De Bilderberg Elite rijdt Maserati
Mark Rutte, Sigrid Kaag en Klaas Knot arriveren bij de #Bilderberg top. #Bilderberg2018 pic.twitter.com/7NV08gawTo
— Hans Acker (@HansAckerNY) June 8, 2018
Kijk vriendjes in de Opel Corsa die maandelijks moeten zuchten onder de brandstoflasten. De Boven U Gestelden gaan het weer lekker hebben over omvolking, islamisering en het onder de pet houden van pedoseksuele (((haatcomplotten))) en rollen ook nog eens in dikke Maserati's. Dat de drietand van een Griekse god op de oto's staat is natuurlijk ook weer erg mooi, qua Niburu en Eyes Wide Shut.
STEE WOOK SCHAAPEL
Reaguursels
InloggenDe omvolkmafia laat zich rondrijden in stijl dat dan weer wel.
Zo zie je maar, misdaad loont!
En gij denkt dat wij ook maar 1 naam kennen van wie deze planeet echt runnen? Mjuistja.
Heb geen zin om alles door te lezen, maar waar zitten ze dit jaar eigenlijk.
Sorry. In het eerst volgende linkje staat het al , Italie.
Leuke gespreksonderwerpen op de agenda...
Populism in Europe
The inequality challenge
The future of work
Artificial intelligence
The US before midterms
Free trade
US world leadership
Russia
Quantum computing
Saudi Arabia and Iran
The “post-truth” world
Current events
As ever, a diverse group of political leaders and experts from industry, finance, academia and the media has been invited.
www.bilderbergmeetings.org/meeting_201...
Benieuwd op welk van deze onderwerpen onze Willy de expert is...
Alles natuurlijk. De jongen heeft wel in Leiden gestudeerd he. Nou, dan kan je wat
Stelt geen reedt voor die hele bilderbergbijeenkomst. Gewoon een verzetje van een zootje bij elkaar geraapte, corrupte corpsballen. Slaan geen deuk in een pakkie boter.Gewoon een beetje wijs lullen, vreten, zuipen en neuken. Met elkaar en anders bestellen ze gewoon een zootje hoeren. Gewoon effe uit de sleur en een beetje pret maken op kosten van de paupers, want er wordt in het landsbelang geacteerd dus alles kan gedeclareerd worden. Uitgevonden door prins bennie von Lippe biesterveld.
Hmm, dan zijn er toch wel veel mensen met een dircte link naar de macht in diverse landen. En dat voor en clubje dat geen invloed heeft?
Sure, marginale invloed op micro niveau. Ondertussen wel in de hoek worden gezet door een of andere halfgare die dan toevallig het hotel imperium van papa heeft geërfd en met zn schreeuwhoofd zo machtiger is geworden dan alle Europese derde-wereld provincies samen. En tegenover die vol gevreten gek staat de nieuwe tsaar van Rusland m in zn gezicht uit te lachen, en al die wannabee leiders van de europeesche provinciën staan daar aan de zijlijn continu de verkeerde partij aan te moedigen in de hoop een blik van een van de grote leiders waardig te zijn. Naar de zijlijn in je Maserati, dat dan weer wel!
De aanwezigheidslijsten zijn anders wel een indicatie voor wie er in talnvan landen over twee of drie jaar aan de macht komt. Bilderberg is zonder enige twijfel de directievergadering waar de bedienden van de verschillende afdelingen worden op uitgenodigd en waar ze de strategie te horen krijgen.
Waar maken jullie je druk om? Rijd in de VS ook een Levante, nieuw vanaf $74k , niet veel meer dan een X5 of GLE, maar dan zou niemand het erover hebben. Maserati went commercial.
El Kaag werd met een Maserati Scopa naar het hotel gevlogen.
Maserati: pauperkar waar alleen shifty bouwverenigingspaupers zich in voortbewegen of dood in worden gevonden. Wat een armoede.
Ik denk dat het clubje engnekken tevreden kan zijn met de agenda die ze volgen. Het omvolken gaat in rap tempo, de massa slaven hebben ze niks van te duchten, die lopen als zombies geroutineerd de dagen door. Alleen Oostenrijk, Hongarije, Polen, Tjechie en Italie doen een beetje moeilijk...
En hier is het probleem:
Gisteren was er op GS een topic over hoe de opheffing van de dividend belasting was gebaseerd op tendentieus onderzoek. Het vertrouwen in "Den Haag" is dun, na jaren van dit soort uitholling door Rutte.
Nu zien we Rutte hier weer naar binnen lopen. Wat doet die man daar? Gaat hij nog meer van dit soort sjoemel constructies opzetten?
al jaren bekend dat de Bildenberg de dienst uitmaakt.. Arrogandor, Mark, de baas van de DNB en Bea hebben standaard een eigen zetel in die club voor bovenonsgestelde die prima zorgen voor vooral zichzelf.
Bilderberg mag ideetjes aandragen en verder niets. Ja, het is een gezellig uitje met gratis zuipen en neuken.
Het wachten is op een verwarde persoon
Kijken hoe de billenkoek groep dan zal reageren als er opeens snackbar wordt geroepen
Een verwarde persoon meer of minder valt in die club helemaal niet op.
nou, gaat niet gebeuren. opper beveiliging, ga daar maar vanuit. Overigens hebben terroristen baat bij angstmakerij en vooral creëren van chaos door het plebs tegen zijn leiders op te hitsen.. vandaar dat de kans dat de bovenste toplaag een aanslag overkomt nihil is.
Heerlijk toeven als publiekgeldverslaafde op steeds meer op de gelegaliseerde andermansgeldrooftochten. Dat het "made in Nederlanden" door de witte blanke christelijk/joodse nederlandse nederlanders uit de globaliserende markten zijn geprijsd bij het MKB en allen hierin werkzaam, they don't care......
De dividendarme unilevers, de Shell's en de Akzo's "leveren" voldoende via loonheffingen en verplichte pensioenbijdragen dat de Maserati's het minste van hun problemen vormen. dat gaan ze nooit meer afstaan, HOE de verkiezingen ook uitpakken.
Bankovervallers.... Zalm is de beroemdste, Rutte de rustigste... en links is ZO massaal dat je daar eigenlijk niemand specifiek voor aan kunt wijzen
Goh wat leuk, een discrete ontmoeting tussen staatshoofden en andere tyfoid mensen. Zullen we maar gewoon eerlijk blijven over het feit dat iedereen die daar geweest is ordinair omgekocht is. Gezien en ongezien de tyfus!
Gniffel. Sigrid Kaag en in het verleden al Pechtold. Zo krijgen we ook een beetje een idee waar de drang om te islamiseren toch vandaan komt. Verder wacht ik nog steeds op de held dit dit zooitje elitairen gaat openbaren.
Wordt hier niet de G 7 conferentie bedoeld of is dit nu juist het grapje ?
Is er verschil? Hetzelfde clubje mensen die het lot van de wereld bepalen.
Of je door de hond of door de kat gebeten wordt, zeer doet het toch. En dan vooral voor de mensen die al niet veel hebben. In Afrika en Midden Oosten direct door de oorlogen en handelsverdragen en hier de onderklasse die verdrukt worden in de grote steden.
Ik heb het al eens eerder gezegd maar Zentgraaff is het meest wakker van alle GS redacteuren. Stukje bij beetje laat hij zijn power level zien.
Ook nu weer...
Haha, wat een held. Ga niet te snel C.
Ik zet even Echoes van Pink Floyd op ;)
Nou is er wel een wet die opdraagt dat als regeringsleiders en ook leden van het koninklijk huis besprekingen voeren over ons land of zaken die ons land aangaan op internationaal niveau met belangrijke figuren uit het bedrijfsleven en overheden, dat ze hiervan in het openbaar verslag moeten doen in de 2e kamer.
Dit gebeurt nooit. Waarom?
Vaarwel Democratie
youtu.be/UmXeML9j9dE?t=893
Ik neem aan dat de eigenaar binnen wordt aangesproken op het aankomen met zo'n ongelofelijk ordinaire en typische nouveau riche bak.
Doe dan gewoon een dure BMW of Audi, maar een Maserati is puur ordinair.
Mee eens, Maseratie is IMO een proleten bak. Niet dat Ferrari's nu zo briljant zijn overigens, maar mooiere blokken dat wel. Maar los daarvan: ben wel benieuwd hoe de rijken der aarde hun investeringen met een jaar of 10 rondrijden. Als wij -de klootjes- onze Opel Kadet, dieseltjes en andere transportmiddelen hebben moeten afstaan, of tenminste het gebruik in de stad, de spits en voor fun, gaan deze elite dan de lege wegen kunnen benutten met hun benzine slurpers onder betaling van een afkoopsom? Dit soort wagens is toch buiten categorie milieulabel?
@spinselsinjehoofd
Voor die Kadettjes en ouwe dieseltjes hebben de "klootjes" zelf betaald. Voor wat betreft die milieulabels. Daar zit nogal wat ruimte voor bedrog in, naar het schijnt.
Armoedzaaiers! de gemiddelde rapper in Amerika heeft er 10.
haten is niet goed daarom haat ik ze niet maar wel bijna
Wat heerlijk kleinburgerlijk om je om de auto's van bestuurders druk te maken. Zijn gewoon ter beschikking gesteld door de fabrikant en iedere flapdrol kan zo'n auto rijden. Er zijn wel ergere zaken om je druk om te maken.
""mijn stem gaat gewoon weer naar Mark Rutte.""
@ BambergBintje | 08-06-18 | 15:55
Zie; Rutte ontmaskerd als leugenaar:
youtu.be/UmXeML9j9dE?t=1124
Stappen ze nou alle drie in één Maserati of zijn het er drie verschillende? Vragen, vragen... :-)
Dat is weer wat anders dan met een mop gemorste koffie opruimen waarbij de media ontroerd in snikken uitbarst over de man die zo gewoon is gebleven.
Gaaf, dit!
twitter.com/RoelMaalderink/status/100...
Hij is gaaf!
En ze mogen vanaf nu alleen nog dineren in de snackbar en overnachten op een camping als zijn het buitenland voor hun werk zijn. Vliegen schaffen we ook af, laat ze maar met de bus gaan.
Wat een gezeur om niks.
Dienstwagens volgens mij. Ik zou het ook uitermate storend vinden als ze daar in een lelluk Frans bakkie of Japannertje aankwamen. Een beetje uitstraling hoort er wel bij.
Inclusief stropdas.
Beter dan een slobbertrui. Symbool van de lamzakken
Het spekmansyndroom.
Ben ik ook een lamzak als ik in mijn vrije tijd een korte broek met zitzakken draag terwijl mijn onderbenen lijken op melkflessen?
Wel als je er sandalen, met sokken, onder draagt en shag rookt.
iedereen heeft de kans om zijn of haar leven op te bouwen en er iets van te maken. als je zelf in pauperbakken moet rijden heb je het er zelf naar gemaakt. mijn stem gaat gewoon weer naar Mark Rutte.
Jij bent dan ook de gene die straks het hardste op zijn bek gaat.
Dus een auto is voor jouw een graadmeter van succes. Dan heb jij een heel leeg leven. Jij bent zeker ook zo'n goedkoop figuur wat rondloopt met een heel paard op zijn polo.. Loser.
Probleem is dat er geen gelijke kansen zijn. het meeste geld zit al eeuwen bij enorm rijke families en geld bezitten maakt geld.Nu al zit 90 procent van al het vermogen bij de rijkste 10% en straks zal dit 1% zijn. Hoever moeten we daar als maatschappij mee gaan?
U heeft niet veel geleerd van de laatste kabinetten met Mark Prutte, maar goed u heeft nog drie jaar de tijd. Bedenk alleen wel, veel kansen krijgt u niet meer, want na ieder kabinet Prutte raakt u invloed en inspraak kwijt. Ik wens u veel wijsheid toe.
Whahahaa. Sukkel.
""mijn stem gaat gewoon weer naar Mark Rutte.""
@ BambergBintje | 08-06-18 | 15:55
www.youtube.com/watch?v=UmXeML9j9dE
Lobotomie aanbevolen
ardeverb | 08-06-18 | 15:59
Allemaal excuses die de allochtone nederlanders ook graag gebruiken "snik snik t is niet eerlijk hunnie hebben meer kans". Bullshit, iedere jan lul kan het maken. Een goed idee en hard werken is alles wat je nodig hebt. Van die bank af, 80 uur in de week aan de slag, vallen en opstaan. Hoe denk je dat de meeste families aan het geld zijn gekomen? In ieder geval niet door te janken dat het allemaal niet eerlijk is.
Hunter S. Thompson | 08-06-18 | 16:43
Precies, iedere jan lul kan het maken, vertel dat eens tegen die gehandicapte die onder het minimumloon staat te werken zonder pensioen opbouw. www.supportmagazine.nl/werkgevers-mog...
Echte vvd argumenten. Geld maakt geld. Van hard werken kan je in nederland niet rijk worden. Je wordt op al niveaus constant leeggezogen.
Voor een deel is dit waar, als je inzet wordt je beloond. Maar feit is dat als je slimmer bent vaker wordt ingezet als manager, daarna management team en dus in de hogere schalen terecht komt. En juist in die hoge schalen gaan de maandsalarussen flink omhoog. Onderin is het 10 tjes werk. Ik ben zelf hbo-er en zit voor mezelf qua werk aan de top van mijn eigen kunnen en denk niveau in het bedrijfsleven. Hoger lukt gewoon niet. En je moet je voorstellen dat er veel mensen zijn die altijd praktisch werk moeten blijven doen omdat ze geen goede directeuren zouden worden.. en daarmee kan je hard werken maar nog niet rijkelijk beloond worden je blijft immers in de lagere schalen zitten. Toch is nederland gemiddeld gezien best rijk. Ik vind alleen dat praktische mensen iets meer moeten kunnen verdienen evenals zelfstandig ondernemers en eenmansbedrijfjed zzpers etc. Bovenin gaat het gewoon veel te hard. En politici lijken onschendbaar: wachtgeld regelingen etc moet ook worden afgeschaft..
Wil ik wel even bij vertellen dat communisme mij niet aan staat, een systeem als het kapitalisme is beter. Mensen waarderen voor inzet in de vorm van geld werkt motiverend en daarmee zul je zien dat innovatie hoog blijft. Maar ik wil gewoon zeggen dat de verschillen te groot zijn en dat ook dat kapitalisme vaak samengaat met materialisme, men moet en zou meer willen. Grotere auto, groter huis wat niet altijd perse gelukkiger maakt
Over pedodeksuele komplotpraktijken gesproken. De ITNJ hearings zijn begonnen. Hier alvast een beginnetje met een ex scotland yard klokkenluider. Zie hier de reden dat Tommy Robinsons vastzit.
www.youtube.com/watch?v=z01qB-HeYV8
Dank voor de link, verplicht voer guurders!
Zeldzaam lastig te vinden maar via via op gestuit. Schokkende getuigenis en veel gelijkenissen met de Demmink zaak. Er is zeker wel een pedofilieprobleem op de hoogste top als je de verschillende getuigenissen zo hoort. Luister die ex CIA medewerker Steele maar eens. www.youtube.com/watch?v=PU0YDyThImk&a...
Dank U.
Waren er maar meer whistleblowers zoals John Wedger.
Manmanman, zelfs een aluhoed als ik is nog geschokt door zijn verhaal.
Alles is nog veel erger dan je denkt.
Nogmaals, dank voor deze link.
Ik ben even afkoelen.
Dank je ardeverb. Ga dat later eens bekijken.
Graag gedaan. Hoe meer mensen bewust, hoe beter. Ik hoop dat geenstijl er eens aandacht aan besteed.
Opel Corsa met brandstoflasten? Gewoon een hoogbejaarde tweedehandse half weggeroeste gekregen crossfietsje met platte banden en miljoenmiljardstehandse vaak smerige gele rupsen. Mag ik nu niet jaloers zijn op de Maserati's? Of juist extra? Of heb ik per ongeluk een deugvinkje gekregen doordat ik geen fossielen verstook? Wat een verwarring weer door de EU.
De EU gaat alleen over drinkwater verbetering tegenwoordig. En daarin zijn ze extreem ambitieus, echt hoor, wauw.
Nu ja ... 'alleen' ... ze zijn met zeer velen. Ghehe.
EinStina. Leuk :)
@Diggels: Ja, sorry, het is bijna weekend, vandaar weinig inhoud en meer flauwigheid, haha. Proost op 2 dagen geen baas zien!
Proost, goed weekend, geniet ervan.
Geinig een topikkie voor afgunstige paupers, communisten en alu-hoedjes.
GS veel inclusiever wordt het niet ;)
Waarom som je drie van jouw eigen kwaliteiten op ?
Lagaan, prima toch!
Inderdaad Huilie Huilie topic. Ga jij lmet al je goede eigenschappen maar lekker naar het Oosten wijze...
Kapitalisme is de kortste weg naar welvaart en stabiliteit.
Verschillen in vermogen zullen er dus altijd zijn.
Als je daar niet tegen kunt, of je vindt dat iedereen gelijk moet zijn, ben je feitelijk een communist. Dan bepaald de communistische partij hoe jouw leven eruit ziet en is de partijleider feitelijk dictator.
Wat is nou eigenlijk rijk en/of arm. Hangt af van jouw eigen vertrekpunt.
Ik ben niet stinkend rijk, maar ben ook zeker niet arm. Ik probeer tevreden te zijn.Jaloezie ken ik niet.
Kapitalisme is net zo'n leugen als democratie, het is volksbedrog. De wereld is lang en breed in handen van een selecte groep machtige bedrijven en de mensen achter die bedrijven. De halve wereld is in handen van de Rodschilds en hun monopolygeld (waar heel toevallig een piramide op staat). Kijk ff naar het kleine voorbeeldje dividendbelasting zou ik zeggen, mag jij mij uitleggen wat dat met kapitalisme te maken heeft.
Reizende vloed doet alle boten stijgen, Ze stijgen alleen niet allemaal even veel.
Maar goed dat is logisch, eerlijk en deugdzaam , Zo rolt links niet. Zo is er niemand onderdrukt en slachtoffer snapt u?
Stop met blowen Xalex.
Je bent paranoïde.
Ruimedenker | 08-06-18 | 16:07
Zwaktebod. Leg mij dat kapitalisme eens uit dan aan de hand van dat voorbeeldje!
Ja maar als boeren maar 6 cent voor een kilo aardappelen krijgt en de de doorverkopers zich er aan scheel verdienen dan is er toch ergens iets mis.
Xalex, het staat hierboven. Ik ga daar niks meer aan toevoegen.
Sjonnie, Bilderberg gaat echt niet over een eigenheimer.Supermarkten dwingen de prijzen af. Ik neem aan dat jij naar een aardappelboer op de markt gaat en een zo eerlijk mogelijke prijs betaald.
Bilderberg is geen complot, maar en stel koorballen. Zij bepalen niet de wereldagenda.
Xalex, je woont in een kapitalistisch land. Heb je het echt zo slecht?
Ruimedenker is niet zo'n ruime denker after all. Nee je hebt nog niets gezegd, dat is het punt dus. Je bent één van de vele pipo's met een grote mond over het kapitalisme en als ik dan vraag om dat kapitalisme te duiden in de praktijk dan ben je niet meer thuis en kom je met domme opmerkingen over blowen. Sowieso zijn mensen die gelijk wijzen naar aluhoedjes en complottheorieën om argumenten in discretie te brengen af. De vuile geschiedenis over de Rodchilds en hun aanhang (zoals onze Oranjes) en de oneigenlijke macht die ze verworven hebben is uitgebreid gedocumenteerd en is volledig verifieerbaar. Mensen die niets van deze geschiedenisversie willen weten zijn bange mensen die liever in een knus wenselijk vals wereldbeeld willen geloven... zoals democratie en kapitalisme.
Je hebt helemaal gelijk Xalex. Die Rotschilds beheersen mijn leven. De hele wereld is één grote leugen. Ons leven is één grote leugen.
Ik ben een tevreden mens, dankzij de Rotschilds blijkbaar.
Ik gun jou ook een goed leven, zonder al die leugens,piramides,monopolygeld,machtige bedrijven etc. Geniet ervan. Oh en dat van dat blowen was een flauwe grap. Zouden de Rotschilds de weedhandel ook al in handen hebben?
Goed weekend Xalex
Ruimedenker. De Rothschilds van het Oosten, de Sassoon familie, was wel een speler in de opiumhandel. Dus je was wel warm. (Sorry Sjefke en Kleurdoosje).
Succes met die blauwe pil dan maar, jouw keuze.
De Rothschild's komen incognito met de bus van Connexxion om the sheeple in het ongewisse te laten.
Daarna gaan de Illuminati naakt dansen in het bos rond een stapel schedels van kinderhoofdjes.
Daarna sigaretje en glaasje port doen bij Bea.
Volgens Plato's republiek horen politici geen persoonlijke eigendommen te hebben. Om niet te corrumperen... Die meer dan 2 duizend jaar oude gedachte is zo gek nog niet.
Absoluut en behalve Plato zijn er nog veel meer goede oplossingen en suggesties gedaan. Aristotles, Montesquieu, Locke (niet populair in Nederland omdat we hier een monarchie hebben gekregen), in sommige punten Bentham, etc..
Fijn :) ik ben een bovengestelde... loop nu met de borst vooruit door Amsterdam.
Liever een kroontje bij je naam op geenstijl dan een drietand op je motorkap.
De ene dag een geregistreerd media momentje hoe Mark Rutte zijn eigen koffie op dweilt, en vandaag kijkt hij als een bang konijn in de camera hoe hij in een Italiaans raspaardje stapt. Alsof je als ongenode gast in de coulissen onder de motorkap kijkt en de artiest geschrokken jou aantreft achter zijn masker.
Allemaal marketing Feynman, je weet toch. Allemaal geregisseerd. En de goegemeente vindt dat toneelstuk schijnbaar mooi. Onbegrijpelijk maar waar.
Misschien kan Mark Prutte nog een keer in de bus met Teeven gaan zitten voor een leuk fototje.
Rutte wordt nooit gefotografeerd in bijzijn van kleine kinderen.
Just sayin'.
Kunnen we Teeven niet vragen hoe het nu eens met die zaak Demmink zit?
Gut ja Joris Demmink. Waar zou die kleuterneuker nu zitten.
Beau, volg @TruthHitsEvery1 op Twitter. Geen idee wie er achter dat account zit maar hij/zij is goed geïnformeerd, dan wel heeft goede dossierkennis.
Ga ik doen. thx
LuckyGirl | 08-06-18 Ja ok. maar hij doet er niets mee. Dat moet je hem toch nageven
In welke auto je ook rijdt, als je gelooft dat er een god bestaat heb je maar weinig van de werkelijkheid van de mens gesnapt.
Is John Hickenlooper al gearriveerd? Dit is een door Dan Brown bedacht personage dat omwille van de geloofwaardigheid retrospectief in de empirische wereld tot leven is gewekt maar in feite een seksrobot is van een anti-Poetin-hackersbeweging uit Moskou en als easter egg iedere avond op de deur van Rutte gaat kloppen om hem op geraffineerde wijze geheime informatie over populisme te ontfutselen die er vervolgens niet blijkt te zijn. Of zoiets.
tja, blogjes typen voor geenstijl. dat is ook een baan
We kunnen er zeker van zijn dat de wensen van de bevolking niet besproken gaan worden. Vooral meer immigranten 'op zoek naar een beter leven', daar moeten we het mee doen.
En terecht. Elite rijdt eliteauto’s. Stelletje socialisten hier.
Dus jij hebt een oude fiets ?
Maserati is net als velen auto's tegenwoordig gewoon een stuk plastic met een elektromotor. Jaguars, Porches noem maar op. allemaal brengen ze goedkope modelletjes uit. Anders verlizen ze de slag metde nieuw auto makers en met de chinezen die voor een paar duizend euro auto's aan het produceren zijn.
Op kosten van de belastingbetaler. Vergeet dat niet!
Mark_D_NL | 08-06-18 | 15:38
Owee als er vuur aan te pas komt!
Drumpiet heeft een 3-wieler, hij is namelijk niet zo in balans. EN hem er niet mee pesten. Deden ze vroeger op school ook al.
Socialisten rijden een lelijke eend.
Mark_D_NL | 08-06-18 | 15:40,
zal ie er wel naar gemaakt hebben!
Echte Elite rijdt in een auto waarin ze zelf willen rijden zonder zich ene reedt aan te trekken wat anderen daarvan vinden. Of het nu een Maserati of een Opeltje is
@Mark: LOL. Drumpiet heeft een 3-wieler.
Rutte kan er ook niks aan doen.
Rutte wil er ook niets aan doen.
Rutte mag er ook niets aan doen.
De kans dat Rutte iets gaat doen is ook niet echt groot.
Zoiets ?
Mag van mij. Als ze thuis maar die foeilelijke vervuilende Prius pakken.
Bilderberg Boodschappen Lijstje:
-78 liter babybloed
- 56 offer maagden
- 27 babylijkjes
- 100 nubische seksslaven...
Haha ja er gaan nogal wat geruchten rond betreft deze bilderberg meetings.
Negerzweet ( zeldzaam)
Je bent de bokkepoten en in formol opgelegde embryo`s nog vergeten.
Uitlepelen van 'n hersenpan en wel van 'n levende aap, hmmmm.
Als de pleuris ooit uitbreekt, krijgen deze mensen het beste touw en de mooiste bomen...
Ach, is gewoon gesponsord door Maserati. Doen ze bij zoveel events, ieder automerk doet dat.
Tja, tis turijn dus erg vreemd inderdaad, een multipla zou wel leuker zijn.
Tsja nu meneer Trump de oorlog heeft verklaard aan Duitse auto's moet je toch wat. En als ze in Italië heuse F35's kunnen bouwen moeten ze toch ook zo'n omhoog gevallen T-Ford een beetje serieus aan de praat kunnen krijgen toch? www.stripes.com/news/pacific/gao-repo... De eerste test op Okinawa was dus bijna goed. Maar ik dwaal af. nl.wikipedia.org/wiki/Neptunus_(mytho...)
Rechts is het nieuwe links, inclusief de afgunst.
@JTKDM | 08-06-18 | 15:26
Jij begrijpt het concept "Satirisch Blog" niet zo goed
Voor dat schijtsalaris wat je relatief gezien krijgt om 17 miljoen burgers te vertegenwoordigen en het land aan te sturen zou ik de verantwoordelijkheid niet willen hebben.
Wat zeg ik. Als ik die capaciteiten zou hebben om zo hoog te komen was k lekker geld gaan grinden in het bedrijfsleven...
Maarja... ik blijf maar een eenvoudige begeleider in de zorg en zit al 10 jaar aan de top qua salaris periodieken. Muzikale carriere aan de wilgen gehangen evenals mijn sportcarriere.
En dan denk ik op mijn 36e.... waar is het mis gegaan en waarom heb ik de verkeerde vakken gekozen. Maargoed. Ik kan wel met trots zeggen dat ik een reaguurder ben!
Serieus jammer van je muzikale carriere.
Hoe is dat, 36 zijn. Ik ben 23 en denk al dat alles mis gaat
Je kan toch iets anders gaan doen, je bent pas 36 en niet gek. Er is zoveel te doen in de wereld, kansen genoeg. Opleidingen genoeg, online vind je letterlijk 10.000 gratis opleidingen op ieder denkbaar gebied.. gewoon iets anders gaan doen, ik doe dat iedere 2, 3 jaar. leven is te kort om altijd hetzelfde te doen. En voor jezelf, geen bazen oid, of overheid baantjes. Begrijp goed dat jij door je opleidingen in NL, meer kennis hebt dan ongeveer 70% van de wereldbevolking, en dat vele landen zitten te springen om mensen zoals jij.
@ overVecht | 08-06-18 | 15:22 | reageer
Beleggen?
Ah, het is weer tijd voor de eyes wide shut party.
Gedrogeerd met alleen een paardenmasker op je knar kijken wie nou echt de grootste heeft schept denk ik wel een band.
Och arme, lolly?
Ja, die houd-je-bek-lollies werken bij grote mensen net zo goed als bij kinderen.
Zo gaat dat. Een blinde kan het zien, alleen het volk is horende doof en ziende blind. Alleen al het zogenaamde duurzame milieubeleid wat aangewakkerd wordt door de politiek en door en voor hen werkende milieugekkies/activisten. Over een paar jaar rijden alleen nog de notabelen van weleer, over onze snelwegen en binnensteden. Jawel, in hun dure elektrische auto's, betalen zij veel geld voor een parkeerplaats maar who cares. Heerlijk rustig toch. De gewone man/vrouw/genderneutraal moet maar zien hoe hij op de plaats van bestemming komt. In overvolle bussen, trams en treinen. Maar hey, wel zeer milieuvriendelijk en daar doen we (lees: de minder gestelden) het uiteindelijk allemaal voor. Misselijkmakend.
Denk het niet. Infidels zullen worden geweerd. Het zijn de Saudi's die hier straks rondrijden in dikke auto's.
Ach,
ze worden er alleen maar heen gereden om te horen te krijgen wat ze moeten gaan doen.
Je dacht toch niet dat die drie clowns ook mee mogen praten ?
Boeie wat voor een auto mensen rijden of hoeveel geld ze hebben. Dat is helemaal niet belangrijk. Gun ze allemaal een mooie auto en miljarden op de rekening. Maar alleen dit toneelstukje al, dat jezelf afzondert en belangrijker maken, dat is ziek. En totaal niet meer van deze tijd. Het over de rug regeren van anderen is heel erg 18e eeuws. Gebruik dat sleepnet eens positief..!
toch lekker spannend he M. rlk jaar verantwoording moeten afleggen voor je daden.
Het blijft een fiat.
de hele gastenlijst:
www.bilderbergmeetings.org/participant...
übervrijmetselaar victor halberstadt van de TU leiden prikt natuurlijk ook weer een vorkje mee.
Ergens in die lijst staat onze volgende volksmenner.
Ik ga eens kijken wie, dank voor de lijst.
Was Abou, nu Kaag. Want de door Shell gecontroleerde landen hebben er bij Bea op aangedrongen iemand neer te zetten met goede banden met de Islam. Abou is geen kandidaat meer, omdat die niet meer de steun heeft van den moslims in NL. Buma is ook kandidaat af, te licht bevonden en te christelijk.
Michael O'Leary Ryanair staat er ook op. Jeetje het wordt steeds gekker.
O'Leary gaat zijn offerte aanbieden voor het ophalen van miljoenen moslims.
Is dit niet de gastenlijst van de Atlantische Commissie? Bij een eerste scan zag ik er geen enkele Chinees of Rus op staan. Maar volgens mij staat er geen enkele Aziaat, Latijns-Amerikaan of Afrikaan op. Ik reken de Turken voor het gemak maar even tot Europeaan. Ze zitten tenslotte ook bij de NATO. Dambisa Moyo is van origine Zambiaanse maar staat geregistreerd als Amerikaanse dus die hoort bij de Amerikanen.
Kaag is een liability. Elke club waar die lid van is is verdacht c.q. besmet. Deze PLO-mol heeft toegang tot een veiligheidslevel waar een paard de hik van krijgt en wij zitten met de gebakken peren.
Het volk van nederland maakt het mogelijk!
Er wonen in Nederland 15 Miljoen mensen en 2 Miljoen Moslims.
Mark_D_NL | 08-06-18 | 15:19
Die 2 miljoen, hebben geen enkele rang, maar ze staan WEL op de eerste rang!
Hoho, onze Mark ruimt wel gewoon zelf zijn gevallen koffie op.
Vind ik leuk!
Reist Pechtold alleen?
Misschien willen ze niet meer geassocieerd worden met de haatzaaier en schreeuwer die Alexander Penthouse is geworden.
Die neukflateigenaaar staat niet eens op de gastenlijst.
Afgeserveerd dus..
Gaat het eindelijk niet over de islam, worden ze nog genoemd in het stukkie. Ja, zo jaag je ze de religie in heh.
Die Maserati Levante is een leuke wagen.
Wat een suggestief gejank.
Laat iedereen toch in zijn waarde. Rijk/arm, dik dun, wit zwart ying yang.
Alsof Rutte zo’n dik salaris heeft. Ik zou niet voor dat geld al dat gezeik aan willen horen.
Topic past meer bij Joop.nl
Dat salaris van Mark is slechts voor de bühne, het gaat werkelijk om invloed en zijn Bilderberg carrière. Mark Rutte gaat pas echt cashen na de politiek en zal hij ruim beloond worden voor bewezen diensten (zoals onderste stenen wegmoffelen) verdragen er doorheen jassen en multinationals een gespreid bedje heeft gegeven).
Als Markie voor het geld zou gaan, had ie na één termijn weer terug kunnen keren in het bedrijfsleven. Jouw complottheorie gaat niet op.
En dan, wat is er mis met geld verdienen? Buitenlandse uitkeringstrekkers vullen de schatkist niet, maseratie-rijders doen dat wel.
Wat Xalex zegt Ruimedenker. Zijn huidige baantje ziet hij als een diepteinvestering.
Op het moment dat er belid wordt afgesproken - onder geheimhoudingsplicht - wat niemand kan controleren, waar niemand van onze gekozen volksvertegenwoordigers vragen over kan stellen en waar ook niemand ter verantwoording kan worden geroepen voor eventuele gevolgen van dat beleid/die afspraken/richtlijnen vind ik dat we wel degelijk aan de bel mogen trekken.
Het gaat niet om een jaarlijkse gezelligheidsbbq daarbinnen hoor, met afsluitende bingo....
Er mensen die écht geloven dat deze club er is om Jan met de Pet te naaien.
Je gelooft toch werkelijk niet dat er een scenario klaarligt om de wereld te beheersen. Klinkt als een James Bond. Dit zijn grote bedrijven/werkgevers en mensen die op wat voor manier dan ook veel invloed hebben in de samenleving.
De samenstelling van deelnemers verandert jaarlijks.
Bilderberg is géén Spectre. Dat hetgeen omhooggevallen cluppie koorballen zijn is wél waar! Niet doemdenken grasneukerd ;-)
Ruimedenker | 08-06-18 | 16:03
We moeten toch iets geloven om het allemaal wat spannender te maken op onze zolderkamer.
De enige echte Aquamen: www.absolutefacts.nl/geschiedenis/dat... Tenslotte moet je toch ergens leren zwemmen. www.youtube.com/watch?v=2NeyoNdsHTI
Zo duur zijn die Maserati's niet hoor in vergelijking tot die standaard Duitsers.
Klopt.. zo'n Ghibli heb je al voor nog geen €69000 en dat is voor het soort auto helemaal niet zo vervelend. Komt bij dat het straatbeeld er mi stukken mooier van wordt.
Correctie aan mezelf.... in beeld is een Levante en die kost minimaal €112.440.
Maar het blijven relatief nette prijzen voor auto's met deze uitstraling.
Bilderberg. Als die notulen maar openbaar werden gemaakt, zou meteen een einde aan alle speculaties maken ( of juist niet )...
Kan toch ook gewoon via Skype als ze het echt meenden het goed voor te hebben met het milieu?
Bilderberg zag dat het goed was. Plan bijna geslaagd. Iets met omvolken en verdeeld en heersch.
Enige agendapunt: er wordt niet genoeg verkracht.
Letterlijk en figuurlijk.
Je vergeet Demmink, illuminati en chemtrails in je post. Dit klinkt niet overtuigend zo.
Kunnen ze het plebs lekker gezwind ontlopen. Shell, Esso en BP zullen trouwens ook door Bilderbergers bemenst zijn, dus ze tanken voor een vriendenprijsje.
In de geschiedenisboekjes van de komende eeuw zal komen te staan wat Mark Rutte voor ons land heeft betekent. Een moedige geschiedenisleraar zal over 100 jaar verzuchten: "voor Rutte hadden we een prachtig land, jammer dat we nu nog steeds met de gevolgen van zijn wanbeleid opgescheept zitten".
De geschiedenis wordt geschreven door de overwinnaars dus de boekjes verschijnen tegen die tijd in het Arabisch.
De geschiedenis wordt niet meer geschreven. Over 100 jaar bepaalt een AI wat de geschiedenis had moeten zijn. Op dit ogenblik bepaalt een Google en een Yahoo en een Tencent al wat je van de geschiedenis mag weten. En wat je niet mag weten.
De jaarlijkse erfenis van onze door- en door corrupte prins Bernhard. Waar een klein land groot in kan zijn...
Andere tijden, andere autootjes.
www.google.fr/search?q=auto+prins+ber...
En Kaag is zijn buitenechtelijke dochter vermoed ik.
Ollengren is de half zus van Beatrix.
Het Binnenhof is moeilijk te verdedigen, wat zeg ik, nauwelijks te verdedigen.
Om nog te zwijgen over waarom je het zou verdedigen.
Het lijkt wel een Turkse bruiloft.
Protserige huurautootjes?
Dit schorem is inderdaad van hetzelfde niveau.
Gelukkig ben ik niet afgunstig op hunnie voitures. Ik heb genoeg aan Jezus.
Juistem....
Welk een vriend is onze Jezus
Jezus reed in een Franse auto.
In de bijbel staat:"Hij ging in zijn eentje de berg op"
Mozez ging in zijn eendje god lof brengen niet jesus, mozez was dus de eerste gemotoriseerde groenteboer...
Het is een schande. Hooivorken uit de schuur, tijd voor een linkse revolutie!!! Hoe durven ze de arme arrebeiers in Corsa's rond laten tijden, terwijl ze zelf in Maserati's rijden
Waarom grijnst Mark altijd alsof ie een enorme keutel binnen probeert te houden?
Dat krijgt hij van al het liegen en bedriegen.
Uit schaamte en zenuwen. Doen mensen die iets te verbergen hebben altijd. Lachen maakt je likeable. Dat snapt rutte goed.
Heeft hij van Gordon geleerd
Hij is bang dat als hij niest er 20 penissen uit zijn reedt vallen.
@LuckyGirl
Haha, ga even stuk hier. Nice!
Haha Lucky..... Ik moest heel hard lachen.
Het is de grimas van een baby die aan de tiet wil, verder is onze Minister van Sociopatische Zaken niet gekomen.
Nou, de islamisering van NL is bijna rond; daar hoeven ze het niet meer over te hebben...
Moeten ze echt met zijn drieën in één van die pauperbakken gaan plaatsnemen?
Ho ho, de Maserati Alfieri rijdt op elektriciteit.
Lange snoer ook? Pas in 2022 beschikbaar.
Nou Langshetrandje, het zijn wel de bilderberg mensen, die hebben die auto gewoon al gekregen voor wat alu hoedjes.
Kunnen jullie lollig over doen, maar er komt een tijd dat jullie hier ook in geloven, simpelweg omdat je niet anders meer kan...
Ik hoop het beste meneer met de moeilijke Nick. Ik rijd nu nog Engels maar ik hoop echt dat ik ooit overtuigd raak van Italiaanse kwaliteit.
Heerlijk. Jaloerse linkse socialisten kunnen zich weer lekker afreageren op Maserati rijdend Nederland.
Links, rechts, allemaal termen om alleen maar meer verdeeldheid mee te zaaien. Kijk liever naar de inhoud.
Okay. Jaloerse mensen zonder al teveel inhoud dan.
Ardbeg | 08-06-18 | 16:07
Prima, niets meer aan veranderen!
REAGEER OOK