Gladiatoren anno 2022: het officiële kampioenschap kussenmeppen
You snooze, you lose!
Jawel mensen, de echte kampioenen in 2022 dragen een kussen en dan hebben we het niet over de My Pillow Guy. Kussengevechten zijn niet langer een activiteit voor meisjes tijdens een slaapfeestje (zoals ons is geleerd in natuurfilms), maar een volwaardige sport met volwaardige kampioenen. Met een eigen league, een ring, scheidsrechters, MMA-atleten die een keer iets anders willen en zelfs een betaalmuur voor de geïnteresseerden. En dus kampioenen: Istela Nunes is de absolute kussenkoningin bij de vrouwen en Hauley Tillman bestijgt de kussentroon bij de mannen. Zij krijgen een kampioenschapsriem (het is net echt) en het prijzengeld van 5.000 dollar. Een schijntje in vergelijking met bijvoorbeeld het boksen of de MMA, maar niet slecht voor een avond zakwapperen. Nu dit staat, wat verdient er nog meer een officieel kampioenschap? Spijkerpoepen? Verstoppertje? Lummelen? Tikker... oh nee, wacht. Enfin, dump uw suggesties gerust in de reaguursels.
Hadden we bijna een echt gevecht
Slingeren!
Social
WTF?
Social
Reaguursels
InloggenEen woke vorm van boxen voor links stemmend Nederland?
Kan ik me ergens aanmelden hiervoor?
Haha, kan er wel om lachen, de PFC. Kijk toch liever naar de UFC.
Watje blazen, een van mijn specialiteiten.
Is het niet de bedoeling dat er eerst een kilo lood, oud ijzer of baksteen in die kussens wordt 'verstopt'?
Bekende truuk in het commerciële kussengevecht...
@Zeurders | 31-01-22 | 22:02: Daar vullen ze de kussens met reclameblokken.
Chinees zakslaan. Bekende sport in Ons Indië in de tijd dat het nog van ons was.
Ach moet kunnen. Onze eigen koning Willie gooit met een oranje wc pot, dus een tikkeltje maf zijn er wel meer.
youtu.be/wFRJ6jkcQxw
Ach leuk toch. Zo te zien trainen ze er genoeg voor. Beter dan die testosteron ventjes als Badr. Ik kijk liever naar die vrouwtjes met een kussen.
Ze hebben dan alleen niet de "street cred" van een Badr, of welke kickbokser dan ook...
@_Roy_ | 01-02-22 | 07:59:
En gelukkig geef ik geen hol om street cred.
Hoewel nog niet zo leuk en snel als sumo, maar best leuk om naar te kijken, zeker als de techniek zich nog wat gaat ontwikkelen.
Tsja. Verder niks over te zeggen eigenlijk.
*Verwonderd over het bestaan zijn doet*
WK stiften.
Jack in the box!
@Quattro Stagioni | 31-01-22 | 21:45:
Stift! Ik krijg nog 200 euro van je. Of wil je verhogen?
Kussenvechten, kuttenvechten, potatoes, potetoes....
Dafug?
Dan geef mij maar asha tuinbroek
Alweer?
Of noch steeds?
Als lintworm heb je aan die inderdaad een (de?) beste.
Mmm Asha Tuinbroek als je ook al lintworm hebt. Dagelijke etenswaren voor 238 euro bij de Appie?
Dan lig ik liever met asha tuinbroek in bed dan met deze 'dames'
U wilt wel heel erg graag, hè?
Ana Cappozolii, die zit achter de betaalmuur link. Oordeel zelf. Maar als je Asha al overweegt heb ik ook een goede kinderboerderij waar erg leuke dieren staan. ;)
Hoe nep wil je het hebben, nepper dat dit kan bijna niet.
Dan heb ik liever asha tuinbroek in m'n bed.
Brrrr..
Twister natuurlijk, al dan niet gekleed, puur voor vrouwen van tussen de 18 en 28 natuurlijk
Aerobic lapdance is ook erg in opkomst.
Naar bed en een berichtje om 8 uur n keer.
Welterusten!
Maar moeten we het niet hebben over de doofpot die vandaag is opengebarsten waaruit blijkt dat het OM destijds een aagifte heeft vernietigd tegen de pa van Maxima, op aandringen van OMtopman Joan de Wijkerslooth via een u-bocht constructie met Bouterse?
Nee. "We" moeten niks.
@Lorejas | 31-01-22 | 21:22: ok. Sorry * weer onder steen kruipt *
Het raarste wat ik toch wel heb gezien is dressuur met een stokpaard.
Inclusief oefeningen en (jaja) synchroon dressuur.
Ieder zijn meug.
www.ad.nl/binnenland/finse-amazones-g...
Wat dacht u van de NK Zwerkbal?
m.youtube.com/watch?v=Nk-BeSfQkFE
@Kapitein Sjaak Mus | 31-01-22 | 21:24: Ook iets met stokken tussen de benen. Maar iig nog een beetje serieus ...
Doe dan een link met bewegende beelden.
Misschien zelfs leuk commentaar erbij?
www.youtube.com/watch?v=2u1_ZDaILiE
Ik heb een neef. Hij had een schoonmaakster. Van oorsprong uit Azerbaijan. Toen zij zijn bed verschoonde, gooide hij een kussen naar haar. Toen gooide zij een kussen terug. Dat werd een kussengevecht. Nu wonen ze samen. Mijn neef en ik houden een soort van al 48 jaar onvoorwaardelijk van elkaar. Als familie. Gelukkig kon ik hem dus ook recht in zijn gezicht zeggen dat ie niet spoorde. Binnenkort komen ze logeren.
Wat een ontroerend verhaal, Leptob. Ik heb ook ergens een neef.
Lijkt me een prima sport voor extreem gevoelige handtasjes. Verheug me nu al op het gevecht tussen Tofi “Glimmermade” Dibi en Rob “slaolie” Jetten.
Is er al een WK swaffelen?
Ali B. vond van wel..
Dit jaar -mits mondkapje en 3G+- gehouden bij het Kremlin. Tot nu toe 0 aanmeldingen.
Het is wel grappig. Jammer dat de dames niet echt ladylike zijn.
Ik ga voor het kampioenschap “zakdoekje leggen”.
Of “Stand in de mand”.
Ik slaap op een spijkerbed, met spijkerkussen.
Kom maar op met je donzendingetjes.
Zal je tegen vallen.
Het zijn officiële wedstrijdkussens en het eerste dat de vechters doen is al het dons naar één kant proppen!
Wat wordt het volgende? Elkaar op de paasei meppen met een witte onderbroek en als je hem op de grond heb vervolgens proberen te tongworstelen?
Dát .... zou u wel willen, hé?
Ik sla een ronde over. Niemand wint het van de witte onderbroekenkoning Van Jole.
Ik had toch echt een ander idee bij kussengevechten tussen twee dames..
Die mogen dus niet bij mij logeren.
REAGEER OOK