Asielinstroom week 3 bedroeg ongeveer 600
Geef ze - behalve een Miele - ook maar een rubberboot
De polder ligt op 0,5 tot 2,5 meter onder NAP, en de lagere delen zouden volgens het hoogheemraadschap beter geschikt zijn voor waterberging. (Binnenlands Bestuur)
*“De bodemdaling in het veenweidegebied gaat op sommige plaatsen harder dan de zeespiegelstijging”, zegt Haan. “De badkuip wordt steeds dieper, maar niet alles zakt tegelijk. Daardoor ontstaat schade aan riolering en andere leidingen, wegen en woningen.” *(Trouw)
Een groepje grutto's vliegt over polder Rijnenburg (Google)
Gefeliciteerd ALLE 600, en succes alvast met het behalen van de zwemdiploma's!
Fragment Oude Hollandse Waterlinie, met inundatiegebieden (blauw)
UTRECHT - Polder Rijnenburg tussen Utrecht (boven in beeld), Nieuwegein en IJsselstein in de hoek van de snelwegen A12 en A2. De polder staat op de nominatie voor een nog onbekende bestemming; de drie opties zijn nu een zonnecollector park met zonnepanelen, een park met windmolens of de bouw van een nieuwe wijk met 25.000 huizen om het Utrechtse woningtekort aan te pakken. (ANP/Hollandse Hoogte, maart 2021)
Hoe lang stond uw thuiswonende dochter (33) ook alweer op de wachtlijst?
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Ter Apel al 2,25 miljoen rijker door clowns COA
asielinstroom weer naar 1000 +++ stationsplein Emmen veiligheidsrisicogebied +++ 100%-controle reizigers OV +++ preventief fouilleren vanaf nu toegestaan +++ extra boa's ingezet +++ extra verlichting geplaatst +++ meer groen +++ veel overlast door 400-650 veiligelanders
Feynman en/of Feiten – Stikstofknevelarij
Er is al jaren een ruime, verborgen meerderheid om het stikstofslot op te heffen
Goh. Gemeenten zeggen massaal nee, nee, nee tegen een azc
Terwijl: wie wil er nou geen azc?
Timmerfrans over azc in zijn buurt: "Ik merk er nooit wat van"
Ja dan is er niks aan de hand natuurlijk
Binnenkort ook niet meer van de burger: het uitzicht
ALLES PAKKEN ZE ONS AF!
Vleermuizen in actie tegen Syriërs
Foto: niet de vleermuizen in het verhaal

