We Gaan Ze Halen definitief gefaald in Athene
De bus bleef al achter in Duitsland. En alle migranten die ze wilden gaan smokkelen, blijven gewoon in Griekenland.
Zo loopt de cynische zelfbevredigingsbedevaart van Rikko de Religek toch nog goed af. Ze hebben vijf dagen gereden - onder wakend oog van het OM - om in Athene een fimpje van anderhalve minuut over zichzelf te maken, met heel veel closeups van Rikko. De Griekse regering deed niet open toen hij aanbelde. Dat wist de zelfbevlekker van tevoren: "We hebben altijd gezegd dat we hoopten op een wonder." Ze hebben dus met opzet niet op voorhand gebeld, gemaild, afspraken gemaakt of wat dan ook - ze wilden alleen zichzelf in het plaatje rijden, hebben daarvoor 40.000 euro en een arme bus geofferd (weet je hoeveel voedselpakketten je daarmee rond had kunnen brengen met kerst, Fukko?) en alsnog zijn ze intens tevreden met zichzelf: "We staan in ieder geval weer op de kaart." Ons bindende advies voor het vervolg van hun reis: stap op het strand in een aangespoelde smokkelboot, en dobber lekker naar Libië met z'n allen.
Van rozenkrans naar Doornbos: Aan wie je wel wat hebt, is Harald Doornbos en zijn verslaggeving vanaf Lesbos. Bij hem lezen we dat het voor migranten uiteraard geen feest is om opgehokt te zitten op een eiland, maar ook dat ze het zeker niet slecht hebben (gratis geld! mobiele telefoons! eten & drinken), maar dat de eilanders wel last hebben van hun aanwezigheid omdat toeristen geen zin hebben om een vakantie tussen de vluchtelingen te boeken. Lees hier het twitterfeuilleton van Ome Harald.
Lol Update: Wat het OM mensensmokkel noemt, mag je van Bram van Ojik (GroenLinks) geen mensensmokkel noemen.
Reaguursels
InloggenHeerlijk! Wat heb ik gelachen toen ze een paar keer pech kregen met die gammele bus van ze. Mooi dat ze het niet gelukt is want 150 vluchtelingen, dat worden er toch zomaar 1500 over pakweg 30 jaar. Want iets met konijnen en fokken...
Het paard van Troje:
Rikko is er een die zich geroepen voelt om dit paard naar binnen te halen. Kabinet Rukke heeft de toegangs poort nu wagenwijd open gezet met de goedkeuring van het marakech verdrag, En geeft de “vluchteling” [ lees geluk zoekers] cart blanche op internationaal rechts niveau gegeven .
Het zogenaamde inleg velletje van onze minister president wordt dankbaar in ontvangst genomen . Hier veegt het internationaal gerechtshof namelijk zijn reet mee af.
Die aanwezige “vluchtenlingen” hebben straks recht op gezins hereniging op Nederlandse bodem en daarom ook recht op een menswaardig bestaan naar “Nederlandse “maatstaven.
Nederlandse onder aanhalings tekens want deze regering draait al jaren met een verborgen agenda. Uw welzijn staat in deze de agenda op de laatste plaats. Alle huidige maatregelingen wijzen hier op. Verhoogte pensioen leeftijd ,verslechterende gezondheids zorg , verhoogte energie belastingen , Donorwet, sleepwet, verhoogte BTW, energie transities, korten van het pensioen, vlieg tax.
Jaha mensuh.... wat een mooi vaasje is dat. En 2019 gaan we er WEER een mooi jaar van maken.
Zeg nou zelf... staat die kerel er nog voor u, of vermaakt hij een heel ander podium?
Tja, zo'n faal-actie mag wat fijnstof in de lucht brengen...... dan wel......
Goed idee, die karavaan auto's. Maar wel erg onnozel. Wat ze hadden moeten doen is precies het omgekeerde: auto's en bus vol laden met uitgeprocedeerde illegalen en die op een Grieks eiland afzetten. Zodat ze daar met de boot terug kunnen. Win-win. Nederland blij, en uitgeprocedeerden blij want vakantie in Griekenland. Gratis met telefoon en eten en onderdak. Maar dan wel terug naar huis.
Wat gaan ze overigens doen met die 40 k ? een 2e hands bus kost werkelijk geen drol. (zoek maar op). misschien moet de Nederlandse belastingdienst ze ff doorlichten.
Ha Ha Ha Ha.
Laat ze maar daar.
Nederland zit echt aan zijn max, Helemaal als de nieuwe import gaat vermenigvuldigen als gekke betje.
Beetje stom stom als je wat van Grieken wilt dan zal je eerst wat steekpenningen moeten betalen.
Ze zullen toch wel daar blijven om de vluchtelingen ter plaatse te helpen. Of was het alleen voor hun eigen showtje?
Ik weet wat: criminele illegalen, ga ze brengen! Doen jullie toch nog wat nuttigs voor de NL samenleving.
Poging tot mensensmokkel dus oppakken die lui. Maar zal wel weer niet. Kan trouwens iemand die van ojik wegbrengen?
Jawel, maar niemand wil hem hebben.
Rikko en Slingertje,
op avontuur in Griekenland.
Het OM is niet gek. Die zitten echt niet te wachten op nog eens 150 'kansenparels'. Politiek is het makkelijk beslissen over de ellende van een ander, ambtenaren die een beetje rekenen begrijpen de consequenties voor zichzelf ook wel
Hoe zit dat eigenlijk met dat soort crowdfundingsprojecten? Er is geld gestort om die mensen te halen. Doelstelling is niet gehaald, dus geld moet teruggestort worden?
Gewoon, een vraag uit interesse.
Nee, is allemaal voor het dominee.
Nadat de dominee de staat eerst belasting over dat inkomen heeft betaald. Want zo is het ook!
Flapdrollen, we gaan ze halen, zelfpijperij. Als ze indruk willen maken noemen ze het: we gaan ze betalen! Vluchtelingen, vaak door handelaren gebracht, kosten veel geld. Moeten anderen dat betalen of deze helden van "We gaan ze halen"? Ga ze maar betalen, laat maar zien wat je waard ben. Of toch maar de rekening doorschuiven aan anderen? Flapdrollen!
Nou PvdA, ik vind het, een nogal prijzenswaardige prestatie hoor. Probeer jij jezelf maar eens te pijpen, als ongeoefend beoefenaar ...
Kost 40k Euro, een wrak achterlatend in Duitsland en een paar ton CO2, maar dan heb je wel ff lekker kunnen deugen op Faceboek.
Prutsers..... ziek eens een baan!
Misschien hebben ze die al. Rechter of ovj bijvoorbeeld.
En die extralange bus is ook nog eens helemaal overgespoten voordat ze gingen, he. Dat is vast ook niet met waterverf gegaan.
Hi, hi, het ding staat bij het tankstation bij Bad Idstein, langs de Autobahn A3. En zo te zien ( plasje olie er onder...) is hij daar voorlopig nog niet weg. Ze gaan niets halen - ze gaan betalen!
Die laten dat ding daar gewoon staan verroesten.
Dat zal iemand anders toch wel oplossen (Duitse overheid of tankstation houder). Zo rolt de linkse deugmens.
Als je iemand na toestemming van de overheid laat overkomen uit het buitenland wordt je minimaal 5 jaren persoonlijk financieel aansprakelijk gesteld voor het onderhoud van deze persoon. Gedurende deze periode kan deze persoon geen aanspraak maken op sociale uitkeringen. Waarom gaat de discussie daar niet over!
Klopt, zus is getrouwd met Griek en hebben samen 2 leuke koters, zijn al 21 jaar saampjes en erg gelukkig. Knul had binnen 3 weken werk gevonden, en doet dat natuurlijk nog steeds. Maar zus moest wel een verklaring tekenen, dat zij in zijn onderhoudt kon voorzien, hele familie heeft mee betaald. Na 3 weken hoefde dat dus niet meer. Goeie gast..
Geen neger of moslim = niet zielig.
Waarom hoefde dat na drie weken niet meer? Jouw zus is en blijft vijf jaar (wettelijk) onderhoudsplichtig voor haar vriend en of hij nu werk heeft of niet, dat is zeer betrekkelijk en zodoende wetmatig, niet ter zake doende.
Já, tenzij haar "vriend" ... Máxima heet, dan wordt het een andere zaak en zijn wij met z'n allen "onbeperkt(!) onderhoudsplichtig" ...!
Omdat, Laagopg,dramnegertd, Zorba de Griek na drie weken werk had en dus voor zijn eigen gelach kon zorgen. Met andere woorden: hoewel zuslief wettelijk nog steeds verantwoordelijk was, hoefde ze niet meer de stamppot sju te financieren, daar Zorba dat zelf kon doen. Dat is wat ik uit Gokmaar's verhaal begrijp.
Dit is allemaal zo waar, wat voor 'n land laten we onze kinderen na. En we leren er blijkbaar niks van, helemaal niks, het is te gruwelijk voor woorden.
Volgens mijn bescheiden mening was dit een uiterst correcte en uitstekende tegel.
Als je zus trouwt met een Griek dan mag die gewoon naar NL komen hoor, en heeft direct en exact dezelfde rechten als een Nederlander.
europa.eu/youreurope/citizens/residen...
We zijn gaan falen. Mooi zo. De parasieten, uitvreters, nietsnutten en verkrachters waren uitverkocht. Dat scheelt weer heel wat taakstraf in NL de komende jaren.
Die Bam van Ojik maakt namens de club van de Jodenhater Groen Links weer een verpletterende indruk zeg.
Wat een club openlijke landverraders.
Wat voor soort mensen stemmen er nou op een lelieblanke club antisemitische landverraders zichzelf even voor de microfoon boven de wet plaatsen?
Antwoord: het type burgers wat achteraf "Wie haben es nicht gewuBt" blért.
Typo's
GelukkiG!
Haal maar niemand, alles wat hier aan import zit, mag direct weg van mij.
Bedenk nou zelf eens een naam.
Hoe vaak moet ik dat nog zeggen?
Er is niet zeveel mis met het wil halen van mensen uit Griekenland, laten we eerlijk wezen, het is een buitenparlementaire actie. Als die GroenLinksert dat wil doen moet hij dat weten.
De geschiedenis zit vol met dit soort zaken.
De hoge officieren van de Czaar waren aangestoken door de Franse revolutieideeën. Fraaie bijkomstigheid van de Napoleontische tijd. Ze wilden er wat aan doen, Pavel Pestel schreef zelfs een Russische grondwet, Maar de uiteindelijke opstand ging teloor doordat een van de leiders het toch niet aandurfde. Gevolg doodvonissen en verbanningen naar Siberië. Maar het revolutionaire elan was wel gevestigd door deze Decembristen.
Als de suffragettes hun grote bek niet opengedaan hadden dan hadden we misschien nog langer op vrouwenkiesrecht moeten wachten.
Soldaten in Kiel die op het laatst van de oorlog opdracht tot een volstrekt zinloze militaire actie tegen de Britten sloegen aan het muiten. Terecht! Dit sloeg over naar anderen en een socialistische opstand was zo ongeveer een feit. Totdat Friedrich Ebert Rosa Luxemburg en Karl Liebknecht in handen kreeg. Rosa kogel door het hoofd en Liebknecht eentje in de rug. Gevolg ongelofelijk haat tussen de communisten en de socialisten
Dus effecten van buitenparlementaire zijn er altijd, groot of klein.
In de Tweede Kamer echter dient men de rechtstaat te vededigen, lijkt mij. Het ongelofelijke gemak waarmee dhr. Van Ojik hier aan voorbij gaat is stuitend. Bovendien zou de Griekse regering nooit samenwerken met een dergelijke organisatie, ze zijn niet gek. Als ze in Griekenland waren aangekomen en iets geprobeerd hadden en mensen meegenomen, dan hadden ze zich al bij de Griekse grens schuldig gemaakt aan mensensmokkel
Uiteindelijk levert het alleen maar Gutmenschliche deugpunten voor de oranisator, die kan aan borstklopperij doen. Gadverdamme wat een ego-opvrijerij! Gelds, tijd, en menselijke inzet totaal verspild.
Ja, men hoopte een wonder; ik zie nog eerder beren broodjes smeren.
Wonder boven wonder. Evocatus
@Evocatus. Mooi stuk, echter de revolutionairen die jij noemt deden het stuk voor stuk met gevaar voor eigen leven. De 'buitenparlementairen' lopen geen enkel gevaar. sterker nog, ze lopen slechts het risico dat er nog meer subsidiepotten open gaan.
Artikel 197a
Hij die een ander behulpzaam is bij het zich verschaffen van toegang tot of doorreis door Nederland, een andere lidstaat van de Europese Unie, IJsland, Noorwegen of een staat die is toegetreden tot het op 15 november 2000 te NewYork totstandgekomen Protocol tegen de smokkel van migranten over land, over de zee en in de lucht, tot aanvulling van het op 15 november 2000 te NewYork totstandgekomen Verdrag tegen transnationale georganiseerde misdaad, of hem daartoe gelegenheid, middelen of inlichtingen verschaft, terwijl hij weet of ernstige redenen heeft te vermoeden dat die toegang of doorreis wederrechtelijk is, wordt als schuldig aan mensensmokkel gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Ook voor RaRa GroenLinksch , Ojikkie lees je mee?
Een hoop brandstof verspild door deze linkse uitvreters met hun waardeloze actie in Griekenland. Lekker milieuvervuilend ook met 50 auto’s zinloos op en neer naar Griekenland kachelen. Hypocriete lapzwanzen.
Jà, en als er door "natte slipjes" alleen op natuur-/migrantenactivist Jesias "Houtkachel/DikkeDieselBMW" klaver wordt gestemd, om zijn leuke krulletjes, mag je wat mij betreft het "vrouwenkiesrecht" hoog in boomtoppen deponeren ...!
Voor zover wat betreft, de "roemruchtige" Suffragettes ...
Waarom zijn deze lieden niet gearresteerd ?
Dat was wel terecht geweest inderdaad. Maar ja, Nederlandje hè.
Van Oefelen toch, dat valt me tegen ....
Beter een reaguursel op hun facebook filmpje plaatsen dan hier. Laat ze maar eens in zien dat de meeste Nederlanders NIET achter hun zelfpijperij en kinderfantasie staan.
Daar zijn ze niet van onder de indruk. Het overtuigt hen alleen nog eens extra dat ze het allemaal beter moeten uitleggen.
Heel veel gebakken CO2 en dan heb je ook niks.
Bran van Ojik weigerde zijn militaire dienstplicht te vervullen en deed in plaats daarvan in 1980-1981 vervangende dienstplicht bij de ontwikkelingsorganisatie NIO in Amsterdam.
Tja, als het er straks op aankomt, laten die Linkse rakker de vijand als eerste binnen.
Aan dienst weigeren is op zich toch niets mis. Als je pacifistisch genoeg ingesteld bent dan wil je niet meewerken aan oorlogshandelingen in welke vorm dan ook. Dat is heel legitiem, dacht ik. Daaroip ga ik niet iemand veroordelen, en zeker niet na zoveel jaar.
Het is wel zo dat hij na die vervangende dienstplicht dat hij meteen de politiek inging. Dus een echte normale geldverdienbaan met echt werk heeft hij nooit gehad. Zou een voorwaarde voor een Kamerlid moeten zijn.
nl.wikipedia.org/wiki/Bram_van_Ojik
Leesplezier. Evocatus
Hij is/was een vriend van een RaRa/Onkruit Anarchist/Communist Duyvendak.
Hij is/was een vriend/partijlid van de moordenaar van Pim Fortuyn.
Hij is/was... ach laat ook maar, stelletje Raf sympathisanten zitten ook nog in zijn vriendenkring/partij.
Pacifisme in de zin van weigeren je land te verdedigen in tijden an oorlog, deugt niet en is dus niet legitiem.
150 lekkere wijven? Nou vooruit, die kunnen we er wel bij hebben. Maar omdat het om religekkies gaat, zullen ze wel 150 jongetjes gehad hebben willen. Niet zo gek dat ze door de Grieken worden tegen gehouden.
Kerstgedachte 2018: Blij zijn dat er geen vreemdelingen hoeven te worden onthaald.
Ik hoop niet hier ooit nog eens door mijn kinderen aan te moeten worden herinnerd. En verder nog dit: www.online-bijbel.nl/bijbelboek/Matthe...
Je land volstoppen met vijandig volk is niet Bijbels. Integendeel, zie de tweede brief van Johannes. De barmhartige Samaritaan bv nam het slachtoffer niet mee naar huis, hij betaalde de verzorging ter plaatse tot dat hij zijn eigen broek weer kon ophouden. Alle vluchtelingen in de Bijbel gingen zo snel mogelijk weer terug naar eigen land, op Ruth na dan die voor iets groots was voorbestemd.
Met alle respect, maar gezien het toekomstperspectief dat u voor uw kinderen in ogenschouw neemt, wil ik u, "het aanhouden van kinderen" ten zeerste ontraden.
Uw zienswijze over de toekomst van uw kinderen in combinatie met de hier te lande totaal mislukte multiculturele samenleving, getuigt mijn inziens, van zeer slecht vaderschap. En dááraan zult u tzt. maar eens herinnerd worden!
Verder bevreemdt het me dat u het begrip "vreemdelingen" verward met de definitie "jonge mannen, met deels, door ons ongewenste geloofsovertuigingen", oftewel "vluchtelingen" ,maar dit terzijde.
VEERTIG DUIZEND EURO..
Het is maar goed dat ego's in hun reflectie niet de waarheid, maar hun eigen projectie zien.
Deugers deugen vaak alleen omdat ze daar egoïstisch beter van worden. Het is een act die ze wat oplevert. Deugers zijn zo zelfbewust, dat ze alleen zichzelf horen uitleggen waarom ze deugen. Kritiek bestaat niet, dat is negativiteit die je moet ontkennen. Projectie ipv reflectie.
Wat is er mis met Griekenland?
En waarom 150?
En op basis van welke criteria?
Met of zonder dwang?
Nee ik wil hier blijven!
*Meegesleurd in wrakke bus wordt*
Gammele auto's in de woestijn?
Ze rijden nog met nieuwer materiaal dan ik...
Kan GeenStijl geen crowdfunding houden voor 40k hulpgoederen die Rikko daar had kunnen brengen? Ik stort alvast 50 euro.
Ze krijgen daar al gratis geld hoor! Jouw belastinggeld hoogstwaarschijnlijk!
Nog jongens jullie hebben weer lekker kunnen deugen, heeft weer bakken met geld gekost, maar ga nu eens even wat nuttigs doen zolang er in ons land mensen naar de voedselbank gaan, de wachtlijst voor een huurwoningen nog nooit zo hoog is geweest en de ouderenzorg dreigt om te vallen.
Groenlinks is inderdaad geen mensensmokkelaar, maar eerder een mensenheler, als in heler van gesmokkelde waar! En wat moet er met helers gebeuren volgens de wet? Precies!
Artikel 197a
1
Hij die een ander behulpzaam is bij het zich verschaffen van toegang tot of doorreis door Nederland, een andere lidstaat van de Europese Unie, IJsland, Noorwegen of een staat die is toegetreden tot het op 15 november 2000 te NewYork totstandgekomen Protocol tegen de smokkel van migranten over land, over de zee en in de lucht, tot aanvulling van het op 15 november 2000 te NewYork totstandgekomen Verdrag tegen transnationale georganiseerde misdaad, of hem daartoe gelegenheid, middelen of inlichtingen verschaft, terwijl hij weet of ernstige redenen heeft te vermoeden dat die toegang of doorreis wederrechtelijk is, wordt als schuldig aan mensensmokkel gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Dus mensensmokkel volgens Onze Wetten.
Leuk voor ze om op de kaart te staan maar het is nu tijd om ze er weer keihard af te trappen.
Toch sneu, ik vond het een mooi initiatief. Zeker zo rond de kerstdagen. Mensen die niet alleen aan zichzelf denken, maar ook écht iets voor anderen willen doen die het zwaar hebben... ik vind het prachtig. Dan smelt zelfs mijn behoorlijk rechtse hartje als een versgekleide sneeuwpop in de regen. Respect!
Beetje voor de Bühne het Kerstverhaal proberen op te kloppen.
'Mensen die niet alleen aan zichzelf denken'. Deze mensen doen het om zichzelf sociaal te profileren, de kosten van hun actie (levensonderhoud asielzoekers) zouden op de belastingbetaler worden afgewenteld. Vraag hen of ze die lui die ze gingen ophalen op eigen kosten in hun huis zouden willen opnemen en dan zou het opeens allemaal lastig worden. Het is makkelijk sinterklazen met andermans poen, maar we zijn niet anders gewend van het links volk.
Denken alleen aan een heel beperkt groepje. Dat denken en helpen uitsluitend in en voor eigen kring, ook een Gristen- en booslimhobby, is een wilgroeiende tumor in het systeem van een solidaire samenleving.
Fine Kerst.
Deze "mensen die niet alleen aan zichzelf denken" hebben net iets teveel gevoel voor publiciteit om die kwalificatie te verdienen.
- De actie was kansloos vanaf het begin
- De actie was ondoordacht vanaf het begin
- Niemand die werkelijk iets wil bereiken en niet compleet debiel is gaat zo te werk
- Ze wilden dus eigenlijk ook niets bereiken, behalve:
- De wereld moest zien wat een geweldige mensen zij zijn
- Ze moesten elkaar constant complimenten kunnen maken
Ik denk dat deze mensen juist permanent met zichzelf bezig zijn.
Op xandernieuws een artikel dat Syrische vrouwen schreeuwen "breng onze mannen en jongens terug" xandernieuws.punt.nl/content/2018/12/K...
Of is het de woordgrap van de dag?
Want zelfs mijn vroegere overwegend linkse hart ziet dat dit een daad ter zelfverheerlijking en polarisatie is.
`Ware weldoeners hoor en/of zie je niet!
Grap van de dag is aan het trollen hoop ik.
Deze onverantwoordelijke linkse deugzwammen zijn alleen ter meerdere eer en glorie van zichzelf bezg. Deugpuntjes scoren in eigen naargeestige kring zodat ze er zelf beter van worden. Dat geldt eigenlijk voor alle linkse activisten. Narcisten en borderliners, voor 99%.
Dan ben je hier wel een van de weinigen! Joop en NU.nl hebben nog deugertjes nodig! Ciao!
Wat weet je het allemaal goed, Superkwatta! Beetje cheap mopperen op anderen die echt iets doén. Lekker makkelijk.
En BaldEagle: fijn voor je dat jij hier alleen maar komt om bevestigd te worden in je eigen gelijk. Veel plezier met zwelgen in dat warme bad van gelijkgestemdheid. Als je niet de sterkste argumenten hebt, kun je inderdaad altijd nog de makkelijkste weg kiezen. Enjoy!
Van Ojik komt er niet lekker uit.
Drie keer herhaalt hij dat de vergelijking tussen mensensmokkel en mensensmokkel "schandelijk" is, en die drie keer voert hij niet één valide argument aan. Baudet voert terecht het argument aan dat de 'mindset' van de mensensmokkelaar er niet toe doet. Of je er geldelijk voordeel mee wilt behalen of moreel voordeel, of je op macht uit bent, aanzien, lof, mensensmokkel is en blijft mensensmokkel.
Da's een beetje wat aan links en zeker aan GroenLinks kleeft, de overtuiging dat strenge regels waaraan iedereen zich te houden heeft niet gelden voor diegenen die moreel hoogstaande doelen nastreven. Dat bijvoorbeeld een burgemeester van Amsterdam plompverloren meent te mogen stellen dat de wet voor iedereen geldt behalve voor háár, want ze dient dat hogere doel.
De basis van GroenLinks & D66 is anarchistisch. Ze hebben lak aan orde, regel en Nederlandse soevereiniteit. Narcisme verkloot met stoten antidepresiva, dat drijft deze lui zonder ophouden uit hun dak.
Het is tijd voor rechts anarchisme
Debateren zonder argumenten en met een oplopende emotie = debat verloren meneer van Ojik.
Mensen op Lesbos gesproken, linkse meisjes staan op het strand bloemetjes te gooien naar de mensen en heten ze welkom. Deze beginnen meteen de kleine kerkjes daar onder de stront te smeren en roven alles wat los en vast zit.
"We staan in ieder geval weer op de kaart."
Je zult als vluchteling maar overgeleverd zijn aan zoveel ongebreideld narcisme.
Ik vind die lui zulke klunzen. Eerst in het nieuws roepen wat ze gaan doen maar pas in Griekenland de autoriteiten bellen en dan gaan jammeren als ze niemand kunnen bereiken. Hebben die mensen niet geleerd hoe je een reis moet plannen?
Het zou dan totaal onverantwoord zijn om het lot van hulpbehoevende migranten aan hun over te laten, want ze kunnen er niets van, nog niet eens een goed rijdende bus vinden.
Ze hebben helemaal niet gebeld met 'autoriteiten' in Griekenland, kom op zeg, en als ze dat wel gedaan hebben dan zijn ze waarschijnlijk uitgelachen door de dienstdoende telefoniste die het genoegen had om toevallig op dat moment de telefoon aan te nemen.
Het gaat hier om pure aandachttrekkerij, niks anders.
Maar volgens de NPO uiteraard nieuwswaardig nieuws, wat had u dan verwacht?
Ze hebben gegokt op het creëren van ophef en verontwaardiging.
@ Eefje
Wat ben ik het met u eens.
Echter het gaat niet alleen om het bellen. Vanaf dag 1 heeft men zich enkel gericht op aandacht. De vluchtelingen en hun welzijn was ondergeschikt (middel) aan het doel (aandacht). In ieder geval een fijn stukje christelijk handelen.
En Bram van O? Is er ooit wel eens iets zinnigs uit de mond van deze man gekomen?
Zoals iedere Nederlander hebben ze dat beleefd gevraagd in het Nederlands en zijn ze schijtverontwaardigd omdat die stomme Grieken geen Nederlands spreken.
Niet zo schreeuwen jôh, we zitten niet op Mars.
Er zijn een paar zaken waarvoor je op dit webstek wordt kunt worden geband, het gebruik van hoofdletters en nazi-verheerlijkende taal zijn zomaar 2 voorbeelden. Misschien een volgende keer eerst maar even de forumregels doorspitten.
Gezien ook de overige posts van deze reaguurder hoop ik dat Joris snel zijn werkzaamheden oppakt, ook al is het Kerst.
@GREATbitcoin | 26-12-18 | 14:13
*restjes van gisteren inpakt en zwaait*
"EISDE" lol
Hijgend staat het journaille om hem heen, zijn naam haalt weer de meeste kranten want Rikko die deugd knetterthard, het is nu wachten op Pauw, Mathijs of Nieuwzuur .
Die migranten, daar ging het helemaal niet om .
Ik zeg, "missie geslaagd !"
Exact.
Ja ja,
.
Ze waren *kuch* "even vergeten" om vooruit te bellen.
.
De melding van het OM dat ze voor hun geplande criminele activiteiten daadwerkelijk vervolg zouden gaan worden, had hier vast helemaal niets mee te maken......
.
Naja, eind goed al goed, voorlopig.
(We houden jullie nog ff in de gaten).
Vluchtelingen zijn de nieuwe nazi’s!
*zwaait*
Knettergek !
Wat was het, thc of borderline?
@GREATbitcoin | 26-12-18 | 13:57
Dus Hitler had gelijk toen hij al die treinen naar het oosten liet rijden, dat is je punt begrijp ik?
"Klink misschien wreed wat ik zeg. Maar dat is het totaal niet."
Zoals de aanvoerder van het executiepeloton zei: "Dit zal misschien éven pijn doen".
Onsmakelijk.
Jij bent gemeen. Ja, sorry voor het schelden hoor, maar jij bent stom.
Dag Trol! Ik verdenk figuren als u ervan expres extreem-rechtse onzin te plempen, zodat de welwillende rationeel-rechtse reaguurder in een slecht daglicht komt te staan. Stop hier eens mee.
Een naam voor te trein naar de kampen heeft u nog niet genoemd. Kunt u met de "Cyclon B expres" uit de voeten. Vergeet vooral niet om het gas eerst bij u zelf testen. Slaap zacht!!!!
Ik sluit me aan bij Eefje: onsmakelijk.
Deze sneuneuzen... Ga je eens nuttig maken voor de maatschappij. Stelletje eikels..
Dit soort sneuneuzen gaan ons alleen maar geld kosten en blijven onrust stoken.
"De Griekse regering heeft niet gereageerd".
Nogal wiedes stelletje a-culturisten, die zijn Kerst en Nieuwjaar aan het vieren ....
Volgen ze geen andere kalender?
www.beleven.org/feesten/lijsten/relig...
1000 dubbeldekkers en chauffeurs gezocht voor de actiegroep 'we gaan de gelukzoekers terugbrengen'.
Ideetje: WE BRENGEN TERUG! Zou de crowdfunding beter gaan dan bij deze club?
Moet Rikko niet werken? En waar haalt hij die 40k vandaan?
Ach van Ojik, wie neemt hem serieus?
Pakweg de gehele 2e kamer op teams Geertje en Sjerry na. Zie Marrakesh, Parijs, Polen...
Nou , hij staat wel even anarchie te verdedigen, promoten en goed te praten.
Geen enkel Kamerlid durfde hem tegen te spreken, toen hij in de Kamer loog dat mensensmokkel geen mensensmokkel is als Groenlinks-extremisten het doen. Op PVV na dan. Terwijl ze normaal gesproken niet voor de interruptie-microfoon zijn weg te slaan.
Groen(s)Links is dan ook een stille vennoot van het huidige kabinet en een lid van verdienste van het partijkartel.
Losers will be losers. Losers x 2 die het zelf niet zien dat ze losers zijn.
Whaha haha lutschers. Ehhh, maar het milieu dan met al die onnodige kilometers in al die oude rammelbakken? Opeens niet erg meer Van Ojik?
Maakt die 'Tinkebel' ook geen deel uit van dat clubje? U weet wel, meisje met roze bril die het leven als 1 groot kunstproject ziet (o.a. bekend van de handtasjes van opgezette katten). Vroeg of laat zal ze met de werkelijkheid geconfronteerd worden, en dan verdwijnt ze waarschijnlijk voorgoed in het circuit van de geestelijke gezondheidszorg.
De zakken van onze meerderen voor "kunstenaars" als Tinkelellebel en Quisy HalveGario zijn heel diep. Alsmede voor "activisten" als malle Rikko en Jerry Airfryer. Subsidie vloeit rijkelijk voor lieden die bakraland dissen, klimaatfanaat en pro migratie zijn.
Grappige is dat onze beteren dondersgoed weten dat de meeste klootjestata's totaal oneens zijn met dit soort lieden. Maar om het kantklossend klootjesvolk te straffen en te geselen mogen ze het rijkbelegde bammetje van deze "kunstenaars" en "activisten" verzorgen.
"Maakt die 'Tinkebel' ook geen deel uit van dat clubje?"
Ja, die was wel vorig jaar, toen die "We gaan ze halen" onzin begon, één van de initiatiefnemers. Maar die is er waarschijnlijk al op uitgekeken en bezig met een nieuw "kunstprojectje" of had deze kerstvakantie andere plannen (misschien ligt ze wel met haar doos in de zon op de Canarische Eilanden; zou zo maar kunnen).
Hopelijk dan wel achter een dubbele deur in een dwangbuis!
Ik vind het wel zielig voor die grieken. Denken komt een bus aan met Ruttegraat en zakken geld komt er een riko aan met lege zakken.Begrijp best dat ze telleurgesteld waren.Ja het kan niet altijd (kerst)feest zijn toch.
Sommige mensen zou je moeten beschermen tegen zichzelf.
Zachte wanden en vloer en een meter of 2 zacht touw.
K*t 150 gratis arbeiders minder. Wat nu?
Die kerel heeft echt een enorme plaat voor zn kop. Waar had ie precies over willen praten met de grieken? Volgens de regels mogen ze de grens niet over en Nederland niet in. Dacht ie daar even een paar dozijn afrikanen op te halen om ze hier jarenlang in de juridische molen/illigaliteit te storten.
En het is wel erg gemakkelijk om mensen hier heen te halen, het onderhouden van al die mensen wordt afgewimpeld op de rest van de samenleving.
ότι το μνημείο δεν μιλάει καν ελληνικά
Het is nooit echt de bedoeling geweest mensen op te halen (gelukkig). De initiatiefnemers deden dit ter meerdere glorie van zichzelf. En dat is gelukt, dus missie geslaagd.
heb net filmpje gekeken.
Loopt een kat met een muis in zn bek brrr.
Hier in Amterdam lopen ratten.
Vond ze er wel verzorgd uitzien.
grootse probleem langzame wiffie.
Hoofddorp is heel slecht bereik ,beter even aan ze melden.
... Opdat wij nooit vergeten ...
De kogel kwam van links.
www.lebowskipublishers.nl/boek/De-kin...
Busje kapot, uitgekotst door de Nederlandse samenleving, in brede zin maatschappelijk gefaald in het leven, gebeden aan je denkbeeldige vriendje die nooit worden beantwoord en dan nu van een Griekse regering waar nota bene extreem-links in de coalitie zit horen dat je met je krankzinnige plannetjes kunt opsodemieteren.
Hoe vaak moet je nou nog horen/ondervinden dat je een enorme kneus bent om dit eindelijk ook eens tot in je botte kop te laten doordringen?
Maar goed, in ieder geval wel een heerlijk geval van schadenfreude.
Mag hopen dat Rukko en zijn medevijanden van de Staat der Nederlanden, zelf ook niet meer binnenkomen hier.
weet je.. Voordat GS hier begon over te berichten, wist ik niet eens dat dit soort lui bestonden..
De Grieken hebben rond Kerstmis 12 dagen vakantie, waarmee de periode van 25 december tot 6 januari 2019 (Epiphanie) overbrugd wordt. Nu kan je wel op 24 december komen majdannen voor het Griekse parlement en een Van Baalen + Verhofstadt Zorba dans uitvoeren voor de Griekse NOS, het is dan misschien het slechtst mogelijke tijdstip om dan te gaan aandachtbedelen bij de Grieken. Op 25 december wordt de 40 dagen durende vastenperiode (vanaf St Nicolaas, 6 december) gebroken met een giga feestmaal: geroosterd Varken! of meer modern: een kiloknaller kalkoen. Rikko (alais Rukko, Fukko, {Herr}Fricko) zal tijdens de heen- en terugreis het moeilijk gehad hebben om een geopend Balkan restaurant te treffen, want anders dan in NL is Kerst iets wat in familiekring gevierd wordt. Al die aftandse autootjes waarmee naar Athene werd geCO2d, hebben die wel winterbanden? Net zo plaat-voor-de-kop achtig als ze stonden te selfiën voor het Griekse parlement, even onvoorbereid gingen ze op weg. Dus Autobahnpolizei: Achtung! Achtung! Er komt een GLibberend stel stinkauto's terug richting der Heimat.
Waar blijft de actiegroep 'We gaan ze terugbrengen'?
Is dat niet onze "regering"?
Wat nu nodig is is #WeGaanZeOpnemen, een club met pillen, injectiespuiten, witte jassen en een clubhuis dat op slot kan.
als je wilt neuken, moet je naar Syrië gaan. een enorm tekort aan manswezens, die zijn allemaal dood of hier. Die meisjes staan al tijden droog, dus hup hup hollandse mannen, boek je vakansie.. bovendien zijn onze lullen groter dan van die mietjes, zij blij wij blij.
Verwacht je wat anders van die seniele tuinkabouter .Wat een kwal die vent. Engnek. Niet dat ik een hekel aan hem enz enz
Kan iemand uitleggen waarom deze Bram van Ojik-adepten niet gearresteerd worden wegens poging tot mensensmokkel?
missing aangifte misschien ?
Is dat strafbaar dan?
Ik zou eerder kijken of ze geen uitkeringsfraude plegen.
Crowdfundgeld verbranden is niet strafbaar. Zeker niet als het een links tintje heeft.
Bram van Ojik is een extremistische activist die de wet stelselmatig overtreedt, geweld een prima manier vind om anderen zijn wil op te leggen en burgers opzadelt met ongewenst illegaal tuig waar zij gedwongen en zeer tegen hun wil voor moeten betalen. Bram hoort achter de tralies.
Riko is een narcist. iemand die duidelijk niet spoort. Kijk maar hoe gestoord hij uit zijn ogen lijkt. Dat zo iemand aandacht rijgt en niet is opgesloten toont alleen maar aan hoezeer wij laks en onverstandig we omgaan met anderen in onze maatschappij door hen niet te beschermen tegen de onzin en invloed van deze gestoorde geesten.
Nou kom maar op met de wetsartikelen die meneer van Ojik volgens U overtreden heeft.
Of is het, zoals zo vaak bij U, een gevalletje andere mening dus opsluiten maar?
Wat dacht je Berbaar - doemme roekkert - van het aanzetten tot het verrichten van strafbare strafbare feiten, zoals in casu mensensmokkel?
@HaatbaardKnipper | 26-12-18 | 13:40
Die zieligerd vindt het blijkbaar erg leuk om de aandacht zijn domheid te vestigen. Want aandacht is aandacht zo denkt de narcist. Gesteld dat dit geval in staat zou zijn geweest tot nadenken. www.elsevierweekblad.nl/opinie/opinie...
@HaatbaardKnipper | 26-12-18 | 13:40
Haha, niet gekeken vrees ik.
Een discussie over het begrip mensensmokkel meer is het niet.
Dommer dan U worden ze niet gebakken.
Ach ja: In de zestiger jaren barstte het ook al van al die beroeps idealisten. Lachu toch?
Hoorde vandaag op radio 1 een azielige Syriër aan wie heel slaafs werd gevraagd wat hij van de Nederlandse weerstand om nog meer buitenlanders op te nemen vond. Dat vond hij helemaal niets bijzonders en hij begreep dat dat op de hele wereld zo ging. Die Syriër toonde meer gezond verstand dan veel van die brave Nederlanders met hun schuldcomplex.
"De Griekse regering heeft niet gereageerd"????
Hoezo niet gereageerd? Weet je wel hoe langzaam regeringen reageren. Kan jaren duren in zuid Europa en dan kom je ook nog eens tijdens het kerstreces aankakken met je optocht.
ja, die willen eerst een "envelop" weet ik alles van....
En weer heeft een groep met idealen de wereld onder de streep een stukje slechter gemaakt. Als ze gewoon thuis waren blijven Netflixen hadden ze een stuk minder CO2 uitgestoten en hadden ze geen tijdverspillende clickbait gegenereerd waar ook ik nu intrap.
Fijne kerst allemaal!
wat een prachtig Kerstnieuws zeg .
Laat ze maar alle illegalen uit Griekenland en Italie in NL en Duitsland droppen. Is het snel afgelopen met die die gütmenschen politiek in Europa.
Ja, en ook met jou !!!
Nee hoor, want bij protest krijg jij de politie achter je aan wegens discriminatie en opruiing.
@A333aan Je kent het verhaal van die kikker in kokend water toch wel? (Hoax, maargoed). Zo nu en dan kan een beetje shocktherapie geen kwaad.
Die groenslinkersfiguren hadden deze week wel wat met uitstoot. Kun je wel stellen. Ouwe verotte autos en bus met gruwelijke uitstoot. Een generator op diesel bij hun congres. Het enigste wat ze uitstoten is bagger.
Dus volgend GL staat het deugen van het individue boven de wet ?
Uiteraard, desnoods met geweld.
Grüne Armee Fraktion.
Is de RAF van nu, gewoon linkse terroristen.
Staan normaal gesproken niet boven de wet, schijt hebben zij wel aan de wet.
Pakkans is nul...
Kijk eens op Xandernieuws (geloof dat ik de link hier niet mag zetten want GS heeft geloof ik iets tegen die gasten), 70% van de mensen in Syrië zijn momenteel vrouwen die schreeuwen / vragen aan Europa om hun mannen terug te sturen. De zaak moet heropgebouwd worden. De meeste van die gasten hier zijn dat land ontvlucht omdat ze in dienst moesten, eigenlijk deserteurs dus. Maar dat woord is misschien te hoog gegrepen i.v.m. Assad.
De vrouwen zijn nu zelf bezig met de zaak up te cleanen, zelfs zelf bouwvakkertje aan het spelen.
Dus terug met die gasten, stelletje slappe zakken om hun vrouwen de zaak op te laten knappen !
Wat zou jij doen? Een volledig verwoest land waar je de eerste 10 jaar nog in de puinhopen zit gaan opbouwen, of hier blijven als je weet dat als je maar volhoud er een moment komt dat je vrouw en kinderen gewoon naar Nederland mogen van het GroenLinks deugvolk.
Het enige echt pijnlijke moment voor vrouw en kinderen is als ze in Nederland aankomen en er staat op het station een kudde van de deuggleuven "jij bent welkom in mijn land" te krijsen.
Nou @miff, als de Rotterdammers na het bombardement op 14 mei 1940 ook zo hadden gereageerd was de binnenstad van Rotterdam nu nog een puinhoop geweest! Gewoon terug met die gasten en de luie handjes laten wapperen!
Heb ff filmpje gekeken
Jeetje ze zag een kat met muis in zn bek brrr.
Hier in Amsterdam lopen allemaal ratten.
Zagen er allemaal best wel verzorgd uit.
Dus.
Los van wat er zou gebeuren als deze actie wel geslaagd was, heb ik nagedacht over de getallen.
Circa 20 auto's naar Athene; ga uit van gemiddeld 1:12.
400 L per auto tanken (vv)
20 ton CO2 (vv)
Reis voor deze deugies 3-4 dagen; (ik rijd dit in anderhalve dag)
Budget 40.000 Euries, hiervan is circa 12.000 opgegaan aan brandstof.
Heeft iedereen luxe hotel en luxe eten gehad om de rest van het geld op te maken?
Het lijkt meer een deugvakantie (nou ja, op de 20 ton CO2 na dan).
En wie zorgt er voor de achter gelaten bus? (Greenpeace zeker, hahaha).
En wéér krijgen deze idioten aandacht... kappen daarmee, nu!
(ja, GS, ook u biedt deze aandachtshoeren precies waar ze op uit zijn)
Klopt, maar hoe dit item nu eindigt is toch prima?! Daar lust ik wel pap van... Heerlijk!
Is "poging tot mensensmokkel" ook niet strafbaar, toevallig?
Bram van Ojik is een mooi voorbeeld van iemand die een social construct vol met wensgevoelens verward met echte feiten, wat moet die man een plaat voor z'n kop hebben, volgens dezelfde redenatie is het prima om een bank te overvallen, zolang je het geld achteraf maar gebruikt voor goede doelen, stafbare feiten zijn niet strafbaar als je intenties kloppen met de groen links doctrine,
Deed Stalin (communist) ook, dat "bank overvallen". Ter financiering van hun politieke omwenteling.
Als ik die kop zie krijg ik dezelfde braakneigingen als opperlul Timmermans. Allebij van die geniepige knijpogen. En maar deugen voor de bhúne.
@Matwetwe: klopt, het zijn allebei narcisten! Die enge trekjes haal je er zo uit!
Dit geintje heeft minimaal twee ijsberen het leven gekost qua co2-uitstoot, maar daar hoor je Rikko de Deugdominee niet over.
Rukko is oud nieuws. Next. Heeft zijn 15 minutes of goed mensch fame gehad en zal nu weer in de vergetelheid raken. Hoor je nooit meer wat van. Dag rukko en de groeten aan het uwv.
Eind goed al goed. En het was natuurlijk keigoed voor het klimaat, ja, ook dat!
Waar is die bus? Laten ze die gewoon netjes wegroesten ergens in Duitsland?
nee, daar zie je mogelijk november 2019 een andere groep in voorthobbelen. Zo'n bus brengt aardig wat op als er maar genoeg onrendabele actievoerders blijven..
Jammer, ik had ze graag zien mislukken in NL.
En ja, uit alles blijkt weer hoezeer vluchtelingen misbruikt worden voor de te etaleren morele superioriteit van sommige Nederlanders. Walgelijk!
Vroegah werden ze monnik/godsdienstkwezel. Je moet toch wàt, als kwezel zijnde.
Ze zijn toch al mislukt in Nederland? Als je nuttig met je leven bezig bent haal je dit soort rare fratsen namelijk niet uit want daar heb je dan geen tijd voor! En verder zijn het voor 95% gelukszoekers die daar zitten dus daar hoef je echt geen medelijden mee te hebben!
Wat een stelletje nutteloze aandachtshoeren zeg... Ook lekker voor het milieu, met al die ouwe stinkauto's voor niks heen en weer naar Griekenland. Maar ze kunnen in ieder geval over zichzelf denken dat ze deugen en dat ze daardoor in de hemel komen, als een soort aflaat.
Door dit soort achterlijke acties komt je echt niet in de hemel hoor! Integendeel zelfs! En aflaten bestaan allang niet meer, dat is iets uit de MIddeleeuwen!
De bende van Nijpels loopt nu wel ff 150 warptepompen mis met hun verdienmodel.
oja die aktie deugneuzen groep.. helaas voor de slachtoffers, de Nl burger hebben die dan wel weer genoeg macht en vooral veul belangengroepen en industrie achter zich staan.
De deug-kneuzen zijn in ieder geval even op avontuur geweest. Kunnen ze daar ook blijven?
Mooi man... toch maar een gratis crowfund vakantie. En nu weer snel terug naar dat gave land, om de rest van het gratis verkregen geld op te vreten. Groenslinkse ellendelingen.
Ben benieuwd hoe ze dan ook hun 150 asiel zoekers hadden uitgezocht. Volgens mij kan je daar ook nog een hele avond over filosoferen...
Goed punt.
het waren er al minder.. de bus is halverwege gestopt en met een paar auto's vervoer je vervolgens geen 150 arme drommels.. eerder 4 van de 7000 want de aktievoerders moeten zelf ook nog terug met die auto's..
Daar zeg je zowat.
Die jokkebrok Rukko had in een van de filmpjes gezegd 'dat ze al contact hadden gehad met de Griekse regering en dat als ze inderdaad vluchtelingen mee zouden mogen nemen dat ze het dan aan de Griekse regering over zouden laten om te beslissen wie er mee zou mogen'! Blijkbaar gelooft hij z'n eigen hersenspinsels maar dat zie je wel meer bij narcisten!
Bram van Ojik etaleert hier nota bene midden in de Tweede Kamer de oneindige arrogantie die je ter linker zijde in elk migratiedebat ziet. Als men vindt dat men aan de juiste kant van de moraal opereert wordt aantoonbaar onwettelijk gedrag gewoon goedgepraat zonder enige onderbouwing. En de msm zwijgen dan in alle talen.
Heel eventjes leken de pilaren onder zijn moraal in te storten. Mooi om te zien, hoe de woede van die realisatie naar boven borrelde.
Zo spreekt een rechter een lagere straf uit over een azielzoekende verkrachter opdat zijn verblijfsvergunning niet in gevaar komt.
€40.000? Op pifworld zijn meerdere crowdfundacties aangemeld. €5k en €65,1k .
Daar kan men de ecologische voetafdruk met de autoreizen naar Griekenland compenseren.
Allemaal narcisten en Rikko is de grootste. Over twee dagen weet niemand meer wie dat ook al weer was.
Over wie heb je het?
@Kuifje: LOL!
Ooit werden er ook kansloze mensen opgehaald om ze elders aan een baan te helpen. Maar dat wordt keihard veroordeeld door GroenLinks. Slavernij noemen ze dat.
De ene buitenlander is de andere niet, dat blijkt maar weer.
Nou, artie, dat was geloof ik geen betaald werk. Zelfs geen bed, bad, brood.
JvanDeventer | 26-12-18 | 12:23
Wel degelijk, aan dode slaven heb je immers niks.
Jawel, later werden ze betaald. In het begin was er nog geen vakbond.
De uitzendbureaus zitten handenwrijvend te wachten op de minimumloonslaafjes. De mensen die rijk worden van de uitzendbureaus wonen wel ergens anders dan deze slaafjes.
Hahaha. Wat een sukkels! En die van Oijk spoort ook niet helemaal.
Ben bang dat het hierbij niet eindigt, we zullen ongetwijfeld nog meer dwaze acties van deze deugkneuze kunnen verwachten.
Fijn dat deze mensen ook voor ons willen besluiten wie er hier mogen komen wonen. Voelt een beetje alsof je huisgenoot ineens besluit een zwerver in huis te halen: vast met goede bedoelingen, maar ik zou het persoonlijk fijn vinden als er eerst even wordt overlegd.
Geweldig, die kop van Van Ojik, op de opmerking dat "scoren van morele puntjes" ook een beloning is, een soort van verrijking. Sterk optreden van Baudet.
Emopolitiek, niets meer, niets minder van Groen Links.
joeppie. de actie "we gaan ze halen" is mislukt. Ik spring een gat in de lucht. De actie van Mark Harbers "we gaan ze uitzetten" is ook mislukt. Hmmm. Jammer. Misschien komt er iets meer actie in de taxi als in maart DENK met 1 zetel in het Europarlement komt.
Zit al een half uur te bedenken hoe de terugreis naar Nederland zal gaan voor Rikko en zijn vriendjes. Iemand heeft de kombucha opgedronken en de kimchi is 's nachts ook verdwenen. Rikko moet getroost worden en ondertussen oppert Jennebel dat ze op de weg terug ook dakloze lifters mee kunnen nemen. Iedereen blijft zich ontzettend goed voelen, maar er zijn ook tranen. Dat mag. Wel een beetje jammer dat Biekel niet mee wil discussiëren en al een half uur staat te bellen tien meter verderop.
Biekel wil zeker wel meediscussieren maar hij heeft een huisgenoot aan de lijn die vertelt dat een groep asieleisers hun kraakpand heeft overgenomen. Een deel van de spullen is op straat beland waaronder die van Biekel. Wat te doen?
bodemloos | 26-12-18 | 12:41
Als Bregtje van Biekel hoort wat er is gebeurd, biedt ze hem meteen een plaats in haar pand aan. Van binnen krijgt Bregtje een warm gevoel. Al sinds Utrecht viel haar op hoe Biekel met zijn frambozenroze muts steeds precies op tijd leek te verschijnen, als iemand een vraag had of even moest huilen. Nu kan ze echt iets voor hém betekenen.
Doe als Johnny, praat Arabisch:
mobile.twitter.com/SanderQuote/status...
Ik heb vaak het idee dat heel veel 'Nederlanders' het helemaal prima vinden dat migranten hier opgevangen worden.
Hoe groot zou dat percentage zijn?
Als dat 70 procent is (ik zou er niet van opkijken) zou ik ophalen beter vinden dan wat nu gebeurt, namelijk iedereen die binnenwandelt een status geven.
(Ja, soms denk ik: Laat de boel maar klappen).
Moet migranten ook niet tussen aanhalingstekens? Of vervangen worden door gelukszoekers, soldaten van allah oid?
Nou, wat jij noemt zijn ook migranten.
Ehh...... @OM....... bij de Nederlandse grens wel graag ALLE auto's checken. We zijn toch niet zo naïef om 'missie mislukt' zomaar aan te nemen voor waarheid hoop ik?!?
Het voelt voor mij alsof we hier gewoon niet zo veel aandacht aan moeten besteden. Zowel de msm als geenstijl. Het is een mafkees die wat roept en vervolgens in zijn auto stapt. Prima, lekker laten rijden.
Laten we eerlijk zijn, zoveel aandacht was er nu ook niet voor.
De meeste verstandige mensen zagen dit kansloze initiatief voor wat het was en gingen over tot de orde van de dag.
Lastig hoor met de Kerst, is immers het ultieme deugmoment van het jaar. Dat GS dan daarop inhaakt geeft ook weer het voordeel om ff lekker van je af te kunnen schelden.
Berbaar | 26-12-18 | 12:08
Jippie, meestal zijn wij hier (een kleine greep uit zijn reacties) domme mensjes, blaffende tokkies, kleuters, Pavlov hondjes, jankeballen, ernstig verward, ééncelligen, Zielugh!!, simpele volk, AanstellerT, idioten, dronken aardbei, die sporen meestal niet etc. etc. Gezien de reacties over dit onderwerp zijn we nu (bijna) allemaal "verstandige mensen"....
@Berbaar: zo niet jij want jij bleef maar iedereen aanvallen die tegen deze kansloze missie was! Eigenlijk had je gewoon mee gewild in die bus, zeg het nou maar eerlijk!
Het is jammer voor van Ojik en een opsteker voor mensen die het migratie debat eindelijk eens willen voeren, dat het niet meer zomaar lukt om feiten weg te bluffen met emotioneel machtsvertoon en een mispaatst appel op medemenselijkheid.
Als ze gewoon thuis waren gebleven en al dat geld hadden gedoneerd, waren die mensen pas echt geholpen. Wat een nodeloze verspilling. Dood- en doodzonde.
Ze hadden dat geld ook gewoon hier aan de daklozen kunnen besteden!
Alleen het idee dat iedereen maar in zijn autootje vluchtelingen gaat ophalen en vervolgens hun gaat afleveren bij een asielzoekercentrum... afgrijselijk. Dit moet Nederland toch echt niet willen. Het brengt een enorme chaos in het asielbeleid. Nederland heeft al veel gedaan in verhouding tot veel andere Europes landen. Er zijn al 50.000 mensen toegelaten (+ familile). Laat hun eerst maar goed integreren.
'Laat hun eerst maar goed integreren'? Keep on dreaming!
Integratie stopt gewoon wanneer je met grote aantallen van je eigen soort woont. Dat mensen dat na al die duizenden jaren nóg niet weten.
Een hoop gebral om niets die bus zou geen enkele grens over kunnen steken het maximale wat zij nog kunnen doen is smokkelen per personenauto en dan nog geef ik ze weinig kans.
Tijd voor een alternatief. "We gaan ze brengen". Elke maand 2000 illegalen terug. Of dat met de bus gaat, vliegtuig, boot, parachute. Maakt mij niet uit.
Waar kan ik doneren?
Prima initiatief. Ik wil wel gratis chauffeur zijn en betaal zelf de brandstof
Er zijn nog veel uitgeprocedeerde asielzoekers die hier nog jaren rondlopen die eigenlijk bij einde proces direct weg zouden moeten. Ik begrijp hier helemaal niets van. Klinkt als droog water.
@Swoop | 26-12-18 | 12:00
Waar moeten ze naar toe dan?
Hun thuislanden laten ze niet toe, vliegtuigmaatschappijen nemen ze niet mee dus hoe dan?
@Professor Kluns | 26-12-18 | 11:56 , voor je je nobel streven wilt gaan uitvoeren, zal ik eerst even gaan praten met buschauffeurs hier in de regio die op de lijn Ter Apel - Emmen - Ter Apel rijden....... ik denk dat je dan niet meer zo graag met dit soort "passagiers" een verre busreis onderneemt.
Berbaar | 26-12-18 | 12:06
Je werpt allerlei bezwaren op die er helemaal niet zijn. Waar naar toe: naar huis. Vliegtuigmaatschappijen werken niet mee? Dan geen landingsrechten meer. Overal waar een wil is om iets op te lossen, is er heel snel een weg. Dat ga je straks ook zien bij een harde Brexit. Of dacht je dat Dld geen handel meer wil met GB?
@azijnseikerT | 26-12-18 | 12:23
Haha luchtfietserT.
Er zijn veel slimmere mensen dan U al heul lang bezig met de problematiek van uitgeprocedeerde onuitzetbaren en U denkt dat met 1 opmerkinkje even op te lossen.
Lachwekkend.
Het is heel gezond dat je zelf wilt kunnen beslissen wie er in je land mag. Het blijkt dat het binnen de grenzen van het recht heel moeilijk is om iemand je land uit te schoppen.
De consequentie is dan dat je niemand er in moet laten en in de trant van Australië en Denemarken moet gaan denken voor je uitzetbeleid.
@III Rebel.III: wel als je ze die bus laat duwen! Om het uur 5 nieuwe uit de bus en duwen maar!
Ik ben vaak een Groen Links stemmer, maar dit verweer van meneer van Oijk zie ik niet als juist. Zo'n actie lijkt mij wel degelijk mensensmokkel, al is het met goede intenties (maar ik ben gelukkig geen rechter).
Super pijnlijk trouwens, dat wij hier een beetje zitten te reageren op een goed bedoelde actie, terwijl het sowieso maar een druppel op een gloeiende plaat zou zijn geweest. Ik zou absoluut niet in de schoenen willen staan van een vluchteling, maar dat geldt neem ik aan voor iedereen hier. En ik heb geen idee wat ik er WEL aan zou kunnen doen om het voor die mensen draaglijker/veiliger te kunnen maken. Jullie?
De weg naar de hel is geplaveid met goeie intenties.
Als je nu eens niet meer Groen Links gaat stemmen maak je het in ieder geval voor den Hollanders wat draaglijker/veiliger!
Je zou de helft van je salaris over kunnen maken aan de kampbewaarder aldaar met het verzoek er dingen voor te kopen die de mensen aldaar zouden willen hebben. Als Bram van Ojik en alle journalisten van de NPO incl. Matthijs van Nieuwkerk dat ook zouden doen, dan moet je eens kijken wat dat voor verschil zou maken.
Als je het systeem eerlijker zou willen maken begin dan met het terugsturen van de uitgeprocedeerde asielzoekers die geen recht op verblijf hebben. Ook moeten vluchtelingen teruggestuurd worden zodra hun land weer vredig is. Misschien kan je het recht op bijstand stilleggen voor nieuwkomers tot die op zijn minst zelf iets hebben bijgedragen aan onze samenleving. Verder mag je criminele immigranten die Weert terroriseren gewoon wel vastzetten.
Goedbedoelde actie, ja, nou wel eentje met een dubbele bodem.
Dat begrijp ik heel goed dat je dat niet weet. Aangezien je GL stemmer bent is dat niet het enige dat je niet weet. Maar als je ouder wordt, dan komt dat bij de meeste vanzelf.
RozemarijnLucassen | 26-12-18 | 11:49
Meisje, je zit op het verkeerde blog/forum....
voor die mensen draaglijker/veiliger te kunnen maken.
Begin maar met stemmen op een andere partij,
Iemand die zich niet aanpast en gaat hokken met ze landgenoten is wel duidelijk dat ze voor de gratis spullen komen.
Hele integratie zal ze aan hun reedt oxideren namelijk.
Muchnadt | 26-12-18 | 12:04
Welnee, is juist amusant en bijzonder leerzaam.
heldheino | 26-12-18 | 12:00
Illegale immigranten terugsturen gaat vaak niet, doordat onduidelijk is waar ze vandaan komen, en doordat de landen waar ze vandaan komen vaak niet meewerken :(
Muchnadt | 26-12-18 | 12:04
Een andere mening kun je vast wel aan dacht ik zo.
Lief naïef kerstsneeuwvlokje, begin nu eerst eens met te snappen dat het voor 98 % niet om zielige vluchtelingen, maar om economische migranten gaat. Dus leer uit je hoofd: het zijn GEEN, ik herhaal: GEEN, Geen vluchtelingen.
Zo, dat scheelt weer een ernstig misverstand. Meer is niet nodig, schat, dus je hoeft ook niemand op te roepen te gaan helpen - behalve dan de weg naar huis te wijzen en een buskaartje daarheen te kopen.
Om geen vluchtelingen te hebben moeten economische problemen met de hele mensheid worden opgelost, en dat lukt niet want we kunnen niet in grote systemen denken of handelen, alleen al omdat bestaande structuren met machtige mannetjes die meer meer meer voor zichzelf willen desnoods ten koste van anderen dat zo houden.
Die mensen die je nooit ziet, iets verder weg rondom Poetin en Trump, superrijke multinationals, geflipte dictators en presidenten, olie, wapen en drugshandel en bepalen wat de levenstandaard is die de werkend klasse no net accepteert..
Wij, eenvoudige mensen, zijn eigendom van die lui we werken voor ze direct of indirect. Of je nu loodgieter bent of politieman of leraar.
Kijk even naar Carlin, laaang geleden, Nederlandse ondertitels..
www.youtube.com/watch?v=T-BLfxQ7D7U
Geen wonder dat er gele hesjes zijn. Mensen krijgen in de gaten dat ze gebruikt worden en dom gehouden worden. Heeft iemand overzicht wat de EU is, hoe olieprijzen tot stand komen? Noop.
De acties van groenslinks zijn altijd al twijfelachtig.Zeg maar gerust tot aan het extreme toe. Mischien toch maar eens een keer een andere partij proberen. Deze is stuk en zet geen zoden aan de dijk.
Overal waar het westen haar kop laat zien ontstaan hordes vluchtelingen. Misschien daar maar eens mee stoppen?
Allemachtig. Rozemarijn stelt een open vraag en reaguurders zijn zo afgestompt dat er geen zinnig woord meer uitkomt.
Ik zou zeggen, wanneer je wilt helpen: steun een lokale kleinschalige organisatie die ter plekke de mensen helpen een beter bestaan op te bouwen. Het is een druppel op een gloeiende plaat. Maar dat is een bus mensen hier naar toe halen ook.
Misschien moeten we eens het lef hebben om in te zien dat het niet aan ons is al het leed in de wereld te stoppen. Ten eerste kunnen we dat niet, ten tweede is het ons werk niet. Dat is aan die landen zelf en we kunnen niet ingrijpen daar. Ten tweede zijn de mensen die in Europa aan komen niet de arme sloebers. Als jij duizende euro's aan mensenhandelaars kan betalen, kan je daar prima leven. Deze mensen zijn geen vluchtelingen maar hebben en gevaarlijke investering gedaan.
Het verweer van dhr. van Oijk is bizar. Ten eerste maken groepen zoals "we gaan ze halen" onderdeel van de ketting. Als ik mensensmokkelaar zou zijn, dan zou ik een foto van dhr. van Oijk in mijn reclame-folder zetten: "Na de oversteek komen dit soort aardige mensen u ophalen, naar uw nieuwe land brengen en uw nieuwe Miele wasmachine plaatsen. Boek daarom vandaag nog uw overtocht". Dit zuigt aan en meneer helpt dus de mensensmokkelaars.
Ten tweede: Als het geen geld overlevert, dan is het geen mensensmokkel. Dus als je eer een deugkwakje van kan schieten, dan is het geen misdaad. Dat is een vreemd precedent, gaat dit ook voor moord gelden? Mag je dan een dronken chauffeur van de weg af duwen omdat je oprecht overtuigd ben dat je daarmee overstekende kinderen redt? Of als je overtuigd bent dat de wereld beter af is zonder persoon X. Kortom, met die redenatie kunnen we de rechtstaat grotendeels afschaffen. Mensen beslissen dan zelf wel of iets goed is.
Joris Beltsin | 26-12-18 | 12:05
Ook weer waar....
Muchnadt | 26-12-18 | 12:04 |
Ik dank de hemel dat er hier meningsvrijheid is en ik ben erg blij dat Rozemarijn gewoon kan zeggen wat ze denkt. Zelfs die irritante Berbaar moet zijn keutels kunnen draaien. Wat heb je aan een gesprek als iedereen het bij voorbaat al met elkaar eens is?
ZoekEenVrijeNick
Ja precies, ze gaan halen werkt nog veel meer mensensmokkel in de hand, bovendien haal je het verkeerde slag mensen. Als je ter plekke iniatieven steunt om mensen te helpen, kun je zaken daar in beweging brengen en het proces stoppen. Tegelijkertijd wél een streng toelatingsbeleid in NL.
Héé Jan Rozemarijnissen!
Meid, jij hebt tenminste wel kloten.
Ben het totaal oneens met je, maar bewonder jouw moed!
Mensen, kalm aan met deze Roos, ze is zeldzaam.
@rozemarijn "Illegale immigranten terugsturen gaat vaak niet, doordat onduidelijk is waar ze vandaan komen, en doordat de landen waar ze vandaan komen vaak niet meewerken :("
Daarom regel één: Geen papieren, geen toegang! Heel rot voor degenen die geen papieren weten te bemachtigen, maar het moedwillig onomkeerbaar maken van de situatie MAG NIET lonen!
Ok, lokale initiatieven dus. Maar ook dat is nog niet zo gemakkelijk helaas; je hoort nog wel eens wantrouwwekkende nieuwsberichten over goede doelen. En het principe van 'ontwikkelingsgeld' via overheden kan geloof ik ook bij veel mensen niet op goedkeuring rekenen.
Ik kom zelf niet verder dan: geld vanuit rijke landen naar arme landen toe, in de vorm van pensioenen, zodat er niet meer kinderen hoeven worden verwekt als hoop op garantie van een oudedagsvoorziening.
Ja, goed idee! Laten we geld sturen! Dan wordt het leven van iedereen op de hele wereld draaglijker en veiliger!
Man man man, de 14jarige Zwitsal-trol in 'actie'. Kansloze pubers.
marcoplarco | 26-12-18 | 12:51
Ja, en dan zouden alle landen zich daar aan moeten houden, en er zouden voorzieningen ter plekke moeten worden gerealiseerd voor de pechvogels zonder papieren, wat lastig is in een land waar niks functioneert (waardoor men er weg wil). Iets zegt mij dat het dan inderdaad 'heel rot' gaat zijn voor degenen die niet voldoende geld hebben voor een (vals) paspoort.
RozemarijnLucassen | 26-12-18 | 12:53
Een tijdje terug poneerde jij de stelling dat rijke mensen moreel verplicht zijn om arme vluchtelingen te helpen. Ik heb toen uitvoerig met je gediscussieerd en de suggestie gedaan dat je zelf ook je best kan doen om veel geld te verdienen zodat je dat allemaal mag weggeven. Je moest er nog over nadenken. Heb je al een plan gemaakt?
Beste Roos, al zouden we het nog zo graag willen, het is niet meer op te brengen door werkend Nederland.
Anderszijds zitten we niet te wachten op nóg meer islamieten, ik althans niet.
Ik spreek je over 15 jaar nog een keer, ok?
Joris Beltsin | 26-12-18 | 13:10
Mij stelling was een tikje anders (ging namelijk niet alleen over armen in andere landen), maar jouw suggestie vind ik inderdaad interessant. Echter: ik vind t lastig om een plan te maken waarbij ik op een eerlijke manier veel geld verdien.. (En ik zal meteen toegeven: dat ik nu, door weinig geld te verdienen, en daarmee leunend op zorg/huurtoeslag, wat jij waarschijnlijk voor mij betaalt, ook niet direct eerlijk leef..)
Maar nee dus, nog geen plan.
Misschien moeten deze gekkies eerst even oevenen in eigen land.
Bv dat ze allemaal 5 uitgeprocesserde asielzoekers in huis nemen uit een AZC in Nederland.
En als dat na een paar jaar bevalt dan gaan halen uit griekenland.
Uiteraard alles op eigen kosten GEEN subsidies
Jammer dat het mislukt is, ik had al een spandoek gemaakt om ze, bij terugkomst, op te wachten.
"Wij gaan ze wel weer betalen"
Dan hadden ze je ter plekke lekker uitgelachen!
Actie dus mislukt, maar nu ben ik toch bijzonder nieuwsgierig wat het OM gaat doen. Jenny Douwes werd aangeklaagd (en veroordeeld) voor opruiing en mag haar DNA afstaan. Rikko Voorberg heeft opgeroepen tot mensensmokkel, een vergrijp dat strafrechtelijk toch wel iets zwaarder zou moeten wegen dan wat Douwes "op haar kerfstok" heeft....
Uw nieuwsgierigheid zal niet bevredigd worden. Hier horen we niets meer over van het OM.
Rikko is niets, heeft niet de charmes om massa' s op de been te brengen. Jenny daarentegen heeft wel wat kwaliteiten die de massa kunnen gaan bewegen. Dus het OM (maar ook het Koninkje en de eu laven in de 2e kamer) is angstig voor Jenny. Jenny wordt vervolgd, Rukko is een luster en zal geen strobreed in de weg worden gelegd. Rukko is afleiding voor het plebs. Alles draait in Nederlandje om het Koninkrijk, de staat. En alles wat dat in gevaar kan brengen zal de kop ingedrukt worden. In een vroeg stadium. Nederlandje is best eng voor de oplettende burgert.
Ik vraag me af wie deze onzin financiert. Hoe komen die mensen aan het geld voor zo'n reis? Natuurlijk, de omstandigheden in de vluchtelingenkampen zijn treurig.
Maar dat moet je in EU-verband oplossen. En dat gebeurt eigenlijk niet. Met de Turkije-deal heeft ook Nederland het 'zuivere geweten' gekocht, Erdogan in een comfortabele positie gebracht en de arme Grieken met de ellende opgezadeld. Intussen blijkt Trump ook niet meer de betrouwbare bondgenoot te zijn en zal er in Syrië weinig veranderen. Goed dat mensen zich druk hierover maken, maar dit is niet de manier.
Deze onzin wordt misschien gefinancierd door het Staatsjournaal zelf? Leuk item zo rond de kerst en we geven de mensen direct even het idee dat we nog lang niet zat zijn van dat importvolk!
Boze tongen beweren, dat de Israelische regering aan Trump gevraagd heeft, om de amerikaanse troepen weg te halen.
Tweeledig doel: Ten eerste om harder te kunnen aandringen op het vertrekken van zowel de Iraniers en Russen uit Syrie.
Ten tweede: Om hun handen vrij te hebben voor een offensief tegen de door Iran gesteunde Hezbollah in Syrie.
brabosh.com/2018/12/26/pqpct-lpo/
Toch nog leuk nieuws zo aan het einde van het jaar.
En wat waren ze van plan met die mensen?
Afleveren bij een AZC? Zelf in huis nemen en aan een baan helpen?
Blijft toch een beetje vaag zo.
Mislukt..., Godzijdank!
Even volledig off-topic uit de FAZ vandaag: „Die AfD und die Grünen haben sich definitiv gefunden“. Zelfs de Duitse groenen zijn politiek intelligenter en meer bij de tijd dan de in de vergetelheid en irrelevantie wegzinkende Nederlandse SP.
Linkje? Dát wil ik lezen, AfD & Groen die elkaar leuk vinden? No way.
@kaasfondue, ben je nou zo politiek onbewust dat je niet eens het verschil weet tussen Groen Links en de SP. Ooijink is van Groen Links en niet van de SP.
Dus als ik morgen een meisje achter de ramen zet volgens Doijnk Doijnk en vraag er geen geld voor. Dan ben ik geen loverboy/mensenhandelaar. Dat ben ik alleen als ik me er zelf aan verrijk. Fritsma heeft gelijk in deze. GL is een anti-democratische partij en is zich niet van plan aan wetten te houden (zie ook Femke) Een hele gevaarlijke partij.
Je kan het proberen natuurlijk maar die redenatie van Oinkie is zó krom dat je er niet uit gaat komen.
Met hoeveel auto's zijn ze daarheen gereden? Stuk of 20?
Snelle rekensom; Gemiddeld 200gr CO2 per kilometer per auto. Afstand A'dam- Athene ~2850 km. Da's dan een footprint van 11 ton CO2 voor brandstof alleen. En dan moeten ze nog terug ook.
Fijn gedeugd vandaag??
Zo, dus op de kerstdagen lukt het niet om van andermans geld te kerstdeugen!?
nou dan faal je wel hard in je linkse waanideeën,
maar waarschijnlijk zal dit soort volk het als een "gedeeltelijk" succes ervaren,
het failliet van rationeel denken heet groenlinks.
Waar komt die 40.000 euro vandaan ? Zijn dat niet gewoon inkomsten die onder de Belastingplicht vallen ? Immers men heeft onder het mom van een goed doel geld opgehaald en is er lekker een paar dagen van op vakantie gegaan naar Griekenland. Op zijn links verworven inkomen eh ? Niet voor hoeven werken.
Precies de eerste vragen die in mijn hoofd opplopten.
Andermans geld is heerlijk
Zal wel via een Soros clubje gekomen zijn. Die doet alles om de landen in Europa te destabiliseren.
".. hebben daarvoor 40.000 euro en een arme bus geofferd (weet je hoeveel voedselpakketten je daarmee rond had kunnen brengen met kerst, Fukko?) .. "
Daar had je ook een flink aantal weggerotte gebitten van zwervers of andere armen van kunnen vervangen voor een kunstgebit. Dan kunnen ze daar die voedselpakketten mee wegkauwen.
P.s. Wil iemand mij uitleggen waarom 'we' asielzoekers van ver naar.hier halen, als hier in NL de armen voor hun voedsel afhankelijk van de liefdadigheid? (voedselpakket = liefdadigheid, voedselbanken ontvangen geen overheidssubsidie).
Ik wil leven in een land dat geeft om zijn burgers. Deze regering doet dat niet.
De autochtone onderklasse van de maatschappij is onzichtbaar voor onze regering.
Dat zijn mensen die hun armoede doorgaans in stilte belijden en proberen te roeien met de riemen die ze hebben. 1 a 2 keer per jaar komen ze als een getalletje voorbij in de statistieken en dan wordt er even verontwaardiging geveinsd om vervolgens weer over te gaan tot de orde van de dag.
Ik moest even zoeken, maar hier de link naar het GS topic van Dennis Honing waar ik het over had. www.geenstijl.nl/5145461/dennis-honin...
normanius | 26-12-18 | 11:59
Je hebt gelijk. Het onderwerp is te rechts voor de politieke partijen. Daarom durven ze niks te doen, knijpen ze de armen nog een beetje verder uit en laten ze ze verder aan hun lot over. Asielzoekers, immigranten, etnische achtergrond, inclusiviteit en diversiteit zijn DE politieke modewoorden van nu.
Het gevolg ervan is een steeds groter wordende (jouw woorden) autochtone onderklasse die meer en meer word buitengesloten, uitgesloten, kapot gemaakt.
Ik groeide op met geloof in het beeld van gelijke kansen en rechten voor iedereen, maar dat beeld heeft de regering Rutte de laatste fatale klap gegeven en definitief kapot gemaakt.
Dat interesseert Fucko geen moer, die huldigt het principe 'wat je van ver haalt is lekker'!
Dat is dus het hypocriete aan dit soort lui, daaruit blijkt dat ze het echt alleen uit narcistische motieven doen. Anders ga je gewoon anoniem 1 van de tienduizenden eigen zwervers helpen. Eigen zwervers eerst zou je kunnen zeggen. Maar daar stappen ze waarschijnlijk gewoon over heen als die op de grond liggen. Dit soort deugers blijkt dus toch niet zo te deugen..
Stelletje CO2 criminelen...
Is dit nu wat die bij1 negerin bedoelt met "Klimaatracisme"?
Waar toch wel veel mensen aan voorbij gaan is dat het niet normaal is. Het is niet normaal om geld te bedelen voor zaken 5000 km verderop. Het is niet normaal om tijdens Kerst de wereldverbeteraar uit te willen hangen. Het is niet normaal om te geilen op aandacht. En het is zeker niet normaal om te denken/geloven dat je andere mensen kan 'redden'.
Kortom: 'De wereld helpen' is een excuus geworden om gestoord gedrag van psychopathologische individuen gesubsidieerd te krijgen middels allerhande stichtingen en publieksfondsen, te projecteren op de samenleving en de rest van de wereld en media-aandacht te genereren voor hun eigen zielige bestaan.
..
Het is kerst, gezellige familiedagen, feestdagen, traditie.
Ik wens iedereen -in- Nederland een fijne tweede Kerstdag.
Die man heeft er leuk aan verdiend. Asielzoekersliefdadigheid is ook een verdienmodel.
Ja, drugsdealen is ook een verdienmodel. Maar niet echt normaal.
En de deugaandacht is ook een punt.
Aandacht bij msn en NPO daar doen ze het ook voor pure zelf bevlekking
Het is juist heel normaal om met de Kerstdagen de wereldverbeteraar uit te hangen. Alle kerkdiensten draaien daar om. Jozef en Maria die bij alle herbergen geweigerd worden en dan maar in een stalletje moeten. Ik kan de preken ongezien al uittekenen. De gelovigen maken goeie voornemens voor het nieuwe jaar. Elke Kerstviering draait om voornemens om te deugen. Dat is nu eenmaal het Christendom.
Religie is een keuze, geen normaal gedrag.
"Wat het OM mensensmokkel noemt, mag je van Bram van Ojik (GroenLinks) geen mensensmokkel noemen."
...
En dit zegt weer alles over dit clubje en voor wie/wanneer de wet niet van toepassing is.
"Dit is on-Amsterdams" etc etc etc.
Van Groen Links mag je loverboys ook geen vrouwenhandelaren noemen. Dat zijn 2e of 3e generatie Nederlanders met een niet-Nederlandse achtergrond en een identiteitsproblematiek, die een gratis opleiding en baan verdienen.
Die vrouwen, dat zijn natuurlijk domme, naïeve blonde NLse meisjes wiens eigen schuld het is ( voor dat laatste .. lees de reacties over die 2 vermoordde toeristenmeisjes in Marokko in het topic van Dennis Honing van een 2 dagen terug nog maar eens.)
Stom zeg, plak ik net de link bij het verkeerde tegeltje. Sorry GS, ik ben ook verre van perfect, mea culpa.
Hier alsnog de link naar het Dennis Honing topic dat ik bedoelde. www.geenstijl.nl/5145461/dennis-honin...
En hoeveel luchtvervuiling en extra CO2 heeft dit geintje opgeleverd?
Hoe dan ook het is volstrekt belachelijk dat Europa kennelijk als overstortgebied moet dienen voor de ongebreidelde bevolkingsaanwas in met name Afrika, en dat er ook nog figuren zijn die dat willen faciliteren door het halve continent door te crossen.
Ik schat een kleine 20 ton CO2.
Maar wel van de goeie soort dus niet erg.
Ik ken nederlanders die in Afrika mensen helpen een bestaan op te bouwen. Iedereen daar wil naar Europa. Deze nederlanders zeggen: niet doen!
Kijk, dát is nu mensen helpen. Die hulpverleners weten waar ze het over hebben.
"Ik ken nederlanders die in Afrika mensen helpen een bestaan op te bouwen. Iedereen daar wil naar Europa. Deze nederlanders zeggen: niet doen!
Papa Jones | 26-12-18 | 11:45 | "
Een beetje slimme Afrikaan denkt dan: -ze zijn zo rijk dat ze tijd en geld over hebben om anderen te helpen - daar moet ik heen!
Bram van Ojik kent de definitie van mensensmokkel niet, verrijken komt daar niet in voor.
Typische linkse deugtrol, het verschil tussen goed of slecht afmeten aan gewin/geld.
Alles voor de shine bij de communistische broeders.
Bij mensensmokkel levert de waar ook iets op... Dit is een slechte investering.
Nou, een beter bericht op Tweede Kerstdag is haast niet denkbaar! Kneuzen!
Waarom nou niet gewoon 150 bloedlekkere wijv0n?
#wegaanzepalen
LOL
Ghehehe
*buskaartje koopt*
Schuif ze effe aan de kant, komende dagen komt er een andere “ we gaan ze halen “ campagne van start. De vuurwerkfiles naar Duitsland hebben de wegruimte nodig.
Dat wordt vast nog beter als we in NL de vuurwerkregels aanscherpen natuurljk,
Het falen van europa als unie waar overal dezelfde regels en wetten gelden is nergens mooier te zien als in de definitie van illegaal vuurwerk. Wat in nederland onder de wapenwet valt is in duitsland vrij verkrijgbaar. Hoe je dan de rest van de regelgeving in overeenstemming wil krijgen is mij een raadsel.
Dus het grootkapitaal wil goedkope arbeidskrachten, en groenlinks gaat ze voor hun halen ? Zijn ze nu zo dom of wa ?
Waren het maar arbeidskrachten!
Ik poets m´n schoenen zelf wel.
Dat zouden de toekomstige consumenten zijn geworden,nu de vergrijzende consument gaat minderen in het afnemen van de groot handelaren van deze aarde.
Wat een kul. Het grootkapitaal wil hoog opgeleide mensen, geen flierefluiters.
Papa Jones | 26-12-18 | 11:41
U vergist zich: www.bbc.com/news/uk-politics-18519395...
Uhh papa denk dat u dat toch wat moet bijstellen na de recente ontwikkelingen. Nu de VVD de maatjes partij van groenslinks is geworden. En weet nog wel edn uitspraak. Het waren allemaal tandartsen en chirurgen. Dus denk dat vmk er niet erg naast zit. Anders had het OM er wel wat aan gedaan. Want het is gewoon mensensmokkel. Maar ja laat wel gelijk zien met de blokkeerfriesen dat er dus met 2 maten wordt gemeten.Die worden te zwaar gestraft voor hun actie en denk dat deze sukkels er makkelijk van af komen.
En het grootkapitaal willen helemaal niet zoveel hoogopgeleide maar goedkope slaafjes.Daar zijn multinationals veel meer bij gebaat.Goedkope krachten in de tuinbouw. In grote winkelconcerns en bij de vieze of zware klussen.De hoogopgeleide mensen halen ze vaak uit heel andere landen.
"Dus het grootkapitaal wil goedkope arbeidskrachten"
Ach welnee. In de jaren 60 tot begin 70 is er even vraag geweest naar ongeschoolde arbeiders om het zg "vuile" werk te doen dat Nederlanders niet wilden doen (althans niet tegen de "beloning" die werkgevers daar toen voor boden). Toen - jaren 60 tot ca 1973 - is er "actief" geworven in Turkije en de Rif. Daarna stopte die werving, omdat er minder behoefte was aan ongeschoolde arbeid, en die behoefte is in de decennia daarna alleen meer minder geworden door de voortgaande automatisering en robotisering.
Er is hooguit, op beperkte schaal, behoefte aan hoogopgeleide mensen voor moeilijk vervulbare vacatures, maar die komen niet uit islamitische en/of sub-Sahara Afrikaanse landen.
Het is een rare, telkens terugkerende aluhoedjes-theorie dat het bedrijfsleven/grootkapitaal achter de massa-immigratie zou zitten. Nou ben ik bepaald geen fan van Trump, ik vind hem een slechte president met weinig verstand van zaken, maar één ding moet je The Donald toch nageven: van het bedrijfsleven, zakendoen, en de wereld van het grootkapitaal weet hij het een en ander af. Als dat grootkapitaal zo graag armoezaaiers uit de derde wereld zou willen importeren - als consument of goedkope arbeidskracht of beide - dan zou hij zijn vele vriendjes uit de wereld van het grootkapitaal echt wel ter wille zijn, hoor. Maar in plaats daarvan heeft hij nu een tamelijk groot conflict dat, zo lees ik, tot een soort van shutdown van de overheid heeft geleid, omdat hij wil dat het Congres een paar miljard vrijmaakt om die muur bij de Mexicaanse grens af te bouwen. Die karavanen klaplopers uit Midden Amerika zitten allemaal "muur"vast in oa Tijuana, omdat ze echt de VS niet worden binnengelaten.
Trump realiseert zich dat die karavanen klaplopers de VS (en het bedrijfsleven) niet zullen "verrijken" maar, integendeel, zullen verarmen. Dat is hier mbt de EU niet anders. We hebben die mensen helemaal niet nodig, ook het bedrijfsleven niet. Slechts de Rikko de Religek-achtigen, de Bram van Ojiks, al die GL kasplantjes, al die "empathische" BNers, die het allemaal zo "zielig" vinden, en natuurlijk de zieligheidsindustrie, díé lieden zijn verantwoordelijk voor de voortgaande instroom, en die proberen ons telkens wijs te maken dat we die migranten "nodig" hebben ivm de "vergrijzing".
Maar steeds minder mensen slikken die onzin voor zoete koek.
Haha, tussen de tweets van Harald staat een advertentie van Tui, 'dat je nu extra voordelig naar Griekenland brengt' en een advertentie van 'Wij kopen alle auto's'. Ik weet nog wel een bus te koop.
Brood &Spelen...... heeft iedereen zich een beetje vermaakt en meegeleefd, dan wel boos gemaakt?
Bedenk dat het OM ze ook al op voorhand had kunnen stoppen in de voorbereidingsfase.
Het OM wordt altijd zwaar ‘geïnspireerd’ door de landverraders om de opperlandverrader rutte.
Wanneer deze charlatan gebeurtenissen zoals deze ‘begeleidt’ speelt altijd de impact van (fake)news de hoofdrol.
Ze laten gaan en rustig afwachten tot ze strandden leverde een beheersbare newspeak op.
Laf, maar effectief.
Typisch rutte dus.
Nee, want het is niet verboden om met een bus en auto's naar Griekensland te rijden, ook al roeptoeter je dat je 'vluchtelingen gaat halen'! Ze waren pas strafbaar geweest als het ze ook daadwerkelijk gelukt was om met een stel gelukszoekers terug te komen! Is de wet, helaas!
Oh ja?... en hoe noem jij dan het crowdfunden in de media van 40.000, euro om dat doel wel te bereiken? Dat heet op z'n zachts gezegd misleiding of oplichting onder valse voorwendselen toch?
@Welles! Nietes: als dat geld onder het mom van een 'goed doel' bijeengebracht is zal het Centraal Bureau Fondsenwerving zich er wel over gaan buigen, aangezien het niet aan de strenge eisen van een gecertificeerd goed doel voldoet! En wellicht heeft de Fiscus ook nog wel interesse!
Verdorie, heb ik voor nix al die kraaiepoten staan lassen. Ik had nl. Een geweeeeeldig welkomskado voor rukko de zelfbevlekker en zijn zielige clubje andermansgeldverslaafden in petto.
Ander doel voor zoeken, maar dat lukt vast wel.
In Rotterdam zitten ze erom te springen! Voor op de Erasmusbrug!
Ik breng ze!
Ze zijn al geslepen en gehard!
Dat is dan voor z'n roodkoperen, zoals ze in Rotterdam zeggen!
Vind dit een dubieuze actie. Goed dat het OM laat merken dat ze het volgen.
Ze moeten niet volgen maar vervolgen. Als ik plannen maak om iets anders te smokkelen dan kan ik ook opgepakt worden.
Tja dat draadje van Doornbos geeft zowel weinig hoop voor de 'vluchteling' (illegale migrant, wel onderdrukt in eigen land) als voor de Europeaan.
'Vluchteling' hoopt op werk en beter leven. Krijgt straks geen van beiden en zit levenslang in de oitkiering in Zweden, Duitsland of Nederland. Europeaan zit niet te wachten op deze invasie en krijgt ze toch (en mag ervoor betalen ook).
Best knap eigenlijk dat onze beteren grote groepen mensen zo kunnen teleurstellen tegelijkertijd.
mooi samengevat..
Wat mij nog wel het meeste stoort aan deze virtue signalers is dat ze geen vervolgplan hebben. Ze gaan ze halen. Maar daarna? Gaan ze ze ook huizen, onderhouden, onderwijzen en in dienst nemen? Of komt dat allemaal ten laste van de maatschappij, met verdringing in de sociale huur en het verstrekken van uitkeringen als gevolg? Geen journalist die die vraag stelt.
Staan in contact met gesubsidieerde stichtingen in eigen land. Of dacht je dat bijv. 'We Are Here' van lucht leeft en zelf uitzoekt waar ze motten kraken? Worden aan alle kanten onderhouden en geholpen door stichtingen en antifa.
Na 5 jaar hebben ze allemaal een huis (zij wel) maar géén werk omdat ze totaal geen opleiding naar westerse standaard hebben. En straatventers willen we hier niet. Echt van de pot gerukt, dat hele idee om in NL mensen op te vangen. En ze gaan niet meer weg he?
De asielindustrie incl. Advocaatjes draait hierom op volle toeren. Laat de algemene Rekenkamer eens uitrekenen hoeveel subsidie en belastingvoordeel er naar die stichtingen gaat.
nee, hadden ze de geselecteerde 150 vluchtmensen of minder want bus kapoet, 'uitgezocht' ( alle 7000 in de rij en dan wijzen wij er 30 aan want meer plaats in de auto is er niet) hup in die reeds volle auto's 2 dagen hobbelen terug naar Nederland, daar een verdeling onder de Rikko's waar ze hun tijdelijk voeten onder de tafel mogen schuiven.. dankjewel dankjoewel dankewerl geprevel.. maar dan...
Wat deugen zij lekker. Daar kun je wel een paar jaar op teren. Lijkt me.
Kunnen we dat GroenSlinks niet strafbaar maken??!.
Dat deugvolk kan nog geen bustrip organiseren laat staan een samenleving. Ze isoleren in een deel van het land is voldoende om ze binnen een generatie te laten uitsterven.
Beproefde methode, deden ze een jaartje of 80 geleden ook, mensen en clubjes met een andere mening verbieden.
Doen ze nu ook met de motorclubs.
@Berbaar | 26-12-18 | 11:29
Táchtig jaar geleden? Twéé zult u bedoelen.
Een deugfascist marcheert gewoon door. Voor zijn gelijk moet alles wijken.
Totdat ie tegen de realiteit aanloopt.. en weerstand ontmoet.
Berbaar | 26-12-18 | 11:29
Was het maar enkel een 'andere mening'.
Ik zit op BNNVARA het programma te kijken van die mafklapper Tim Hofman,
Die doet een poging om mij en 98% van de Nederlanders een schuldgevoel aan te praten.
Nou timmetje, dat gaat niet lukken dwaas.
Niet kijken = geen schuldgevoel
Een schuldgevoel, nou dat valt nog mee. Tegenwoordig wordt gerede twijfel aan de effecten van massa-immigratie op onze samenleving veroordeeld als gevaarlijke populistisch extreem-rechts xenofobisme. Iets dat volgens de critici eigenlijk strafbaar zou moeten zijn.
Ik zit nog bij te komen van het kerstdiner van gisteren dus vertel wat wil Tim?
Mooi he dat kinderprogrammamakers nu denken dat ze een soort religie verkondigen en vertegenwoordigen en dat ze het volk moralistisch moeten toespreken? Zet uit die troep! Kijk een leuke film of zo. NPO kijken is de NPO ondersteunen.
Bij BNN/Vara is schuldgevoel aanpraten het verdienmodel. Sommige mensen komen gewoon klaar bij het aanhoren en verspreiden van de deugboodschap.
Wat een tegenvallertje toch weer voor de linkse deugertjes. Wat zou het volgende gutmensch project zijn, waar ze op zitten te broeden? Daarentegen hebben ze ons weer een flinke loer gedraaid, door weer een mooi toefje Co2 de lucht in te blazen met hun stinkbus en dieselautotjes. Maarja... dan telt het milieu ff niet. Alles om te deugen. Dus nu gewoon de verwarming maar een graadje lager en een keertje meer de bakfiets nemen in de binnenstad.
Mooi staaltje PR, oftewel Deugterreur.
Dat ze er aan begonnen zijn toont het intelligentieniveau van die gasten aan.
Dachten ze nu wérkelijk dat rutte inmiddels niet even met Tsipras gebeld heeft.
Het IQ van een visstick.
..... ik hoop ook op een wonder, stelletje hypocriete milieuvervuilers.
Jullie kunnen nou wel allemaal roepen dat bidden toch niet helpt, maar hee, die bus is toch maar mooi stuk gegaan. Mijn gebeden hebben dus wel degelijk geholpen.
Als Rikko dit leest bent u de Jaques. Die kan ook bidden, hoor. Ik zou de komende tijd maar niet op mijn fiets, auto of scooter vertrouwen.
""Ach , wat jammer nou.""
Er valt nog veel te deugen. Neem de oversteek naar Turkye. Rij door naar Syrië. Ga op zoek naar ex-IS leden die het zinkende schip verlaten. Dat zijn de heiligsten der aller heiligsten die zij kunnen helpen.
... en sein de Fransen even in.
Effe Mattheüs 23 vers 5 lezen, Rikko. Jezus had een gore gloedhekel aan mensen die bezig waren met deugsignalen zenden ten koste van anderen.
Heb het even nagezocht. Ik snap wat je bedoelt. Goed punt. Ik vond 15 ook toepasbaar.
5.En al hun werken doen zij, om van de mensen gezien te worden;
15. gij geveinsden, want gij omreist zee en land, om een Jodengenoot te maken, en als hij het geworden is, zo maakt gij hem een kind der helle, tweemaal meer dan gij zijt.
Netjes
Niks op af te dingen...
Harald Doornbos had ze al gesproken die van wegaanzehalen hadden gehoord. Heeft alleen maar voor valse hoop gezorgd. Met die 40k had je daar veel verlichting kunnen brengen.
Die “blije” deuggleuf uit dit criminele gezelschap is erg teleurgesteld. Ze had zich zo verheugd op de terugreis in de Bangbus met al die zwaar geschapen negerts.
dat wordt een nieuwe zwarte pret stok van 'bol.com' in discrete verpakking
@vranac: in zo'n opzichtige blauw met witte doos waarop staat 'Hier ben ik, pak mij uit'!
Sinds Ajax op bezoek is geweest bij AEK, denken die Grieken wel twee keer na.
Overigens mogen die asielzoekers hun God wel bedanken.
De reis met die bus zou levensgevaarlijk geweest zijn. Dus Rukko insallah.
Blijkbaar wil God het niet. Geef het op!!
Verreweg de meeste asielzoekers zijn geen echte "vluchtelingen" maar illegale migranten die onder het mom van "vluchteling" naar Noord/West Europa reizen voor het gratis geld ( ons sociaal stelsel) dat hier is te halen.
Als dat gratis geld er niet was zou misschien 90% niet naar Noord/West Europa reizen.
Waarom in de media dan toch nog steeds over "vluchtelingen" word gepraat is mij een raadsel.
--------------------
Vluchtelingenpolitiek is ‘het grootste bedrog van de 21e eeuw’
wnl.tv/2017/04/02/vluchtelingenpoliti...
Ze vluchten vanwege het klimaat. Allemaal.
Ook mooi dat de NOS en RaTL direct spraken van ‘onder ermbarmelijke omstandigheden’ zonder 1 correspondent er naar toe gestuurd te hebben.
@Joris takes the cake. Vluchtelingen en klimaat gekoppeld!
Arnold solliciteert heimelijk naar een plaatsje in de TK.. Als Tjerrie slim is, neemt ie hem. Deze man lijkt mij een aanwinst voor de politiek.
Goh verrassend zeg.
PrutserTs gonna pruts.
Ja, daar weet jij dan alles weer van :)
Zeker chagrijnig omdat je niet mee mocht?
Wat een organisatie talent, Rico voor al uw feestjes en partijen.
Eindelijk weer content. Amen.
Doornbos? Sinds ze vanuit Turkije de korte oversteek maken, is het toerisme op lesbos een snelle dood gestorven. De autochtonen zijn daar dubbel de klos. EU belasting en einde inkomsten. Drama.
Maar gelukkig zijn de Afghanen wel aardige gasten. Maakte ome Harold 2x melding van.
@pibasso: je bedoelt Afghaanse windhonden? Ja, die zijn inderdaad leuk!
Eindelijk weer content !!
On topic: Bij terugkomst oppakken die gasten. Ze waren voornemens een criminele daad te plegen. Als je voor een mislukte overval/coupe/moordpoging voor het gerecht komt, moet dat ook voor een mislukte mensensmokkel actie kunnen.
Zo'n goed doordacht plan, tot in de puntjes voorbereid, en toch mislukt. Je verwacht het niet.
Heb het al een paar keer eerder gelezen mbt dit onderwerp maar wat bezield die sliert Rikko's om dit te willen. Willen zij zo graag de verantwoordelijkheid hebben om te kiezen uit mensen die zij zelf hulpbehoevend vinden.
Jij wel.
Jij niet.
Jij mag leven, jij mag dood.
Dat is pas écht onmenselijk. Maar goed, mensen die samen met hun god op één stoel gaan zitten zijn vanzelfsprekend knettergek. Maar het geeft zo'n fijn gevoel he. Hoe krankzinnig, nutteloos, onwettelijk en volstrekt imbeciel hun plannen ook zijn; zolang ze het doen in naam van hun god, en verpakt in het goedkope papier van de "menslievendheid", stinken er altijd weer massa's onwetenden en willozen in.
Er is nog nooit zoveel ellende aangericht door mensen dan door te proberen "goed te doen".
Nu moeten ze toch iemand anders gaan zoeken om in huis te nemen. Daarvoor zijn er echt nog wel andere leuke tochtjes te maken. Boottochtje Libië of wandeltocht met tentje in Atlasgebergte. En nog dichter bij huis heeft Halsema er nog heel veel in voorraad.
Met tientallen auto's naar Griekenland op en neer. Hoeveel liters brandstof, hoeveel uitstoot heeft dat "op de kaart zetten" gekost?
Maar ze hebben weer even lekker kunnen deugen. Heerlijk geilen op jezelf.
Bedankt trouwens ook Griekse overheid. De Grieken staan -ondanks communistisch regime- toch een heel stukje nuchterder in vluchtelingen discussie dan (te veel) naïeve Nederlanders. Bravo! (zoals de Grieken zeggen).
Neuh, is ook eigenbelang. Als de Griekse overheid gereageerd had dan hadden ze impliciet toegegeven dat er iets mis kon zijn in hun opvangkampen. Het blijven politici..
Klopt. Dat is dan ook precies de boodschap die aan het trotse Athene is overgebracht.
De gemiddelde Griek heeft ook geen cent te makken en al helemaal niet op die eilanden! Zijn over het algemeen gastvrije en hard werkende mensen die het 's zomers moeten hebben van de toeristen en 's winters op het vasteland gaat werken! Die balen ook van die hele klerezooi aan opvreters!
Hij is niet de enige bij die club die gestoord is.
Zolang in bijna elk programma van de MSM een GRL "deskundige" aan het woord wordt gelaten zal deze extremisten partij alleen maar groeien.
Het gros van de kiezers is niet wijzer.
Het zogenaamde deugen kent geen grenzen voor deze extreemlinkse zelfpijpers. Narcistisch en sneu om over de ruggen van vluchtelingen je aandachtsgeilheid te etaleren. De verloren tijd, het verloren geld, de verloren energie, het milieudelict (auto's, bussen etc). Allemaal van te voren gepland en bekend. Een fijn 2019 gewenst met veel minder minder minder linkse gekkies.
Mafkezen, wat had dit nou voor nut. Marrakesh is niet bindend heeft Rutte toch gezegd en nu gaan ze eigen rechtertje proberen te spelen. Gelukkig heeft Griekenland een heel verstandige regering (LOL) die niet op het verzoek in ging.
Was gewoon een actie voor de bühne. Zal wel iets met het veiligstellen van subsidie zijn. Iedere deuglul kan op zijn of haar klompen aanvoelen dat dit nooit en te nimmer had gaan lukken.
Dacht dat mijn oude moedertje nog de enige overgebleven klant van teletekst is, blijkt Geensteil teletekst ook nog te volgen.
Hoe moeten we reaguren op teletekst?
Moeten we dan ouderwets reaguursels gaan opsturen via de post, telegram of kan faxen ook?
En zijn we dan officieel Teletekstreaguurders?
Voor mijn dagelijkse portie nepnieuws ga ik iedere ochtend even naar TT.
Teletekst is een heel handig hulpmiddel. Eerst op TT kijken, dan weet je binnen enkele seconden of het op GS staat en/of het de moeite waard is om het te bekijken (dit plempsel is een uitzondering)....
@Bennie Boos. Leg eens uit. Wat is dat 'Geensteil' waarover u schrijft?
Als er dan toch een brug instort dan graag met deze figuren erbovenop..
Van rusland moet men ook niets hebben, want immers pauperstaat waar je er in voorspoed etc. alleen maar op achteruit en van rechtstaat en democratie , voor zover daarin geïnteresseerd , heb je er als ' vluchteling ' helemaal niets te zoeken ..
@justinianus, het zal jou verbazen hoeveel neg0rs er in Moskou rondlopen sinds het WK voetbal...
@Gajus: maar die worden dan ook heel goed in de gaten gehouden! Dat dan weer wel!
Of eronder.....
Waarom gaat iedereen er maar klakkeloos vanuit dat Europa alle shit moet opruimen? Enig idee hoeveel migranten Japan heeft binnengelaten? Hoeveel steun S-A heeft gegeven. Nee, ik weiger de last van de hele wereld te dragen.
U vergeet de Golfstaten... Barsten letterlijk uit hun voegen van het geld. Die moeten ze niet en geen "vluchteling" die in het z'n hoofd haalt om daar aan te kloppen. Nee, in de Golfstaten valt er geen gratis geld te halen en kunnen ze z.s.m. retour afzender.
Japan laat per jaar een stuk of 20 (twintig, dat is vier keer vijf) geselecteerde lieden binnen. S-A geeft vooral steun aan salafistische moskeeën.
Wat dacht je van pauperstaat rusland, daar zoekt niemand refuge , behoudens criminelen die om obvious redenen russische staatsbescherming zoeken ( en uiteraard krijgen) ..
Daarvoor moet je bij de elite in Brussel zijn! Bij Merkel met haar 'Wir Schaffen Das'!
Eerlijk gezegd had ik dit wel een stapje verder willen zien. Bedenk je eens het dilemma als de Griekse regering had geantwoord. Als de Griekse regering ze toestemming gegeven had om er 150 op te halen van de 5000 uit een kamp.
Maar dan wél zo dat WGZH zelf moet kiezen welke 150 er mee mogen. En dus ook de keuze dat nummer 151 niet mee mag. En verantwoorden waarom de andere 4850 daar moeten blijven? Dat zou ze op schaal in dezelfde situatie bregen als Nederland op wereldschaal.
Ik zou wel eens willen zien wie ze kiezen en wie ze 'discrimineren'.
Ik had ook willen weten hoe deze groep idealisten de expertise in huis zouden hebben om de echte vluchtelingen van gelukszoekers, schooiers en misdadigers te onderscheiden.
Dat gaat net als bij het uitzoeken van een huisdier in het dierenasiel.
Dan had er de zelfde week nog een WGZH2 opgestaan met meer middelen en was het hek van de dam geweest.
Dit heeft inderdaad veel weg van "Sophie's Choice".
Ik wil ook wel een leuke uitzoeken.
Bij de islamofacisten van de taxpoetverbranders van de Joop zal er wel snel een huilverhaal komen over hoe verschrikkelijk het wel niet is dat ze niet zijn geslaagd.
En geschreven door een "redacteur" met een onuitsprekelijke naam die nog nooit één dag een normaal bedrijf van binnen heeft gezien. Kutvolk!
Walgelijke egotrippers. De NOS doet ook lekker mee:
nos.nl/artikel/2265090-actiegroep-we-...
Had ook niet anders verwacht van de linkse "New Propaganda Organisation"
Het OM moet waakzaam blijven - dadelijk nemen ze stiekem 20 migranten in hun kofferbak mee naar Nederland.
U brengt me op een idee voor een leuk item tijdens de carnavals opstoet in februari!
Misschien kunnen de migranten en ophalers van plaats verwisselen.
Die bus staat toch nog in Duitsland? Ik vrees toch dat men in Duitsland niet op die schroothoop zitten te wachten, dus er zal denk ik ook nog een gevalletje #wemoetendebushalen erin zitten...
In startrek kan je mensen wegbeamen.
Nou ja, je kunt ze altijd nog kielhalen.
Een gesponsord snoepreisje onder het mom van we gaan ze halen, allemaal een lekker kleurtje en een leuk verhaal bij terugkomst.
En het staat natuurlijk hoog op het deug cv.
iemand een totale co2 uitstoot calculatie van die idioterie ?
0,150 kgCO2/km x 20 oto's x 3000 km x 2 = 18000 kg, afgerond een kleine 20 ton.
Het blijven natuurlijk een stel kneuzen.
Ik zie weleens zo’n gore bus met stadsnomaden.
Ze vinden het prima dat hun leven net niks is.
Rest niets anders dan anderen te helpen, maar dan wel met andermans geld.
Volkskrant heeft nog leuke aanbiddingen voor lesbo.
De 150 waren meegegaan tot aan Duitsland, daar waren ze afgehaakt en hadden zich bij hun inmiddels genestelde voorhoede gevoegd. De toestroom heeft de Duitse situatie onoverzichtelijk gemaakt; daar is makkelijker aan geld te komen en onder de radar van de uitzettingspolitie te blijven.
www.telegraaf.nl/nieuws/2930157/veel-...
Heeft Rikko de religekko nou serieus het voor elkaar gekregen om € 40.000,- te crowdfunden om een dagtripje Griekenland te doen ?
Die deugmensen zijn ook zo vrijgevig en goedgelovig...
Ik ga ze halen!
(Voor donaties, ga naar mijn crowdfundpagina: www.kassavanbukkem.nl)
Ja wacht even, ik weet ook helemaal nog niet precies wat Jenny Douwes met mijn geld aan het doen is.
JvanDeventer
Groeten van mij en Jenny uit Jamaica! Het is 31 graden, de terugreis hoeven we niet eens te betalen, we zijn zo bruin dat groenlinks ons komt halen.
@Patje2011 | 26-12-18 | 11:13 |
#LOL... proest... toetsenbord schoon maakt
@VanBukkem: Link doet het niet.
We hadden ze beter kunnen opstralen.
Het is dat Jeroen en Matthijs deze tijd van het jaar altijd ergens op een of ander tropisch eiland zitten, want anders kon ie ongetwijfeld aanschuiven om zijn verhaal te doen aan de deugtafel.
Dit soort deugmensen houden echt niet op bij deze "tegenvaller"!!
Daar ben ik inderdaad ook bang voor! Dat soort moet en zal hun zin krijgen, is het niet linksom dan rechtsom!
Jammer. 't was vast gezellig geworden in die bus terug vol met vluchtelingen. nou zitten die deugrakkers weer alleen met elkaar opgescheept.
Normaal gesproken krijgen dit soort linkse gasten steun van Jesse Klaver en Rob Jetten... helaas deze twee Kamerleden zijn nu met kerstreces naar een warm land.
Ze hebben mij verteld dat ze op Kreta zitten.
Heerlijk kerstbericht.
Ik start trouwens met bieden op de bus;
500,- startbod.
Breng m maar naar Veen, dan kan de fik erin.
Ik wilde er eigenlijk een polder variant van de Bangbus erop maken.
Nacho_Vidal | 26-12-18 | 11:03
Met de tekst We Gaan Ze Palen?
Kunnen ze der geen AZC van maken voor 150 man?
Ik zou eerst maar eens nagaan of er intussen geen Roemenen in die bus zijn getrokken.
@JvanDeventer: ja en of die bus inmiddels al niet in Roemenië staat! Of in Polen!
Ik zag het falen al op kilometers aankomen, stelletje deugkneuzen.
Was enorm gaan stinken in die bus. Tenzij iemand hier gaat beweren dat honderd vijftig kerels in een afgesloten ruimte niet meuren omdat jonge strijders uit het buitenland per definitie niet kunnen stinken, want geen Hollanders. Maar dan zeg ik... ach rot op.
Die linkse mensensmokkelaars stinken even erg als die actievoerders in Hamburg. Douchen vinden ze viesbah.
"De bus bleef al achter in Duitsland. En alle migranten die ze wilden gaan smokkelen, blijven gewoon in Griekenland."
Mijn god, wat een stelletje sneue losers. Nou ja, eind goed, al goed, zullen we dan maar zeggen.
En van Rikko zijn we - publicitair - weer even verlost, tot 4 mei 2019 weer nadert, en hij kruisjes wil plaatsen in Amsterdam.
Hoe naïef. Een gesprek met de Griekse overheid. Hoe dan? Met wie?
Met Meneer Gyros natuurlijk!
Met minister Souvlaki natuurlijk of met staatssecretaris Tzatziki.
Staatssecretraris Ouzo was niet aanwezig voor commentaar.
En pastoor Papalamepimelos.
Met MinFin Acceptgyros
Het is juist naïef te denken dat het naïef is. Rikko maakt hiermee carrière in het deugcircuit. Daar gaat het hem om. Als je echt geeft om die vluchtelingen dan pak je het niet zo dom aan.
Bromsnor.
Waarom wordt dit een ‘actiegroep’ genoemd? Je leest dagelijks over ‘rechts-extremisme’ als het kritiek op migratie betreft, maar nu wordt het ‘activisme’ gehoord. Newspeak?
een scherpe opmerking
Het zijn mensensmokkelaars. Noem ze dan ook zo.
Omdat 'psychiatrisch patiëntengroep die niet tijdig hulp heeft gekregen' te lang is.
Juist!
Als ik een actiegroep zal starten met de naam "we gaan ze terug brengen" zal de MSM het een terrorristische organisatie noemen.
Zet een crowdfunding op, 40.000 euro, laat hen met een rubberboor naar Libie of een ander veilig land varen, verdeel daar de 40.000 euro en kom nooit meer terug. In Syrie kun je nog wat meer leuks doen. De vrouwen daar missen namelijk hun jongen mannen!
de mannen missen daar ook hun jonge mannen
Rikko heeft niet zo goed door dat gezegdes als 'maakt niet hoe ze over je praten als ze maar over je praten' niet altijd op iedere actie goed uitpakt.
arme vluchtelingen die zo worden gebruikt, hadden ze die bus vol met goederen gegooid zoals dan had er nog wat sympathie kunnen komen nu alleen antipathie die ze over zich heen krijgen.
En verder zou het intrieste van die situatie daar opgelost kunnen worden als regeringsleiders niet aan de Kerstdis zouden zitten maar met zijn allen het voor elkaar boksten om die 7000 uit die kampen en die andere asielgerechtigde uit Syrie terug zouden kunnen gaan naar Syrie om daar hun leven weer op te bouwen.. Als al die regeringsleiders de handel in vluchtelingen, wapens en macht eens opzij zetten in deze Kersttijd en de miljarden die het kost stoppen in de opbouw van Syrie dan kan volgend jaar 'we gaan ze halen' die kant op met 'we gaan ze helpen'... gewoon met de klauwen uit de mouwen mentaliteit..
Ja maar bij die laatste zin houd het wel op... stel je voor dat ze moe worden die deugers
De Deugmiles zijn weer bijgeschreven op de Groen Links bonuskaart.
Een van die lutsers is toch wethouder in Goes, laat pek en veren dmv uiterst lullige raadsvragen van de realistische partijen voor heel lang zijn deel zijn. Bij iedere opmerking iets ludieks roepen over zijn kerstvakantie in Griekenland. Leuke stukjes voor in de PZC.
@Nel, dank voor zijn adres. Op Twitter was ik al direct door deze deugkneus geblokt.
Kunnen we niet een actie starten "we gaan ze terugbrengen"? Voor uitgeprocedeerde asielzoekers die niet op het door ons betaalde vliegtuig willen stappen..
Dit is een prima idee... we gaan ze terug brengen.
nee want die zijn al in de club 'we are here' en het loont zoals hun voorganger heeft bewezen.. even wachten en flink wat huizen kapen dan krijg je uiteindelijk een verblijfsvergunning, huis, inrichting, uitkering en een mooi net pak!
De Denen hebben al een systeem voor zulke eikels bedacht. Gewoon een apart eiland. Het enige manco is dat het nog geen gevangeniseiland is. Wij kunnen dat beter. Wat gebeurt er op dit moment eigenlijk met Pampus? Of misschien kunnen we een kampje oprichten op een van de Antillen. Klein Guantanamo, leuke naam ook.
@JavnDeventer: schei eens uit, dat gebroed moet heel ver van ons Culturele Erfgoed Pampus blijven! Guantanamo Bay staat leeg, stuur ze daar maar naartoe!
Dat is wat ze zeggen, maar wat zit er in die 50 kofferbakken? Geloof niet alles wat je hoort/leest.
Dit soort mensen met hun onuitputtelijke bron van goedgelovigheid en ‘de wereld is van iedereen’ mentaliteit maken diezelfde wereld, waar iedereen zogenaamd het met ‘elkaar moet doen’ gewoon kapot.
Ze snappen niet dat ze met het mengen van allerlei culturen juist een milieu creeëren wat op de lange termijn niet te doen is.
In het grote bozen dierenrijk gooi je ook geen hond tussen een stel kippen.
Daarnaast, en dat is misschien wel het meest misselijkmakende, doen ze dit niet voor die vluchtelingen. Want wat als ze die dan hadden teruggenomen? Hadden ze die dan bij zichzelf geplaatst, in hun eigen huis?
Natuurlijk niet. Die hadden ze naar een instantie gebracht, waar ze vervolgens aan de bureaucratie waren overgeleverd.
En terwijl ze van het kastje naar de muur waren gestuurd hadden ze zelfingenomen opgeschept bij de rest van hun linkse vrienden over ‘hoe goed ze wel niet waren’. En ‘wat een vreselijke reis het wel niet was geweest’.
Ik word misselijk van dit soort mensen en begrijp me niet verkeerd. Ik vind het heel vervelend voor die vluchtelingen. Maar het hier naartoe halen en vervolgens veel geld verspillen én ellende veroorzaken kunnen ze beter ervoor zorgen dat ze de spulletjes en zaken in eigen land voor elkaar hebben.
Gelukzoekers gewoon in de Oostvaardersplassen droppen... daar schijnt binnenkort weer genoeg ruimte te zijn. Alleen hopen dat de jagers zich niet vergissen.
Zelfpijperij, niets meer niets minder.
Niets aan toe te voegen, Nacho!
Voor "hond" zou je overigens gerust "wolf" mogen invullen.
Die 'vluchtelingen' zijn op eigen gelegenheid en vooral onuitgenodigd naar Europa gekomen, dus ze kunnen ook weer gewoon terug naar waar ze vandaan komen! En dat ze nu in Griekenland in kampen zitten (voorzien van mobieltje, gratis geld en eten en drinken) is toch echt eigen schuld, dikke bult! Niks meer, niks minder!
@Gajus: Maak van die sociale Wolf maar gerust een bloeddorstige Hyena.
Als ik mijn hond (een windhond N.B) tussen de kippen gooi, kijkt die niet op of om naar die kippen...
Maar ik snap je wel.
Ik zou hun auto's toch maar eens extra controleren.
Mijn vriendin en ik kijken nu naar de schaal kerstkoekjes #WeGaanZeVermalen
*lol
Kijkt naar de prijsverhogingen volgend jaar #WeGaanZeBetalen
Dit valt me nog mee. Het bewijst dat er in Griekenland een functionerende overheid bestaat en dat die overheid niet helemaal van het padje af is. Zouden al die leningen dan toch een heilzaam effect hebben gehad?
Gelukkig hebben die arme vluchtelingen ( want het is natuurlijk in en in triest) nog wat bescherming van Griekse regering Er wordt niet als handel met ze gesold..
Nou, eh, ik denk dat de levensomstandigheden in een Nederlands AZC niet slechter zijn dan die in dat kamp op Moria. Ik denk ook dat de "vluchtelingen" voor tweederde helemaal geen vluchteling zijn. Maar hoe dan ook, het is goed dat de Grieken dat moeten uitzoeken, het is goed dat zij zich aan de blijkbaar bestaande afspraken houden en het is goed dat dit soort chaotische dwazen worden genegeerd.
Heeft niets met functionerende overheid te maken.
Op eerste Kerstdag wordt er simpelweg niet gewerkt.
@Rick: hm, best wel onzinnig eigenlijk. Jezus was ook niet vrij met Kerst, sterker nog, die hield zich niet eens aan de zondagsrust.
Volgens het Dublin verdrag horen vluchtingen al een kwart eeuw in de eerste lidstaat van binnenkomst opgevangen te worden. Die landen aan de rand van de EU krijgen bakken met geld van de EU, beetje jammer dat die landen wel hun handje kunnen ophouden, maar het niet voor elkaar krijgen hun EU-verplichtingen normaal vorm te geven.
Ze maken wetten om die vervolgens weer aan de kant te gooien. Ik zou zeggen, start een procedure.
"We moeten ons aan de wetten en de internationale verdragen houden, ook jullie", krijg je altijd voor de voeten geworpen door de Gutmenschen als je kanttekeningen plaatst bij de massa-immigratie en het asielbeleid.
Behalve als de wetten en verdragen de Gutmenschen niet zo goed uitkomen, zoals inderdaad dat Dublin verdrag; dan zijn het opeens "stomme", "inhumane" wetten en verdragen, en beginnen ze te simmen dat "mensen moeten voor regels gaan", zoals in het geval van Lili en Howick, die werkelijk de hele bingokaart aan wetten en regels hadden doorlopen, ongelijk hadden gekregen, terug naar moeders in Armenië moesten, en TOCH weer mochten blijven.
@Feynman, de vluchtelingenverdragen die hiervoor opgesteld zijn, zijn nooit bedoeld om in dit soort absurde vormen toegepast te worden. Dit zijn geen vluchtelingen, dit is een invasiemacht. Die horen niet door landen aan de grens opgevangen te worden, die zouden met artillerie tegengehouden moeten worden.
"die zouden met artillerie tegengehouden moeten worden."
Nou, dat lijkt me zwaar overdreven, maar ik begrijp inderdaad niet waarom de gezamenlijke marines van de EU lidstaten niet worden ingezet om al die dobberbootjes tegen te houden, de opvarenden van die bootjes aan boord te nemen, ze wat water en te eten te geven en dan met landingsvaartuigen weer af te zetten op de stranden van Libië (bijvoorbeeld). Gaan ze zich verzetten (die kans is niet denkbeeldig), dan laat je ze op dek zitten met hun handen met tie-wraps op hun rug gebonden; pas losmaken op het strand. Ook kunnen die marinevaartuigen er voor zorgen dat die NGO smokkelschepen/ferries weggestuurd of eventueel in beslag genomen en verbeurd verklaard kunnen worden.
Ik zou zeggen, zet die marines eindelijk eens nuttig in. Ik heb begrepen dat ze dat ook gedaan hebben in de wateren waar de Somalische piraterij de spuigaten uitliep, en dat die piraterij nu zo goed als verdwenen is.
En niks aantrekken van de protesten van de Rikko de Religek-achtigen. Die vinden wel weer andere manieren om in de publiciteit te komen.
toch nog een happy end!
Mooi man, al die filantropie op kosten van de samenleving. Zeker tijdens de kerstdagen.
Deugmensen verdienen er ook nog eens een dikke boterham mee, als directeuren en managers van de AZC's. Verhuurders van onrendabele vakantiekampen. Of als asieladvocaten en nog honderden van zulke functies voor hoogopgeleide SJW's.
Dus Rikko de Reliegek komt terug van zijn gecrowdfunde uitstapje naar Griekenland? Jammer.
maar met een o zo goed gevoel..
Maar wat nu? Gaat hij nu het gecrowfunde geld weer terug geven? Is zijn kerkschaaltje weer goed gevuld tot aan het volgende deugfestijn? Heeft hij nu toch een fijne Kerst? Vragen, vragen, vragen...
@Paaldanseres: ze gaan dat geld gebruiken om een volgende achterlijke actie te plannen, let op mijn woorden! Dat hebben ze onderling allang bekokstoofd! Idioten zijn namelijk niet te stoppen!
Waarom zou het OM in de gaten houden? Waste of time. De vluchtelingen komen Oostenrijk niet binnen. Er is daar gewoon grenscontrole!!!!
Om de boze burger te laten zien dat ze er echt wel bovenop zitten.
Mooi, scheelt weer 150 uitkeringen.
en 850 nakomers in de vorm van Opa, Oma, vrouw(tjes), kindjes,..
Misschien zijn er wat asielzoekers die deze kneuzen uit Griekenland willen gaan halen?
Weinig kans.. Die zitten momenteel gierend van het lachen hun gratis geld te tellen achter de kachel.. Die lui gaan nooit meer aan de slag.
40.000 andermans euro's dus.
Zo laten die andermansen zich dus bij de neus nemen, alles voor het Grote Deugen.
Misschien dat er nu een paar van die deugers die voor niks gedoneerd hadden wakker geworden zijn? Al zijn het er maar twee!
Jammer dat het niet is gelukt, had ze graag met een vol busje terug zien komen. Zal wel weer een dealtje gemaakt zijn. Maar goed nu ist ff fout gegaan maar met deze kneuzen in den haag komen er nog genoeg binnen maakt u zich geen zorgen. Vergeet niet over een paar dagen gelukkig nieuwjaar te roepen alles komt goed mensen.
‘We gaan hard falen’ was beter geweest.
Het moment was natuurlijk ook briljant gekozen. De Grieken zijn allemaal Kerst en Nieuw aan het vieren dus geen wonder dat het dramclubje geen antwoord krijgt. Die Grieken komen echt hun nest niet uit voor dat stelletje mafketels..
Lekker weer daar. #laatzedaarmaarblijven
Tirza de Folkert, kom er maar in met die boot van je.
En zo kwam alles toch nog goed en hebben de domme mensen weer wat geleerd. Dat is ook wat waard toch? Vrolijk Kerstmis allemaal.
De domme mensen hebben niets geleerd. Die zitten de hele terugweg deugdildo's in elkaars aars te proppen.
Criminele organisatie die openlijk zegt dat ze voorbereidingen plegen om mensen te smokkelen. Van mij mag een AT ze morgen om 5:00 uit hun bed halen voor wat vraagjes en huiszoekingen.
Inderdaad. Heb altijd begrepen, dat het plannen van een misdrijf óók strafbaar is.
Sinds veerdiensten zoals Artsen zonder Grenzen gestopt zijn mensen in de branding van Libië te redden is er nog een vacature voor deugmensen om mensen uit zee te redden en terug te brengen naar de dichtstbijzijnde kustlijn.
Sinds ik erachter kwam dat mijn giften aan Artsen zonder Grenzen gebruikt werden om onze cultuur te vernietigen heb ik geen cent meer aan ze overgemaakt. Ze hebben al diverse keren gebeld om te vragen waarom. Sommige bellers begrijpen het nog ook als ik het uitleg, kun je nagaan...
Je bent als financier nog medeverantwoordelijk voor een misdrijf ook
@Opslag Medium
Idem, zouden meer donateurs moeten doen.
We gaan er niet om malen...
We gaan ze wel haten. (die actiegroep dan) #hatersgaanhaten
We gaan er niet voor betalen
LOL. We gaan ze falen.
Toch mooi dat er dit jaar maar 100.000 - 150 vluchtelingen naar Nederland zijn gekomen.
REAGEER OOK