In his Hebrew language version, Netanyahu smirks as he speaks about the British and other aid workers killed in Gaza. “Unfortunately, a tragic instance of our forces unintentionally harming innocent people in the Gaza Strip. It happens in war. We'll investigate it. We're in
Nee, Netanyahu lachte niet in video over 6 gedode internationale World Kitchen Central-vrijwilligers
Radicaal idee hoor, maar zoek anders eerst eens een ondertitelde versie
Toegeven, we snappen de """verwarring""". Want ook wij zagen eergisteren de bovenstaande videoboodschap binnenkomen - zonder ondertiteling. De vertaling in het bijschrift betrof enkel de bespreking van de dood door IDF-schuld van zes Britse, Poolse, Amerikaans-Canadese en Australische internationale vrijwilligers van World Central Kitchen.
En dat oogde bijzonder dissonant bij het beeld van een inderdaad zeer opgewekte en joviale Netanyahu. Nou, wat blijkt? In het opgewekte, joviale segment had hij het dus helemaal niet over het World Central Kitchen-voorval, maar over zijn eigen ontslag uit het ziekenhuis na een hernia-operatie.
Zodra hij wel over het voorval begint verandert zijn toon en mimiek navenant volledig. Maar leg dat maar eens uit aan 's werelds normaalste mensen. Vele tienduizenden likes en retweets voor 'Netanyahu lacht in videoboodschap over gedode vrijwilligers' - en het is gewoon niet waar. Meer na de breek.
Nee, verachtelijke wezel
Nee
Nee
Nee
Nee
Nee
Dit wil je ook lezen

Meghan Markle heeft het zwaar
Ook zwaar: kijken en luisteren naar een heel interview met Meghan

Netanyahu reflecteert op 1,5 jaar oorlog: Hamas, Hezbollah, Iran en Houthi's
Voor een thuispubliek ontspant ook 's werelds meest belegerde leider


X overspoeld met 'Ghibli-plaatjes'
AI is nu te ver gegaan



Livestream! Netanyahu geeft toestemming: "Meer dan 1 miljoen Gazanen" keren terug naar Noord-Gaza. Amerikaanse PMC's nemen IDF-rol over
Het tegenovergestelde van een exodus, is dat een ixodus?

Grote GeenStijl Video Clip Quiz in het Stamcafé
Die Antwoorden! Alle 13 goed? Gefeliciteerd!


Zo hé. Internationaal Strafhof komt met arrestatiebevel voor zowel Netanyahu als Hamas-hotemetoot Deif
En eentje voor de 5 november jongstleden ontslagen Israëlische ex-minister van Defensie Gallant