Filmpje! Somaliër zet Dipsaus IJmuiden voor joker
Als we de roomblanke Arzu's & Anousha's van het schitterende IJmuiden mogen geloven, marcheren er wekelijks honderden witte puntmutsen door de straten van het havenstadje, en branden er iedere avond kruizen in tuinen danwel bungelen er minderheden van kleur aan bomen met een brandende autobanden om hun nek. Daarom is het zo belangrijk dat er een kunstzinnig bedoelde disclaimer bij het straatnaambord van zeeheld Jan Pieterszoon Coenstraat komt te hangen. Opdat wij nooit vergeten enzo. Wel vervelend weer dat de Somalische PoC van dienst hinderlijk voor de voeten loopt van de IJmuider Dipsaus Deugbrigade. Maar dat is Schuld van NHNieuws. LOLFILMPJE
Reaguursels
InloggenAls je "NET BLANKES" (alleen eh.. witten) op een bord kalkt (als gedenkteken voor die afschuwelijk Apartheid natuurlijk), is het dan ook Kunst en als je het ophangt, zijn vernielers dan ook strafbaar -- en wat belangrijker is, heb je dan als "Kunstenaar" ook recht op schadevergoeding?
Maar goed, tijd voor een bordje "Kunstenaar- en Subsidiespons-vrije Zone"
De Jan Pieterszoon Coenstraat moet eigenlijk de Jan Pieterszoon Coenweg worden, aldus deze sukkels.
Meneer de Somalier zet ze even lichtelijk te kakken maar dat ziet wethouder Hekking gewoon toch nog als discriminatie, meneer de Somalier jokt daar eigenlijk volgens hem. Dit zijn 'onze' bestuurders.
Ik ben zelf IJmuidenaar Ijmuidenaren zijn over het algemeen hardwerkende mensen met het hart op de tong. Deze drol hoort bij de elite die geen fuck heeft met IJmuiden.
Als is zie dat bv IJmond werkt een project om mensen in de bijstand aan het werk te krijgen. Alleen blanke 50 plussers met schoffels de publieke ruimte aan het schoonhouden zijn. De minderheid in IJmuiden heeft het goed. Er werken geen zwarten bij IJmond werkt Plus de ruim 1000 status houders die door het gemeente bestuur de burgers doordeweeks strot is geduwd de met de bekend privileges.
Bedoel door de strot is geduwd met de bekend privileges
Vervang het woord zwart eens voor wit wbt discriminatie : Er is altijd discriminatie van de ,,witmens,, elke dag opnieuw.
++ voor de reactie van de somalier die heeft ze meer op een rijtje dan de oude zweefsneeuwvlok!!
Het filmpje laat loepzuiver zien dat nederland een open inrichting is met alle ellende van dien!
Keek op de week in realtime. Mag ik even overgefe!!!
Wanneer racisme bestrijding bezigheidstherapie wordt, krijg je dit.
Bord is al gesloopt intussen!
www.powned.tv/artikel/anti-discrimina...
Hoor em praten, de blanke übermensch. Hij weet wel wat goed is voor de zwartjes, beter dan zijzelf haha. Als dat geen rascisme is...
De mensen die juist zo ageren tegen onze geschiedenis, hebben hun uitkering te danken aan onze helden uit de VOC tijd! En is het niet hun uitkering, dan wel de totale welvaart in dit land...
UPDATE,
.
NH nieuws: "Kunstwerk tegen discriminatie nu al vernield"
www.nhnieuws.nl/nieuws/221015/Kunstwer...
Dat heeft Meister Hiddema of koorknaap Baudet gedaan vannacht.
Vast een actie van een redactielid van een NPO (door ons betaald, bij benadering 2,5 miljoen per dag) talkshow.
Hahaha “Dat zou hij nooit toegeven! Want dan weet iedereen.. dat.. dat.. dat is aan de hand!” Wat wen lul die wethouder. Gelukkig ziet hij er niet uit alsof hij 21 maart haalt.
Wat doet U eng zeg.
@ gelukzoeker, ik doe niet eng ik ben eng kusjes
Waar zouden ze zijn zonder discriminatie ?
Een straat die vernoemd is naar een figuur die plots onderwerp van een door SJW opgestart gesprek is geworden, maar verder een rustige straat, altijd geweest, waarvan vredelievende mensen met niks kwaads in de zin gebruik maakten, gebruik maken en als het aan henzelf ligt gebruik zullen blijven maken.
Ziehier de Jan Pieters-Safe-Zone-Coenstraat.
Off topic weliswaar. Waarom zegt Baudet in allahs naam af bij WNL vanochtend. Hij gaat dezelfde kant als Wilders bij de laatste verkiezingen. Uit het oog, uit het hart hoor Tjerrie!
Te grappig, sta je dan. SS-types en blanke gutmenschen maken zich zo belachelijk. Natuurlijk discrimineren sommige mensen maar de meeste mensen niet
De windmolens waartegen ze 'vechten' zitten in hun verbeelding.
Deze bejaarde groen linkser kan niet meer luisteren&leren en heeft duidelijk een voltooid leven.
@redactie Mocht je dit gemist hebben.. een goed artikel om de week mee te beginnen denk ik: "“I Don't Think Bannon Cared”: Inside Breitbart’s Post-Election Hangover - Breitbart may not need to be a business. But months into the Bannon exile, it needs an identity." www.vanityfair.com/news/2018/03/breit...
Ja hoor, een (ex) GL-wethouder. Het had ook 66 kunnen zijn.
Het goede nieuw is; we hebben een nieuwe Braboneger.
Het slechte nieuws voor hem is; hij zal met al zijn ervaringen nooit aan mogen schuiven bij de welbekende prietpraat tafels wegens foute mening.
Lachen!
Te grappig.
Dus een stel bejaarde blanken onthult een anti discriminatie bord en gaat daarna een zwarte Somaliër aanpraten hij hij WEL gediscrimineerd wordt ondanks dat deze beste man vol onderbouwing het tegendeel bewijst? Zwarte mensen die gediscrimineerd worden durven het niet op tv te vertellen zegt deze blanke bejaarde volgepropt met schuldgevoel, nog niet gehoord van Sylvana Simons en consorten?
Ach hij bedacht wat. De beste man heeft geen flauwe benul van wat er allemaal speelt. Desalniettemin een aanfluiting.
Honderdduizenden mensen verplaatsen van het zuiden naar het noorden levert racisme op. Joh, echt? Het is gewoon lijfsbehoud. Persoonlijk denk ik dat ieder mens racistisch is, of je nu wilt of niet. De waarborg van gezond natuurlijk wantrouwen richting buitenlandse volkeren afbreken d.m.v. de racismekaart, staat m.i. gelijk aan welwillende destructie van de eigen cultuur en natie.
Waar kan ik de tv rechten kopen? Dit is kostelijk.
De deughmensch en de SJWs zijn veel gevaarlijker voor ons dan de illegaal. Dat blijkt iedere keer weer. Maar ja, feiten en wetenschappelijk onderzoek (de echte variant) zijn natuurlijk onbekend in die kringen. Kortom. lekker alles blijven ontkennen en de ander die zijn verstand wel gebruikt, meteen uitmaken voor van alles en nog wat. Zie hier (s)links. De volgende vermeldenswaardige(?) newsflash maar afwachten, nu een borrel voor de bloeddruk....
Tjonge, tjonge, mochten de oudjes een uurtje luchten?
Je krijgt bijna plaatsvervangende schaamte bij deze man; gezicht als een verkreukelde zakdoek, zielig bordje opgehangen dat door één van zijn kleinkinderen (peuterleeftijd) is getekend, geflankeerd door mede-fossielen die als een stelletje demente bejaarden in de vroegere staatsdoema zitten te klappen en dan wanneer meneer wordt geconfronteerd met zijn eigen verwrongen wereldbeeld begint hij te trillen en slaat het zweet hem op 't voorhoofd.
Maar goed. De volgende generatie staat al klaar, in Nederland is helaas nooit een tekort aan idioten om te stemmen op nog grotere idioten. Na 21 maart gaat het circus dus gewoon verder.
Dit zijn dezelfde mensen die tijdens WOII al begonnen met het afvoeren van Joden nog voor de Nazi's daarom gevraagd hadden... Roomser dan de Paus, meer Nazi dan Hitler, of in dit geval nog zwarter dan een neger uit Afrika!
Whoa, de man heeft problemen maar doe ff minder
Doe even normaal zeg. Dit is toch geen reaguurder of publiek persoon die om zo'n opmerking wel kan lachen.
Neem IJmuiden in de hoorn van Nederland,zet de opa van Jan Pronk dronken bij een Somaliër van het castingbureau en zoom in op een bord met een antroposofisch poppetje. Dan heb je nog niks
Jan Pronk! Die was de belichaming van de "champagne socialist" en dan dus echt. Hij viel toch dronken uit een vliegtuig en reed toch ook bezopen met z'n auto in een greppel. Kwam hij gewoon mee weg in die tijd.
Basil Fawlty | 12-03-18 | 01:03
Opdat we nooit vergeten, +1.
Ik begrijp dat dit een zone is waar je mensen met gekleurde kleren moet beschieten met pijl en boog. Oke. Leuk! En waarom loopt die kriebelgrond door de benen van het poppetje? Amateurs. Ghehe.
Gemaakt door de 4 jarige overgrootkleindochter (of hoe men dat spul ook noemt) van Wim tijdens schilderkliederuurtje op de kleuterschool?
Precies wat ik vermoedde. Iets met zo'n knutselniveau durf je toch niet op straat te hangen... man man. Is trouwens ook enorm stereotyperend voor de lokale school/ schilder/ dagbesteding/ indiaan/ bodybuilder. Pfff. :)
Inderdaad. Zoiets hoort thuis op de ijskast van opa en oma, bevestigt met een magneetje, in de vorm van een aardbei, en natuurlijk met linksboven op dit "kunstwerk" een gouden ster van de kleuterjuf.
Ja, en "voor de allerliefste oxa, kusjes vlinder joy" met stift in een hoekje. Liefst met "voor al het oppassen tijdens mapa's deugbaan." Dat eerste is genderneutraal voor opa/oma, heb ik van onze gewaardeerde Stormageddon vernomen.
"Oxa" Hahaha. Ik zag die term ook vanochtend hier. Geniaal van Stormageddon! Die ga ik er inhouden en promoten.
Ik ook! Met dank aan GS worden velen verlicht. :)) nu wauwelwim nog.
Ook mooi maar "oxa" is briljant.
Staat alleen niet bij hoeveel punten je kunt halen.
Dat zijn geen pijlen maar de tiewraps waarmee het prul aan de paal is bevestigd, tot aan de eerste regenbui...
Ierland schijnt het ook zo erg te zijn, trouwens in Nederland wordt de boel aardig afgedekt, sturen de mensen die het doen, gewoon op missie naar Afrika, Turkije of Thailand.
Hopenlijk gaat hier ook een keer de beerput open, maar moeilijk hoor, want is aardig afgeschermd.
En vergeet Amerika niet, pizzagate, ook nog nooit goed onderzocht. Dit moet onder Engelse misbruik staan, sorry.
@Basil, ik bedoelde dat wauwelwim verlicht moest worden... niet als grapje ;) oxa blijft de top van de dag :)
@muuke lol, jammer!
@fransiscus oh, weleens van sarcasme gehoord? ;)
Goed bezig stina. Jij zal snel van je zwitsalletje af zijn.
@beau really? Of sarcastisch bedoeld van je? Tnx anyway ;)
Beste GS, laten we ook eens even in een andere tijd in een ander land gaan kijken.
Dan bedoel ik het Britse Telford waar een gigantisch misbruik schandaal aan het licht is gekomen. 1500 slachtoffers van islamitische bendes zijn al 40 jaar bezig zonder dat hulpverleners ingrepen en zonder dat de politie wat deed. Behalve (groeps)verkrachting, seksueel misbruik, marteling, mishandeling, mensenhandel en gedwongen prostitutie zijn er tenminste drie moorden gepleegd die verband houden met dit misbruikschandaal. Dit meldt de Daily Mirror.
Het is dus de blanke die de gekleurde dader beschermd en in die zin verachtelijk is. ..... Maar nog vele malen erger zijn de daders die zich aan alles wat los en vast zit vergrijpen.... De beerput is altijd weer groter en dieper dan je ooit voor mogelijk houdt. Het misbruik is gaande sinds 1980! En nog maar eens noemen: islamitische bendes!!!
Wie ooit nog beweerd dat de islam een verrijking is moet maar eens met de slachtoffers gaan praten.......! Welkom in de echte wereld dames en heren van de linkse islam is vrede kerk.....
En ook nog moord om de schrik erin te houden.
En maar wegkijken omdat de daders Pakistaanse moslims zijn.
Links zal dit weer afdoen als het zoveelste incident.
Waar hedden we dit eerder vernomen: Birmingham?
Niet alleen Telford. Ook Rochdale, Oxford, Peterborough, Newcastle, Derby, Halifax... en zo nog een hele reeks steden, stadjes en dorpjes. Het gebeurde gewoon systematisch door heel dat verloren land. Ook bij godbetert de verdommense BBC werkten mensen die zich vergrepen aan de kleintjes. In de meeste gevallen Moslims, in sommige gevallen waren het Engelsen met invloed en geld.
VeelTeSteil | 12-03-18 | 00:06
Addendum: en dan de Engelse Benedictijner kerk en het Engelse jeugdvoetbal niet te vergeten.
Jan,
Uit het onderzoek van Daily Mirror blijkt dat het misbruik al gaande is sinds 1980. Maar net als in Rotherham (niet Birmingham, maar wat niet is kan nog komen) faalden de autoriteiten op alle fronten waardoor de meeste slachtoffers niet konden worden beschermd
In Telford zijn onder de daders allochtone moslimmannen die in bendes werken, net als het geval was in Rotherham. En ook in Telford blijkt dat de islamitische achtergrond van de verdachten een reden is geweest voor autoriteiten om niets of te weinig te doen uit angst van ‘racisme’ te worden beschuldigd.
Een van de slachtoffers laat aan de Daily Mirror weten dat de politie actief heeft geprobeerd haar te beletten om de namen van haar verkrachters te achterhalen, uit vrees dat ze naar de pers zou stappen.
Bedoel je deze?
www.telegraaf.nl/nieuws/1776437/massa...
telelezer | 12-03-18 | 00:17
Wat een kut-link.
In het AD staat meer:
www.ad.nl/buitenland/seksschandaal-in...
nieuws.tpo.nl/2018/03/11/opnieuw-groot...
www.thesun.co.uk/news/5777071/telford...
www.mirror.co.uk/news/uk-news/britain...
Om het even af te ronden.
Hier kan ik nou echt doodziek van worden.
Dat de daders moslims zijn vermeldt het AD dan weer niet.
The Mirror heeft het over Aziaten want ze blijven politiek overcorrect.
De kop blijft in het zand.
Ook snel in dit theater... NL dus.
1500 meisjeslevens op politiekcorrecte wijze opgeofferd aan de multiculturele samenleving.
@Jan Dribbel | 12-03-18 |:
Pakistaanse moslims.
Aan de uitspraken van Jesse Klaver te zien, vind hij verkrachting en het misbruiken van jonge meisjes best progressief.
Ook in good old England, daalt de criminaliteit, al jaren achtereen...
Niet nieuwswaardig voor de kijkbuisoudjes tot nu toe bij de NOS.
Of moet Gerlauff eerst wakker worden voor de eindbeoordeling en wil de nachtredactie er zich niet aan wagen.
Ik zie in die artikelen alleen foto's van slachtoffers, een paar Pakistaanse verkrachters en een bestuurder die (pas nu) een nader onderzoek eist. Terwijl ik de gezichten wil zien van elke doofpottende lafaard die er in die 40 jaar welbewust voor heeft gekozen om dit leed in stand te houden alleen om zijn/haar deugimago niet te schaden. Die zielige hoopjes 'mens' moeten voor eeuwig aan de digitale schandpaal.
Ik vind dat bord ook behoorlijk raar. Soort van regenboogmens die doorspiest wordt. En dan dat mllitante ZONE erboven. No discrimination. Kweenie hoor.
Gemaakt door de kunstenaar Joop Stoop, echt waar.
Er was maar één echte Stoop en die was voorzitter van fc Den Haag.
Discrimineren? vroeger was ik blank, tegenwoordig ben ik een witte omdat ik als blanke mee doe in het racisme circuit.
Blanken hebben een lichtgekleurde roze huid.
Wit is de kleur van Printerpapier
Het overnemen van het Engelse White voor Blanken is een Racistisch Anglicisme. Als je echt er wit uit ziet ben je 'pale', en hier in Nederland 'trek je wit weg' en moet je naar de dokter.
BLANK : Sinds het jaar 1287 :
bn. ‘lichtgekleurd; blinkend’
Mnl. blanc ‘lichtgekleurd (van de huid van mensen)’ [1287; CG II, Nat.Bl.D].
Bron: gtb.inl.nl/iWNTLINKS/DATADIR/paginazy....
U trekt zich te veel aan van mensen die u in een hokje willen stoppen. Vroeger was ik een blanke, dat ben ik nog steeds.
Ik ben de enige neger in Friesland, best gezellig hoor.
BozePaarseMan | 12-03-18 | 00:09
Vroeger in de jaren 70 hadden we een medewerker Roy die zo zwart als roet was.
En pesten, ja klote pikeur had je die gezicht bruiner van vroom niet moeten kopen wij zijn wijzer en kopen een dure.
Kortom, het kwam niet in je op om hem als minderwaardig te beschouwen sterker nog kwam je aan hem dan kwam je aan ons.
Nu wordt discriminatie aan je opgedrongen omdat je blank bent en je niet voor wit uitgemaakt wil worden.
Blank en zomers iets minder blank.
Ik ben een gringo.
Albino's zijn wit, en die worden pas gediscrimineerd! En in sommige culturen zelfs gedood vanwege de zogenaamde geneeskracht die het eten van albino-vlees met zich mee zou dragen.
Zie je wat ze met ons aan het doen zijn!! Ze willen alle blanke mensen het stempel 'witte mens' geven om ons vervolgens te discrimineren en te kunnen zeggen "nu weet je ook eens hoe het is!"
Het rare is wel dat de meeste wit-stempelaars zelf ook blank zijn. Of zijn dat wellicht geschminkte zwarte (of moet ik zeggen 'bruine') mensen?
Ik draaf door, ik weet het, maar wil enkel het ridicule van de situatie weergeven.
HAHAHAHAHAHAHHA *proest* manmanman die ouwe op het eind, wat een lulverhaal zeg. Die is zo vastgeroest in zijn gutmenschen-tunnelvisie dat 'ie zelfs, bij een bevestiging dat zijn (waarschijnlijk jarenlange) strijd tegen discriminatie vruchten afwerpt, in de ontkenningsreflex schiet. Wat een droeftoeter zeg.
Maar Wim www.nhnieuws.nl/nieuws/177450/Gemeente... heeft dan ook helemaal niets meer te verliezen.
Hehe. Die kop en dat plukje haar erop.
Zwitsal.
Verdomme Ricky je bent goed bezig vanavond! Naast zijn slechtzittend pak nu dat plukje verdwaalde haar op zijn hoofd inc. de sidejoke over Zwitsal. :-)))) "Observational comedy" noemen ze dat op z'n Engels. Normaal ben ik daar zeer goed in maar "I've met my match!" hier op GS. Complimenten!
Ah. Dank Basil. U bent veel te aardig (zei ik toch!).
Had verwacht: "jij bent een Zwitsal Ricky".
Cheers!
(Tenzij uw opmerkingen ironisch bedoeld zijn; dan kunt u de tering krijgen ;-)
Neu, neu. Het is voor de connoisseur die dat zwitsalletje naast uw nick ziet en de link legt maw ook de zelfspot! Het publiek moet wel effe nadenken. Maak het ze niet te gemakkelijk. Maw oprecht mijnerzijds. Well done.
Cheerio!
Wim Westerman zegt: iedereen met een kleurtje wordt wel eens gediscrimineerd maar zijn te bang of te laf om het toe te geven.
Alsof ie het heeft over fout zijn in de oorlog.
Kromlullen wat recht is.
Wit ook?
Godallemachtig. Misschien moet ie dat eens veranderen in 'iedereen wordt wel eens gepest, om zijn huidskleur, hoofdhaar of het ontbreken daarvan, leeftijd, gewoontes, hobby's, geslacht, etc etc etc etc'. Laf/bang om het toe te geven? Het stikt van de racisme- en discriminatiemeldpunten. Voor slachtoffers van 'gewone' pesterij wordt er aanzienlijk minder gedaan. Die moeten eerst zelfmoord plegen (Tim Ribberink) voordat er aandacht aan wordt besteed.
Ik vond de reclame van voordat het filmpje begon wel goed. Een test voor bacteriele vaginose. Er zijn dagen dat ik me er niet op test.
Haal dat "illegale" (treffender kan haast niet) bord eens heel snel weg. Zo zie je maar weer menschen. We zijn overgeleverd aan debiele en seniele bestuurders. Dit kost wat kost willen deugen. Geen enkele feeling met de maatschappij hebben zij. Nooit gehad. Altijd vanuit een luxe positie gehandeld en gesproken. Maar wel altijd oordelend over de gewone burger die zich maar niet wilt aanpassen aan de statushouder en/of vluchteling en/of illegaal hier verblijvende buitenlander. Laat dit meneertje eens een keert bijvoorbeeld, een jaar lang in de Haagse Schilderswijk, drie hoog in een flatje. Eens kijken of hij dan nog zo wil deugen. Meneertje wordt dan zelf gediscrimineerd, beschimpt en bespuugd. Misselijkmakend die soort bestuurders waar het land vol mee is maar niet groot mee geworden is.
De ouwe knar doet zijn best om te laten geloven dat de meeste blanke mannen (Hijzelf niet hòòr!) latente nazi's zijn en dan wordt hij in z'n hemd gezet door een halve neger die ook een bril draagt: Ja dat is inderdaad erg grappig!
Ik blijf mijzelf verbazen... Ik heb zojuist meer uitgekotst dan ik de afgelopen twee dagen gegeten heb. Zou dat hierdoor komen, roept dit ongekende krachten op in de doodnormale Hollandse wit meneer zoals ik???
Wat een eikel, die ouwe knar, ook weer zo'n figuur die mee wil lullen met de linkse hype om alles wat Nederlands is kapot te maken en nog denken dat ie goed doet ook.
Ja, heel goed, zo is het precies.
Heb je gezien hoe oud die man is? Voor hem is het geen hype.
Zandbakkiësteeg zou vervangen kunnen worden door Jan Pieterszoon Coenstraat. Of eindigend op strjitte of wat voor taal ze daar dan ook spreken. Maar misschien hebben ze daar inderdaad geen straatnamen.
Verkeerd gepost, had onder Jan Dribbel gemoeten, 22.49 uur, excuses
Ik vind Hoofdweg(1,2,21) nog altijd de beste oplossing voor multiculturele straatnamen.
Dus als een Somaliër zegt dat er discriminatie is, dan is er discriminatie.
En astie zegt dat het wel meevalt, dan liegtie en is er alsnog discriminatie.
Leg het me uit......
die westerman was een ,.... Groen links wethouder
Op 1:05 valt Ab wel een beetje door de mand: "Ik moet zeggen dat het het eigenlijk multiculturelen mensen zijn." (ondertit.)
1 uur daarvoor:
Wim: "Luister Ab, ik wil graag dat jij positief over ons praat straks bij dat interview."
Ab: "Ja Wim." *zucht*
Zijn er ook Nederlanders, die in Somalië aanmerkingen hebben op straatnamen?
LOL, welke straatnamen?
Volgens mij is die Somaliër nog niet geïntegreerd want anders zou hij wel weten over white privilege, racisme, uitsluiting en het slavernijverleden dat ons nog steeds achtervolgd.
Dit alles om het bezwaarde geweten van een ex-wethouder te verlichten.
Roet in het eten, spreek hem niet tegen. Oude stempel, op sterven na dood.
Je moet tegenwoordig gediscrimineerd worden anders hoor je er niet bij.
Breaking News in Nieuwsuur:
De salafistenpartij Nida in Rotterdam deugt niet.
Het is ergerlijk en ten hemelschreiend dat er hier in ons land moslimpartijen zijn, en die zijn nog extreem ook. We leven in Nederland, niet in Woestijnië. Maar ja... zo'n lul als Rutte zet de poorten wagenwijd open. In mijn ogen is Rutte keihard een oorlogsmisdadiger.
Die oud wethouder is niet goed wijs hoor.
Met type's als Wim Westerman, krijg ik steeds meer het idee dat de plannen van D66 m.b.t. Voltooid Leven helemaal zo gek nog niet zijn. (Niet gedacht dat ik ooit nog iets positiefs over D66 uit mijn bek zou krijgen....)
Nederland in een notendop , een piepklein groepje dat racisme schreeuwt en een prima geïntegreerde, intelligente Somaliër die het probleem eigenlijk niet ziet of ondervind maar dan direct als een kleuter word betutteld .
Dit dus.
Ik werd al jaren onterecht voor nazie racist tokkie enz uitgemaakt omdat ik ons landje naar de verdommenis zag gaan ,en ik de islam ideologie en zijn haatbaarden en hun knuffelaars haat .Heb vandaag besloten om nu maar het boven genoemde te worden ook,na 45 jaar als zelfstandige onderaannemer in de bouw werkzaam te zijn geweest. Als je er toch ten onrechte voor uitgemaakt word kun je het maar beter zijn ook.Gefeliciteerd linkse mongolen met dit prachtige succes.
@Berbaar | 11-03-18 | 22:01
Ach, als je 10 reaguursels van jou naast elkaar zet, dan krijg je een duidelijk inzicht in de oogkleppenwereld van wegkijkertje Berbaar.
Maar maak je geen zorgen hoor. De rest van daadwerkelijk weldenkend Nederland zal er wel voor zorgen dat jij je vrijheden zal behouden.
Gut Berbaar, ben je weer losgelaten? Met jouw zelfinzicht is niks mis zo te te zien. Je blijft even hufterig als altijd. Lekker voorspelbaar.
Berbaar | 11-03-18 | 22:01
Ik lees 10 keer liever de volkse reaguursels van gelukzoeker dan van zo'n fake ass moreel verheven knul uit Barbarije als jij.
Er zijn nu eenmaal reaguurders die anderen graag de maat nemen. Vinden ze interessant staan denk ik. Ik kreeg eens 10 seconden de tijd om uit te leggen waarom ik vond dat ik geen racist was. Misselijkmakende, maar ze doen maar. Gelukzoeker heeft gewoon gelijk.
Jammer dat een trol uw post kaapt maar ik vind het wel een goede stelling. Links dringt ideologien op wat een deel vd bevolking niet wil.
Berbaar | 11-03-18 | 22:01 |
Ik wordt liever onterecht een nazi genoemd door oogkleppenvolk waar jij ook vanaf schijnt te stammen dan, zonder het zelf door te hebben, deel uit te maken van een gedachtegoed die nog fascistischer is dan de nazi's waren. Links-fascisten zijn erger dan welke groepering ook. En mocht je nog twijfelen welke fascisten nog meer uit de links-socialistische hoek kwamen dan moet je de geschiedenis van pakweg 80 jaar geleden maar een keer bestuderen. Doe je vrienden van de AFA ook meteen de groeten.
Nu al een klassieker.
Is er al een Hall of Fame op deze site?
Eens! Deze hoort met stip in de Hall of Fame.
Zegt ie nou dat Somaliers notaire leugenaars zijn?
Nee ,alleen wezenloze lamlendige cat kauwers.
Ik heb heel erg gelachen om dit item. Wat een wereld. Een 'slachtoffer' dat geen slachtoffer wil zijn. Dat past niet in het wereldbeeld van Westerman want de zieligheidsindustrie moet wel bestaansrecht hebben.
Buiten Wim die naarstig op zoek is naar een Gutmensch zieligheidsfactor sta je dan als Somalier. Schijnbaar goed aangepast, wil geen slachtoffer zijn en vertelt zijn verhaal. Ja, met wat taalfouten en accent (geen probleem, Nederlands is niet de gemakkelijkste taal. Hij heeft echter duidelijk zijn best gedaan om het te leren), maw duidelijk te begrijpen voor een ieder hier (inclusief het woord "heftig"!). Maar NH ontkracht alles door zijn verhaal te ondertitelen in ABN. Ach den ironie! Ghehehe.
Wim is een sukkel!!!
Wanneer zou dat bord daar weggesleept zijn?
Dit is echt bijzonder treurig, enig lichtpuntje is deze Somaliër die weer geeft wat voor veel migratieachtergrondiers waarschijnlijk de dagelijkse praktijk is: Nederland een fijn land vergeleken met talloze plekken in de wereld.
i66.tinypic.com/23vcm5s.jpg
Nobody fucks with WIM WESTERMAN!!!1!
"Is er wel eens iemand geweest die aan jou vroeg, wat is Somalie''
Gast is gevlucht uit Somalië waarschijnlijk, het lijkt me dan niet echt normaal om naar zijn land te vragen, als hij er zelf over begint prima. Er is toch een percentage dat echt vlucht voor gruwelijke dingen.
Ik heb in ieder geval stukken meer repsect voor die Somalier dan voor dat misselijke wegmetonsende deugvolk.
Wim Westeman........ je hebt er geen donder an.
Willem Westerman. Wat een gedehydreerde ouwe kop. Jonge of ouwe jenever?
‘Onderdrukten' die opeens zomaar uit zichzelf beginnen na te denken en zomaar dingen op tv zeggen 'dat moeten we niet willen met z’n allen'.
Hup, terug in het gelid.
En Wim Westerman, hij deugde door....
Volgens GroenLinks moeten negers gewoon hun bek houden en gediscrimineerd wezen, wat een vuig haatzaaiend tuig is GroenLinks toch.
En zijn ze te dom, te lui en onmondig om voor zichzelf op te komen. En dat in de rondte slaan met iedereen van discriminatie te beschuldigen.....
Inderdaad, LOL. De deugmens heeft een volgende gradatie van "sneu" bereikt. Als zelfs het object van je goede bedoelingen vindt dat je je doel voorbij schiet...
Makkelijk van meneer om alle buitenlanders op deze manier als domme hulpbehoeftigen neer te zetten.
Ik wist niet dat onze SJW's allemaal 80+ waren..... Dementie en de wereld om hun heen niet meer zo snel snappen slaat blijkbaar toe in onze vergrijzende samenleving.
Ze zeggen wel eens “Hoe ouder je bent hoe rechtser je wordt.”
Ik kan me zeker vinden in dit gezegde en ben daarom overtuigd dat de oudjes in het filmpje gewoon knettergek zijn
Och man ik ken ze bij bosjes. Schaapjes dik op 't droge, vrijstaande villa in een spierwitte buurt, foto van fosterparentkindje op het bureau.... Elk jaar maken ze een all-inclusive cruise of bussafari, daarom noemen ze zich wereldburgers.
Het antwoord op discriminatie is segregatie,kortweg.
Sociale segregatie (meestal kortweg segregatie genoemd) het socialisatieproces van acculturatie waarbij leden van een niet-dominante groep zich gedwongen nauwelijks mengen met de dominante groep, maar vooral contact onderhouden met de andere leden van de eigen groep.
Linksdenker, zegt genoeg.
Wim Westerman in zijn nadagen compleet van het padje. Zelfs als recht in je gezicht door Ab Zwartmans discriminatie niet herkend wordt: aangeven dat hij liegt. Knap staaltje überdeugen.
Kunst met een grote K. Die Joop kan er wat van! Alleen de verhoudingen zijn niet heel zuiver. Oh ja er ontbreken ook ogen en nog wat van die dingen
Kan de Dood de wethouder sukkel snel wegnemen met zijn linkse ideeën. Dino is blijven stikken in de maakbare samenleving van Den Uil.
En toch vind ik het knap dat een van de rijkste mannen van de wereld charititatief zich onder schuilnaam inzet voor ons mooie IJmuiden. www.gannett-cdn.com/-mm-/3de1d3eb94d1...
Niet zo dom lullen Somaliër, jij wordt gewoon gediscrimineerd. Punt uit!
En als je dat niet vind moet je gewoon je mond houden, want wij oude blanke mannen weten het beter, domme zwarte somalier!
In dit filmpje zie je perfect hoezeer het multiculturele deugddenken een voorzetting is van het paternalistische calvinisme. Somaliër, die prima voor zichzelf kan denken, relativeert de ophef. Natuurlijk: hij weet wel beter. 99% van de wereld is namelijk racistischer dan Nederland - ook het land waar hij vandaan komt. Maar dat mag hij niet vinden, van de Dominee van IJmuiden. Dat Zwartje durft niet. Dat Zwartje heeft de burgemeester nodig om écht te verwoorden wat hij denkt en voelt. Brrr....
Pieterszoon Coen straatnemen weg? Niks ervan! Er moet een Hans Janmaat straat komen en een Pim Fortuyn Plein. Ook een nationale Hans Janmaat herdenking van links geweld. Tevens een nationale herdenkingsdag voor multiculturele ellende (criminaliteit en het zwoegen van de belastingbetaler om het feest te bekostigen).
Dat is nou mooi dansen met andermans kroon.
Haha misschien moeten ze een openbaar toilet (heb je die nog?) vernoemen naar die über-sneuneus Janmaat.
Wat een stakker was dat zeg.
30 februari lijkt me een mooie dag voor de Janmaat herdenking.
Pim was van een hele andere orde maar die heeft toch een standbeeld?
Zit het hoofd er al weer op inmiddels want dat had transportschade meen ik me te herinneren.
Fortuynplein zou er toch ook komen?
Berbaar | 11-03-18 | 21:31
Lees anders het verkiezingsprogramma eens.
pubnpp.eldoc.ub.rug.nl/FILES/root/verk...
D66 had ooit veel van zijn punten als ideaal.
Dit is zo pijnlijk om te kijken.
Dat regenboogbordje van deugbrigade: Een tie rip door de mond, door het hart en door de edele delen.
Nogal tegenstrijd bordje op deze manier.
LOL-filmpje met een hoog wethouder Hekking gehalte.
Discrimineren doet dat luie uitkeringtrekkende pedotuig zichzelf.
Door zichzelf op te stellen als outcast.
Het zijn helaze parasieten waartegen nog geen spuitbussen zijn uitgevonden.
Binnenkort dus ook weg hier.
Wie gaat er weg dan ?
U? Mooi!!
Waarom moet ik mij inleven(lees: aanpassen) in het leven van een Somaliër die in Somalië gewoond heeft en nu hier.
Waarom leeft die Somaliër zich niet in in het leven van een autochtone Nederlander?
En ik bedoel hiet niet die excuus-Somaliër, die zogenaamd niet voor de camera durft te zeggen dat hij gediscrimineerd wordt.
Nee, NHTV, dat is het niet. Hij zegt alleen niet wat jullie willen.
Ik heb Somaliërs als buren gehad (fietsen werden bij mij in de tuin gepleurkeerd... en een hoop geluidsoverlast. Ik ben blij dat ik ervan af ben.
Volgens mij begrijp jij het filmpje niet helemaal.
leo de pejo | 11-03-18 | 20:53
Ik begrijp het prima. Jij begrijpt mij niet :-P
Gezien de tekst van het bord: “no discrimination” zijn het dus niet Nederlanders die zich hieraan schuldig maken.....😀
Wow! Wat een fossiel die wethouder, en een fantast!
Hij zou zo als een typetje uit Keek op de Week geplukt kunnen zijn.
Verdomme zeg, dat lijkt wel een Jiskefet sketch! hahaha. Oboema.
Sterke typjes wel in dat videootje...
Muwahaha. Tip: Wim ga gewoon terug naar je huis met eikenhouten tafel met persje erop en val ons niet meer lastig. Ga terug naar je jaren '60 van de vorige eeuw PVDA utopia. Je kleindochter komt straks met tegenzin de oude versie (voor jouw de moderne versie) van mens erger je niet spelen (omdat ze dat moet van mama om de erfenis zeker te stellen) en vergeet dan niet om haar een glaasje advocaat aan te bieden (indien ze oud genoeg is). Ghehehe. Man man man.
Linkje: www.nhnieuws.nl/nieuws/177450/Gemeente...
Ah Ok! Mea culpa. Dank voor update.
Vervang PVDA door GL en met jouw info wordt het nog hilarischer!
Wimpie deugt..
Wordt binnenkort in z'n slecht zittende pak begraven.
@RickyLaRue
Roflol! "Slecht zittend pak". Mooi detail! Ik zie het al helemaal voor me.
een haarscherpe illustratie van de wijze waarop de moraalbrigade der deugmensen de werkelijkheid naar eigen inzicht invult en oplegt aan allochtonen. Vreselijk dat het eens zo vrijdenkende Nederland is verworden tot een eng bekrompen landje. Met dank aan jarenlang linkse regeerder.
En dan moet je nog bedenken, dat deze Somaliër waarschijnlijk pas 'ontdekt' is door deze gutmenschen op safari in eigen land. Nog een paar jaar, dan is hij volledig opgevangen door de Sylvana's en Quincy's en dan zul je eens meemaken, hoe kwaad deze zachtmoedige man is geworden.
Spoken bestaan. Maar ze hebben een hekel aan licht. Zodra je het licht aan doet zie je ze daarom nooit.
Tja, het zou kunnen. Maar op die manier wordt de discussie wel erg moeilijk.
Gekken heb je overal.
Die man lijkt niet op een Somaliër en Wim is een verwarde zwerver. Nepnieuws, niets aan de hand mensen. En dat Keith Haring - we zijn in IJmuiden niet waar - plagiaat lijkt ook nergens op.
Kan die seniele oude gek met de vuilnisman mee?
Wim de deuger zonder stropdas (zie foto)
www.ijmuidercourant.nl/ijmond/indrukw...
Geen lang leven gehad dat bord.
Iemand was het er niet mee eens!
nl.tinypic.com/r/23vcm5s/9
i0.kym-cdn.com/photos/images/original/...
Bordkarton. Niet eens kunststof of zo. Well done.
Nou kijk maar uit. Er is een puntje van een schoen te zien. De politie kijkt mee. Er afhalen lijkt me prima in orde. Dat vernielen niet. Ik had het bord bij Wim in de tuin neergezet.
Kunstwerk geschilderd op een met wit plastic afgewerkt stukkie spaanplaat, budget was minder dan 100 eurootjes??
Discriminatie en racisme is inmiddels een bedrijfstak geworden waar tientallen miljoenen subsidie in omgaan. Dat trekt allerhande graaiers en "kunstenaars" die ook een graantje willen meepikken.
'Nou schat, ik heb vandaag dat vuige en gierende racisme in het dorp van ons een keiharde klap toegebracht'
"There is a class of colored people who make a business of keeping the troubels,
the wrongs and the hardships of the Negro race before the public.
Having learned that the are able to make a living out of the troubles,
they have grown into the settled habit of advertising their wrongs
- partly because they want sympathy and partly because it pays.
Some of these people do not want the Negro to lose his grievances,
because he does not want to lose his income."
Booker T. Washington
Nou vanavond maar even bord verwijderen.
je bent te laat!
nl.tinypic.com/r/23vcm5s/9
Zal 't wel weer niet mogen zeggen maar: mijn zegen heeft u.
Precies, die gekkigheid heeft alweer lang genoeg geduurd.
Karma.
Whitesplained die opa nou gewoon ff dat die Somaliër keihard Taqiya aan het plegen is?
De wereld deugt door.
Wat heeft JP Coen met die zwarten van doen? Was een Oost-Indiëvaarder en geen slavenhandelaar. Die vuile stakkers uit de linksdraaiende kliek proberen ons een vals schaamtegevoel aan te lullen. Ga lekker strijden tegen de hedendaagse slavernij, maar dan moet je moslims bekritiseren zoals IS en Boko Haram, en dat durft die kunstzinnige leuter natuurlijk niet.
Zo van het ganzenbord afgelopen...
En het bleef nog lang onrustig in de J. P. Coenstraat in IJmuiden... Nou ja, tot de mensen aan tafel gingen natuurlijk, toen was het "Jaap, Marieke, thuiskomen, we gaan eten!" Ook oud-wethouder Westerman begaf zich toen huiswaarts om bij moeder de vrouw aan te schuiven voor de dagelijkse hollandse pot met een bakje vla toe. Waarvan akte. Goeienavend.
Tjonge jonge, een oude lul die nog net kan staan met een schuldgevoel #bucketlist
Zelfverklaarde helper whitey die totaal overbodig blijkt te zijn, ook als helper whitey.
Ach, die man wil nog even "shinen" op zijn oude dag, en hoe kan dat in dit land makkelijker dan de UberGuttmensch uit te hangen.....
Wim Westerman was raadslid voor GL en werd in 2016 door bijna de gehele gemeenteraad gedwongen op te stappen.
www.nhnieuws.nl/nieuws/177450/Gemeente...
Al dat gezeik over discriminatie..... laat ze de echte discriminatie eens aanpakken, leeftijdsdiscriminatie!
Ga als 40+er maar eens solliciteren, je krijgt ongeacht je diploma's en werkervaring bijna geen enkele reactie meer.
Tenzij je een vrouw bent en gekleurd. ( iets met quota en subsidie)
Inderdaad, en dan nog het liefst met hoofddoek.
Hou op man het barst van het werk momenteel.
Ik zie 50-plussers zo weer instromen.
Ik vrees dat het aan U, Uw kunde of Uw eisen ligt.
50 jaar, flink overgewicht,een rode kop van het zuipen,de laatste tien jaar geen cursus gevolgd. Ongelooflijk dat ze dat soort mensen links laten liggen.
@Berbaar | 11-03-18 | 21:50
Ach, daar heb je die mongool weer....
Wat een patriarchale racistische hork die Wim Westerman. Die Somalier zegt iets en Wim veegt het zo van tafel. Je moet mensen serieus nemen, ook allochtonen.
Wim Westerman zegt dat de Somalier liegt.
Misschien dat dit clubje ook gaat lobbyen voor een Waitrose vestiging in IJmuiden:
www.elsevierweekblad.nl/buitenland/ac...
"het bord is gemaakt door kunstenaar Joop Stoop "
Discriminatie als verdienmodel.
Ik wist niet dat Engels de voertaal is te IJmuiden.
Ah Meneer Westerman
www.nhnieuws.nl/nieuws/177450/Gemeente...
Wat wil je als na elke zin heel betweterig "ja!" mompelt. Ik krijg van dat soort volk ook altijd jeuk.
Interviewer: ''U hoort het, er is helemaal geen discriminatie in Velzen''
Linkse SJW op leeftijd: ''Ja dat is natuurlijk als je mensen vraagt die discriminatie hebben meegemaakt, omdat ze een minderheidsgroep zijn, die zullen dat nooit hardop zeggen, en zeker niet voor de televisie, dat ze discriminatie hebben meegemaakt, Ja? Want dan uh, weet iedereen uh, oh Ja? Dat is aan de hand. Dus dat verzwijg je, ja.''
Meneer mag ik ook wat van dat spul?
"Meneer mag ik ook wat van dat spul?"
Een hersendodend middel?
Mentale gymnastiek van het niveau Epke Zonderland.
Tja, de politietop houd toch ook bij hoog en laag vol dat er geen grotere deelname aan criminaliteit onder allochtonen Is?
Degene die dat bord daar - vast voor schandalig veel belastinggeld - op laat hangen is waarschijnlijk zelf meer bezig met onderscheid maken, dan de gemiddelde bewoner in die buurt.
Lekker jezelf "profileren" op andermans kosten, maar ondertussen, zoals de waard is...
Yep, zoals de waard is ;-)
Over het voor de camera niet durven zeggen hoe je echt ergens over denkt , daar zit toch een kern van waarheid in .Ik zou ook niet zomaar durven zeggen dat ik op Wilders of op FVD ga stemmen .het gevaar dat ons autootje dan gaat vlammen is namelijk dan erg groot .
Ik ken het gevoel. Ik gebruik het ook alleen maar als wapen om al die cdad66cuglpvvd-flyeraars te ontwijken : "Ik stem PVV". Krijg je ruim baan. Ook op de terugweg.
Goeie tip ,ga ik gebruiken Jos Tiebent .
Zie geen PvdA Jos , pak je toch die rode roos aan haha.
Ik durf niet. Ik durf het alleen te gebruiken tegen "zieltjes winners voor andere partijen". Wat een lekker vooruitstrevend politieke stemmers. Wauw! Ik mag hopen dat zodra jullie gaan stemmen er geen allochtonen voorgaan. Dit (kan) de stem beïnvloeden, blijkbaar...
Zo triest dat de ex-wethouder niet kan accepteren dat er mensen zijn die niet gediscrimineerd zijn of het zo gevoeld hebben.
Je MOET als neger een minderwaardigheidscomplex hebben en overal discriminatie achter zoeken.
Geldt alleen voor de ondersoort Amsterdamse Kwets Neger. Niet voor de Trotse Friese Neger
Tja, de typische linkse reflex. Iedere minderheid is "aww, zielig" en de linkse gutmenschjes zullen je wel beschermen. Als er iets neerbuigend is zijn het dergelijke lelieblanke 'hulp'-organisaties en politieke partijen wel.
Winter is coming
"Trotse Friese Neger" IJmuiden, natuurlijk.
Zou het kunnen, en het is een gewaagde vraag, dat de Anousha's...1 zelf racisten zijn en 2 dat het zorgt voor brood op de plank van de Anousha's... en 3 dat dit mogelijk wordt gemaakt door het geld van de witte man... en 4 dat het nooit meer gaat ophouden omdat rupsjes nooitgenoeg nooit tevreden zijn?
Blanke man, aub!!
Dacht dat het een actie was van de lokale Fleur Dekker. Niet dus.
De uit Somalië afkomstige Ab Abdi vindt het al lang best. Hij is z'n land 'ontvlucht' omdat hij geen zin had in militaire dienst.
Stuitend hoe die dominante stropdas bubbelt in z'n linkse kerkbubbel, juist wanneer de man voor wie dit allemaal bedacht is heel welbespraakt blijkt te zijn en in het bezit van vrijheid van meningsuiting! Maar dat moest die stropdas meteen ideologisch onderschoffelen. Instructief filmpje over hoe patroniserend deze dove kwartel door blijft drammen. Weg met dat bord voor de kop! Leve Jan Pieterszn Coen!
.. maar goed. Dat beledigende bord hoort voor een linkse kop op het stadhuis. Niet in een gewone straat om gewone mensen mee te schofferen.
Die gozer links heeft zo te zien echt zn buik vol van de hemeltergende discriminatie in IJmuiden.
Hij heeft zijn buik er vol van. De arme stumper. Ben je je hondje aan het uitlaten en dan slepen ze er met je haren, zover je die nog hebt, bij.
Als zijn vrouw hem straks op het regionale nieuws ziet heeft hij grote bonje.
Het is door alle die vervelende actievoerders dat mensen allochtonen wantrouwen. Daarom minder die storende actievoerders in beeld en meer tevreden Somaliërs en meer JP Coenstraten aub!
Lekker grote opkomst ook.
Het onderwerp leeft echt in dat durp :-)
Kan iemand achterhalen hoeveel subsidie de 'kunstenaar' heeft opgestreken?
Het ziet niet echt zwart van de mensen nee.
Ik vind zo'n bordje onder de naam JP Coen toch een beetje een 'Geen homosexgeruk in de bosjes hier' bord onder het naambordje 'Koning Willem Aleksanderplantsoen'. Het is een bewust vernedering.
Volgens de deugmans mag de Somaliër geen mening hebben en volgens NHNieuws moet het verstaanbare Nederlands van de man ondertiteld worden, ontluisterend filmpje.
Het probleem in een notedop. Of is het notendop ? hmmm ...
de vraag is alleen of dit een dingetje was/is tussen Koerden en DENK, afd. Duitsland.
Dat bord is dus gemaakt door een kunstenaar, en niet door een kleuter.
wobje naar de kosten dan maar....?
@Hufterst | 11-03-18 | 19:48
Hij leeft van een kunstenaarsuitkering en maakt naïeve kunst. De kans is groot dat ie nog nooit van zijn leven een “kunstwerk” heeft verkocht. Desondanks houdt ie tentoonstellingen (gesubsidieerd?) en is ie al jaren lang kunstenaar op kosten van diegene die zijn uitkering betalen.
Zelfs al zou dit bord gratis zijn geweest, dan nog heeft deze “kunstenaar” de samenleving tonnen gekost terwijl hij gewoon voor zijn geld had kunnen werken. Bij de plantsoenendienst of achter op de vuilniswagen.
Overal is de discrimiNazi, dus ook in IJmuiden! Dat moet ook, want zonder discrimiNazi zouden beroepsnegers hun baan verliezen. Net als veel linkse betuttelaars & -kunstenmakers die er eveneens hun broodwinning aan ontlenen.
Het opsporen en bestrijden van DiscrimiNazi is een belangrijke steunpilaar voor het bouwen van een nieuwe samenleving die overzichtelijk op ras en kleur en religie en gender keurig in slachtoffergroepen gesorteerd wordt om het eenvoudig te houden en het eerlijk herverdelen van het geld van een ander te bespoedigen.
prachtig hoe de goedmens de allochtoon betuttelt. "Oemfoefoe durft zich niet zo ui te spreken voor de camera" alles om de bullshit er door te douwen.
Benieuwd hoe lang dat "kunstwerk" daar hangt.
Het is bij mij om de hoek (Verdomme, nu weet iedereen waar mijn huis woont) Het zal blijven hangen omdat de IJmuidenaar er de kinderlijke gein (gezien de kwaliteit van het, tja wat is het?) wel van inziet. Jan Pieterzoon Coen, zeeheld en voorvechter van de anti discriminatie.
Jiskefet of Koot en Bie hadden het niet beter kunnen verzinnen dat deze kwats.
.. ook allemaal nogal linkse menschen, die toch nog steeds in deze kwats grossieren.
Maar nu lijken ze het ECHT ook te menen. Hoe zou het met de discrimiNazi in Juinen gesteld zijn, overigens.
Dus dit is GEEN filmpje van Van Kooten & De Bie? Het is sprekend de burgemeester en de secretaris van Juinen. Hebben ze daar ook de Tegenpartij?
Koot en Bie lieten ons even blij worden, begin jaren 80... helaas konden we toen niet op ze stemmen. www.youtube.com/watch?v=K0lg9KchCqQ
Het lijkt de burgemeester van Juinen wel
Lijkt "keek op de week" wel.
Ik neem aan dat de bewoners in de wijk zich beledigd voelen nu ze van discriminatie zijn beticht door de wethouder. Neem aan dat de wethouder dezelfde straf krijgt als de mensen die kruizen hebben gezet in Enschede op de moskee grond. Beide beledigen hier andere mensen met een bord.
En zo is het maar net !
Weet je echt, echt, echte he-le-maal zeker, echt heel zeker dat je je niet een heel klein beetje gediscrimineerd wordt? Of zelfs voelt? Echt niet?
Als ik meneer Westerman zo eens bekijk is discriminatie binnen een paar jaar uitgestorven. Dat vind ik mooi.
Hoe durft die negert! Een paar minuten door interviewen en deugmans hangt die vriendelijke meneer van kleur zelf in een boom.
Het wordt hoog tijd dat we weer normaal gaan doen in Nederland. De linkse hysterie tiert tegenwoordig welig, jammer genoeg.
Het is al lang te laat, het virus heeft de samenleving te ver aangetast. Door de politieke correctheid is de geschiedvervalsing niet meer te stoppen en houden we niet meer tegen dat hele nieuwe generaties niet-witte mensjes geboren worden als eeuwige slachtoffers die jouw kleinkinderen en hun kleinkinderen op hun eeuwige witte schuld mogen blijven aanspreken.
Haha, loepzuivere linkse logica van die oude witmang.
Er is altijd discriminatie. Zo niet dan toch.
Klopt wel. Vandaag nam ik bij het ontbijt een witte boterham (want, zondags wil ik eens wat anders) en daarmee discrimineerde ik dus het bruine brood.
Waarom is zondag een andere dag dan alle andere dagen? Nou!
Brood van kleur! Kunnen we het een beetje gezellig houden svp?
Linkse logica van die oude witmang overruled zwartmang.
Normaal mag het niet maar deze oude betuttelende marxist weet toch echt wel beter wat de zwartmang diep in zijn hart echt wil!
En vervolgens wordt hij door die wethouder uitgemaakt voor leugenaar.
Ach, ach, die gut-mensch oud-wethouder. Laggûh !
Zie je weinig; zijn generatie lag in de loopgraven.
mag ik SAUS?!
Abdi is een baas! die wethouder is allang deaudt alleen weet ie het nog niet.. wat een schijtopmerking ook..
Heeft de gemeente dat bord goedgekeurd? Welke held uit IJmuiden haalt vanavond dat ding even weg?
Wat wil je? Er was maar 10.000 euro beschikbaar voor dit project.
"Want discriminatie is er ook in IJmuiden."
Ik was in de veronderstelling dat het "alleen" in IJmuiden was.....
Ja, problemen verzwijg je. Als deugmensch. Uiteraard.
Bij het Mandelaplein dan maar een brandende autoband?
Vroeger hadden we Koot & Bie.
We lachten erom.
Wisten wij veel dat het allemaal realiteit zou worden.
En we lachen er nog steeds om.
Goede humor is om te lachen en te huilen tegelijk.
Buiten de zone mag 't wel? Wat een linkse gutmensch kolder.
Gehandicapten galore.
REAGEER OOK