Heel de wereld hoort overal en op alle manieren van de overgang van Caroline Tensen: "Taboe"
Maar wanneer is een taboe geen taboe meer
Menstruatie. Een taboe. Trekt Heleen van Royen niet een tampon uit d'r bejaarde poes dan doet Geraldine Kemper het wel, en anders vraagt Pipo de Clown-journaliste Milou Deelen wel met een doorgelekte witte onderbroek om tikkies bij de kerels die ze nu weer na een avondje zuipen op de studentensoos feministisch heeft onderworpen in haar slaapkamer met Joke Smit-posters aan de muur. Iedereen lult alleen maar over seks (een taboe), incontinentie (een taboe), klaarkomen (een taboe), gebeft worden (een taboe). Nu is de overgang weer een taboe. Dan verzint iemand dat het een taboe is ('dit is een taboe') en vervolgens (maar daarvoor ook al) wordt er op 1.000 plekken over geklept. Over het onderwerp, maar ook over het fenomeen. 'Taboe'. In de Libelle, in de Story, in de Linda, aan tafel met die vreselijke Tanja Jess bij OP1, in De Telegraaf, in Trouw, in documentaires, er zijn podcasts over, het is op de radio, noem het allemaal maar op, overal gaat het over de overgang, omdat het zo'n enorm taboe is. Gisteren zat gangstersletje (dixit Peter R. de Vries) Caroline Tensen - je oma die altijd een beetje extra alcohol in de bowl flikkert op verjaardagen - weer bij Jinek te leuteren dat er een taboe ligt op de overgang. Dezelfde Caroline Tensen die eerder al een documentaire maakte over de overgang, omdat het zo'n taboe is. Nu komt het Carolin€ T€ns€n wel heel erg goed uit dat Caroline Tensen momenteel een boekje moet verkopen over de overgang, en dat ze daarom ooooooveral mag roepen dat het een taboe is - Caroline Tensen, die rücksichtslos oude bejaarde vrouwtjes de laatste centen uit de portemonnee schraapt om ze emotioneel afhankelijk te maken van de Postcode Loterij en daar dan 250k per jaar voor krijgt. De vraag is echter: ligt er nog een taboe op vinden dat het wel eens mag stoppen met dat larmoyante gezeik en aandachtsvragende getrut over taboes?
"Een van de laatste grote taboes" flikker op man
Social
Reaguursels
InloggenIemand het verhaal van pijpen onder het bureau jij Radio Decibel al opgerakeld?
Kim van Koten daarentegen, toch ook al 49, is misschien wel de leukste BN-er van t moment. Ook gewoon gewoon. En met humor.
Net als Ilse Warringa van (over een week) 48.
Hopelijk wordt deze niet -weggejorist-
Vind de dames van Toren C ook heel erg leuk. Die zijn vast prive ook heel gezellig.
Weliswaar een heel stuk jonger, maar we vinden Nadia ook erg leuk.
Een frargment uit de BeeldBuisBode voor vandaag overigens (na t sportjournaal):
19.04-20.00 uur NADIA
23.38-00.33 uur (HH) NPO 3
Nadia Moussaid behandelt één onderwerp
met gasten die een persoonlijke link
hebben met het thema.
Ik wil minder seks Een fijn seksleven;
wie wil dat nou niet!
Maar wat als je minder seks wil dan je
partner? Of juist meer? Durf je dit dan
te zeggen of rust daar toch een taboe
op?
Pffff komt ze ineens met een ander onderwerp voor de hele uitzending (dat concept vind ik overigens niet zo geslaagd)
Vandaag gaat het over Ter Apel
Is het echt een taboe? Nu ben ik wel heel geïnteresseerd. Snel het boek van Caroline kopen voor het verboden wordt omdat het te taboe-erig is!
Bij ons absoluut geen taboe overigens. Begrijp niet waarom er weer een boek over geschreven moet worden... Ja begrijp t eigenlijk toch wel... om de centjes natuurlijk.
En das goor heh, vrouw in de overgang..s goor heh..vrouw in de overgang..die zweten...zweten...overal heh....zweten...verlept-verlept lijf..ja, en slappe tieten, fiew...Ik snap niet dat die tieten eraan blijven hangen na hun vijftigste, waarom heeft een vrouw tieten op na der vijftigste, waarom?! Geen enkele zin, en dan doen bleeh bleeh, helemaal niks, dus dan moet gewoon als ze vijftig wordt, dan zou mooi zijn, je wordt vijftig, FLOEP FLOEP, klaar. Vrouwen in de overgang die zweten, hebben gewoon een rooie - een rooie kop heh, van de - van de opvliegers - opvliegers, ja opvliegers, dan lopen ze over straat, niks aan de hand, en dan in een keer whooohooohw!! En chagrijnig! Chagrijnig!! Oooohwww! Das ook zoiets, dan licht er dus in je bed, een zwetend wijf, met een rooie kop, en een verlept lijf in bed, te mekkeren, en die vraagt dan: Vind je me nog aantrekkelijk?..Wat denk je nou zelf?? Sjongejongejonge zeg..Nee das allemaal heel erg, allemaal heel erg...Overgang, klinkt een beetje als een promotie heh? Maar dah kajje het toch niet echt noemen ofwel? Promotie..Menopauze, oh pauze komt er een tweede bedrijf? Nee 't is afgelopen mevrouw, fijne tijd heh! Jaaha, maar wees lief, voor je vrouw als ze in de overgang is, kom op, ze heeft al die jaren heeft ze bier voor je gehaald, dan moeje nu ook lief voor der zijn..Ja probeer der dan toch maar een beetje aan te zitten ofzo, BLEEHHW!! Maar dan moet het, in de huwelijkse voorwaarden heh dat dan ehh zo'n iemand van de burgerlijke stan
volgens Hans Teeuwen
Zou Hans een blauwtje bij 1 of meerdere chicky's hebben gelopen? Vind dit wel heel er, zeg maar 'slechte ervaring'. Maar ok hij maakt het wel heel erg goed met 'let love rule'!
Als je em toch in opgewonden toestand zou hebben en je leest de namen
Linda de Mol
Heleen van Royen
Carolin€ T€ns€n
(wilde er max 3 noemen)
Dan gaat ie toch gelijk weer hangen
Mijn volgorde van onaantrekkelijkheid van deze nogal vijftig-plussers is overigens
Van Royen & De Mol
Ex aequo op 1
Dan Carolin€ T€ns€n, dat dan weer wel
Die € gelden natuurlijk voor alle 3
Ook hun aandachtsgeilheid
Alleen al een blad naar jezelf noemen
Of Je stoornis uitbuiten (Wat dat betreft is Kluun natuurlijk ook een stoornis-uitbuiter. Vreemd gaan als een loopse teef terwijl je vrouw een dodelijke ziekte heeft. Dat zie ik dan als stoornis), ervaringen uittikken en overdrijven, uitgever bellen en........ en het ook nog literatuur durven noemen)
Heb de genoemde schrijvers/schrijfsters natuurlijk wel gelezen.
En MOET toch een 4e dame opvoeren. Een leeftijdsgenote.
4 personen weliswaar maar ze staan 2x Ex aequo.
Bij mij staan dus Linda en Heleen op 1
En Caroline en... met stip in de (mijlen ver van het peloton weggereden)
die van die boeren
Ex aequo op 3
Zou de overgang geen taboe willen noemen. Eerder een strontvervelende bijkomstigheid bij een vrouw.
Om de een of andere reden is sex spontaan geen optie meer (pijntje hier, voel me niet knap, warm, koud, hormonen, etcetc.) en wordt het egoïsme van de hurkenpissertjes wat benadrukt. Bedoel maar, als je weet dat je in de overgang zit en dus zelfs met pit 7 niet warm te krijgen bent (anders dan de *ucking opvliegers) maar dan je echtgenoot die niet in de overgang zit en derhalve na enkele dagen “bestimmte bedürfnisse” begin te krijgen, negeert, dan ben je best egoïstisch te noemen!
Ik zal u even helpen:
-pijntje hier ( ok, dan neuk ik je wel daar )
-voel me niet knap ( ok, dan neuk ik je wel met m'n ogen dicht/ dan doen we het op z'n hondjes/ ik denk wel aan een ander mokkel )
-warm ( dan doen we het wel onder de koude douche )
-koud ( jas aan en verwarming op 25 )
-hormonen ( die heb ik ook en ik zeik daar ook niet over )
-etc... ( dan zet je de tv maar aan als ik met je bezig ben )
Zie, met een beetje goede wil... ;)
-
Klopt zeker!
Maar wij hebben het ook niet altijd makkelijk. Als je er een beetje als kerel uit wilt zien, scheer je je gezicht natuurlijk. Wat denk je wat voor ballast dat wel niet is!
Dan heeft ze die postcodeloterijtampons niet meer nodig.
De boekenmarkt zit vol van boekjes van BN-ERS vrouwen die met hilarische zelfspot gedurfd en moedig een taboe doorbreken.
Speciaal voor die zwetende en mekkerende Tensen:
youtu.be/3n0DlRdOP-Q
Durft die Tensen ook te spreken over haar periode dat zij de Nederlandse penose toezong, of is dat nog een taboe?
Ontwerpfouten zijn het grootste taboe.
Dat mens is toch allang de overgang voorbij? Hoe oud is ze, 60, 65? Of bedoelt ze dat ze nu een piemeltje laat staan?
Nu is het wachten op de eerste dylan muldinges die hier ook last van heeft.
Ik heb bij nijn zussen gezien wat er nog komt na de overhang. Verkleving van de baarmoeder en dan moet die eruit. En zij was dan de enige die de verpleging kon duidelijk maken dat ze al dood was want die hadden dat nog niet door. En daarna komen nog die hartklachten, dat ze in het winkelcentrum in elkaar zakken en de ambulance moet komen, maar de dokters kunnen dan niks vinden. Maar wij moeten dan wel elke keer die verhalen aanhoren hoe erg het was. Alle mannen zouden hier het verhaal van bun zussen moeten vertellen net als ik.
Symptomen van DE OVERGANG :
hartkloppingen.
gewichtstoename.
obstipatie.
gewrichtsklachten.
hoofdpijn.
slapeloosheid en slaapstoornissen.
stemmingswisselingen (angst, depressie of andere psychische klachten).
opvliegers (plotselinge warmte-aanval).
verminderde concentratie.
droge huid en droge ogen.
vaginale klachten (jeuk, droogheid of juist meer vocht en slijm, verandering in libido).
blaasontstekingen.
duizeligheid.
veranderende menstruatie (bloedverlies duurt langer of korter, periode tussen menstruaties verandert).
Dat heet toch gewoon "oud worden"?
Ik wacht liever op het eerste boek van een man met een vrouw die in de overgang zit. Maar dat durven de meesten nog niet aan denk ik
Taboe is het niet, maar wel een onderwerp waar erg lacherig over wordt gedaan en meestal onbesproken blijft. En dat terwijl het om serieuze medische klachten kan gaan die niet altijd aan de overgang worden gekoppeld zodat behandeling niet effectief is. Een onderwerp dat in een talkshow als Jinek thuis hoort.
Irritanter is dat bij Jinek voor de derde avond op rij (!) Nick Schilder aan tafel zit.
'Caroline Tensen durfde het aan..' OF 'Caroline Tensen had geld nodig..'?
De oplossing is taboe ‘s verbieden!
Der Overgang des Abendlandes.
Ik neem aan dat ze dit ook aankaart namens de trans-dinges-beweging...
Op het werk zitten vrouwen rond die leeftijd ook al tegen mij te zeuren en te zeiken over hun overgangsperikelen. Wat boeit mij nou dat nou of je een onregelmatig lekkende doos hebt. Ga bij je kerel zeiken of je vriendinnetjes van dezelfde leeftijd en laat mij met rust.
Programmamakers en bladenmakers proberen telkens maar de te behandelen onderwerpen wat gewicht mee door ze als 'taboe' te afficheren.
Maar zaken als de overgang zijn helemaal geen taboe.
Tensen merkt dat ze oud wordt en is zelf kennelijk bang dat andere mensen dat ook constateren. Maar dat maakt de overgang geen taboe.
'Taboe' is Lindataal geworden.
Wat gewicht te geven, bedoelde ik.
Luiheid,msg wel het laatste taboe,ik ben gewoon lui!
Ik bespreek dit zelfs met mijn moeder, niks taboe. Dat het voor vrouwen ronduit stront vervelend kan zijn weet elke vent met een vrouw. Waarom maakt die muts er nou weer een taboe van. Weer iemand die er zelf een heel probleem van maakt. Ga die 250k per jaar eens gebruiken om een oplossing voor dat probleem te vinden. Hebben denk ik een hoop dames meer aan dan een lullig boekje.
Toemaar geenstijl, maak maar weer eens iemand belachelijk die ergens voor uit durft te komen. Dapper hoor.
Fapfap op Caroline?
Zand in de vagijn of azijn weer in de bonus?
Bij wat voor mensen is dit dan een "taboe" ? I don't get it.
Sporten voor het douchen is weer taboe. Was het niet.
Waar je zin in hebt... bespreek dit gewoon met je vriendinnen en desnoods je huisarts of de overgangsconsulente/-verpleegkundige.
Die Tensen is bijna 60 dus binnenkort verschijnt haar taboedoorbrekend boek 'Het leven na de overgang'
Breng haar nou niet op een idee.
In het VK wordt je al een tijd doodgegooid met radioreclames van former MTV doos Davina McCall met... inderdaad haar boek en podcast over de overgang dus dacht de manager van Tensen, verrek dat verkoopt laten we dat ook doen in Nederland. Boekje in elkaar flansen, podcastje en kassa!
En zo gaat het verder met het herkauwen van de jaren 70 / 80 van de vorige eeuw. Toen waren we op een gegeven moment als 'taboe' moe. Het ene taboe na het andere sneefde, ook taboes die eigenlijk helemaal niet taboe waren.
Wat een vervelio media hebben we toch. Het is blijkbaar te moeilijk om met iets nieuws te komen. Misschien, heel misschien, moet je niet proberen elke dag een talkshow te maken.
Overgang=ondergang.
Exposure is een businessmodel. De schoorstenen van deze wannabees moeten wel blijven roken natuurlijk.
Wanneer komt er eindelijk eens een taboe op vrouwtjes, mannetjes en alles er tussenin, die alleen maar uit zijn op gratis reclamezendtijd voor hun onnozele (k)leuterboekjes die toch niemand wil kopen?
Ze kan er zo droog over praten.
BIEM! RAAK! En zo is het! Hulde voor @Mosterd!
Haha www.mediacourant.nl/2023/05/caroline-...
Mijn koe riep ook al taBOE.
Ta Boe. Strijdkreet van drachtige koeien.
Maar voor wie is dit een taboe dan eigenlijk?
The Great Reset: de Overgang…
Weet je wat ik nou een taboe vindt? Die exorbitante 'salarissen' (*proest) die uitgedeeld worden aan de bn-ers die 'zich inzetten' (*proest*) voor de postcodeloterij. Laat Jinek dáár eens een uitzending aan wijden!
Van lekkere omroepster bij Veronica, via maffiamaatje tot vrouw in de overgang.
Bevolkingsgroei, dat is het grootste taboe. Niemand durft erover te praten. De boven ons gestelden gaan er blindelings vanuit dat de bevolking onbeperkt kan blijven groeien en bijna niemand durft ze tegen te spreken. Terwijl de bevolkingsgroei juist de oorzaak is van zo ongeveer alle problemen die wij hebben: vervuiling, stikstof, immigratie, vernieling van het landschap door zonneweiden en windmolens, woningnood, toenemende agressie - you name it. Het komt allemaal door de ongebreidelde bevolkingsgroei.
Minder, minder, minder.
Bevolkingsgroei is zeker een taboe. Maar dat zal Caroline een worst wezen.
Precies!! Plus nog een waslijst aan verschijnselen zoals tekort aan ruimte, onderwijs, huisartsen, huizen. Teveel aan agressie en religieuze flauwekul.
Tensen d'r werkgever zit vuistdiep in allerlei vluchtelingenclubjes dus dat taboe wordt zorgvuldig vermeden.
Het woordje taboe is een taalkundig lokkertje, zwanger van de onmachtige ernst. Maar ook de verwijzing naar een 'verwijt' dat anderen iets bewust onbesproken laten. En waar je dus je voordeel mee kunt doen.
Ik ben voor bewaakte overgangen
wacht tot het rode licht gedoofd is
Heeft Claudia de Breij al een statement gegeven?
Er is één vuistregel:
Kom je in de menopauze,
Dan is je Metapauze voorbij.
(Andersom werkt ook. Mark Suikerbergs algoritmen werken op je oestrogenen.)
Als de overgang voor Caroline Tensen een taboe is, dan zegt dit misschien iets over Caroline Tensen. Een blijk van kleinburgerlijke bekrompenheid bijvoorbeeld.
En dan schrijf ik er een boek over. Kan ik in ieder geval lekker vangen als ik niet meer op TV mag want te oud.
Leuke stockfoto op de van een eind dertigjarige vrouw met opvliegers op de achtergrond van de 'spreektafel'.
Ik zie een relatie tussen het aantal taboes in Nederland en een zekere soort mensen die geïmporteerd worden.
Want die groep mensen neemt zo actief deel aan het publieke debat in Nederland?
@Het brein erachter | 25-05-23 | 10:04: Zelf nemen ze er geen deel aan, daar hebben ze inheemse vertegenwoordigers voor, ruim voldoende.
Onderwerp maakt de meeste mannen gegarandeerd impotent.
Schijten, daar heerst een taboe op. In films zie je vrijwel nooit dat iemand effe lekker moet schijten.
Dumb & dumber.
Aanrader.
Er is zelfs een top 10!
dudeproducts.com/blogs/dude-blog/epic...
Pulp Fiction
@TurpinDick | 25-05-23 | 10:00: Nou zie! Het zit zelfs al in de titel verwerkt.
Trainspotting
Feces of Death - RL-horror
Ik heb nog niks kunnen vinden op Pornhub cs met de zoeknaam "overgang" of "menopause".
Probeer het eens met ‘granny’.
"Zin in Oma"
Als iemand die zijn hele leven literaire ambities heeft, heb ik eindelijk de titel van mijn eerste roman te pakken.
De asymptotische randvoorwaarden van psychosomatische ongesteldheid bij CIS hetero witte mannen vanwege. Caroline Tensen. Alleen nog even de naam van de antagoniste zien te veranderen.
Tenaline Corsen.
@Andersdenkend | 25-05-23 | 10:03: Restecp!
Op de photograph: .
typische Hollandse Kaaskoppen.
Stond net nog voor een overgang.
De intercity Utrecht CS- Zwolle
De onbewaakte overgang. Het grootste taboe.
Het laatste taboe? Er komen juist meer taboe's bij. Heel veel zelfs. Het kan wel 100 jaar vergen om die op te doen heffen. Caroline zal zich daar nog eens 100 jaar voor inspannen.
We hebben het hier over vrouwendingus en dan ga jij over voetbal lullen. Dat is een taboe.
Man, man, man wat een gejank. Ik praat met mijn vrouw over de overgang, maar ook met mijn vrouwelijke collegas die ongeveer even oud zijn.
Normale zaken vormen geen taboe voor normale mensen. Alleen als je in een bubbel leeft die gevuld is met uitschot worden normale zaken een taboe, omdat iedereen pretendeert vrienden te zijn maar ze in werkelijkheid elkaars bloed kunnen drinken. Alles om eerder of langer boven op de apenrots te kunnen zitten.
Overgang is geen taboe, maar er zijn toch zeker nog wel taboes hier. Of praat je met je vrouwelijke collega's ook hoevaak ze klaarkomen en of ze van oraal houden?
@small_town_dad | 25-05-23 | 09:53:
We praten ook vrij open over sex.
Ook over waarom de meeste mannen Doggystyle zo geweldig vinden.
We maken het allemaal niet te persoonlijk maar er word heel veel besproken, in consensus.
@Andersdenkend | 25-05-23 | 10:01:
Ga 's gewoon aan het werk joh !
Pffff, wat saai. GS is toch geen damesblad? Doe dan een Gordon topic, daar maak je iedere reaguurder blij mee.
De ongesteldheid van Gordon is taboe.
Wij willen proleet Hazes niet meer, maar de Belgen wel.
@Swoop | 25-05-23 | 10:08:
Nou dan zijn die Belgen wel diep afgezakt.
Als je het altijd van je uiterlijk moest hebben in de nepwereld van Hilversum en je wordt een ouwe doos dan kan je altijd nog overgangcruisader worden !
Geschiedenis leert dat elk gebroken taboe een nieuwe oplevert.
Hoewel ik een man ben en eigenlijk & eindelijk (wbt onderwerp) aan de zijlijn mag staan, gooi ik graag de uitgedroogde en gebarsten knuppel in het eivrije hoenderhok:
Transvrouwen moeten rond hun 50ste aan de Overgangpil!
Ben toch zeker wel een blanke man?
@meneer Q | 25-05-23 | 10:01: Uiteraard. Nou ja, uiterlijk dan. Genetisch gezien is het een zooitje in me. Maar wel in de geest van. (Zo zijn m'n negroïde onderdelen afkomstig van totslaafgemaaktenhandelaren. Overigens geen fam van Akwasi zover ik weet.)
Bij #Op1 de straatsissers bij de
naam noemen: taboeh!
Nee hoor: dat zijn allemaal ultrarechtse oudere blanke mannen die kernfysica hebben gestudeerd. There. I said it.
Benieuwd hoe transgenders de overgang beleven..... of eigenlijk toch niet.
Ah kut, je was iets eerder dan ik.
‘ mensen van eisprong’ zult u bedoelen.
De in het artikel beschreven taboes zijn geen maatschappelijke of systemische taboes maar taboes die de persoon in kwestie voor zichzelf als taboe onderwerp ziet. En met name bij mensen die graag in de publieke aandacht staan is het vaak lastig om de het ik, hun persona, te scheiden van het publiek.
Maw het innerlijke leven wordt geprojecteerd op het publiek en dan ontstaat de valse perceptie dat de eigen schaamte en taboes die van iedereen zijn. Maar ik kan me voorstellen dat het doorbreken van je eigen taboes bevrijdend voelt, kwam daarna maar het inzicht dat niet het publiek maar zijzelf bevrijd zijn van een stukje vooringenomenheid.
Tegelijk, het getuigd van een goed zakelijk instinct als je geld kunt verdienen aan je overgang, je menstruatie, je persoonlijke leven. En het publiek is bereid om daarvoor te betalen. Entertainment in ruil voor geld win-win.
Ik heb wel eens gehoord dat ze de sloerie van Hilversum was.
Iemand?
Nee, gewoon een gezellige meid die van een feestje en mooie mannen houdt. Een soort vrouwelijke Mart Smeets.
@small_town_dad | 25-05-23 | 09:51:
Feestjes zéker!!
De bruiloft van de zwarte Cobra.
Rumor has it dat ze het dekbedovertrek was van het Gooise Matras.
Samen met Viola Holt.
Op tv praten over moslimgeweld, homohaat, clitorisbesnijding, hoofddoekjes- en burkadwang, eerwraak, moskee geluidsoverlast en toeterbruiloften, dat zijn pas taboes!
Gek, de media staat steeds vol met deze "taboes".
Dan volgen eerst een aantal boetes, publieke standrechtelijke executie door je collega omroepen in hun slaapshows en uiteindelijk word je uit het omroepbestel geknikkerd.
Noem iets een taboe.
Praat er uitgebreid over.
Klop jezelf op de schouder omdat je taboes doorbreekt.
Repeat.
Klopt in haar geval uitzonderlijk, elk jaar even aanhalen dat taboe:
Caroline Tensen openhartig over 'helse' overgang - Margriet
19 nov 2021 — Ze vertelt er nu openhartig over in de documentaire Het Verboden Woord
Zo gaat het nu met Caroline Tensen (57) na 'helse overgang'
12 jan 2022 — Caroline Tensen heeft een pittige overgang achter de rug. De 57-jarige presentatrice vertelt daar openhartig over
Schrijf er een boek over, ga naar alle talkshows, start een podcast en je loopt binnen.....
Gisteren stond ik voor een spoorwegovergang, dus ik ga vandaag dat boek maar kopen.
Is het ook een taboe dat viswijven een erectiestoornis veroorzaken? Ja? Dan is dat bij deze ook bespreekbaar.
Die BN’ers praten alleen maar over dat soort zaken als het weer henzelf betreft. En als ze boekjes kunnen verkopen die hun ghostwriter geschreven heeft.
Alles voor de aandacht op hun eigen persoon weer.
En het publiek smult ervan. ( nee niet het studio publiek. Die zitten daar ook maar, op diversiteit geselecteerd door het castingbureau voor 30 euro te zitten en hopen dat ze in beeld komen) .
Wat een nepwereld.
Blij dat ik niet meer kijk naar die drek.
Vertel liever nog eens over je lucratieve schnabbels voor Klaas Bruinsma, Caroline?
Ik speelde ooit taboerijn. Ik sprak daar nooit eerder over,
Eh... sommige taboes kunnen beter een taboe blijven.
Dat herken ik, daar sprak je vroeger gewoon niet over.
De overgang, het klinkt als een promotie maar dat kunnen we toch niet echt zeggen toch? www.youtube.com/watch?v=3n0DlRdOP-Q
Mijn vrouw praat er anders heel veel over. Sommige dagen dan. Andere dagen heeft ze een ochtendhumeur en dat duurt dan 24 uur. Stemmingswisselingen zijn niet leuk, hopelijk is het snel voorbij. Hoe lang duurt zo'n menopauze eigenlijk?
Tien jaar. Als je mazzel hebt.
Sommige vrouwen grijpen het ook aan om hun gedrag mee te rechtvaardigen. Het is een beetje zoals menstruatie de een reageert het niet op een ander af en de ander wel
@Dubbelepunthoofd | 25-05-23 | 09:40:
En dan komt de menopauze.
Life during the menopause is like a box of chocolates. Hot flushes, anxiety, mood swings, brain fog, night sweats, vaginal dryness... You'll never know what you are going to get next.
Op De overgang rust inderdaad een taboe.
De overgang van het huidige woke klimaat terug naar de normale wereld welteverstaan.
Klopt! Het wordt wel eens vergeleken met een tweede puberteit, dus vol met wisselende hormonenspiegels. Nu hopen dat het gezonde verstand weer gaat indalen! Dan kunnen we weer echt verder
Ik heb moeite met de ondergang, ook een taboe.
Weet je wie ook moeite had met Der Untergang?!
Ik heb het idee dat er juist steeds meer taboes zijn.
Er rust geen taboe meer op taboes bedoel je?
De schoonmoeder moppen worden rechts ingehaald door de overgang moppen en daar zit hem / haar / het de crux.
Was zij ooit eens getrouwd met Ron Brandstad ? Dan snap ik het wel.
Dan heb je een hekel aan moppentappers.
Zat Ron B. laatst ook niet een avond in de overgang ?
Zwart badpak ! Stop de klok !
Hiermee is overgankelijk bewezen dat het geen taboe is.
Het taboe wordt door een bepaald type vrouw zelf instand gehouden. Anders is er niets meer te zeiken en zeuren voor de aandacht.
Als iemand een taboe doorbreekt is het geen taboe meer? Gaat dat zo makkelijk?
Niveau nihil. Zo werd een -nu bejaarde- programmamaker uit de jaren 70 genoemd. Met de jaren is ook het denkniveau van de BNers gedaald . Postcodeloterij? Dwang/chantagemiddel. De achtelozen onder ons beseffen niet waar het geld ingestopt wordt. Urgenda, stikstofwet enz.
Ah, gezellig keuvelen over de onhygiënische vrouwen die de hele dag naar vis lopen te ruiken. Gelukkig is het geen taboe meer.
*Rondgaat in stamcafé met moederkoek en periodesaus*
Hoe doorbreek je eigenlijk een taboe?
Met een breekijzer?
Als een KitKat, stel ik me voor.
Praten over overgang taboe? Ik dacht dat praten over oversterfte taboe was...
Hoezo taboe? De 'overgang' is een ander woord voor 'transitie' en dat is hartstikke actueel bij de woke deugmensjes.
Arne Slot had ook moeite met zijn overgang.
Vakvrouw, wereldster, groots.
Met fanclubs over de hele wereld.
@Nuchternederland | 25-05-23 | 09:33: Tina Turner?
Dit lijkt me behoorlijk offtopic.
Wordt zij een hij?
Kruising spoor weg?
Wat voor soort overgang?
Als je niet blij bent met je huidige gang kun je een overgang kopen. Voor veel huizen is dat een fijne oplossing, want het is sneller aan te leggen en veel goedkoper dan een hele nieuwe gang aanleggen.
Een taboe is het om seks te hebben met een ex van een van je vrienden
- die hij net vermoord heeft
Dat is maar een klein taboetje. Een groot taboe is het om sex te hebben met de vriendin van een van je vrienden.
Wat een gelul, beetje last van opvliegers? Fles rosé doet wonderen.
REAGEER OOK