Carice geeft lijkbleke UPDATE over het klimaat
De meest futloze motivatievideo ooit
Mensen grepen dus de dronken pammetjes-video van vrijdagnacht aan om zich en haar af te vragen of het wel goed ging met Carice en natuurlijk grijpt Carice die vragen aan om te bevestigen dat het, nee, inderdaad, niet best gaat met Carice. De angstporno zit diep onder haar dunne huid maar ze geeft het nog niet op. En als zij het kan, kunnen wij het ook toch? Hup, egootjes opzij...
Reaguursels
InloggenWie is dit. Kan ze in plaats van haar hand op de weg vastlijmen haar lippen vastlijmen en wat and die rare oogleden doen. Mam mam wat make-up niet voor een vrouw kan doen.
Je bnt actrice of je bnt t niet he
Zo voel ik me ook. Er word mij iedere dag beloofd dat het lekker warm word in Nederland maar ik heb de afgelopen 2 weken nog net niet het ijs van mijn zwembad hoeven klieven.
Ze lijkt professionele hulp nodig te hebben. Wie beschermt en ondersteunt haar?
Dit komt echt niet gezond over. Depressief, verward en lusteloos. Terwijl er zoveel moois gaande is op de wereld…
Het zoveelste voorbeeld, van wat op angst gebaseerde propaganda met mensen doet.
Dit gaat fout. De wegklevers voelen zich nu al boven elke wet verheven en dat zal alleen maar verder escaleren.
Carice?
Mag ik een handtekening? Is glutenvrij papier en koolstofvrij potlood, dus no worries!!!
Ik snap de twijfel. Zou me niets verbazen als het stiekem toch Marijke blijkt te zijn…
Mens is gehersenspoeld door XR. Toch gek dat XR misinformatie mag verspreiden tot ze een ons wegen, maar o weer als je naar school gaat met een t shirt waarop feitelijk correcte info staat (there are 2 genders). En maar volhouden dat misinformatie niet in de praktijk zal zijn: politiek onwelkome uitingen. We staan erbij en kijken ernaar. Inclusief dus een b actrice mentaal naar de klote zien gaan. Grappig.
Het grappige aspect is er inmiddels wel vanaf wat mij betreft. De hele westerse wereld wordt langzaam een openluchtgesticht
@Botte Hork | 30-07-23 | 14:30: voor de goede orde: grappig was in dit verband ironisch.
De climaclowns doen er alles aan ons bang te maken. Die zie je ook met een ballonnetje in de hand in de goot liggen
Mijn god wat een sfeer zal er in dat huis hangen. Arme kinderen.
Don’t dip your stick in crazy
Het klimaat is slecht voor Clarice of andersom whatever
Tjah, met doorgeslagen klimaat wappies gaan we de 'oorlog'
tegen de inmiddels onvermijdelijke opwarming van de aarde niet winnen.
NB:
Ik ontken de opwarming dus niet, maar maatregelen moeten rationeel en proportioneel zijn aan het te verwachten resultaat. Voor de rest is het helaas uitzitten en uiteindelijk wellicht verhuizen.
@EQuispel | 30-07-23 | 13:32: jij wel zeker? Vertel eens!
@EQuispel | 30-07-23 | 13:32:
Je hebt nog steeds niet uitgelegd wat jij doet om het klimaat te redden.
Je hebt 0,0 kennis van techniek en natuurwetenschappen begrijp ik, dus wat kun je wel?
Leef je in een koud, donker huis, zonder koelkast en kookgerei; ga je overal te voet naartoe?
Hoe reaguur jij hier eigenlijk?
Ik heb deze week wat Nederlandse kenissen op bezoek (ik woon in het buitenland) en die lullen ook zoals Carice; de staat van de wereld is zo slecht, zelf geen kinderen willen nemen want het klimaat, crisis dit, koloniaal verleden dat. En rechts is uiteraard een gevaar voor de democratie. Mijn god. Wel gezellig verder hoor.
Vreselijk vermoeiend. Heb wel de indruk dat het een W-Europesche media aangelegenheid betreft, dat brain washen ten gunste van een of andere politieke agenda.
Enfin, verdeeldheid alom.
@ super, het is toch geweldig nieuws dat dit soort randdebielen zich niet willen voortplanten? Anders komen we er nooit vanaf.
Die klimaattypes hebben een klap van de windmolen gehad, tijd dat we gaan investeren in dwangbuizen voordat ze helemaal doordraaien en een een of andere rare groet en kreet bedenken ofzo.
Sieg-rid?
@Kaagje | 30-07-23 | 13:57: Gna gna, hij is leuk.
Clarice heeft volgens Wikipedia een kind. Dan heb je automatisch geen recht van spreken meer want als er wel iets veel CO2 produceert dan is het wel alle toekomstige generaties nageslacht. Bek houwen Clarice en wee niet zo hypocriet, je bent zelf onderdeel van het probleem !
Huh? Meestal jorissen wiki-lords privé info weg.
Klimaatpsychoten houden er bij voorkeur 1 kind op na omdat ze dan het emo-argument van stal kunnen halen dat ze een betere wereld willen nalaten aan hun nageslacht..
die is niet goed, succes Clarice
@EQuispel | 30-07-23 | 12:53:
Mensen die geloven dat schelden klimaatproblemen oplost zijn nòg veel dommer.
En wat doe jij eigenlijk voor het klimaat?
Anderen de les lezen, of zelf in een koud donker huis, koud eten verorberen, overal te voet naar toe?
Eens in de maand forensen frustreren met een co2-uitstotende XR-file, of dagelijks aan het werk in de techniek; danwel bezig met een technische studie om straks aan oplossingen te kunnen werken?
Je gescheld geeft eigenlijk al aan dat je geen enkele technische kennis van deze materie hebt.
@EQuispel | 30-07-23 | 12:53: dus iedereen moet zich iedere avond in slaap huilen en aanstellerige huilvideo’s van & over zichzelf maken om te laten zien hoe erg je het vindt? Om een week later vrolijk ‘voor je onmisbare’ werk voor de zoveelste keer de plas over te vliegen? Wat een onzin.
@EQuispel | 30-07-23 | 12:53: heb je kinderen ? Want dan heb je zowiezo geen recht van spreken.
Op zich, je zorgen maken om het klimaat, prima.
De oplossing zit in techniek en wetenschap, niet in huilen en het leven van anderen verzuren.
Er zijn genoeg bangmakende politici in de wereld en media die er blind achteraan hobbelt.
@Lebowski72 | 30-07-23 | 13:11: waarom zou iemand geen recht van spreken hebben?
@equispel: Drie! Tsja.
Vond er nooit veel aan maar deze dame rijpt niet mooi, wellicht nog wat bespoedigd door matige gelukte cosmetische ingrepen.
We zitten niet heel lekker in de wedstrijd jongens to put it mildly anyway Let's Gooo - Carice doet 'n rapper Sjorsje en we weten allemaal hoe die geëindigd is.
Bij rappers eindigt het vaak relatief vroeg. Dat is dan wel weer positief voor het klimaat.
Klagen over "geen energie hebben" door haar zorgen over het klimaat ? Really ? Wat een aanstellerij ! Weet je wanneer je echt geen energie hebt ? Nadat je een maand lang radiotherapie hebt gehad. Die moeheid is werkelijk onbeschrijflijk.
Comediante.
Arme Carice, net een bekeerling die het licht gezien heeft en totaal niet meer openstaat voor andere inzichten, omdat dit voor haar de enige waarheid is
De beste climaataktie die iemand kan ondernemen heet klimaat-eutenasie.
Als je het echt zo erg vind dat de wereld een beetje opwarmt, laat je dan door de klimaat-psycholoog doorverwijzen naar de klimaat-euthenasiekliniek, en verspil in de tussentijd zo min mogelijk energie door niks meer op de interwebs&socials te plempen.
De fingertips van Clarice
Overigens, is dit Van Houten puur, of melk ....???
Tsja, als je bent opgeleid een ander na te doen, houdt dat nog niet in dat je jezelf over het voetlicht kunt brengen.....
Ai, ai, die is echt goed de weg kwijt en maakt de indruk stevig aan verschillende middelen te zitten. Inhoudelijk natuurlijk volkomen maf, maar dat is hoe de klimaatbeweging in elkaar zit en trekt dus de metale dolenden uit de samenleving aan.
Fysiek zo te zien ook niet echt goed. Een gesedeerde vrouw, en denk dat ze in stadium zit van het staartje van haar medicatiecyclus. Daar gaat na het opnemen weer een hapje naar binnen.
Helemaal gehersenspoeld. Of in Carice dr woorden..Like completely brainwashed weetjewel
Het is toch bijzonder. Als je twijfels hebt bij de ernst van het klimaatprobleem, zoals ikzelf, ben je een wappie, een ontkenner en weet ik veel wat.
Maar als je als carice van houten allerlei aannames en waarschuwingen de wereld in stuurt zoals dit, komend van iemand die enkel meepraat en totaal geen verdere kennis of opleiding 'whatsoever' heeft die ook maar in de buurt komt van het 'probleem' wat ze benoemt, dan is dat prima, en ben je infulencer. Schiet mij maar lek.
We staan inderdaad niet lekker in de wedstrijd en de wereld is er slecht aan toe. Door personen zoals jij Carice. Niet door het klimaat.
Waren ze maar nooit uit het water gekropen tig miljard jaar geleden.
Waren de aarde en zon maar nooit ontstaan.
Was er maar geen big bang geweest.
Waar hebben we dit aan te danken.
We zijn te succesvol als mens.
Teveel mensen op een planeet plus die alles opeten en tegelijk iets met de planeten die de baan van de aarde veranderen.
nl.wikipedia.org/wiki/Milankovi%C4%87...
Baan van de aarde kunnen we niet veel aan doen. Aantal mensen wel.
Thank you for not breeding.
May we live long and die out.
Thank You For Not Breeding
a short film by Nina Paley (Godess of Fertility extract)
www.youtube.com/watch?v=sVHzcJakv9I
Gaat alleen niet werken in landen waar zoveel mogelijk vrouwen en zoveel mogelijk kinderen wordt gezien als succes.
Vooral voor de piemel-dragers.
Lekker doordrammen is wat deze holle teksten spuiende, gedrogeerd en levenslustloos ogende, vingerpop van de klimaatdrammers doet. Zelfs wanneer ze beseft dat het er niet goed voor staat mist ze alle vuur en passie in haar inhoudloze betoog. Alle levenslust lijkt te zijn weggeëbt. Carice, je bent zinllos VO2 in de atmosfeer aan het pompen met je zinloze en niet inspirerende gezwets dus hout lekker je muil en drink een kopje valeriaanthee.
'zinloos CO2' moet zijn... mijn vuur en passie overstijgt het eigen besef dat mijn duimen te dik zijn voor een klein digitaal toetsenbord. Excuses.
Hier had ze een nogal 'awkward' rolletje bij de heren van Jiskefet.
www.youtube.com/watch?v=Uyqa0ZQ-Av0
Ik kom net uit Canada. Een land vele malen groter dan NL maar slechts 2x meer inwoners. Een heel ander balans tussen mens en natuur. Een grote weelde aan bossen, dieren etc. Ik ben sportvisser en heb nog nooit zoveel gezond zoet water gezien als daar.
In NL willen men EN natuur EN weinig stikstof/CO2 uitstoot EN wolven EN bijna 20 miljoen mensen EN windmolens EN een goed onderdak geven voor ieder en een westerse leefstijl… maar die westerse leefstijl moet dan wel veranderd worden dmv alternatieve (dure) opties zoals electrisch rijden etc. Vaak te duur voor modaal en beneden modaal.
Daarnaast moeten we maar even lekker veel belasting ophoesten en onze cultuur aanpassen om allerlei nieuwe inwoners het naar t zin te maken.. want blijkbaar moeten er grote volksverhuizingen plaatsvinden van het ene continent naar het andere.
Volgens mij zijn we een beetje doorgeslagen en moet de rekenkamer er nog es goed voor gaan zitten.
Leuk dat acteurs en allerlei andere rijken willen dat we ons gaan aanpassen.. maar vaak zijn dit zelf de grote hypocrieten of degenen die t allemaal met een knip in de vingers hun hele huis en wagenpark kunnen ombouwen naar ‘duurzaam’ (wat is duurzaam eigenlijk?).
De snelste oplossing zit mijns insziens in schaal verkleining: minder mensen per aardoppervlak en een economisch systeem dat niet meer gebaseerd is op mensen groei. Zo heeft ieder ruimte, vrijheid, eten etc.
Maar ook al zouden we onze leefstijl aanpassen, de wereld en het klimaat en het biotoop zou wederom gaan veranderen. Dat deed het al ten tijde van de dino’s. We hebben meerdere tijdperken gekend en er zijn soorten uitgestorven en nieuwe bijgekomen.
Jij begrijpt het.
In Canada hebben ze natuurlijk ook geen wolven en beren in steden als Toronto en Montreal, wellicht zelfs in een breed stedelijk gebied die er ook in Canada zijn.
Louise Fresco heeft dit ook al eens gezegd. De kleine bubbel van activisten willen inderdaad alles, een zeer verwend geprivilegieerd clubje. Fresco stelt dat intensieve landbouw hier goed is voor minder areaal gebruiken elders. Ook dat bepaalde natuur hier nu niet kan, maar die er wel kan zijn in bv Duitsland. Over de grens kijken dus, maar dat is niet bestaat aan kleinburgerlijk en beperkt denkend links.
@Nuuk | 30-07-23 | 12:11:
Zo is het. Wat hebben wij de wolf hier te bieden?
Met binnenkort 25 of 30 miljoen Nederlanders op een kluitje kunnen er hier maar een paar terecht. Dus dat leidt binnen de kortste keren door inteelt, terwijl ze ook al snel aan snacks en afval zullen wennen. Zo'n wolvenpopulatie zal nooit gezond zijn, en door regelmatig contact met mensen al heel snel heel gevaarlijk worden.
Timmey
Pluim voor deze tegel!!!
Kijk mij, ik kan niet anders
Ongeloofeloos.
Waarom zijn windmolens eigenlijk zo slecht recyclebaar.
Is daar over nagedacht zodat ze er meer aan verdienen?
Waarom gebruiken ze geen bioplastics die wel afbreekbaar zijn.
Omdat het materiaal ook nog geschikt moet zijn om een windmolen van te maken..... je maakt ze tenslotte ook niet van papiermache.
Omdat je anders je de kans loopt een blad van een windturbine bij het langsrijden rechtstandig door het autodak te getorpedeerd te krijgen?
@Kansenparel | 30-07-23 | 11:43:
Er zijn toch wel materialen.
sensiseeds.com/nl/blog/hennepplastic-...
Ford maakte in 1941 een plastic van hennep. En je kon er met een voorhamer op beuken.
www.youtube.com/watch?v=srgE6Tzi3Lg
Dat milieu-gedoe is gewoon big business geworden.
Wat betekent dat eigenlijk, "climate action now"?
Zelf wat minder vliegreizen boeken?
Of forensen hinderen, zodat die loon mislopen?
Het dogma dat werkende mensen gestraft moeten worden voor al hun bijdragen aan de Westerse samenleving zit diep op links. Al zal de klimaatlobby zelf roepen dat ze wegen blokkeren omdat stationair draaiende automotoren minder co2 uitstoten dan rijdende automotoren. Onjuist uiteraard, zoals alle klimaatdogma's. Maar los daarvan; hoeveel co2 kost het die verwende nesten om zo'n klimaatfile te veroorzaken?
Kwamen ze daar per bus, per auto?
Reed die e-car op een Duitse of op een Poolse kolencentrale?
Zou er olie in hun (regen-) kleding, verf of lijm verwerkt zitten?
Leraren, zorgmedewerkers, vrachtwagenchauffeurs, productiemedewerkers en kantoorpersoneel een rotdag bezorgen heeft niks met "actie" te maken. Het is een dagje uit, meer niet. En daarna ga je weer naar je verwarmde huis; je facebookpagina bijwerken; lekker met de TV aan; en terwijl je diepvriesmaaltijd in de oven ligt whatsapp je iedereen dat je vandaag zo goed bezig bent geweest. Flikker op.
Wil je nouw claaimeet eksion ondernemen?
Ga een technische studie doen. Kom met echte oplossingen, in plaats van anderen te dwingen peperdure niet-werkende prullaria te gebruiken.
Nota bene het kneiterlinkse Amsterdam *weet* dat elektrische vrachtwagens niet werken, en schaft dus dieselwagens aan voor de vuilophaal. Maar de rest van NL wordt wel verplicht peperdure e-vrachtwagens te kopen. Die de helft minder presteren, en bovendien nauwelijks opgeladen kunnen worden. Omdat ons elektriciteitsnet nog helemaal niet klaar is voor de verhonderdvoudiging van ons stroomverbruik. De Europese kolencentrales zijn het probleem niet; wel de bekabeling, en er is nauwelijks personeel om dat aan te leggen.
Prachtige tegel, lekkere bondige, goed lees- en begrijpbaar en vat zo een beetje de hele problematiek (geïndoctrineerde hersencellen draaiend op een laag IQ) goed samen. Me like!
Applaus Dandruff, een uitstekende tegel.
Technische studies leveren minder op dan acteren. Te veel mensen vereren idioten die voor de camera een stukje tekst kunnen opdreunen maar niet diegenen die daadwerkelijk de wereld beter maken.
"Ik ik ik ik ik..."
En dan, aan het eind
"Egootjes opzij!"
Gnothi Seauton, Carice, ken uzelf.
Maar het is een toneelspeelster die haar hele ego aan het toneelspelen heeft hangen niet gegeven om zichzelf te kennen. Integendeel, als Carice zegt "egootjes opzij", dan doet ze dat om haar ego te strelen. Ze speelt de hoofdrol rol in haar eigen drama, ze speelt de rol van iemand die zich opoffert voor het heil van de wereld en ziet een zaal voor zich van toeschouwers die onder de indruk zijn van haar prestaties, en aan het einde van het stuk een staande ovatie geeft en "bravo, bravo" schreeuwt.
Die opgespoten lippen, ze verwijzen naar een opgepompt ego.
Als ik zo'n frase hoor, zo'n duidelijke projectie, vraag ik me altijd af waarom het bij dat soort mensen nooit over de drempel naar het zelfbewustzijn gaat. Maar waarschijnlijk vanwege dat wat je zegt: bij een acteur vervaagt het zelf ten gunste van de rollen. Misschien kan het bij hun ook niet anders.
@nikolaos | 30-07-23 | 11:47:
De angst die ze voelt zal wel echt zijn. Maar vanaf het moment dat die gevoeld wordt begint het acteerwerk. Het is de enige manier waarop ze zichzelf kan ervaren. Het is een gradueel iets uiteraard, maar nbij veel acteurs extreem. je ziet het ook bij pathologische leugenaars, dat ze werkelijk in hun eigen verhalen gaan geloven en erin gaan leven. Vaak is dat tegen beter weten in, ze weyten dat ze een rol spelen, maar binnen de rol voelen ze zich veilig. Misschien een te grote sprong, maar bij anorexia-patiënten zie je iets soortgelijks: ook als ze weten dat ze met de dood spelen, blijven ze in het gedrag volharden, gewoon omdat het hen controle geeft, het enige in hun leven dat ze echt kunnen controleren, dat hen veiligheid biedt, dat hun angstniveau verlaagt.
Dat is wat ik bij die Carice zie, een verkrampte poging om haar angst de baas te worden. Ze vlucht weg in een rol.
@Schoorsteenveger | 30-07-23 | 12:21: De angst voor het klimaat of de vergetelheid?
@nikolaos | 30-07-23 | 12:57:
In eerste instantie de angst voor de ondergang van de wereld, maar in tweede instantie wordt de steeds knagende angst in de vergetelheid te raken erbij gemengd, en naarmate ze beter in haar rol zit krijgt die meer de overhand.
Die angst voor de vergetelheid is, denk ik, primair, is een soort van diffuse angst die haar onzekere bestaan sowieso bepaalt, die haar tot een bang wezeltje maakt dat extra vatbaar is voor de boodschappen van de onheilsprofeten.
Die arme kip is ziek in d’r koppie! Maar ze is niet de enige, je ziet ze nu ook vaak in musea, op kruispunten, snelwegen en vliegvelden. En zelfs als D66-leider of als eurocommissaris.
Dat wordt een Sinaedje
Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat C. van Houten lijdt aan een unipolaire depressieve stoornis al dan niet persisterend en inclusief chronische depressie en dysthymie. In de GGZ wordt wisselend gebruik gemaakt van de term cliënt of patiënt.
In het geval van mevr. van Houten spreken we over patient.
Meer mensen meer consumptie.
In Afrika groeit de bevolking van 1x heel Europa naar 2.5 x heel Europa in 50 jaar tijd (2000-2050).
Die mensen moeten allemaal eten en ergens wonen, willen al het even kan een smartphone en een auto en gaan energie en olie gebruiken en dus CO2 produceren.
Misschien gemiddeld niet zoveel al elke Europeaan, maar als er 1.5x Europa bijkomt boven op de 1x Europa die er al is daar, dan zal de optelsom van al die footprintjes toch flink groter worden.
Natuurlijk is het een leuk streven om hier minder te gebruiken maar als er in 50 jaar tijd 1.5 x heel Europa bijkomt in Afrika (en dan hebben we het nog eens over India), waar de milieuregels in een corrupt land worden genegeerd of omdat mensen eigenlijk geen keus hebben of niet in het grote plaatjes denken, dan is er geen houden aan.
Maar ja, daar zijn de mensen zwarten en daar durft Woke niets van te zeggen want dan zijn we mensen ongevraagd aan het redden met onze white supremacy. Dus daar hebben we dan zwarte westerse mensen voor nodig.
Condooms voor Afrika!
@Piggelmee | 30-07-23 | 11:25: geen voedsel, medicatie en ontwikkelingshulp meer naar Afrika werkt beter
@Grumpy_Old_Ed | 30-07-23 | 11:31:
De gemiddelde Afrikaanse werpt tegenwoordig net als vroeger gemiddeld een kind of zeven. Alleen vroeger gingen er zes dood en tegenwoordig blijven er zes in leven.
"Hoe can I not be?" waarom al dat Engels tegenwoordig?
Wat een volidioot
Mooi germanisme.
Misschien is er nog een rolletje voor haar in Couperus' van oude mensen, de dingen die voorbijgaan.
Op zoek naar meneer Ellemeet van de Deodorantfabriek in Killendoorn.
(ken uw klassiekers)
Overbevolking is het grote probleem maar dat wordt door de klimaatgekkies met een bakfiets vol met kinderen hardnekkig ontkend.
Is het niet eerder overconsumptie en niet genoeg verspreiding qua bevolking? Nederland is een goed voorbeeld: op weg naar 20 miljoen inwoners op een postzegel.
@Guy_Tare | 30-07-23 | 11:08:
Het gaat om het totaal.
Aantal mensen x consumptie p.p.
En kijk vooral wereldwijd waar de bevolking groeit.
We zitten met delen van de mensheid of geen keuze hebben of terug willen naar de middeleeuwen om straks in de hemel te komen of overal schijt aan hebben en alleen aan hun eigen narcistische leventje denken.
Waar die mensen uithangen maakt niet zoveel uit.
Behalve voor stikstofconcentraties in de bodem lokaal.
Ha, ha, ha, the guilt is strong in this one! Klimaatwappie Carice wordt verteerd door schuldgevoel omdat ze jarenlang de wereld heeft overgevlogen en hoopt dat ze alles nu goed kan maken met een aflaat aan de klimaatkerk.
Vaatdoek heeft hobby gevonden
Als je er zo uitziet is het niet best met je gesteld. Die vrouw heeft hulp nodig. Klimaat heeft daar niks mee te maken, vrouw.
Zo interessant, inclusive en international! De half in the Nederlands en de other half in het Englisch. Klinkt zo lekker belangrijk en randstedelijk.
Oke weet nu ongeveer wel hoe het is om elke dag met dat mens te moeten opstaan. Stop nu maar
De opwarming van Carice bereikt een boilingpoint. Deze vulkaan staat op springen. Let's go.
Hi, ha, crackhoer.
Don't stick your dick in crazy.
Kan iemand me vertellen waarom die gekkie aandacht moet krijgen? En waarom ik r in godsnaam naar kijk??
Aandachtsgeil vanwege tanende aandacht. Maar gelukkig krijgt ze nog aandacht van jou.
Dit is voor de goede zaak ; daarna komt er een mooie rustgevende video van een voetbaldoel en dan kan je er weer tegen. Wat er die dag ook op je pad komt!
Zie haar als symptoomdrager van iets pandemisch.
Dit mens is slachtoffer van de klimaat waanzin. Deze week hoorde ik mijn ouder zeggen dat het niet meer lang duurd met de aarde, schoonmoeder zegt dat alles naarcde klote gaat en vriend van me zei dat we alles kapot maken.
Deze mensen horen de hele dag negatief nieuws, daar moeten ze mee ophouden.
We zijn als samenleving al druk bezig met verbeteringen en met succes.
Lucht is schoner, ozongat gaat weer dicht, water in rivieren schoner, mindwr stikstofuitstoot, geen zure regen.
Leg wat meer de nadruk wat we goed doen, want nu groeit er een angstige generatie op. ( die overigens niet dien wat ze zeggen, volop vliegen, grote auto's, alles hangt aan internet, e-bikes)
Nee, we moeten ons schuldig voelen en onze mond houden.
Ik hoor hetzelfde maar dan alleen over de Nederlandse samenleving.
Ik heb een beetje NPK-kunstmest en koemestkorrels gestrooid en nu groeien mijn timatenplantjes als een tierelier.
Helemaal mee eens. Zo krijgen kinderen op basisscholen mee dat oudere generaties niets hebben gedaan en de wereld naar de klote hebben geholpen. Terwijl er inderdaad genoeg is bereikt. Maar omdat er miljarden verdiend kunnen worden met de energietransitie en andere wilde plannen, zullen we dat narratief niet horen.
Misschien is er nog een rolletje voor haar in Couperus' van oude mensen, de dingen die voorbijgaan
Knettergek heet dat. De wereld doet het prima, de mensen bij de media en politiek zijn vooral de weg kwijt. Er is geen klimaat probleem, de natuur doet wat ze wil en dat mensen daar zo’n grote invloed op zouden hebben, is grootheidswaanzin en lachwekkend.
Oorlog in Oekraïne had al een jaar voorbij kunnen zijn, maar biden heeft zich ingekocht daar, dus daarom mogen wij ons blauw betalen vanwege debiele boycotten en de door ons betaalde wapens voor Oekraïne en de Zwitserse bankrekening van Zelensky.
Gister heb ik een hele verhandeling over het vrouwenkiesrecht opgezet, maar ik laat het nu maar bij de volgende constatering: Rapper Sjors zei ooit ook 'Let's go'.
SNICKERS 'INNER DIVA' ADVERT, ITV1, 28-01-2012.
https://www.youtube.com/watch?v=L4mP9pR-mzU
Even douchen voordat je je zonodig aan de wereld wilt vertonen. Uberhaupt vaker douchen heb ik de indruk. Wat een smerig mens.
Nee, ze heeft GS gelezen.
Ze kan bij XR niet meer vol in de make up aankomen.
Het verwende mooiMeisje.
Haar nieuwe image is de ongewassen tuig look.
@Ruimedenker | 30-07-23 | 10:41: Grunge 2.0
Douchen is slecht voor mejeu.
Zwetende arbeiders mogen net als in de jaren 50 maar 1x per week naar het collectieve badhuis voor een douche en wasten zich aan een kraantje en de wastafel. Want gewone mensen hadden nog geen douche.
De nette ambtenaren met hun kantoorbanen hadden wel een douche.
Logisch he.
En nu rijdt de elite in een dure Tesla, en Jan met de Pet in zijn 3e hands dieseltje die opeens niets meer waard is zodat hij er wel mee moet blijven doorrijden.
"to put it mildly", ik pak even een teiltje bah.
Al dat onnodige Engels Brr
En ook nu weer enkelvoud en meervoud door elkaar halen.
Een groter ego dan dat van Frans Pufferfishmans.
De wereld zit echt te wachten op Carice “just out of bed” van Wooden.
Ga een hobby zoeken, gek mokkel.
cugel-vis.
Vadertje tijd is wreed…
Koekoek.
Aandachtsarmoede.
Triest Randstadmeisje wel.
Jammer.
To put it mildly, i should say: doe ff normaal mens. "Let's go" is aanzetten tot beweging. Extra CO2, en dat vooral zonder doel zet dat geen doden aan de zeik.
Ga maar lekker shinen op je filmrolletjes en play the parts for which you were designed for.
Klimaatgekkies beginnen steeds meer op de viruswappies te lijken.
Voeg daar nog even oorlog wappies aan toe.
Sinead o'Connor in het kwadraat.
Diep van binnen is ze al bekeerd begrijp ik, tot je weet wel.
@prins_flip_da_luxe | 30-07-23 | 10:21:
Sinead:
When I started reading the scriptures I realised I had been a muslim all my life.
Als ik zo naar buiten kijk maak ik me meer zorgen over het weer.
Lol, +1
Dit is onderdeel van een of ander kunstproject, dat kan toch niet anders?
Wat je ook van Carice denkt, we’re fucked folks!
Maar steek gerust je kop in het zand als je jezelf daardoor beter voelt. Het komt door zonneactiviteit, de stand van de aardas of weet ik veel wat voor lulargumenten jullie aandragen, maar in ieder geval niet door ons eigen gedrag de afgelopen twee eeuwen! Fijn, dan kunnen we gewoon doorgaan met wat we altijd deden. Cognitieve dissonantie in zijn zuiverste vorm. Prachtig is het.
Maar goed, we zijn al zover dat de meesten de verandering zelf al niet meer ontkennen en dat is al meer dan waar ik op gehoopt had.
Conformation bias. Prachtig is het.
U mag weer zwemmen in de Seine. Dat was heel lang verboden want vies en goor.
Behoedzaam voorwaarts, maar niet dat hysterische alstublieft.
@Roos | 30-07-23 | 10:20: Dat is goeie comeback, die geef ik je.
Goed dat jij je wel ontzettend druk maakt. Dan is er weer wat evenwicht in het universum.
@Roos | 30-07-23 | 10:20: dan wil ik graag de i ruilen voor de tweede o. Stop de tijd.
Welnee joh. De 'klimaatdepressie' is alleen maar een rechtvaardiging van neerslachtige gevoelens die toch al aanwezig waren. Met ratio en rede kan de verduurzaming worden verwezenlijkt en niet met ideologie en dat overgevoeligheid.
Maar serieus mensjes. Denk even na. Onze dampkring is klein en fragiel. 50 km zo’n beetje als je de Mesosfeer e.d. even buiten beschouwing laat. Je kunt daar geen miljarden tonnen CO2 en fijnstoflobby inpompen en dan denken dat het geen enkel effect heeft. Zo simpel denkt deze negert en zo simpel is het waarschijnlijk dan ook.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 10:23:
Oké, serieus. Ik laat me geen depressie aanpraten. Ik heb meer vertrouwen in innovatie dan in een nieuw evangelie.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 10:23: afgelopen week nog is er een beestje uit het permafrost ontdooid van 40.000 jaar oud.
Dat betekent dat er 40.000 geleden op die plek geen ijs was. Edoch -woord die het dichtst die 40.000 benadert - werden er toen geen fossiele brandstoffen gebruikt. Wel heel warm voor het beestje. Zo simpel redeneert deze bloem.
En verders: wat dacht u van de methaangasssen die in de sferen komen bij ontdooiing van de permafrost?
Daarbij is stikstof wel heel klein bier.
Vandaar mijn toevoeging van de confirmation bias wat CO2/ stikstof/ fossiel brandstof religie.
De aarde verandert sinds miljoenen jaren. Een ijstijd komt er ook wel weer.
Leef gewoon je leven en face the facts. Wij nu levenden gaan deze wereld niet meer redden. Gewoon maar het beste er van proberen te maken onder gegeven omstandigheden.
Toch geloof ik ook niet dat blinde paniek de beste oplossing is.
De wereld is nog nooit gered door sektes met eindtijdprofetieën.
Hoeveel van die paniekzaaiers doen er eigenlijk een technische opleiding? Met het doel mee te werken aan de oplossingen?
Hoeveel van die "gij zijt zondaars" schreeuwers doen zelf moeite om minder te vliegen, kouder te eten, kleiner te wonen, etc?
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 10:23:
Joh, we worden absoluut in onze welvaart en veiligheid bedreigd, maar de grootste bedreiging is de klimaatpaniek in combinatie met onbeheerste migratie. Wankele energievoorziening en hordes barbaren die nu al ongrijpbaar zijn voor onze rechtsstaat en ons bestuur.
Kortom, je gaat waarschijnlijk eerder dood door een elektriciteitsnet dat definitief uitvalt, de daarop volgende hongersnood (want geen AH open) plunderingen (want geen gemeenschapszin) of smartphoneafkickverschijnselen (want geen netwerk).
Maak mij maar wakker wanneer er eindelijk een keer wordt ingezet op klimaatadaptatie.
Op de media hoor ik constant dat het echt heel erg gesteld is met het klimaat, dat het veroorzaakt is door de mens en dat we nog weinig tijd hebben.
De wetenschap is er uit, de klimaatwetenschappers zijn het unaniem en onverdeeld eens, het onafhankelijke IPCC zegt het en de modellen laten zien dat straks als een mega domino spel het ene na het andere eco-systeem omvalt als dominosteentjes zal dit een versterkend effect hebben en zal de klimaatverandering versnellen.
In de reclameblokken worden mij ondertussen allemaal oplossingen aangeboden om het tij te keren: groene stroom leverenciers die extra windmolens plaatsen, duurzame groene auto’s want de toekomst is nu, pakketten om te vergroenen, isolatie aanbiedingen, klimaatbewuste voedselproducten etc. Na het reclameblok door naar het nieuws:
Dappere klimaatactivisten spijbelen, hebben zich vastgeplakt, bestormen vliegvelden en besmeuren heldhaftig kunstwerken. Klimaatontkenning is een probleem.
Verder valt me op dat kritische kanttekeningen bij het alarmisme van wetenschappers die andere conclusies trekken verdacht worden gemaakt en dat gefinancierde wetenschap klakkeloos wordt geaccepteerd zonder af te vragen of de klimalatalarmistische onderzoeken niet zijn gefinanceerd door ‘duurzame’ energie boeren.
Bovendien valt me op dat als het negatief is en het kan onder klimaat worden gehangen dat dat ook gebeurd: bosbranden, warme dagen, hittegolven en klimaatdoden.
Het spijt me maar als iedereen het unaniem eens over die ene absolute waarheid dan begin ik mij af te vragen, wat is er aan de hand.
Dit lijkt verdacht veel op de coronahysterie waar ook iedereen het eens was en waar de bevolking werd opgedeeld in betrokken burgers die zich keurig conformeerden en ‘wappies’.
De vaccins 100% veilig ook de nieuwste Mrna varianten. Laat je boosteren, niet voor jezelf, maar voor opa en oma. Samen tegen corona!
hotair.com/david-strom/2023/07/26/swi...
Vergeef me als ik wat sceptisch ben over ‘climate boiling’.
Klimaatverandering is van alle tijden en ja, met bijna 8 miljard mensen zal dat ook wel een factor zijn die meespeelt. Dus: minder mensen? Politiek incorrect voorstel. Minder gebruik van fossiele brandstof? Dan wel wereldwijd en dat gaat niet gebeuren. Logistiek, snap je. De machine moet draaien om eenieder te voorzien van basisbehoeften. Als die speldenprikjes waarop wordt ingezet en triljarden gaan kosten, lossen uiteindelijk niet veel op. Ja, toch wel. Al die triljarden kun je dan niet meer inzetten op het meest logische scenario: klimaatadaptie. Eenmaal weggepist is weggepist. Dus daar zit je dan met je zinloze 0,000036 graadjes verlaging en een lege staatskas.
@ratelaar | 30-07-23 | 10:51: werkelijk alle ingrediënten voor groene eindproducten als zonnepanelen en elektrische auto's komen uit Azië. Dat wordt de hele wereld over vervoerd in zwaar milieubelastende schepen. Maar niet nadat de grondstoffen eerst door kindertjes zijn gedelfd. Er zijn hele kankerdorpen daar voor de groene droom hier.
In onze groene windmolens wordt periodiek de olie (!) ververst. En als de molens op zijn, zijn ze niet recyclebaar.
Hier klopt iets niet.
Maar dit benoemen maakt jou en mij tot een klimaatontkenner.
Maak compost van al je tuinafval, dan sla je CO2 op!
@Roos | 30-07-23 | 11:07: Ik was ooit eens aanwezig bij een lezing van twee gasten die een nieuwe kunststroming meenden te ontwaren, Of beter in de kunst zagen ze een nieuwe houding en noemden het metamodernisme.
Ok, ik weet nog steeds niet wat ik ervan moet vinden maar in het geval van het klimaat - zij waren ook heel bezorgd - denk ik nu de termen "sincere irony" en "informed naivety" te begrijpen.
@Twee Jeetjes | 30-07-23 | 11:18: Bij composteren komt CO2 vrij. Als je dan tóch met je tuinafval de wereld wilt redden, ga dan fermenteren
@ratelaar | 30-07-23 | 10:51: Prima omschreven. En in plaats van 'corona hysterie' kun je ook 'religie' zeggen
Yes, je bent right! Je vraagt je af hoe comes that now hè?
Zelfs in het redactioneel commentaar van de Nurk wordt aangegeven dat apocalyptisch klimaatdenken schadelijk is. Er verandert eindelijk iets. Wanneer gaan we de dijken nu eens ophogen? Het is toch DEFCON 2?
In de Alpen smelten de gletsjers al een tijdje, ook wordt ieder jaar minder sneeuw waargenomen. Lijkt me goed om nu al na te denken over wat de mogelijke impact daarvan zal zijn en hoe we daar (mogelijk, geen verstand van) op kunnen anticiperen. Lijkt me zinvoller dan dat XR theater.
Inderdaad, nadenken over adaptatie, dus waar gaan we skiën als het in Oostenrijk, Zwitserland enz niet meer kan!
@Nico1000 | 30-07-23 | 10:46: Pffft
Vissen zwemmen door de Negen Straatjes. Sprinkhanen zo groot als bakfietsen eten al onze graantjes op. Populisme. Een boom waait om.
Wie is eigenlijk opdrachtgever van deze acteerklus...?
Ze doet dit vanuit haar hart ... ECHT!
Ze oefent voor deel 2 van one flew over the cuckoo’s nest
Toch mooi ... een paar graadjes warmer? Kan ze de hele dag in d'r blote reedt rondbanjeren. Het is tenslotte een Hollandse actrice.
Lol!
Ik heb er altijd zo'n big hekel aan als people op random momenten in een zin gewoon switchen naar het Engels. Superannoying, echt...
Totally onnodig ook.
Really hey.
Dat vind ik ook altijd zo awkwajd
Dat komt ook omdat ze geen woord Duits of Frans machtig zijn. Oh my God.
Hahahaha.
Hearhear
@J.Hendrikse | 30-07-23 | 10:18:
Kries spreekt uitstekend Duits of zou dat ook geacteerd zijn?
Meissie... ga hulp zoeken... daar is niets mis mee.
@sloper | 30-07-23 | 10:12: ze lijkt wat van het padje, maar de kwalificatie die u eraan geeft, klinkt ook wat van het padje.
Ze praat net die bokser Regilio Tuur die ook zow Amerikaans prwaate na een lang weekend New York. Gebruiken ze wellicht dezelfde medicatie?
Ze krijgt ook af en toe een rechtse hoek van Guy op haar knar
Waarom geven oudere vrouwen zich zo graag bloot om van mij de laatste blikken aandacht te krijgen, terwijl ze vroeger toen ze jonger waren mij nog geen blik waard vonden. Ik zie op Wikioedia dat ze van 1976 is, dus is ze nu 47 jaar, precies die leeftijd dat vrouwen gedoe met hormonen krijgen, wat ze dan 'in de overgang' noemen.
Jullie zouden een leuk stel vormen!
@Papa Jones | 30-07-23 | 10:06: lol!
Ik post het nog maar eens: meer fijnstof en meer stikstof is het beste tegen de opwarming van de aarde:
www.knmi.nl/over-het-knmi/nieuws/scho...
En CO2. Meer CO2. Stikstof en CO2 gaan plantjes als een malle op. Het idee dat CO2 en "stikstof" slecht zijn is een onbegrijpelijk en dwaas modernisme.
@PolarWolf | 30-07-23 | 10:12:
Veel stikstof is slecht voor de biodiversiteit. Dat is een feit.
@SterF... | 30-07-23 | 10:23: meer stikstof in de grote steden dan, daar is het met de diversiteit flink uit de hand gelopen.
@Sieg Hein | 30-07-23 | 10:28: LOL
Die ziet er ook aardig verlept uit inmiddels. Inhoudelijk zal het me verder jeuken, ik neem niks aan van mensen dle hun vak hebben gemaakt van net doen alsof ze iemand anders zijn.
Wellicht is het verstandig dat opa en oma Van Houten zich tijdelijk over heur kindje ontfermen.
Mijn gedachte.
Actrice ben je altijd en overal, 24/7.
Net als badmeester.
@keestelpro | 30-07-23 | 10:07: U begrijpt me, het is een soort van, eh... zuiging.
U vergeet het fluitje...
Waarom gebruikt dit soort mensen zoveel Engelse woorden? Is dat bedoeld om autoriteit uit te stralen? Ik vind het je reinste aanstellerij die niet past bij een volwassene.
Wollah wat is deze
Doet hoogopgeleid aan.
'Egootjes opzij en let's go!'
Aldus een aandachtsbeluste actreutel.
Blijkt Jelka toch de leukste en meest getalenteerde van de gezusters Van Houten.
youtu.be/TADJz3KM-Gg?si=xTgLmq2qjh2_p...
Ik pleit voor nuance
'Keep calm and 75 tips for besparing on energie'
https://www.fireblog.nl/bespaartips/75-tips-om-te-besparen-op-energie/
Mildheid en genade.
@Hevvlan Demuru | 30-07-23 | 10:06: If there is nothing there for your gading, then you must be ticked from the clock!
@Hevvlan Demuru | 30-07-23 | 10:10: Ticked from Lotje.
@keestelpro | 30-07-23 | 10:06: ik zou graag een ijsbeer zijn op de koude ...oh w8
"Klimaatfilm" is vanaf nu een genre waar alle kleren op een bepaald moment uit gaan.
Leuk dat klimaataktivisme, maar je kunt toch tenmínste even je háár kammen?
Of een toverspreuk zeggen...
Het beroep acteur (film, maar vooral toneel) is eigenlijk al zo vreemd dat ze eens moeten onderzoeken hoe vaak daar persoonlijkheidsstoornissen voorkomen. Mijn voorzichtige schatting is 80%.
Zolang je er anderen niet mee lastig valt...
@Papa Jones | 30-07-23 | 10:00: Laat dat nou hun beroép zijn.
Dat klinkt heel aannemelijk eigenlijk. Acteren betekent in de huid kruipen van iemand die je zelf niet bent. Sommigen gaan daar heel ver in, bijvoorbeeld tientallen kilo's aan- of afvallen als het script dat vereist. Kan me voorstellen dat je op het laatst zelf niet meer weet wie je zelf echt bent of, eigenlijk nog erger, blijft hangen in een bepaalde rol omdat je daar zelf zeer tevreden over bent en goede reactie's op krijgt.
@quigg | 30-07-23 | 10:07: Ik ben voor een rol, die verder overigens weinig om het lijf had, zelfs al eens een behoorlijk stukje in iemand gekropen.
We moeten binnenkort gaan stoken als een gek, het liefs op gas of kolen. Krijgen allemaal een dikke SUV met v8. Kolencentrales worden massaal weer opgestart, en ouwe dieselmotoren worden gesubsidieerd.
Allemaal om de aankomende ijstijd te voorkomen.
In de volgende clip laat ze zien hoe ze een tampon verwisselt.
Ik ga gewoon lekker door met drammen, want ik krijg altijd mijn zin.
Ze heeft in haar leven meer uitgestoten dan de gemiddelde sterveling!!! Nu ze er niet meer uit ziet en nergens meer voor gevraagd wordt, gaat ze andere mensen in de bloei lastig vallen
Ze has wel een point hier, not were?
Dat is your opinion. Het is maar hoe je in the game stand mijn Friend.
eerder een joint..
Alleen maar als die andere >200 landen hetzelfde doen, China en de USA voorop. Dat gaat niet gebeuren, in dat geval smijten wij tientallen miljarden over de balk die we beter voor andere doelen kunnen gebruiken.
Ik vind het filmpje wel wat hebben, zit tussen de eindscenes van Turks Fruit en Love Story in.
Help me even, hoe ging dat ook alweer? Volgens mij gingen beide actrices dood aan het eind. Net als nu. Maar iedereen gaat sowieso dood binnen een jaar of 100 na de geboorte, klimaat of niet.
Die zit in een depressie, of een rol te spelen.
Vorige week op tv een man, met dezelfde uitdrukking, totaal van het padje af, maar geloofde er zelf in.
In Spanje heeft niemand het over klimaat, of ik versta ze niet, maar gevolg is dat het hele klimaatgedoe langs me heen gaat.
Vuile Vox-stemmende klimaatontkenner dat u er bent. Dankzij mensen zoals u is Carice er zo beroerd aan toe.
@goedverstaander | 30-07-23 | 09:53: Ja, Geef je ouders maar weer de schuld.
Was vroeger een kinderserie, zoiets als the young ones, gieren en brullen van de lach in huize gato. moeten ze nog eens uitzenden.
@gato | 30-07-23 | 10:17: Ik keek daar ook altijd naar! Over veelvliegende dames gesproken; ik hoor geruchten over een breuk tussen Kelly en Max. Er wordt vanmiddag in het F1 Sportcafé uiteraard een laatste update van uw hand verwacht!
@goedverstaander | 30-07-23 | 10:25: Die komt vanmiddag.
@goedverstaander | 30-07-23 | 10:25: Dus Kelly is weer vrij? Meteen Nelson bellen en om haar hand vragen.
Drugs? Alcohol?
Tia.
"Egootjes opzij and let's go!"
Ze zei het echt, hè? Carice speelt de rol van haar leven.
Carice is nep, geef mij maar Rob van Houten, aka Boy Bensdorp, die is tenminste puur.
Ik vind Jelka een leuke vrouw. Ken haar natuurlijk niet persoonlijk, maar naast dat ze een mooie meid is, lijkt ze mij ook gewoon een leuk persoon.
Of Frits van Houten uit GTST. Al is badderen met een föhn een minder goed idee.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:49:
Ik ken ze niet, maar ik lees dat ze getrouwd is geweest met Koppe Koppeschaar en die ken ik ook niet.
Was Boy niet melk met hazelnoten?
@Mr_Natural | 30-07-23 | 09:52: Klinkt als iemand uit een Bommel verhaal.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:53:
Ik begrijp wat je bedoelt.
Je ziet hem weer zo staan vers van de plee met z’n broek op z’ n enkels in z’n eigen cafetaria.
Weet u wie ook puur was? Lolle van Houten g.co/kgs/uWQ5xq
Egootjes opzij?! We hebben juist ENORME ego's nodig!!!!!!! Flans Timmerpens .... kom er maar in!
Zonder ego blijft er van Carice weinig over.
Tip: Als je volgende week weer op het vliegtuig naar de VS stapt niet via de slurf maar vlak achter de draaiende straalmotor langs lopen. Krijg je weer wat kleur op de wangen.
Typisch narcistisch/borderline gedrag.
"To put it mildly."
@wijsvinger | 30-07-23 | 09:46:
Gna.
Misschien, maar ik heb er ook nog wel één voor de klimaatveranderingontkenners hier. Cognitieve dissonantie. Volksziekte nummer één. En al helemaal op dit topic en op dit medium GeenStijl.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:51: Er is hier geen weldenkend mens die de verandering van het klimaat ontkent. Dat verandert al miljarden jaren.
Alleen het hysterische gedoe hierover, daar is wel wat meer over te zeggen.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:51: Ik heb oprecht medelijden met alle tot klimaatslaaf gemaakten. Beterschap BBB.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:51: volgens mij ontkent vrijwel niemand het, maar is men meer voor adaptie. Een groot deel van Nederland ligt al onder zeeniveau, of het nu 10 of 11 meter onder zeeniveau ligt maakt natuurlijk ook geen zak meer uit.
@Bigi Bana Boy | 30-07-23 | 09:51:
Klimaatontkenners zijn de gekkies die menen dat we als mensheid het klimaat kunnen beinvloeden.
Zeker. De immigranten in mijn wijk doen er niet aan mee. Gewoon alle vuilnis en lege blikjes op straat pleuren. Met het Toyota busje heen en weer naar Tanger. Gratis plastic tasjes bij de Groenteturk. Geen zonnepaneel te zien. 7 koters.
Valt mij op dat alleen bepaalde blanke mensen een klimaatcrisis hebben.
Vroeger was Van Houten nog gewoon een middelmatige chocoladereep. Vast niet slaafvrij, but who cares.
Dat mens moeten ze onder camera toezicht plaatsen.
Haha! Ze is zelf al begonnen.
@goedverstaander | 30-07-23 | 09:46:
Dit topic is een cadeau.
Thuis noemen we dit "de oude geit", met nadruk op oude, omdat we dan weten over welke geit het precies gaat. Wat is dit voor sectarisch geneuzel onder invloed van een paar pilletjes. Ik begrijp dat dit diertje zichzelf heeft voortgeplant? Zou er een correlatie zijn tussen kleine, danwel afwezige areola en het gemekker van zo een geit? Jezus!!!
Wat wordt het toch duidelijk hoeveel mensen ziek in hun hoofd zijn nu ze zo ‘serieus’ worden genomen door de media. Eerder zag je dit soort gekkigheid niet/zelden… maar tegenwoordig zit iedere praatshow, reclame, serie en film vol met mensen die het ernstig kwijt zijn. Van alphabets tot klimaatzielig types (vaak nog zelfden ook)…. Wordt tijd om onze psychische hulpverlening op orde te brengen
Yup… Nederland wordt steeds meer een open inrichting.
@Trekhaas | 30-07-23 | 09:56: Nederland alleen?? Heb je weleens het publiek langs een bergtouretappe bekeken. Lijkt er op dat ze busladingen patiënten vanuit allerlei inrichtingen aangevoerd hebben.
@wakker worden | 30-07-23 | 10:17: Die kip op de Tourmalet was leuk, wat een malle eppie. Beter dan al die meelopers, sta je daar al uren te wachten, mobieltje in de aanslag voor een leuke foto als herinnering, komt er onverwacht zo'n sukkel in je beeld lopen, weg foto. Je wordt bedankt.
God wat zijn de "BN-ers" toch makkelijk beïnvloedbaar voor allerlei politieke agendas.
Is dat een BN-er? Lijkt meer op zo'n MOE-landse vuilnisbakschooister op zoek naar een blikje.
Als een 4e klas basisschoolleerlinge die vol passie thuis komt na een paar uur klimaatles van meester Frans, die bij Greenpeace zit.
Ik denk dat ze gaat scheiden en dit als camouflage angst gebruikt.
Groetjes Dr. Sigfuss Siebenficker.
Op welke social media app post ze dit gekakel?
Waarom heb ik de indruk dat u daar een minder flatteus comment wilt plaatsen?
@goedverstaander | 30-07-23 | 09:48: Nee, dat doe ik nooit, wil alleen even gluren wat ze allemaal te melden heeft. Aapjes kijken als het ware.
Even gezocht, komt van instagram
@goedverstaander | 30-07-23 | 09:48: Vermoedelijk door het woord gekakel, maar ik kan me vergissen.
De katholieke opvoeding is terug te vinden in Carice. Hoe hard ze zich daar ook tegen verzet:
Voor de klimaatreligie gaat ze ook te biecht.
Nu al een paar dagen op rij.
Maar waar de biecht voor de katholieken een privé aangelegenheid was, zoeken de klimaatreligieuzen de openbaarheid op .
Carice, houdt daar eens mee op .
Klimaatreligie heb ik niet nodig. Ik leef veel groener dan jij ooit zal zijn. Niet omdat het mode is, maar omdat dat mijn basis houding altijd al was .
Dat laatste is dan wel weer bijzonder. Doorgaans zijn wezens van Mars groen, terwijl jij, als ik het allemaal goed begrepen heb, van Venus komt.
#totaalvandelegis
You tell her, Rose. No putting it mildly!
@Ichneumonidae | 30-07-23 | 09:44: Roos komt gegarandeerd niet van Venus, maar is woonachtig in Noord-Nederland (dacht ik tenminste begrepen te hebben). Daar zijn ze nog redelijk nuchter en kletsen niet uit hun nek, uitzonderingen daargelaten. Als je ze tenminste verstaan kunt.
@quigg | 30-07-23 | 11:33: dank u voor uw attente reactie. Getogen in het Noorden ben ik thans woonachtig in het midden des lands. Helaas heb ik geen Gronings accent. Daar zou ik best trots op zijn geweest, het dédain van tegenwoordig voor de "provincialen" en hun dialecten in gedachten.
Zelf heeft u ook een nuchtere inslag als ik het zo mag stellen.
Die hysterische paniek van haar is aanstekelijk!
Aanvankelijk was ik nogal sceptisch over de klimaaturgentie maar dit filmpje heeft me over de streep getrokken. Echt zin om epoxy lijm te kopen nu!
De wereld draait gewoon door.
Het lijkt wel een junkie! Veganist zeker ook?
Carice is in het dagelijks leven ook een vervelend en chagrijnig mens, hoorde ik van een ervaringsdeskundige.
Die is al een tijdje flink de weg kwijt natuurlijk. Dit is ook wat google met met je doet hè? Alleen maar dezelfde paniekstand in je tijdlijn, in je suggesties, in alles wat je leest en langs ziet komen. Als je dat maar lang genoeg opent, kijkt en leest, dan ga je er in geloven. En ga je er over dromen, malen. Gekmakende angstporno. En als je er achter komt dat je alleen nog aandacht van je buurman en je rare besties krijgt, dan is de maat vol op een bepaald moment. Dan ga je vanuit je Amstelveense villa hele rare onsamenhangende filmpjes posten.
alles komt terug in de mode! #junkielook
Hou koet aai not bie? Ik dacht dat haar engels zo goed was.
Het is koot en bie.
Ze begint haar filmpje met een groet aan Joll..... wie is die Joll?
Joll is de klimaat god,het is een sekte geworden,wat een mafklapper.
Jongeren, ongedocumenteerden en linkse lapzwanzen.
@Veepert | 30-07-23 | 09:33: Joll!... euhh, LOL!
Waarom moet ik nu ook aan Madonna denken?
Zij is een goede actrice die lange teksten uit haar hoofd “op kan zegge” maar verder is het een leeg vat. Geen aandacht aan schenken.
Menopauze. Nuff said.
Dus ze gaat niet meer vliegen voor haar werk? Of wil deze klimaatdeuger vooral dat anderen niet meer gaan vliegen?
B.... B is 't, dat laatste...
"Do as I say, not as I fly." #DramAir66
Al die oproepen tot actie, zouden die hysterische mensen niet doorhebben dat je minder uitstoot krijgt als je minder actie voert?
Ach deze dame dame was net wakker en nog niet opgemaakt. Ook dan is ze niet het mooiste polootje in het doosje maar dat is wat anders.
Waarom zoveel aandacht voor dat lijk?!
Heb medelijden met haar kind..............
Ze ziet er nog best goed uit voor iemand van 67 jaar.
Het einde der tijden is van alle tijden. Die van Van Houten is gekomen.
Ik ben ook wel eens down in de ochtend maar nooit door de klimaat. Neem lekker een vlucht naar Bali, meid. Daar knap je van op.
Het is "die" klimaat ...
@Pittzz | 30-07-23 | 09:25: Oh ja, bro.
Trouwens, al zo lang ik leef is de staat van de wereld al behoorlijk klote, waarom kan Carice daar nu ineens niet meer tegen ?
Bij Carice is het glas altijd half leeg. Wellicht kan ze eens een psycholoog bezoeken. Ik kan mij wel voorstellen dat ze spijt heeft van haar eigen CO2 footprint met alle reizen die ze heeft gemaakt. Maar ook dat kun je op gegeven moment achter je laten. Hup Carice het glas is echt nog wel halfvol!
Oftewel, er moet een vrouw naar de dokter.
Het klimaat was tijdens het zomercarnaval ook nogal oververhit, maar dat kwam niet door de dansjes. Wat een feest als je de hele dag met oordoppen en een kogelwerend vest moet rondlopen. Dit was de laatste keer voor mij.
Als je niet tegen harde muziek kan dan heb je daar ook niets te zoeken. En oordoppen is nog niet zo raar toch. Maar een kogelwerend vest nutteloos. Daar zijn al jaren speciale kogels voor. Een runner doet er als eerste zijn kogelwerende vest aan als hij opstaat. Gewoon routine niks bijzonders.
Wat doe zo iemand de hele dag ? Lijkt er op dat ze zich verveelt en dan maar de hele dag over het klimaat zit te piekeren. Gaat niet over het klimaat bij haar maar ze is gewoon depressief, levensmoe of op een andere manier donker gestemd.
Ik denk dat je in een soort down-spiraal terechtkomt, waardoor je steeds dieper in de put raakt.
Ze moet gewoon scheiden, en dan weer verliefd worden. Dan heeft ze weer wat omhanden.
Dat is toch cultuur bij toneelspelers?!?
Dit is toch wel ernstig.
Het klimaat tast nu ook mooie meiden aan.
Hier moet ingegrepen worden!
Daar moeten piemols in !
Is Carice een jaar geleden in hongerstaking gegaan?
Ze schijnt Halina nogal hoog aan te slaan. misschien wil ze op Halina lijken?
Ik probeer het verdienmodel te ontdekken.
Klimaatpsychologie
Daar zijn toch wel pilletjes voor? Pammetjes en zo.
Max kijkt wel uit!
Neuh, gaat niet echt helpen. Sowieso moeilijk behandelbaar maar het gaat ook wel vanzelf over. Echter, vitale depressie (dus incl de bijpassende lichamelijke klachten) heeft een sterfte van 15% oid.
Psychotherapie? Welke soort maakt geen zak uit, het gaat om de aandacht vd therapeut.
Jetlag?
Wijntje?
Red eye flight uit Colombia. Totaal onnodig, want je kunt ook gewoon in Rotterdam terecht.
Carice heeft regelmatig een jetlag als ze van en naar Australië vliegt voor haar schoonfamilie.
Zo slecht gaat het dus met het klimaat, dat Carice met haat gezin gewoon het vliegtuig kan pakken, zo'n beetje de langste vluchten die er bestaan.
Goed bezig Carice, dat het gepeupel maar doet wat jij ze zegt. Hoef jij 't niet te doen.
Straks vergaat de wereld en Carice gaat als eerste.
Ze ziet eruit als een ongecremeerde kroket.
Een kop als een bak rauwe tofu.
Men get up as good looking as when they went to bed. Women somehow deteriorate.
Ik probeer chocola te maken van haar gekakel, maar helaas, dat lukt me niet. Mss dat andere reaguurders er wat van kunnen bakken.
Ik ga het niet proberen. Ze ziet eruit alsof ze uit een gesloten inrichting is weggelopen en wat ze zegt sluit vermoedelijk naadloos aan bij dat beeld.
Gekakel van een dom kippetje.
REAGEER OOK