DE SNEEUW DES DOODS KOMT ERAAN
Mogelijk wel VEERTIG centimeter!!!

Lieve mensen u mocht toch al niet naar de Blokker om nog snel even wat kaasschaven en knoflookpersen te scoren EN NU IS HET SOWIESO TE LAAT. De enige meteorologische instituten die wij erkennen, namelijk de weercowboys op Twitter, zetten massaal in op SNEEUWVAL DES DOODS in het komende weekend en de dagen daarna. Lang verhaal kort: het Europese weermodel ECMWF is al langer optimistisch en inmiddels heeft het Amerikaanse weermodel GFS er ook zin in. Onder de lijn Rotterdam-Nijmegen (zeg maar de Patat-Friet-linie) wordt het laf borrelen en boven die lijn gaat het helemaal loco. In De Tele moet zo'n sfeerspons van Weeronline de stemming weer bederven met allemaal mitsen en maren, dus als we met z'n allen sneeuwballen gaan gooien op het Museumplein mag hij mooi niet meedoen! Hup sneeuw!
UPDATE: Ook schaatsijs des doods incoming
Ik heb hier de operationele run van ECMWF met de temperatuur en neerslag voor het KNMI station in Groningen en nieuw is nu ook KNMI in Hoek van Holland. Kijk eens naar de sneeuwhoogte's! De accumulatie van sneeuw in het model gaat niet altijd goed😲
Gekkenhuis bij gfs 18Z met tot een halve meter #sneeuw berekend in Friesland/Groningen en een zeer imponerende LMG present (van -4 tot +10 graden binnen Nederland zondagmiddag). De majeure snowdown is weer terug.
Nou nou, het Amerikaanse weermodel GFS ziet het weer helemaal zitten met de winter met op slechts +120u een dik pak sneeuw in vooral het midden en noorden! ❄❄ Stuivertje wisselen 😁
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Kak. Morgenmiddag echt dikke HERFST
de nazomer op zijn sterfst

Nazomerzondag des doods! 30+ graden
Makkers wild geraas staken


ZEEVLAM. Stranddag verwoest
De klootzakken!

Tropisch
Lekker genieten


CODE GEEL DES DOODS! Onweer, regen en hagel in aantocht
En het is BENAUWD, ook dat nog!

Zomerse sneeuwval in Alpengebied komt volgens expert NIET door klimaatverandering
Allemaal "toeval" zegt hij, maar wij weten wel beter
