Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Zwangere transgenders mogelijk op nep-pik getrapt door 'zwangere vrouwen'. Dus verboden

Een zwanger mens

Toevallig ooit eens vol bewondering gekeken naar de schitterende ronde vormen van een zwangere vrouw? Hoe prachtig het is dat zo'n kindje kan groeien in een vrouwenbuik? En was het ook nog eens een blanke vrouw? Weet u eigenlijk wel zeker dat het een vrouw was?! EN WAAROM KEEK U HAAR ZO LANG AAN?!! WAAROM WAS HET EEN BLANKE VROUW?!!! BENT U NIET GEWOON EEN MISOGYNE RACIST?!!!!

We hebben nieuws voor uw verkrachtende, racistische en generaliserende ikke. Als het aan de Britse regering ligt mogen zwangere vrouwen straks geen zwangere vrouwen meer heten. Er worden mogelijk ooit wat zwangere transgenders op hun nep-pik getrapt en nu moeten we het maar hebben over 'zwangere mensen'. Verdrag van de Verenigde Naties aanpassen en klaar. “A large majority of people that have been pregnant or have given birth identify as women. We can include intersex men and trans men who may get pregnant by saying ‘pregnant people’ instead of ‘expectant mothers’.” Tja. Van harte gefeliciteerd allemaal met dit nieuwe genderneutrale hoogtepunt in de LHGBTQi-sering van onze inmiddels zo goed als balzakloze samenleving. Wij gaan even met onze kop tegen een muur bonken.

Reaguursels

Inloggen

Zucht: ik ben een vrouw. Ik ben blank. Ik ben moeder. Ik was destijds een zwangere vrouw die gewoon, indien nodig, naar de vrouwen wc ging. Kut... wat ben ik dan nu? Ik ben helemaal in de war...

bornasabitch | 25-10-17 | 00:51

Laten we dan maar meteen van het fenomeen vrouwenquotum verlost worden. Gewoon selecteren op kwaliteit, genderneutraal, met een quotum van 100% mens.

PPT | 24-10-17 | 16:24

We leven in een groot gekkenhuis

Marco63 | 24-10-17 | 08:51

Van mij mogen al die genderneutrale drammers nu wel een keertje sterven hoor..

MEER = BETER | 23-10-17 | 16:20

Dit zou zomaar een foto van mij kunnen zijn. En opeens vraag ik mij af; zou ik dan misschien ook al een jaar of 20 zwanger zijn...?

Grob E. Boll | 23-10-17 | 16:07

Ik krijg er een kind van.

Mr_Natural | 23-10-17 | 15:59

Dystopietje.
"Hoe lang zijn jij en je partner nu in blijde verwachting?"
"Vier maanden."
"En hoe gaat het mensje heten, weten jullie dat al?"
"Ja, Evadam. We houden allebei van bijbelse namen en zo kwam dit er uit."
"... Dat meen je niet... Je plaatst dan het vrouwelijke element vooraan! Dat kind gaat later grote sociaalmaatschappelijke problemen krijgen!"
"Maar het wordt een meisj-"
"Hou op! Je zet de klok helemaal terug naar 2015!"

dedeurs | 23-10-17 | 15:45

Sorry hoor, zodra je het meest vrouwelijke doet dat fysiek maar mogelijk is, namelijk het voldragen en baren van een kind, dan ben je geen man maar vrouw. En het kan me niet bommen dat je een baard tot op je knieën hebt of een harige buik. Ik ben een man, heb geen baarmoeder, eierstokken en andere attributen die nodig zijn voor het voldragen en baren van een kind. Heb je die (nog) wel, dan ben je een vrouw. End of story.

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:51

Dit mag dan vanuit het VK komen. Denemarken was het eerste land dat hier over begon.

Elmauro | 23-10-17 | 14:49

"Zwanger" is dan wel weer heel kwetsend voor mensen die niet zwanger zijn. Ik houd het liever op "beste reizigers". Er hadden trouwens ook meer reizigers is het kabinet moeten zitten las ik vorige week.
En nu ga ik een boom omhakken of zoiets.

Schmalz | 23-10-17 | 14:37 | 1

Je disxrimineert nu de reizgsters hoor. Sorry

Pluizemeisje | 23-10-17 | 15:25

Leeftijdsdiscriminatie, nóg zo'n dingetje.

"Kijk eens wat een pracht van een baby ik heb gebaard"
Overheid: Hoho, een postnataal mens is wat u heeft geworpen. Immers, het gebruik van het woord baby is stigmatiserend op grond van leeftijd.

"Oke, oke. Ik zal mijn postnataal mens dan spoedig gaan tonen aan opa en oma."
Overheid: Potverdepannepap! Nu stigmatiseert u wederom op grond van leeftijd. Ook deze lieden worden postnatale mensen genoemd, opdat zij zich niet uitgesloten hoeven te voelen van alledaagse bezigheden.

"Maar... mogen ik en mijn man onszelf nog wel mama en papa noemen ten opzichte van ons postnatale mens?"
Overheid: Herejee. Hier stapelt zich wederom fout op abuisieve aanname. Om te beginnen is onderscheid tussen u en uw man op grond van geslacht niet toegestaan in de verbale en schriftelijke uiting. U spreekt in dit kader over 'echtelijke verbond'.
U mag zich eveneens niet als 'mama en papa' presenteren aan het postnatale mensenkind. Beide termen (mama en papa) suggereren zowel ongelijkheid en verschil in geslacht alswel een verschil in machtsverhouding. Beide suggesties vormen niet-toegestane uitingen van onderscheid. U wijst uzelf beter aan met 'ik' en uw levenspartner met 'jij'. De aanwijzende voornaamwoorden 'hij' en 'zij' zijn eveneens niet meer toegestaan in Nederland. Ook het gebruik van de bezittelijke voornaamwoorden 'zijn' en 'haar' is niet meer toegestaan.
Tenslotte duidt u het postnataal mens aan met het bezittelijk voornaamwoord 'ons'. U suggereert daarmee dat het postnataal mens het bezit is van u en uw levenspartner. Dit is niet toegestaan in Nederland, aangezien ieder individueel postnataal mens zelfbeschikking moet kunnen hebben.

Leeftijdsdiscriminatie, best wel een dingetje.

Billy Ocean | 23-10-17 | 14:34

Dit is 'Andre van Duin - Belt u maar' in de praktijk. En dat liedje is dan in 1976 als grap gemaakt.

NerdAlert | 23-10-17 | 14:05

Transhumanist agenda:
Robots zijn straks de betere mensen en zwanger worden alleen nog maar de labor-ratten.

Mijn excuses aan alle transgender en andere minderheden voor alle ideologische verkrachtingen van hun "weldoeners".#youtoo

MistaRazista | 23-10-17 | 13:56

Alleen vrouwen kunnen zwanger zijn. De rest kan gewoon niet. Geen baarmoeder is geen zwangerschap. Hoogstens een omgebouwde vrouw (die zich nu man noemt) waarvan de baarmoeder niet verwijderd is. Maar dat zijn natuurlijk ook gewoon vrouwen, hoe graag ze dat ook anders willen zien. Een nare psychologische aandoening.

Hommel | 23-10-17 | 13:53 | 2

Tegenwoordig word er al aardig gerommeld met baarmoedertransplantaties. Nog niet ethisch en medisch toegestaan voor transvrouwen, maar je ziet de bui al hangen.

MistaRazista | 23-10-17 | 14:32

Jammer dat daar medische kennis, tijd en geld aan verspild worden.

Hommel | 23-10-17 | 14:37

Was er niet een cultuur die korte metten maakt met alles dat afwijkt?

bodemloos | 23-10-17 | 13:27

Ik vind zwangere vrouwen echt verschrikkelijk. Die schreeuwende kut-koters die eruit komen nog erger.

Jan Gordelroos | 23-10-17 | 13:20 | 1

je zou er spontaan gordelroos van krijgen.

bornasabitch | 25-10-17 | 00:54

Ik houd het bij zwangere vrouwen en drachtige transgenders.

Graaf van Egmont | 23-10-17 | 13:18

Trouwens... ik zat te denken he. Serena Vanderwoodsen was een it-girl. Was dat dan al vast een eschatlogische vewijzing naar 2017 Trouwens. Gossip Girl was Dan Humphrey. En die ging trouwen met Serena. Wauw. Ik heb zojuist de verborgen boodschap in die serie ontrafeld.

Pluizemeisje | 23-10-17 | 13:07

ik ga even een emmer volkotsen

BozeHenk | 23-10-17 | 12:59

Hmmm, die Brexit is in hindsight nog niet zo'n slecht idee. Nu maar hopen dat we morgen op GS een rectificatie lezen, dat dit uiteindelijk een hoax bleek.
Als dit echt waar is, vrees ik het ergste voor UK.

Even als nabrander: kun je als transseksuele, man man tot vrouw omgebouwde man, die transgender is, en zich dus half man voelt, ook schijnzwanger zijn?
Toen ik klein was had je mannen en vrouwen en alleen de laatsten kregen kinderen. Mannen hadden kort haar, vrouwen lang. Latern hadden mannen ook lang haar. Dat was wel even wennen natuurlijk. Op een gegeven moment kreeg je mannen die zich vrouw voelden en nog laten bleek ook het omgekeerde te kunnen. Ombouwen is intussen al betrekkelijk normaal geworden. Het was tot nu toe allemaal nog wel enigszins te volgen.
Nu komen we in een fase dat niemand er nog iets van begrijpt, zeker nu het biologische aspect losgekoppeld wordt van de beleving.

Het kan zijn dat het weer overwaait, het kan ook zijn dat de welvaart zo ver is toegenomen, dat iedereen toch niets anders te doen heeft en dat we de puzzel nog verder uitwerken. Zwarte Piet wordt een robot, want niemand weet nog wat voor kleur 'die' heeft. En niemand weet nog of het een biologische vrouw moet zijn die zich al dan niet man/vrouw of iets anders voelt of juist een biologische man met vergelijkbare gevoelens of een hermafrodiet. En 'Piet' mag niet dik zijn want kwets voor dikkertjes, en niet dun want kwets voor dunnertjes.
Echt iedereen gaat bibberend thuis zitten want niemand weet nog welk woord nog wel toegestaan is. Gelukkig kunnen we kijken hoe de zaken zich in Canada ontwikkelen, want daar lopen ze 'voor' met juist en genderneutraal taalgebruik (in mijn ogen 'achteruit').

xspalm | 23-10-17 | 12:48 | 1

Ik stel voor: Gekleurde hermafropiet

Pluizemeisje | 23-10-17 | 13:17

Waarom wordt de wereld eigenlijk gegijzeld door absolute minderheden? Heb nooit een hekel gehad aan trans en al dat maar nu begin ik er langzamerhand echt een pleurishekel aan te krijgen!

Bataafsche Lente | 23-10-17 | 12:41 | 3

Ja de transgendets graven op deze manier hun eigen graf.

Pluizemeisje | 23-10-17 | 12:43

Niet de wereld maar alleen Westerse landen worden gegijzeld, voornamelijk door hun eigen politiek correcte humanistische denken. Dat denken laat teveel ruimte voor het accepteren van allerhande idioten en hun denkbeelden.

Hommel | 23-10-17 | 14:39

De meeste "transen" willen dit zelf ook helemaal niet. Heb het in mijn omgeving eens gevraagd. Ze worden niet goed van dit geneuzel. Het summum is voor hen de dag dat ze bij de Gemeente het paspoort of de ID kaart met "man" of "vrouw" mogen komen afhalen.

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:49

Tiransexuelen.

Lucifer | 23-10-17 | 12:31 | 2

Yep. Dat is er dan 1 op de 248.000, in Engeland. En daarom moeten we die ene persoon eren door het over persoon te hebben.

Worajai | 23-10-17 | 12:50

En hoe die andere 247,999 vrouwen zich voelen door als " persoon" aangesproken te worden, hebben we het dan maar even niet.

Worajai | 23-10-17 | 12:51

Het gaat weer wat beter met de wereld als we ons druk maken om zoiets. Zwangere vrouwen, zwangere mensen, bezwangerden, noem het zoals je wil. Bij mannen is dit overigens meestal een gewone bierpens.

Harrymetnuance | 23-10-17 | 12:30

Ik zeg al een tijdje geen vrouw meer maar gewoon kut. Ook tegen mannen trouwens. De wereld wordt toch steeds kutter.

Hadena | 23-10-17 | 12:30

Eindelijk.. het werd tijd ! Ik vind al lang dat ik als man met mijn vette pens recht heb op die zwangerschapszitjes op bus en tram. De jeugd moet eens leren oostaan voor mijn bierpens. Ik hoef er zelfs niet zwanger voor te zijn, want dat een zwangere persoon op een voorbehouden zitplaats mag zitten, terwijl een vetzak als ik die zitplaatsen niet zou mogen gebruiken is discriminatie op de inhoud van die vette buik.

Bier en worst | 23-10-17 | 12:26

Wat ik nooit begrijp (niet in dit geval en ook niet bij veel anderen) is wat er beledigend aan is als een arts uitgaat van 99% van de gevallen. Als een zwangere persoon die bij hem komt identificeert als man, of als tussenvorm of gewoon als mens, dan kun je dat toch gewoon zeggen? Niemand beledigd, iedereen door met z'n leven...

Boris Kapotjeplof | 23-10-17 | 12:25

Dit is enkel een issue binnen enkele nicheomgevingen en op sensatiesites zoals geenstijl, zerohedege, joop, de chans, enz. In de normale wereld is er niemand die zich hier druk om maakt.

lekgoot | 23-10-17 | 12:22

Waarom wordt aan de ene kant alles teruggedraaid naar de middeleeuwen (islamisering westerse wereld) en er aan de blanke witte andere kant een grote freakshow van gemaakt?

Dutch_Holland | 23-10-17 | 12:19 | 1

Stockholm syndroom en een gebrek aan een functionerende grijze massa.

Tuborg øl | 23-10-17 | 12:21

Stop the world and let me off.

hettie | 23-10-17 | 12:18

Oh ja en dresscode moet natuurlijk unisexcode worden

Pluizemeisje | 23-10-17 | 12:18

Ik denk dat we maar moslim moeten worden. Dan mogen we legaal deze 'wezens' (het) stenigen en ze verdienen het ondertussen ook. Back to 1500. (of het M. O.)

Tuborg øl | 23-10-17 | 12:18 | 2

Nou de salafisten streven dus zoveel mogelijk na te leven zoals ih het jaar 700. Dus we moeten allemaal salafist worden. Probleem opgelost.

Pluizemeisje | 23-10-17 | 12:19

Het grappige is, dat ze dat met toyota's (o) en ak-47's (o) doen i.p.v speer (o) en paard. (o)

Tuborg øl | 23-10-17 | 12:23

En de gynaecoloog mag dan ook niet meer zo heten . En behalvr de baarmoeder komt er binnenkort ook nog de baarvader. De vroedvrouw kan ook besy een vroedman zijn. Oh ja en pasen mag ook niet meer van de hema dus laten we de eierstokken ook gelijk maar even hernoemen naar lentestokken. Wie weet er nog meer aanoassingen van de taal?

Pluizemeisje | 23-10-17 | 12:16 | 1

Het vrucht (o)

Tuborg øl | 23-10-17 | 12:19

Ik als normale heterosexuele vrouw voel me echt niet meer thuis in deze wereld. Walgelijk!

lady Di | 23-10-17 | 12:10

1 April is laat dit jaar, gezien de topics vandaag.

am*dam | 23-10-17 | 12:06

Weet je, als we dat soort gestoorde freaks, want dat zijn het, nou gewoon netjes op kosten van de staat een spuitje geven? Scheelt heel veel ergenis voor de 99,99 % van ons die wel gewoon normaal zijn.

Mather | 23-10-17 | 12:06

"zwangere mensen" is dit niet kwetsend voor niet-mensen? Om het zo inclusief mogelijk te maken stel ik voor het op zwangere dieren te houden.

koter | 23-10-17 | 12:06

Hebben die idioten (= genderneutraal) echt niets beters te doen?

RamondeM | 23-10-17 | 12:05

En terwijl ze deze wereldveranderende uitspraken deden, had de gemiddelde Pakistaans-Engelse op haar 27e levensjaar alweer 5,6 kind geproduceerd.

bisbisbis | 23-10-17 | 12:04

Engeland is verloren.Zelfs de politie strooit promotiefilmpje rond dat wij de islam moet respecteren en dat muslims Engeland verrijken. En dan bij dat promotiefilmpje Arabisch gezang en vrouwen in burqua alsof het de normaalste zaak is dat vrouwen alleen nog hun ogen mogen laten zien.... ze zijn helemaal gek daar.

xiuxiu | 23-10-17 | 12:04 | 1

Het kan nóg gekker. Van het weekend foto's op de Twitters gezien waarin mannelijke politieagenten in de UK hun nagels felrood of blauw lakken en op hoge hakken lopen(!) onder het mom van "a mile in her shoes". Ik heb de rest van het weekend met een zak over mijn hoofd achter de Xbox One door gebracht in de game Gears of War. Even wat onvervalst testosteron snuiven als tegengif. Want dit soort dingen geven me acuut een verstandsverbijstering.

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:44

Deze onzin moet echt stoppen.

Bert Konterman | 23-10-17 | 12:02

Zelfde opmerking als in het topic over de nieuwe namen van de departementen: als het over namen en woordjes gaat, dan gaat het nergens over. Men wil "iets" maar heeft geen echte ideeën. Of ze leiden de aandacht af van belangrijker zaken met iets waar gegarandeerd ophef!!!1 over komt.

Muxje | 23-10-17 | 12:02

Als de islam straks de boel overneemt ben je wel van dit gezeik af.

Dr. Draaideur | 23-10-17 | 12:00 | 1

Dat dan weer wel ja!

lady Di | 23-10-17 | 12:11

"it may “exclude transgender people who have given birth”. The suggested term is “pregnant people"."

Hoe dan? Die zijn toch ook niet zwanger? De smerigheid zit hem in de postmodernistische hersenspoeling, dat kennelijk, mensenmensen die van vrouw naar man zijn geworden, verplicht als altijd man zijn geweest worden beschouwd.
Het ooit zwanger zijn geweest en uitgepoept hebben, is daar onomstotelijk tegenbewijs van. Dus mag je het niet meer zeggen van Het Regime.

LibertasSimplex | 23-10-17 | 12:00

O wat heerlijk! Aan m'n vader die op het strand zat met z'n Heineken-gezwel is ooit door een jongetje gevraagd of daar ook een baby in zat ...

jezouermoevanworden | 23-10-17 | 12:00

Wat een softies daar in Engeland. Glijden langzaam af naar een overgevoelige kwetsbare samenleving. Een makkie voor zeg maar een andere bevolkingsgroep om de boel daar over te nemen.

BozePaarseMan | 23-10-17 | 11:59

Standaard van alles wat geboren wordt een jongetje maken, dan is het probleem in 100 jaar opgelost.

CleaudeSacke | 23-10-17 | 11:58

Maar even serieus; dit bikesheddinggedrag is toch overduidelijk bewijs dat regeringen en instituten als de VN en/of veel te groot zijn en er teveel mensen rondlopen die niets beters te doen hebben en/of de mensen die er werken zo incompetent zijn dat ze zich niet aan de daadwerkelijk relevante (en dus moeilijke) zaken durven te wagen.

IslamPislam | 23-10-17 | 11:58

Zie wat ongebreideld subsidies verstrekken voor elk idee tot complete waanzin kan leiden. Er moet serieus een gigantische rem op het subsidiegraaien komen. Dat geld moet door de werkende bevolking wel eerst verdiend en betaald worden. Het is niet bedoeld om Linkse subsidiegraaiertjes met hun "sociale" bulshitstudie van easy money te voorzien.

moitambien | 23-10-17 | 11:50

Mij wordt steeds duidelijker dat einde der tijden is geen hoax is.

watergeus | 23-10-17 | 11:48

Kleine voorspelling, binnenkort is intellect ook kwetsend en mag elk kind zelf zijn niveau bepalen bij school verlaten. Aan de universiteit geen cijfers meer, slechts inspanningsverplichtingen en klaar is Kees/Sylvana.

Wilders Spamaccount | 23-10-17 | 11:44 | 1

"Inspanningsverplichting"? .... Dat zijn linkse "sociale studie" studenten niet happy mee... inspanningen is wat voor arbeiders! Niet voor Weldenkende Linkse Studenten met de juiste boeken in de boekenkast! Weet je wel wie hun pappie is !?

moitambien | 23-10-17 | 11:57

Pas een vrouw horen zeggen: jullie(mannen) weten niet hoe het voelt om weeën te hebben en een kind uit je geboortekanaal te persen. Oppakken dat Hitlerwijf! Nou nee dus, het was een Surinaamse.

RickTheDick | 23-10-17 | 11:40 | 2

En heel blij ben ik om niet te weten hoe dat voelt en dat wil ik graag zo houden.

Trouwens ... wie kent 't gevoel van harde ontlasting dat er, ondanks knetterhard gepers, niet uit wil ?

Ron van Zon3948 | 23-10-17 | 11:45

Wie kent dat gevoel niet? Dat is de vraag. En dan zeg ik Gordon, Ron van Zon. Want de rek is uit zijn anus.

RickTheDick | 23-10-17 | 12:15

Een minderheid vindt joden untermenschen, daar vechten we ook tegen. We moeten vechten voor onze normen en waarden en niet door een minderheid geestelijk zieke mensen onze maatschappij geslachtsloos laten maken.

nerugaer | 23-10-17 | 11:40

Ik ken een paar transgenders, zijn trots dat ze een nieuwe is of paspoort hebben met hun man cq vrouw vermelding, deze mensen gaan door een hel voor ze zover zijn,

Rest In Privacy | 23-10-17 | 11:39 | 2

En alle transgenders die ik ken zijn fel tegen dit soort flauwekul. Nieuwe lettertjes, andere bordjes op de toiletten of een 3e toiletsoort erbij, moet je ze nu trans-zus of trans-zo noemen, mag er wel M of V in het paspoort of moet dat helemaal weg, enz.

Muxje | 23-10-17 | 12:05

Ik was blij dat ik eindelijk een punt had bereikt waar ik m'n leven stabiel genoeg had gekregen om dit kapotte aspect van mezelf kon uitwerken.

Ondertussen denk ik dat ik maar van een dak spring, echt, voor wie doen ze dit? Ik kan best begrijpen dat mensen in de knoop zitten met zichzelf en wie ze zijn, maar jesus... Hoe fucking zwak ben je als de aanduiding van een zwanger persoon je pijn doet?

Je keert je leven op de kop, moet de omgeving opeens een compleet nieuwe versie van jezelf tonen. Dit belast niet alleen jezelf, maar ook de mensen om je heen. En dat pad is al een gevecht op zich. Dan heb je de transitie zelf, wat ook geen pretje is. Met alle respect, maar hoe groot is de groep die na zo'n weg nog niet gehard zijn tegen dit soort dingen?

Sevk | 23-10-17 | 13:23

Ik had al een kutweekend door dat hysterisch hypocriete #MeToo, komen jullie nu hiermee. Moeten we nu echt 99.9% van de (m/v) bevolking op de kast jagen vanwege die 0.1% (LBGHT-WTF-FFLEKKRNRMLDOEN)?

Zeddegeizot | 23-10-17 | 11:39

Goed dat de zgn feministen nu wakker worden. Je wordt toch helemaal knettergek van deze fucking onzin. We hebben man en vrouw. De rest daartussen is allemaal gefabriceerd , hoe je het ook wendt of keert. Allemaal gelul , dat "I identify as woman" terwijl je een lul een géén baarmoeder hebt , of andersom.

Zwizalletju | 23-10-17 | 11:36

Wat ís dat toch met dat gendergezeik. En waar de neuk komt dat drammerige "spijkers-op-laag-water-zoekend" gemiemel ineens vandaan ? Chemtrails, de effecten van GMO voer ? Jomanda die vanaf gene zijde een stelletje beroepshuilers ingestraald heeft ? Kim Jong In die in het drinkwater gezeken heeft ? Vragen, vragen, vragen....

Grijskijkert | 23-10-17 | 11:35 | 1

Afleideingsmanoeuvres van echte problemen, zowel bij links in het algemeen als bij feministen, bij gebrek aan argumenten in de rondte zwaaien, nep-wetenschappen. You name it.

TheseDays00 | 23-10-17 | 11:40

Ik drink nog een biertje, fluit een lekker mokkel na en maak er eentje zwanger tijdens de intocht van sinterklaas en inktzwarte piet. Daarna scheld ik nog wat mocros verrot en aan het eind van de dag lach pak ik een nieuwsbericht als dit er bij om heel hard te lachen.

deministerpresident | 23-10-17 | 11:35

Het kan lastig of zelfs gevaarlijk zijn wanneer mensen gek zijn, vooral wanneer gekken los worden gelaten op de samenleving.
Veel erger wordt het wanneer de regering uit gekken wordt gevormd, zoals dat in de Westerse samenlevingen het nieuwe normaal lijkt te zijn geworden.

Jan Passant mk2 | 23-10-17 | 11:35

de oorlog tegen de meerderheid gaat onverminderd door, er komt een punt dat de meerderheid het niet meer pikt, en dat wordt het vrees ik niet een hele subtiele afrekening.

geenspam | 23-10-17 | 11:34

In een gekkenhuis is het normaler als erbuiten tegenwoordig.

GerMonster | 23-10-17 | 11:34

Zo beschaafd als de Engelsen ooit waren, zo gek zijn ze nu.

Goldfinger | 23-10-17 | 11:33 | 1

De meeste engelsen zijn nooit beschaafd geweest. Anders hadden ze nooit zo'n groot imperium kunnen opbouwen. Dat gaat echt niet met beschaving.

watergeus | 23-10-17 | 11:46

What is er verkeerd aan; 'we're not going to do that!'

Einde van de Domheid | 23-10-17 | 11:32

De toekomst is dus dat alles wat je zegt waar is. Als ik mevrouw genoemd wil worden dan gebeurt dat, als ik zwart wil zijn dan ben ik zwart en als ik een kind wil zijn dan ben ik kind. De nieuwe logica is dat je gevoel illusie en waanzin gelijk zet aan feiten. En dit uit de angst dat 5 mensen op de 7 miljard zich anders vernederd voelen of niet voor vol worden aangezien.

Rest In Privacy | 23-10-17 | 11:32

Hoe gedegenereerd is het volk inmiddels?

De ex-KGB / cultureel marxisten zijn succesvoller dan ze ooit hadden durven dromen.

Putin vraagt zich waarschijnlijk af hoe hij kan voorkomen dat het ook Rusland in z'n greep gaat krijgen.

Destijds was de idee natuurlijk dat Sovjet tanks de SJWs e.d. snel zouden crushen like cockroaches tijdens de 'normalisatie', maar de tijden zijn veranderd.

Poekieman | 23-10-17 | 11:32 | 3

Wellicht komt dit doordat in de afglopen 50 - 60 jaar de condities zo ontzettend "verbeterd" zijn en zo alle geboren zwakke broeders worden bewaard en gespaard.

Cobalt bomb | 23-10-17 | 11:34

'Cultuurmarxisme' is dat eigenlijk mannelijk of vrouwelijk? Of gaan we binnenkort het geslacht van woorden ook transgenderiseren?

Aristotalloss | 23-10-17 | 12:17

@Aristotalloss | 23-10-17 | 12:17
Onzijdig woord. Het is "het Cultuurmarxisme dat.." dus voor de genderdrammers onder ons; jammer-de-bammer.

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:37

Met dat genderneutrale geneuzel denk ik echt steeds dat het een grap is, we worden toch gewoon voor de gek gehouden? Dit is toch niet waar? Zijn er serieus mensen die dit... ik bedoel... neeeeeee toch?

Axelvon | 23-10-17 | 11:29

toch jammer voor die 0,00000001% nepvrouwen dat ze voor 90% zeker een echte jongen of echt meisje uitpoepen. Sad but true!

Cobalt bomb | 23-10-17 | 11:29

Heeft iemand een nog zo goed als niet gebruikte wereld op zolder liggen waar niks meer mee wordt gedaan? Ben deze waar ik nu woon een beetje zat.

klamme.vla | 23-10-17 | 11:28 | 1

Ik hoorde dat we binnenkort naar mars mogen zonder kans op terugkeer in de maatschappij...

Tuborg øl | 23-10-17 | 12:12

Er staat QWERTY op mijn voorhoofd.

Bigi Bana Boy | 23-10-17 | 11:26 | 2

als je in de spiegel kijkt wel

BASinnic | 23-10-17 | 12:06

@Bigi Bana Boy | 23-10-17 | 11:26 |
Dat is bij mij ondertussen bijna permanent. Want de hoeveelheid berichten waarvan je spontaan gaat head desken is niet meer te overzien...

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:34

Iedere keer als je denk dat het niet gekker kan, blijkt het toch gekker te kunnen. Soms vraag ik me af van welke planeet beleidmakers, die dit soort dingen serieus nemen, komen.

bozzie46 | 23-10-17 | 11:26

val hartstikke kapot

Cousin Eddie | 23-10-17 | 11:25

Ik vind dat er uberhaupt niet meer over 'zwanger' (m/v/x, of whatever) gesproken mag worden.

Want dan voel ík mij gediscrimmineerd/achtergesteld/verwaarloosd indien ikzelf níét zwanger ben, ook al kan ik het wél worden.

* facepalming *

HypoPseudo | 23-10-17 | 11:25

Sorry, maar dit is voor van Oef allemaal niet meer te volgen. Wanneer krijgen we een artikel over een lekker wijf met hersens ? Of anders gewoon een lekker wijf ?

van Oeffelen | 23-10-17 | 11:25

Ja sorry hoor, maar nu moet-ie weer:
(life of Brian - I want to be a woman)

Het absurde is dat die ik bij 2 vorige topics ook had geplaatst had, maar dat het nieuwsbericht nu bijna letterlijk overeenkomt met iets dat vroeger nog een grap, maar nu blijkbaar strafbaar is.

-"It's symbolic for his struggle against oppression"
-"No, It's symbolic for his struggle against reality"

een_mike | 23-10-17 | 11:25

Niet te hopen dat deze beschaving ooit nog wordt opgegraven....

RenHoek | 23-10-17 | 11:25

Engeland is al jaren kapotstuk. Nederland is hard op weg.
Laten we ons vooral over allerlei onbelangrijke zaken druk maken, in Brussel vinden ze dit soort nieuwsberichten uitstekende "opium voor het volk". Bijna niemand maakt zich druk om 's lands autonomie die goeddeels is verdwenen, maar iedereen gaat loco over transgendershit, zittend plassen en zwarte piet. Slaap lekker verder allemaal.

pibasso | 23-10-17 | 11:24

Hé, vinnitnieleukmeer. Mag het doek op en dat er dan iemand dijenkletsend het toneel op komt om te zeggen dat we er allemaal ingestonken zijn?

kapoerewiet | 23-10-17 | 11:24 | 1

Het is dat Ralph Inbar al overleden is. Anders had je nog de hoop kunnen hebben dat we in Bananasplit terecht waren gekomen.

Natu-San | 23-10-17 | 20:50

Als ik dit zo lees gaat dat terugzwaaiende pendulum zo ongelofelijk hard zijn dat alle gruwelen van de 20ste eeuw een pretje zullen lijken.
.
Zodra men zich om dit soort randzaken gaat bezighouden en probeert de identiteit uit te hollen kan je verwachten dat het een keiharde tegenreactie zal veroorzaken.
.
Nu is dit wel weer het VK, waar Pakistanen als Aziaten worden bestempeld en een botermes al als tactisch aanvals-mes wordt bestempeld. Het enige westerse land wat even ver of verder is gevallen dan Zweden.

HaatAth3ist | 23-10-17 | 11:23

Wanneer mag de meerderheid nou ’s gaan bepalen wat beleid wordt. Hoe kan dat nou ‘s gemeten gaan worden. Ongelooflijk hoe minderheden de koers bepalen.

Franque | 23-10-17 | 11:22

Even wachten en die gekke Angelsaksen zijn opgebrexit.

JTKDM | 23-10-17 | 11:21

Ach ja, de boven ons gestelde Eloi en hun existentiële problemen. Ze vergeten alleen dat wij de Morlochs zijn. En we hebben geduld.

BASinnic | 23-10-17 | 11:21

Kan ik al een meldpunt voor dit onderwerp claimen, inclusief alle te verkrijgen subsidies? Zullen drukke tijden voor Bennie worden, kuch

Bennie Boos | 23-10-17 | 11:20

Zjjn er ook nog normale mensen die het voor het zeggen hebben?

Cold-Cees | 23-10-17 | 11:20 | 1

Nee, die zijn aan het werk. Hebben geen tijd en zin om de politiek in te gaan.

Natu-San | 23-10-17 | 20:48

Dat ga je hier ook zien met Kabinet Jodenhaat III. Ze hebben geen visie, geen ideeën (wel veel joden en burger haat), dus zullen ze achter allerlei sjw onzin aanlopen en zicht steeds verder vervreemden van 80% van hut volk... Mooie tijden.

Mark_D_NL | 23-10-17 | 11:19 | 2

Ja dat idee had ik ook al van Duitsland, bergen moslims importeren als compensatie voor de jodenhaat van vroeger, is totaal krankzinnig.

GerMonster | 23-10-17 | 11:42

Gewoon een manier om de joden alsnog te fucken. Kunnen ze straks naar de moslims wijzen en zeggen wij waren het niet.

Tuborg øl | 23-10-17 | 13:24

Binnenkort kan je als man zijnde als je dik bent zeggen dat je zwanger bent.

Geevee | 23-10-17 | 11:18 | 1

Dank je wel, tranen in m'n ogen. Weet even niet of 't van lachen of huilen is, of allebei.

kapoerewiet | 23-10-17 | 11:26

Het houdt niet op, niet vanzelf

JWire | 23-10-17 | 11:15

Lijkt mij dat de Britse overheid op dit moment wel andere en zeker grotere problemen heeft op te lossen: brexit.

double punch | 23-10-17 | 11:15

Zucht. Waarom nemen mensen die iets niet zijn aanstoot aan bewoordingen en titels van mensen die iets wel zijn.
Het projecteren van je minderwaardigheidscomplexen op de samenleving en het daarom dicteren van allemaal omslachtige rekening-houden-met-maatregelen zijn echt niet de oplossing. Het begint gewoon met te accepteren dat je een neger bent, een vrouw, een transseksueel en dat anderen daar soms op een bepaalde manier naar kijken, maar zolang ze er niet naar handelen, is het lekker hun probleem.

Rommelende Onderbuik | 23-10-17 | 11:15 | 1

"Ja, maar woorden doen ook pijn"... Schijtziek wordt je er van...

Ad Hominem Tu Quoque | 23-10-17 | 11:23

Nog even en we moeten allemaal een hoofddoek dragen

CleaudeSacke | 23-10-17 | 11:14 | 2

Van der bellen, was machen die hier? Problemen in die heimat schon gelost?

jack and friends | 23-10-17 | 11:19

Onder een Burke zie je helemaal niet of het een man (m/v) met bierbuik is of een zwangere vrouw (m/v). Met excuses dat ik in casu voor de duidelijkheid de woorden man en vrouw heb gebruikt

langzullenweleven | 23-10-17 | 12:02

Het is wel een idee om van het gezeur over je bierbuik af te komen.
Je wordt zwangere transgender.

keestelpro | 23-10-17 | 11:14

Best interessant om het einde van een grote beschaving zo duidelijk stap voor stap mee te maken. Jammer dat ik een kindje heb dat er waarschijnlijk minder om kan lachen later.

bodyhair | 23-10-17 | 11:14 | 1

Interessant is niet hoe ik het zou noemen. Ik vind het eerder in- en intriest.

Sjefke7807 | 23-10-17 | 14:22

Hahaha, geweldig dit! De policor mensjes buitelen over elkaar heen om het zoveelste niet bestaande probleem aan te kaarten, maar nu gaan ze elkaar de strot uitbijten! Quote: "Feminists reacted with outrage to what they said was the latest example of “making women unmentionable” in the name of transgender equality."

Jezus van Nazareth | 23-10-17 | 11:14

En ik wil vandaag eerder naar huis als man zijnde omdat ik menstruatiepijn heb. Of blijft dat wel iets typisch voor vrouwen?

Rest In Privacy | 23-10-17 | 11:13

Moeten we aan de drank ofzo?

meneer der meneren | 23-10-17 | 11:11

Het enige hoekje waar mannen nog wél mánnen mogen of móeten heten is #Metoo

hfakker | 23-10-17 | 11:11

Voor mij hoeven ze niet zwanger genoemd te worden hoor. Ze zijn gewoon dik!

Mr_Pikibelly | 23-10-17 | 11:10

Een transgender was het. Eentje. En die was op zijn/haar pik getrapt omdat ze een foldertje voor vrouwen had gekregen.

Osdorpertje | 23-10-17 | 11:09

Heeft er iemand een touw en een bureaustoel voor nij?

Tuborg øl | 23-10-17 | 11:08

Eigenlijk interesseert het me niet zoveel wat bureaucratische kommaneukers met een regeltjesfetisj in hun papieren tijgers van verdragen neerkladden. Is dat erg?

SynthetischBismut | 23-10-17 | 11:08 | 1

Dat zou helemaal niet erg moeten zijn. Ware het niet dat als we niet opletten we ons straks hieraan MOETEN conformeren. Als je dan straks pech hebt en dan een zot tegenkomt die wél gekwestst is, dan ben je het haasje. (Schijnt in Canada al het geval te zijn). En als we niet opletten dan gaat het ook hier die kant op.

En waar het ons niet lukt om de échte problemen binnen decennia op te lossen (imigratie/integratie, pensioenstelsel, Noord-Korea, etc.), daar schijnen we nu haast te moeten maken met non-problemen.

Natu-San | 23-10-17 | 20:42

Vanuit je linkse deugbubbel bepalen dat iemand anders zich gediscrimineerd/benadeeld/achtergesteld dient te voelen. TOP!!!1!1!!1!

Air van Boven Dorens | 23-10-17 | 11:08

Waar komt dit toch vandaan

Bokito ergo sum | 23-10-17 | 11:07 | 1

Van links...

Air van Boven Dorens | 23-10-17 | 11:08

Krijg spontaan de neiging om heel erg conservatief te worden hiervan. Dit soort mafketels werd vroeger opgeborgen in een klooster of een gesticht als ze zich niet wisten te gedragen. Zaten toch erg positieve kanten aan een samenleving met duidelijke kaders. Maar ja, D66 en soortgelijke idioten willen kaders slechten om het slechten.

Pierrepoint | 23-10-17 | 11:07

Mogen wij onszelf nog wel mensen noemen? Of wordt dat om andere dieren niet op hun pik te trappen binnenkort gewijzigd naar "wezens"?

Opperkork | 23-10-17 | 11:07 | 3

Breng ze alstublieft niet op een idee...

Air van Boven Dorens | 23-10-17 | 11:09

Wezens is kwetsend voor wezenlozen en voor wezen. Om over de weduwen maar te zwijgen. Want dat vinden ook weer de weduwenaar. Er is altijd wel iemand gekwetst. Maar dat neemt allemaal niet weg dat de biologie slechts twee geslachten kent.

Glasgow Argus | 23-10-17 | 11:10

Bij ons thuis geldt die regel al jaren.
Als ik roep 'we gaan eten' zijn de katten er altijd als eerste.

keestelpro | 23-10-17 | 11:12

De èchte problemen zijn blijkbaar op. Het is tijd voor oorlog.

keestelpro | 23-10-17 | 11:07 | 2

Toch knap, dat die Romeinen hun rijk en beschaving zo lang staande hebben weten te houden. Als we WOII als beginpunt nemen van de Europese beschaving zoals die nu is, dan zijn we al na 50 jaar vervallen in decadentie, legden we de loper uit voor de Hunnen na 75 jaar, en is het even zien of we de 100 halen.

Sjors W. | 23-10-17 | 11:18

Zelden ben ik het meer eens geweest met iemand...

Ad Hominem Tu Quoque | 23-10-17 | 11:19

Beetje off-topic, maar niets zo immens stuitend als koppeltjes die zeggen dat “we” zwanger zijn. Er is er maar één met een kut en een kuDtkind in de buik, kuDt!

Kapitein Stijlvol | 23-10-17 | 11:06 | 3

Geloof me. Als dader ben je net zo zwanger. Of je nu wilt of niet.

Jezus van Nazareth | 23-10-17 | 11:15

Als man ben je slachtoffer van zwangerschap, geloof mij, echt. Niks van de voordelen, sommige van de nadelen en vooral gevolgen van de stemmingen, en eerlijk sommige nadelen niet.

TheseDays00 | 23-10-17 | 11:19

Maar je bent wel allebei in verwachting. "Pregnant people" is dus onzin, het moet "expectant people" zijn.

JTKDM | 23-10-17 | 11:20

Hier is de uitdaging du jour: de eerste die een filmpje upload, waarbij een baby geboren wordt uit een penis, krijgt van mij 100,- euro. Beloofd.

Dr_Prepper | 23-10-17 | 11:06 | 1

Hop met die 100 euries!! We spreken wel af ergens in de kroeg. ( oh en ik ben een vrouw) www.youtube.com/watch?v=neOVK2CqJ54 ( ik ga stuk van het lachen hier).

AlexMM50 | 23-10-17 | 11:43

oxymoron regeert!

Einde van de Domheid | 23-10-17 | 11:05

Pregnant porno gaat nog eens heel groot worden.

steekmug | 23-10-17 | 11:04

Zwanger zijn heb je een baarmoeder en geboortekanaal voor nodig, typisch iets wat alleen vrouwen hebben. Baarmoeder en baard ben je een freak.

jack and friends | 23-10-17 | 11:04 | 4

Dat zeg ik freaks. Van zoveel wallen willen vreten als mogelijk/nodig om maar met lelijke talentloze lijf op de voorpagina te komen. Circusmateriaal, kan mooi met de jongen met leeuwenstaart, man met drie echte neptieten en het Nederlandse kabinet zo op tour

jack and friends | 23-10-17 | 11:10

of een Turkse vrouw?

Synthese | 23-10-17 | 11:19

Einde van de Domheid | 23-10-17 | 11:06
Dit is wat mij altidj stoort aan dit volk. NEE. Of je kiest ervoor als man of als vrouw door het leven te gaan (of als buitenaards wezen, mag ook). Kies je voor man dan wordt je DUS niet zwanger en kun je GEEN kinderen krijgen.

KermitDeSticker | 23-10-17 | 18:20
▼ 1 antwoord verborgen

Als transsexueel schaam ik me voor dit volk. #notalltrannies

robotpie | 23-10-17 | 11:02

Mooi land.

CommandeurBroekhuis | 23-10-17 | 11:02

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl