LOL. Wapenvergunning complotgekkie afgepakt
Wapenvergunning van man wordt ingetrokken, nadat hij tijdens een kluiscontrole dingen zei die de korpschef aan zijn geestelijke stabiliteit deden twijfelen (zie afbeelding). De man stapt naar de rechter. Uitspraak: https://t.co/XfuaJV120G pic.twitter.com/xBidedgIey
— Judge Joyce (@JudgeJoyce_) April 12, 2018
Kijk kinders. Daarom moet je dus NOOIT aan de popo vertellen hoe het echt zit met 9/11, dat Joris Demmink opgehaald moet worden uit het kinderparadijs en dat we allemaal een radiokies hebben op last van Koningin Beatrix en de rest van de Bilderbergs. de Truth die Out There is, is veel te moeilijk te accepteren voor de powers that be en hun beüniformde uivoerders. Stay safe, stay woke en vraag je maar eens af of de huidige fijnstofbestrijdingspush van de regering misschien wat te maken heeft met het feit dat door uw sjoemeldiesel de mind controlstofjes niet meer werken. THE TRUTH IS OUT THERE!
Reaguursels
InloggenEen complottheorie wordt vaak zodanig in elkaar gezet dat er geen tegenargumenten kunnen worden gevonden. Tegenbewijs wordt weggewuifd of zelfs verdraaid, alsof het bewijs is voor de complottheorie.
nl.wikipedia.org/wiki/Bielefeldcomplo...
De stad Bielefeld bestaat niet. "Ze" willen ons doen geloven dat dit wel het geval is door haar in de media te noemen en overal op de kaart te zetten.
1.Ken je iemand uit Bielefeld?
2.Ben je weleens in Bielefeld geweest?
3.Ken je iemand die in Bielefeld is geweest?
O, en als je met ja kan antwoorden ben je onderdeel van het complot.
En Belgie bestaat ook niet, dat willen "ze" ons ook doen geloven.
zapatopi.net/belgium/
En door aandacht te geven aan complottheorie proberen "ze" te doen alsof
Alleen al de uitspraak dat de politie de man later nodig zal hebben (en je kunt er van uit gaan dat hij dan doelt op de wapens die hij bezit en zijn ervaring als schutter), omdat de wereld aan het veranderen is (en niet ten goede, getuige de andere paranoïde uitlatingen) is wat mij betreft grond genoeg om de man zijn verlof in te trekken en zijn wapens af te nemen.
Ze hebben dat stofje jarenlang in Suriname uitgetest en het blijkt te werken.
En toch word je tegenwoordig eerder als gekkie weggezet als je tegenwoordig wat meer leest als een ander...
Ligt er aan wat je leest en in hoeverre je in staat bent om te beoordelen dat je onzin leest.
Liegende politici zijn niet strafbaar, maar zeggen dat ze liegen is wel strafbaar.
Als je politieke voorkeur bepalend is voor het wel/niet verkrijgen van een verlof dan is het einde zoek.
Mee eens. Bovendien heeft de politie niet de bevoegdheid om iemand geestelijk labiel te verklaren, en op basis van eigen mening een vergunning in te trekken.
Welke politieke voorkeur dan ? De partij van de aluhoedjes ? Ik krijg toch de indruk dat deze man over paranoïde trekjes beschikt. Laten we de paranoia vooral voeden door hem wapenbezit toe te staan. Een accident waiting to happen.
Tja Croisantneuf, wat je nu zegt is de drogreden van het hellend vlak - de 'slippery slope'. Een bekend voorbeeld van krom redeneren.
Ben wel benieuwd wat je hier raaskalt als zo iemand dan met z’n wapen winkelend publiek afknalt omdat hij stemmetjes hoorde van Bernard.
Beste BSE rundfunk, als we het over een zakmes of een luchtbuks zouden hebben had ik u helemaal gelijk gegeven. U gaat voorbij aan het feit dat de Wet Wapens en Munitie vereist dat er geen twijfel mag bestaan over iemands geestelijke gezonheid bij het toekennen of verlenen van een vuurwapenverlof. Nu is die twijfel toch echt als redelijk en gepast. beoordeelt door de raad van State. Hoezo een drogredenering dan ?
Tjemig | 13-04-18 | 17:35
Je hebt helemaal gelijk. Ik heb niet goed nagedacht. Het met enige regelmaat afknallen van verwarde witte psychiatrisch patienten door de politie getuigt van een goede geestelijke gezondheid. Want die verwarden zijn terecht heel eng, en alternatieve oplossingen zijn veel te ingewikkeld. Bovendien worden deze verzwakte mensen zo op een goedkope manier humaan uit hun lijden verlost. De samenleving als geheel knapt hier enorm van op. Ook het verlenen van wapenvergunningen aan mensen die een bepaald geloof aanhangen, het oppakken van witte striptekenaars, het langdurig isoleren van werpers van waxinelichtjeshouders en invoering van de sleepwet is allemaal bedoeld om de samenleving gezond te houden. Je moet zeker niet denken dat de overheid misschien zelf paranoide is, of dat hier iets politieks achter zit. Het geweldsmonopolie is dus in goede handen. Mensen die vinden dat Bernard ons land heeft verraden, en dat politici leugenaars zijn en burgers manipuleren gaan die burgers vroeger of later natuurlijk afknallen. Logisch. Ik begrijp deze korpschef nu veel beter.
Op zich is geringe twijfel al genoeg om iemand een wapenverlof af te nemen. Dit is dan wel een bestuurrechterlijke beslissing waarbij bezwaar mogelijk is. Je zult dan zelf de twijfel weg moeten nemen. Een briefje van de huisarts dat je geestelijk niets mankeert zal zeker helpen. Wat mij opvalt overigens is dat het bestuur van zijn vereniging niet voor hem opkomt. Dat zou ik wel verwachten normaal gesproken. Kennelijk zijn die er ook niet rouwig om.
Welke twijfel? de twijfel die een resultaat is van een politiek beladen opinie van de politie? Er is reden genoeg om verdenkingen bij een heleboel zaken te plaatsen. Zowel bij Bilderberg, bij 9/11, etc. etc. Daar is hard bewijs voor. Complotdenkers zijn in eerste instantie de mensen die de complotten geloven die ze door overheden in krijgen gepeperd. Politie mag niet optreden als gedachtenpolitie.
"Zowel bij Bilderberg, bij 9/11, etc. etc. Daar is hard bewijs voor. Complotdenkers zijn in eerste instantie de mensen die de complotten geloven die ze door overheden in krijgen gepeperd."
Dit is zo grappig. Een complotgekkie die in 1 zin zichzelf neerzet als complotgekkie. LOL.
+1 voor de politie hier
+1 als je dit het weet, HRC video komt snel.
charlesfrith.blogspot.nl/2014/11/credi...
O jee. We hebben weer een smeuiig artikeltje van een van de hysterici.
Heel goed en "dapper" deze actie, gezien de fallout.
De geval zit diep in de zone van "het nadeel van de twijfel".
Dat van J.D. in het kinderparadijs zou best eens waar kunnen zijn.
Weet iemand trouwens waar Friso is?
Wat is een uivoerder? Iemand die uien voert?
Kan niet anders constateren dat de korpschef een terechte beslissing heeft genomen. Man wat een fruitcake.
anders DAN constateren
Als ie dit nu aan de bezoekende belastinginspecteur zegt hoeft ie dan ook geen belasting meer te betalen?
Boek Revolutie door Schuld lezen. Dit scheid de bullshit van de realiteit. Veel is onzin en veel ook niet. Waarheid ligt in het midden. Bigi bana boi lees dat boek zou ik zeggen.
Ik ga geeneens lezen, maar weet zeker dat genoeg mensen hier het met hem eens zijn.......
Poeh hee.... Ben hier toch wel van geschrokken. Als zelfverdediging geen reden meer is voor een wapenverlof, afhankelijk van de academische geschoolde inschatting van een lokale bromsnor, dan moet ik hier wat mee. Begon vroeger ooit met klein kaliber tegen kleine boefjes, schaalde op naar 9 mm bij toename van inbraken, schafte een bushmaster snipergun aan voor wat ik op afstand aan zag komen en heb sinds kort antitank geschut voor naderende busjes en vrachtauto's bestuurd door zandbakbewoners. Maar ja wat nu. Als het alleen nog maar voor de sport mag, zelf een wapen hebben, moet ik misschien alles maar verkopen aan een Marokkaan en me toeleggen op de competitie 'precisie schieten voor donderbussen'. Schiet me trouwens zomaar ineens een leuke target-range te binnen in Amsterdam Oost...
Een wapen aanschaffen mag enkel voor de sport. Of was u sarcastisch?
De reaguurderspanelen zitten vol met gekkies die minimaal één, zo niet meerdere, van dit soort ideeën hebben.
Wat van bovenstaande is fout, buiten dat meneer appellant beter niet zo vrijmoedig had moeten kletsen met een ambtenaar die zijn mening op politieke ongewenstheden komt toetsen?
QED.
Ik prefereer de term "meningsdelict" in deze, boven het tot gek verklaren door een daartoe onbevoegde ambtenaar.
Jan Passant mk2 | 13-04-18 | 14:41 |
Verklaart weer in hoeverre jij ook niet in aanmerking zou moeten komen voor een wapenvergunning Jan.
De wereld wordt een stuk rustiger door onverbeterlijke trollen achter een blockje te zetten.
Jan Passant mk2 | 13-04-18 | 15:22 |
Ja wat heerlijk, wordt je wereldbeeld nog een stukje meer gevormd naar je eigen bubbeltje Jan. Kan je helemaal losgaan in je wanen over de overheid, Bilderberg, Prins Bernhard zaliger (Hij IS NIet Dood) en de samenspannende vrije radicalen die jouw luchtfilter zouden kunnen passeren. Ramen en deuren sluiten!
Uiteindelijk is het natuurlijk allemaal de schuld van Eva, de heks die parseltongue sprak en verboden appeltjes at. En Eva was een jodin. Dus lang verhaal kort, het zijn weer de Rothschilds. Loeminadi.
Jinek? En straks heeft ze ook nog een duivels kindje erbij..
De trut is daar buiten.
Mijn radio kies ontvangt de laatste weken alleen nog maar radio3 of andere npo zenders. En zelfs dat nog slecht.
Ik zal voortaan alles geloven wat de media zegt, duurt niet lang meer voordat mensen die dat niet doen shock therapie krijgen tot ze ook weer makke schaapjes zijn.
Ik twijfel ook ernstig over de psychische toestand van een aantal korpschefs.
Er moet dringend een Audit komen van alle uitstaande wapenvergunningen. KYC, Compliance. Kan de betreffende zaakambtenaar geen dringende en volledige reden geven van de persoon achter de vergunning, dan intrekken. Dit gekloot moet eens een keer afgelopen zijn.
Illegaal wapenbezit is toch wel wat zorgelijker...
Gewoon iedereen een geregistreerd wapen.
Die oude socialist uit het begin van vorige eeuw dacht daar ook zo over, Van Oefellen. Hij voegde de daad bij het woord en bood iedereen die evengoed nog wilde schieten een baan aan bij zijn voortreffelijke ordetroepen met bijzondere vergunningen.
Zoals dat gebruikelijk ook geregeld is in socialistische heilstaten.
Juiste benaming is vuurwapenverlof. (Het is geen vergunning).
625 verkeersdoden in 216 waarvan het grootste deel door idioot rijgedrag .Ik denk dat mafketels met een rijbewijs een grotere bedreiging vormen dan die enkeling met een wapenvergunning.
Vergeet keukentrapjes niet.
625, dat is niks.(bijna 18miljoen mensen hier in NL geregistreerd) Laat je niet gek maken door mafketels die dat cijfer op nul willen hebben. Realiteit heeft niks te doen met wensdenken.
En hoeveel gaan er deud door mocros met illegaal wapentuig?
Als iets verboden of gereguleerd wordt dient er altijd een afweging te zijn. De verkeersdoden wegen niet op tegen de enorme economische waarde van vrij wegverkeer, en de vrijheid van individuele burgers om daadwerkelijk te gaan en staan waar ze willen. Ook een wegpiraat van wie het rijbewijs wordt afgepakt wordt ernstig in zijn bewegingsvrijheid aangetast, dus men is terughoudend met zulke maatregelen. Bij wapenbezit liggen de verhoudingen wat anders: de maatschappelijke en economische waarde van de schietsport is klein, en iemand van wie het verlof wordt afgepakt verliest slechts te toegang tot een toch al behoorlijk ontoegankelijke en doodgereguleerde hobby. Die nadelen wegen heel wat minder zwaar op tegen de risico's van (legaal) wapenbezit en de bijbehorende maatschappelijke angst, of die angst nu terecht of onterecht is. Rijbewijzen en wapenverloven zijn niet te vergelijken. Dat zeg ik overigens als sportschutter.
En op de (rijks)snelwegen nog geen 40. En maar blijven flitsen omdat we te hard rijden... 80km/h wegen + de stad zijn het gevaarlijkst...
Ik word op straat regelmatig aangehouden door de politie met de vraag: 'is dat een pistool in uw broekzak?' Heel vervelend.
zeg maar geen ja, anders wordt je nog gewurgd ;)
Of gevisiteerd
Zijn jullie allemaal een beetje voorzichtig met wat je er hier uitgooit? die sleepwet is niet afgeschaft hoor!
ach wat, waarom daar op wachten. Ze kunnen je ook een mening in de schoenen schuiven hoor. Hoef je zlf niks voor te zeggen. Een berichtje is er zo bijgejorist.
Getuige-verklaring Al-Uhoedi:
De korpschef is een echte 'company man' maar wordt met een paar biertjes/schnaps op nogal loslippig.
Net als alle andere korpschefs heeft hij nog steeds een oude analoge telefoon via het KPN netwerk (voormalige PTT) op zijn bureau staan. Hij nam zoals dat moet de hoorn op, wachte op de pieptoontjes die komen na de kiestoon en zei toen "Ik heb hier een vergunninghouder die achter de Bilderbergs aan zit. Instructies." Een paar seconden later stopten de piepjes... een vrouwelijke stem met Duits accent zei toen "Vergunning intrekken. Subject op watchlist zetten. Einde." en de piepjes kwamen weer terug.
Adolfje deed grote hoeveelheden fluor in het drink water om de mensen onverschillig te maken.
Maar ze hadden wel allemaal mooie tanden.
hmm, dat is dan nog lang doorgevoerd na de oorlog.
BosrandDirk | 13-04-18 | 13:12
precies.
De man heeft filters tegen fijnstof geplaatst, zegt dat bernardus voor de Führer gewerkt heeft en aansluitend geld is gaan verdienen met die Rotaryclub.
Beter had de korpschef gelet op de verschillende kleuren sokken die hij over zijn oren had getrokken en de broek op zijn enkels maar daar hoor je hem dan niet over. Korpschef kan bladeren gaan prikken achter het hoofdburo. Gaarne 9mm inleveren.
Brrrwzzzprrrrppp Als wapens legaal waren in Nederland dan was de Holocaust nooit gebeurd. Dus hoe kunnen ze mijn recht op een wapen afnemen? Maar als de Holocaust in werkelijkheid nooit gebeurd is, waarom heb ik dan een wapen nodig?? Prrrrrtttttcggggggggh
Beetje over the top de mening van die man. Dat Bernhard een ouwe nazi was is algemeen bekend en dat de sukkel de plannen van Market garden liet stelen door de dubbel spion King Kong ook. Dat Bilderberg een club van megalomane oplichters is die over lijken gaan mag geen verrassing zijn. En ja (bijna) alle politici zijn leugenaars. Dat is niets nieuws.
De rest is kladderatsj wat de man uitslaat.
Judge Joyce, geen straf om naar te kijken.
Don't stick your dick in crazy.
Ik maak me meer zorgen over de doodse stilte van onze regering aangaande de Cuba-Crisis 2.0 in Syrië/Oekraïne.
"22 minutes ago - 55°44′N 37°35′E
Atmosphere around Syria very alarming, says Russia Foreign Minister Lavrov"
"an hour ago - 55°44′N 37°35′E
Lavrov: Any military moves on Syria will lead to new waves of immigration to Europe"
Maar ach, ik zal ook wel een complot-gekkie zijn.
En dan nog dat Griekse toestel dat neergestort is, waarbij een Turks toestel betrokken was.
ja wel een beetje inderdaad
kwark001 | 13-04-18 | 13:02
Oh? Heb ik dat gemist? Het gaat allemaal wel erg snel.
Abject | 13-04-18 | 13:11
nos.nl/artikel/2227018-griekse-straal...
www.bbc.com/news/uk-politics-43751440
Jeremy Corbyn: May waiting for Trump instructions on Syria
14 minutes ago
Inmiddels ook gezien ja .
www.independent.co.uk/news/world/euro...
Op Al-Monitor (prima webstek voor duiding van Midden-Oosten) de laatste tijd een toename van Turkse reaguurders, (amper Grieken) en daar zie ik de haat jegens Griekenland, alsmede de landjepik-fantasieën dagelijks toenemen. Erdolf-media wakkert de haat stevig aan, het lijkt 1939 wel, nu nog een paar Turkse MIT-agenten in Griekse uniformen hijsen en daarmee een Turks radiostation aanvallen en de klucht is compleet.
Erdo kan overigens nog steeds geen kant kiezen, blafte eergisteren nog tegen Assad, was gister door Poetin teruggefloten.
"TURKEY PULSE
Turkey's running out of time to pick a partner in Syria"
www.al-monitor.com/pulse/originals/20...
May pakt alles aan, want die Brexit, verder een goed politicus hoor, zeg er niks over, fijn mens.
Of gewoon een wapen zonder vergunning.. werkt voor mij best
He King, er wordt op je deur gebonst
Hitler is na de oorlog gevlucht naar Argentinië en woonachtig geweest op grondgebied eigendom van familie van Prins Bernard.
sites.google.com/site/nocancerfoundat...
Ik leeg m'n wapenkluis alvast :-)
Tegenwoordig worden bij de wapencontrole enige vragen gesteld waaruit de Politie/OM zouden kunnen concluderen dat ..... etc.etc. Dit alles na geval Tristan van der Vlist. Mij werd door de amateurpsycholoog gevraagd of er nog "veranderingen" waren binnen Huize Vrije Paling. Op mijn vragende blik vroeg de diender of ik misschien mijn vrouw sloeg, waarop ik antwoordde dat hij dat beter terstond aan mijn aanwezige echtgenote kon vragen. Einde psychologische test. Jachtakte en wapenvergunning werden wederom voor een jaar verlengd. In een ander gesprekje enige jaren eerder over clandestine wapens onder crimminelen opperde ik eens met een metaaldetector door het huis/woonwagen te gaan. Meewarig werd ik aangekeken en sprak de hermandad de legendarische woorde: "Meneer maakt een grapje". Wij verbazen en verwonderen ons alleen nog maar. Cheers!
Een relevantere vraag zou zijn: "Slaat uw vrouw u soms?"
rootkapje | 13-04-18 | 13:19 Niet doorvertellen hoor!
Vast een roomblanke man, dan durft de politie wel op te treden.
Wat een idioot. Iedereen weet dat Claus van Amsberg het brein achter de Bilderbergconferentie is.
Straks ga je nog beweren dat Angela Merkel een biologische dochter is van Adolf Hitler
Komt dit gezicht u bekend voor?
www.metabunk.org/sk/skitched-20131029...
Jodocus, jammer, alleen, dat deze foto ruim tien jaar voor de geboorte van Agent Erika is gemaakt. Het schijnt, heb ik uit betrouwbare bron, dat een serveerster in een restaurant Adolf heeft gepepen en zijn zaad in haar wangzak heeft verborgen om in 1953 kunstmatige inseminatie uit te vinden.
Vliegtuig was ook te laat, telefoontje uit Nederland, was Claus in de verkeerde bar geweest misschien.
Adolf is overleden in 1962 dus Angela kan de dochter wel degelijk zijn.
Glasgow Argus | 13-04-18 | 13:15 |
minimaal 8 jaar in haar wangzak gehouden? Maar hoe? Vraag het voor een kennis Boris B.
Dat wordt nog wat.
Geldt het relatief geanonimiseerd plaatsen van plempsels en reaguursels ook voor ons op bijvoorbeeld 'n site als GeenStijl?
Ofwel, kan ik straks mijn wapenvergunning nog wel houden (?), als blijkt dat ik 'n de meekijkende gedachte-politie niet welbevallige mening ten beste geef?
*gauw mijn mitrailleur verstoppen doet*
Op zich zie ik geen bezwaar tegen het innemen van de wapenvergunning van deze man. Daarnaast is het wel opzienbarend dat we juist in tijden van meer agressie en hufterigheid jegens hulpverleners en politie. En de overlast van met name marokkaanse hangjeugd en de opkomst van de boze Turken brigades van DENK. Dat deze man met ene theorie komt dat men dingen in de lucht spuit om ons kalm te houden. Werkt dat dan alleen maar bij witte mensen dat spul? Kortom deze man is gewoon koekoek. Behalve over Prins Benno natuurlijk dat zijn gewoon feiten.
Daar zit hem dan ookk de kneep, niet alles wat de man zei was fout. Ook gekke mensen kunnen ware dingen zeggen alleen vallen ze dan minder op.
Dertig jaar. Hoe vaak krijgt zo'n man dan kluiscontrole? Mag hopen dat -ie niet al dertig jaar was voorbereid op de Reptiliaanse Overname.
Of kluiscontrole, eigenlijk natuurlijk, bezoek van het D66-Wapen-Sabotageteam?
Nano stofdeeltjes dringen schadelijker dieper door in de longen en zo sneller in de bloedsomloop omdat ze niet meer gebonden zijn aan roetdeeltjes wegens de verplichte roetfilter.
mens-en-gezondheid.infonu.nl/ziekten/...
En prins Bernhard was ondermeer samen met een topman van Unilever(rtlunilever) één van de oprichters van de bilderbergconferentie's.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Bilderbergcon...
Ook was prins Bernhard een SS lid in de jaren 30 en de SS werd in 1925 opgericht en was oorspronkelijk de persoonlijke lijfwacht van Adolf Hitler.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Schutzstaffel...
nl.m.wikipedia.org/wiki/Bernhard_van_...
Persoonlijk zou ik in beroep gaan om het verlof en de wapens terug te verkrijgen.
Zo niet dan zou ik ze allemaal afknallen.
Onee, kan niet meer.
Die Afrika bezoekjes, was ook niks mee, gewoon de diertjes helpen.
Hij heeft luchtfilters geplaatst, wat een sukkel. Dat heeft 0 effect. Ik draag zelf dag en nacht een gasmasker, zekerheid voor alles.
En doe je dan een aluhoedje op het gasmasker?
Maar toch nog 30 jaar(!) kunnen rondlopen met een wapenvergunning...
30 jaar geleden was hij nog niet zo slim.
Ferme aanpak. Nu alleen nog de kluisjes controleren bij mocromaffia die zo’n beetje ieder weekend liquidaties uitvoeren en waarbij onschuldigen soms de kogels letterlijk om de oren vliegen. Maar dat zal wel iets met cultuur en religie te maken hebben waar we maar aan moeten wennen.
De korpschef weet niet waar de mocromaffia woont, dus kan hij niet controleren hoe die over Prins Bernhard denken. Dat hindert deze functionaris in zijn kerntaken en dat is best een punt van zorgen.
Misschien moeten we dat stukje van die cultuur maar eens over gaan nemen, noem het maar een vorm van preppen
Die zullen vast en zeker een wapenvergunning en legaal wapen hebben dat te controleren valt.
Wat was de dringende reden dat deze meneer überhaupt een wapenvergunning had ?
Dat is een dingetje tussen de korpschef en meneer appellant
Je hebt geen dringende reden nodig voor een wapenvergunning. Je kunt 'm krijgen als sportschieter.
Overigens heeft iedereen die in de buurt van de mocromaffia woont een dringende reden voor wapenbezit, maar omdat de politie uw beste vriend is en dag en nacht over uw veiligheid waakt is die reden dus ongeldig verklaard. Met name door de korpschef, die het controleren van kluisjes bij de BEKENDE wapenbezitters al boven het hoofd groeit.
Je hebt toch ook niet een motor of een fiets met 21 versnellingen nodig? Ieder zijn hobby.
Dat van die stofjes in de lucht en Prins Bernhard als lijfwacht van die oude socialist
lijkt mij niet juist. Wat ook niet juist is, is de oude slogan "De politie is uw beste vriend".
Raar dat meneer appellant dat laatste dan weer niet wist.
Gelukkig is het aanhangen van een imaginair opperwezen geen belemmering voor het dragen van een wapen.
Klopt, Daarnaast helemaal geen probleem in ons monetair en politiek systeem zien. Fractioneel lenen, Geld printen uit het niets, Massa instroom van analfabete migranten, Socialisme terwijl in de bijlmer >70% van de kinderen met alleenstaande moeders opgroeid, vrouwen/minderheden quota's, Denken dat alles en iedereen gelijk is en al het verschil komt door sociale constructies terwijl alle wetenschappelijke literatuur dat tegenspreekt... Als je daar allemaal braaf ja en amen naar knikt dan mag je gewoon met een pistool rondlopen.
Goed aangepast zijn aan een gestoord systeem maakt je nog niet een zinnig mens... Maar goed wie ben ik. *zet aluhoedje weer op*
"God zei met ons" stond toch op de guldens.
steekmug | 13-04-18 | 12:52
Zij
Is er eens een agent die zijn gezonde verstand gebruikt, is het weer niet goed...
Ehmm, ik heb nog niemand gezien die het niet terecht vind dat gekkie zijn wapens kwijt is.
Dit is gen gezondverstand. Dit is doorslaan naar de andere kant. Eerst geven ze een erkende psychoot (tristan) een verlof, nu zijn ze daar voor veroordeeld, en als gevolg slaan ze nu weer helemaal door en mag iedereen die geen sneeuwvlokje of sjw is zijn verlof inleveren.
Volgens mij doet die man niets dat strafbaar is.... heeft alleen een mening :-)
Meningsdelict grenst aan gek verklaard worden en noodzaak tot heropvoeding.
mjah, maar om vrijstelling te krijgen voor wapenbezit moet je (onder andere) aan kunnen tonen dat je hier geestelijk toe in staat bent. Dit kun je bij een psychiater laten doen overigens (kost wel centjes). Door deze opmerkingen is de korpschef niet meer overtuigd van de geestelijke gezondheid van deze man, en wil daar bewijs voorzien, dan kan hij gewoon weer zijn vergunning krijgen. Maar dat weigert meneer dus (staat in de uitspraak van de rechter).
In de ussr, noord korea en china weten ze wel raad met mensen met een mening. Binnen Dz66 trouwens idem.
Duidelijk een reaguurder! Zeg het maar mannen, wie?
Zat direct aan jou te denken, vreemd...
Iemand uit jouw clubje. Berber, kuifmans of toch zoals eerstsnaaiendanvreten zegt, jij?
eerstneukendanpraten | 13-04-18 | 12:39
Jij denkt altijd aan mij, dus zo vreemd is dat niet.
VeelTeSteil | 13-04-18 | 12:43
Nee nee, die zijn daar veel te realistisch en rationeel voor. Dit is overduidelijk zo'n boze, chronisch ontevreden, gefrustreerde raamambtenaar of vertegenwoordiger eeh ik bedoel account manager.
Waar is Kuif?
het is wel een lul, maar je mist hem toch.
@Beau,
Jij meer dan ik, blijkbaar..
Ik eigenlijk ook niet echt, maar toch....
DKS
Lol, zou wel biertje met die vent willen doen. hij is tenminste WOKE
En zou die George van Houts trouwens een wapenvergunning hebben?
De politie is niet je vriend?
illuminati confirmed
Is dit toevallig de heer Laurens? Van tandtelefoon.nl/
Ja maar ja, zo'n rare snuiter wordt betaald door de overheid om de publieke opinie jegens complotdenkers te beïnvloeden. En zo kan je eindeloos doorcomplotten... Dus complotdenken ja maar doe het met mate en raak er niet in verstrengeld.
Voor de zekerheid heb ik net zelf al mijn tanden maar uit mijn bek gerost.
Mij pakken ze niet!
Hahahaa Botte
Hahaha. Serieus. Dit soort topics zijn heel goed voor mijn humeur.
Ik droom altijd dat mijn tanden eruit vallen, trouwens, dat is vast een teken.
einStina | 13-04-18 | 12:38
Wel handig voor bij p... eh nee het is gewoon nooit handig.
Pannenkoeken bakken? Neeee.
@einStina: hehe die droom komt vaak voor! Een paar verklaringen zijn te vinden op de site droominfo. Voor wat het waard is.
Haha ik schijn in de overgang te zijn, onzeker over mijn uiterlijk of me zwak te voelen. Uhuh. Maar mijn droom komt sws niet overeen met de beschrijving; niet vergruizen of met een klein tikje oeps eruit, maar ze wiebelen en dan trek ik ze er zelf zachtjes uit, met veel bloed en een wortel van 15 cm. Misschien is dat de reden dat de betekenis kant nog wal raakt. Het is vast een profetie ghehehe //bijgeloofmodus uit
Helemaal snik is de beste man niet. Niet vanwege zijn denkbeelden, die zijn een beetje afwijkend en kun je beter voor je houden. Als je zegt dat iemand 1400 jaar geleden alle denkbeelden van God heeft gekregen of dat 2000 jaar geleden iemand recht de hemel is ingevlogen, ja dan word je weer wel serieus genomen en mag je aan alle wapenknoppen zitten.
Waarheid als een koe !
+veel.
Je spoort pas echt niet, als je je waanideeën deelt met de mensen die jouw komen beoordelen voor wat dan ook.... dan denk je dus dat deze gedachten heel normaal zijn. Kijk... iedereen weet natuurlijk stiekem wel dat de lizardpeopleilluminatiebildebergselite via kiezmicrofoons en andere broadcast apperatuur in onze mobieltjes, brillen, en gehoorapparaten ons onder controle houden, en specifiek per persoon precies bepalen wanneer je wat wilt gaan doen. MAAR, iemand die NIET gek is, houdt dit voor zich als de popo vraagt of dat stoffilters zijn en zegt "Ja meneer, ik houd van schone lucht"
En als ik zeg dat Tonkin-oorlog false flag is?
oh wacht...
Ja Hemmenaar7, een wapenvergunning kun je nu verder vergeten.
En de aanval op Sender Gleiwitz?
dat was ook geen grap op glijdende schaal
Helemaal mee eens, maar je kunt beter niet te veel zeggen als je een wapenvergunning wilt. Een beetje bazelen over normen en waarden of over de paus helpt weer wel. Trouwens als reaguurder kom je sowieso nergens voor in aanmerking. Je moet niet denken dat je pseudoniem "Hemmenaar7" je enige anonimiteit garandeert.
Nou, dan weten we waar de politie is in elk geval. Geen tijd om achter mijn laptop of de fiets van mijn vriendin aan te gaan, maar wel tijd om te keuvelen over luchtfilters.
Die korpschef treed hier wel op als een soort amateurpsychiater en stoot hiermee de beroepsgroep het brood uit de mond.
Hij hab ook wel even aan de agent kunnen vertellen dat Mark Zuckerberg half alien en reptiel is.
Klopt. Hij kan nog geen water drinken en emoties tonen? Allemaal gefabriceerd. Zie je wel, illuminati confirmed, enzo je weet toch.
En je tanden kunnen best met fluor gepoetst worden, niks mis mee.
@gato
STOP! Hier ga ik je corrigeren, Dit mag je dus nooit meer zeggen!
Sommige mensen zijn namelijk allergisch voor fluor.
Ja waar zijn Mulder and Scully als je ze nodig hebt,
Kan toch niet het seizoen afwachten,
I believe, maar dan wel nu!
Nu gaat de beste man natuurlijk via via een illegaal wapen kopen. Dat schiet lekker op. Verder is er niks mis met een beetje complotdenken, onder vrienden, niet aan een politie agent. Politie is niet je vriend ofzo.
Niet je beste vriend? Mijn hele leven is een leugen... *weeeeh*
einStina | 13-04-18 | 12:25
Oh jee, je bent er eentje die heel goed het geluid van een baby na kan doen. *koptelefoon op volume 11 zetten doet*
Ja sorry. Ben er alweer overheen.
einStina | 13-04-18 | 12:36
Zand erover.
Haha, luchtfilters. Nee, fluor in het drinkwater. Heeft General Ripper zelf tegen Captain Madrake gezegd in Dr. Strangelove.
Maar die luchtfilters houden de stoffen uit de chemtrails wel uit je huis.
Je.. snapt toch wel dat er daadwerkelijk fluoride in het drinkwater zit, toch? Dit kun je gewoon nachecken via (bijvoorbeeld) instanties zoals brabantwater.nl etc.
Wanneer je vrijwillig iets van deze strekking zegt tegen een paar eenstrepers van de NatPol dan is het terecht dat ze de wapenvergunning intrekken.
De taak van de politie is niet de opsporing van misdadigers, maar het hoeden van de kudde op de tax farm.
Een kudde op hol is een groter probleem dan een of twee loslopende fretten. Die bijten en verwonden soms een van de dieren in de farm, maar zijn in het grotere geheel weinig schadelijk.
Verder is hetgeen wordt genoemd als wat de man aan de popo meldde wellicht niet geheel en al accuraat geformuleerd, doch zeker niet fer verwijderd van de waarheid. Micha Kat vertelde me dat pas nog.
Meh, hij was inderdaad stom genoeg om dit tegen de Popo te vertellen. Tenzij je ze persoonlijk kent moet je daar niet aan beginnen, te veel politiek correcte verraders en ander tuig wat zich achter dat uniform verschuilt.
.
De beste man lijkt me voor de rest niet echt geweldadig en is blijkbaar al 30 jaar lang in bezit van de wapens waarbij het allemaal goed is gegaan.
Dat van de Bilderberg lijkt me dan wel weer waar.
Is het ook
Kom jij niet in aanmerking voor een wapenvergunning en helemaal niet als je luchtfiters installeert tegen de lucht van Prins Bernhard.
Vervolgens als deze man wel iets verkeerds met het wapen en wapenvergunning zou doen zeuren dat de signalen niet zijn opgepikt.
Haha dat.
Nu al die wapenvergunningen van de mocros nog... oh wacht!
oh wacht..... zie 12:09
Gewoon verhuizen naar de VS. Daar kijken ze niet op van dit soort denkbeelden. Sterker nog: voor dit soort ideeën worden daar gratis vuurwapens uitgedeeld.
ja mooi verhaal
Alex Jones schijnt op steeds meer tv- en radiostations te verschijnen.
Mooiste land ter wereld. Land of the free and home of the brave.
Iemand die denkt dat alle politici liegen en de burgers manipuleren is inderdaad niet goed bij zijn hoofd. We weten toch allemaal dat de politici het beste met het volk voor hebben, ook al moeten ze hun eigen belangen daar voor opofferen.
The first rule of fight club is : you DO NOT talk about fight club.
Maar soms is het wel moeilijk je mond te houden, ik zou soms zoveel willen zeggen, maar doe het maar niet.
Die man heeft gelijk
Een hepa-filter werkt trouwens goed tegen fijnstof, niet tegen de meeste chemische wapens, dampen en sommige medicijnen. Die moleculen zijn allemaal kleiner dan 0,3 micrometer. Het is zo jammer dat die preppers zo veel technisch onderwijs missen. Als het een keer fout gaat, hebben ze wel de spullen, niet de kennis.
Iets met Praktisch, en Theoretisch opgeleid zijn.
Sheldon Prepper?
Haha, terwijl iedereen weet dat straling uit stopcontacten en oude stroom de oorzaak is.
Heerlijk om zo'n betoog te houden wanneer de telemarketing-terreur voor "groene stroom" belt. Ook mooi om te zeggen dat je al een keer met vergrootglas naar stopcontact gekeken hebt maar geen "groene stroom" ziet. Eerder goudkleurig...
En altijd je magnetron geheel uitzetten. Dus de stekker uit het stopcontact. Want een magnetron werkt als een Microwave antenne.
Mark_D_NL
*zet wifi AP op 1KW*.
Zo, nu gaan we ff lekker surfen!
nee, dan kunnen de wapens beter in handen zijn van de mocro maffia
truste
dat is nu zo stigmatiserend... ;)
Alles wat de man te berde bracht is waar, Hij was lid van de SS en dat staat voor Schutzstaffel, inderdaad oorspronkelijk de lijwacht. Allen dat van die stofjes in de lucht lijkt min onwaaarschijnlijk, maar als het technisch mogelijk was zou het partijkartel het zeker doen. Nu moeten ze zich behelpen met drie zenders waarop 24 uur per dag wordt uitgezonden dat win een minderwaardig volk van racisten zijn dat mast beter kan verdwijnen. Draagvkak creeren heet dat.
"inderdaad oorspronkelijk de lijwacht."
van Hitler? Zoals degene aangaf...
Sorry voor Al de spelfouten. Dikke vingers
Ja van Adolf H. te B. Dezelfde. Later werd de SS een soort leger van de partij en een specifieke divisie fungeerde als lijfwacht. De Leibstandarte AH.
Ik weet niet wat de grootste brandstofproducent (shell) allemaal in zijn brandstof flikkert om het zuiver te houden. Ik weet wel dat de tabaksindustrie er alles aan doet om ons verslaaft te houden aan hun hijgpijlen door toevoegingen.
Ik weet dat er gemanipuleert met stofjes in winkelcentra om je in bepaalde winkels te lokken etc.
Aangezien onze oranjefamilie nogals wat vingers in de pap hebben bij de koninklijke shell zou ik helemaal niet verbaast zijn.
Dus in mijn ogen is de man zo gek nog niet.
Bernard was lid van de SA, niet de SS
Bernard was ook lid van de SS....
nl.wikipedia.org/wiki/Bernhard_van_Li...
Tja, ze zouden middeltjes kunnen toevoegen aan kerosine van vliegtuigen. Dat als deze overvliegen, die troep naar beneden komt. Een andere manier zou ik zo snel ook niet kunnen bedenken.
Onder welke nick reageert hij hier?
DKS, Drumpiet of spanarchist.
U mag kiezen.
Je vergeet Berbaar.
Benno was lid van de Reiter-SS en heeft idd de bilderberg club opgericht.
Voor de helft is het allemaal best waar wat de beste man brabbelde.
Had zijn verlof dus maar half mogen worde afgepakt.
En of je wel of niet een wapen mag hebben wordt bepaald door 1 ambtenaar, de Korpschef. Apart.
Nee de korpschef komt echt niet persoonlijk langs. Dat zijn medewerkers van dienst korpchefstaken voorheen bijzondere wetten. De korpschef tekent gewoon wat hem of haar wordt voorgelegd.
als u naar de grootgraaiers van Oranje wijst bent u af.
Als je dat soort dingen met droge ogen zegt, ben je niet wijs. Als je werkelijk in dat soort complotten gelooft, en ze dan tóch aan de politie vertelt, dan ben je inderdaad te dom om wapens in huis te hebben.
Daarnaast weet iedereen dat de chemtrails dwars door een filter heen gaan. Je moet je zuurstof zelf electroliseren uit water. En dan natuurlijk niet met electriciteit uit windmolens. Dat is gemoduleerd om je hersenen te verdoven.
TheEgg | 13-04-18 | 12:05 |
Windmolens zorgen ervoor dat de aarde draait. Een beetje zoals een lp aangezien de aarde plat is. Toch? ;)
Ik heb de meest vermakelijke avond ooit gehad op een verjaardag, waar een meisje beweerde dat een molen met waterrad verantwoordelijk was voor een stroming in de rivier. Dus dat de wind de wieken liet draaien, die het rad aandreef en daarmee het water in de rivier in beweging bracht. Volgens mij is ze later Groen-Links stemmer geworden en zit haar vader in een gemeenteraad.
Jos Tiebent | 13-04-18 | 12:35 |
Lol!
@Is dit nog nieuws? | 13-04-18 | 12:07
Onder andere. Het wordt ook gebruikt als defensie middel tegen meteorieten. Mocht er ooit een op ramkoers liggen met aarde, dan laten ze ze allemaal dezelfde kant in draaien, en zo verplaatsen we de aarde dan tijdelijk naar een andere baan.
TheEgg | 13-04-18 | 13:16
Nur Links?
Hm, als dit de maatstaf is, is de helft v/d reaguurders geestelijk instabiel
Maar dat wist je toch al lang?
En bedankt!
Maar die hebben niet allemaal vuurwapens.
Klopt. Maar als ik de hele dag m´n aluhoedje op hou valt het reuze mee.....
Dr_Johnson
Geen vuurwapens, maar weet u wel hoeveel schade een toetsenbord kan aanrichten!
"hoeveel schade een toetsenbord kan aanrichten!"
Je bedoelt: the pen is mightier than the sword? Ja, dat is ook niet helemaal onzin natuurlijk.
Klopt. maar de helft van de reaguurders heeft geen vuurwapen
Maar sommige reaguurders hebben er 5. Dat scheelt weer.
Tja, zal wel terecht zijn. Sommige mensen gaan niet goed samen in combinatie met vuurwapens.
"heeft gezegd dat hij luchtfilters in zijn huis heeft geplaatst om de lucht te filteren van stofjes die de lucht in worden gespoten om de samenleving rustig te houden,"
"Indien de aanvrager of vergunninghouder - in tegenstelling tot de korpschef - van mening is dat het voorhanden hebben van wapens en munitie wel aan hem kan worden toevertrouwd dan dient hij dit aan te tonen middels een schriftelijke verklaring van een arts/psychiater. Uit deze verklaring moet duidelijk blijken dat de arts/psychiater bekend is met de problemen van betrokkene en dat deze niet (langer) een belemmering vormen om aan betrokkene een vergunning te verlenen voor het voorhanden hebben van (vuur)wapens."
De rechtbank acht het van belang dat [appellant] geen gebruik heeft gemaakt van de mogelijkheid om op eigen kosten een verklaring van een arts of psychiater over te leggen waaruit blijkt dat geen belemmeringen bestaan om wapens aan hem toe te vertrouwen.
Oorzaak-> gevolg.
Komen meestal uit Ankara of Marrakech.
REAGEER OOK