Rechter spreekt kalifaatkip vrij die 'vijf jaar uit vrije wil in Syrië bij IS is gebleven'
"Buitengewoon verdacht"
FOTO (ANP) - Niet (of wel) de vrouw uit het verhaal
Opvallende uitspraak vandaag in de rechtsstaat Nederland, waar het kabinet door rechters gedwongen wordt vrouwen uit IS-kampen te halen om ze vervolgens hun verdiende straf te laten uitzitten in onze verschrikkelijke gevangenissen. De rechtbank Rotterdam heeft namelijk de 37/38-jarige Nikki S. (staat voor Sterkenburg Sari) uit Berkel en Rodenrijs (die overigens niet is teruggehaald, maar zelf ontsnapt) vrijgesproken. Komt die quote uit het persbericht: "Wel is de verdachte ruim vijf jaar uit vrije wil in Syrië bij IS gebleven. Dat is buitengewoon verdacht, maar bewijs van deelneming aan IS levert het niet op. De rechtbank spreekt de verdachte daarom vrij. De volledige uitspraak wordt op een later moment gepubliceerd." Zo zien we het graag hoor. Ze was wel betrokken bij IS, maar had geen betrokkenheid bij IS. Die is gewoon vijf jaar lang alleen maar nette mensen tegengekomen en heeft lekker Pringles lopen vreten en Ajax zitten kijken. Koekoek.
Reaguursels
Inloggenfijn dat de 8 jarige groepsverkrachting slachtoffers onder de yezidis hier gerechtigheid vinden.
twitter.com/Ezidi2/status/11573057207...
"wir haben es nicht gewusst". d66 rechter: Ok dan.
Binnenkort bij Jinek en Op1 te zien. Daar mag ze uitleggen dat ze gewoon een slachtoffer was van de Nederlandse justitie dien haar zo maar oppakte. Bovendien gaat ze schadevergoeding claimen.
Ze is afgereisd naar Syrië en teruggekomen op eigen houtje. Ze werd verdacht van deelname terroristische organisatie maar dat kon niet bewezen worden.
En dan nog zijn er mensen hieronder die vinden dat "we" eigenlijk een MOAB op een kamp volk met vrouwen en kinderen hadden moeten gooien en ze allemaal vermoorden.
Wat is het verschil precies tussen deze mensen en mensen die met ISIS sympathiseren?
Geef haar maar weer een levenslange uitkering een huis en een Miele, die domme Nederlanders verzorgen haar tot het graf maar ze blijft ze natuurlijk wel haten en lacht zich een breuk voor zoveel dommigheid.
Verschil is simpel, IS sympathisanten vermoorden iedereen die ze tegenkomen, de "MOAB gooiers' vinden dat massamoordenaars mogen worden opgeruimd.
onder ISIS werden jonge meisjes ontvoerd en als sexslaaf verkocht. nadat ze afgedankt werden door de eigenaar, verkocht die ze weer door aan z'n buurman. Enzoverder.
twitter.com/Ezidi2/status/11573057207...
Er waren misschien mensen ter plaatse in Syrie, die, ondanks dat ze er woonden, niks te maken hadden met deze horror.
Echter, er zijn ook mensen geweest, die uit sympathie voor de terroristische ISIS met z'n mensontwaardende denkbeelden, SPECIAAL zijn afgereisd naar het midden oosten om de slachtpartijen, verbrandingen en verkrachtingen te steunen.
Dat dit uitschot, deze walgelijke, kwaadaardige haatkippen dan vervolgens worden vrijgesproken door onze d66 rechters, is een verschikkelijk verraad van de honderdduizenden slachtoffers die gemaakt zijn. Maar hee, wie had anders verwacht.
maar hee die kampbewaarder kon toch ook niet weten waarom er zo veel mensen de douche binnengingen maar zo weinig weer buiten kwamen? misschien lag er wel een rave cave onder. Tis toch niet te bewijzen dat hij ervanaf wist?
Heb je jij weer. Altijd alles omdraaien. Een goed werkend moreel kompas is in theorie makkelijk te hanteren, en wazige begrippen zoals goed en slecht zijn makkelijker te behappen vanaf een veilig afstandje. Wel ben ik erg benieuwd wanneer jij met net zoveel sympathie en verve een vrouw verdedigd die uit vrije wil lid is geworden van de Hitlerjugend. Ik heb zomaar het vage voorgevoel dat jij dat niet te verteren zou vinden. IS-aanhangers zijn nog erger dan Nazi's, want die vinden dat elke niet-moslim verkracht, gemarteld en vermoordt mag worden. Zo'n beetje de meerderheid van de mensheid mag van deze leden dood. Dit wijf heeft zich daarbij aangesloten. Hoezo heeft zij recht op jouw zuurstof?
Misschien wordt je ooit nog eens wakker wanneer zo'n IS-aanhanger met een mes op je af komt stormen om je van boven naar beneden open te snijden, en het laatste wat je dan ziet zo'n kutwijf als deze is, die er goedkeurend bij staat te knikken. En Allah bedankt dat er weer een ongelovige hond minder op de wereld rondloopt. Wat het verschil is? Dat ik mijn wereld, mijn land, mijn maatschappij, mijn omgeving, mijn kennissen, mijn vrienden, mijn familie en mijn partner wens te beschermen tegen menselijk vuilnis dat geen zuurstof verdient. Omdat ik mijn mensen waardevoller vindt dan deze middeleeuwse achterlijken die mensen willen vermoorden vanwege een boek dat omstreeks 1400 gepubliceerd is. Dat is het verschil. Zoals ik al zei. Misschien dat je me voelt als jouw neefje om niets afgeslacht wordt in het Bataclan. Je snapt het verschil niet tussen theorie en praktijk. Je kunt jezelf wel moreel superieur wanen maar op het moment dat jouw geliefden eraan gaat wil ik je nog een keer horen over wie er niet beter is dan een IS-lid en wie niet. Want jij bent moreel superieur en verheven. Je snapt het niet man. Dit is oorlog. Tegen ons. Om niks. En deze vrouw vindt jouw leven echt geen fuck waard, dus stop gerust met simpen voor mensen die het niet verdienen. Dat is het verschil tussen jou en mij. Ik vind jou geen slecht mens. Ik snap je. Ik begrijp dat jij vindt dat je anderen beschaafd moet behandelen. Vind ik ook. Maar er zijn grenzen.
Omdat IS in die zandhoop geen administratie had en geen census, ontlopen zo alle extremisten hun straf. Wat dat betreft waren de Neurenberg processen een stuk gemakkelijker te regelen. Jammer dat we die idioten terug hebben gehaald. Die gaan echt nooit wat toevoegen aan de maatschappij.
in sommige landen krijg je gewoon de doodstraf , ach ja Nederland he mag en kan alles als je crimineel bent dat zijn de slachtoffers.
Straks met haar vriend in een speeltuin in Aneny.
We vragen er zelf om en betalen er zelfs voor.
Zag niemand aankomen. Fijn, zo’n rechtsstaat waar de brave burger wordt overgelaten aan de grillen van die gekke wijven.
En rij geen 5 km te hard want dan weten ze je te vinden. Maar zo gaat dat in een rechtsstaat.
Ach,
Het OM krijgt nu z’n zoveelste kans om IS-terroristen alsnog veroordeeld te krijgen:
“In Eindhoven is een 16-jarige jongen opgepakt omdat hij contact zou hebben gehad met IS-aanhangers”:
nos.nl/artikel/2478142-is-aanhanger-v...
Zal vast wel een ‘zware’ taakstraf aan zo’n veroordeling - mocht het ooit zover komen - verbonden worden.
Interessant te lezen dat deze jongeman is geïnspireerd door Tsjetsjeense mannen in België, die al eerder gepakt waren. Die lui waren echter niet de eerste groep:
“ "Op korte tijd gaat het om de derde cel die we ontmantelen die van plan was om een terroristische aanslag te plegen in België. Dat is onrustwekkend. We zien dat er in bepaalde milieus heel snel geradicaliseerd wordt", reageert Eric Van Der Sypt van het Federaal Parket”:
www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/05/04/huisz...
“Bepaalde milieus”.
Dus mensen uit Tsjetsjenië?
Heeft België een koloniaal verleden met Tsjetsjenië? Heeft België actief of passief Tsjetsjeense gastarbeiders geronseld en/of toegelaten?
Nee.
Dit zijn asielzoekers. Dus mensen aan wie(r ouders) door de toenmalige Belgische autoriteiten een asielstatus is verleend.
Klaarblijkelijk zonder erover nagedacht te hebben of ze dit volk wel binnen hun grenzen hadden moeten toelaten.
Nog een citaatje:
“ Tsjetsjenen zijn algemeen behoorlijk actief binnen terreurgroep IS. "Niet alleen in Irak en Syrië, maar ook in Afrika zijn er Tsjetsjenen die voor IS vechten. Dat gaat terug tot de Russische invasie in Tsjetsjenië in de jaren negentig, wat leidde tot een bloederige oorlog, waardoor dan weer mensen zijn geradicaliseerd. Daar dragen we vandaag nog steeds de gevolgen van."
Je verleent dit soort lui asiel omdat zij in Rusland zouden worden vervolgd, en dit is dus het bedankje dat je als land en maatschappij terug krijgt.
Blijkbaar is dat normaal in dit soort culturen: hak gewoon de hand af die jou voedt (en daarna het hoofd er maar bij, zie die casus in Frankrijk met die docent. Ook daar was de dader dus een Tsjetsjeen).
Helaas dus dat wij in Nederland deelgenoot zijn gemaakt van falend Belgisch asielbeleid. Door ons eigen falend asielbeleid welteverstaan.
Datzelfde geldt nu dus ook voor Frankrijk, waar een Syrische statushouder, dus zijn asielstatus in Zweden (nog zo’n Europees land met een falend asielbeleid) heeft verkregen, besloten heeft om kinderen overhoop te gaan steken:
nos.nl/artikel/2478195-nederlands-kin...
Blijkt nu ook een Nederlands kind geslachtofferd te zijn.
Heeft de nieuwe - ‘is hysterie’ - adjunct directeur van AZG al gereageerd, of is zij te druk bezig om de volgende lichting veerboten richting Europa te helpen faciliteren?
Ik vraag me af hoe die klappende CU-lui bij de ledenvergadering van afgelopen weekend zich nou zullen voelen en hoe ze zullen reageren wanneer ze dit soort berichten lezen.
Eventjes maar de bijbel open slaan en kijken of er een passage in staat die bij jou in de kraam te pas komt?
Dat stoeltje in de hemel is vast wel goed geregeld hoor. Maken jullie je dus maar geen zorgen.
Was maar lekker jullie lelieblanke handjes in onschuld, zoals jullie farizeeërs altijd al hebben gedaan.
goede tegel
Maak eens een rondje in Maasmechelen net over de grens... ook wel Maasmekka genoemd. (ik meen 67% vreemdelingen).
Op het eerste de beste tankstation is het een komen en gaan van Duitse Marokkanen en turken met dikke bakken onder hun kont, talloze Oostblokkers en Oekraïners die 'zaken' doen... Dit landje is nog erger naar de kloten dan NL.. Met dank aan de EU adepten... met hun open grenzen en vreemdelingen beleid.
Tsjetsjenen die vluchten zijn doorgaans nu juist echt politieke vluchtelingen want anti-Kadyrov en anti-Poetin, of ze zijn homoseksueel want dan ben je jouw leven ook niet zeker daar in Rusland.
Krijgt ze wel een flinke schadevergoeding voor al het onrecht wat mevrouw is aangedaan?
De WIA uitkering is al geregeld. Lekker leven op kosten van de ongelovige. Wat een mazzel dat onze centen niet haram zijn.
Heeft ze ook al schadevergoeding en een woning gekregen?
Binnenkort in een speeltuin bij u in de buurt.
Gelukkig hebben we in Nederland geen Syriërs.
Grootste nachtmerrie van het kabinet, "we halen ze op om ze hier te berechten" maar het bewijs is daar achtergebleven en de rechter spreekt ze vrij. Goed bestuurd!
Je zat vijf jaar bij IS maar de rechter weet toch niet zeker of je vijf jaar bij IS zat. Wat heeft die rechter geslikt?
Je zit vijf jaar in bijv de coke handel en beweert dat je niet in de cokehandel zat. De rechter weet niet zeker dat je in de cokehandel zat. Zoiets?
Dit is toch gewoon niet meer uit te leggen aan de gewone man/vrouw in de straat. Ze heeft strafbare feiten begaan. Heeft ze soms bij de AIVD een boekje open gedaan want anders vind ik dit toch wel een hele rare gang van zaken.
De Nederlandse rechters van nu hadden het voor elkaar gekregen om Josef Mengele vrij te laten lopen .
Rutte: "we gaan absoluut geen IS-vrouwen terug halen. Ze mogen mooi daar blijven". Was he lying or just kidding?
Wanneer heb jij Rutte betrapt op de waarheid?
De vraag stellen is hem beantwoorden
Nou, dit is dus geen IS vrouw volgens de rechter. Ze was alleen daar in de omgeving aanwezig. En ze is ook niet teruggehaald. Genoeg andere gevallen waarin Rutte wel gelogen heeft overigens. Daar niet van.
@El Rico Grande | 08-06-23 | 16:40:
Die sukkel is allang over datum maar blijft zitten voor de EU en WEF agenda...
@Trekhaas | 08-06-23 | 16:54: Sightseeing snap dat dan. Kiekjes voor thuis maken voor bij de koffie met gebak
Ahja. Zonnetje. Palmboom. Mediterraanse kust. Net alsof je lekker all-inclusive op Kreta zit.
Ach er zijn ook nazi's die pas na 70 jaar werden veroordeelt
ja, nee... mijn opa was wel bij de SS, maar heeft er niet aan deelgenomen
Ze regelde alleen de buitenschoolse opvang.
Soms vraag je je af aan welke voorwaarden je moet voldoen om rechter te kunnen worden.
Met een houten hamer op een klein houten plankje slaan.
Als ze met een vest of riem het Binnenhof op loopt ipv een winkelcentrum vol onschuldige burgers dan hebben we het nergens meer over, D66 zag tenslotte dat het goed was en Groenlinks wil haar wel in de partij hebben
Ik blijf erbij dat we 's nachts een mother of all bombs op dat IS kamp (hadden) moeten laten vallen. Vooraf even de bewakers waarshuwen en daarna is een hoop IS uitschot in een klap weg.
Eens... gewoon een hele grote biem en niemand heeft het gedaan. Zulke dingen gebeuren wel vaker in die streek.
Krijgt dit monster nu ook recht op gezinshereniging , een ingericht huis, Miele en levenslange uitkering?
Ja natuurlijk! En al haar zoons kickboxlessen
Ah, weer een nieuw aspirant kamerlid voor de VVD.
Ik ga me zometeen toch een dikke godwin maken!
Eerst een zetje geven en dan twee keer doortrekken.
Zeker weer Chinees gegeten?
@Ruimedenker | 08-06-23 | 16:34: Zie Castor12 16:41 uur. Zoiets dus.
Het recht heeft zijn loop gehad en wordt niet bepaald door domrechts ressentiment maar door verstandige elitaire D66-rechters.
Als heden ten dage de Neurenberger processen zouden plaatsvinden dan had het overgrote deel van de Nazis, kampbewaarsters en Eichmannen worden vrijgesproken. Enfin toen had je nog geen vrouwen bij OM, rechters en justitie.
Nou, dat is zéker verdacht. Tsjonge. We hebben in Nederland hééééle slimme rechters! Die fop je niet snel hoor.
Tja we kunnen straks de politiek wel wegstemmen maar de rechterlijke macht en het ambtenarenapparaat zit vol met dit soort D66 mensen. Naïef en wereldvreemd, hoewel ze zichzelf als cosmopoliet en zeer woke beschouwen.
Aan deze mensen gaat Nederland pas echt kapot.
Met name de situatie in het juridische is zeer zorgwekkend. Blijkbaar is de rechterlijke macht niet tot zelfreinigend vermogen in staat en zullen we wel noodgedwongen van bovenaf hard moeten ingrijpen. Gelukkig zijn er 186 landen in de wereld met meer betrouwbare rechters, dus we kunnen genoeg hulp krijgen bij de renovatie van het juridische huis. Huur een paar Pools-Hongaarse rechters in om deze klus te klaren, zodat we daarna weer opgenomen kunnen worden in het rijtje beschaafde landen.
Gelukkig vindt er een genadeloze klopjacht op 'extreem-rechts' plaats.
Dat compenseert een en ander.
Hij gaat lekker he jongens. What's next? Praktijklessen bomgordel?
Met een Stap budget.
In een land waar motorclubs worden verboden is 5 jaar innig samenleven met een terroristische organisatie helemaal geen probleem....
Kots.
Dit is precies waarom niemand wilde dat ze werden terug gehaald. Omdat iedereen al zag aankomen dat er geen of slechts zeer milde veroordelingen uit zouden volgen.
Wilde dit net zeggen. Niemand zou verrast moeten zijn. Maar het was natuurlijk ook wel heel inhumaan om ze daar te laten zitten. Maar serieus.. wat voor land zijn wij verworden.... dat is gewoon natrappen van alle slachtoffers van die monsters...
de maatschappij was er idd meer bij gebaat geweest door ze niet terug te halen en ergens in een gezichts-herkenningsdatabase op Schiphol te zetten. Nooit meer toelaten en bij detectie op een lekke roeiboot bij scheveningen de grens over (spreekwoordelijk dan, anders word ik weer gejorist).
@DrachiR | 08-06-23 | 15:56: Inhumaan om ze daar te laten zitten. Dat was gisteren ook al een argument om de poorten van Ter Apel volledig open te zetten. Het humaan zijn tegen de een levert inhumaan op tegen de ander. Gisteren inhumaan tegen alle jongeren en ouders die veel te lang samen onder een dak moeten wonen. Hoe is het voor de buren van Nikki, voor de ouders van de kinderen waar de kinderen van Nikki in de klas zitten. Lijkt me ook inhumaan.
Dit is het zoveelste issue waardoor de Nederlander het vertrouwen in de politiek en de rechtspraak kwijt raakt!
Alsof wij überhaupt in staat zijn om te kunnen beoordelen wat iemand doet als die persoon in ISIS gebied is.
Je moet het omdraaien. Laat haar maar bewijzen dat ze geen terroristische neigingen heeft. Daarbij is lid worden van die club een hele goede reden om het paspoort af te pakken.
Ik neem aan dat het OM toch een zaak had? Of vroeg het OM ook om vrijspraak? Ik snap het allemaal niet meer. Iedereen en alles wat toch riekt naar IS moet toch gestraft worden of wordt IS door de rechtbank als een theekransje gezien…?
Vroeger ging dat gewoon op de brandstapel. Pas over vierhonderd jaar hebben we er dan weer last van in de vorm van excuses.
Is dit nou naïviteit van de Rechtsspraak?
Hoe kan je dit nou zien, en hoe straalt dit af naar de andere weder-geïmporteerde bruidjes die hier weer naartoe moesten? Gaat het ook zo aflopen met die kipjes?
ja , ja en ja
NL is gekke henkie.
Dat zeker.
Morgen te vinden op het schoolplein naast u, deze bezorgde moeder. Man man man, wat is Nederland ontzettend afgegleden. Stuur Tom Staal maar Dilan Yesilgoz, zij kan dit vast wel uitleggen.
Volgens mij was het dilemma met deze kali-kippen dat er enerzijds niet in alle gevallen voldoende bewijs zal zijn voor een veroordeling en daarom het naar Nederland halen eerst werd tegengehouden door onze minjus maar anderzijds het gevaar bestond dat ze zelfstandig terugkeren zonder dat de autoriteiten ervan op de hoogte raken en met wellicht met het verstrijken van de jaren dit een nog groter bewijsprobleem zou kunnen opleveren. Oftewel, accepteer nu maar dat er geen 100% oplossing is.
Er is wel een 100% oplossing. Maar die ga ik hier niet noemen, geen zin in om weggejorist te worden.
De reis vanuit de zandbak betalen WIJ, er klopt gewoon iets niet.
Het is heel simpel, pak ze hun paspoort af en haal ze niet op.
Nog beter was de Franse methode om het vreemdelingen legioen in te zetten en ze actief te " neutraliseren".
Dit is het probleem mijnheer, mensen zoals u.
@Scepticus | 08-06-23 | 15:46: Waarom?
Die is er wel, maar je moet hem willen zien? Wie ook maar enige betrokkenheid met IS heeft gehad, in welke vorm dan ook moet strafbaar zijn.
Als het OM niets heeft, waarom verspillen ze dan de tijd van de rechtbank? Je mag toch aannemen dat als je iemand voor de rechter brengt je ook voldoende bewijs meebrengt voor een veroordeling.
Dat accepteer ik helemaal niet. Laat ze lekker daar. Desnoods laat je ze ook daar berechten. En hier verdwijnen ze ook onder de radar hoor, of denkt u dat ze na 5 jaar fopstraf modelburgertjes worden? Dat hun kinderkes in Nederland niet in een haatmoskee worden opgevoed?
Wat een onzin. Deel uitmaken van een terrorische organisatie met zulke waanzinninge misdaden tegen de mens is al voldoende voor vele jaren straf.
Die 100% oplossing was er en is er nog altijd. Tenzij je kunt aantonen dat je een te goeder trouw handelende hulpverlener bent, compleet met BIG inschrijving en met een dienstverband bij een hulporganisatie die jou daarheen gestuurd heeft, moet je -bij aantreffen in een dergelijk gebied- worden beschouwd als zijnde vrijwillig toegetreden tot de verboden organisatie en/of een verboden gebied. Waarvoor en wat je daar doet of gedaan hebt komt pas daarna aan de orde en werkt hoogstens strafverzwarend.
Vertrekken naar IS gebied is aansluiten bij een vijandelijk leger. Nederlanderschap intrekken en toedeledokie.
@Rdock | 08-06-23 | 15:50: dat is al lang de norm, alleen konden ze dat in dit geval niet bewijzen.
De Franse oplossing werkte 100%.
Misschien doet ze nog eens wat nuttigs in Den Haag.
Zoals onder een tram lopen?
Wie niet in spoken gelooft. Zie foto.
Heeft dat ook nog stemrecbt? Zal wel
Benieuwd hoe de rechter zou oordelen als het om een vrouw zou gaan die met haar man naar Rusland was vertrokken, en die daar honderden Oekraieners de dood in hadden gejaagd. Terug uit Rusland want zielig?
U weet het wel.
Nou, maar dat is wel èrg verdacht hoor!
Moet gezegd rechters doen hun uiterste best complotwappies te overtuigen dat er een kwaadaardige elite aan de macht is. By the way advocaten Nikki al schadevergoeding gevraagd voor het haar aangedane leed van voorarrest?
Dus daarom hadden ze die plof kippen daar moeten laten wegrotten, maar goed logisch denken if de laatste 20 jaar afgeschaft.
Weer een rugzakje + aanhang in Nederland erbij. Sociale dienst, politie, AIVD, jeugdzorg, etc
Komt ze nu uit Berkel of uit Rodenrijs? Zoiets als Hank en Dussen, Wijk of Duurstede. Verwarrend allemaal.
Duurstede bestaat niet meer. Het vroegere Dorestad is in de 9e eeuw door de vikingen verwoest.
@nick666 | 08-06-23 | 15:34: ja precies! Ik ben een afstammeling van zo'n inwonert, waar kan ik geld eisen?
Ik zie een verdienmodel.
zolang Nederlanders het blijven pikken zal het doorgaan
Is wel zo.
Wat heeft ze in dr handen? Een alien?
En mocht ze nu toch eenmaal in Nederland herkend worden door iemand die haar heeft zien staan juichen bij een steniging of marteling, komt er dan weer een proces of niet "omdat ze al vrijgesproken is"? Is dat ook de reden dat haar smoelwerk niet in de media komt? (Het zal wel niet de Nikki Sari zijn die Google search me laat zien, ik pak even wat doekjes..)
Toeslagen ouders en kinderen jarenlang geterroriseerd door de staat.
Plofkippen gewoon vrij op straat!!!!
Onze rechtstaat in een notendop!
Ik zit me net iets te bedenken: als Inez Weski zich zo kleed kan ze gewoon over straat.
Haar oogschaduw zal haar verraden.
Psst…
En Sinterklaas bestaat niet!
Zucht. Rechters in NL... wat een tuig.
Smerige spelletjes spelen zij met de bevolking. Deze haatkip is schuldig vanwege associatie met de moordcultus IS. En dan ga je zo'n trut vrijspreken...
Ga je diep schamen rechter. Stupide D66-er waarschijnlijk.
Knetter, knetter gek.
De Nederlandse rechtsspraak in al zijn achterlijkheid.
Net zo achterlijk als dat IS tuig.
En het maar raar vinden dat Nederlanders niet alleen in de politiek, maar ook in de rechtsstaat al langer hoe minder vertrouwen hebben.
Weer een rechter die de Yezidi`s kei en keihard in hun bek spuugt.
Bedankt, lamlul.
Is ze al gesignaleerd in de speeltuin?
Om weer eens een bekend koningslied aan te halen; “de uitspraak die je wist die zou komen”.
Echt te schunnig voor woorden. Hoge woorden dat deze mensen anders hun straf kunnen ontlopen dus ‘we’ moeten ze wel hierheen halen. Vervolgens doodleuk vrijspreken. De waarschuwingen waren er alom, maar natuurlijk weggezet als onderbuik, extreem rechts, Wilders, populisme. Natuurlijk zou de bewijslast van iets wat in Syrië speelde, en nog wel in een de facto ander land namelijk IS, hier uiterst moeilijk te bewijzen zijn. Ze was dus 5 jaar in dat IS reservaat en rechters gaan er maar van uit dat ze dus misschien wel niets verkeerd er gedaan heeft.
De Mos kan jarenlang beschadigd worden in een proces waar dus echt geen bewijs was gevonden, maar deze oorlogsmisdadigers kunnen hier weer hun heilloze levenswandel oppakken.
Prima verwoord. Dit land wordt steeds irritanter, we worden steeds meer in de mangel genomen door de D66 rechters en het fake kabinet. Blij dat ik op weg ben naar de uitgang, weg uit dit vreselijke land. Dit gaat niet meer goedkomen.
Waar mag de schadevergoeding naar overegemaakt worden?
zal wel een rekening in het midden oosten worden.
Ik zou de mensen in Berkel-Rodenrijs willem waarschuwen niet meer naar de peuterspeelplaats te gaan. je weet maar nooit wat ze haar in vijf jaar bij de IS allemaal geleerd hebben.
Wat haar betreft alleen aardappels geschild met een dunschillertje.
De rechtbank heeft geen enkele zin om te veroordelen, heeft geen enkele moeite gedaan en sterkt de middelvinger op naar de rest van Nederland. Ook de zoveelste faal van het OM en justitie. Lang leve de jihad kippen.
Dit zagen we niet aankomen. Cynisch, dat word je ervan.
ik wordt er eerder gallisch van.
Tot cynisch gemaakte.
Hoe was het verhaal van onze politici ook al weer? Als je ze daar in die kampen laat worden ze niet berecht?
Exact, dat riepen ze in koor... Nederland is verkocht aan de politieke domheid, Hansworst Rutte heeft het 13 jaar laten gebeuren, zo dom, zo dom.
Natuurlijk.... Hier ook niet.. Maar ze is wel gratis naar huis gebracht.. lang leven vvd666
@adam76 | 08-06-23 | 15:08: En vervolgens ook met voorrang gratis huis, gratis zorg, gratis geld, gratis reizen? Want ....... héééééééééééél zielig.
Zo zit bestuurlijk NL en de rechterlijke macht in elkaar.
We stellen wetten op of regels in.
Vervolgens kan een blinde kip zien dat ze niet werken, maar houden we er ons wel aan. Want we hebben totaal geen zelfreflectie meer
Regels gelden alleen voor het volk te pesten de andere kant op of voor politici zijn deze regels er gewoon niet
Ik begin toch wel een beetje nieuwsgierig te worden, heeft iemand het recept voor kalifaatkip?
@Mr_Natural,
Als eerste,kop eraf.
Het is natuurlijk wel een plofkip, mogelijk dat het recept voor Baskische kip een aanrader is.
Kalifaatkip, het meest veelzijdige stukje vlees, kalifaatkip!!
Het bekt nog niet lekker, maar als je kalifaatkip snel uitspreekt dan gaat het net.
@Ruikbaard | 08-06-23 | 15:08: pulled chicken
Voordat je begint met koken, eerst nog dit; de keel van het dier moet met een scherp mes in één keer worden doorgesneden; de slachter moet moslim zijn en bij het doorsnijden van de keel moet de naam van God uitgesproken worden.
@De Profundus | 08-06-23 | 15:04: Het zijn toch al kippen zonder kop?
Weer een lekker stukje jurisprudentie er bij. We mogen aannemen dat de volgende lading kippen inmiddels ook al weer klaar staat om in Nederland "berecht" te worden ?
Ja, uiteindelijk zullen al die smerige ratten weer in Nederland zitten en op - niet eens zo lange - termijn weer losgelaten worden in onze samenleving, waar ze totaal niet thuishoren.
Je kunt je er over opwinden - ik doe al jaren niet anders - maar er helpt geen moedertje-lief aan.
Zij lijkt een beetje op Gregorius Nekschot..
Je moet die uitspraak ook wel een beetje in het licht zien van dat we in Nederland zitten te springen om kontafvegers.Dus op tijd naar bed mejuffrouw Sari. Morgen weer een lange dag.
Deze kip hoeft in de toekomst mijn kont niet af te vegen.
Heeft Judith Sargentini van Artsen Zonder Ethische Grenzen al gereageerd op de uitspraak? En op de kinderen neerstekende Syrier in Annecy?
Is geen greintje bewijs voor, is hysterie.
Ze blijft bij haar overtuiging. Al schrikt ze soms ‘s nachts gillend en hysterisch wakker.
Waarom moeten we toch elke dag weer van dit soort 'hier zakt toch je broek van af'-berichten lezen.
Als we een tribunaal hadden gehad, was deze mevrouw schuldig bevonden aan oorlogsmisdaden, misdaden tegen de menselijkheid en landverraad. Maar dat roep ik al vanaf de eerste dag dat die zwarte weduwen weer voet op mijn bodem hadden gezet. Maar dit soort lieden krijgen een aai over de bol en wonen morgen naast je in de straat. En verder laat ik het erbij, want dat lijkt me beter. Maar ik hoop zo vurig dat er stiekem een achterdeurtje is opengelaten, en we later alsnog een tribunaal, zoals het Joegotribunaal optuigen, om echt recht te spreken.
We moeten ze terughalen, anders ontlopen ze hun straf!!!!!!
Nou weet ik dat deze Nikki niet is teruggehaald, maar wat een grap weer. Waar is dan de straf?
De harteloosheid van ons rechtssysteem is ijzingwekkend.
Daarom kunnen asieladvocaten eindeloos doorprocederen totdat een asieleiser kan blijven.
De rechter was ruim vijf jaar uit vrije wil lid van D66. Dat is buitengewoon verdacht, maar bewijs van deelneming aan D66 levert het niet op.
Daar kunnen je die D'66 rechters niet op afrekenen. D'66 stemmers moet je helpen via een team van de beste psychiaters., en normaal mens wordt echt nooit lid van deze verdorven club vol misbruikers en pedo's.
Fijn dat deze kalifaatkip door de kakelkip naar NL is gehaald om aan het gerechtelijk systeem te kunnen worden onderworpen. Geheel voorspelbaar, het leverde niks op anders dan weer een potentiële terrorist die hier rondloopt. Gefeliciteerd, Dilan!
Hierheen halen om ze te berechten zonder voldoende bewijs. Typisch weer. Echt Nederlands.
Dat gebeurde bij De Mos toch ook?
Wel fijn dat dit land zo kordaat is in het uitzetten van verkrachte Yezidi meisjes en Iraakse christenen.
Sja, de rechter zal het wel weten van die heeft een bel op z'n fie... pardon, ervoor doorgeleerd.
En dan denk ik, ja, zo'n cel, dat is toch een soort van rust- en leermomentje. Kan geen kwaad om in zo'n geval iemand daar toch even vast te houden om te monitoren. Het is namelijk niet zo dat ze zich even bij het knutselclubje van de lokale hoelahoepvereniging heeft aangesloten he?
Dit was precies een van dilemma’s in dit dossier. Het bewijs ontbreekt. Kun je wel van d66-rechters spreken maar de rechtspraak gaat dit probleem echt niet kunnen oplossen. De Fransen en Engelsen lieten gewoon hun onderdanen ter plekke afknallen omdat dit te voorzien was .
Pringle’s eten en AJAX kijken en ondertussen werden de jezidi vrouwen beneden in haar kelder gemarteld en verkracht. Maar daar is geen bewijs voor.
Bekijk het eens van de andere kant,een beetje vreugde mag ook wel.
Hé kip, waar ga je met die vrouw naartoe?
Wat een land, wat een wetten, wat een rechters en wat een ontzettend boos makend bericht... en dat net iets boven het bericht van haar landgenoot die weerloze kinderen neersteekt. on-ge-lo-ve-lijk. nu moet ik stoppen voordat ik te veel zeg.
Ik ook. De dagelijkse beker asiel/migratie geweld is weer vol. Ik ga in de zon. Doei.
Deze "dame" is een Nederlandse.
Sari Sterkenburg volgens GS.
Wellicht bedoelde U geloofsgenoot, die trouwens naar verluidt een Syrische Christen lijkt te zijn.
@LoesjeP | 08-06-23 | 14:46:
''Deze "dame" is een Nederlandse''
Niet meer, als het aan mij zou liggen.
geen lijk geen bewijs
Sja je hebt toch een strafbaar feit nodig om iemand te veroordelen... als bij IS zitten niet strafbaar is, dan had daar een wet voor moeten zijn, lijkt me
Dat is het wel, alleen daar is geen bewijs voor.
Ieder mens heeft een 2e kans nodig.
Dit land is kapot !!
Er komt nog eens een tijd dat de D66 rechtsgang alle kamp SS-ers postuum zal rehabiliteren als slachtoffer van de tijd waarin zij leefden.
frappante is dat terugkerende Hollandse SSers het destijds op alle manieren erg moeilijk werd gemaakt door overheid en directe omgeving
We leven in een rechtsstaat. Soms is dat vervelend als iets niet bewezen kan worden. Maar het alternatief is een flink stuk minder. Ik ga nu kijken wat alle anti-ISIS maar stiekem ISIS-wannabe's te zeggen hebben.
Het echte alternatief is ze gewoon daar laten zitten en hun paspoort definitief door de shredder te gooien. Wat is daar nu zo moeilijk aan?
Kijk jij maar eens even.
Anti-ISIS, allemaal nalopen? Succes totdat je grijs bent.
U bent hetzelfde als de NL rechters. Bange geniepige hondjes.
Juist die berichtjes zijn voor het OM belangrijk bewijs over de deelname van S. aan terreurgroep IS. Dan ben ik benieuwd wat er in die berichtjes stond.
Talloze appjes stuurde Nikki S. (38 jaar) vanuit het kalifaat in Syrië naar haar moeder in het verre Berkel en Rodenrijs. (Excuses)
Welkom in de Bananenrepubliek Nederland.....
Ook toevallig. Ik zit net een banaan te eten. Zo komt het wel erg dichtbij
@hero_of_heaven | 08-06-23 | 14:45:
Ik ook! Het is een kromplot!
Lol!
Misschien heeft de bewuste rechter nog een kamer vrij voor haar en haar familieleden, inclusief de vergaderingen van haar vriendenclub.
Je moet je m.i. altijd afvragen of je dit zelf wil in je huis ? Of het nu aardbevingschade is, een leuke IS bruid of dat je kind van 3 met een mes wordt gestoken in een speeltuin. Dat helpt met je ergens in verplaatsen.
Daarom alsnog een wet aannemen die de regering de mogelijkheid geeft om bepaalde conflictgebieden tot no go-zones te verklaren. Daar heen gaan zonder toestemming is dan op zichzelf strafbaar.
Het was in het geval van die ISers al strafbaar. Het was verboden om naar het kalifaat af te reizen. Zodra de politie/AIVD er lucht van kreeg dat lieden van plan waren om dat te doen, werd hun paspoort ingetrokken, en als ze kleine kinderen hadden, werden de kinderen onder toezicht van de Kinderbescherming gesteld, oid.
Punt is alleen dat er in Nederland zelden of nooit straffen worden opgelegd die 'twee maanden schoffelen' overstijgen. Deze Nikki S. is weer een 'case in point'. Wordt 'gewoon' vrijgesproken; krijgt zelfs niet een paar jaar voor lidmaatschap van een terroristische organisatie, wat over het algemeen wel aan te tonen is.
Ruim vijf jaar uit vrije wil bij de IS wordt weggespoeld met een lading traantjes in de rechtbank. Wie de fuck tuint daar nou in?!
Prik eens even wat harder, vijf jaar. Vijf jaar!
Een wereldoorlog lang.
@Mr_Natural | 08-06-23 | 14:38:
Niet normaal meer. Bewijs aan deelneming zit al soort van ingebakken als je je ruim vijf jaar lang in zo'n haathol begeeft.
Waarschijnlijk de periode van het surplus het zesde jaar in al.
Huh?
Die kippen moeten per se terug om ze te kunnen berechten en dan gebeurt er niets.
Ik zou de gok niet meer nemen.
Lekker in kamp Hol laten.
Ik begin zoetjesaan te denken dat die minister Dilan Yeşilgöz-Zegerius gewoon een dubbele agenda heeft. Die kon van tevoren ook toch wel weten dat berechting hier onmogelijk zou zijn omdat je never de bewijsvoering rond krijgt. Nee, ze wilde ze blijkbaar gewoon hier terughebben als 'ze' straks hier de boel overnemen en dan als broedmachine kan functioneren. Zoiets? Of 'Het is toch een zuster / geloofsgenoot / genengenoot', of wat dan ook.
Ik ga elke dag naar de hoeren maar ik neuk nooit.
Was jij dat net?
Ik had al het gevoel dat er iemand achter het gordijn stond.
Als je maar betaald zullen de dames daar weinig moeite mee hebben.
Binnenkort uw buurvrouw ,woning met urgentie,uw eigen kind mag nog wat langer op de wachtlijst.
"Wel is de verdachte ruim vijf jaar uit vrije wil in Syrië bij IS gebleven. Dat is buitengewoon verdacht, maar bewijs van deelneming aan IS levert het niet op. De rechtbank spreekt de verdachte daarom vrij.''
Schandalig, schandalig!
Ik zie die Syrische meneer uit Zweden nu in Frankrijk trouwens ook niet echt die kindjes neersteken, daarvoor zijn die filmpjes niet duidelijk genoeg. Dus wel verdacht in de buurt maar niet bewezen de dader.
@Low battery | 08-06-23 | 15:00:
Ja sorry, hoor, maar ik zie niet zo goed het verschil tussen ''uit vrije wil in Syrië bij IS blijven'' en ''deelneming aan IS''.
@Dr_Johnson | 08-06-23 | 17:24: Ik denk dat we hetzelfde bedoelen dat de rechters in Nederland soms niet goed sporen.
REAGEER OOK