Nederland op zijn smalst: met maagverkleining korting eisen bij all-you-can-eat-restaurant

Iedere euro op de weegschaal.
Altijd lastig als de werkelijkheid niet meer valt te onderscheiden van de berichtgeving van De Speld, maar bij dit artikeltje van Omroep West moesten we toch even twee keer kijken. Voormalige vetkleppen die niet meer zoveel in hun maalmuil proppen omdat ze een stukje maag missen en toch in all-you-can-eat-restaurants gaan zitten en korting eisen. Alsof u bij de McDonalds geld terugvraagt omdat u maar vier van uw zes McNuggets op kon en daarna geen honger meer had. Welke enorme zeiksnor kiest vrijwillig een eetschuur uit waar het hele concept bestaat uit het rekenen van een vaste prijs, maar gaat dan alsnog sneuneuzen over die vaste prijs omdat ze zichzelf extra zielig vinden. En een Omroep West die serieus alle eettoko's in de regio belt met de vraag of ze korting geven en zo niet: waarom dan niet? De enige kritische noot komt nota bene van de belangengroep van de patiënten zelf: "Daar moet je gewoon niet heengaan. Als je maar één been hebt, moet je ook niet de marathon willen lopen." Inderdaad, gewoon die smoel houden, dan kan er ook niet zoveel in. Zin in onbeperkte spareribs nu.
Reaguursels
InloggenEén van mijn collega's heeft een maagverkleining gehad. Onlangs een etentje geregeld (niet bij een all you can eat, maar bij een JRE restaurant). Aangegeven dat we voor één iemand graag kleinere porties wilden. Dat kon en mijn collega heeft zeer gewaardeerd dat ik dat geregeld had. Korting? Geen idee. Niet naar de rekening gekeken en interesseert me niet. Als ze het zelfde bedrag hadden gerekend ook geen probleem. De bereiding kost net zoveel tijd en het apart houden is extra werk.
Wat gaat er mis met de beoordeling of je een maagverkleining krijgt of niet?
Want er gaat een heel traject aan vooraf.
Bij een all you can eat in Waalwijk stond jaren geleden al op de website q&a dat je niet aanmerking kwam voor korting indien je een maagverkleining had gehad. Dat betekent dus dat ze dit gezeik daar al jaren geleden hebben gehad.
Vetzeugen gonna vetzeug.
Ik begrijp dat ze graag een op BMI gebaseerde toeslag willen? Toch bijzonder dat deze gasten daar voor de maagverkleining nooit om gevraagd hebben… dat zou namelijk solidair geweest zijn
Voor die mensen zijn er toch ook speciale restaurants? Vaak zijn ze te herkennen aan het aantal sterren. Hoe meer sterren, hoe minder eten er wordt geserveerd.
Totaal van de pot gerukt.
gaat ook al niet meer zo goed.
En dan laat je er een partij remsporen achter als je de volgende dag op je werk zo'n bruin kinderarmpje uit je rug trekt dat al je collega's er over gaan klagen en jij je van de domme moet houden.
Was ooit een rechtszaak in het VK (als ik mij niet vergis) en die ging om het volgende, klant had door haar eigen toedoen hete koffie bij McDonalds op haar schoot gekregen en eiste schadevergoeding want zgn brandwonden. Opmerking na een halve minuut van rechter: Wat had u dan verwacht? Koude koffie? Next! En dus meteen wegwezen en ophoepelen voor die madamme.
Er klopt nog maar weinig van je verhaal. En relevant is het ook niet.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Liebeck_v._McDonald%27s_Restaurants
@CantShakeMe | 16-10-22 | 18:40:
Ah! Kijk, daarom kom ik hier graag. Ik zat dus behoorlijk verkeerd en na die zaak in de VS was er, denk ik, een copycat en die zaak was snel voorbij in het VK. Zuig dat verhaal niet zomaar uit mijn duim. Overigens is er wel een relevantie nml iets eisen wat onzinnig is.
Mensen met een maag verkleining of maagband freten vaak hetzelfde maar dan continue ipv verdeeld over momenten.
Het lijkt wel een obsessie, eerder een geestelijke aandoening dan een lichamelijke. Ik snap dan ook niet waarom bij deze mensen geen psycholoog aan te pas komt ipv een chirurg.
Gebeurt ook, werkt nauwelijks.
Ik heb 8 spareribs op, niet onbeperkt, wil ook korting.
Krijg je als anorexia-patiënt ook korting in all-you-can-eat tenten als je een officieel bewijs van je huisarts of psychiater kan laten zien?
Krijg je als patiënt met hoogtevrees ook korting in een pretpark met achtbanen?
En moet je dan meer betalen als er officieel obesitas is gediagnosticeerd
@boerk | 16-10-22 | 18:07: Ja, want dat staat over een paar jaar allemaal in je online covid paspoort.
Die dikke die eerder alle toetjes op zat te vreten en geen rekening hield met een ander wil nou korting? Laten ze thuisblijven!
All you can eat restaurants ga ik uit principe al niet naar toe.
Ten eerste vind ik het een walgelijk concept, ten tweede gaat bij die restaurants kwantiteit altijd voor kwaliteit. Ten derde zitten ze vol met tokkies. (Denk ik. Kom er eigenlijk nooit)
Dus eigenlijk maak je vooral aannames en kun je het niet weten.
In Tilburg zat vroeger een groot all-you-can-eat restaurant. Het eten was er voor de prijs echt goed. Maar je zat wel tussen Tilburgs finest en da's niet mijn stijl
@Draak uit Brabant | 16-10-22 | 19:16:
Zijn aannames zijn correct. Ook voor die, inmiddels afgebrande, all you can eat hut in Tilburg.
@Draak uit Brabant | 16-10-22 | 19:16:
Mijn ten eerste is geen aanname, maar een mening.
Mijn ten tweede: jij kan de kwaliteit in orde hebben gevonden, maar bij een all you can eat gaat kwantiteit altijd boven kwaliteit, anders konden mensen zich het niet veroorloven om er te eten.
En m'n ten derde heb je bevestigd.
Als all you can eat niet zo veel is omdat je niet meer op kan dan betaal je dus voor all you can eat. Wat is dan het probleem?
Je kunt toch altijd nog hamsteren?
John Pinette (RIP) zou het zo maar in één van zijn voordrachten hebben kunnen gebruiken.
"Eten" is zo'n "all you can eat"-vreetschuur. Godskanone.... wàt een droefenis bleek dat te zijn ? Bovengemiddelde hoeveelheden Sjonnies & Anita's, compleet met de nodige ongemanierde kudtkoters. Welgeteld 1x keer gedaan (want schoonpa leek "het zo'n leuk idee") en gelijk permanent van genezen.
Vind het raar. Dus eerst jarenlang jezelf helemaal ongegeneerd volbeuken en nu lopen miepen voor een euro korting omdat je niet meer kan stapelen...
Als ze nu de vaste prijs betalen en minder eten, komt de deal misschien weer in evenwicht met de periode voor de maagverkleining.
Het is wel een mooie manier om te laten zien hoe 'klein' je bent. Dat wel.
Twee keer gegeten in zo'n Chinees etablisement. Viel niet tegen, afgezien van het publiek. Het voordeel vond ik dat ik zelf kon kiezen wat er op mijn bord kwam. Dus had je liever wat meer van dit? Dan kon dat. Gewoon een bordje eten en een gezellig gesprek met mijn zussen. Maar dit is natuurlijk niet uit eten gaan. Het ging ook een beetje om het nieuwe.
Qualitytime met familie... goud waard
Je kunt in een normaal restaurant toch ook zelf kiezen wat er op uw bord komt? Of bepaalt uw vrouw dat voor u?
De helft van de Nederlanders heeft matig tot ernstig overgewicht.
De zorg wordt in de nabije toekomst helemaal onbetaalbaar door een epidemie van hart en vaatziekten en diabetes.
Daarom met een BMI boven de 30 een extra hoog eigen risico van €1000,-
En al helemaal géén gratis scootmobiel via de WMO
Maar je kan toch ook selectief zorg in rekening gaan brengen. Welvaartsziektes gewoon zelf betalen, en door.
@theo-is-dood | 16-10-22 | 16:35: prima, maar dan ook graag extra premie voor mensen die veel sporten, skiën of gevaarlijk werk doen. Want die blessures kosten ook allemaal geld.
@theo-is-dood | 16-10-22 | 16:35: de gewrichten zijn dan ook helema kapot. Kunstheup of knie heeft ook geen zin, deze mense kunnen slecht herstellen van dergelijke ingrepen. Dan is een scootmobiel nog een goedkope/veilige optie (alsof je een roker een openhaard zonder schoorsteen kado doet).
Hoe? 'Misschien beter door wie' is deze vraagstelling onstaan? Dit wil je toch niet in de krant... als krant of vetklep zijnde...
Zo'n "all you can eat" restaurant is niet echt mijn ding. Als ik uit eten ga, heb ik liever leuke bediening aan tafel dan dat je om de zo veel tijd met een ontbijtbordje door die toko loopt. De helft van de avond is een deel van het gezelschap de kloten op om wat eten te halen.
Niet echt wat je noemt gezellig. Om nog maar te zwijgen over het soms onfrisse volk dat toch maar overal aan eten kan wat jij ook potentieel gaat eten.
Met een wat grotere groep en zeker als er kinderen bij zijn is zo'n all you can eat ideaal. De kant en klaar bakken wel links laten liggen en de Wokchef, Grillmaster en Teppanyaki chef flink aan het werk zetten.
Weet je wie ook dik is?
Dik Trom, Dikkie Dik, Dick Passchier? Ik geef op.
Wie is hier dik ??!
Oke, kick me when I'm down.......*zielig in hoekje zitten doet*
@Papa Jones | 16-10-22 | 16:07: Ja jij Obelix.
Dick Passchier?
Mooie vergelijking… www.runnersworld.com/uk/training/moti...
Die heeft natuurlijk wel een gewichtsvoordeel.
Het is de Zeitgeist. "Ik ben zielig, dus...", "ik ben slachtoffer, dus...". We leven in een samenleving waarin de eerste overweging is hoeveel voordeel je kunt hebben door je zo klein en miezerig mogelijk te maken. Jezelf presenteren als een "deplorable" brengt vele voordelen, en als die voordelen er niet als vanzelf zijn, dan eis je die op omdat je een "deplorable" bent.
Ik eis korting in de schoenenwinkel. Ik heb maat 42, terwijl daar nota bene schoenen tot maat 48 te koop worden aangeboden!
Of als je maar 50 koopt gebruik je er maar 42 van toch m 84% van de prijs betalen dus!
Gewoon nog een keer opscheppen en een doggy-bag vragen.
"Pauper alert !"
Ik ken dus een dame die wel eens moet lachen omdat ik geen kont in de broek heb. Heb hele kleine billetjes. Tijdje geleden zei ze dat ze overwoog om naar Turkenland te gaan om wat vet weg te laten zuigen. Ik denk 'leuk, nou biedt ze me vast aan mee te gaan zodat dat vet rechtstreeks in mIJn billen gespoten kan worden'. Nee dus. Stom wijf.
Vette billen zijn ook niet mooi. Strakke billen (met spierweefsel dus) komen met heel veel hard werken inde sportschool of thuis. Fietsen Lep, fietsen.
Er zijn mensen die bij alles korting vragen. Willen een Airbnb huren, krijg ik korting, ik gebruik de keuken toch niet. Een auto huren, krijg ik korting, ik gebruik de auto toch weining. Stappen in een UBER, krijg ik korting, ik zet de app uit. Als je overal en altijd korting vraagt is er altijd wel iemand die hapt en korting geeft.
Niet bij Eneco hoor.
Probeer het is bij de belastingdienst............... lol.
@jan huppeldepup | 16-10-22 | 16:07: werkt ook: ‘betaal ik hier 0,niks of verhuis ik de boel naar Cyprus?’
En hoe zit dat bij de kapperT?
Joop betaalde altijd €18,50 voor een knipbeurt.
Joop is sinds kort Jolanda geworden,
Betaalt nu €37,50.
Iets van korting in het bordeel als je een kleinsuimpje hebt?
Gewoon per halve centimeter afrekenen... pse...
De dames zijn u dankbaar
Geen korting
Ik ben nu geheel onthouder geworden. Krijg ik dan ook korting op mijn vier pils in de bar?
Hee Jan , .. als je geheelonthouder bent bestel je geen 4 pils toch ?
@Nico_the_Sparrow | 16-10-22 | 16:12:
Hoezo? Als Jan niks meer vergeet is hij geheelonthouder.
Ik heb mijn onderbuik laten verkleinen, ik had er teveel gevoel in.
En sindsdien stemt u verstandig op D66?
@Red shirt | 16-10-22 | 15:44:
Ik heb er nu minder onderbuikgevoel, ik ben niet hersendood.
@Red shirt | 16-10-22 | 15:44: U laat voortaan de junk politics van PVV, BBB, FvD, lijst Haga en JA12 aan u voorbij gaan? Goed van u dat u weer aandacht aan nuance en diepgang kunt schenken.
@Red shirt | 16-10-22 | 15:47: Knap om bij een item over voeding tòch de PVV weer te betrekken.
@meneer Q | 16-10-22 | 16:19: @Rood hemdje: "The Pavlovian reaction is strong in this one"
@Red shirt | 16-10-22 | 15:47: Dit in tegenstelling tot de nuance & diepgang ter linkerzijde ? Mwuhahaha.
Goed <tranen uit ogen wrijvend>, kennelijk heeft het electoraat de afgelopen deccennia steeds minder op met het linkse gedachtengoed, een ontwikkeling die je inmiddels in veel Europese landen ziet. Als we jou redenatie volgen, ontbreekt het die kiezers inmiddels dus allemaal aan nuance & diepgang, mmmh ? Een dergelijke opvatting zou mij weinig verbazen, het verklaard voor een belangrijk deel de voortdurende teloorgang van links in het algemeen en (in Nederland) dat van de PvdA/GL (naast het vastgeroeste opereren in de marge van de SP) in het bijzonder.
@Red shirt | 16-10-22 | 15:47: Lol!!! Slaat in het wild om zich rond en reageert op zichzelf.
Ik zeg laatst tegen een Chinees van de all u can eat van “hé Ping, eigenlijk heb ik een teringhekel aan Chinezen, maar als je mij korting geeft, dan wordt onze verstandhouding beter.”
“Doe ik niet”, zei Ping.
Dus ik zeg: “zie je nu waarom ik zo’n hekel aan Chinezen heb?”
Niet te doen die lui joh.
Mijn buurman rijd regelmatig door rood, waarom krijgt híj geen kortingsbonnen.
Ik ken uw buurman, als hij door rood rijdt zegt hij altijd " Dat doet mijn broer ook". Zat laatst bij hem in de auto als hij een noodstop maakte voor het groene stoplicht. Ik zei nog het is groen maar hij vertelde " ja maar mijn broer kan van de andere kant komen".
Hoeveel betaal je überhaupt voor zo'n ongezellige vreetschuur? 25 euro? En dan nog korting eisen ook als ex-vetklep, bah.
Misschien hebben ze voor de maagverkleining wel gevraagd of ze wat extra mochten betalen, dan is dit wel logisch
Ken een dikke koe met zeven maagverkleinings
Die kende ik nog niet wel de hond versie en de aap versie met vijf.
Dit is toch wel een van de leukeren va de Speld.
Ja, hoe verzinnen ze het elke keer toch hè.
Maag verkleinen en niet kunnen rekenen ook nog.
Vreetzakken die zichzelf niet in bedwang kunnen houden moeten daar niet naar toe gaan.
Zwak tussen de oren en jezelf zielig vinden en dan ook nog spijkers op laag water zoeken.
Heb je geen geld voor die vreetschuren blijf dan thuis met je vette buik en zoek de problemen niet op.
Een maagverkleining ontneemt je een deel van je levensvreugde.
Beter is het leren om maat te houden en je avondeten op ontbijtbordjes te serveren zodat je bord sneller vol is.
En je dan af en toe te buiten gaan in een all you can eat restaurant en wegvreten wat je normaal over 3 of 4 dagen naar binnen werkt, zonder het achteraf op de parkeerplaats weer uit te kotsen.
Ik was verslaafd aan coke maar sinds ik mijn neusgaten heb laten verkleinen ben ik min of meer clean.
verkleinen met bisonkit werkt ook..
Met een maagverkleining gaan eten bij een all you can eat restaurant is zoiets als een oude heroïne junk die voor de ontspanning een potje gaat kaarten in de methadon kliniek.
Of injecteren in een verstopte ader en klagen dat je niet high wordt.
Ik heb last van een zware rechtervoet. Toch vertikt mijn benzinestation het steeds om mij korting te geven op de benzineprijs. Pure discriminatie.
Krijg je met een klein pikkie ook korting op een escortdame? Ik vraag dit uiteraard voor een vriend.
www.vice.com/amp/nl/article/mvb49p/a-...
@Sinterbikske | 16-10-22 | 15:26: En hier de niet-AMP link www.vice.com/nl/article/mvb49p/a-visi...
All you can eat samen met het all you can drink wijn arrangement, daar wil ik vanavond mijn 67e verjaardag wel gaan vieren #not :)))
Gefeliciteerd!!
Gefeliciteerd!
Proficiat!
@SNAFU | 16-10-22 | 15:36:
Het lijkt hier verdomme Hyves wel.
@Sinterbikske | 16-10-22 | 15:26: thanks!
@SNAFU | 16-10-22 | 15:36: danke! op zijn Limburgs perficiat ;)
@Wijze uit het Oosten | 16-10-22 | 15:27: Heb dank Wijze! het is toch maar een lekkere pan mosselen geworden thuis tafeltje voor twee voor de knetterende haard wel zo romantic ;)
Korting krijg je wel bij een borstvergroting.
Laatst kwam Frans Timmermans bij zo’n all you van eat.
Ze moesten met 4 mannen de deur dichtduwen.
Vrouwen en kinderen gevlucht via de achterdeur.
Kijk, daar hoor je de fam. Klein-Maagink niet over.
Nu vragen om korting en vroeger de schrik van elke restauranthouder.
Frans staat op de zwarte lijst in 7 talen.
Moest vroeguh bij bezoek aan publieke vrouwen extra betalen vanwege de geur van verbrand rubber. Ook eigenlijk niet eerlijk.
*Zesde citroenjenever inschenkt*
Maagverkleiningen zijn sowieso niet zo'n goed idee. Ik ken maar weinig mensen die het gedaan hebben maar die vonden het de medische problemen veroorzaakt door de operatie niet waard. Uiteindelijk kan je nog steeds te veel calorieën binnen krijgen als kiest voor voedsel met een veel calorieën/volume en meer maaltijden per dag.
Na een maagverkleining kan je ook niet alles meer binnen houden.
Hoe gezonder het is, des te groter de kans dat je het weer uit kotst.
Ik neem aan dat deze mensen toen ze nog geen maagverkleining hadden gehad ook twee keer zoveel betaalden voor het "all youcan eat" omdat ze toen minstens twee keer zoveel naar binnen propten als een "gemiddeld" persoon? Of maakten ze zich toen niet zo druk?
Ze kunnen ook halverwege even naar het toilet gaan, de vinger in de keel steken, alles uitbraken en weer opnieuw beginnen. Deden de oude Romeinen ook bij hun orgies.
Deze tegel had ik op de één of andere manier wel verwacht van u.
@Spring Bruissteen | 16-10-22 | 15:19:
U springt wel snel enthousiast op Braakbals plempsel.
@nick.name | 16-10-22 | 15:21:
Net zo snel als u op mijn plempsel sprong.
Waarom gaan ex-dikzakken überhaupt naar een all you can eat tent? Is het nostalgie naar de tijd dat ze zich daar, voor het standaardtarief, zodanig volvraten dat ze op gemeenschapskosten (uitVRETERS) een maagverkleining nodig hadden?
Die mensen met een maagverkleining zijn ziek.
En ze blijven dat ook na hun operatie.
Geestesziek als je om korting gaat bedelen bij een all you can eat toko.
Daar kwam je voor je operatie al te vaak, eikel!
Beetje maagzuur.
Eigenlijk hebben ze nog steeds maagklachten.
Effe lekker weer de maag oprekken.
Ze vinden het niet te verteren.
Ik snap niet waarom je überhaupt naar zulke tenten wilt. Die lijken me toch niet bepaald gezellig.
Ik vind het ook helemaal niets maar kinderen vinden het geweldig
Vroeger zagen ze eruit als Maagdenburger bollen.
Boden ze ook aan om voor de maagverkleining, als ze zich voor een habbekras volledig volstouwden, extra te betalen?
Als bijvoorbeeld A ten broeke zou schrijven dat ze twintig kilo is afgevallen, is dat in vergelijk net of je een bladzijde uit een telefoonboek zou scheuren in de hoop dat hij lichter wordt.
Dat soort is qua dommigheid hun maagdelijkheid allang kwijt
Het is niet eens dat marathon verhaal. Ik zie daar meer het verslaafden verhaal. Maagverkleining is immers vaak vanwege verslaving.
Je moet als "stopper"niet tussen de rokers gaan zitten, als ex-alcoholverslaafde niet achter de bar gaan staan, en als ex-eetverslaafde niet in een all-you-can-eat restaurant gaan zitten.
Niet per sé. Ik ken iemand die ex-cocainegebruiker is en werkt met junkies (om ze te helpen/begeleiden in hun dagelijks leven). Hij krijgt geregeld wat nakkies aangeboden, maar als hij ziet wat het met die mensen doet wordt hij juist herinnerd aan hoe slecht hij er zelf aan toe was. Kan dus ook afschrikwekkend werken.
Ik had bij all you can eat altijd een ander idee: www.vice.com/amp/nl/article/mvb49p/a-...
All you can eat restaurants zijn oplichterij, meestal gooien ze me er na 3 dagen al uit.
Uw grapjes zijn dan wel over datum.
Geen discipline, vreet dan gewoon een kindermenu.
What is next, groepskorting voor dikke mensen in het vliegtuig?
Ik dacht na een firma met " Brandhout verhuur", dat het niet gekker kon. Maar deze korting vragen is toch nog gekker.
Dit is wel een mooie anekdote. Mensen met een extreem zwakke geest denken dat ze dan maar hun lichaam de leiding moeten geven want gedrag veranderen is zo moeilijk. Lekker je maag laten verkleinen op kosten van iedereen, inclusief begeleiding om normaal te leren eten. En dan gaan ze met hun kleine maagje naar een all-you-can-eat-restaurant waar hun all-you-can-eat niet zo veel is.
Verongelijkt paupervolk verbeter je kennelijk niet met een maagverkleining.
Een nieuwe doelgroep voor de inclusiviteitsmanager...
Die maagverkleining is een indicatie voor gebrekkige zelfbeheersing.
Ik ben gek op all you can eat restaurants, ik heb er zelfs mijn maag voor laten vergroten.
Hahaha!
Het leuke van all-you-can-eat is dat je van een heleboel gerechten iets kunt proberen. Ik vermaak me altijd prima!
Het nadeel is dan weer dat het culinair niet bepaald hoogstaand is wat je voorgeschoteld krijgt.
@Spring Bruissteen | 16-10-22 | 15:22: Nou, dat verschilt per restaurant. Ik kom graag bij de Wereldkeuken in Westzaan, daar hebben ze enorm veel keus en kwalitatief heel behoorlijk.
@Spring Bruissteen | 16-10-22 | 15:22: Bij een driesterrenrestaurant zijn de borden 3x zo groot en de porties 3x zo klein. Daardoor is de rekening 9x zo hoog.
Ik heb sowieso al een mening over mensen die zo godsgruwelijk vet worden dat een deel van hun maag operatief verwijderen een serieuze medische optie is. Maar goed.
diezelfde persoon betaalde natuurlijk twee keer de prijs toen-ie daar ging eten en de hele schuur leegvrat ???? huichelaar, slachtofferrol, zeiksnor, woke , beledigd, ga het rijtje maar af..... de hele wereld draait om 1 persoon bij die types...
pun intended : mag ik een teiltje....
Ruimte maken voor de all you can eat vanavond?
Merendeel van de restaurants denkt zelfs, oprotten met je kut vragen.
Maar vóór hun maagverkleining aten ze 5 keer zoveel, vandaar die maagverkleining.
Al you can eat wordt dan all you can eat less.
"Vroeger" kreeg U een doggybag, wanneer U het eten niet op kon.
Ik snap, dat dit niet in het een concept van een "all you can eat" past.
Sterker nog, wat je te veel opschept wordt extra in rekening gebracht.
En terecht.
Ik zie nog dat domme wijf, dat vond dat het door haar dochtertje met gebakjes volgeladen bord door een bediende weggehaald moest worden.
Mijn dochter heeft vroeger ook zoiets gedaan, nou... ik heb haar alles laten opeten, tot ze groen en geel zag. Een betere leerschool bestaat niet.
@Papa Jones | 16-10-22 | 15:07: Lol. Ik lust nog steeds geen slagroom, na zo'n akkefietje, 50+ jaar geleden.
@Frau_Ferkel | 16-10-22 | 15:16: Oei... hahaha!
En toen ze zich vol vraten was het mooi, want dan hadden ze winst bij het all you can eat restaurant.
-useless eater -
All you can etat .............. bljft all you can eat ....... ik snap het misverstand niet
Snappen ze niet. Voor die vetkleppen betekent het dat je veeeeeeeel mag eten, niet wat je kan eten.
Ik doe gewoon even een copy/paste van een reaguursel van mij van vanochtend:
'Er zit hier in de buurt een iets dat het midden houdt tussen een enorme speeltuin en een klein pretpark. Bij de entree is de hele dag onbeperkt patat, frikandellen, kroketten, sauzen enz. inbegrepen. Is eigenlijk iets dat TE leuk is Iets waar vast wel een minister voor te vinden is die dat kapot wil maken want enkele kinderen in het land obesitas ofzo.'
Enkele kinderen?
sorry maar laatst foto's gekeken van mijn lagere school tijd. Bijna vijfhonderd kinderen en daar staan er misschien 15 op die wij 'dik' vonden. toen mijn kinderen naar de lagere school gingen zaten er drie vier in elke klas die werkelijk vet waren en nog een paar die het logo 'stevig' mochten dragen.
Soort van Drouwener zand?, als men in de middag komt kan je onbeperkt snacken en drinken voor €8,50 per persoon,
www.drouwenerzand.nl/attractiepark/en...
2x geweest 2x verbaasd over de dienbladen vol snacks en drinken wat vooral de ouders naar binnen werken.
Valt wel mee. De kinderen ravotten de hele dag, en U kunt ze thuis onder de lakens schuiven.
Eten is meestal niet onbeperkt, in Haaksbergen zeker niet.
Entreeprijs inclusief frites / mini frikandel / kipnugget / fritessaus.
@steekmug | 16-10-22 | 15:00: Drouwenerzand is geweldig!
Ze hebben ook appels trouwens.
Deze all you can eat is ook leuk voor kinderen, verkeerspark Appelscha: www.duinenzathe.nl/
@miko | 16-10-22 | 14:58:
En het erge is dat die ouders van die kinderen zelf ook geen schoonheidsprijs verdienen.
Welk voorbeeld?
@miko | 16-10-22 | 14:58: Ja, verdraaid. Er zat altijd één dikzak in de klas en die was natuurlijk altijd de lul.
Ik blijf het ongezond vindende maag reduceren tot formaat kiwi, vitaminen moeten blijven slikken omdat het eten door je bypass-maag vliegt, haaruitval en meters huid over omdat de kilo’s er afvliegen. En dan nog die mensen die het “zo verschrikkelijk knap vinden van je”..
"vitaminen moeten blijven slikken"
Injecties of een infuus is geen uitzondering.
Of jezelf volproppen om tot de grens te komen om in aanmerking te komen voor zo’n operatie met vergoeding. Omgekeerde wereld.
lullig is dat er tegenwoordig ook behoorlijk goed werkende medicijnen zijn in de vorm van eetlustremmes (mysimba en anderen), maar dat je hemel en aarde moet bewegen om die te krijgen, terwijl je zonder pardon wordt doorgestuurd voor een zware ingrijpende dure onomkeerbare operatie met gezondheidsrisico's.
@Ashtrey | 16-10-22 | 14:59: heb het zijdelings mee mogen maken: over het algemeen vrouwen in het clubje gegadigden die er weinig tot niks aan gedaan hadden om op een normale manier kilo’s af te vallen, een enkel uitzondering daar gelaten.
@Proditor | 16-10-22 | 15:04: triest maar waar. Ik was het destijds ook niet eens met het besluit van mijn vrouw, een van de redenen dat ze nu mijn ex is..
@Proditor | 16-10-22 | 15:04: Op de operatie zit kennelijk een hogere winstmarge....
Betaalden ze vroeger twee keer zoveel?
En legden ze €2,- in het schoteltje na het schijten?
Precies. Ik (normale eter) was laatst in zo'n restaurant. Als je ziet wat daar allemaal rondschommelt...... En die betaalden net zoveel als ik.
Ik heb laatst een penisverkleining ondergaan, toch krijg ik geen korting bij de hoeren.
Wel als haar mond voor de helft is dichtgenaaid.
Misschien heeft U nog andere opties! Facelift, tandpasta, of ook een maagverkleining?
Het zoeken naar uw jonge heer kost haar <of eventueel hem> ook tijd.
Voor wat het waard is: voor mij blijf je een grote lul!
Probeer het anders eens bij Durex, je rolt dat ding toch niet helemaal af.
REAGEER OOK