1,4 MILJOEN kijkers voor knikkerbaantje spelen

De intellectuele middenmoot zat weer massaal voor de tv
Het is verdomme ongelooflijk maar de eerste aflevering van het knikkerprogramma op de campingzender is gewonnen door de BLAUWE KNIKKERS. Misschien hebt u dat niet goed gelezen dus we zullen het maar even herhalen: DE BLAUWE KNIKKERS HEBBEN DE EERSTE AFLEVERING VAN MARBLE MANIA GEWONNEN. De blauwe balletjes waren natuurlijk van Ronald de Boer, die samen met Giovanni van Bronckhorst (gele knikkers) op het kinderfeestje van Wesley Sneijder (rode knikkers) mocht komen. Het idee is als volgt: een paar uitgerangeerde BN'ers verkleden zich als Buurman & Buurman, geven obligatoir antwoord op een paar schijtlollige 'vragen' van presentator Winston Gerschatnwhshwgershwoticzznitszchznczzhwotizntwitziwitzoiznnznitiwonowitzchch, dan gaan we zes keer naar de reclame want John de Mol moet ook vreten en vervolgens flikkeren de deelnemers een paar knikkers in een baan. De knikker die als eerste beneden is wint en dat allemaal verbaal ondersteund door uitermate volwassen commentaar van Cheque van Gelder. Tussendoor spelen de deelnemers nog een paar minigames, zoals: 'penalty schieten', 'bonk raken' en 'raak de letters' en dat is niet alleen een loeidiepe penetratie van de rechterhersenhelft, het levert vooral heel veel ongemakkelijke momenten op - met name omdat de presentator het veel te serieus neemt. Parktijkvoorbeeld. Bij de baan 'Carwash' vroeg Winston Gerschatnwhwotizntoiznnznitiwonowitzchch of de deelnemers regelmatig een carwash bezoeken. Wesley Sneijder zei 'ja'. Waarop Winston handenwrijvend zei: "Zullen we dan maar kijken of die knikkers mooi schoon worden?" En de rest is geschiedenis. 1,4 miljoen kijkers mensen.
Reaguursels
InloggenTV is verworden tot een peuterspeelzaal voor voor volwassen BN'ers met veul te veul zakgeld.
Ik dacht dat wel met domino D day wel de bodem hadden bereikt...
Waar kan ik m'n Nederlanderschap uitschrijven? Ik wil er simpelweg niet meer bijhoren.
Begin met de televisie weg te doen. Je zult zien dat het oplucht.
@guile | 22-01-21 | 16:33: Prima plan, als je dan ook niet langer financieel verplicht bent bij te dragen.
Winston is bedacht door David Lynch, wat 1 engerd
Gewoon het bewijs dat de hele bevolking murfw is geslagen, ze vinden het allemaal best. Vandaar ook nauwelijks tegengas bij avondklok en gewoon alle stemmen naar VVD. We bevinden ons in een collectieve depressie.
Black Hole Sun.... niet die van Paul Anka.... de videoclip van Soundgarden en i.d.d. David Lynch van naxapinu, Blue Velvet.... de videoclips van Hugo en Mark, talkshow=essentieel beroep
We zijn geprogrammeerd om grotendeels dom te doen en dom te blijven. Soms, met een oplevinkje naar boven of naar beneden. De curve van nu is lekker naar beneden aan het gaan. Cool hè?!
Mensen met een verstandelijke beperking willen toch ook wel eens een leuk programma bekijken? Als het maar beweegt en geluid maakt. Dus minstens 1,4 miljoen mensen in ons land met een verstandelijke beperking. En dat mag ook stemmen. Een triest gegeven.
Voor deze mensen heeft de overheid tips bedacht zodat ze de overwinning van hun favoriete knikker coronaproof kunnen vieren. Dans en spring op je plek en gebruik een ratel. www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Zijn we in de Islamische Staat aan het belanden? Krijgen we binnenkort ook een Prora vakantie oord? Voorgeprogrammeerd vermaak?
Dit soort spelletjes en tijdverdrijf maakt onderdeel uit van de medisch psychiatrische ingreep genaamd "frontale lobotomie".
Voor de wat ouderen onder ons, daar werden we voor het eerst mee geconfronteerd (en vooral het effect ervan) aan het eind van de film "One flew over the cuckoo's nest" met Jack Nicholson.
Da's even slikken! Zie Pinocchio als verpleegster Ratched, en ja, al die dolle dwaze lieve Nederlanders als Jack ...
Dit idee is toch gejat van een autist?
Ja, tv in Nederland is volledig geMold. Wat een triest format zeg. Alles is gedaan en bedacht, het is alleen nog herhalen van oude formats. Maar ik ben ook klaar met de BNérs in dit land. Als je echt helemaal niets kunt kun je altijd nog voor de camera bij John.
Doe als ik; al 4 jaar geen tv meer. Goed voor de geestelijke gezondheid.
Dit vreselijke kermisprogramma toont de debilisering weer goed aan van het programma aanbod sbs6. Tokkie-tv.
Hoe betrouwbaar is die 1,4 miljoen op basis van die enkele tientallen? kijkmeetkastjes.
Dacht echt dat dit programma een wat vroege 1aprilgrap was.
1.4 mil. Tja, wie houdt wie voor de gek.
Totaal kut dit soort programma's. Wat voegt het nou toe om 3 BN-ers uit te nodigen. Nodig dan 3 aspergers uit die totaal verzot zijn op knikkers en knikkerbanen. Dan kan ik er nog wel naar kijken. Dit is net zo kut als LEGO masters dat compleet verpest is door die C-artiesten/BN-ers.
Mijn zoontje van 6 vindt dat Legoprogramma iets voor kleuters.
Gaat gelukkig allemaal aan ons voorbij. Al zo'n 36 jaar nu.
Fijn het 3de seizoen van "Tin Star" gekeken.
1.4 miljoen mensen die naar rollende knikkers kijken?
Met vierkante knikkers zou het echt spannend kunnen worden.
In de jaren 80 waren het nog cavia's, of marmotten.
haha, Freddie Oster! correct. Cavia's mogen niet meer da's biodramaties niet meer verantwoord. Daar krijg je dieselschandalen van. Timmerfrans kan dan gaan huilen.
Kijk al jaren geen televisie meer. Niks gemist, zo te zien.
De hele week word je al verdronken in reclame voor dit programma.
Jammer dat GS er ook een artikel aanwijdt! (en ik een tegel voor de critici onder ons)
Het zat er al een poosje aan te komen, maar dit kunnen we volgens mij gerust het mentale faillissement van dit land noemen..
Worden die ‘kijkcijfers’ nog altijd berekent aan de hand van paar totaalprijzen die zo’n kastje aan de tv hebben hangen? Totaal idioot om aan die paar fanatici een heel miljoenenbusiness op te hangen.
2800 mensen, ‘representatief’ voor Nederland. Maar wel allemaal bereid om zo’n kastje op te hangen. Haha.
De schrikbarend dalende kijkcijfers die dat programma volgende week gaat ondervinden komen niet door mij.
Want ik kijk, keek en of interesseert het toch al niet...
Laten we nou vooral niet kijken en die egoistische eikel en de Mol boycotten. De eerste die bij de eerste corona perikelen direct mensen eruit flikkerde, die journalisten Jorist wegens doodt aan het vrije woord. Ik heb een nieuw concept voor hem: 'De beste dictator van' hij zou zelf wellicht een goede kandidaat zijn
Wat een geestelijke armoede. Je IQ daalt blijvend met 10 punten elke keer dat je er per ongeluk voorbij zapt.
Je kijkt TV, dus dat IQ was al niet veel soeps...
Toch is Jelle's Marble Runs op YouTube veel beter dan dit slappe aftreksel. Legendarisch commentaar van Greg Woods. Jack van Geld mag zijn schoenen nog niet eens strikken.
Inderdaad! Dit hele concept is schaamteloos gejat van een YouTuber die er waarschijnlijk geen knikker voor betaald heeft gekregen. Schandelijk.
Het idee van die knikkerrace is ook nog eens volledig gejat van ene Jelle (zie dumpert) die er ook nog eens geen dubbeltje voor heeft gekregen van Talpa
hmmm tijd om dat eens goed onder de aandacht te krijgen dan, redactie?
Sorry, maar wat is dit??
Inderdaad.... a sorry ass show.
Brood en spelen voor dom volk. Oftewel het grootste deel van Nederland.
@Frietjemet | 22-01-21 | 11:38: Een tokkie zou zich hier nog voor schamen.
Vroegah had je programmas als Horizon en Wondere Wereld met Chriet. Programmas waar je allerlei nieuwe technische uitvindingen e.d. kon bekijken. De BBC heeft nog 'Click'. Nee de Nederlander wordt met troep gevoed. Digitale Junk Food 24/7 met altijd diezelfde koppen in beeld en vooral heel laagdrempelig en goedkoop vermaak.
Degene die de NPO ruled is zelf een tokkie, vandaar de tokkie tv.
Zelfs Van Gewest tot Gewest zou ik nu kunnen waarderen. Vond je vroeger saai als kind, maar goud vergeleken met de meuk van nu.
Vroeger had je de 123 show, de Holidayshow en Honeymoon quiz . Er is helemaal niks veranderd. Niveau kwam niet verder dan poppetjes op een toren van Pisa zetten.
vroeger had je zelfs History Chanel en Discovery Channel. Die zijn in 20-30 jaar ook versimpelt naar, "kijk es ik bouw een auto", "kijk es ik bouw een zwaard", kijk es, ik bouw een huis".
Hartstikke prima en leuk hoor, als je dit wilt... dan komen we dus wel meer in de richting van DJF 24/7 van clockandhammergame...
@Lorejas | 22-01-21 | 11:44: nou ik vond het als kind hartstikke boeiend, slorpte me helemaal op.
"They must have taken my marbles away. Crazy..."
Nice ...
En de Plus supermarkten zijn gezellig aangehaakt met een of andere spaaractie. Ik kan mij niet voorstellen hoe zo'n gesprek vanuit de paarsebroeken richting directie dan gaat. "We hebben nou een leuk idee...."
Laat me eens raden ; je kunt sparen voor knikkers ?
De intellectuele middenmoot, ha ha. Zolang de intellectuele middenmoot bestaat is er ook tokkie tv. En zijn de NPO en de Talpa’s helaas nog niet uitgestorven.
Dit is toch niet eens de middenmoot? Dit is de subtop van de ondermoot die hier naar kijkt.
Subtop van de ondermoot? Joh dat is nog te positief. Dit zijn de jaarlijkse degradanten, met als hoogtepunt 1 gelijkspel thuis.
Definitie van intellectueel,iemand die iets belangrijkers heeft ontdekt dan sex.
Wie door dit soort programma's geboeid word, degenereert met enorme stappen.
Eindelijk iets wat de Boer wel kan
hij had ook best een goeie trap in de benen.
Waarom doet Everts niet mee, want die kon de Boer beter doen dan de Boer.
@small_town_dude | 22-01-21 | 11:20: nou vooruit dat radio programma op 3 met z’n broer was ook best lollig.
@Rdock | 22-01-21 | 11:23: was dat Everts ? Nee toch.
Winston "Anusbleker" Gerschtanonwhwotizntoiznnznitiwonowitzch
Waarvoor steeds weer BN’ers
En deze multimiljonairs worden er nog voor betaald?
Neem gewoon een paar onbekende zwervers
Omdat de mensen blijkbaar kijken naar die kabouterbaard van een Ronald de Boeâh.
@van Oeffelen | 22-01-21 | 11:14: Van Gangelen loopt ook al met zo'n paardenk@t rond. Wim-Lex was al een jaar te laat
Nog ff over Rutte. Wanneer wordt hij er uit geknikkerd?
75% van dit land is volstrekt debiel.
En John de Mol verdient daar een prima boterham aan.
Dit kun je JdM nou echt niet verwijten, hij is trendwatcher van de debilisering.
Gevolg... oorzaak..... hmmm
Stront! aan de knikkers.
Heb dit een paar geleden al gezien, in Amerika, staat standaard op in de Chinese restaurantjes.
Chinezen gokken graag, das bekend.
De Mol heeft dit spektakel overgenomen, niet origineel, best boeiend.
Lep!
Opium voor het volk,....
Zoiets ?
Nou ja zeg. Dit is toch super mooi!
youtu.be/rfr7Rzsk0Jk?t=77
Alles goed met je Kees ?
Thanks voor de reminder @Mosterd! Ik ga gelijk terugkijken.
Vanuit welke inrichting werd dit programma uitgezonden?
Inrichting NL
Minder als dan Slimste Mens. Overigens vindt zelfs de uberlinkse Maarten van Rossem het proces tegen Wilders onzin. Dat moet je toch te denken geven als linksmensch.
Pluspunt voor Maarten
Dat gebit van die vent, brrrr, gadver.
Alleen het gebit? Dat haar, die ongeschoren kop met 5 kinnen en die pens!
Met Emma zou ik me best wel een avondje kunnen vermaken met een goed glas wijn erbij.
Ik mag hopen dat van die 1,4 miljoen er 1,2 miljoen alleen maar keken uit nieuwsgierigheid en volgende week er alleen nog maar 200 duizend van over zijn .
Hoop doet beven hier in Banania.
De Boer heeft daar een welhaas maniakale blik in zn ogen.
Hugo de Schoeniaans, zou'k willen stellen.
Off Topic , Vanmorgen hoorde ik op RTL4 dat men het bericht dat het Trump aanhangers waren die dat Democratisch Partijkantoor vernielden wilden rectificeren . Excuses daarvoor zei de nieuwslezeres...... zal nooit meer gebeuren.
Op die laatste 4 woorden na dan....
@Koning BongoBongo | 22-01-21 | 10:58: maar wat die lui wel waren, Antifa, niet vermelden.
Je verraadt je extreemlinkse vrienden toch niet ?
Eigenlijk heeft die Paul Römer best wel een beetje gelijk.
Ik vind het niet zo raar dat er wappies zijn. Men wordt langzaam aan geretardeerd door de Mol en Co.
De mensen die dit kijken, zijn dezelfde mensen die blind de overheid en staatspropaganda vertrouwen. Die vinden dat Rutte het goed doet in zo'n lastige situatie en die Hugo Mengele graag als schoonzoon zien.
Maar hoe bijt de snoek vanmiddag?
Ga voor de snoekbaars, die zijn smakelijker.
Snoeken gaan in hapdown en mogen pas na 21.00 uur weer naar aas op zoek.
Ik zou voor de pitbull gaan.
Ik heb gekeken. Het was fantastisch! Dit is wat we op de buis jaren hebben moeten missen. Ouderwets Hollandsch spelvermaak. Waar de grootste familie van Nederland faalt, kopt SBS hem hier prima in! Van Gelder met die good 'ol 'Ter Land Ter Zee'-vibe maakt het helemaal af. Chapeaux!
Eens kijken...... de ratings waren laag en jij werkt voor de Mol?
Ho eens, dit is een bericht uit een ander universum!
Hoogstaand TV? Volgende week weer wat anders kijken, kan geen tweede aflevering aan. Dit soort programma's bemoedigd corona moeheid.
Ik smacht naar Ladies Night. Kan je nagaan. Zelfs met een krat bier op is dit nog te melig om naar te kijken.
Dat is ook het enige wat die lul met nieuw haar weet te winnen.
O, Hell! Is dit Nederland tegenwoordig. Als Atheist begin ik nu toch te geloven dat Covid-19 en SBS6 toch echt een straf van god is voor ons. Mag ik alsjeblieft dood?
Gaarne, je was toch een prutser.
Kijk dat hoort de overheid graag ,dat je zelf aanbiedt om te vertrekken. Meer plaats voor welwillende migranten . Je huis komt ook vrij ?
@Koning BongoBongo | 22-01-21 | 11:00:
Ik laat een witte vrouw en drie witte kinderen na is een straatje met witte mensen. Ik stel voor dat Akwasi dan mijn huis en de rest van de straat opkoopt dan.
@Prutser | 22-01-21 | 11:05: Good man !
Mooi cynisch verslag, van Oef had dit programma even gemist, maar gaat de volgende keer zeker kijken, na het terugkijken van de herhaling van Het Dorp.
Waarom zou van Oef, tussen al die majestueuze met sneeuw bedekte bergen, nog noodzaak hebben een televisie aan te drukken? Omdat zelfs het mooiste, door het iedere dag te zien uiteindelijk verveelt?
Heb je dan een schotel op je huis? Ouwe allochtoon die je bent. Ik doe het gewoon met de kabel TV. SRF is ook leuk. En er zit BVN in het pakket op kanaal 520. Voor de Albaanse en achter de Turkse zender.
Misschien kunt u ook een keer meedoen als BN’er
@Zatkniss | 22-01-21 | 10:54: van Oef heeft op de buiten Smart TV de apps van Teleboy, Zattoo en Wilmaa geinstalleerd, dus zat zenders. BVN zit daar ook tussen, maar van Oef kijkt hoofdzakelijk naar RTLZ, ESPN, DAZN, N-TV, Sky Sport, SRFInfo, FreeSports, BlueZoom, en ARD.
@van Oeffelen | 22-01-21 | 11:19: en RaiSport
Nederland wordt steeds meer dommer.
Valt wel mee. Dit zijn gewoon de laatste stuiptrekkingen van een decadent medium dat hevige concurrentie heeft gekregen van internet en online videotheken als netflix c.s. Dat zal de komende tijd nog wat meer intens slechte formats opleveren want ja het groepje dat hier van leeft probeert te blijven bestaan. Toch is de tijd van tv straks echt over denk ik.
En de Mol steeds rijker...
@JB86 | 22-01-21 | 10:55: Hoe zie je dat ? Een 55 inch scherm laptop voor een mooie 8K film is nou niet echt makkelijk te handelen.
Wie er wint, is altijd spannend zeggen ze want " de knikker is rond". Als je zo iets kijkt moet je je wel heeeel erg vervelen.
Dat doet mij denken aan Pietje. Pietje was de lokale gokverslaafde in het dorp. In de lokale snackbar as ie altijd achter de kast te vinden alwaar hij de profetische woorden sprak: hij geeft of hij geeft niet.
En dat terwijl er in Big Brother bijna iemand des nachts overleed omdat RTL de nachtdienst had afgeschaald en het mannetje van dienst de situatie had ingeschat als, "komt wel goed".
Gebeurde er eindelijk iets spannends.
Ze is ongesteld, thats it
Net effe meer kijkers dan chips nootjes bier...
1,4 miljoen primaten die op hun bruine knikker naar knikkeren zitten te kijken. We gaan van blm naar bkm.
Bank lives matters
@JB86 | 22-01-21 | 10:58: nee, black knikker matters.
En die 1.4 miljoen kijkers gaan straks stemmen?
Denk dat die zo dom zijn dat ze vanuit het stemhokje roepen waar John de Mol te vinden is op de lijst .
Is Jelle nu miljonair?
Naar horen zeggen: dubbeltje van ome John
Na alle aandacht die er voor werd gevraagd is het me gelukt 5 minuten te kijken . In die vijf minuten heb ik me hogelijk verbaasd dat volwassen mannen ( miljonairs) enthousiast naast een knikkerbaan staan te kijken of hun knikker wint. Als je daar dan nog , als Jack van Gelder, enthousiast over kan vertellen moet er toch iets gruwelijks mis met je zijn of je krijgt er heel veel voor betaald. Wat een stelletje debielen .
“.... Na alle aandacht die er voor werd gevraagd....”, dan heb je toch wel gruwelijk veel TV zitten kijken, als je dat allemaal hebt gezien. Ik wist van het bestaan van dit spelletje niet af, maar uw omschrijving lijkt mij zeer juist.
1.4 miljoen kijkers. Dat is pas bedrog, niet het vermeende complot van 9/11 of die zogenaamde niet gebeurde maanlanding. Nee die ontzettend vele televisiekijkers dat kan gewoon niet waar zijn. Waarom wordt dat niet tot de bodem uitgezocht? En als je op youtube kijkt, allemaal onbeperkt bekeken beeldvideo's. Spreek je een willekeurige voorbijganger dan hebben ze iedere serie en film gezien. Er is een groot complot gaande, en ik ben geen deelgenoot.
Misschien veel nieuwsgierige kijkers. Na drie afleveringen weer meten.
Juist
Wel eens van die filmpjes op youtube gezien al een tijd geleden. Geinig om te zien, goed gedaan. Helaas komt nu John de Mol met een dikke laag formatslijm de lol eruit wringen en er een commercieel gedrocht van maken. Niet dat ik daarmee zit verder. Beetje jammer voor die gasten die het verzonnen hebben. Alhoewel eentje er al uit is gestapt geloof ik en de ander zal er wel garen bij spinnen. Hé, zo rollen ze nou eenmaal.
Het is gewoon authenthiek kermisvolk, alleen waren die vroeger gelukkig maar 3 dagen per jaar in het dorp.
Nederlandse TV is alleen maar linkse indoctrinatie, krona en schijtlollige BNN-ers, ik kan er nog geen 5 minuten meer naar kijken. Onlangs was er nog Toppop uit de oude doos, ik denk leuk, even die ouwe meuk weer kijken. Zitten er vervolgens allemaal van die irrelevante types (schijnbaar BNN-ers, wie zijn toch die mensen?) door de muziek heen te kakelen. Na 5 minuten ook weer afgezet.
Nog een geluk dat er vrij veel sport op is. Al kom je daar tegenwoordig via de Premier League ook al niet meer onder de BLM uit.
Ik kijk bijna nooit, maar van dat kakelen was mij ook opgevallen. En kakelen door mensen die weinig interesants te melden hebben.
Dat had ik nu ook, ok dat Ad Visser wat leuke dingen komt vertellen van destijds, en eventueel de mensen die er bij waren, ... Maar wat komen al die andere randfiguren daarbij doen. Van sommige had ik zelf nog nooit gehoord.
Vlaamse TV van het laken een broek. Tenenkrommend
De mensen die hiernaar kijken of gekeken hebben moeten in verplichte harde lockdown voor onbepaalde tijd.
ik heb op VTM3 naar de film '21' gekeken. Goed verhaal, goed geacteerd (Kevin Spacey). en steeds het gevoel van: dat wil ik ook kunnen!
Hier op het werk werd dit programma uitvoerig besproken. Ik denk dat het tijd wordt voor een andere baan..
Werk jij in een sociale werkplaats? Volgens ingewijden kun je daar namelijk zonder enige problemen een hele dag rondhangen zonder ook maar één steek uit te vreten, morgen weer een dag en het is ook maar werkverschaffing. Dan mijn grootvader zaliger! Die moest zich in de jaren dertig van de vorige eeuw met honderden lotgenoten in een boreale polder melden om met schep en blote handen een dijk aan te leggen voor drie gulden per week. Misschien een idee voor jeugd die echt niet wil deugen...
@eerstneukendanpraten | 22-01-21 | 10:47: Waar komt dit nou weer vandaan? Zit je al aan de borrel??
@LewsTherinTelamon | 22-01-21 | 10:53:
Toen ik nog moest werken voor mijn geld had in nooit tijd om triviale tv-programma’s te bespreken, net als de rest van de collega’s.
@eerstneukendanpraten | 22-01-21 | 10:47: Zeg ... jouw nick lijkt me wel iets voor een nieuwe format voor John !
@eerstneukendanpraten | 22-01-21 | 11:15: Dan had je leidinggevende moeten worden.
@LewsTherinTelamon | 22-01-21 | 11:22:
Was ik maar met 16 man in het team was het druk zat. Een hoop gezeik....
@Koning BongoBongo | 22-01-21 | 11:19:
Moet wel na 23.000 uur uitgezonden worden maar verder goed idee!
Waarschijnlijk een stom programma maar het levert in ieder geval wel een lekker stukkie op. Smakelijk gelachen, altijd lekker in barre tijden. Dank daarvoor.
Voetballers zijn nu eenmaal de helden van het proletariaat. Zelfs als ze een drol draaien levert dat kijkcijfers op.
Spijker / kop + 1
Je kan die ongeletterden moeilijk voor een talkshow uitnodigen. Hoewel mooi nieuw format. Kijken wie er in slaagt om 10 woorden achter elkaar te prevelen.
Heb echt met plezier gekeken.
Nadat ik de stekker uit de muur had getrokken.
Mooie foto van Frank de Boer.
Dit in alle opzichten fotografisch faalplaatje mag geen foto heten.
Komt uit de vvd/cda koker..... die 1.4 miljoen waren wel niet buiten... hey... hebbejum
Wat is het probleem?
Je bent niet verplicht om te kijken.
John Oliver, please respond .... to John the Mole
Tenenkrommend slecht en saai. Volwassen mannen die staan te kijken hoe hun knikker in volledig voorgedefineerde banen het doen. Zonder publiek nog triester of ze op het schoolplein met z'n 4en staan. Zelfs voor kinderen geen zak aan, maar aan het tijdstip te zien dachten ze dat vooral volwassen dit enorm leuk zouden gaan vinden. Volgende aflevering: nog 300.000 sneue kijkers over voorspel ik.
Volgende week op Net5 het ONK stoeprandje. Met Gerard Joling, Patty Brard , en Nick&Simon. Spannend.
O ja, stoeprandje. Gaaf. Kwam ook ruzie van.
Ik heb gekeken en vond t te tolereren. Alleen die vatsige pad, Spek van Gelder, werkt op m'n zenuwen. Wanneer gaat die eens met pensioen.
Toevallig stond dit op gisteren. Zat te genieten van Frank Visser en gelijk daarna begon het. Na 5 minuten vol verontwaardiging toch maar weggezapt. Wat een slecht programma zeg.
Ik word hier erg verdrietig van; wat een armoede. Zo ook van: Heel Holland Kakt, Hoer Zoekt Vrouw, De Slimste Sheeple van Nederland, etc etc. Kijkmeuk wappies!!!1!
Zo, dat lucht op. Soort van.
Populair door een gozer op Youtube met zijn F1 achtige knikkerbanen en commentaar. Maar the openingszin van die gestanowitch "leuk dat u weer kijkt!" WEER????? Beetje vreemd voor een 1e aflevering.
Dit lijkt me komen uit de koker van cda of vvd. Het volk moet toch ergens mee bezig worden gehouden als je nie naar buite mag
als ik buiten kom zie ik dit soort programma's toch meestal aanstaan in de arbeiderswijken waar de PVV groot is. Niet bij de boeren en academici.
Terwijl 1,4 miljoen mensen naar dit soort televee kijken heb ik eens de fouten uit Einstein's relativiteitstheorie gehaald. Gewoon omdat dat eens moest gebeuren want anders blijft de wetenschap maar doormodderen.
Lol; ik heb zelf het "Vermoeden van Goldbach" opgelost. Dat heet nu "De stelling van Geile Kip".
Lol
Goed bezig. Ik ben begonnen met de stelling van Fermat.
Soms vind ik het fijn wanneer ik een 'life event' heb gemist. Knikkeren met John. Opeens weet ik weer waarom ik wenkbrauwen heb.
Troep van de Mol voor mensen met beperkte verstandelijke vermogens en die hebben we nogal wat gezien de laatste verkiezingen.
De hele dag wordt ik intellectueel uitgedaagd. En als ik dan om half tien even de TV aanzet wil ik godverredomme gewoon een beetje simpel vermaak. Vermaak zoals drie voetjeballers die met knikkerbanen aan het spelen zijn. Is dat teveel gevraagd?
"De hele dag wordt ik intellectueel uitgedaagd."
Ik kop hem niet in. Nee, ik doe het niet.
Wat mooie natuuropnames op Discovery Channel ?
@Herfsttijloos | 22-01-21 | 10:29: Ik zag hem toen in op Reaguur! drukte...
@Koning BongoBongo | 22-01-21 | 10:30: Yesyes. Soms. Niet altijd.
@Enter Yeti | 22-01-21 | 10:31:
Ging me niet om het taalfautje. Laat maar :)
@Herfsttijloos | 22-01-21 | 10:29:
Hahaha
Wat geestdodend
Dit soort tv in het land waar “Springen Nondeju” in de finale van De Slimste Mens zit? Je verwacht het niet...
Godnondeju wat een niveautje weer.
Volgens mij mag je al heel lang geen knikker meer zeggen. Op een gegeven moment werd dat kneger, maar dat mag ook al niet meer. Nu zal het "kgekleurde medemens" zijn ofzo, ik weet het ook niet meer...
Wie? De Mol?... bagger TV.
Geef mij het origineel maar : m.youtube.com/channel/UCYJdpnjuSWVOLg...
Mag inderdaad hopen dat Jelle goed gecasht heeft.
@ik_word_gek_in_NL | 22-01-21 | 10:31:
De Mol kennende. Denk het niet.
Beter goed gejat, dan zelf bedacht.
@Paaldanseres | 22-01-21 | 10:35:
Niks Nada Noppes:
www.gelderlander.nl/nijmegen/jelle-ga...
@gemeentereiniging | 22-01-21 | 10:46:
De hypocriete inhaligheid van de rijke zenderbaasjes. Te schandalig voor woorden.
En geen intelligent leven kon gevonden worden.
Talpa heeft dit al weken zitten te pluggen op radio en tv. Logisch dat mensen dan even uit nieuwsgierigheid kijken. Volgende week 700k kijken en dat zal wel zakken tot 250 duizend en dan hoor je er nooit meer wat van gelukkig
Ik heb dit dus deels gezien. Eerst dacht: wat is dit voor totale bullshit? Toen bleek het best vermakelijk, ik werd vrolijk van die drie guitige voetballers. Ze nemen zichzelf totaal niet serieus, zouden meer mensen moeten doen. Azijnpissen kan altijd nog.
Voetballers zijn sowieso vermakelijk. Kunnen jullie nog dat filmpje herinneren waarin (ik dacht) Rutger probeerde de coach van Vitesse te kakken te zetten? Lukte niet. Kleedkamerhumortraining.
Die 1,4 miljoen kijkers, dat zijn dus de idioten die op Rutte stemmen.
Hersendode schapen, te debiel om zich een eigen mening te vormen.
Aha, weer een gejat concept dat al een jaar of 10 op youtube rondzwerft en nu naar de tv moet met BN-ers die er geld mee moeten verdienen.
Winston Gerstonvfnatrivfrwhawitzszszszsssz is precies wat er mis is met dit land.
Lips was er speciaal voor gaan zitten maar vond er niks an: https://www.parool.nl/kunst-media/of-het-de-knikker-van-wesley-sneijder-of-van-ronald-de-boer-is-boeit-niet~b62a2b7f/
Tjemig.
Dus iemand heeft een knikkerbaan gekregen van de goedgheilig man en heeft daar een programma van gemaakt ?
Achter de groene jak-nikkers
Potverdorie, hoe kan het dat ik dit gemist heb?
De duurste knikker was de peacock Lutz onionskin: voor $13,200 verkocht op een veiling. Ik dacht ik meld het even.
Nu krijg ik het gevoel dat je een knikker-o-fiel bent ?
@Lt-Kol Kilgore | 22-01-21 | 10:22:
Toen ik klein was veel gedaan. Kwam ruzie van.
@Deksmaat | 22-01-21 | 10:25: Is ook wel vermakelijk. Toen ik een paar weken geleden zo een doos zag in een speelgoedwinkel, vond ik dat best interresant.
@Deksmaat | 22-01-21 | 10:25:
En stampen op die tegels jongen, als de knikker van dienst vaart minderde, richting pot.
Ja, daar zijn wat matpartijtjes uit voortgekomen.
En altijd beschuldigingen over en weer over al dan niet gejatte knikkers.
@chicago river | 22-01-21 | 10:34:
Hahaha ja echt hè. En ruilen. Door ruilen kreeg je ook klop.
Ja hoor.
Weer van 'din gewonnen. Bij zin 4 wist' k het meteen, sloeg met mn hand op tafel en riep: "Mosterd!"
Wij simultaan naar beneden scrollen en wat staat daar in prachtig handschrift:
"Mosterd | 22-01-21 | 10:10"
Nu mag zij die walmende lamsharten ruiken, laten ontdooien, en prikken.
Ja jallo.
Je zit in lockdown of je zit het niet.
Lamsharten?
@Herfsttijloos | 22-01-21 | 10:27:
Lamsharten.
Ieuwww!
@Herfsttijloos | 22-01-21 | 10:30:
De dogs vinden het anders een exquise maaltijd maat.
@chicago river | 22-01-21 | 10:32:
Ah, de hondjes. Vroeger had je van die pakken pens voor de hondjes. Brrrrrrr
Dom programma ,maar ja je moet wat in deze tijden
Het was een treinramp van epische proporties. Ik ben ook vooral erg benieuwd wat Anne Frank hier van had gevonden.
Heb even kort er naar gekeken. Wat een triestheid.
Dit is toch wel van te voren opgenomen, he? Of hebben deze intellectuelen ook een ontheffing? Niet normaal.
TV gaat alleen aan voor sport of films. Ik ben zo blij het niet gezien te hebben.
Grrristenen hebben het vaak over dat de gezin de hoeksteen van de samenleving is. Maar als ik dit zo zie denk ik eerder dat gezinnen de ondergang van de vrije westerse samenleving is, kroost volproppen met dom vermaak.
Zie hier het failliet van creativiteit. Na een miljoenmiljard dezelfde tiktok video's met dezelfde deuntjes en dezelfde dansjes zitten we nu massaal naar een knikkerbaan te kijken met achterlijke BN'ers waarvan niemand weet waar ze bekend van geworden zijn.
Vast en zeker allemaal PVV stemmers.
Tuurlijk jongen.....
Eerst dit en dan afsluiten met Op1 of Jinek. Zo houden we de zwijgende meerderheid wel lekker onnozel.
Met 'M' als amuse.
Als je kinderen tussen de 6 en de 12 hebt begrijp je dit wel
Ik niet.
Dat zijn dezelfde 1,4 miljoen Nederlanders die naar Hart in Holland kijken en dan zeggen dat ze het journaal hebben gezien.
De Boer, die wil altijd winnen, zelfs als hij een spelletje met zijn kinderen speelt. Die gun ik de rest van zijn trainersleven veel verlies toe.
Ronald trainde alleen een keer de jeugd bij Ajax, zijn broer Frank is de fulltime trainert. Al heeft hij na Ajax weinig succes en veel verlies gekend ja. The Special One heeft hier een mening over: www.youtube.com/watch?v=LzWwVZbFmAU
"Frons de Boer!!" (vrij naar Theo Maassen)
@chicago river | 22-01-21 | 10:23: hahaha, mijn dank voor het herinneren.
Het enige wat ik me nog kan herinneren van mijn tv verleden is hoe die de boer sprak:
Ja baaahbeu buh eehja eeuh beu euweh. Raar was dat toen. Maar nu ie knikkers speelt zie ik wel een verband.
Het is weer eens wat anders dan het zoveeste talentenjacht-format helemaal uitmelken.
De beste knikkervoice of wie bakt de beste knikkertaart?
Heb niet gekeken. Ik zit in het verzet.
Do. Do is de Bahnhof.
Daar ging de koffie
Idee gejat van Jelle's Marble Run op youtube.
De Mol heeft al "zijn" ideeen gejat.
Het is gewoon triest als je een format moet jatten van een autist met een hobby
@jansma28542681 | 22-01-21 | 10:16:
John de Mol is een Rat.
Kunnen al die kijkers niet als eerste een spuitje krijgen? van het vaccin natuurlijk
Haha. Geen wonder dat Nederland compleet naar de t*ring gaat.
Ik ben vandaag vrij, mooi een paar afleveringen van het nieuwe seizoen Rail Away terugkijken
Respect, ben jaloers op je.
Heeerlijk. Vooral de afleveringen in de bergen.
Top program ja.
Ging er vroeger helemaal in op.
En je gerust even bier of een karafske wijn halen, want je miste niets aan het plot.
Bob Ross, idem, qua zeldzame tv.
-"Let's give this tree a little friend."
En het allerergste is dat John de M. de autistische jongen die dit bedacht heeft rücksichtslos aan de kant heeft gedouwd.
Nu ik dit lees vind ik het jammer dat ik het gemist heb. Ik was oude persconferenties van het kabinet terug aan het kijken, daar word ik altijd zo heerlijk nostalgisch van.
Dat heb ik met die foto van de Koning toen hij werd teruggeroepen van vakantie en in een aftands busje naar zijn paleis werd gereden en demonstratief achterin zat zonder mondkapje..
Gestolen concept van Jelle
jellesmarbleruns.com/
Zou Dhr. de Mol sieren als hij de beurs trekt ipv deze diefstal.
Heb er 2 minuten naar zitten kijken.
Tenenkrommend slecht.
Als dit voor de middenmoot is, dan wil ik niet weten wat de intellectuele kelderklasse kijkt.....
Die stemmen massaal VVD
SBS6 - de campingzender - is uitsluitend voor de intellectueel uitgedaagden in ons land. Als je Hart Van Nederland kijkt, dan beginnen je hersenen spontaan te krimpen tot het formaat van een walnoot.
Maar je zult je verbazen hoeveel mensen hier naar kijken, evenals naar alle andere shit op de Nederlandse televisie. De NPO kan er ook wat van met Heel Holland Bakt en RTL doet ook een duit in het zakje met tal van pulp programma's.
Realiseer je dat meer dan de helft van de Nederlanders een IQ heeft van 100 of minder, daar zijn die programma's stuk voor stuk op afgestemd. Je zult maar programmamaker zijn bij de campingzender, dan moet je je toch moeite doen om je te verdiepen in de shagrokende halfdronken uitkeringstrekker op 12 hoog die dat programma moet gaan kijken.
Ik word er soms een beetje treurig van, als ik tóch een keer zap en al die shit voorbij zie komen. Is dit mijn voorland? Wordt het ooit nog wat?
Knikker op met die onzin, denk je nou echt dat ik daarvoor een tv ga aanschaffen?
Ruilen?
Het gaat om het spel, niet om de knikkers.
Het gaat om het geld, niet om de knikkers.
Het leven is een feest maar je moet zelf de knikkers opvangen.
@CLoVis | 22-01-21 | 10:15:
Absoluut, om precies te zijn het geld voor John de M.
Daarom helpen Jelle en zijn broer (die van Marbula One, zie hier: www.youtube.com/channel/UCYJdpnjuSWVO... ) niet mee aan dit programma, terwijl zij wel de directe aanleiding zijn voor het programma.
www.gelderlander.nl/nijmegen/jelle-ga...
Avondklok en dan dit soort debielen TV als pleister op de wonde? We zijn verloren...
en Netflix is uit
REAGEER OOK