KOOP DAN. 5 Betaalbare Trekkers op Marktplaats
Want #Boerenprotest Deel II komt eraan!
Als we op 1 oktober iets geleerd hebben, is dat de autoriteiten soms best wel een stapje opzij doen. De afspraak was eerst 5 trekkers, toen 75 trekkers (en de rest bij het ADO-stadion). Uiteindelijk stonden er 0 trekkers op de aangewezen plek, en HONDERDEN trekkers op en naast het Malieveld. Allemaal nog strak geparkeerd ook. Hee, dat was niet de afspraak. Bewindslieden durfden alleen in een beveiligde motorcade naar het naastgelegen (!) Malieveld. Mark Rutte zat te bibberen in Het Torentje met Defensie onder een sneltoets om de paraat staande legertroepen in te zetten (bron).
Waren ze benauwd voor Femke van Boer zoekt Vrouw? Die ziedende schapenhouder? De hooivorken van Defence for Farmers? Welnee. Het waren de trekkers die de poep dun door de bestuurlijke VVD66-suits liet lopen. Zo'n trekker duwt niet alleen moeiteloos een hekwerk omver, je kunt er ook Merkel Lego en ME-busjes mee wegduwen, en van een roedel pliesiepaarden wordt zo'n trekker heus niet bang. Dikke claxon + lampen & zwaailicht erop, en vort zijn die knollen. De Trekker is The People's Tank.
Een nieuwe trekker is onbetaalbaar, en als eenvoudige burger hebt u geen 1000 hectare als onderpand voor een lening bij de Rabobank. Maar u kunt best zelf een trekker kopen, desnoods met de buren, of met de hele straat. GeenStijl Maatschappij Mechanisatie vond 5 prima instapmodellen annex starterstrekkers op Marktplaats, en hopen u terug te zien op het volgende #Boerenprotest. Tot dan dan.
John Deere - € 12.995,-
https://link.marktplaats.nl/m1461301345
Fendt - € 22.500,-
https://link.marktplaats.nl/m1463984857
Renault - € 8.950,-
https://link.marktplaats.nl/m1418906027
Case Turbo - € 15.500,-
https://link.marktplaats.nl/m1463911430
Koopje! Vintage Deutz (1976) - € 4.900,00
https://link.marktplaats.nl/m1463845817
Reaguursels
Inloggen(De dreiging met) geweld tegen de overheid werkt.
De overheid zal als het kan geweld gebruiken tegen burgers, zie bijvoorbeeld Geldermalsen. Maar als ze dat niet kunnen winnen, geven ze toe.
Onze immigranten begrijpen dat als geen ander.
De autochtonen laten in alle richtingen over zich heen lopen.
Grappig hoe de voorbanden van de trekker links (voor de kijker rechts) op de openingsfoto verkeerd om gemonteerd zijn...
Scherp gezien, de "V" moet inderdaad naar beneden wijzen!
@Tuinhekje | 03-10-19 | 01:40: Is voor een gelijkmatiger slijtage van de banden. Banden liggen er hier ook 'verkeerd' op, weinig verschil voor de tractie.
Scherpe observatie. Wat Pelikaanduif zegt. Het rijdt ook comfortabeler zo. Er zit een scherpe voorkant aan die nokken en een wat rondere achterkant, zo rolt de band beter op harde wegen. Maar dat zal de reden niet zijn. Een andere reden waarom de band 'omgekeerd' wordt gemonteerd is dat het profiel juist dan beter wordt schoongehouden door het modder naar buiten te persen op niet-aangedreven assen. Ook bij kippers bijvoorbeeld. Dat zal de reden ook niet zijn. De reden zal zijn dat deze trekker vaak een met voorlader wordt ingezet. Daar kun je voordeel van hebben bij zware lasten bij het terugrijden op bijvoorbeeld natte klei.
Trekker prima maar weet je wat echt werkt tegen een de in nood opgeroepen leger macht. Maaimachines van 10 meter breed Dan blijf je als soldaat echt niet staan... hollen
Bovendien mag je als regering je legermacht niet in zette tegen je eigen burgers Dus alles wat er gebeurd is fictief... Gaat u maar rustig slapen
De boeren hebben nu plannen om Schiphol te bezetten op 29 oktober. Wollah!
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Las het. Gezellig rond de landingsbanen?
Als het maar veilig gebeurd Schiphol is geen malie veld..
Iets van samen laten vallen met Schiphol personeel acties
Schoponderjehol met klompen
Nepnieuws verspreid door een dierenactivist om de boeren tegen elkaar op te hitsen. Wel bijzonder dat alle media hier wel weer over kunnen hebben. Wij hebben de politiek een ultimatum van 4 weken gegeven, pas daarna worden er weer acties gepland door Farmers Defence Force. 1 fucking Whatsapp kettingbericht en de hele linkse media lult weer over Schiphol
Maar .. Wat is nu een grappige bijnaam, voor deze groep.
Hmm ... Een paar suggesties :
Bokkerijders
De Anti-Asfalteerders
Anti-Doem'66
De tractor blokkers
Helden ..
..
Boerenbeleg
Geef mij maar een Lanz Bulldog. Als de kop gloeit rijdt ik dwars door het torentje.
U kent uw klassieke trekkers. Ik mag mij gelukkig prijzen met een Fendt GT220 uit 1959. kom ik erachteraan met genoeg bier om te proosten!
Enzo Ferrari zei ooit tegen een ambitieuze landgenoot: "Blijf maar gewoon tractors maken."
www.marktplaats.nl/a/zakelijke-goeder...
Ferruccio Lamborghini. Enzo zei toen Lamborghini een klacht had over de koppeling van zijn Ferrari "Blijf jij maar tractors maken, dan bouwen wij de auto's wel." Toen moest Lamborghini gedacht hebben: "okee mannetje, ik zal je wel eens wat laten zien."
Heb al 8 John Deeres.
Nou ja, miniaturen, geen echte. Jammer.
Ik denk dat je er wat meer nodig hebt voor de A2.
"Gisteren stonden boze boeren op het Malieveld tegen verandering te demonstreren. Ze kregen hun zin. Talloze politici hebben hen inmiddels toegezegd dat het de komende jaren blijft zoals het is. Boeren mogen zich gewoon diep in de schulden blijven steken, om mee te kunnen in de schaalvergroting, om dan hun producten tegen dumpprijzen aan de supermarkten te moeten verkopen, zodat ze net genoeg geld hebben om hun veevoer of zaaigoed tegen woekerprijzen bij een monopolist te kunnen kopen, en weer een jaartje ongelukkig te blijven.
Opgelucht reden ze gisteravond weer naar huis." Dixit ene Pieter Derks. Laat dit a.u.b. a.u.b. niet zo zijn. www.nporadio1.nl/de-nieuws-bv/onderwe...
Leuk filmpje op site SGP, snotneus Klavertje zegt tijdens betoog in de 2e kamer,
we moeten de boeren sociaal en eerlijk uitkopen waarop Kees van Staay hem
droog interumpeert en vraagt losjes waar staat het in jullie tegenbegroting?
Eh eh eh zegt Klavertje dat staat er niet in. Dus wederom slap gelul van die snotneus.
Bedankt voor de tip! Ome Kees is on fire!
twitter.com/SGPnieuws/status/11743216...
De naam is overigens: Kees van der Staaij.
Bij het verlengen van m'n rijbewijs zag ik dat er een categorie T (tractor) gratis en voor niks bijgevoegd is. Dat kan geen toeval zijn, wie zou daar achter zitten ???
Je bent een boer.
Tja of de beambte vond je een boerelul, zou nog maar even navragen doen.
Nope geen boer. En boerelul, laat ik zeggen dat de meningen daarover uiteenlopen.
Maar iedereen met een rijbewijs B van voor 2015 krijgt 't zo te lezen:
"U krijgt bij de eerst volgende vernieuwing/vervanging van uw rijbewijs automatisch de categorie T bijgeschreven. U moet wel aan de volgende voorwaarden voldoen;
uw rijbewijs B is door de gemeente afgegeven voor 1 juli 2015;
u bent op het moment van de aanvraag voor een rijbewijs 18 jaar of ouder;
de categorie B op uw rijbewijs is niet ongeldig verklaard (op het moment van de aanvraag)."
Boerentopics op rij maken mij blij. Erg blij.
En deze doet me specifiek denken aan Alvin Straight (73), die van Iowa naar Wisconsin rijdt op een John Deer lawn mower, om z'n broer, met wie Alvin in onmin is, te bezoeken.
www.moviemeter.nl/film/1964
Prachtfilm, on-Lynchiaans, met een groot klein verhaal, waarin de natuur een hoofdrol speelt.
En natuurlijk die John Deere machien.
Vroeger zelf uren op mogen ravotten en serieus werk van maken, van dat gras.
Je krijgt veel jonge jochies haast niet blijer dan dat.
Mooi verfilmd inderdaad. Een road movie op een trekker.
kun je er ook 1 huren?
Leasen kan wel.
Hoe zit het met de "John Deere Right to repair" in Nederland ?
In Frankrijk op LeBonCoin staan er 1200 te koop tussen de €5000-10.000. Sommige stoten vanwege hun leeftijd wel wat extra kooldioxyde uit.
Woon jij in Fr ?
Dat gedoe met die boeren en zo maakt kennelijk nogal wat los bij de mannen.
deutz met luchtgekoelde motor. onverwoestbaar
Helemaal waar!!!
En een FYG stikker bij de uitlaat ?
Geen Porsche of Ursus tractor?
t starten van zon posche mooi geluid
Ze gaan nu de Rabo-bank aanvallen (als Boerenleenbank) , nu ze van de schrik van die rechtse tractors bekomen zijn. Een bank aanvallen landt beter bij het plebs denken die linksen waarschijnlijk.
Ik heb gewoon een nieuwe besteld, ik rijd niet tweedehands.
Sorry ik rij alleen Lamborghini www.lamborghini-tractors.com
Ik kom met m'n PC-tractor! Hulde aan de boeren!
De gemotoriseerde hoogwerker biedt een scala aan mogelijkheden. Ook te huur.
Dit lijkt me ook wel wat assets.cnhindustrial.com/nhag/eu/asse...
Ik heb er al een.
je rechterhand?
Erop gaan zitten, dan is ie van een ander
Gewoon even op Mobile.de kijken. Staan er genoeg te koop voor een klein prijsje: suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.htm.... En ik mag trouwens, sinds ik een nieuw rijbewijs heb, ook op trekkers rijden. Nooit les op gehad en nog nooit mee gereden, maar daaruit blijkt maar weer dat we allemaal jesuisboer zijn!
Doe mij die John Deere maar: groen met geel valt in Den Haag niet zo op..
reaguurders even allemaal inzamelen: tanks-alot.co.uk/military-vehicles-fo...
Mag ik dan een mooie Barret bestellen, pwiezepwiezepwieze.......?
@LoesjeP | 02-10-19 | 16:40: nee, nee deze voertuigen kunnen zonder bewapening legaal in nederland worden gereden volgens mij als ... Landbouwvoertuig!
Doe Kaas maar die Mobile Air Traffic Control Tower.
Ze zijn ook gewoon te huur natuurlijk. geert-jandekok.com/tractor-verhuur/
Nou Guurders, allemaal een tractorrijbewijs halen dan! ;)
En dan allemaal naar Schiphol, opzouten met die luxestikstofvluchten.
Krijg je er gratis bij als je je BE rijbewijs verlengd.
M'n fotoalbum van echte oldtimertjes flic.kr/s/aHsmHqMSdW
www.youtube.com/watch?v=Iwwd_ldI4oM
Kijk Russischeboeren doen het toch iets anders, maar wel top.
Doet maar Big Bud 747. Beide kanten van de snelweg voor nodig.
Mag een flink model grasmaaier ook?
static.vecteezy.com/system/resources/...
Ik zoek nog een witte David Brown 990
ah ook een klassieker.
De vereniging waar ik lid ben hebben we een Wit met oranje DB990 Selectamatic met dichte kap om het gras mee te maaien, prachtmachine:)
Is zo'n ding niet verkrijgbaar in mooi magenta roze?
www.youtube.com/watch?v=5qowHVYyyQw
Kijk even bij Mastermilo82, die hebben een roze heftruck!
Zilverkleurig met bling!!
Haha die boeren met hun tractoren met 'politieauto-opzij-schuiver' voorop hebben de schrik er goed in zitten bij de boven-ons-gestelden. Ik vraag me af wat de politiek gaat doen. De politie voorzien van tanks gaat niet gebeuren, die heeft ons leger niet eens. Een typisch nederlandsche oplossing zou zijn om alle tractoren verplicht van een nummerplaat te voorzien. Let op, binnenkort in de NRC berichten over gevaarlijk hard rijdende tractoren.
U wordt op uw wenken bediend.
www.boerderij.nl/Home/Nieuws/2019/4/K...
Blijven we dit boerennieuws houden?
Ja! Lekker doorzuigen met z'n allen!
Ik Fendt helemaal mooi.
Voor wie dit nog te duur is, of voor hen die ook eens met allerhande oogst-, maai-, ploeg- of zaai-aanhangels willen spelen (plus vorkheftrucks, paardentrailers, verreikers enz) : Farming Simulator 19! Bleek nog best een leuk spel te zijn...
www.youtube.com/watch?v=BwiQxt4ahww
Lijkt me geweldig. Ook voor op vakantie, ff een Alp opknallen. Wat is een beetje een goede toertrekker?
Dikke deutz met 4 WD en s 74 cabine!!
Jammer van 34 inch banden, ff 600 /38” inch monteren
Wat zouden 2 nieuwe achterbandjes kosten?
Voor 1200 euris heb een bredere en hogere band
@Dijkshoorny | 02-10-19 | 16:02: als je er maar over een hek mee kan rijden xD
Zo en nu laten we de boeren weer 100 jaar met rust. Was heel even grappig.
En dan luisteren naar deze klassieker:
www.youtube.com/watch?v=I0qYdhkEBlk
Sinds gisteren tracktoren wat meer leren waarderen
Zo'n tractor is een super handig voertuig om over een hek mee te rijden.
Ik zat meer aan deze te denken, de Caterpillar 994k ... > www.youtube.com/watch?v=vTNWY8xHsNQ
Lol@vrachtwagens met donkergroene bak legercolonne noemen..
Aluhoedje.
haha wat een uberkneus ben je toch. Dat zijn gewoon legervoertuigen, als je nergens verstand van hebt ben dan gewoon stil.
@Indoneesje | 02-10-19 | 16:06:
Lol! Verdiep je eens.
www.defensie.nl/organisatie/landmacht...
Het leger heeft ook een soort tractor xD
www.defensie.nl/organisatie/landmacht...
@Superior Bastard | 02-10-19 | 16:20: Misschien een bril kopen voordat je nog meer onzin uitkraamt.
@Superior Bastard | 02-10-19 | 16:20: Lijken namelijk allemaal verdacht veel op de DAF YAC-2300 met groene legerbak. Nog meer onzin te melden?
die laatste maggg die nog wel... die heeft vast geen roetfilter of voldoet vanaf zijn loopbandjaar niet aan de nieuwe inlegregeltjes norm.
Maar misschien kunnen we met zijn allen trekpoolen of delen.. zoiets als die ootootjes op bekende plekken en dan digitaal reserveren..
of nog beter, wat je ook bij die toeterstoeten ziet... je huurt voor een dag zo'n kek ding ( de je never niet kunt betalen en wel van een bro kunt huren die daar zijn maffia geld in heeft gestopt) en dan al toeterend en met vlaggen zwaaiend over Neerlands wegen..
melden we het vooraf bij Rutte en zijn trutten in Den Haag..
En beloven geen oom agent neer te meppen is niet nodig.. zelfs 10.000 boeren hebben meer fatsoen dan bepaald volk in dit land doen..
www.oldtimerplus.nl/inserate/traktore...
Voor de oldtimer liefhebbers zijn er nog de Lanz Bulldog tractors, 1 enkele cilinder met een heerlijke dreunende en dampende uitlaat. De nachtmerrie van elke klimaat activist, paard en komt extragratis met auto-magisch rookgordijn.
Telt een Lada Niva ook?
@Theo-Pim-Riv | 02-10-19 | 15:55: Dit is beter dan een Lada Niva, op alle vlakken. (maar dat is dan ook het enige wat beter is dan een Lada Niva)
@Lt-Kol Kilgore | 02-10-19 | 15:59: Je mag je mening nog veranderen;
www.youtube.com/watch?v=Iwwd_ldI4oM
Die Renault stat nog in Oekraine. (De Krim)
Trekkers in 's-Gravenhage, maar waar was Marektrut in dit alles?
bevend onder zijn (eigenlijk ons) bureau.
Aan het werk dit was een klusje voor Carola, het land moet natuurlijk wél bestuurd worden.
Ik wil ook boer worden, dan ben je de hele dag aan het trekken en zegt iedereen dat je hard werkt.
Koop een zak potgrond en douw daar je ........ ok hand in, dan ben je zolderboer.
In een volgend leven word ik vulkaan. Lig ik de hele dag op mijn rug te roken. Zeggen de mensen: "Kijk. Hij werkt."
Zojuist een boer gelaten.
Komt wel dichtbij zo.
Hoeveel stikstof doet zo'n boer ?
@A.S. Perien | 02-10-19 | 16:01:
Ik laat ze altijd in Belgie, mogen ze het daar uitzoeken.
@A.S. Perien | 02-10-19 | 16:01: 0,0000000000004% van een Boeing 747, het speeltje van Jetten & Klaver, handen af van Schiphol.
Een echte vent jeuch op unne Fendt. Of unne John Deere, just wat 'r op stal haet.
Maar goed, je moet kiezen:
de gloeiendhete uitlaat van zo'n boerentrekker
of:
zo'n geval voor randstadlulletjes: erectieexpert.nl/penispomp/
Maar die banden op die Fendt. Geen idee waar je die voor nodig hebt, mogelijk zijn die moderne aardappelgreppels veel steiler dan die van vroeger, maar godnondeju, daar kan menig monstertruck een puntje aan zuigen.
Effe tunen en je lacht al die parelkettingtroela's (en vastgoedjongens) in hun Range Rovers recht in hun treiter uit terwijl je er letterlijk overheen walst.
Sommige bestellen zelfs bigshopper.nl/product/de-boer-geiten-...
Ik zoek deze New Holland.
agriculture.newholland.com/eu/en-uk/e...
Das Mien Merruk.
Altijd binnen gestaan en van een oud vrouwtje geweest...
Van Marektrut.
En net ververst ! Kijk maar de olie legt er nog onder
Als Poetin en Zelinski handig zijn dan bieden die boeren een stuk grond aan en een zeer goedkoop krediet om in Rusland en de Oekraine verder te gaan boeren.
Dan hebben de boeren rust en loopt de belastingdienst miljarden mis.
De uit Zuid-Afrika verjaagde boeren zijn daar al welkom. Hier in het AZC niet uiteraard, wel de daders van het racisme tegen blanke boeren.
www.scmp.com/news/world/russia-centra...
Kent U hem nog Evert van Benthem, ElfstedenVeeboer en Nederland uitgejaagd met zijn bedrijf, hij werd ziek van de regeltjes en vertrok naar Canada.
Man wat gun ik hem daar zijn geluk en gelukkig is hij, neem dat van mij aan en uit eerste hand niet van horen zeggen.
Misschien is dat wel wat onze Leijders willen, wij eruit en zij erin?
www.youtube.com/watch?v=m3qzFwpczZs
Ha! Tractor wars.
Ik heb een Komatsu D355A bulldozer op het oog. Marvin Heemeyer had er ook zo een.....
De kloof tussen regering en Tweede Kamer aan de ene kant en het volk aan de andere kant kon niet veel duidelijker worden gemaakt door de cordons ME, waterkanonnen en gepantserde voertuigen van de ministers. Als je zover van het volk afstaat, dan doe je er als regering verstandig aan om je biezen te pakken. Werkelijk beschamend hoe Rutte en zijn luitenanten hiermee omgaan.
Impeachen die VVD666'ers, allemaal opzouten en NLexit, als we toch bezig zijn, vissers en boeren en belastingbetalers onder het juk van de eussr uit.
ik zat net even te googlen, en wat blijkt in de UK kan je dus ook voor leuke prijzen M113's kopen etc. en als je genoeg op de bank hebt is een wat stevigere tank met een schuifblad er op ook een optie.
@ikworstelengadouchen | 02-10-19 | 16:24: Die krijg jij hier niet zomaar ingevoerd, en al helemaal niet met een loop erop.
Het is lekker op de trekker.
Met mijn giant shovel lukt het ook prima.
ik heb spijt dat ik een jaar of wat terug niet een bergepanzer van het Oostenrijkse leger heb gekocht, zo'n ding stond toen ten zuiden van de grens te koop voor 13.500.
Grappig stukje tekst! En nu wil ik ook een TrekTor.
Koop een klassiekertje en ga er je boodschappen mee doen. En als je beetje op sjiek wil koop je een Porsche of Lamborghini
Niks klassieker, gewoon nieuw!
autoline.nl/-/verkoop/banden-trekkers...
@Tilburgse bluf | 02-10-19 | 15:53: haha, maar er staat gemaakt door Deutz op t typeplaatje
@bassieenadriaan | 02-10-19 | 16:03:u is een kenner!
Maar goed, op 29 oktober blijven er dus een heleboel boerinnen onbeheerd achter...
En wat denk je dat de knecht dan gaat doen?
Bij jou iedere dag. Vraag dat maar aan je vrouw. Dan zul je horen dat iedere dag de melkboer langs komt.
Er is ook geen voertuig, geen barricade dat een tractor tegenhoudt. Nou ja, eentje wellicht, maar wanneer op een andere plek er dan 5 door een omheining gaan heb je pech. Er is geen alternatief tegen een tractor. Althans ik zie het niet. Niet binnen een te legitimeren geweldspectrum.
Een tankgracht. Meteen einde oefening.
De kmar beschikt over pantservoertuigen die ingezet kunnen worden voor politietaken. Maar dan nog wens ik ze veel succes tegen een vloot van tractors zoals gister..
verdorie GS ......... een heel goed idee!
Ik verwacht dan ook wel een paar van deze jongens: www.youtube.com/watch?v=yR_8IWc4ARQ
Waar blijft de hashtag: "Je suis trekker!"?
Een echte vent berijdt een Fendt.
Dag lieve Gordon.
Een proefritje op 29 oktober naar Schiphol voor je besluit de deal te sluiten, lijkt mij prima.
Als het niet bevalt laat je hem daar staan.
Ze kunnen altijd nog met 100.000 koeien naar het Maliveld komen. De mogelijkheden zijn eindeloos.
Die Case Turbo. Een schepje er voorop en dan richting ME...
Wel mooi wat die boeren doen.
Al is het maar vanwege de stuip waar half links meteen in schiet. Prachtig.
Lekker trekken!
Zeg Pritt. Ik zeg toch gewoon nog steeds 'tractor' hoor.
* ban afwacht *
How dare you?!
Je zegt zeker ook nog steeds 'friet'. Dwarskop die jij er bent.
@Hollende_Kleurling | 02-10-19 | 15:42:
Ik? Wat denk je wel. Patat natuurlijk.
Ik heb altijd geleerd dat als je er wel eens in gereden hebt, je trekker mag zeggen. Anders moet je tractor zeggen.
@WahedPissebed | 02-10-19 | 16:08: Fout, je rijdt op een trekker en in een auto.
Net als in Amerika iedereen een wapen, in nl allemaal een trekker
Als die trekkers maar niet overgehaald worden dan.
@Mr_Natural | 02-10-19 | 15:38: Die reactie verdient een rimshot!
Ik heb geld voor een stevige hooivork volgens mij werkt dat ook.
Ook handig in de file tijdens het woonwerkverkeer.
Trekkers zijn niet zozeer handig tijdens het rijden naar je werk (want je mag niet op alle wegen rijden), maar je mag (buiten de parkeergarages en buiten de slagboom-parkeerterreinen) je trekker gewoon gratis parkeren op alle plekken langs de straten waar auto's wel parkeergeld moeten betalen. Nummerborden zitten er ook niet op en de wielklemmen passen niet om de banden.
Lijkt me dat er ook wat boeren vandaag pijn in hun rug hebben, wat een eind hebben sommigen gereden, lijkt me niet comfortabel....
Normaal zijn ze elke dag op het land aan het werk met de trekker.
Je vergist je in de kwaliteit van die dingen.
Man, je zou willen dat je zo'n luchtgeveerde stoel thuis had staan.
@5611 | 02-10-19 | 15:41: Precies. Trekkers zijn tegenwoordig voorzien van airco, Bose sound, alles luchtgeveerd, automaat, motorgeluid hoor je nauwelijks, rijden 60 km/uur. Maar toch.... petje af voor de boeren. Ik begreep dat het volgende doel Schiphol is. Ik hoop dat de publieke opinie in hun voordeel blijft. Go go go boeren. Ergens moet het grote protest beginnen tegen Rutte cs.
REAGEER OOK