Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

#MH17. Hoe de F zit het nou met die radargegevens

U ziet die kop van die bolle van de vvd en u denk natuurlijk oh nee MH17 leugens daar gaan we weer en u ziet het goed. Want wij hebben bovenstaande quote even uitgeschreven (nee helemaal niet gewoon gecopypaste van hier maar ja we willen niet te lui overkomen): "Het Openbaar Ministerie stuurt mij met enige regelmaat ambtsberichten over de voortgang van het strafrechtelijk onderzoek. Dat is gebruikelijk in de relatie tussen de minister van Veiligheid en Justitie en het Openbaar Ministerie. Het onderwerp van de radargegevens is ook met enige regelmaat aan de orde geweest in de gesprekken die ik met het Openbaar Ministerie heb. Telkens heeft het Openbaar Ministerie mij bevestigd dat er geen behoefte bestaat aan meer of andere gegevens en dat men voldoende gegevens heeft voor het strafrechtelijk onderzoek. Die gegevens heeft het OM onder andere via de MIVD gekregen. " Even onthouden hè. Genoeg gegevens. Telkens. Dat vonden wij altijd nogal raar. Weet u wie dat ook raar vindt? Het OM zelf. Die schrijven namelijk in een E-zine dat ze de Russen om nog meer radargegevens hebben gevraagd. Dat was al eerder aangekondigd. En nu zijn er mensen die het een beetje raar vinden dat het OM die uitspraak van Van der Steur een beetje raar vindt. En daar zijn dus vragen over gesteld aan minister Blok. Dat vinden wij dan weer niet raar. En minister Blok zal er wel weer omheen zwammen. Dat wij dat niet eens meer raar vinden, is wel een beetje naar. Vindt u niet?

Reaguursels

Inloggen

De onzaligen zullen nog hopen op een tribunaal te mogen verschijnen.
Als ineens de maaltijd wordt overgeslagen en het nagerecht wordt opgediend.

hallevvezool | 23-05-17 | 15:06

Het is gewoonweg verschrikkelijk wat hier in den lande gebeurt o.a. m.b.t de MH17. Als een PVV minister verantwoordelijk was voor veiligheid en justitie dan stond de main stream media op zijn kop !

Mo het varken | 23-05-17 | 07:19

Tja, VVD zegt fuck MH17, de kudde stemt toch wel op ze.

Mozes Langebroek | 22-05-17 | 22:21

LangeTijdGeleden | 22-05-17 | 15:48

Zo denk ik er ook over.
Arme nabestaanden, ik heb echt met ze te doen...

Lief Meisje | 22-05-17 | 20:04

Daar gaan we weer,honderden experts over de hele wereld hebben te kennen gegeven dat radar gegevens niet absoluut nodig zijn om te ware toedracht te achterhalen.
Rusland heeft zijn radarbeelden ingeleverd dus wat wil men nog meer.
Helaas heeft de onderzoekscommissie geen rekening gehouden met GS.
Daar zitten reaguurders achter hun toetsenbord die veel meer kennis en ervaring hebben als al die experts bij elkaar en wijzen de bevindingen omdat die niet geheel stroken met hun politieke voorkeur al bij voorbaat van de hand.

botbot | 22-05-17 | 19:10

Blijf er alsjeblieft aandacht aan besteden geachte reactie.

Maarten VB | 22-05-17 | 19:09

Kan iemand die Russische radardata even in een pastebin dumpen? Doen we de Fourier transformatie zelf wel.

VerenigingVanDieven | 22-05-17 | 17:57

Hey regering, onthoud de naam Maximilien de Robespierre goed. We gaan ooit namelijk heel, heel veel inspiratie uit zijn daden halen. Nu kan de waarheid nog weggemoffeld worden, maar vroeg of laat begint die kies toch te rotten en te breken. Net zoals het deksel waar de rottende waarheid onder ligt.

Alpengeist | 22-05-17 | 17:50

-weggejorist-

msathome62 | 22-05-17 | 17:34

-weggejorist-

msathome62 | 22-05-17 | 17:23

-weggejorist-

msathome62 | 22-05-17 | 17:18

dus je hebt genoeg gegevens voor het strafrechtelijk onderzoek?
dus je hebt geen extra gegevens nodig om verder strafrechtelijk onderzoek te voeren?

betekent dit dat je niemand kan veroordelen en dat je dit zo wil houden?

of

betekent dit dat je al iemand kan veroordelen en dat extra gegevens dit kan saboteren?

isotope 465 | 22-05-17 | 17:15

-weggejorist-

msathome62 | 22-05-17 | 17:13

Vreemd.

cat22 | 22-05-17 | 17:06

De VVD dat zijn veel ratten bij elkaar, maar geef ze eens ongelijk. Voorlopig delen ze de lakens uit. Gelukkig heeft het verleden geleerd dat ook deze kliek eens ten val komt. Dat lukt wel wat lastig met de huidige generatie, 'ik stem op de VVD want er is geen alternatief'.

De tegenpartijen moeten zich eens beter organiseren. De reaguurders hadden vanaf dag 1 gelijk. Geen Stijl gaat het niet redden en op rechts zouden partijen zich moeten bundelen. Slimmer worden met en van elkaar daar gaat het om.

Rest In Privacy | 22-05-17 | 16:58

Raar is het woord niet, het is meer VVD.

Steinway | 22-05-17 | 16:57

De onderste steen die nooit naar boven komt.

Haat-Baard | 22-05-17 | 16:52

Ze vragen het aan de russen omdat Kiev helemaal niet meewerkt. Die schreeuwen alleen maar dat ze bij de EU moeten.

sinar2 | 22-05-17 | 16:46

Ik heb ooit eens vd Steur ontmoet en hem toen gevraagd: Wat is uw beste leugen geweest? Ik lieg niet, zei hij.

duitse herder | 22-05-17 | 16:37

Hulde GS dat jullie hier aandacht aan blijven besteden.
De ongemakkelijke waarheid, -want daar ga ik vanuit gezien de duur en tegenstrijdigheden in dit onderzoek- zal vroeger of later een keer naar boven komen.
En dan mogen heel veel mensen zichzelf eens goed gaan aankijken in de spiegel.

Maya de Blij | 22-05-17 | 16:28

En daarom weg met het "motorblok" Oprutte de linkse coalitie de hele bedondercultuur van Rutte en op V&J laten uitmesten, tijd dat de democratie in Nederland weer gaat werken.

Flatuleerder | 22-05-17 | 16:25

Schaften zijn schoften! Ik hoop zo dat de waarheid ooit nog aan het licht zal komen! Maar daar zal de vvd zich altijd tegen verzetten.

Ko Ranzig | 22-05-17 | 16:22

Wie zich niet ergert, maar zich verwondert, die wordt geen tachtig, maar die wordt honderd. Geloof mij, wij verwonderen ons meer en meer. Het is bijna geen verwonderen meer, maar veeleer ongeloof. What's in a name? Cheers!

Een vrije paling | 22-05-17 | 16:20

Hier -en niet anders- gaat het om: Ukraïna moet ons in EU-verband door de strot worden gewurgd.
-
Het laatste staaltje acceptatiekietelen: dit spotje op de NPO: www.youtube.com/watch?v=wmvM9evOlJA

bisbisbis | 22-05-17 | 16:12

MH17 staat alleen bij ons in de kijker omdat het 200 landgenoten betreft. Voor bijna alle andere landen zijn ze gewoon onderdeel van de duizenden doden die een kleine prijs zijn voor de uitbreiding van de EU.

TheEgg | 22-05-17 | 16:11

Deug-niet | 22-05-17 | 15:57
Ze roepen maar wat. Satellietbeelden? Hoe groot is de kans dat er precies op dat moment een satelliet boven vliegt met een lens die is scherp gesteld om een foto recht naar onderen te maken om een object ter grootte van een straaljager of BUK of voor mijn part een 777 er op te krijgen? En dat er dan ook geen wolkendek tussen zit, etc. etc. Zo werkt dat niet.

Het is alleen mogelijk dat ze korte tijd later foto's hadden waarop de eventuele bandensporen van die BUK te zien zouden zijn geweest. Of zelfs de schaduw van het rookspoor van die BUK op het aardoppervlak. Maar zonder kennis vooraf is het simpelweg onmogelijk om met een satelliet beeldopnamen te maken van de daad zelf.

Wedstrijdkrokodil | 22-05-17 | 16:10

@beukeralis, hoe kan Rusland een vliegtug van achter neerschieten?

Bokito ergo sum | 22-05-17 | 16:09

Waarom wordt er zo moeilijk gedaan over radargegevens? Veroordeel de Russen en begin een oorlog, of verzin een betere reden voor een oorlog. Trump heeft Putin al om toestemming gevraagd en die vond het goed: "Dit gezever heeft lang genoeg geduurd, het is geen kabinetsformatie." /sarc

bambi1970 | 22-05-17 | 16:04

De vraag zou niet moeten zijn of er genoeg data is voor strafrechtelijk onderzoek, maar of er genoeg data is om tot een goede waarheidsvinding te komen.

Als ik goed geïnformeerd ben, dan vinden de nabestaanden de waarheidsvinding belangrijker; zij willen heel graag weten wat er precies gebeurd is en zouden ook graag die radarbeelden willen zien.

Ik kan me daarom ook heel goed voorstellen dat veel nabestaanden hier niet gelukkig van worden.

gaffelbaard | 22-05-17 | 16:02

Alle betrokkenen hebben te veel belangen. Waar is Kerry dan met zijn zogenaamde satelliet beelden, daags na deze aanslag meende hij deze te hebben.

Alle partijen hebben dirt over elkaar die ze nog liever dan het vinden van de schuldige achter willen houden.

Deug-niet | 22-05-17 | 15:57

Het was gewoon ukraine en dat kwam even niet uit. Timmerfrans waswel ergsnel weg

Bokito ergo sum | 22-05-17 | 15:55

Blok is sowieso een zwammer, dus ga er maar vanuit dat er nog meer gezwam komt uit de VVD hoek.

Solar666 | 22-05-17 | 15:53

Rusland heeft het verkeerde vliegtuig uit de lucht geschoten en daar zaten jammer genoeg gewone mensen in die toen dood gingen. Gevalletje kutje-bef.
Wat doe je dan? Net als toen je een klein jongetje was en de bal bij die ene buurman door de ruit had geschoten: net zo lang ontkennen en dralen tot het overwaait.
Alleen zijn we nu geen 8 jaar oud meer en biedt het internet de mogelijkheid om alles te onderzoeken. Het is niet de vraag of de waarheid boven tafel komt, de vraag is alleen wanneer. En of dat is voordat Rutte ergens een leuk baantje heeft. Ga dus maar uit van minimaal nog 4 jaar dralen en jokken.

Bakkeleures | 22-05-17 | 15:52

Het moet voor iedereen duidelijk zijn en blijven dat de Oekie's die vlucht niet doelbewust naar dat gebied heeft omgeleid en gesommeerd heeft lager te vliegen. De russen zijn/blijven de enige mogelijke daders. Poroshenko is een toffe peer die het leuk voorheeft met de russische bevolking in oost oekraine. Tevens is hij goede vrienden met Peggold, dus hij is echt helemaal zuiver, een voorbeeld van een leider, dát moeten we willen in ons Europa!

/sarcasm off/

Rest In Privacy | 22-05-17 | 15:51

200 mensenlevens zijn natuurlijk geen reden om de EU machinerie te stoppen. Wat denken jullie wel! Die duizenden verdrinkings doden zijn zelfs onderdeel van EU beleid. Dus 200 dode Nederlanders, soit. The show must go on!

Mark_D_NL | 22-05-17 | 15:51

omhoog = omheen*

LangeTijdGeleden | 22-05-17 | 15:51

Goed dat Omtzigt samen met Geen Stijl hier aandacht aan blijft besteden aan dit dossier.

Mannes | 22-05-17 | 15:50

Wedstrijdkrokodil | 22-05-17 | 15:41
Als aanvulling en verduidelijking: Een BUK heeft zelf systemen aan boord om een ander vliegtuig te tracken. Maar er hoort ook een grondstation bij met een veel betere radar waarmee de BUK in contact staat. Dat grondstation gebruik je als militair bij voorkeur niet, omdat je dan zelf ook te peilen bent. Ze hebben die BUK zonder hulp van zo'n grondstation afgeschoten een straaljager met de standaardinstellingen. En toen kwam er een 777 voorbij met ingeschakelde weerradar. En de BUK ging voor het sterkste signaal.

Dit verklaart waarom niemand die gegevens heeft en waarom de inslag vlak voor het vliegtuig is gebeurd ter hoogte van de cockpit, en niet zoals je zou verwachten, ter hoogte van de grootste dwarsdoorsnede die de radarsignalen het beste reflecteren, dus ter hoogte van de vleugels.

Wedstrijdkrokodil | 22-05-17 | 15:50

VVD boevenbende

rifraf | 22-05-17 | 15:48

Altijd jammer wanneer er politiek bedreven moet worden over de hoofden van onschuldige doden.
Als Rusland hier 100% achter zat (desalniettemin perongeluk) dan was er toch nooit zo onwijs omhoog gedraaid telkens weer?

Hier door is het toch gewoon bijna zeker dat Oekraïne hier achter zit?

LangeTijdGeleden | 22-05-17 | 15:48

Wedstrijdkrokodil | 22-05-17 | 15:41
Er vanuit gaande dat het inderdaad een Russische buk betrof van rebellen kant, lijkt me dat de meest waarschijnlijke lezing met al dit vreemde gedoe.
Dat een straaljagertje van de Oekraïne de MH17 als "schild" gebruikte.

Rommelende Onderbuik | 22-05-17 | 15:48

Dan gaat het hier alleen om de Russische radarbeelden?
Die uit Kiev hebben we nog steeds niet nodig?

Rommelende Onderbuik | 22-05-17 | 15:46

Poroshenko is een baas.

Mark_D_NL | 22-05-17 | 15:45

Mijn visie, wat ik al op de dag zelf schreef: MH17 naderde een slechtweergebied. En dat zetten de piloten de weerradar aan. Die weerradar heeft ervoor gezorgd dat die BUK, met alle instellingen op de default zodat ook domme dronken Russen die trefzeker kunnen afvuren, onbedoeld voor het beste te peilen signaal ging, wellicht die straaljager die zou zijn gezien.

Wedstrijdkrokodil | 22-05-17 | 15:41

Die onderste steen zakt steeds dieper in de stront. Ik krijg steeds meer het gevoel dat Ukraine hier ook een groot aandeel in speelt en het hand boven het hoofd wordt gehouden want ze moesten meespelen met die uitbreidingsdrift van de EU....

Kris | 22-05-17 | 15:37

Het OM staat overigens behoorlijk te blunderen. Stelt in ezine dat de radar net even de andere kant opkeek en daardoor de raket niet zag.

Dat is een onzin reden. De antenne draait een volledige ronde in 10 seconden. De vlucht van de raket duurde zo'n 30 seconden.

www.whathappenedtoflightmh17.com/dutch...

Spotje | 22-05-17 | 15:35

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl