achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

zoeken

Brante & Immink - De bevrijding van Gaza

Tevensalsook StamCafé

U noemt de militaire actie van het Israëlische leger tegen Hamas een genocide omdat er ook burgerslachtoffers vallen? U had tijdens WO2 aan de kant van de Duitsers gestaan. 

En u is nog steeds boos dat Moppentoppers van de buis is? Dan heeft u een goede reden deze aflevering toch op zijn minst tot de helft of zo te bekijken. Niet dat het iets is om grappen over te maken, maar soms kan een mopje verhelderend werken. Helaas is de kans dat u vatbaar bent voor humor minimaal. Anders liep u niet hysterisch over straat een nieuwe pogrom te eisen.

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Israëlische marine entert Greta's boot, bemanning "moet videocompilatie 7 oktober kijken", wordt daarna weer naar huis gestuurd

Wat een ultiem content-moment moest worden voor Greta, lijkt toch vooral een content-moment te zijn geworden voor de Israëlische marine

@Spartacus | 09-06-25 | 08:21 | 713 reacties

Gazaanse menigte bestormt Hamas-meelopslag, twee burgers doodgeschoten, twee verdrukt

En nu voor de hoofdprijs: waarom lag daar zoveel meel dat de Gazaanse bevolking onthouden werd?

@Spartacus | 29-05-25 | 10:30 | 448 reacties

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.