Geen avondklok maar....... een visiteverbod!
Burgemeesters & pliesie zien spertijd NIET zitten
Belangrijke foto-serie van ANP-virtuoos Lex van Lieshout, uit september 2020, toen We The People nog dingen mochten. Koffiedrinken bij elkaar. Och man, mooi was die tijd. Kopje koffie, koekje erbij, wat een gezelligheid, we weten het nog goed. Anno 2021 Museumplein weten we dat koffiedrinken ongeveer gelijk staat aan het met hoorns op je hoofd binnen wandelen in Capitool-gebouwen, en neemt u maar van ons aan dat koffiedrinken VERBOTEN gaat worden. Bruls en de burries van de "veiligheidsregio's" vinden een AVONDKLOK MAAR NIKS, want dat betekent dat er gehandhaafd moet worden, en daarom ligt vandaag tijdens het "veiligheidsberaad" een VISITEVERBOD op tafel. Er rest u niets anders alsdan de rest van het jaar thuis in volledige eenzaamheid wegkwijnen bij talkshows waar 10 man aan tafel zitten. Red ons, Helena Hubertina Johanna Kuhr!
Reaguursels
InloggenStop maar met alle maatregelen. Mensen hebben er lak aan. Vanmorgen: grote letters op deur en raam bij bakker: niet meer dan drie mensen binnen. Vierde loopt binnen met mondkapje niet over neus en trekt zich nergens wat vanaf aan. Duwt je praktisch opzij om in vitrine te kijken. Groep van zeker zes volwassenen lopen gezellig vlakbij elkaar ook nog op fietspad. “Toevallig” mensen van allochtone afkomst ook nog.
In 1950, met de levensverwachting van toen, hadden we waarschijnlijk niet eens in de gaten gehad dat er corona was..............................
Je moet het maar blijven verkocht krijgen hoor. Besmettingen dalen, ziekenhuisopnames dalen, overlijdens dalen. Dussssss... we hebben extra maatregelen nodig, want een Engelse wichelroedeloper heeft voorspeld dat de Boris-variant het einde der tijden gaat inluiden.
En als in april de besmettingen weer stijgen gaat u dan zeker weer zeggen dat er veel te weinig maatregelen zijn genomen door de regering.
@Kattie | 18-01-21 | 19:08: Nope. Geen flauw idee trouwens waarom u het woord weer" gebruikt. En boeit me verder ook niet.
Wat dacht men van een ademhalingsverbod? Geen verspreiding van vieze virusdeeltjes, geen verspreiding van vieze meningen en heel het volk snel onder controle. Wie is de eerste die opstaat om dit te steunen? Markieeeee kom er maar in
Dit heeft van Oef anderhalf jaar geleden op deze site al geopperd, dat er in 2055 al een ademhaalvergunning nodig is om in openbare ruimtes te kunnen ademhalen. Iedereen onder de hypochondergrens moet sowieso binnenblijven en wordt als vieze paria beschouwd.
Ik denk dat het beter is om een ademquota in te stellen van de dagelijks te nuttigen lucht. Quota kunnen verhandelbaar zijn. Kunnen we meteen schaartste creeeren, daarnaast kunnen deze quote als vervanging voor de bitcoin fungeren.
Dus: geen animo voor avondklok. Vervolgens met een nog erger visiteverbod dreigen. Dan zegt men: dan liever een avondklok. En hopla!
Slim spelletje manipulatie hoor.
Je kan prima beide absurditeiten negeren. Ik negeer het "blijf thuis" regeltje net zo glashard. En velen met mij, véél mensen op straat, ramdruk bij de slager/bakker/supermarkt. Gooi een restaurant open en het stroomt vol, ik weet dat zeker. De mensen zijn de bullshit beu. Het virus is er, leer ermee leven. En kijk wat minder TV, dat is goed voor je gemoedsrust.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 14:17: Misschien kan je ook wat minder wappie websites bekijken. Gaat je IQ meteen omhoog. Al is het een lange klim, in jouw geval.
@Wiebenick | 18-01-21 | 15:04: Omdat je zo met me in zit zal ik je een geheimpje vertellen. Ik heb net zo hard een broertje dood aan social media troep als facebook als dat ik aan de angstmedie heb waarmee het doodsbange deel van de bevolking gebombardeerd wordt. Misschien is het goed dat jij ook eens wat kritischer naar jezelf gaat kijken met je IQ verwijten.
Waar moet je savonds heen als alles dicht is en er ook een visiteverbod komt? Heel handig dus een visite verbod. Twee vliegen in één klap.
@Kattie | 18-01-21 | 19:02: Dat zoekt men elkaar buiten wel op op een plek waar minder gehandhaafd wordt. Buiten dat ga je met een visiteverbod wel over de tolerantiegrenzen van de samenleving heen. Buitenshuis mantelzorg verlenen wordt namelijk zo illegaal. Hierdoor zijn bijvoorbeeld veel ouderen ten dode opgeschreven en naaste familie, die dit had kunnen voorkomen, zullen wraak willen nemen. Daarnaast forceer je iedereen een kantiaanse kluizenaar te worden. Zat globetrotters die dit niet gaan pikken. De overheid kan dit wel voorstellen om code zwart te voorkomen, maar ze spelen wel met vuur.
Grappig dat hier de stemming behoorlijk kritisch is en je op Dumpert wordt weggehoond als je ook maar iets vindt van Gommers en de Gommersen van deze wereld. Kwestie van levenservaring vs. snowflakes?
We hebben nou eenmaal nogal wat wappies in Nederland die bij elk mogelijk verbod lopen te juichen, het kan ze niet ver genoeg gaan. Zwarte Pieten verbod, plastic zakken verbod, stofzuigers verbod en ja ook een ‘naar buiten gaan verbod’ vinden ze helemaal geweldig.
In alle eerlijkheid, die mensen zijn een vrij land onwaardig, zouden een geheel verzorgde enkele reis naar China of Noord Korea moeten krijgen, en vormen een bedreiging voor elke vrije samenleving.
Het is een rot in je vrije land. Kennelijk hebben sommige mensen een enorme hekel aan vrijheid, en klagen dat ze doen over mensen die zich verzetten tegen het steeds maar verder afbreken van vrijheden.
Gelukkig moet ik wel zeggen dat als ik buiten het internet met mensen spreek, vrijwel iedereen tegen de avondklok is. Ze verzetten zich er niet zo fel tegen als ik, maar ik heb nog niemand horen zeggen dat hij ervoor is.
Dat volk verzamelt zich voornamelijk op nu en op dumpert zo lijkt het. Ik bedoel, zelfs Bruls is tegen, de man die normaal het liefst alles verbied wat hij maar kan verbieden. Dus zelfs onder de mensen die een bedreiging zijn voor onze vrijheden, vind je nog genoeg mensen waarvoor zelfs dit een brug te ver is.
Dumpert. Daar zitten natuurlijk vooral de gasten die op zoek zijn naar sensatie en wtf filmpjes. Ander type volk, zeker nu dumpert niet meer aan GS vast zit. Dumpert is zo'n beetje de feesboek in alternatief medialand. Liever een filmpje dan een boek zeg maar.
@DerUnterMensch | 18-01-21 | 14:26: Ik vraag me altijd af wat voor mensen er schuil gaan achter de positieve preken over opsluiting en sociale isolatie. Misschien heftige autisten die volledig geconditioneerd zijn geraakt het laatste jaar.
@DerUnterMensch | 18-01-21 | 14:26: Goeie analyse, kan het wel volgen.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 14:50: Ik denk dat het te maken heeft met een soort van berusting. Als je niet kritisch bent en gewoon volgt wat de overheid zegt zonder vraagtekens, is je leven een stuk eenvoudiger en misschien minder zorgelijk (hoewel je dan dus ook iedere onheilstijding slikt voor zoete koek),
Veel teveel tijd verloren met discussiëren over zo'n totaal onbewezen maatregel. Heb het eens over ingrepen waar niet het hele land voor plat hoeft en waar nu wel (meer en meer) bewijs voor is. Vitamine D. Ivermectin. Zink. Daar is echt al 1000 x meer bewijs voor dan mondkapjes en andere onbewezen lockdown plagerijen. (Al die studies zijn makkelijk te vinden via Google).
Voor Ivermectine is nog steeds geen wetenschappelijk bewijs dat het überhaupt werkt. www.france24.com/en/live-news/2021011... Zink innemen is overbodig. Gewoon volkorenbrood, -rijst, -pasta, etc. nemen en wat meer vlees, vis en kip eten. Dat werkt al als een antivirus in het lichaam. www.popsugar.com/fitness/does-zinc-pr... Vitamine D werkt overigens wel. www.wur.nl/nl/show/5-vragen-over-de-i...
En nog een tip van mij: Ceterizine, een stof tegen hooikoorts, dat bij de Lidl en in ander zaken onder de naam Reactie en Prevalin wordt verkocht. Corona en hoorkoorts hebben namelijk allebei de eigenschap een auto-immuunziekte te zijn, waarin het lichaam reageert op z'n eigen histamine. Andere antihistaminica worden ook onderzocht en zitten in een net zo ver onderzoeksstadium als Ivermectine, m.ufhealth.org/news/2020/existing-ant... , maar ceterizine lijkt mij vooralsnog het meest veilige en voorhanden. Hoe ik dit zelf slik: Vitamine D 10ug als basis met eventueel ceterizine als ik ga snotteren.
Daar ga ik me dus echt niet aan houden, mocht het er van komen.
Telkens wanneer je denkt dat het niet gekker kan toveren ze nieuwe waanzinnige maatregelen naar voren. Ik stel voor dat we het OMT preventief in quarantaine zetten.
Precies. En dan vinden ze ons gekkies/wappies als we de maatregelen niet meer serieus nemen.
Met u erbij hoop ik
Dus: naast maatregelen, waarop al niet gehandhaafd wordt, een nieuwe maatregel, waarop niet gehandhaafd gaat worden.
Het gaat niet om het handhaven, het is een manier om achter je voordeur te kunnen komen. Want dat is wat die dikke graag wil, een mogelijkheid om achter jouw voordeur te kunnen handhaven, dat heeft hij vaak genoeg in de media laten horen... ;-)
De meeste maatregelen zijn sowieso alleen voor de bühne. Anders hoorde je wel iets over andere medicijnen/supplementen en had men allang een legertje Cubaanse verplegers ingevlogen. De kosten/baten van de lockdown maatregelen worden ook nooit berekend.
"Nederland zit mogelijk vast aan lockdown-maatregelen tot de lente of tot er genoeg mensen ingeënt zijn. Dat blijkt uit het nieuwe OMT-advies."
Aldus het AD: www.ad.nl/politiek/omt-berekening-een...
Dus we zijn f#cked en definitief opgehokt, wanneer en wie gaat bepalen dat er ooit eens genoeg gevaccineerd is?
Die minimale 70% wordt nooit gehaald en stel dat het gehaald wordt dan mag men elk jaar de maatregelen blijven verlengen want er moet wederom een nieuw vaccin genomen worden zoals met de "griepprik"?
Nu is 20% al immuun (want reeds genezen). In de sociaal of medisch meest actieve kringen zal dat nóg hogee liggen. Dus heel ver liggen we niet meer van groepsimmuniteit af, zelfs als de R0 nog omhoog gaat.
Je slaat de spijker op zijn kop, onze geweldige bestuurders en alle ‘deskundigen’ die hen adviseren zien dit over het hoofd. Iedereen zal jaarlijks gevaccineert moeten worden (of misschien wel vaker, we weten niet hoe lang het vaccin blijft werken). En het zal onmogelijk zijn om de gehele Nederlandse bevolking te vaccineren, dat is nu al een gigantische logistieke operatie. Los van het feit dat niet iedereen zich zal willen laten vaccineren (wat m.i. ook niet nodig is voor niet-kwetsbaren). Het bewijst in ieder geval wat voor een klungels en clowns er in dit kabinet en dat OMT zitten. Stof tot nadenken voor iedereen die slaafs de richtlijnen opvolgt en iedereen die dit niet doet uitmaakt voor ‘wappie’.
@kunstliefhebber | 18-01-21 | 14:16 Bent u dat, Professor Brillewip? Het is nog een wonder dat u niet gespot bent als het fenomenale genie dat ons uit de misère gaat helpen. Zet uw lamp toch niet onder de korenmaat, als ik u bidden mag.
@kunstliefhebber | 18-01-21 | 14:16: Een gigantische logistieke operatie?? Valt best mee. Eigenlijk best makkelijk zelfs.
1. Testen? Gelijk een vaccin er in, dan halen we de 50.000 prikken per dag ipv de belachelijke 15.000 per week!!!??!!?? Er werken bijna 200.000 verplegers/sters in Nederland. Tempo!!
2. Zet het leger in, dokters assistentes, dierenartsen. Uurtje oefenen op een sinaasappel en gaan.
3. Misschien gelijk prikken als we 17 maart naar de stembus gaan
Door visite verbod houden ze aan het eind meer pensioenen over die niet meer uitgekeerd hoeven. Door avond klok pakken ze de import en dat is rassicties.
De maatregelen moeten natuurlijk wel geld opbrengen i.p.v. kosten, dus logisch dat we de medelanders in de getto's direct overslaan vanwege capaciteitsproblemen.
Bij mensen binnenkijken is natuurlijk al even de bekende de grote wens van die dikke Bruls, zijn eigen woorden, een visiteverbod is daarmee een win/win.
En je kan bij mensen binnenstappen, hoe anders te controleren?
En je kan selectief te werk gaan, de prachtwijken slaan we over om de capaciteit in te zetten in de Vinex-wijken, nog gerichter, op de postcodes waar de koophuizen staan.
Alleen de pensioenpot??
Ha ha, in mijn nieuwe huis (wat nu verbouwd wordt) lopen momenteel vaak 6 mensen tegelijk rond die daar aan het werk zijn. En ik loop daar vaak ook rond voor overleg. Valt dat ook onder visite? Het illustreert in ieder geval hoe onrealistisch en onhaalbaar dit soort domme plannen van de overheid zijn. En ik kan en wil het dus niet serieus nemen.
Het gaat natuurlijk om de grote lijn. Massa is kassa in dit geval. Hoe meer mensen zich aan de regels houden, hoe moeilijker het virus het heeft.
Wie is er nou eigenlijk dom. Denk toch echt U.
Ik ga zelden op visite, veel vaker uit neuken...
Ze doen maar. Ik doe in ieder geval niet mee.
Is visite hetzelfde als visiteren? Dan is nu je Schip-hol momentje daar: corana test: negatief maken, condomen met waspoeder inslikken en let's go. Want ze mogen niet meer op visite bij je.
Wordt druk bij Schiphol...
Ok...
Liever nu alles uitvoeren, alle maatregelen tegelijk, 1 maand lang.
Ik vind het prima (niet heus, voor mezelf prima, voor vele anderen juist niet).
Gaat niet helpen (onbetrouwbare voorspelling). Nu gaan ze begin maart alles locken. kan je garanderen: ja het werkt! net als bij griep en antibiotica. 2 dagen griep: antibiotica slikken: ja het werkt...
Als de haan kraait komt de zon op. Zonder kraai komt de zon niet op? ja het werkt...
Geld dat ook voor asielzoekers die elke week binnenwandelen. Grenzen dicht hoe moeilijk is dat.
Nee Harry, dat kost geld en bij de hardwerkende burger met een koopwoning is geld te halen. De burgermeester van jouw gemeente hoeft alleen maar te kijken waar er OZB / Eigenaren-belasting wordt betaald door de burger en dat zijn de postcodes met huisnummers waar gecontroleerd gaat worden.
Visite mag dan wel goed gedefinieerd worden. Als je in plaats van bij elkaar op visite te gaan afspreekt elkaar op neutraal terrein te treffen is er wellicht niets aan de hand.
En intussen slepen ze IC patiënten van ziekenhuis naar ziekenhuis zodat het overal vol lijkt. Wàt IC leeg, hier heb je er acht.
Zou allemaal niet nodig moeten zijn als mensen niet zo verdomde eigenwijs en egoïstisch zouden zijn. Hoe moeilijk kan het toch zijn om 3-4 weken alle sociale contacten te vermijden, met mondkapje op alleen het absoluut nodige doen. Te moeilijk voor naar schatting 30% van de bevolking. We weten wel tot welke clubjes deze mensen behoren.
""STERK ADVIES"
Gebruik eens je verstand en lees je in en doe niet zo hyper.
Schimmige clubjes, de 5e colonne, de vrijmetselaars, de illuminatie, interplanetaire bestuurders, de ideocraten, de Schwabasten..
En jij gelooft dat het virus dan als sneeuw voor de zon verdwenen is?
Dat kan deze generatie niet, alles moet instant nu nu nu.
Ik voel meer voor een intelligent visiteverbod. Selectief, zeg maar. Dat je zelf een lijstje mag samenstellen wie er niet meer op visite mogen komen. En dat dan, voor alle zekerheid, voor de rest van het jaar doortrekken. Wellicht ook iets voor op de werkvloer. Je eigen bubbel samenstellen. Je eigen knuffelmaatje(s)...
ik ga jullie namen opschrijven. De rest kan thuisblijven. die zijn gewoon kudt.
Een bezoekverbod, tuurlijk. Iedereen weet dat de galmende gelovigen en de bekende bij elkaar klittende allochtonen de R opjagen. Een avondklok voorziet gedeeltelijk in probleemgroep 2 met name de jongeren en is beter te handhaven dan een bezoekverbod. Of krijgen we wijkblokhoofden zoals in de oorlog ?
Goed idee, en we noemen die blokhoofden Kapo's.
Oberblockbahnfuhrer
@Ad1617 | 18-01-21 | 15:17: beetje meer "sturm" erbij, klinkt anders zo lego achtig.
Als het virus zo gevaarlijk is dat je nazi maatregelen overweegt waarom blijven de supermarkten dan nog open?
Waar is het oorlogsplan met voedsel- en vaccindistributie, inzet van het leger, etc.?
Nee tuurlijk niet. Maatregelen voor de buhne. Het bestuur is nog steeds van het toeslagaffaire-niveau: in oorlog met de burger.
Inderdaad!
Misschien blijven de supers wel open omdat eens mens toch moet eten he? Ik zie me nog niet stiekem met de luchtbuks op konijnen en loslopende katten gaan jagen..... En??? Wáár haal ik dan mn bier?
Het mooiste is verplicht laten testen voordat je in het vliegtuig naar Nederland vliegt, dit geldt niet voor ambassade personeel, regering, prins pils, en ander boven ons gesteld gespuis.
Maar dit is natuurlijk weer een puur politiek spelletje he, dat hebben we vaker gezien.
- We krijgen een avondklok.
- Volk: Neeeee!
- Ok dan doen we een visiteverbod
- Volk: Nou doe dan die avondklok maar....
Precies, en iedereen trapt erin
Ze mogen van mij doodvallen met hun visiteverbod.
Eens.
Net terug van een weekje ziekenhuis ( geen Corona probleem)
en magen paar maanden wachten op een operatie vanwege wachtlijsten. fijn met pijn. Dan zie ik Opta 2 Engelse rasta figuren die uit Engeland komen voor een blow vakantie in Amsterdam
Dit terwijl ik de ziekenwagens af en aan zag rijden aan de COVIt ingang van het ziekenhuis. De eerste de beste die zegt dat Corona allemaal bullshit is kan een gevulde catheterzak over zich heen krijgen
Corona is bullshit.
@_Roy_ | 18-01-21 | 12:57: u heeft een fetish?
Ik vind het knetterbezopen dat een of andere mogendheid mij en anderen gaat verbieden zich in openbare ruimte te begeven. Niet mee den deze, in ieder geval.
Om een visiteverbod moet ik wel heel erg lachen.
Een avondklok is makkelijk te handhaven. Je laat de hond uit, of je hebt een werkgeversverklaring. En anders krijg je een prent. Hoe moeilijk is dat?
En dan iedere dag publiceren hoeveel prenten zijn uitgedeeld (beetje bijplussen mag best). Moet je eens zien hoe snel de straten leeg zijn.
Met een visiteverbod kun je helemaal niets. Blijven Nederlanders elkaar 'lekker' toch besmetten.
Waarom moeten wij het toch altijd beter weten dan de landen om ons heen?
Welke landen bedoelt u en dan ook graag de cijfers.
In Duitsland mag 1 persoon 1 huishouden bezoeken en omgekeerd. Is wel tegen de UVRM, maar dat interesseert Kaiserin Merkel niet.
@bergsbeklimmer | 18-01-21 | 12:04: Merkel is binnenkort weg vom Fenster.
Weet je wat, geen visiteverbod, geen avondklok. Ben er een beetje klaar mee. Hoeveel mensen hebben we al gevaccineerd? Is de testcapaciteit al dusdanig op orde dat we bv in 1 week heel Nederland zouden kunnnen testen? Is de IC capaciteit al uitgebreid? Nee, Nee, Nee, Nee. Ik ga mezelf niet tot wanhoop drijven thuis geisoleerd tussen 4 muren omdat de overheid faal op faaal op faal op faal op faal bewerkstelligd. En nee: dat komt niet "omdat we ons niet aan de regeljes houden" .... met je "pretttesten" en "boodschappen-uitjes"
@Lupuslupus | 18-01-21 | 12:10: weet u wie er ook een groot venster in zijn buitenhuis had?
@Bamberger Reiter | 18-01-21 | 12:48: AH te D?
Tenzij je tot de ontdekking komt dat je hele enge buren hebt. Aufmachen!
Totdat je er achter komt dat de asiels plotseling wel heel veel nieuwe baasjes voor honden hebben gevonden....
Dat deze honden fluks weer teruggegeven worden als de avondklok weer voorbij is, kunnen ze zelf niet verzinnen.
Helaas zitten een aantal medelanders op deze manier in elkaar. Ik ken er (helaas) eentje.
Gooi nu eerst die vliegvelden eens dicht. We importeren de ene na de andere variant van het CCPvirus, en dat moet dan bestreden worden met een avondklok?
Zoland de vliegvelden niet dicht gaan ga ik me niet aan een eventuele avondklok houden.
En de kerken enz enz
Wat een onzin, die virusvarianten zijn al lang in ons land gearriveerd hoor.
@Ton-de-Lange | 18-01-21 | 11:55:
En die andere 2000 mutaties? en de 6000 die er nog komen gaan?
En hoeft er ook geen vracht meer te komen? Er is al 85% minder passagiersvervoer, wat bazelt U eigenlijk?
@van Oeffelen | 18-01-21 | 12:25: www.schiphol.nl/nl/halen-en-brengen/a... Hey Oeff, voer bazelen gesproken, die vliegtuigen vliegen niet leeg naar Schiphol...
@BadPatNL | 18-01-21 | 13:43: nee maar ook niet vol, KLM had het over 11% bezetting passagiers op intercontinentale vluchten!
@van Oeffelen | 18-01-21 | 15:30: Ik doelde meer op de vluchten vanuit het Verenigd Koninkrijk, die vliegen 100% zeker niet met een bezettingsgraad van 11% zo'n 20 keer per dag het land in. (Anders zouden ze er wel 10, of anders 5 van maken. ;-) )
Ik las een visitatieverbod
Daar kan ik nog wel voorstander van zijn.
Mogen we nog op 'visite' bij supermarkt en kantoor?
In Zwitserland geldt vanaf vandaag een Home Office Pflicht. Inclusief controles door de Stadt Polizei (StaPo) en de Kantonale Polizei (KaPo). Mensen op kantoor moeten uitleggen waarom ze daar zitten.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:39:
Naar school gaan ze ook al niet meer geloot ik. De skipiste zit vol jeugd.
@Gravin v Kippenbouth | 18-01-21 | 11:45: scholen zijn hier gewoon open, ook de traningen voor de jeugd tot 16 jaar in de hal vinden plaats. Vandaag sneeuwt het nog en is er niet veel zicht op de pistes, morgen volle bak zon verwacht en woensdag ook.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:39: Ik kan al 20 jaar niet uitleggen waarom ik hier zit
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:39: Zelfs de nieuwe rekruten moeten zich vanaf nu thuis opdrukken in Home Office. Als ze kunnen inloggen.
De avondklok zou het aantal sociale bewegingen moeten afremmen. In feite is dit dan hetzelfde idee, maar dan geldt het voor de hele dag. In principe een strengere maatregel dan de avondklok, lijkt mij.
Veel strenger en naast het feit dat het verklikken van die kutbuurtbewoners ind e hand werkt zorgt het voor nog veel meer eenzaamheid bij ouderen en alleenstaanden. Waardeloze maatregel, wederom een sleepnet ipv gericht de probleemgroepen aan te pakken en het falende vaccinatiebeleid te verdoezelen..
Die klok komt er gewoon. We gaan op feb/maart/april af en dan begint het nieuwe corona + griepseizoen en krijgen we weer dat hele circus van ziekenhuizen die vol liggen enz. Dus het wordt de komende maanden alleen maar erger (wat normaal is in deze tijd van het jaar) ==> avondklok en nog meer beperkingen. Btw geen verkiezingen, die gaan naar de zomer als het weer rustig is zodat Rutte kan laten zien hoe goed hij het gedaan heeft. Das mijn voorspelling.
Ik vermoed zomaar dat u de spijker op de kop slaat.
Ongezien de tyfus.
m.a.w. gegin van de communistische staat krijgt links als nog hun gewenste maatschappij.. behalve voor vluchtelingen natuurlijk....
Goeie glazen bol heb je! De mijne laat exact hetzelfde zien...
Leuk ook voor die mensen met een latrelatie. Verdomme. Gooi de bekende probleemwijken en grefodorpen voor 2 maanden dicht en klaar ben je.
Niet teveel inzoomen op de ware probleemhaarden aub, dat is discriminatie...
En hoe moet het nou met mijn moedertje dan?
In eenzaamheid laten verrotten? Moet ze zo haar laatste levensjaren doorbrengen?
@MoonBeebe | 18-01-21 | 11:49: Natuurlijk niet maar dat is aan u. Voor elk 'probleem' is een oplossing. Zolang onze deuren niet dichtgelast zijn kunt u uw moedertje blijven bezoeken. Zoek en vindt geitenpaadjes.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:49: De meeste kerken zenden allang alleen nog diensten online uit. Zonder kerkgangers dus. Maar voor atheïsten is dat blijkbaar nog niet genoeg.
@Lupuslupus | 18-01-21 | 12:13: de RK diensten zijn allang online en ja, in Italië zijn een paar kerken waar 3.000 man inkunnen open en daar zitten dan verspreid zo'n 25 mensen, gaat helemaal nergens over dit geneuzel van slecht geinformeerden en rancuneuze nitwits.
@MoonBeebe | 18-01-21 | 11:49:
Ja. Dat is het idee. En we accepteren het.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:49: Evangelisch familielid bezoekt regelmatig clubleden voor lofzang en bemoediging. Er gaat toch niets boven menselijke nabijheid is het idee, en bovendien gaat de Heer over leven en dood. Ik mijd haar als de pest.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:49:
Ja, sorry Van Oeff. Ik ben nog van voor het groene boekje, toen noemden we het gewoon "oplossingsgericht" .
@Lupuslupus | 18-01-21 | 12:13: Klop!, Alle kerken, en niet de meeste, zouden gesloten moeten worden en uitsluitend online diensten aanbieden.
De tijd van kerken en moskeeën vrijstelling geven van de lockdown onder het mom van godsdienstvrijheid is wel al even voorbij lijkt mij?!
@peterdh | 18-01-21 | 12:29: Nee, ik ga het niet accepteren. Ik neem alle voorzorgsmaatregelen, ben voorzichtig maar ze kunnen mij wat. Dan maar een " aso".
@MoonBeebe | 18-01-21 | 14:13:
Ik geef je groot gelijk. En zeker geen aso. Al die wappies die schreeuwen dat dit noodzakelijk is zitten zo ver met hun kop in hun reet/rutte dat ze niet meer zien wat voor vrijheden ze hier allemaal lachend afstaan. Vergeet niet dat als het nu makkelijk gaat bij het eerste de beste wissewasje in de toekomst, ook al staat het geheel los van corona of een andere pandemie, de overheid heel goed heeft geleerd tot hoever ze kunnnen gaan en hoe lang het volk zich in de reet laat naaien voordat ze eens echt gaan tegenspurtellen. Als dit de eerste avondklok sunds WOII wordt dan zal het zeker weten lang niet de laatste avondklok zijn de aankomende 20 jaar.
100% politiek geneuzel.. als een avondklok niet te handhaven valt (onzinargument 1) dan is een visiteverbod nog slechter te handhaven ( onzinargument 2).
Ze willen het gewoon zelf niet, maar wel een stok achter de deur hebben om te kunnen handhaven. Maar dat kan al lang met de huidige maatregelen.
En bovenal willen ze politieke afdekking.. van.. kijk. Wij hebben alles er aan gedaan.. het ligt niet aan ons dat de zorg implodeert in februari/maart
Maar wel.. kijk dan klinkt hetbuitstellen van de verkiezingen ook heel logisch.. toch?
Even voor de goed orde: het huidige kabinet en zijn voorganger is verantwoordelijk voor:
1 De uitholling vd zorg
2 Het niet voorbereid zijn voor een pandemie
3 Het ontkennen van de ernst
4 het negeren van signalen en erop acteren
5 het liegen dat preventie niet helpt omdat de middelen ervoor ontbreken
6 het liegen over de cijfers
7 de maatregelen om het volk rustig te houden vanwege het voorgaande falen
Eens, niets tegen in te brengen.
Universele Verklaring van de Rechten van de Mens:
Artikel 12 - Niemand zal onderworpen worden aan willekeurige inmenging in zijn persoonlijke aangelegenheden, in zijn gezin, zijn tehuis of zijn briefwisseling, noch aan enige aantasting van zijn eer of goede naam. Tegen een dergelijke inmenging of aantasting heeft een ieder recht op bescherming door de wet.
En als uitsmijter alvast:
Artikel 13 - Een ieder heeft het recht zich vrijelijk te verplaatsen en te vertoeven binnen de grenzen van elke Staat. Een ieder heeft het recht welk land ook, met inbegrip van het zijne, te verlaten en naar zijn land terug te keren.
Nood breekt wet.
@Wiebenick | 18-01-21 | 11:38: Gelukkig is er in dit geval geen sprake van nood!
Artikel 30
Geen bepaling in deze Verklaring zal zodanig mogen worden uitgelegd, dat welke Staat, groep of persoon dan ook, daaraan enig recht kan ontlenen om iets te ondernemen of handelingen van welke aard ook te verrichten, die vernietiging van een van de rechten en vrijheden, in deze Verklaring genoemd, ten doel hebben.
Het is dus geen vrijbrief om de tokkie uit te hangen.
Nood breekt wet.
@Ton-de-Lange | 18-01-21 | 11:56: Met ander woorden in crisistijden (oorlogstijd) gelden mensenrechten niet. Assad, lees je mee, Putin lees je mee .......
@bergsbeklimmer | 18-01-21 | 12:06: Wat hebben de presidenten Assad en Poetin hier nou weer mee te maken?
@42 | 18-01-21 | 11:48:
Dat lees je verkeerd: Er staat je mag deze rechten niet gebruiken om deze rechten om zeep te helpen. Da's wat anders dan jij zegt.
Wetgeving citeren zonder de hele wet te kennen. Jaja. Man man man, als we daar de oorlog mee moeten winnen.
Een visiteverbod. Het moet toch niet gekker worden. Houdt dat ook in niet meer de deur openmaken voor de pakketboer? Of de boodschappen bij je overbuurvrouw afleveren? Dit gaat een ramp worden waar mensen compleet doordraaien en er doden gaan vallen, want de scholen zijn dicht, je zit met 3 kinderen thuis en je kunt er niet eentje even een middagje bij opa & oma droppen.
Ik zeg, doorpakken met dat vaccinatiebeleid, de mensen met de meeste intermenselijke contacten het eerst, grenscontrole, asilios weigeren, illegalen en mensen in de procedure vastzetten ( inclusief bedelzigeuners voor de winkels ) en kom maar door met die staatsprogramma's over gezonder leven en het versterken van je immuunsysteem.
Wat een kutkabinet is dit toch ook en wat pakken ze dit klote aan. Ze durven geen gerichte keuzes te maken maar iedereen moet het voelen. Land stil, economie stuk en de motor van de samenleving - de werkende mensen + ondernemers - vast in een wurggreep. Jongens, donder alsjeblieft op naar huis en laat die kutambtenaren het land maar tot aan de verkiezingen beheren, ik kan jullie koppen zo langzamerhand niet meer zien.
Dit is gewoon “intelligente lockdown V2”.. ook zon wassen neu.. gewoon een lockdown en dan noemen we hetbslim, zodat het volk het hapt..
Visite verbod is gewoon hetzelfde als avondklok als je ‘s avonds handhaaft,.. maar dan heet het geen avondklok
Het ligt niet aan het kabinet, maar aan die paardelullen die het verkloten, die weigeren te luisteren en zich laten aansteken. Die lieden zijn schuldig, daar betaalt de rest van de maatschappij voor.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:40: Ik vind de bange wezels die als een debiel naar een teststraat rennen met een kuchje irritanter dan de mensen die de regels zoveel mogelijk negeren. Die bange wezels zorgen voor hoge "besmettingcijfers" en verzieken het voor de rest. Blijf gewoon thuis als je bang bent en ziek denkt te zijn.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 11:57: Dat is zéker waar. Die hypochonders zorgen er óók voor dat de positief getesten nu 'besmetten' worden genoemd.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 11:57: PCR+ = 2 weken thuisblijven en al je contacten laten optrommelen voor een test. Dat gebeurt niet, ze gaan zelfs nog snuivend en hoestend naar het werk! De aso's.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 12:30: Aanstellerij noem ik het vooral. Als je zwaar ziek bent, koorts hebt, blijf je thuis. Een beetje loopneus of mild kuchje is een normaal verschijnsel in de herfst/winter.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:40:
Dat sowieso maar ze weigeren dus ook specifiek op te treden tegen die paardenlullen en het benoemen alleen al kost ze moeite. Wij staan er gelukkig in ieder geval hetzelfde in, doorpakken en aanpakken sans aanzien des persoons, anders gaat de schade nog veel groter worden dan nu al het geval is.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 13:02:
Dus testen. Want je bent ongewild een schakeltje in de kete waar pas 5 of 10 schakeltjes later een nieuwe besmettingshaard kan ontstaan en dan staan we allemaal te kijken van: "goh, he, hoe kan dat nou, ik heb toch echt niet... etc. etc".
@Graaisnaaiert | 18-01-21 | 13:51: Pak ze maar aan als je durft!
@Graaisnaaiert | 18-01-21 | 13:53: Ik test niks. Blijf jij maar uit mijn buurt.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:40: ik las paardelullen die ze verkozen.
Ik moet denken aan de woorden van een demonstrant gisteren, een jonge jongen. Hij was geslagen en op de vraag waarom hij dan niet wegging zei hij "Ik bleef staan, want de volgende stap is dat ze je huiskamer binnenkomen." Dat moment is er dus al bijna. Ik vind het zorgelijk. En ja, het zijn wappies en ik heb geen sympathie voor 90% van deze malloten maar zijn ze allemaal koekoek, of hebben sommige ook een punt?
De politie mag dat al eeuwen.. dus ik snap niet waar hij het over heeft.
@Epistulae_Morales | 18-01-21 | 11:15: Blijf dat maar lekker denken...
@Epistulae_Morales | 18-01-21 | 11:15: Niet als je opkomt voor je rechten en een mening hebt. Das nieuw. Althans in Nederland.
@Epistulae_Morales | 18-01-21 | 11:15:
Ehm, ja, als ze een huiszoekingsbevel hebben ja. Niet eerder. Los daarvan, als er wat is mogen ze hier best binnenkomen, als ze dat nodig vinden. Wel even de reden vertellen en als die plausibel is, prima. Voeten vegen en dan krijg je nog een kop koffie ook.
@4HoogAantWater | 18-01-21 | 11:18: de politie is bevoegd tot het binnendringen van private eigendommen bij de verdenking van strafbare feiten waarbij de gezondheid van mensen in gevaar wordt gebracht,..
@Graaisnaaiert | 18-01-21 | 11:24: Bij noodzaak waarbij een gezondheidsaspect cq gevaar voor mensen geldt, mag de politie zonder huiszoekingsbevel optreden. Er zijn zelfs rechtszaken geweest omdat de politie niet handelend optrad..
En ja.. daar gooien ze het op.
@Graaisnaaiert | 18-01-21 | 11:24: maar dat is dan visite...
Ik vind dit corona ‘beleid’ neigen naar Fascisme
Wees blij dat het virus niet racistisch is.
@Wiebenick | 18-01-21 | 11:13:
Er is toch al vrij veel over geschreven:
www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/com...
Nederland is nog heel mild vergeleken met bijvoorbeeld Italië de bakermat van het fascisme.
Doe eens uitleggen dan?
Als er nou iemand beroepshalve moet komen, stel je CV ketel werkt niet meer, of er moet een loodgieter komen omdat er iets verstopt is, of de wasmachine is kapot.
Mag er dan ook niemand komen?
Als je deze vraag stelt dan ben je eigenlijk al akkoord met de maatregel.
@ja,diedus! | 18-01-21 | 11:13:
Nee, ik vraag me af hoe het zit met het IQ van de persoon die iets dergelijks verzint.
en noodzakelijk hoerenbezoek?
@Waakvlam | 18-01-21 | 12:00: Dat mag altijd ,natuurlijk, nood breekt wet.
Beide kampen lijken totaal voorbij te gaan aan het feit dat de manier waarop onze samenleving is opgebouwd en zich in de laatste 200 jaar pijlsnel heeft ontwikkeld op meerdere vlakken gewoon niet vol te houden is. Ipv voor of tegen de maatregelen te zijn biedt Corona juist een kans hier over na te denken en wellicht met goede alternatieven te komen. Aangezien je de wereld niet een, twee, drie veranderd zou het een goed idee zijn bij jezelf te beginnen. Nederland is een klein rijk land en zou hierin organisatorisch gezien makkelijk het voortouw in kunnen nemen. Minder aan het overheidsinfuus bv. waardoor de overheid misschien ook weer iets voor haar burgers gaat betekenen ipv alleen maar te halen. Andere keuzes maken wbt consumeren en levensinvulling. Corona is nog een zeer milde straf van de natuur ons te laten zien hoe klein en afhankelijk we eigenlijk zijn. Zie het als een waarschuwing en doe er je voordeel mee in hoeverre dat mogelijk is. Wij zijn een lui en gemakzuchtig volk, ieder persoon die op zijn of haar manier probeert iets tot stand te laten komen weet dat dat met luiheid en gemak niet lukt.
Als de Overheid dan toch bezig is met afdwingen vangedragsverandering, waarom dan niet een verplichting tot gezond eten, kwijtraken van buikvet, meer bewegen? Dat helpt teminste, in tegenstelling tot zo'n mondkapje
Het gemak waarmee ook hier velen instemmen met massavaccinatie verbaast mij. Niet in de laatste plaats vanwege eventuele bijwerkingen van de diverse vaccins in verhouding tot de effectiviteit ervan, waarover nog veel vraagtekens zijn. Wat ik mis vanuit de overheid is sturing op natuurlijke weerstand. Met een gezonde leefstijl (een verantwoord dieet met voldoende vitamines, matig drinken, bij voorkeur niet roken en veel bewegen) lopen mensen zonder onderliggend lijden aanzienlijk minder risico om te bezwijken aan corona. Gegeven dat de mutaties staan te trappelen in de coulissen lijkt vaccineren een oplossing voor de korte termijn. En dan?
Blijf thuis en ga 's avonds niet naar buiten draagt niet bij aan veel bewegen.
Welke bijwerkingen? Jeuk en roodheid op de injectieplaats?
En een 1 op 50.000 - 100.000 kans op een hevigere reactie.
Hou toch op...
wat een geleuter. eventuele bijwerkingen van het vaccin. Hoeveel mensen gebruiken alcohol, dat is vergif dat mensen dagelijks innemen en waarvan de gevolgen bekend zijn, zelfde met drugs, niet eens getest maar masssa's mensen stoppen allerlei poedertjes, pillen etc in hun lichaam, alsof daar de gevolgen bekend van zijn (zeker als je niet eens weet wat je inneemt). Vaccins zijn uitgebreid getest, diverse type vaccins worden al lange tijd gebruikt en zijn nu aangepast voor het corona virus. Rna wordt waarschijnlijk alleen ingezet bij een kleine groep mensen, niet de massa. Daarnaast, wat zijn de gevolgen van corona? is het niet gewoon kans, als ik corona krijg, wat kunnen dan de gevolgen voor mij zijn, of wat kunnen de gevolgen zijn van een vaccin. Het is allemaal onderbuik gelul, weinig gebalanceerd dit soort geleuter.
Die bijwerkingenangst en vragen, doodvermoeiend. Heb je de bijsluiter van je paracetamolletje al eens gelezen?
@Quantum Suicide | 18-01-21 | 10:53: hypocriet is het.
Als je op vakantie gaat naar Azië of Zuid Amerika laat je wagonladingen vaccinaties injecteren zonder je af te vragen wat er in zit want vakantie en "we moeten er gewoon even tussenuit"
Nu wereldwijde pandemie, dus niet slechts voor vakantie: "ik weet niet precies wat er in dat vaccin zit, ik vertouw niemand!!!@#$$$$##!!"
@JanVergoor | 18-01-21 | 10:57: Die vakantiegangers kiezen zelf voor die vaccins maar u ziet het verschil niet eens. Mickey heeft helemaal gelijk. En degenen die denken dat ze straks weer 'vrij' zijn zodra ze het vaccin ingespoten hebben gekregen, maken zich blij met een dode mus. U zult het zien.
"En dan?" ... Er het beste van hopen, eigen keuzes maken op basis van gezond verstand en voorgevoel. Overwegen. Eigenlijk zoals het leven gewoon is. Voor het vaccin zou ik denken: Wat overleef ik makkelijker: Corona of bijwerkingen?
@JanVergoor | 18-01-21 | 10:57: Wellicht omdat dit vaccin op basis van een andere technologie is gebouwd en niet langdurig getest? Mag je daar misschien vraagtekens bij plaatsen? En het wordt mij opgedrongen. Als ik naar Afrika ga, dan kan ik kiezen of ik daarheen ga of niet.
Er zijn overigens ook farmaceuten die zich nu nog blauw betalen aan claims van ondeugdelijke medicijnen, dus ja, gezond wantrouwen is een prima eigenschap lijkt mij.
Je hebt gelijk, versterk je immuunsysteem, maar onze overheid kiest voor massavaccinatie. Ik vind het een reactieve en dure oplossing voor een relatief onschuldig virus, maar ik zie dat vaccinatie en -bewijs over niet al te lang tijd een voorwaarde zal zijn om zaken weer te mogen doen, b.v. reizen. Ja, het is chantage...
Gezonde leefstijl levert Big Pharma geen geld op dus zullen ze dat nooit promoten..
@Mark van Leeuwen | 18-01-21 | 11:08: Ik vertrouw op mijn eigen lijf en overleef corona blijkbaar. Dus ik laat mijn gezonde lijf niet inspuiten met iets wat nmm onvoldoende is getest en ter discussie staat.
Gezonde leefstijl is zoiets als met onderwijs.. op het moment dat je erover nadenkt van dat je er iets aan moet doen, is het te laat.
Herkenbaar?
@DeAapUitDeMouw | 18-01-21 | 11:23: Hoewel tot de 'risicogroep' ouderen behorend: ben nog nooit in mijn 76-jarige leven gevaccineerd dus dat gaat nu ook niet gebeuren. Tot nu toe heb ik 2x een flinke griep gehad (+40 koorts), de 1e keer toen ik 18 was en de 2e keer was 20 jaar geleden. Mijn weerstand is dus nog prima maar toch hou ik mij aan de regels. Mocht ik toch het virus oplopen dan heb ik er in ieder geval zelf alles aan gedaan om het te vermijden dus dat zij dan maar zo. Als het mijn tijd is dan ga ik no matter what. Zoek het gevaar niet op en denk voor jezelf. Daarvoor heb je hersens gekregen. En nee, ik laat mij niet bang maken door al die 'voorbeelden' van covid geïnfecteerden. Angst is een zéér slechte raadgever die ook nog eens het immuunsysteem afbreekt terwijl dat juist geactiveerd zou moeten worden door vitamines en mineralen, vooral vit D3. Je eigen immuunsysteem is de 1e barrière voor het virus, voor èlk virus. Helaas heeft de overheid besloten om daar geen enkele aandacht aan te besteden en dat vind ik crimineel. Zelfs dr. Fauci - wat je verder ook van de man kunt vinden - slikt per dag 8.000IU vit. D3. Ook voor veel ouderen zou dat in de 1e plaats kunnen werken omdat hun immuunsysteem vaak al op zn gat ligt en een vaccin dat immuunsysteem opjaagt - op een onnatuurlijke manier - met alle gevolgen van dien.
@oh nee he | 18-01-21 | 10:52: Ok, die drugs en pillen.. dat is de volgende ronde die Hugo de schoenen ons op gaat dringen? Of neem je volledig vrijwillig, zonder dat er een overheid aan te pas komt?
@DeAapUitDeMouw | 18-01-21 | 11:14: Dat bedoel ik. Softenon was ook ooit veilig verklaard. Er lopen als resultaat voldoende mensen rond met onvolgroeide of zelfs ontbrekende ledematen.
Ik zou wel eens willen weten wie van de resguurders corona hebben gehad of iemand kennen die doodziek is geweest? Ik ken maar een persoon: mijn schoonvader van 84, beetje ziek maar nu weer super gezond.
Ik. Neef van me, 50 j. en was kerngezond tot hij op skivakantie ging. Heeft 12 dagen in kunstmatige coma op IC gelegen. Naderhand beetje bij beetje terug gekrabbeld.
Mijn madame via haar werk, daar zijn er ook een paar gestorven. Zijzelf niks van gevoeld maar net dat maakt het gevaarlijk. Zij is dan doordat wij de regels volgen niet verder voor besmettingen gaan zorgen. Dat vraagt dus een paar weken volhouden. Maar anders had ik het aan mijn bejaarde vader en moeder kunnen doorgeven en dan ook nog eens op vakantie daar ook de boel kunnen besmetten. Maar wij denken dus wel aan onze medemens. Ook al ben ik verder een rechtse klootzak.
Collega 1: 2 weken serieus ziek geweest en hersteld
Collega 2: 2 weken serieus ziek geweest en pas na 6 weken werken op therapeutische basis weer volop aan het werk.
Collega 3: Alleen een week geen geur en smaak (jonge gast)
Kennis 1: Serieus ziek geweest. Heeft na 6 maanden nog therapie en meoiete met spraak en geheugen.
Kennis 2: ziekenhuis opname
Oud collega: Intensive care en nog herstellende (nog geen 50 jaar oud)
Genoeg voorbeelden?
ik, hele milde klachten. Mijn vader eind 70 geen klachten. broer rillerig..
Mijn vrouw en ik. Weinig last van gehad, alleen ruik ik bijna niets meer. Wat niet altijd een straf is.
Buurman overleden. Afgekoppeld na 11 dagen IC. Van besmet naar IC in 3 dagen. Van besmet naar dood in 14 dagen dus. Besmetting via kleinkinderen vlak voor Kerst.
Van Oef kende tot december helemaal niemand met corona, infectie of ziekte. Nul. Iedereen keek uit. Sinds een paar weken zijn er 2 bekenden van van Oef in -het buitenland - positief getest. Allebei vanwege de kerst, moesten persé familie gaan opzoeken en bingo. Voelen zich behoorlijk opgelaten nu omdat ze worden uitgekotst. Redelijk terecht. Beiden zijn overigens sportieve figuren en waren binnen 3 dagen weer volledig up&running. Hebben geen beslag gelegd op de gezondheidszorg zoals de meeste obese paupers wel doen.
@ET20 | 18-01-21 | 10:34: Jullie moeten wat minder elkaar in de bek hoesten en je tong niet in je collega's steken.
Een vriend van me is directeur van een bejaardenflat, waar de mensen nog min of meer zelfstandig wonen. Zij staan inmiddels bekend als een covid 'hotspot' want er zijn al maar liefst 10 mensen heengegaan aan covid. Echter : normaliter overlijden er zo'n 25 mensen per jaar. Ze hebben dus een gigantsiche ondersterfte vergeleken met normaal.
Eigen ervaring (35, relatief gezond): anderhalve week geen normaal gesprek kunnen voeren en elke inspanning (zoals opstaan) zorgde voor heftige benauwdheid. Geen koorts, geen reuk/smaak verlies. Na die periode meer dan 4 maanden herstel om longinhoud weer op normaal niveau te krijgen.
Ik ken er eentje buiten mijn kennissenkring. Goed ziek geweest, net een zware griep. Is aan het herstellen. Dikke pech voor de persoon. Weinig aan te doen. Ziek kunnen worden, ervan genezen of doodgaan hoort bij het leven. Dat zijn we langzamerhand aan het vergeten. Iedereen moet maar 100 worden.
@Graaier | 18-01-21 | 10:37: Daar zijn kerstborrels toch voor?
Buurman en collega van mijn vrouw zijn overleden, en 2 vaders van vrienden in het ziekenhuis gelegen. 3 van de 4 waren gezonde jonge mensen. Ken ook genoeg mensen met weinig klachten overigens.
Zeker. Vriend, 40, kreeg thuis zuurstof. Hij was niet slecht genoeg voor het ziekenhuis want hij kon nog 2 woorden achter elkaar zeggen...
Nadat de covid voorbij was heeft hij nig wekenlang alleen maar geschuifeld omdat zijn conditie helemaal weg was.
Voorheen gezonde kerel die fysieke arbeid verricht zonder onderliggend lijden.
Nu gelukkig ook weer gezond.
@rifraf | 18-01-21 | 10:43: Als je het Leyenburg bedoelt, dan ben je gewoon een keihard liegende trol.
@rifraf | 18-01-21 | 10:43:
Bel Gommers. Hij heeft nog plekken nodig. Doe je burgerplicht.
Oh, en ik geloof niet dat je een vrouw hebt.
Het is inmiddels wel duidelijk dat de mate van ziekte afhangt van de manier waarop je besmet bent geraakt. Daardoor dat juist zorgverleners ernstig ziek worden. Zoals (minstens) twee Nederlandse huisartsen die inmiddels zijn overleden. De maatregelen dragen allicht juist bij aan de lichtheid van de symptomen. Zelf heb ik wel degelijk (oud-)collega's die eraan zijn overleden of van wie (relatief jonge) familieleden zijn overleden. Brabanders, Italianen en Belgen. Zonder de maatregelen zou dit volledig escaleren.
@Vosch | 18-01-21 | 10:51: Zonder maatregelen waren er minstens 100,000 doden gevallen in NL, maar dat zeggen Willem Engel en van Haga er nooit bij.
Oom 1: 78 jaar, diabetes, hypertensie, overgewicht. Overleden na vier weken IC.
Oom 2: halverwege de 70, sarcoïdose, IC, herstellende, maar iedere inspanning doet z'n saturatie kelderen.
Tante: halverwege de 70, geen co-morbiditeit, al twee weken op de IC, maar herstellende. (Al is dat geen garantie, dat was oom 1 ook).
Vrouw van collega, 50, kerngezond, ziekenhuisopname en aan de zuurstof.
Collega, begin 60, kerngezond, eerder mager dan overgewicht: doodziek in ziekenhuis opgenomen en aan de zuurstof. Naar huis gestuurd, niet omdat hij beter was, maar omdat het bed nodig was voor iemand die zieker was.
Schoonzus: milde klachten.
Bekende - specialist ouderengeneeskunde: milde klachten, maar maanden later geur nog niet volledig terug.
Bekende - apotheker: idem.
Bekende - verpleegkundige ziekenhuis, stevige klachten.
Enige collega's: milde klachten.
Covid-19 is echt niet "maar een griepje", wat al die viruswappies ook beweren.
En het gaat erger worden voor het beter wordt.
@Diederik_Ezel | 18-01-21 | 10:55: van Haga heeft wel een punt dat het onbegrijpelijk is waarom er bijna een jaar na dato uitbraak nog altijd geen centraal Corona Ziekenhuis is, of waarom de capaciteit nu nog een probleem is. Daar zijn geen excuses meer voor nu.
Man, 35, 5x per week sportschool en in goede conditie. 3 dagen koorts met hoofd- en rugpijn. Aansluitend koorts weg en algehele griepverschijnselen, dag 5 reuk- en smaakverlies, dag 7 tm dag 14 herstellende. Nooit lagere saturatie gehad dan 97 en 0,0 longklachten met als uitzondering snel buiten adem in telefoongesprek. Restverschijnselen: Hoofdpijn (af en toe), rugpijn (af en toe), moe (zelden). Restverschijnselen hebben 2 maanden aangehouden, sinds een maand klachtenvrij. Partner idem alleen ziekte en herstel beiden 1,5x zo lang. In omgeving wisselende ziektebeelden, van geen klachten tot onze situatie, met name onder leeftijdsgenoten 25 - 35. Ouderen die Corona hebben gehad in omgeving veel ziekenhuisopnames.
ik ken er diverse, inclusief iemand die op het randje zat en naar IC moest. Daarnaast is een kennis van mij werkzaam geweest op de IC (tijdens de eerste golf), en die zei letterlijk: 'ik hoop dat er eindelijk iemand een keer levend uit de IC komt'. De meesten die ik ken hadden een zware griep, waarbij een aantal mensen lang daarna erg moe zijn. Het is maar een klein percentage, maar een klein percentage van veel mensen zorgt voor een grote groep mensen. Ik las dat in de VS 10% van de mensen met Corona in de leeftijd 50-60 jaar in het ziekenhuis terecht komt. Dat is de VS, dus laten we zeggen dat het in NL 5% is, in die leeftijdscategorie hebben we 2 miljoen mensen in NL. Dus dan zouden er 100.000 mensen in het ziekenhuis terecht komen. er liggen nu ergens tussen de 2000 en 3000 NLers in het ziekenhuis? Dus zelfs als het minder is dan 5% en we kijken ook naar de andere leeftijdscategorieën dan is nog steeds gewoon een numbers game.
Ik ken meerdere jonge en gezonde mensen die ernstig ziek zijn geweest en blijvende schade lijken te hebben. Ik ken ook een groot aantal mensen met milde klachten of symptoomloos. Ik ken twee mensen met een ernstige ziekte die alleen een loopneus hadden en ik ken een aantal mensen -via mijn werk- 60'ers die zijn overleden. Niet allen ongezond.
Kortom; ik kan er geen peil op trekken.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:58: Ja, we zijn allemaal wel het punt voorbij dat we weten dat Corona geen griepje is en dat het ziekteverloop nogal verschilt per geval. We weten dat ouderen met onderliggende klachten het leeuwendeel van de sterfgevallen uitmaken.
Maar de vraag zou inderdaad moeten zijn waarom er zo verschrikkelijk weinig over alternatieven oplossingen wordt gesproken en waarom het isoleren van de meest kwetsbaren in plaats van de gehele bevolking nooit ter sprake is gekomen.
Het zal niet makkelijk zijn om IC plekken op te schalen maar het is ook niet makkelijk om je hele bevolking op te sluiten zonder einddatum en garantie op succes.
@rifraf | 18-01-21 | 10:43: Hoe kan dat?
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:58: Ik kan me inderdaad voorstellen dat Van Haga zoals Maggie De Block in België meer capaciteit zou gaan regelen en dat op de nationale tv bekend zou maken. Allen welkom op de IC!
Ik heb div.personen begraven t.g.v. een besmetting met Corona.
Sommige 80+ aldanniet met onderliggend ziektebeeld.
Maar ook een jonge knul van midden 20, sportief, kerngezond, sportinstructeur, net gezondheidskeuring gehad, niet roken, niet drinken, gezond levend.
Besmettingen in alle leeftijdsgroepen.
Ook in alle leeftijdsgroepen ziekenhuisopnames: sommigen zelfs naar IC (sommige 80+ aldanniet met onderliggend ziektebeeld, maar ook jongere leeftijdsgroepen die niet roken, niet drinken, gezonde levenswijze hadden): de ene heeft het "gered", de ander niet.
Maar wat mij als meest triest zal bijblijven is de dood van die jonge knul van midden 20 én de ellende van mijn buurjochie van amper 3 die Corona (getest en positief bevonden) kreeg en nu, 8 maanden later, amper vooruit te branden is omdat het knulletje geen energie heeft.
Corona maakt geen onderscheid in leeftijd, alleen de variatie van gevolgschade verschilt.
@Plaktong | 18-01-21 | 11:14: Omdat het punt is dat de zogenaamd niet-kwetsbaren ook veel ernstiger ziek zouden worden zonder maatregelen. Aan deze ziekte zijn alleen al in Italië honderden artsen en verpleegkundigen gestorven. Die waren echt niet allemaal "kwetsbaar". Dat is het resultaat zonder maatregelen.
Een maand na carnaval twee weken goed ziek, anderhalve dag miserabel ziek, maar niks levensbedreigends, daarna twee-drie weken herstellen, verder niks aan de hand. Wel meer mensen in mijn omgeving die corona hebben gehad (hebben zich ook laten testen) maar die merkten er zelf bijna niks van.
Echtpaar rond de tachtig, man overleden, vrouw weekje wat slapjes, gezin van vriend, kinderen covid, nauwelijks ziek, vrouw niks van gemerkt, hij twee weken ziek en geen geur/smaak meer.
Ik ken er één: Donald Trump. Die werd er alleen maar nog iets maffer van dan 'ie al was, maar verder wel kerngezond.
Trouwens, over "dat het echt geen griepje is". Ik had zelf afgelopen jaar H1N1 oftewel de Mexicaanse. 1 week doodziek geweest. Nog 2 weken niets kunnen doen en pas 2 maanden na eerste symptomen het gevoel weer helemaal 100% fit te zijn. Jaar eerder ook winterse griep (geen idee welke), alles bij elkaar ook maand lang last van gehad. Idem eigenlijk bij 8 van de 10 collega's die ik toen had. Allemaal twintigers en dertigers waren dat. Oftewel, onderschat niet alleen Corona niet, maar ook Influenza.
Mijn dochter van 18 had Corona. Haar huisgenoten werden niet besmet.
Na een weekje was ze weer beter.
Ik kreeg Corona in het ziekenhuis tijdens herstel van hartoperatie.
Twee weken ziek, geen smaak en reuk dus tien kg afgevallen!
-ik zou nog wel een keer willen. Heb overgewicht, astma en nog een zooi andere kwalen. 55 plusser.
Niet in mijn eigen gezin of familie. Mijn buurvrouw is echter zowel haar broer als haar zus verloren. En haar dochter eer haar schoonvader.
De 1 wordt meer getroffen dan de ander zeg maar.
Het kabinet Gommers/Kuipers heeft besloten de economie volledig om zeep te helpen om een paar al met onderliggende kwalen hoogbejaarden te sparen. Een maar klagen dat de ziekenhuizen het zo zwaar hebben terwijl er bij de eerste golf twee keer zoveel ziekenhuisbedden bezet werden. Komt misschien hard over maar ik ben van mening dat het zorgpersoneel zich op dit moment belangrijk aan het maken is om hier wat meer geld aan over te houden.
Heb begrepen dat bejaarden niet zoveel bespaard blijft.
Klopt. Het is vreemd om de medische maffia steeds maar weer op de buis te zien en hen alleen maar hoort zeggen dat het drama niet te overzien is. En als dat wel zo is dat het volgende gevaar al weer op de loer ligt. Het zal wel komen omdat ze niet anders gewend zijn dan zieke mensen te zien. Wel jammer dat de zorgmaffia zoveel macht heeft.
O ja, sprak gisteren nog iemand van het UMCG. Het is daar helemaal geen paniek waar het gaat om bedden en bezetting. Het is best te doen. Van de dik 10.000 medewerkers is het over-overgrote deel gewoon bezig zoals normaal. Of heeft het zelfs rustiger.
Kluytmans TV, ook altijd goed voor uw gemoed! Van Oef schaamt zich voor deze ex-regiogenoot.
De zwakken beschermen is een teken van beschaving.
Maar dat valt toch niet uit te leggen aan iemand zonder beschaving.
@Tapu | 18-01-21 | 11:00: Zwakken beschermen door nog veel meer zwakken te creeeren? Lijkt me niet zo'n heel goed plan...
@Tapu | 18-01-21 | 11:00: precies. Net als die mensen die niet eens fatsoenlijk een bedrag kunnen invullen op de kinderopvang-aanvraag. We moeten de zwakkeren in deze samenleving beschermen.
@4HoogAantWater | 18-01-21 | 11:31: Eens.
Ik kan er maar niet aan wennen dat er mensen zijn die haast smeken om opgesloten. Die smeken om een totale lockdown, die smeken om een avondklok. Wat een ontzettende softie en kneus ben je dan.
En niet om er een godwin in te gooien maar ik snap wel steeds beter hoe de tweede oorlog uberhaupt heeft kunnen gebeuren. Dat meegaande gedrag van mensen onder de dreiging van een gevaar. Bijzonder fascinerend zon oerinstinct.
En nee ik ben absoluut geen corona ontkenner, ik maak alleen een andere afweging over de risico's en de gevolgen van het huidige beleid.
De mensen die graag meer, meer, meer maatregelen willen, ook al hebben ze geen idee wat het oplevert, zijn de echte wappies. Zet een viroloog voor de camera die zegt dat stront onder je neus smeren noodzakelijk is tegen corona, dan zie je een dag later het kudtvolk met stront onder hun neus lopen. Eng, die volgzaamheid van den mensch.
Precies dat gevoel heb ik ook. Veel Nederlanders hebben een slavenziel. De opstand tegen de Spanjaarden aan het begin van de tachtigjarige oorlog zal ook wel niet uit "het volk" voortgekomen zijn.
Ook mooi. En zo heeft iedereen zn eigen reden om overal schijt aan te hebben en er recht tegen in te gaan. En zo krijgen we dus maatregelen die idioot zijn voor iedereen en niet enkel voor de tegendraadse idioten die blijkbaar als kleuters moeten worden opgesloten met een bobbie voor de deur.
Veruit de meeste mensen zijn conformistisch en wachten op instructies van een door hen erkend autoritair orgaan.
Non-conformisme kenmerkt zicht door het niet achter de kudde aanlopen maar autonoom en zelfstandig je weg proberen te vinden.
Socialisten hebben per definitie een bloedhekel aan non-conformisten omdat binnen het socialisme iedereen dezelfde kant op moet. Nadenken moet aan de autoriteiten worden overgelaten. Accepteer dat je in de minderheid bent.
@JvanDeventer | 18-01-21 | 10:30: dat is historisch ook al zo beschreven, opstand werd georganiseerd door een paar adellijken.
@Plaktong | 18-01-21 | 10:33: Je struint ook liever door het oerwoud der alternatieve geneeswijzen dan te luisteren naar je huisarts?
@Wiebenick | 18-01-21 | 10:47: Als mijn huisarts zegt dat ik een rood puntmutsje moet dragen omdat me dat beschermd tegen corona kijk ik nog even verder. Mensen zoals jij zetten 'm gewoon op.
@Denkhetnjet | 18-01-21 | 10:30: Niet achter de maatregelen staan betekent nog niet dat men 'overal schijt aan heeft'. Ik volg de maatregelen op - b.v. de volstrekt nutteloze muilkorf in de super - omdat ik anders 'gezeur' krijg.
De maatregelen zijn wat mij - behorend tot een 'risicogroep' - betreft, heel ver over de top. De grootste groep doden valt nog stééds in de verplegings-verzorgingshuizen. Breng het dáár eerst maar eens op orde voordat de hele bevolking wordt opgesloten.
@Plaktong | 18-01-21 | 10:49: De huisartsen die dat zeggen behoren tot de habitat van voornoemd oerwoud. Antroposofen bv. Ziek worden is daar survival of the fittest. Is dat het virus, so be it. Er zijn meerdere levens te gaan. En kabouters bestaan.
@Wiebenick | 18-01-21 | 10:57: De niet medische mondkapjes staan nagenoeg gelijk in werking aan mijn rode puntmuts. Er is geen wetenschappelijk rapport te vinden dat aantoont dat niet medische mondmaskers iemand beschermen tegen een covid besmetting. De invoering van de plicht tot het dragen van niet medische mondmaskers is dan ook genomen door de RIVM Corona Gedragsunit. Er wordt gestuurd op gedrag, wat daar dan de uitkomst van is is wederom niet wetenschappelijk onderbouwd.
Iedereen die hier serieus vragen bij heeft is een wappie of heeft schijt aan de maatregelen maar als jij van mening bent dat de arts die het rode puntmutsje voorschrijft tot de alternatieve genezers dient te worden gerekend, dan geldt dat dus ook voor de arts die het dragen van niet medische mondmaskers voorschrijft.
Oh mensen gaan met gemak nog veel verder, als het door het 'gezag' wordt bevolen ... nl.wikipedia.org/wiki/Experiment_van_...
Dat zijn vaak mensen die weinig bereikt hebben in hun leven en ook vaak geen vrienden hebben. Heerlijk vinden ze het, dat sociale en succesvolle mensen nu ineens niets mogen. Afgunst, niets meer en niets minder.
@Plaktong | 18-01-21 | 11:03: Dit zijn geen appels en peren, maar een hele fruitschaal.
@Lupuslupus | 18-01-21 | 10:49: ik begrijp het allemaal best, maar al die gradaties in het al dan niet meegaand of eens of anti of opstandig helpen niet.
Als er zoveel opgeofferd moet worden is het dan zo’n offer om er alles aan te doen zelf niet besmet te raken en anderen niet te besmetten?
@Lupuslupus | 18-01-21 | 10:49: En nu een visite verbod. Hoe leg ik dat uit aan mijn moeder die alleen mij nog heeft?
@MoonBeebe | 18-01-21 | 11:54: Door naar haar toe te gaan en je niets aan te trekken van idiote plannetjes van een kabinet zonder mandaat,
Tsja, die mensen denken dat het dan sneller allemaal voorbij is. Even doorbijten...
En natuurlijk kunnen ze daarin gelijk hebben. Maar het kan ook dat het helemaal nooit, of in elk geval voorlopig niet voorbij gaat. Of dat het ieder jaar terugkomt. En dan zijn eenmaal afgenomen vrijheden verdomd moeilijk om weer terug te krijgen.
iedereen die wel een goede overlevingskans heeft zoekt het zelf maar uit en blijf weg bij de zwakkeren. Iedereen die dat niet heeft; NEEM JE MAATREGELEN. Blijf zo veel mogelijk thuis, hou afstand, nodig geen en ga niet op visite. Probeer simpelweg te overleven tot je gevaccineerd bent. Doe je dat als zwakkere niet dan is er kans op een andere spuit: die van euthanasie als er geen genoeg IC-bedden zijn.
Nee.
Dat dus
Oh, ik las verkeerd. Ik ben het volmondig met je eens.
Helemaal mee eens waarbij ik nog een kanttekening zet: de zwakkeren moeten ook zélf - voor zover ze daartoe in staat zijn, patiënten in verpleeghuizen b.v. (waar nog steeds de meeste slachtoffers vallen, hebben die mogelijkheid niet) zoveel mogelijk risico's vermijden. Dus moet opa tegen zijn - graag feestende - kleinzoon zeggen: 'ik vind je een schatje maar blijf uit mijn buurt!' En opa moet s morgens heel vroeg zijn boodschapjes gaan doen om zoveel mogelijk de drukte te ontwijken. Dat betekent vroeg opstaan maar hij kan s middags toch best een uurtje gaan pitten?
@Lupuslupus | 18-01-21 | 10:57: Lupi - niemand wil iets opgeven of even tijdelijk veranderen. Het is allemaal al heel gauw heel snel teveel voor de mensen. Het is de nieuwe tijd, lijden kennen en kunnen ze niet meer.
@Lupuslupus | 18-01-21 | 10:57: Alleen als opa een jaar extra geranium-staren belangrijker vindt dan een stoeipartijtje met zijn kleinzoon.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:01: Je verwoordt het treffend. Een beetje virus is al verkrampend voor de porseleinen samenleving.
Achter de gekleurde meneer: staat daar nu een coronavirus op de kast?
Dat is een pannenkoekenplant. Die is net zo hip als doodsbang zijn voor corona.
LOL. En dan weer precies achter die zwarte meneer, hè! Vertrouw nooit een antroposofische oma.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 10:22: Volgens mij is nog hipper om schijt te hebben aan corona.
@Wiebenick | 18-01-21 | 10:50: Dan ben ik ongewild hip. Misschien moet ik toch maar een instagram pagina oprichten.
Ook wonderlijk dat er in al die vrijheidsbeperkende maatregelen nul rekening is gehouden met de meer dan 1 miljoen mensen die al corona gehad hebben en dus niet meer bijdragen aan verspreiding (wel ff je handen wassen).
En die 1 miljoen is aan de lage kant want het aantal mensen dat anti stoffen heeft zal inmiddels dichter bij de 3 miljoen of zelfs hoger liggen.
De 2.5 miljoen is inmiddels gepasseerd. Dat zijn de cijfers op basis van antistoffen bij bloeddonors.
Geen een journalist die hier een kritische vraag over stelt...
Handhaven en beboeten. Het nieuwe normaal.
Zolang je als overheid in deze crisis op alle fronten faalt hoef je niet aan te komen met nieuwe maatregelen. Ga eerst zelf eens wat doen. Vaccineren, ffp-maskers uit de doos halen, handhaven van de geldende regels, vliegverbod, enzovoort.
Ik heb schijt aan de regeltjes, heb volgens mij geen keroona gehad (ik ga mijn neusgat niet laten piercen bij enkel een kuchje en loopneus) en ook helemaal niemand in mijn omgeving, zélfs mijn moeder niet. Help me alsjeblieft, wat doe ik fout...?
uw moeder is vast trots op u
@Diederik_Ezel | 18-01-21 | 10:13: Reken maar. Haar sociale leven staat niet stil. En het mijne ook niet.
Wat klaag je dan?
U doet niets fout. Uw ouders hebben een fout gemaakt.
Helemaal niets doet u fout. Ik bezoek mijn 82 jarige vader die gelukkig nog zelfstandig woont vanaf dag 1 dat er covid in ons land was, zonder mondkap. We klussen zonder mondkap samen en hebben nog nooit de 1.5 meter bewust in acht genomen. We zijn beiden top fit en we hebben beiden nog nooit verschijnselen van corona gehad.
@Lorejas | 18-01-21 | 10:15: Ik vraag jullie tips. Wat moet ik doen om keroona te krijgen? Naar een keroona afdeling in een ziekenhuis gaan vind ik geen optie, want daar kom ik niet binnen. Dat geldt ook voor een verzorgingstehuis. DuIzenden mensen per week "besmet". Hoe doen die dat?
@Red shirt | 18-01-21 | 10:16: Blijkbaar niet. Ik ben kerngezond, net als de rest van de familie.
Je klaagt. Verder te stompzinnig om verder mee in discussie te gaan.
@Lorejas | 18-01-21 | 10:21: Ik wil lekker goed uit eten.
Ik rook 2 pakjes per dag. Nog nooit longkanker gekregen. Kerngezond. Longkanker is dus allemaal onzin.
@Selassie | 18-01-21 | 10:44: En mijn opa rookte 2 pakjes per dag en werd 100. Zo slecht kan roken dus niet zijn
@Selassie | 18-01-21 | 10:44: u vergroot de kans op wel. Het is allemaal kansberekening, verder niks.
@Diederik_Ezel | 18-01-21 | 10:48: van Oef senior, bij het opstaan al een sigaret in de mond, werd 86.
@Dwarsdenker | 18-01-21 | 10:17: Zo rijd ik altijd door rood als ik daar zin in heb en doe daarbij allerlei kunstjes. Zo leuk om die brave gehoorzame schaapjes de stuipen op het lijf te jagen. Ik pleit al jaren voor een stoplichtloze wereld. Mensen verleren gewoon om zelf uit hun doppen te kijken. Daarmee spelen zij onze machthebbers in de kaart.
@Wiebenick | 18-01-21 | 11:08: Dat heet appels met peren vergelijken.
@Wiebenick | 18-01-21 | 11:08: Wat een raar vergelijk. Ik zou je bijna een "wappie" noemen, want dat is hip tegenwoordig.
@PhallusObesitas | 18-01-21 | 10:19: Nog nergens gelezen de de 10+ fouten in het PCR protocol hersteld zijn. Vals positief?
De kwetsbare mensen beschermen, verplegend personeel ophalen uit landen waar men ze over heeft, extra personeel opleiden, noodhospitalen neerzetten (dit alles hadden ze al 6 maanden geleden mee kunnen beginnen) en voor de rest alles weer open gooien en het virus laten rond gaan. Ondertussen wel vol gas vaccineren. Ik ken zeer veel mensen die positief zijn getest, maar werkelijk niemand van onder de 70 die er doodziek van is. Behalve ik zelf in maart bij terugkomst uit Oostenrijk. 2 weken plat, koorts, longen er uit gehoest en daarna weer langzaam aan beter geworden. En door. Man, 52 jaar.
onze overheid is niet in staat om verder dan een week vooruit te kijken, at zie je toch met alles, ze kunnen niet denken zeg maar
Een visiteverbod gaat alleen werken met NSB-buren.
NSB-ers genoeg, in de ghetto's zijn er weinig NSB-ers maar elders meer dan genoeg
Als de beloning maar hoog genoeg is zijn je buren je buren niet meer.
Wat erger wordt. Nederland staat nu al in de EU-top wat geluidsoverlast betreft. Kon men voorheen de buren nog ontvluchten, gaat het hiermee dus onmogelijk worden. Reken maar dat menig sluimerende burenruzie nu gaat ontploffen. De politie, woningbouw en ambulancediensten gaan het er nog druk mee krijgen. En uiteraard ook de brandweer.
Je zou maar in zo'n flat wonen met houten vloeren, hele dag herrie boven je, onder je, een psychotische idioot naast je, een constant ruzie makend stel aan de andere kant. Hoe lang zou een mentaal gezond mens dat vol kunnen houden? Hoe lang voordat er dan iets breekt, want er is geen ontsnappen aan. (Oh wat ben ik blij dat ik al een paar jaar verhuist ben).
@Abject | 18-01-21 | 10:21: Dat is inderdaad een volledig onderschat probleem.
@Abject | 18-01-21 | 10:21:
Mijn (30-jarige) buurtjes hebben afgelopen weekend feestgevierd met 4 tot >14 gasten aldanniet tegelijk per dag.
Op vrijdag (>4 gasten) én zaterdag(>14) én zondag (>4 gasten).
Moeten ze zelf weten, maar dan ook niet klagen dat ze het zo zwaar hebben in deze Corona-tijd omdat ze een kind hebben en thuiswerken en beperkt worden in hun sociale contacten én tot overmaat van ramp beperkt worden in het aantal potentiële kopers voor hun huis (ze wonen er 3 jaar, ruim € 100.000 op hun koopprijs).
@MK27 | 18-01-21 | 11:35:
Even los van de bezoekersaantallen. die 100k op hun koopprijs hebben ze geen flikker aan, aangezien het huis dat ze gaan kopen wss ook gewoon 100k duurder is geworden. Allemaal een papieren werkelijkheid. Het geeft alleen als je huis 100k in prijs is gestegen, je het verkoopt en iets gaat huren tot de huizenmarkt compleet instort en *dan* iets gaat kopen.
Bij de rellen gister op t museumplein word er aan 1 belangrijke oorzaak voorbij gegaan.
Als er toen op de dam wel was ingegrepen bij de blm demo, dan hadden andere demo'' nu ook niet zo uit de hand gelopen. Het is nu duidelijk waarom zij wel en wij niet dus fuck t systeem. Dat merk je niet alleen sinds die damdemo maar.ook al met t zwarte pieten gedoe. Je komt verder als je een donkere kleur in die prostesten dan dat je b.v. een blokker fries bent. En wat denkt mem? Dat door justitie aanpak daarvoor het denkbeeld erover veranderd? Nee tuurlijk niet. Je kan iemand 1000 x opppakken voor een protest maar daar verander je niks mee. Gedachtengoed is gedachtengoed. T erge ervan vind ik dat veel mensen met een kleur die wel westers genoeg denken en leven ook op die anti pietzaken en blm worden aangekeken. Ik ken er genoeg die ook op wilders gaan stemmen omdat zij ook veranderingen willen en zwarte piet is zwarte piet vinden. Des te meer de mens in een ander gedachtengoed gepropt moet worden des te meer opstanden en dus rellen. Wat ze dan tegenwoordig een demo noemen. Ik snap de trumpaanhangers ook wel.. het 1e waar ze bang voor zijn is dat amerika teveel niet amerika gaat worden nu. Kijk naar die karavaan van gelukszoekers die nu weer verder richting amerika gaan.. en biden die binnen t jaar gegarandeerd t stokje over gaat geven aan blm activiste kameel.. ach amerika.. zo opgefokt in de media tegen trump.. trump die in de media als clown werd neer gezet.. ze komen er wel achter daar de komende jaren in amerika. En dat nu in nederland ook steeds meer speelt.. is ook weer een logisch vervolg van linkse meutes.
Klopt en in plaats van het massaal bashen van Trump en Wilders in de MSM wordt er volledig voorbijgegaan aan het feit dat er miljoenen gewone mensen hun stem hebben gegeven aan hen. Het gaat niet om Trump of Wilders, maar om al die mensen die misschien zelfs wel eerder tegen iets stemmen i.p.v. voor een van die 2 heren.
@Boeddha18 | 18-01-21 | 10:16: Dat dus.. vooral tegen iets stemmen. Natuurlijk ben ik t ook niet eens met alles van wilders.. en dat zijn velen niet.. maar er moet.iets veranderen. Dat t volk weer een stukje vanzichzelf terug kan geven. Dat is t meestal. Wilders wil t huizenprobleem aanpakken vanwege de voorrangregels voor statushouders.. Vele jongeren zoals mijn 22 jarige zoon komen niet meer aan een huis.daardoor.. Wij wonen in west friesland onder de rook van alkmaar. De woningbouwverenigingen in deze omgeving hebben een brandbrief verstuurd naar de ministers.. dat t zo niet langer gaat .. dat er teveel normale op. De wachtlijst staande woningzoekere niet meer aan bod kunnen komen omdat een asielzoeker voorrang moet krijgen.. zo krijg je hele.wijken waar alleen statushouders wonen en jongere starters niet eens meer een 2 kamerappartementje kunnen krijgen. Of andere urgenten die op.straat.moeten dwalen omdat de statushouder voorgaat.. de woningbouwen in deze regio willen dat voor zichzelf niet meer verkopen zo. Maar de minister heeft schijt. Daarom stem.ik.op.wilders en mij velen denk ik.
Dit kabinet is zo dom dat ze na een avondklok en visite verbod in de cijfers zien dat het virus wel heel veel in de supermarkten word opgelopen, dat ze die ook nog willen sluiten.
Zolang de grenzen maar wagenwijd open kunnen blijven staan.
@ceriel82 | 18-01-21 | 10:16: En de kerken
Het bizarre is dat burgemeesters kennelijk zelf kunnen bepalen wat ze wensen te handhaven en wat niet.
Een messenverbod of een burqa-verbod zou niet te handhaven zijn, maar 7.2 miljoen huishoudens handhaven op illegale visite zou wel kunnen? Boeiend. Dat klinkt als selectief handhaven op basis van de mening van een ongekozen burgemeester....
Burgemeesters zijn in de regel publiciteitsgeile mannetjes en vrouwtjes die als een blinde achter hun grote leider Markx aanlopen, de burgemeester van Eindhoven voorop, die ik een leuke nieuwe baan in Siberië toewens
Ik hoor net dat deze week 15.000 mensen gevaccineerd gaan worden.
Met dat tempo zijn we over 1000 weken klaar.
Nog even vol houden mensen.
Was het maar zo rooskleurig. De meeste vaccins moet je twee keer toedienen...
Nee, er worden er in de tussentijd nog een paar miljoen geboren en er komen er een paariljoen langs andere wegen bij.
Maar vooral blijven roepen dat de burgers het verkeerd doen.
Regio Hollands Midden is "al" op zee oek naar vaccinatielocaties. Met zulke bestuurders heb je geen virus nodig.
Als het niet zo was dat je wss na 1, maximaal 2 jaar weer opnieuw kunt inenten tegen de volgende mutatie. Dit gaat alleen geven als ze een minimaal aantal mensen dat die vaccins echt nodig heeft in 1 maand inenten, en de rest die wil, de maand erna. 2 maanden klaar.
Dat is zeker een gezellig plaatje. Ze hebben ook een neger uitgenodigd, voor de diversiteit natuurlijk. Je ziet 'm denken: volgens mij ben ik alleen maar uitgenodigd om het quotum te halen.
Tenzij het een begin van een pornofilm is, heeft hij daar inderdaad niks te zoeken.
@trekarm | 18-01-21 | 10:06: uw reaguurdersnaam doet vermoeden dat u veel verstand heeft van dat soort zaken.
Visiteverbod? We kunnen beter allemaal achteruit gaan lopen. Als je vooruit loopt, loop je namelijk recht de visrusbevattende aerosolenwolken in! We beginnen in openbare ruimten en winkels. Of het gaat helpen weten we nog niet, maar we zijn zo bang voor diverse virusvarianten dat diegene die hier vraagtekens bij zet, een egoïstische klootzak is.
Kijk die foto nou, die blanke familie heeft bijzonder bezoek!
guess who's coming to dinner?
Das de plaatselijke diversiteitsofficier.
@Glasgow Argus | 18-01-21 | 10:08:
Natty dreadlocks is coming to dinner:
www.youtube.com/watch?v=KWEGXb2juvM
Als het de politie niet lukt, dat handhaven van die avondklok, dan hebben we nog een leger achter de hand. Werkt ook nog eens sfeerverhogend. Uniform naar keuze.
Hebben we niet iets als de Rijskwacht er nog tussenin?
'het leger', dat zijn toch die gasten die pang pang moesten roepen omdat ze geen munitie hadden?
Hoe meer maatregelen de overheid neemt waar niemand zich aan wil houden hoe meer de overheid haar laatste beetje gezag verspeelt.
A-men. En A-woman.
En toch heeft de VVD weer +2. Hoe leg je dat uit aan je nazaat?
@Koekkeloere | 18-01-21 | 10:00: +2 = fake nieuws.
Als de avondklok wordt ingevoerd stel ik voor een algemene staking af te kondigen op 25 februari. Net als 80 jaar geleden.
Overal in Europa zijn er al avondklokken. Het hangt er van af hoe laat dat ding ingaat. Als het 23:00 uur is dan merkt nauwelijks iemand daar wat van.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:59: En helemaal niet wanneer die om 23:01 weer is afgelopen.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:59:
Van 20.00-04.00 uur zou dat zijn.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:59: behalve de 15% van de werkenden die in ploegendiensten of überhaupt alleen 's avonds of 's nachts werken......
Leuk man elke dag weer je Sonderausweiß tonen om naar je werk te kunnen.
Goed nieuws dat je werk hebt gevonden.
@Jezusaapje | 18-01-21 | 10:03: hoe moet dat dan met al die voetbalwedstrijden? Moet de bus van Ajax dan na een uitwedstrijd in Sittard om 20:00 van de weg worden gehaald?
@bees-t- | 18-01-21 | 10:04: die krijgen toch compensatie van Koolmees?
Mijn grootste contactbron is en blijft de supermarkt. Nergens zie ik zoveel mensen onder een dak. En zijn die winkelmandjes/karretjes echt zo schoon? Die metalen handvaten van de koeling-deuren, de knoppen van het pin-apparaat enzovoorts etcetera. het gros loopt de disinfectant straal voorbij. Wil je iets als brede besmettingsbron aanmerken, zou ik daar naar verwijzen, niet dat beperkte vaste contact wat het gros van de mensen inmiddels nog resteert.
Volledig mee eens.
Ik gebruik handschoentjes zoals bij diesel tanken. PIN apparaat is idd een killer.
Ja ho effe we moeten wel gewoon kunnen eten!
"Die metalen handvaten van de koeling-deuren, de knoppen van het pin-apparaat enzovoorts"
Aangezien dit dus al vanaf dag 1 zo gaat, toont het aan dat het met de overdraagbaarheid via oppervlakken allemaal wel mee valt.
Ook leuk dat die flessen desinfectiespul altijd leeg zijn. En de papierrol ligt altijd lekker in de vuilnisbak vuile doekjes te rotten…
Als ik naar de supermarkt ga, dan raak ik mijn neus en ogen niet aan ook al jeukt het. Bij thuiskomst was ik mijn handen met zeep en heb ik dan nog jeuk aan mijn ogen, dan pas wrijf ik. Ik ben het met je eens dat de supermarkt een locatie is waar je potentieel besmet kan worden. Tegelijkertijd heb ik nog weinig supermarkten gezien die op slot moesten omdat iedere medewerker besmet werd. Vreemd genoeg valt de supermarkt als besmettingshub mee.
"Een mens lijdt nog het meest aan het lijden dat hij vreest"
@Glasgow Argus | 18-01-21 | 10:03: Je lijdt niet aan het lijden, je lijdt aan de pijn die de vrees voor het lijden veroorzaakt.
@Dr.Platypus | 18-01-21 | 10:03:
Zeer goede observatie, hoe kan dat?
Als het virus zo besmettelijk is als men beweert.
@Glasgow Argus | 18-01-21 | 10:03:
En dat nooit op komt dagen.
Is dit het hoekje waar alle hysterische hypochonders met smetvrees over hun angstpsychoses komen vertellen..? De handvaten van de winkelkarretjes en de koelingdeuren... De knoppen van het pinautomaat... Oh, de horror!!! Niks aanraken als het jeukt...
Enerzijds trek ik hier half krom van het lachen om zoveel krankzinnigheid en anderzijds heb ik echt extreem veel medelijden met jullie. Mijn god wat een leven hebben jullie jezelf laten aanpraten...
@Pieterman | 18-01-21 | 09:58: Cash is king!
Visite verbod zou betekenen dat de kinderen naar de noodopvang gaan. Dit geldt voor veel ouders. Kans op besmetting neemt dan alleen maar toen. Lekker bezig!
Noodopvang is vaak keurig geregeld hoor.
Zijn de kerken en moskeeën nog open ?
Oei dat ligt te gevoelig natuurlijk want grondwet
Sodemieter op met je grondwet
Ah dankjewel. Vanaf nu is mijn huis een kerk. Of nee, een tempel, ter ere van Bacchus.
Daar houden mensen zich wel aan de regels vergeleken met supermarkten. Niet zomaar gaan wijzen.
@VoltaireJohn | 18-01-21 | 09:59: ja,maar een supermarkt is een noodzakelijk bezoek. Niet overal worden de boodschappen bezorgd, of is dat financieel en of logistiek haalbaar.
Een kerkbezoek etc. is volstrekt vrijwillig. Dat kan ook prima online.
@bees-t- | 18-01-21 | 10:10: Een gelovige zal dat niet met je eens zijn. Gods-dienst.
@Abject | 18-01-21 | 09:58:
Geloofd zei zijn naam.
Evangelische clubleden zitten de hele dag gekluisterd aan een live stream. Het geloof is immers als een vluchtige stof die steeds ververst dient te worden. Maar, niet verder vertellen, ze gaan ook vaak bij elkaar op bezoek om elkaar te bemoedigen en de Heer te loven en te prijzen. Aldus een kuchende man in een regenjas.
Diezelfde grondwet die we op andere punten wel gewoon tijdelijk/permanent op kunnen schorten onder het mom van de spoedwet, maar op het gebied van vrijheid van godsdienst is het ineens absoluut niet mogelijk.
Gelukkig is de Chinese economie in het coronajaar wel met 2,3% gegroeid.
Blijf rustig al die goedkope meuk bestellen, mensen.
HK market ook weer omhoog vandaag.
We zullen steeds meer moeten Piet. Want die bijgedrukte biljetten verdwijnen hoofdzakelijk naar de beurs. Niet naar het gewone volk.
Ik koop niets meer uit China. Lees eerst altijd waar het gemaakt wordt. Ik vrees dat de 21ste eeuw gedomineerd gaat worden door een land dat echt zero fucks geeft. Ze spinnen nu al het verhaal dat covid buiten China is ontstaan.
De economie van China draait op nederland,misschien leven er ook mensen op deze wereld die niet de financiële armslag van de gemiddelde Nederlander hebben, en genoodzaakt zijn om het te doen met de meuk.
@dirkdoorsnee | 18-01-21 | 10:12:
Ach. Ten opzichte van Zwitserse arbeiders zijn doorsnee Nederlanders paupers en ook hier is de meuk alom tegenwoordig:
www.blick.ch/wirtschaft/exklusive-aus...
Let vooral op het loon van de PoPo. Daarom vinden ze ook genoeg mensen die dat werk willen doen.
We zijn in Nederland laat begonnen met vaccineren. Oké, maar, hoe het er nu voorstaat, hoor je niets over.
In België en Duitsland wel gewoon gegevens. Wij weten niets!
Uit het FD: ''Anders dan in omringende landen kan de RIVM nog geen openheid geven over hoeveel Nederlanders er zijn gevaccineerd tegen covid-19. Het instituut legt wel alle vaccinaties vast, maar kan niet zeggen wanneer deze openbaar worden gemaakt.''
Op 15 januari in Duitsland al meer dan een miljoen mensen een prik gehad. Iets zegt me dat wij daar totaal niet bij in de buurt komen.
Er staat vandaag een infographic in het NRC met % vaccinaties per land
@Diederik_Ezel | 18-01-21 | 10:00:
Gezien. We staan dus bijna helemaal onderaan. Waarom is het toch zo stil rond dit gegeven. De discussie gaat nu wel over een eventuele avondklok, maar het povere tempo van vaccineren in Nederland lijkt nauwelijks een item.
Men wist een half jaar geleden dat dit er aan stond te komen, waarom zijn wij toch zo langzaam?
@bitterpete | 18-01-21 | 10:19: omdat faalhaas 1 en faalhaas 2 zijn opgeleid als geschiedenisdocent cq pabo-onderwijzer. You pay peanuts, you get monkeys to do the work.
@bitterpete | 18-01-21 | 10:19: Wat boerkoekoek zegt en er is veel te laat begonnen met voorbereiden. In juni was al bekend dat Pfizer voornemens was in december te gaan leveren en dat het vaccin bij -70C bewaard moet worden. Vervolgens is maandenlang getreuzeld tot Hugo eind november de GGD vroeg hoe het stond met de voorbereidingen.
@Diederik_Ezel | 18-01-21 | 11:17: www.dagelijksestandaard.nl/2020/12/di...
Symboolpropaganda. Lekker roeptoeteren wat men allemaal vindt, en het maakt geen zak uit want alle extra maatregelen zijn zowel onnodig als niet te handhaven.
Doch, men houdt zo de onbelangrijke politici en bestuurders belangrijk, nietwaar?
‘Niet handhaafbaar’ zegt al meer dan genoeg, qua intelligent. Zeker na 9 maanden mantra.
A picture is worth a thousand words,gaat zeker op voor deze foto,de lgbtq kerstman rechts op de ikea bank model” dwarslaesie “heeft een verkeerde opmerking geplaatst tegen degene links van haar,je ziet zijn voet Al omhoogkomen om haar gehoorapparaat tussen haar fontanellen te schoppen,om zijn punt te maken,de heer links van hem die zijn toupet als gezichtsmasker gebruikt, en het onder zijn kin heeft geschoven,peinst of er een nieuw gehoorapparaat moet komen danwel een wandeling naar hans anders,de vrouw naast hem verkneukeld zich en wrijft in haar handen voor de aankomende actie,de vrouw rechtsvoor tracht 112 te bellen en heeft onderwijl door angst haar blaas geledigd in het glas voor haar op tafel,naast de drol waar ik eerder over repte.
Haha... Je maakt mijn dag, Dirk!
Gelukkig blijven de kerken wel open
Er is mij op school geleerd dat je virussen het beste bestrijdt door risicogroepen te isoleren en te beschermen. Niet door gezonde mensen aan banden te leggen en in sociaal isolement te plaatsen. Wat is er veranderd?
Angst....
Rare school heb jij dan op gezeten, virologie 101 behoort nou niet echt tot het standaardpakket op de middelbare school.
@Binnenbaan | 18-01-21 | 09:58: Valt gewoon onder biologie. Waar heb je het over?
Net als je criminaliteit het beste bestrijdt door risicogroepen preventief te fouilleren.
@Koonkluk Huis | 18-01-21 | 10:22: of preventief op te sluiten
Wel het recht op demonstratie maar geen visite
Grappig
Goed gevonden! Ben benieuwd hoeveel demonstraties er gehouden wordt, aangezien Femke aangaf dat je een demonstratie niet hoeft aan te melden.
Nu zitten er in mijn vriendenkring mensen die alleen wonen in een kleine studio van ongeveer 25 m2. Die mensen ontzeggen dat ze ook nog eens helemaal nooit ergens op visite mogen is wel heel erg bar. Die gaan er aan onderdoor bij zulke regels...
We gaan toch niet discrimineren op grond van oppervlak hè....
Kleine kinderen die geen vriendjes meer mogen zien. Ook zoiets.
Alleenstaanden tellen niet mee in deze crisis. Ouders met kids, die zijn zielig. En oudjes. En cabaretiers.
@Pieterman | 18-01-21 | 09:54: Misschien is een keurmerk een idee? Bepalen we het effectieve leefoppervlak en krijg je één, twee of drie sterren. En noemen we het het 'Beter Leven'-keurmerk.
Als je daar al van onderdoor gaat, man man man.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:02: Ik geef het u te doen. Tijdenlang niet buiten de eigen 25 m2 komen. In een sociaal isolement. Er zijn gevangenissen met een milder regime.
@Enter Yeti | 18-01-21 | 10:09: dan begin je toch een studie of houd je bezig met iets anders? Het is vreemd allemaal dat mensen persé bij andere mensen op schoot moeten zitten.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:11: Net zijn doctoraat afgerond. Sollicitaties lopen allemaal via het internet. Het blijft dan beperkt tot af en toe een rondje lopen... Mensen volledig uitsluiten van sociaal contact vind ik onmenselijk...
@Binnenbaan | 18-01-21 | 10:00: Je vergeet de vele BN'ers met hun zwembadjes en sauna's in de achtertuin...
@Enter Yeti | 18-01-21 | 10:16: sociaal contact wordt niet uitgesloten, kan via andere media. U bedoelt het fysieke contact? Dat kan best een maandje worden geparkeerd ten behoeve van de pandemie bestrijding, wat een onzin dat dit al een te groot offer zou zijn, eigenlijk beschamend geklaag.
@ReyNemaattori | 18-01-21 | 10:28: of binnenzwembad
@quazi | 18-01-21 | 09:54: voor even kan dat best, leg ze maar uit waarom het gaat. Niemand wil meer lijden, iedereen vindt tegenwoordig alles maar meteen te erg. Wat een mietjesgeneratie.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:02: Contact met naasten is een eerste levensbehoefte. Dat valt niet te vervangen door skypen, bellen, appen o.i.d. Ik verbaas me erover dat dit steeds weer zo wordt gebagatelliseerd.
@Sytsevandekameleon | 18-01-21 | 10:54: de naasten zitten toch gewoon in je huis? Wat nou naasten?
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:04: Nou kerel, je vergeet voor het gemak dat er ook nog erg veel alleenstaanden zijn. Bovendien zijn je naasten ook je ouders, uitwonende kinderen, vrienden, noem maar op.
@Sytsevandekameleon | 18-01-21 | 11:14: ja dat kan nu even niet, zet je eroverheen in plaats van dat geklaag zeg.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:11:
Als je een totale autist ben, is dat wel vevreemdend ja. Of heel angstig bent voor de dood, zoals heel veel tegenwoordig, dat zou natuurlijk ook kunnen. Niemand wil meer lijden. Liever veilig in de bubbel dan een risico nemen.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 11:45: Je snapt het nog niet denk ik, dit gaat niet om "even", maar mogelijk tot in de zomer. En ja, als je autistisch bent, kun je je daar waarschijnlijk makkelijk overheen zetten.
@Sytsevandekameleon | 18-01-21 | 12:04: Tot aan de zomer... en dan 3 maanden later is het al weer herfst en begint het hele circus opnieuw.
@snakedogman | 18-01-21 | 12:36: Inderdaad, als je aan dergelijke maatregelen begint, is het einde zoek. En het schept ook een gevaarlijke precedentwerking. Dat geldt trouwens voor maatregelen, het zal lastig zijn om terug naar normaal te gaan. De angstaanjagers van dit land hebben nu hun macht ontdekt.
@Sytsevandekameleon | 18-01-21 | 12:40: *alle maatregelen
Stoppen met testen (geldverspilling want mosterd na de maaltijd, informatie waar men niets mee kan; testen weinig specifiek), en stoppen met mRNA vaccines (muv mensen 75+ jaar oud - hun lange termijn risico is te verwaarlozen tov mogelijke korte termijn bescherming).
Wél doen: Janssen vaccin, Sputnik vaccin en andere bestaande vaccins (MMR (in NL BMR), BCG en andere met non-specific protection) geven aan de groep 18-70 jaar -- plus een aantal 'essentiële medische zorglocaties' opzetten in academische ziekenhuizen om zo kankerpatienten en andere met urgente noodzaak medische zorg te kunnen behandelen. wel zonder familie en met verplichte 7dagen isolatie vóór toegang te krijgen tot die essentiële zorg.
Haha hoe gaan ze dit organiseren dan, de app duurde al 5 maanden. Onze verwachtingen zijn helaas veel te hoog..
Ik wens de overheid veel succes bij het handhaven.
Genoeg reaguurders in de panelen die anders overtreders van een visiteverbod met alle plezier zullen melden bij de lokale veldwachter
@Wc-kip | 18-01-21 | 09:53: Lees de noodwet nog maar eens. Alle verboden zijn behoudens die in de woning.
Het huisrecht is zo ongeveer nog het enige grondrecht dat redelijk ongeschonden uit de strijd komt.
Een wettelijk verbod op visite komt nooit en te nimmer door de grondwettelijke test. Wanneer het slechts een "advies" is van het OMT heeft het al helemaal geen wettelijke basis.
Dit is een domme en schadelijke proefballon. Net als de avondklok.
@Wc-kip | 18-01-21 | 09:53: Ik stel voor om die reaguurders een bruin hemd aan te bieden.
@Wc-kip | 18-01-21 | 09:53: Dat gaan we zeker doen.
@Zonen-van-Kuifje | 18-01-21 | 10:07: Das toch jouw standaardkleding?
Wat een flauwekul, geen visite dus allemaal de straat op met een fles drank en daar feest vieren. Nog nooit heb je zo'n stelletje van de realiteit losgezongen kamergeleerden bij elkaar gezien. Gewoon nokken met die shit na 10 maanden. Het is een virus dus we komen allemaal aan de beurt. Maak het Onzin Maatregelen Team ook maar demissionair.
U kunt voor de verandering ook een boek lezen.
@Red shirt | 18-01-21 | 09:52: Ik woon niet eens in Nederland dus heb er geen last van. Ik kan er met mijn verstand niet bij wat er verzonnen wordt. Asociale maatregelen (lees even het bericht van Mickey hier beneden) en politiek bedrijven, dat is waar het Onzin Maatregelen Team mee bezig is. Ze maken mensen en hun levens kapot, geloof me, veel ouderen gaan liever ietsje eerder dood in een normale situatie dan in deze ellende
@Red shirt | 18-01-21 | 09:52: Wat doe je als je al eens een boek hebt gelezen? Gewoon weer bij hoofdstuk 1 beginnen?
@Red shirt | 18-01-21 | 09:52: Dus het niet lezen van een boek impliceert dat je buitenspel staat? Daar hebben ze een woord voor. Communisme. Nou en dat was een succes!
@Torwart | 18-01-21 | 10:05: Het woord waar u naar zoekt is 'laaggeletterd'.
@Red shirt | 18-01-21 | 10:11: En dat is nou precies wat ik bedoel, de kamergeleerden snappen helemaal niks van het gewone volk. Ze lekker elitair laaggeletterd noemen helpt geen bal. En vergis je niet, het volk heeft een normaal bruikbaar verstand en snapt heel goed dat de overheid er een major fuck-up van heeft gemaakt.
@Ad1617 | 18-01-21 | 10:21: U draait het om. De onwetenden begrijpen de specialisten niet. En ik begrijp ook veel specialisten niet: de monteur die mijn auto onderhoudt. De bloemist. De timmerman. De meeste mensen zijn een ' one trick phoney'. Ik ook. Ik heb wel geleerd om te luisteren naar een specialist, zelfs wanneer ik moeite moet doen om deze te begrijpen. Wanneer mijn tandarts zegt ' uw kies heeft aandacht nodig'. Dan ga ik niet in discussie maar dan maak ik een afspraak.
@Red shirt | 18-01-21 | 10:49: Maar als uw tandarts zegt: "U mag vanaf nu nooit meer X eten of drinken (vervang X door iets wat u heel graag eet of drinkt) want daardoor heeft u ergens misschien een heel kleine kans dat u een gaatje krijgt", heeft u waarschijnlijk toch een andere reactie.
Oftewel, de situaties zijn niet te vergelijken. Als het gaat over de corona-aanpak is de ene groep "specialisten" het oneens met de andere groep en raakt de problematiek ook nog eens aan zoveel aspecten van het leven en de samenleving dat niemand daar "specialist" op is. Moeten we luisteren naar de medische specialisten? De sociale specialisten? De economische specialisten? De psychologische specialisten? Onze overheid bestaat sowieso al niet uit specialisten, maar uit bestuurders en ambtenaren.
@snakedogman | 18-01-21 | 12:42: U hebt een huisarts, neem ik aan. Waarom? Hij kan u niets vertellen wat u niet al weet. Of niet weet. Ach, wat maakt het allemaal uit. Eén ding is zeker, de overheid sucks. Dusss...
Next het is het volk verboden op oneven dagen van den maand te copuleren.
Laten we dat niet doen, dan moeten we nog meer kansparels importeren om de kosten van deze crisis te betalen...
De nederlandse overheid is de grootste vijand van het nederlandse volk.. ik zeg het al jaren en gelukkig word het voor steeds meer mensen duidelijk.
Lekker hoor ...
De Belgische variant te dom om over te springen.
De Zweedse variant moet je zelf in elkaar zetten.
Die borden hangen nu in Amsterdam.
Kijk hier eens naar: youtu.be/31rcLocEXy0
Uw vergelijking is belachelijk. Een virus raakt ons allemaal, ongeacht de persoon. Bestrijding dient dus ook collectief te gebeuren. Is de ontwikkeling een ding, de logistiek die bij de uitrol komt kijken en het aansturen van grote groepen is wat anders. Dat heeft met crisisbeheersing te maken tem bate van u en ik. Niets met overheidsindoctrinatie.
Het is nog vroeg dag maar volgens mij zie je in Israel de aantallen nieuwe gevallen al duidelijk naar beneden gaan. Israel is een interessant geval omdat ze daar van oudsher al wappies hebben: De Ultra-Orthodoxen.
En die wappies zijn (door hun grote gezinnen) met steeds meer. Geen fraaie ontwikkeling.
Gewone hardwerkende Israeliers zien die Ultra-Orthoxen als uitvreters.
Is seks ook visite?
Nee, dat is visiteren.
Ligt er aan:
-met personen die tot uw huishouden behoren? Dat mag m.u.v. kinderen <18 jaar.
-met personen die niet tot uw huishouden behoren? Maximaal 2*.
*= na de invoering van de avondklok 'verboten'.
Niet als het uw eigen vuist betreft
Die rechts op de foto, daar wil ik wel op..... visite.
Hoe moeilijk kan het zijn om 24/7 inentingen te zetten? Het moet te organiseren zijn. Dan zijn we er zo vanaf. Nu is het inderdaad een langdradig verhaal aan het worden.
We kunnen inderdaad nog wat leren van Israël. Waar die de hoofdprijs hebben betaald en blijkbaar ook wat privégegevens hebben verkocht aan big pharma, zijn mijn beiden schoonouders, gezonde 60ers al voor de 2e keer gevaccineerd.
Tja, dat krijg je in een land waar iedereen mennedjer is. Véél praten, lekker veel vergaderen (druk, oh zo druk, mijn hele agenda is vol!) en elke beslissing moet langs 38 bureautjes waar iedereen er een plasje over moet doen. Er wordt niks voorbereid of uitgevoerd, er wordt enkel over gepráát. En daarom krijg je in Nederland anno 2021 niets meer voor elkaar. Als wij vandaag de dag de Afsluitdijk zouden moeten bouwen, dan duurde de voorbereiding al 25 jaar en kwam er van het uiteindelijke bouwen niets meer terecht. Kennis, kunde en doorpakken: Nederland is het totaal verleerd.
Vast iets met Grondwet. Of menschenrechten. Of linksbezwaarden.
Www : Een potje vaccin is geen aanmaak limonade he?
Dan zijn we er zo vanaf... dream on... dit gaat niet weg na je prikje hoor.
@Ceristimo | 18-01-21 | 09:49: Hear hear. Verkondig het hier al tijden op GeenStijl. Als er in Nederland iets moet gebeuren is het veranderen van werkethiek. Dat begint bij meer hiërarchie en een kleinere overheid.
@Derechtselutser | 18-01-21 | 09:57: 100% eens, maar ik heb er een hard hoofd in dat het ooit veranderen gaat. De wollige middenlaag van overbodige “leiding”gevenden houdt elkaar in het zadel en een handje boven ‘t hoofd. Dat ons-kent-ons netwerkje schuift elkaar via app-groepjes de leuke baantjes toe en weet prima voor zichzelf te zorgen. Het nepotisme woekert inmiddels behoorlijk in Nederland.
Kan iedereen die vrachtwagens in Wuhan nog herinneren die de hele straat onder spoten met een soort van rook, is dat ooit weleens uitgelegd?
Show. Niets meer.
Die vrachtwagen kon niet door de deuren van de RK-kerk.
Ik vrees dat hinkelen en knipogen ook hun langste tijd hebben gehad.
Oogcontact, levensgevaarlijk.
Ga.aan.je.werk. Ik heb Dickerdackje nog niet gehoord over hoe wij iedereen overal altijd gaan testen. Ik heb Bruls nog niet gehoord over het inrichten van vaccinatiestraten waar je met de auto in rijdt en aan de andere kant met vaccin in je bovenarm weer uitrijdt. Ik heb Bruls nog niet gehoord over hoe de hoofden van veiligheidsregio’s de GGD’s aan het werk schóppen.
De GGD's zijn er klaar voor, tot 1 miljoen per week. Het is wachten op de vaccins en de opdracht om te gaan prikken.
'S avonds, als mijn vader afscheid heeft genomen van mijn moeder in het verpleeghuis, komt hij standaard naar ons. Even uit zijn verdriet, een luisterend oor, koffie met een likeurtje, voetbal, snooker en darts met een Radlertje. Een avondklok zou betekenen dat hij op 500 meter afstand van ons huis in zijn eentje mag dealen met de waan van zijn dag. Ik weet dat zijn situatie maar een druppeltje is in de oceaan van problemen die op dit moment spelen in ons land, maar juist daarom: doe maar niet, die avondklok. Er moet nog wel wat levensruimte overblijven, voor een ieders geestelijke gezondheid.
Die avondklok komt er ook niet, Mickey. Het zou veel te pijnlijk duidelijk worden dat handhaving een farce is. De overheid zou episch voor l*l komen te staan en het draagvlak is al zwak. Hooguit komt er iets soortgelijks als de sociale bubbels die ze ook in België kennen en dan uiteraard nog als tijdelijke maatregel. Sterkte thuis, trouwens.
Eerst een likeurtje daarna een Radlertje ??
@Henri | 18-01-21 | 09:56:
Zo'n foplikeurtje met een laag alcoholpercentage. Ik ben streng. ;-)
Sterkte Mickey,hoop dat die avondklok niet doorgaat voor jullie.
Hangt ervan af hoe laat. Om 23:00 is er niks aan de hand, 22:00 zou ook nog kunnen. Vader hoeft niet iedere avond om middernacht naar bed.
@Schulzie | 18-01-21 | 09:54:
Bedankt, Schulzie. Van hetzelfde, want deze situatie raakt iedereen op een andere manier.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:04: Haha die laatste zin ook. Dat jij dat even bepaalt haha.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:04:
Oorspronkelijk had men het over 20.00 uur. De Fransen gooien de boel om 18.00 uur op slot. Dat is een wijd venster voor gevoelsmatige gevangenschap.
@dirkdoorsnee | 18-01-21 | 10:04:
Bedankt, Dirk. Ik denk dat het de samenleving sowieso weinig winst zou opleveren en veel zou kosten. Beter zou men handhaven op reeds lopende maatregelen. Maar goed, de mijne is slechts één van de 17 miljoen meningen. ;-)
Helemaal eens!
@MickeyGouda | 18-01-21 | 10:13: het is dan toch donker en koud in het noorden. Hou maar even vol, in plaats van weer te klagen dat het allemaal zo erg is.
Waarom niet gewoon ophokplicht voor jongeren (ouderen hebben geen feestjes) en Randstedelingen (sorry luitjes, niks tegen jullie maar het gaat zogenaamd om mensen p/m2). En mensen in dorpen vrij laten. De kans dat je in, zeg, Enumatil, Briltil of Lauwerzijl iemand tegen komt op straat is kleiner dan dat je iemand tegen komt in je eigen woonkamer. Een lockdown is daar volledig symbolische kul.
Weet je wie ook zo goed was in het scheiden van volkeren?
@Torwart | 18-01-21 | 09:47: Jebus?
@Torwart | 18-01-21 | 09:47:
Amerikaanse politici in de Jaren 30?
@Wc-kip | 18-01-21 | 09:49: Ja die vooral. Die andere niet.
Als ik ‘s avond over straat ga waar ik woon om de hond uit te laten, dan zie ik op zijn best 3 mensen die ik passeer op 30m afstand. De avondklok is hier zo onzinnig als de pest. In steden met veel jongeren, en hoe groter de stad, de meer bewegingen er zijn in de avonduren. De grootste steden liggen toch in de Randstad. Ik snap zijn opmerking wel.
@Dr.Platypus | 18-01-21 | 09:58: Je snapt hem omdat het je gunstig uit komt.
@Torwart | 18-01-21 | 09:47: Dom gelul. Eerder was het ook zo dat je in het Noorden wel bepaalde zaken mocht omdat daar minder Corona was. Of dat je mensen in het ziekenhuis niet mocht bezoeken als je zelf niet uit het Noorden kwam. Vanwege gedrag én geografie. Waarom moeten mensen in Appelkutjeveen zich houden aan regels die voor hen uiterst flauwekul zijn, waar die voor stedelingen wel relevant zijn? Verder dan een beetje godwinnen kom je niet..
We hebben een Stasi nodig. Nu!
Zal even mijn collega bellen. Die is opgegroeid in de DDR. Was een hele fijne sympathieke organisatie. Tenminste hij durft niks anders te beweren zegt ie.
@Torwart | 18-01-21 | 09:45: als we de Duitse Krimi's moeten geloven die nog steeds voorbijkomen vinden er tot op heden nog altijd ex-DDR afrekeningen plaats.
zullen we gewoon naar code zwart gaan in de ziekenhuizen? Iedereen die nu nog corona krijgt heeft bewust risico gelopen. Waarom moeten wij daarvoor de economie kapot laten gaan. Iedereen weet of hij in de risico groep zit (hoewel meer info wie nu overlijd en in op de ic's komen zou helpen). Nu zie ik oude mensen in een karretje door de supermarkt rijden.. rond 5 uur als het druk is. Als ie overlijd dan helaas pindakaas.
"bewust risico gelopen"
Dat zal ik twee van mijn nichten vertellen die met hulpbehoevenden werken. Dat het hun eigen dikke domme schuld is. Dat zal ze leren!
@Wc-kip | 18-01-21 | 09:44: ze hoeven daar niet te werken. Ze hebben gewoon een keuze.
@bees-t- | 18-01-21 | 10:18: juist, gewoon laten creperen die hulpbehoevenden!
Ach ja, die lieve economie. Omdat iedereen met de zelfde hindernissen kampt is het kunst om daar goed doorheen te sturen. Thats live, die economie veert dadelijk zo weer op en waarschijnlijk harder dan je het kunt bijhouden
Geweldig! Ik kon spontaan een lijstje samenstellen van mensen die ik niet meer over de vloer wil hebben. Zo vind ik de anderhalvemetermaatregel ook een zegen die ik graag naar vijf meter opgerekt zie.
Voor een keer ben ik het met u eens.
je kijkt gewoon te aardig... kijk als een killerclown en ze blijven uit je buurt. altijd!
@azubneritan | 18-01-21 | 09:43: Half uurtje Insane Clown Posse op standje 10 en ze blijven weg.
Je bent per ongeluk vrienden geworden met mensen?
Wat een hoop mensen weer hier die compleet schijt hebben aan de mensen in de zorg die straks mensen moeten laten creperen op een gang. Bah. Allemaal omdat men "bier wil drinken" en "vrij wil zijn", fucking hippies. Man up..
Je hebt goed naar Rutte geluisterd. Als je vrij wil zijn, dan heb je dus dus dus schijt aan mensen in de zorg. Jedi mindtricks van Rutte. Die werken wel alleen op domme stormtroopers.
Juist, gewoon negeren dat soort asociale commentaren. Deze lieden zijn de oorzaak van de steeds strengere maatregelen.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:06: zeker, heeft echt niets te maken met consequent verkloten van de zorg onder ene Rutte, jaren en jaren achter elkaar. Waarbij ik wel vind dat jezelf je hersens moet gebruiken en in ieder geval respect dient te tonen voor je medemens. Maar goed, dat dient een standaard regel te zijn.
@J-van-de-Bontekoe | 18-01-21 | 10:39: de basisregel is helemaal niet voorhanden, kijk naar wat er afgelopen weekend weer in Amsterdam gebeurde. Dat er nog altijd geen centraal Corona Hospitaal in bijv Almere is, vindt van Oef een zwaktebod.
Ah ja. "Ik wil geen griep dus jij moet je laten opsluiten".
Blijf jij toch fijn thuis, val mij er niet mee lastig.
Demissionair kabinet , Rutte heeft carte blanche. Die avond klok komt er.
Wat je ook van de mensen vind die gisteren (gedemonstreerd) koffie hebben gedronken. Ze hebben het recht om de onvrede kenbaar te maken.
Wat zeggen die tests nu werkelijk? Corona positief ja? Hoeveel mensen die positief bevonden zijn hebben geen of milde klachten?
Hoeveel belanden in het ziekenhuis en of de IC?
Positief getest zijn is te breed en daardoor eigenlijk niets zeggend geworden.
Ook al gaan de positieve tests omlaag, dan moeten we toch weer strengere maatregelen treffen. Namelijk de Britse variant staat klaar. Sterker nog de nog veel gevaarlijkere Zuid-Afrikaanse mutatie dient zich al aan.
Dus Lock-down en visite verbod?
Dat beloofde licht aan het einde van de tunnel, gaan we op deze manier niet zien.
Het nieuwe normaal is straks een kaalslag van de middenstand, die is weggevaagd. En het is dan ook niet vreemd dat de burger stilaan zijn onvrede laat merken. En dat moet kunnen in een democratie.
Nou, tabee allemaal.
Ga even mijn moeder d'r haar knippen en paps een goeie bak uit GeenStijl vertellen. Terloops even zien of de thuiszorg nog voldoende vitamine pilletjes op voorraad heeft en aan beide nog eens vragen of ze dat vaccin nog steeds niet willen.
Tja, dat zelfbeschikkingsrecht van die ouwetjes. 't Is toch wat.
Avondklok instellen maar wel elke dag tientallen vliegtuigen uit alle werelddelen laten landen op Schiphol? Ja, dat gaat vast helpen tegen corona.
35.000 passagiers per dag. Lockdown, basisscholen dicht, avondklok dan wel visiteverbod, maar Schiphol blijft open.
Kerken gewoon open, lekker mekaar op 30 cm in de bek zingen. Ook zo'n top idee. Of 500 coronahoesters uit afrika per week, super.
@BoerKoekoek | 18-01-21 | 09:53: Dat is onzin. Kerken houden zich aan de maatregelen. Niet komen met een vooroordeel als je niet in een kerk komt.
Bezettingsgraad qua pasagiers is ongeveer 15%. Zit bijna niemand in de intercontinentale vluchten. Worden nu mede gebruikt voor cargo. Verder nog een commentaar?
@VoltaireJohn | 18-01-21 | 10:03: als je als volwassene nog steeds een denkbeeldig vriendje hebt, moet je een psychologische hulp zoeken.
Ik wil best meewerken en meehelpen hoor, maar ik wantrouw Benito Bruls op al zijn intenties... Machtswellust is toch één van de hoofdzonden?
Toch leuk zo'n artikel van het NRC waarin ik mij herken. Je hoeft geen 100 te worden.
www.nrc.nl/nieuws/2021/01/15/arts-en-...
Iemand nog even iets tegen China roepen over Oeigoeren, voordat de voordeur dichtgelast wordt?
Schiphol is nog open toch?
'Miljardensteun Air France-KLM loopt vertraging op door houding Nederlandse staat''
bron: nos.nl/artikel/2364884-miljardensteun...
In november 900.000 passagiers, in december omhoog naar 1,2 miljoen.
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:40: Dat betekent dus nog meer paasagiers om toch geld binnen te harken. Lekker slim weer.
Voornamelijk voor de cargo. Vluchten naar Egypte en Punta Cana zijn inderdaad lastig uit te leggen.
Weer zo'n verbod dat alle kenmerken van een dringend advies heeft. Of gaat men handhaven.
Je maintiendrai.
Kunnen we niet gewoon een verbod op falende ministers en falende vaccinatieprogramma's hebben? Als we voortvarend waren als Israël, of zelfs maar als de UK was veel van dit gezeik niet nodig. Het hele idee dat Hugo, ook al hebben we een demissionair kabinet, toch mag blijven doen wat hij doet is een gotspe. Juist hij zou moeten worden vervangen. Gisteren. Desnoods door Donald Duck. Gaat het vast beter.
Insert hier verplichte antwoorden met: "roepen vanaf de zijlen/ beste stuurlui/ van binnenuit is het vast lastig" en meer van dat soort lekker makkelijke excuses waarom een Nederlandse minister niet hoeft te doen wat elk ander land wel kan.
Half europa zit al met een avondklok binnen of kent strengere maatregelen dan Nederland, maar nee hoor: "Het kabinet Rutte probeert ons nederlanders te knechten", hoor je hier...
En die avondklok helpt écht geweldig, daar in half Europa.
En? Helpt het?
En hoe vind je het zelf gaan, in die delen van Europa?
Klopt. Italië nemen als voorbeeldje? Hoe vind je het daar gaan? En zijn de mensen daar ook zo volgzaam als hier? Of doen ze stout en openen ze gewoon weer hun toko?Of kijk je geen nieuws?
Ook daar is verzet en heeft de bevolking schijt aan de regering. En omdat er elders dwaze besluiten zijn moeten wij dat maar volgen? Overigens helpen de strengere maatregelen, zoals een avondklok en mondkapjes op straat, daar ook niet!
Wakker worden mensen deze crisis moet zolang mogelijk duren.
Doe eens onderzoek ( the great reset).
Ieder besluit dat hier genomen moet worden word helemaal kapot'gepolderd'.
En dan dat eeuwige gezeik en gezever 'de jeugd heeft het zo moeilijk', 'mensen met kinderen hebben het zo moeilijk' etc. (Ze hebben wel te vaak te veel mensen 'op bezoek' of zijn met 'te grote' getale samen maar dat is natuurlijk van geen enkele invloed van Corona en heel iets anders.....)
Gelul in optimaforma: IEDEREEN heeft moeite met deze Corona-pandemie.
Maar als we nu eens ALLEMAAL de schouders er onder zetten en ons ALLEMAAL aan ALLE regels houden, dan kunnen we het SAMEN MISSCHIEN van dit klote virus winnen.
Met dat janken winnen we helemaal NIETS.
En werkelijk nergens werkt het. Maar doe gewoon wat je altijd doet en hoop elke keer op een andere resultaat.
@MK27 | 18-01-21 | 09:47: Enige dat helpt is waar onze overheid in faalt en andere landen wel slagen. Snel en massaal vaccineren.
@MK27 | 18-01-21 | 09:47:
Samen...
Kent u mij? Of mijn situatie? Of hoe de mensen rondom mijn leven denken?
Met je appeltjesgroene weide...
@BoerKoekoek | 18-01-21 | 09:54: definitie van krankzinnigheid toch of zoiets? Van ene Einstein?
@Onkel Bratwurstbude | 18-01-21 | 09:33: Ja, want als die er niet was, dan was de situatie nog vele malen nijpender. Je kan natuurlijk niet redeneren: "goh, er zijn nog steeds besmettingen, dus de lockdown dansel de avondklok werken helemaal niet".
@Jimmydepimmy | 18-01-21 | 11:01:
Nee. Dat is pertinent niet zo.
Er zijn onderzoeken die aantonen dat er geen enkele correlatie is tussen striktheid van een lockdown en het aantal covid-19 doden.
Een mooie is deze hier.
www.pandata.org/wp-content/uploads/20...
Zie Hoofdstuk 5 (pag. 35 e.v.)
Ook de 'controlegroepen' zoals Zweden & Florida laten geen significant ander beeld zien dan staten/landen met strenge lockdowns.
Lockdowns helpen niet, een avondklok al helemaal niet.
@MK27 | 18-01-21 | 09:47:
SAMEN ervoor zorgen dat iedereen besmet wordt is de ENIGE manier waarop we dit SNEL weer achter ons kunnen laten.
(A.k.a. GROEPSIMMUNITEIT)
Enja, dat heeft een aantal doden tot gevolg. Dat is dan jammer.
Lijkt er gvd op dat niemand meer mag sterven. We leven niet in Disneyland.
De meeste Nederlanders krijgen zelf niet bedacht dat nul of hooguit een gast per dag nóg beter is bij het indammen van een hyperbesmettelijke ziekte dan twee gasten uit verschillende huishoudens per dag. Er is een grote groep die zich aan die twee houdt, want het mag nog hè. En naast 's avonds twee gasten ontvangen kun je overdag ook nog gewoon volop mensen gaan bezoeken. Deze groep zoekt precies de grens op. Dat zijn ook de mensen die zich wellicht zouden houden aan een visiteverbod en dat zijn er nog best veel, vermoed ik. Aan de (pyjama)party people die bij een avondklok gewoon om 19:00u zouden verzamelen, dan all night long gaan partyen en om 4:00u weer naar huis of werk afreizen is het toch niet besteed.
Ja de mensen die de grens opzoeken, dat zijn de daders. Niet de mensen die de grenzen wijd open laten staan, 1 miljoen passagiers op schiphol per maand verwelkomen en elke maand duizenden coronahoesters uit Afrika importeren. Die kunnen we niks aan doen.
En weer moeten er dingen gedaan worden om het geïmporteerde deel van Ons Nederlandje in toom te houden. Want vooral dat/die zijn de ‘s avondsbuitenlopers, de bijelkaarblijvenkomers, de schijtaanalleshebbers. En wanneer ik van de week een geïmporteerde ‘collega’ vraag hoe zijn haar toch zo netjes gecoiffeerd blijft, was het antwoord: ‘jij denk toch niet dat wij ons laten zeggen wat we wel of niet mogen hè’. K@*&#*k.
Straks heeft u de gedapo nog aan uw deur. Maar u heeft uiteraard wel gelijk.
@Lt-Kol Kilgore | 18-01-21 | 09:45: gedankenpolizei?
Van die rotkop van Bruls krijg ik ook steeds een naar gevoel
Wat een land, als er gehandhaafd moet worden dan liever een andere maatregel. Wat zinloos, en de burger maar wachten, wachten en wachten totdat die corona ellende eindelijk eens overwaait.
En dan verwachten dat die andere maatregel wel gehandhaafd wordt?
Wat een faalhazen.
Flikker op man met je visiteverbod! Dus grootouders die komen oppassen terwijl paps en mams beiden hun werk kunnen doen mag ook niet. Stelletje fascistenhonden.
Ik vind visite toch geen ruk meer aan tegenwoordig met alle alcohol en rookschaamte. Vier jaar geleden eens een vriend van vroeger uitgenodigd die ik tegenkwam. Hij was gestopt met roken en dronk over de hele avond twee pijpjes bier. Alles is/gaat kapot. Vorig jaar vierden we de verjaardag van junior bij zijn moeder. Ze vroeg wat ze voor mij in huis moest halen. Ik zeg 'bier.' Ze zegt 'dit is een kinderverjaardag!' Ik zeg 'BIER!'
Terecht
Op de een of andere manier wordt er heel veel duidelijk uit jouw tegel.
vroeger kon je nog gewoon bij iemand schijten als je op bezoek was..
Tja Leptob. De versmurfing van onze maatschappij. Soms verdien je als volk niet beter...
Als de hond jarig is eet je toch ook geen brokken?
Leptob: idd , wij gaan alleen nog naar onze kinderen toe.
Die weten dat pa en ma bier drinken.
Daarom wordt van Oef ook nergens meer uitgenodigd want niemand durft nog een sigaar op te steken laat staan om een whisky te vragen.
Heeft er nou iemand op de tafel zitten schijten op die foto?.
Een drol op een schoteltje. Vega gebak.
Oh, sorry. Zal het niet meer doen.
@squadra | 18-01-21 | 09:38: mooi, in ieder geval weer gelachen vandaag!
‘Een visite verbod’, een ‘avondklok’. Wat een idioterie! Vaccinatieplicht, ja mensen, ook als je het virus al hebt gehad. Een harde plasser bij de seniele vergeetachtige beroepsleugenaar Rutte en faalaap de Jonge.
Neem een vluchteling in huis voor de gezelligheid, want die mogen nog wel op visite komen.
Een visiteverbod? Hoe dan? Een hele knappe burgemeester die mij bij mijn aan huis gekluisterde ouders weg houdt. Niet elke visite is puur voor de gezelligheid.
Wat zijn het toch een stelletje omhooggevallen idioten, al die fraaie bestuurdertjes van ons land.
Wij doen momenteel de zorg voor mijn schoonmoeder, want thuiszorg is zo minimaal dus hopeloos, en andere optie is hospice, en dat is nu onmenselijk en bijna garantie voor besmetting met Corona. En als ik daar om 22.30 heen moet, ga ik daar om 22.30 heen, hoe dan ook. Dat zal hier schelen zeg, die avondklok, er is nu al bijna niemand te zien na 18.00, en dat wordt dan bijna niemand.....
Een hele verbetering toch?
Een overheid bestaande uit randdebielen, ik word het wel een beetje zat.
Zolang de gemiddelde Nederlander de lockdown ziet als iets dat ánderen moeten doen, is er geen redden aan.
Mooi, hopelijk ziet iedereen dat in dat de lockdown zinloos is, dan kunnen we gewoon weer verder met ons leven!
Ik wil dat vaccin met vaccinatiebewijs, dat doe ik zelf. Anderen mogen het zelf weten. Overigens wil ik met vaccinatiebewijs omdat je anders nergens meer naar toe mag. De ongevaccineerde wordt de paria van 2021.
Het liedje van Lenny Kuhr komt ook op de zwarte lijst:
www.youtube.com/watch?v=Zc2m-4MF6UY
Een huis vol visite, crimineel mens.
We krijgen natuurlijk wel 500 gelukszoekers op bezoek elke week. Vliegtuigbezoekers, geen probleem.
Ik werk in de zorg 24/7 diensten begin het ondertussen goed zat te worden om op mn vrije dag dat schoolwerk te moeten doen.
Misschien kunt u, als werknemer in de zorg, de rest van de reaguurders hier ook even uitleggen hoe de situatie in uw werkomgeving is.
@Jimmydepimmy | 18-01-21 | 09:28: of legt u uit hoe het zover gekomen is, qua extra administratieve werkzaamheden, minder collega’s, meer “klanten” etc.
@J-van-de-Bontekoe | 18-01-21 | 10:23: Ik stel een tegenvraag: acht u het realistisch om de zorg structureel in te richten rondom de benodigde capaciteit ten tijde van een incidentele pandemie?
@Jimmydepimmy | 18-01-21 | 11:06:
Ja. Want pandemieën zijn het nieuwe realisme. Dit is nog lang niet over.
@Jimmydepimmy | 18-01-21 | 11:06: ach, vijf jaar geleden hadden we nog een dubbele IC capaciteit. Dus was nu beter te behappen geweest.
En met die redenatie van u is elke verzekering overbodig, kan defensie geschrapt worden, mag verloskunde wat mij betreft uit de zorgverzekering, zijn de maandelijkse sirene testen, wat zeg ik, al die sirenes overbodig, enz. enz.
Wat een fijn bovenmodaal links gezin!
Een groot gedeelte van de Nederlanders zou een avondklok gewoon negeren, onder jongeren is dit zelf 50%.
www.metronieuws.nl/in-het-nieuws/binn...
Met dit soort halfbakken oplossingen kom je als je totaal radeloos en wanhopig bent... Maar.... half Nederland geildt erop de buurman te verlinken gezien de peilingen. Krijg je toch een andere indruk van je eigen volk.
@Zatkniss | 18-01-21 | 09:27: € 7,50 ?
@Wijze uit het Oosten | 18-01-21 | 09:37: later werd dat toch meer?
@Zatkniss | 18-01-21 | 09:27: €7,50 toch?
De winkelierslobby heeft zijn werk weer gedaan. Geen avondklok want dan moeten de winkels ook eerder dicht. En ja, visiteverbod, wat moet je daar nou mee? De mensen die zich altijd al aan de regels hebben gehouden zullen die laatste persoon waar ze wel nog contact mee hadden de deur wijzen en nog verder vereenzamen.
De mensen die nog steeds met veelvouden van het toegestane aantal mensen in 1 huis feest vieren zullen dat nu ineens niet laten.
De avondklok is een slecht idee, het aangedragen alternatief nog tien keer slechter.
Welke winkels heeft U het over dan, die paar supermarkten en diervoederzaken die open zijn? Flinke lobby zit daar achter, haha. De winkeliers die nu helemaal gesloten zijn hebben hier dus geen moer aan.
@Verpulfert | 18-01-21 | 09:30:
Wat denk je wat een Albert Heijn dat kost zo'n avondklok?
Hebben ze net het aantal snackbarren naar zijn klote geholpen met het verruimen van de openingstijden gaat het kabinet een avondklok invoeren?
Zijn ze nu helemaal gek geworden.
het hele land in z'n eigen isolatiecel..... woohoo! reserveer maar paar miljard voor geestelijke gezondheidszorg, en zet de bodybags voor mensen die er zelf een einde maken maar klaar met dit soort maatregelen.
Kut, had ik net in een visitekaartjesbedrijf geïnvesteerd. De economie gaat naar de klote!
Nee die houden we met op hoog tempo printen van biljetten kunstmatig in stand. Een normale economie was allang gevallen in deze omstandigheden.
@Torwart | 18-01-21 | 09:26: Moneyprinter goes; Brrrrrrrrr
Oh gelukkig, een visiteverbod.
Dat is wel te handhaven...
Nee, een visiteverbod, dat kan wel gehandhaafd worden.
Tuurlijk...
@Wijze uit het Oosten | 18-01-21 | 09:36: de giller, maar ja, een Bruls.
Een systeem waarin zoiets die functie kan krijgen is per definitie fout.
Kan iemand mij nog uitleggen wat dit met corona bestrijding te maken heeft?
Ja, helemaal niets.
Waste of time. Als je het nu nóg allemaal niet snapt...
Ja hoor, het is een infectieziekte, dus mensen besmetten elkaar.
Dus, hoe minder contactmomenten hoe minder besmettingen.
Ik sta niet op het Museumplein en gaat dat ook niet doen. Maar schaar mij wat dit betreft maar onder de 'wappies'. Zal mij een reet schelen wat deugend kartel stemmend Nederland van mij denkt. Die gaan nog druk krijgen met het tellen van visite achter de gordijnen met '112' op speeddail. Armoedig volk.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:25: Simpele logica is de meeste mensen helaas niet gegeven.
@Jimmydepimmy | 18-01-21 | 09:24: Leg het eens uit dan , oh almachtige.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:25: Oke. En het is toch ook zo dat 98% nergens last van heeft, toch? Proporties zijn ver te zoeken. En niet komen met het gaat om het aantal ziekenhuisbedden, dat is niet mijn schuld, ik heb nergens op bezuinigd.
@BenedictArie | 18-01-21 | 09:36: Het hele idee is, dat als je de besmettingsgraad kunt vertragen / stopzetten, het virus uiteindelijk uitwoed. Dat is nog niet gelukt omdat men niet streng genoeg is. Lockdown / Isolatie is iets heel anders dan het potje dat ze er hier in Europa van maken.
@de honden blaffen... | 18-01-21 | 09:23: +1
Niks
@Lt-Kol Kilgore | 18-01-21 | 09:50: Dat is nog niet gelukt omdat na 2 weken pas 0,3% van de populatie is gevaccineerd.
@BoerKoekoek | 18-01-21 | 09:59: dat is een aardig hoge schatting volgens mij.
@HetLichtInHetZuiden | 18-01-21 | 09:29:
Welkom bij #teamwappies.
*boks*
Handig, zo'n virus. Werkt veel effectiever dan het klimaatlawaai, dat ook de geesten en de neuzen op 1 rij met de globalisten moest brengen. Dat mislukte jammerlijk door het gebrek aan heldenverering voor rare snoeshanen als Timmermans en Greta.
De CCP had wat meer ervaring met massa-controle. Laat die zoiets maar regelen.
Naarmate mensen volwassen worden, gaan ze meestal niet kinderachtiger praten. Hier het tegendeel te ontstaan qua artikelen.
Gaan ze ook woordjes vergeten te tikken naarmate ze volwassen worden wellicht? Dat lijkt er bij uw plempsel aan de hand te zijn.
Er wordt met misdadigers vriendelijker omgegaan. Kan een kabinet twee keer aftreden? Hebben ze überhaubt mandaat om dit soort draconische maatregelen op te leggen?
Hoeveel staan er volgende week zondag op het museumplein?
Thank God... kan ik iedereen netjes afpoeieren zonder één of ander lulverhaal te hoeven verzinnen....
Iedereen afpoeieren met het grootste lulverhaal, bedoel je: "vanwege corona"
Ik meld er alvast èèn, youtu.be/CbbDLGiShDk
Zo ben ik dan ook wel weer om een handje te helpen met de strijd tegen het virus.;)
Haha zie nu dat ik mogelijk al de 2e beller ben.
Handhaven in de woning mag ook van de spoedwet niet. Iets met een Grondwet, enzo...
En die Grondwet is heilig, zoals we allen weten.
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:33:
Gewoon een internationaal verdrag hierover met België afsluiten, en vice versa. Want internationale verdragen gaan boven de grondwet....
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:33: De grondwet is er om de burgers te beschermen tegen een dolgedraaide overheid.
Pas weer naar buiten na het prikkie.
Zitten we nog nu steeds in die intelligente lockdown? Lekker niveau'tje dan hoor...
Begrijpelijk, op de hangplek komen die jonge gasten altijd op visite. En illegale feesten worden ook altijd zo aangekondigd op social media.
Dat hangen is sowieso vaak buiten. Zo veilig als maar kan. Gaat nergens meer over dit afnemen van vrijheid en daarmee levensgeluk
Wordt tijd om dat torentje omver te trekken zo langzamerhand. Laat mensen leven. We leven in een vrij land
U bedoelt laat mensen sterven?
Mensen sterven sowieso. Paar honderd per dag.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:16:
Mesnen sterven. Dat gebeurt bij iedereen die leeft. Hoe ouder je bent,m hoe groter de kans is dat je sterft. Zo ook bij de cojona mensjes. Boven de 70 is het heel nasty, daaronder merkt het gros niet veel (en degene die wel wat merken doen huilie huilie bij Humberto en Jinek).
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:16: iedereen zal op een dag streven? De voors en tegens van maatregelen moeten wel beiden in ogenschouw worden genomen
"We leven in een vrij land "
Ga even liggen. U ijlt.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:16: Gaat het lekker deze maandagochtend? Leef jij zelf in een afgesloten grot? Of heb je zelf geen vrienden/familie die je af en toe nog wel eens ziet?
@jeweettochniet | 18-01-21 | 09:20: dat zijn ze al lang en er is een bepaalde maximale capaciteit. Een geldbedrag plakken op een mensenleven is ook raar.
@Zalluf | 18-01-21 | 09:24: het asociale aan dit soort commentaren is dat U het virus kunt doorgeven aan mensen die daar misschien helemaal niet op zitten te wachten, maar hey wat kan het u schelen, als U maar aan uw trekken komt.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:16: Ik herinner me iemand die een paar weken geleden nog het vliegtuig naar Spanje nam voor een vakantie. Naam: Van Oeffelen.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:31:
Geld op een mensenleven plakken is (was) heel normaal.
Of dacht je dat in het verleden tóch gekozen werd voor die ziektebehandeling van €80.000 om een omaatje van 90 1 jaar langer te laten leven?
Alleen worden die normen nu, om vage redenen, los gelaten.
Blijkbaar is het verlengen van het leven van een 80+er belangrijker dan de existentievernietiging van duizenden mensen die een nog véél langere levensverwachting hebben dan het handje vol ouderen die nu nog een aantal maanden verder mogen leven.
Of dacht je dat de op de IC beademde 80+er nog 10 jaar levensgenot zou hebben.
Hypocriet gelul is het.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:37:
U het virus kunt doorgeven aan mensen die daar misschien helemaal niet op zitten te wachten
BULLSHIT!
Je moet al heel erg je best doen om a) besmet te raken en b) besmettelijk te worden (dat is nl pas vanaf een bepaalde 'virus load') en dan c) iemand te besmetten.
Die r-waarde is een theoretische waarde.
Was deze écht geweest, dan was iedereen al lang besmet geweest.
@goedverstaander | 18-01-21 | 09:38:
Recent moest Van Snoeff ons allen nog even laten weten dat hij rechts achterin gechauffeurd werd naar een vergadering van een raad van commissarissen.
Hij zal een knappe kop hebben met centjes verdienen enzeau, maar daar staan dan weer hypocrisie, gebrek aan empathie en inlevingsvermogen en een misplaatst superioriteitsgevoel tegenover.
Vanaf zijn Zwitserse alp hier iedere dag zijn mening spuien over een maatschappij waar hij maar amper deel van uit maakt...
@Onkel Bratwurstbude | 18-01-21 | 09:45: wat is uw punt ome worst?
@WasHetMaarMakkelijk | 18-01-21 | 09:45: U vindt het symathiek dat al die cornalijers de plaatsen van de echte zieken innemen? Gadverdamme zeg.
@WasHetMaarMakkelijk | 18-01-21 | 09:45:
En u gelooft dat? van Snoeff (hij is leuk) is de komiek van GeenStijl met z'n 'van Oeff dit en van Oeff dat'.
Een vergadering van een raad van commissarissen, hahaha. En ik ben de koningin van China. van Oeff is in het bezit van een rijke fantasie, laten we het daar maar op houden.
*schuddebuiken doet*
@van Oeffelen | 18-01-21 | 10:14:
dat je uit je nek lult.
No fucking way dat ik wekenlang helemaal alleen ga zijn, dan mag wat mij betreft iedereen corona krijgen, mogen de sterkste het overleven. Fuck alles.
Eigenlijk zouden dit soort types in hun flatjes dichtgelast moeten worden.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:17:
U bent zo bang, laten we u lekker vastlassen en de mensen die wel hun leven lang redelijk gezond hebben geleefd, lekker laten leven.
@oeffelen dat vindt ik dus niet. Ik snap het wel. En wie bent u om te bepalen wie er opgesloten moet worden?
U hebt een lijkt mij vrij egoistische ingesteld. Het is best te doen hoor opgehokt zitten. Het vraagt enkel wat aanpassingsvermogen. Zorg gewoon dat je voorraden aangevuld zijn en dat je voldoende entertainment hebt.
Je kan bijvoorbeeld gaan wandelen en dan toevallig ook een vriend of vriendin op diezelfde wandeling tegenkomen. Terwijl je keurig de regels volgt.
Zo lossen we het samen wel op hoor!
@Sensemilla | 18-01-21 | 09:19: ah dus al die mensen die een aangeboren aandoening hebben mogen van u de tering krijgen, aangevuld met doodstraf met corona, omdat u wel even bepaalt dat zij niet gezond genoeg geleefd hebben?
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:17: Ik zie sinds de herfst hoogstens drie mensen in een week, doorgaans maar een en de zelfde. Corona heb ik al gehad, zij ook, de anderen grotendeels ook al, en die hebben ook amper contact met mensen. We houden ons al tijden aan de regels. En wij mogen weer betalen voor alles en iedereen die eigenlijk sowieso in zelfisolatie moest, dan wel letterlijk overal het schijt aan heeft. Ik ben er gewoon klaar mee om voor anderen te betalen. Doe die ophokplicht maar voor mensen die niet helemaal in hun eentje wonen. Mensen tot een isoleercel veroordelen is gewoon misdadig.
Stiekem door de achterdeur de visite ontvangen, kopje koffie drinken terwijl samengepakt in de badkamer op de eerste verdieping. Brievenbus afplakken tegen de spiedende ogen van de Brühls agenten.
Gezellie.
Wel even zorgen dat ze hun auto's niet allemaal op je oprit parkeren. ;)
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:36: gelukkig kun je die van de straat niet zien staan.
Wat een kul allemaal, Britse variant, veel besmettelijker, maar is het ook dodelijker?
Als de IFR 0.23% blijft of lager is WTF zijn we aan het doen. Hou op met die bangmakerij en laat ons weer vrij!
Dat vraag ik mezelf ook steeds af. Ze zeggen er niets over. In het begin zeiden ze op het NOS journaal dat het besmettelijker was maar dat je er minder ziek van werd. Nu is het stil. Het griepvirus is compleet verdwenen dat is dan weer een voordeel.
Britten die per auto gekomen zijn hebben in St Moritz in 2 hotels de hele boel besmet. Enorme ophef, hotels dicht, skischool dicht, en iedereen woest op de Engelsen. Het blijven egoistische honden.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:19:
Als je dat gelooft, ben je nog dommer dan een amoebe.
@Sensemilla | 18-01-21 | 09:20: helaas de feiten, valt weinig aan te geloven.
mutatie snelheid gaat ook omhoog als je het laat razen, en wie weet maken we dan wel een dusdanig dodelijke dat alleen de Hugo's met puntschoenen het overleven....
Inteelt tast de hersenen aan.
@Naall | 18-01-21 | 09:39: Meestal als deze mutaties vormen wordt het virus ook minder dodelijk. Het is maar wat je belangrijk vind. Mensen die al een heel leven achter zich hebben en op de gemiddelde leeftijd sterven. Of mensen die nog een heel leven voor zich hebben alle levenslust ontnemen.
@van Oeffelen | 18-01-21 | 09:19:
O goddegod, 2 hotels en een skischool dicht, vreselijk wat een drama voor die ski-elite.
Dat virus is ruis, duistere krachten van psychopaten die al veel teveel hebben willen alles hebben. Gij zult niets bezitten en gelukkig zijn.
Ja dat is natuurlijk ook veel beter te handhaven dan een avondklok. Onbegrijpelijk dat men de maatregel "avondklok" zo veel ingrijpender vindt dan de maatregel "basisscholen en kinderopvang dicht".
Inderdaad.
Mag ik niet meer bij de buurvrouw kofiedrinken? Worden dan alle pleziertjes verboden....
Koffiedrinken niet, van bil wel.
Gewoon via de kruipruimte gaan. Ziet niemand je.
Gelukkig mogen we nog adem halen en belasting betalen.
Alle nsb-buren wrijven alvast in hun handjes.
En waarom 50 pizza's laten bezorgen als je ook drie keer per dag de politie langs kunt sturen?
Iedereen weet dat je na 10 uur 's avonds op straat de meeste kans hebt om corona op te lopen. Niet om negen uur 's avonds. Dan loop je, zeker te weten, niets op. De ME zal worden ingezet en iedereen die zich na tienen op straat begeeft zal helemaal de tering geslagen worden. Dat is wat het Nederlandse volk wil en je hebt je maar aan "de regels" te houden.
Ben je nou echt zo dom?
En dan maar hopen dat het virus zich vanaf 28 maart aan de zomertijd en vanaf 31 oktober weer aan de wintertijd houdt... ;)
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:21: Jij hebt niet veel door hè?
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:22: LOL
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:21: Nee, is logisch, duh. net als tabakszaken die niet open mogen zijn. terwijl die andere harddrugstenten, sluiterijen noemen ze ze geloof ik, wel weer open mogen. Maar dan weer niet na achten savonds, want dan zit er corona in je mezcal.
Of dat je maar 2 mensen op bezoek mag, tenzij ze 12 jaar of jonger zijn. Want iedereen weet toch, dat corona eerst om je ID vraagt?
Prima polderoplossing
Ik zal niet ontkennen dat corona echt is een echt kut is maar alsnog denk ik dat we gewoon vrij zouden moeten mogen. Mensen die dik of oud zijn kunnen zelf maatregelen nemen toch? Lekker nog 4 maanden thuis zitten, dan zijn ze allemaal ingeënt.
'Visite, visite, een huis vol visite...' En dan mocht er in de tijd van dat liedje niet alleen koffie gedronken worden. Er stonden zelfs glaasjes met saffies op tafel!
youtu.be/CbbDLGiShDk
Worden mensen dan nooit wakker
Ik, iedere ochtend tot nu toe.
Ziende blind en horende doof, zoiets?
Wij mogen al bijna een jaar geen koffie meer gaan drinken. We moeten binnen onze "bubbel" blijven.
Beschuitje op bed.
Sterf met je Corona!
Zwakke verwensing. Maar 0,32 % kans.
Ik ga nooit op visite, maar ben geregeld onuitgenodigde gast.
Ben je belastingsinspecteur ?
@Lt-Kol Kilgore | 18-01-21 | 09:08: Tandenborstelteller.
Een ding staat vast, van Bolle Bruls hoeven de burgers van Nederland de redding niet te verwachten.
Dus prima kwalificaties voor een toekomstige ministerpost.
@Piet Karbiet | 18-01-21 | 09:42: of burgemeester!
..........
Ehhhh, wacht even.
Wie bedenkt het.
Een avondklok is lastig/niet handhaafbaar, een visiteverbod nog minder.
Kut symboolpolitiek.
visiteverbod is juist zeer goed te handen, maar dan moeten de buren wel even een belletje doen. ;)
Dat wordt een "dringend advies" en de meeste mensen houden zich daar gewoon aan.
Alleen gaat het allemaal wat langer duren omdat er een groep wappies is die zich er niet aan gaan houden.
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:13:
Onzin, ze mogen niet achter de deur controleren.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:16:
Dan snap ik het niet. Ze breken toch ook illegale feesten op? Of worden die alleen buiten gehouden?
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:15:
De wappies zijn die die zich er vrijwillig aan gaan houden.
Het soort mensen dat, ook al zitten ze alleen in de auto, in de auto een mondkapje opzetten.
Dat soort idioten.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:15:
Klopt. Wappies met regeringsmacht gehoorzamen is een doodlopende weg.
Met de nadruk op dood.
Daarom vaccineren we ook symbolisch.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:15:
Wat moet het toch heerlijk zijn om zo'n gedebiliseerde gedachtegang te hebben. Wordt alles zo lekker simpel van.
Rutte heeft vast nog wel een stageplek voor je.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:15:
Wappies zijn mensen onder de 55, die ondanks dat ze een gezond immuunsysteem hebben, denken dat ze een vaccin nodig hebben.
Wappies zijn ook mensen die denken dat een mRNA spuit een vaccin is, terwijl het in wezen dichter bij een gen-therapie ligt dat van je eigen lichaam je vijand maakt.
Wappies zijn al helemaal de nuttige idioten, die in de illusie leven dat een overheid er zich wat van aantrekt of jij denkt dat ze achter de voordeur mogen controleren of niet.
@Tragicomix | 18-01-21 | 09:15:
Ja, jij bent erg bang, was al bekend.
Vraag me wel eens af, is er bij hypochonders zoals jij wel een grens? Een grens in het toelaatbare van wat een overheid zijn burgers, in een 'vrij' land, meent op te kunnen leggen?
Als Rutte morgen aankondigt dat naakt 25 rondjes om een dikke eik lopen een uitstekende remedie is tegen covid19 vrees ik dat jij binnen een half uur in je blote reet in een bos wordt gesignaleerd terwijl je verbaasde passanten uitscheldt voor 'wappie'.
Dat is vrij ernstig.
@Ad Fundum | 18-01-21 | 11:13:
U maakt een goed punt hier.
Het zelfdenkend vermogen neemt met rasse schreden af hier in ons kikkerlandje.
@Ad Fundum | 18-01-21 | 11:13: Ik vrees dat je zelf niet in de gaten hebt dat je grossiert in drogredenen. Dat is pas ernstig.
@Wiebenick | 18-01-21 | 15:31:
Drogreden? Weet je wie in drogredenen grossiert?
Mark, Hugo, Ferd, Huub, Diederik, Jaap, Ernst en die hippiedoos Marion Koopman
Die zuigen met hun tunnelvisie én stigmatiseringen alle ratio uit de discussie.
N.b. zie je dat de namen die ik noem bijna allemaal ONVERKOZEN meninghebberts zijn. Waarom hebben die überhaupt iets te vertellen in dezen?
@Ad Fundum | 18-01-21 | 11:13: Wappies zijn mensen die denken dat ze in een 'vrij' land wonen. RCD, VIOD, CIOD, Keuringsdienst van Waren,GGD mag alles en dus ook stiekum. Die mag je dus niet tegenwerken -houden, doe je dat toch dan komt het gerecht.
@Wiebenick | 18-01-21 | 15:31:
Jij zit ook in het angstkamp. Prima. Sluit jezelf lekker op.
Leven is niet alleen niet doodgaan, beste Nick. Ben altijd benieuwd waar de grens ligt bij lieden zoals jij. Hoe lang vind jij opgelegde vrijheidsbeperkende regeltjes die ernstige schade aanrichten, nog acceptabel? Er zal namelijk snel een covid-mutant verschijnen waar de huidige vaccins niet tegen werken. Dus: nog een jaar, 2 jaar, 5 jaar? Er komt een moment dat zelfs de grootste OMT adept zegt: en nu is het genoeg!
Noem het dan gewoon een ophokplicht.
Liever niet zo noemen, zeg; dan voel ik me net een legkip, die binnen moet blijven en zoveel mogelijk eieren leggen en als ik dat niet meer kan, dat ik dan naar de slacht moet.
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:12: de “eieren” leg je voor de Belastingdienst. De volgende stap in je leven na het leggen van eieren is een kopietje van Solent Green.
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:12: heet dat laatste niet het tegenwoordige automatisch orgaandonatie?
zitten we al in de preventief ruimen periode?
@kweethetooknietbeter | 18-01-21 | 09:12: Thuis lekker 'Chicken Run' kijken op TV.
REAGEER OOK