen zijn ze minder effectief alsdan een ventilator
Och je hebt slecht en de juichaapjes voor nog veel erger. Sterkte jongens..
Slet, ik snap vandaag werkelijk niks van wat je zegt. Last van de hitte soms?
Alsof dat geraaskal iets is van alleen vandaag. Ik ga me juist zorgen maken als hij wèl iets zinnigs zegt. Dan is tie stuk en ruilen we hem in...
Ach ja DKS, die vind dat mensen met een psychose niet in NL horen. Ik ben guur rechts, maar DKS blijkt strekarmpje.
Spelen met gedachten naar aanleiding van een aantal nieuwe indrukken/ gevoelens. Het zou Verboten moeten worden..
Handige samenvatting van ophef per dag.Alleen met messentrekker zijn we nog niet klaar.
Warm is 't inderdaad, bij mij tegenover hebben alle afrikaantjes het loodje gelegd.
Normaal kunnen ze toch wel goed tegen de hitte.
Nieuwe Medelanders nemen het weer gewoon mee lijkt wel.
Wierd, China is GEEN voorbeeld staat.
Stupid is as stupid does. Naar misschien snapt weird gewoon dat er centjes te verdienen zijn.
Die Wierd, hij zou zich moeten houden bij waar hij het beste in is, een feitelijke omschrijving van het gebeurde. Kan hij ook niet de mist ingaan.
Echt?
De keren dat hij dat deed, dacht links er anders over
China is niet wat jullie denken. Ik snap Duk wel een beetje. Zie deze youtube kanalen voor meer info:
www.youtube.com/user/serpentza
www.youtube.com/user/laowhy86
Execsum voor de mensen die geen tijd/zin hebben. Deze twee heren laten van alles van China zien, ook de slechte dingen. Ze crossen op motorfietsen overal heen en lichten een hoop dingen uit de chines cultuur uit, de stomme bans, de censuur, maar toch hebben ze het daar redelijk naar hun zin, gek genoeg.
Neemt niet weg dat ik er nog steeds nooit zou willen wonen. Nouja, misschien in Shenzen, waar ik af en toe nog de hort op kan naar naar Hong Kong (ligt re redelijk dichtbij).
Het is ook een geweldig land om doorheen te trekken, je zou er zelfs prima kunnen wonen ondanks dat je dan wel streng in het gareel van de overheid moet lopen. Als je het prima vindt om een slaafje van de overheid te zijn is het dikke prima (ieder z'n ding). Maar het is dus totaal geen voorbeeld voor Europa. Tot die tijd hou ik het bij China als vakantieland.
Ardbeg | 23-07-18 | 17:24
Slaaf van de overheid ben je hier ook. Dus wat wil je nou allemaal weer zeggen vriend?
Dat is nou juist het dingetje. China is eigenlijk best wel vrij. Ze doen er niet aan social justice geneuzel (ze weten daar niet eens wat het is). Je kan er (op een aantal dingen na) gewoon doen wat je wil. En als het niet in de mainland kan, dan kan het wel in Hong Kong of Taiwan.
Het is inderdaad geen voorbeeld voor Europa, juist omdat ze dingen echt compleet anders doen daar (check die youtube kanalen om te zien *hoe* anders).
Lang verhaal kort, China is geen Venezuela of Cuba.
VeelTeSteil | 23-07-18 | 17:36
Jankerd. Als jij jezelf een slaaf van de overheid vindt zegt dat meer over jou dan over de overheid.
DrumPiet | 23-07-18 | 17:55
Niks vindt. Ik doe niet aan vinden. Ik doe aan feiten, dat woord ken jij niet en dat is jouw grootste probleem. Ga maar eens bedenken waarom je naam in hoofdletters staat op een brief en waarom in voorletters en wat de feitelijke functie is van een geboorte aangifte en geboorte akte.
Goed beslagen ten ijs komen want je kan ze om die flaporen van je krijgen.
DrumPiet | 23-07-18 | 17:55 Probeer eens geen loonbelasting te betalen DP, zul je zien wie hier de dienst uitmaakt.
Wierd toch... sinds hij de journalistiek heeft ingeruild voor het activisme slaat hij af en toe een beetje door. De ene keer moeten we naar de burger luisteren en de volgende keer knuffelt hij een communistische dictator omdat hij zo lekker doortastend is. Je kan het niet allebei hebben.
Ach Wierd die is al een tijdje van het padje af.
Leuk dat Zent en Bart dat even fijntjes aanstippen.
Verder een geinige samenvatting van het nieuws, althans hier, van de dag.
Ach ja Berbaar, als je maar gelooft en volhardt in het pad wat je volgt.
Ephialtes much?
Warm ?
In de plek waar die linkse deugknuezen ons als reaguurders wensen is het pas warm.
In de hel, dat is...
Ons weer past zich alvast aan aan de nieuwe Nederlanders.
Heerlijk. Bak Roti erbij, 's avonds wat hummus met olijven en een goed glas wijn... Mij hoor je niet klagen.
@Ardbeg, humus of hoe die arabische kots ook heet, combineren met een lekker glas wijn? Ongelovige!
REAGEER OOK