Momenteel is het treinverkeer landelijk gestaakt vanwege een telefoniestoring. Helaas betekent het voor de @NS_online reizigers die in mijn trein zitten dat we stil zijn komen te staan ergens midden in de weilanden. Hopelijk kunnen we snel weer verder naar het volgende station.
We bellen! Treinverkeer plat door telefoonstoring
Communicatieprobleem NET ALS DIT KABINET!
Hallo hardwerkende forens, u kunt naar huis bellen dat het iets later wordt, omdat de NS niet kan bellen. Er is een telefoonstoring en dan kunnen de treinen blijkbaar niet rijden. Hoe treinen zich wisten te verplaatsen voor de uitvinding van de mobiele telefoon is ons ook onbekend. Al die blauw-gele rupsen zijn nu tot stilstand gekomen en alle passagiers dienen maar geduld te hebben achter hun mondkapje terwijl de machinist 'kun je me nu horen?' blijft schreeuwen in een telefoon waar geen reactie uitkomt. ProRail adviseert u om vooral in de reisplanner te kijken om te zien hoe uw trein niet rijdt. Het is nog niet bekend hoe lang de storing duurt, dus hou voor de zekerheid maar rekening met enkele maanden en koop een auto.
UPDATE: NS stelt dat er tenminste tot 19:00 uur geen treinverkeer mogelijk is
UPDATE: Verzoek om hoofdelijke Kaag-stemming ingetrokken, dus gaat zo per fractie. Dus we hoeven niet te vrezen voor vastzittende Kamerleden.
UPDATE: "Vanaf 19:00 uur wordt het treinverkeer zeer beperkt hervat."
Als gevolgd van een telefoniestoring kunnen we niet betrouwbaar communiceren met de machinisten in de treinen. Hierdoor ligt het treinverkeer in het land stil. Zodra we meer weten laten we het u weten. Check een reisplanner voor vertrek.
Zul je altijd zien
Ga je voor het eerst sinds anderhalf jaar weer eens met de trein, wordt ‘ie halverwege de reis geëvacueerd 🤭
Landelijke storing bij de treindienstleiders. Gans het raderwerk staat stil, als het digitale netwerk dat wil @NS_online @ProRail @ProRail_VL
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Wegen, bruggen, tunnels, sluizen, alles naar de gallemiezen, Nederland hangt met plakband aan elkaar
Foto: mogelijk het plakband in dit verhaal
LIVE. Kamer kiest Koolmees
NS-vogel wordt verkenner
FOTOOS: Een TREINRAMP van een treinramp
hier een grapje over peren
Wolf ontregelt nu ook al het TREINVERKEER
Zijn het geen blaadjes dan zijn het wel wolven
'De NS wordt overstelpt met claims'
Heel gek want de dienstverlening is juist geweldig
VIDEO. Ebru Umar vs. beller in 1e klas stiltecoupé
Wouter Koolmees DOET NIKS
"Syriër van 20" valt treinpassagiers aan met bijl in Beieren, vier gewonden
Dader aangehouden, zelf zwaargewond
