Hee. Je zit op GeenStijl. En je hebt een ad-blocker. Vind je adverteerders stom en GeenStijl leuk? Dat komt mooi uit, daar hebben we iets voor: GeenStijl Premium. Nooit meer advertenties, eeuwige opscheprechten op het internet en nog meer te gekke dingen.
Reaguursels
InloggenDeze kapitein gaat voor de keuze van de grote Anti.
Iga!Iga!Iga!
groot,groter,groots;-)
Vet hoor die eerste link, Thanks!
Neen maar, de geenstijl heeft Hypemachine ontdekt!
een link met mevrouw op haar hoofd in wc pot en speeltje achterlangs in voorbips... vind ik wel iets te veel voor op de vrijdagmiddag (op werk laptop)..
@havannahapper | 13-06-14 | 17:16
Wat?? Waar?? Oh, al gevonden, je bedoelt die link onder 'Holland'. Sja, ieder zijn meug, al zou ik die toiletpot eerder een beurt geven dan die dame. Maar dan met een sopje en bleekwater.
-weggejorist-
-weggejorist en opgerot-
mag er zeker wezen!
Hmmm.. Hier in het Verre OOsten zou ik met haar wel een *plopje* willen doen.. Maar helaas. Dan maar een *Plop* gewenscht aan de reaguurders wiens' weekend begonnen is.
Is deze deerne er één uit de archieven van de Jeugd- en Zedenpliesie ? Foei !
is leuker als al dat voetbal.
Dat is een arabiesche negeres: dat zie je zeau!
weekend Ye*All
Ik mis de kudo's.....
Die snol boven dat toilet, interessant!
He? Het ging toch over voetbal ?
Eerst maar eens een biertje.
screamer.deadspin.com/the-world-cup-of...
een link met mevrouw op haar hoofd in wc pot en speeltje achterlangs in voorbips... vind ik wel iets te veel voor op de vrijdagmiddag (op werk laptop)..
Leuk, weer van die monotone liftmuziek in de Soundcloud links. Wie doe je daar een plezier mee? Doe eens een keer toffe dance met wat melodie.
soundcloud.com/templedavo/temple-davo...
Lekker wijf wel.
Zou ze ook eenzaam zijn tijdens het voetbal?
Had iemand al gezegd, hup Holland hup?!
@ Normpje / 16:54
Die witte huid zou wel eens door dat rooie haar kunnen komen?
En roodharigen hebben we hier in 'het westen' plenty
maar altijd te weinig
@Normpje | 13-06-14 | 16:54
Denk eerder z-amerika hoor. Doe mij maar zo'n witkont uit het oostblok. Of twee. postimg.org/image/feiqhbgof/
Dan ook graag een Hollandsche schone. Blond uut Staphorst. Of Amsterdam. Niet zo'n witkont uit het Oostblok.
Zo te zien heeft iemand dat gangetje al gewit
*plop* en allemaal een heel prettig weekend!
Handmatige tieten. Well done Quid.
Ach gossie, broekje is te heet gewassen en nu is het elastiek een beetje kapot.
Ik vind het een mooie gang.
Da's een fijne bibs! Daar kan ik wel een trucje op!
Prima billen
REAGEER OOK