Ferrari crasht, bestuurder foetsie
Een bruiloft midden in de nacht!
Social
Vroeger waren het altijd Lamborghini's die door idioten tegen de vangrail werden geprakt, maar nu zijn het dus ook Ferrari's. Wát is er in hemelsnaam aan de hand als je het stoffelijk overschot van zo'n godenblik van een half miljoen voor vuil laat staan op de A1 bij Naarden - een plek waar een auto niet dood gevonden wil worden. Gezopen? Drugs op? Te hard gereden? Crimineel geld? Auto van pappie? Minnares zat ook in de auto? Rijbewijs niet mee? Rijbewijs kwijt? Je had je vrouw beloofd de Ferrari te verkopen, maar hij staat in het geheim in een opslagbox en soms doe je 's nachts stiekem een rondje? Pannetje stond nog op het vuur dus je móest wel weg? Iets met Pokémon? Gelukkig zijn de eigenaren van dit soort auto's niet lastig te vinden, dus we zijn benieuwd.
Reaguursels
InloggenEen büts-türk?
ag-spots-2020.o.auroraobjects.eu/2020...
Dagobert Duck
Mo, Has , Ali en Fouad hebben samen gespaard om die auto een weekend te huren en verder geen Eurie te makken . Je zoekt het maar uit met je verhuurbedrijf .
Dit lijkt wel echt precies dezelfde als van de week in Amsterdam rond reed met een koorbal erin, van die vette achterover gekamde haren. Maar kan dus ook een kamper zijn met dat haar. Hoeveel rijden hiervan rond in Nederland?
Huurauto's van dit type zouden standaard van een cameraatje voorzien moeten worden die de bestuurder vastlegt en de beelden bij een crash (of bij het passeren van de 130km/h) via GSM naar de verhuurder stuurt. Dat lijkt me ook erg vermakelijke kost voor een nieuwe serie "Blik op de weg".
Je zou zelfs via gezichtsherkenning de auto kunnen laten blokkeren als het smoelwerk niet overeenkomt met degene die het contract heeft getekend.
P.S. Voor overige ideeën kan Tesla, John de Mol, Ferrari, Mecredes etc. contact opnemen met....
De verhuurder is hier voor verzekerd krijgt zo weer een nieuwe. Dus waarom zou hij
@frickY | 30-10-21 | 18:18: Nou, nog één gratis ideetje nog dan; verzekeringensmaatschappijen kunnen kleine lettertjes toevoegen zeggende "uitkering van de schade nadat kan worden aangetoond dat de auto voorzien was van .... en de beelden ..."
@frickY | 30-10-21 | 18:18: op een zeker moment zegt de verzekering je ook gedag als verhuurder als er te veel schade is.... tenzij je enorme premie betaald..
Is de """ huurder""" ondertussen al getraceerd.
Oké wijfie, wil jij ook een stukkie rije?
Ah, daar heb ik hem gelaten. Heb ook zoveel van die dingen, soms vergeet ik er eentje.
RDW: tenaamstelling niet mogelijk. Kan beslag op zitten, want is niet gestolen of geëxporteerd. iig: zaakje stinkt. Goh, verrassend.
VIN?
Zolang de financiering niet afbetaald is krijgt een wagen ook deze status.
Maar als je als verhuurder op basis van dergelijke feiten bepaalde personen uitsluit voor huur dan is de wereld te klein.
whisky throttle. Een passagier achter je eigen stuur.
G-318-LP Mag was kosten: FERRARI 812 SUPERFAST met een nieuwprijs van 451.226 Eur. (101.451 Eur. BPM).
Dit krijgt nog wel een staartje, een spin-off
Toeteren kan hij wel vergeten.
Viel helaas stil zonder brandstof op deze snelweg. Werd vervolgens door een Oostbloktrucker aangereden, deze reed door.
Wie van beiden reedt achteruit?
Vast drank of drugs. Er is in ieder geval een hele goede reden om niet op dat moment aan het ongeluk gelinkt te worden.
Drank ÉN Drugs,
youtu.be/_swivbEsD50
Hebben zijn ouders hem nooit geleerd dat hij zuinig op zijn speeltjes moet zijn?
Gisteren Den Haag- Breda- Den Haag gedaan met een paar tussenstops.
Even gezellig met vriendin op pad.
Zowel heen als terug volkomen debiel , gevaarlijk en aso gedrag meegemaakt.
De vrachtwagenchauffeur die vanwege een bij mij en mijn vriendin geheel onduidelijke reden het nodig vond om terwijl ik rustig, met al even de richtingaanwijzer aan en met een zee van ruimte het nodig vond als een idioot te toeteren terwijl ik vloeiend invoegde (zat hij op z'n mobiel en schrok?) daar weet ik niet met wie / wat ik te maken had.
De andere klevers, douwers, van links naar rechts baanschuivers, rechts inhalers , consequent 130 rijders en knipperlichtdebielen waren (voorspelbaar) jong en lichtgetint.
Wat , WAT mankeert dit soort lui?
Kolere.
Narcisme, machogedrag, zelfoverschatting en het onvermogen om oorzaak en gevolg te kunnen zien. Cognitieve gebreken en een behoorlijke inteeltfactor liggen daaraan ten grondslag.
Laatst reed ik mijn woonwijk uit, die straat staat haaks op een voorrangsweg. Ik moest linksaf, dus knipper uit. Recht tegenover me is een fietspad, een turkse vrouw op de fiets wil rechtdoor oversteken en mijn straat inrijden, prima. Daar moet ik dus op wachten. Maar ze aarzelt een paar seconden, waarschijnlijk met de ervaring dat afslaande automobilisten op dit punt haar van de sokken rijden.
Achter me zit een turkse knul in een Golf. Die moet rechtsaf, vindt het blijkbaar te lang duren, is aangetast in zijn weet ik wat, drukt dus zijn tüüter in en scheurt over de stoep langs mij heen rechtsaf, een gebaar makend dat ik zit te slapen.
Fijn volk hoor.
Zeer kort lontje en een IQ van minder dan 70.
Wen er maar alvast aan vriend
Een gebrek aan handhaving. Paar boetes in een maand, en je rijdt voortaan wat normaler.
Ga je links tegen de vangrail, dan blijf naar links sturen. Meeste kans op overleven. Komt niet van mij, maar van een coureur... gelukkig zelf nooit hoeven doen.
Het heet eigenlijk geleiderail, blijf erin tot je stilstaat
Wat deed Mazespin gisteravond?
Lol
G-318-LP
hoe wittegij da?
Goed kijken op de foto's....
Dus toch. Staat zakelijk geregistreerd trouwens. www.autojunk.nl/2021/08/812-superfast...
Niet deze 4 foto's, maar op de rest bij bv de Gooi en Eemlander. Plaat nr 2 ligt ongeblurred onder de vangrail...
@sinterbikske superplat nu...
onze Pitzz mokkte gij niks wies. .
@horsteknots agge da mar wit!
451.000 euro... finnik.nl/kenteken/g318lp/gratis
@Sinterbikske | 30-10-21 | 10:53: Foto uit de Beethovenstraat in Adam. Tenaamstelling niet mogelijk volgens de RDW, hetgeen lease of andersoortige financiering impliceert. Kan trouwens ook vanwege een conservatoir beslag zijn..
Die website is niet helemaal correct "Gesloopt: Nee"
@EEGlivesagain | 30-10-21 | 11:20: Ja dat is inderdaad de Beethovenstraat, vlakbij de hoek Gerrit van der Veen straat.
Deze ook:
"Status Openstaande terugroepactie Referentiecode producentRC73
Omschrijving defect: De achterruit kan mogelijk volledig loskomen van het voertuig"
Eén probleem opgelost:
van die achterruit zal deze Ferrari geen last meer gaan krijgen....
Er staan 3 rode kruizen boven de snelweg, hij mocht daar geeneens rijden!
Oh ik dacht dat het de weg naar Amsterdam was
Bepaal zelf wel wat ik mag
Ziet er aan de achterkant nog enigszins toonbaar uit. Lakentje over de voorkant en klaar.
Het is/was helemaal geen Ferrari. Ferrari's zijn rood.
Ooit waren de originele Ferrari's...geel!
Er is maar één echte Ferrari en dat is de -uiteraard- Ferrari-rode 308 van Magnum PI!
Die was niet van Magnum. Vraag maar aan Higgins.
@Lorejas | 30-10-21 | 10:53: scherp!
Maar was die nu van Higgins of van master Robbins?
Zelfs Zeus en Apollo waren van Master Robbins.
@Lorejas | 30-10-21 | 11:22: en zo zijn we weer beland bij de hond... Lol! Ik gok alleen dat jij geen doberman hebt...
Voor mij nog altijd de F40
@hetgeleteken | 30-10-21 | 13:10: 288 GTO.
Was vast een zelfrijdende auto. Wilde gewoon effe de weg op. Maar wellicht technisch foutje.
Hij vlucht niet zo zeer voor de autoriteiten (want D66 rechters en OvJs) maar voor de ‘wiseguys’ achter het verhuur-/witwasbedrijf
Precies. Waarschijnlijk een latertje van een Turkse maffiabruiloft.
Tenzij deze is gestolen zijn ze vrij dom, een auto staat altijd op iemand z'n naam: gekocht, testen, gehuurd of geleend maakt niet uit. Dus wegrennen van je problemen die later toch weer je komen achtervolgen is een grote blijk van intelligentie.
Tenzij de auto gestolen is en er een vals kenteken op zit, dan heb je een legitieme reden om te vluchten en is het toch wel lastig de bestuurder te vinden.
Mr C. ik neem aan dat er in een Ferrari een tracker zit. Experts iemand?
Doe ‘s opnieuw.
Als ze je morgen komen halen ben je weer nuchter. Bovendien kan je doen alsof je de bestuurder niet was en zo onder een aantal veroordelingen uitkomen
Ze zijn sowieso dom, maar als je high/dronken/met een wapen/met gestolen waar in die auto zit is het 'beter' om de schade te beperken en de volgende dag thuis opgepikt te worden voor alleen de auto.
De eerste reactie bij dit volk is altijd wegwezen, ontkennen, en agressie. In willekeurige volgorde.
Doe ik in GTAV ook altijd.
Hard wegrennen inderdaad, daar ontploft-ie na zo'n crash.
Als ik hier in Twente 's nachts de Autobaan op rij, is het kats donker. In het westen zijn een boel snelwegen verlicht. Waarom? Zelfs mét verlichting kunnen ze niet rijden.
In twente verzakt de grond niet zo.
Wel eens met 130 snachts van Brabant naar Utrecht gereden over de A27?
In het westen hebben we elektriciteit.
Zelfs in Twente is er verlichting bij in- en uitvoegstroken, maar daar zijn er nu eenmaal een stuk minder van dan in stedelijk gebied.
Heeft de Autobaan wel een afslag in Twente?
@Papa Jones | 30-10-21 | 10:40:
Ja een karrespoor.
Ik wist niet eens dat jullie in Twente na zonsondergang nog buiten komen?
@voldemort | 30-10-21 | 10:38: was dat maar
www.rtlnieuws.nl/economie/artikel/523...
@Lorejas | 30-10-21 | 10:54: wil jij niet weten wat er na zonsondergang in Twente gebeurt.
zal de verzekeraar blij mee zijn.
Misschien dacht de eigenaar wel: shit, gecrasht. Als ik hem nou als gestolen op geef, dan krijg ik van de diefstal verzekering m'n geld terug en heeft het geen invloed op m'n no-claim.
Een kentekenplaat is openbare / publieke informatie. Waarom zou je dit blurren?
Mogelijk geen huurauto en dus op zoek naar de eigenaar/brokkenpiloot in kwestie.
En dan die ene onder de vangrail vergeten te blurren...
Doorgesnoven in een gehuurde Ferrari. Het was leuk zo lang het duurde.
A1.... Net niet gelukt, uurtje later was die in Duitsland en 6 uurtjes later op de Poolse automarkt. Klus mislukt.
Niet gek gedacht.
Mooie hufter als je gewoon weg gaat en m zo midden op de weg laat staan. Weinig kans om uit te wijken als je er met 130 op af komt…..
Dan kun je echt niet rijden. Zoiets zie je van mijlenver.
Sowieso mag je nooit harder rijden dan de afstand die je kan overzien om tijdig te stoppen.
Dit stuk is volgens mij overigens permanent 100.
@Shoarmamasutra | 30-10-21 | 10:39: Is het verkeerde antwoord.
Die auto heeft toch achterwielaandrijving? Als ie em in z’n achteruit had gezet was ie gewoon nog thuisgekomen.
Wolf of Wallstreet achtige taferelen.
motor zit voorin
@Spruitje1 | 30-10-21 | 11:34: Sinds wanneer?
@Spruitje1 | 30-10-21 | 11:34:
Nee.
Slim, snel wegrennen en de auto (gehuurd of niet) als gestolen opgeven.
Helaas genoeg manieren om er achter te komen dat je toch de besturuder was. Ten eerste mag je verklaren hoe je aan die enorme bult op je voorhoofd komt. Vervolgens waarom je DNA als laatste op het stuur zit. En als uitsmijter waarom je telefoongegevens melden dat je ter plekke was.
Hele A1 hangt vol camera’s. Lijkt mij onmogelijk.
@sinar2 | 30-10-21 | 10:23: Fijn dat op DNA altijd opgeslagen wordt dat je de laatste was.
@sinar2 | 30-10-21 | 10:23: ja maar tegen de tijd dat ze je komen halen ben je weer nuchter.
Dan is het hooguut vluchtmisdrijf en of stilstaam snelweg oid
Ik vind zulke auto's niet mooi.
De crashende huurders vind ik ook niet mooi.
Als ze niet stuk zijn zien ze er beter uit.
Gezien de voorruit zaten ze ook niet in de gordels.
Ik zou eens in het dashboardkastje kijken of ze daar niet toevallig in terecht zijn gekomen.
Het mooiste hier is toch wel dat iedere reaguurder denkt super slim te zijn en dat wil laten zien door rechercheur te spelen, vervolgens dan door de volgende reaguurder wordt gewezen op z'n blunder, waarna de volgende reaguurder die reaguurder weer op z'n plek zet, waarna... afijn, u begrijpt waar ik heen wil. Jullie zijn allemaal héél erg slim. Fijn weekend!
Ik wil jou er graag op wijzen dat jij slimmer bent dan de meeste reaguurders. Maar wees eerlijk, daar is niet veel voor nodig. Shabat shalom.
Bent u een Wal- of een zeeton?
Fijn weekend! Niet crashen met je gehuurde Ferrari he?
Recencies over een webzijde worden doorgaans niet geplaatst op de webzijde zelf. Of is dit slimmigheid van uw kant?
Het regent buiten, wat moeten we anders?
Bedankt!
De premie kan weer omhoog.
Dat soort auto's rijden met jou weg als je het niet gewend bent. Er wordt veel te makkelijk over gedacht.
Het past wel bij de doelgroep van de auto. Types die dingen flikken en ermee weg willen komen en anderen met de rotzooi achterlaten.
Het is veel te makkelijk om zo'n ding in road-rage mode te zetten.
Daarom zie je nooit Turken en Mekkerkanen in de racerij.
Terwijl ze zo vaak proberen snel weg te komen. Je zou denken, op een dag heb je het onder controle.
Huh? Waarom heeft die verstappen dan een petje op?
Hij heeft een pet op, omdat je sneller van petje, dan van op je voorhoofd getatoeëerde reclame, kan wisselen!
Ik zie op het interwebs in Moordrecht bij HCC een zelfde auto staan. Voor iets van 334.
Ik weet niet hoeveel exemplaren van die generatie in die kleur er in Nederland zijn maar het zullen er geen tientallen zijn.
Alhoewel gele remmingen. Lijkt meer op die van Hoefnagel in Weeze
www.autojunk.nl/2021/08/812-superfast... En er rijden er nog geen 30 rond, in alle kleuren ook nog.
www.graperautomotive.nl/portfolio_cat...
net verkocht.
@Sinterbikske | 30-10-21 | 10:18: vind ik nog best veel. Doe ik toch wat verkeerd in mijn leven. Maar dat wist ik al.
@Tapioca pudding | 30-10-21 | 10:35:
Je doet niks verkeerd. Mensen die in zulke auto’s rondrijden komen meestal niet op een eerlijke manier aan hun geld.
@matatwork | 30-10-21 | 10:40: Flauw dat prins Bernhard er weer bijgehaald wordt.
@matatwork | 30-10-21 | 10:40:
Waar haalt u die wijsheid vandaan?
Nou, ik kan de huurder al uittekenen.
Zei ik nou 'huurder'?
Oh wat een vooroordelen gelijk al weer, tssss...
Hûûrdęr?
Wel knap om op een snelweg je voorkant in puin te rijden, ik vraag me af hoe hij dat geflikt heeft.
Macht over het rad verloren.
Als je alleen maar gewend bent dat je voorwielaangedreven (of genetisch nog te dicht bij paard getrokken wagens) dan is een achterwielaangedreven auto nog wel een uitdaging, zeker met heel veel paardenkrachten. Laten nou net sportautootjes meest RWD zijn.
500 PK waarvan je er op de nederlandse wegen hooguit 50 van kan gebruiken met al die trajectcontroles en flitsers. Maar je trekt wel als snelste op bij het stoplicht. Als je tenminste vooraan staat.
Je kan er tevens paar keer per jaar mee op circuits rijden als liefhebber. En dat is best gaaf.
Dat zou je denken, maar ik heb er toch geregeld een er uit gereden bij het stoplicht. Met een automaat en een niet supernieuwe en dus niet om het milieu knijpende auto.met sportstand rijdt ik vrijwel alles er uit, behalve de meeste teslas, die hoeven ook alleen maar te gassen.
Zonde van de auto. Heb me altijd al afgevraagd waarom dit soort bolides worden verhuurt aan ongeschikt volk. Schijnbaar levert het nog genoeg op dus kan ook weinig medelijden hebben met de verhuurder.
Nieuwe wet ? Voertuigen voor verhuur verplicht met begrenzer op max 100/130 en minstens 10 jaar rijbewijs hebben voor je met meer dan 150kw de weg op mag?
Geld witwassen.
@Kaas de Vies | 30-10-21 | 10:12: Borg in contanten betalen en laten teugstorten op een rekening bedoelt U?
Inderdaad, meer is het niet.
Vroeger zat bij een Renault Alpine een "race" instructie op Zandvoort, zelfs die dingen werden door plotseling gas geven opgevouwen
Godenblik? Hahaha.
Dit is gewoon een 2e handsje.
Ferrari 430 Spider. Als ik goed heb gekeken.
Dat model wordt al 13 jaar lang niet meer gemaakt. Maar hij ken net zo goed ook 18 jaar oud zijn, want ze werden vanaf 2004 gemaakt.
En verder is een auto jatten, crashen en vervolgens wegrennen echt typische modus operandi voor autodieven. Ga er dus maar niet vanuit dat de verongelukte er op een eerlijke manier aan gekomen is.
'Godenblik' ... wat een giller.
Naarden-Bussum/Laren.
Oud geld? Ouwe bak van pa uit de garage gepikt?
Stukkie joyrijden.
Laurens-Jan krijgt op z’n kutje van pa.
Nee het is een 812 superfast.
www.autoweek.nl/auto/91580/ferrari-81...
Sorry dit is toch echt een F12 Berlinetta. Ken je klassiekers.
@Ruimedenker | 30-10-21 | 09:58:
Je weet helemaal niet of het een een Laurens-Jan was. Het kan net zo goed een Leroy, of Farid, of Enes, of Igor zijn. Of iets anders.
Maar effe wat anders..
Heb je toevallig misschien een hekel aan Laurens-jannen?
Snap ik ergens wel hoor. Ik heb ook nog nooit een vriendje met een dubbele voornaam gehad; uit zelfbescherming vermeed ik altijd die kakkers-kinderen. Dat scheelde een hoop gezeur met bemoeizieke ouders.
Maar ik heb helemaal niks geschreven over wie of wat de dader kan zijn, alleen over de auto. Dat is het verschil.
@R. Skickr | 30-10-21 | 10:06: Weet je zeker? Ik zie toch geen verschil: www.autojunk.nl/2021/08/812-superfast...
@Sinterbikske | 30-10-21 | 10:13: 812 of F12 kan ik niet zeggen in deze toestand. 812 is een F12 met iets meer pk's eruit geknepen. Heb vorige maand in een F12 gereden. 740 pk en alleen achterwiel aandrijving. Dat gaat als de brandweer en je moet voorzichtig zijn blijkt maar weer.
Ook 2ehands kost dit blikje bijna 2 ton , daar heb je een hele showroom vol goedkope japanners voor dus dit is wel een redelijk duur tikje en die 2000 euro borg gaan dit ook niet fixen.
@Sinterbikske | 30-10-21 | 10:13: https://images.app.goo.gl/hV7yBjXeEz8dTvYH6 zoek de verschillen
@R. Skickr | 30-10-21 | 10:18: Tsja, die zijn er idd bijna niet. Verschil is de zijkant, de golf loopt bij de 812 lager dan bij de f12
@R. Skickr | 30-10-21 | 10:06:
Ikweenie. Denk van niet en dat de uitbater toch wel eens gelijk kan hebben. Die Berlinetta heb een soort aambei in de achterkant die naar de grond wijst.
Het is ook best lastig te zien omdat een deel van de achterkant geblurrd is door babylon.
@R. Skickr | 30-10-21 | 10:18:
F12 Berlinetta heeft ronde achterlichten, de 812 niet.
@gaffelbaard | 30-10-21 | 10:24: Precies, het is binna niet meer te zeggen. Ik vind Ferrari Totallossa van Mr. Naturel ook wel passend.
@de uitbater | 30-10-21 | 10:25: Je hebt helemaal gelijk. F12 enkele ronde achterlichten. Scherp!
@MikeOchslong | 30-10-21 | 10:17: Daar wordt de verzekering van betaald.
@gaffelbaard | 30-10-21 | 10:10:
Is een aanname van mij, net als dat het een huurauto is, Turkse bruiloft, lachgas, drugsdealer.
Ik maakte de link naar het Gooi en daar heten mensen soms Laurens-Jan en wat minder Farid.
Verder zal ‘t me aan m’n reedt roesten wie reed.
Rare bruiloft in een land met rare mensen, maar wel orgineel.?
DIKS ütüverhüür?
Gisteren zag ik een Aygo met een lekke band.
Wereldnieuws natuurlijk, was ook op CNN te zien.
Pffff, mannen en dure auto ‘s…saai.
Bied 500 voor het wrak
Mijn gekke brein zet altijd automatisch "Fiatje" voor het getal 500. Merkwaardig.
Ferrari Totallossa.
Lol
Toch best netjes dat de bestuurder de achterlichten liet branden om het achteropkomende verkeer te waarschuwen.
Die gaat zich vandaag wel melden met het verhaal dat hij is afgesneden door een VW polo, maar snel naar huis moest om de snor van zijn moeder te harsen. Of om zijn vader, tevens ook zijn oom, uit bad te helpen.
Ineens dat zielige egeltje op de weg!.
Die lachgascilinders lagen er al in van zijn neef de banketbakker
Het zijn auto's voor mensen die willen zijn wat ze niet kunnen zijn.
De auto is gemaakt door heel veel verschillende technici en wetenschappers.
De energie is ooit verzameld door plantjes en is toen ze dood waren in miljoenen jaren omgezet in olie.
Een handige pratende gast met een creditcard kan zoiets kopen.
Geen respect voor.
Wel voor de wijkverpleegkundige die met een klein k*tautootje zo snel mogelijk van patiënt naar patiënt moet en door haar werkgever en de farmacie wordt uitgeknepen. Waar CEO's en ander regelvolk lopen die van andermans werk zo'n dure zinloze auto kopen. We hebben de wereld vreemd in elkaar gezet.
Aan de andere kant houdt niets die wijkverpleegkundige tegen om zelf zo'n CEO of onderdeel van het regelvolk te worden? Bestuurderssalarissen in de zorg zijn volgens mij al gemaximaliseerd en je hebt toch bestuurders nodig in dat soort organisaties. Misschien moet je eens naar al die artsen en specialisten die in maatschappen kruipen en overmatig rijk worden kijken?
@supah | 30-10-21 | 09:52:
Bestuuders of een kleine 600 witwassende criminele zorginstellingen? https://www.rtlnieuws.nl/onderzoek/artikel/5262080/dubieuze-zorgbedrijven-fraude-ondermijning-witwassen
Laatste zin graag veranderen, ik heb daar niet aan mee gewerkt.
@supah | 30-10-21 | 09:52:
Dat zou een wijkverpleegkundige kunnen maar misschien wil ze dat niet of kan ze dat niet. Verantwoordelijk zijn voor iets wordt overgewaardeerd, in de praktijk zegt dat niet veel. Als ze fout maken ontslaan ze wat mensen en jobhoppen ze verder.
Natuurlijk mogen mensen lekker geld verdienen. Maar de verschillen zijn absurd, het staat niet meer in verhouding. Iemand die 40 uur op minimumloon werkt is minstens net zo moe, waarschijnlijk vermoeider, als iemand die 40 uur werkt en lekker rijk leeft en er een ton voor krijgt. Of een miljoen. Of miljoenen. Daar staat helemaal geen groter arbeidsvolume tegenover. Nog sterker, de mensen met de meeste poen zijn mensen die een beetje met geld schuiven en anderen het werk laten doen. Of die andermans levenswerk minder waard maken en dan opkopen en verkopen en dat succes noemen. Er klopt geen reet van.
@supah | 30-10-21 | 09:52: Hoeveel overmatige rijke artsen en specialisten staan er in de Quote 500?
Ha broer
Waarschijnlijk een huurauto. Nooit meer te achterhalen aan welke neef de auto verhuurd was.
De neef die de auto gehuurd heeft is makkelijk te achterhalen.
De neef die de auto bestuurd heeft echter niet.
Morgen te koop bij Jet Cars.
Dit is dichter bij de De Groot Soesterberg
Een corona jongere die betrapt is en probeerde te vluchten van een homo parking ?
Zal wel niet in energiearmoede zitten.....
of kon ie juist de brandstof niet meer betalen?
Waarom borrelt mijn onderbuik zo hard?
Eigen hachje redden en het wrak midden in de nacht dwars op de snelweg laten staan zodat een ander zich er alsnog op dood kan rijden. Die moraal moet toch wel een aanwijzing zijn voor het daderprofiel?
U beschrijft mogelijk een groepje lieden dat ondanks een schijnbaar erfelijk en ontzaglijk gevoel voor eer toch zal blijven ontkennen?
Leuk voor de katvanger als die auto gehuurd is
De eigenaar is een verhuurbedrijf, duh! De bestuurder was het type persoon dat we nu al zien aankomen. Snelle oplossing; Alle huurauto's moeten voortaan de naam van het verhuurbedrijf in letters van minstens 30 cm hoog op de zijkant hebben in een contrasterende kleur met de rest van kleurenschema. Dan is de lol voor dit soort nuttelozen er meteen vanaf. Dan ziet iedereen namelijk meteen wat ze zijn, een loser in een huurauto.
Dat kan charmanter.... als er blauwe kentekenplaten voor personenvervoer, groene voor handelaren en witte voor tijdelijk/RDW bestaan, waarom dan geen roze (ghe,ghe,ghe...) voor huurauto’s?
@bisbisbis | 30-10-21 | 12:40: simpel doch effectief!
Dit is geen echte Ferrari. Die zijn geel.
Niet vloeken. Rosso! Net als de AR.
U bent in de war; dat is een kanarie.
Ik reed gisteren achter een blauwe Tesla. Dat was best wel even een cultuurschok na al die lelijke begrafeniskleurige Tesla's.
Al eerder geopperd, eigen kleur kentekens voor huurbakken! Rood met gele tekens of zo, als het maar opvalt.
Dit wordt juist niet gedaan omdat het diefstal in auto's in de hand zou werken. In sommige landen werd er ook al geen sticker van de verhuurder meer op geplakt, omdat veelal toeristen in huurauto's rijden en deze dan beroofd werden.
@EEGlivesagain | 30-10-21 | 09:48:
Welke toerist huurt een Ferrari voor zijn twee weken vakantie naar Amsterdam?
Door de kleur van het kenteken te veranderen crashen er minder huurbakken of zoiets?....
@normanius | 30-10-21 | 09:56:
Maakt het huren van dit soort auto's minder interessant voor bepaalde types. Die willen graag dat iedereen denkt dat ze dermate succesvol zijn dat ze deze auto gekocht hebben. Als het dan vervolgens overduidelijk is door het kenteken dat het een huurbak is lukt dat niet zo?
@normanius | 30-10-21 | 09:56:
Dan word het minder interessant om die dingen te huren voor de gemiddelde lichtgetintiër. Die doet graag alsof hij de eigenaar is van zo een bak.
@supah | 30-10-21 | 09:53: Ze zullen er zeker zijn. Aan de andere kant zal een Ferrari met opzichtig verhuurderslogo minder vaak verhuurd worden. Via de RDW kentekencheck kan je trouwens vaak achterhalen of er een overschrijf blokkade op het kenteken zit; in de regel betreft het dan een auto die gefinancierd is of als er bijvoorbeeld beslag op ligt.
Dit is een vreemde situatie, mevrouw had daar toch echt genoeg ruimte om achteruit in te parkeren.
Er is geen enkel bewijs dat we te maken hebben met een crash of gevlogen bestuurder.
Jij moet advocaat worden!
... was getekend, Gerald Roethof
Misschien eerst even aanbellen bij een zekere DJ uit Spijkenisse?
N.L. vd Wall
Walter van Wijngaarden is weer vrij?
Hahaha!
Daar gaat je eigen risico of borg.
En dat maakt de gemiddelde ferraririjder of huurder iets uit denkt u?
Drugs witwas circuit. Contant betaald in Duitsland. Bedrijfsrisico.
Je huurt een Ferrari, scheurt naar Amsterdam om lekker te hoeren en snoeren. Daar hoort inname van grote hoeveelheden pretpillen en Colombiaans marcheerpoeder bij. Vervolgens plankgas naar huis via de A1. En dan gaat het mis.
Haha, geen idee waar u het over heeft dus. Grote hoeveelheden pillen? M'n beste, het gemiddelde pilletje is tegenwoordig zo sterk dat je met een halfje al volkomen de weg kwijt bent. Neem daar een hele van en je kan alvast de nooddienst gaan bellen. Doe er nog een paar flinke snuiven bij en je kan die nooddienst weer afbellen, dan wordt het gewoon direct de enige huurauto die iedereen een keer moet rijden.
@elfenstein | 30-10-21 | 09:35: jij hebt er helemaal geen idee van. Van een heel pilletje naar het ziekenhuis? Over hoeveel mg heb jij het dan? 1000?
@stoli | 30-10-21 | 09:48:
Nee, boven de 300mg is al genoeg. Daarvan hen ik er meer dan genoeg zien vertrekken naar de ehbo. Doe er nog wat meer leuk spul bij en je kan inderdaad zo door naar de zwarteautoverhuurservice, en ook dat heb ik helaas voor m'n neus zien gebeuren. Gast, in shock, helemaal overstuurd en oververhit, poef, hartje stopt, einde feest. Was 1 pil in combi met veel drank en een dikke snuif. Dus ja, ik weet wel heel goed waar ik het over heb met een jaar of 20 aan festival en feestervaring. De meesten halen de krant niet m'n beste, je wil niet weten wat er allemaal misgaat en bijna misgaat alleen zien we dat liever niet in het nieuws dus lullen we er niet over maar neem nou maar van mij aan dat je beter met een halfje kan beginnen. Zonder gekheid, pas in godesnaam op met het hedendaagse aanbod, die krengen zijn veel te sterk en vaak ook helemaal niet wat je denkt dat het is.
@elfenstein | 30-10-21 | 10:08:
Je kunt er beter helemaal niet aan beginnen
@Roos | 30-10-21 | 10:37:
Oeps.... te laat.
Afrosjaak weer zeker...
Altijd leuk, van die zwarte bandensporen op de wegen. Dan probeer ik er altijd wat bij te bedenken. En heel vaak denk kom ik niet verder dan hoe dan?
Als ze ineens je rits open gulpen en naar het handgelpompje gaan is je concentratie minder
Twee maal een fijne kopstoot aan de voorruit gegeven zo te zien. Even eerste hulp ziekenhuizen checken voor twee ‘grote’ gebroken neuzen die vannacht binnen zijn gekomen.
Die twee barsten in de voorruit zijn het gevolg van de airbags die hun werk gedaan hebben, anders hadden de inzittenden het waarschijnlijk niet na kunnen vertellen.
@Sinterbikske | 30-10-21 | 09:42: airbags? Wat zijn dat nou weer. Ik rijd een Opel kadett uit 1978… praat me ff bij. Ik weet alleen dat ik een compacte draaicirkel heb waar moderne auto’s een pintje aan kunnen zuigen.
Medisch geheim
De politie weet binnen twee seconden of dit al dan niet een huurbak is.
Zonde van die mooie vangrail.
Die bijzondere waarde die gehecht wordt aan een dure auto, ik blijf het onbegrijpelijk vinden. Een peperduur omhulseltje dat je op gebaande wegen met allerlei beperkende regels van A naar B kan brengen. Comfort valt toch altijd in het niet bij een goede stoel uit de betere meubelzaak. Nee, geef mij maar klompen, met het zoute water in de flanken kriskras van hot naar her. Meanderen over de rechtoe rechtaan dijken, er mee zeilen over de sloten. Goedemorgen.
Iedere zijn ding natuurlijk. Als je echter veel rijdt is een wat betere auto geen luxe.
Niet een Ferrari natuurlijk. Die heb je voor de estethiek, show, of het geluid.
Hoe groot zijn die klompen wel niet?
Een goede klomp vormt zich naar de gelegenheid.
Onder het mom:
Al geef je een aap een gouden ring,
het is en blijft een lelijk ding
Een paar borrels op, dan rijden de meesten zo’n auto ook niet dagelijks dus krijg je hem ook niet helemaal onder de knie.
Correct. Het is niet zo dat je zomaar even in een ferrari of lambo stapt en dan heel jolig wegrijdt. Meestal slaat ie gewoon af of spint de banden kaal. Daar moet je echt wel even de tijd voor nemen, wennen aan de kracht en directheid. Zouden die verhuurbedrijven die wagens stiekum downtunen om crashes te voorkomen? Kan ik me heel goed voorstellen.
J.Cash | 30-10-21 | 09:27
Zo'n ding heeft ook een 'oma' mode waarbij weinig fout kan gaan
@Der Schnitzeljäger | 30-10-21 | 09:35:
Is dat zo als de DNA mode bij Alfa?
@elfenstein | 30-10-21 | 09:32: je weet het wel heel precies. Vertel eens wat meer over je ervaringen. Verveelt het na een tijdje die snelheid?
Als je met een Ferrari ~130 km/h rijdt en je houdt je voor de rest een beetje aan de geldende regels gaat hij echt niet in één keer haaks uit de flank. Als je normaal al als een debiel rijdt en dat doe je nu in een minder vergevingsgezinde auto ja dan ....
@supah | 30-10-21 | 09:43:
Ben ik wel met je eens ja. Dit is denk ik de California, die sowieso al de motor voorin heeft liggen.
Als je capriolen uit gaat halen dan gaat het snel mis denk ik. Speculatie want ik heb nog nooit een Ferrari gehad.
@Tapioca pudding | 30-10-21 | 09:43:
Absoluut niet. Ik heb de eer en het genoegen gehad om in diverse supercars te mogen rijden en dat doet wel wat met je, een hoogtepunt voor de zintuigen. En nee, ik heb zelf geen supercar maar een ouwe ford. Die ook rustig de 200 aantikt wat op een bepaalde manier nog wel eens spannender zou kunnen zijn dan 200 in een ferrari.
@Tapioca pudding | 30-10-21 | 09:43: Snelheid verveelt niet het is meer het risico voor het rijbewijs en de drukte dat het niet leuk maakt.
Waarschijnlijk gelijk Apeldoorn gaan bellen.
Gehuurd, gezopen, geballond?
hollen!
En hopen dat ze je pas vinden als je weer kunt praten,
gesteld dan dat je dat normaal gezien wel kon.
Weten we zeker dat het niet Akwasi was? Of Ben van der Burg?
De vuigste verkeersovertredingen zijn niet wet mulder, die zijn persoonlijk en niet op kenteken
Dit zal een gevalletje zijn EMG cursus, rijbewijs kwijt, punten op rijbewijs, veel drank of drugs ofzo.
Eigenaar kan zeggen " nee ik wist echt niet wie er toen in reed" en zo de dans ontsnappen
Tegenwoordig kunnen ze aan je telefoonverkeer zien waar je bent geweest dus dit wordt sowieso een art 5 WVW (misschien 6 als er een bijrijder was die gewond is) en art 7 WVW (verlaten plaats ongeval) voor deze eerzame burger.
Ik denk dat de eigenaar een verhuurbedrijf is, die zullen in hun administratie moeten hebben staan wie hem gehuurd heeft met rijbewijs nummer etc. Zo te achterhalen toch?
@BobDobalina | 30-10-21 | 09:42: kan je nog beweren dat je enkel bijrijder was en niet wil vertellen wie achter t stuur zat.
Vast een hüürauto voor een tüüterbrüilöft.
Als je supercar owners op de kast wilt krijgen moet je naar hun auto refereren als "peperduur". Daar kunnen ze niet tegen omdat het de nadruk legt op de prijs en niet de schoonheid.
Ik bats meestal hun dochters, maar ik zal het onthouden.
Ik negeer ze altijd, om hun minderwaardigheidsgevoel nog verder aan te jagen
@DePsych | 30-10-21 | 09:35:
Waarom zo jaloers op mensen met veel geld?
Refereer er gewoon lekker naar als "compensatiegedrag".
't Is ook een pleonasme, een peperdure Ferrari, want heb je ooit een gezien die in rijdbare stijl lekker goedkoop was? Ze worden over het algemeen alleen maar meer geld waard. Als ze heel blijven dan.
Een dronken Timmerfrans op weg naar Schiphol verloor de macht over het stuur.
Zover kan de stoel niet achteruit, dus deze theorie kunnen we uitsluiten.
De fabrikant zal daar niet blij mee zijn.
De fabrikant maakt het niet uit hoor. Die zeggen "finito, koop maar een nieuwe" tegen de echte eigenaar die zich zal voornemen de wagen voortaan niet meer aan een neef mee te geven. Maakt niet uit wat voor referenties de neef heeft.
@Met_baard | 30-10-21 | 10:04: Je doet je best om een auto te produceren en iemand denkt er een wrak van te kunnen maken, dat is zonde.
Wel g*d, kijk net naar buiten is m'n Ferrari verdwenen. Gelukkig heb ik nog het boodschappenautootje van m'n vrouw, een Pagani Zonda HP Barchetta, om de hoek staan.
Raar mijn auto’s hebben allemaal Moving Intelligence GPS en als die ook maar een paar cm van plek veranderen belt de meldkamer.
Teveel testosteron voor een Testarossa?
een Testaroestie?
Wel kwaliteit. De achterlampen deden het nog.
Daar betaal je dan ook voor.
Tütürtürk huurauto, op weg naar bruiloft. Is natüürlijk meteen een nieuwe gaan halen.
Je rijbewijs kopen in het zand van herkomst (zoals velen gezien de capriolen) en de traction control uitzetten ?
Men zag de bestuurder hardlachend weghollen.
Ze kachte demonisch en riep meermalen "alleen zijn secretaresse "
Zo te zien zal de passagier in ieder geval last van hoofdpijn hebben.
Dat lijkt er idd op. Ooit een mooie dia gezien op de cursus groot rijbewijs als waarschuwing. Twee van dat soort plekken op de vooruit.
Aangeleerd gedrag. Rennen na je daad.
Die wordt voorlopig even niet meer gecarspot.
Auto gehuurd en het wrak is niet jouw probleem?
Zoiets dus.
Plus lekkere cocktail van '"jongere", lachgas, pilletje.
Gestolen door een crimineel?
REAGEER OOK