Ongeslagen VrijMiBo

Out of the night that covers me,
Black as the Pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.
In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.
Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds, and shall find, me unafraid.
It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.
Prettig weekend. En be nice.
Reaguursels
Inloggen"covers":
commons.wikimedia.org/wiki/File:The_M...
De CEO's van de bedrijven die verantwoordelijk zijn voor de productie van alle pr0n/NSFW-beelden moeten natuurlijk aangepakt worden, maar een nog grotere boosdoener in het levend houden ervan is de consument. Door al het dataverkeer wordt er met advertenties genoeg binnengeharkt om de kwaadaardige industrie in leven te houden. Zo werkt het ook met de industrie van dierlijke producten, zo weinig mogelijk meer kopen en juist zoveel mogelijk vervangers promoten. In navolging daarvan is het natuurlijk ook van belang om te noemen hoe je juist wel moet reageren op het bestaan van deze beelden en misleidende gevoelens. Een toezegging naar het celibaat zijn geeft je zeker bescherming tegen verleidingen, het is een sterk wapen om lust tegen te gaan. Doe je dat niet dan kunnen de lustgevoelens op elk moment toeslaan, waarbij het meestal al te laat is. Anticiperen is belangrijk. Veel mensen willen geen toezegging vooraf hebben, met verschillende excuses. Een voorbeeld daarvan is dat ze zeggen dat ze al een sterke wilskracht hebben en alle verleidingen kunnen weerstaan. Later blijkt altijd dat de mensen die zulke excuses maken toch lastiggevallen worden door die gevoelens. Dat komt doordat die verlangens ver in het achterhoofd zaten. Je moet voldoende begrip hebben van hoe onbelangrijk die verlangens eigenlijk zijn en waar ze uit voortkomen, verschillende zaken kunnen onderscheiden, en jezelf ervan onthechten. In dit geval is dat wat je ziet van een lichaam en wat voor reactie je krijgt.
Maar wel een lekker wijf
Is natoerrrr
Die muur is veel te nat geweest voor of na t voegen. Overal cementsluier.
U bent gezakt voor de gay-test, en mag geen voorzitter worden van de Amsterdam Pride. Probeer het volgende week nog eens.
@Bugblatter | 06-03-20 | 20:36: Moet natuurlijk helemaal andersom zijn. Ik moet ook niet reaguren als ik net wakker word na m'n after-diner dutje.
@Bugblatter | 06-03-20 | 20:36: godver, vanwege jouw opmerking ging ik alle 'I am the master of my fate' plaatjes kijken.
Kijk, daarvoor lees ik Geen Stijl. Niet voor de plaatjes.
Dat logo / avatar-meissie deze week is nix, met d'r neplach en d'r vlekken. Doen weer 's wat van Lucia Javorcekova, Danielley Ayala of desnoods Milena Velba c.q. Sarenna Lee. Hopi danki in advance swa!
U vergeet Patty Brard en Myrna Goossen.
Week tien! Nog nooit overtroffen bis jetzt..
Zit in Bratislava nu, de tap staat hier al sinds 13.00 open. Vrijmibo goede voorbereiding op Angels Cabaret vanavond. Proost!
Proost
Ah, bij de eerste klik dacht ik: 'waarom klik ik hier toch weer op?', Gelukkig zat onder de tweede klik een doable kerel, alleen die onderbroek, wat een afknapperd!
Gelukkig had hij zijn sokken niet aangehouden.
@RickRD | 06-03-20 | 18:17: Ah, dat was u ook al opgevallen op pronhup?
Ik volg de vrijmibo al jaren en nou blijkt dat je op die linkjes kunt klikken.
Manmanman er gaat een wereld voor me open.
LoL
Beter laat dan nooit! Fap ze...
Hahahaha, you just made my day. Heel mooi
@Redactie Dank weer voor deze Vrijmibo.
I am the master of my fate: - zie ik daar nu een kroontje van een reageurder?
Kritisch proza - weer voldoende te lezen dit weekend.
Prettig weekend iedereen, plop!
Don't get sick from corona!
Leuk koppie! *plop*
Misplaatst rijmpje. Werktitel Safe sex:
Misplaatste Glunder
Ongeboren Oogappel
Abortus' Vrucht.
Denken dat je godje bent.
Dacht het niet: www.youtube.com/watch?v=OJkIczeTyXY
youtu.be/dQw4w9WgXcQ?t=1
Bewegende beelden....
HELD! Laat dit dit mijn tweede jorissie dit jaar zijn! FUCK IT.
+1
Lijkt bijna op muziek!
@Klinisch dood | 06-03-20 | 17:56:
Deed je zwitsalletje pijn?
Die heeft kreupelhout voor de deur. Kan iemand mij de linkjes met sappig vleesch verklappen? Thx.
Vandaag niet...
Solly
www.koopeenkoe.nl?
Voor een aantal reaguurders is dit de laatste VrijMiBo.
Ik ga jullie missen.
Fuck China.
Tot spreeks in het hiernamaals.
De vrijmibo als opwarmer voor mevr my goodness. Maakt u zich geen zorgen. Alles met mate en handjes wassen. Proost op een goed en gezond weekend.
Ik moet gewoon werken tot 21:00, heb meelij met een simpele slaaf van de EU.
Och arme, zoek je een schouder?
Timmerfrans gaat om 21.00 u voor de tweede ronde in een vreetschuur in Brussel.
Hij nodigt je graag uit om uit te leggen dat je gewoon harder moet werken.
@Tishetnetnie | 06-03-20 | 17:17: Genoeg keus in dit topic, gelukkig.
Wat een schatje.
Proost ende weekend iedereen!
Stay safe. Zonder Corona. Het virus dan hè, niet het bier.
*burp*
Is het bier of pils..?
He, Massada, daar ben ik ooit nog eens geweest. Toen de Israëlisch nog lief waren en geen nassi's waren en met bulldozers deaude Palestijnen van de weg haalden. Toen het nog goed toefen was in Israël. Die tijd komt nooit meer terug. Plop een Alfa open trekken doet, fijn weekend allemaal.
Hoi Han van der Horst!
@eerstneukendanpraten | 06-03-20 | 17:18: Who the fuck is Han van der Horst??
@Tishetnetnie | 06-03-20 | 17:22:
Ik zou dat niet pikken!
@Tishetnetnie | 06-03-20 | 17:22:
Haatopa Han is de nieuwe Ad Melkert, Paul Rosemöller en Marcel van Dam in één persoon. Schrijft op de Joop minimaal één topic per dag waarin hij Baudet een racist, fascist, leugenaar, opruier en gevaar voor de samenleving noemt. Waar hebben wij dit eerder gehoord?
@Kaas de Vies | 06-03-20 | 17:34: Ach, een zwitzalletje, zal het hem niet kwalijk nemen. Hij weet waarschijnlijk niet waar hij het over heeft. Ken heel die Han niet. Is zijn opa geloof ik. Hij draaft helemaal door, heeft zijn pilletjes niet genomen waarschijnlijk.
@eerstneukendanpraten | 06-03-20 | 17:42:
Wat is de joop? En waarom is dat interessant?
@eerstneukendanpraten | 06-03-20 | 17:42: Marcel van Dam was toch die man van die tas, vond ik wel een toffe peer.
@DrumPiet | 06-03-20 | 17:48: Ken wel Youp, is het zoiets?
@DrumPiet | 06-03-20 | 17:48:
Joop is totaal niet interessant
niets te zien geweaun doorlopen
Ook Boris (ZNZH), die nieuwe Joris (OGZDT) een fijn weekend gewenst! Zo nu genoeg geslijmd, wanneer gaat mijn Zwitsal eigenlijk weg, ik heb geen leven zo, op straat staren wildvreemden mij aan!
Trek eens een broek aan.
@Kaas de Vies | 06-03-20 | 17:35:
Heb jij je oranje opblaaspak nog?
wanneer gaat mijn Zwitsal eigenlijk weg
Koop een kroontje.
Zwitsal is niveau-afhankelijk.
@DrumPiet | 06-03-20 | 17:50:
Kun je dat nader duiden?
@Inspektor Gurkenfick | 06-03-20 | 18:00:
QED
Fijn weekend reaguurders, proost!
Voer het virus dronken en pis het uit op straat.
Wat een schatje zeg.
Wacht maar totdat ze begint te praten
Iedereen ongezien de tyfus en een fijn weekend!
ligt het aan mij of heb ik een tijdje de VrijMiBaeu moeten missen? Goed vlees trouwens! *plop*
Het ligt aan jou. Beter opletten.
Ik heb al mijn seksdates afgezegd.
#coronavlees
Ik ook. Allemaal.
@Kaas de Vies | 06-03-20 | 17:01
Schijnt dat veel knoflook er op doen helpt.
Kaas de Vies | 06-03-20 | 17:01,
Veel Tijgerbalsem gebruiken, schijnt ook te werken tijdens de dates, maakt niet uit wat de uitkomst daarna is, het werkt.
Ik wens iedereen alvast een hoestvrije weekend toe.
Proost.
De gangbang gaat ook al niet door dit weekend.
De gang werd te klein. T gebeuren gaat nu in de woonkamer geschieden
REAGEER OOK