Vredelievende VN VrijMiBo

I make a pact with you, Walt Whitman -
I have detested you long enough.
I come to you as a grown child
Who has had a pig-headed father;
I am old enough now to make friends.
It was you that broke the new wood,
Now is a time for carving.
We have one sap and one root -
Let there be commerce between us.
Prettig weekend. En be nice.
Reaguursels
InloggenLinkermuisknop indrukken en over Pacta sunt servanda bewegen , met rechtermuisknop kopiëren en plakken op google : Pacta sunt servanda is een Latijnse uitdrukking voor "afspraken moeten worden nagekomen".
Pectus-pascens .
Zoveel moeite en zo weinig waardering, soms liggen de parels diep.
Tijd om het te ontdekken.
De wekelijkse tieten door-worstel-kontje bonken- geniale weblink-zoektocht. Ik wil een eenvoudigere vrijmibo!
plop
Vooruit dan maar. 33 is tenslotte een heilig getal.
Een fijn t*f*sweekeind. Allemaal!
Polp!
Naam en adres graag?
Die wil een taart bakken... Genoeg melk zo te zien!
suggestie voor de redactie: geef de regel met de harige apen een ander kleurtje zodat wij hetero's die kunnen overslaan, want ""me teiltje is al vol""
Een prima idee!!1!
Roze is anders wel een toepasselijk kleurtje.
En gelijk een extra alinea als ze toch bezig zijn.
Het is duidelijk dat het meisje een compleet bataljon heren verwacht. Vandaar die berg marcheerpoeder.
ik hou van alle vrouwen
mijn hart is veel te groot
Ik ben verliefd op 'to'
Plop. Fijn weekend!
In plaats van een tegengedicht iets over varkensbouillon: www.youtube.com/watch?v=exIEycgTTRE U zult het tevergeefs zoeken in uw Grote Larousse. Onbegrijpelijk. www.youtube.com/watch?v=ZdHEB2Jw0XU Wie er wat dieper in duikt vindt gegarandeerd wat oorspronkelijkere Aziatische suggesties. Alvast eet smakelijk.
Gezonde tint, dat ook
Gaat mevrouw haar neus poederen?
Inkakken = taart bakken. Jeweettoch.
Wat was er eerder... de tiet of de tepel... of mijn tegel.
"NOw is a time for carving"
Ik ging echt helemaal stuk hier. Ronaldo weet wel hoe je iets goeds in wording de kop indrukt.
Een handreiking naar de vrouwelijke en/of homosensuele reaguurder is zo erg toch niet?
Neenee, integendeel. Het is enkel dat 't wat rauw op je dak valt als je de serie doorwerkt. PAts, boem, harige aap. Niks aan't handje verders, ik ben wel wat gewend hoor. Gister nog, feestje mmv joost van bellen, hadden ze ook ineens een knap ranzige trannie act tussendoor, geweaun voor het jolijt enzo. Ik kon 'm wel waarderen maar er waren toch wel een paar bezoekertjes die ff frisse lucht nodig hadden.... Prachtig!
Zeau, die leggen lekker op tafel. Mooi heur. Ik zit aan de Affligem. Dit weekend lekker aan zee. Het was vandaag lekker op het strand (voor een oktober). Proost!
ja perrie
Zo, vandaag ga ik aan de tafel zitten met wat bakmeel en dan leg ik mijn tieten op de tafel.... ja hoor dat is heel normaal, iedere dag laat ik m'n tietuh ff rusten naast de bakmeel. Pffff doe 's ff normaal joh!
... toch raken je lidwoorden er een beetje van in de war, ziet ik.
Bewbz...
Leg ze daar maar neer hoor, naast het zelfrijzend bakmeel.
-Plop-
Peace!
Als je niet met je ellebogen op tafel mag zitten, dan...
Wat zou ze gaan maken, borstplaat misschien?
En ik maar denken dat de NSFW plaatjes altijd na de break pas te zien zijn. Maargoed, deze zou ik ook niemand willen onthouden.
Zou het kunnen dat sinds we van den Belg verlost zijn er wat meer kan en mag qua bloot?
Om in te lijsten
Mooi, naakte wijven , kan ik rustig naar Austin kijken.
Niks voor mij.
Heb je de bouwvakker gemist?
Zo , dat is een berg snuiffffff
REAGEER OOK