Trendwatcher Bakas: "Pauw & Van Nieuwkerk zijn de Goebbels en Riefenstahl van deze tijd"
Goeiesmorgens Nederland! Terwijl u nog lag te meuren in de klamme lappen danwel in de file stond, zat de toonaangevende trendwatcher/spreker Adjiedj Bakas al op de NPO te fulmineren tegen werkloos tuigh, dat door de fatsoensfeldwebels van de VARA wordt opgehitst om Nederland naar de filistijnen te helpen. "Gelukkig komt er nu een verzetscultuur." JAWOHL!
Reaguursels
Inloggenwww.youtube.com/watch?v=YvetEKom8ZI
Zo kan het ook. Niemand loopt hier te janken of heeft problemen met de ander.
Blank en zwart door mekaar een feestje aan het vieren.
Wat het ook gewoon is. Een feestje.
Oh dat was lekker wakker worden vanmorgen.
Sukkel ... het ging er niet om dat het nazi's waren maar propagandisten pur sang. Is het nou zo moeilijk om dat virtue signaling eens een keer achterwege te laten? Ook de presentatrices konden het verdomme niet laten met je "u bent ook niet erg verbindend bezig". Rot. Op.
Fijn stukje tv en geen mandje deugfruit maar bam, nazis erbij, ik hoop dat hij ergens verkiesbaar komt aan de juiste politieke kant want dit lijkt mij een voorzetje?
Haha, dit was een fijntje idd en dat op de “nationale tv”. =+O
Lol.
Zolang de NPO, (Pauw , Dwdd, Nieuwsuur) opinies willen delen en weing op de inhoud letten moeten ze wel gesubsidieerde boe-roepers uitnodigen, zodat de dag erna bekende BNN ers daar hun mening of ervaringen over kunnen delen. Arthur van Amerongen heeft het lijstje martelaren van het deuggeloof al klaar
www.facebook.com/arthur.vanamerongen/...
Overigens had deze hopelijk toekomstige premier ook nog een goed weerwoord tegen de zoveelste oranje deskundige die aan boord was getrokken bij de NPO. Gewoon transparant zijn over de gelden die je aan zo'n sprookjeskasteel geeft... Het enige weerwoord van de zoveelste Oranjevertegenwoordiger bij de ochtendshow was dat Oranjes geen normale Nederlanders zijn... Ach...
Kunnen Pauw en Jinek niet samen op vakantie gaan of heeft Jeroentje haar al eens een keer uitgewoond
Inderdaad, dat 'saamhorigheid' en 'bij mekaar komen', gadver, lijkt wel een verkiezingsspotje van de PvdA. Blijkbaar betekent saamhorigheid dat we elke gril van willekeurige activisten maar moeten honoreren. Ze plaatsen zichzelf buiten de samenleving, zoals zovelen, hoezo moet ik daar nog moeite voor doen, laat staan water bij de wijn doen?
Oei... meneer Bakas komt voorlopig geen studio in het Hilversumse meer binnen...
Die jankende Millenialwijven met hun "saamhorigheid". Tenenkrommend werkelijk. Bakas +1
Den witman wikt, den neger beschikt
Effe bijlezen, iedereen heb 't door, die man is geen neger maar iemand uit een veel oudere cultuur dan die hunnebedbouwers in dat holle land! Dus de neger beschikt niet!
"Er begint nu een verzetscultuur te komen in Nederland, bijvoorbeeld tegen het geneuzel over Sinterklaas en Zwarte Piet." Vervolgens doet dhr. Bakkas er zelf er hard aan mee. Want geneuzel is geneuzel, ongeacht of je vóór of tegen het onderwerp bent. Weinig consequent dus. Dan gooit hij het op "een paar werkeloze idioten" die van de Vara en hun "Goebbels en Riefenstahl" alle aandacht krijgen. Klinkt lekker stoer en is zeer kort door de bocht (en maakt dus gemiddelde reaguurdertjes blij). Nog afgezien van de nergens op slaande Godwin.
Dhr. Bakas valt dus niet serieus te nemen, maar als je de kans krijgt (bij WNL) op televee te komen, is een genuanceerde mening (zoals bij het NRC?) natuurlijk niet welkom.
Wordt het niet tijd om deze hele flauwekul te negeren? Hebben we niet betere dingen te doen? Zijn er niet veel belangrijkere problemen in NL en de wereld? Of zijn die te moeilijk?
Of hebben voor- en tegenstanders er belang bij om dit onnozele gedoe tot Sint-Juttemis (of in ieder geval tot St. Nicolaas) voort te zetten? Want dan kunnen ze laten zien dat ze aan de "goede" kant staan?
Precies. We hebben inderdaad wel wat beters te doen ... maar de vara bij monde van Pauw en v. Nieuwkerk blijkbaar niet
Prima repliek van iemand met een huidskleur die het racisme gevoedt door quincy en trawanten ziet aanzwellen.
en goebbels had hij misschien beter kunne laten maar staat gelijk aan de racisme kwalificatie die ik dagelijks moet slikken van policor Nederland.
Alijd weer die wijven met hun "saamhorigheid"... Ik heb niks met horigheid en al helemaal niet samen met idioten.
Je zegt trotse, fiere neger en plof daar is ie! Bakas bakas de VARA aan het .. ehh hoe ging dat ook alweer?
Bakkas een Surinamer met gezond verstand die ook nog eens durft te zeggen waar het op staat ken er ook persoonlijk nog wel een.
Hulde voor de man zelf ook nog wat positiefs te melden mijn lieve vrouwtje vaste kijker naar Pauw en Mathijs heeft er kotsgenoeg van en zapt weg.
Is ie niet gewoon onze blanke hielen aan het likken?
@Cinemaniak; ik vind gewoon lekker
Dan zijn de NRC en de Volkskrant hun handlangers
Toppertje👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪
Die man heeft recht op zijn foute stropdag en recht op zijn gezonde mening.
Ik geef zelf geen ruk, maar zal mij altijd verzetten tegen een kleine meerderheid, die de meerderheid wil regeren door hard in de media te blijven roeptoeteren en nabij kinderen te willen demonstreren. Dat vind ik gevaarlijk van die mafkezen, die wel nabij kinderen willen gaan kloten. Ik heb nog meer respect voor maffe klootzak voetbal hooligans, die elkaar verrot proberen te slaan op afgelegen plaatsen. Goeie zaak moeten ze vooral doen, als ik dan weer met mijn kinderen naar een stadion kan gaan, mogen ze van mij doorgaan.
Maar dit Zwarte Piet gezeik wordt je stuurs en tegendraads van, zelfs Ziggo plant een netwerk onderhoudt en U raadt het al, jawel op 5 december. Nou moet U weten, dat ik elke keer baal van die onderhouds werken, want je zit zomaar meerdere dagen zonder of telefoon, of tv en/of internet, maar op 5 december, dan denk je toch welke on-Christelijke dombo bedenkt dit dan? Oh wacht...
Leuk hoor, alles en iedereen hier eensgezind want man met foute stropdas maar goede mening en bovendien vroeger gewoon voorzien van pelo negro, praat in het straatje van de boze blanke medemens.
Maar wie is deze man eigenlijk?
Volgens mij gewoon iemand met een veel te hoge hypotheek en binnenkort waarschijnlijk zonder werk......
Alhoewel, voor (goede?) praters is altijd werk.
Ik zou echter van deze man niks willen kopen, zelfs geen mening.
'Ik zou echter van deze man niks willen kopen, zelfs geen mening.'
Is dit geen racisme?
Ooit een mooi item van deze man gehoord bij het radioprogramma De Ochtenden. Was in de tijd dat Verdonk nog minister was. De vraag aan hem was of hij haar niet verschrikkelijk vond. Hij vond Verdonk geweldig omdat zij de enige was die allahtonen voor vol aanzag, aanzette tot ontwikkeling en eigen verantwoordelijkheid nemen.
Presentatrice verslikte zich in haar koffie, want dat wilde ze natuurlijk niet horen. Je moet ze natuurlijk helemaal doodknuffelen, van Nieuwkerk voorop. Ik zou zijn mening wel kopen.
Jazeker dan de NPO vanuit een bepaalde linkse kerk predikt.
Maar die Godwin hoeft van mij ook weer niet.
Godwinnen = -1000. Hindoestanen zijn nogal geobsedeerd op huidskleur (hele kastensysteem is erop gebaseerd). Negers zijn in die gedachtewereld dan ook het laagste van het laagste. Dat dit uit de mond komt van de donkerwitte Bakas zal dus ook niet veel indruk maken.
Rechtse godwin is zowiezo altijd +100. Jij was toch altijd extreem-links? Waarom projecteer jij dan rassentheorien op deze Hindoestaanse Surinamer? Omdat jij hem niet als een echte neger beschouwd? Dat heet toch echt racisme..
Hindoestanen (in Suriname dus) kennen geen kasten. Kasten en kleur zijn verschillende dingen. Er zijn bijvoorbeeld lichte brahmanen en donkere brahmanen. Verder zou het Adjiedj Bakas een rotzorg zijn of iemand een neger, dan wel Hindoestaan, dan wel Javaan dan wel een blanke is.
Meneer Bakas is zelf van moslim afkomst. Zijn naam is eigenlijk Aziz Baks.
Als de das van die homo de trend wordt ga ik mij d'r mee verhangen. Sjezus wat lelijk
Herinnert u zich deze nog? www.modemuze.nl/sites/default/files/s...
"Zwarte Piet is rascisme". Nou en? Wat is racisme?
Volgens de van Dale:
ra·cis·me (het; o)
1. theorie die de superioriteit van een bep. ras verkondigt
2. discriminatie op grond van iemands ras
Ten eerste: De mens heeft zo weinig DNA variatie in de chromosomen dat er maar 1 menselijk ras is. Er zijn wel kleurvarianten zoals bij goudvissen. Hooguit kun je spreken van wat ondersoorten.
Laten we er van uitgaan dat we een kleurvariant/ondersoort een ras is, is het dan erg dat iemand het ene ras beter, slechter of meer waard vindt? Natuurlijk niet!. Dat moet iedereen lekker zelf weten. Om een paar voorbeelden te geven:
- De links mens vindt zijn ondersoort superieur aan de PVV-ers
- De Turk vindt turken superieur aan niet-turken.
- De moslim vindt dat hij superieur is aan niet-moslims.
- De reaguurder vindt zich superieur aan de jooper.
Discriminatie op grond van (een verondersteld) ras is ook normaal:
- Als je als Neger je aangetrokken voelt tot blanke vrouwen discrimineer je op basis van ras net als je als blanken die negers superieur vinden en er graag 1 willen zijn.
Laat iedereen lekker discrimineren.
De Nederlands wet is voor iedere Nederlandse burger het zelfde dat is genoeg. Weg met die anti-discriminatie rommel uit de grondwet, strafrecht en burgerlijkrecht.
De term racisme is een zwartepiet-kaart geworden in elke discussie. Als iemand die kaart speelt in een discussie, dan heeft de ontvanger een probleem omdat hij dan alle zeilen bij moet zetten om te bewijzen dat hij echt geen racist is.
Iemand voor racist uitmaken is net zoiets als de Godwin. Gewoon toegeven dat je een racist ben net zoals iedereen.
Bijna allemaal juist, op een ding na:
De reaguurder vindt zich superieur aan de jooper.
Moet zijn:
De reaguurder is superieur aan de jooper.
Klein foutje, kan gebeuren.
Mooi hoor, die reactie van die 2 presentatrices; ze weten zich geen houding te geven met zo'n duidelijke mening (anti anti-ZP). Ik kan mij geheel vinden in de mening van meneer Bakas!
Je begrijpt niet veel van TV maken? Als presentator/interviewer is het je taak wat tegengas te geven om interessante TV te produceren, ongeacht je persoonlijke overtuiging. WNL is trouwens een rechtse omroep. Vandaar ook dat ze Bakas met regelmaat uitnodigen.
Vrouwen kiezen in 99% van de gevallen voor een compromis om maar de lieve vrede te bewaren.
Verfrissend dit geluid, ik hou zelf niet zo van Nazi vergelijkingen maar OK, als je een punt wil(t) maken en dan kan het soms nodig zijn. Dit was geen wat men noemt een Godwin.
Özcan Akyol (dank copy/paste knop) maakte gisteren een ook heel valide punt bij DWDD, dit nav die 2 gekkies die de dag ervoor weer zaten te blaten over ZP is racisme.
Enfin, grachtengordel, de linkse Gutmensch, de bakfiets generatie, de zeurnegers, de media met de standaardgasten, "men" wordt het gewoon een beetje zat.
Nee het is niet primair de tegenstelling Grachtengordel/Amsterdam vs de provincie, het is allemaal wat extremer daar (media, UvA, Bijlmer etc.) ook in de "provincie" vooral de Universiteitssteden kom je dit tegen, zie ook die leraar in Groenlo die helemaal de weg kwijt is.
Ik haak af bij dit soort types, zoals ik ook al lang geleden bij de VK, NRC en VN ben afgehaakt, eens toch media waar normale berichten stonden, nu is het allemaal racisme, seksisme, genderneutraal, etc.
Joop (de Vara) is feitelijk verworden tot een racistische haat-site, het kan verkeren.
Ja maar die meneer heeft vast Russische banden!
Gewoon een intelligente trendwatcher die het niet zo heeft op geneuzel uit de goot en zegt wat iedereen denkt. En dan komen de staatspropagandameisjes niet met een net zo intelligent weerwoord in het gesprek maar gaan ze het hebben over saamhorigheid - dat die er niet is ontgaat ze ten enenmale. Waar dat WNL toch altijd die bebbelende slaapkoppen vandaan haalt...
Deze man is altijd kop & spijker. Genot om naar te luisteren.
Blijkbaar zijn er ook donker gekleurde mensen die niet schuwen het toneelspel van Sinterklaas en Zwarte Piet te spelen, opdat kinderen verlangen en geloven.
Het wordt tijd voor de eerste neger op de maan!
Werkeloos, werkeloos ... Anousha Nzume kan er niets aan doen die is gewoon getrouwd met een goedverdienende man, dus die moet haar tijd toch vullen met iets nuttigs?
Verders natuurlijk opgelgd pandoer voor zowel dhr. Pauw als dhr. Van Nieuwkerk. Als ze echte kerels zijn, met echte journalistieke ballen, dan nodigen zijn dhr. Bakas uit voor een prettig gesprek.
Iets in de trant van HARDTalk. Eens zien of zij een Tim Sebastian-tje of een Stephen Sackur-tje kunnen doen. Beargumenteerd, dat dan natuurlijk wel.
Overigens dient één van die twee Arnold-Jan Scheer ook uit te nodigen wegens Wild Geraas 1.0 en 2.0. Bij voorkeur Pauw, die kan er langer tijd aan besteden en dan wordt het niet onderbroken door weer zo'n stukje tyfusmuziek.
Kom op BNNVARA-schijt(l)(h)uizen. Het BNN-aanhangsel had altijd al een grote waffel, waar blijven ze nu?
Ik verheug me er al op.
Hup jongens, Evocatus
Muziek!!
www.youtube.com/watch?v=b39CfCN2bNE
Duurt wel 06:23 dus kijk uit als u klikt!
Heerlijk om iemand te horen die mijn mening deelt.
Ja... heerlijke man... Echt een prettig iemand. Jummie.
"One of the things our research indicated, was that the best indicator of genocide is victimisation on the part of the group that produces the genocide, an accelerated sense of victimisation, and then it is, we'll get them before they get us."
www.youtube.com/watch?v=83hyZq1p-f4 (nabij het einde)
Ik wil deze meneer hartelijk danken voor zijn verkwikkende woorden.
Ik zou me als ik hem was ook dood ergeren aan figuren als Simons die claimen uit zijn naam te spreken.
En zoals altijd kan ik dit filmpje weer eens niet afspelen op mijn telefoon.... zoals alle filmpjes die GS zelf plaatst (Youtubelinks en links via twitter werken wel). Iemand de gouden tip? Heb een Huawei P8 Lite.
Heb je VLC al geprobeerd? www.videolan.org/
Telkens hetzelfde liedje. De grote meerderheid moet lijden onder het juk van een kleine, vaak geweldadige, minderheid. Kijk maar bij de zwarte pit discussie.
bij de douane controle op Schiphol, die zijn er alleen maar omdat moslims de boel willen opblazen. Net als nu de betonblokken overal.
Het wordt tijd dat degenen die het betreft er zelf last van hebben in plaats van anderen. Ik denk dat het dan snel is afgelopen. Nu geef je ze precies wat ze willen, namelijk chaos. Dit kost de staat, dus de belastingbetaler, steeds meer geld en brengt de rechtstaat op een gegeven moment aan het wankelen. En dat is het doel van links en de moslims en de zelfbenoemde elite.
Eens. Het is toch absurd dat de zwarte piet activisten dit weekend onder politiebegeleiding naar Dokkum worden gebracht. Het lijkt verdorie wel op een risicowedstrijd uit het betaalde voetbal.
Bakas, die man is verlicht. Die mag zo op een standbeeld , naast Lange Pyr. Heel veel Surinamers vinden het een discussie die valse tegenstellingen opwerpt, gefaciliteerd en opgehitst door foute blanke mensen met een eigen agenda/verdienmodel.
Staat het al op Joop?
Blij dat een neger (wat zegt ie nu dan????, nou dat iemand van het negroide ras is) ook zich durft uit te spreken op tv over wat er eigenlijk speelt, namelijk dat een stel idioten, die nog werkloos zijn ook, bepalen hoe onze traditie er uit moet zien, en dat zwarte piet niet op een neger mag lijken (heeft een neger dan rode lippen en gouden oorringen in?).
Meer van dit soort negers met nuchter verstand en lef, graag.
Nuchter verstand boven alles.
Ik begrijp zojuist dat hij geen neger is, maar een ander ras-met-meer-pigment.
Maakt niet uit, in deze discussie heeft hij meer recht van spreken dan een Georgina Verbaan of een Sunny Bergman.
Van die meneer kunnen wij hunnebedbouwers nog wat leren. Hij komt van een cultuur duizend jaar ouder dan die van ons. Ham thokhe chahila. Voor negers moet u in Afrika zijn.
Wat een baas.
En Hiddema blijkt voorspellende gaven te hebben.
My thoughts exactly!
Zowel aan het format als aan de twee presentatiemutsjes met hun schelle npo-stemmetjes (daar worden ze op geselecteerd volgens mij) heb ik een bloedhekel. Dus dank GS voor het uitlichten van dit stukje item, anders had ik daar reclame, weer en verkeer, reclame, nieuws, reclame, drie woorden gast 1, reclame, nieuws, weer en verkeer, reclame, drie woorden tweede gast voor moeten uitzitten. Het blijft voor mij onbegrijpelijk dat gasten zich nog steeds op de vroege ochtend laten terroriseren door een gruwelijk format en stuitend domme presentatietruttebollen (jeugdjournaal!) voor twee minuten commentaar, die ook nog eens vier maal worden onderbroken door een stomme vraag of opmerking van het onbenullige presentatieduo.
Doe mij maar het rtl-4 ochtendnieuws. Kwartiertje en je bent weer enigszins bij.
Ik vind die Bakas een moedige, intellectuele Nederlander.
Fijn dat er iemand op TV komt die gewoon keihard zegt wat hij vindt.
Bakas is een uitzondering !
Top!
Een uitzondering? Het gros van de mensen denkt net zo, maar werkt gewoon en heeft geen tijd om te protesteren of op tv te komen. Hij is wel de uitzondering in de zin van dat iemand met een andere mening in de uitzending mag.
"Ja maar saamhorigheid dan...?"
Het linkse gutmenschmantra wat blind tolerantie en "inclusiviteit" blijft prediken ook bij intolerantie en onsaamhorigheid van de ander. Rare kronkel.
Saamhorigheid is blijkbaar het grootste feest voor de kinderen (de intocht dus) verpesten met het gejank dat het een feestje voor alle kinderen moet zijn.
Dat stelletje mutsen had niet door dat de stemming en de discussie verschrikkelijk is verhard door een paar hardliners die met alle geweld middels zielig doen hun zin willen krijgen.
Dan krijgt 95 % van Nederland dus de schuld van de minne acties van een kleine, miniem kleine, minderheid??
Ik mag die Bakas wel mooie uitspraken. Ja en dan die twee tutjes die proberen te stoken maar geen poot aan de grond krijgen.
omroep wakker nederland: waardeloos. zonde van ons geld.
2 mutsen die niemand laten uitpraten.
De hele opzet van deze nieuwsrubriek is slecht.
Geen woord gelogen.
Iemand er al bij stilgestaan dat al dat VARA linksch verbindend geleuter in U.S. of A een heul andere zeer obscure betekenis heeft connected betekent daar gewoon klip en klaar dat je Maffia contacten hebt. Lol
wise guy!
Van Nieuwkerk en Pauw gaan natuurlijk proberen deze man stuk te maken in hun uitzending.
Nee joh..... ze laten dit volledig links liggen
Ja, want Pauw gaat alweer op vakantie, volgende week Jinek.
Instant Bakas-fan!
yo tambien.
mooie vent. en met een paar kloten
Wel veel te veel eer voor die Pauw & Van Nieuwkerk, hoe je het ook wil zien, een beslist manke en slechte vergelijking
Is Pauw nu Goebbels of Riefenstahl? Vragen, vragen, vragen.
Overigens is het werk van Riefenstahl van een weergaloze kwaliteit. Absoluut waard om nog eens te bekijken!
Dat wordt dagelijks bekeken door links NL, vergis je niet.
Wie de media beheerst,beheerst de massa.
Al zo oud als de weg van Marcel van zijn huis.
"In Suriname vieren we het gewoon met zwarte pieten". En dat zouden een paar werkloze malloten in Nederland willen verbieden. Meestal nog witmens ook.
Er ontstond net zo'n leuke traditie om ruim voor Sinterklaas die psychisch gestoorden weer eens massaal uit te kotsen om ruimte te maken voor het Kerstdiner. Jammer, want ze bereikten precies het tegenovergestelde van hetgeen ze betoogden. Er valt nu een waardevol educatief element weg.
Adjiedj Bakas for president! Eindelijk iemand die zeer duidelijk aangeeft wat de 99% van de samenleving denkt maar niet mag zeggen omdat het anders racistisch zou zijn.
Goeie gast die Adjiedj een uitnodiging bij de sekte Pauw en dwdd kan hij op zijn buik schrijven.
Aardig verhaal, dat geef ik toe, maar een trendwatcher met een dergelijke stropdas. Wat een verschrikking.
je loopt gewoon achter. Volgend jaar heb je er ook 1.
Die werkeloze klaagmensen met een migratieafkomst zijn slaven van hun aangeprate frustraties. Natuurlijk is het best wel eens nuttig om nog eens na te kauwen op het slavernijverleden en vormen van ingesleten racisme. Dat handig op de kaart denken te zetten door zwarte Piet te misbruiken scoort makkelijk en laat de emoties hoog oplopen. Dat het uiteindelijk in je eigen gezicht gaat ontploffen had het paard van SinterKlaas nog wel zien aankomen. Maar wellicht dat de wonden nog helen. Links is goed met verbinden zeggen ze, want een klein pleistertje is niet meer voldoende. Verband is wel wit, dat dan weer wel.
Wat grappig dat de interviewster met stomheid geslagen alleen maar 2 keer kan vragen "Maar dat is toch niet verbindend, niet goed voor de saamhorigheid?"
Gemiste kans dat Bakas daar niet op antwoord: "Nee, die 1% tegenstanders zijn lekker bezig met saamhorigheid? Die hebben een niet bestaand probleem gecreëerd die juist tot verdeeldheid leidt"
Het gaat erom dat ze domweg zeggen "zp IS racisme", en niet er zijn sommige mensen die het zo opvatten"". Dat betekent dat ze geen enkele genade of uitweg bieden voor wie het al 40 jaar viert. Wat je nu ook zegt, al geef je ze gelijk en stop je helemaal met sinterklaas, dan nog is het niet genoeg, daar moet dan dus bij dat je 40 jaar lang racist was toen je het wel vierde en dus zult blijven. En dat je witte privileges hebt komt daar nog 'ns onvermijdelijk bij. Terwijl de ironie van het verhaal is dat je ZP alleen als absoluut racisme kunt zien, als je zelf juist diepgewortelde racistische vooroordelen hebt over alle blanke mensen, dat die dat allemaal zo MOETEN zien en allemaal zo als slavernij bedoelen. Waarom komen ze nooit op voor het stereotype van sinterklaas dat alle blanke mensen slavendrijvers zijn? Dat volgt onvermijdelijk uit hun eigen interpretatie van ZP, dat vinden ze blijkbaar wel prima racisme/stereotypering.
Als je vindt een stereotype altijd gelijk staat aan kwaadaardig racisme, wat kolder is, dan moet je moet op z'n minst consequent doen. Ook alle cowboyfilm verbieden, en NIET alleen voor de indianen, de cowboy is ook een stereotype. Maar ook Zeeuws meisje en ongeveer alle films/reclames die bestaan. Maar het is allemaal zo hypocriet, alleen wat niet past in de eigen wenswereld wordt kritiek op geleverd. Bij entertainment HOEFT iets niet de waarheid te zijn, mogen we alleen nog maar 100% historische kloppende policor documentaires maken?
Het is net zo schijnheilig als zeggen dat er wit institutioneel racisme is. Net doen of je over kantoorgebouw hebt en niet domweg een heel ras op z'n huidskleur aanspreekt. Het gaat erom dat ze vinden dat waar veel witte mensen aan de macht zijn dat altijd fout moet zijn. Dat gaat wel degelijk over mensen en hun afkomst en NIET over een neutraal instituut wat je ontslaat van de verantwoording dat jezelf juist vooroordelen aan het uiten bent.
Wie si deze man,.. en waarom heeft hij zo'n gelijk? Het is raak na raak na raak... werkloze idioten. Betere typering bestaat niet.
"We laten ons niet meer terroriseren door een paar werkloze idioten."
Waarom is dit niet de kleurling van het jaar ipv Sylvaan?
Men zal hem wel als bounty zien...
(wat trouwens heel racistisch is)
Goed gezegd. En verder, al meer gemeld: ik zie hier in het dorp echte Zwarte Pieten die zichzelf alleen maar wat hoeven bij te schminken op de lippen, dus in gewoon beschaafd on-D66 Nederlands : negers.
Hey kijk! De fiere, trotse neger waarover Hiddema sprak.
Een trotse Hindoestaan is geen trotse neger, maar dat terzijde. Maar voor de rest is hij een man naar mijn hart.
Wat een baas!vanavond bij DWDD of Pauw aanschuiven!
De man verdient een standbeeld.
"Maar dat is niet bevorderlijk voor de saamhorigheid".
Jezus, ook bij WNL is het politieke correctheid wat de klok slaat.
Beste meiden, zouden jullie dat ook zeggen tegen Anousha Nzume, die er zelfs niet tegen kan, wanneer blanken blank genoemd worden in haar aanwezigheid?
Weet nu al wat voor een kleurtje de tafelgast bij dwdd heeft......... en Quinsy Simons is al een tijdje uit beeld geweest, kijkon op Pauw vanavond.......
Ik verwacht dat Roethof, de advocaat "ergens" zal aanschuiven!
Die is niet bepaald blij met Bakas.
Thierry Baudet: Bakas op de lijst voor Forum voor Democratie. Ik zou Bakas graag horen in de Tweede kamer. Net als Theo Hiddema. Zal een verademing zijn, hoe Bakas pleit.
Sta perplex, ken deze man ook alleen van gezicht, maar hoe hij in een paar zinnetjes het samenvatte, bewondering. Maar die gezichten van die meiden, die snapten er niets van, Die meiden hoorden eens hoe Surinames erover dachten. Hun hele beeld van wat krijgen we nu , meesterlijk.
Die meiden waren altijd een verademing in dat linkse tv wereldje. Langzaam zie ik ze veranderen, jammer.
Bakas weet het zo mooi op rustige toon te brengen en zegt hij precies wat ik al die tijd al zit te denken. Niet die nazi vergelijking, maar wel dat Nieuwkerk en Pauw propaganda brengen voor de linkse kerk.
Maar dat doen ze toch al jaren, en hun medium is niet alleen de TV, wat dacht je van Joop waar een zooi witte apen in witte onderbroeken zit te fulmineren tegen elke andersdenkende??
Heer Bakas is een held! Ik heb hem wel eens een mailtje gestuurd met mijn oprechte waardering voor de manier waarop hij zich profileert. Kreeg ik ook nog eens keurig antwoord. Man kan bij mij niet meer stuk.
Hoe waaien zijn wimpers, ik zie hem al staan.
Adjiedj, koning! +1
Bakas is de echte opperpiet
Wat lul jij nou?
Hou op bigs. Waarom moeten we met z'n allen op rechts ons blindstaren op het feit dat deze man een kleurtje heeft? Kleuren zijn irrelevant, het is gewoon een keizer.
Het verzet groeit, mensen schrikken wakker
Het gaat me alleen veel te langzaam
Heerlijk inspirerend dhr Bakas.
Zou het niet mooi zijn een handreiking maken aan de anti-zwarte-pieten bende.. Laten we de multi-kleuren-piet introduceren. Gewoon alle kleuren bij elkaar gooien voordat piet geschminkt wordt. Goed mengen. Is iedereen blij en zijn we meteen van het jaarlijkse gelazer af. Volgens mij wordt dat een prachtige bruine kleur.
Bah wat een slecht idee, echt Nederlands om iedereen te willen pleasen. Gewoon geen kleur, dan valt er ook niks te zeiken. Zwart schminken dus want dat is geen kleur, dat is het ontbreken van kleur.
Veldmaarschalk... Ik hoop dat je een grapje maakt.
Heren, lees nu eens goed wat Not_again zegt.
"Pauw & Van Nieuwkerk zijn de Goebbels en Riefenstahl van deze tijd"
Gisteren de discussie tussen Eus en Van Nieuwkerk gezien. Eus kwam met een goed verhaal over "Grachtengordel vs. Rest van Nederland" en Van Nieuwkerk kon het nog steeds niet bevatten. Dat was wel typisch.
(en er zal ook niet veel gaan veranderen)
Dat komt omdat Matthijs van Nieuwkerk tegenwoordig in Almen woont en dus denkt dat hij de rest van Nederland nu ook snapt.
Eus vertelde ook maar het halve verhaal natuurlijk. Eus vergat even de linkse kerk
Ja heerlijk, dat gezicht van Van Nieuwkerk. Zo van: "Eus wat zeg je nu (iets rechts), wij zijn links hoor, dit kan je niet zeggen Eus". Heerlijk dat gezicht van Van Nieuwkerk.
Hij kwam wel heel hypocriet over die Van Nieuwkerk
Ken hem alleen van gezicht, maar had een goed verhaal.
Online stukkie van Özcan: www.gelderlander.nl/columns/actie-van...
Die linkse deugslaaf Jan-Kees Emmer zit erbij alsof tie water ziet branden. Helemaal verward en met die ene hersencel helemaal in paniek, omdat dit gezegd word door een Surinaamse trendwatcher met een flitsend en kleurijk stropdasje. Helemaal van het padje af, volledig in de war en uiteindelijk weet ie stotterend en hakkelend helemaal niks zinnigs bij te dragen.
Dat was lekker om te horen. Het is trouwens ongelofelijk hoe racistisch die zogenaamde voornamelijk blanke BN'ers zijn. Het ging ze zeker niet snel genoeg dus hebben ze de acties maar overgenomen. Die t-shirt actie wordt door voornamelijk witte mensen uitgevoerd. Waarom? Om te laten zien dat je als blanke beter bent in het opkomen voor je rechten of zo iets? Het is ultra betuttelend. Zoals het metoo gebeuren is gekaapt door mannen (het ging voornamelijk over de daders en Jelle BC) zo is de zwarte piet is racisme "strijd" overgenomen door blanke deug BN'ers.
Ook mooi van Bakas over dat graaien van Bernhard: "Ach, als het volk in koninklijke sprookjes blijft gevolgen, kun je dit verwachten."
Bakas op media voor het Forum ?
5 Reeten!! Bakas voor president.
Hij zal hier nog mee weg komen, een autochtone man had nu al 1000 aangiftes aan zijn broek gehad.
En heel mooi is dat Bakass genoeg centen heeft om schijt te hebben aan de linkse goed menschjes. Ja, linkse menschen jullie hangen van soepsidie aan elkaar en moeten wel blijven janken voor jullie inkomsten, jullie zijn slaven. Bakkas is een vrij man/persoon, een fucking trotse neger, en heeft dus volledig schijt aan jullie links mensch schaapjes... Ik ben fan van Bakass.
Ja, ik ook. Bakas, Sjerrie, Hildeman de Negerzegger en Geert voor Triumviri nou ja Vierumviri dan. Misschien wordt dan de democratie, die er toch al nooit was, volgende week niet afgeschaft door Deppen66
De man heeft volkomen gelijk, maar dit haalt geen donder uit. Uiteindelijk gaat dit gezeik om een ding: de publieke opinie zich bezig laten houden met geneuzel zodat de angelsaksische geldadel (hallo Soros, Blankfein, Rothschild en hun slaafse helpers) hun gang kunnen gaan. De immigratiesluizen blijven dus wijdopen staan, Brussel en Washington blijven poelen van corruptie en nepotisme. Alles omdat het voor de korte termijn de machine draaiend houdt, peace in their time en misschien hebben de blanke europeanen het in hun ogen wel "verdiend" vanwege...
Die verzetscultuur is er maar om het naar daden over te zetten is moeilijk. Als het eenmaal los is zul je een hele boel frustraties naar buiten zien komen. Ik denk dat ze speciale psychologen hebben ingehuurd die dit moeten duiden op het binnenhof.
Ik zeg: " Van harte welkom Zwarte Piet ".
Both of them are dead and can not defend themselves against this smear...
Sorry, wat bedoelt u precies ?
Bedooelt u de democratie en het referendum?
True! Joseph zou hier niet blij van worden
Het gerucht gaat dat Bakas zwart is. In dat geval mogen we ons door hem laten overtuigen, meent de VK-deugzeug. Je laten overtuigen door Arjen Lubach mocht van haar dan eigenlijk weer niet, want die is vanwege zijn huidskleur achterin de bus zitten.
Koffie met tranen. Smaakte nooit zo lekker.
Een hele onterechte vergelijking. Leni Riefenstahl kon ook echt iets. Ze was een heel goed regisseur en fotograaf. Dat kan je van Pauw en die Witte man niet zeggen.
U zegt het correct.
Frenske had Reni nog opgebeld voor z'n biopic, maar na een half uur fluittonen hing ie op.
De hele wereld weet wie Leni Riefenstahl is ook al is ze al heel wat jaren dood.
Pauw of Witte man lopen dat risico niet, die zijn na toen minuten vergeten
tien
De blikken van de twee vrouwen wanneer Bakes voor zwarte piet begint te pleiten is echt geweldig! Kudos naar hem.
En die paniekerige vraag: “dat is toch niet in de sfeer van verbinding (of zoiets)”...
In een notendop alles wat er in de opvoeding en opleiding van die millennials is fout gegaan.
Eindelijk wordt op de TV gezegd wat ik en velen met mij al lang denken. Ik vind het eigenlijk een eng mannetje zo zie je maar weer soms komt het uit onverwachte hoek. Die komt er op het mediapark niet meer in.
*Joop mode aan*
Dat is natuurlijk een Uncle Tom.
*Joop mode uit*
Grinnekend naar het scherm kijken.
Dat was idd grinnikend wakker worden. Voor de rest: mensen die iemand Uncle Tom noemen hebben doorgaans het boek niet gelezen
Alleen al het idee van schuimbekkende linkschmenschen die dit hebben gezien, ge-wel-dig!
Ik lees ook dat er geen TV Beelden uitgereikt worden vanwege #metoo, maar hang deze man aub krom van de medailles.
Not to spoil the party maar dit is op WNL aka Telegraaf TV, daar kijkt die doelgroep hoogstwss principieel niet naar.
Situatie (over de ZP-discussie) normaliseert zich geenszins. Al op tal van plaatsen worden Zwarte Pieten geweerd (van scholen of bijv. winkelcentra), mogen burgemeesters niet naar intochten van het Polit-bureau of halen winkeliers de Zwarte Pieten uit de etalage uit angst voor vandalisme/bedreiging. Het geweld, zoals altijd, komt van links.
Mooi man. Gewoon zeggen zoals het is. +100
Benieuwd of deze man een uitnodiging kan verwachten, om aan te zitten bij de van Goebbels en Riefenstahlers. En de werkeloze idioten aan de andere kan van de tafel.
Zie hier de hedendaagse sneeuwvlokjes-problematiek. Aan de ene kant vindt deze man de anti-Pieten actie belachelijk dus fout, maar wel Surinamer dus mag niet bekritiseerd worden. Arme sneeuwvolkjes, wat moeten ze nu doen?
In paniek raken?
Smelten
Dat dacht ik ook toen ik het hier las. Want ik kijk al drie jaar geen enkele Nederlandse TV zender meer, een aanrader en goed voor de bloeddruk. Ik lees het juiste nieuws wel op GS .
Heerlijk, inderdaad, wat nu , want dit past niet in hun plaatje.
Let op je bloeddruk bloempje, want nu wordt dat plaatje binnenkort finacieel aangevuld door onze overheid, die komt meer geld bij je weghalen, om er weer een mooi absoluut overbodig passend plaatje van te maken.
PS. kabel helemaal opzeggen is nog beter, voor alle organen.
Hoewel, betalen ervoor blijf je toch
Deugend goedvolk zal hem wel weer gaan betichten van een ‘oom Tom’-sentiment...
Deugend goedvolk kunnen namelijk onmogelijk racistisch zijn, dat bestrijden zij immers door het achter iedere boom te herkennen.
Laat de cultuuroorlog, in navolging van de VS, onderhand maar eens beginnen...
Meneer zegt in die bewoordingen dat Pauw en van Nieuwkerk landverraders zijn en dat ze in staat zouden zijn, bij de eerste de beste gelegenheid, u en mij op een trein te (laten) zetten richting het Oosten bij niet gelijke mening en overtuiging.
En volgens mij zou dat best eens waar kunnen zijn.
Definitie van trendwatcher : opportunistische, van moeilijke stropdas voorziene blaaskaak die demagogische praatjes zit te verkopen en daarmee een reguliere baan of anderszins productieve bezigheid weet te ontlopen..
De waarheid doet pijn.
Demagogie is eveneens een one-way street.
Daar heeft deugend goedvolk alleenrecht op.
Iedereen is een verkoper. Dus je praat poep. Hij verkoopt zijn business, wat is daar mis mee. Een Boer verkoopt melk, een bakker brood, en Bakass toekomst muziek.. Niets mis mee.
Doet het u au wat hij zegt?
Deze observatie van u lijkt mij sterk samen te hangen met de mate van onwelgevalligheid ervan uwerzijds ten aanzien van wat dhr. Bakas hier zegt. Beetje lafjes.
Heerlijk die man
Ik had nooit gedacht dat ik dit nog eens zou zeggen over iemand die zichzelf trendwatcher noemt, maar ik vind die Bakas een mooie kerel
Dit is de trotse fiere neger waar Hiddema het over had.
Precies... +1
Adjiedj is een Suri-Hindoe, geen negert meen ik
wat niets afdoet aan zijn gelijk op de kijkbuis
Hij is dan niet een neger en toch het type dat Theo bedoeld. Gepigmenteerd en niet hulpbeoefend. En zeker geen hulp van zwakzwnnige zwakkelingen uit een kwetscultuurtje.
Ware woorden. Zo waar dat de man ongetwijfeld belachelijk zal worden gemaakt bij de staatsomroep. Want dit moeten we niet willen met zn allen natuurlijk, zomaar de mening van de meerderheid verkondigen. Stel je voor zeg. Er komt inderdaad een verzetscultuur, er gaan steeds meer schouders omhoog bij het woord "racisme" of "je bent een racist" er worden steeds minder fucks gegeven om de manipulatieve, zogenaamde beschuldigingen van racisme. Het is ook allemaal gezever op de vierkante millimeter van wat rijke meiden die verder, zoals deze man geheel terecht zegt, geen zak te doen hebben. Ben er zelf intussen ook wel klaar mee. Als je om Nederland geeft ben je een "nationalist" of zelfs een verkapte "nazi". Als je, zoals ik, houd van tradities en dus conservatief ingesteld bent dan ben je "niet progressief" en dus deel van het probleem. Als je liever niet ongewild andere "culturen" in je gezicht gedrukt krijgt dan ben je een "islamofoob" een "racist" een "nazi" of gewoon "dom provinciaaltje". Dat vinden enkele duizenden mensen. De andere 17 miljoen vinden helemaal niks over van alles want die zijn gewoon te druk met hun dagelijkse sores om energie te kunnen besteden aan micro agressie, micro racisme of micro gezeik. Die moeten zorgen dat er brood op de plank komt, dat de hypotheek betaald kan worden, de energie belastingen enz.
hear, hear
eens
Al zouden ze wel werken?
“Maar dat brengt de saamhorigheid niet dichterbij”. Ja schat, die saamhorigheid is juist wat die werkloze idioten aantasten.
Tuurlijk zijn het na nazi's, maar geen medelijden met de slachtoffers. Pleur weg die tv.
En dit is geen racisme maar kritiek van een mede-people-of-colour *bwargh*. Dus ben benieuwd wanneer er een kritisch artikel op Joop verschijnt. Zal lang duren, want linkse rakkers slapen graag uit en modereren maar 3 keer per dag.
Haha, wat een baas. Mind joe, als ie wit was geweest waren zijn ruiten al ingegooid en zijn voordeur ingesmeerd met peop.
in je Bakas, VARA!
Hoewel ik het eens ben met de beste man, neem ik iemand al vrij snel niet meer serieus als diegene mensen, en wie het dan ook is, vergelijkt met nazi's.
Nee niet met nazi's, met hun vak volksmenner.
Maar dat zal jouw pet wel weer te boven gaan.
De man heeft naar mijn idee het woord nazi niet in de mond genomen. Alleen het vergelijk van een paar ultieme Duitstalige propagandisten uit een vrij recente geschiedenis.
Het strooien met kwalificaties als nazi en racist daarentegen is voorbehouden aan die linkse mafketels.
@MarcS huhuh dus 'volksmenner' is een belangrijkere categorie dan nazi volgens u? Het maakt dus niet uit of je 'volksmenner' bent vanuit de VVD of SP of deze twee van de Derde Rijk van Hitler?
fuck; de moet het zijn
@MarcS | 01-12-17 | 10:31
Beiden mannen waren prominent lid van de NSDAP en inderdaad Volksmenners welke het Nazi gedachtegoed op een effectieve wijze aan de man brachten. Hoe je het ook wil draaien, een godwin pur sang.
Nogmaals, ben het meneer zijn standpunt eens, vond het alleen erg jammer dat hij zich verlaagd tot een andere de stempel Nazi of, zoals u het wilt, Volksmenner van de NSDAP te geven.
" Meneert | 01-12-17 | 11:16
Beide mannen? Wie bedoeld u ?
Ik vraag me sowieso al jaren af hoe het links gelukt is om alle ter zake doende opinie-timeslots NPO-breed te bezetten. Dat is al 25 jaar zo.
Vanaf 1908 was meneer pastoor vanaf de preekstoel de baas over de mensen. Vanaf de jaren '70 kwam de flower power, ik-maak-zelf-wel-uit-wat-goed-voor-me-is, baas-in-eigen-buik, is de kerk daarna uit de maatschappij verdwenen. Links had toen al via de vakbondsblaadjes elke denkbare slot die ze al hadden en daar zijn ze op blijven zitten.
Plus het laffe deel van de BN-ers, die denken de boot te missen wanneer ze niet in de telefoonklapper van de Vara staan.
@bolletje kaas
Die laffe "BN-ers" noemen zich tegenwoordig bij voorkeur " influencers".
Staat en klinkt beter.
.
Als deze man bij de Vara aan tafel mag gaan zitten, ben ik bang dat de servers van de joop binnen afzienbare tijd ontploffen van linkse verontwaardiging. Maar goed, gaat ook niet gebeuren, want Vara=Linkse watjesvolk.
Snap niet dat mensen zowel pro als no denken dat mensen geïnteresseerd zijn in hun mening.
Of in de jouwe. Jij denkt van wel, anders postte jij dit niet.
Zo, die zien we nooit meer terug op de buis.
Maar wel samen met Jordan Peterson bij het Nederlandse leeuw event op 19 januari in Rijswijk. Leuke vent die Bakass trouwens, lekker nuchter.
www.geenstijl.nl/5138731/geenstijl-pr...
Woordvoerder FvD. Dat zou mooi zijn. Hij praat (ook inhoudelijk) een stuk beter dan Baudet of Hiddema.
Musset | 01-12-17 | 10:24
Dat zou de stunt van de eeuw zijn.
@musset, nou zeg Dat! Veel verder dan zijn eigen mening komt hij ook niet
Volgens mij is hij soms te zien op Zondag , na Harry Mens.
Bakas gaat er met gestrekt been in, dat doet deugd. Stelt zich vierkanter op dan die tuthola's hadden kunnen voorzien. De eerste Godwin hebben we vandaag alweer gehad.
Zelden zoveel waarheden gehoord. Indoctrinatieclub ten top in de media.
Pauw, Humberto, nodig deze man uit en nog wat andere mensen die normaal kunnen denken
'Werkeloze Idioten', een afdoende omschrijving zonder het N-woord te gebruiken.
Ik stem voor.
Binnenkort verboden: de WI-combinatie.
Het is triest dat de discussie over Sinterklaas de aandacht afleidt van de werkelijke problemen in Europa. Word eens volwassen, Nederland.
Dat is ook de hele bedoeling. Net als brood en spelen
Inderdaad, www.bbc.com/news/uk-politics-18519395 nuff said. Afbraak van zwarte Piet is een Europees project om huidige nationale culturen te breken in de hoop dat multi culti gaat slagen
That is hut idee. Er is bijv. geen NIEUWS uit/van de EU, terwijl daar dingen gebeuren die ene enorme invloed gaat hebben op mensen overal in Europa en zeker in NL, omdat wij gaan betalen voor alle shit. Di wordt stil gehouden, heel stil. De EU rukt op, tot het punt dat er alleen via wapengekletter gevochten kan worden tegen de EU.
Die werkelijke problemen hangen rechtstreeks samen met deze "discussie".
Mark_D_NL | 01-12-17 | 10:15
Hoe zie jij dat voor je Mark? Nederlands leger op oorlogspad tegen Duitsland en Frankrijk om uiteindelijk een land te worden zonder belangrijke handelspartners?
Schoorsteenveger | 01-12-17 | 10:15
Ja? Denk je echt dat je de invloed van bedrijven als Monsanto in Brussel kunt laten afnemen door bij Sylvana Simons pepernoten door de brievenbus te strooien?
Bakito | 01-12-17 | 10:18 Ja, indien nodig stoten we op naar Berlijn, en bombarderen Brussel plat. Als het moet dan moet het Bakito. We moeten toch voor onszelf en de komend generaties een veilig plek hebben. En als dat betekent dat we dat via geweld moeten afdwingen, so be it... en ik snap dat velen in NL dat niet zien, niet willen zien en niet aan durven te denken.. Daarom doe ik het voor jullie.
@Bakito | 01-12-17 | 10:18
Kijk zo kennen wij jou weer, OF EU met alle nadelen OF hel en verdoemenis. Er bestaat ook een gulden (sic) middenweg. Er was bijvoorbeeld weinig mis met EEG.
@Bakito. Deels eens met Mark-D-NL. Enkel het wapengekletter moet niet tegen Duitsland of Frankrijk zijn. Zo zal het ook niet bedoeld zijn. Zie nu Ollongren en de intrekkingswet raadgevend referendum die er, in navolging van intrekking wet Hillen, voor kan zorgen dat de burger weer een middelvinger krijgt. Misschien zelfs geen referendum over de WIV wegens het ontbreken van een referendumwet. Er komt een moment, in Nederland als laatste want het klootjesvolk is hier erg volgzaam (geef ze brood en spelen) we zijn al weer bezig in de bus richting Middeleeuwen, dat de volkeren binnen de EU zelf het recht in eigen hand nemen. Dat lijkt niet gewenst maar wellicht de enige oplossing voor de massa's. Wie met de rug tegen de muur staat... enz. enz.
gnor | 01-12-17 | 10:28
Oh, een soort interne Europese burgeroorlog, zoals in Joegoslavië en nu in Syrië... Weet niet of dat zo goed is voor de portemonnee van de gewone hardwerkende belastingbetalerT.
Bakito | 01-12-17 | 10:32 Oorlog is goed voor de economie. In de 1ste Wereldoorlog verdiende Nederland goud aan Cocaïne voor zowel de Engelse, Franse als Duitse legers... En zo zie ik nu weer veel kansen om geld te maken in Duitsland of Belgie tijdens een oorlog. Duistalnd vervalt sowieso in een Burger oorlog, en ik heb nu al wat ideeën en dingen gestart om daarvan te kunnen profiteren. Om mijn eigen clan rijker te laten worden en in veilheid te laten elven. Tsja...
De VARA komt ook niet verder dan PvdA bagger te propageren.
Vroeger toen Hans Teeuwen nog bij de VARA te zien was, hadden ze nog bestaansrecht maar nu mogen ze wat mij betreft, samen met de Pvda, ten onder gaan!
Soms denk ik wel eens dat de vara alles wat een cabaretier wil gaan brengen op het podium onder de loep neemt en onderwerpen laat schrappen of anders geen tv-zendtijd voor de cabaretier.
* nieuw aluhoedje vouwen doet *
Oh, die PvdA gaat wel ten onder, net als strakjes D66, wat ik je brom.
Partijen die hun eigen achterban zo onvoorstelbaar besodemieteren verdienen niet beter.
@maliekater, kijk eens op joop hoeveel onnutte idioten er nog in geloven.
Natuurlijk weer twee paarsebroeken vrouwen die het allemaal tut tut tut niet vinden kunnen.
REAGEER OOK