Abdoe Khoulani blijkt zorgfactuurfundamentalist

'Gij zult geen zorgfacturen vervalsen' staat kennelijk niet in de Koran.
Goh je verwacht het niet. Abdoe Khoulani, de grofgebekte schelm die Aboe Al-Doorns islamvehikel Partij van de Eenheid heeft gebaard, mag zich maandag komen melden bij de shariarechter politierechter te Rotterdam. IS-knuffelaar Khoulani heeft er kennelijk zo de balen van dat het kalifaat is geklapt, dat hij naast vrouwen uitschelden voor 'blonde teef' en zijn doodvermoeiende geroeptoeter over kk zionisten (dossier hier) maar zorgfacturen uit Marokko is gaan vervalsen. "Khoulani heeft in 2014 en 2015 minimaal vier vervalste zorgfacturen ingediend bij zijn zorgverzekeraar DSW, aldus de tenlastelegging van het Openbaar Ministerie. (...) Ook een familielid van Khoulani wordt verdacht van deze vorm van fraude, waarbij sprake lijkt te zijn van een georganiseerd verband. De acht verdachten hebben valse facturen van honderden euro’s per persoon ingediend van dezelfde klinieken en apothekers in Marokko. Verschillende zorgverzekeraars zijn op deze manier opgelicht, aldus het OM. (...) Volgens DSW lijkt het erop dat Khoulani, verzekeringsadviseur van origine, de spilfiguur is in een handeltje in valse buitenlandse zorgfacturen." En dat mag dus niet, he, tahrif. En nu de geest uit de fles is gaat hij er niet meer in 💪
UPDATE 11 maart: Poehee. Abou Zorgfraude veroordeeld tot drie maanden cel, waarvan eentje voorwaardelijk. Na Arnoud van Doorn dus wederom een veroordeelde crimineel bij de "Partij van de Eenheid".
Reaguursels
InloggenWaarom moeten Nederlandse bedrijven onkosten vergoeden die iemand in Marokko maakt? Verzeker je daar dan.
Wat is hier nieuw aan? Dertig jaar geleden deden ze dit al met o.a. kinderbijslag e.d. Triest maar waar dat zulke dingen nog steeds gebeuren.
Ongelovigen oplichten mag van de profeet en de allermachtigste. Krijg je zelfs schouderklopjes voor en een mooi plekje in het hiernamaals. De islam is de beste namelijk. Khoulani is dus een held
Waterdichte redenatie!
Deze publiciteit zal Abdoe Khoulani een hoop extra voorkeurstemmen opleveren.
Want binnen zijn doelgroep wordt dit gedrag wel op waarde geschat......
"Het OM vervolgt Khoulani wél voor belediging van de Utrechtse Anneke Brons. In een ingesproken bericht op Facebookmessenger noemde hij haar onder meer een ‘blonde teef’ en een ‘achterlijk dom wijf’. Zij deed daarop aangifte van belediging.
Op Twitter deelde ze een geluidsfragment van de uitbarsting. Het Haagse raadslid noemt haar een ‘blonde teef’ en een ‘achterlijk dom wijf’. ,,Weet je wat walgelijk is?’’, schreeuwt hij haar toe: ,,Die lelijke, lelijke bleke kop van je.’
Wat me opvalt is dat het OM wel dingen oplost als ze eenmaal in de media en op internet verschijnen.
ist im leben nichts gelungen geht mann in versicherungen........ maar ja niet helemaal
halal toch..?!
Kafirs mag je aan alle kanten belazeren van de profeet, geloofd zij zijn naam.
G*dT, van groot tot klein allemaal eindigen we als bedrieger (WFH-Nooit meer slapen)
Bij netto-ontvangers is het nooit genoeg...
*CcMed*
Ongelovigen mogen en moeten worden bedrogen belazerd en bestolen.
De profeet is daar vrij duidelijk in.
De zorg is gewoon het nieuwste fraude-circus van Nederland. Nog nieuws verder?
@ Cor Netto: Helemaal waar. Helaas zitten ze op het Binnenhof allemaal te snurken in het blauwe pluche. O wacht even: Met 1 uitzondering dan. Kuzu en kornuiten hadden en hebben alles door gehad op dit gebied en hebben hun geiten bekkies stijf dicht gehouden.
Dat word ff een registratietje en 8 jaar op zijn neef zijn naam rijden voor meneertje.
En altijd die grote bek toe. En de racismekaart. En de slachtofferrol. En het gescheld met kk. Ben ze zo zat, de criminele Marokkanen. Of is dat laatste een pleonasme?
Misbruik, oplichting en corruptie zit gewoon vastgebakken in de genen van Marokkanen. Dat krijg je er ook nooit uit De gewone Nederlander kan zich onderhand scheel betalen, moet voor alles een bewijs in drievoud overleggen en het zandbakvolk lacht je in je gezicht uit. En dan vinden ze het nog vreemd dat onderhand de meerderheid van de Nederlanders wel klaar is met Marokkanen, met uitzondering van pluche-plakkende politici.
Verdomme, drong het maar door tot de botte hersenen en het aangetaste
zitvlees van de boven ons gestelden.
"De acht verdachten hebben valse facturen van honderden euro’s per persoon...."
LOL. Mocht het waar zijn dan gaat het om letterlijk peanuts.... niet meer dan €8.000 in totaal: dit is ongeveer 1 maandsalaris van een Kamerlid. Lijkt me dus vooral een geval van een buiten proporties opgeblazen verhaal.
Ik neem aan dat Khoulani genoeg verdient om zich niet te verlagen tot fraude. Hoe sneu. Hij moet gewoon opstappen, want hij is bewezen onbetrouwbaar.
zal ik jou mijn bankrekeningnr. even geven?
Als ik zo zijn geschiedenis bekijk, snap ik niet dat zoiets een partij kan oprichten.
Of is dit een of andere maffia partij en heeft niks met Nederlandse politiek te maken.
Deze fraude is al zo oud als Methusalem toen ie nog in Mocroland
woonde heel lang geleden.
De ellende is dat het nog steeds chique is dokters- en apothekersrekeningen daar in de Franse taal op te stellen, vraag maar aan de Mo de Ko die zo af en toe een uitstapje maakt naar de Brusselse homobars.
De bomen en het bos. De mocros kennen de weg. Altijd.
Geef ze één vinger.
Ik heb die rekening ooit zitten vertalen, de shit.
Je verwacht ‘t niet .... Je verwacht ‘t echt niet
Tja, en dan loopt zo'n Amsterdams wethoudertje te schreeuwen dat we "ze" discrimineren bij sollicitaties etc.
Joe zou dat nou toch komen....
Topje van de ijsberg, wat denkt u van op kosten van de Nederlandse zorgverzekeraars familieleden in de thuislanden medisch laten behandelen en doen of dat het jezelf betreft.
Nederland; land der naïeve dwazen. (Mohammed Rasoul, vrij te lezen op 't net)
Jammer genoeg zitten die bij ons in de bestuurlijke "sector"
Hoeveel incidenten moeten er nog plaats vinden, voordat men door heeft dat moslims in het algemeen en Marokanen in het bijzonder, hier niet thuis horen en tot het inzicht komen dat ze het land uit moeten ?
Met mijn kamerverhuurbedrijf had ik de ervaring dat 9 van de 10 de zaak belazerden, en hoe aardiger je voor ze bent hoe erger het werd. maar kwam maar eens om 5 gulden huurverhoging...
Om een gegeven moment kreeg ik een nabetaling aan elektriciteit voor mijn kiezen van 3600 gulden. Bleek dat een aantal van die gasten voor de halve stad de was het hele jaar had gedaan voor een x-aantal shoarmatenten. Was ik gelijk genezen van dat all-in verhuren.
Daarom is iemand met een brutosalaris van 36000 euro ongeveer 7000 euro (incl. wkg.kosten) aan zorgkosten kwijt !
Tis maar dat je 't weet !
Yep. Iets dat alleen is doorgedrongen tot die zeer kleine minderheid die daadwerkelijk zijn/haar loonstrookje bekijkt. Helaas.
Nee hoor, dat heeft echt andere oorzaken. Primair de strikte controle van de overheid op de sector, de vergrijzing en de monopolie van de farmaceutische industrie op de prijs van medicijnen.
Die oplichting is al meer dan 50 jaar aan de gang hoor. In de zeventiger jaren werkte ik voor een bedrijfsvereniging en behandelde daar de uitkeringen voor de Ziektewet. 70% van het bestand allochtoon en daar kwam negen van de tien met briefjes uit Marokko om te declareren. Toen ben ik overgestapt naar de reisbusiness en schreef jaarlijks zo'n 5000 vliegtickets uit voor het "gastarbeiderstarief". De mannen mochten immers om de 2 jaar 6 weken op de baas zijn kosten naar hun "thuisland".....
Hoe vaak ik aanvragen kreeg van daarachter, gesteund door een "doktersrapport", om de terugreis naar een latere datum te wijzigen i.v.m. 'ziekte' zijn niet te tellen. Baas weer pissig, want die mocht nog ff een x-aantal weken loon door betalen.
Daarnaast een aantal jaren een pand gehad met kamerverhuur voor deze gasten.
Maar laat ik daar maar helemaal over zwijgen, want daar krijg ik na 20 jaar nog buikpijn van
Ja, Hallo! Feiten en persoonlijke ervaringen, dat moeten we niet willen allemaal. Het gaat om de perceptie van onze beleidsmakers. Die willen de verworpenen der aarde verheffen.
Tssss.
@Mammeloe | 07-03-19 | 17:35:
Sorry, mam....
Ziekenfondskaart werd door de gehele Marokkaanse familie gedeeld die even overgevlogen werden voor gratis zorg. Na het derde afgezaagde been begon het wel op te vallen. Ze hebben er goed misbruik van gemaakt. En nog steeds maken ze misbruik van de zorg.
@Wim Venijn | 07-03-19 | 17:42:
Ja, ook dat klopt, ik heb wel eens van die gasten op kantoor laten komen voor controle, vaak hele rare foto's op hun ID's hoor. maar ja, bewijs het maar hé, net de baard afgeschoren....
Wilde op Denk gaan stemmen... maar nu ik dit lees durf ik dit niet meer.
Af en toe bent u heel erg grappig.
Zegmaar een soort aan lager wal geraakte VVD'er met een koran in zijn handen?
Er is nog zo'n partijtje opgericht welke beweerd voor de belangen van kinderen op te komen door een mevrouw die zich hier in het verleden mee bezig hield. En tegenwoordig zichzelf #klokkenluider noemt. Maar pas nadat de #arrestatie had plaatst gevonden.
magazines.openbaarministerie.nl/oppor...
De koran zegt wel degelijk Gij zult niet stelen, maar gelovigen hebben een geweldig vermogen in selectief lezen. Selectief met torah/bijbel/koran citaten anderen terechtwijzen is een hele kunst. Dus u zult een hoofddoek dragen, terwijl ik snel wat verzekeringscenten pik, is een heel normale handelswijze.
Mo's roofovervallen waren gericht tegen ongelovigen, het grote voorbeeld van alle moslims.
Mag een gemeenteraadslid na veroordeling wegens fraude aanblijven in de raad? Vragen, vragen.
In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018 ontvangt Justis veel vragen over de Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) voor politieke ambtsdragers. Is de VOG-screening voor politieke ambtsdragers verplicht? Waar wordt naar gekeken bij de beoordeling van een VOG-aanvraag? En is een VOG een afdoende maatregel om de integriteit van een politieke ambtsdrager vast te stellen?
In een speciale Q&A hebben we de antwoorden op o.a. de bovenstaande vragen op een rij gezet. De Q&A bevat daarnaast cijfers over aantallen kandidaat-volksvertegenwoordigers waarvoor in de afgelopen 4 jaar een VOG is aangevraagd.
Q&A VOG — Justis
En het DNA?
Ja, MAAR STAPHORST
Keukentrapjes!
En de multinationals, die zijn pas erg!
Oh ja, sorry. En vergeet al die Nobelprijzen niet.
En wat te denken van de boze witte man ?!!
De ongelovigen in de Europese unie worden compleet leeggeroofd en afgestompt. Het is een geoorloofde methode, volgens een succesvol boek uit mekka, om de verdorvene mens te bespelen en uit te melken. De machthebbers in de EU zitten in hun ivoren torentje intussen elkaar de bal toe te spelen en het geld toe te schuiven. Je zou bijna denken dat er onder een hoedje wordt gespeeld.
Beetje dom van hem, ik laat mijn zorgfacturen altijd uit Burkina-Faso opsturen, dat is veel lastiger te controleren.
En ik ben nog zo een knuppel die meld dat ze een bonnetje te veel vergoed hebben,al was dat volgens hun niet zo.
Maar goed beste mense, u weet weer waarom ieder jaar wéér meer mag aftikken aan premies (en doorgaans ook aan eigen risico). U draait gewoon op voor het wegkijken en het gebrek aan handhaving omdat een zeker gedeelte van de NL bevolking - u weet wel wie - hoegenaamd per definitie sielug is en slachtoffer van rassiesme.
Wat een gaaf land!
Maar Eefje, waarom moet ie dan naar de politierechter?
@Schadenfreude | 07-03-19 | 17:31:
Dit geval ja.
In het AD artikel geeft de verzekeraar aan dat ze miljoenen per jaar kwijt zijn aan dit soort gevallen, en dat er vaak niet vervolgd wordt wegens een gebrek aan capaciteit.
@TeeJee | 07-03-19 | 17:35:
Exact.
Maar een paar verontruste Friese burgers (en een bepaalde politicus van 'rechtse' signatuur) blijven lastigvallen, daar is kennelijk wél capaciteit voor.
Je verwacht het niet....
Waar ik me steeds weer over verbaas is dat het nieuws is dat wederom blijkt dat Marokkanen boeven, oplichters, fraudeurs en parasieten zijn.
De boel zo veel mogelijk lopen te zieken en verkloten, de proleet is het voorbeeld.
Oh , ik verbaas me juist als er een marokkaan is die niet aan deze kwalificaties voldoet . Mmm verkeerd geschreven zie ik . Het moet zijn : Ik zou me juist gaan verbazen ect ect , aangezien iedere marokkaan aan je kwalificaties voldoet van wat hier woont .
In het artikel staat ook doodleuk dat de verzekeraars blij zijn dat er ditmaal vervolging plaatsvindt, normaal is daar geen capaciteit voor.
M.a.w.: Dit is op veel grotere schaal aan de hand. Gebeurt het niet met verzekeringen, dan met subsidies of belastingen. En we blijven maar nivelleren en we blijven maar betalen.
Heel soms kan ik op vakantie en ik bezoek dan graag monoculturele landen. Het gevoel van vertrouwen is overweldigend. MO uiteraard daargelaten.
Zolang het stemvee blijft tukken en als zodanig blijft stemmen op het kartel verandert er helemaal nooit iets.
Verzekeraars hebben zelf ook wel instrumenten. Bijvoorbeeld om bij fraude iemand uit de verzekering te gooien. Die fraudeur kan zich dan alleen nog verzekeren met een heel hoog tarief bij een speciale verzekeraar.
Ze berekenen het wel door in de premie. Met dank aan dat uitschot.
Ho ho, infantiele filmpjes maken over het recht op demonstratie is ook arbeidsintensief hoor. Schedelresten tussen kinderen moet maar even wijken.
@klevert | 07-03-19 | 17:18:
Yep, bij de club genaamd "De Vereende" (voorheen Rialto).
Geldt overigens niet voor ziektekostenverzekeringen, daar mag u middels de hogere premies gewoon voor schokken.
Is natuurlijk zielig, allochtoon en niet hagelblank. Dus een taakstraf van 10 uur kleedjes kloppen in de moskeet.
Komen die beroemde apothekers uit Afrika toch ff boven water.
Een druppel op een witheetgloeiende plaat: www.nrc.nl/nieuws/2019/03/06/sjoemele... Ter inkleuring: nl.wikipedia.org/wiki/Perverse_prikke... Helemaal pervers wordt het als de regelgevers het leegzuigen van de zorgsector donders goed voor ogen hadden.
Afgelopen zaterdag had de voormalige voorzitter van het College van Zorgverzekeraars ten tijde van de introductie van voornoemd zorgstelsel, de heer H. Wiegel (van verder mij onbekende politieke affiliatie) een column in de vvdbode, waarin hij bepleitte dat ons pensioenstelsel nou toch eens echt goed op de schop moet. www.pensioenfederatie.nl/website/publ... Zodra een concreter overkoepelend orgaan in de maak lijkt, met een leidende rol voor ex-politici, is het dus definitief met die pot van ruim 1 biljoen euro gedaan.
Opvallend - toch - is dat Ed Nijpels destijds door DNB ongeschikt geacht werd als pensioenfondsbestuurder.
Toen had hij de handen vrij voor de klimaatroof.
@Glasgow Argus | 07-03-19 | 17:07: Tsja, blijkbaar geldt dat als je niets meer kunt, je altijd nog klimaatdeskundige kunt worden. Denk bijvoorbeeld ook aan Gerrit Zalm die bij DSB volledig door het ijs zakt, om vervolgens bestuursvoorzitter van het genationaliseerde ABNAMRO te worden.
Overigens in Ed Nijpels niet de enige politicus die door het ABP is geweigerd. Een ander voorbeeld is Sharon Dijksma. Blijkbaar zijn er ergens toch nog "players" die wel op de goede manier op onze centjes letten. Dat geeft de burger toch nog een beetje hoop.
Alles wat de politiek in gaat is niet geschikt voor het bedrijfsleven, daarom kiezen ze ook die weg.
Beste en braafste jongetjes en meisjes van de klas.
Dat soort volk moet specialist worden in een ziekenhuis or whatever.
Mensen die steeds meer weten van steeds minder !
Werkt dit ook bij licht getint? In dat geval: allemaal aan de Tesla.
www.independent.co.uk/life-style/gadg...
WTF vanuit maroko facturen sturen naar Nederland?!?!?!
En het spannende aan het verhaal is: we sturen er nog geld en uitkering heen terug ook!
Waarom mochten we er van deze lui ook al weer niet minder van?
O, ja ik weet het weer: omdat we zo mooi kunnen genieten van hun zelfverrijking. En dat schijnt voor onze maatschappij heel goed te zijn.
Dat doen ze bijna allemaal als ze daar op vakantie zijn geweest. Je geeft een arts een paar centen en hij schrijft de mooiste facturen voor je.
Zorgfactuurmoslimfundamentalist, dat is een goeie voor een galgje.
Verzekeringsadviseur, politicus en IS-fan, dat is net zoiets als pedofiel, bankrover en seriemoordenaar, combinaties die zelden voorkomen.
Wel bij dat soort klootzakken waar we er in dit verkwanselde land veel te veel van hebben. Wie die multiculti-zooi nog verdedigt is een landverrader, for ever.
Je kunt een naffer wel uit de rif halen. Maar je kunt nooit de rif uit de naffer halen.
Dat mag want is Takiyya Zorgfraudiyya, zo vertelde een hoestende imam in lang regengewaad mij
Ik zeg je; die gasten lachen ons gewoon heel hard uit.
Correct punt
Liegen en bedriegen zit in de genen van dat tinnef!
Het is de heilige plicht van elke moslim om de ongelovige en onreine kafirhonden zoveel mogelijk schade toe te brengen. De rechter zal daar zeker rekening mee houden. Dat wordt minstens drie weken voorwaardelijk.
www.youtube.com/watch?v=-FuykfZaeR4
zucht..... zijn 40 uur taakstraf zal hem bevallen, waarschijnlijk ook een handeltje erbij opzetten...... zucht
.. mwah, volgens mij staat in de koran dat iedere moslim de plicht heeft den Heilige Oorlog tegen de ongelovigen te strijden.
In geval van (tijdelijke) overmacht mag dat ook op andere manieren, zoals met economische oorlogvoering. Daar vallen alle vormen van fraude & criminaliteit onder.
De Boze Profeet is daar veel duidelijker in dan wij mogen geloven van de Verenigde Nazi's en de EU, die dat overigens heimelijk & prima weten. Vandaar mogelijk de dagelijkse aanvoer van zoveel mogelijk nieuwe gelovigen uit zo achterlijk mogelijke gebieden.
Het is oorlog, maar dat mag u niet verder vertellen. Het moet nog een beetje een verrassing blijven, ook voor uw kinderen.
Gelukkig hebben wij heel veel slechte moslims in Nederland. Die nemen het niet zo precies met de regeltjes. Tot zij natuurlijk door de bruggenbouwers hard geconfronteerd worden met de geschriften. Dan is het kiezen geblazen.
Spannond hoor.
Dit domme volk kan ook echt helemaal niets goed doen. Met de billen bloot in de rechtbank, wat een loser.
Hij zou ook goed passen bij de VVD.
Die doen alleen het grote werk.
Koran en Islam produceren de hoogste fatsoensnormen; dat weet iedereen. Schokkend dat deze vrome moslim ze niet volgt. Je verwacht het niet.
Het doet pijn موجوع قلبي Het beste voor hem demostreren in Baghous in een T-shirt " I love isis" tegen dit onrecht.
Bestaan er ook zorgpremiejagers?
(Ik vraag dit voor een vriend.)
In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018 ontvangt Justis veel vragen over de Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) voor politieke ambtsdragers. Is de VOG-screening voor politieke ambtsdragers verplicht? Waar wordt naar gekeken bij de beoordeling van een VOG-aanvraag? En is een VOG een afdoende maatregel om de integriteit van een politieke ambtsdrager vast te stellen?
In een speciale Q&A hebben we de antwoorden op o.a. de bovenstaande vragen op een rij gezet. De Q&A bevat daarnaast cijfers over aantallen kandidaat-volksvertegenwoordigers waarvoor in de afgelopen 4 jaar een VOG is aangevraagd.
zie dienst Justis
"apothekers in Marokko"
Die Syriërs zitten ook overal
Via apotheken in Marokko? Maar die zitten toch al allemaal hier?
Blonde teef. Dat is iets wat hij niet op andere wijze gaat krijgen dan door de Geleenstraat te lopen vanaf het Ijspaleis.
Ik mag hopen dat deze gast een dik strafblad krijgt en dat hij ten gevolge daarvan geen publiek ambt meer mag uitvoeren.
Helaas, de rechter stemt D66
Google eens met VOG & politiek ambtsdrager
@HaagsHaram | 07-03-19 | 16:49: blader door het wetboek van Strafrecht. U leest dan dat de rechter wel degelijk als bijkomende straf kan opleggen dat iemand voor een bepaalde periode geen politiek ambt mag bekleden. De vraag is of de Officier van Justitie durf heeft om dit te vorderen.
Ze halen blofbruiden hier heen terug, veroordeelde verkrachters worden niet uitgezet. Hoe groot is de kans denkt u? Hiddema moest het de minister laatst uitleggen in de Tweede Kamer. De zot snapte er niets van of wilde het niet snappen.
Ik kan me herinneren dat mensen van Islamitische origine panisch financieel correct zijn. Misschien is dat voorbij, maar in het verleden schoten ze er liever bij in, dat dat er een discussie over ontstond.
Vraagje, mogen modoms zich wel verzekeren? Het geeft niet echt blijk van vertrouwen in de proteef. Dat is toch de functie van die proteef? In de toekomst kijken en rampspoed afwenden.
jaja, het is wat heh? Je troetels in een kwaad daglicht.
@F. Jacobse | 07-03-19 | 16:46:
Ze moeten eingelijk kamelenpis drinken voor bijna elk kwaaltje zoals Mo aanrade.
Dat is dan wel heeeeeeel lang geleden, nu schieten ze ook maar op jou en niet op het verleden.
Daar zitten wat variaties in, afhankelijk van de stroming.
Schaam me dat dit in de Haagse raad zit.
In Nederland wordt blijkbaar niemand warm of koud van criminaliteit die door allochtonen wordt gepleegd. Maar goed dat we niet weten hoeveel ze frauderen en ons op andere manieren benadelen. We zouden stijl achterover vallen, ben ik bang.
De instanties weten dit heel goed. Maar de schrikbarende cijfers worden niet aan de politiek gerapporteerd. En ik geloof ook sterk dat de politieke kaste de fraude ook niet WIL weten. Immers dan zou men harde keuzes moeten maken. En daarmee bepaalde groepen voor het hoofd stoten.
@theo-is-dood | 07-03-19 | 16:48:
De instanties zoals CBS doet niet aan politiek. Zei een econoom van het CBS nog vanmorgen op de radio.
Natuurlijk hebben ze sommige cijfers wél en sommige cijfers níet voorhanden...
Lang, lang geleden heb ik voor een ziekenfonds gewerkt. En daarna bij de SVB (=Sociale Verzekeringsbank die kinderbijslag en AOW uitkeert). De dadergroep die fraudeert bestaat voor een meerderheid uit dit type medelanders. De financiële schade wordt voor 99% nooit verhaald. Van een kale kip kun je niet plukken.
Het is me op DasKapital al eens opgevallen: u weet waar u het over heeft!
Het is te hopen dat meer van dit soort praktijkdeskunden opstaan en hun mond open doen.
@Bvdb | 07-03-19 | 17:13:
Dat laatste is dus voor vele praktijkdeskundigen (waaronder ikzelf) hèt grote probleem: mond opendoen betekent dat je 'rechts' bent en je als zodanig je carrière verder wel kan vergeten.
Want je weet, 'rechts' = laagopgeleid witte tokkie oudere pvv FvD Wilders Baudet viesbah!
@EefjeWentelteefje | 07-03-19 | 17:16: de directie van een grote instelling als de SVB gaat nooit inde krant zetten dat bijvoorbeeld vijf of tien procent van hun jaarbudget wordt weggefraudeert. Dan zou men zichzelf publiek een brevet van onvermogen geven.
Is er geld te weinig dan legt Den Haag wel een extra accijns of heffing of premieverhoging op.
Dat is al tientallen jaren zo en en er wordt amper wat aan gedaan . Het is een verdienmodel geworden . Oplichting met verzekeringen , pgb’s Reisverzekeringen, etc.
Controle is nihil pakkans 1 procent en straf een lachertje , maar het kan allemaal en ze komen er allemaal mee weg, en lachen ons keihard uit .
Gek dat de premies omhoog gaan ...
Ik kan uw woorden vanuit de praktijk alleen maar bevestigen. De miljardenfraude moet u zien als een extra subsidie aan de doelgroep. Eigenlijk gooien we zo olie op de golven van de multiculturele samenleving
Verzekeraars en rechtsbijstandverzekeraars spelen volgens mij ook vreemde spelletjes. Wasstraten hebben vaak met frauduleuze claims te maken. Rechtsbijstandverzekeraars helpen de claimant vaak tot in het oneindige terwijl ze weten dat het zowel frauduleus als kansloos is. Vermoedelijk willen ze hun klant niet teleurstellen, want dan gaat hij naar een ander. En dus drammen ze maar door om uiteindelijk toch maar op te geven. Verzekeraars die totaal onterecht en veel te hoog uitkeren en dat claimen, maar uiteindelijk ook laten voor wat het is aangezien het kansloos is en vervolgens de premie verhogen. Socialiseer de verliezen/kosten en pak zelf de winst ook al wordt die gegenereerd door instandhouding van dubieuze praktijken.
Zorgkosten buitenland
Individuele zorgbudgetten
Subsidie kinderopvang
Zomaar drie geldputten waarop allerlei aasgieren afgekomen zijn. Opvallend genoeg zijn er nogal wat “subsidie-adviseurs” uit het allochtone circuit bij betrokken.
Zo valt ht me oo dat er veel Turkse zorgkantoren zijn gekomen, de laatste jaren.
Geen wonder dat de zorgkosten exploderen.
Juist gezien, daarbij komt dat turkse en marokkaanse minderheden veel vaker zorg nodig hebben dan autochtonen. Dat zal niks te maken hebben met de eeuwen lange inteelt in Anatolie en het Rif.
@Tronald_dump | 07-03-19 | 16:51: of met hun dietaire gewoontes, inclusief het jaarlijke grote nachtelijke schransfeest.
@Glasgow Argus | 07-03-19 | 16:54:
Inderdaad, en vergeet niet de vele bedrijfsongevalletjes die de drugshandel, overvallenbusiness en ramkraakjes met zich meebrengen.
@Glasgow: extragratis tip ter voorkoming van PGB-fraude. -1: selecteer in het handelsregister alle bv’s die zich met “zorg” bezighouden. -2: Selecteer binnen die groep op Arabische achternamen van bestuurders. -3: Selecteer binnen dit cohort op leeftijd. -4: Stel uzelf de vraag; hoe geloofwaardig is het als een 20-jarige Riffiaan de directeur is van een zorgkantoor.
Duidelijk lid van een criminele organisatie. Ruimt lekker op, als die toga daar ook eens in meegaat.
Mag van Ibn Taymiyyah.
En anders jatten ze de medicijnen gewoon bij het Kruidvat, handen vol zien we verdwijnen tussen de vodden. De verkoopsters zien het ook maar durven niks te zeggen want de dikke snorren staan op een afstandje dreigend te kijken.
Uit het AD: "We zijn blij dat het OM deze zaken vervolgt.’’ Hij voegt toe: ,,Want meestal is daar geen capaciteit voor.’’
Goed om te weten. Het OM heeft het te druk om DNA van volkshelden af te nemen. De kosten van de private beveiliging en schade door afwezige politie zijn via een omweg weer terug te halen. *rekeningen printen gaat*
Tja,als je alle facturen ingediend door iemand met een Marokkaanse achternaam controleert dan doe je aan etnisch profileren.
Je kan het ook laaghangend fruit noemen, want het Paretoprincipe geldt hier natuurlijk ook.
Ik ben totaal in shock. Je verwacht het niet.
Daarnaast straalt het ook heel slecht af...... laat ook maar.
Echt waar hoor, hij was de enige die dat maar een enkele keer per vergissing gedaan heeft.
Gewoon ff racisme roeptoeteren voor de rechtbank en vrijspraak wolla.
houdt het dan nooit eens op!!
Rat...
Dat mag niet maar het kan wel, en daarom doen ze het ook.
Ja maar, kafirs oplichten mag wel van de islam. Alla... euh, Satan zal hem belonen.
Inderdaad, stelen van kafirs is geen stelen. Het islamitische herrenvolk neemt slecht wat hen toe komt omdat zij in Allah=Sheitan geloven.
Nou dat wordt 10 uur schoffelen. Hooguit.
U mag nu inzetten op de straf die hij krijgt.
Ik gok vrijsppraak.
REAGEER OOK