FOX-interviewster maakt het Trump moeilijk
Kritisch en te goeder trouw, da's best fijn.
Bovenstaand fragmentje over wat volgens FOX' @Laura Ingraham Trumps veel te lakse arbeids-immigratiebeleid is. High skilled labour zou namelijk veel te makkelijk toegelaten worden, en dat drukt de salarissen en arbeidskansen van inheems talent. Hier twee duidingsdraadjes van Eric Weinstein. Onderstaand Trumps meest uitgebreide en ontspannen toelichting van de aanval op Soleimani en de nasleep daarvan, inclusief het neergestorte toestel. Volgens Trump waren aanvallen op vier ambassades "imminent, and then all of a sudden, he was gone." Ook verdedigt hij zijn besluit de goedkeuring van de actie niet eerst langs Adam "little pencil neck" Schiff en Nancy "not operating with a full deck" Pelosi te loodsen, want dan zou de kans vergaan. Trump vangt flink wat flak voor wat hij op 3:17 zegt: "We have a very good relationship with Saudi Arabia — I said, listen, you’re a very rich country. You want more troops? I’m going to send them to you, but you’ve got to pay us. They’re paying us. They’ve already deposited $1B in the bank." Hij zou Amerikaanse troepen hiermee namelijk verkopen en inzetten als huurlingen. Wij zien er toch vooral in dat Trump klaar is met gratis uitsmijter spelen, maar goed. Trump over de Meghan Markle-affaire en Witch Hunt III, na de breek!
Reaguursels
Inloggenpoliticalwire.com/2020/01/12/woodward...
reageer eens inhoudelijk dan.
maar dat kan je niet
net als Trump overigens
ook zonder enige inhoud
een leeg hol vat
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:50: En holle vaten klinken het hardst. Dat leerde ik van mijn moeder. En jij zit er elke keer naast met welk verhaal, prognose of voorspelling je ook komt. Tot nu toe doet ie het uitstekend. Beter dan Hillary ooit had gekund, beter dan Obama, Bill Clinton en al die andere sufferds bij elkaar.
WAT doet hij dan beter?
Wees eens concreet.
Er komt weer niks.
Wedden?
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:18: de stats www.google.com/amp/s/amp.businessinsi...
Precies. Dus Trump erfde een reeds groeiende economie van Obama, die bij zijn aantreden een crisis erfde van Bush. Trump heeft dus weinig meer gegaan dan op de winkel gepast onder een groeiend begrotingstekort.
Wat een prestatie.
Precies. Dus Trump erfde een reeds groeiende economie van Obama, die bij zijn aantreden een crisis erfde van Bush. Trump heeft dus weinig meer gegaan dan op de winkel gepast onder een groeiend begrotingstekort.
Wat een prestatie.
Het is toch niet zo geloofwaardig om na ruim drie jaar de credits voor de goede economie nog op Obama te schuiven. Bij een crisis was het vanaf dag één de schuld van Trump natuurlijk.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:18:
Je slaat zó vaak de plank mis dat ik je oversla als ik de schutting ga plaatsen.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:18: benghazi niet herhalen? Doos.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:50: misschien heeft het iets te maken met niet tegen een muur te willen praten. Iets met tijd wel beter kunnen besteden.
De belichaming van de wolf in schaapskleren. Een beetje impliceren met z'n fucking gebruikersnaam dat ie goede intenties heeft. Fucking shill dat het is. De dag dat deze troll een ip-ban krijgt is de dag dat ik mij op premium geenstijl abboneer.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:50: komt jou vast pijnlijk bekend voor. Stamp maar met je voetje, ontevreden kleuter. Het is al vanaf dag één duidelijk dat jij in het dagelijks leven niet gehoord wordt en daarom hier maar anoniem de grote jongen uithangt. Doe je de groetjes even aan klantmanager Hetty straks?
Haha grappig. Jullie kunnen gewoon niet met één voorbeeld komen van een Trump interview waaruit zijn enorme intelligentie blijkt. Noch met voorbeelden waaruit zijn enorme succes blijkt. Bekijk je de statistieken, dan zie je heel duidelijk dat de stijgende trend van de economie onder Obama is ingezet. Obama, die een daverende crisis kado kreeg van zijn voorganger. Dat ik op Obama wijs maakt jullie dan weer boos, terwijl Trump dat bijna dagelijks doet in een poging om zijn presidentschap weg te zetten als inferieur. Trump past op de winkel, en betaalt het succes met een immer oplopende staatsschuld. Verder trappen jullie massaal in zijn borstklopperij. Het is een beetje zielig.
@Beste_Landgenoten | 13-01-20 | 09:40: Nee hoor dat je op Obama wihst maskt me niet boos, het is alleen ongeloofwaardig om de goede economie op hem te schuiven. Een stijgende lijn vasthouden is een goede prestatie.
Zijn salaris is $1,- per jaar.
Hij wilde salaris ontvangen omdat hij genoeg geld heeft vind ie zelf. Maar ja iets met boekhouding dus dan maar 1 dollar. Klasse toch
Hij wilde geen...
@deugnietmee | 12-01-20 | 20:17: Met al die golftripjes die hij maakt is dat allang gecompenseerd. Geen zorgen.
En elke keer als hij gaat golfen verdient hij een miljoen aan overnachtingen en catering van honderden mensen personeel. En dat vind hij prima, omdat hij weer dat domme bokkenlullen zoals jij niet verder kijken dan het loonstrookje.
Na 3,5 jaar vind ik dat Trump het veel beter doet dan ik dacht.
Daarnaast doet hij toezeggingen, en voert ze vervolgens uit.
Een verademing tov de EU
Welke toezeggingen viert hij dan uit?
vertel
Welke toezeggingen voerrt hij dan uit?
vertel
Aken omdat hij dat zelf steeds beweert maakt het nog niet waar
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:51:
www.whitehouse.gov/briefings-statemen...
Hier zit zat tussen wat hij toegezegd heeft en uitgevoerd. Doe maar lekker lezen.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:52:
Dat ie gaat zorgen voor betere handelsovereenkomsten voert ie ook duidelijk uit. Dat ie een muur wil bouwen... etc
Maar als belooft ie iedere dag 10 dingen en voert ze live op youtube direct uit, dan nog zal een figuur als jij zich niet laten overtuigen. Da's namelijk een onderdeel van het Trump derangement syndrome.
En dan te bedenken dat we hier een MP hebben die zat beloofd en niets nakomt. Bizar dat je dan over de Trump gaat jeremiëren.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:52: lulhannes! Doe eens lezen.. doe eens informeren.
Hahaha het Witte Huis zegt dat het Witte Huis geweldig werk levert? Wij van wc eend...
Oh en hij bouwt een muur...
Werkelijk.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:19:
Lul niet zo stom. Het ging om toezeggingen en het uitvoeren hiervan. Wij van wc eend gaat over kwaliteit. Ik snap dat het moeilijk is om ongelijk te hebben.
@eerlijke joop | 12-01-20 | 23:46:
Orange man bad ! Trump haters zullen nooit toegeven dat zijn beleid succesvol is, afgunst en bekrompenheid zitten erg diep bij links.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:19: de grootste democraten wc eend praat weer. De ironie. Zucht.
Trump haat ik niet. Trump is nu eenmaal zichzelf, daar valt niets aan te doen. Wel vind ik de man in alles weerzinwekkend. Maar ook dat maakt niets uit. Waar ik me over verbaas zijn de blinde fans van die man. Dat zij de dagelijkse leugens en bullshitterij van die man niet doorzien maar juist geloven, dat zij denken dat deze sukkel de boel wel ff zal fixen. Dat zij een geniale figuur in hem zien. Terwijl uit niets, ooit, is gebleken dat hij geniaal is. De man heeft talent, dat wel. Hij is leep, hij speelt het spel vuil, hij betovert de massa door in te spelen op angst, op achterdocht, hij zet tegenstrevers weg als minderwaardige lui, door ze bijnamen te geven, hij denigreert, hij kleineert, hij slaat zichzelf op de borst en de massa pikt dat. Maar ik word niet warm van zo'n zaal vol Trump supporters. De term deplorabeles komt dan dichtbij de meest toepasselijke beschrijving. Oh ja dat mag je niet zeggen. Een zal vol makkelijk te manipuleren, niet al te hoog opgeleide lui die maar al te graag "lock her up" scanderen. Hillary is overigens geheel vrijgepleit op alle punten waarvan zij ooit is beschuldigd door Trump. Maar goed dat zijn feiten, die er niet toe doen.
Waarom praat die idioot toch altijd alsof hij nog op de lagere school zit? Omdat hij ECHT nooit begrijpt waar hij het zelf over heeft. Zijn bespreking van willekeurig werk onderwerp gaat nooit dieper dan de absolute oppervlakte en zelfs dan nog is het voornamelijk bullshit wat hij zegt.
Nooit kan de man ergens van details vertellen, of de indruk geven ergens kennis van te hebben die verder gaat dan de krantenkoppen van gister. De naam is een hol vat, waar zijn supporters helaas veel te veel inhoud zien die er niet is. Erger nog, ze vermoeden een geniale geest die speelt alsof hij een idioot is.
Ja, de druifjes zijn weer uitermate zuur voor de nep-linksjes uit Schubbekutteveen :)))
Maar je kunt toch niet ontkennen dat het zo is? De man weet niets, van niets. Waarom wordt hij dan toch zo opgehemeld? Omdat men graag een idioot aan de macht ziet? Dat moet dan uit puur cynisme zijn.
Doe mij een linkje naar één interview met Trump, waaruit blijkt dat hij echt weet waar hij over praat. Gewoon één linkje..
Hij spreekt inderdaad veel in makkelijk te begrijpen woorden. Omdat het ook vertaald moet worden in 80 talen, moet je korte duidelijke zinnen gebruiken. Zinnen die je maar op 1 manier kan uitleggen.
Dit in tegenstelling tot het wollige taalgebruik en de gladde praatjes en de ontwijkende antwoorden waar je nog alle kanten mee op kan van de meeste leden van onze regering in Den Haag.....
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 19:51: Je snapt er echt he-le-maal niks van BL. Trump heeft de VS weer op de kaart gezet. Economisch, politiek en strategisch. Iedereen schijt weer bagger voor de VS en kijkt wel link uit om met een paar symbolische raketjes écht Amerikanen te doden. De man is absoluut geniaal bezig. Oneindig veel beter iig dan die loser Obama, waar de hele wereld overheen liep.
Krijg jij orgasmes van Trump bashen of heb je gewoon werkelijk nooit wat anders te doen?
Enige kritiek op Trump kunnen de tere zieltjes niet hebben.
Het is wel grappig om te zien, dat niemand je inhoudelijk probeert te beantwoorden.
Wat heeft Trump gedaan dat zo 'geniaal' is?
Of kan het zijn dat Trump het ongemakkelijke gevoel van frustratie dat men hier voelt een plekje geeft in de vorm van migratie en de 'elite' ironisch genoeg?
Lol je praat poep man. Hij gebruikt zelfs percentages over de groei van de economie in de technische branch van de afgelopen 2 jaar. Dan weet je toch echt wel waar je het over hebt. Ga lekker terug naar het AD.
@avrilla.vigne | 12-01-20 | 20:25: De USA heeft een begrotingstekort van 5% Weet ik nu ook waar ik het over heb?
Er komt nooit inhoudelijke reactie. Dat typeert de Trump fans. Het gaat dus niet om de inhoud maar om de vorm. Die link met het eerste interview waaruit zijn genialiteit blijkt zal ik nooit te zien krijgen. Omdat zo'n interview niet bestaat. De man is een leeg vat. Herhaalt oneliners van Fox verder lult hij vooral heel erg veel uit zijn nek.
@win12 | 12-01-20 | 20:23: Wat zo geniaal aan Trump is, Hij praat over alles op twitter. In eerste instantie zat de hele wereld hem belachelijk te maken over een muur, en over Twitter en wat niet nog meer. Maar achteraf gezien zijn dit hele goede 3 jaren geweest voor Amerika. Hij was een clown! en een Achterlijke! Met zijn oempa loempa, en aanschouw 3 goede jaren! Maar dit is maar het topje van de ijsberg. Zo was meneer Trump gekozen als president. En kijk hoeveel moeite er gedaan wordt, om de Rechtse leider van de troon te werpen. En waar zien we dat meer? Engeland iets met EU enzo? Bij ons in de tweede kamer, iets met het moeilijk maken voor Geert over de minder minder uitspraken. Niemand die wil samenwerken met PVV en/of FVD.
En geschoolde immigratie is goed!
Kansarme mensen uit Algerije, die hier asiel aanvragen zonder kans van slagen en ondertussen elke dag uur warm douchen, de wifi bij je supermarkt opslokken met de telefoon. En er ook gelijk de schappen even leegstelen. Dat hebben we niet nodig.
MAND
@avrillavigne | 12-01-20 | 20:37:
Dus als ik het goed begrijp is hij geniaal omdat over alles praat op Twitter? Dan is mijn schoonmoeder de slimste vrouw die ik ken..
Misschien moet je jezelf eens afvragen waarom hij belachelijk gemaakt wordt. Hij is grotendeels verantwoordelijk voor de polarisering in de VS. Als er iemand is die andere mensen belachelijk maakt is hij het wel...
Als er informatie over een illegaliteit is moet het onderzocht worden. Deden ze ook bij Clinton en dat doen ze nu weer. Het is nog steeds een democratie en geen dictatuur. Trump wilde Obama van de 'troon' stoten door enorm veel te zeiken over afkomst en weet ik het. Allemaal prima en wel, maar ga niet vervolgens de slachtoffer uithangen.
Algerije is volgens mij een veilig land, dus die moet je terugsturen. Dat er teveel bureaucratie bij komt kijken vind ik zeker problematisch. Dat staat niet ter discussie denk ik.
De enige reden dat Trump in makkelijk te gebruiken woorden spreekt is omdat hij alleen makkelijk te begrijpen woorden kent. Er zit niks meer achter dan dat! Was dat wel zo geweest, dan was ergens op dat hele internet wel één interview van hem waaruit zou blijken dat hij ook in andere woorden kan praten dan makkelijk te begrijpen taal. En dat is er niet. Geen enkel interview waaruit blijkt dat het de geniale geest is die hij beweert te zijn. Dat is hij niet. Hij is een proleet. In alles.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 20:59: Ja, zelf in de grootste proleet zijn is ie beter dan alle anderen. En jij bent een zak hooi met een anti trump fetish.
Maar ristretto.
Kom dan met één interview.
Eentje maar!
Waaruit blijkt dat de man ook andere taal kan spreken dan schoolplein lagere school.
Eentje!
Ik ken Trump eigenlijk alleen van soundbites en korte fragmenten. Heb dit interview eens helemaal uitgekeken. Mijn conclusie: deze man is veel slimmer dan ik dacht en weet zeer goed waar hij mee bezig is.
@Zijl5824 | 12-01-20 | 22:00:
Dan heb jij een andfer interview gezien dan ik. Het zijn exact dezelfde bullshit-verhalen die Trump altijd ophangt, gelardeerd met denigrerende en beledigende taal aan zijn opponenten. Trump is een bully en dat is ook echt de enige manier waarop hij kritiek pareert. Nooit inhoudelijk, nooit op details of op feiten, maar altijd op presentatie en vorm, met kleinerende bijnamen (Shifty Schiff, Sleepy Joe) waar zijn achetrban van smult. En waarom? Omdat ze het mooi vinden dat een proleet in het Witte Huis zit die net zo schofterig met andere politici omgaat als dat ze zelf graag zouden doen. Het is pure pisnichterij want je kunt niet werkelijk menen dat de man een groot talent heeft als econoom, bestuurder of militfair strateeg. Het moet zijn omdat hij een man is die lachend een knallende scheet durft te laten in kamer vol gasten, gewoon omdat het kan. Dat is waarom nmen hem hier ook zo gaaf vindtf: Omdat het hij geen manieren heeft en onder de gordel slaat.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 21:20: Nee, dat doet ie niet en dat kan ie niet.
Je maakt je boos over van alles en nog wat. En vooral het feit wat een lul het is.
Maar die lul fixt het wél. Daar weiger je structureel naar te kijken.
Ik vind van alles van Timmerfrans of Rutte of Klaver.
Ook al zou ik gelijk hebben met mijn kritiek, toch ze hebben alle drie op hún manier succes. De wereld bestaat niet uit mijzelf of zo. Mijn wereldbeeld is er een van vele.
Die van jou ook.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 22:06: ja trump is een bully, en pelosi misbruikt haar macht niet ten faveure van joe biden. Ik mag dan wel autistisch zijn maar godzijdank heb ik anders dan u geen geestelijke beperking. Doei.
Die "lul" fixt helemaal niks. Je idool kan één ding goed: opscheppen over zichzelf. Maar zijn successen zijn pover. Op internationaal gebied geldt dat hij de VS tot een onbetrouwbare partner heeft weten te degraderen. Dat zijn beleid geen enkele lijn heeft behalve ad hoc dan wel de confrontatie aangaan, dan wel inbinden. Met Noord Korea zou hij de boel wel ff fixen, nietwaar? Met Iran ook.
En verder, ik wacht nog steeds op dat interview met Trump waaruit zou blijken dat hij niet alleen maar met opzet als een kleuter praat, maar ook echt iets weet over iets. De man is een hol vat. Een lege trekpop die van pappa geld heeft gekregen en een privé opvoeding en opleiding. Let grond eens goed op wat hij letterlijk zegt in interviews of rallies. Zet het op papier, lees het dan hardop terug.
We're doing great, our country is doing great. The Housing crisis is doing great. The environment is doing great. The wildlife is doing great. People on the street are doing great. The world is doing great
And he knows Abe, he's a friend of mine. Great guy...
En Nederlandje is het aller, allergaafste landje van de wereld :)
Even over Iran. Ik schrik ervan te lezen dat daar op de universiteit een Amerikaane en Israëlische vlag op de vloer geschilderd is, om met je vieze schoenen op te trappen en overheen te lopen!
Filmpje op rtl van studenten die nu weigeren over de vlaggen te lopen, bijzonder..
(Kan niet linken)
Bij Jinek thuis ligt een schoonloopmat met Twamp er op.
Is zij ex-man? Dat kan natuurlijk allemaal. Niks op tegen. Rare verhoudingen overal. Niet netjes om te vragen natuurlijk...
Heb ik ook bij Jinek.
Mijn held ; God Emperor Trump
gek ..
Tsja daar zegt het wel zo'n beetje over jou, dan.
Paul Jansen van de Telebelg schrijft dat Trump op eigen houtje QS heeft omgelegd en niet in overleg met het Congres, zoals Oboema placht te doen.
Dat is onjuist.
Oboema kreeg toestemming van de Republikeinen voor zulke acties.
Trump heeft demoncraat Adam -pencilneck- Schiff wel degelijk om toestemming gevraagd, maar die wilde uitstel, en dus in feite afstel.
Context is alles.
Tja tegen Trump, voor Trump. Met pelosi als lichtend voorbeeld win je dus geen oorlog, niet dat haar karakter al schrikwekkend is maar de buitenkant is ook niet mooi. Bidden zit met zijn zoon midden in een corruptie schandaal dus daar worden de kiezers ook niet warm van. Zolang Trump nog duidelijk voor zijn volk opkomt, word hij geaccepteerd, ook als het een hork is met een boeren gedrag. Liever zo een als dat politieke geklets wat geen nee of ja is, net als bij onze politici, daar heb ik me buik goed vol van. (Annabel, jij bent een uitzondering).
pbs.twimg.com/media/EN_BfSsXUAA0t_X.j...
Trump zou de Navo leden, welke zich niet aan de afgesproken 2% houden, een factuur voor het verschil mogen sturen. Inclusief Nederland, dat maar al te graag miljarden naar de EU overmaakt.
Wel een beetje flauw dat Trump die 2% interpreteert als de besteding aan Amerikaans wapentuig, maar hun eigen 2% spenderen ze niet aan Europees wapentuig.
Het is de NATO en ieder land zou daar 2% van het BNP aan bij moeten dragen. De US heeft plm 15-20 jaar ver boven de 2% bijgedragen en NL heeft ver onder de 2% bijgedragen.
De bijdrage kan ook deels bestaan uit het upgraden van de NL militaire mogelijkheden zolang NL maar aangeeft dat deze middelen ook in NATO verband kunnen worden gebruikt. NL heeft dat nagelaten en flink bezuinigd waardoor er doden gevallen zijn door overjarige minutie van slechte kwaliteit, helicopters die nauwelijks meer op kunnen stijgen door te zware overjarige apparatuur waardoor we in Libië er 1 kwijt zijn geraakt en bijna 3 levens verloren en de tanks op Marktplaats gezet. Dus W_F, NL moet niet gaan lopen janken, dit is beleid van ruim 10-15 jaar paars.
Er komt voldoende van al dat geld terug in de Amerikaanse schatkist in de vorm van wapen aankopen. Trump moet niet zeiken, de NAVO is één grote winstmachine voor zijn eigen militaire industrie.
Kijk dat interview en je zult zien dat dat niet zo is. Maar je kent GS hopelijk ook ondertussen mag ik hopen: die schrijven om te prikkelen en een discussie te ontketenen, niet om politiek correcte headliners en dito inhoud te produceren.
Ik weet niet zeker of dit van de echte Iraanse teakwondo kampioen komt, maar als dat zo is, dan is dat mooi: twitter.com/kimiaalizade/status/12163...
(Ook leuk dat ze eerder al op Wilders cartoonwedstrijd reageerde met een punt.)
Ik train zelf jiu jitsu en kyokushin karate. Met name bij de laatste vechtsport trainen heel mooie vrouwen waar de meeste mannen beter geen ruzie mee krijgen.
@ballenkraker | 12-01-20 | 16:44: Zij is olympisch kampioen uit Iran en zou naar Nederland gevlucht zijn en gisteren zich tegen het Iraanse regime uitgesproken hebben op instagram met indrukwekkende woorden. nos.nl/artikel/2318333-enige-iraanse-...
@ballenkraker | 12-01-20 | 16:44: Dat verklaart meteen die platte implantaten van Mandy Slim! Thnx!
Complimenten aan Joris wat betreft de verbeterde witregels tussen titel en filmpje!
Texas is als gevolg van massaimmigratie binnen 10 jaar Democratisch. Op dat moment kunnen de Republikeinen nooit meer een verkiezing winnen en gaan de grenzen vanaf dat moment permanent totaal wagenwijd open. Trump heeft veel te weinig gedaan om de immigratie te beperken en dat is hem ernstig aan te rekenen...
Net als hier. 100.000 per jaar aan immigranten. Dat is 1 kamerzetel per jaar voor links. Gegeneraliseerd gesproken, maar komt hier wel grofweg op neer.
@Mart6037 | 12-01-20 | 16:45: Alsof die mensen gelijk mogen stemmen......
@Gele Beer | 12-01-20 | 17:05: Niet de eerste dag.
daarvoor heb je o.a. wetgeving in Congress nodig en de neo marxistische vrinden van massa immigratie DNC olv de verlepte Nancy Pelosi zijn daar de baas,dankzij mid term verkiezingen,waarin ook het Amerikaanse kiezerskorps weer eens liet zien,wat een dodelijk wezen je buurman/vrouw wordt,als die zich als kiezer achter een gordijntje gaat uiten.... Toen verkreeg nl de DNC de meerheid in Congress, afd HvA.
De grenzen gaan niet totaal wagenwijd open. Doe niet aan zulke belachelijke framing of geloof je zelfs zelf in die onzin?
"Trump heeft veel te weinig gedaan om de immigratie te beperken" euhhh ik kan met toch herinneren dattie best moeite moest doen om de stroom in te perken en de financiering voor the wall rond te krijgen.
Toen dat eenmaal liep, is de illegale immigratie 95% (google dat) geslonken.
Volgens verkiezingsbelofte. Dat zouden meer leiders moeten doen.
@Mart6037 | 12-01-20 | 16:45:
272.000. 114.000 is het migratiesaldo...
@Vechter | 12-01-20 | 18:54:
Cijfers, cijfers, cijfers. Ik doe niet aan framing of onzin. De afgelopen jaren hebben er elk jaar ongeveer 1,1 miljoen mensen 'residence stattus gekregen'. Dat voldoet wat mij betreft al aan de definitie wagenwijdd open. Met de Democraten aan het roer zullen die aantallen nog sterk toenemen. Dat is alleen nog maar de legale migratie...
@Antiquerulant | 12-01-20 | 20:39: "Democraten aan het roer zullen die aantallen nog sterk toenemen." Gebaseerd op...?
Dat is het congres aan te rekenen, Pelosi zit Trump in alles dwars en daarom gaat het vaak erg moeizaam of via een omweg wat erg veel tijd kost. Hopelijk winnen de Republikeinen bij de volgende verkiezingen ook het congres, zodat Trump eindelijk meer vaart kan maken.
Verschil tussen briljante Trump en hersenloze/nutteloze Rutte:
- binnenhalen van hoog-opgeleid talent vs massa's levensgevaarlijke nono's uit MO en Afrika (en die dan apothekers noemen)
- Tanden laten zien aan vijanden vs buigen en kruipen over de grond met een theedoek op het hoofd
- NATO afspraken nakomen vs voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten.
- opkomen voor de belangen van je land vs verkwanseling van je welbegrepen eigenbelang aan Brussel/Zuid- en oost Europa, Afrika en MO.
- Heldere, intelligente en niets-verhullende taal spreken vs standaard ingestudeerde dooddoeners en overige leugenachtige riedels (vlak voor verkiezingstijd)
- Het nakomen van verkiezingsbeloften vs EXACT het tegenovergestelde doen
etc etc.
Jouw nick verraadt bovenhuids dat je het tegenovergestelde zou moeten geloven dan wat jij hierboven schrijft. Maar je zou wat mij betreft ook 'links' kunnen zijn met jouw standpunten. Helaas is door de hele tweespalt die is ontstaan tussen twee kampen, bijvoorbeeld de pro- en anti-Trump kampen, voor heel veel lieden nog maar 1 antwoord: als je tegen Trump bent dan ben je links, ben je pro dan ben je rechts. Klimaatactivisme zorgt ook voor zo'n tweespalt. Ik zit politiek rechts van het midden (10 jaar terug VVD dus, sinds Rutte FvD) en ben een behoorlijke pacifist. En juist hierom ben ik blij met Trump. Maar hierom wordt ik ook uitgemaakt voor een rechtse rakker. Er is geen nuance meer in oordelen waardoor er ook van nuance in een discussie geen sprake meer kan zijn. Misschien dat er langzaam toch wat ogen open gaan aan beide zijden, maar dat brengt voorlopig nog geen verandering aan die schijnbare impasse.
@De waard zijn gast | 12-01-20 | 17:00: Let op het woordje 'écht' in mijn nick. Ik verwoord wat de meeste 'gewone' Nederlanders, zoals ikzelf, vinden. Is dat 'Rechts'? Ik geloof van niet. Huidig nep-links verdedigt met hand en tand een achterlijk, oerconservatief geloof, waarin geen enkele plaats is voor vrouw- en homorechten. Is dat 'links'? Ik geloof van niet...
@echt_links | 12-01-20 | 17:22:
Dan had ik je goed ingeschat.
@echt_links | 12-01-20 | 17:22:
Ik dacht ook "progressief links" te zijn totdat ik er achter kwam dat ik eigenlijk "populistisch rechts" was.
@ForumVoorOikofilie. | 12-01-20 | 17:33:
Kwam je daar zelf achter of werd dit je aangepraat?
@echt_links,
Het grootste verschil is dat Trump doet wat hij zegt en zegt wat hij doet.
Het grootste verschil / voordeel/ kwaliteit tov onze MP (malle pietje) , hij liegt niet.
@De waard zijn gast | 12-01-20 | 17:57: doe vooral niet alsof jouw extreemlinkse gedachtegoed niet is aangepraat. Domlinks op zn best..
@Datgingniegoed | 12-01-20 | 18:23: Lees ik dit nou goed? Trump liegt niet?
@win12 | 12-01-20 | 19:08: Nee, inderdaad. Trump liegt niet. Hij doet precies wat hij zegt en dat pakt uitermate goed uit voor zijn land. Zeer hoge economische groei. Beurzen naar recordniveaus en laagste werkloosheid ooit. Laatste geldt ook voor Zwarten/Latino's enz.
@echt_links | 12-01-20 | 19:51:
www.washingtonpost.com/politics/2019/...
Dan kan je wel wijzen naar de economie, maar dat heeft niks met zijn leugens te maken. Ik snap niet zo goed waarom jij (Trump zelf ook graag) verwijst naar de beurzen. Daar hebben de rijke beleggers wat aan en niet de normale man. Wanneer gaat hij iets doen aan de opioid crisis en de prijzen van medicijnen die de spuigaten uit lopen? Dat zijn echte problemen van het land.
Grootste ongelijkheid qua inkomens in de wereld en de meeste mensen in de gevangenis. Altijd maar dat geroeptoeter over economie..
@echt_links | 12-01-20 | 19:51: Plus heeft het land een begrotingstekort van een biljoen en dat terwijl de economie als een tierelier loopt. Daar schoffeerde hij Obama over..
Ik heb zojuist het hele interview bestudeerd. De lichaamstaal en de manier van praten van Trump, wat totaal anders is dan wanneer hij een speech houdt, straalt een en al openheid uit. Ik zie ook dat hij staat achter wat hij zegt en dat hij staat achter zijn acties. Niks is ondoordacht, maar van geen enkele actie kun je de gevolgen voorspellen. Het laten ombrengen van Soleimani was ook doordacht, alleen al veel eerder. Toen de gelegenheid zich aanbood dat ze hem goed te pakken konden nemen, na in korte tijd opgelopen spanningen na de moord op de US contractor en de georganiseerde aanval op de grootste US ambassade ter wereld in Bagdad, is er toegeslagen. Het was geen kwestie van overleggen over meerdere schijven: het was 'now or never'. een hele grote gok, maar strategisch heel goed uitgedacht.
Wat de band van de VS met de Saoedi's aangaat: Saoedi-Arabië is, samen met Irak en met het onbetrouwbare Turkije, de fysieke buffer tussen Iran en Europa. Zonder Turkije, en dat is voor de VS nog belangrijker, zijn deze landen een fysieke barriëre voor Israël. Het hoogste doel is voorkomen dat Iran nucleaire wapens krijgt. In de tussentijd is het zaak om Turkije bij de NAVO te houden, alleen zo kun je die buffer ook voorzien van een raketschild, of muur zo je wilt, tussen Iran en het Westen. En ook daarvan geloof ik dat dat een heel goed plan is. Net als de wapenhandel met SA. We kunnen met zijn allen handel met landen als de SA verafschuwen vanwege het feit dat ze de mensenrechten met voeten treden, maar de VS kent ook de doodstraf en een Abu Ghraib. En het heeft een duidelijke functie. Ik zou zeggen, kijk even naar die regio op Google Maps en je ziet het een stuk duidelijker. De onrust in Iran wordt door Trump gezien als een signaal naar de regering in Teheran om de koers te wijzigen. Trump is niet uit op het afzetten van Khamenei en zijn regime, integendeel: hij biedt ze een kans om meer rust in de regio te brengen en zo niet dan houden de sancties aan en gaat Iran hoe dan ook aan het kortste eind trekken. Tenzij ze het gaan zoeken in extreem veel geweld, maar ook daarvan beseffen ze in Teheran heus wel dat dit complete zelfmoord van Iran betekent.
Ik schreef het toen, bij zijn aanstelling als President (maar dat was nog voornamelijk ingegeven door het feit dat ik die Hillary totaal niet vertrouw) dat Trump een goede POTUS zou kunnen zijn. Mede ook omdat hij de enige president ever was die zijn complete campagne zelf heeft gefinancierd, zonder zich afhankelijk te laten maken van sponsoring door die übermachtige olie-, wapen en voedselindustrie. Hij is niet chantabel in die zin.
En ik zeg het nu, met de kennis die ik nu heb, en dit is wat ik voor 100% achter sta (persoonlijke mening so who cares): Trump is het beste wat de Verenigde Staten, maar ook de wereld, is overkomen, sinds Ronald Reagan.
Had ik al amen gezegd trouwens?
u had toch wel een tissue o i d bij de hand mag ik hopen ? .. wordt anders wel een hele grote knoeiboel ...
Mag ik toch even een link naar een meesterlijk interview van Howard Stern met Hillary hier plaatsen? En wees niet bezorgd, Stern is geen Trump-hater.
www.youtube.com/watch?v=2kHUA-Zma1U
Intelligente vrouw gedreven door de publieke zaak. Het presidentschap gaat aan haar neus voorbij maar ze is in dit interview helemaal haarzelf en niet die geprogrammeerde trekpop die ze tijdens campagnetijd was.
Even ter balans met de agressieve internetkanker van framende trollen.
@justinianus | 12-01-20 | 16:25:
Tuurlijk ben ik ook achterdochtig, maar ik geef mensen graag het voordeel van de twijfel. Tissues is voor jankballen, of je moet hinten op dat ik mezelf aan het bevredigen zou zijn tijdens het bekijken van dat interview, maar ook daar moet ik je teleurstellen: het was een ander soort opwinding ;-)
@Overnijd | 12-01-20 | 16:27:
Thanks, ook dat interview ga ik bekijken, maar later. Al zal dat mijn standpunt t.a.v. Hillary niet veranderen: zij was debet aan de chaos in Syrië en de omringende landen, om even een foreign reaguurder op een foreign forum te quoten, aangezien dat in een notendop verwoord wat ik bedoel:
"Both Obama and H. Clinton were wrong in failing to diffuse the crisis in Syria "peacefully". Assad was completely pushed into the bosom of Iran and thanks to the Petro money of Qatar and Saudi Arabia (flowing freely through Turkey), the conflict expanded from graffiti by some kids and demonstrations into a full blown civil war and establishment of the IS in the region, and the genocide of Christians and Yazidis in Kurdistan.
Obama failed to restrain Persian Gulf countries and he was warned that they are opening the Pandora box in Syria. I think the thinking of the US was to let these Moslem folks kill each other in Syria and we sell weapons and make money and now things are spiraling out of control and we are steps away from the disruption of oil flow and a rapid price hike.
Assad secular system in Syria could have been reformed into a democratic regime better than whatever regime, Saudi Arabia can create in Syria or in the region".
In die hele Epstein-affaire speelt zij ook een zwaar duistere rol, naast een nog veel obscuurdere rol voor Bill Clinton. Maar daarover zal nog wel het een en ander aan het licht gaan komen hoop ik.
@Overnijd | 12-01-20 | 16:27: ach, Hillary. Die toestond dat haar man vreemd ging, de Clinton die kind aan huis waren bij epstein, de clintons die verkrachtingen hebben afgekocht en Hillary die oorlog wilde voeren met het mo als ze president was geworden volgens eigen zeggen. Wat een topwijf
Inderdaad, toen Hillary Clinton zich bedacht dat Assad eigenlijk weg moest, volgden de EU leiders in hun onmetelijke wijsheid onmiddellijk. Gevolg: Assad trok de banden aan met Iran en Rusland, het IS kalifaat kreeg kans in het machtsvacuüm dat zo ontstond en wij zitten opgescheept met honderdduizenden vluchtelingen waarvan een zeker deel met bloed aan de handen, bereid om ons Avondland te terroriseren.
Die Clinton dus. Onder de bezielende leiding van Nobelprijswinnaar Barack Hussein Obama.
Begin 2014 werd mij ondermeer gevraagd wie de aanstaande USA verkiezingen in 2016 moest winnen n.a.v oplopende wereldwijde spanningen daar kwam Trump als beste voor de mensheid uit de wormgat.
@Tuinhekje | 12-01-20 | 19:16:
Een nobelprijs, waarvan later werd toegegeven dat deze wat voorbarig was maar men hoopte op wat wereldvrederige verbeterpunten van Obama. Iets wat uitbleef weten we nu.
Gebeurt in NL ook, de kenniswerkersregeling zorgt er vooral voor dat afgestudeerden in NL niet betaald worden naar de waarde zie ze hebben en dragen er ook nog indirect aan bij door het betalen van die 30% voordeel (zal toch door belasting betaald moeten worden). Bedrijven klagen dat ze niet aan competente techneuten kunnen komen, maar de salarissen zie ik niet stijgen.
Werkt 2 kanten op, ik werk al jaren voornamelijk buitenland, als zzp'er. Verdien netto het dubbele voor het zelfde werk. De schaarste neemt nog steeds toe, dus mijn uurtarief ook. Elke 3 tot 6 maanden een ander project, en in mijn geval meestal nog wat hoogwaardiger ook. Je moet er wel wat voor willen doen, een "get shit done" mentaliteit, met de bijbehorende uren, en vaak van huis zijn, heb je dat er voor over dan valt er genoeg te verdienen.
@Jacques_SiConto | 12-01-20 | 16:56: In de US?
Wanneer Trump weer wint dit jaar, kan hij dan de love trumpet spelen???
Interviews met Trump zijn vaak verfrissend omdat hij uit zijn hart spreekt en niet politiek-correct is.
Daarom altijd goed om via een directe manier naar Trump te luisteren ( b.v. via een interview zoals bij dit artikel of bij een speech die hij geeft)
En niet via de media want dan word vaak door de media de uitspraken van Trump uit de context gehaald en verdraait en gemix met de ideeën van de journalist die in verreweg de meeste gevallen Trump bewust negatief neerzet.
Een andere manier is om zijn Twitterkanaal van meer dan 68 miljoen volgers te checken. Ideaal medium en er komt geen ruis tussen.
Ik heb altijd het gevoel dat hij maar een eind in de ruimte lult en vooral zo vaag mogelijk blijft om later nergens op vast gepind te kunnen worden. Iet echt verfrissend..
@Nehemia | 12-01-20 | 15:35:
twatter is een open riool. Vol gekkies uit de extreme politieke flanken (maar wel meer extreem (s)linkse figuren vanwege twatter bias).
@Stijlloze nick | 12-01-20 | 15:53:
Je kunt dit alleen maar roepen als je vooringenomen bent en het interview niet hebt gekeken. Hij is daarin best specifiek en in de ruimte lullen wordt hem door de interviewster (petje af voor haar trouwens) niet echt gegund. Ze is scherp en gunt Trump niet echt de ruimte om zaken te overdenken. Hij reageerde dan ook puur, zonder bullshit. En ja, hij kan ook niet overal maar inhoudelijk op antwoorden, maar dat is zijn goed recht wanneer zaken vertrouwelijk of nog aan onderzoek onderhevig zijn.
Een totaal andere Trump dan tijdens zijn voorgebakken speaches, waarin hij koud en zakelijk acteert. Als dat je beeld van Trump heeft bepaald snap ik je wel, maar check dan dit interview nog maar eens goed.
@Graaf_van_Hogendorp | 12-01-20 | 16:01:
Alle mensen zijn gek, behalve Graaf van Hogendorp.
Wat is er verfrissend aan een dombo die praat als een dombo, maar zich ondertussen onophoudelijk ongepaste veren in de eigen reet steekt? Alles aan de man is weerzinwekkend. Zijn opgebakken ego, zijn gesneer naar tegenstrevers, waaronder iedereen die ooit kritiek gaf, zijn gezeur om erkenning, de kleutertaal, de gebaren, de humorloze grappen, het feit dat hij nooit ergens om lacht behalve leedvermaak en zijn onophoudelijke leugens een overdrijvingen..
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 19:26:
Ik weet niet wat daar verfrissend aan is. Krijg bij jou in ieder geval geen warme gevoelens. Iemand als Trump dom noemen getuigt van bijster weinig intellect. Of ben jij, net als een hoop anderen, een beetje aan het Trump-bashen om er bij te horen?
Niets van wat Trump ooit heeft gezegd of gedaan heeft me overtuigd van het tegendeel. Voor jou dezelfde vraag dus, laat me iets zien van Trump waaruit blijkt dat hij de genius is die hij beweert te zijn.
Tja,
De hertog en hertogin van Sussex waren vorig jaar zomer net als Disney-baas Bob Iger aanwezig bij de première van The Lion King in Londen. In een clip die daar werd opgenomen, is te zien hoe Harry naar zijn echtgenote wijst en Iger aanspreekt. „Wist je dat ze ook voice-overs doet”, vroeg hij destijds aan de zichtbaar verraste Disney-baas. „Ze is echt geïnteresseerd”, vervolgde de prins. „We zouden het geweldig vinden om te proberen. Dat is een geweldig idee”, reageerde Iger vervolgens.
Mooi interview,
Eindelijk een openhartig gesprek met “the real trump” en niet het “ frasen” en andere laffe truukjes wat we hier in de MSM tehoren krijgen.
Amerikanen kennen deze zijde van Trump al veel langer. Ingraham heeft hem al veel vaker geinterviewd,ik zeker al 4 gesprekken tussen de twee nu gezien,die liepen geheel in dezelfde open sfeer. Ze is een pro Trumper,maar behoudt haar journalistieke integriteit en scherpte,zoals we dat van een vakvrouw verwachten. Trump vindt dat best,want hij houdt in wezen natuurlijk helemaal niet van slijmballen.
Breder kun je zien,dat FOX News hier een fatsoenlijker stel journalisten in dienst heeft,dan de linkse MSM. Het grote verschil is,dat bij FOX een zekere mate van integriteit toch de basis is van handelen . Zo'n gelogen Russia hoax,maar dan omgekeerd naar Obummer toe,is daar onmogelijk,omdat er meestal journalistiek op grond van (toetsbare) feiten wordt bedreven. En dat gebeurt niet bij de op verdachtmakingen,leugens en hysterie drijvende outlets als CNN,MSNBC,ABC,CBS en 90% van de geschreven MSM zoals NYT,WapO,Time,Boston Globe enz enz.
We send them troeps, but they have to pay us?
Hij maakt huurlingen van zijn soldaten en vraagt andere landen dat ook te doen?
Overheden, die uitzendbureau gaan spelen voor troepen vind ik geen positieve ontwikkeling. Vooral niet, als je daar als overheid geld mee gaat verdienen.
Dan ben je maar een halve cent beter als Kim Jong Un, die ook overal in de wereld zijn slaven verhuurt voor uitbuiting.
En ik denk ook niet, dat dit het morele contract is, waar de meeste soldaten voor inschrijven.
Of zie ik dit te rooskleurig? Zou natuurlijk ook kunnen.
Yes, de dienstplicht weer terug, zal een hoop youngsters helpen echte bikkels te worden. Iedereen pindakaas!
Waarom zit het NL leger in Mali , en niet in Liberia, waar nog steeds Slavernij is.... omdat er in Liberia geen enne rotmoer te verdienen valt.
Het gaat altijd om Geld, zelfs als Femke Halsema de Invallen in Irak en Afghanistan goed keurt, dan gaat het nog om Geld.
Te zwart wit denk ik.
Kijk oorlog voeren is natuurlijk geen altruïstische bezigheid dus dat er voor betaald moet worden snap ik nog wel. Militair Speelgoed en manschappen doen het niet voor gratis. Ik zou er alleen niet zo mee te koop lopen als Trump doet want dat doet inderdaad af aan het morele contract waar de meeste soldaten voor getekend hebben.
@Torquemada | 12-01-20 | 15:07: dat dus, het verschil is meer dat hij het openlijk zegt
Iedere inxet van het Amerikaanse leger sinds de burgeroorlog is om te zorgen dat de overheid er aan verdient. Hetzij door oliebelangen, hetzij via de verkoop van wapens. En reken maar dat S.A. iedere cent van die 1 miljard weer terug krijgt in kortingen op wapenprijzen, of wat meer geld voor de olie.
Old school paradigma leger hier? Inderdaad.
Bedankt voor de update, guys.
Goed luisteren. De rijke landen die hulp vragen moeten dus gewoon betalen voor die hulp. En heb je bronnen, dan betaal je in grondstoffen. Is het een arm land dat hulp behoeft in een strijd, dan moet het arme land eerst maar eens bij de buren aankloppen (o.a. de EU) in plaats van een land 15000 kilometer verderop.
Als je goed luistert, dan is Trump alleen en uitsluitend bereid gratis militair in te grijpen als een instabiel land de beschikking krijgt over kernwapens.
Voor overige zaken of verzonnen zaken zal de US dus geen oorlog meer starten, die problemen laat hij over aan de buren van de zandbakken. Wij dus. De EU wilde zo graag meespelen op het wereld toneel, iets voorstellen en weet ik veel wat, nou die taak heeft de EU nu. De US doet gepast en terecht een grote stap terug. En wanbetaler EU mag het zelf opknappen in de strijd tegen de geradicaliseerde Islam.
Het kan niet ondertiteld worden want ze praten constant door elkaar, als zii de gespreksleider is dan snapt ze er niet veel van. Zo is het een ordinaire fittie om iets anders.
Het is wel vermoeiend om naar te luisteren, We are doing great, we are the best since, it never been this good, etc.
Een beetje zoals onze premier, dus. "Het gaat goed, beste kabinet, gaaf land..."
Dat is toch ook zo?
@born2killn00bs | 12-01-20 | 15:12: Bij hullie wel.
@born2killn00bs | 12-01-20 | 15:12: heb je de jaarlijkse overheidstekorten gezien onder Trump? 5-6% tekort in een uitstekende economie maakt hem op economisch gebied waarschijnlijk de slechtse president ooit. Zelfs de Italianen en Fransen maken het niet zo bar en die hebben een stuk minder goed lopende economie.
Ik kan wereldwijd geen andere wereldleider bedenken die in economische toptijden zulke slechte cijfers levert. Neem een voorbeeld aan Poetin, overschot van 3% op de balans en zowel zijn bedrijven als beurzen doen het aanmerkelijk beter dan de Amerikaanse.
@Inferi0r | 12-01-20 | 18:22: weet je ook het aandeel hierin van de DNC ,die het HvA,dat over budgetten en de centen gaat ? Als Trump met een conservatief budget zou komen,stemmen ze het weg. Als hij meer geld voor Defensie wil,krijgt hij dat alleen als er omnibus aan (geldverslindende) wensen van de Democraten tegenover staat. Wel even het hele verhaal vertellen en niet alleen Sieenennetje spelen,of de grote Adam Schiff de Leugenaar imiteren.. Inferior.
De haat voor Trump in de media is groter dan de afkeer van islamitische terroristen zoals in opiniez staat.
O.a.
"De uitschakeling van Qasem Soleimani heeft een trieste werkelijkheid blootgelegd; namelijk dat de Nederlandse media volledig bereid zijn om hun ziel te verkopen aan welke Trump-tegenstander dan ook. Zelfs als deze tegenstander een narcistische, islamitische massamoordenaar, kindermoordenaar, verkrachter en terrorist is.
Wederom is in de afgelopen week bewezen dat de media zowel op moreel als ethisch gebied volledig verdorven zijn.
Terwijl Nederland nog niet bekomen was van de walgelijke heiligverklaring door de NPO van IS-terrorist Laura H., deed de NOS er nog een behoorlijke schep bovenop door afgelopen vrijdag – en de dagen erna – Qasem Soleimani de hemel in te prijzen. "
De Haat voor Trump is groter dan de schade die Shell in 40 jaar in Groningen heeft aangericht , rara hoe kan dat...
@Torquemada | 12-01-20 | 15:09:
Groningen boeit slechts de Grûnners. Op Trump zijn alle ogen van de wereld continue gericht. Verklaart dat je verder kant nog wal rakende stelling wellicht?
Beautiful green cash
'but you’ve got to pay us'
Tuurlijk, gewoon een factuur sturen. Ook klaplopende NAVO-bondgenoten.
Trump doet dat gewoon. Dat was wel even schrikken in de dichtgetimmerde stofnesten van de bureaucratie, zoals Brussel en NAVO die torenhoog wisten op te bouwen.
Iran kreeg onlangs ook een factuur voor ongestoord (sinds 1979) exporteren van terrorisme & islamisme. U begrijpt daarmee de onthutste reacties van "onze" media en die van de Brusselmannen.
@Jan Passant mk2 | 12-01-20 | 15:10: Iran kreeg de rekening voor het niet zonder morren aan de Amerikaanse leiband lopen.
@Jan Passant mk2 | 12-01-20 | 15:10: SA exporteert veel meer terrorisme en islamisme dan Iran.
@LesPaul | 12-01-20 | 15:14: Verder zijn het enorme lieverds, die Iraanse Ayatollah's en generaals. Die verdienen eigenlijk onze grootste respect en steun. Omdat ze niet aan de leiband van Amerika willen lopen. Die 1500 doden tijdens demonstraties vorige maand, dat kwam allemaal door Amerikaanse propaganda, fake news. Dat er meer dan 20.000 Iraanse troepen aan de zijde van IS hebben gevochten. ach iedereen heeft in zijn jeugd wel eens gekke dingen gedaan. Maar ze lopen in elk geval niet aan de leiband van Amerika dus verdienen ze onze grootst mogelijke steun. En ons respect, had ik dat al gezegd?
@LesPaul | 12-01-20 | 15:14: Iran heeft in 1979 eenzijdig de oorlog verklaard aan de ongelovigen en Amerika, niet te vergeten Israël. Iran uit continu bedreigingen en heeft zich niet echt van z’n beste kant laten zien. En met Iran bedoel ik het regime, niet de bevolking al zijn zij eigenlijk Iran. Het regime sponsort terrorisme, en laat zelfs tegenstanders hier in Nederland uit de weg ruimen. Alle acties tegen het regime zijn gerechtvaardigd wat mij betreft als ze Amerika en de ongelovigen met de dood bedreigen.
Ik begin steeds meer respect voor Trump te krijgen. Trump wordt een van de beste presidenten van de States.
De aangeschoten Democraten proberen met slinkse middelen Trump te ondermijnen en te criminaliseren. Het grote publiek begint dit steeds meer en meer door te krijgen hoe slinks en achterbaks de Democraten zijn. Trump staat voor één United Amerca... de Democraten staan voor.. Democrats First! Das het verschil!
Dit bedoel ik dus. Hier wordt een united America geproclameerd. Uhuh. Nat washandje?
Over 20 jaar kunnen wij pas nuchter erop terug kijken en zien wij pas welk goed werk hij heeft geleverd en wat niet. De mensen massa begrijpt geo politieke verhouding niet, laat staan hun eigen buurman of buurt is vaak voor die zieltjes al te veel... Ben van mening dat Trump iets goeds doet of een gevaar is voor de democraten. Want waarom anders dat grote tegenstand, dat krijg je niet omdat je slecht bezig bent of geen gevaar bent voor de democraten.
Trump staat voor Trump en voor de vriendjes van Trump, die trouwens ook weer net zo gemakkelijk door Trump aan de zijlijn gezet worden. Je schijnt vergeten te zijn dat van Trump de opmerking "lock her up" kwam, en dat Trump bleef roepen dat de verkiezingen niet eerlijk verlopen waren tot aan het moment dat door een corrupt systeem meneer ineens Potus bleek te zijn. Maar ach gut, wat is Trump toch in een zielige heksenjacht terecht gekomen. (Als je maar vaak genoeg Trump zegt schijnt zelfs die randdebiel zelf een stukje tot het einde toe te lezen, vandaar heel vaak Trump).
@LesPaul | 12-01-20 | 15:20: Wie zijn dat dan, die vriendjes van Trump'? De Volkskrant probeerde te framen dat Trump een vriend van Epstein was door een oude stock photo van 15 jaar oud te plaatsen terwijl Clinton meer dan 9 keer op dat minderjarige sexeiland van Epstein is geweest, maar daar hoorde je niemand over.
(By the way; door het gebruik van het woord 'zielig' en verkleinwordjes maak je een erg mauwende en gefrustreerde indruk. Het enige wat je doet is je ononderbouwde minachting proberen te ventileren. Ik geeft de MSM en de NPO de schuld. Jij bent daar ook maar een zielig slachtoffertje van
@LesPaul | 12-01-20 | 15:20: ik kan u Norit aanbevelen. Echt, probeer maar eens, het zou u goed doen.
@LesPaul | 12-01-20 | 15:20: het is geen corrupt systeem daar waardoor hij president werd. Het is een ander systeem dan wij hebben. Voor zo'n grote (in omvang en aantal staten) natie is dat systeem met kiesmannen heel goed te verdedigen. Juist als Nederlander vind ik het een redelijk systeem. Als Duitser zou ik het anders zien. Maar ik ben geen Duitser.
@Sinterbikske | 12-01-20 | 15:32: omdat hij natuurlijk poep praat
@sjef-van-iekel | 12-01-20 | 16:03: Dat systeem valt wel te verdedigen, maar je zou de kiesmannen moeten relateren aan het aantal stemmers. En dat gebeurt niet helemaal.
@Overnijd | 12-01-20 | 14:52:
Probeer je berbaar hier te imiteren of zijn jullie allemaal door dezelfde media geïndoctrineerd? Of is het beide?
@LesPaul | 12-01-20 | 15:20: De media van de westerse wereld deden anders aardig aan beinvloeding van de publieke opinie, namelijk door allerlei peilingen te publiceren die gewoon verzonnen waren. Precies dat wat ze de Russen verweten. En dat kun je niet eerlijk noemen.
@Tuinhekje | 12-01-20 | 17:41: Bijna alle peilingen zaten er naast, dat kun je de media niet verwijten.
LesPaules. Trump won ternauwernood ondanks het corrupte systeem dat Hillary moest dienen. Het was haar nog gelukt ook als ze zich niet had vertild aan haar
DEPLORABLES.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 16:43: daar is het niet voor bedoeld. De founding fathers wilden voorkomen,dat de dichtbevolkte kuststreken alleen door de aantallen eenvoudig de wil aan de grote aantallen dunner bevolkte Staten van wat we nu overflyland noemen,kon opleggen. Daardoor kan bij die bevolkingen de wens ontstaan weer met de Unie te breken,omdat de kustgebieden toch altijd de wil opleggen. Die kiemen wilde men smoren . Een kiesmannensleutel is dus licht in het voordeel van overfly-land,maar om een heel integere en goed te begrijpen reden en redenering. Sinds Hittlery verloor is het systeem opeens daar (DNC) in ongenade gevallen. Ook werkt het enorme aantal bewust geimporteerde illegalen extreem in het voordeel van de zg Democraten,wanneer het kiesmannenstelsel wordt opgeheven.
Democraten zijn akelige huichelaars: Californië ontvluchten vanwege de hoge belastingen,emigreren naar een goed draaiende conservatieve staat als Texas. Maar vervolgens wel immoreel Democraten blijven stemmen als dank, en de nieuwe vestigingsstaat weer lekker kapot maken met een Democratisch bestuur. Wat een mensen! Wat een kiezers!
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 19:17: Miljoenen mensen zouden Trump stemmen (en ook miljoenen Hillary), en ik heb peilingen voorbij zien komen dat Trump 2% zou hebben met presentators die bijna zworen dat Trump geen enkele kans zou maken. Kijk dat ze er 10 of 20% naast kunnen zitten is al bijzonder ongeloofwaardig (check alle peilingen van de laatste 20 jaar in Nederland en de uitslagen maar) maar dat de peilingen er 45% naast zitten, dat kan niet. Niet in deze tijd. Dat zitten die omroepen in hun eigen bubbel aan te peilen of ze besodemieteren te boel om de zaak te beinvloeden. Inclusief onze staats propaganda omroepen, die al lang geleden opgeheven hadden moeten worden.
Links staat voor SJWs vooral in Amerika. Zij zorgen niet voor eenheid maar drijven mensen steeds verder uit elkaar. Lang leve Trump.
Deze psychopaat zit nog op zijn rubberbootje opgeblazen door het Russische sociale media trollenleger. Als ik iets lachwekkend vind van de Westerse wereld zijn het die volidioten die zich hebben laten manipuleren door Russische stokers.
De comments op GS ook maar eens minen en zoekalgorithme op patronen laten runnen. Zoek de harde stookkern en het suffe zwikje meelopers.
Trump, de man die er helemaal niet in geloofde dat hij pres zou kunnen worden. In zijn jeugd onder het zware juk van papa, verplicht naar militaire school, geld erven en verbrassen aan faalcasino's. Daarna het vege lijf gered door een TV karikatuur van hemzelf. Een goed recept voor een narcist zonder empathie.
Ik ben benieuwd naar de post-Trump wereld. Dat zal zijn alsof je een grote ruzie in de familie hebt gehad waar zaken zijn gezegd die je altijd blijft onthouden.
Ollongren, ben je weer fit?
Tja Russisch trollenleger misschien naar het eind verplaatsen.
U gelooft het zelf, dat verhaal van Russisch trollenleger en noemt vervolgens anderen idioten? Ha, geniet van de NRC!
Russische trollenlegers... Is het aluminiumfolie weer in de aanbieding?
Wel een goede nick gezkozen vind ik!
@lanexx | 12-01-20 | 16:09: gekozen
kan me helemaal vinden in uw gedachtegang en bezorgdheid ..
@lanexx | 12-01-20 | 16:10: Netjes hoor. Taalhygiene
Overdaad schaadt en Overnijd splijt. Door je korte uiteenzetting van hoe je Trump ziet laat je ook zien dat je met oogkleppen op reageert. Geen nuance. Trump een psychopaat en een narcist noemen en zijn voorstanders 'meelopers'.
Ken je symptomen waar je een narcist aan herkent? Of lul je naar je verstand c.q. lepel je hier op wat je door anderen wordt ingegeven? Of ben je ook in staat je argumenten met betere onderbouwing te verdedigen, zonder enkel naar de door jou opgesomde negatieve zaken die jij aan Trump toerekent te kijken?
@De waard zijn gast | 12-01-20 | 17:22: Iemand die zegt overal de beste in te zijn en het meeste te weten. Zo herken je meestal een narcist. Vervolgens geen kritiek dulden, geilen op aandacht en het plaatje is compleet. Ik heb het idee dat Trump hieraan voldoet.
Nochtans mag je een persoon niet diagnosticeren van afstand. Toch heb ik sterke vermoedens als ik naar Trump kijk en de manier hoe hij doet. Is het erg? Misschien. Want de kans is daardoor groot dat Trump alles voor hemzelf doet en voor zijn eigen belang
Inderdaad. Dat men zo idolaat kan zijn van zo'n omhoog gevallen huizenkoper. Het moet iets te maken hebben met zijn weerzinwekkende manieren die de mensen hier blijkbaar erg aanspreekt. Zijn enige kwaliteit op buitenlandse zaken, zoals met Iran, is zijn onvoorspelbare en impulsieve gedrag. Dat is niet bepaald een bewuste kwaliteit maar meer een toevallige, door zijn absurde karakter ingegeven eerder dan door genialiteit of talent. Maar één van de effecten ervan is dat men ook in Iran bang is geworden voor een eventuele vervolgstap van Trump. Want met zo'n mafklapper weet je het nooit. Dat is een onvoorzien voordeel. Maar noem het geen vaardigheid, of ervaring of wat dan ook, het is gevolg van zijn grillige karakter. Dat in dit geval toevallig goed uitpakt.
@win12 | 12-01-20 | 19:25:
Is jou nick 'Overnijd'? Je bent trouwens een narcist als je veinst overal de beste in te zijn. Als POTUS moet je die kwaliteit gewoon grotendeels bezitten. Is best een verschil.
@Beste_Landgenoten | 12-01-20 | 19:36:
Zou het niet zo kunnen zijn dat mensen hier verder kijken dan hun eigen bekrompen wereld? Dat men in staat is om door die retoriek van Trump heen te prikken en de werkelijke intenties van die man te ontwaren en weten op waarde in te schatten? En dat hij daarbij risico's neemt is inherent aan zijn beroep. Het echte leven is geen GoT waarbij de koning wordt bijgestaan door een toekomstvoorspeller.
Mooi ook, hoe bijna alles wat hij zegt, direct in koeienletters onderin het beeld verschijnt. Verder gewoon het standaard Trump-riedeltje. Alles gaat great en steeds greater.
www.youtube.com/watch?v=mZ4EmA5X-PQ
Hoogopgeleid personeel, zeker in tech/IT, hoeft niet bang te zijn voor werkeloosheid en lage lonen door immigratie. Zij redden zich wel. Het zijn de laagopgeleiden (praktisch opgeleiden) die last hebben van immigratie en globalisering. Hoogopgeleiden kun je dus zonder rem binnen halen. Maar laagopgeleiden en niet-opgeleiden massaal binnen halen, dat is ontwrichtend voor je land en bevolking. Trump voert dus een goed beleid, zowel economisch als sociaal gezien.
Het lijkt me wel dat hoogopgeleide migranten een streepje voor hebben. Daar pleiten al die Tech-bedrijven ook voor. Zodat ze de beste kandidaten kunnen selecteren.
'Hoogopgeleiden kun je dus zonder rem binnen halen.'
Nee, drukt voor hun (autochtoons hoogopgeleiden) ook de lonen, en doet grondprijzen/huizenprijzen stijgen.
@HogeNood | 12-01-20 | 14:57: Tja, je hoeft echt niet hoog opgeleid te zijn om te snappen als er werk voor vijf hoogopgeleiden is en je er vijf extra importeert dit gevolgen voor de lonen van die hoogopgeleiden zal gaan hebben, er zal iig niet ineens twee keer zoveel werk voor die groep zijn.
@HogeNood | 12-01-20 | 14:57: Ik denk dat het wel meevalt met dat drukken van de lonen. Die hoogopgeleide immigranten komen hier ook niet heen voor een kommetje rijst. Die komen voor de hoofdprijs en anders komen ze niet.
En als er voor een project te weinig mensen zijn, of je moet enorm veel loon betalen om nog genoeg mensen te krijgen, met de juiste kwalificaties, zodat het project onrendabel wordt, dan wordt zo'n project waarschijnlijk afgeblazen. Er wordt dan minder werk verzet. Krimp van de economie.
Wat betreft stijgen van grond- en huizenprijzen geef ik je wel gelijk. Je moet niet je autochtone bevolking op kosten jagen en eruit laten drukken. Dus die rem moet er wel zijn. Wat dan ook helpt is: geen massale immigratie van laagopgeleiden naar Nederland.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 14:54: De vraag is dan alleen waarom "onze" overheid zo graag halfanalfabeet volk binnenhaalt en dat verkoopt als handen aan het bed en remedie tegen vergrijzing?
@5611 | 12-01-20 | 15:20: Zo graag halen ze die helemaal niet binnen. De regels voor migratie zijn de afgelopen jaar steeds strenger geworden. Kijk maar eens naar de eisen die aan inburgeren worden gesteld. De examens zijn echt veel lastiger dan pakweg 10 jaar geleden. Je moet wel een beetje niveau hebben om daarvoor te slagen.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 16:05: Ja, de regels zijn strenger geworden, betekent niet dat er een rem op zit, honderd duizenden hangen straks aan het staatsinfuus tot in de lengte van dagen, een ontwrichte samenleving zonder behoorlijke woongenot, alles op en in elkaar geperst. En allemaal om de dictators in Brussel tevreden te stellen.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 16:05:
Ik ken iemand die werkzaam is bij de IND en geloof mij als ik zeg dat iemand eindeloos kan zakken voor een inburgeringsexamen en daarmee eindeloos kan blijven wonen in Nederland. Maar buiten dit vind ik een theorie-examen een aanfluiting om inburgering te bewerkstelligen. In de eerste plaats zijn er veel asielzoekers die gewoonweg niet goed zijn in leren, wellicht omdat ze nooit op school hebben gezeten of gewoon daar moeite mee hebben, zoals zoveel Nederlandse kids dat ook hebben op school. Daarnaast kun je op papier iemand van alles wijsmaken, wat ook vaak gebeurt.
Fraude tijdens examens is ook schering en inslag: er werd nog wel eens een slim neefje of nichtje gestuurd om examen te doen, het aanstellen van vertalers die vervolgens de goede antwoorden gaven, oortjes in waarmee contract met mensen buiten de examenruimte. Het wordt wel steeds moeilijker te frauderen maar toch.
Laat mensen zich maar eens bewijzen voor ze Nederlands staatsburgerschap krijgen en dat betekent wat mij betreft voorwaardelijk staatsburgerschap met een evaluatie na 2 jaar. Dan krijgen die mensen ook de kans zich te ontplooien en zijn ze tevens meer gemotiveerd om de taal te leren en Nederland te leren kennen. Het moet wel goed worden gemonitord, en dan ook nog door kundige mensen, dus dat vraagt ook een behoorlijke investering. Maar die is het dubbel en dwars waard. Mocht na 2 jaar constante tegenwerking en een aversie tegen integratie en onze normen en waardewn worden geconstateerd dan is het na 2 jaar onherroepelijk wegwezen naar waar je vandaan kwam. een echte vluchteling is hiertoe bereid, ik zou dat andersom ook zijn wanneer ik in dezelfde situatie in een door mij uitgekozen moslimland ter bescherming zou worden opgevangen. Van de vele Afghanen die de oorlog ontvluchtten hebben de meesten werk en zijn ze goed geïntegreerd met de Nederlanders, zonder hun eigen identiteit en cultuur te verloochenen. Zo kan het dus ook. Maar daar zat destijds dan ook niet zoveel 'vullis' tussen als wat er de afgelopen jaren op ons af is gekomen.
@Sitting_targets | 12-01-20 | 15:19: Het feit dat de koopkracht in Europa en de VS als sinds de jaren '70 niet substantieel stijgt, duidt erop dat het totaal niet meevalt met dat drukken. We hebben in de jaren negentig een korte opleving gehad toen Nederlandse dames ook gingen werken, maar al decennialang gaan werknemers, zowel aan de top als de praktisch opgeleiden, er nauwelijks op vooruit. De genoemde Weinstein heeft daar met 'Anthropic Capitalism And The New Gimmick Economy' een aardig artikel over geschreven. Op het moment dat Amerikaanse promovendi (PhD) in Science-hoek meer dan €100k dreigden te gaan verdienen, zijn door open grenzen de salarissen van die hoog opgeleide techneuten naar beneden geduikeld. Goed voor werkgevers, slecht voor alle anderen.
@De waard zijn gast | 12-01-20 | 17:51: Fraude zijn ze nu heel streng op. De examenruimtes hangen vol met camera's. En iedereen die examen doet wordt gecontroleerd aan de hand van zijn of haar ID. Wat wel zo is: je kunt aan de hand van iemands land van herkomst vaak een inschatting maken of de persoon in kwestie binnen 3 jaar kan inburgeren. Bepaalde Afrikaanse landen scoren helaas erg slecht.
De grap is, bijna de helft aan kosten voor de Irak en Afghanistan oorlogen ging naar "Private Contractors", ook wel huursoldaten genoemd.
U heeft daar een financieel verslag van paraat?
Dat eerste draadje van de mathematicus (want marktwerking is wiskundig bewezen) meneer Weinstein: het staat in een open economie de aandeelhouders vrij om een te inhalige CEO eruit te trappen. Net zo goed als het importeren van buitenlandse vaklieden, zeker als je zo weinig in Onderwijs investeert als de VS (Betsy DeVos is mijn favoriete Amerikaanse dbtje). Als je dan toch marktwerking propageert, wees dan consistent. De genamedropte theorieën in het tweede draadje zijn mij helaas niet bekend.
In dat derde Trumpfilmpje moest ik lachen om zijn opmerking dat hij in feite in zijn eentje de msm (en Cable Television!) in leven houdt. Goed om te zien dat, als je hem maar in zijn waarde laat, er prima valt te praten met President Trump. Geeft de burger toch weer wat moed.
Prima president.
Laura Ingraham is een voor Nederlandse begrippen ongewone journalist. Mevrouw is geen cheerleader voor het voortreffelijk Deugende globalisme - of voor de ons zo angst aanjagende klimaatramp waar "onze journalisten" voetstoots vanuit gaan.
Ze stelt zelfs kritische vragen aan de beste president die Amerika had sinds Honest Abe. Dat mag toch?
Alleen globalisten kweken "journalisten" die (voor hen) uitsluitend juichen - en bloedstollend grommen tegen de oppositie.
CNN, BBC en NOS kwakken dertien in een dozijn van zulke tamme mouthanen op uw TV scherm.
Het is natuurlijk zo klaar als een klontje. Iedereen die geen open grenzen, klimaatagenda, de LGTBQ agenda en Brussel propageert is de gezworen vijand van de pers en media..
@Nehemia | 12-01-20 | 14:36:
geen speld tussen te krijgen
Is het geen vooropgezet toneelstukje? Om Trump toch nog een beetje globalisering te laten verdedigen. Zo wordt hij acceptabeler voor de globalisten, waaronder het grootkapitaal. Het grootkapitaal is een machtige tegenstander, zo merken wij elke dag.
@Sitting_targets | 12-01-20 | 14:49:
nou ja, de VS heeft inderdaad wel een tekort aan topkwaliteit ICT-volk. Amerikanen in die branche genoeg, maar die hebben allemaal een topbaan bij de techcompanies waar zij algoritmes schrijven om de bevolking af te houden van informatie die hen iets anders dan dom & democrat doet stemmen.
@Sitting_targets | 12-01-20 | 14:49: Trump krijgt geen kritische vragen dus het is doorgestoken kaart. Trump krijgt wél kritische vragen en dan is het een toneelstukje dus evengoed doorgestoken kaart.
*triomfantelijk om me heen kijkend*
Obama hoefde geen kritische vragen te krijgen want die was goed. Dat stond immers in de krant.
@Sans Comique | 12-01-20 | 15:37: Je hebt kritiek en kritiek. Hij krijgt in het interview kritiek dat hij niet ver genoeg gaat in zijn beleid, dan wel dat hij niet doet wat hij belooft. Dat is kritiek van een ander soort dan die hij altijd van CNN e.d. krijgt, namelijk dat hij veel te ver gaat, dat hij wel doet wat hij beloofd heeft (en knettergek is etc etc).
En niets mis met dit toneelstukje, hoor, als het dat is. Trump komt gematigd en verstandig over. Wat 'ie ook is. Ik ben blij met deze man.
Als iemand een pro-globalist is, dan is het Trump wel, Jan! Zoals altijd - echt altijd - sla je de plank mis. Ik heb nog geen enkele uitzondering gezien. Je hebt het zeldzame talent om iedere keer exact de verkeerde analyse te maken. Je mag daar best trots op zijn hoor Jan.
Trump, mocht je het nog niet weten, heeft een vergaande deregulering van de geldsector doorgevoerd, waar ze op Wall stfreet heel erg blij mee zijn. Minder regels, minder controle, meer winst en meer mogelijkheden om risovol te beleggen zonder toezicht. Je kunt raden waar dat heengaat: De winst kom in de zakken van de bankiers, de rijke jongens en Trumps sponsors terecht en mocht het mislopen dan betaalt de burger. Ja joh, die Trump is zo'n anti-globalist.
Ik ben echt benieuwd waar je je opleiding hebt gehad of wat je levenservaring is, maar je talent moet je ergens hebben opgedaan. En wat ook knap van je was vandaag: Je hebt het woordje "fascist" nog niet gebruikt. Gewoon cold turkey stoppen Jan, minderen is net als bij roken geen optie en op een dag kan je helemaal zonder "fascist". Zet door!
Fox is gewoon leuk en goed. Vooral Tucker Carlson. Nederland zou echt zo een zender moeten hebben. Broodnodig.
Ook Lou Dobbs, Maria Bartiromo en Sean Hannity zijn een wapen tegen alle 'progressieve' desinformatie.
@Nehemia | 12-01-20 | 14:32:
Om propaganda zo te duiden gaat ook wat ver.
@Erikjan79 | 12-01-20 | 14:40: Bij FOX zijn er ook een aantal die zwaar anti Trump zijn zoals Chris Wallace. Degene die wel op de hand van Trump zijn, zijn op één hand te tellen.
Tucker Carlson vs Rutger Bregman. Als je bedenkt dat ik en rechts Nederland geen fan van Rutger zijn kan je nagaan wat een faalhaas Tucker is.
@Nehemia | 12-01-20 | 14:50: Fox and Friends ,Hannity,Maria Bartiromo,Lou Dobbs, Chris Hilton,Gutfeld,Judge Janine Pirro,Watters, Tucker Carlson,Varney, aanzienlijke delen van Fox Business News.....
FOX die het TRUMP moeilijk maakt?? Dan is Laura Ingraham snel haar baan kwijt of we gaan een nog extreme president krijgen.
Nooit Chris Wallace gezien? Een Never Trumper pur sang en die werkt ook nog eens voor Fox News. Zo zijn er nog wel een aantal.
Nah, dat "onze" media allemaal zo werken wil niet zeggen dat een witte raaf in medialand als Foxnews dat OOK doet.
kijk eens een keer zou ik zeggen,dit komt heel erg als geroeptoeter over....
Dat tweede filmpje ... bizar wat hij allemaal zegt in volledige openheid. 1. We hebben de olie (Irak/Syrie) en daar ging het om. 2. Saoedi-Arabie betaalde afgelopen jaar 1 miljard voor Amerikaanse militaire steun. 3. Zuid-Korea betaalde afgelopen jaar 0,5 miljard voor Amerikaanse militaire steun.
Zoveel openheid hoorde je niet van de democraten, nee. Die gaven zomaar 1.5 biljoen aan Iran onder Obama terwijl ze daar dood aan Amerika riepen en hun vlaggen verbrandden?
In elk geval een stuk beschaafder dan de sociaaldemocraten, christendemocraten en liberalen hier, die maar blijven roepen dat hun moord- en plunderpartijen allemaal ter bevordering van mensenrechten enzo zijn.
@Jan, Leiden | 12-01-20 | 14:37:
Ja blijkbaar, dat hoor je allemaal niet bij de NPO en RTL.
@Watching the Wheels | 12-01-20 | 15:47:
Nee, weglaten en verzwijgen doen ze blijkbaar ook graag.
Natuurlijk gaat het om olie. Met die mensen en hun ideologie, daar kan een normaal mens helemaal niets mee. Een verademing t.o.v. alle andere hypocriete westerse leiders die graag een bruin armpje daar willen halen.
"You have such a great relationship with the queen". Tuurlijk joh. Fox daar kan een normaal mens geen 30 seconden naar kijken. Gewoon een kruising tussen een fanclub, lobbyvereniging en ingehuurde advocaten. Niet dat de rest in de USA veel beter is maar deze mafklappers die zich journalist noemen spannen echt de kroon qua verloedering van de pers.
Fox zegt zelf ook dat ze geen nieuws brengen en dus geen journalisten zijn. Helaas gebruikt de helft van de VS het wel als voornamelijke informatiebron.
het woord mafklapper is op velen van toepassing,vind u ook niet?
wat vind u trouwens van het demagogische mafklappergehalte van uw vrinden bij CNN,MsNBC,CBS, de NYT, WaPo Boston Globe , L-A Times om maar een paar voedselbronnen van anti Trumpers te noemen. Nee dan de Moutkip,tuurlijk joh.
@hertogvanzottegem | 12-01-20 | 14:54: Allemaal zeer respectabele nieuwsbronnen, door daaraan te twijfelen diskwalificeert u zich als serieus te nemen gesprekspartner ..
@justinianus | 12-01-20 | 16:11: Dit ligt er zo dik bovenop, dit moet sarcasme zijn. Dat hoop ik althans voor u.
@Dr. Snoepjes | 12-01-20 | 17:28: u bent af ..
@justinianus | 12-01-20 | 17:51: je bent hem....
Volg Eric en Brett Weinstein. Echt.
Beide zijn zo fout als wat. Stop toch met die Trump onzin.
Ja getver die Trump. Nog steeds geen WOIII ontketend. Een beetje handelsoorlogen voeren en terroristen afknallen maar verder niks nada. Ik mis Obama, en vooral zijn gloriejaar 2015. Meer dan 1 miljoen migranten richting Europa. Wat een president.
uit Vroomshoop?
Ik mis Bill O'Reilly.
Bill was een verwaande kwal. Niemand bij Fox heeft het nog over hem,terecht.
@streknek | 12-01-20 | 14:29:
Een lul was het.
Ik zag dat programma van hem altijd als een soort Nieuwsuur, maar dan gepresenteerd door de broer van Al Bundy. Heerlijke tv. Vooral zijn 'kritische' interviews met zijn golfmaatje en presidentskandidaat Donald Trump staan me nog erg goed bij.
@VanBukkem | 12-01-20 | 14:36: En hij heeft Lies wheel by the pussy gegrepen ,Heeft hem heel veel geld gekost en zijn baantje ,natuurlijk.
Ja voor iemand als Laura is Trump natuurlijk lang niet extreem genoeg. Maar ja, dat krijg je met zo'n papa als de hare.
High skilled labour binnenlaten lijkt me niet zo'n probleem voor de VS. Dus om Trump hier nou op aan te vallen....
Laura is voorzitter van de Trump fanclub. Is een zeer sluwe propagandiste van de Republikeinen. Inmiddels 56! maar 10 jaar geleden nog ontzettend lekker, dat dan weer wel.
@beniknouzoslim | 12-01-20 | 14:21: De Republikeinen hebben maar één MSM kanaal dat af en toe het eerlijke verhaal verteld. De rest van alle MSM is voor de Democraten.
Skilled cheaper labour, dat is voor de Amerikanen wel momenteel een groot verwijt. Maar Trump zegt dat ze gewoon nodig zijn voor het opbouwen. Zijn die USA lui zelf dan te dom ervoor of te duur?
"High skilled labour". Zou er op de arbeidsmarkt nu werkelijk zo'n tekort aan bollebozen bestaan? Is het niet vreemd dat een land met 370 miljoen inwoners niet een paar slimmeriken kan opleiden? Zou dat high skilled hetzelfde betekenen als het "hoogopgeleid" (d.w.z. in staat zijnde in policor jargon weinig of niets te zeggen) in ons land? Hetzelfde geldt eigenlijk voor ons eigen land. Zouden de technische universiteiten niet in staat moeten zijn om te voorzien in die paar arbeidsplaatsen bij ASML? Kunnen wij onze eigen apothekers niet opleiden, uit een bevolking van 17 miljoen? Moeten we nu echt analfabeet blijven?
@JvanDeventer | 12-01-20 | 14:41: Die slimmeriken zijn vooral van Aziatische afkomst, begrijp ik. Er gaan al stemmen op om blanke scholieren een voorkeursbehandeling op topuniversiteiten in de VS, omdat ze anders worden weggeblazen door Aziatisch toptalent. Die zijn gemotiveerder en halen mede daardoor betere cijfers.
@JvanDeventer | 12-01-20 | 14:41: Ook in Nederland hebben we een tekort aan slimme kundige mensen. Zelfs in het slimste deel van de bevolking zitten nog aardig wat idioten. Daarom braindrainen we de rest van de wereld zoveel mogelijk. Aan domme mensen hebben we echter geen gebrek en die moeten we dus ook niet vermeerderen met domme mensen uit het buitenland.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-01-20 | 14:58: Daa zit ook een hoop bangmakerij bij. Nederlandse IT-ers werden ooit eens bang gemaakt voor IT-ers uit India. Die waren zo goed. Uiteindelijk bleek 99% daarvan idioot te zijn. Verder, Chinezen en zelfstandig nadenken en initiatief nemen blijken vaak niet samen te gaan.
Neemt niet weg dat ik het tegen gaan van decadentie in het Westen alleen maar kan toejuichen.
@Nehemia | 12-01-20 | 14:28: haha Fox eerlijk.
@Sitting_targets | 12-01-20 | 15:07: Die Aziatische studenten waar ik het over heb, halen hogere scores op bijvoorbeeld toelatingsexamens. En kijk eens naar het aantal Aziaten bij de grote Techbedrijven. Dat neemt ook fors toe.
@Sitting_targets | 12-01-20 | 15:01: vandaar die influx van tandartsen en apothekers uit het MO
Trump wil zijn bejaarde leuter natuurlijk wel eens in Megan hangen. Ik snap dat wel. Grab em by the pussy!
Dat is niet Megan (Kelly) maar Laura Ingraham. Daar heb je waarschijnlijk overheen gelezen. Laura Ingraham is samen met Sean Hannity en Tucker Carlson de grootste Trump fan van Fox. Zij misleidt het Amerikaanse publiek, dag in dag uit.
Ze praat als een kerel.
Laura geeft voorzetjes. Ze verwijt Trump dat zijn beleid nog te soft is jegens immigranten, precies wat Trump wil horen. In Nederlandse context: de Nieuwsuuur verslaggever die vraagt: "meneer Klaver, wat gaat u doen om te zorgen dat de vervuiler betaalt".
@beniknouzoslim | 12-01-20 | 14:13: nee dus, 2x
@beniknouzoslim | 12-01-20 | 14:18: Nieuwsuur en andere MSM - omroepen stellen aan de band sturende vragen. Waarom krijg ik de indruk dat u in het democratische kamp zit?
@beniknouzoslim | 12-01-20 | 14:18: Exact!
REAGEER OOK